Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 06.05. 12:10
[Andrej Babiš] Cínovecká ložiska lithia vábí investory

Mašín 81182 06.05. 12:10
[Andrej Babiš] Zahraniční hráči skupují české dluhopisy

Mašín 81182 06.05. 12:09
[Andrej Babiš] Prodej nových aut v Česku se zadrhává, klesl meziročně o desetinu

Mašín 81182 06.05. 12:08
[Andrej Babiš] Nyní se zisky z investic do cenných papírů nezdaňují, pokud je investor vlastní nejméně tři roky. Přes proklamovanou podporu kapitálového trhu nehodlá ministerstvo financí udělat akciovou emisi u společností, které vlastní stát. Jsou to společnosti strategického významu a MF se v jejich případě k tomuto kroku nechystá, zdůrazňuje Vojtěch. V zahraničí se přitom běžně obchoduje s akciemi vlastníků letišť, pošty nebo železničních dopravců, které v Česku vlastní stát. Investoři si mohou koupit akcie britské pošty Royal Mail zprivatizované před šesti lety, francouzského provozovatele letišť Aéroports de Paris nebo například přepravce Deutsche Bahn. Kandidáti na burzovní emisi by se nicméně mohli najít i mezi českými společnostmi.

Mašín 81182 06.05. 12:07
[Andrej Babiš] Pro JesusChrist, tak to nekupuj a nebudou to sem posílat, blbe.

Mašín 81182 06.05. 12:06
[Andrej Babiš] Koncepce postrádá propojení investic úspor domácích subjektů do podniků tvořících tuzemskou ekonomiku, upozorňuje executive director Patria Corporate Finance Petr Dědeček. Podobně se vyjadřuje rovněž šéf makléřské firmy Cyrrus Marek Hatlapatka. Je to sice nezbytná, ale nikoliv dostatečná podmínka, hodnotí koncepci Hatlapatka s tím, že ministerstvo by mělo podpořit investování různými pobídkami i daňového charakteru. Podle Dědečka by investování fyzických osob nejvíce prospělo snížení daňového testu z dnešních tří let na jeden rok nebo zavedení určitých daňových prázdnin pro investory například na šest až devět měsíců po IPO, aby se nastartovala likvidita. Kromě podpory investorů by však stát měl podle expertů podpořit zájem českých firem jít si pro peníze na burzu.

Mašín 81182 06.05. 12:05
[Andrej Babiš] Ministerstvo financí Aleny Schillerové sice představilo kroky, jak podpořit kapitálový trh, ale na podporu primárních emisí neboli IPO na pražské burze poněkud zapomnělo. Nedávno představená koncepce rozvoje kapitálového trhu totiž obsahuje jen obecná opatření typu vzdělávání finančních ředitelů malých a středních firem o možnostech financování přes burzy, poskytování informací pro investory v angličtině nebo například podpora rozvoje peněžního trhu.

JesusChrist 62237 06.05. 12:04
[Andrej Babiš] Historická ostuda - Němci posílají do naší země druhořadé zboží, potraviny, prášky na praní..atd. a jako důvod ti praví "znalci" uvedli jiné zvyky, chutě.
"Čistá vyvolená rasa" tak od druhé světové války opět dává světu najevo podle Mašína, že "Německo je na rozdíl od nás podstatně svobodnější zemí a že tato jejich satira se tam používá jen vůči chudším a slabším zemím".

Mašín 81182 06.05. 12:03
[Andrej Babiš] Rovnost podnikání při EET nebude. Na část profesí kontrolní nákupy nedosáhnou

Mašín 81182 06.05. 12:00
[Andrej Babiš] Petr Fiala v neděli ukázal, stejně tak, jak to umí například Ivan Bartoš, že není potřeba být vulgární, není potřeba zvyšovat hlas, není potřeba lhát. Stačí jen předložit jasná data a Babiš už se ze lži a neschopnosti usvědčí sám. Doslova na háku ho má Václav Moravec, který se naučil arogantního premiéra s estébáckými manýry usměrnit, stopnout a dokonale překvapit.
Ukazuje se, že porazit Babiše v debatě není nic moc těžkého. Stačí mluvit srozumitelně a říkat pravdu. A s tím má pan premiér velké problémy.

Mašín 81182 06.05. 11:59
[Andrej Babiš] Tak to už nefunguje. Každé vystoupení Babiše v televizi má dvě roviny. Divák se musí stydět za to, co vidí. Je nepochopitelné, že někdo s takovou vyjadřovací neschopností, může vést zemi. A druhá rovina je čistá zábava. Je legrační, jak Babiš nic neví, neumí argumentovat, nerozumí chodu státu, lže, je arogantní, vymlouvá se jak malé dítě, piští slovensky a tahá pololži ze svých složek na kdekoho.

Mašín 81182 06.05. 11:58
[Andrej Babiš] Andrej Babiš je zřejmě prvním premiérem v historii České republiky, který nedokáže v debatě překonat nikoho. S kýmkoliv Babiš zatím usedl do televizního studia, s tím prohrál. Z opozičních lídrů ho jasně pokořil Kalousek, Bartoš, v neděli si ho podal šéf ODS Fiala. Babišovi už dávno přestala fungovat základní rada, se kterou ho do televize vyslali jeho poradci: Mluv. Je jedno co říkáš. Pořád mluv, lži, křič, můžou to být i protimluvy, ale hlavně mluv. Do toho mávej tabulkami, které ti nachystáme. Pomlouvej všechny okolo sebe.

Mašín 81182 06.05. 11:57
[Andrej Babiš] Andrej Babiš. Ten, kterého v debatě porazili úplně všichni

Mašín 81182 06.05. 11:57
[Andrej Babiš] Babišův pomník: Po zavedení EET zavřelo 1595 venkovských prodejen

Mašín 81182 06.05. 11:56
[Andrej Babiš] NKÚ dále kritizuje Babišovu vládu: Stát má několikaleté zpoždění ve stavbě vah na dálnicích

Mašín 81182 06.05. 11:55
[Andrej Babiš] Pro tupečka Marečka. Deník je tištěné médium vycházející v papírové nebo internetové podobě. ZDF je celoplošná televize. ZDF vznikla v bývalé NSR, tedy v západním Německu, to je v zemi, kde komunisty nikdy neměli ve vládě.

Marek 37243 06.05. 11:54
[Andrej Babiš] Mašíne ostuda jste vy v demo bloku kam jste nás dostali. Jsme občané 2 kategorie. Vše co se jim nehodí dají k nám.

Marek 37243 06.05. 11:52
[Andrej Babiš] Němci mají svých problémů s uprchlíky, tak ať se o ně postarají.

Mašín 81182 06.05. 11:52
[Andrej Babiš] Jak si můžeme nechat líbit takovou ostudu? Vždyť si o nás naši sousedé, kteří vybudovali silnou a bohatou demokracii, musí myslet, že jsme naprostí hlupácii! Proč proti této ostudě nevystupují ve větší míře respektované osobnosti národa? Proč se o této šou nedozvíme vůbec nic z většiny našich médií?
Za tuto historickou ostudu Čechů, Rumunů i Maďarů může na veřejné scéně každý, kdo dělá, že je tu všechno v pohodě.

Mašín 81182 06.05. 11:51
[Andrej Babiš] Oliver Welke uvedl pořad o východních politicích opravdu natvrdo: Aby Evropa vzala vítr plachet svým nepřátelům, musí opravdu pořádně zapracovat. Proto tu máme novou rubriku KORUPCE. A v této rubrice hraje jednu ze tří hlavních rolí český premiér Andrej Babiš. A aby byl dojem trapnosti a absurdity chování českého premiéra opravdu dokonalý, tak má celá šou svoji kulturní tečku, a populární zpěvák Karel Gott zazpívá v němčině Andreji Babišovi ty největší korupční hity. A na samotný závěr také vysněnou korupční baladu na nápěv Včelky Máji, kterou Němci milují a dobře znají. Karel Gott tím vlastně zazpívá Babišovo vyznání:
A ta k.áva, kterou tak rád dojím, má jméno Evropa. Hloupá, bohatá, otravná Evropa.

Mašín 81182 06.05. 11:50
[Andrej Babiš] Nalijme si čistého vína: Naše ostuda je naprosto otřesná a nemá historickou paralelu. Češi se tímto zařadili z hlediska politické kultury mezi nejpohrdanější země Evropy.
Je přitom třeba zdůraznit, že tato satirická šou ZDF nejprve drsně komentovala aktuální situaci na německé scéně a dělala si krutou legraci z neschopnosti Angely Merkelové nazřít své vlastní problémy. To jen pro pořádek, aby bylo jasné, že Německo je na rozdíl od nás podstatně svobodnější zemí a že satira se tam nepoužívá jen vůči chudším a slabším zemím, nýbrž na prvním místě k otevřenému řešení vlastních problémů. To v Institutu Václava Klause bohužel netuší.

Marek 37243 06.05. 11:50
[Andrej Babiš] ZDF komunistický deník, teď jsi se odkopal za koho hraješ.

Mašín 81182 06.05. 11:49
[Andrej Babiš] Popis televize ZDF je zcela přesný. Lidé, kteří v Rumunsku, v Maďarsku a v České republice kritizují ostudné praktiky politických lídrů, jsou v menšině a jejich pohled není vpuštěn do hlavních médií. Naše nejsilnější televize TV NOVA podlézá Babišovi a nemá žádnou inteligentní a hlavně svobodnou politickou a satirickou šou. Nemá ji ani veřejnoprávní Česká televize, byť ta se aspoň v omezené míře snaží říkat lidem pravdu. Činí to v publicistických pořadech, bohužel ale o poznání méně v hlavních zprávách.

Mašín 81182 06.05. 11:49
[Andrej Babiš] Miliony německých diváků nejprve sledovaly šokující reportáž o tom, jak východní šíbrové Babiš, Orbán a Dragnea odklánějí evropské peníze do svých firem a tím posilují svoji moc a likvidují demokracii. Ještě mnohem více německých diváků ale sledovalo páteční šou v hlavním vysílacím čase, kde moderátor satirických zpráv Oliver Welke s brutální otevřeností okomentoval chování šéfa rumunských sociálních demokratů Dragnea, který díky ohromné voličské podpoře prosadil zákon, jež ho zbavuje trestní zodpovědnosti za prokázané podvody, pak hned šéfa české vlády Andreje Babiše, který dokázal v době své vlády zdvojnásobit dotační příjmy pro svůj podnik Agrofert, a nakonec šéfa maďarské vlády Viktora Orbána, který si postavil z evropských peněz sportovní stadion hned vedle své chalupy a který svému zeti dal miliardovou státní zakázku na veřejné osvětlení.

Mašín 81182 06.05. 11:48
[Andrej Babiš] Nejsledovanější německá televize ZDF informovala své diváky o katastrofálním úpadku politické kultury v České republice, v Maďarsku a v Rumunsku. Česká republika se dlouho těšila pověsti modelového příkladu úspěšné transformace z totalitního státu k demokracii. Od sesazení české vlády vlastním prezidentem Klausem uprostřed předsednictví EU v roce 2009 šla naše pověst prudce dolů. A nyní, po šesti letech prezidentství Miloše Zemana a pěti letech vládnutí hnutí ANO jsme, co se týče naší pověsti, doslova na kolenou.

Mašín 81182 06.05. 11:47
[Andrej Babiš] Historická ostuda: Němci považují Orbána, Babiše a Dragneu za obyčejné podvodníky

Mašín 81182 06.05. 11:30
[Andrej Babiš] Výborné video na Youtube:
"Xaver Live host: Miroslav Kalousek"

JesusChrist 62237 06.05. 10:40
[Andrej Babiš] Paní Mařeno 5822, nemusíte zde trávit vůbec žádný čas (ani příliš mnoho).
Děkujeme.
Smích 582205.05. 16:37
Tak čau :-)). Nemíním zde ztrácet mnoho času, rodina je mi přednější.

Anonym 5822 06.05. 10:19
[Andrej Babiš] 21219 vyhledej včas psychiatra, abys neskončil jako Eda a Stanouš a jejich další černá rodina.

Anonym 5822 06.05. 10:18
[Andrej Babiš] Nedůstojné vykrucování se ministryně Novákové po skandálu s vykázáním tchajwanského zástupce z jednání na ministerstvu? Nebo že si pan prezident začal u cigaretky tykat s milým Sašou (rozuměj rakouským prezidentem Alexandrem Van der Bellenem)? Nebo jak bravurně pozurážel svého vídeňského socialistického přítele Häupla? Ale kdepak. Dokonce ani to, kdo je v čele nějakého sněmovního výboru. Samá voda. Tak to už nevím, říkáte si možná, media o ničem jiném nepsala. Ale ano. Napovídám: nad čím se pan premiér nejvíce rozčiloval? No přece nad zveřejněním Výroční zprávy Nejvyššího kontrolního úřadu za rok 2018!
Není to příjemné čtení. Ani pro vládu, ale ani pro nikoho, kdo to s naší zemí myslí dobře. Možná už Andreje Babiše mrzí, že se tak veřejně vztekal. Upozornil na problém. Mohl mlčet, jako to dělá běžně, když šlápne vedle. Mohl taky obvinit opozici, která tu sice naposledy vládla před šesti lety, ale co jiného premiér umí? Děla to tak vždy, když je konfrontován s vlastními nesplněnými sliby. Tentokrát jednal silně instinktivně, protože si uvědomil, že věc je skutečně vážná. Kritiku opozice lze nějak odbýt, onálepkovat. Marketing něčím zabaví lidi na sociálních sítích a přes titulky svěřeneckých novin. Jenže fakta a závěry nezávislého státního úřadu už nejde jen tak přejít mávnutím ruky.
A co premiéra Babiše tak podráždilo? Zde je několik ukázek. Vybral jsem je spíše namátkově, ve zprávě toho najdete mnohem více a ve stejném duchu, ať už sáhnete kamkoli:
systémové překážky, které budou ovlivňovat výsledky ČR a její konkurenceschopnost do budoucna
nepředstavují záruku zdravých veřejných financí v dlouhodobém horizontu
rostou běžné výdaje a dosud vázne uskutečňování strategických investic i realizace důležitých reforem
na dlouhodobou neudržitelnost veřejných financí upozornila vládu také Národní rozpočtová rada, která za hlavní riziko považuje nesoulad mezi nastavením legislativy, budoucím demografickým vývojem a oddalováním důchodové reformy
stát především nevyužil období hospodářského růstu pro sestavení rozpočtu, který by byl alespoň vyrovnaný a zohledňoval principy hospodářského cyklu
podceňování rizik růstu běžných, resp. mandatorních výdajů státu
ačkoliv příjmy státního rozpočtu od roku 2014 do roku 2018 vzrostly o téměř 270 mld. Kč, plánované saldo SR se v těchto letech snížilo jen o 62 mld. Kč
podíl kapitálových výdajů byl dokonce nižší, než tomu bylo v době ekonomické krize, kdy např. v roce 2009 činil 11,4 %
meziroční nárůst běžných výdajů SR ve výši 86,5 mld. Kč byl vyšší než nárůst daňových příjmů ve výši 84,8 mld. Kč, což vytváří rizika pro udržitelnost hospodaření s prostředky SR v budoucnu
zvyšující se běžné výdaje včetně eventuálního hospodářského útlumu a s tím související pokles daňových příjmů vytvářejí rizika pro udržitelnost hospodaření s prostředky státního rozpočtu
podceňování rizik růstu běžných výdajů (např. vlivem stárnutí populace, zvyšováním počtu zaměstnanců a dalších plánovaných výdajů (např. slev) bez zajiště... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 06.05. 10:12
[Andrej Babiš] Dovedu si představit, že bych Burešovi, po neblahém setkání s ním, dal přes hubu, alespoň virtuálně, krásná představa, bohužel pouhý sen, o Ovarovi ani nemluvím. Ten by facku ani nepřežil, stařeček. Všeho do času, a jak vidno, opět jasno a podařilo se. Papáá. :-))

Anonym 5822 06.05. 10:08
[Andrej Babiš] To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou
Ilustrační foto
Autor:
Jiří Pondělíček
Vydáno:
6.5.2019
Rubrika:
Komentáře a názory
Sdílet:
a 61713; a 61593;

a 61713; a 61594;

a 61713; a 61443;

Tato nesmrtelná věta feldkuráta Katze v podání Miloše Kopeckého z filmového zpracování Haškova románu o dobrém vojáku Švejkovi se zřejmě stala základem ekonomické politiky nejenom u nás, ale i ve Spojných státech. V posledních několika dnech se i do české kotliny doneslo několik ekonomických zpráv zpoza Atlantiku. Oficiální statistiky zaměstnanosti a ekonomického růstu za první čtvrtletí tohoto roku v USA, které se ještě na konci minulého roku začínaly bát zpomalení a recese, jsou lepší, než se čekalo. Nezaměstnanost je nejnižší za poslední 49 let a čtvrtletní růst vyskočil opět nad tři procenta v meziročním srovnání a to navíc v prvním čtvrtletí, kdy bývá obvykle spíš slabší.
Americký ekonomický motor se, zdá se, nezadrhává a současná administrativa se nesporně vynikajícími výsledky chlubí. Prezident Trump se z rekordních čísel snaží politicky vydolovat, co to jde, a přebít všechny pochybnosti spojené s vydáním Muellerovy zprávy. Může mu to vyjít, protože ekonomika je pořád pro většinu amerických voličů tím hlavním rozhodovacím faktorem. Zároveň je ale třeba říci, že díky své osobnosti, vystupování a politice v jiných oblastech, nemá znovuzvolení ani zdaleka jisté. Přitom z historického pohledu by při takto rychle rostoucí ekonomice opoziční strana v americkém systému na zisk prezidentského úřadu na úkor obhájce nejspíš ani nemohla pomýšlet.
Dalším potenciálním problémem je, jak moc je růst uměle hnán nahoru pomocí deficitu. Ten totiž za současného prezidenta rychle roste. Ten trend začal už ke konci Obamovy administrativy, která po hrozivých schodcích způsobených snahou sanovat rozsáhlou krizi z roku 2008, začala tempo zadlužování zpomalovat. Jenže zatímco ve fiskálním roce 2015 potřeboval rozpočet o nějakých 430 miliard víc, než byla vláda schopna vybrat, což činilo 2,4 % HDP, o rok později už to bylo téměř 600 miliard a více jak 3 % HDP. Ve fiskálním roce 2018, který skončil na podzim loňského roku to už bylo téměř 800 miliard a 4 % HDP. Za první čtyř měsíce tohoto rozpočtového roku pak se pak tempo zadlužování ve srovnání s rokem 2017 zrychlilo o téměř 80 %.
Podle předpovědí by v roce 2020 navzdory nejvyšším daňovým příjmům v dějinách, měl být schodek zhruba 1,1 bilionu dolarů, nejvíc od roku 2012. Daňové škrty a sice americké ekonomice pomohly, ale dluh roste ještě rychleji. K tomu je třeba připočíst poměrně malý růst mezd, který znamená, že FED zatím nebude mít prostor ukončit politiku levných peněz. Celkový dluh americké vlády roste do závratných výšin a jen splátky úroků z dluhu by podle Rozpočtové kanceláře Kongresu v tomto fiskálním roce měly dosáhnout téměř 400 miliard dolarů. V příštích letech toto číslo ještě poroste a do roku 2028 se podle odhadu kanceláře vyšplhá na více než 900 miliard dolarů.
Spojené státy jsou na tom i přes to... (zkráceno)<|i>

Marek 37243 06.05. 09:43
[Andrej Babiš] Oprava:policie konala zabrala sviňstva

Marek 37243 06.05. 09:40
[Andrej Babiš] Tak se nám smažky předvedly. Pochodovaly Prahou v čele s Bartošem řádně upravení. Policie konání svinla, byly tm i. stříkačky a další hrůzy.

Anonym 21219 06.05. 08:09
[Andrej Babiš] Izrael a Palestina uzavřely dohodu o příměří
-
Proč píšou nesmysly? Oni válčí už stovky a snad tisíc let. Do týdne zase vystřelí.

Anonym 21219 06.05. 08:05
[Andrej Babiš] Spoustu lidí nechápe, proč jsou v okolních zemích v Iráku a proč v Sýrii. Bystrý si všimne, že tím obklíčily Irán a že to byla asi taktika, protože okolní země by se asi přidaly, tak je vymázli a hurá na Irán a pak poznají sva_tou v_álku doopravdy.

Anonym 21219 06.05. 08:00
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

Anonym 21219 06.05. 08:00
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

Anonym 21219 06.05. 08:00
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

Anonym 21219 06.05. 07:59
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

Anonym 21219 06.05. 07:59
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

Anonym 21219 06.05. 07:59
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

Anonym 21219 06.05. 07:59
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

Anonym 21219 06.05. 07:59
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

Anonym 21219 06.05. 07:59
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

Anonym 21219 06.05. 07:59
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

Anonym 21219 06.05. 07:59
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

Anonym 21219 06.05. 07:59
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

Anonym 21219 06.05. 07:59
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

Anonym 21219 06.05. 07:59
[Andrej Babiš] Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.
-Napětí se stupňuje. USA vyslaly k Íránu letadlovou loď a bombardéry (Novinky)
-
To skoro fakt vypadá, že vyhlásili minimálně půlce světa válku jsem na ně zvědav, protože Irán je položí.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150000 150500 151000 151500 152000 152500 153000 153500 154000 154500 155000 155500 156000 156500 157000 157500 158000 158630

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti