Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Káťa 95599 30.06.2012 09:45
[Václav Klaus] Na stránku IB dávno nepíšu, ale občas se tam ze zvědavosti podívám. Úroveň je tam téměř stejná jako příspěvky Modrého trotla, ale jsou kratší a někdy se jim zasměju. Ale napadle mne určitá analogie. Tam a sporadicky i tady se stále stejně vytrvale pokouší jistá osoba přesvědčovat a napovídat jiným i sobě, že si naše parta už nemailuje a nestýká se. Snaží se o to až dojemně. Ale má smůlu chlapec. Jak se u nás říká: Přání otcem myšlenky. Ale k té analogii. Podobně se nás snaží přesvědčovat a masírovat naše "nezávislá" média. Podle nich se máme nádherně, 99 procent obyvatel je navýsost spokojeno s naší politickou situací, máme nejnižší zadluženost, nejnižší míru nezaměstnanosti, nejvyšší platy, nejlepší rating, nejlepšího ministra financí ..... Jak se u nás říká: "Lžeme si do kapsy."

Káťa 95599 30.06.2012 09:29
[Václav Klaus] Ahoj Mynáme.
Pro Hosta. Přesně tak. Naprostý souhlas.
Včera jsem ještě nahlédla po telce, ale tady bylo mrtvo. Ozvala se pouze Maja z E 55, že prý tady dlouho nebyla. Asi měla přestávku, než přijede další skupina z druhé strany hranice. Ať se holka činí, než jí to Kalousek zdaní.

Anonym 8942 30.06.2012 08:09
[Tomáš Bartůněk] Moc pěkný chlap.

Alena 82223  59 let 30.06.2012 08:01
[Václav Neckář] Prosím neví někdo kde bych mohla obstarat kalendář "Proměny Vaška Neckáře"? Prodej na koncertu jsem bohužel propásla:-(

Host 21710 30.06.2012 06:52
[Václav Klaus] Po listopadu jsem rozhodně nepatřil mezi ty, co volili ODS nebo lidovce, očekávajících od nich kapitalistický ráj. Takový bl,. bec jsem určitě nebyl. Po posledních volbách to vypadá tak,že se vždy dá tolik darebáků do kupy, aby mohli tento národ odírat. Dnes si může,více než polovina lidí říci,že nám vládli,zásluhou přeběhlíků,ti které si většina národa nezvolila.Mám takový dojem,že část členů ODS vstupovala do politiky již se záměrem tuto zemi rozkrást a zbídačit.Proto ta doživotní imunita poslanců a beztrestnost státních úředníků a ministrů i v případě že této zemi udělají mnohomiliardové škody.

RudaKrev 17814 29.06.2012 23:50
[Václav Klaus] Kata si zase oblekla modrokrevni kabat.

Anťák 21710 29.06.2012 22:59
[Václav Klaus] Shrnuto : ModráKrev se tady dnes večer pořádně vyřádila.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:39
[Václav Klaus] Shrnuto: žádní hodní a slušní komunisté nikdy nexistovali ani existovat, jak bylo ukázáno, nemohli. Členem zločinecké organizace slušný člověk být nemůže.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:37
[Václav Klaus] Jedním z tvrzení na obranu komunistů je, že ve volbách dostávali 9 9,9% hlasů. Již je demagogií nejhrubšího zrna mluvit o této frašce jako o volbách. Byl snad nějaký výběr? Nebyl. Navíc, snad si ani největší hlupák nemůže myslet, že i kdyby se proti komunistům vyslovilo 1 0 0% voličů, že by se vzdali vlády. K čemu měli StB, soudy, milice a sovětské tanky? Pro parádu? V roce 1968 národ jasně ukázal, že komunisty nechce. Dobře víme, jak to dopadlo.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:34
[Václav Klaus] Bez strany a její totalitní moci by nebyly její zločiny možné a každý člen této strany, již tím, že v ní byl, páchaní těchto zločinů umožňoval a podporoval. Plně platí, že ten, kdo toleruje zlo, je stejný jako ten, kdo je páše. I řadoví straníci svým pouhým členstvím toto zlo nejen tolerovali, ale i čině podporovali. Neplatili snad všichni měsíčně vysoké příspěvky, ze kterých financovali aparát strany, který tyto zločiny páchal? Neprosazovali v rámci stranické disciplíny lini strany? To byla základní podmínka členství, bez které ve straně nikdo nemohl být. Při jakémkoliv jejím porušení následoval vyhazov. Všichni členové strany měli naopak z členství zcela materiální výhody, a proto do ní i vstupovali. Prodávali svou čest za peníze: měli vyší platy, nárok na vedoucí místa, devizové přísliby, přístup na školy pro ně i pro jejich děti a podobně.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:33
[Václav Klaus] Třídní boj vraždy a další násilí na odpůrcích komunismu, to byl přece program strany, se kterým se komunisté vůbec netajili. Gotwald již za prvé republiky vyhrožoval, že se jezdí do Moskvy učit, jak nestraníkům zakroutit krkem. Lenin opět mluvil o kapitalistech, kteří komunistům prodají i provaz, na kterém je později oběsí. Oba svá slova, jak dokazují jejich činy, mysleli naprosto vážně a doslova a také je uskutečnili. Co si máme myslet o lidech, kteří v rozporu s těmito fakty nás stále ohlupují tvrzeními o ušlechtilé myšlence komunismu a o kolektivní nevině komunistů? Buď jsou sami komunisty nebo jsou sami zlí, a proto i toto zlo tolerují, a dokonce podporují. I pouhá tolerance zla je již jeho podporou. Slyšet taková slova od údajně duchovních lidí je otřesné.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:31
[Václav Klaus] Po sametové revoluci najednou zmizeli všichni zlí komunisté a zbyli jen ti hodní. Nikdo se na jmenovaných zločinech nepodílel a vlastně se tak moc nestalo: měli jsme se přece celkem dobře. Komunisté určitě, nestraníci a třídní nepřátelé určitě ne. Oni jen se snažili o naše dobro, nikdo nechtěl nikomu ublížit a na zločinech se nepodíleli. To ti druzí. Opakuje se přesně situace s Němci po válce: oni také o ničem nevěděli, jen poslouchali rozkazy, bojovali za svou vlast a za vše zlé může jen Hitler. To on zavinil smrt padesáti milionů lidí. Jak to asi sám dokázal? Kolektivní vina nexistuje.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:30
[Václav Klaus] USA a jeho presidentovi Wilsonovi vděčíme podstatně za vznik našeho svobodného státu, v roce 1918 za jeho obnovu po 2. světové válce i za sametovou revoluci. Je velkým nevděkem na tuto pravdu zapomínat. Nepřátelé Ameriky jsou i našimi nepřáteli. Všimněme si, že štvou proti USA stejně jako za komunistů. Jsou s nimi zajedno.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:28
[Václav Klaus] Počet obětí invaze vojsk Varšavské smlouvy v roce 1968 mezi občany bývalého Československa je vyší, než se dosud předpokládalo. Podle nejnovějších zjištění Úřadu dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu si srpnová okupace vyžádala 90 mrtvých, což je o 18 více, než uváděla předlistopadová ministerstva vnitra a obrany v oficiálních zprávách pro předsednictvo vlády. Uvedla to včera dokumentaristka ÚDV Milada Kadlecová.

Tehdejší údaje hovořily o 72 mrtvých, 267 těžce a 4 4 2 lehce zraněných. Kadlecová však na základě studia historických pramenů zjistila, že usmrcených bylo 90, těžce zraněných 301 a lehce 526. Podle ní však ani tato čísla nebudou konečná.

Normalizační Husákův režim průběžně lustroval. Objevil-li se někde bezpartijní šéf, předseda či ředitel, byl to malý zázrak či velká finta. Centrální seznam úhlavních nepřátel tzv. reálného socialismu obsahoval 6 3 3 5 jmen a měl jasný smysl: zahnat nepřátele režimu do kouta i s jejich rodinami, izolovat je, zbavit je možnosti kvalifikované práce, vyloučit je ze státní správy, ze sdělovacích prostředků atd., přičemž ono a tak dále bylo pružné a nekonečně široké.

Celkem poslali komunisté do vězení 262.0 lidí. 262 tisíc nevině odsouzených, někteří byli dokonce popraveni a nejméně stejný počet lidí, kteří takto přišli o manžela, děti, o rodiče a podobně. Za všechny tyto a mnohé další zločiny nebyl nikdo potrestán. Proč?

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:25
[Václav Klaus] Důsledky na veřejný život byly děsivé včetně veřejného duchovního života. Zanikly všechny duchovně zaměřené spolky, časopisy a nebyla možná jakákoliv veřejná duchovní činost včetně vydávání knih. Za činosti tohoto druhu se chodilo do vězení, jako například za rozšiřování duchovních textů. Tak v době, kdy se budhista či komunista Fr. Drtikol (? ) radoval za vlády komunistů, okruh paní Heranové šel za rozšiřování duchovní literatury do vězení. Dnes o jejím hrdinství a statečnosti nikdo neví. Ušlechtilý Drtikol, který k jejímu osudu přispěl, se oslavuje: myslel to přece dobře. Otázka zní: Pro koho? Pro ateisty a zločince?

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:24
[Václav Klaus] Komunisté z nás udělali guberni S S S R, který nás bezohledně hospodářsky vykořisťoval. Za statisíce tun uranu jsme nedostali ani korunu. Ani dnes nám Rusko nezaplatilo, co nám dluží a již nikdy nezaplatí. Jde o stovky miliard korun.

Výsledkem hospodaření komunistů byl celostátní úpadek, měnová reforma v roce 1953. Kromě vybraných soudruhů, kteří postiženi nebyli, nás všechny komunisté ožebračili. Za jednu starou Kč jsme dostali 2 haléře nové měny. Byli okradeni všichni, co si spořili celý život na důchod včetně sirotků. Tyto peníze prostě zmizely. Komunisté je prohospodařili.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:23
[Václav Klaus] Hned po puči začaly hromadné vyhazovy žáků ze škol včetně středních. Nebyli vyhazováni pouze vysokoškoláci, ale i středoškoláci, kteří byli nekomunisté. Dále vzdělání bylo odepřeno všem, kteří neměli spolehlivý původ. Postižených byly statisíce.

Ze zaměstnání bylo propuštěno a zařazeno k lopatě desetitisíce inženýrů a doktorů. Bránický most byl podle nich pojmenován příhodně Mostem inteligence.

Vedení státu i podniků se octlo v rukách nevzdělanců zedníků, holičů, nádeníků, jejichž jedinou kvalifikací byla komunistická legitimace.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:22
[Václav Klaus] Komunisté, kteří prohlašovali, že budují beztřídní společnost, která každému zaručí naplnění jeho potřeb, ve skutečnosti tak vytvořili ryze třídní společnost. Privilegovaní komunisté mohli vše. Práva vést rozuměj neomezeně vládnout, si dokonce odhlasovali jako zákon: Komunistická strana je vedoucí silou ve společnosti. Tím zdůvodňovali svou absolutní, nekontrolovatelnou moc nad nestraníky. Ti byli druhořadými občany, jejichž hlavní poviností bylo bez řečí poslouchat komunisty. Ti, kteří dostali nálepku třídní nepřítel, byli bezprávnými psanci, kteří mohli být pronásledováni, jak se kterému komunistovi zlíbilo.

Topák2 91696 29.06.2012 22:21
[Václav Klaus] za krky na stromy ty komanče

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:21
[Václav Klaus] Komunisté rovněž zavedli znovu sobotu, a dokonce i nevolnictví, neboli připsání k půdě. Platila pracovní povinost. Nikdo nesměl být bez pracovního poměru. V takovém případě se na dotyčného vztahoval § trestního zákona o příživnictví a trest nepodmíněného vězení.

Novodobé nevolnictví platilo pro obyvatele pohraničních okresů, bývalých Sudet. Vztahovalo se na ně nařízení, že jejich obyvatelé nesmějí být přijímáni do pracovních poměrů ve vnitrozemí. Jelikož musel být každý zaměstnán, občané produktivního věku se nemohli z pohraničí odstěhovat.

Obdobné bylo i postavení lidí z venkova, kteří byli družstevníky včetně jejich dětí. Nemohli, oni ani jejich děti, se odstěhovat jinam, pokud neměli souhlas vedení družstva. Proti jeho rozhodnutí odvolání nexistovalo. Když byl dotyčný kulak nebo dítě z kulacké rodiny, byl jeho osud na dlouhá léta zpečetěn. Nemohli ani studovat ani nalézt si lepší zaměstnání, pokud samozřejmě nebyli komunisty. Šlo-li o prospěch rodné strany, neplatila žádná omezení. Ta platila jen pro nestraníky a zvláště pro třídní nepřátelé.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:18
[Václav Klaus] Co je zvláště zavrženi hodné je, jak se komunisté mstili na dětech. Tyto středověké metody, že děti platí za hříchy svých rodičů, ve 20. století obnovilo jen gestapo a komunisté. Děti třídních nepřátel a se špatným třídním původem nesměly ve velké většině studovat nejen vysoké, ale ani střední školy. Tím je poznamenali na celý život. Naproti tomu být dítětem komunistů znamenalo mít přednost při přijímání na všechny školy i před mnohem lepšími dětmi nestraníků. Takto celoživotně postižených dětí, které se nedostaly na školu, bylo mnoho desítek tisíc, ne-li statisíce.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:17
[Václav Klaus] Nejostudnější kapitolu napsali komunističtí tyrani v případě těch svých obětí, které riskovaly životy v boji proti nacistické hrůzovládě. Pokud zůstaneme u letců, bylo jich podle odhadů historika Zdeňka Těšínského uvězněno či zavražděno 247, 126 z nich sloužilo u RAF. Československá poválečná ani světová vyznamenání nic neznamenala, řada letců byla uvězněna bez soudu. Když už je neuvěznili, alespoň je degradovali a odsoudili je i jejich manželky k podřadným povoláním. Před takovým osudem uprchlo do zahraničí celkem 450 československých letců, kteří bojovali na frontách druhé světové války.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:16
[Václav Klaus] Symbolem žen, které režim ponížil, zavřel do žaláře a popravil, se stala právnička a politička Milada Horáková. Národní socialistka, za války vězněná nacisty, byla rok po převratu zatčena a ve vykonstruovaném procesu odsouzena za velezradu a vyzvědačství. Právě na jejím případu se plně ukázala krutost komunistických vládců a rovněž děsivá proměna, jíž prošla společnost. Od popravy Horákovou nezachránily ani protesty z celého světa, v dopise Gotwaldovi se přimlouval i Albert Einstein. Naopak doma se volalo po krvi po celou dobu procesu přicházely rezoluce, dokonce i od dětí ze škol, požadující pro Horákovou nejtvrdší trest.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:16
[Václav Klaus] Ačkoli komunisté ve volbách v roce 1946 slibovali podporu malému a střednímu podnikání a ještě i ústava přijatá v květnu 1948 zachovává právo na soukromé vlastnictví podniků do 50 zaměstnanců, po nástupu k moci hodili sliby do koše a znárodněny byly všechny zbývající firmy. Tím se Československo stalo raritou i v regionu ani Polsko či Maďarsko zcela nevymýtily drobné podnikání. Po podnicích byla zkonfiskována půda, vesnici postihla kolektivizace. Komunisté vysídlovali rolníky, nejčastěji vesnické boháče.

Tyto represe postihly celkem 1629 farmářů. Protože museli odejít i s rodinami, celkem bylo postiženo odhadem asi pět tisíc lidí.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:14
[Václav Klaus] Akce K proti církvi

KSČ chtěla od počátku přeměnit církev v poslušný nástroj moci. Prohlášení loajality po ní ale požadovala neúspěšně. Státní aparát zasahoval proti katolickým školám, spolkům a tisku. Po roce 1949 začali komunisté likvidovat kláštery v tzv. Akci K. Do centralizačních klášterů převezli 2376 mnichů. Poté začala likvidace 720 ženských klášterů a internace 10 tisíc řeholnic. Akci předcházely procesy s představiteli řádů. StB pronásledovala i křesťanskou mládež a omezovala církevní vzdělání.Řeholníci perzekvovaní v 50. a 60. letech komunistickým režimem. 361 osob bylo ve vykonstruovaných procesech odsouzeno dohromady k trestu 21 10 let a tři na doživotí. Perzekuce zasáhla také kněží a laiky.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:13
[Václav Klaus] Smrtící hranice

V únoru 1948 přestaly platit cestovní pasy. Desetitisíce lidí se ale rozhodly odejít na Západ. Československo tak opouštěli ilegálně, různými způsoby. Po únoru 1948 emigrovalo 150 tisíc až 20 0 tisíc lidí. Pohraniční stráž jich 174 zastřelila (posledního v roce 1985). V dubnu 1951 byla hranice se západním Německem a Rakouskem obehnána drátěným zátarasem. Byl do něj pouštěn elektrický proud o napětí 3 tisíce 5 tisíc V. V drátech zahynulo 8 8 lidí. Po řadě protestů ze zahraničí stráž do zátarasů proud od roku 1965 nepouštěla.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:11
[Václav Klaus] Procesy jako tragické divadlo

KSČ začala po únoru 1948 likvidovat své odpůrce. Za smyšlená provinění byly tisíce lidí odsuzovány až na doživotí a 241 dokonce k smrti. V roce 1949 poslal soud na smrt hrdinu 2. světové války generála Heliodora Píku. Žalobce Vaš a spol. sepsali dokumenty, které ho usvědčovaly z velezrady. Po procesu s představiteli nekomunistických stran (1950) byla oběšena Milada Horáková. Dalšímu procesu s církevními představiteli předcházel tzv. číhošťský zázrak (1950). StB zatkla kněze Josefa Toufara kvůli podvodu s pohybujícím se křížem v kostele. Kněz po brutálních výsleších zemřel. Režim se postupně vypořádal také s vojáky, kulaky, se sportovci a později i se soudruhy z vlastních řad (proces s Rudolfem Slánským).

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:09
[Václav Klaus] Koncentrační tábory

Vybudoval je režim pro špiony a velezrádce při uranových dolech v Jáchymově, Horním Slavkově a Příbrami. V sedmnácti lágrech jich byly zavřeny desetitisíce. Na Jáchymovsku to byly například Rovnost, Svornost, Bratrství, Nikolaj. Na Příbramsku Vojna a Bytíz.

ModráKrev 90186 29.06.2012 22:09
[Václav Klaus] Tábory nucených prací

V Československu jich bylo v letech 1948 1951 zřízeno sedmatřicet. Zavíraly se do nich bez soudního líčení až na dva roky takzvané politicky nespolehlivé osoby. Ty pak pracovaly v dolech nebo železárnách.

Mejdik 21710 29.06.2012 21:59
[Václav Klaus] Káťo, jaké soukromé maily? S tebou si nikdo nechce psát, tak sedíš na všech oficiálních stránkách jako žabák na prameni a jenom prudíš.

Káťa 95599 29.06.2012 21:47
[Václav Klaus] Bohužel Majo, nepatříme do tvé party. Jsme docela obyčejné Moravanky, musíš mezi své na tu tvou E 55. Přejeme ti hodně kunčoftů.
A jak vidím, těšila jsem se, že naší nepřítomnosti využijí pisatelé na pokyn Rudé krve k rozboru společenských problémů, nestalo se tak. Nějak ti to nejde, Rudá krvi na komando. Dobrou noc.

Maja 91696 29.06.2012 20:50
[Václav Klaus] Dlouho jsem tu nebyla,myslela jsem že Káťa a Mynáme jsou češky, nevěděla jsem že jsou š.apky hnědočeské z E 5.5

Jakub 89736  18 let 29.06.2012 20:04
[Josef Vojtek] Tomáš Trapl hraje: 2.9 14hod a 18hod
23.9 14hod
Juraj Bernáth hraje: 20.9 1hod a 18hod
21.9 18hod

Jakub 89736  18 let 29.06.2012 20:02
[Bohouš Josef] Míša: Bohouš je stále obsazen v muzikálu Klíč králů. Je napsán na stránkách muzikálu. Obsazení na září ještě není známo. Zveřejnění počítejte v půlce srpna. O Kleopatře nevím, myslím, že na několik let má odehráno a jestli máte infromace, že se má vrátit na podzim 2013 Kat Mydlář, tak o tom já nic nevím, ale budeme doufat, že ano. Co se týče uzikálu Mata Hari, tak si myslím, že Bohouš bude v tomto muzikálu obsazen, jako asi v každém Michalově muzikálu.
Přeji příjemné léto :)

Káťa 95599 29.06.2012 18:49
[Václav Klaus] Já taky odcházím. Teď tady budou mít k veliké a nefalšované radosti Rudé krve volný prostor i jiní. Doufám, že se budou zabývat aktuálními problémy naší společnosti a ne našimi maličkostmi. Těch skutečných problémů je u nás až dost.
Mynáme, hezký večer a dobrou noc. Ahojky.

Mynáme 21385 29.06.2012 18:45
[Václav Klaus] Katko napsala jsi to moc hezky. Musím jít ahoj .

Káťa 95599 29.06.2012 18:29
[Václav Klaus] Mynáme, z naší drahé vlasti se stalo bramborové divadélko. Co si musí o nás myslet celý civilizovaný svět? Že jsme naprosto nesvéprávní, když si nedokážeme udělat sami pořádek. Od slavné éry husitů jsme se nedokázali sami o sebe postarat. I na té prokleté Bílé hoře za nás bojovali němečtí žoldnéři a hrdinný Šlikův pluk Moravanů na to nestačil. To jsme celí my.

Mynáme 21385 29.06.2012 18:16
[Václav Klaus] cha cha cha

Mynáme 21385 29.06.2012 18:15
[Václav Klaus] Pecková další hnůj z topky té zahltili nadávkami fesbuk ,když vzkázala důchodcům že se jim nepřidá ,protože jsou z války na bídu zvyklí.

Káťa 95599 29.06.2012 18:15
[Václav Klaus] Mně se taky zdá, že tato stránka je poslední výspou ODS. Vlastně je tady zastoupená jediným exemplářem - Modrým trotlem. Kdyby ho viděl James Fenimore Cooper, nenapsal by román "Poslední Mohykán", ale "Poslední ODEESÁK" a poslední věta tohoto románu by zněla: "Zhasni za sebou."

Mynáme 21385 29.06.2012 18:12
[Václav Klaus] Pokračuji tak na fejsbuku založili stránku s názvem "kalou. politická prostit. a ku.a

Káťa 95599 29.06.2012 17:57
[Václav Klaus] Ale Mynáme, co Ti doporučuji pro relaxaci: podívej se na stránku Nečase. Já tam nepíšu, tahle stránka a soukromé maily mi bohatě postačí, ale po těch ubohostech pobóchaného Modrého trotla jsou tamější příspěvky hotovým pohlazením na duši.

Káťa 95599 29.06.2012 17:52
[Václav Klaus] Cože Mynáme, Tys to žblemty Modrého trotla dokonce četla, i když v rychlosti? Tak to máš můj obdiv. To by nestrávil ani žralok. A kdyby to byl jen zloděj, on je to navíc totální blb.

IngVopenka 90239  50 let 29.06.2012 17:50
[Petr Nečas] Mám nádhernou vizi
Na runwayi stojí letoun CASA s jediným funkčním motorem nahozeným. Vír od vrtule víří po ploše dokumentaci projektu IZIP. Z reproduktorů pronajatých od firmy Promopro zní text trampské písně ".poslední vandr před sebou máme." a po rampě v trupu husím pochodem mizí naši ministři, každý s padálem Cirus na zádech.

Ingvopenka 90239  50 let 29.06.2012 17:46
[Petr Nečas] jistě, pane premiére
i na vaši vepřovou hlavu už se vaří voda

Mynáme 21385 29.06.2012 17:38
[Václav Klaus] Musela jsem v rychlosti projet co modrá krev píše. Je to tvrdá pravice .Já ty zloděje nemůžu ani cítit.

Káťa 95599 29.06.2012 17:34
[Václav Klaus] Pro 17:22. A co oslovení "bratře" mezi Sokoly. To zavedl Miroslav Tyrš (vlastně Tirsch! ). Koho Sokolové kopírovali?

Káťa 95599 29.06.2012 17:31
[Václav Klaus] Mynáme, v Bohnicích je to jedno. Myslíš že mu dají delší vycházky? Když bude takhle blbnout jako dneska, sotva.

Jana41 18834 29.06.2012 17:31
[Martha Issová] Právě mě došlo.Ona nemá chlapečka? Tak to je mi líto.Každý muž chce kluka aby mu předal žezlo.Myslím si,že to je v podstatě trast za to co ona již za svůj krátý život lidem kolem nás provedla."Převluv bábu a dědka"na to se nedá zapomenout.

Mynáme 21385 29.06.2012 17:30
[Václav Klaus] Nenadávej modrýmu blíží se víkend.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150110

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti