Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Sabina 89138  26 let 09.07.2017 14:35
[Ewa Farna] Jeste bych rada rekla ze se mi velmi libi na Ewe Farne ze je velmi vtipna coz ocenuji:))libi se mi na lidech obzvlaste na takovych jako je ona ze jsou vtipni coz je dulezite..:))Jako na celebritach:))

Anonym 90186 09.07.2017 14:31
[Miloš Zeman] Článek napsal Fred Pearce. Jeho pointou bylo poukázat na Japonsko jako případovou studii a upozornit, co všechno se může pokazit. Místo toho abychom mířili do stavu, kdy naše planeta nebude schopna nakrmit takovou populaci, mohli bychom mířit k ještě zákeřnějšímu scénáři, který je ale stejně tak zničující, tedy že se světová populace sama nedokáže dostatečně rychle nahrazovat.
Podle Hanse Roslinga z Karolinska Insitute ve Stockholmu je svět už za porodním zenitem. Minimálně v několika vyspělých zemích lze tento trend již pozorovat. Nejzávažnějším případem je určitě Japonsko. Míra přirozeného přírůstku je v zemi vycházejícího slunce 1,4 dítěte na jednu ženu. To je o 0,7 méně, než je podle demografických ideálů. Autor studie však poukazuje i na další země jako je Itálie či Německo. Jejich populace by za 60 let mohla být poloviční.
V článku je několik argumentů, co by mohla stárnoucí populace přinést. Mezi nimi jsou méně inovací, kulturní proměny a ekonomika náchylnější k recesi. Pearce zároveň uvedl i možné klady jako menší pravděpodobnost válek či lepší vliv na ekosystém Země.Katastrofální scénáře ohledně populace se poprvé objevily už v koncem 60. let minulého století, když vyšla kniha Populační bomba. Autoři ze Stanfordské univerzity v ní varovali před hladomorem v 70. a 80.letech kvůli přelidnění.
Studie Freda Pearce tak ukazuje na opačnou stranu mince, a to na nedostatečnou fertilitu vyspělých zemí. Musk ho podpořil a šel tak proti mainstreamové teorii přelidnění.

Anonym 90186 09.07.2017 14:29
[Miloš Zeman] Zakladatel firmy Tesla Elon Musk je jednou z nejzajímavějších postav, kterou můžete ze světa byznysu sledovat na twitteru. Tento týden opět otevřel nové téma, a to téma populační krize. Dle jeho slov se lidstvo blíží katastrofě a málokoho to zajímá.
Muskovy příspěvky jsou často plné nových informací, kontroverze nebo vtipu. Ve čtvrtek však jeho tón zvážněl. Kritikou ignorace populačních komplikací dnešní doby reagoval na článek New Scientist s názvem The world in 2076: The population bomb has imploded, volně přeloženo asi jako Svět roku 2076: Populační bomba vybuchla. Musk s jeho základnou deseti milionu sledujících má velmi široký dosah a tak není divu, že populační krize se opět stala diskutovaným tématem.

Zorro 3754  69 let 09.07.2017 13:57
[Václav Neckář] Kdy budou konečně odstraněny všechny vulgární příspěvky úchyláků??
nebo radši úplně zrušte tyto stránky!!
provozovatel byl nahlášen policii čr!!

Anonym 90186 09.07.2017 13:52
[Miloš Zeman] Mluvčí prezidenta Miloše Zemana zjistil, že na hradě nepotřebujeme kývače a sluhu mocných. I přes svoji ohlášenou dovolenou na Vyšočině přišel s tímto zásadním zjištěním. Zřejmě je to tak odklon od jeho šéfa, Miloše Zemana, který je kritizován za příliš servilní přístup k Rusku a Číně.
Ovčáček napsal: Evropu čekají velmi dramatické časy. Na Hradě proto potřebujeme zkušeného bojovníka, ne kývače a sluhu mocných. K tomuto prozření připojil odkaz na článek o migrantech.
Za své prohlášení Ovčáček získal nebývalé množství pozitivních reakcí. Jeho sledující na twitteru ho mimořádně neurážejíí tak jako obvykle. Tentokrát mu fandí v prozření a podporují ho.

Sabina 89138  26 let 09.07.2017 13:31
[Ewa Farna] Dobry den chtela jsem rict ze se mi velmi libi Ewa Farna je strasne krasna hlavne v tech vidich ze superstar..kde mela rozpustene vlasy tam byla neuveritlna kočka a naproti tomu v jinem videu ze superstar kde mela vlasy vycenase tak ji to strasne sluselo a slusi:))hlavne se mi libi jeji pisnicka Sestej pad jestli to rikam spravne ze serialu Gympl s rucenim omezenym..ktera je uplne nadherna..fakt aj ty slova a cela oba dva tam zpivate nadherne s Danem Bartou..myslim si ze jste jako Ewa Farna nejlepsi porotkyne z tech porotcu v te soutezi zpěvu..jste skutečně talentovana..takovi jako vy by meli byt vsichni v te porote..:))

Maria 77119 09.07.2017 13:00
[Oldřich Kaiser] Pane Oldo,jsem moc ráda že Vás můžu aspoň takto pozdravit! Jste úžasný herec a musíte být i vynikající člověk. Mám Vás moc ráda!!

Anonym 90186 09.07.2017 12:48
[Andrej Babiš] Naše země byla až do druhé světové války multikulturní a mnohonárodnostní. Češi a Slováci tvořili společný stát. K tomu obrovské německé a maďarské menšiny. Polská menšina a Ukrajinci v oblasti Zakarpatské Ukrajiny, která spadala pod československou správu. A silná elitní německy hovořící židovská komunita zejména v Praze. Rovněž zde bylo mnoho emigrantů ze sovětského Ruska a nacistického Německa. Nacisté nás zbavili Židů. Sověti Ukrajinců, které přičlenili k SSR, a bělogvardějské elity, kterou odvlekli na Sibiř. Odsun nás zbavil Němců. Rozdělení federace v roce 1993 Slováků a Maďarů. A tak byla naše země etnicky vyčištěna a ztratila postupně během dějin svůj multikulturní ráz, což se na nás negativně podepsalo.
Navíc etnické čištění od Němců v roce 1945, divoký odsun, bylo doprovázeno velkými zločiny proti lidskosti a uplatňováním kolektivní viny z české strany. Měla to být odplata za zločiny spáchané nacisty a Němci v Česku během okupace. Byla to však ryzí pomsta, která se spravedlností neměla nic společného a Češi se v té době dopustili mnoha zvěrstev a zločinů proti lidskosti, což si do dnes odmítají přiznat a vyrovnat se s tím. Nevyrovnání se s touto minulostí na české straně má vliv i na současnou českou společnost.

Anonym 90186 09.07.2017 12:45
[Andrej Babiš] Profesor filozofie na Waleské univerzitě Jiří Přibáň sleduje politickou situaci u nás velmi bedlivě. Podle jeho názoru hrozí, že by po blížících se parlamentních a prezidentských volbách mohla nastat situace, ve které nás Babiš se Zemanem odsunou na evropskou periferii.
Přestože je situace na české politické scéně velmi napjatá, stále prý není úplně nejhůř. My stále ještě nejsme v totální politické krizi, v jaké se například ocitlo Slovensko za vlády Vladimíra Mečiara. Taková situace by však mohla nastat, pokud Andrej Babiš vyhraje volby drtivou, ne-li ústavní většinou a Miloš Zeman bude znovu zvolen prezidentem, říká Přibáň v rozhovoru pro Právo.
Tato mocenská konstelace by zcela jistě vedla ke změnám v české politice, které by nás definitivně posunuly za hranu ústavní demokracie a na evropskou periferii, na které se ocitlo například Maďarsko a Polsko. Proti takovým změnám by potom bylo třeba mobilizovat všechny demokratické síly bez ohledu na programové a ideologické rozdíly, má jasno uznávaný profesor.
Největší nebezpečí politických hnutí, jako je třeba Babišovo ANO není podle Přibáně populismus, protože ten byl vždy součástí demokracie. Nebezpečný je jejich antipolitický program, který z politiky dělá jen byznys, a s tím úzce spojená organizace, která je založená na vůdcovském principu bez vnitřní demokracie, má jasno Přibáň.
Hlavním problémem je podle něj princip neomezeného vůdcovství, pro které demokratická rozprava je jen žvanírna a jakýkoli kompromis znakem slabosti a prohry. Namísto pluralitní diskuse je politický program jen výsledkem podnikatelského zájmu. V něm se s veřejností zachází jako se spotřebitelem a s mocí jako s kapitálem, který je třeba rozšiřovat až k absolutní hranici, upozorňuje Přibáň.

Anonym 90186 09.07.2017 12:43
[Andrej Babiš] Ostrá kritika od dopravních expertů: Vláda selhala u zákona o významných dopravních stavbách
Nejzásadnějším problémem dopravní politiky současné vlády je stále málo nově otevřených komunikací a neschopnost prosadit zákon, který by umožnil zjednodušení a zkrácení přípravných prací, uvedl prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák. Otevřelo se nějakých 22, 23 kilometrů za čtyři roky. Výmluvy na minulé vlády na mě neplatí, měli tři a půl roku, aby si legislativu upravili. Nezvládli to kvůli vnitřním rozporům anebo neporozumění, uvedl Hanák.

Kj 37201 09.07.2017 12:28
[Andrej Babiš] Babiš, Kellner a další jsou dnes označováni, a po právu, za oligarchy. Jejich jediným cílem je ovládat více a více. Nejsou to filantropové, jejichž snahou by bylo nastavení volné a svobodné soutěže a kteří by si přáli kvalitní a spokojený život maximálního počtu občanů ČR. Ne. Jejich cílem je udržovat mezi lidmi nenávist, předkládat zástupná témata a odvádět tak pozornost od hromadění dalšího majetku a zvyšování si svého vlivu a moci.
EET je systém, který umožní nejen sledovat data, což je podstatné pro vyhodnocování si informací, ale je to především nástroj pro legální použití represivních složek státu (FÚ, celní správy, správy sociálního zabezpečení). V novodobé historii již nelze použít policii a StB jako tomu bylo za klasického komunismu. Bylo třeba vymyslet něco jiného. Zavedení elektronické evidence tržeb je pro ovládnutí dalších oblastí (trhů) ideální nástroj.
Ještě bylo potřeba odladit kvalitní PR, aby lidé EET přijali a chtěli proti podnikatelům a živnostníkům zavést. A na čem jiném PR postavit, než na staré dobré a komunisty oblíbené a osvědčené třídní nenávisti. Babiš, Dlouhý a další absolutně největší tuneláři státu jménem Česká republika, zahájili kampaň o tom, že ne oni, ale právě ti nehodní a zlí podnikatelé a živnostníci jsou těmi zloději a neplatiči daní, kvůli kterým prostý lid strádá nejvíce.
Co na tom, že to není pravda a že největší úniky jsou úplně někde jinde. Jako vždy však odvádějí tito vyškolení komunisté zatím naprosto skvělou práci. A vzhledem k tomu, že si oligarchové nakoupili naprostou většinu mediálního prostředí, tak se jim daří perfektně manipulovat občany státu.
Daří se jim ale, bohužel, manipulovat také poslance a senátory. To je vážný problém. EET je totiž opravdu klíčový zákon pro dotažení ovládnutí zbylých trhů pár lidmi. Hrozba nastolení totalitní moci a stopka rozvoje obrovského potenciálu kreativity, nápadů a umu obyvatel České republiky se velice rychle blíží.
Jedinou obranou proti spolčení bývalých komunistů, kteří čím dál více dalšími a dalšími zákony, nabíráním stovek nových úředníků a navyšováním byrokracie utahují šrouby svobody nás všech, je spojit síly proti nim také. Je bezpodmínečně nutné zahodit drobné animozity, snížit ega a začít myslet nejen antikomunisticky, demokraticky a svobodomyslně, ale především strategicky.

Kj 37201 09.07.2017 12:21
[Andrej Babiš] Senátu působí 14 senátorů, kteří buď byli členy KSČ, nebo jsou současnými členy KSČM. Celých 17 procent Senátu tak tvoří bývalí nebo současní komunisté. Přitom samostatný klub komunistické strany Senát nemá. Nejvíce bývalých komunistů je v řadách klubu Sociální demokracie (8). Mezi nimi je například předseda Senátu Milan Štěch, nebo bývalá ministryně zdravotnictví Milada Emmerová, či Miroslav Antl, který za minulého režimu působil jako prokurátor.

Kj 37201 09.07.2017 12:16
[Andrej Babiš] Největším nebezpečím pro demokracii nejsou lidé zvenčí, ale sami obyvatelé, pokud ztratí morální kvality nebo se nechají otrávit a přejdou do pasivity. Kde rozhoduje většina, je důležité, aby se k moci demokratickou cestou nedostali darebáci, protože pod vládou lůzy se vždy volá po pevné ruce, která by mohla znamenat konec demokracie.

Kj 37201 09.07.2017 12:03
[Andrej Babiš] No právě, že banda která se prolhala k moci pocházela z lůna KSČ.

Anonym 90186 09.07.2017 10:19
[Miloš Zeman] Slovenský prezident Andrej Kiska přijel včera na hudební festival Pohoda. Den před tím se mu přitom narodil syn Martin. Návštěvníci Kisku vřele přivítali. Koho by před dvaceti lety napadlo, že Slovákům budeme nepokrytě závidět prezidenta.
To srovnání až bije do očí. Dovedete si představit Miloše Zemana například na festivalu Rock for People?
Slovenský prezident přijíždí na trenčínský festival Pohoda pravidelně. Kisku uvítal moderátor Štefan Hríb: Na takovéto rockové anebo hudební festivaly chodí leckdo. Nebývá ale zvykem, aby na ně chodili lidé, kteří mají zodpovědnost za osud celého státu. Už se to podařilo vícekrát. Byl tu Václav Havel a nyní mám radost, že vám mohu představit pravidelného hosta Pohody. Přivítejte novopečeného otce, prezidenta Slovenské republiky Andreje Kisku.
Andreje Kisku po příchodu na podium čekal mohutný potlesk, který se během hodinové diskuze několikrát opakoval. Od moderátora Hríba dostal na uvítanou balík plínek.
Kiska na úvod návštěvníky přivítal a vyřídil pozdravy od manželky, která mu výslovně řekla, aby na festival jel. Kiska lidi dobře bavil a vyjádřil se i k aktuálním otázkám. Posluchačům například pověděl, o čem hovořil při setkání s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Na závěr interview se Kiska rovněž dočkal bouřlivého potlesku.
Po diskuzi s moderátorem Hríbem se Kiska prošel areálem, podiskutoval s lidmi, a nakonec odpovídal novinářům.

Anonym 31168 09.07.2017 08:43
[Andrej Babiš] Pro 37256.I moji rodině komunisté znárodňovali.Já sám jsem se musel za jejich kritiku prošlápnout až k soudu.Kdybych tehdy věděl jaký lidský dobytek se díky troubovitosti obyčejného českého blba prolže po komunistech k moci a jak tito lumpové za sedmadvacet roků Česko zbídačí tak jsem si tehdy kritiku komunistů nedovolil ani kdyby to tehdy trestné nebylo.Nikdy bych tehdy nevěřil jaká verbež se může po komunistech prolhat k moci.

Anonym 31168 09.07.2017 08:36
[Miloš Zeman] Pro 90186.Neházej na komunisty to co už je dávno promlčeno.Jediný dosud nepromlčený zločin komunistů je ten,že když Havel a podobní lumpové vlezli na tribuny oblbovat národ budoucím kapitalistickým rájem je komunisté hned nepostříleli.Kdyby je tehdy komunisté hned postříleli tak se nemuselo dnes řítit Česko do státního bankrotu.Do tebe se dá dostat rozum jedině na mučidlech při poctivé práci kata,případně nářezem tvého zadku kvalitním bejkovcem.

Anonym 31168 09.07.2017 08:29
[Miloš Zeman] Kulhánek je gauner prvního řádu,když je pro tahání migrantů do Česka.Každý migrant zmenšuje životní prostor Čechů což tento blb dosud nechápe.Místo v sezení v prezidentském křesle potřebuje sedět naražený na kůlu po řádném stažení z kůže.Je až s podivem kolik lumpů ,při budování kariéry, sází na troubovitost obyčejného českého blba.

ŠebelaPetr 10917  65 let 08.07.2017 20:13
[Jiří Krampol] Pane Krampole, kycelni kloub endoproteza, kolenni kloub endoproteza, cviceni, posilovani, vazu, slach, svalu. Dnes a denně. Chodim, lyzuju sjezdy,Dolomtity. Prof. Trc nema vyhrady 607983488

ŠebelaPetr 10917  65 let 08.07.2017 19:56
[Jiří Krampol] Mam zelezny koleno 65 let a jezdim na lyžích dolomity. Tak pojdte zacvicit, mam95kg

Kj 37256 08.07.2017 19:07
[Andrej Babiš] Babišova matka Ing. Adriana Babišová rozená Scheibnerová, členka KSČ, pracoval jako tajemníčka Ústavu marxismu- leninismu UK.
Je tedy zřejmé, že Babiš byl vychováván již od útlého mládí zločeneckým režimem, který jej definitivně poznamenal.
Co se v mládí naučíš, ve stáří jako bys našel. Tak čemu se vlastně divíme? Má to v krvi.

Anonym 37256 08.07.2017 18:39
[Andrej Babiš] 11.11.1982 podepsal Babiš ve vinárně U obuvníka vázací akt v sobě od 16:30 do 18 hod. Návrh ke spolupráci přijal bez výhrad. Šumanem byly potvrzeny jeho předpoklady a schopnosti ke spolupráci s StB. Babiš řekl, že chápe svoji morální povinost přispívat k ochraně státu. Také souhlasil, aby bylo nadále používáno jeho krycí jméno Bureš.

Anonym 90186 08.07.2017 17:24
[Miloš Zeman] Komunistická europoslankyně Kateřina Konečná přišla s takovým pěkným nápadem. Prý by chtěla uvalit sankce na USA. Důvodem má být nedodržování pařížských klimatických dohod ze strany Spojených států. K uvalení sankcí by chtěla získat mezinárodní podporu.
Tak určitě. Česká republika je jednoznačně v postavení, v kterém by měla školit USA. Ty Spojené státy, které jsou jedním z našich nejbližších spojenců, Spojené státy, o něž se opírá naše bezpečnost. Spojené státy, které poskytly azyl mnoha lidem, kteří utekli ze zdejšího komunistického pekla před rokem 1989. Tedy pokud měli štěstí a na hranicích je kamarádi europoslankyně Konečné nezastřelili, případně nenechali roztrhat psy.
Ne. Čeští komunisté nejsou jiní než ti před rokem 1989. Jsou stejní. Každodenně dokazují, že v naší zemi chybí porevoluční vyrovnání s těmito lidmi. A také to, že si zaslouží izolaci. O jejich nejděsivějších nápadech by se ale lidé měli dozvídat stále znovu, protože jen tak se nakonec podaří dostat je pod hranici pěti procent a v parlamentu už je neuvidíme. A o to jde.

Anonym 90186 08.07.2017 16:42
[Miloš Zeman] Německý ministr vnitra Thomas de Maiziére (CDU) ostře kritizoval brutalitu a násilnosti radikálů během summitu skupiny G20 v Hamburku. Odsuzující slova zvolili i další němečtí politici, objevují se také požadavky na odškodnění postižených. Dvojice dnešních demonstrací, kterých se dohromady účastní přes 20 tisíc lidí, se zatím obešla bez výtržností.
"Brutalita, s jakou včera (v pátek) a den předtím v Hamburku postupovali extrémně násilní radikálové je nepochopitelná a skandální. To nejsou žádní demonstranti, to jsou zločinci," uvedl de Maiziére. "To, co zde vidíme, je opak demokratického protestu," dodal s tím, že by proti "těžkým zločinům" měla policie a justice postupovat se vší tvrdostí.
Ministr uvítal, že byla řada radikálů zatčena a poděkoval za odvedenou práci policistům. Vyjádřil také přesvědčení, že není možné, aby skupina radikálních násilníků a žhářů určovala, zda nebo kde a kdy se sejdou šéfové zemí a vlád k nutným rozhovorům a jednáním.
Ještě tvrdší byl ve svém vyjádření šéf kancléřství Peter Altmaier (CDU). "Teror levicových extremistů v Hamburku byl odporný a tak zlý, jako teror ze strany pravicových extremistů a islamistů," napsal na twitteru.Výtržnosti odsoudili i politici za koaliční sociální demokraty. Mluvčí jejich poslanecké frakce pro otázky vnitřní bezpečnosti Burkhard Lischka se například vyslovil pro co nejrychlejší odškodnění lidí, kterým byla při násilných protestech poškozena auta, obchod či další majetek.
Už v pátek násilnosti kritizovala německá kancléřka Angela Merkelová. Ta uvedla, že nemá nic proti pokojnému vyjádření nesouhlasu, rozhodně však odmítla násilné protesty, které mohou lidi ohrožovat na životě.

Anonym 31168 08.07.2017 14:46
[Andrej Babiš] V zájmu lepší budoucnosti mladé a budoucích generací je žádoucí co nejrychleji přejít důchodcům na výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů přževážně na holý zadek bejkovcem.Takto ušetřené miliardy použít na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.

Anonym 90186 08.07.2017 14:40
[Andrej Babiš] Skupina Július Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových kluků. Po kartách s názvy Július Šuman, István Léko, Ivo Rittig, Karel Randák, Miloš Zeman, David Rath, Radka Kafková, František Mrázek, Ivan Jonák, Alexej Beljajev, Ivo Svoboda, Jaroslav Faltýnek, Libor Široký, František Hákač a Radovan Krejčíř, Václav Klaus, Martin Pecina, Ivan Langer, Stanislav Gross, Marek Dalík, Peter Kovarčík, Jozef Kubů, Tomáš Pitr, Jiří Veselý, Ján Ducký, Alexandr Bílek, Miroslav Šlouf a Alexander Babiš je tu další Štefan Babiš, Andrejův otec. Od 50. let byl aktivním členem KSČ a když byl v roce 1968 vyhozen, za rok se vrátil. Byl také obviněn ze zpronevěry.

Anonym 90186 08.07.2017 14:39
[Andrej Babiš] Kontroloři Státní zemědělské a potravinářské inspekce odhalili v minulých týdnech další nejakostní výrobky firmy Andreje Babiše. Tentokrát nešlo o plesnivé uzeniny nebo části injekční stříkačky. Na trhu se objevily dva šizené výrobky. Obsahovaly více tuku, než bylo udáno na etiketě.
Konkrétně šlo o salám Junior a výběrové špekáčky vázané. U obou výrobků kontroloři konstatovali: Obsah tuku ve výrobku byl vyšší, než bylo uvedeno na obale. Obě uzeniny jsou výrobkem společnosti Krahulík-MASOZÁVOD Krahulčí, a. s., spadající do stáje Agrofert Andreje Babiše.
Také tuto akciovou společnost Babiš před nedávnem uklidil do svěřenského fondu, když se musel zbavit majetku kvůli zákonu o střetu zájmů. Ten oficiálně vedou jeho právníci a jeho nastávající Monika.
Není to poprvé, co Krahulík uvedl na trh zajímavý výrobek. V minulosti například musel být z oběhu stažen gothaj, kam asi omylem zapomněli umístit podstatnou část masa. Dalším problémem byla plíseň na zdejší vysočině nebo kousky plastové fólie v poličanu.

Anonym 31168 08.07.2017 14:36
[Miloš Zeman] Chce to aby se národ zvedl ke kruté revoluci avše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou kruttostí.PŘITROUBLÝM DŮCHODCŮM CO POMOHLI LUMPŮM K MOCI ZA JEJICH LUMPÁCTVÍ A TROUBOVITOST NAINSTALOVAT TAKOVOU DIETU,JAKOU NEMĚLI ANI VĚZŇOVÉ ZA NEBOŽTÍKA HITLERA V KONCENTRÁKU.jEDINĚ TAK JIM JÁSÁNÍ PRO ZDE SEDMADVACET ROKŮ VLÁDNOUCÍ LUMPY PŘEJDE.

Anonym 90186 08.07.2017 14:35
[Miloš Zeman] Jeden z dvorních hradních novinářů, majitel TV Barrandov Jaromír Soukup, se před časem rozhodl, že se také stane moderátorem. Diváci mohli jeho projevy sledovat nejprve v již kultovním pořadu, do kterého se za střízliva nechodí, tedy v Týdnu s prezidentem. Pak si ale založil ještě další pořad, a to Duel Jaromíra Soukupa. Do něj nedávno dorazil například Tomio Okamura, který ovšem projevy moderátora také sledoval s pobavením. Při pokusu shrnout (pravděpodobně) uplynulý týden se totiž chvílemi zdálo, že Soukup je ve stavu podobném svému pravidelnému hostu, prezidentovi republiky.

Anonym 31168 08.07.2017 14:30
[Miloš Zeman] Zde vládnoucí lumpové oblbují národ jak ekonomika dobře šlape,ale pořád si nadále dluží.Buď národu lžou a nebo pro sebe kradou jako straky,že ekonomika ztráty způsobené jejich zlodějnou nepokryje.V obou případech to chce tento lidský dobytek odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastikzrádných rodů.

Sabina 89138  26 let 08.07.2017 13:59
[Vladko Dobrovodský] Vladko je proste muj velky idol:))velmi ho proto vsechno obdivuji proto co dela..

Anonym 90186 08.07.2017 12:13
[Andrej Babiš] Americký prezident Donald Trump v sobotu ocenil vůdčí schopnost německé kancléřky Angely Merkelové a označil ji za naprosto neuvěřitelnou a inspirující. Šéf Bílého domu, který v minulosti kancléřku tvrdě kritizoval, vyzdvihl i její skvělou organizaci summitu G20 v Hamburku.
"Chtěl bych poděkovat kancléřce Merkelové za to, co zde udělala. Je to skutečně neuvěřitelné, jak se věci zvládají. Nic (přitom) není jednoduché," uvedl Trump. Poukázal na rozsáhlé protesty v ulicích, které podle něj ale summit prakticky nenarušily. "Byla jste skvělá a odvedla jste fantastickou práci," uvedl na adresu německé kancléřky.
Americký prezident ve vztahu k Merkelové v minulosti střídal okamžiky velkého ocenění s tvrdou kritikou. Nemilosrdně kritizoval třeba uprchlickou politiku šéfky spolkové vlády nebo vysoce kladnou bilanci německého zahraničního obchodu.
V sobotu ale Merkelovou jen chválil. "Mnohokrát děkuji, paní kancléřko. Vaše schopnost vést je naprosto neuvěřitelná a velmi inspirující," řekl také na setkání uspořádaném na podporu podnikání žen.

Anonym 90186 08.07.2017 10:35
[Miloš Zeman] Věřili v nordickou rasu, židovské spiknutí a chtěli zabíjet imigranty. Tři švédští příslušníci krajně pravicové organizace Nordiska motst a 229;ndsrörelsen (Nordické hnutí odporu, NMR) teď stojí před soudem v Göteborgu kvůli sérii tří bombových atentátů. Dva z extremistů krátce před zahájením útoků absolvovali paramilitární výcvik nedaleko Petrohradu.

Anonym 90186 08.07.2017 10:30
[Miloš Zeman] Summit dvaceti nejvyspělejších zemí ukázal, že v současnosti ubývá sociální patologie na pravici, a naopak z ultralevice se stává reálné ohrožení veřejnosti. Takovou paseku, jakou udělali v Hamburku anarchisté a levicoví radikálové, náckové prostě nezvládnou.

Milča 8643  70 let 07.07.2017 21:29
[Bára Štěpánová] Myslím si ,že je to nevycválený spratek mdlého rozumu.Protože s dětmi se fotili i takový demokraté jako byl třeba prezident osvoboditel TGM.Tak bych jí doporučil až opět se bude chtít zviditelnit na internetu,tak ať neplácá pitomosti.

Marcela 89184  55 let 07.07.2017 20:55
[Jiří Krampol] Dobrý večer pane Krampole.Obdivuji vasi trpělivost a péči o manželku,která by se nad sebou měla zamyslet,ale každý jsme nějaký.Píšu ohledně bolestí vašeho kolene a vazů.Podstoupila jsem operaci u super odborníka v Rokycanech MUDr.Fendrich.Je to bolestivé,ale vydržíte a určitě oceníte.Snad se vám vzkaz dostane a držím palečky vám i Haničce.Marcela

Sabina 89138  26 let 07.07.2017 20:07
[Vladko Dobrovodský] Zapomnela jsem rict protoze v pisni Luxury s Vladkem Dobrovodskym tanci vic nez jedna blondyna tak vsechny jsou velmi nadherne ale jak jsem psala v predeslem komentari tak jsem mluvila o tom ze nejvic me zaujala ta v blondyna v tech ruzovych satech:))ale vsechny tanci nadherne a jsou fakt nadherne:))hlavne Vladko tanci skutecne nadherne:))Je to fakt talent:))Boze to je fakt perfektni cely tento klip a ta pisnicka mimochodem aj krasne zazpivana hlavnim zpevakem:)

Vladimír 18841  68 let 07.07.2017 19:20
[Olga Sommerová] Opravdu si paní Olgo myslíte že byla Věra Čáslavská tak vzácný člověk?
Jako sportovkyně super ale co následovalo v osobním životě je katastrofa.
Nebetyčná láska k synovi ktrý zabil svého otce , protekce od pana prezidenta
Havla , hrůza. Tak že nemůžu souhlasit s vaším názorem že by měla být vzorem pro dnešní mládež.

Anonym 31168 07.07.2017 17:54
[Andrej Babiš] Události v Německu jsou předzvěstí,že v EU se to bude časem řezat všude.Revoluční bejkovec potěš zadky všech lumpů co se v EU dostali k moci.

Anonym 31168 07.07.2017 17:49
[Miloš Zeman] Pro 90186.Vše co vlezlo do KDU je třeba brát jako vlastizrádný dobytek zralý,za podíl na zbídačení Česka, na odporažení na katovské mučírně s bezbřehou krutostí a znárodňění veškerého majetku lidoveckých rodů.Stejně krutě jednat s kněžským dobytkem a s jejich poskoky.

Anonym 90186 07.07.2017 16:53
[Miloš Zeman] A pak, aby humor nebral konce, začne mluvit o rovné páteři. Nic není tak kratochvilné, jako když komunista začne s rovnou páteří, na to se tady za jejich panování hodně dbalo. A jistě tomu rozumí, vždyť za vlády Cvalínovy strany pár lidem zlámali vaz.
Píše: Pravý vzdor vždy vyžaduje jisté hrdinství a rovnou páteř. Rovnou páteř, kterou lidovci nikdy neměli a asi nikdy mít nebudou. Sklonit hlavu před silnějším a posléze s ním spolupracovat. Toto by mělo být nové heslo KDU-ČSL. Česká republika musí dostát svým zásadám. Nesmí už přijmout žádného migranta na základě povinných kvót. Nesmíme sklonit hlavu. Bezpečnost našich občanů vždy musí být na prvním místě.
Jak jsem se dočetl, loni se v této zemi utopilo ve vaně jedenáct lidí. Oběť teroristického útoku nemáme ani jednu. Mezi imigranty samozřejmě mohou být potenciální teroristé, ale pravděpodobnost, že kdybychom si vybrali deset tisíc uprchlíků s kompletními rodinami a pak z nich třeba losem vybrali polovinu a přesto narazili na teroristu, je zcela mizivá.
Zato tady pořád narážíme na komunisty. Problém s nimi je, že do moderní západní demokracie se pořád neintegrovali a není žádná bezpečná země původu, kam bychom je mohli odeslat.
Ale jsou ti komunisté najednou mravní a sociální, že?

Anonym 90186 07.07.2017 16:53
[Miloš Zeman] Petr Cvalín, člen KV KSČM Plzeňského kraje, se rozhořčil v Haló novinách. Tentokrát nad lidovci. Komunisté se vůbec pořád rozhořčují nad každým krom sebe. To už je taková jejich zvláštní povaha.
Cvalín píše: Parlamentní strana KDU-ČSL opět veřejnosti ukázala svoji pravou tvář. Lidovci podle předsedy Pavla Bělobrádka by chtěli, aby vláda přijala jiný postoj k migračním kvótám. Česko se podle Bělobrádka mohlo zachovat stejně jako Slovensko a přijmout dalších deset lidí.
Člověk by si řekl, o co zase jde. Deset lidí, to je miliontina obyvatel této země, to bychom snad nějak mohli zvládnout, když jsme tak statečný a silný národ a přežili jsme i sto tisíc sovětských vojáků, které sem nikdo nezval a strašili tady přes dvacet let. Ale ne. Soudruh Cvalín pokračuje ve stylu není to, ale mohlo by to být.
KDU-ČSL není zřejmě ochotna přijmout fakt, že migranti představují pro Česko potenciální bezpečnostní hrozbu. Samozřejmě že české bezpečnostní složky jsou schopné uhlídat deset migrantů. Ale dnes budou lidovci prohlašovat, aby Česko přijalo deset migrantů, příští rok budou mluvit o tisících a další rok to budou desetitisíce. Nač vzdorovat Evropské komisi a Evropské unii, že ano?

Anonym 90186 07.07.2017 16:11
[Miloš Zeman] V Hamburku již komunisti zranili 159 policistů a policisti žádají o posili. Česká komunistka Konečná píše, že na chudáky protestující komunisty je policie moc tvrdá.

Anonym 90186 07.07.2017 15:53
[Miloš Zeman] A vypukl poplach. Probůh, trencle! Do smývání těch, které byly nejblíže budově hejtmanství, se pustili přímo úředníci, zbylé chvatně likvidovaly městské počišťovací služby. Honem, než pan prezident přijede! Jen aby propána oko nejvyššího hradního papaláše náhodou nespočinulo na něčem, co by ho snad mohlo přivést k znepokojující myšlence, že jej třeba úplně celý národ nemiluje tak vroucně jako jeho věrný Ovčáček. Pozoruhodně to připomíná monstrózní snahu čínské klaky, zdatně podporované českou policií, během návštěvy čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Praze, aby Vrchní Číňan nedejbože nespatřil cípek tibetské vlajky nebo billboardu s dalajlamou. Skoro to vypadá, jako by se nejen náš pan prezident učil stabilizaci od Číňanů.
Autoři trenýrkové výzdoby o sobě médiím prozradili, že jsou skupinou jihlavských občanů všeho věku napříč politickým spektrem, hrubě nespokojených s chováním Miloše Zemana a se žalostným výkonem prezidentské funkce. Iluze si nedělají. Podle svých vlastních slov očekávají, že budou dopadeni a potrestáni. Při svém grafickém protestu ovšem vůbec nic nezničili. Na sloupy a na stromy lepili symbolické trencle izolepou. Na budovu nemalovali ani nesprejovali. To ostatně ani na chodník. Obrázky vyvedli křídou. Přesto se celou věcí zabývá policie.
Případ jsme zadokumentovali jako přestupek proti veřejnému pořádku a dále provádíme šetření, sdělila mluvčí policie Stanislava Miláčková.
Dávejte tedy prosím pozor, aby vaše děti nekreslily křídami na asfalt. A když už to budou dělat, pečlivě kontrolujte, co kreslí. Co vy víte? Co když vyvedou typickou malůvku prasátka a policie to vyhodnotí jako přestupek, protože víme, co by takové nakreslené čuně třeba taky mohlo znamenat, že?
Smutné, ale začíná to u nás nebezpečně připomínat časy komunistické totality, kdy měli esenbáci jednou rovněž v Jihlavě pohotovost, protože někdo napsal na plot Husák je v.l.
To chceme?

Anonym 90186 07.07.2017 15:53
[Miloš Zeman] Pan prezident se s velkou slávou chystal na návštěvu kraje Vysočina. Na další ze svých spanilých jízd, které vůbec ale vůbec, ať vás to ani nenapadne nejsou žádnou kampaní za peníze nás všech. V Jihlavě však očividně nežijí jen samí jeho nekritičtí obdivovatelé, kteří k němu s čerstvou trvalou na šedinách nebo ve svátečním tesilovém kvádru z osmdesátek v nábožném vytržení pozvedají nevinná dítka či darovanou flašku vodky.
Proto se také v noci před páně prezidentovým příjezdem v jihlavských ulicích objevila speciální výzdoba. Na různých místech, například na sloupech elektrického vedení pro trolejbusy nebo na stromech byly ráno přilepené symbolické červené trenýrky. Pro větší srozumitelnost popsané nápisy sdělujícími, za co jsou ty které panu prezidentovi uděleny. Na jedněch tak Jihlavané, kráčející ve středu 28. června ráno do práce, mohli číst Za mezinárodní ostudu, na dalších zase Za hymnu s Konvičkou. A tak dále.
V ulicích kolem krajského úřadu, kam měla hlava státu se vší slávou dorazit, pak byly na mnoha místech pověstné trencle nakreslené pro změnu křídou na chodníku. Jedny z nich přímo u vjezdu jako poněkud vybledlý červený koberec slavnostně rozprostřený před prezidentskou limuzínou. Celkem sedmnáct malůvek, sedmnáct kousků slušivého spodního prádla, pěkná sada.

Anonym 90186 07.07.2017 14:51
[Andrej Babiš] Dneska jsem viděl pěknej bilboard s výstižnym textem. Stojí na něm:
Se.ou Vás Vaše děti?
volte ANO a po.erte jim celý život

Sabina 89138  26 let 07.07.2017 14:05
[Vladko Dobrovodský] Jeste jsem chtela rict k Vladkovi ze se mi strasne uplne libi jeho pisen Luxury kterou nemuzu nikde na ulož.to stahnout furt ji tam hledam a bohuzel ji nikde nenachazim abych ji mohla poslouchat:)je krasna velmi..mela jsem ji kdysi v mp3 a bohuzel jsem ji nestastnou nahodou smazala..je tak krasna:(aj ten klip stoji za to ho sledovat casto:)je fakt zabavny hlavne jak Vladko tanci..nadherne..jde videt ze to v sobe ma ty pohyby:))je perfektni:)aj ty holky v tom klipu jsou velmi nadherne hlavne ta blondyna se mi velmi libi:)kdybych mohla byt tak krasna jako ony hned bych tam stala s nema:)a tancila v pritomnosti Vladka Dobrovodskeho:)

Anonym 90186 07.07.2017 13:56
[Miloš Zeman] Pro 94158
Na české ekonomice nic excelentního není. O růst se stará hlavně to, že západ kupuje auta. Takže opět poděkuj hlavně Němcům, že neskočili na špek různým Zemanům, Klausům, Babišům, Konvičkům a jasně potvrdili ve funkci stabilní Merklovou. Pokud by Merklovou Němci sesadili kvůli slintům o uprchlících, jak to tady dělají Zemanové a Babišové jen kvůli tomu, aby jim Čecháčci naházeli hlasy, tak se dnes české fabriky zavírají. Merklová je jediná, která se může v Evropě chlubit excelentním růstem a to díky realistickému postoji a ne populistickým kecům.

Anonym 94158 07.07.2017 12:40
[Miloš Zeman] Červen opět potvrdil excelentní úspěch české ekonomiky. Je to úspěch naší vlády a také prezidenta, který nebrání poctivým zákonům jako jeho předchůdci. Češi potřebují dobrého prezidenta, a to minimálně jako je dnes pan Zeman. Je naprosto jedno, kdo to bude. Nesmí ale stranit zločinu a podílet se na rozkrádání majetku státu, potažmo nás českých občanů. Je jen otázkou proč byl pan Drahoš vyhozen, či proč utekl z Akademie věd. Slušní lidé z toho místa odchází ve věku kolem 90 let a opravdu až pod kytičky. Z blízké minulosti máme přehršel negativních prezidentů. Každý z nás obyčejných lidí si nepřeje vrátit dobu za Kalouska. Věřím, že po volbách na hermanoviny, kalouskoviny a jiné sprosťárny si nikdo nevzpomene. Bolševici ve 48. roce dělali totéž. Doufám, že tak nedopadneme.

Anonym 90186 07.07.2017 12:19
[Miloš Zeman] Kardinál Vlk na Husův svátek přijížděl, kardinál Duka ale zřejmě považuje oslavy narozenin stále neprověřeného kancléře Mynáře za důležitější. Pravda, Duka je dominikán a Hus byl kacíř, ale na druhou stranu náš kacíř a významný, dokonce i Mussolini o něm napsal zamlada nějakou brožurku a svatý Jan Pavel II. ho označil za reformátora církve, tak by šlo přimhouřit jedno oko. Napoleon byl větší lump a pořád ho Francouzi berou vážně.
Víme, že akty jsou zábavnější než pietní akty a každý pohřeb připomíná sekulární české duši, že všeho do času a v prach se obrátíš, což nálady nedodá, ale Sobotka je katolík, tak by mohl mít trochu spirituální nadhled.
Můžeme jen doufat, že královna Alžběta bude mít pevný kořínek po matce, takže ještě tak deset nebo patnáct let nebudeme muset řešit, kdo se obětuje a pojede do Londýna. Ale ještě jsou tu Čunek a Veleba, ti už dlouho nikde nebyli. Jen aby je Alžběta nepřežila.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96240

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti