Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 85845 26.11.2015 19:42
Už i Štěch si myslí,že Ovar je ko.ot.

Anonym 94158 26.11.2015 14:30
Někdy člověka dokáže naštvat, že když po mnoha letech máme skutečnou demokracii, ekonomika roste a snižuje se dluh způsobený předchozí vládou, vletí do toho zahraniční konflikt. Plno řečí a nic víc. Evropa vítá invazi muslimů, a to stejně jako Hitlera v roce 1939. Cením si, že V 4 má trochu jasno. Nevím, co stojí EU v cestě pro tvorbu silových orgánů EU, Vojsko EU, policie EU a zpravodajství EU a další instituce. Je nutné přijmout taková opatření, která velký bratr zavedl na hranici s Mexikem.

Anonym 94158 26.11.2015 14:17
Milý 90186, z toho humanitárního konvoje ještě několik hodin explodovaly obvazy, tampony a nějaká neznámá lékařská technika, vypadalo to jako hlavně děl.

Anonym 90186 26.11.2015 13:45
Sobotka jasně popsal, že se Ovar 17.11. paktoval s náckem Konvičkou.

Pomstichtivá reakce Ovara nenechala dlouho na sebe čekat. Sobotku označil za drzouna, i když byl Konvička druhý den obviněn z náckovství. Jeho obvinění, že Sobotka ohrožuje bezpečnost vypovídá o tom, že Ovarovy hnul Sobotka pěkně žlučí a ne jak tvrdí Ovar, že to přechází s úsměvem.

Jinak se Ovar veřejně opět přiznal, že je lhář. Tvrdí, že Konvičku nezná a ani nezná jeho prohlášení. Články na netu z dřívější doby svědčí o pravém opaku.

Anonym 90186 26.11.2015 13:33
Při leteckých úderech na syrské město Asas poblíž hranic s Tureckem byl ve středu zasažen konvoj s humanitární pomocí. Sedm lidí zemřelo a deset dalších bylo zraněno, uvedla turecká agentura Anadolu.

Konvoj vezl pomoc uprchlíkům, kteří v Asasu pobývají. Nálet provedla buď syrská, nebo ruská letadla. Právě Rusové oblast údajně krátce před tím intenzivně bombardovali.

Anonym 90186 26.11.2015 13:33
Pro 94158

A co je na mém příspěvku nepravdivého?

Anonym 94158 26.11.2015 13:26
90186, doufám, že nejsi ortodoxní muslim. Vidíš ty věci nějak z té druhé strany. Nejmenuješ se Adolf?

Anonym 90186 26.11.2015 12:30
Pro 94158
V Beslanu zahynulo 186 dětí. Řadu těchto dětí zabili sami Rusové. A to když je teroristi vystrčili do oken, tak Rusové pálili jak o život a také roztřílením jednoho křídla budovy z těžkých zbraní v okamžiku, když teroristi převáděli rukojmí z hořící tělocvičny.
Po určité době se provalilo, že celou akci zinscenoval Putin a velice mu záleželo na tom, aby to byl co největší masakr. Tím si zlegalizoval vraždění Rusů na čečenských civilistech.

Tomuto masakru předcházel masakr jiný a to v Grozném, kde Rusové rozstříleli 100 tisíc čečenských civilistů a to včetně dětí. Groznyj byl po ruském řádění přirovnán ke Stalingradu z druhé světové války.

Rusové nemají na triku pouze Čečence, ale i svoje občany. Jednou z obětí je i novinářka Politkovská, která kritizovala postup Rusů v Čečensku. Jako nepohodlná Putinovi byla posléze zavražděna.

Anonym 78250 26.11.2015 11:57
teda myslím s dcerou Olgy Somerové jestli řádí! :-D

Anonym 78250 26.11.2015 11:56
Anetě přeji ať jí to klapne, jen nevím kde to vzala :-DD žena s ženou dítě neuděla. Docela mi je z toho šoufl a lituju Olgu Somerovou. Jestli teda Aneta pořád řádí s ní. Jinak se tomu stejně nedá říct.

Anonym 94158 25.11.2015 23:19
Milý 90186, Rusové bojují proti IS. S ohledem na největší poměr muslimů v obyvatelstvu s tím mají velké zkušenosti. Každý zná Beslan, ve kterém bylo zabito více než 350 dětí. Moho jejich ortodoxních občanů je v IS. Dle mého názoru by měli věc řešit. Jako jediní jsou tam legálně. Teprve krátce, a to s ohledem na schválení RB OSN jsou tam i jiné státy, které se podílí celkem asi 28%. Jsem rád, že k těm zemím alespoň oficiálně patří už i Turecko. Snad jim to vydrží.

Anonym 94158 25.11.2015 23:04
Dle ankety na Seznamu se pan prezident těší důvěry více než 75%. Je to velmi vypovídající. Pane - í cenzore, dříve než opět smažete tento příspěvek, prosím mrkněte tam. Za bolševické považuji červené karty je to symbol dnešního bolševika.

Anonym 85845 25.11.2015 22:51
Konvicku neznám.

Chachachachachacha.

Anonym 90186 25.11.2015 11:27
Fakt, že už dnes nikomu nevadí, že prezidentský kancléř Vratislav Mynář nemá bezpečností prověrku a Miloš Zeman jej kvůli tomu neodvolá, dobře známe. Za vyvěšení rudých trenek ale na Pražském hradě padaly hlavy a mj. také Mynářovy odměny. Co se stane po reportáži České televize, která ukázala, že bez jakékoli kontroly byly v jindy nepřístupných prostorách Hradu desítky lidí?

Cestu, autobusy, mávátka a celou akci jako vystřiženou z doby komunistického režimu prý bude platit Strana práv občanů. Zda na sebe také vezme zodpovědnost za to, že Zemanovi fanoušci si během svého výletu sedali na vzácná křesla a zvedali koberce, to už jasné není, protože organizátor Vratislav Mynář sdělil, že reportáž ČT neviděl.Jestli by něco ale jasné být mělo, je to situace bezpečnostních opatření v sídle prezidenta republiky. Bylo vážně zajímavé sledovat rozdíl mezi tím, kdy aktivisté vyměnili prezidentskou standartu za červené trenýrky to se odehrálo venku, na místě bylo jen málo lidí a ti se tam navíc dostali díky lešení, které u budovy stálo a 17. listopadem. V prvním případě mj. skončil velitel Hradní stráže.

Případ druhý: Dva autobusy lidí, kteří byli odměněni za své politické postoje (ať už reálné, či ne) se dostali do blízkosti prezidentské kanceláře, aniž by je kdokoli kontroloval. Jelikož mezi nimi byl i kameraman České televize, který mohl jet jen na základě jediného telefonátu na obecní úřad v Osvětimanech, je to opravdu zvláštní situace. Zemanovi zastánci rádi skupině Ztohoven nejen v internetových diskuzích vzkazují, že kdyby se podobná věc odehrála na střeše Bílého domu, dávno by policie aktéry zastřelila. Kolik lidí asi chodí do Bílého domu, aniž by kdokoli zjistil, zda u sebe nemají bombu nebo zbraň?

Čekat, že kancléř Mynář odstoupí, by asi bylo hodně naivní takovýto detail je ve srovnání s bezpečnostní prověrkou samozřejmě jenom banalita. Možná tedy opět přijde o prémie ale jenom možná. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček se totiž na svém facebookovém profilu vyjádřil jako vždy seriózně: Počínaje zítřejším ránem se ČT vrací k původní znělce ČST Praha. V novém programovém schématu naleznete opět pořad Volná tribuna, který nahradí populární Reportéry ČT. I nadále bude pořad odhalovat za vydatné instruktážní pomoci soudruhů z Bezpečnosti protistátní aktivity. Na vysvětlenou: To, co se stalo 17. listopadu, bylo v pořádku. Že si o tom někdo dovolí informovat, to už méně. Takhle se dnes na Pražském hradě uvažuje.

Anonym 90186 25.11.2015 11:22
Trestní oznámení na neznámého pachatele pro podezření ze spáchání trestných činů dotačního podvodu a poškození finančních zájmů Evropské unie ve zločinném spolčení podal v úterý na Vrchní státní zastupitelství v Praze občan, který z obavy o vlastní osud i osud osob blízkých neuvedl své jméno. Doložil však, že trestní oznámení odeslal na podatelnu prostřednictvím Městského státního zastupitelství v Praze. Trestní oznámení podal jako anonymní, neboť majitel společnosti Agrofert, jejíž představitelé a zástupci výše uvedené skutky zřejmě iniciovali i realizovali, je zároveň místopředsedou vlády ČR a ministrem financí. Zároveň jej k tomuto rozhodnutí vedla i skutečnost, že významný podíl mediálního trhu v ČR je ve vlastnictví či pod přímým vlivem výše uvedené skupiny a je snadné si představit i tzv. mediální lynč nepohodlných osob.

Anonym 90186 25.11.2015 11:08
Rusko si zvyklo provokovat až příliš. Podobné incidenty lze registrovat takřka denně: ponorky na hranicích výsostných vod Spojeného království, bitevníky v bezprostřední blízkosti Aljašky, letadla i lodě na hranicích Litvy, Estonska, Lotyšska či Norska. V tomto smyslu je dobře, že se proti narušiteli někdo ohnal a že spoušť nestiskli Evropané. Kdyby se střetly vojenské síly třeba v Pobaltí, na přímé hranici NATO a Ruska, bylo by mnohem hůře.

Anonym 90186 25.11.2015 10:40
Pro 94158

Rusové v Sýrii bojují za své zájmy. To je udržet svoje vojenské základny na území Sýrie. Do bojů vstoupili až když byli povstalci několik kilometrů od jejich základny. Na islamisty ve velkém zaútočili až po sestřelení ruského civilního letadla. Do té doby útočili hlavně na syrskou opozici.

Turci před nedávnem jasně upozornili, že pokud kdokoliv naruší jejich vzdušný prostor bude sestřelen.

Ropu od IS tam nakupovali hlavně Asad a Kurdové. Dokud budou ruské vojenské základny na území Sýrie, tak se uprchlíci domů vracet nebudou.

Jestliže Rusové sypou bomby na děti syrské opozice, tak musí počítat s tím, že rodiče těchto dětí k nim budou velice krutí. Obdobně se Češi mstili na neozbrojených civilních Němcích, když byli odsouváni z našeho území.

Anonym 94158 24.11.2015 18:17
Myslím, 9086 že jsi více morbidní, než samotný Klas. Rusové v Sýrii bojují za nás, za Evropu proti IS. Je logické, že ti kteří do toho kšeftu vložili prachy jako Turecko, Katar, Saudové a velký bratr se bojí, že o kšeft přijdou. Syřané se musí vrátit domů a do roka zvolit novou vládu. Do té doby by stát měl řídit OSN, a to bez stran, které tam obchodují se smrtí.
Zastřelit zachraňujícího se pilota je zločin!!

Anonym 90186 24.11.2015 10:49
Katarská televizní stanice al-Džazíra, populární v islámském světě, zveřejnila na svém webu informaci o podpoře prezidenta Miloše Zemana uskupení Blok proti islámu a výrocích jeho zakladatele Martina Konvičky o mletí muslimů do masokostní moučky a zřizování koncentračních táborů.

Fašoun Konvička působí jako dobrovolný (snad) agent Islámského státu. Jeho zlovolné fanatické útoky vůči islámu (nikoliv jen islamistům) jsou pro islamistické maniaky přímou upoutávkou (jak červeným hadrem pro býka), provokováním, aby se konečně zaměřili i na Prahu. Provokuje nejen zlobu islamistů, ale i všech slušných muslimů, kteří jsou sami hlavní obětí islamistického teroru (každý rozumný člověk ví, že min.90% všech obětí islamistických teroristů v posledních desetiletích tvoří právě nevinní muslimové). Až k nějakému, jím vyprovokovanému, útoku v ČR dojde, bude mít s. Konvička dodatečný argument pro svou demagogii! Zde nejde o statečnost, nýbrž blbost.

Anonym 90186 24.11.2015 10:13
Je to naprosto bezprecedentní. Co si Jiří Ovčáček dovoluje, nemá v demokratickém světě obdoby. Mluvčí vysokých ústavních činitelů, coby úředník placený státem, by si toto nikdy neměl dovolit. Jako mluvčího Zemanovy vlády v letech 19982002 by mě ani ve snu nenapadlo, abych napadal prezidenta republiky, předsedu Senátu či Sněmovny, uvedl Rouček.

Anonym 90186 24.11.2015 10:07
Tak Turci konečně sundali Rusáky. Jen tak dál.

Anonym 90186 24.11.2015 09:32
Na jednu stranu nejsou studenti vpuštění do míst, kde chtěli položit květiny a potom roztleskávači, kteří jsou přivezeni z Moravy, tam jsou vpuštěni nějakým způsobem protekčně, uvedl v pořadu Reportéři ČT ředitel Transparency international ČR David Ondráčka. Podle marketingového experta Jakuba Horáka tento efekt trochu připomíná komunistické První máje.

Kameraman popsal, že po demonstraci všichni nastoupili do autobusu a odjížděli směrem na Pražský hrad. K jeho velkému překvapení dojeli přímo do areálu. Vojáci dokonce z cesty odstranili všechny "ježky" a autobusy nechali bez kontroly projet až do garáží prezidenta republiky. Podle bezpečnostního experta Andora Šándora to byla veliká chyba. Do kabiny autobusy se totiž může ledacos schovat.

Účastníci zájezdu z Osvětiman a Zlína jen velice rychle nakoukli do katedrály svatého Víta, a pak už mohli jít opět bez kontrol do reprezentačních prostor Pražského hradu, kam se normálně žádný návštěvník nemůže podívat. Podle Šándora je to obzvlášť v této době velice nebezpečné. Do prostor prezidenta tam kdokoliv mohl pronést klidně i výbušninu a nikdo by o tom nevěděl.

Nakonec příznivce čekalo i pohoštění s proslovem od samotného hradního kancléře Vratislava Mynáře, kde jim jménem svým i prezidenta poděkoval zavážení daleké cesty. Ten potencionální korupční projev vidím v té odpovědi na otázku, kdo to vlastně platil? Kdo zorganizoval raut, kdo zorganizoval autobusy, protože tady se už pak dostáváme do čistého financování politických kandidátů, upřesnil Ondráčka.

Anonym 77168 23.11.2015 21:33
Karl,Pomožoti. Bouchal Jan 774377621 --

Anonym 90186 23.11.2015 12:07
Po Zemanově vystoupení se za Sobotku kromě poradců navíc postavilo celé vedení ČSSD, s nímž události 17. listopadu probíral ve čtvrtek ráno v Lidovém domě. Hned po této schůzi poskytl zmíněný rozhovor, v němž vyslovil dosud nejsilnější kritiku hlavy státu.

"ČSSD Miloše Zemana ve druhém kole prezidentské volby podpořila. A teď, když jsme ho viděli stát na pódiu po boku islamofobů, jsme si uvědomili, že přestal reprezentovat hodnoty, na nichž naše strana stojí," uvedla místopředsedkyně sociální demokracie Lenka Teska Arnoštová. Jí osobně prý nejvíc vadilo, že na Albertov jako symbol boje studentů proti totalitám nebyli vpuštěni právě studenti.

Anonym 90186 23.11.2015 12:05
Miloš Zeman nechtěně sjednotil tradičně rozpolcenou ČSSD. Sobotku totiž podpořilo také konzervativní levicové křídlo kolem ústeckého poslance Jaroslava Foldyny. Jeho lidé si uvědomili, že prezident už si vybral jiné favority a 8722; Blok proti islámu entomologa Martina Konvičky. Ten se může už dnes chlubit, že je stranou s podporou prezidenta.

Nemají teď sociální demokraté obavu, že Miloš Zeman věren své povaze se nyní bude jejich vládě za kritiku mstít a dělat nejrůznější naschvály?

"Nemáme. Jsou prostě chvíle, kdy už není možné mlčet, a je nutné říct, že císař nemá nové šaty," říká vlivný poslanec Roman Váňa. Šéf poslaneckého klubu Roman Sklenák připomíná Zemanova slova, že je potřeba respektovat jiné názory: "Tak tady jeden má."

Anonym 90186 23.11.2015 11:56
Budování ruských vojenských objektů v polárních oblastech naráží na vážné problémy, dělníci jsou bez peněz, trpí nedostatkem potravin a útokem berou vrtulníky, aby se dostali na pevninu. O problémech s výstavbou ruské armádní infrastruktury zvané Arktický štít informoval ruský tisk. Podle agentury TAS padají žaloby a postup prací vázne.

Anonym 94158 23.11.2015 11:11
Myslím si, že dalšími protivníky pana Zemany budou někteří šéfové klinik. Pan prezident vyvíjí aktivity proti zločinu a korupci. Korupce ve zdravotnictví a školství se rozbujela jako rakovina. Někteří šéfové kateder korumpují při nákupu vědecko-výzkumné základny. Braky ze zahraničí. Jezdí si užívat i s rodinou do exotických zemí, kde staří vysloužilí z věhlasných univerzit jim píší vědecké práce k tématu, které stačí jen přeložit a jsou z nich profesoři. Tvůrci těchto vědeckých prací jsou již senilní a někdy stejnou práci dají více korupčníkům. Pak se u nás řeší plagiáty. Výsledkem je za drahé peníze zastaralá vědecko-výzkumná základna a profesoři se mají dobře. Stejný proces je u šéfů klinik za staré braky, implantáty a pod. Viz. aféra prsních IMPL. Pozor ne všichni profesoři a doktoři jsou lotři.

Anonym 90186 23.11.2015 09:24
Zemanovi roste popularita, ale to platilo i o fašistovi Mussolinim

Anonym 90186 23.11.2015 09:09
Prezident je ve válce s každým, kdo s ním nesouhlasí: k pomyslné pražské kavárně, akademikům či vysokoškolským rektorům teď přibudou i studenti. Ještě chvíli a zbude mu jen Ovčáček a ochranka, nájemní žoldáci. Pak ale policie bude muset zavřít celou zemi.

Anonym 94158 22.11.2015 22:59
Již 3. terorista z Paříže prokazatelně přišel do Evropy přes Řecko, a to jako uprchlík. Kolik jich ještě je? Sto? Tisíc? Nepřeji si aby to Evropa poznala. Lepší by bylo, že už nikdo.

Anonym 94158 22.11.2015 21:31
75% občanů fandí prezidentovi. Je normální, že 10% občanů názor neuvádí a 15% má jiný názor. Tento názor musí každý demokrat respektovat. Doba je těhotná činy. Nikdo neví jak vše dopadne. Měli bychom držet pohromadě a více si odpouštět.

Anonym 90186 22.11.2015 17:46
V pořadu už však Ovčáček neuvedl, že je tato osoba jak postgraduálním studentem jedné z fakult Univerzity Karlovy, tak i jejím pedagogem a bývalým předsedou fakultního akademického senátu. Dá se tedy předpokládat, že jeho přítomnost na Albertově při uctění památky studentstva je více než logická. To ovšem Ovčáčkovi nedošlo. Jak se občanská aktivita tohoto muže týká ostatních přítomných členů akademické obce Ovčáček neuvádí.
Další zdánlivě neškodná manipulace, které se Ovčáček v pořadu dopouští, a která vypovídá o pokleslé kultuře práce kanceláře prezidenta republiky, následuje. Na dotaz moderátorky ČT po původu diskreditační koláže, jež Ovčáček ukazuje na kamery, odpovídá, že jí má ze sociální sítě Facebook.
V tom se možná Ovčáček nemýlí. Zapomněl však, že z kompozice klíčové důkazní fotografie, na níž je zachycen onen muž a také velící člen prezidentovy ochranky, zřetelně vyplývá, že tato fotografie musela být pořízena z přísně střeženého prostoru, v němž se v inkriminovanou dobu nacházela pouze policie. Zůstává tedy otázkou, jak tato fotografie doputovala na sociální síť, aby jí vzápětí pro svůj důkaz objevil pan Ovčáček. Stejná fotografie se vyskytla i v diskreditačním článku pravicového extrémisty Radima Panenky publikovaném 18. listopadu v internetovém plátku Parlamentní listy.
Lze tedy uvažovat, že pravděpodobný únik fotografie z policejních zdrojů na sociální síť buď svědčí o nekvalitní práci policie nebo o tom, že se tak pravděpodobně stalo na něčí popud. Odpověď na to, zda pan Ovčáček vyrábí důkazní materiály pro své lži, se asi od něj nikdy nedozvíme.
Je alarmující, že se letošní uctění památky studentstva na Albertově nemohlo uskutečnit důstojným způsobem. Lživé osočování studentů vycházející z kanceláře prezidenta republiky je děsivé. Způsoby diskreditační propagandy bulvární úrovně bohužel vypovídají o pokleslosti stavu současného prezidentského úřadu. Příběh letošního 17. listopadu je dalším střípkem do mozaiky prezidentových činů podkopávajících demokracii v naší zemi a poškozujících naši pověst v demokratické Evropě. Nenechme se vytrhnout z rodiny evropských demokracií a nevydejme se napospas temným silám východního Mordoru!
Marek Hilšer
Polonahý muž z Ovčáčkovy koláže

Anonym 90186 22.11.2015 17:45
Reakce polonahého muže na lživé vystoupení tiskového mluvčí Ovčáčka, v němž obvinil studenty z provokace proti prezidentovi republiky
18. listopadu 2015 v pořadu České televize Interview obvinil mluvčí prezidenta republiky Ovčáček studenty, kteří přišli 17. listopadu na Albertov, aby uctili památku a odkaz 17. listopadu, z provokace proti prezidentovi Zemanovi. Ve své řeči však přesně neuvádí, v čem měla tato provokace spočívat.
Co se na Albertově 17. listopadu odehrálo?
Krátká, asi patnáctiminutová pietní akce členů akademické obce za účasti rektorů vysokých škol byla u pamětní desky naplánována na jedenáctou hodinu. Tento čas byl zvolen tak, aby uctění svátku studentů v žádném případě neinterferovalo se shromážděním na podporu prezidenta Zemana, které se mělo uskutečnit o tři hodiny později.
Před jedenáctou hodinou na Albertov postupně přišlo kolem padesáti studentů a pedagogů vysokých škol. K jejich překvapení jim však ochrankou prezidenta a policií České republiky byl bez udání důvodu odepřen přístup k pamětní desce. K ní chtěli položit květiny a svíčky. K místu pietního aktu byli puštěni pouze rektoři, členové vedení univerzity a několik studentských funkcionářů. V tuto dobu, tedy tři hodiny před začátkem shromáždění, nebyl v prostoru vymezeném policií žádný účastník prezidentovy akce a ani samotný prezident. V masivním počtu zde byla přítomna pouze ochranka prezidenta a policie ČR.
Z výše uvedeného vyplývá, že Ovčáčkova slova o studentské provokaci jsou zcela účelová a lživá, že jsou vedena snahou diskreditovat studenty před veřejností a ospravedlnit tak nedůstojné a svévolné chování prezidentovy ochranky a policie. I kdyby měl pan Ovčáček pravdu, tři hodiny před zahájením prezidentovy akce nebylo na Albertově skutečně koho provokovat. Co tedy mělo být provokací není z jeho slov vůbec zřejmé.
Tvrzení o zajištění bezpečnosti prezidenta republiky jsou rovněž účelová, protože o dvě hodiny později byli do stejného prostoru, kam byl studentům dříve zamezen přístup, po stovkách vpouštěni příznivci prezidenta Zemana. Lze tedy vyvodit, že dle úvahy policie studenti s květinami a svíčkami pravděpodobně představovali větší bezpečnostní rizika než Zemanovi příznivci. Tato skutečnost jen podtrhuje absurdnost situace a nepochopitelné konání policejních složek. Lze jen těžko předpokládat, že by mezi studenty byli ozbrojení atentátníci. Policie mohla ke studentům přistupovat stejně jako k příznivcům prezidenta Zemana, ale neučinila tak.
Dále v pořadu Ovčáček ze svých úst vypouští další manipulativní lež, tentokrát aby dokázal studentské spiknutí. Na kamery ukazuje klíčový důkaz a to koláž z fotografií do půli těla svlečeného muže. Ten je na koláži zachycen a jeho tvář zakroužkována při různých protestních akcích, jež v minulosti poukazovaly na nebezpečí agresivního Putinského režimu a jeho propojování s prezidentem Zemanem. Pointou důkazní Ovčáčkovy koláže má být fotka, na níž se muž vyskytuje mezi studenty přítomnými na Albertově. V pořadu už však Ovčáč... (zkráceno)<|i>

Anonym 90186 22.11.2015 14:44
Korán je tady od roku 651 n.l.

V Čečensku na muslimy útočili pravoslavní a ateisté. Stejně tak v Kosovu.
V Libanonu si to rozdávali křesťani s muslimy mezi sebou. Na masakrech v Libanonu se z velké části podíleli Asadovci jeho okupací.

Anonym 94158 22.11.2015 14:04
Psychologie kolektivu má více složitostí. Pokud přijde jiná kultura s prvky agrese, je logické, že se bude bránit. Před 15 stoletími Korán neexistoval, pak vznikl a nastalo kruté dobývání světa, které skončí porážkou posledních džaurů. Do 3% v populaci jsou hodní jako Romové. Nad 3% jsou místní akce. Nad 15% nastává problém s ochranou domácího obyvatelstva. Nad 30% je situace jako nedávno v Libanonu, Čečensku, či Kosovu. Kdy to v Čechách nastane.

Anonym 90186 22.11.2015 11:07
Výňatek z rozhovoru s Bublanem

A co původem Arabové, kteří už v České republice žijí? Mají důvod strachovat se o svoji bezpečnost po demonstracích, které se odehrály 17. listopadu, a poté, co prezident Miloš Zeman označil veřejně islám za kulturu vrahů?
Jak je vidět i z jejich prohlášení, mají strach. Co se stalo na Albertově a postoj pana prezidenta, to jsou nehoráznosti. Tak se jen zasévá nenávist mezi lidi. Džihádisté se z toho budou radovat. Chtějí zasít strach a nejistotu, vyvolat vlnu odporu proti islámu jako takovému, což je úplný nesmysl. Zároveň tu budou ti muslimové, kteří už tu léta žijí, a budou mít strach, zatímco jich se budou bát zase jiní. Budou napadat muslimy na ulici nebo v tramvaji jen proto, že žena bude mít na hlavě šátek. To už se děje. Jediné, co Miloš Zeman dokázal, je to, že je společnost zase rozdělena, hádáme se, mnohdy i v rodinách. Lidsky upadáme.

Anonym 90186 22.11.2015 10:33
Zeman je tak "českej", že díky němu mají ruské a čínské tajné služby kanceláře přímo na Hradě. Asi proto, aby to k agentovy Ovarovy neměli tak daleko.

Anonym 94158 21.11.2015 23:54
Nevím o co Ti jde. Za Havla a Klause jsme plivali krev a drželi jsme H. Teď když máme prezidenta, který je Čech a nemá americký pas, jsme na něj hrdí. Dříve nám podstrkávali prezidenty bolševici z východu, logicky podstrkovali české získané agenty KGB. Dnes nám bolševici ze západu podstrkují agenty KGB Velkého bratra (většinou vojáky, ekonomy aj., kteří studovali na univerzitách za oceánem). Občané chtějí svého českého a ne s pasem Velkého bratra.

Anonym 90186 21.11.2015 17:20
Ovčáček Čtveráček se opět pokouší na pokyn svého páníčka ospravedlnit neospravedlnitelné.
Že je to ale Věrný Džurbas - málo platné!
Tentokrát se pokouší popřít, že studentům bylo úmyslně znemožněno oslavit důstojně výročí 17. listopadu 1989.
Paseku na Albertově si totiž zabrala pro své stádečko jakási Jelena Vičanová, známá páníčkova zarytá fanynka, která si ji už měsíc předem rezervovala, a to pro jistotu od vidím do nevidím.
Je to zřejmě podobně statečná Jelena, jako nedávno jistá Helena, která si s chutí zapěla krasívije pjeseňki s celým bolšojem ansámblem, zvaným Alexandrovci.
Že má Ovčáček dobrou průpravu z komunistických Haló novin, kde působil po celé dva roky jako redaktor, to se vskutku nedá zapřít.
Použil totiž stejné rétoriky, jako Rudé právo, když před mnoha lety psalo o pohřbu Jana Palacha.
Text v Rudém právu odpovídá na dotaz čtenáře, proč "nemohl v sobotu 21. ledna položit kytičku ke hrobu Jana Palacha".
"Není opravdu nic divného na tom, když člověk navštíví hřbitov či urnový háj a uctí památku zemřelého. Ale jen do té doby, nechce-li své návštěvy zneužít k politické provokaci, navíc svolávané prostřednictvím amerických vysílaček," dodává se v textu.
"Celé to bylo od počátku připravená provokace," řekl Ovčáček na adresu studentů a podobně jako komunistický tisk vyrukoval s argumentem, že mohli kytičku položit kdykoli v jiném časovém rozpětí. Podle něj šlo pouze o pár hodin. Kvůli demonstraci svolané na 14:00 však policie odmítla studenty pustit dál už v 10:45.
Je vidět, že Ovčáček je vskutku učenlivý žáček, a že jeho páníček na něj může být oprávněně hrdý.
Jenom mu jaksi nedochází, že dnes už mu na podobné fígle, jaké mu procházely za bolševika, rozhodně neskočíme.

Anonym 90186 21.11.2015 15:42
Pro 94158
To myslíš ty transparenty, které když sis u vstupu odmítl vzít, tak tě nevpustili na shromáždění oslavující nácky a Ovara?
Prostranství si zabrala dcera ruské migrantky a to na celých 24 hodin. Hold nechtěla riskovat loňský nezdar, kdy se jich sešlo pouze 500 a okolní průvod odpůrců Ovara je jednoznačně přečíslil.
Jinak organizátorka Ovarova předvolebního mítinku na Albertově je vášnivou fanynkou Putina, stejně jako další přítomný Nejedlý, který dluží státu desítky milionů a Ovar mu zařídil diplomatický pas.

Anonym 94158 21.11.2015 10:31
Milý 90186, ty velké obrazy, transparenty s podporou prezidentovi a zelené karty tam přinesli občané ČR. Netisknul je velvyslanec Velkého bratra. Musím podotknout, že občané ČECH mají dobrý vkus. Pan prezident má dnes vysokou podporu občanů.

Anonym 94158 21.11.2015 00:21
Fandím panu Trumpovi, je to nejlepší šance pro mír.

Anonym 94158 20.11.2015 23:34
Něco bylo špatně??

Anonym 90186 20.11.2015 16:37
"mši za Zemana a vlast"

..a ministrovat bude Ovcacek a komunisti ze zemanovi party

Anonym 90186 20.11.2015 16:36
Pred tremi dny nad tribunou Zemana obrazy vladce v nadzivotni velikosti, ze by se za ne nestydel ani Kim Ir Sen, ted mse za Zemana. Neni tohle budovani kultu osobnosti?

Anonym 94158 20.11.2015 12:19
Opět smutná zpráva. Muslimští teroristé v Mali zajali na hotelu více než sto rukojmích. Je smutné, že i v Čechách mají své přátele.

Anonym 94158 19.11.2015 21:59
Je známo, že policie zastavila profašomuslimské demonstranty. Bohužel i v roce 1939 vítalo Hitlera více než 1 milion českých občanů. Nechápu kdo z Čechů podporuje IS, který vícenásobně převažuje fašistické zločiny. Máme opravdu takovou mládež?

Anonym 90186 18.11.2015 21:30
Náhradní Albertov: 22.11 od 15 hodin
Studenti po celém Česku se v reakci na úterní zákaz vstupu k pamětní desce na Albertově na sociální síti Facebook hojně přidávají k akci s názvem Skutečné uctění památky 17. listopadu na Albertově.
Mezinárodní den studenstva je každoroční připomínkou událostí roku 1939, kdy nejen česká, ale i světová studentská obec byla zděšena násilným potlačením poklidné studentské demonstrace, následované masovým zatýkáním, internací stovek studentů v koncentračních táborech a zavřením vysokých škol. Toto memento o 50 let později dalo podnět dalším událostem, jež vedly k sametové revoluci, píše organizátor pietní akce s tím, že dnes, o dalších 26 let později, byla shromážděným na pražském Albertově svoboda upřena. To považují za politováníhodné a neospravedlnitelné.
Proto, jakožto studenti a občané, bychom rádi svolali k albertovskému pomníku pietní akci, kterou chceme dát prostor k náležitému uctění tohoto státního i světového svátku, stojí dále v pozvánce na tuto veřejnou akci.

Anonym 90186 18.11.2015 16:12
Divadelní představení Andreje Babiše

Oleo Chemical

1) Agrofert podniká v biopalivech
2) Babiš měl o Oleo Chemical zájem
3) Tlak policie a finančních úřadů
4) Fond Karla Janečka podporoval hnutí ANO
5) Angažmá Karla Randáka
6) Jindřich Vařeka starostou za ANO
7) Masivní kampaň v Lidových novinách
8) Součinnost Šlachty a Bradáčové
9) Ovlivnění komunálních a senátních voleb
10) Oleo Chemical není první s podobnými problémy

Anonym 94158 18.11.2015 12:23
Pro 90186, měl jsi pravdu o počtu vzletů. Na Novinkách zaměnili hodiny se dny. Nicméně po expertním potvrzení teroristického útoku Rusové intenzitu bojů výrazně navýšili. Díky jim bylo osvobozeno 500 Km2 území a svět se dovídá hrůzy, které na teritoriu IS panují. Teroristé na dvoře zničeného kláštera hráli fotbal s hlavou kněze.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92210

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti