Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 10.03. 20:02
[Miloš Zeman] Analytici připomínají, že zprávy nejsou auditem v pravém smyslu slova. Jde opravdu o pouhé zprávy. Jejich právní význam je nižší než význam plnohodnotného auditu, sdělil ČTK analytik společnosti Cyrrus Lukáš Kovanda. Mohou však podle něj posloužit k tomu, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, a ministr financí tak bude moci argumentovat, že disponuje příznivou zprávou hned od dvou auditorských firem. Obě společnosti ale samy přiznávají, že plnohodnotný audit by mohl ústit v jiný závěr. Nelze vyloučit, že i takový, který by byl vůči Babišovi méně příznivý, dodal Kovanda.
Uvedené zprávy o věcných zjištěních dvou mezinárodních poradenských společností jsou prostou matematikou, a sice, že jedna plus jedna jsou dvě. Konkrétně, že údaje z prohlášení pana ing. Babiše odpovídají údajům v předložených dokumentech, doplnil Tomáš Brabec, partner poradenské a auditorské společnosti APOGEO AUDIT. A v tomto ohledu podle něj hovoří zprávy jasně, že Babiš zdroje na pořízení dluhopisů měl. Auditor však není nadán žádnou vyšetřovací kompetencí, a předložený audit tak minimálně v oblasti dosažených osvobozených příjmů neosvědčuje, že tento osvobozený příjem byl fakticky realizován, dodal.

Anonym 90186 10.03. 19:57
[Miloš Zeman] Archivní dokumenty, které nyní spravuje ÚPN, uvádějí, že Babiš se v roce 1980 stal důvěrníkem StB a že o dva roky později ho k údajné spolupráci s tajnou policií coby agenta s krycím jménem Bureš získal nadporučík StB Július Šuman.

Anonym 5822 10.03. 19:52
[Miloš Zeman] 18519 A proč vám Ovčáček tolik drásá nervy? Vždyť je to pouze ubohý malý nevzhledný směšný lokaj.

Anonym 5822 10.03. 19:51
[Miloš Zeman] Bože, to snad ne, vracíme se k rudým zítřkům? Zeman, Sobotka, Chovanec, nejen chováním, ale také vizáží odporní mužští. Fuj, jdu zvracet. Moučný červík Sobotka si nechal vybělit zuby, strašný, strašný!! Chovanec opět tlustý jako prase, o zemanovi raději pomlčet. Pane Babiši, spoléhám na vás!!

Láďa 18519  60 let 10.03. 19:30
[Miloš Zeman] z celého prezidentske období mě nejvíce drásá nervy to prase bonzácký,podlejzak Ovčaček.

Eva 19361  59 let 10.03. 19:11
[Radim Jančura] Měla jsem zlomenou páteř, ruku, nohu a klíční kost. Pohybuji se těžce o berlích. Ale vlakem Regiojet bych si po dobrých zkušenostech jet troufla.

Johan 14121  69 let 10.03. 19:03
[Andrej Babiš] Ať pan babiš naučí poslouchat sobotku český poradce a ne amíky, kteří ho učí, jak pana ministra zlikvidovat. Zrovna jako Pan prezident má v záloze kromě pražský kavárny 2|3 občanů ČR, kteří ho při volbách podpoří, tak i ANO bude dál rozhodovat o národních financích!

Anonym 17847 10.03. 18:20
[Andrej Babiš] Po revoluci bude nejspíše katovskému mistrovi jedno zda má pod rukou Babiše,nebo Sobotku.Oběma chasníkům bude chtít dát zaslouženou odměnu za podíl ns zbídačení Česka .Nutostí bude též znárodování majetku těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 10.03. 18:02
[Miloš Zeman] Sobotka je zasloužilý zadlužovatel Česka,tak se ho měli straníci ČSSD koukat urychleně zbavit.Takto je bude po revoluci čekat znárodňování jejich veškerého majetku na náhradu Sobotkou této zemi nadělaných dluhů.K tomu ještě patřičný trest.Mladá generace ta se se starými lumpy co Česko zbídačují mazlit nebude.Místo převádění dluhů na hned narozené děti je třeba razit heslo,že kdo si dluhy nadělal,ať si je také zaplatí.Proto je třeba brát straníky ČSSD za vlastizrádné lumpy co Česko zbídačili a budou muset za u vedené platit,jak svými majetky,tak zaslouženým krutým trestem.

JARDA 82230  61 let 10.03. 17:32
[Andrej Babiš] Jenom at tomu sobotkovi da co proto. kde by byli bez poradneho ministra financi? to vi vetsina lidi. pracoval jsem nekolik let u tzv. podnikatelu kteri vyuzivali delniky kvuli krizi a platili mzdu pul na pul aby se vyhnuli danim. nic jineho nam nezbyvalo aby jsme uzivily rodiny.jenom at vsem slape na perka, i tomu opilci kalouskovi.a na hrad je pana babise skoda je to jenom figurka,jako financ to dela na jednicku. jen tak dale

Anonym 90186 10.03. 17:19
[Miloš Zeman] Babišův Agrotec půjde znovu k soudu kvůli manipulování zakázky pošty

Anonym 90186 10.03. 17:17
[Miloš Zeman] V Haló novinách tak třeba 4. 1. projevuje nadšení nad zvolením Donalda Trumpa. Vítězství Donalda Trumpa dává nejen Američanům, ale lidem celého světa naději, že kořistnická válka proti Rusku spuštěna nebude. V žebříčku hodnot každého normálního člověka je totiž slovo MÍR na první příčce. Mír znamená právo na život. Hillary Clintonová o lidských právech sice drnčela nepřetržitě, jak zaseklá deska v gramofonu, ale způsob, jakým je prosazovala a šířila, přinášel štěstí jen zbrojařům, bankéřům, obchodníkům s naftou a výrobcům rakví. Nebo: Naše zpozdilé setrvávání v NATO nás před ničím neochrání, ale naopak nám vypaluje cejch spoluviníků při zločinech proti míru.
Nebo 20. 4. 2015: Starý nápis, který býval kdysi vylepen na plakátech kolem našich silnic, prohlašoval Se Sovětským svazem na věčné časy! . Na dnešních billboardech by mělo být aktuálnější varování: Se Spojenými státy do věčných lovišť!
Hodnotová orientace je tedy celkem jasná. Na to, že je spisovatelka, její jazyk připomíná stále více Rudé právo z Husákových dob: Přestaňme se rozptylovat sledováním provokací tzv. pražské kavárny, nechme ty maškary tančit jejich jepičí tanečky.
O církevních restitucích, která vrátily církvím aspoň část komunisty ukradeného majetku, a o politicích, kteří pro zákon hlasovali, píše: Mnozí z pachatelů a zastánců nemravného zákona na nás dnes mravokárně zhlížejí z billboardů vztyčených u pangejtů silnic. Tváří se jako spasitelé národních zájmů, jako jezulátka, vzešlá z neposkvrněného početí. Prorockými hlasy kvílí, abychom jim dali své hlasy a zabránili tak zániku demokracie, který oni sami odhlasovali 8. listopadu 2012 po půlnoci, když porušili územní celistvost republiky a zavedli v sekulárním státě desátky pro církve. a ještě Tváře postrašených strašidel se vznášejí kolem silnic, visí na ohradách, skelně zírají z výloh obchodů. Je to panoptikum duchů a jezinek: Smolíčku, pacholíčku, zvol nás na chviličku, jen dva prstíčky tam strčíme, jen co si dokrademe, hned zase půjdeme (Britské listy 9. 10. 2013)
Hezké věty, není-liž pravda.
Lenka Procházková je dezorientovaný člověk, který nalezl zálibu v prostředí komunistické strany stalinistického ražení a šířící mytologické bludy o české historii. Takový člověk nemá v Radě ÚSTR co dělat. Pokud ji tam Miloš Zeman navrhuje, buď ztratil soudnost, nebo záměrně sprostě provokuje.
Možná platí obojí najednou.

Anonym 90186 10.03. 17:15
[Miloš Zeman] Prezident Miloš Zeman se rozhodl, že dá další facku lidem, kterým se nelíbí totalita a komunistická minulost naší země. Navrhl senátu za novou členku Rady Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR) spisovatelku Lenku Procházkovou. Do rady ÚSTR je třeba zvolit nového člena, který nahradí dlouholetou předsedkyni Konfederace politických vězňů Naděždu Kavalírovou, která nedávno zemřela.
Po pokusu dostat Karla Srpa, který chodil na Státní bezpečnost informovat o činnosti kolegů, do Etické komise pro vyznamenávání aktivních odpůrců vůči komunismu, následuje další výsměch občanům. Procházková sice byla za minulého režimu součástí disentu a podepsala Chartu 77, ale v roce 1989 se vyvinula ve zvláštní bytost přimknutou ke komunistům a jurodivou bojovnici za všelijaké údajně národní hodnoty.
Dnes chodí bývalá disidentka na různé sedánky a shromáždění pořádané komunisty a píše do Haló novin a prorocky káže proti církvi a kapitalismu a těm, komu se nelíbí Rusko a podobně.

Laco 18519  62 let 10.03. 16:32
[Andrej Babiš] Mato-Mato,ty jsi bolševik jako řemen a vidím,jak se zastáváš práskače udavače BUREŠE.Víš vůbec kolik lidí dostal do kriminálu,jen proto,aby se měl dobře a mohl se pohybovat na západě a studovat venku za naše prachy.A nyní vše zapře a udělá ze sebe oběť a ty mu to baštíš.Asi jsi také Slovenský bača a čobol udavačský.Jak udávat má ministr na stránkách,tak si to prostuduj.

Anonym 5822 10.03. 16:06
[Miloš Zeman] 88243 To je moc dobře, že jste toto napsal. Alespoň je každému, i blbovi, jasné, kdo kope za Zemana :-)) Pouze nevzdělaní primitivové, pápá.

Kj 10920 10.03. 16:06
[Miloš Zeman] Pro 88243. Trošku pomýlený. Kořalečník zalhal tolikrát, že se to ani nedá spočítat. Tak co to tu plácáe? Pokud chcete konkrétně, tak Vám pár lží klidně mohu odcitovat.

Kj 10920 10.03. 16:02
[Andrej Babiš] Pro 17847. Včem spatřujete zlodějnu?

Anonym 17847 10.03. 14:16
[Andrej Babiš] Pro Kj.Kuponovou privatizací se majetek státu všem nerozdal.Našli se i lidé,jako já,co se této velkozlodějny odmítli zúčastnit,včetně mně.

Jan 9032  80 let 10.03. 13:37
[Aleš Háma] Sledujeme pravidelně Kde domov můj a oceňujeme Vaši bystrost, chytrost a pohotovost v tomto oblíbeném pořadu. Přemýšlejte, zda by Vám více slušelo se oholit. Podívejte se na svou fotografii na začátku oficiálních stránek. Tam Vám to bez fousů rozhodně víc sluší.Zkuste změnu.

Anonym 88243 10.03. 13:27
[Miloš Zeman] ze všech prezidentů co jsme po listopadu měly,
je Zeman nejvíc čestný, nekrade a nelže aže má rád
kořalku je normální, je Čech. Mnohem lepší než
šoustalista Havel.

Láďa 18519  60 let 10.03. 13:02
[Miloš Zeman] je to legrace.tahle ostuda na další léta.jak by bylo pěkné mít tam čilého šikovného člověka,který by nás reprezentoval.Ovce,a ostatní hradní si mnou ruce,dalších 5 let pakování.Když vidím tu sebranku jak letí na hrad,aby se zadarmo za naše daně nažrali,nebaví mě poctivě pracovat.hlavně udělejte pokladny,zatěžte podnikatele a to co se vybere navíc podvodníci a lehkožižkové rozkradou.HNUS

VišnjaFryšta 10935  66 let 10.03. 12:15
[Lucie Bílá] K MUDr.Dianě Krásové, zde je vidět, že titul není zárukou inteligence. Táhnout 7 letého prcka na koncert pro dospělý a stěžovat si, že neviděl, mě rozesmál. Ten by neviděl, ani kdyby byl v druhé řadě uprostřed. S titulem, kterým se madam ohání, bych se za tak ubohý a nepřející příspěvek styděla. Nejradši bych zvolala: "TY KRÁSO".

VišnjaFryšta 10935  66 let 10.03. 11:56
[Lucie Bílá] Lucie je milá a přející holka. A ty pindy o motorce jsou zcestné. Lucko, děláš dobře, život není nekonečný. A když máme někoho rádi, tak pro své vlastní potěšení se snažíme mu udělat radost. Kupujeme dárky podle svých možností a ty to tak děláš. Myslím, že jsi svými penězi udělala radost nejen svýmu klukovi, ale i spoustě neznámých lidí. Vybodni se na kecy a žij své štěstí dokud trvá. A nevidím důvod, proč by Tě kdokoli nemohl milovat nezištně. Škoda, že existuje bulvár. Nenech se otrávit. Přeji Ti úspěch, lásku a pevné zdraví.

PavelKolář 10916  57 let 10.03. 09:24
[Ondřej Vetchý] Dobrý den,gratuluji k výhře u soudu s tím světovým vulgárním všeznalkem který uráží celý národ držím palce ať mu při odvolání ještě přidají a zaleze zpět pod ten kámen z pod kterého vylez.

Ovar 85845 10.03. 07:41
[Miloš Zeman] Kdybys radsi misto psani kravin ukazala svoje chloupky.

Kj 10920 10.03. 06:32
[Miloš Zeman] Tak kořalečník nám pěkně zakořenil na hradě. Nějak se mu nechce opustit dobré bydlo. No asi mu ta slivovice totálně vypláchla mozek. Nebo je msta silnější než soudnost.

Anonym 5822 10.03. 06:08
[Miloš Zeman] Obávám se, že toho nemravného nemocného staříka budeme mít na Hradě další čtyři roky. Ani na vteřinu mne nenapadlo, že je natolik svéprávný, aby nekandidoval. Je ješitný, sebestředný, no prostě prezident jak má být :-((. Volit ho budou burani a lidé jednodušší, těch je bohužel více než inteligentů. Budou pokračovat techtle metle s Ruskem a Čínou. Je mi z toho špatně. Škoda, že ČR nemá skutečnou autoritu, kterou by lidé mohli volit. Horáček je samolibý, pro mne až směšný, a nějaký neznámý lékař to nevytrhne. Takže bohužel bude to zase virózka. Pro 90186 napiš někdy jedinou svoji myšlenku, nemusíš kopírovat články z tisku, stejně ty dlouhé bláboly nikdo nečte. alias ovar

Lida 17855  45 let 09.03. 22:32
[Hana Hegerová] Od svých 11 let kdy jsem poprvé slyšela Edith Piaf zboznuji nejenom ji,ale hlavně sanson a Vy mi dáváte to dame co mi dává poslech jejich písni dekuji moc

Láďa 18519  60 let 09.03. 20:41
[Miloš Zeman] dnes ta šaškarna co nás stojí poplatníky peňez,smetánka hnus

Láďa 18519  60 let 09.03. 20:35
[Miloš Zeman] dělá drahoty a s nanynkou si zvykli na utrácení za naše daně

Anonym 18519 09.03. 20:32
[Václav Klaus] jen jsem se od srdce zasmál,Ten cinta opět kandiduje.Že se nestydí a není soudný.

Láďa 18519  60 let 09.03. 20:29
[Miloš Zeman] tak bylo jasné že bude kandidovat.ty troubové kolem něho si mnou ruce.podvodníci,dříve jsem Zemana volil,ale dnes už opravdu chceme někoho,kdo by reprezentoval a ne dělal ostudu,Že ty lidi nejsou soudný.Stydím se za ně..

Kj 10920 09.03. 19:26
[Andrej Babiš] Pane Koňďa, ješte k doplnění. V kuponové privatizaci se rozdal průmysl všem formou akcií. Pokud je lidé prodali, sami se majetku zbavili. Co je to potom za logiku křičet něco o zlodějích.

Anonym 10920 09.03. 19:22
[Andrej Babiš] Pane Koňďa, nevím co víte o tom kdo kde co ukradl? Můžete to říci konkrétně? Je spousta lidí, kteří paušalizují. Stejně jako ten StBák Bureš. Ale konkrétně neumí odpovědět.
Je faktem, že tu průmysl byl. Ovšem po únorovém bolševickém puči nastoupili na úspěšné místa podnikatelu a vlastníků fabrrik, manufaktur a různých obchodních skupin bolševičtí kádři z řad dělnictva. Tato garnitura nerozuměla řízení ani vedení firem. Národni podniky začaly pokulhávat a ztratila se motivace. Bolševické rusko brzdilo rozvoj ve svých državách aktivně proto, aby nebylo vidět, že je neschopné. Vývoz byl orientován na východ za nadhodnocený rubl. Tím došlo k zaostáváni vývoje a nízké inovaci. Ztratila se konkurenceschopnost. Časem by tyto firmy tak jak tak zkrachovaly nebo vyráběly zboží o 20 let pozadu za západem. Tento vývoj nebyl udržitelný. Pokud se průmysl privatizoval v devadesátých letech, tak totálně zaostalý. Ješte dnes se po 40 letech bolševického plundrováni řádne nevzpamatoval.
Tak mi řekněte kdo vlastně kradl?

Anonym 90186 09.03. 17:55
[Miloš Zeman] Poměrně dlouho se drží u moci i prezidentky Litvy a Chile, což jsou Dalia Grybauskait a 279; (61) a Michelle Bacheletová (65).
Prezidentku Kolindu Grabarovou Kitaroviovou (48) najdeme v Chorvatsku. Ta je někdy v bulvárních médiích líčena jako sexysymbol a jsou u toho veřejnosti předkládány i falešné fotografie. Známá je aféra, kdy internetem kolovaly odvážné fotografie Kitaroviové v bikinách, jak dovádí na pláži. Ve skutečnosti byla na fotkách vnadná americká modelka Coco Austin.
Marie-Louise Coleiro Precaová (58) je hlavou středozemského ostrova Malta a Erna Solbergová (56) pak ministerskou předsedkyní Norska.
Ostatní ženy jsou ve funkci jen rok či ještě kratší dobu. Nejvlivnější z nich je razantní britská premiérka Theresa Mayová (60). Pak v seznamu ještě najdeme estonskou prezidentku Kersti Kaljulaidovou, která je ve svých 47 letech vůbec nejmladší ženou ze všech, které jsou v tomto politickém oboru na vrcholu.Prezidentku v osobě Hildy Heineové (65) mají i exotické Marshallovy ostrovy, vědkyně Amínah Gurib-Fakimová (57) stojí v čele Mauriciuse, komunistka Bidhjá Déví Bhandáríová (55) vládne v Nepálu a nám poměrně známá premiérka Beata Szydová (53) je v sousedním Polsku.Určitou zvláštností je švýcarská právníčka Doris Leuthardová (53). Ta byla zvolena v zemi helvetského kříže prezidentkou letos 1. ledna a ví, že poslední den roku ve funkci skončí. Ve Švýcarsku hlava státu rotuje a je volena pouze na jeden rok. Leuthardová to má ale už vyzkoušené, protože byla prezidentkou také v roce 2010.
Prezidentka, jmenuje se Chaj Jing-wen (60), je i na demokratickém Tchaj-wanu, který ale kvůli odporu komunistické Číny většina států světa neuznává za samostatný stát, i když splňuje všechny atributy nezávislého území. Enormní pozornost tato dáma vyvolala před několika týdny, kdy s ní telefonoval Donald Trump, který tak porušil zavedená diplomatická pravidla, na kterých trvá čínský Peking.

Anonym 90186 09.03. 17:54
[Miloš Zeman] Za téměř 100 let existence Československu a následně České republiky nikdy neexistovala reálná šance, aby místo prezidentky či premiérky získala žena. Za první a druhé republiky a v době komunismu na prezidentku žádná žena ani nekandidovala.
Na hlavu samostatného českého státu po revoluci se alespoň některé kandidátky objevovaly - Marie Kristková v roce 1992, levicová politička Marie Stiborová o rok později, spisovatelka a lékařka Jaroslava Moserová v roce 2003, před čtyřmi lety Zuzana Roithová, Taťána Fischerová a Jana Bobošíková, která se o to pokoušela opakovaně. Ale ani jedna neuspěla, dokonce výsledky ukazují, že byly bez jakékoli šance.Nejdéle je ze všech žen na světě v současnosti v prestižní funkci premiérka Bangladéše Šajch Hasína Vadžídová (69). S přestávkami už 13 let. Zajímavé přitom je, že se tak děje v muslimské zemi. Vadžídová je ale dcerou prvního prezidenta nezávislého Bangladéše Mudžíbura Rahmána a vlastně byla svým způsobem předurčena stanout v čele státu.
Dlouhověkostí na politické špičce se vyznačují i německá kancléřka Angela Merkelová (62) a prezidentka Libérie Ellen Johnsonová-Sirleafová (78). Ty jsou ve svých funkcích každá jedenáct let. Johnsonová byla navíc vůbec první zástupkyní něžného pohlaví, která byla zvolena v Africe hlavou nějakého státu.

Anonym 17847 09.03. 16:36
[Miloš Zeman] Pokud ČSSD zvolí do čela zase Sobotku ,tak mají straníci ČSSD naději,že všichni v budoucnosti skončí,za zbídačení Česka ,v péči katovských mistrů.Nejlépe by straníci ČSSD udělali ,kdyby svůj majetek odevzdali státu jako náhradu škod co Česku nadělali a šli se hlásit o místa kopáčů uranu pro Temelín.Mladá generace ta se se starými lumpy mazlit nebude.

Anonym 17847 09.03. 16:21
[Miloš Zeman] Babiš se do této svízelné situace dostal tím,že se pustil do zlodějů.Těch je v Čechách velké mračno,takže ho čeká porážka.Kdyby se držel zlodějny a do politiky nelezl,tak takové problémy neměl.

Anonym 17847 09.03. 16:16
[Miloš Zeman] Pokud by po volbách vznikla vláda komunistů s ČSSD ,tak by šlo zase o vládu lumpů s lumpy a Česko by dál svištělo do státního bankrotu.Současná KSČM je výkvět lumpů.Proto o ni mají lumpové z ostatních stran takový zájem,Až by Česko spadlo do státního banrotu,tak by tvrdili národu,že oni vládli dobře a že uvedený státní bankrot zavinili komunisté.Proto to chce tvrdou levicovou revoluci a Česko od zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů vyčistit.

Anonym 90186 09.03. 16:04
[Miloš Zeman] Klára Novotná, která pod přezdívkou Drzá Klára uveřejnila před několika dny kritické video namířené proti ministru financí Andreji Babišovi, má problém. Čekají ji kontroly z Finanční správy, České obchodní inspekce a dalších úřadů. Někdo ji totiž udal, jak říká ve svém čerstvém videu.
Od dnešního zveřejnění videa, je telefon udavače nedostupný. Pár lidí už tam zkoušelo volat. Jeden člověk se mu dovolal, pan udavač ho začal urážet a pak zavěsil. Od té doby je telefon vypnutý. Myslím si, že kontrola dorazí. Popravdě jsem ji očekávala hned po vydání prvního videa, ale rozhodně jsem nečekala, ze půjde o udání ze stran spoluobčanů. Podle mého názoru to byl buď akční fanoušek pana Babiše, nebo konkurence, sdělila

Anonym 90186 09.03. 16:02
[Miloš Zeman] Janeček se kroutil ve sněmovně. Nechce vyšetřovat Babišovy dluhopisy

Anonym 17847 09.03. 16:02
[Miloš Zeman] Po revoluci bude třeba na katovských mučírnách odporážet všechny lumpy co nás odtahli od surovinově bohatého Ruska a zatahli do područí EU,proto to chce z EU rychle zdrhat a začít šetřit tím,že se důchodcům co pomohli lumpům k moci bude vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.Ušetřené miliardy se použijí na svižné splácení starámi lumpy nasekaných dluhů.Majetek všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci bude třeba znárodnit a tyto lumpy co Česko do bídy zatahli co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.

Anonym 17847 09.03. 15:51
[Miloš Zeman] EU chce nadále Česko a Polsko dotlačit do státních bankrotů.Buďto se to bude dít tak,že Češi začnou masově brát migeanty,nebo jim budou snižovány dotace.Obojí bude mít stejný výsledek ,tedy státní bankrot Česka a pak Němci zaberou Sudety a zbytek Česka odkoupí Židé pro vybudování nového Izraele v lepším životním prostoru.Přitroublé Čechy pak,za asistence vojsk NATO,odsunou v dobytčích vagonech do Izraele k odporažení Arabům.Tak bude pro Čechy končit ten Havlem slibovaný kapitalistický ráj.

Anonym 90186 09.03. 15:43
[Miloš Zeman] Američtí těžaři mohou za aktuální obnovu poděkovat skupině OPEC, která se v listopadu minulého roku zavázala k osekání denní produkce ropy o 1,2 milionů barelů. Vyjma členů se k této dohodě přihlásili i nečlenové, a to včetně jednoho z největších producentů, kterým je Rusko.
I přes mnoho negativních předpovědí je dohoda stále dodržována. Podle agentury Reuters již dokonce na úrovni 94 %. A právě to je živá voda pro americký ropný byznys. Vědoma si toho je i Mezinárodní energetická agentura, která navýšila své odhady pro americký trh. Letos by těžba z břidlic měla narůst až na 10 milionů barelů za den, tedy o více jak 10 % oproti loňskému roku.
Do budoucna tak bude záležet na tom, zda OPEC prodlouží svou dohodu i do druhé poloviny roku 2017. Pokud by se tak stalo, dá se čekat další americká expanze. V opačném případě pak bude klíčové, jak se ropné země postaví k otázce (ne)udržení své produkce. Pokud by je hon za vyššími příjmy donutil svou těžbu zvedat, dost možná bychom se dočkali opakování scénáře z června 2014

Anonym 90186 09.03. 15:42
[Miloš Zeman] Ropa včera odepsala 5 % a sáhla si tak na letošní minima. Za tímto poklesem stojí jasný viník, který je označován za možného vraha ropného trhu. O to zajímavější je, že se k tomuto cejchu přiklání i člověk, který na onom postupném vraždění vydělal miliardy.
Harold Hamm, miliardář, jenž své jmění vydělal díky společnosti Continental Resources zabývající se těžbou ropy pomocí metody frakování, svou vinu otevřeně přiznal během energetické konference v americkém Houstonu. Podle něj mohou být američtí těžaři těžící z břidlic opravdovými vrahy ropného trhu, a to pokud se opětovně vrhnou na dráhu zvyšování kapitálových výdajů. Do toho navíc vstupuje i odhad americké vlády, která předpovídá vůbec nejvyšší nárůst tamní ropné produkce od roku 1970.
Produkce amerických těžařů se může vyšplhat opravdu vysoko, přepisuje Hammova slova agentura Bloomberg. Musí to však být provedeno řízeným způsobem. V opačném případě by rapidní nárůst těžby mohl ropný trh doslova zabít.Tato slova nejlépe potvrdil včerejší propad ropy, který přišel v návaznosti na zprávu Mezinárodní energetické agentury. Ta uvedla, že zásoby americké ropy během minulého týdne vzrostly o 8,2 milionů barelů, což bylo zhruba čtyřikrát vyšší číslo, než analytici očekávali. Stejně tak se jedná už o 9. týden růstu zásob v kuse.Břidlicoví těžaři od poloviny roku 2014, kdy započal celosvětový propad černého zlata, zažívali peklo, které pro mnohé skončilo krachem, pro ty šťastnější pak nákladným udržováním se při životě. Následná obnova však tento trend zvrátila. Ceny ropy se během posledního roku zdvojnásobily, což z letargie probudilo tyto zombie amerického ropného trhu.
A že toto probuzení bylo poměrně rychlé, dokazuje nedávné oznámení prudkého navyšování kapitálových výdajů ze strany největších amerických ropných těžařů využívajících metodu frakování.Příkladem budiž firma Andarko Petroleum, které má letos v plánu navýšit své investice oproti loňsku o 70 %. Tím samým směrem se vydá i EOG Resources, která bude navyšovat o 44 %, a i samotný Exxon Mobil plánující použití třetiny svého těžebního rozpočtu pouze na těžbu ropy z břidlic.
První etapa této expanze se už dávno rozjela, což potvrzuje nejrychlejší nárůst počtu těžebních míst od roku 2012. Jen za tento měsíc jich přibylo více jak 600, tedy téměř dvojnásobek toho, co v červnu. Největší boom je pak pozorován v oblasti Permské pánvi.

Anonym 90186 09.03. 15:36
[Miloš Zeman] Označení Ponziho schéma je odvozeno od autora legendární investiční operace Charlese Ponziho. Tato podvodná činnost spočívá v tom, že investoři v očekávání výnosů svěří peníze fondu, avšak provozovatel prostředky neinvestuje, ale pouze z nich vyplácí výnosy stávajícím investorům. Pokud dále vstupují noví a noví investoři, navenek fond funguje uspokojivě. Avšak jakmile přestanou vstupovat, brzy ve fondu žádné peníze nezbudou a Ponziho schéma se zhroutí.Systém sociálního zabezpečení, přesněji důchodový systém, založený na průběžném financování, který je ve většině vyspělých zemí jeho základem, srovnává s Ponziho schématem například americký republikánský politik Rick Perry, otec moderní makroekonomie Paul Samuelson nebo další nositel Nobelovy ceny za ekonomii Paul Krugman.Sociální zabezpečení vypadá z hlediska příjemců tak, jakoby se jednalo o běžný penzijní plán: to, kolik dostanete, závisí na tom, kolik jste vložili, napsal Krugman již v roce 1996, takže to nevypadá jako redistribuční schéma. Avšak v praxi se ukázalo, že je silně redistribuční, a to proto, že vykazuje znaky Ponziho hry v tom smyslu, že nyní každá generace dostává více, než do systému vložila. Avšak díky demografickým změnám Ponziho hra brzy skončí a typický příjemce bude dostávat jen tolik, kolik vložil (a dnešní mladí mohou dostat méně, než vloží).Důchodový systém založený na průběžném financování, nebo také PAYG (z anglického pay as you go), funguje na principu, že dnešní lidé v produktivním věku platí na důchody dnešních seniorů. Až dnešní lidé v produktivním věku odejdou do důchodu, bude je svými odvody živit zase nastupující mladá generace.
PAYG, stejně jako Ponziho schéma, je tedy systém bytostně závislý na přísunu nových účastníků. Pokud se jejich počet zvyšuje, pak funguje bez problému. Ovšem pokud počet nových účastníků začne klesat, stávajícím účastníkům nebude z čeho vyplatit výnosy a Ponziho hra se zhroutí.Nízký populační růst a současně prodlužující se délka života, což jsou změny, které v současné době způsobují stárnutí populace vyspělých zemí, se tak pro PAYG patrně stanou smrtelnou kombinací. Navzdory dobře míněným reformním snahám vlád je tedy zřejmé, že lidé by se do budoucna měli spoléhat stále méně na stát a stále více na své vlastní úspory.

Anonym 94158 09.03. 13:53
[Miloš Zeman] Bolševici v Čechách velmi naříkají nad zastupování EU při závěrečné pitce v pátek. Nejsem si docela jist, že na společenský mejdan má pan Fico dostatečnou kapacitu. Možná nás mohl zastupovat pan Kalousek. Češi by dokázali, že snesou toho hodně. Proslov na takovém mejdanu je velmi jednoduchý. Fajn, OK. OK, fajn, možná excelent.

Anonym 17847 09.03. 13:51
[Miloš Zeman] Vše co se po komunistech prolhalo k moci v dalších volbách čeká takový volební výprask jaký nezažili při svém debaklu ani komunisté.Za to,že zde vládnoucí lumpové z Česka dokázali udělat rozvojovou zemi budou političtí lumpové platit tvrdě.Přeřazení Česka mezi rozvojové země znamená mnohem vyšší úroky při splácení dluhů.

Koňďa 85962  71 let 09.03. 11:26
[Andrej Babiš] Nejdříve si přečtěte na internetu případ nepovšimnuté knihy a potom jestli
dokážete samostatně uvažovat tak začněte přemýšlet.
V 89 jsme byl bohatý stát hlavně české zlaté ruce byla největší deviza.
Kdyby se to nerozkradlo a z lidí neudělali tupci tak dnes v Německu
stávkuji že taky chtějí takové platy jako v česku.

Hana 62118  42 let 09.03. 09:26
[Andrej Babiš] Dělá z lidí práskače, vymlouvá se na chyby v zákonech, kterých sám využívá, vymlouvá se na předchozí politiku, je to pořád to samé, je to bohužel ubožák, který ví na co lidé slyší, zase jen poštvává a linčuje.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73540

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti