Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 24.03. 14:06
[Andrej Babiš] Slovo Miloš se překládá do latiny jako Amadeus. Je to slovanská varianta jména, které znamená miláčka božího. Přenecháme Božímu milosrdenství Zemanovu duši. Ale modlit bychom se měli za Českou republiku, aby se z jeho panování dokázala vzpamatovat.

Anonym 81166 24.03. 14:06
[Andrej Babiš] Miloš Zeman po sobě zanechává děsivé dědictví. Naučil své souputníky mít radost ze zla a pomsty. Je to hrozný a morálně zavrženíhodný fenomén. Jak máme cítit elementární respekt k člověku, který po sobě zanechává rozvrácenou společnost, vládu lůzy, komunistů a estébáků. To je jeho práce.

Anonym 81166 24.03. 14:05
[Andrej Babiš] Na portrétu vidíme zuboženého člověka, který sešel tak rychle, až to člověka vyděsí. K tak intimní lidské situaci se vždy chováme s respektem. Ale i tento elementární respekt naráží v tomto případě na vážný problém. Součástí smlouvy, kterou Miloš Zeman uzavřel se svými voliči, bylo sdělení potvrzené lékařským konsiliem o tom, že je zdravý a způsobilý k výkonu funkce hlavy státu. Tato fotografie je ale důkazem nezpůsobilosti. Je tudíž důkazem lži a podvodu.

Anonym 81166 24.03. 14:05
[Andrej Babiš] Mladá fronta DNES neboli oficiální orgán naší vládnoucí strany publikovala devótní rozhovor s prezidentem republiky, který se dlouhodobě chová jako agent autoritativní vlády v Ruské federaci. Text rozhovoru není zajímavý ničím. O pustotě mysli pana prezidenta už víme všechno. Informační hodnotu má pouze fotografie Davida Neffa, kterou vládní list publikoval u rozhovoru.

Anonym 81166 24.03. 14:03
[Andrej Babiš] Pro MM
Práskání ve velkém tu opět obnovil agent Bureš.

MM 37246 24.03. 13:09
[Andrej Babiš] Hádejte jaká je česká vlastnost? Závist a práskání.

Avyboje 89154 24.03. 12:55
[Miloš Zeman] Cyrila Svobodu je třeba za jeho oblbování národa Čechů,že musíme být jednotní s EU odporazit na katovské mučírně s bezbřehou krutostí za vlastizradu..Pokud včas Češi vlastizrádné lumpy nedokáží odporazit na katovsé mučírně a znárodnit veškerý majetek zde osmadvacet roků vládnoucích lumpů tak brzo na planetě zemi končí převálcováni Němci a Židy.

Anonym 5822 24.03. 12:40
[Andrej Babiš] Heleno, pracuj, nekecej a hlavně nečekej, že ti pečení holubi spadnou do huby.

Anonym 5822 24.03. 12:37
[Andrej Babiš] Anonym 5822 24.03. 12:14
Jak je příjemné, když Eda alias Jiří odjede na Slovensko za svými tmavými příbuznými. Hlavně ať chytí hodně pejsků, budou mít řízečky.

Anonym 5822 24.03. 12:11
Natálka Grossová je prý úspěšná zpěvačka, díky tatínkovi, který velmi záhadně a rychle zbohatl, když byl jako nevědomý mladík dosazen na post ministra vnitra. Velký kámoš naší Trosky . Je mnoho talentovaných dětí, i talentovanějších než je Natálka, ale holt prachy hýbají světem, těm talentovanějším tatínek nezajistil takový luxus jako té malé průměrné, ne moc hezké holčice. Ale jak sama řekla, makeup vše spraví. Jde pouze o makeup? . Jenom slyším Natálie Grossová a je mi šoufl, není to ni pro ti té naivní holčině, ale o tom pozadí. Stejný názor mám na Ledeckou, tatínek platil až se ohýbal a ona profituje, také znám hodně lepších talentů, ale jejich rodiče prostě nemají prachy. Jedno mají holky společné, nejsou hezké. Ale makeup, umělé řasy, obočí, rty atd, vše spraví.


Anonym 81166 24.03. 10:05
Svůj vliv se v ní Babiš snažil a úspěšně uplatňovat především za vlád socialistů. Nejlépe mu to šlo za Zemanovy a následně Grossovy vlády. Vycházel dobře i s premiérem Jiřím Paroubkem. Naopak s jeho nástupcem Mirkem Topolánkem si osobně do noty nepadl. V roce 2011 si Topolánek dokonce veřejně postěžoval, že se za jeho éry Andrej Babiš pokoušel Čepro ukrást. Uráží mě, pokud někdo jako Andrej Babiš tady mluví o všelikém takém Palermu. Jen za mého působení se pokusil ukrást Setuzu a Čepro, prohlásil na veřejné debatě.

Anonym 81166 24.03. 10:04
Poté, co Andrej Babiš obsadil Čepro svými lidmi, začalo se jeho byznysu ve státní firmě nebývale dařit. Čepro je dnes klíčovým zadavatelem pro holding Agrofert z jeho svěřenského fondu. Na dodávky bionafty má holding v podstatě monopol. Významný podíl drží i v dodávkách bioetanolu. Spolupráce mezi Agrofertem a Čeprem se stala ještě těsnější poté, co Babiš nastoupil v Sobotkově vládě na ministerstvo financí, do jehož gesce státní firma spadá.

Anonym 81166 24.03. 10:03
Věrohodnost dokumentů i Pechanova svědectví přitom posiluje skutečnost, že Babišův plán na ovládnutí Čepra nakonec vyšel. A nemusel k tomu ani vytáhnout půl miliardy z peněženky. Stačilo využít svých známostí v politice, zejména s premiérem za ČSSD Stanislavem Grossem, jehož kabinet byl tehdy u moci.
V popisovaném období se generálním ředitelem Čepra stala Babišova prodloužená ruka Pavel Švarc, management firmy se kompletně obměnil a do firmy připlynuly stovky milionů, aby pokryly proplacení pohledávky. Nebylo to sice cestou navýšení základního jmění, ale Grossova vláda schválila Čepru státní garanci na úvěr.

Anonym 81166 24.03. 10:02
Během domovní prohlídky Krejčíř z vily zmizel, ukrýval se na Seychelských ostrovech a skončil v Jihoafrické republice, kde je nyní souzen za několik zločinů včetně únosu a přípravy vraždy.
Andrej Babiš na dotazy ohledně svého chystaného obchodu s Krejčířem neodpověděl.

Anonym 81166 24.03. 10:02
Půlmiliardový byznys byl tedy p... (zkráceno)<|i>

Avyboje 89154 24.03. 12:37
[Andrej Babiš] To co Babiš nahrabal se nedá získat poctivou prací.Proto je třeba Babišovi majetek znárodnit.

MM 37246 24.03. 12:24
[Andrej Babiš] Pane a Babiš jedině nové volby. Je nás hodně. Nedávejte na soc.

Helena 21221  50 let 24.03. 12:18
[Andrej Babiš] Vážený pane --ministře Financí|hlavně svých|, ano..bude líp?? pro koho?? máte pracovat ve prospěch občanů, ne svůj!! i když jste v demisi..žádná práce jenom tlachy..můžete mi laskavě vysvětlit, proč se skokově nezvyšuje minimální mzda?? Proč se o nás v zahraničí mluví jako o chudých pracujících..jak je možné, že je u nás min.plat 12200,- a v Německu 400,- náklady na život jsou zrovna tak srovnatelné..např. při výdělku 16tis. čistého platí občan tohoto státu hypotéku 18tis., jinými slovy tzn. přijmout další práci. Každý 10-tý občan tht.státu má exekuci..jste banda darebáků - politici, kteří konají jen ve svůj prospěch. ZVYŠUJTE MINIMÁLNÍ MZDU!! nebo už táhněte k čertu.

Rudolf 80072  21 let 24.03. 12:16
[Naďa Urbánková] Proklinam vas

Anonym 5822 24.03. 12:14
[Andrej Babiš] Jak je příjemné, když Eda alias Jiří odjede na Slovensko za svými tmavými příbuznými. Hlavně ať chytí hodně pejsků, budou mít řízečky.

Anonym 5822 24.03. 12:11
[Andrej Babiš] Natálka Grossová je prý úspěšná zpěvačka, díky tatínkovi, který velmi záhadně a rychle zbohatl, když byl jako nevědomý mladík dosazen na post ministra vnitra. Velký kámoš naší Trosky . Je mnoho talentovaných dětí, i talentovanějších než je Natálka, ale holt prachy hýbají světem, těm talentovanějším tatínek nezajistil takový luxus jako té malé průměrné, ne moc hezké holčice. Ale jak sama řekla, makeup vše spraví. Jde pouze o makeup? . Jenom slyším Natálie Grossová a je mi šoufl, není to ni pro ti té naivní holčině, ale o tom pozadí. Stejný názor mám na Ledeckou, tatínek platil až se ohýbal a ona profituje, také znám hodně lepších talentů, ale jejich rodiče prostě nemají prachy. Jedno mají holky společné, nejsou hezké. Ale makeup, umělé řasy, obočí, rty atd, vše spraví.

Anonym 19413 24.03. 10:49
[Miloš Zeman] P.Pospíšil a spol.,ta vaše politická agitace za tu vaši "demokracii" je směšný a naivní protimluv.

Anonym 81166 24.03. 10:05
[Andrej Babiš] Svůj vliv se v ní Babiš snažil a úspěšně uplatňovat především za vlád socialistů. Nejlépe mu to šlo za Zemanovy a následně Grossovy vlády. Vycházel dobře i s premiérem Jiřím Paroubkem. Naopak s jeho nástupcem Mirkem Topolánkem si osobně do noty nepadl. V roce 2011 si Topolánek dokonce veřejně postěžoval, že se za jeho éry Andrej Babiš pokoušel Čepro ukrást. Uráží mě, pokud někdo jako Andrej Babiš tady mluví o všelikém takém Palermu. Jen za mého působení se pokusil ukrást Setuzu a Čepro, prohlásil na veřejné debatě.

Anonym 81166 24.03. 10:04
[Andrej Babiš] Poté, co Andrej Babiš obsadil Čepro svými lidmi, začalo se jeho byznysu ve státní firmě nebývale dařit. Čepro je dnes klíčovým zadavatelem pro holding Agrofert z jeho svěřenského fondu. Na dodávky bionafty má holding v podstatě monopol. Významný podíl drží i v dodávkách bioetanolu. Spolupráce mezi Agrofertem a Čeprem se stala ještě těsnější poté, co Babiš nastoupil v Sobotkově vládě na ministerstvo financí, do jehož gesce státní firma spadá.

Anonym 81166 24.03. 10:03
[Andrej Babiš] Věrohodnost dokumentů i Pechanova svědectví přitom posiluje skutečnost, že Babišův plán na ovládnutí Čepra nakonec vyšel. A nemusel k tomu ani vytáhnout půl miliardy z peněženky. Stačilo využít svých známostí v politice, zejména s premiérem za ČSSD Stanislavem Grossem, jehož kabinet byl tehdy u moci.
V popisovaném období se generálním ředitelem Čepra stala Babišova prodloužená ruka Pavel Švarc, management firmy se kompletně obměnil a do firmy připlynuly stovky milionů, aby pokryly proplacení pohledávky. Nebylo to sice cestou navýšení základního jmění, ale Grossova vláda schválila Čepru státní garanci na úvěr.

Anonym 81166 24.03. 10:02
[Andrej Babiš] Během domovní prohlídky Krejčíř z vily zmizel, ukrýval se na Seychelských ostrovech a skončil v Jihoafrické republice, kde je nyní souzen za několik zločinů včetně únosu a přípravy vraždy.
Andrej Babiš na dotazy ohledně svého chystaného obchodu s Krejčířem neodpověděl.

Anonym 81166 24.03. 10:02
[Andrej Babiš] Půlmiliardový byznys byl tedy podle policie i Pechana nachystaný, ale nakonec zkrachoval. Proč? V zásadě se to nezdařilo proto, že Krejčíř utekl.

Anonym 81166 24.03. 10:01
[Andrej Babiš] Babiš nabídl Krejčířovi půl miliardy za to, aby mu prodal pohledávku za Čeprem. O které Krejčíř tvrdil, že ji drží.

Anonym 81166 24.03. 10:01
[Andrej Babiš] Druhá fáze počítala podle získaných informací policie s tím, že Babiš koupí od Krejčíře pohledávku a Čepro s novým managementem prosadí u politiků navýšení základního jmění společnosti. A firma následně proplatí Babišem předloženou pohledávku.
Politici tehdy právě řešili, jestli Čepro nezprivatizují, a Babiš o něj měl zájem. Uplatněním pohledávky by pro sebe dokázal snížit kupní cenu, nebo se díky ní stát aktivním hráčem i pro případ jiného uchazeče, který by se s ním musel dohodnout. Pohledávka by přišla vhod, i kdyby vláda firmu neprodávala, což se nakonec stalo: její držitel by zkrátka inkasoval z Čepra obří peníze.

Anonym 81166 24.03. 10:00
[Andrej Babiš] Policejní dokumenty popisují, jaký plán na ovládnutí státní firmy tehdy Babiš s pomocí Krejčíře připravoval. Počítal nejprve se změnou managementu Čepra, kam měl přijít Pavel Švarc, tehdejší blízký Babišův spolupracovník. Babiš jej už předtím dokázal pomocí kontaktů do Zemanovy vlády instalovat do čela Unipetrolu, o který měl zájem. Švarc pro něj řídil i Lovochemii, již Agrofert spoluvlastnil.
Odvolat generálního ředitele Čepra, ing. Tomáše Kadlece. Instalovat Švarce z Unipetrolu, provést další změny ve vedení na nižších řídících funkcích, a to již pod taktovkou Švarce, popsali Babišův plán policejní analytici v záznamu z roku 2005.

Anonym 81166 24.03. 09:58
[Andrej Babiš] Premiérovo čapí hnízdo bude řešit evropský parlament

Anonym 81166 24.03. 09:56
[Andrej Babiš] Paul Ryan nepůjde na Hrad. Nedůstojná vizitka prezidenta Zemana

Anonym 81166 24.03. 09:56
[Miloš Zeman] Pro méně myslícího spoluobčana 94236
Koncesionářský poplatek (poplatek z přijímače) je zákonem (č. 348|2005 Sb., o rozhlasových a televizních poplatcích) stanovený měsíční odvod vlastníků televizorů a rozhlasových přijímačů. Fyzická osoba má v České republice povinnost platit měsíční paušální poplatek za možnost příjmu televizního a rozhlasového vysílání, podnikatel pak platí za každý přístroj použitý k podnikání zvlášť.
Jinými slovy: poplatek je povinen platit každý, kdo vlastní přístroj, který umožňuje příjem jakékoliv stanice. To znamená, i kdyby přístroj uměl přijímat pouze TV Šlágr, tak daný vlastník je povinen platit koncesionářský poplatek.

Anonym 94236 23.03. 23:14
[Miloš Zeman] Myslím si, že platby ČT jsou protiprávní. Dle mého názoru je možné v televizi odbornou firmou ČT trvale odstranit. Pokud je někdo příznivec ČT, měl by demokratické právo si ČT platit dobrovolně.

Jiří 46271 23.03. 22:57
[Andrej Babiš] Anonymka 5822,jak uslyšela,že volby by vyhrála strana ANO,nervově úplně"vytekla"! Já to neovlivním,ale ovlivní to miliony občanů! Strana ANO,to je také pan Babiš! Takže vyhrává s touto stranou i pan Babiš!

Eda 78323  52 let 23.03. 21:47
[Andrej Babiš] Už dlouho se neozval Mašín 66!
Že dostal cihlou po palicí, blbý je na to dost!!
Tak kolik let dostal pan ANDREJ BABIŠ??
Kde sedí??
Tak já ti odpovím nikdy a nikde komiku!!

Eda 78323  52 let 23.03. 21:45
[Andrej Babiš] Jestli jo,tak volej na číslo 78778778799!

Eda 78323  52 let 23.03. 21:43
[Andrej Babiš] Těžká Barboro opravdu ti nemůžu dát své číslo, pochop jsem po třetí šťastně ženatý, vím tvůj chtíč musí být po 30 ti letech obrovský ale nejde to!!
Ale měl bych pro tebe náhradu který by ti splnil i ty nejtajnější sexuální sny!!
A teď pozor je to můj pes Puňta!!
Bereš Aranko??

Eda 78323  52 let 23.03. 21:37
[Andrej Babiš] V pondělí se ozvumto víte naší přátelé na Slovensku jsou velmi pohostinní to není jak Pražáci když k ním přijdete,tak se zeptají, dáte si kávu nebo jste už měli??
A ty Aranko LAKATOŠOVÁ máš do zítřka čas se omluvit panu Jiřímu,jinak tě Avyboj natáhne na skřipec,nebo zavolám panu ONDRÁČKOVI,a ten ti dá OBUCHEM po tom vředovitém hrbu, NEMEHLO 109 kg, vážící!!

Eda 78323  52 let 23.03. 21:30
[Andrej Babiš] Jakms tím amikem nějakým Robertem náš prezident zametl to se jen tak nevidí!!
Kde jaký hejhula by chtěl hovořit s naším milovaným prezidentem,tam ať maže za KALOUSEK,BENDOU,NEBO PREMIÉRKOU CO KRADE RIHLIKY V SAMOUBSLUZE!!
MILOŠ JE NÁŠ VŽDYŤ I SOVA PÁLENÁ 5822 JEJ MÁ RÁDA!
AŤ ŽIJE VLASTENEC MILOŠ ZEMAN!!

Eda 78323  52 let 23.03. 21:26
[Andrej Babiš] Dnes dostala takový rýžák, že ještě teď má nohy do O!!
A takmto bude každý den, ozvu se až v pondělí, modré lemrý ale mám tady statné nástupce modří ptáci!!
Kdo je premiér?? ANDREJ Babiš!!
Kdo je prezident??
Miloš King ZEMAN ,a tak to ty stará vydro 5822 zůstane!!

Eda 78323  52 let 23.03. 21:22
[Andrej Babiš] Přátelé vláda už je na 99% hotová premiér skvělý pan Andrej Babiš, získává stále větší renomé v Bruselu a tak to má být tak je to správné vy modří bimbasi!!
Kde je fíkus, Aranko kde je fíkus Aranko LAKATOŠOVÁ!!
V řítí!!

Eda 78323  52 let 23.03. 21:19
[Andrej Babiš] Podle posledních příspěvků Těžké Barbory alias Haliny Pawlovské byla 5822 zasažena nervovým plynem,nebo Novičokem má žlutou pěnu u mordy,a kvičí a kvičí kde je fíkus kde je fíkus!!
A neustále mumlá nemá zuby já jsem čápi čápi čápi čápi čápi!!

Eda 78323  52 let 23.03. 21:15
[Andrej Babiš] Pane Jiří mám takový dojem že Smradlena 5822 byla zasažena nervovým plynem!!
Nebo že by to byl Novičok??
JE ŠÍLENÁ, PĚNA U BEZZUBÉ MORDY, TA SE VELIKONOC NEDOČKÁ,A TAK SE TĚŠILA NA VAJÍČKA, SMRADLENA ,5822 5822!!

Eda 78323  52 let 23.03. 21:11
[Andrej Babiš] Těžká Barbora chce asi zase dostat po té smradlavé čápi čápi čápi!!

Anonym 5822 23.03. 20:53
[Andrej Babiš] Hňupe Jiří, ty to neovlivníš, pablbe.

Jiří 46271 23.03. 20:42
[Andrej Babiš] Pokud by byly nové volby,tak vyhrává strana ANO! Už jste spokojeni VY,co chcete nové volby!

Anonym 5822 23.03. 20:27
[Andrej Babiš] Smrt mu kouká z očí, to se nedá přehlédnout, i když mu to nepřeji.

Anonym 5822 23.03. 20:25
[Andrej Babiš] Hňup hradní kecal s jeho lokaji půjdou brzy do pihele a zavládne mír, blízká se na lepší časy. Pa Edo, ty můj idole :-))..

Anonym 81166 23.03. 19:31
[Andrej Babiš] Miloš se rozhodl vyčkat na ruské důkazy, že Česká republika vyvíjí nervové plyny pod kódovým označením Novičok.
Kun.emanovi už definitivně hráblo.

MM 37246 23.03. 19:30
[Andrej Babiš] Dojde na má slova a budou nové volby. Oddělí se zrno od plevel. Demokratické strany zeštíhlí.

Anonym 81166 23.03. 19:29
[Andrej Babiš] Hrad zřejmě dostal befel..Soudruhu Zemane vyrabíme antidůkazy o našem zavraždění Skripala..zatím pokračujte ve vyčkavací taktice s obhajobou zatím neobhajitelného..krycí název akce Katyň 2 ..Kreml,,

Anonym 81166 23.03. 19:28
[Andrej Babiš] Role kremrole jde našemu zemanovi lépe než role prezidenta ČR.

Anonym 81166 23.03. 19:28
[Andrej Babiš] Míla počká, co mu Vladimir Vladimirovič dovolí.

Anonym 81166 23.03. 19:27
[Andrej Babiš] Vyhoštění ruských agentů-diplomatů je to nejmenší, co můžeme udělat na podporu spojenecké země v jejím konfliktu s nepřátelským státem.

Anonym 81166 23.03. 19:27
[Andrej Babiš] Tak kdybychom byly normální země,
nemá Ruská ambasáda 150 zaměstnanců,
přitom tam putuje necelé 3% vývozu.
ale třeba Německo kam vyvážíme 65%
jich má 15 to je zajisté zajímavé že?

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111570

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti