Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 01.07. 12:46
[Andrej Babiš] Poslední, ne však nejhorší strana, je zcela odpočinková. Na fotografiích zjistíte, že Richard Brabec má psa, nejlepší vládní výjezd byl do Moravskoslezského kraje (je třeba zde uzmout voliče SPD a přetáhnout je k ANO), slovenský premiér Pellegrini je kámoš a hlavně, že s Monikou je to krásné. Třeba ji vzít ve dnech, kdy policii tvrdí, že je nemocná a nemůže vypovídat kvůli Čapímu hnízdu, na výlet do Finska.

Anonym 81166 01.07. 12:45
[Andrej Babiš] Třetí strana nabízí přepis z Babišova facebookového Pojď do mě, kde se dozvíme, že premiéra chválí i normální občané, nechybí chvála europoslankyně ANO Dity Charanzové, která si myslí, že zařídila zlevněné volání po EU. Dozvíme se také, kolik kilometrů dálnice staví Babišova vláda a v dokončení příjemného rozhovoru z titulní strany i to, že paní Monika je na dovolené válecí typ.

Anonym 81166 01.07. 12:45
[Andrej Babiš] Hned na další straně se čtenář dozví, že novináře nezajímají pozitivní a pravdivé zprávy, takže jim je hnutí ANO nabídne právě na tomto místě svých novin, což trochu připomíná Okamurovo sdílejte, než to smažou. Pro lidi, nezdatné na Facebooku, nechybí fotografie a informace o tom, že Babišova dcera odmaturovala, nebo výkřiky o tom, co se povedlo a co ne. Tam za všechno samozřejmě můžou druzí, tentokrát konkrétně exministr zemědělství Marian Jurečka, který krutě podcenil zkázu, kterou přináší kůrovec.

Anonym 81166 01.07. 12:44
[Andrej Babiš] Nový počin PR oddělení hnutí ANO sice nápadně připomíná loňský plátek Tomia Okamury, ale Prchal a spol. se zřejmě nechali inspirovat záměrně, jelikož tuší, že kvalitně prezentované chvalozpěvy mohou na naivnější část voličů dostatečně zabrat a vzbudit v nich dojem, že vše, co je v novinách napsáno, je doopravdy.
Co se tedy v prázdninovém speciálu hnutí ANO dozvíme? Předně, že už se moc nechce marketingovému oddělení vymýšlet něco nového, nebo prostě došla invence. Grafika zmatená, obrázky prapodivné úrovně. Obzvlášť malovaný průvodce, u nějž není úplně jasné, jestli znázorňuje velkého šéfa Babiše, se moc nepovedl.
Důležitý je však obsah, ne forma. A tam je vše v naprostém pořádku. Hned na titulní straně se dozvíte, že díky Babišovi, který plní své sliby, se důchodci budou mít líp, nebo jak trávil prázdniny u prarodičů, kde pálil věci z modelářské hlíny. Premiér se pochlubí i svými brigádami a dokonce i přizná, že se těšil zpět do školy. Zkrátka pohled do hlubin oligarchovi duše.

Edik 46149  53 let 01.07. 12:41
[Andrej Babiš] Ješte malá poznamečka, neměl jsem moc času číst ale velmí mně potěšila zpráva že policie začala dělat pořádek v nemocnicích kde jsou na vedoucích místech jeden Odeesák vedle druhého!
Opět došlo na slova pana Babiše, že nemocnice jsou bezedná díra,a začal dělat pořádek, hodně zlodějů půjde do tepláků,a to je jen začátek!!
Jen tak dál, stáří a nemocní lidé nemají na léky a krypli rozhazují milióny!!

Edik 46149  53 let 01.07. 12:34
[Andrej Babiš] Dobrý den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana!
Od středy má být opět pěkně, teď se trošku ochladilo,po těch vedrech v Maďarsku!
A v pondělí opět makat, stejně jako maká vláda skvělého pana Babiše!!
Zdravím hlavně paní Mirku,pana Michala, Jiřího Fandu .
Nevíte je ještě potřeštěná Majda 5822 na letišti?
A na konec, blbům neodpovídat!!

Anonym 89154 01.07. 12:30
[Andrej Babiš] Pro Fanda.Už ve středověku když chtěl někdo sesadit nějakého vládce tak si napřed sehnal armádu podporovatelů a teprve potom šel na věc.Jeden člověk s bejkovcem nestačí.To je třeba sjednocovat napřed národ proti těm lumpům co se po komunistech prolhali k moci a teprve potom jim řádně vyprášit kalmuk.

Anonym 81166 01.07. 09:55
[Andrej Babiš] Premiér nemůže být klidný. V hlasování o důvěře je totiž ještě mnoho proměnných, které nemůže ovlivnit. Stejně tak ale může být překvapen mile. Nikdy se totiž nedá předpovědět, jak se zachovají poslanci SPD, kteří jsou součástí hlasovací koalice ve sněmovně, ani nikdo neví, zda se náhodou nerozhodne Babišův kabinet podpořit třeba Václav Klaus mladší.

Anonym 81166 01.07. 09:55
[Andrej Babiš] Už nyní je jasné, že babišovcům bude kvůli dovolené chybět poslanec Jiří Mašek. Vítěz voleb tak bude disponovat 77 hlasy, z nichž by ovšem mohl ještě jeden ubýt. Nikdo totiž neví, v jakém rozpoložení je Karla Šlechtová. Věrná, přesto už nechtěná bývalá ministryně, která dala jasně najevo, že se Babiše nebojí, a proto by nebylo úplně překvapivé, kdyby se takto svému vůdci odvděčila.

Anonym 81166 01.07. 09:53
[Andrej Babiš] Stačí pouze sedm takzvaných přeběhlíků, v tomto případě však spíše prozřených, kteří mohou premiérovi překazit jeho mocenské plány. Tyto počty samozřejmě platí pouze v momentě, kdy skutečně všechny opoziční strany splní své sliby o tom, že pro nový vládní kabinet hlasovat nebudou, a také, že se sejdou v plném počtu.
Za tohoto předpokladu by skutečně stačilo, aby sedm lidí ukázalo, že jejich výroky o důležitosti demokracie v zemi nejsou jen prázdnými slovy, která mají voliče ujistit o tom, že nesměřujeme k totalitě, popřípadě k návratu starých pořádků.

Anonym 81166 01.07. 09:52
[Andrej Babiš] Hlasování o důvěře nové, vlády Andreje Babiše proběhne už 11. července, v den výročí vzniku Československé socialistické republiky. Do té doby mají ještě poslanci oficiální vládní koalice šanci si sáhnout do svědomí a rozhodnout se, zda chtějí pustit k moci nenasytného oligarchu a také jestli je přípustné po téměř třiceti letech nechat komunisty rozhodovat o naší budoucnosti.

Anonym 81166 01.07. 09:51
[Andrej Babiš] V neposlední řadě je zajímavé, že si pražská vrchní státní zástupkyně nedávno postěžovala na neseriózní a nekontrolované úniky informací z vyšetřovacích spisů do médií. Stalo se tak na konferenci Karlovarské právnické dny zaštítěné Soudcovskou unií a sponzorované Agrofertem. Média rozdělila na odpovědná a neodpovědná a varovala použitím zásahů proti redakcím soukromých webů, pokud budou porušovat presumpci neviny a zasahovat do soukromí obviněných osob. Jak vidno, v některých případech to neplatí.
Zatím se nelze zbavit dojmu, že aktuální kauza vyhovuje zejména ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi, který se potřebuje uvést jako zásadový bojovník proti korupci (ve skutečnosti jen velmi selektivní) a Lence Bradáčové, která znovu dala v pravý čas vědět, že se s ní musí počítat.

Anonym 81166 01.07. 09:50
[Andrej Babiš] Nasazení Lenky Bradáčové ostře kontrastuje s vyšetřováním Čapího hnízda, nad kterým má dohled, kde žádné, tím méně medializované policejní razie a domovní prohlídky neproběhly. Dozor v této věci sice provádí městské státní zastupitelství, ale to má Bradáčová pod palcem a může leccos v trestním procesu iniciovat.

Anonym 81166 01.07. 09:50
[Andrej Babiš] Současně se znovu vynořil problém s Čapím hnízdem, kdy společnost Imoba dobrovolně vrátila dotaci 50 milionů korun a tváří se, že tak učinila přesto, že nic nespáchala. Jenže pokud by vlastník luxusní farmy dotaci nevrátil, hrozila by mu vysoká pokuta a mohl by zaplatit dvojnásobek.
Není to poprvé, co vznikají otazníky, proč tento typ kriminality dozoruje vrchní státní zastupitelství. Primárně se má zabývat trestními případy s potenciální škodou nad 150 milionů korun, což zatím nic nedokazuje. VSZ Praha se iniciativně ujímá případu, na jehož počátku bylo tvrzení ministra zdravotnictví, ačkoli není věcně příslušné řešit zvýhodňování ve veřejné soutěži, náležející okresním státním zastupitelstvím.

Anonym 81166 01.07. 09:49
[Andrej Babiš] Jinak se však vyjadřoval na adresu trestního stíhání předsedy vlády Andreje Babiše. Nelíbí se mi, jak je kauza Čapí hnízdo medializovaná, řeší se věc, která není před soudem, stěžoval si Vojtěch počátkem ledna v rozhovoru pro portál Seznam.
Podivné jsou i jiné souvislosti kauzy nemocničních zakázek, včetně jejího načasování, které může odvádět pozornost od jiných aktualit. Policie a vrchní státní zastupitelství ji otevřely krátce po jmenování druhé Babišovy vlády, kterou provází několik skandálů, včetně nevydařeného nástupu nové ministryně spravedlnosti Taťány Malé.

Anonym 81166 01.07. 09:48
[Andrej Babiš] Nedokážu si představit, že by pan Novák v této pozici nadále působil. Pokud by byl zadržen a je trestně stíhaný a podezřelý ze spáchání trestného činu, tak tam to je na to, aby došlo ke změně, uvedl.
Novák byl později propuštěn a zatím není jasné, jestli bude trestně stíhaný. Nicméně ministr zdravotnictví vlády, která sama sebe ráda nazývá protikorupční, se trochu zapomněl, když projevil takovou razanci k ředitelově osudu. Jeho působení ve funkci si v případě obvinění neumí představit, aniž by tušil, jestli ho policie z něčeho podezírá.

Anonym 81166 01.07. 09:44
[Andrej Babiš] Kauza nemocničních zakázek, kterou spustila policie pod taktovkou Lenky Bradáčové, probíhá v režii ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Sám ji inicioval a dnes si neumí představit, že by ve funkci nadále působil trestně stíhaný ředitel nemocnice. Stejnou zásadovost však neprojevuje u obviněného premiéra.

Anonym 81166 30.06. 21:08
[Andrej Babiš] Dvojka ČSSD Jiří Zimola má na Vysoké škole technické a ekonomické (VŠTE) v Českých Budějovicích stejnou mzdu jako profesoři, tedy zhruba sedmdesát tisíc hrubého, ačkoliv je na jedné z budějovických vysokých škol pouze šéfem vnějších vztahů. Ostatní akademičtí pracovníci podobné částky ani zdaleka nedostávají.

Anonym 81166 30.06. 20:58
[Andrej Babiš] Takze jsme prislibili navrat u nas zaregistrovanych bezencu, ale nas superpremier o to nebyl Merklovou pozadan a "nikdy by neco takoveho nepodepsal". Hm, "Capi Hnizdo neni moje,, patri to myslim nejakym advokatum .., seznam prezidentovi jsem zaslal jen jeden se jmenem Pocheho ..

Anonym 81166 30.06. 20:54
[Andrej Babiš] To, že Babiš něco popřel, má asi takovou informační hodnotu, jako že Babiš něco přiznal.
Ani v jednom případě nevíte, jestli mluví pravdu, nebo jestli (tak jako většinou) lže.

Anonym 81166 30.06. 20:53
[Andrej Babiš] Nemá to lehké, chlapec, při jednání s evropskými státníky dela všecko pro to, aby ho brali jako partnera, ale doma před davy musí dělat bojovníka za národní zájmy. Nevýhoda bezpáteřního populismu..

Anonym 81166 30.06. 20:53
[Andrej Babiš] Už i Němci jedou účelovku proti Babišovi?

Xy 37246 30.06. 20:28
[Andrej Babiš] AB nemá s těmito stránkami nic spolené. Je to Kalouskovina

Anonym 81166 30.06. 20:16
[Andrej Babiš] Vážení diskutující, nezoufejte, že vaše rodina nedostane nějakého přivandrovalce a vy nebudete moci prokázat před uličnním výborem solidaritu s bližním.
Dle dopisovatele Le Monde je v Libyi 700tisíc až 1milion čekatelů na přestěhování se do Evropy.
Jde o obyvatele Etiopie, Somálska, Eritrije a začínají přibývat i obyvatelé západní Afriky.
Reportér Le Monde dokazuje jak je nesmyslná představa, že budou nějaká střediska v Libyi, kde probíhají neustále nepokoje, či v Tunisu, které jakékoliv zmínky o střediscích odmítá.
Jediné řešení dle mne je odstěhovat nově příchozí do Evropy a nepřizpůsobivé původní obyvatele Evropy přestěhovat směr Sibiř.
V ČR je vláda s podporou KSČM a komunisté mají bohaté zkušenosti s deportacemi celých národů a proto se nemusíte bát nějakých zádrhelů při svém odstěhování.
Jakékoliv ničení majetku, který byl váš ale v zájmu světového socialismu jej opouštíte bude okamžitě a tvrdě trestáno, třeba i zastřelením.

Fanda 46426  72 let 30.06. 20:03
[Andrej Babiš] Víš co Avyboji? přestaň tady psát , radši místo toho kecání vezmi ten tvůj bejkovec , vyjdi do ulice a začni řezat , Kalouska můžeš jako prvního jasný? Někdo někde musí začít tak buď chlap , jinak jsi u mně poossera.

Anonym 89154 30.06. 19:37
[Andrej Babiš] Když Babiš neumí ani na svých stránkách zajistit aby se tam věcné příspěvky necenzurovali tak potřebuje co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně.

Xy 37246 30.06. 19:32
[Andrej Babiš] Holé nesmysly

Avyboje 89154 30.06. 19:31
[Miloš Zeman] Sprostota některých lékařů nezná mezí.Klidně si vystudují za peníze Čechů a pak jdou do ciziny aniž by Čechům za vynaložené náklady poděkovali.I když mají titul tak se chovají jako sprostý dobytek.I za komunistú se studovalo zadarmo,ale po studiích musel každý zařezávat tam kde ho stát potřeboval.Komunisté uměli vládnout.To co se po komunistech prolhalo k moci je zase šikovnější na lhaní a zlodějnu.

Anonym 81166 30.06. 19:10
[Andrej Babiš] Rozmáhá se nám zde takový nešvar. Dříve šmejdi prodávali předražené hrnce a oblbovali starší lidi na pochybných prodejních akcích, jež byly deklarované jako zájezdy. Dnes šmejdi ovládají politiku a zase oblbují a lžou. Prodejní akce se změnily na volby a na místo peněz lidé chodí odevzdávat do uren ty správné volební lístky. Praktiky šmejdů však dále zůstavají, jen se změnila forma a obsah.

Avyboje 89154 30.06. 19:06
[Miloš Zeman] To,že komunisté KSČM chtějí podpořit lumpáckou vládu Babiše bude třeba na katovských mučírnách za vlastizradu odporážet veškerý tento vlastizrádný dobytek s bezbřehou krutostí.Filipa by bylo nejrozumnější narazit na špičku pořádně tlustého kůlu a ještě ztahnout z kůže.

Xy 37246 30.06. 19:02
[Andrej Babiš] Co je myšleno prodejem hrnců. Co s tím má společné AB

Anonym 89154 30.06. 18:53
[Andrej Babiš] Dúchodcům co pomohli zatahnout Česko na cestu do státního bankrotu je třeba vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem.Ti důchodci co pomáhali Česko rozprodat a rozkrást prodejem akcií z kuponové privatizace nebo prodejem podnikových akcií by se měli postavit do fronty na výplatu zaslouženého a spravedlivého důchodu stavět už s holým zadkem,aby neztěžovali provoz výplatního místa důchodů.Ušetřené miliardy použít na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.

Anonym 89154 30.06. 18:45
[Andrej Babiš] Chce to v Česku krutou revoluci a všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a devětadvacet roků Česko zbídačují odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Prostě dostat revolucí k moci pořádně krutou ruku mladé generace a přitroublé důchodce co nás co nás do EU a NATO zatahli nechat vychcípat hladem a ne si nadále na debužírování důchodců dlužit.

Avyboje 89154 30.06. 18:37
[Miloš Zeman] Pro Dalibor.S tvrzením,že Hitler neexistoval s můžeš hlásit o titul největšího vola světa.

Avyboje 89154 30.06. 18:34
[Miloš Zeman] Poukd Merkelová lže ,že i Češi souhlasí s braním migrantů tak to chce z EU co nejrychleji zdrhat a všechny lumpy co nás odtahli od surovinově bohatého Ruska a zatahli do NATO a EU je třeba odporážet za vlastizradu na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat vešketý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 81166 30.06. 18:18
[Andrej Babiš] Česká strana vyjádřila ochotu vyjednat správní dohodu o zlepšení spolupráce v oblasti navracení, a to podle článku 36 dublinského nařízení. Cílem těchto administrativních dohod je zvýšit účinnost dublinského mechanismu. S politováním bereme na vědomí, co bylo dnes v Praze řečeno, uvedlo tiskové oddělení německé federální vlády.

Anonym 81166 30.06. 18:04
[Andrej Babiš] Pro Xy
Stejně tak slušní lidé nemají na to, aby starším lidem prodávali předražené hrnce a deky.

Mirka 46120  66 let 30.06. 16:36
[Andrej Babiš] Bl beckum neodpovidam.

Xy 37246 30.06. 16:35
[Andrej Babiš] Na to ale demokrati nemají.

Xy 37246 30.06. 16:33
[Andrej Babiš] 66 vy jste hodně závistivý. A váš musí hodně štvát. Tak vyhrajte volby!

Anonym 81166 30.06. 16:20
[Andrej Babiš] Paní Merkel, pana Bureše neznajíc, neví, že jeho slovo je méně než plácnutí do vody.

Anonym 81166 30.06. 16:20
[Andrej Babiš] Věřím víc paní Merkelové, nežli AB.

Anonym 81166 30.06. 16:20
[Andrej Babiš] Kličkující Babiš slibuje vždycky na obě strany..

Anonym 81166 30.06. 16:18
[Andrej Babiš] Merkelová a další politici EU si musí začít zvykat, že máme lháře nejen na Hradě, ale i v čele vlády. Neplatí žádné podpisy ani podání ruky, natož ústní sliby.

Anonym 81166 30.06. 16:13
[Andrej Babiš] Pro Mirka
Tvoje kámoška je Babiš?

Anna 77951  50 let 30.06. 15:54
[Andrej Babiš] Ve vlade jsme zazili ministry s uznavanou moralkou, a jak sikovne obirali stat i lidi. Horsi to jiz byt nemuze.

Mirka 46120  66 let 30.06. 15:48
[Andrej Babiš] Macron se omluvil z oslavy v Derney kvuli fotbalu.Coz oba dva premieri plne chapali.Praskni 66.Plne overena zprava od me francouzske kamaradky.

Edik 21313  53 let 30.06. 15:02
[Andrej Babiš] Prezidentem Milošem Zemanem, premiér Andrej Babiš!!
Modré straky, Tuponi09 a KDS končí!!

Edik 21313  53 let 30.06. 14:58
[Andrej Babiš] Zítra jedeme zpět, vynikají dovča, každý den 28-32 st!!

Edik 21313  53 let 30.06. 14:57
[Andrej Babiš] Dobrý den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana, už všichni vrabci cvrlikání, že placený hňup 66, je nevyléčitelný těžký pacient!!
BLBOVI NEODPOVÍDAT NA SVĚTĚ JE FAJN JEN NAPROSTÝ CYP SEDÍ CELÝ DEN U PC!!
NASCHLE V PONDĚLÍ!!

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113030

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti