Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 29.09.2018 15:23
[Andrej Babiš] Lidové noviny opouštějí další novináři!
Činit gesta, když je na vás upřena pozornost médií, není zase tak těžké. Z Lidových novin ale odcházejí i další kolegové, o kterých možná ani veřejnost neví. Výpověď už podali Bára Cihelková, šéfka Akademie, Lukáš Rous, editor zvláštních příloh, Ivana Milenkovičová, kolegyně ze zahraničí, která má lví zásluhu na odhalení podvodu s článkem o syrských sirotcích, Milan Rokos, můj skvělý dlouholetý šéf zahraničí, i Marcel Šulek, datový novinář, který pracoval pro celou MAFRu. Pokud vím, všichni se rozhodli náhle a nemají zajištěna žádná lukrativní místa v jiných médiích. Odcházejí jen kvůli vlastnímu svědomí a profesní cti, nikoliv kvůli pěti minutám slávy, kterou zažívám já. Cítí, že Lidové noviny už nejsou prostorem, kde se střetávají názory předních představitelů české i evropské inteligence. Naopak, reprezentanti naší tvůrčí elity jako Martin C. Putna nebo Břetislav Rychlík list rovněž opouštějí. Ještě před vypuknutím skandálu oznámili odchod vynikající Šárka Kabátová a dlouholetý dříč Vojtěch Gibiš. Já ale stále věřím, že se zase jednou v Lidovkách, svobodných Lidovkách sejdeme.

Anonym 81166 29.09.2018 15:22
[Andrej Babiš] Situace v Lidových novinách se zdá být dramatičtější než se dalo předpokládat po odchodu renomované novinářky Petry Procházkové. K jejímu jasnému stanovisku, že nebude pracovat v novinách, které přímo ovlivňuje jejich majitel, premiér Andrej Babiš, se připojují i další novináři z redakce Lidových novin. Procházková o tom informovala na svém facebookovém profilu.

Anonym 81166 29.09.2018 15:21
[Andrej Babiš] Procházková strhla lavinu: Z Babišových Lidových novin odcházejí další novináři

Marcela 9466  60 let 29.09.2018 14:23
[Andrej Babiš] Nové album Tomáše Kluse je na světě! Většina písní je úžasná stejně jako jeho gesta.Cituji z Reflexu a hlavně tomu věřím.
Knihy Radkina Honzáka čtu a nemohu se od nich odtrhnout.

Ras 89154 29.09.2018 14:22
[Andrej Babiš] Důchodci si tím,že budou nadále volit lumpy koledují o výplatu zasloužených a speravedlivých důchodů převážně na holý zadek bejkovcem.Pak důchodcům roupy jak jásat pro Havla,Klouse a podobné lumpy přejdou.Revoluční bejkovec potěš zadky všech důchodců co pomohli lumpům k moci,

Anonym 5822 29.09.2018 14:13
[Andrej Babiš] Ano, a o tom to je. Mladí nedosáhnou na hypotéku, ale Mončičák si kupuje přihlouplé občany tím, že je zlevněno jízdné, důchodci dostanou přidáno. Samozřejmě, že v návazností s tím se budou zvyšovat ceny energií, takže nula od nuly pojde. Odporná politika, ale id..ti se radují. Takže statisíce důchodců půjdou jako ovce volit opět Mončičáka. Naštěstí červené trencle už to má naposled :-)), nyní hledá příští bydlení, pozemek domeček a místní se mohou připo.. z toho, že budou mít ve svém okolí proruského , který v blízkém rybníčku bude odhalovat své lepé tělo :-)) a jezdit v člunu, to mu přeji, ale pro Boha ať se neukazuje. Fuj, to je fakt ke zvracení. Národ nevzdělanců, kteří se nechají utáhnout na vařenou nudli. No nic, je krásně, jdu pokračovat v podzimní výzdobě.

Anonym 81166 29.09.2018 13:53
[Andrej Babiš] A už je hůř.
Vlastní bydlení se vzdaluje. Polovina Čechů nedosáhne na hypotéku

Anonym 81166 29.09.2018 13:52
[Andrej Babiš] Ruský poslanec a bývalý profesionální mistr světa v boxu Nikolaj Valujev způsobil rozruch v médiích a na sociálních sítích, když vyzval penzistku, stěžující si na nouzi, aby se nestyděla za chudobu. Rozruch okolo poslancovy repliky zapadá do bouřlivých debat o nepopulárním zvýšení věku pro odchod do penze, kterému ruští poslanci právě dali "zelenou" navzdory odporu většiny populace.

Anonym 81166 29.09.2018 13:51
[Andrej Babiš] Poučení z mnichovského selhání demokratických státníků je jasné. Když ustupujeme agresi a zlu, tak tím nikdy neposilujeme sami sebe, nýbrž posilujeme agresora, který nerespektuje práva slabších států a nerespektuje mezinárodní společenství.
Máme zde zcela konkrétní a hmatatelný příklad nové podoby appeasementu. Je to Krym, který si zabralo putinovské Rusko na základě modelu, který se sudetoněmecké krizi z roku 1938 v mnoha ohledech až příliš podobá.
Přízrak Mnichova je tu přítomný v tom, že jakožto západní demokracie znovu ustupujeme agresivní nacionalistické moci. Jistě, Putin není Hitler a dnešní agresivní akce se dělají oproti situaci před 80 lety v rukavičkách. Ale ty základní principy jsou stejné.

Anonym 81166 29.09.2018 13:50
[Andrej Babiš] Je příznačné, že Neville Chamberlaine se pak v Londýně nechal před nadšenými davy oslavovat jako mírotvorce, zatímco francouzský premiér Daladier veškeré oslavy odmítl. Když mu provolávali na letišti v Paříži lidé slávu, tak jen procedil mezi zuby: To jsou ale bl.ci. Věděl, že Francie Německo podrazila, že on byl u toho, a styděl se. Styděl se i dlouho po válce. Zato Chamberlaine své chování v Mnichově omlouval až do blízké smrti tím, že získal mnichovskou dohodou čas na znovuvyzbrojení Velké Británie.

Anonym 81166 29.09.2018 13:49
[Andrej Babiš] Premiér Chamberlaine totiž hanebně podrazil nohy těm Němcům, kteří usilovali o zastavení Hitlera na cestě, kterou uvrhl Německo do děsivé zkázy a drtivé porážky. To je ta nejtragičtější stránka politiky appeasementu, že pomáhá zločincům proti jejich vnitřní opozici. Obětí Mnichova jsou tedy také Němci, kteří byli popraveni po dalším nezdařeném atentátu na Hilera a v širším smyslu jsou obětí Mnichova i všichni Němci, které Hitler vehnal do nesmyslných agresivních válek. Jen část Němců se do těchto válek pouštěla s vervou a radostí. Významná část společnosti byla zatažena do válečného běsnění proti své vůli. Mnichovská konference měla však ten zásadní vliv na německé prostředí, že udělala z Hitlera neporazitelného génia a zásadně zvýšila a upevnila jeho moc. Tato moc dospěla do mysteriozní podoby a opozice na dlouho zklamaně rezignovala. Za to mohl Mnichov a slabošství britské a francouzské politiky té doby.

Anonym 81166 29.09.2018 13:48
[Andrej Babiš] Je historickou tragédií, že britský premiér Neville Chamberlaine volání německé protihitlerovské opozice smetl se stolu a zcela se ponořil do krajně nedůstojného vyjednávání s Hitlererm, kterého třikrát po sobě navštívil přímo v Německu. Na potřetí s ním, s francouzským premiérem Daladierem a s italským diktátorem Mussolinim již podepsal v Mnichově dohodu o odtržení sudetoněmeckého území od Československa. A to bez účasti československé vlády.
Katastrofa byla dokonána. Na straně poražených nebylo ovšem jen Československo, nýbrž také německá protihitlerovská opozice.

Anonym 81166 29.09.2018 13:47
[Andrej Babiš] Tato skupina se pokusila vyslat do Anglie vyjednavače, kterým byl konzervativní německý politik a advokát Ewald von Kleist-Schmenzin ze staré šlechtické rodiny. Ten využil své kontakty s Winstonem Churchillem a vysokým úředníkem ministerstva zahraničí Velké Británie, aby skrze ně varoval Chamberlainovu vládu, aby neustupovala Hitlerlovi. Podstatou sdělení, za které se postavil i pozdější britský premiér Churchil bylo to, že v případě Československa nesmí západní demokracie Hitlerovi ustupovat a tím bude oslabený. V rámci wehrmachtu pak mohlo dojít k otevřenému odporu, přičemž jedna tanková jednotka vysílaná od Berlína směrem na Československo se zastavila tak výhodně, aby se mohla v případě puče a sesazení Hitlera vrátit do hlavního německého města a obsadit ho. Odpůrci Hitlera se přitom přeli o to, zda je třeba Hitlera zabít, ale převažoval názor, že je třeba ho postavit před soud. O pět let později, v létě 1944, již bylo všem jasné, že jedinou cestou, jak zachránit Německo, je atentát na Hitlera.
Nemůžeme tušit, zda by síla vojenské protihitlerovské opozice stačila na to, aby položila jeho režim. Jasné ale je, že měla dostat šanci právě tím, že by západní demokracie neustupovaly Hitlerovi. Kdyby byl v Británii již u moci Churchil, Osterova skupina by dostala šanci.

Anonym 81166 29.09.2018 13:46
[Andrej Babiš] Na přelomu léta a podzimu 1938 ještě nebyla vojenská síla Třetí říše tak jednoznačná, jak se jevila z poválečného odstupu. Dokonce ani pozice samotného Adolfa Hitlera nebyla ještě stoprocentně pevná. Významná část německých důstojníků pokládala připravované německé tažení na Československo za nesmyslný a nezodpovědný hazard, který by Německu přinesl kolosální a negativní důsledky. Jednak Československo, byť řádově menší stát, působilo jako pevnost. A celková nespravedlnost brutálního napadení Československa se tehdy ještě části německé vojenské a politické elity jevila tak jasná, že se obecně počítalo s odporem demokratického světa. V německé veřejnosti, které mělo hrůzy první světové války v živé paměti, nepanovala militaristická atmosféra a touha po boji, jak by to mohlo vypadat z oficiálních filmových týdeníků.
V čele odpůrců napadení Československa stáli dosavadní náčelník generálního štábu pozemních sil generálplukovník Ludwig Beck, generál a pozdější polní maršál Erwin von Witzleben a řada dalších. Organizační vedení připravovaného puče stál generál vojenské tajné služby Abwehr Han Oster, zástupce admirála Canarise, o němž se rovněž předpokládá, že byl do spiknutí zapojen a držel nad ním ochrannou ruku.

Anonym 81166 29.09.2018 13:44
[Andrej Babiš] Československo bylo formálně státem Čechů a Slováků, ale přitom v něm žilo 3,5 milionu Němců, půl milionu Maďarů a dále velká polská a rusínská menšina. Takový stát se po necelých dvaceti letech náhle jevil jako příliš ambiciozní projekt pouze jednoho národa, totiž Čechů a v zásadě jako zřejmá chyba versailleské konference. Kdyby nedošlo k nástupu diktatur a totalitních ideologií, bylo by možné takový státní projekt korigovat třeba směrem ke kantonálnímu řešení, jaké má Švýcarsko a nebo i k některým korekcím hranic. Jenže ve třicátých letech byl tento problém zneužit zločineckou silou nacistů a vyjednávání se zločinci na bázi vydírání je tou nejhorší možnou cestou. Zrodila se tedy politika appeasementu, ustupování zlu.

Anonym 81166 29.09.2018 13:44
[Andrej Babiš] Britové a Francouzi byli v roce 1938 po připojení Rakouska k Německu ve stavu paniky. Obávali se Hitlera a obávali se vzestupu fašistických diktatur obecně. Při vědomí, že zaspali ohledně modernizace svých armád, se poddali nedůstojným pokusům o vyjednávání.
Hleděli přitom pod zcela novým úhlem pohledu na politickou mapu, jež vznikla na pařížské konferenci po první světové válce a rvali si vlasy nad tím, co jejich státy vyrobily ve střední Evropě za neřešitelný rébus. Podle Wilsonova práva na sebeurčení umožnila Francie s Velkou Británií a za podpory amerického prezidenta vznik Československa v hranicích, jež z poloviny odpovídaly historickým zemím, ale nerespektovaly právě ten halasně používaný princip práva národů na sebeurčení. Z druhé poloviny šlo prostě o mocenské rozhodnutí, jež ignorovalo etnické hranice. Tím se na Slovensku ocitli překvapení Maďaři. Nikdy před tím netušili, že žijí na jiném než maďarském území.

Anonym 81166 29.09.2018 13:42
[Andrej Babiš] Mnichovská konference byla neblahou tragédií nejen pro náš národ a pro tehdejší Československo, ale i pro západní mocnosti, jejichž reprezentace tehdy v Mnichově zcela nepochybně selhala a oslabila pozici vlastních států. Navíc ale byla tato temná událost i tragédií pro samotné Němce, což by již nemělo být přehlíženo. Byla tragédií pro ty Němce, kteří se chtěli Hitlera zbavit a v širším smyslu pro všechny Němce, kteří se stali oběťmi jeho další agresivní politiky. Morální a politická spoluzodpovědnost za Hitlerovu vládu je u Němců jasná a stokrát probraná věc. Více by se mělo mluvit také o tom, že proti Hitlerovi se postavily stovky statečných Němců, kteří kdyby uspěli tak by zachránili svoji vlast před zpustošením, zachránili by krásná historická německá města a především statisíce a miliony německých životů.

Anonym 81166 29.09.2018 13:42
[Andrej Babiš] Kritika mnichovské zrady patří u nás ke každoročnímu rituálu. Pro nacionalistickou a komunismem indoktrinovanou část obyvatelstva je to příležitost opět vzedmout vášně proti sousednímu Německu a vztyčit pěsti.
Kulaté osmdesáté výročí je ale důvodem ke střízlivé úvaze i pro nás, kteří stojíme rovnýma nohama v dnešní sjednocené a demokratické Evropě.

Anonym 81166 29.09.2018 13:41
[Andrej Babiš] Babišův poslanec chce omezovat demonstrace. Proč je nezakázat rovnou?

Anonym 5822 29.09.2018 13:31
[Andrej Babiš] Čínský spisovatel Liao I-wu: Zeman je člověk velmi hloupý, bez kulturního rozhledu, podlézající Rusku i Číně.
Tak s tímto absolutně souhlasím, kdo si chce přečíst celý článek určitě ho najde, nebo kupte Reflex. Úžasný rozhovor s tímto úžasným člověkem. :-))

Anonym 5822 29.09.2018 13:22
[Andrej Babiš] Dobrý den. Doporučuji Edíkovi kandidovat v příštích volbách na post prezidenta. Jeden bl ..ec nejapný nahradí druhého :-)). Co se týká Jágra, tak ten je už za zenitem, nikdo o něho nestojí, v hlavě má nasrr., tak také nejvyšší čas někam kandidovat, třeba na post řiťoolezectví, ten se určitě na stará kolena někde uchytí. Přeji krásný den a hlavně klid. papáá

Anonym 81166 29.09.2018 12:25
[Andrej Babiš] Skleniček pár a pár tahů z trávy. Alena Schillerová není jen zdatnou pobočnicí Andreje Babiše v honu na podnikatele. Na sociální síti se její ANO chlubí videem, kde ministryně financí zpívá známou táboráckou vypalovačku Jana Nedvěda Stánky. V rámci předvolební kampaně se paní ministryně lehce vrtí do rytmu a představuje svojí verzi skladby.

Anonym 81166 29.09.2018 12:23
[Andrej Babiš] Jaromír Jágr dorazil se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou na Pražský hrad, kde se konaly oslavy 100 let českého sportu. A samozřejmě nelze očekávat, že by sportovci nějak zásadně komentovali politiku, je velmi smutné, když pak vidíme fotografie Jágra a Kopřivové po boku Martina Nejedlého, člověka, který v týmu Miloše Zemana zastupuje ruské zájmy.
Jágr na svém dresu nosí číslo 68. Česká hokejová legenda často říká, že je to symbol pražského jara a následné okupace, což je jist chvályhodný výběr. Jenomže okupanti, kteří Československo opouštěli až v roce 1990, slibovali, že se sem nakonec vrátí a to hlavně díky zájmům ekonomickým. A také se jim to daří, právě proto tu mají svého Nejedlého, kterému Zemanovo vítězství dalo spoustu prostoru konat.
Sportovci jsou reprezentanti své země. Zvláště lidé jako Jágr, celosvětové celebrity s dlouholetou, úspěšnou kariérou, jednoznačně ovlivňují veřejné mínění. A měli by si to uvědomovat.
Není to jenom Martin Nejedlý (a tedy Miloš Zeman), byl to ostatně i Andrej Babiš, kterého známý hokejista několikrát veřejně podpořil, a to i přesto, že minulost našeho premiéra je spojená zejména s komunistickou Státní bezpečností.
Reklama na Vodňanské kuře, ostentativní návštěva na Čapím hnízdě trestně stíhaného Babiše, teď zase Pražský hrad a člověk, který řídí prezidenta, aby se choval podle zájmů Vladimira Putina. To se pak tomu číslu 68 něco věří jen velmi těžko.

Anonym 81166 29.09.2018 12:13
[Andrej Babiš] Ten Pelta se u Zemana taky pěkně vyjímal.

Anonym 81166 29.09.2018 12:09
[Andrej Babiš] Na Jágra už v zámoří dlabou, tak se snaží získat nějaký šolich jinde, když už mu hokej nejde.

Anonym 81166 29.09.2018 12:06
[Andrej Babiš] Ještě Jágr prodává kuřata?

Anonym 81166 29.09.2018 12:04
[Andrej Babiš] Jo, jo. Jágr je výborný "vlastenec". Teď na jeho "vlastenectví" zavzpomínal trenér Bukač, když Jágr podrazil nároďák v roce 1996 na světovém poháru.

Edík 78323  53 let 29.09.2018 11:49
[Andrej Babiš] Pane Miroslave, ještě to tady neznáte blbum neodpovídat!!
Jsou tady sice jen tři,to jest bláznivá stařena Mařena Stračená 5822 5822 a Marcela Praštěná 9466 9466, a bývalý kulak a obdivovatel vrahů Mašinu 81166 81166 proto má tady přezdívku Mašín 66!!
To je takový exot který vydrží sedět a mlátit do klávesnice 20 hodin denně, nikdo mu neodpovídá,jsme tak domluvení,tak to nedělejte taky je silně psychicky narušený, to ostatně poznáte sám mějte se!!
A ty piš, až se zblázniš úplně Mašine 66!!

Edík 78323  53 let 29.09.2018 11:39
[Andrej Babiš] Dobrý den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Babiše!!
Další úspěch našeho oblíbeného prezidenta Miloše Zemana!!
Hokejista Jaromír Jágr, dal přednost dlouhému rozhovoru s naším prezidentem Milošem Zemanem,před společným focením na hradě!!
Velmi prezidenta chválil,jak je sečtělý a jaký má obrovský přehled!!
Bravó Jaromíre!!
Ale to my všichni to jest 90% občanů víme, jen Tupouni to nechápou , viď kulaku Mašine 66??
Už jsi byl od ledna venku,??
Dovedete si představit fíkuse, želé,skauta Drahoše jak hovoří o sportu??
Já né!!
Pěkný den přátelé,a blbum neodpovídat!!
Udusí se se sami!!

Edík 78323  53 let 29.09.2018 11:39
[Andrej Babiš] Dobrý den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Babiše!!
Další úspěch našeho oblíbeného prezidenta Miloše Zemana!!
Hokejista Jaromír Jágr, dal přednost dlouhému rozhovoru s naším prezidentem Milošem Zemanem,před společným focením na hradě!!
Velmi prezidenta chválil,jak je sečtělý a jaký má obrovský přehled!!
Bravó Jaromíre!!
Ale to my všichni to jest 90% občanů víme, jen Tupouni to nechápou , viď kulaku Mašine 66??
Už jsi byl od ledna venku,??
Dovedete si představit fíkuse, želé,skauta Drahoše jak hovoří o sportu??
Já né!!
Pěkný den přátelé,a blbum neodpovídat!!
Udusí se se sami!!

Edík 78323  53 let 29.09.2018 11:38
[Andrej Babiš] Dobrý den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Babiše!!
Další úspěch našeho oblíbeného prezidenta Miloše Zemana!!
Hokejista Jaromír Jágr, dal přednost dlouhému rozhovoru s naším prezidentem Milošem Zemanem,před společným focením na hradě!!
Velmi prezidenta chválil,jak je sečtělý a jaký má obrovský přehled!!
Bravó Jaromíre!!
Ale to my všichni to jest 90% občanů víme, jen Tupouni to nechápou , viď kulaku Mašine 66??
Už jsi byl od ledna venku,??
Dovedete si představit fíkuse, želé,skauta Drahoše jak hovoří o sportu??
Já né!!
Pěkný den přátelé,a blbum neodpovídat!!
Udusí se se sami!!

Edík 78323  53 let 29.09.2018 11:38
[Andrej Babiš] Dobrý den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Babiše!!
Další úspěch našeho oblíbeného prezidenta Miloše Zemana!!
Hokejista Jaromír Jágr, dal přednost dlouhému rozhovoru s naším prezidentem Milošem Zemanem,před společným focením na hradě!!
Velmi prezidenta chválil,jak je sečtělý a jaký má obrovský přehled!!
Bravó Jaromíre!!
Ale to my všichni to jest 90% občanů víme, jen Tupouni to nechápou , viď kulaku Mašine 66??
Už jsi byl od ledna venku,??
Dovedete si představit fíkuse, želé,skauta Drahoše jak hovoří o sportu??
Já né!!
Pěkný den přátelé,a blbum neodpovídat!!
Udusí se se sami!!

Edík 78323  53 let 29.09.2018 11:38
[Andrej Babiš] Dobrý den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Babiše!!
Další úspěch našeho oblíbeného prezidenta Miloše Zemana!!
Hokejista Jaromír Jágr, dal přednost dlouhému rozhovoru s naším prezidentem Milošem Zemanem,před společným focením na hradě!!
Velmi prezidenta chválil,jak je sečtělý a jaký má obrovský přehled!!
Bravó Jaromíre!!
Ale to my všichni to jest 90% občanů víme, jen Tupouni to nechápou , viď kulaku Mašine 66??
Už jsi byl od ledna venku,??
Dovedete si představit fíkuse, želé,skauta Drahoše jak hovoří o sportu??
Já né!!
Pěkný den přátelé,a blbum neodpovídat!!
Udusí se se sami!!

Edík 78323  53 let 29.09.2018 11:38
[Andrej Babiš] Dobrý den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Babiše!!
Další úspěch našeho oblíbeného prezidenta Miloše Zemana!!
Hokejista Jaromír Jágr, dal přednost dlouhému rozhovoru s naším prezidentem Milošem Zemanem,před společným focením na hradě!!
Velmi prezidenta chválil,jak je sečtělý a jaký má obrovský přehled!!
Bravó Jaromíre!!
Ale to my všichni to jest 90% občanů víme, jen Tupouni to nechápou , viď kulaku Mašine 66??
Už jsi byl od ledna venku,??
Dovedete si představit fíkuse, želé,skauta Drahoše jak hovoří o sportu??
Já né!!
Pěkný den přátelé,a blbum neodpovídat!!
Udusí se se sami!!

Anonym 81166 29.09.2018 10:43
[Andrej Babiš] Průměrný plat v roce 1919
horníci - 155-600K|měs. dle kategorie práce
zaměstnaci - 135-260K|měs
zemědělští dělníci - deputát 50-90K|měs

Anonym 81166 29.09.2018 10:41
[Andrej Babiš] Míro, běž si ty nesmysly blinkat na schůzi oslů ANO.
319|1920 Sb.
Zákon
ze dne 15. dubna 1920
o náhradě předsedům, místopředsedům a členům sněmovny.
Národní shromáždění republiky Československé usneslo se na tomto zákoně:
§ 1.
Členové sněmovny poslanecké a senátu mají stálého platu měsíčních 2 tisíce Kč, které se vyplácejí počínajíc prvým dnem měsíce, kdy složen byl slib nařízený § 22 ústavní listiny, a končíc posledním dnem měsíce, kdy mandát zanikl.
Vedle stálého platu mají členové sněmovny poslanecké a senátu dočasný drahotní přídavek měsíčních tisíc Kč splatných zároveň se stálým platem. Drahotní přídavek bude se členům sněmovny poslanecké a senátu vypláceti pouze do konce měsíce června 1922.
§ 2.
Místopředsedové sněmovny poslanecké a senátu mají na místě platu podle § 1., odst. 1., stálý plat měsíčních 4tisíce Kč; nároku na drahotní přídavek podle § 1, odst. 2., avšak nemají.
§ 3.
Předsedové sněmovny poslanecké a senátu mají na místě požitků v § 1 uvedených tytéž služební požitky jako členové vlády; nároku na přídavek representační však nemají.
§ 4.
Požitky v §§ 1 až 3 uvedené nepodléhají ani daním ani poplatkům a jsou vyňaty z exekuce.
§ 5.
Zákon tento, který nabývá účinnosti dnem vyhlášení, provede vláda.
Švehla
T. G. Masaryk
Tusar
Sonntág ,
jako ministr financí a správce ministerstva pro zásobování lidu.
Habrman
Dr. Heidler
Dr. Winter
Prášek
Dr. Veselý
Klofáč
Dr. Šrobár
Staněk
Dr. Hodža
Hampl
Dr. Beneš
Dr. Franke

Miloslav 19418  75 let 29.09.2018 09:53
[Andrej Babiš] Dobrý den.
Námět pro jednání ve sněmovně:
Za Masaryka, ze kterého si pořád bereme příklad, byla funkce senátora čestná a neplacená. Co to zase vrátit? Kolil by asi bylo těch kandidátů do Senátu?

Jiří 18823  66 let 29.09.2018 08:11
[Vladimír Hron] Pane Hrone supervýkon na Florii Kroměříž potlesk ve stoje jen tak dál.

Edík 78323  53 let 28.09.2018 23:19
[Andrej Babiš] Mařeno Smradleno zítra prý máš 77 let ty stará pijavice tak jen do švestek 5822 5822 5822 ,jen do švestek!!
Zítra dostaneš pudink,tak né ať se zase pozvracíš!!
Bóóže to je kopyto ,to svět neviděl bývalá kovaná udavačka uličního výboru s dnes??
V blázinci viď Mařeno Ovarová 5822 5822 5822??
Tak skončí každý nepřítel velikána Kinga Miloše Zemana!!
A co fíkus??
Ještě jede, jelito nemyto??

Edík 78323  53 let 28.09.2018 22:57
[Andrej Babiš] Mamlas kulak Mašín už leží na zemí a chrápe Mařena Stračená 5822 5822 je na řetězu v sklepě a náš božský prezident Miloš Zeman, obdivován davy!!
Povaleče klečí v křečí!!
No není na světě krásně??

Edík 78323  53 let 28.09.2018 22:54
[Andrej Babiš] Dobrou a ty blbko 5822 5822 nezapomeň uklidnit zítra Penzión ( kotec)!!
A nezapomeň vyměnit ty odporné hnědé tepláky hňupko!! ?

Edík 78323  53 let 28.09.2018 22:52
[Andrej Babiš] Proboha ty jednoduchá mordo 5822 5822 5822 snaž se napsat něco jiného nebo opisuj ode mně stejně to děláš ,a nepiš pořád něco o přebalov a 224;ní už to ty .íčo unavuje, víme že jsi na palici i ten poslední hňup se neopakuje pořád do kola .IČO!!
Nebo ať ti poradí tvůj mladý 100 letý děda kopyto,to je děs co za voliče , mají modré straky!!
Ať žije nejlepší prezident Miloš Zeman a skvělý premiér Andrej Babiš!!

Edík 78323  53 let 28.09.2018 22:44
[Andrej Babiš] Mařeno Ovarová jen do švestek,jen do švestek, už jsi na kolenou parazite!!

Edík 78323  53 let 28.09.2018 22:43
[Andrej Babiš] Zítra tě budou vodit jak cvičenou opicí po Humpolci tak neudělej lidem ostudu, neštěkej neslimtej ale hlavně nesmrď!!
A pozdravuj fíkuse,base, skauta želé!!

Edík 78323  53 let 28.09.2018 22:39
[Andrej Babiš] Máš už ty nehty ostříhané,lopatou nemytá!!
A jak je na Kampě ( rampě) už jsi tu vilu od Wericha,Mindo koupila nebo jsi zase v Kongu ( Kladnu)??
Kdy budeš dělat ohňostroj, stará tlačenko!!
Denně mám pro tebe nové jméno, Mahuleno 5822 5822 5822 5822!! ?!!
Jsi navržena na hňupku měsíce, gratuluji kopyto!!

Edík 78323  53 let 28.09.2018 22:33
[Andrej Babiš] Mařeno Ovarová okamžitě do klece, už tě hledají jinak zítra nikde nepoletíš " letuško" a co v ústavu už jsi si zvykla mordo věčně spocemá??
A CO VÁCLAV FLAŠKA??
DOBRÝ JELITO??
FÍKUS POŘÁD JEDE NATAŠO 5822 5822 5822??
KDR ZÍTRA ZÍTRA ZASRE LETÍŠ, MÁŠ NĚJAKÉ PAUZY " DISIDENTKO" UŽ JSI MLUVILA ,S VEŠKRNU TY BLÁZNIVÁ BABIZNO??

Edík 78323  53 let 28.09.2018 22:28
[Andrej Babiš] Hňupe 66 lehni trosko!!

Edík 78323  53 let 28.09.2018 22:20
[Andrej Babiš] Blbe, víš že tě nikdo hňupe nečte 66!!

Edík 78323  53 let 28.09.2018 22:19
[Andrej Babiš] Lejno lehni 66!

Edík 78323  53 let 28.09.2018 22:19
[Andrej Babiš] Lejno lehni 66!

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150110

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti