Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Lenka 21366  44 let 06.04.2016 14:08
[Dasha] Dasha je pro mě bezkonkurenčně nejlepší českou zpěvačkou. Slyšet jí zpívat živě je obrovský zážitek. Pokaždé mě udivuje, kde se v tak křehké a éterické dámě bere neskutečně silný, zajímavě barevný hlas. Jak říkám, křehká žena s hlasem 150 kg černošky. Paní Dashe přeji všechno dobré, ať jí vychází vše, jako dosud. Hodně štěstí v její nové blížící se životní roli.

MILKA 89891  34 let 06.04.2016 12:20
[Lukáš Kumpricht] Lukáš je jako Dracula naprosto úchvatný. Byli jsme nadšení a všem doporučuji.

Anonym 82994 06.04.2016 09:30
[Lucie Bílá] Lucinko dnes máte krásné narozeniny a tak Vám posílám maličký dárek pro štěstí,který jsem sama kdysi stvořila.
Děvčátko
Jako malé děvčátko dívala jsem se stále na nebe
a četla ráda z hvězd,
ale cítila jsem při tom divný stesk.
Měla jsem pocit,jakoby mne někdo z Nebe vzal
a na tuto překrásnou planetu Zemi dal.
Žila jsem tady a neustále hledala lásku mezi lidmi všemi.
Měla jsem pocit,že stále předemnou utíká
a když ji nečekám,tak ke mně jakoby náhodou zavítá.
Přišla jen na skok,byla vždy velmi plachá
a nedala se dlouho pozdržet.
Prý musí ještě do večera její pohlazení hodně lidí obdržet.
Nechala jsem ji a něžně dívala se za ní,záhadnou a milou paní.
Cítila jsem ji dlouho celým tělem,
bylo mi moc sladce na duši a kladla jsem si otázku,
zdali i ona mou lásku,aspoň na maličký okamžik také vytuší.
Vaše posluchačka babička Jarka

JiříMílaNovák 82244  35 let 05.04.2016 17:24
[Markéta Fialová] Markétko nemůžu vydržet do začátku Střepin a mastím jak čert.Jezdím po obrazovce sem a tam,že si odřu žaluda.

Klaban 82244  69 let 05.04.2016 17:20
[Markéta Fialová] Markétko oblékni si lesklý satén na bukkake.Postříkám tě horkým semenem od hlavy až k patě.Jezdím po obrazovce mým stahlým klabanem,obrazovka příjemně hřeje jako tvá krásná lačná ústa.

Roman 83170  38 let 05.04.2016 17:18
[Michael Kocáb] Pane Kocábe. Velmi Vás rozhořčilo, jak se pražští číňané chovali při návštěvě prezidenta. Jak odstrkovali ty, co měli protičínské transparenty. Jak by se Vám líbilo, kdyby na Váš koncert přišli lidé s transparenty proti Vaší stupidní hudbě, stoupli do dveří a mávali před Vašimi fanoušky transparenty?

Kozel 17817 05.04.2016 17:11
[Michael Kocáb] Je to hnusák

Kozel 17817 05.04.2016 17:10
[Michael Kocáb] Je zajímavé, kritika není schválena.

Kozel 17817 05.04.2016 16:42
[Michael Kocáb] Je to zrádce národa, který vleze do zadku tam, kde bude mít prospěch. Co fondy Trend? To vyšumělo na čí příkaz?

Kozel 17817 05.04.2016 16:41
[Michael Kocáb] Žádnou zásluhu na odchodu armád SSR nemá. Nabýt Gorbačova, tak milión Kocábů nepohne s jedním vojákem. Pouze propaganda, doporučená jeho tatínkem, zasloužilým členem..

Jiří 94157  70 let 04.04.2016 15:39
[Lenka Krobotová] Velice působivá-ok.

DášaLipenská 10917  13 let 03.04.2016 22:29
[Ben Cristovao] Ahoj Bene kdy budeš mít další koncert v Praze? :)

BečičkaJiří 46165  65 let 03.04.2016 13:15
[Michael Kocáb] Na panu Kocábovi se mi líbí pouze hudba, kterou skládá a fandím Pražskému výběru. To vše ostatní co dělá a dělal jako politik je nestravitelné, ubohé a hodna Havla. Oba žili a žijí někde jinde. Pan Kocáb neúspěšný politik a neúspěšný ex politik. Pokud hájí lidská práva, ať si něco přečte a hájí je všude na světě, kde jsou porušována. Na mě to působí, že mu došla múza, proto se zviditelňuje po boku ubožáků.
JUDr. Jiří Bečička z HK

OttoPeschka 10912  82 let 02.04.2016 20:28
[Marie Rottrová] Milá paní Rottrová, já Vás miluju, co mám dělat?

Magdalena 21331  23 let 02.04.2016 12:56
[Petr Kolář] Petr je super zpěvák, s nadhernym hlasem, kterým nikdy nesklame.

Dáda 95026  60 let 02.04.2016 10:39
[Andrej Babiš] Pane Babiši, nedejte se!! . Myslete na sebe, své zdraví a svou rodinu. Čapí hnízdo je kouzelný počin. Dovedete si jistě představit jak by to místo vypadalo nebýt Vašeho podnikatelského záměru.Je úplně jedno čí je a kdo ho vlastní, je to další chlouba naší vlasti. Budu Vám držet pěsti dokud budete za nás všechny bojovat, a když to vzdáte budu Vám držet pěsti dál, ať jste zdravý,šťastný a spokojený ve své rodině.
Též znamení Panna, jen narozená o dva dny a jeden rok později. My "Panny" to nemáme v životě vždy lehké a běda , jak není po našem.
Dál se budu těšit na Váš potutelný úsměv v televizi.

JiříŠmejkal 85854  39 let 02.04.2016 06:21
[Andrej Babiš] Zdravím.Ve svých mladých letech, sem se dostal do neuvěřitelného koloběhu politiky. Stal se ze mě jeden s prvních kandidátů do krajského zastupitelstva středočeského kraje za ODS. (to je na delší vyprávění). Volební zákon v tu dobu -co se týká preferencí -vynesli mé hlasy do popředí první kandidáty(starostu Benešova a za Vlašim pana Plcha za Vlašim) Ps Není problém si to ověřit.- bohužel oba již jsou po smrti. Postupem času sem zjistil, že sem byl velice naivní. Setkal sem se s hodně vzdělanými lidmi, například s přednostou krajského řadu v Benešově panem Rohelem. Ty lidi byli kovaní a slušný úředníci, měl sem k nim úctu. Dnes je bohužel situace jiná, nemám si koho vážit.Pane Andreji, určitě Vám píše mnoho lidí, momentálně sem jeden z nich,nechte nás prosím dýchat.Těch nápadů moudrých lidí,kteří se chtějí nepodstatným návrhem zákona zviditelnit už je dost. Sám to snad musíte vnímat.

JanaZelená 21324  73 let 01.04.2016 15:08
[Andrej Babiš] Dobrý den pane Babiši. Nevím, jestli se Veřejný dopis od jistého Lovosičáka k Vám dostane a proto ho za něho posílám, protože nám všem mluví z duše. Vaše příznivkyně Jana Zelená
Předmět:Otevřený dopis..
VÁŽENÝ PANE BABIŠI,
píši Vám jako bývalý zaměstnanec v bývalé SCHZ Lovosice - dnešní LOVOCHEMIE. Měl jsem tu čest a štěstí být u toho, když jste před lety koupil tento zbídačelý, zanedbaný podnik, který byl několik měsíců (možná týdnů) před totálním i finančním bankrotem, jelikož se tam v podstatě do 90.let zastavil čas a investice.. Podnik i provozy jely už jen z podstaty, na odpisech i technicky dávno mrtvé a podnik měl ještě asi 300 zaměstnanců! Byl přizván bývalý pan ministr Grégr (tehdejší prý "eso" ČSSD) a ten doslova prohlásil, že"nějaká SECHEZA a Lovosice ho nezajímají, jsou jiné podniky na kterých má stát zájem".Peníze stát nemá a tedy ani banka asi nepůjčí. A v podstatě s tím zase odjel v Tatře 613 zpět do Prahy, přestože věděl, že v krátké době možná nebude na mzdy.
Ale po Vašem převzetí podniku se zase začínal konečně čas rozbíhat! Poprvé se uklidila celá fabrika, udělal se soupis majetku, včetně skladů a zmizely tuny vyrobeného hnojiva a fosfátu, který ležel všude v kolejišti, na podnikových cestách i po celém podniku a předávacím nádraží v Lukavci. Podnik se zbavil všeho nepotřebného a neefektivního-začal se chovat jako FIRMA-prostě efektivně!
Fosfát, který jste sám dříve nakupoval, myslím v Maroku, se po tunách na bývalém provozu Superfosfátu po stovkách tun splachoval, již jako vyrobené hnojivo, po celá desetiletí do Labe!! Vím to vše naprosto přesně, jelikož jsem jezdil 30 let jako strojvedoucí všude i po okolí a z lokomotivy je docela dobrý výhled. Staré vagony typu UTZ netěsnily a vyrobený materiál se z nich sypal a prášil všude po jejich přepravní trase.
Náhle - po Vašem příchodu neuvěřitelná věc - postavil se nový provoz LAV l! Modernizovaly se provozy, stavěly se nové, technicky mrtvé se konečně zbouraly a prudce se zlepšilo životní prostředí v podniku i v Lovosicích. Začalo se exportovat a museli odejít lidé, kteří měli výkon také 6-8 hodin. NE denně, ale za měsíc! Opravdu i taková teplá a příjemná místa (a bylo jich mnoho) po léta byla, jako dnes pro některé"Dinosaury"v parlamentu!!
A tím se dostávám k tomu,proč píší nejdříve o tom, co bylo. Jelikož - co minulý týden předvedli Vaši koaliční partneři před kamerami TV, mě (a mohu Vás ubezpečit, že nejen mě) totálně naplnilo hnusem a jen jsem nevěřícně kroutil hlavou. Jaká je vlastně skutečná tvář lidí, kteří si říkají koaliční partneři a s kterými musíte spolupracovat? Když v zájmu blížící se volební kampaně umí vymyslet a připravit jen podraz za podrazem!
Existuje u nich vůbec něco jako morální profil, nebo jednat a být fér. Nebo vlastní čest stvrzená např. podáním ruky u politiků už neplatí?
Dovedu si živě představit, jak musíte asi "trpět" v té neefektivní Žvanírně-promiňte Parlamentu - (a nejde jen o ty zbytečné kecy), ale když lidé, kteří Vám nesahají ani po kole... (zkráceno)<|i>

Anonym 9467 01.04.2016 09:52
[Marie Rottrová] maílovou stránku marie rottrovéé

Hanka 8989 01.04.2016 00:15
[Miroslav Donutil] Jste tak hrdí na svou zem. Co každý jeden z vás pro ni udělal? Napište kdy naposled a co to bylo. Soudíte, mluvíte a co z toho, no co z toho, vůbec nic, nikomu to nic nepřináší a proto se váš názor ztratí jen co zhasne obrazovka. Jste nic, nikdo, nejste

Jarda 46196  63 let 31.03.2016 15:23
[Andrej Babiš] Dobrý den,přečetl jsem si zde jen samé dobré hodnocení pana Babiše.Když šel pan Babiš do politiky v Česku,byl pro mně a mnoho lidí skutečným vykupitelem z odeesáckého srabu,kam zatáhli republiku,kdy z nás udělali málem banánovou republiku.Pan Ing.Babiš se jevil od samého počátku jako člověk,který ví co chce v politice dosáhnout,ale hlavně jako člověk,kterému leží na srdci blaho českého národa.Nekompromisně se vyjadřoval k různým formám obohacování se nelegální cestou,pojmenoval spoustu forem zlodějen jak politiků tak podnikatelů a sliboval nápravu.A docela se mu dařilo a snad i daří.Ale jak už to na tomto světě bývá,nic není tak "průzračně čisté" jak se tváří.Je mi jedno,zda byl či nebyl pan Babiš agentem STB,taková byla doba..Je mi celkem jedno,že v době,kdy nebyl politikem,zapojil svoji rodinu do naivního podvůdku ve světe kapitálu velmi známou a obvyklou..Kdo z lidí nezhřešil,chtěl bych jediného takového poznat..Jenže potom pan Babiš musí nechat na hlavě,nejen všici kradnů ale krade i on..A to,že přišel o voliče,to je snad všem jasné,já se doma se synem vzpírám a to jsme ANO volili všichni-on však už pana Babiše volit nepůjde.Oba jsme taxikáři a slyšíme,jak pan Babiš odvál jejich naděje a nejhorší je,že lidi už ani k volbám nechtějí,jsou zklamaní a nas.. .Pan Babiš mým favoritem zůstává i nadále,v té politické džungli totiž nikoho lepšího nenajdu.Ale opatrně pane Babiši.I lidem zvyklým na kolotoče se někdy udělá špatně..

Stantheman 19513  60 let 31.03.2016 09:51
[Ester Kočičková] skvělá..vtipná..ženská jak břitva..takových kdyby bylo víc

Jana 4635  53 let 30.03.2016 17:43
[Tereza Kostková] Terezo doporučuji změnit módní návrhářku! Paní Tauchmanová degraduje Vaši krásu!!

Jarmila 89080  61 let 30.03.2016 17:15
[Karel Gott] již léta každý den cvičím na vaše písničky,přeji hodně štěstíJ

Miroslav 17614  52 let 30.03.2016 13:26
[Miroslav Kalousek] Pane Kalousku,svým agresivním až nenávistným vystupováním odrazujete své potenciální voliče.

LáďaL 82027  52 let 30.03.2016 07:22
[Eva Kriz-Lifková] Eva Kriz je prostě úžasná a s Milanem Dvořákem vždy do Hořovic přivezou skvělou náladu a nejen to, již po několikáté svým vystoupením pomohli dobročinné akci "Pro dobrou věc".

Mácha 21201 29.03.2016 20:22
[Michael Kocáb] Máme hodně polistopadových pohádek: Pohádka o tom, že Havel nebyl předem připravenou a do sametového divadélka šikovně nastrčenou stbáckou figurkou, nýbrž největší evropský dramatik, spisovatel, filosof, humanista, atd. Pohádka o tom, jak Kocáb vstal od kláves a Varšavská smlouva z toho padla na prd.l a vojska před ním utekla z ČSR.

Ivana 21713  50 let 29.03.2016 12:38
[Václav Neckář] Dobrý den, byla jsem s manželem na Vašem koncertě v Praskolesích, byl jste úžasný. Přeji Vám hodně zdraví a mnoho krásných písniček.

Karolina 82198  5 let 29.03.2016 11:44
[Dan Bárta] ahoj Dane,moc rada posloucham tvoje pisnicky, i když to asi není spravne vyjadreni.. pisnicky jsou takove odrhovačky, spis songy, nevim,.Je mi jiz nejaky ten patek , ale stejne tvoji hudbu mam moc rada, budu moc rada, když mi posles svůj autogram. podivam se na nej a vim, ze bude ok

Jarča 21713  65 let 28.03.2016 20:32
[Andrej Babiš] Vážený pane Babiši, nenechte se prosím otrávit žádnou kampaní proti Vám, jsem obyčejná ženská a fandím Vám a věřím.

Jiří 19356  49 let 28.03.2016 10:33
[Miroslav Donutil] Hnus ,k čemu jste se dokázal propůjčit.S Vámi už nikdy,nic.

Věra 21263  52 let 27.03.2016 22:36
[Petr Kotvald] Petr Kotvald-má krevní skupina.Poslouchám ho moc ráda.Jeho písničky,vystoupení,fakt super! A na víc! Je to Řeporyják! a 128076; a 128076; a 128076;

JanaKroměříž 91797  5 let 26.03.2016 20:19
[Andrej Babiš] Celá rodina a přátelé jsou příznivci pana Babiše a moc ho obdivujeme.Měl být v politice již dříve.Ve všem mu věříme každé jeho slovo má hloubku a pravdu.Poslední jeho slova o Sýrii,že se tam musí co nejdříve nastolit mír..tato slova neřekl žádný politik.Vidí dál než ostatní je to náš nejlepší analytik a začíná být i nejlepší rétorik.Má kolem sebe závist,kterou by druhý nevydýchal navíc ten Bělobrádek,který je ukřivděný a my všichni váme proč.Jsem nešťastná,jak se chová Němcová z ODS,které jsem si dříve vážila.Asi je manipulovaná svoji stranou její slova nejsou její..navíc začíná být skoro zlá ve slovech o Čapím hnízdě.Pan Babiš zachránil něco krásného pro další generaci a druzí mu závidí.Peníze,které dostal již dávno rozdal daleko ve větším rozměru.Jsme na pana Babiše hrdí v Kroměříži.Narodil se proto,aby naši zemi zachránil,ale jak vydrží to zlo ve sněmovně co tam panuje máme o něj obavy,aby to nevzdal.V politice by měli být lidé s jeho emoční inteligencí,ale s tou se člověk rodí.Tu má do vínku druzí ji nemají a pak to tak dopadá,že se doma krčíme a vypínáme televizi,když mluví prázdní a leniví lidé co nemají co na práci tak,jako pan Bělobrádek.

BurdaMar 8027  80 let 26.03.2016 18:12
[Andrej Babiš] Bohumil Zahradník Brodský Mnoho trní skrývá veřejná působnost a velmi málo má květů.
Až na brázdě,kterou oráš,padneš,budou se lidé shánět n e po tom,co jsi dobrého vykonal,ale jaký stín snad na tvém jednání by mohli odkrýt

AliceMaxová 19468  69 let 26.03.2016 17:39
[Miroslav Kalousek] Pane Kalousku, se svým kamarádem p.Fialou jste prokázal A.Babišovi medvědí
službu. Ono se to Vaše štvaní a nenávist nakonec obrátilo proti Vám.TOP 09 a
ODS bude volit tak málo občanů,že se do Parlamentu nedostanete. Je už potřeba
obměnit strany. S vámi je to už neúnosné.Buď jste dělali vše proti občanům a
nyní vše proti vládě.

Zdeněk 46238  62 let 26.03.2016 17:27
[Andrej Babiš] Dobrý den pane Babiš.
Pokud nás "obyčejný lid" nezklamete u budete držet TOP09; ODS a v poslední době i KDU-ČSL (vždy škodili) na uzdě a smetete jejich útoky na VÁS pravdivými argumenty - máte naši podporu u voleb, Plzeň.
Držtese!!

Robi 4625 26.03.2016 10:33
[Andrej Babiš] doplnuji vek 68

Robi 4625 26.03.2016 10:30
[Andrej Babiš] pane Babis delate to dobre, nastval jste toho opilce a ostatnim jste rozkopal ty babovicky. jen tak dal fandim a rozhodne vas volit BUDEM

Josef 77834  61 let 26.03.2016 07:35
[Andrej Babiš] Josef 77834 DOPLŇUJI POSLANECKÝM -CHYBA.

Josef 77834  61 let 26.03.2016 07:19
[Andrej Babiš] Pane Babiš, nenechte se od Kradousků a dalších tlučhubů naštvat, opilecké histerické výlevy největšího šíbra v této zemi jsou k popukání.Opět nezklamal a koulel očima jak chřestýš za poslanecký stolkem. NEZKLAMAL. Je smutné, že jste musel vysvětlovat před poslanci jak to bylo,to mělo být úkolem OBJEKTIVNÍCH novinářů -ti tu nejsou. I já bych dal dceři peníze na podobný projekt,poradil bych jí kde požádat o dotaci,držel bych nad ní ochranou ruku a řídil stavbu,chránil jí před slídiči. Asi bych také těžko obhajoval své věty z minulých let co jsem řekl,taky jsem asi PRO NĚKOHO LHAL,dnes bych to řekl jinak.A když se bude jednat o Mostecké uhelné,kradení rohlíků a jízdy syna s poslaneckým autem i s kartou na benzín,stavbou domů v chráněných oblastech prominentů, odklánění milionů při rozvodu,Promopro pana Vondry,schválení restitucí pro církev na poslední chvíli poslancem který už měl být za katrem a sedí,solárů,privatizace Becherovky víte kým,padáky a zápalné šňůry,jak to bylo za ministrování na min.obrany a prodeji budov. A jak to bylo se státními zakázkami rozpočtového výboru pro švagra z Benešova A máte pravdu, tito poslanci to doposlancovali do doby kdy se řekne-promlčecí doba už uplynula-zapomeňte.Dnes už mohou ukazovat a plivat na druhé.Nic se jim nestane.Proto vydržte s nervy a věřte, že dost lidí Vám drží palce jen to nenapíší.

Pekař 37193  39 let 26.03.2016 01:25
[Bára Štěpánová] Je to kočka.Moc se mi líbí.Hned bych ji chtěl.

JAN 82218  62 let 25.03.2016 21:47
[Andrej Babiš] Pane ministře,já Vám chci poděkovat co pro tuto malou zemičku děláte,pracuji ve firmě která má majitele ze Slovenska,od 1990 až do 2013
stále krachovala,ale teď jak mávnutím kouzelného proutku,prosperuje a vyváží z 90% na export.Věřím Vám a proto jsem Vás volil.Od lidovců nečekejte nic dobrého ty fungovali za každého režimu?? .Dále se snažte
to řídit podle selského rozumu-co vyberu to můžu s části rozdat.Klidně to řeknu -Kalouskovi,Fialovi,zač berou taká platy! Já pracuji po ůrazu pracovním za 58 kč|čistého(ostraha),žádné odškodnění,úraz se mně stal u pražské agentury|nedovolal jsem se ani za pomoci IP.Pro to ještě musím
pracovat,abych nebyl na podpoře.Chci aby moje děti a vnučky už se měli líp.Vydržte ať to nemají tak lehké zloději!! . Já za Vás bojuji kde se jenom dá. Přijedete, taky někdy na Hodonínsko nás podpořit.

Anonym 19312 25.03.2016 21:24
[Lukáš Kumpricht] Nejhorší představitel Draculy kterého jsem kdy zažil. Tomuto muzikálu jen ublížil a skazil mi celý muzikál

BurdaMar 8027  80 let 25.03.2016 17:12
[Andrej Babiš] Největší lhář, podvraťák, přeběhlík,prospěchář Kalousek býv.KDU sliboval zde voličům,že bude vždy pro jejich dobro pracovat,odesílal vánoč.přání jezdil se zviditelňovat na ples KDU v Milevsku a nyní beztrestně? Vás dehonestuje ve sněmovně?? Hodně úspěchů a zdraví

Miroslava 18817  70 let 25.03.2016 15:51
[Andrej Babiš] Konečně do naší politiky přišel člověk, který rozumí své práci, jsou za ním prokazatelné výsledky. Jeho úspěchy jsou strašákem pro strany jako TOP O9 a ODS, proto tak zoufale útočí. Pane Babiši, fandíme Vám, vydržte, držíme Vám palce.

Ivan 46160  51 let 25.03.2016 15:48
[Andrej Babiš] Všichni zájemci o práci musí podat životopis,zveřejnit by jej měli např.pan Benda,Kalousek atd,co pro nás udělali jako státní zaměstnanci,které platíme,jsou tam někteří tak dlouho,že na to lidé zapomínají,a oni na to spoléhají,chtějí po komunistech,aby se hlásili ke své minulosti,ale oni ne,dostaneme se do parlamentu,vlády a po nás potopa

Lada 37143  55 let 25.03.2016 15:27
[Ornella Štiková] Ornelo,Ornelo,nebolí Tě z těch ubohých a vulgárních komentářů hlava,asi to
ani nečteš co? Lidi jsou hnusní a jejich závist je bezmezná,ubožáci,měli by se zamyslet co oni ve svém životě udělali hnusného a užitečného,chudáci.

Jarek 37143  55 let 25.03.2016 15:15
[Andrej Babiš] Dano a kdy bude v klepetech ty? Nejsi už náhodou s klepetama na rukou?

JAREK 37143  55 let 25.03.2016 15:11
[Andrej Babiš] Dano,a kdy budeš v klepetech ty a nejsi už náhodou?!

Rigta 37143  43 let 25.03.2016 15:07
[Andrej Babiš] Konečně se tady objevil člověk,který se nebojí nazývat věci pravými jmény a kterému všichni obyčejní lidé rozumí a hlavně se nebojí jít do střetů s mafiány a zloději,kteří nám tu naši vlast skoro úplně rzkradli a ještě jim je to málo!! A ted dostávají přes ty zlodějské prsty k o n e č n ě,to je jim málo co nakradli??!!

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93460

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti