Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 17847 25.02.2017 15:21
[Andrej Babiš] Já zde vládnout tak by sis musela místo důchodu vydělávat u silnic sexem.Tak by do tebe kunčafti postupně nastrkali tolik rozumu spodem,že bys pak Babiše tolik nechválila.Škoda,že jsem příliš zaneprázdněn revolucí.Jinak bych za tebou dojel a pořádně tě ojel,protože platí že na starém kole se nejlíp jezdívá.Potom by sis minimálně týden chladila svoje milovací vybavení v požární nádrži a neměla bys čas na to psát na internet trotloviny.Revoluční bejkovec potěš tvojí zadnici! Od Babiše jsi si měla nechat vysvětlit jak při cestě Česka do státního banrotu k tolika miliardám přišel.

Anonym 17847 25.02.2017 14:56
[Miloš Zeman] Pro 5822.Aby jsi se z revolučních názorů strachy nepodělala.Dvacet sedm roků budovaný kapitalistický svinčík dojíždí na konečnou a nahradí ho ruka tvrdě levicové mladé generace.

Anonym 5822 25.02.2017 12:31
[Miloš Zeman] Bože, netrestej nás. Jsou tyto stránky srazem pomatených seniorů? No, to není dobrá reklama pro pana prezidenta. Dva pomatenci se zde přesvědčují o své pravdě |spíš de ..| a to již několik let, hrůza a děs jsou tyto stránky. Anebo jsou placeni za to, aby zde nevznikla žádná diskuze normálně myslících lidí?

HPelikanova 90241  70 let 25.02.2017 10:33
[Andrej Babiš] Teď jsem sledovala projev pana Babišem na sněmu hnutí ANO. První projev politika, který mne dojal k slzám svou věcnosti, upřímnosti a zároveň citovosti vůči občanům. I když už nevyužijí všechny výhody jako důchodkyně, o kterých mluvil, věřím ze jeho činnost a snahu ve volbách ocení většina občanů, kteří to mysli s naši budoucnost dobře a daji mu "hlas". Moc u přeji hodně síly a zdraví, aby vytrval ve své činnosti a nenechal se otrávit závistivými politiky, kteří nemají jeho kvality. S pozdravem Helena Pelikanova, Andelska Hora 52 E, 36471

Anonym 17847 24.02.2017 13:16
[Miloš Zeman] Patří bude mít..

Anonym 17847 24.02.2017 13:14
[Miloš Zeman] To,že nás začínají zahraniční banky řadit mezi rozvojové země bude mýt ten následek,že Česko nedosáhne na levnější zahraniční úvěry.Při našem zadlužení pojedou Češi do státního bankrotu jen to bude svištět.Holt za dlouhodobou troubovitost národa Čechů se pravděpodobně bude platit úplnou lividací národa,pokud se Češi včas nezvednou ke kruté revoluci.

Anonym 17847 24.02.2017 13:08
[Miloš Zeman] To,že někdo za úmysl se přidat k Islámskému státu dostane přes tři roky vězení a ti co oblbovali Čechy budoucím kapitalistickým rájem dnes mají nahrabáno a chodí po svobodě je zvrácenost.Chce to krutou levicovou revoluci vedenou mladou generací a pak začít dělat pořádný ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

ŠtěpánRejl 8885  15 let 23.02.2017 20:33
[Josef Vojtek] Prosím lidi jak sehnat podpis pana Josefa Vojtka?

Anonym 90186 23.02.2017 18:59
[Miloš Zeman] Babiš bude díky ČSSD a své fintě po volbách zřejmě platit pouze 12% daň ze mzdy
Sazba 12 % by měla platit pro výdělky do 30 tisíc měsíčně. Nepřehánějme a řekněme, že si Babiš bude chtít vydělat v průměru jen dva miliony měsíčně. Kdyby se tedy stal manažerem Agrofertu na plný úvazek, dostal by každý měsíc dva miliony a z nich by musel zaplatit zhruba 32 % na dani z příjmu. Babiš se však zřejmě nechá zaměstnat na sto setinových pracovních úvazků. Za každý z nich tak obdrží mzdu ve výši 20 tisíc měsíčně. Tato mzda je v návrhu ČSSD již klasifikovaná jako nízká a Babiš tak zaplatí pouze 12 % z každé z těchto svých měsíčních mezd. Dohromady za všechny úvazky sice měsíčně získá ony dva miliony, jenže s mnohem nižší daní, než kdyby pracoval na jeden plný úvazek.
Zdá se vám to jako podvod? Jako krácení daně? Jenže přesně takhle Babiš už několik let postupuje při výpočtu své daňové povinnosti z držených korunových dluhopisů. Mezi oběma případy není z daňového hlediska vůbec žádný rozdíl. Uvedené přirovnání dokonce ani není přitažené za vlasy. Naopak. Lze jen stěží překonat důmyslnost Agrofertu z roku 2012, kdy naschvál rozdělil jediný dluhopis na miliardy kousků a Babiš z něj neplatí a nadále nebude platit daně.
Jestli je takový výpočet daně chybný, může rozsoudit pouze soud. V obdobných případech k Babišově smůle soudy rozhodly, že dvě ve své podstatě stejné transakce nemohou být zdaňovány odlišně a nelze si tak uměle snižovat daně.
Pokud by muselo být sto setinových pracovních úvazků počítáno z daňového hlediska jako jeden úvazek plný, musela by být zároveň asi 1,5 miliardy Babišových korunových dluhopisů daněna jako jediný dluhopis (v nominální hodnotě asi 1,5 miliardy). Nelze tvrdit, že by se Babiš dopouštěl umělým dělením svých pracovních úvazků při výpočtu daně ze mzdy trestného činu a zároveň si myslet, že nepáchá trestný čin, když neplatí daně ze svého na kousíčky rozděleného dluhopisu. Trestní sazba je až deset let.

Anonym 90186 23.02.2017 18:55
[Miloš Zeman] Drsný vzkaz poslala prostřednictvím videoportálu YouTube Andreji Babišovi mladá podnikatelka Klára Novotná. Dívka je velmi nespokojená se zavedením EET a její nefunkčností. Okamžitě se vzedmula vlna podpory, kterou Novotná oceňuje.Ahoj, lidi. Díky za podporu i za názory. Jak jste ve videu viděli, EET jsem si pořídila. Nepodporuji to, ale respektuji zákon. Daně řádně platím a platit budu dál, píše mladá žena. Ale pro ty, co se ohrazují, že EET jim nevadí a 8722; co když uděláte při zadávání nějakou chybu? Nebo se vám špatně odešle účtenka? Kvůli chybě za pár korun dostanete pěkně mastnou několikatisícovou pokutu, upozorňuje Novotná.
Podnikatelka upozorňuje, že takové případy už tu byly. Já sama to zažívám v restauracích, dlouhé fronty, čekání na účtenku. Zabývám se distribucí vlastní české kosmetické značky a každý prodejce u sebe musí mít zařízení pro vydání účtenky. Dosud nám stačilo vypsat paragon o prodeji a předat ho zákazníkovi, říká živnostnice. Malý bloček paragonu za 15 kč. Je logické, že se mi přechod na plné elektronické vydávání nelíbí. Stojí víc peněz a je větší šance, že uděláte nějakou chybu nebo že něco nebude fungovat, dodává.

Anonym 90186 23.02.2017 18:53
[Miloš Zeman] Okresní státní zastupitelství v Praze 1 prověří, jak Generální finanční ředitelství nakoupilo software pro EET. Potvrdil to mluvčí státních zástupců Jan Lelek. Otázka po původu systému EET se dostala ke státním zástupcům z toho důvodu, že na ni přes dotazy různých institucí nedokázaly odpovědět ani Generální finanční ředitelství ani ministerstvo financí.

Anonym 90186 23.02.2017 18:47
[Miloš Zeman] Náhoda? Daňová úleva navržená ministerstvem nahrává Babišovi
Zmíněná změna spočítá v tom, že by se dividendy vyplácené z fondů oproti současné praxi nemusely danit dvakrát. Babiš přitom na začátku února převedl akcie svých společností Agrofert a SynBiol právě do svěřenských fondů.

Anonym 90186 23.02.2017 18:08
[Miloš Zeman] Excelentní ekonomika řízená excelentní vládou
Česko už není vyspělou zemí. Experti nás přeřazují mezi ty rozvojové. Důvod? Výše příjmu na každého z nás, která se poslední tři po sobě jdoucí roky pohybuje pod úrovní stanovenou pro vyspělé země.
Takže ještě pár let s touto vládou a skončíme na stromech.

Anonym 17847 23.02.2017 16:48
[Andrej Babiš] Po tom co zahraniční banky začínají řadit Česko mezi rozvojové země se stupňuje nenávist proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům tak rychle,že zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpové další volby nevyhrají a i obyčejný český blb co je sedmadvacet roků volil z hladu přijde k rozumu.Vypadá to,že se brzo v Česku katovští mistři pořádně zapotí při dělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 17847 23.02.2017 16:35
[Miloš Zeman] Pro 90186.Taokové vlastizrádné lumpy jako jsi ty bude nutno za vlastizradu co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách .Je třeba aby po zprovoznění katovsých mučíren tyto pak jely v trojsměnném provozu.

Anonym 17847 23.02.2017 16:31
[Miloš Zeman] Už nás po sedmadvaceti létech budování kapitalistického ráje zahraniční banky přeřazují mezi rozvojové země.Proto to chce krutou revoluci vedenou tvrdou levicí mladé generace.Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko z bídačilo odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Jinak Češi na planetě zemi končí převálcováni rozumnějšími národy jako jsou Němci a Židé.

Anonym 90186 23.02.2017 15:53
[Miloš Zeman] Rozčílení válečných odbojářů nad výroky Karla Schwarzenberga
Při předvolebních kláních, při volbě prezidenta zazněly mnohé kritické hlasy na adresu Karla Schwarzenberga od válečných odbojářů. Překvapilo mne, že nikdo z týmu Karla Schwarzenberga se při této příležitosti podrobně nezabýval minulostí těchto odbojářů, kteří v drtivé většině tvořili před listopadem 1989 páteř organizace zvané Svaz protifašistických bojovníků a dnes se prezentují jak Svaz bojovníků za svobodu.
Tato organizace nejen že výrazně kolaborovala s KSČ, ale v mnohých případech její členové byli po okupaci ČSR 1968 vojsky Varšavské smlouvy v čele se SSR napojeni na sovětské bezpečnostní služby, což jsem měl jako bývalý zpravodajský důstojník FBIS a BIS možnost opakovaně prokázat.
Nevím, kde berou tito generálové zmíněné organizace tu drzost účelově vytýkat Karlovi Schwarzenbergovi jeho logický názor na tzv. Benešovy dekrety, když sami napomáhali upevňování zločinné normalizace. Za varující je i ta skutečnost, že v tomto kritickém názoru na Karla Schwarzenberga se tito váleční odbojáři spojili i s takovými levicovými extrémisty jako je Klub českého pohraničí.
Můj názor samozřejmě může být brán jako podjatý, neboť jsem si své zažil v řadách BIS za premiérování Miloše Zemana kdy jsem byl zatčen a vězněn a dobře si pamatuji na zločinné praktiky, které za jeho éry byly používány v BIS. Myslím si, že kdyby se všechny tyto okolnosti řádně a včas osvětlily, tak žádný slušný člověk ctící demokracii by nemohl volit za prezidenta Miloše Zemana.
Vladimír Hučín. 25. 1. 2013

Anonym 90186 23.02.2017 15:51
[Miloš Zeman] Kandidát na prezidenta (bývalý člen KSČ) Miloš Zeman v prvním televizním duelu tvrdil, že byl u StB veden jako nepřátelská osoba a že potom odjel do Anglie, což je nestandartní postup. Registr svazků však ukazuje, že nemluvil pravdu, že byl na něj zaveden svazek (PO), tedy prověřovaná osoba, který byl následně změněn na svazek signální (S). Krátce po 17.listopadu 1989 bylo zřejmě rozkazem gen Aloize Lorence rozhodnuto o skartaci dokumentace, což může mimo jiné znamenat, že Miloš Zeman byl využíván i jako informátor StB či vlivová osoba.
Je nutno si uvědomit, že Miloš Zeman byl osobou, která měla možnost se seznamovat s tak zvaným státním tajemstvím ekonomického charakteru. Divím se, že na tuto okolnost a na další souvislosti nikdo v televizním duelu neupozornil a nereagoval. Také se domnívám, že by měly ve sdělovacích prostředcích zaznít informace, že za premiérování Miloše Zemana byla BIS úkolována aktivitami, které měly zločinný charakter viz např. kauza Markéty Regecové, skupování knih o Janu Kavanovi a další, včetně vyrábění podvržených důkazů o kolaboraci šlechtických rodů s nacisty.
Jako bývalý důstojník BIS se hrozím představy, že tento bývalý premiér Miloš Zeman, který umožňoval v tajných službách po řadu let páchat zločinné aktivity, účastnil se schůzek s levicovými extrémisty, se může stát prezidentem ČR.
Vladimír Hučín - místopředseda KPV Přerov, 22.1.2013

Anonym 90186 23.02.2017 15:51
[Miloš Zeman] Kandidát na prezidenta (bývalý člen KSČ) Miloš Zeman v prvním televizním duelu tvrdil, že byl u StB veden jako nepřátelská osoba a že potom odjel do Anglie, což je nestandartní postup. Registr svazků však ukazuje, že nemluvil pravdu, že byl na něj zaveden svazek (PO), tedy prověřovaná osoba, který byl následně změněn na svazek signální (S). Krátce po 17.listopadu 1989 bylo zřejmě rozkazem gen Aloize Lorence rozhodnuto o skartaci dokumentace, což může mimo jiné znamenat, že Miloš Zeman byl využíván i jako informátor StB či vlivová osoba.
Je nutno si uvědomit, že Miloš Zeman byl osobou, která měla možnost se seznamovat s tak zvaným státním tajemstvím ekonomického charakteru. Divím se, že na tuto okolnost a na další souvislosti nikdo v televizním duelu neupozornil a nereagoval. Také se domnívám, že by měly ve sdělovacích prostředcích zaznít informace, že za premiérování Miloše Zemana byla BIS úkolována aktivitami, které měly zločinný charakter viz např. kauza Markéty Regecové, skupování knih o Janu Kavanovi a další, včetně vyrábění podvržených důkazů o kolaboraci šlechtických rodů s nacisty.
Jako bývalý důstojník BIS se hrozím představy, že tento bývalý premiér Miloš Zeman, který umožňoval v tajných službách po řadu let páchat zločinné aktivity, účastnil se schůzek s levicovými extrémisty, se může stát prezidentem ČR.
Vladimír Hučín - místopředseda KPV Přerov, 22.1.2013

Kj 10917 23.02.2017 05:55
[Miloš Zeman] Kořalečník Zeman, za ním v závěsu StBák Bureš nás táhnou do spárů východního marasmu. No a Putin si mne ruce.
To se tak často nestává, aby největší zloděj dělal ministra financí. A kořalečník po něm ani nevyžadoval lustrační osvědčení.

Kj 10917 22.02.2017 22:41
[Andrej Babiš] Pokud někdo věří, že Babiš zařídí vrácení peněz z nějakého fondu, tak je naivní blázen. Spíš bych věřil tomu, že je sbalí do vlastní kapsy, tak jak to udělal vždycky. Ale s tím hnusem souhlasím. Jsem jen zvědavý kdo s čím přijde. Ale myslím, že největší hnusák tu je a bude stejně ten zloděj Bureš.

denisaHavli 19418  22 let 22.02.2017 21:18
[Ben Cristovao] dobry den chtela bych podpis na pamatku dam vam adresu lučany nad nisou 531
) 468 71

Anonym 21317  59 let 22.02.2017 17:44
[Andrej Babiš] Pane Babiši, tak teď když se blíží volby začne ta pravá špína a hnus. Jakmile jde někomu o dobře placené koryto, je schopen všeho. Mělo by to být opět k uvěření |ty všechny volební kecy a sliby|, ale tomu snad dokáže uvěřit jenom BLB s nefungujícícm mozkem. Ať si kecají co chtějí, já a další budeme volit vás. Ti ostatní už tady nádherně předvedli co umějí. Sobě přidávají tisíce a na ostatní zbývají drobky. A je to tak pokaždé. Myslí si snad, že všichni starší občané jim budou donekonečna věřit ty nesplněné kecy. Vybereš ty nejvíce utažené skupiny lidí - důchodce, rodiny s dětmi a pak si už můžeš vymýšlet nádherné kecy a sliby a doufat, že to lidé zase zbaští a uvěří. Já osobně na tyto kecy neskočím a budu volit pana Babiše.
Podnikat, pokud mi to pálí je normální. A zatím se mi všechno co pan Babiš říká a dělá zdá logické a smysluplné. Zmizelo toho už opravdu hodně. Například důchodový fond, do kterého přispívali i moji rodiče a právě i kvůli nim nebudu držet hubu. Někdo by měl tyto peníze hezky vrátit. Byla by to přinejmenším slušnost. Já vím, že s tou člověk dojde akorát do..
Doufám pevně, že ti co nejvíce řvou konečně skončí.

Anonym 90186 22.02.2017 16:51
[Miloš Zeman] Pokud se stal standardem chování agent Bureš a jeho ekipa , těžko tomu může býti jinak. Je to prostě signál, že některé věci zase přestávají vadit.

Anonym 90186 22.02.2017 16:50
[Miloš Zeman] Hergot tomu Burešovy to točení s tou korupcí nějak nejde. Ale na plakátech před volbama to bylo takový hezký psaní. Tak to kontrolní hlášení máme, eet taky jede a furt se korupčníkuje ve velkym. Že by ta korupce nebyla u těch sprostých živnostníků, ale naopak u hodnostářů? No tak to sorry jako.

Anonym 90186 22.02.2017 16:49
[Miloš Zeman] Stín korupce se kvůli Agrofertu Andreje Babiše vznáší nad hnutím ANO. Je neuvěřitelné, že vicepremiér na dotaz, odkud mu připluly peníze na dluhopisy, odpověděl, že sorry jako se nebude nikomu zpovídat. A jeho uskupení není zdaleka samo, které má zřejmě máslo na hlavě. Poslankyně Pavlína Nytrová svůj odchod z nejsilnější vládní partaje ve svém prohlášení odůvodnila politickou korupcí na všech úrovních ČSSD. Poukázala na podivné způsoby, styl a nekalé praktiky, které v posledních letech bují v sociální demokracii.
V této konstelaci je zvláštní, že ministra a předsedu Rady vlády pro koordinaci boje s korupcí Jana Chvojku zaskočilo, že si Česká republika pohoršila. Zvlášť proto, že vláda za poslední rok dokázala prosadit nebo uvést do praxe velkou část svého antikorupčního programu, uvedl.
Jeho slova pramálo odpovídají realitě. Některé zásadní normy stále nebyly přijaty (zákony o whistleblowingu, o rozšíření pravomocí NKÚ, o teritorialitě exekutorů), jiné po bouřlivých diskusích prošly legislativním procesem, avšak v nedokonalé či nevyhovující podobě, jako jsou např. zákony o registru konečných vlastníků, o střetu zájmů, o financování politických stran či o loteriích.

Anonym 90186 22.02.2017 16:48
[Miloš Zeman] Jak docílit toho, aby se z Čechů stali poctivci, když ani vicepremiér, ministr financí a předseda jednoho s nejsilnějších politických uskupení v ČR hnutí ANO Andrej Babiš nejde příkladem? Vzpomeňme jeho vytáčky, když měl vysvětlit, kde přišel k miliardám, za něž si pořídil dluhopisy Agrofertu.
Není divu, že výsledky zveřejněné mezinárodním sekretariátem Transparency International (TI) týkající se Indexu vnímání korupce za rok 2016 (CPI 2016), jsou zdrcující: Česká republika neudržela pozitivní trend a v žebříčku CPI se propadla o deset míst. Náš index dosáhl hodnoty 55 bodů ze 100 možných, shodně s Kyprem a Maltou. Lépe než my dopadl třeba asijský Katar, který společně s Taiwanem, Slovinskem a Barbadosem skončil 31., dále také africká Botswana či ostrůvek v Karibském moři Grenada. V roce 2015 bylo Česko na 37. místě, roku 2016 kleslo na 47. příčku.Ředitel TI ČR David Ondráček upozornil na skutečnost, že korupce probíhá sofistikovaně a v rukavičkách. Vlivné zájmové skupiny už nepotřebují porušovat zákon, spíš prosadí jeho změnu a svou činnost tím legalizují, podotkl.
Podle mínění pracovníků TI je nezbytné pečlivě sledovat počínání klíčových politiků a nedovolit jim, aby hájili své ekonomické zájmy v rozporu s veřejným zájmem a se zájmy občanů. Jak je vidět na stále běžících korupčních kauzách či na procesu přijímání zákona o střetu zájmů, existuje prostor pro výrazné zlepšení, podotkl politolog Kamil Švec.

Anonym 5822 22.02.2017 15:03
[Jiří Paroubek] Hahahaha. Charisma? Snad "sexy mozek", který Petra opustila :-)) Prototyp toho nejodpornějšího muže. Brr

Kj 10917 22.02.2017 06:37
[Miloš Zeman] Pro 94158. Asi tomu opravdu nerozumíte. Kalousek mluvil o něčem úplně jiném.

Patrik 19324  37 let 22.02.2017 01:55
[Václav Klaus] Dobrý den,pane Klaus dobře si pamatuji jak jste hlásal utáhněme si opasky a do 10 let předběhneme Rakousko .. jste lhář,zloděj a měl by jste jít sedět na Mírov a to,že jste za socialismu studoval na západě svědčí jen o jednom byl jste z dobře prověřené rodiny a napojen na stb.

Dita 62238  44 let 21.02.2017 22:23
[Michael Kocáb] Úplně nejlepší muzikant,prostě bůh

DrKuba 37121 21.02.2017 22:09
[Hana Vagnerová] vše nejlepší k narozeninám přeje Dr.Kuba

Hana 18521  62 let 21.02.2017 20:26
[Monika Absolonová] Ahoj Mony,jste skvělá a máte nádherný hlas.Přála bych Vám slavíka a to zlatého.Přeji Vám hezký rodinný život a pěkné role i písničky.Vaš hlas mě vždy pohladí na duši pa Hanka P.

Anonym 90186 21.02.2017 20:13
[Miloš Zeman] Prohlašovaná láska k Šumavě se ve Zdeňku Zbytkovi, rodákovi z Kunkovic u Kroměříže, prý začala probouzet v roce 1978, kdy se v pouhých 27 letech stal zástupcem velitele motostřeleckého pluku v Prachaticích a spoustu času trávil s mužstvem v přilehlém vojenském výcvikovém prostoru Boletice. Alespoň tak na to sám Zbytek vzpomíná.Dnes se na Šumavě výrazně angažuje v oblasti turistického ruchu. Ne přímo v národním parku, ale hlavně v oblasti Lipenska, kde se rozprostírá Chráněná krajinná oblast Šumava. V obci Loučovice, těsně pod lipenskou přehradou, Zbytkovi patří hotel Kilián, dříve zde vlastnil i výstavní Porákovu vilu po někdejším sudetském majiteli místních papíren. V Horní Plané má zase hotel Smrčina.

Anonym 90186 21.02.2017 19:51
[Miloš Zeman] Když už soudruh prezident tak velkoryse myslí na lidi, kteří by neměli být ve svých vzletných plánech likvidace a betonování svého životního prostředí omezováni nějakou přihlouplou přírodou nebo nějakou ochranou torza původní přírody, měl by také konkrétně jmenovat, které ze svých přátel, kteří si na Šumavě jako investici vykoupili od starousedlíků pozemky, ta ochrana omezuje v rozjezdu byznysu a postavení soukromých paláců s bazény a tenisovými kurty pro víkendy na čistějším vzduchu, než jaký mají ve svých kancelářích v Praze..

Věra 21717 21.02.2017 19:44
[Jiří Helekal] Jiří blahopřejem ke kulatinám ,hodně zdraví celé rodině a ještě mnoho dovolených u moře Věra a Mirek

Kj 10917 21.02.2017 19:41
[Andrej Babiš] Pro 17847, konečně radikální názor. No a příště se podepiš. Jinak bych taky všechny zakořeněné politiky, kteří prudí v Parlamentu 20 let poslal do katovských mučíren.

Anonym 94158 21.02.2017 19:25
[Miloš Zeman] Trochu nerozumím slovům pana Kalouska. Dle jeho výroku by se neměly danit dluhopisy domácnostem miliardářů. Připouští danění pouze u domácnosti pana Babiše. Mám za to, že naši občané jsou si rovni. Že by přátelé pana Kalouska byli přeci o něco rovnější??

Anonym 17847 21.02.2017 18:57
[Miloš Zeman] Nyní zde vládnoucí lumpové chtějí aby ti na které Němci ukáží mohli být stíháni podle německého práva.Vlastizrádnost zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů nemá obdoby.Proto je třeba vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko z bídačovalo odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách.Přitroublé dnešní důchodce,kteří pomohli v Česku lumpům k moci nechat vychcípat hladem.

Anonym 90186 21.02.2017 17:09
[Miloš Zeman] Polští státní zástupci se začali zabývat smrtí svých krajanů, kteří zahynuli po zásahu proudem při snaze překročit v Československu železnou oponu. V tiskové zprávě o tom v úterý informovala výkonná ředitelka Platformy evropské paměti a svědomí Neela Winkelmannová. Podnět k trestnímu řízení podala právě platforma, jež za hlavního žijícího viníka označuje někdejšího komunistického premiéra a ministra vnitra Lubomíra Štrougala.Trestnímu oznámení od platformy čelí Štrougal s někdejším generálním tajemníkem ÚV KSČ Miloušem Jakešem také v Německu, a to kvůli smrti pěti Němců na hranicích.
Případnému trestnímu stíhání Štrougala v Polsku či Německu nebrání jeho české občanství - stačí, že budou splněny podmínky pro stíhání podle polského nebo německého práva. Němci či Poláci se mohou na českou stranu obrátit s žádostí o právní pomoc, například ohledně získání informací či důkazů důležitých pro trestní řízení nebo výslechu svědků.

Anonym 90186 21.02.2017 16:54
[Miloš Zeman] Zemanův názor je názor developerů, šmelinářů s pozemky a tankisty Zbytka, který má Šumavu k podnikání..

Anonym 90186 21.02.2017 15:44
[Miloš Zeman] "Hlavním důvodem, proč mě Andrej Babiš tehdy pozval, byl jeho zájem získat Střední zemědělskou školu v Benešově. Vlastně po mě chtěl, abych mu ji dal, že ji pro Agrofert potřebuje a kraj má škol hodně. Snažil jsem se mu vysvětlit, že mu Středočeský kraj těžko může dát svoji příspěvkovou organizaci, což ho dost rozladilo," tvrdí Rath.
Babiš měl prý mluvit také o tom, že potřebuje zaměstnance pro Agrofert a školu by upravil tak, aby absolventi mohli jít rovnou do praxe v jeho závodech.
"Snažil se vyvíjet na mě i určitý psychologický nátlak, abych mu školu pomohl získat. K tomu mi vyprávěl spoustu příhod o tom, co všechno chtěl po různých politicích v rámci různých procesů, které bych nazval privatizací. Jak se k jeho snahám stavěli a podle toho je hodnotil. Kdo mu vyhověl, toho pomlouval jen málo, kdo mu nevyhověl, toho počastoval velmi vulgárními výrazy," říká doslova bývalý politik ČSSD, jenž už několik let čelí obviněním z přijetí mnohamilionových úplatků.Rath ve svých vzpomínkách na někdejší návštěvu Čapího hnízda jde ještě dál, přičemž ale jen naznačuje, čeho dalšího se jeho údajné rozhovory s Babišem měly týkat.
"Taky mi říkal, co kdo chtěl po něm, jak vyhověl, jak finančně podpořil různé politické strany a různé politiky a vždy zdůrazňoval, jak to bylo pro něho výhodné," tvrdí trestně stíhaný muž, který dnes v Hostivici u Prahy vykonává lékařskou praxi.
Konkrétní ale být nechce. "Víc informací říci zatím nemohu, protože jsem svědkem a tak by informace měla nejdřív dostat policie, pokud bude mít vůbec zájem. Obávám se, že Babišovy kontakty na vrchní státní zástupkyni paní Bradáčovou mohou vést k zametení pod koberec. I proto nechci dávat záminku ke zpochybňování mého svědectví," uvádí bývalý středočeský hejtman Rath.

Anonym 17847 21.02.2017 15:05
[Andrej Babiš] Pro Kj.Po tom co lumpové u koryt ,díky troubovitosti obyčejného českého blba, za sedmadvacet roků tuto zemi rozprodali,rozkradli a astronomicky zadlužili je nástup tvrdé levice mladé generace k moci tím nejlepším co může tuto zemi potkat.Vedení současné KSČM by však nejlepší po spráskání jejich zadků a znárodnění jejich majetků nejrozumnějěí poslat kopat uran pro Temelín.Za sedumadvacet roků vlády lumpů se nedokázali proti zbídačování Česka postavit.Pouze občas něco levicového žvejknou.Protože jsou také lumpáckou firmou tak chce jít s nimi lumpácké ANO a lumpácká ČSSD do spolku.

Jana 62010  52 let 21.02.2017 14:37
[Jaroslav Dušek] Jaroslav Dušek je pro mě skvělý člověk, moc ráda poslouchám jeho přednášky. Za které jsem moc ráda, protože mi v mnoha případech otevřeli oči.

Květa 85180  68 let 21.02.2017 13:59
[Miroslav Kalousek] Když Babiš tvrdí , že je Kalousek zloděj proč nepodá trestní oznámení? S jeho STB složkami by to určitě dokázal . Z toho pro mě vyplývá , že pan Kalousek n e n í zloděj. A k polemice o příštím presidentovi : myslím, že Mudr Jan Pirk , kardiolog , by byl dobrá volba. Nejlepší .

Kj 10917 21.02.2017 07:41
[Andrej Babiš] Pro LS. Vážený, zahrál jste tu na city národa. Ale skutečnost je někde úplně jinde. Tvrdíte, že plarir daně je normální a papouškujete Bureše, že všichni kradou. Ale zatím největším zlodějem je Babiš. Znáte nějakého podnikatele, který okradl stát na daních o 30 milionů? Já jen Babiše. Znáte někoho kdo podvodně vylákal dotace 50 milionů? Já jen Babiše. Znáte někoho kdo nakoupil tak, že neprokázal 300 milionů, odkud jsou? Já nikoho kromě Babiše. Tak kde máte ty zloděje? To asi všechny ty chudáky co dřou od rána do večera aby se uživili? Co od státu nic nepožadují, co zaměstnávají pár lidí? Co si vzali nové auto na leasing a s odřenýma ušima ho splácejí?
Asi máte na mysli ty zbohatlíky co mají několik aut a jsou z peněz nešťastní? Tak Vám teď nezbývá než volit komunisty, aby všichni byli stejně chudí a tudíš šťastní.
Tak hezký den a rovnost v chudobě.

Anonym 17847 20.02.2017 19:57
[Andrej Babiš] Pro Miroslav.Na to aby Babiš pomohl národu Čechů má moc nahrabáno a také uvedené bude potřebovat u moci velice krutou ruku mladé generace na staré lumpy co Česko rozprodávají,rozkrádají a astronomicky zadlužují.

Miroslav 8024  61 let 20.02.2017 19:45
[Andrej Babiš] je to člověk,který chce pomoci tomuto krachujícímu národu,ale bohužel,mnoho lidem je to proti srsti,škoda

Anonym 90186 20.02.2017 18:59
[Miloš Zeman] Kostelecké uzeniny právě teď nabízejí v inzerátu zaměstnání, práce na tři směny, nástupní plat 13,5 tisíce hrubého. Takže pokud vám vadí nízké platy ve fabrikách, tak můžete začít u svého oblíbence.

Petr 18518  30 let 20.02.2017 18:58
[Martin Veselovský] Dobrý den pane Veselovský,
Jaké to je když musíte točit s někým jako je "pan" Pavel Novotný? Upřímně se přiznám, že na Vás vidím "nechuť" hledat pravdu v takové osobě. Ať jste symbolem kterékoli společnosti, jsem s Vámi a vaším postojem.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148300

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti