Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Stania 62237 28.05. 12:24
[Andrej Babiš] Michale, zdravím (a bacha na cestu :-))
Mějte se! :-)

Michal1 8181 28.05. 12:22
[Andrej Babiš] Teď jsem zjistil, že jste opět Stanio rychlejší:-),ale to je fajn, jsme názorově na stejné lodi a pišeme o stejných věcech:-), můžu se věnovat volantu i když semafouni maj dnes fakt zelenou.

Michal1 8181 28.05. 12:18
[Andrej Babiš] Václav Klaus ml. se k útoku na Jakla vyjádřil slovy -- může za to tisk, média a darebáci, kteří posílají politické školitele mládeži do škol. -- Klaus nebude nikdy strkat hlavu do písku a to se mi na něm líbí. Zrovna tak jako Alena Vitásková, dobrá volba Stanio:-), ta se taky nezalekla ani justiční mafie.

Stania 62237 28.05. 12:17
[Andrej Babiš] Institut Václava Klause: Prohlášení k brutálnímu fyzickému napadení Ladislava Jakla
28.05.2019 12:00
Tak ohavný čin by se nestal, kdyby v České republice nebylo soustavně a cíleně zvyšováno politické napětí těmi, kteří si jiný než svůj vlastní názor neumí představit.
Tak ohavný čin by se nestal, kdyby v České republice nebylo soustavně a cíleně zvyšováno politické napětí těmi, kteří si jiný než svůj vlastní názor neumí představit, těmi, kteří každého člověka s odlišným politickým názorem veřejně urážejí, ostouzejí a dlouhodobě beztrestně brutálně verbálně napadají. Tak ohavný čin by se nestal, kdyby proti zvolení Ladislava Jakla členem RRTV nebyla vedena tak nesmiřitelná a útočná politická kampaň. Viníme ty, kteří po léta nerespektují výsledky demokratických voleb a politickou moc chtějí získat mimo demokratické volby prostřednictvím rozvášněných davů na náměstích a spřátelených médií. V takové atmosféře je už pouze malý krůček k tomu, aby si leckdo vyložil tento stav jako normu, ve které je dovoleno naprosto všechno včetně hrubých fyzických útoků a pokusů likvidovat lidi s odlišným názorem. O tom, kam taková doba vedla a v co vyústila, nás dostatečně trpce poučila historie 30. let minulého století v Německu.
Pozoruhodné je, že česká média s výjimkou serverů Echo24 a Parlamentní listy o této brutální události mlčí, ačkoliv například v porovnání s napadením poslance Feriho (jehož incident plnil česká média po dlouhý čas) je zjevné, že v případě Ladislava Jakla šlo o daleko agresivnější útok.

Stania 62237 28.05. 12:11
[Andrej Babiš] Proč tento aktivní spolek nepožadoval demisi například ministra spravedlnosti Pelikána, když zjevně porušil zákon při vydání Nikulina do USA. Pokud je spolek Milion chvilek pro demokracii opravdu spolkem, kterému jde o demokracii v naší vlasti, tak by se projevovali úplně jinak. V tom vidím čertovo kopýtko.
Přece není možné, aby ponechali bez povšimnutí útoky významného člena a funkcionáře ODS na prezidenta republiky Miloše Zemana, který vyzývá dokonce k rituální vraždě prezidenta. Zde vidím ohrožení demokracie dokonce ze strany ODS, která se výroky svého člena a funkcionáře přehoupla do stran s extremistickým smýšlením. Zde vidím plíživé napadání demokracie a zastánci demokratických hodnot by se měli zabývat tím, zda tato strana má své místo v demokratické zemi, či by ji mělo Ministerstvo vnitra zakázat.

Stania 62237 28.05. 12:10
[Andrej Babiš] Co si o těch protestech, které rozpoutala obava z ohrožení nezávislosti justice, myslíte?
Především se nejedná o protesty z obavy o ohrožení nezávislosti justice! Justice ve stávající podobě vyžaduje nápravu, a to nejen v odborných znalostech některých státních zástupců a soudců, ale i jejich morálních hodnotách. Pokud spolek Milion chvilek pro demokracii demonstruje a požaduje demisi ministryně Benešové, zůstává otázkou, za koho demonstrují, že požadují zakonzervování stávajícího nefunkčního stavu, který je pro demokratickou společnost zcela nevyhovující. Anebo naopak určitým strukturám vyhovuje, aby zločin mohl být navždy zameten pod koberec?

Stania 62237 28.05. 12:09
[Andrej Babiš] ROZHOVOR Justice ve stávající podobě vyžaduje nápravu, a to nejen v odborných znalostech některých státních zástupců a soudců, ale i jejich morálních hodnotách. Je o tom přesvědčena Alena Vitásková, bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu, která má sama s justicí neblahé zkušenosti. Proto nechápe, za koho demonstruje spolek Milion chvilek pro demokracii, který požaduje demisi ministryně spravedlnosti Marie Benešové, protože tím de facto požaduje zakonzervování stávajícího nefunkčního stavu, který je pro demokratickou společnost zcela nevyhovující. Vypadá to, že demonstrace vyhovují určitým strukturám, aby mohl být zločin navždy zameten pod koberec.

Stania 62237 28.05. 12:09
[Andrej Babiš] Alena Vitásková: Demonstranti? Jdou se podívat na herce, sportovce, dostanou pětistovku a mávátko. To, co dnes slyšíme, není Hlas lidu
28. 5. 2019 4:39

Michal1 8181 28.05. 12:08
[Andrej Babiš] Právník Tyl reagoval s nadsázkou -- Je na čase se ozbrojit.-- Já bych to bral bez nadsázky. Herní vývojář Vávra reagoval slovy -- Tak schválně, co se stane na ČT a v médiích, když někdo zmlátí politika jiné strany než Feriho z TOPky. Odpovím si sám. Nic. Protože Jakl si to přeci zasloužil.-- Hnusná, odporná, nenávistná a zbabělá žumpa, říkám já.

Michal1 8181 28.05. 11:59
[Andrej Babiš] Zrovna tak novinářská žummpa se tetelí v jedné senkhrovněě a bojí se až sheere k tomu zaujmout postoj, aby nenarazili.

Michal1 8181 28.05. 11:57
[Andrej Babiš] Zatímco z našich politiků se vyjádřil k napadení Jakla jen Folda, Hašek z CSSD a samozřejmě neohrožený Klaus ml., zbytek drží bobříky mlčení. Zbabělci!!

Michal1 8181 28.05. 11:54
[Andrej Babiš] Kalousek napsal - Přiznávám, že s panem Jaklem nekamarádím. Útok na něj ale pokládám za odporný, zbabělý a nepřijatelný. Přál bych si,aby útočníci byli vypátráni a přísně potrestáni.Panu Jaklovi přeji brzké uzdravení. - Za tohle Kalousku palec hore!

Marek 37243 28.05. 11:40
[Andrej Babiš] A je to venku. Taxikáři sváželi děti z okolních měst a dostaly 500kč.Takto se organizují demošky. Neber to.

Stania 62237 28.05. 11:37
[Andrej Babiš] Mašobe, zalez, nikdo na ty tvoje kecy tady není zvědavý.

Stania 62237 28.05. 11:36
[Andrej Babiš] Fando, zdravím, ale Mařena na to nemá, to je pro ni příliš složité, ta se vyzná maximálně v žumpoidních shrač.., tam je doma. Pěkný deštivý den :-))

Občan 10958 28.05. 11:35
[Andrej Babiš] Bureš se chvástá vítězstvím a přitom je v háji. S jeho usmolenými 22% není nikoho s kým by sdílel ty své lži. Krom mrtvé ČSSD.

Stania 62237 28.05. 11:33
[Andrej Babiš] zbytek článku:
Fajt schválený rozpočet pět milionů korun a reálnou vyhlídku na další tři miliony, hovořil na tiskových konferencích o tom, že výstava bude stát 25 milionů korun. Podle vyúčtování ze 14. ledna 2013 stála tato kutnohorská výstava nakonec neuvěřitelných 44,8 milionu korun. Tento dluh v říjnu 2012 zaplatila štědrá státní pokladna, tedy my všichni. Stojí za povšimnutí, že v závěrečném vyúčtování výstavy figuruje položka 3,26 milionu korun za předtiskovou přÍpravu. Čeho? To se můžeme ptát vzhledem k tomu, že plánovaný katalog nikdy nevyšel. Uvedené náklady na předtiskovou přípravu navíc odpovídají přinejmenším luxusně tištěné třicetisvazkové encyklopedii. O tento finanční zázrak se, pokud vím, již tehdy zajímaly orgány činné v trestním řízení, ale s jakým výsledkem, to zůstává dodnes utajeno. Sám Jiří Fajt přitom toužil, zdá se, především po nejvyšší vědecko-pedagogické hodnosti, podle předpisů Univerzity Karlovy toto řízení vůbec nemělo být zahájeno.
Univerzita Karlova od uchazečů o hodnost profesora požaduje pět let soustavné pedagogické činnosti. V tabulce, k níž nepochybně poskytl podklady sám uchazeč, je doložena pedagogická činnost pouze v délce tří let. Jiří Fajt se tedy před komisí vůbec neměl ocitnout. Podklady mu měla vrátit už příslušná úřednice oddělení vědy s tím, že nesplňuje podmínky pro zahájení tohoto řízení. Nic Jiřímu Fajtovi nebránilo odučit další dva roky na příslušné katedře a podat přihlášku k řízení znovu. Ze zápisu vyplývá, že si vědecká rada byla této skutečnosti vědoma. Snažila se tento evidentní nedostatek napravit prohlášením, že uchazeč bude v pedagogické činnosti pokračovat, což ovšem nijak nenapravuje okolnost, že Jiří Fajt v okamžiku zasedání Vědecké rady FF UK 20. března 2014 nesplňoval podmínku pro jmenování profesorem. Pikantní je, že podle veřejně dostupných údajů tuto podmínku Jiří Fajt nesplňuje dodnes. Jak se mohlo stát, že s ním univerzita řízení ke jmenování
profesorem zahájila v rozporu s vlastními předpisy, to už je otázka pro její vedení. Postupně vyšlo najevo, že v rámci tohoto řízení Jiří Fajt opakovaně operoval jako jednou ze svých největších vědeckých zásluh editorstvím monumentální knižní řady Handbuch zur Geschichte der Kunst in Ostmitteleuropa. Již v té době ovšem nabralo vydávání této příručky mnohaletý skluz. Ještě rok poté, kdy Vědecká rada FF UK Jiřího Fajta navrhla ke jmenování profesorem, z ní nevyšel ani jediný svazek. K tomu se přidaly i další drobné nedostatky v uchazečově bibliografii, takže místo profesury sklidil Jiří Fajt v lednu letošního roku po zveřejnění obšírného prezidentova odůvodnění, proč jej profesorem nejmenoval, přinejmenším v odborné veřejnosti pořádnou ostudu.

Stania 62237 28.05. 11:30
[Andrej Babiš] přeposláno z mailu:
Podvodník v čele Galerie
Proč nechtěl tohoto pána jmenovat prezident Zeman profesorem? Spíš jak to, že je ještě na svobodě..Další podvod podle předpisů Univerzity Karlovy toto řízení vůbec nemělo být zahájeno. Univerzita Karlova od uchazečů o hodnost profesora požaduje pět let soustavné pedagogické činnosti. V tabulce, k níž nepochybně poskytl podklady sám uchazeč, je doložena pedagogická činnost pouze v délce tří let. Jiří Fajt se tedy před komisí vůbec neměl ocitnout!! Kolik dluhů tento pán ještě napáchá..Ohromující, šokující informace! Odbornice, která dlouhodobě sleduje dění kolem Národní galerie a aktivit Fajta, vstupuje do války šéfa galerie s Hradem. Fajt je člověk, který dokázal v průběhu patnácti let ve třech různých institucích vytvořit nekryté závazky ve výši minimálně 129 milionů korun a dnes disponuje rozpočtem kolem tří set milionů korun.
Tento člověk stojí v čele Národní galerie Nestoudnost, s níž docent Jiří Fajt vykonstruoval a prostřednictvím spřízněných duší do veřejného prostoru vnesl představu, že se stal obětí zločinného spiknutí. Tohoto podvodníka jmenovala Alena Hanáková původně vychovatelka ve školní družině ve Vizovicích, v roce 2013 toho času ministryně kultury za TOP 09 proti vůli výběrové komise, kterou sama jmenovala, a přes hlasitý odpor velké části odborné veřejnosti Jiřího Fajta generálním ředitelem Národní galerie.
Učinila tak ve chvíli, kdy byla ve dvojí demisi: jednak své osobní, jednak v demisi vlády jako celku.
Daniel Herman Fajtovo jmenování potvrdil a v létě 2014 ho uvedl do funkce.
Státním organizacím, které předtím Jiří Fajt řídil a opustil způsobil mnohamilionové ztráty. Nestojí v čele Národní galerie poprvé, při prvním působení-1995 do 1998 dluh NG, vymáhaný státem za neoprávněně užité prostředky, činil na jaře 1998 včetně penále 68,3 milionu korun, které Národní galerie splácela až do roku 2005. V té době už Jiří Fajt vytvářel nekryté finanční závazky jinde. V roce 2006 se v Obrazárně Pražského hradu uskutečnila velkolepá výstava Karel IV. císař z Boží milosti, jejímž hlavním kurátorem byl Jiří Fajt. Celkové náklady, které Správa Pražského hradu na tuto výstavu vynaložila, dosáhly cca 71 milionů korun. Výnosy činily přibližně tři miliony a zhruba sedm milionů korun získali organizátoři výstavy od sponzorů. Deficit ve výši cca 61 milionů korun.. Za svou koordinační činnost si měsíčně účtoval zhruba dvojnásobek průměrného tabulkového platu kvalifikovaného galerijního kurátora..
V roce 2012 kdy připravoval výstavu Europa Jagellonica měl Jiří
Fajt schválený rozpočet pět milionů korun a reálnou vyhlídku na další tři miliony, hovořil na tiskových konferencích o tom, že výstava bude stát 25 milionů korun. Podle vyúčtování ze 14. ledna 2013 stála tato kutnohorská výstava nakonec neuvěřitelných 44,8 milionu korun. Tento dluh v říjnu 2012 zaplatila štědrá státní pokladna, tedy my všichni. Stojí za povšimnutí, že v závěrečném vyúčtování výstavy figuruje položka 3,26 milionu korun za předtisk... (zkráceno)<|i>

Fanda 46426  73 let 28.05. 11:24
[Andrej Babiš] A ten spolek recesistů co dostane milion za podraz , bude tady napadat vládu že nemá na sociální pomoc nemohoucím , flákači

Fanda 46426  73 let 28.05. 11:16
[Andrej Babiš] Stanio , dobrý den a dík za Váš komentář , to by si měl každý přečíst i halapartna Mařena

Stania 62237 28.05. 11:13
[Andrej Babiš] II. část
Mnoho z nás Čechů, Poláků, Srbů a dalších národů tak nějak už zapomnělo, že jsme se i my stali cílem takzvaného konečného řešení vypracovaného nacisty. Četl jsem dokument, který byl přijat nacisty na konferenci v Praze a byl podepsán Reinhardtem Heidrichem, kde bylo a je jasně deklarováno, že mnohé národy jsou určeny ke genocidě nebo chcete li k úplné likvidaci. My Češi jsme mezi tyto národy byli zařazeni.
Za své životy vděčíme především jen a jen sovětům.Kdyby těch Sovětských vojáků nebylo, tak by si tu dnes žádný Fiala, Němcová, nebo Kalousek nemohli otevírat své špinavé drzé huby.
Nechci tu na tomto místě Český národ ponižovat - to ne. Jen bych byl rád, aby se Český národ probral a mladí aby se zajímali konečně o pravdu - nikoliv o propagandu. Ponižujeme se totiž především sami.
Závěrem mi dovolte, abych popřál Nočním vlkům mnoho štěstí a aby ode mne přijali i omluvu za chování některých zblblých Čechů, kteří jsou za plný košík žrádla nakoupený v Kauflandu schopni plácat stále úplné nesmysly.
A Vám pane Soukupe ze srdce děkuji a jen tak dál v boji s naší politickou žumpou!

Fanda 46426  73 let 28.05. 11:13
[Andrej Babiš] Doufám že ta více vzdělaná tydra (babám z Perlovky nevykám) ten výpočet do tří odpoledne zvládne , co myslíte není to na ni moc? aby nakonec z toho nezfafrněla , ono to dá dost zabrat

Stania 62237 28.05. 11:09
[Andrej Babiš] Z mailu přeposlané:
Poděkování panu Jaromíru Soukupovi. Poděkování Ruským Nočním vlkům.
Dne 6.5. 2019 mohli diváci TV Barrandov na vlastní oči spatřit šéfa Ruského motorkářského klubu Noční vlci pana Borisova a nejen jeho, ale i mnoho členů tohoto klubu, kteří seděli v publiku. Debaty se účastnil i takzvaný rebel v ČSSD pan Foldyna a šéf TV Barrandov-pan Jaromír Soukup.
Počin pana ředitele TV Barrandov chtěl skutečně velkou odvahu. Určitě si nyní vyslechne od mnoha lidí spoustu výteka možná i urážek. Takzvaní lepšolidé a Pražská kavárna k tomuto mlčet nebudou a jsem přesvědčen, že spustí dehonestační kampaň proti panu Soukupovi, ale i Nočním vlkům. Není přeci možné, aby si pan Soukup takto dovoloval a zval si do studia Rusáky. Navíc v době, kdy jsou na Rusko uvaleny sankce ze strany USA a EU. V ČR se přeci s Rusy nesmí moc mluvit, když už bezmála třicet let běží protiruská kampaň. Rusko a jeho představitele se stalo zvykem špinit a mainstreamový proud lidem vštěpuje, že za veškeré zlo na světě je vinno pouze Rusko a Putin.Obdobným způsobem jsou gumovány mozky dětem na základních školách našimi skvělými učitely. Učitelům asi nevadí, že pomíjejí zásadní historická fakta a klidně za mrzký peníz učí naše děti lhát. Dokonce se nestydí ona historická fakta překrucovat ve smyslu učebních osnov a politického zadání. Názory mladých lidí přesně odrážejí práci našich učitelů, když žijí v přesvědčení, že Československo bylo osvobozeno především pouze Američany. Je to ponižující.
Já osobně jsem toho názoru, že pan Soukup zasluhuje za svou odvahu a čestný přístup uznání. Konečně se po dlouhých letech našel někdo, kdo nekaká v koutě a jen tupě nepapouškuje fráze naučené od našich Amerických poradců. Jsem rád, že někdo osvětlil naši zabedněné a manipulované společnosti, kdo jsou Noční vlci. Že to jsou odvážní chlapi a odvážné ženy nestydící se za svou státní příslušnost, za svůj národ, za své předky a za svou zemi. Jsou to vlastenci, kteří reprezentují svou zemi a národ bez poklonkování USA a EU. Kéž by se takto dalo hovořit o Češích. To bych pak byl hrdým Čechem. Osobně před nimi a jejich odvahou smekám, protože vydat se na tak dalekou pouť na uctění památky svých padlých v dnešní protirusky laděné době není skutečně žádná sranda. Takové frajery bychom v naší malé zemi také potřebovali, ale bohužel máme jen proamerické loutky v podoběpana Fialy, Němcové, Kalouska, Bendy, Bartoše, Ferjenčíka, Štětiny, Schwarzenberga a jim podobných dalších dutých hlav..
Mnoho z nás Čechů, Poláků, Srbů a dalších národů tak nějak už zapomnělo, že jsme se i my stali cílem takzvaného konečného řešení vypracovaného nacisty. Četl jsem dokument, který byl přijat nacisty na konferenci v Praze a byl podepsán Reinhardtem Heidrichem, kde bylo a je jasně deklarováno, že mnohé národy jsou určeny ke genocidě nebo chcete li k úplné likvidaci. My Češi jsme mezi tyto národy byli zařazeni.Mnoho z nás Čechů, Poláků, Srbů a dalších národů tak nějak už zapomnělo, že jsme se i my stali cílem takzvané... (zkráceno)<|i>

Fanda 46426  73 let 28.05. 11:03
[Andrej Babiš] Maři a mě už se podařilo , doufám ty stará opice s olezenou zadnicí že si opět naaseerreš do tepláků

Anonym 88666 28.05. 11:02
[Andrej Babiš] Vyhodili Štětinu no konečně.To je velká radost. Bude se tady zřejmě dál mluvit jinak než něměcky.Z druhé strany smutek.Vondra to bude reprezentant naší země.Zřejmě už mu došly peníze .. není třeba opakovat z čeho.tak se bude pakovat zase v EU. No to jsme to vyhráli

Fanda 46426  73 let 28.05. 10:58
[Andrej Babiš] Hele Marcipáne 5822 , ty stará kulovnice , serreeš do vlastních řad , když už počítáš procenta pro pana Babiše a kolik dostal hlasů , tak skus udělat výpočet pro tvého guru , no třeba Bartoše nebo narcise Fialu , pokud to zvládneš vypočítat , pokud ne tak budeš opět za nevzdělaného , no nejde to kulantně napsat , ale ostatní chápou

Anonym 21219 28.05. 10:48
[Andrej Babiš] Ráno chvíli nepršelo, ale v noci lilo a už prší zase. Snad to vydrží na demošku i když průtrž večerní hodinová by se hodila. Jistě zase dostanou deštníky.

Fanda 46426  73 let 28.05. 10:43
[Andrej Babiš] Edo , ta bude řvát jak bizon v říji , jednak nemá chlapa , ale má tu hubu jak putnu na maltu , to se čumilové budou divit co Mařena dokáže , hlavně aby tím mávátkem někomu neublížila a možná že bude to tele v televizi , jak to zjistí tak se bude kroutit jak lidožrout před večeří , jo tu poznáme , ta bude mít tu hubu zmalovanou jak Rambo před útokem

Stania 62237 28.05. 10:39
[Andrej Babiš] Stania 6223728.05. 10:23
Podařilo se, Mařena je opět za blbku, křováka, kripla a vzlezdobruselistu.
Stania 6223728.05. 10:23
Anketa
Chcete, aby premiér Babiš odstoupil, jak žádali demonstranti na Václaváku?
ANO - 13%
NE - 87%
-
Anketa
Prezident Zeman šikanuje část Česka, tvrdí Dominik Hašek. Má gólman pravdu?
ANO - 5%
NE - 95%
Stania 6223728.05. 10:22
Michal1 8181
Mašínešulíne, ty víš úplný howno. Děti nemáš, rodinu nemáš, přátelé nemáš, vlast nemáš. Nemáš a nejsi nic. Ale co ty tady? Jen psí štěky. Babiš, haf. Babiš haf. Babiš haf. To jsou jen štěky malého ratlíka. Jen opisuješ články, haf, haf. Když chceš o někom něco skutečného napsat, tak, abys ty lidi probudil, tak musíš být jiný kádr. Tak drž pysk a pravdu o Babišovi přenechat těm, kdo to umí.
Edík 46178 55 let28.05. 09:50
Mařeno smradleno 5822 jestli tě dnes pustí do výběhu nezapomeň řvát,jak na lesy demisi, demisi, demisi, demisi!!
vy máme rádi srandu,opico!
p.s dnes vynikající kančí guláš a karlovarský knedlík, babizno!!
už ji nechám nebo bude zase biomasa v teplácích!!
už ji vidím jak se plazí v kravincích,jé jé je!

Stania 62237 28.05. 10:38
[Andrej Babiš] Mařena je zde nalezlá každou minutou, hlídá nás, protože je to nenávistná důchodkyně, která celý den nemá nic jiného - bez přátel, bez rodiny, bez perspektivy - tak ji nezbývá než se schovávat za další maňásky.
Chudák k politování. Ani se mi teď zrovna nechce psát jé jé je, ani podařilo se.., protože mi jí je momentálně spíš líto.

Stania 62237 28.05. 10:32
[Andrej Babiš] SLOVA ODBORNÍKŮ: (Mařeno, tady všichni dávno víme, že jsi v kategorii s nízkou společenskou kulturou)
-
Užívání vulgarismů zařazuje jejich uživatele obecně mezi lidi s nižší společenskou kulturou.Vulgarita je jejich řečovým znakem, jehož expresivnost je při vysoké frekvenci značně oslabena.
ČERNÉ NA BÍLÉM, TY PASKVILE A KARIKATURO ŽENY.

Automat 5822 28.05. 10:32
[Andrej Babiš] Defenestrace!!

Automat 5822 28.05. 10:31
[Andrej Babiš] Jaký je vztah mezi poválečným vyhnáním německé menšiny a volebním vítězstvím hnutí ANO v eurovolbách 2019? Překvapivě přímý. Babišovo ANO sice propadlo v Praze a okolí a také v centrech velkých měst nemá omračující výsledky, zato kraluje v severních Čechách a na severní Moravě. ANO je silné zejména na Mostecku, Ústecku a Karlovarsku, kde získalo v mnoha obcích i přes 30 procent hlasů. Další pevnou baštu voličů má hnutí ANO také na Bruntálsku. Tedy všude tam, odkud byli odsunuti Němci. O čem to vypovídá?
Když pozorně studujeme volební výsledky i z posledních parlamentních voleb, tak je miliardář Andrej Babiš populární všude tam, kde je nějakým způsobem narušená přirozená struktura obyvatelstva a žije zde spíše frustrované obyvatelstvo. Jsou to kupříkladu masová sídliště, tedy další výrazný relikt poválečné historie naší země. Andrej Babiš je králem Sudet a paneláků. Převzal voliče KSČM a ČSSD a úspěšně tak likviduje své nejbližší ideové partnery.
V Praze naopak dominuje ODS, Piráti a TOP09|STAN. Jsou to strany, které mají voliče, kteří jsou se svým životem o poznání spokojenější. Jenom nejsou spokojení s Andrejem Babišem.
Babišovi voliči obdivují silného vůdce a mají touhu neustále trestat liberální a tradičně demokratické politické síly. Vedle toho ale mají ještě jeden rys. Celá třetina voličů hnutí ANO, která deklaruje v průzkumech, jak Babiše podporuje, není schopná dorazit do volebních místností, když jsou eurovolby. Toto obyvatelstvo prostě smysl voleb do Evropského parlamentu nechápe nebo je nepovažuje za důležité.
Kdyby české země neprošly tragédií etnické čistky a znárodňování, tak by po Babišovi nikdo ani neštěkl. Jeho moc v zemědělství je přímým důsledkem někdejší násilné kolektivizace a vytvoření družstevních lánů. Na nich dnes velké agrofarmy pěstují řepku pro Babišovy chemičky. I toto je následek kruté historie. Babiš je pánem těch nehnusnějších okolností naší minulosti. Skvěle na nich vydělal.
I přesto Babiš disponuje loajální masou, která čítá přesně 502.343 voličů. Není to ani náhodou většina, a dokonce je to i výrazná menšina obyvatelstva. Jedná se o pouhých 7 procent oprávněných voličů. Problém je, že loajálních voličů ostatních stran je ještě méně. Když porovnáme tyto výsledky s okolními státy, tak je zřejmé, že česká stranicko-politická struktura prošla v posledních deseti letech ohromnou a děsivou destrukcí, která je kombinovaná s nevelkou schopností demokratické části veřejnosti se politicky zorganizovat. Hlavním pachatelem této destrukce je ale Babiš, který zde téměř všechno rozvrátil, poštval lidi proti tradičním demokratickým stranám a doslova zničil významnou část médií. Když si uvědomíme, jak gigantické finanční prostředky do tohoto tažení vložil, tak je to chabý výsledek.
Dnes je to unavený starý muž, který putuje od ostudy k ostudě a za sebou vleče tu smutnou, byť velkou masu svých nešťastných a chudých voličů, kteří věří, že s Babišem bude líp. Přitom celému hnutí ANO bude už jenom hůř. Tedy kromě toho, že Agrofert b... (zkráceno)<|i>

Automat 5822 28.05. 10:31
[Andrej Babiš] Jaký je vztah mezi poválečným vyhnáním německé menšiny a volebním vítězstvím hnutí ANO v eurovolbách 2019? Překvapivě přímý. Babišovo ANO sice propadlo v Praze a okolí a také v centrech velkých měst nemá omračující výsledky, zato kraluje v severních Čechách a na severní Moravě. ANO je silné zejména na Mostecku, Ústecku a Karlovarsku, kde získalo v mnoha obcích i přes 30 procent hlasů. Další pevnou baštu voličů má hnutí ANO také na Bruntálsku. Tedy všude tam, odkud byli odsunuti Němci. O čem to vypovídá?
Když pozorně studujeme volební výsledky i z posledních parlamentních voleb, tak je miliardář Andrej Babiš populární všude tam, kde je nějakým způsobem narušená přirozená struktura obyvatelstva a žije zde spíše frustrované obyvatelstvo. Jsou to kupříkladu masová sídliště, tedy další výrazný relikt poválečné historie naší země. Andrej Babiš je králem Sudet a paneláků. Převzal voliče KSČM a ČSSD a úspěšně tak likviduje své nejbližší ideové partnery.
V Praze naopak dominuje ODS, Piráti a TOP09|STAN. Jsou to strany, které mají voliče, kteří jsou se svým životem o poznání spokojenější. Jenom nejsou spokojení s Andrejem Babišem.
Babišovi voliči obdivují silného vůdce a mají touhu neustále trestat liberální a tradičně demokratické politické síly. Vedle toho ale mají ještě jeden rys. Celá třetina voličů hnutí ANO, která deklaruje v průzkumech, jak Babiše podporuje, není schopná dorazit do volebních místností, když jsou eurovolby. Toto obyvatelstvo prostě smysl voleb do Evropského parlamentu nechápe nebo je nepovažuje za důležité.
Kdyby české země neprošly tragédií etnické čistky a znárodňování, tak by po Babišovi nikdo ani neštěkl. Jeho moc v zemědělství je přímým důsledkem někdejší násilné kolektivizace a vytvoření družstevních lánů. Na nich dnes velké agrofarmy pěstují řepku pro Babišovy chemičky. I toto je následek kruté historie. Babiš je pánem těch nehnusnějších okolností naší minulosti. Skvěle na nich vydělal.
I přesto Babiš disponuje loajální masou, která čítá přesně 502.343 voličů. Není to ani náhodou většina, a dokonce je to i výrazná menšina obyvatelstva. Jedná se o pouhých 7 procent oprávněných voličů. Problém je, že loajálních voličů ostatních stran je ještě méně. Když porovnáme tyto výsledky s okolními státy, tak je zřejmé, že česká stranicko-politická struktura prošla v posledních deseti letech ohromnou a děsivou destrukcí, která je kombinovaná s nevelkou schopností demokratické části veřejnosti se politicky zorganizovat. Hlavním pachatelem této destrukce je ale Babiš, který zde téměř všechno rozvrátil, poštval lidi proti tradičním demokratickým stranám a doslova zničil významnou část médií. Když si uvědomíme, jak gigantické finanční prostředky do tohoto tažení vložil, tak je to chabý výsledek.
Dnes je to unavený starý muž, který putuje od ostudy k ostudě a za sebou vleče tu smutnou, byť velkou masu svých nešťastných a chudých voličů, kteří věří, že s Babišem bude líp. Přitom celému hnutí ANO bude už jenom hůř. Tedy kromě toho, že Agrofert b... (zkráceno)<|i>

Automat 5822 28.05. 10:31
[Andrej Babiš] Jaký je vztah mezi poválečným vyhnáním německé menšiny a volebním vítězstvím hnutí ANO v eurovolbách 2019? Překvapivě přímý. Babišovo ANO sice propadlo v Praze a okolí a také v centrech velkých měst nemá omračující výsledky, zato kraluje v severních Čechách a na severní Moravě. ANO je silné zejména na Mostecku, Ústecku a Karlovarsku, kde získalo v mnoha obcích i přes 30 procent hlasů. Další pevnou baštu voličů má hnutí ANO také na Bruntálsku. Tedy všude tam, odkud byli odsunuti Němci. O čem to vypovídá?
Když pozorně studujeme volební výsledky i z posledních parlamentních voleb, tak je miliardář Andrej Babiš populární všude tam, kde je nějakým způsobem narušená přirozená struktura obyvatelstva a žije zde spíše frustrované obyvatelstvo. Jsou to kupříkladu masová sídliště, tedy další výrazný relikt poválečné historie naší země. Andrej Babiš je králem Sudet a paneláků. Převzal voliče KSČM a ČSSD a úspěšně tak likviduje své nejbližší ideové partnery.
V Praze naopak dominuje ODS, Piráti a TOP09|STAN. Jsou to strany, které mají voliče, kteří jsou se svým životem o poznání spokojenější. Jenom nejsou spokojení s Andrejem Babišem.
Babišovi voliči obdivují silného vůdce a mají touhu neustále trestat liberální a tradičně demokratické politické síly. Vedle toho ale mají ještě jeden rys. Celá třetina voličů hnutí ANO, která deklaruje v průzkumech, jak Babiše podporuje, není schopná dorazit do volebních místností, když jsou eurovolby. Toto obyvatelstvo prostě smysl voleb do Evropského parlamentu nechápe nebo je nepovažuje za důležité.
Kdyby české země neprošly tragédií etnické čistky a znárodňování, tak by po Babišovi nikdo ani neštěkl. Jeho moc v zemědělství je přímým důsledkem někdejší násilné kolektivizace a vytvoření družstevních lánů. Na nich dnes velké agrofarmy pěstují řepku pro Babišovy chemičky. I toto je následek kruté historie. Babiš je pánem těch nehnusnějších okolností naší minulosti. Skvěle na nich vydělal.
I přesto Babiš disponuje loajální masou, která čítá přesně 502.343 voličů. Není to ani náhodou většina, a dokonce je to i výrazná menšina obyvatelstva. Jedná se o pouhých 7 procent oprávněných voličů. Problém je, že loajálních voličů ostatních stran je ještě méně. Když porovnáme tyto výsledky s okolními státy, tak je zřejmé, že česká stranicko-politická struktura prošla v posledních deseti letech ohromnou a děsivou destrukcí, která je kombinovaná s nevelkou schopností demokratické části veřejnosti se politicky zorganizovat. Hlavním pachatelem této destrukce je ale Babiš, který zde téměř všechno rozvrátil, poštval lidi proti tradičním demokratickým stranám a doslova zničil významnou část médií. Když si uvědomíme, jak gigantické finanční prostředky do tohoto tažení vložil, tak je to chabý výsledek.
Dnes je to unavený starý muž, který putuje od ostudy k ostudě a za sebou vleče tu smutnou, byť velkou masu svých nešťastných a chudých voličů, kteří věří, že s Babišem bude líp. Přitom celému hnutí ANO bude už jenom hůř. Tedy kromě toho, že Agrofert b... (zkráceno)<|i>

Automat 5822 28.05. 10:31
[Andrej Babiš] Jaký je vztah mezi poválečným vyhnáním německé menšiny a volebním vítězstvím hnutí ANO v eurovolbách 2019? Překvapivě přímý. Babišovo ANO sice propadlo v Praze a okolí a také v centrech velkých měst nemá omračující výsledky, zato kraluje v severních Čechách a na severní Moravě. ANO je silné zejména na Mostecku, Ústecku a Karlovarsku, kde získalo v mnoha obcích i přes 30 procent hlasů. Další pevnou baštu voličů má hnutí ANO také na Bruntálsku. Tedy všude tam, odkud byli odsunuti Němci. O čem to vypovídá?
Když pozorně studujeme volební výsledky i z posledních parlamentních voleb, tak je miliardář Andrej Babiš populární všude tam, kde je nějakým způsobem narušená přirozená struktura obyvatelstva a žije zde spíše frustrované obyvatelstvo. Jsou to kupříkladu masová sídliště, tedy další výrazný relikt poválečné historie naší země. Andrej Babiš je králem Sudet a paneláků. Převzal voliče KSČM a ČSSD a úspěšně tak likviduje své nejbližší ideové partnery.
V Praze naopak dominuje ODS, Piráti a TOP09|STAN. Jsou to strany, které mají voliče, kteří jsou se svým životem o poznání spokojenější. Jenom nejsou spokojení s Andrejem Babišem.
Babišovi voliči obdivují silného vůdce a mají touhu neustále trestat liberální a tradičně demokratické politické síly. Vedle toho ale mají ještě jeden rys. Celá třetina voličů hnutí ANO, která deklaruje v průzkumech, jak Babiše podporuje, není schopná dorazit do volebních místností, když jsou eurovolby. Toto obyvatelstvo prostě smysl voleb do Evropského parlamentu nechápe nebo je nepovažuje za důležité.
Kdyby české země neprošly tragédií etnické čistky a znárodňování, tak by po Babišovi nikdo ani neštěkl. Jeho moc v zemědělství je přímým důsledkem někdejší násilné kolektivizace a vytvoření družstevních lánů. Na nich dnes velké agrofarmy pěstují řepku pro Babišovy chemičky. I toto je následek kruté historie. Babiš je pánem těch nehnusnějších okolností naší minulosti. Skvěle na nich vydělal.
I přesto Babiš disponuje loajální masou, která čítá přesně 502.343 voličů. Není to ani náhodou většina, a dokonce je to i výrazná menšina obyvatelstva. Jedná se o pouhých 7 procent oprávněných voličů. Problém je, že loajálních voličů ostatních stran je ještě méně. Když porovnáme tyto výsledky s okolními státy, tak je zřejmé, že česká stranicko-politická struktura prošla v posledních deseti letech ohromnou a děsivou destrukcí, která je kombinovaná s nevelkou schopností demokratické části veřejnosti se politicky zorganizovat. Hlavním pachatelem této destrukce je ale Babiš, který zde téměř všechno rozvrátil, poštval lidi proti tradičním demokratickým stranám a doslova zničil významnou část médií. Když si uvědomíme, jak gigantické finanční prostředky do tohoto tažení vložil, tak je to chabý výsledek.
Dnes je to unavený starý muž, který putuje od ostudy k ostudě a za sebou vleče tu smutnou, byť velkou masu svých nešťastných a chudých voličů, kteří věří, že s Babišem bude líp. Přitom celému hnutí ANO bude už jenom hůř. Tedy kromě toho, že Agrofert b... (zkráceno)<|i>

Automat 5822 28.05. 10:28
[Andrej Babiš] Skauti si s Burešem vytřeli zadel. Podívejte se na video. Soudruzi šílí. Stanouš má diskuzní orgasmus a nemusí zrovna ani šu..t s Edikem teplomilem. Vše, jak má být. :-)) Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.

Anonym 5822 28.05. 10:25
[Andrej Babiš] Opravdu se podařilo a dnes úžasná demonstrace proti hlupákům na Václaváku. :-))

Hahaha 5822 28.05. 10:25
[Andrej Babiš] Stanou o sobě hodně prozradil, nemá děti, je frustrovaný, osamělý, štěká jako nemocný ratlík atd. Chudáček z Horní Dolní našel konečně zábavu a to 24 hodin u klávesnice.

Stania 62237 28.05. 10:23
[Andrej Babiš] Podařilo se, Mařena je opět za blbku, křováka, kripla a vzlezdobruselistu.

Stania 62237 28.05. 10:23
[Andrej Babiš] Anketa
Chcete, aby premiér Babiš odstoupil, jak žádali demonstranti na Václaváku?
ANO - 13%
NE - 87%
-
Anketa
Prezident Zeman šikanuje část Česka, tvrdí Dominik Hašek. Má gólman pravdu?
ANO - 5%
NE - 95%

Stania 62237 28.05. 10:22
[Andrej Babiš] Michal1 8181
Mašínešulíne, ty víš úplný howno. Děti nemáš, rodinu nemáš, přátelé nemáš, vlast nemáš. Nemáš a nejsi nic. Ale co ty tady? Jen psí štěky. Babiš, haf. Babiš haf. Babiš haf. To jsou jen štěky malého ratlíka. Jen opisuješ články, haf, haf. Když chceš o někom něco skutečného napsat, tak, abys ty lidi probudil, tak musíš být jiný kádr. Tak drž pysk a pravdu o Babišovi přenechat těm, kdo to umí.

Edík 46178  55 let 28.05. 09:50
[Andrej Babiš] Mařeno smradleno 5822 jestli tě dnes pustí do výběhu nezapomeň řvát,jak na lesy demisi, demisi, demisi, demisi!!
vy máme rádi srandu,opico!
p.s dnes vynikající kančí guláš a karlovarský knedlík, babizno!!
už ji nechám nebo bude zase biomasa v teplácích!!
už ji vidím jak se plazí v kravincích,jé jé je!

Edík 46178  55 let 28.05. 09:43
[Andrej Babiš] Přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra Andreje Babiše který vyhrál již 4-5 volby člověk to nestačí ani počítat a zase z obrovským náskokem, však modrý Fiala byl červený jak Mařena Kapavka 5822 dcera orangutana když se jí nepodaří což je skoro každý DEN!
Získat o 250 tisíc hlasů více než minule je obrovský úspěch!!
A to tisíce lidí nešlo k volbám, vítěz byl znám předem jak jsem tady psal již před volbami!!
Opět vše Edikovi vyšlo,jako vždycky!!
Prezident Miloš Zeman!!
Premiér Andrej Babiš!!
ANO vítěz 35-36%
EP ANO vítěz!!
Vůbec se nedivím Mařene Ovarové že si stěžuje že ústav se opět zaplnil , povaleči prohrávat každé volby to nevydrží každý!! A nevím Mařka Tlačka potřebuje při svých 106 kg místo, dnes opět vyváděla proto se to divné stvoření neozvalo ( má na nose bradavici velkou jak puk, odporné) řvala že chce jít volit a když ji řekli že volby skončili , říkala že to neva že blb Najbrt na Českých Lvech také měsíc po volbách vyzýval ať nevolí Kinga Miloše Zemana!!
Až pár ran násadou od lopaty,ji zase to nemehlo srovnalo!!
MAŘENO FRIDOLINOVÁ až ti sundají náramky napiš jak se má tulák Georgeho kde šlape Laura,a hlavně jestli už máš ty sirotky, když tě tvá věrná Marcela Burešová Fórum 24 ohlodaná kost opustila!
Jsi sama jak Kalousek v lihovaru, nemehlo chlupaté!!
Edikovi vyšlo vše co řekl do posledního detailu a písmene!!
P.S. pořád se musím smát jak byl modrý Fiala červený od zlosti po tom obrovským propadáku, měl barvu jakou má Zmmrdkka 5822 když se jí nepodaří!
Krásná práce, jako vždy!!
Troska 5822 končí..ha ha jé jé jé!!

Marek 37243 28.05. 09:35
[Andrej Babiš] ODS se s tím nepáře. Nepohodlí podřezat, zamordovat, vyhodit. Čistý Fiala.

Anonym 21219 28.05. 09:21
[Andrej Babiš] Pamatujete jak měli před 2-3 lety sluníčkáři na demoškách oprátky pro Babiše? Kdepak Lang to myslel vážně, asi se fakt nabumbal a projevil. Starosta chtěl zase myslím házet důchodce ze skal. Koneckonců jsou to váleční štváči to ví už všichni.

Marek 37243 28.05. 09:20
[Andrej Babiš] Klidně si blbněte třeba na Strahově, máte to marný. Jste šašci co se opičí po francouzech a ten zrzek chce do politiky, tam to sype.

Anonym 21219 28.05. 09:15
[Andrej Babiš] Peklo zamrzlo a vyvrhlo d"ábly k nám. :-)

Anonym 21219 28.05. 09:13
[Andrej Babiš] Dneska jdu na demošku pri fašistům. Chci aby z obrazů za školách visel kníže 3D (to nikdo nemá:spal by a hlava by visela z obrazu ven 3D) a plné ulice stanů a muslimů s černochama. Kdo to nechce je blázen jdu tam.

Anonym 21219 28.05. 09:01
[Andrej Babiš] Prej : třetí pohlaví je, když se ženská cítí jako chlap. A táta s mámou alespoň základku mají Mašíne?

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150000 150500 151000 151500 152000 152500 153000 153500 154000 154500 155000 155500 156000 156500 157000 157500 158000 158500 159000 159500 160000 160500 161000 161500 162000 162500 163000 163500 164000 164880

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti