Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 01.07. 12:40
[Andrej Babiš] Za smrt milionů včel může řepka! V Šenově zemědělec postříkal v noci pole pesticidem

Michal1 8181 01.07. 12:38
[Andrej Babiš] Marku, v 10.46, tys mě fakt špatného pochopil, já přeci vůbec nepsal o tobě? Co proboha blbneš? Copak ty tu určuješ, kdo sem smí psát a co a kdy a kdo tu spamuje? To přeci neděláš ty!! Tak proč tě napadlo být vztahovačný? Já nepsal ani o Mašínovi. Vidíš, jak to 134 pochopil okamžitě a díky 134. Marku, přečti si ještě jednou můj článek, co jsem ti psal a pozorně. Tam se nejedná o tebe. Tvé příspěvky jsou dobré a k věci, proto proboha TY PIŠ!! A budu fakt rád, pokud si to ještě jednou přečteš a aspoň napíšeš,žes to předtím špatně pochopil, díky, nevím, jak jinak to nedorozumění vysvětlit.

Anonym 82134 01.07. 12:32
[Andrej Babiš] Stanio,nejhorší je,že ještě před šesti lety si na vesnicích vůbec nezamykali domy.Dnes má každý alarm a velkého psa,těch se čmoudi bojí.Mirko a Stanio vysvětlete Markoví,že to Michal vůbec nemyslel na něho.Já to asi neumím vysvětlit.Byla by škoda,kdyby přestal psát.

Anonym 82134 01.07. 12:17
[Andrej Babiš] Marku,ty jsi Michala špatně pochopil.On poukazuje na lidi,kteří píšou,rozkazují a chtějí jen aby se četly jejich vstupy.Nemohu ti rovnou napsat toho uzurpátora,protože by zase dostal záchvat.Už chápeš? No a ty dvě kráwy a Mašína nikdo nečte.Ty pochopitelně piš,já vím,že neopisuješ články a titulky zpráv.

Mašín 81182 01.07. 12:15
[Andrej Babiš] Izraelské letouny zaútočily na pozice syrské armády ve městě Homs a na předměstí Damašku, uvedlo syrské ministerstvo obrany. Podle státních médií zahynuli při útoku na město Sahnája jižně od syrské metropole nejméně čtyři civilisté, včetně dítěte. Dalších 21 lidí utrpělo při náletech zranění. Jak ministerstvo dodalo ve svém prohlášení, syrská protivzdušná obrana se snažila útok vedený z libanonského vzdušného prostoru odrazit. Mluvčí izraelské armády se k těmto informacím odmítla vyjádřit.

Mašín 81182 01.07. 12:13
[Andrej Babiš] Policie od rána zasahuje u konfliktu, který vznikl před lounskou firmou, zajišťuje bezpečnost v okolí. Podle informací ČTK má jít o areál výrobce vagonů Heavy Machinery Services. Policie byla podle serveru AKTU.news nucena uklidnit situaci i varovným výstřelem ze samopalu. Zaměstnanci nesmí dovnitř firmy. Krajský soud v Českých Budějovicích ve středu zamítl návrh firmy na povolení reorganizace.

Mašín 81182 01.07. 12:11
[Andrej Babiš] Podmínky v českém průmyslu a výrobě se výrazně zhoršily, pokles zakázek je nejrychlejší od roku 2009

Mašín 81182 01.07. 12:09
[Andrej Babiš] Poblázněné počasí. Mexické město pokrylo až 1,5 metru ledových krup

Mašín 81182 01.07. 12:07
[Andrej Babiš] Rvačka s Jaklem v metru byl přestupek, rozhodla policie. Mezi podezřelými je i on sám

Mašín 81182 01.07. 12:06
[Andrej Babiš] Obyvatelé Mělníka už jsou v bezpečí. Ulice historického města na soutoku Labe a Vltavy procházejí tři mladíci s lékárničkou a páskami na pažích. Zdejší členové Dělnické mládeže. Zatím sice neupřesnili, před kým obyvatele chrání a proč to vlastně dělají, to ale není důležité. Zásadní je, že svojí zálibou v hlídání pobavili stovky lidí. Pod fotografiemi z akce se totiž velmi množí různé humorné narážky.

Mikuláš 46144  80 let 01.07. 12:04
[Václav Moravec] Vážený pane Moravče,
Vaše moderovaní v nedělním pořadu (OVM 30.6.2019) v části s předsedou vlády panem Andrejem Babišem považuji za skandální. To nebylo moderování ale zkoušení žáčka v základní škole panem učitelem to v lepším případě, v horším případe mi to připadalo jako policejní výslech. Jste mistrem v skákání do řeči. Proč při volebních preferencích argumentujete jen výsledky agentury KANTAR, které jsou pro ANO nepříznivé. Výsledky agentur MEDIAN nebo CVVM jsou pro ANO dalece příznivější. Proč nepoužíváte údaje těchto agentur. To je klasická ukázka zaujatosti vůči ANO. Naopak velmi pozitivně hodnotím vaše moderování v pořadu FOCUS.

Mikuláš 46144  80 let 01.07. 11:54
[Václav Moravec] Vážený pane Moravče,
Vaše moderovaní v nedělním pořadu (OVM 30.6.2019) v části s předsedou vlády panem Andrejem Babišem považuji za skandální. To nebylo moderování ale zkoušení žáčka v základní škole panem učitelem to v lepším případě v horším případe mi to připadalo jako policejní výslech. Jste mistrem v skákání do řeči. Proč při volebních preferencích argumentujete jen výsledky jen agentury KANTAR které jsou pro ANO nepříznivé. Výsledky agentur MEDIAN nebo CVVM jsou pro ANO dalece příznivější.To je klasická ukázka zaujatosti vůči ANO. Naopak velmi pozitivně hodnotím vaše moderování v pořadu FOCUS.

Stania 62237 01.07. 11:50
[Andrej Babiš] 134 - jsem taky ráda, že jste dorazil.
A souhlas - o té Skandinávii (víme od přátel z Dánska s Švédska).
Pokud by jednou tady měli vyhrát volby Piráti, můžeme se "těšit", že to tak bude i u nás, protože by vyhrála promuslimská strana s jejich evropským muslimským šéfem. Už tak prolejzají do všech evropských struktur. A mají-li (nebo ti mladší budou-li mít) děti, mohou se těšit, že by to pro ně jednou mohl být nevratný a těžký problém, ze kterého už nikdo nikdy nevycouvá. Na to, aby to ta paka ale pochopila, mají příliš "vymyto".
Piráti nejsou konstruktivní strana, ale destruktivní. Sami se vyjádřili, že půjdou vždycky proti ostatním (od toho taky název), lidi je nezajímají, zajímá je jen určitá, jim blízká, skupina lidí.

Lída 10920 01.07. 11:40
[Václav Moravec] Vážený pane Moravče,
děkujeme za nedělní OVM.Svou práci děláte profesionálně, držíme Vám pěsti v této nelehké době. Lída

Chaigneau 18518  50 let 01.07. 11:16
[Iva Kubelková] Mladá baba se starým chlapem, zkrátka láska nezná sílu peněz. Hlavně neotvírejte pusu při objednávání spodního prádla, mohl jít okolo ( nebudu jmenovat, těch bylo požehnaně( s otevřeným poklopcen. Odsoudí Vás Vaše dcery.

Stania 62237 01.07. 11:10
[Andrej Babiš] Jaroslav Fenyk, místopředseda Ústavního soudu ČR: (druhá část)-
Druhým zásadním projektem posílení postavení státního zastupitelství se stala novela zákona o státním zastupitelství z dílny nejvyššího státního zastupitelství, přijatá v roce 2002. Ono označení novela vlastně není výstižné, protože z desítek paragrafů starého zákona o státním zastupitelství zůstalo jen pár závěrečných; všechny ostatní byly nahrazeny novými. Paragraf o dohledu ministerstva nad státním zastupitelstvím byl zrušen, což znamenalo významný posun k nezávislosti. Pozice řadového státního zástupce se velmi přiblížila pozici soudce (neodvolatelnost, nepřemístitelnost, právo odmítnout nezákonné pokyny nadřízeného, podstatné zvýšení platu státních zástupců). Všem vedoucím státním zástupcům (okresní, krajský a vrchní státní zástupce) byla jako pojistka proti možnému politicky motivovanému odvolání stanovena zákonná pravidla. Ta podléhala soudnímu přezkumu (využil ho později úspěšně Ivo Ištvan). Výjimkou byl však nejvyšší státní zástupce. Přes osobní intervence Marie Benešové v poslanecké sněmovně, tato pojistka u nejvyššího státního zástupce napříč tehdejším politickým spektrem pochopení nenašla. Také funkční doba pro vedoucí státní zástupce nebyla zákonodárcům po chuti.
Nelze nevzpomenout na úlohu Marie Benešové v kauze tzv. Katarského prince, obžalovaného a nepravomocně odsouzeného za pohlavní zneužívání nezletilých děvčat. Tehdy se nejvyšší státní zástupkyně společně se soudkyní, jíž byl případ přidělen, razantně postavily proti záměru ministra spravedlnosti předat případ ke skončení do Kataru. Přesto byl případ našim orgánům odňat a posléze zavát pískem kdesi v Katarské poušti.
Právě pro svou snahu o nezávislost justice byla Marie Benešová v roce 2005 odvolána. Jeden by očekával, že veřejnost, zejména ta právnická, bude považovat za velký úspěch, že se Marie Benešová dala přesvědčit a nabídku na post ministryně znovu přijala. Přitom každé úterý na demonstracích slyšíme volání po její demisi a důvody, které ty mladé zapálené lidi do ulic vedou, už nelze svalovat jen na nedostatek informací.
Tak, a teď už si snad mohu s klidným svědomím spolu s postavou George ze zmíněné divadelní hry E.F. Albee zanotovat : Kdo se (opravdu) bojí Marie Benešové, Benešové, Benešové?
Jaroslav Fenyk, místopředseda Ústavního soudu ČR

Stania 62237 01.07. 11:07
[Andrej Babiš] Jaroslav Fenyk, místopředseda Ústavního soudu ČR:Předsedu vlády neznám a nemám potřebu se k jeho osobě vyjadřovat. Zato paní ministryni znám pětadvacet let a konečně (Marie mi to váhání snad promine) mi došlo, že pokud mám zapadat do scénáře oné divadelní tříaktovky, budu muset i já odhodit své zábrany, přijmout roli, která mi náleží, a připomenout veřejnosti, kdo vlastně je Marie Benešová.
Když jsem v roce 1994 nastoupil jako státní zástupce na Vrchní státní zastupitelství v Praze, byl jsem poněkud zmaten tím, jaká atmosféra tady přes všechny demokratické společenské změny panovala. Tehdy podléhalo státní zastupitelství ze zákona dohledu ministerstva spravedlnosti a dohled v pojetí VSZ byl běžně považován za prostředek, jak si vylepšit kádrový profil a dosáhnout rychlejšího služebního postupu. Jako z jiného světa zde působila prostořeká a svérázná Marie Benešová, která se nebála jakékoli tlaky odmítat a zpravidla přidala i trefný komentář. Marie se díky tomu postupně dostala do ostrého sporu s vrchním státním zástupcem Liborem Grygárkem, a protože nebyla ochotna právo ohýbat, musela nakonec odejít do advokacie. Toho, že byl především díky jejím výhradám posléze Libor Grygárek odvolán, už se jako státní zástupkyně nedočkala.
Ve funkci ministrů spravedlnosti se pak vystřídalo několik osob. V roce 199 se jím stal Otakar Motejl, člověk vysokých mravních zásad, muž, jemuž na srdci ležela nezávislost justice jako snad nikomu jinému. Právě pro Mariin dřívější neohrožený postoj jí nabídl funkci nejvyšší státní zástupkyně. Funkci přijala pod podmínkou, že budu jejím náměstkem. Následujících několik let naší spolupráce považuji za nejvýznamnější období mého profesního života. Přijali jsme funkce proto, abychom veřejnosti ukázali, že státní zastupitelství nemusí být jen služkou mocných, ale že to může být profesně zdatný, emancipovaný, nezávislý, respektovaný a současně odpovědný nástroj výkonu trestní spravedlnosti. Marie s oblibou říkala, že justice musí postupovat stylem padni komu padni.
Tehdejší vláda Miloše Zemana chystala k nápravě privatizačních skandálů z devadesátých let poněkud svérázný projekt, zjevně okoukaný ze soudobé italské protimafiánské rétoriky akci Čisté ruce. Tzv. Baštova komise shromažďovala informace o neskončených trestních privatizačních kauzách s cílem zjistit, proč jsou ve vyšetřování letité průtahy. Upozornil jsem Marii Benešovou na své pochybnosti o zákonnosti tohoto projektu a nabídl jí odpovídající právní řešení. Byla to ona, kdo rázně interpeloval Miloše Zemana, aby akci v této podobě zastavil. Ten na její návrhy přistoupil a vláda uvolnila prostředky na zřízení specializovaných odborů závažné finanční kriminality u vrchních státních zastupitelství, jež se začaly privatizačními kauzami zabývat mnohem účinněji a které mimochodem působí dodnes.
Druhým zásadním projektem posílení postavení státního zastupitelství se stala novela zákona o státním zastupitelství z dílny nejvyššího státního zastupitelství, přijatá v roce 2002. On... (zkráceno)<|i>

Anonym 82134 01.07. 11:06
[Andrej Babiš] Nejhorší je,že ještě před pár léty jsme kamiony na parkovištích ve Skandinávii nemuseli vůbec hlídat.Dnes musíme stavět hlídky,jinak je máme vyrabované hned.Bohužel ta situace je horší a horší.

Stania 62237 01.07. 11:03
[Andrej Babiš] MIRKO, MARCELA MYSLELA, ŽE ZLATÉ PÍSKY JSOU V RUSKU? :-))
BOŽE!! JEDNA SI PLETE PRIVILEGIA S PRIORITAMI, NEUMÍ NAPSAT KROMĚ KOPÍREK A "SMRADŮ" JEDINOU VĚTU, BLÁZEN NA LÉČENÍ, A DRUHÁ MÁ ZNALOSTI PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU.
KROMĚ TOHO OBĚ SOUDRUŽKY PAMATUJÍ, KDYŽ ČERNÉ UHLÍ BYLO JEŠTĚ HNĚDÉ A NEUMÍ PSÁT JINAK NEŽ JAKO TOTALITNÍ BLBKY. ANO, ANO, VZPOMÍNKY NA ŽIVOT, KTERÝ UŽ NEMAJÍ, SI MUSÍ PŘIPOMÍNAT I JAKEŠEM.. TO HOVOŘÍ ZA VŠE. ZVRACEJTE DÁLE, DÁMY, NIC JINÉHO STEJNĚ NEMÁTE NA PRÁCI OD BOŽÍHO RÁNA.
-
Mirka 4622 66 let30.06. 22:01
Marcelo už jsi "flustrovana"kdy znarodni studny,Zlate písky jsou v Rusku.Ze máš vůbec tu drzost tady premiéra kritizovat.Je videt,ze na Jakeše stále nemůžeš zapomenout.Jsi primitivek a primitivkem zůstaneš.
Mirka 4622 66 let01.07. 06:02
Mařeno 5822,ty tvoje kydy nikdo nečte.Ale je chvályhodné,ze ve čtyři ráno už se staras o pasiky.Jako vždy po ránu pobavis.

Stania 62237 01.07. 10:54
[Andrej Babiš] Nová Mařenina "opice" v podobě maňáska "zahradník" :-))
Tak jsme se pobavili..
Mařeno, a proč má zase úplně stejný slovník jako ty, lopato.
Nedalo ti to, viď, nevydržela bys bez nás..
Vary by musely být jedině pod stan (a i tam je obsazeno, nikdo by tě k sobě nepustil, ty špíno - na takového sprostého trotla tam všichni čekají,lopato. :-))
Bože, do čeho jsi dal duši..

Stania 62237 01.07. 10:53
[Andrej Babiš] Nová Mařenina "opice" v podobě maňáska "zahradní" :-))
Tak jsme se pobavili..
Mařeno, a proč má zase úplně stejný slovník jako ty, lopato.
Nedalo ti to, viď, nevydržela bys bez nás..
Vary by musely být jedině pod stan (a i tam je obsazeno, nikdo by tě k sobě nepustil, ty špíno - na takového sprostého trotla tam všichni čekají,lopato. :-))
Bože, do čeho jsi dal duši..

Marek 37243 01.07. 10:46
[Andrej Babiš] Michale ani1 ánek jsem neopsal. Píši svůj názor a jistá čísla nečtu vůbec.A co plácá nebo opisuje Mašín je mi jedno. A ty mě taky můžeš vynechat.

Václav 10918  73 let 01.07. 10:12
[Václav Moravec] Vážený pane Moravče,
z Vaší strany naprosto neprofesionální nedělní OVM (30.6.2019)s panem Babišem.
Václav

Michal1 8181 01.07. 09:45
[Andrej Babiš] 134, četl jsem o Švédsku, no gou zóny, kam by žádný policajt strachy nevlez, zasherou celou bílou Evropu černým kalem, politici se bojí, už i Lepenka začíná obracet, že prý se slimáci integrují, copak ji asi slíbili, pokud je to pravda? Jediný ještě zbývají Orbán a Salvini, ty migranty bych všechny posadil do letadla a odvezl zpátky k zemi, kde je nalodili a tu kapitánku bych tam hodil taky, ať si hvězda za prachy, co za ty chudáky utržila užije, ale jinak, než předpokládala. Hele, už musím končit,tak zas napiš, čau:-)

Zahradník 5822 01.07. 09:31
[Andrej Babiš] A staří soudruzi si zde budou honit zvadlé ocasy opět do půlnoci, no prostě černí voliči soudruhů. Pobavil jsem se. Takže alou pro Blesk a točeňák ve slevě :-))

Anonym 21219 01.07. 09:26
[Andrej Babiš] Evropu může řídit holandský socialista Timmermans. Visegrad nesouhlasí, celou noc měl být pod tlakem
-
A CO KDYBY JÍ ŘÍDIL ROVNOU BABIŠ, NEBO NĚKDO JINÝ.

Anonym 82134 01.07. 09:09
[Andrej Babiš] Michale,celá Skandinávie a už i tam se to černá.Už nemůžeš do některých čtvrtí.

Michal1 8181 01.07. 08:58
[Andrej Babiš] 134 zdravím, kde jsi jezdil? Evropa nebo dál? Eda jel směr Bulhary na Zlaté písky, asi by se už měl vrátit. Jsem rád, že ses ozval, čau:-)

Anonym 21219 01.07. 08:57
[Andrej Babiš] Viděli jste ty Moravcovo oči? A Babiš je měl normální tam. Chlymydie??

Anonym 21219 01.07. 08:53
[Andrej Babiš] Dej si jednou pravdivný nick, protože ty nevíš o zahradě nic ty troubo. K0k0t by ti slušel koneckonců Mirkovo sluha jsi.

Zahradník 5822 01.07. 08:52
[Andrej Babiš] Už vám další téma nedám, tak zase zítra, de..entníí bll.ečkové.

Anonym 21219 01.07. 08:52
[Andrej Babiš] Mašín je Zahradník a zahradník je vrah. :-)

Anonym 21219 01.07. 08:51
[Andrej Babiš] Proč Zahy?

Zahradník 5822 01.07. 08:51
[Andrej Babiš] 82134 cikáne, jak se ti daří v pečovateláku?? Piš, hlupáčku, piš.

Anonym 21219 01.07. 08:51
[Andrej Babiš] Takových "Hlůškových" už bylo a bude. No jo práce jí nebavila, tak je v nejhorším vězení na světě. Z toho vězení jí nepustí a budou jí neustále slibovat, až uběhne 7 let jí pustí. Tak to tam chodí.

Zahradník 5822 01.07. 08:50
[Andrej Babiš] 21219 hoď si mašli, nebo makej stařečku pokakanej.

Anonym 82134 01.07. 08:49
[Andrej Babiš] Fando a Michale,pište.Vaše počtení je zábavné i poučné.Osvěžíte to tady vždycky.Rád čtu i Mirku a Staniu.Kdepak se nám toulá Eda.

Zahradník 5822 01.07. 08:49
[Andrej Babiš] Tak tohle mluví za všechno. Poslanci KSČM ANO si udělali výlet za prostitutkou a dealerkou tvrdých drog. Ve vězení se tý čůůze nevzdělaný daří, bllbá jak zdejší soudruzi. Zavřít na 25 let.

Anonym 21219 01.07. 08:47
[Andrej Babiš] Jediné co bych Hlůškové uvěřil, že jí řekli, že tam budou jenom dvě kila a inkasovala by cca 10.00O usd

Anonym 21219 01.07. 08:46
[Andrej Babiš] Hlůšková si hodila kostkou a padla jednička. Má smůlu nepustí jí.

Zahradník 5822 01.07. 08:45
[Andrej Babiš] Poslanci Daniel Pawlas (KSČM) a Michal Ratiborský (ANO) podnikli zahraniční cestu do Pákistánu v rámci meziparlamentní snahy o zlepšení vzájemných vztahů. Během cesty získali i povolení navštívit českou pašeračku drog Terezu Hlůškovou. Ve vězení se jí daří, nemůže však volat rodině.

Anonym 21219 01.07. 08:41
[Andrej Babiš] Moderátoři vyhlásili sbírku na kapitánku ze Sea Watch, vybrali už miliony
-
UDĚLAL BYCH VELKOU VĚC A PUSTIL JÍ S TÍM, ŽE TEN DALŠÍ DOSTANE DVOJNÁSOBEK. TAK SE NA NĚ MUSÍ. NEZAVÍRAT JAKO VAROVÁNÍ A UKÁZKU DEMOKRCIE. JAK TO UDĚLAJÍ ZNOVU POTOPIT BÁRKU I KAPITÁNKOU.

Anonym 21219 01.07. 08:38
[Andrej Babiš] Kdo s nimi nekolaboruje toho zničí = je zničit.

Anonym 21219 01.07. 08:30
[Andrej Babiš] Stačí vodnést "bedny" k popelnicím a Dvořák i Moravec mají po premiích i výplatách a řekl bych i místech. Soukupovo zprávy jsou zadarmo a pokud je někdo závislý na seriálech, tak na internetu, který dnes stojí málo jich mají tolik, že jim tři životy nestačí. Dokumentů tolik, že ..

Anonym 21219 01.07. 08:25
[Andrej Babiš] To je jen iluze vnucená, že musíte mít a platit televizi. Vždyt" v ní nic není! :-)

Michal1 8181 01.07. 08:25
[Andrej Babiš] Fando piš sem co chceš, nikdo, leda cenzor má právo ti to překazit. A já i naše parta si určitě rádi tvé vtipné příspěvky přečteme. Ať se u toho třeba ti, krerým se to nelíbí posherou:-):-)

Anonym 21219 01.07. 08:23
[Andrej Babiš] Soukup to má dobře udělané ty hlavní pořady zdarma a další placené. Založil sEhop a sledovanost naopak stoupá. Nové pořady.

Michal1 8181 01.07. 08:22
[Andrej Babiš] Pro Marka v 07.24 hod., nemáš pravdu Marku, 5822 sem napíše ty blbiny, co nemají hlavu a patu, něco zkopíruje, ale zase pak skončí a rozhodně mu nevadí, že sem lidi píšou a co píšou. Tohle nejsou jeho stránky. Rozhlédni se a hlavně čti, kdo by tu chtěl rozhodovat o tom, kdo sem píše a co sem píše. Kdo si myslí, že mu to tu patří. Každý má právo si sem napsat co chce i kdyby psal o howně!! A jestli se to někomu nelíbí, ať táhne na jiné stránky, je jich hafo. Jsem demokrat a nebudu určovat, kdo sem smí psát a co sem smí psát. Určitě Fanda tu má daleko lepší příspěvky i s tím 5822, než ty celý den opisované nadpisy článků, když si každý může články přečíst. Když sem napíšeš sem tam nebo upozorníš na článek, je to fajn, ale když k tomu není debata, pak je to fakt o howně. Přeju ti pěkný den:-)

Anonym 21219 01.07. 08:21
[Andrej Babiš] Nemáte rádi ČT? Tak proč jim platíte? To vy jim platíte ty peníze a pak si stěžujete? Skutečně potřebujete televizi?

Anonym 21219 01.07. 08:19
[Andrej Babiš] Kdyby byl Soukup prezident, tak je to jejich konec,což je stejně i se Zemanem. Soukupa neočoůrají nikdy, protože je inteligentní a zdá se že má smysl pro spravedlnost a dost mě baví a TO JE TO CO LIDEM CHYBĚLO. Ty jejich depresivní zprávy mě donutily zrušit televizi a nebýt Soukupa, které vlastně sleduji jen přes net, tak vlastně TV nesleduji dál. Já tepl0ušům platit nebudu.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150000 150500 151000 151500 152000 152500 153000 153500 154000 154500 155000 155500 156000 156500 157000 157500 158000 158500 159000 159500 160000 160500 161000 161500 162000 162500 163000 163500 164000 164790

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti