Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Kojak 10357 16.09. 16:15
[Andrej Babiš] Ani tím pátrání kolem Petra Nováka nekončí. Jak nám sdělilo hned několik konkrétních zdrojů, Novák údajně v minulosti používal titul inženýra, aniž na to měl právo. K nalezení u jeho jména byl titul ing. rovněž na stránkách ANO. Podle zástupce hnutí Vladimíra Vořechovského šlo ale o chybu. Titul se musel na stránky dostat nějakým nedopatřením, patrně omylem copywritera. Pan Novák totiž nikdy a nikde o titulu nemluvil, ani ho neuváděl, uvedl Vořechovský. Někteří z těch, kdo se nám ozvali, však vidí situaci jinak. Kde začít..? Petr Novák několik let lhal o svém vzdělání, když neoprávněně používal titul inženýra. Ten uváděl minimálně od roku 2014, nyní postupně maže svou internetovou stopu, aby bylo možné dohledat co možná nejméně informací z jeho minulosti. Zcela zrušil i svůj facebookový profil, řekl náš zdroj. Další dva jeho slova potvrdily. Pravdou zůstává, že jiný důkaz o údajném studiu VŠ není dohledatelný.

Kojak 10357 16.09. 16:14
[Andrej Babiš] ParlamentníListy namátkou oslovily několik úřadů, aby se zeptaly, jestli i jiné radnice používají pro své politiky (dosazené do kontrolních orgánů) takto špičkové vozy. Odpovědí byl všeobecných smích, zdali náš dotaz myslíme vážně. U nás zastupitelé auta vůbec nemají. To se teda v Táboře mají dobře, vzkázala z Liberce Jana Kodymová z tiskového odboru. Totéž Radka Štědrá z Olomouce. Teď jste mě teda opravdu pobavila. U nás máme služební automobily značka Škoda, řekla ParlamentnímListům. Ne, takové vozy u nás určitě nemáme. U nás má služební vůz pouze primátor, zastupitelé na něj nemají ani nárok, přiblížila dění v Karlových Varech Helena Kyselá. U nás je klasický spíše služební notebook nebo telefon, uzavřela Alena Doležalová, tisková mluvčí Havlíčkova Brodu.

Kojak 10357 16.09. 16:12
[Andrej Babiš] A je tu další věc. Poslankyně Radka Maxová (ANO) v pondělním pořadu Události, komentáře čelila dotazu dnes již bývalého hejtmana Zimoly na nákup mercedesu ze strany Petra Nováka. Jehož jedním z prvních kroků bylo, že si objednal mercedes na nemocniční náklady, konstatoval v přímém přenosu Zimola (ČSSD). Maxová oponovala, že Petr Novák má ojetý mercedes, dva roky starý. Takže myslím si, že nám není příslušno se uchylovat k takto laciným argumentům. Jenže ParlamentníListy mají přesné specifikace vozu. Ty rozhodně neukazují, že by šlo o nějakou starou ojetinu, jak naznačila poslankyně. Lokální politik Novák si nechal pořídit vůz Mercedes-Benz CLS 350 CDI 4M|AMG. Jeho výbava obsahuje bezklíčkové ovládání, pohon 4 x 4, satelitní navigaci, kožené potahy, automatické parkování, funkci stabilizace podvozku, indikátor parkování a řadu dalších vymožeností. Automatická převodovka je samozřejmostí.

Kojak 10357 16.09. 16:11
[Andrej Babiš] Velice zajímavý má profil jeden kandidát za ANO v Táboře.
Petr Novák, předseda organizace Tábor za hnutí ANO. Komunální politik. Manažer.
Na Novákovo jméno jsme byli upozorněni jeho vlastními kolegy při mapování peněz, které jihočeští politici kasírují z tamního zdravotnického holdingu. Poté, co jsme tuto významnou společnost zažádali, nám poskytla detailní přehled Novákových příjmů. Plyne z nich, že v případě maximálních možných odměn vydělá jen jako člen představenstva Jihočeských nemocnic řádově sedm milionů korun za rok. Tomu se však Novák brání. Jak napsal ParlamentnímListům: Znovu ale opakuji, že mimořádnou ani roční odměnu jsem nikdy nedostal, nedostanu a z těch uvedených sedmi milionů v titulku zpravodajského webu je základní plat pouhou jednou třetinou. Slovem pouhou má politik hnutí ANO na mysli částku přibližně 2 428 840 korun. Plat, o kterém sní asi každý obyvatel České republiky.

Anonym 81166 16.09. 14:54
[Andrej Babiš] Andrej Babiš se tak dokonale soustředí na svůj osobní prospěch, že nemá sebekontrolu. Tedy kromě toho, že jej děti postižené válkou opravdu osobně nijak nedojímají. Kdyby mu ale Marek Prchal řekl, že se má veřejně dojmout nad osudem syrských dětí, které ztratily rodiče, tak si můžeme být jisti, že by to zahrál brilantně. Jenom to ale při rozhovoru pro deník Právo neměl ve scénáři.
Otázka syrských dětí a jejich odmítnutí odhalily absurditu Babišovy koncepce, podle níž nepřijmeme ani jednoho jediného uprchlíka. Babiš tvrdí, že to má symbolický význam, který by mohl zastavit masovou imigraci. Je to nesmysl. Naopak z tohoto Babišova postoje vůči postiženým dětem se stává symbol, který se vznáší nad Českou republikou před celou evropskou veřejností. Tento symbol lze vyjádřit jednoduše takto: Češi jsou zlí lidé, kteří si nadšeně volí politiky, kteří odmítají pomoci dětem postiženým válkou. To je to hlavní sdělení, které se nám o nás samých podařilo vyslat do světa.
Jestli v této zemi opravdu platí, že odmítání sirotků přináší hlasy nadšených voličů, tak je třeba se za takový národ hluboce stydět. A také za státníka, který takovou lumpárnu vyslovil.
Dostali jsme se na morální dno. Z něho nás nevyvede žádný spasitel, ale jedině my sami. A to konkrétně tím, když budeme o sobě přemýšlet a budeme se aktivně snažit navrátit z této žumpy mezi slušné národy světa. Nepůjde to lehko, protože jsme se dostali už hodně hluboko.

Mirka 46886  66 let 16.09. 14:54
[Andrej Babiš] Nejsem ekonom,jen vim,ze soukrome nemocnice pracuji se ziskem a lepe.Soukromnik bude vzdy svuj majetek zvelebovat a hospodarit lepe,nez z centralniho rizeni.viz pan Babis.Koncim jdu slavit.

Anonym 81166 16.09. 14:53
[Andrej Babiš] Žádný normální člověk neřekne veřejně, že se nemá pomoci padesáti dětem, které těžce trpí následkem války a přišly v ní o rodiče. Dokonce i ten, kdo by sám nic neudělal, tak před veřejností při takové otázce zpozorní a snaží se něco rychle vymyslet.
Český premiér ovšem s bohorovným klidem sdělí, že pro cizí sirotky dělat nic nebudeme, protože máme vlastní. Rozdílnost naší a syrské situace mu unikla a šmahem odmítl iniciativu některých senátorů, aby Česko přijalo 50 syrských dětí, které přišly o rodiče.
Je to opravdu nevýslovně odporné. Babišova logika, jakkoli je zvrácená, se ale opírá o tvrdou řeč čísel, jež mu dodávají jeho poradci. Je to totiž exaktně zjištěný a sociologicky potvrzený fakt: Česká společnost v době prezidentství Miloše Zemana velice zhrubla a z velké části se stala zlou a rasistickou v míře, která u nás nemá historické obdoby. Slovo migrant je zde tudíž zaměňováno se slovem uprchlík, jakkoli je obsah zcela odlišný a pojem syrský sirotek navozuje znovu stejné asociace nějakého vetřelce z islámské země. Takhle přemýšlejí barbaři a mnozí Češi.

Anonym 81166 16.09. 14:47
[Andrej Babiš] Ano Babiš využívá uprchlíky pouze k nacpání svých kapes. V Německu na nich parazituje svými dodávkami pečiva a u nás na nich parazituje, aby mu b.bouni naházeli hlasy.

Anonym 81166 16.09. 14:44
[Andrej Babiš] Tak jestli kecám, tak proč chtějí zdravotníci ve státních zařízeních stávkovat? Proč dělají nezákonně přesčasy?
Jenom potvrzuješ to, že kdyby bylo privatizováno zdravotnictví, tak se zaměstnanci mají líp.
Bohužel STBák Bureš se naučil pouze s lidma vy.ebávat, tak v jeho fabrikách líp není. Te"d už to pociťují i Němci. Chrenek na rozdíl od Babiše buduje firmy. Zloděj Babiš pouze využívá svojí firmu k okrádání ostatních.

Mirka 46886  66 let 16.09. 14:42
[Andrej Babiš] Pan Babis by byl spatny kseftman,kkdyby se do konkurzu neprihlasil.Nevim,kdo to plati,ale pokud stat a neziskovky,pak je to nejlepsi,co mohl udelat.

Mirka 46886  66 let 16.09. 14:33
[Andrej Babiš] Takze znovu,kdo umi at je odmenen.To plati pro pana Babise i Chrenka.35 hod.dobu tydne mame uz dva roky.5 tydnu dovolene take dva roky.Takze ted se mame lip.Vsechno jsme si vynutili v kolektivni smlouve.Nez zacalo ubyvat personalu v nemocnicich,nechtelo o tom vedeni ani slyset.Zase kecas.

Anonym 81166 16.09. 14:20
[Andrej Babiš] Mirečka nám teď krásně potvrdila, že za pravice by bylo jednoznačně líp. Chrenek velký kamarád Langera a Bartáka totiž oproti státním zdravotnickým zařízením je daleko aktivnější ve vyjednávání s pojišťovnami. Takže třeba než zkrachovala nemocnice v Novém Jičíně, tak od pojišťoven dostávala základní sazbu 21 tisíc. Jakmile Chrenek dostal nemocnici od Palase (ČSSD) zdarma do vlastnictví, tak pojišťovny vyplácejí 44 tisíc základní sazby.
A ještě jedna zajímavá informace. Na tenisech Chrenek vždy sedával vedle Kalouska.
Je opravdu velká škoda, že se nedotáhla Julínkova reforma zdravotnictví a nemocnice nepřešli do soukromých rukou.
A teď si porovnej situaci v Burešových fabrikách. Češi skoro žádní a migranti tam dřou za minimální mzdy.
Pokud jde o dodávky pečiva pro uprchlíky od Babiše. Babiš se sám přihlásil do výběrového řízení o tyto dodávky. Nikdo ho k tomu nenutil.

Mirka 46886  66 let 16.09. 13:36
[Andrej Babiš] Protoze nejsou ve zdravotnictvi lidi,stale pracuju a dobre me plati pan Chrenek.At panu Babisovi jeho jmeni roste.Kdo umi je odmenen.Ty 66 jednou z te zavisti prasknes.

Michal 8181 16.09. 13:30
[Andrej Babiš] Jen ještě v rychlosti pro lidskou oslici 66, no vidíš lidská oslice, pro tebe jsme oslové my, pro nás jsi oslice ty, my píšeme jen pro zábavu, kdežto být takový osel jako ty a muset mlátit do klávesnice to, co mi kdo nařídí za prachy, no to bych se styděl. Já si svoje prachy umím vydělat sám na sebe, ale lempl který musí mít nad sebou bič , tak ten je jen k politování, to je ubožák. Tak opisuj, opisuj oslice ať máš na nájem :-) :-)

Mirka 46886  66 let 16.09. 13:24
[Andrej Babiš] Michale taky preju pekny vylet.My jdeme na sedmdesatiny bratrance,takze nemusim varit.Vsem spriznenym dusim preju krasne nedelni odpoledne.

Mirka 46886  66 let 16.09. 13:17
[Andrej Babiš] Argument,ze Babisovy podniky v Nemecku dodavaji jidlo migrantum je trapny.Kdyby to odmitl,oznacili by ho za rasistu a xenofoba.Lepe je byt dobry kseftman,nez rasista.Edo,preju pekny vylet bez nehod.

EDA 46066  54 let 16.09. 13:08
[Andrej Babiš] Pane Babiš moc vám přeji ať jste nejbohatší Čech u nás, musíte Bakalu a Kellnera předstihnout!!
Vy to dokáže,a teď šup na kolo celá rodina!!

EDA 46066  54 let 16.09. 13:06
[Andrej Babiš] Počkejte přátelé až se tady objeví těžce psychicky narušena osoba,baba- chlap " letuška" 5822 5822 předpokládám že právě přistává z Ugandy ( uhelné sklady) to bude nářez!!
Končím paní Mirko dobrou chuť.

Anonym 81166 16.09. 12:55
[Andrej Babiš] To je jen zpráva pro místní oslíky, že Babiše akorát zajímá jak zdvojnásobit své konto. Opravdu pracovití Češi Babiše ke svému životu nepotřebují. Babiše potřebují akorát lemplové typu Edíka, Michala, Nikolky, Mirečky.

Michal 8181 16.09. 12:53
[Andrej Babiš] Mirko, Edo, Fando zdravím, lidská oslice 66 už je ten zblblá z toho štvaní proti všem, které nenávidí, ale kteří ji mají na háku, že už zapomněla i pravopis. Venku je krásně, jdeme do přírody a toho internetového trolla 66 nechte mlátit do klávesnice, ať se třeba umlátí a taky ať přemýšlí, jak koho udávat. Přeji vám krásný den.

Mirka 46886  66 let 16.09. 12:52
[Andrej Babiš] Vidis,opisovani ti jde dobre.Ani jedna chyba.

Anonym 81166 16.09. 12:52
[Andrej Babiš] Většina z těchto firem se opět pod vedením Vamedu podílí i na novém projektu Boram General Hospital ve městě Wewak v provincii East Sepik na severozápadě země.
V první fázi půjde o výstavbu školky, modernizaci porodnice a poporodního oddělení. Následovat bude výstavba ambulance, pohotovosti, chirurgie a operačních sálů. Hodnota nové zakázky je 48 milionů eur, tedy zhruba 1,23 miliardy korun.
Papua-Nová Guinea přitom není jediným exotickým teritoriem, kam Češi vyvážejí. Okolo dvou miliard stála nemocnice ve Vientiane, hlavním městě sedmimilionového Laosu, další projekty jsou v Kongu, Gabonu či Ghaně.
A znát je to i v číslech. Zatímco dříve se jednalo o menší zakázky v desítkách či maximálně stovkách milionů, nyní jsou to projekty o řád dražší. "Jen od roku 2012 jsme pojistili vývoz nemocnic a poliklinik do různých částí světa za více než čtrnáct miliard korun," říká šéf EGAP Procházka.

Anonym 81166 16.09. 12:51
[Andrej Babiš] Projekt zastřešuje česká dceřinka rakouské skupiny Vamed. Vedle ní zde své uplatnění najdou výrobci úzce specializované techniky, zdravotnického zařízení, ale i dodavatelé nábytku, dlažeb, konstrukčního materiálu či stavební společnosti.
Mezi ty nejznámější patří například výrobce rozvodů medicinálních plynů MZ Liberec, producent rehabilitační techniky Audy, výrobce zdravotnických a manipulačních vozíků Klaro nebo brněnský výrobce laboratorních sušáků a parních sterilizátorů BMT Medical Technology.

Anonym 81166 16.09. 12:50
[Andrej Babiš] Češi ve spolupráci s Rakušany postaví na Papui-Nové Guineji už druhou nemocnici, její stavba vyjde na zhruba jednu miliardu korun.
Stavbu zajišťuje krom rakouské strany i česká pojišťovna EGAP, která byla založena v roce 1992 Čalfovou vládou a ve které seděli mimo jiných Klaus, Dienstbier nebo Rychtecký. Zeman se v té době připravoval na tunelování českého státu ve prospěch Rusáků. Pravicové vlády v letech 2007 a 2009 zajistili, aby se tato pojišťovna dostala do exkluzivního evropského klubu a výsledek dnes vidíme třeba u zmiňované nemocnice.
Pro Papuu je nová nemocnice klíčová, většina obyvatel zde žije pod hranicí chudoby a stávající zařízení v Goroku bylo přes padesát let staré. Češi se na nové nemocnici podíleli hlavně výstavbou diagnostického a chirurgického centra.

EDA 46052  54 let 16.09. 12:06
[Andrej Babiš] Počkejte přátelé až se tady objeví těžce psychicky narušena osoba,baba- chlap " letuška" 5822 5822 předpokládám že právě přistává z Ugandy ( uhelné sklady) to bude nářez!!
Končím paní Mirko dobrou chuť.

Mirka 46886  66 let 16.09. 11:53
[Andrej Babiš] Skoly bylyterci-tvrde y,deti utekly-tvrde y,ty jsi tady fakt pro smich.

Anonym 81166 16.09. 11:48
[Andrej Babiš] Edíku, Nikolka by si v první řadě měla vzít s sebou Ovčáčka a Zemana, protože takové nápady vznikají na Hradě.

Anonym 81166 16.09. 11:44
[Andrej Babiš] Oslíci se nám nějak přemnožují.
Nikolka by nám mohla napsat v které části Sýrie má Babiš začít stavět.
Že by u Kurdů? Ale ti nemají v Sýrii ani občanství a Asad je považuje za podlidi. Nebo místo těch škol a nemocnic, které byli terči ruského a syrského letectva. A kdo by do těch škol jako měl chodit? Myslíš ty děti, které utekli před Asadovými barelovými bombami?
Ještě, že taková hloupost, kterou napsala Nikolka nenapadla Anglány na přelomu 30 a 40 let a nezačali stavět školy pro Židy a Čechy třeba vedle Buchenwaldu.

EDA 46052  54 let 16.09. 11:38
[Andrej Babiš] Někdy se ptám přátelé velikána Kinga Miloše Zemana,kdo je větší hňup, jestli 5822 5822 nebo Mašín 66 sedět od rána do rána u PC,to přeci nemůže být normální??

EDA 46052  54 let 16.09. 11:36
[Andrej Babiš] 89154, jaký materiál šlukuješ bambulo??

EDA 46052  54 let 16.09. 11:35
[Andrej Babiš] Pro Nikolu,vemte všechny své známé a běžte stavět do Sýrie, jistě budou rádi a vy uděláte dobrý skutek,na letenku se zeptejte u Mařeny " letušky" 5822 5822 5822 ta vám jistě poradí, litá ob den.Pěkny slunečný den přeji!

Anonym 89154 16.09. 11:31
[Andrej Babiš] Jedině kvalitní revoluční bejkovec v rukou nás budoucích zasloužilých revolucionářů dokáže udělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Mirka 46886  66 let 16.09. 11:13
[Andrej Babiš] 66 tobe nevadi,ze jsi tady za saska?

Nikola 85203  45 let 16.09. 11:03
[Andrej Babiš] Dobrý den, pane Babiši, vezměte prosím 5 miliard českých korun a postavte v Sýrii školu, nemocnici, sirotčinec a domov důchodců. Zaměstnejte místní firmy, místní řemeslníky, místní odborníky. Chápu, že je státní rozpočet napjatý, ale tohle - ošklivě řečeno - GESTO se nám tisíckrát vrátí. Lepší investice momentálně není!! (věřím, že podobnou investici by podpořil i takový odborník jako je Ing. Kalousek)

Yx 37202 16.09. 10:16
[Andrej Babiš] 66 proč nejdete podnikat místo toho tlachání. Ono jen kritizovat to umí kdejaký jouda.

EDA 46190  54 let 16.09. 09:59
[Andrej Babiš] Pěkný den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Andreje Babiše!!
Včera opět nádherný den od 14 hodin sezení s přáteli 16 známých a kamarádů, pohoda pivko kolega řezník,přinesl 10 kilové upečené selátko večer zpívání tanečky , prostě tak se má žít, život je velmí krátký a je třeba jej prožít a né přežít!!
Přeji vám taky takové krásné dny alespoň 1 za měsíc!!
Blbouna závistivé a zapšklé nechte být oni se samí uzrálo,nic na světě a nikoho nemají jen ten PC!!
A proto ať žije nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš!!
ANO už je líp, vřele doporučuji si přečíst včerejší článek pana Babiše v Právu!

EDA 46190  54 let 16.09. 09:59
[Andrej Babiš] Pěkný den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Andreje Babiše!!
Včera opět nádherný den od 14 hodin sezení s přáteli 16 známých a kamarádů, pohoda pivko kolega řezník,přinesl 10 kilové upečené selátko večer zpívání tanečky , prostě tak se má žít, život je velmí krátký a je třeba jej prožít a né přežít!!
Přeji vám taky takové krásné dny alespoň 1 za měsíc!!
Blbouna závistivé a zapšklé nechte být oni se samí uzrálo,nic na světě a nikoho nemají jen ten PC!!
A proto ať žije nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš!!
ANO už je líp, vřele doporučuji si přečíst včerejší článek pana Babiše v Právu!

EDA 46190  54 let 16.09. 09:59
[Andrej Babiš] Pěkný den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Andreje Babiše!!
Včera opět nádherný den od 14 hodin sezení s přáteli 16 známých a kamarádů, pohoda pivko kolega řezník,přinesl 10 kilové upečené selátko večer zpívání tanečky , prostě tak se má žít, život je velmí krátký a je třeba jej prožít a né přežít!!
Přeji vám taky takové krásné dny alespoň 1 za měsíc!!
Blbouna závistivé a zapšklé nechte být oni se samí uzrálo,nic na světě a nikoho nemají jen ten PC!!
A proto ať žije nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš!!
ANO už je líp, vřele doporučuji si přečíst včerejší článek pana Babiše v Právu!

EDA 46190  54 let 16.09. 09:59
[Andrej Babiš] Pěkný den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Andreje Babiše!!
Včera opět nádherný den od 14 hodin sezení s přáteli 16 známých a kamarádů, pohoda pivko kolega řezník,přinesl 10 kilové upečené selátko večer zpívání tanečky , prostě tak se má žít, život je velmí krátký a je třeba jej prožít a né přežít!!
Přeji vám taky takové krásné dny alespoň 1 za měsíc!!
Blbouna závistivé a zapšklé nechte být oni se samí uzrálo,nic na světě a nikoho nemají jen ten PC!!
A proto ať žije nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš!!
ANO už je líp, vřele doporučuji si přečíst včerejší článek pana Babiše v Právu!

Anonym 81166 16.09. 09:48
[Andrej Babiš] Čerstvý katolík Jiří Ovčáček už začal novou víru aplikovat v praxi. Na svém Twitteru napsal: Je odporné, že si někteří politici hyeny, udělali beranidlo z nic netušící a nevinné padesátky syrských sirotků. Znovu opakuji: Pomozme klidně 5 tisíc sirotkům. U nich doma, v Sýrii. A pomáhejme našim sirotkům, jak správně řekl pan premiér. Na ty už nikdo z hyen nemyslí.
Celkem výstižně mu na to na sociálních sítích odpověděl jistý řeholník, kněz Romuald, který mu vzkázal: Pověřil bych vás jako čerstvého konvertitu, abyste vytipoval 5 tisíc sirotků v zahraničních válečných a jinak postižených zónách a pomohl jim tam!

Anonym 81166 16.09. 09:45
[Andrej Babiš] Podobnou dvojí hru předvedl kolem hlasování Evropského parlamentu, který podpořil rezoluci vyzývající k sankcím proti Maďarsku. Zatímco europoslanci zvolení za ANO tzv. zprávu Sargentini podpořili, premiér se od nich distancoval. Pavla Teličku a Petra Ježka označil za zrádce, od Dity Charanzové a Martiny Dlabajové, které jinak chválí, si jen vyžádal vysvětlení. Prý došlo k pouhému komunikačnímu šumu.
Tento tyjátr je příliš průhledný. Telička a Ježek už dříve z ANO kvůli nesouhlasu s Babišovou politikou vystoupili, a proto vůči nim zaujal ostrý tón. Nechce se však věřit, že by zrovna obě europoslankyně ANO, které jinak chválí a nepochybně jsou řízené telefonem jako kandidáti na starosty, hlasovaly proti vůli šéfa.

Anonym 81166 16.09. 09:42
[Andrej Babiš] Jak nedávno uvedl europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), premiér Babiš hraje v uprchlické otázce dvojakou hru. Jeho pekárny v Německu jsou hlavní dodavatel potravin pro uprchlické tábory. V České republice u něj pracují jen migranti. V jeho firmách skoro nikdo jiný nechce za čtrnáct a půl tisíce korun na směnný provoz pracovat.
Poukázal na to, že jeden z největších německých pekárenských koncernů Lieken, koupený Agrofertem v roce 2013, dostal od německé vlády obří zakázku na dodávku pečiva do ubytovacích zařízení pro uprchlíky. Je tedy poněkud zvláštní, že zrovna Andrej Babiš v České republice tolik kritizuje německou migrační politiku. Jak vidno, byznys je byznys, to jen doma používá dvojí metr.

Anonym 46886 16.09. 06:59
[Miroslav Kalousek] Mirdo,kdy si adoptujes syrske sirotky? Penez mas dost.Bude,ale problem.Islam zakazuje piti alkoholu.

Automat 5822 16.09. 05:52
[Andrej Babiš] Vlasta 91612 60 let 17.06.2016 12:36
věk je 60let

Vlasta 91612 69 let 17.06.2016 12:35
Pane Babiš ja bych va přalajednou sy uklidi třeba čkolu zapar peněz cobystenatobšekl vamseto keca sodpuštěnim když mate nahrbanemiliony

MilanPachner 85438 75 let 17.06.2016 11:54
Dobrý den, sledoval jsem policejní aféru jako divák a mám několik poznámek k panu Babišovi. Vážený pane Babiši, nedávejte na sobě najevo, že problém osobně prožíváte. Zachovávejte neutrální spokojený úsměv. Nenechte se vyprovokovat k něčemu, co nemáte důkladně rozmyšlené. Vaši protivníci s vámi klepou jako s hruškou a čekají, co spadne. Pokud váš protivník udělá chybu, mluvte o tom při každé příležitosti stále znovu. Navštivte psychologa a nepoužívejte vulgární výrazy. Jinak třeba takový chovanec plzeňského ústavu, který je rafinovaný, bez svědomí a vypočítavý bude mít vždycky navrch. Nedávno jsem slyšel radu: Tomu, co slyšíš nevěř. Tomu, co vidíš, věř z poloviny. Neříkejte nikdy nic kompromitujícího. Nepřítel naslouchá.
Na závěr se omlouvám, za to, že jsem si dovolil vám radit, ale politika není pro slušné lidi, musíte na sobě pracovat a víc si uvědomit, kde se pohybujete. Jde i o nás ostatní, kteří všechno napjatě sledujeme a čekáme, až budeme moci hodit hlas do urny. Pak snad Chovanec s Kalouskem dostanou za vyučenou. Ing. Milan Pachner, Praha 9.

Kristýna 85654 79 let 17.06.2016 03:08
Začátkem dubna, kdy vrcholila causa Čapí hnízdo a skandalizace okolo Vás,pane ing.Babiši poslal mi kamarád mailem fotosoubor s ukázkami dezolátního stavu místa, kde jste se rozhodl svůj stavební záměr uskutečnit a následně obrázky zrealizovaného projektu. Pochopila jsem, proč ta bezprecedentní,surová štvanice proti Vám, Vašemu podnikání i úspěšnému ministrování. Soubor jsem odmailovala přátelům s následujícím komentářem: "Tak to je, milí přátelé,předmět nenávisti, hanlivého, zlomyslného osočování jak z úst nejen vzácně čestné politické opozice,tak i rádoby ještě čestnější, loajální koalice a prodejných mediálních mozků. Proč? Odpověď je nasnadě. Najít motiv jak znemožnit a odstranit z politiky schopného člověka, který dokazuje, že stejně úspěšně jako podniká a vydělává pro sebe, dokáže po vstupu do politiky profesionálně spravovat i státní kasu. Na rozdíl od těch,, kterým se během 25.let nadmíru dobře placeného politikaření, vysezeného, vytlachaného v politických lavicích a křeslech nepodařilo vybudovat alespoň jedno podobné soukromé, šumné Čapí hnízdo z vlastních zdrojů (pardon, s padesátimilionovou dotací) natož řádně spravovat celou zemi. Nicméně úspěšně zdecimovali české zemědělství, průmysl, rozdali flanďákům desítky miliard v penězích, nemovitostech a památkách nevyčíslitelné hodnoty atd. Republice po nich zůstaly bilionové dluhy a ve státní pokladně pavučiny. Do politiky se ale vloudil žabák a usadil se na prameni penězovodů do stranických a soukromých účty. Důvod ho skandalizovat a špinavými intrikami dosáhnout, aby znechucen odešel nebo ho odstranit jinak. A na to jsou naši mocní, be... (zkráceno)<|i>

Automat 5822 16.09. 05:51
[Andrej Babiš] Vlasta 91612 60 let 17.06.2016 12:36
věk je 60let

Vlasta 91612 69 let 17.06.2016 12:35
Pane Babiš ja bych va přalajednou sy uklidi třeba čkolu zapar peněz cobystenatobšekl vamseto keca sodpuštěnim když mate nahrbanemiliony

MilanPachner 85438 75 let 17.06.2016 11:54
Dobrý den, sledoval jsem policejní aféru jako divák a mám několik poznámek k panu Babišovi. Vážený pane Babiši, nedávejte na sobě najevo, že problém osobně prožíváte. Zachovávejte neutrální spokojený úsměv. Nenechte se vyprovokovat k něčemu, co nemáte důkladně rozmyšlené. Vaši protivníci s vámi klepou jako s hruškou a čekají, co spadne. Pokud váš protivník udělá chybu, mluvte o tom při každé příležitosti stále znovu. Navštivte psychologa a nepoužívejte vulgární výrazy. Jinak třeba takový chovanec plzeňského ústavu, který je rafinovaný, bez svědomí a vypočítavý bude mít vždycky navrch. Nedávno jsem slyšel radu: Tomu, co slyšíš nevěř. Tomu, co vidíš, věř z poloviny. Neříkejte nikdy nic kompromitujícího. Nepřítel naslouchá.
Na závěr se omlouvám, za to, že jsem si dovolil vám radit, ale politika není pro slušné lidi, musíte na sobě pracovat a víc si uvědomit, kde se pohybujete. Jde i o nás ostatní, kteří všechno napjatě sledujeme a čekáme, až budeme moci hodit hlas do urny. Pak snad Chovanec s Kalouskem dostanou za vyučenou. Ing. Milan Pachner, Praha 9.

Kristýna 85654 79 let 17.06.2016 03:08
Začátkem dubna, kdy vrcholila causa Čapí hnízdo a skandalizace okolo Vás,pane ing.Babiši poslal mi kamarád mailem fotosoubor s ukázkami dezolátního stavu místa, kde jste se rozhodl svůj stavební záměr uskutečnit a následně obrázky zrealizovaného projektu. Pochopila jsem, proč ta bezprecedentní,surová štvanice proti Vám, Vašemu podnikání i úspěšnému ministrování. Soubor jsem odmailovala přátelům s následujícím komentářem: "Tak to je, milí přátelé,předmět nenávisti, hanlivého, zlomyslného osočování jak z úst nejen vzácně čestné politické opozice,tak i rádoby ještě čestnější, loajální koalice a prodejných mediálních mozků. Proč? Odpověď je nasnadě. Najít motiv jak znemožnit a odstranit z politiky schopného člověka, který dokazuje, že stejně úspěšně jako podniká a vydělává pro sebe, dokáže po vstupu do politiky profesionálně spravovat i státní kasu. Na rozdíl od těch,, kterým se během 25.let nadmíru dobře placeného politikaření, vysezeného, vytlachaného v politických lavicích a křeslech nepodařilo vybudovat alespoň jedno podobné soukromé, šumné Čapí hnízdo z vlastních zdrojů (pardon, s padesátimilionovou dotací) natož řádně spravovat celou zemi. Nicméně úspěšně zdecimovali české zemědělství, průmysl, rozdali flanďákům desítky miliard v penězích, nemovitostech a památkách nevyčíslitelné hodnoty atd. Republice po nich zůstaly bilionové dluhy a ve státní pokladně pavučiny. Do politiky se ale vloudil žabák a usadil se na prameni penězovodů do stranických a soukromých účty. Důvod ho skandalizovat a špinavými intrikami dosáhnout, aby znechucen odešel nebo ho odstranit jinak. A na to jsou naši mocní, be... (zkráceno)<|i>

Automat 5822 16.09. 05:51
[Andrej Babiš] Vlasta 91612 60 let 17.06.2016 12:36
věk je 60let

Vlasta 91612 69 let 17.06.2016 12:35
Pane Babiš ja bych va přalajednou sy uklidi třeba čkolu zapar peněz cobystenatobšekl vamseto keca sodpuštěnim když mate nahrbanemiliony

MilanPachner 85438 75 let 17.06.2016 11:54
Dobrý den, sledoval jsem policejní aféru jako divák a mám několik poznámek k panu Babišovi. Vážený pane Babiši, nedávejte na sobě najevo, že problém osobně prožíváte. Zachovávejte neutrální spokojený úsměv. Nenechte se vyprovokovat k něčemu, co nemáte důkladně rozmyšlené. Vaši protivníci s vámi klepou jako s hruškou a čekají, co spadne. Pokud váš protivník udělá chybu, mluvte o tom při každé příležitosti stále znovu. Navštivte psychologa a nepoužívejte vulgární výrazy. Jinak třeba takový chovanec plzeňského ústavu, který je rafinovaný, bez svědomí a vypočítavý bude mít vždycky navrch. Nedávno jsem slyšel radu: Tomu, co slyšíš nevěř. Tomu, co vidíš, věř z poloviny. Neříkejte nikdy nic kompromitujícího. Nepřítel naslouchá.
Na závěr se omlouvám, za to, že jsem si dovolil vám radit, ale politika není pro slušné lidi, musíte na sobě pracovat a víc si uvědomit, kde se pohybujete. Jde i o nás ostatní, kteří všechno napjatě sledujeme a čekáme, až budeme moci hodit hlas do urny. Pak snad Chovanec s Kalouskem dostanou za vyučenou. Ing. Milan Pachner, Praha 9.

Kristýna 85654 79 let 17.06.2016 03:08
Začátkem dubna, kdy vrcholila causa Čapí hnízdo a skandalizace okolo Vás,pane ing.Babiši poslal mi kamarád mailem fotosoubor s ukázkami dezolátního stavu místa, kde jste se rozhodl svůj stavební záměr uskutečnit a následně obrázky zrealizovaného projektu. Pochopila jsem, proč ta bezprecedentní,surová štvanice proti Vám, Vašemu podnikání i úspěšnému ministrování. Soubor jsem odmailovala přátelům s následujícím komentářem: "Tak to je, milí přátelé,předmět nenávisti, hanlivého, zlomyslného osočování jak z úst nejen vzácně čestné politické opozice,tak i rádoby ještě čestnější, loajální koalice a prodejných mediálních mozků. Proč? Odpověď je nasnadě. Najít motiv jak znemožnit a odstranit z politiky schopného člověka, který dokazuje, že stejně úspěšně jako podniká a vydělává pro sebe, dokáže po vstupu do politiky profesionálně spravovat i státní kasu. Na rozdíl od těch,, kterým se během 25.let nadmíru dobře placeného politikaření, vysezeného, vytlachaného v politických lavicích a křeslech nepodařilo vybudovat alespoň jedno podobné soukromé, šumné Čapí hnízdo z vlastních zdrojů (pardon, s padesátimilionovou dotací) natož řádně spravovat celou zemi. Nicméně úspěšně zdecimovali české zemědělství, průmysl, rozdali flanďákům desítky miliard v penězích, nemovitostech a památkách nevyčíslitelné hodnoty atd. Republice po nich zůstaly bilionové dluhy a ve státní pokladně pavučiny. Do politiky se ale vloudil žabák a usadil se na prameni penězovodů do stranických a soukromých účty. Důvod ho skandalizovat a špinavými intrikami dosáhnout, aby znechucen odešel nebo ho odstranit jinak. A na to jsou naši mocní, be... (zkráceno)<|i>

Automat 5822 16.09. 05:51
[Andrej Babiš] Vlasta 91612 60 let 17.06.2016 12:36
věk je 60let

Vlasta 91612 69 let 17.06.2016 12:35
Pane Babiš ja bych va přalajednou sy uklidi třeba čkolu zapar peněz cobystenatobšekl vamseto keca sodpuštěnim když mate nahrbanemiliony

MilanPachner 85438 75 let 17.06.2016 11:54
Dobrý den, sledoval jsem policejní aféru jako divák a mám několik poznámek k panu Babišovi. Vážený pane Babiši, nedávejte na sobě najevo, že problém osobně prožíváte. Zachovávejte neutrální spokojený úsměv. Nenechte se vyprovokovat k něčemu, co nemáte důkladně rozmyšlené. Vaši protivníci s vámi klepou jako s hruškou a čekají, co spadne. Pokud váš protivník udělá chybu, mluvte o tom při každé příležitosti stále znovu. Navštivte psychologa a nepoužívejte vulgární výrazy. Jinak třeba takový chovanec plzeňského ústavu, který je rafinovaný, bez svědomí a vypočítavý bude mít vždycky navrch. Nedávno jsem slyšel radu: Tomu, co slyšíš nevěř. Tomu, co vidíš, věř z poloviny. Neříkejte nikdy nic kompromitujícího. Nepřítel naslouchá.
Na závěr se omlouvám, za to, že jsem si dovolil vám radit, ale politika není pro slušné lidi, musíte na sobě pracovat a víc si uvědomit, kde se pohybujete. Jde i o nás ostatní, kteří všechno napjatě sledujeme a čekáme, až budeme moci hodit hlas do urny. Pak snad Chovanec s Kalouskem dostanou za vyučenou. Ing. Milan Pachner, Praha 9.

Kristýna 85654 79 let 17.06.2016 03:08
Začátkem dubna, kdy vrcholila causa Čapí hnízdo a skandalizace okolo Vás,pane ing.Babiši poslal mi kamarád mailem fotosoubor s ukázkami dezolátního stavu místa, kde jste se rozhodl svůj stavební záměr uskutečnit a následně obrázky zrealizovaného projektu. Pochopila jsem, proč ta bezprecedentní,surová štvanice proti Vám, Vašemu podnikání i úspěšnému ministrování. Soubor jsem odmailovala přátelům s následujícím komentářem: "Tak to je, milí přátelé,předmět nenávisti, hanlivého, zlomyslného osočování jak z úst nejen vzácně čestné politické opozice,tak i rádoby ještě čestnější, loajální koalice a prodejných mediálních mozků. Proč? Odpověď je nasnadě. Najít motiv jak znemožnit a odstranit z politiky schopného člověka, který dokazuje, že stejně úspěšně jako podniká a vydělává pro sebe, dokáže po vstupu do politiky profesionálně spravovat i státní kasu. Na rozdíl od těch,, kterým se během 25.let nadmíru dobře placeného politikaření, vysezeného, vytlachaného v politických lavicích a křeslech nepodařilo vybudovat alespoň jedno podobné soukromé, šumné Čapí hnízdo z vlastních zdrojů (pardon, s padesátimilionovou dotací) natož řádně spravovat celou zemi. Nicméně úspěšně zdecimovali české zemědělství, průmysl, rozdali flanďákům desítky miliard v penězích, nemovitostech a památkách nevyčíslitelné hodnoty atd. Republice po nich zůstaly bilionové dluhy a ve státní pokladně pavučiny. Do politiky se ale vloudil žabák a usadil se na prameni penězovodů do stranických a soukromých účty. Důvod ho skandalizovat a špinavými intrikami dosáhnout, aby znechucen odešel nebo ho odstranit jinak. A na to jsou naši mocní, be... (zkráceno)<|i>

Automat 5822 16.09. 05:50
[Andrej Babiš] Maja 89126 60 let 11.02.2016 20:16
jsme rádi,že jste.

Jarda 94243 42 let 10.02.2016 20:15
Blahopřeji k dnešnímu úspěchu slovensko-českému soudruhovi Adreovi Babišovi ke schválení EET. Teď by měl přijít na řadu zprůhlednění jeho majetku a hlavně jak ho nabil a takový soudruh(od roku 1978)nám přijel před 3-4 lety do republiky, pobláznil národ a nastolil diktatůru a to bude hůř. Je smutné, že musel přijít starý komunista alis Bureš STB aby
nám tady nastolil diktatůru a zrušil demokracii.Je to prostě slovenské komunistické ..!

ŠlechtaMirek 62315 88 let 04.02.2016 00:56
Jak ministr financí připravuje naši zemi na budoucí zrušení měny.
Protože mne v mediích zajímají i zapadlé informace, všimnul jsem si jedné takové : Tu je : Vlády severských státu si povšimnuly, že už dnes 50 až 70% všech finančních transakcí mezi občany se uskutečňuje bezhotovostně - bez používání bankovek. Předpokládají, že toto procento se bude nadále zvyšovat. Za těchto okolností mají banky neúměrné potíže s obnovováním stále se zmenšujícího počtu stále více poškozovaných bankovek. Banky v těchto zemích mají proto v úmyslu od roků 20,. nepozději až 22 zrušít oběh a tím výrobu náhradní hmotné měny úplně. Všechny platby občanú budou už jen bezhotovostní. Protože v pokladnách nebudou bankovky, nebude co vykrádat v benzinových pumpách ani v bankách. Nebude co vykrádat v v transportech peněz. Nebude stát za to vykrádat zlatnictví, zlato nebude směnitelné za neexistující bankovky. Nestojí to za zamyšlení?
Je mi skoro 90 a všimnul jsem si, že už také asi 80 procent svých plateb uskutečňuji bezhotovostně. Jaká úleva, místo zdržování s přepočítáváním peněz u pokladny a strachu abych nebyl ošizen, vytáhnu kartu a obraten už odcházím i se zaplaceným nákupem. Nechodím na poštu stát se složenkami a platit ještě poštovné, ale z domova třebas v neděli o půlnoci odešlu svou platbu, a to bez poplatku. Už se těším, že se ještě dožiju , jak si kupuju jeden banán či dvě housky a platím kartou a nikdo se tomu nebude divit. Dík našemu vizionářskému panu ministru Babišoví, že už dnes převychovává náši finanční sféru na přijetí této neodvratné budoucnosti. Proč se divit, že nedržím palce těm, kdo se tak namáhají tuto budoucnost oddálit. Tolik času ve své devadesátce už nemám.
Šlechta - Pardubice.
důchodce 88 let


Káťa 21398 37 let 01.02.2016 15:54
Pana Babiše jsem měla ráda, ale dostal mě tím, že uvažuje, že zruší daňový bonus na děti. Pokud vím, tento daňový bonus využívají hlavně rodiče malých dětí, kde otec pracuje (získá tedy bonus) a matka dítěte je na mateřské dovolené. Nebo třeba náš případ, kdy manžel i já pracujeme a po odečtení slevy na poplatníka nám zbývá každému cca 1500 Kč daně. Když si tedy chceme odečíst slevu na 2 děti (což je 2434 Kč), tak to uděláme z manželových daní a vrátí mu to formou daňového bonusu. Pokud to budeme chtít rozdělit a každý uplatníme jedno dítě, tak přijdeme o vyšší slevu na druhé dítě. Prostě zrušením daňového bonusu na to nejvíc doplatí rodiny s dětm... (zkráceno)<|i>

Automat 5822 16.09. 05:50
[Andrej Babiš] Maja 89126 60 let 11.02.2016 20:16
jsme rádi,že jste.

Jarda 94243 42 let 10.02.2016 20:15
Blahopřeji k dnešnímu úspěchu slovensko-českému soudruhovi Adreovi Babišovi ke schválení EET. Teď by měl přijít na řadu zprůhlednění jeho majetku a hlavně jak ho nabil a takový soudruh(od roku 1978)nám přijel před 3-4 lety do republiky, pobláznil národ a nastolil diktatůru a to bude hůř. Je smutné, že musel přijít starý komunista alis Bureš STB aby
nám tady nastolil diktatůru a zrušil demokracii.Je to prostě slovenské komunistické ..!

ŠlechtaMirek 62315 88 let 04.02.2016 00:56
Jak ministr financí připravuje naši zemi na budoucí zrušení měny.
Protože mne v mediích zajímají i zapadlé informace, všimnul jsem si jedné takové : Tu je : Vlády severských státu si povšimnuly, že už dnes 50 až 70% všech finančních transakcí mezi občany se uskutečňuje bezhotovostně - bez používání bankovek. Předpokládají, že toto procento se bude nadále zvyšovat. Za těchto okolností mají banky neúměrné potíže s obnovováním stále se zmenšujícího počtu stále více poškozovaných bankovek. Banky v těchto zemích mají proto v úmyslu od roků 20,. nepozději až 22 zrušít oběh a tím výrobu náhradní hmotné měny úplně. Všechny platby občanú budou už jen bezhotovostní. Protože v pokladnách nebudou bankovky, nebude co vykrádat v benzinových pumpách ani v bankách. Nebude co vykrádat v v transportech peněz. Nebude stát za to vykrádat zlatnictví, zlato nebude směnitelné za neexistující bankovky. Nestojí to za zamyšlení?
Je mi skoro 90 a všimnul jsem si, že už také asi 80 procent svých plateb uskutečňuji bezhotovostně. Jaká úleva, místo zdržování s přepočítáváním peněz u pokladny a strachu abych nebyl ošizen, vytáhnu kartu a obraten už odcházím i se zaplaceným nákupem. Nechodím na poštu stát se složenkami a platit ještě poštovné, ale z domova třebas v neděli o půlnoci odešlu svou platbu, a to bez poplatku. Už se těším, že se ještě dožiju , jak si kupuju jeden banán či dvě housky a platím kartou a nikdo se tomu nebude divit. Dík našemu vizionářskému panu ministru Babišoví, že už dnes převychovává náši finanční sféru na přijetí této neodvratné budoucnosti. Proč se divit, že nedržím palce těm, kdo se tak namáhají tuto budoucnost oddálit. Tolik času ve své devadesátce už nemám.
Šlechta - Pardubice.
důchodce 88 let


Káťa 21398 37 let 01.02.2016 15:54
Pana Babiše jsem měla ráda, ale dostal mě tím, že uvažuje, že zruší daňový bonus na děti. Pokud vím, tento daňový bonus využívají hlavně rodiče malých dětí, kde otec pracuje (získá tedy bonus) a matka dítěte je na mateřské dovolené. Nebo třeba náš případ, kdy manžel i já pracujeme a po odečtení slevy na poplatníka nám zbývá každému cca 1500 Kč daně. Když si tedy chceme odečíst slevu na 2 děti (což je 2434 Kč), tak to uděláme z manželových daní a vrátí mu to formou daňového bonusu. Pokud to budeme chtít rozdělit a každý uplatníme jedno dítě, tak přijdeme o vyšší slevu na druhé dítě. Prostě zrušením daňového bonusu na to nejvíc doplatí rodiny s dětm... (zkráceno)<|i>

Automat 5822 16.09. 05:50
[Andrej Babiš] Maja 89126 60 let 11.02.2016 20:16
jsme rádi,že jste.

Jarda 94243 42 let 10.02.2016 20:15
Blahopřeji k dnešnímu úspěchu slovensko-českému soudruhovi Adreovi Babišovi ke schválení EET. Teď by měl přijít na řadu zprůhlednění jeho majetku a hlavně jak ho nabil a takový soudruh(od roku 1978)nám přijel před 3-4 lety do republiky, pobláznil národ a nastolil diktatůru a to bude hůř. Je smutné, že musel přijít starý komunista alis Bureš STB aby
nám tady nastolil diktatůru a zrušil demokracii.Je to prostě slovenské komunistické ..!

ŠlechtaMirek 62315 88 let 04.02.2016 00:56
Jak ministr financí připravuje naši zemi na budoucí zrušení měny.
Protože mne v mediích zajímají i zapadlé informace, všimnul jsem si jedné takové : Tu je : Vlády severských státu si povšimnuly, že už dnes 50 až 70% všech finančních transakcí mezi občany se uskutečňuje bezhotovostně - bez používání bankovek. Předpokládají, že toto procento se bude nadále zvyšovat. Za těchto okolností mají banky neúměrné potíže s obnovováním stále se zmenšujícího počtu stále více poškozovaných bankovek. Banky v těchto zemích mají proto v úmyslu od roků 20,. nepozději až 22 zrušít oběh a tím výrobu náhradní hmotné měny úplně. Všechny platby občanú budou už jen bezhotovostní. Protože v pokladnách nebudou bankovky, nebude co vykrádat v benzinových pumpách ani v bankách. Nebude co vykrádat v v transportech peněz. Nebude stát za to vykrádat zlatnictví, zlato nebude směnitelné za neexistující bankovky. Nestojí to za zamyšlení?
Je mi skoro 90 a všimnul jsem si, že už také asi 80 procent svých plateb uskutečňuji bezhotovostně. Jaká úleva, místo zdržování s přepočítáváním peněz u pokladny a strachu abych nebyl ošizen, vytáhnu kartu a obraten už odcházím i se zaplaceným nákupem. Nechodím na poštu stát se složenkami a platit ještě poštovné, ale z domova třebas v neděli o půlnoci odešlu svou platbu, a to bez poplatku. Už se těším, že se ještě dožiju , jak si kupuju jeden banán či dvě housky a platím kartou a nikdo se tomu nebude divit. Dík našemu vizionářskému panu ministru Babišoví, že už dnes převychovává náši finanční sféru na přijetí této neodvratné budoucnosti. Proč se divit, že nedržím palce těm, kdo se tak namáhají tuto budoucnost oddálit. Tolik času ve své devadesátce už nemám.
Šlechta - Pardubice.
důchodce 88 let


Káťa 21398 37 let 01.02.2016 15:54
Pana Babiše jsem měla ráda, ale dostal mě tím, že uvažuje, že zruší daňový bonus na děti. Pokud vím, tento daňový bonus využívají hlavně rodiče malých dětí, kde otec pracuje (získá tedy bonus) a matka dítěte je na mateřské dovolené. Nebo třeba náš případ, kdy manžel i já pracujeme a po odečtení slevy na poplatníka nám zbývá každému cca 1500 Kč daně. Když si tedy chceme odečíst slevu na 2 děti (což je 2434 Kč), tak to uděláme z manželových daní a vrátí mu to formou daňového bonusu. Pokud to budeme chtít rozdělit a každý uplatníme jedno dítě, tak přijdeme o vyšší slevu na druhé dítě. Prostě zrušením daňového bonusu na to nejvíc doplatí rodiny s dětm... (zkráceno)<|i>

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113030

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti