Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 09.12.2016 16:17
[Miloš Zeman] Podobné kompro se v okolí Miloše Zemana nevyskytlo poprvé. V roce 200 vyrobili poradci tehdejšího premiéra materiál s názvem Olovo s cílem zdiskreditovat Petru Buzkovou. Mimo jiné obsahoval smyšlené pomluvy o tom, že se významná politička ČSSD dříve živila prostitucí, týrala svou malou dceru a spolupracovala se Státní bezpečností. Ačkoli se prokázalo, že autorem hanopisu byl Zemanův poradce Vratislav Šíma, nebyl potrestán a z Úřadu vlády neodešel.
Nemusíme ale chodit daleko do minulosti. Kompromitující materiály nabízel v médiích bývalý ředitel civilní rozvědky Karel Randák v době, kdy spolupracoval s Andrejem Babišem. Mstil se tak za svoje odvolání z funkce pravicovou vládou.
Zásahy do soukromí jsou stále patrnější. I pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová odsoudila zveřejnění soukromých hovorů expremiéra Petra Nečase týden před posledními volbami do Evropského parlamentu, pečlivě vypreparovanými z tisíců hodin odposlechů. Babišova Mladá fronta DNES tehdy za jejich zveřejnění, sloužící výlučně k osobní dehonestaci, dostala pokutu 240 tisíc korun.

Anonym 90186 09.12.2016 16:16
[Miloš Zeman] Výhrady k Forejtově práci přitom vyvrátil samotný Mynář, který po jeho rezignaci krátce poté, co se v médiích objevily zmínky o videu, oznámil, že odbor protokolu byl po celou dobu velmi dobře veden a zbylí pracovníci odboru nyní zvládnou bez problémů po nějakou dobu zajišťovat jeho chod. Tedy do nástupu nového hradního protokoláře Miroslava Sklenáře, který dnes působí v čínské společnosti CEFC pod patronátem Jaroslava Tvrdíka. Mynář v této souvislosti dosud nevysvětlil, proč musela být zapečetěna Forejtova kancelář po čtrnácti letech jeho působení na Hradě, když byly pracovní vztahy tak harmonické, a údajně odešel z vlastní vůle.
Hlavní a zásadní chybou hradního ceremoniáře Jindřicha Forejta je skutečnost, že Zemanovi uvěřil, do tohoto rizikového vlaku nastoupil, a že si včas neuvědomil, v jak toxickém prostředí se pohybuje. Octl se v nesprávný čas na nesprávném místě a doplatil na estébácké praktiky, které nejsou ničím novým, pouze v poslední době gradují. To nic nemění na tom, že štvanice a způsob jeho odstřelu jsou nepřijatelné.

Anonym 90186 09.12.2016 16:14
[Miloš Zeman] Není žádným tajemstvím, že Forejt příliš nezapadl do hradní party kolem kancléře Vratislava Mynáře a hlavního prezidentova poradce Martina Nejedlého, kteří se jej dlouhodobě snažili zbavit. Zdroje z Hradu ho pomlouvaly v médiích, Mynář do jeho odboru už před dvěma lety posílal audity a kontroly. Spekuluje se, že hlavním důvodem byl boj o vliv na prezidenta, ale možná také hradní ceremoniář postupem času příliš mnoho věděl. Prezident Zeman nad ním dlouho držel ochrannou ruku, měl také proč.
Není žádným tajemstvím, že Forejta přemluvil, aby zůstal na Hradě, a jeho práce si považoval. Slíbil mu, že jej časem jmenuje velvyslancem ve Vatikánu, čemuž bránil pouze chybějící podpis prezidenta. Ačkoli i dnes tvrdí, že jej bude na post velvyslance nadále podporovat, zní to po nevybíravé osobní dehonestaci, a poté, co jej zjevně hodil přes palubu, licoměrně.
Martin Nejedlý dnes tvrdí: Jindřich Forejt byl a je mým přítelem, mým kamarádem. Spekulace ohledně soupeření mezi námi je prosím totální blábol. Tomu lze jen stěží uvěřit. Stejně jako Zemanovu vysvětlení, že za Forejtovým odstoupením není žádné video, které prý ani neviděl.
Časová souslednost je jasná. Nejprve se v médiích zjevně z iniciativy Hradu objevily tři výhrady k Forejtově činnosti. Pozdní přílet na pohřeb bývalého slovenského prezidenta Michala Kováče, aféra kolem státního vyznamenání Jiřího Bradyho, a nesprávné informování prezidenta Zemana o tom, že americký velvyslanec Schapiro chyběl na Hradě při předávání státních ocenění.
Ani jedna nepůsobí přesvědčivě, pokud je připisována jedinému člověku, á propos proslulému svojí pečlivostí. Zejména trapná aféra kolem telefonátů Jiřímu Bradymu ukazuje, že se hradní protokolista zachoval jako loajální státní úředník, žehlící na tiskové konferenci rozhodnutí prezidenta vyznamenání neudělit. Jistě by neobvolával kandidáty bez jemu náležející kompetence. Obhajobou tohoto kroku na sebe zákonitě přitáhl negativní pozornost části veřejnosti, a stejně to nestačilo.

Anonym 90186 09.12.2016 16:12
[Miloš Zeman] Prezident Miloš Zeman se ohradil proti tomu, že za likvidací hradního protokolisty Jindřicha Forejta stojí intriky jeho kanceláře. Kompromitující video považuje za špínu. Nicméně byli to právě jeho lidé v čele s kancléřem Mynářem, kteří dlouhodobě usilovali o Forejtův odchod. Celá kauza je dalším projevem estébácké kultury, šířené v poslední době ve společnosti.Zatím se neví, kdo si kompro objednal a zřejmě i zaplatil, nicméně celá kauza výrazně připomíná rukopis ruských tajných služeb. Není to tak dávno, co i do českých médií pronikl případ britského diplomata Jamese Hudsona, který musel skončit kvůli videu, zveřejněnému ruským serverem informacia.ru. Byl na něm zachycen při návštěvě jednoho z nevěstinců v Jekatěrinburgu se dvěma prostitutkami. Krátce poté ve funkci skončil. Zdroj serveru dodal video s výhrůžkou: Ruské tajné služby mají spoustu takových filmů, aby mohly kompromitovat toho, kdo je neposlouchá.Oficiální důvod odstoupení Jindřicha Forejta uváděný Hradem je úsměvný. Nemůže mu věřit ani Jiří Ovčáček, pokud tvrdí, že hradní protokolista skončil sám dohodou z osobních a zdravotních důvodů.

Anonym 90186 09.12.2016 15:59
[Miloš Zeman] Elektronická evidence tržeb začíná citelně dopadat na život českých vesnic. Kvůli EET už za týden zaniklo zhruba 700 menších hospod, většinou bez nabídky teplého jídla. Vyplývá to z v pátek zveřejněného průzkumu Sdružení místních samospráv České republiky mezi starosty obcí. Ministr financí Andrej Babiš na svém Twitteru starostům naznačil, že situaci vyřeší zobecnění hospod. Obce pak prý nemusí EET zavádět.
Zánikem drobných pohostinství, obchodů a živností je přímo ohroženo 600 ze zhruba 900 zapojených obcí, uvedlo v tiskové zprávě sdružení. V České republice je přes 6200 měst a obcí.

Anonym 17847 09.12.2016 15:05
[Andrej Babiš] Babiš svým lumpáctvím donutí mladou generaci se dřive zvednout ke kruté revolujciů,pak vše co se po komunistech prolhalo k moci co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodovat všechen majetek lumpů,kteří jej od údajné revoluce nahrabali.Chce to dostat k moci co nejkrutější ruku mladé generace ,aby začala dělat ordunk ve stávajícím kapitalistickmém svinčíku.

Anonym 17847 09.12.2016 09:46
[Miloš Zeman] Babiš by jednak měl zveřejnit kolik státního majetku proda soukromníkům a kolik staveb zastavil.Pak by ta jeho bublina s úspěšným šetřením splaskla.Na další rok chce tento darebák zase zadlužit stát o šedesát miliard,korun a obyčejný český blb na to to jeho lumpáctví zase kouká jako blb Prostě se stávajícími lumpy u koryt bude cesta do státního bankrotu pokračovat.Chce to co nejkrutější revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a stále Česko zbídačujje odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách.Navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Vladimír 10941 09.12.2016 08:20
[Jaroslav Dušek] Dobrý den. Na Vaše představení chodí lidé, kteří se baví a pak ti, kteří
chápou. Ti, kteří chápou a baví se, budou zřejmě vzácní. Bytost, která je
člověkem a chápe, se musí velmi vyděsit, že patří k druhu, který systematicky a bezohledně vyvražďuje jiné rostlinné a živočišné druhy, a
ten děs je tak nekonečný, že si musíte posunout oči, aby jste se nezbláznili. A to posunutí očí je druhá pozornost, ale ani ta vás té hrůzy nezbaví, naopak, přidá čirý děs a nekonečný smutek, a tak aby se humanoid úplně nezbláznil je donucen vstoupit do třetí pozornosti, která teprve má možnost pofoukat a poléčit ty naše nekonečně hluboce zraněné lidské duše.
A ta oscilace mezi časy chronos a chairos nám dává sílu žít a pomáhat. ÓM

Mirek 78252  64 let 09.12.2016 05:47
[Jaroslav Dušek] Dobrý den pane Dušku. Znám vás již mnoho let. Ještě když jste spolupracoval s Honzou Bornou a Oldou Kužílkem. Oba znám z divadla Lucerna, kde s námi dělali představení. Přiznávám se, že jste mne v té době nijak moc nezaujal. Až když jsem viděl vaše Čtyři dohody, které jsem si nedovedl představit jako divadelní představení, poznal jsem vaši osobnost a od té doby sleduji vaši činnost. Dlouho jsem neměl odvahu vás oslovit a nevím, zda se tento text k vám dostane. Ale jiný kontakt na vás nemám. Pokud se to nepodaří,třeba to zkusím přes Oldu Kužílka, ale nevím v jakém jste vztahu, když se dal na politiku. Proč vás oslovuji. Vím že takových jako já je mnoho, ale musím to zkusit. Zkopíroval jsem níže uvedený text, protože, to je důvod proč vás chci požádat o setkání. Paní Tereza píše, jak jste jí pomohl s výchovou dětí. Vím že se tomuto tématu hodně věnujete a je to důležité, protože v dětství se vyvíjí naše osobnost a špatnými vztahy osobnost dětí deformujeme. Paní Tereza píše, že díky vám, výchovu syna zvládá lépe. A zde je ten kámen úrazu. Zvládá. To znamená, že musí něco v sobě překonávat. Že rady, kterých se jí od vás dostalo, nejsou její přirozenost, protože v dětství neměla správný vzor. I rodič který se snaží být dobrý rodič, ale není to jeho přirozenost a dělá to protože ví co je správné, ale emočně to nezvládá. I takový rodič dítě poškozuje. Také je tu paní Králová a její Nevýchova. To vše jsou úžasné informace. Ale pro rodiče jsou to jen informace. Dokázat se podle nich řídit, je pro mnoho z nás velice těžké. Já sám to vím, nebyl jsem dobrý otec. Ale dokázal jsem to napravit. Důkazem toho je, že mi má dospělá dcera řekla. "byl jsi ten nejlepší otec, jaký jsi mohl být". To mi vehnalo slzy do očí. Tak pane Dušek. Teď vám zdělím něco, co může pomoci všem rodičům kteří o to stojí, aby se chovali ke svým dětem tak, jak si to jako děti zaslouží. Představte si, že máme schopnost napojit se emočně na své děti a vnímat ne to co oni dělají nám, ale co my děláme jim. Vnímat jak oni nás vidí a jak se cítí. Zdůrazňuji vnímat na emoční úrovni. Informace je málo. My jejich pocity a myšlenky můžeme zažít. Pak teprve porozumíme, že svým dětem děláme to co nám dělali naši rodiče, i když to nechceme. Příklad z mé praxe: Paní si stěžuje na svoji pětiletou holčičku, že je neposlušná, nezvladatelná a že si s ní neví rady. Po napojení na svoji dceru, se od ní dozvídá, že chce být poslušná, ale že to nedokáže. Tato maminka cítí lásku a bolest své dcery, a uvědomuje si, že na ni má tak velké nároky, že jí ta malá holčička nemůže vyhovět. Tato paní se rozplakala a když jsem se jí zeptal, jaká byla její maminka, tak odpověděla. "přísná". Svoji dceru miluje, ale vůbec si není vědoma, co jí dělá. Takových příkladů mám mnoho. Tento postup jsem nazval Channelig. Dají se s tím napravit i poškození, které nám způsobili naši rodiče. Lidé mi říkají, to je jako Rodinné konstelace. Ano, ale zásadní rozdíl je v tom, že zde to vše prožijeme my sami a ne někdo za nás. My cítíme tu ... (zkráceno)<|i>

Anonym 94158 08.12.2016 23:53
[Miloš Zeman] Koukám, že 90186 tu marně propaguje zlodějnu. EET je spravedlivé řešení. Většina občanů jsou zaměstnanci a nemohou si ukrást v zaměstnání dočista nic. Ani daně, či zdravotní pojištění a vůbec ne sociální pojištění. Spravedlnost by měla být stejná pro všechny. Možná by to chtělo více úředníků, a to aby na ty kalouskoviny dohlédli. Poctivé miliardy z EET mohou ještě více vylepšit již tak excelentní ekonomiku. Podle průzkumu se kriminální činy týkají maximálně 2% obyvatel. Takže řve jen zanedbatelné procento. Jinak průměrný plat dvacet sedm tisíc dvě sta je rekordní a ještě poroste, pokud se k válu nedostanou Top lumpové a jejich modří kámoši. Po ukončení zásahů do mrzačení koruny si budeme moci úžívat v zahraničí a kupovat kvalitní potraviny z Německa. Či odnaučit české firmy švindlovat (učit polská vejce češtinu, nafukovat maso vodou, prodávat maso z prošlých strategických zásob okolních zemí, určeno pro psí krmivo a další lahůdky).

Martin 90204  38 let 08.12.2016 18:02
[Kateřina Janečková] mila katerino janeckova,je videt ze nemate cas si cist z pravy od nas divaku.sem sklamany ze nemate cas napsat par radek na dotazi nas divaku,vy mate moc pekne kresni jmeno.je vnem ukryta postava ze stredoveku doufam ze na to prijdete jaka,zila v dobe kdy zily kralove a kralovny.kdyz tu postavu uhadnete tak si muzem o teto postave popovidat,a nebo si muzem zahrat hru v ktere vy budete kralovna, a ja ta postava kterou mate uhadnout.jen doufam ze si njdete cas na odpovet.

Tomas 19422  54 let 08.12.2016 17:44
[Andrej Babiš] Dobrý den, pane Babiš
v Chorvatsku se zavedením EET snížili DPH u všeho z 25% na 10%.To je o 15%. Tady se snížila DPH o 6% na 15% u jídla a nealko. A tady je zakopaný pes. EET ANO , ale kdo umí počítat, tak ví jaké jsou obrovské náklady na provoz restaurace a to DPH je neunosné. Ne daň z příjmu, ale DPH. Pokud by jste se zavedením EET zavedli DPH na vše u provozu restaurací na 10%, ale nejlepe na 5%, tak dosáhnete vyváženosti a nebudete dělit společnost. Podnikat poctivě bude radost.Zákony musí být vyvážené a ne likvidační. A to se Vám v tomto případě nepovedlo a tady jste selhal.A přitom stačí zdravý rozum a umět počítat a v tomto případě i porušit koalční smlouvu s ČSSD a ne zalezt do kouta.

Martin 90204  38 let 08.12.2016 17:29
[Jitka Čvančarová] jitka cvancarova,je moc pekna zena.ma po certech peknou postavu,moc se mi libi,ale nejvic sceleho jejiho tela se mi libi jeji hlava vlasy proste cela hlava.kdyby to bylo mozne,rad bych mnel jeji hlavu doma na stojanku,abych sem se mohl o ni starat,cesat mit vlasy cesat ruzne ucesy.kazdy clovek neco zbira nekdo sosky s porcelanu jiny panny a ja snim o hlave jitky cvancarove .jake by to bylo mit jeji hlavu,jeto jen sen ktery se mi nikdy nesplni skoda.rad bych si zde precetl nazor jitky cvancarove,co ona by nato rekla,ale asi nema cas si cist z pravy od nas divaku.

Anonym 17847 08.12.2016 14:14
[Miloš Zeman] Ideální stav by pro Česko byl kdyby už půl roku před parlamentními volbnami byl většině důchodců ,za pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku,důchod vyplácen jedině na holý zadek bejkovcem.Tak by mnoho důchodců do voleb skapalo hladem a nezacláněli by mladé generaci v rozletu.

Mirek 87155  30 let 08.12.2016 12:49
[Miluše Bittnerová] je to moc hezká a odvážná žena.některá by se takovýma prsama asi nechlubila jako ona.

Anonym 90186 08.12.2016 12:46
[Miloš Zeman] 5. Celkově si stále dovedu představit, že EET bude pro stát zisková. I když zavedení vyjde na půl miliardy a roční provoz na stamiliony, může být, že se slibovaných 10 i více miliard ročně navíc vybere. Ale způsob, jakým to Andrej Babiš udělal, jen dokazuje, jaký je to šlendrián a jak hluboce ministr pohrdá podnikatelským prostředím v zemi. Zejména malými firmami. Jak vůbec můžeme tolerovat, že se podmínky neustále mění?! Vždyť právě to je na českém podnikatelském prostředí to nejhorší! To z nás dělá ten věčný Kocourkov!

Anonym 90186 08.12.2016 12:46
[Miloš Zeman] 4. Z neveřejných zdrojů dále vím, že Andrej Babiš má s EET ještě mnohem větší plány. To, co sledujeme, je jen jakási první vlna, u které se počítá, že se nebude občanstvu líbit. V pozadí už ale týmy odborníků pracují na druhé, více sexy fázi EET. V rámci ní prý Finanční správa začne ze sebraných dat dělat podnikatelům všelijaké chytré výkazy a reporty. Což má Andrejovi získat velkou lásku živnostníků. Jestli je to pravda, tak bych si zrovna na to dal velkého majzla tohle přece není práce pro stát! Já nechci, aby stát suploval nějaké podnikatelské systémy a radil vám, jak máte podnikat. To už je moc velký bratr a na to říkám prr!

Anonym 90186 08.12.2016 12:45
[Miloš Zeman] Chaos kolem elektronické evidence tržeb včetně několika informací o financování popsal před časem precizně analytik Martin Jaroš. Na svém facebookovém účtu uvedl pár poznámek o nešťastné EET.
1. Babišův šéf Finanční správy původně odhadoval, že software pro provoz EET vyjde stát na spíše méně než 50 milionů Kč.
2. Kolega Michal Bláha odvedl skvělou práci se svým Hlídačem smluv a zjistil, že zavedení EET zatím stálo 388,3 milionu korun, z toho 347 milionů dostala IBM bez soutěže. A to v tom nejsou mzdové náklady pro několik set lidí z Finanční správy a samozřejmě náklady samotných podnikatelů.
3. Nejnovější zmatky ministra Babiše ani nekomentuji, už to udělali jiní a lépe. Andrej je najednou překvapený, že existuje víc druhů podnikání než jen brát dotace z EU a vytvářet chemické sloučeniny pod značkou Penam. Ještě v srpnu přitom pan Babiš rozhodně odmítl výjimku pro farmářské trhy, protože je prý nesystémová . Ministerstvo také výslovně odmítlo výjimku pro kolotočáře, protože systémovost zákona nesmí nic narušit. No a vidíte, najednou jsou na stole 7 dní před startem výjimky pro FO s příjmem pod 250 tisíc korun ročně a pro část plateb z e-shopů. Je tohle možné?

Anonym 90186 08.12.2016 12:43
[Miloš Zeman] Michal Bláha, který založil web Hlídač EET, položil Generálnímu finančnímu ředitelství dotaz týkající se smlouvy mezi Generálním finančním ředitelstvím a společností IBM ohledně vývoje aplikace ADIS. Právě na ní je závislá elektronická evidence tržeb. IBM získala od GFŘ téměř 200 milionů korun. Konkretizace toho, co IBM dělá, ovšem zveřejněno nebude a jak bylo panu Bláhovi sděleno, je to z důvodu obchodního tajemství.

Anonym 90186 08.12.2016 12:40
[Miloš Zeman] Dobrý úředník, eliminovaný úředník. Čím méně úředníků tím nižší daně a podstatně jednodušší a bohatší život obyčejného dělného lidu.

Anonym 90186 08.12.2016 12:39
[Miloš Zeman] A až se jednou všichni staneme státními zaměstnanci na státních úřadech, nastane slibovaný ráj..

Anonym 90186 08.12.2016 12:39
[Miloš Zeman] "Chceme milé lidi za přepážkou, říká Marksová"
to je OK, ale ať vyhodí ty ostatní a neberou pořád nové a nové..

Anonym 90186 08.12.2016 12:39
[Miloš Zeman] Takže místo skutečně potřební, prožerou moje peníze sexy blondýny za přepážkou. Fajn.

Anonym 90186 08.12.2016 12:38
[Miloš Zeman] Darmojedi. Co na úřadu práce budou dělat, když máme rekordní zaměstnanost?

Anonym 90186 08.12.2016 12:38
[Miloš Zeman] co stovky , tisíce a desetitisíce úředníků potřebujeme
Až nás budou miliony.
a všichni budou pracovat pro stát a tatíček babiš to bude řídit jako svoji firmu.
Tak to se toho komunismu skutečně dožiju..
My ne, Babiš jo

Anonym 90186 08.12.2016 12:35
[Miloš Zeman] Řecká cesta v přímém přenosu :-(. Marksová se může přejmenovat na Třiprasovou.

Anonym 90186 08.12.2016 12:33
[Miloš Zeman] Nádhera.
Počet státních zaměstnanců se od roku 2012 zvýšil zhruba o 23tisíc na letošních 437tisíc. V příštím roce by se přitom měl jejich počet zvýšit o dalších 7600. Náklady na jejich odměňování od roku 2012 stouply o 16,6 miliardy na letošních 149 miliard korun. Příští rok by přitom měly výdaje státního rozpočtu na platy dále stoupnout na 162 miliard korun. Vyplývá to z údajů ministerstva financí.

Anonym 90186 08.12.2016 10:46
[Miloš Zeman] Možná by Babiš a jeho práskači mohli ty podnikatele, kteří údajně nevydali účtenku, označit na klopě nějakým žlutým symbolem jako dříve nacisti Židy, "ať je každý vidí".Ani bych se nedivil, kdyby ti udavači byli zaměstnanci Agrofertu, kteří ot mají nařízeno: "neudáš, máš padáka", nebo: "neudáš, nemáš prémie" atp. Na každého má Andrej jistě nějakou složku..

Anonym 90186 08.12.2016 10:45
[Miloš Zeman] Možná by se mohlo konat Mistrovství České republiky v práskání!
Hlavní cenu předá sám velký Babiš!

Anonym 90186 08.12.2016 10:44
[Miloš Zeman] Navrhuji jeste vytvoreni elektronickeho systemu udavacu tech, kteri jeste neudali..a pokutovat každého,kdo někoho neudá, nebo udání nepovede k pokutě..
To by bylo, aby stát nevybral dost peněz na dotace Agrofertu.

Anonym 90186 08.12.2016 10:44
[Miloš Zeman] Narovnání podnikatelského prostředí? Výsměch! To se narovná v okamžiku, kdy "podnikatelé" budou podnikat díky svým schopnostem a ne díky sosání dotací.

Anonym 90186 08.12.2016 10:43
[Miloš Zeman] Práskači rostou ve stovkách. Za týden 700 udání na EET

Anonym 90186 08.12.2016 10:42
[Miloš Zeman] Ministerstvo práce a sociálních věcí počítá pro rok 2017 se stovkami nových úředníků. Působit by měli na úřadech práce i České správě sociálního zabezpečení (ČSSZ). Ze státního rozpočtu na to dostane navíc 227 milionů korun.

Anonym 82094 08.12.2016 10:25
[Karel Gott] Kájo,zpěváčku náš,pište každý den hlavou velkou abecedu,aby krční páteř byla uvolněná,moc to pomáhá.
Díky životu,že jste se narodil do mojí doby a obohatil jste můj život vašim krásným hlasem.
Přeji Vám a vaší rodině pohodové svátky vánoční a radostný život plný zdraví v roce 2017.Babička Jarka

BabuleJ 82094 08.12.2016 09:24
[Michal David] Jsem moc ráda,že mi život dal tak malé srdíčko,ale tak prostorné,do kterého se vejdou nejen moji blízcí lidé,ale i celá rodina Michalka a on je tak trpělivý,že snáší můj nápor obdivu k jeho talentu.
Pohodové svátky vánoční,hodně zdraví a krásných nápadů v roce 2017,přeje celé rodině babule Jarka

Anonym 17847 08.12.2016 09:21
[Miloš Zeman] Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 94158 07.12.2016 23:49
[Miloš Zeman] Myslím si, že nikdo z vlády si nedovolí porušit suverenitu státu a zvát sem tzv. dočasné okupanty. Je vhodné se chovat ke všem zemím přátelsky a nedělat si nepřítele tam kde není. Občas se dočítáme o nutností bičovat Rusa, a to od vymytých mozků po studiích za velkou louží. Nejspíš rozkazy z úst do úst o síle 120 dB jsou velmi škodlivé.

Anonym 17847 07.12.2016 19:00
[Miloš Zeman] Pro 90186.Všechny lumpy co do Česka chtějí zatahovat základnu USA je třeba vybíjet za vlastizradu s celými jejich rody.

Shrmaz 18554  58 let 07.12.2016 16:45
[Petr Novotný] Jak jsi mohl zplodit takového spratka

Anonym 5822 07.12.2016 13:25
[Miloš Zeman] Forejt odvedl dobrou práci, může být velvyslanec ve Vatikánu, věří Zeman
Tak toto se hodí do silvestrovské estrády. Takový prase ve Vatikánu? Vtip týdne.

Anonym 90186 07.12.2016 12:01
[Miloš Zeman] Pokud se budeme odteď orientovat na Západ a ne na východní diktátory, tak za to budiž Zeman pochválen.Teď už americké základně na našem území nic nebude stát v cestě

Anonym 90186 07.12.2016 11:42
[Miloš Zeman] Prezident Zeman promluvil před poslanci k rozpočtu na rok 2017. Nejmenovaně setřel své odpůrce, třeba Vladimíra Špidlu za památný výrok zdroje jsou či Miroslava Kalouska za šetření v době celosvětové krize. Ministra Babiše na jedné straně zlehka pokáral za nízké investice, na straně druhé vychválil za přebytek letošního rozpočtu. Ale právě v téhle pochvale je zakopaný pes: když stát tak dobře hospodaří, proč má mít i příští rok sekyru?
Už se na to téma řeklo a napsalo hodně. Tedy jen stručně: plánovaný schodek rozpočtu na rok 2017 v šedesátimiliardové výši je zbytečný. V časech rekordního růstu ekonomiky a rekordní zaměstnanosti by neměl být žádný. Vláda si jen dělá pohodlný polštářek na předvolební utrácení. Stát se také až příliš rozrůstá, nabírá další úředníky a nejen na berňáky, kde budou mj. kontrolovat nabonzované hospodské, jestli správně vystavují účtenky EET.
U narůstání počtu úředníků se zastavme. Stala se totiž nenápadná, leč podstatná věc. Nový ministr zdravotnictví Ludvík sotva nastoupil do funkce, už chce zredukovat svých devět náměstků na sedm. Vláda mu to zatím neschválila, musí jí prý předložit pádnější důvody. S úředníky už totiž nelze podle nového služebního zákona jen tak šíbovat.Nejen ministrovi, původem manažerovi naší největší nemocnice, musí vrtat hlavou, k čemu potřebuje devět náměstků. Osm odborných (plus jeden politický) je vzhledem k počtu zaměstnanců ministerstva opravdu velký luxus. Aby nedošlo k mýlce: ministerstvo nespravuje oněch bezmála tři sta miliard zdravotních peněz, ty spravují pojišťovny. Samotné ministerstvo hospodaří jen se sedmi osmi miliardami korun ročně. Podobně jako třeba Česká televize.
Když politici zaváděli zákon o státní službě, počet náměstků na jednotlivých ministerstvech se téměř zdvojnásobil. Snad kromě vládních politiků nikdo nepochopil, k čemu je to dobré. K upíchnutí zasloužilých straníků a jejich zabetonování na úřadech až do penze, doufejme, nikoli. I tady se zbytečně utrácejí státní peníze přesněji peníze nás, daňových poplatníků. Miliardy, i ty půjčené, se přece skládají z korun. A ty se vydělávají těžce.

Anonym 90186 07.12.2016 11:22
[Miloš Zeman] Nově zvolený americký prezident Donald Trump v červnu prodal všechny své akcie, které držel v různých společnostech. Podle deníku The Washington Post (WP) to řekl Trumpův mluvčí. Těsně před volbami tak mohl Trump dosáhnout na značnou finanční hotovost. Prodej akcií ale také může zmírnit obavy ohledně možného střetu zájmů při výkonu prezidentské funkce.

Anonym 90186 07.12.2016 11:14
[Miloš Zeman] Prezident Miloš Zeman stále věří, že se končící šéf hradního protokolu Jindřich Forejt stane velvyslancem ve Vatikánu, záleží na ministerstvu zahraničí a souhlasu Vatikánu, uvedl po návštěvě Sněmovny. Novinářům také řekl, že Forejt na Hradě odvedl dobrou práci. Zatím s ním nemluvil, protože Forejt je nemocný.
Jenom moje osobní přání je, protože odvedl mnoho užitečné práce, aby se stal velvyslancem ve Vatikánu, kam ho schválila už předminulá vláda, uvedl Zeman. Na dotaz, zda je to v současné situaci ještě možné, řekl: To opravdu záleží na zamini, záleží na agrément, ale já tuto možnost stále vidím.

Anonym 17847 07.12.2016 10:08
[Miloš Zeman] Pro 90186.To,že ekonomika klesá to obyčejného českého blba nezajímá.Hlavně,že poslancům rostly platy.To je tím z čehop se obyčejný český blb raduje.Měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je odsunout na Sibiř,protože rozumný národ by zde šestadvacet roků vládnoucí lumpy dávno od koryt vykpopal.S léčbou národa z troubovitosti je třeba začít uj důchodců a těm za většinovou troubovitost a lenost přemýšlet vyplácet zaslolužené a spravedlivé důchody převážně jen na holý zadek bejkovcem.Pořádná dieta buď důchodce z troubovitosti vyléčí,nebo pomřou hladem.

Anonym 90186 07.12.2016 09:35
[Miloš Zeman] Excelentní ekonomika.
Průmyslová produkce v říjnu meziročně klesla reálně o 1,7 procenta. Ve srovnání s předchozím měsícem byla po vyloučení sezónních vlivů nižší o 0,4 procenta. Hodnota nových zakázek meziročně klesla o 1,6 procenta.
Stavební produkce v říjnu klesla meziročně reálně o 8,5 procenta a po očištění od vlivu počtu pracovních dnů se snížila o 7,3 procent. Produkce v pozemním stavitelství meziročně klesla o 1,5 procenta. Produkce inženýrského stavitelství se snížila o 20,1 procenta. Český statistický úřad revidoval zářijový pokles na 7,7 procenta z 7,4 procenta.

Anonym 5822 07.12.2016 05:10
[Miloš Zeman] Je velmi alarmující , že nejbližší lidé pana prezidenta nedosáhnou na prověrku Tajné a Přísně tajné. Kladu si otázku, dosáhl by na ni pan prezident?

Anonym 5822 07.12.2016 05:08
[Miloš Zeman] Anonym 94158 10.11. 10:25
S panem Trumpem se mění mnoho. Slova "Evropa by měla zvětšit vlastní systém obrany". Jinak řečeno Evropa si může vytvořit vlastní evropské vojsko. Velmi dobrá zpráva! Marně několik desítek let Německo a Francie o tuto možnost žebraly u Pána světa bez výsledku. Nato by mělo řešit celosvětové záležitosti. Evropa asi nebude posílat miniponorky do švédských vod a přehrávat Švédům ruské častušky a Švédové se pak neopupínkují.

Anonym 17847 10.11. 09:31
Komunisté dokázali od svojí měnové reformy udržet ceny povětšinou stejné až do konce jejich vládnutí.Ten lidský dobytek co se po komunistech prolhal k moci plánuje dvouprocentní inflaci.Tím drze okrádá lidi o úspory.Proto to chce krutou revoluci a se vším tím lidským dobytkem co se po komunistech prolhal k moci a Česko zbídačuje co nejkrutěji zatočit.To se bez zprovoznění dostatečného množství katovskýuch mučíren neobejde.

Anonym 17847 09.11. 19:52
Pro 586.Neber si jména nás budoucích zasloužilých revolucionářů do své nevymáchané pravicové huby.Revoluční bejkovec potěš tvojí zadnici.

Anonym 17847 09.11. 19:49
Uvedená volba USA pro Česko nic nemění.Pořád to chce z EU a NATO zdrhat a svižně se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska s jeho rozsáhlými trhy.

Anonym 90186 09.11. 18:24
Ze všech diskusí tady zatím vyplývá,že většina levicových rusofilních mudrlantů tleská americkému republikánovi.Přeji obzvláště bolestivé vystřízlivění.

Anonym 90186 09.11. 18:23
Pro 94158
S Trumpem přichází posilování NATO ve střední a východní Evropě.
Jak nedávno Trump ve svém projevu v Polském americkém kongresu v Chicagu uvedl, je třeba aby členské země NATO začali plnit svůj závazek a to 2% státního rozpočtu na NATO. Ovšem to nebylo to nejdůležitější co pronesl. Daleko důležitější byla tato věta: Potřebujeme silné NATO, proto potřebujeme i silné Polsko a silnou celou východní Evropu.
To znamená jediné. Armády NATO se přes naše území budou promenádovat jak průvod na prvního máje a možná, že se dočkáme i radaru, který Obama s velkou slávou zrušil.


Anonym 586 09.11. 17:34
Pan prezident a jeho nohsledi si zřejmě vůbec neuvědomují skutečnost, že pan Trump nikdy neslyšel jméno Miloš Zeman, zcela určitě mu ale něco říká jméno Václav Havel :-)) Avyboji, neposerinkej se. Pa

Anonym 17847 09.11. 15:59
Pro 586.Revoluční bejkovec potěš tvojí zadnici.Asi budu muset za tebou doject a pořádně tě oject.Prostě dol tebe nastrkat nějaký rozum spodem.Nic jiného tě z tvojí troubovitosti nevyléčí.

Anonym 586 09.11. 15:47
A je to tady, vlezdoprdka se ozval.

Anonym 17847 09.11. 13:14
Pokud pak bude důchodce proti výplatě důchodu na holý zadek bejkovcem remcat tak se jeví jako nejrozumnější řešení mu ubalit navíc pár ran okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.

Anonym 17847 09.11. 13:10
Když Česko z EU a NATO včas nezdrhne tak Němce nebude zajímat zda Češi chtějí evropský diktát nebo ne.Prostě zadluženým Čechům zaberou Sudety.Ostatek zaberou z prodluženého Č... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 07.12.2016 05:06
[Miloš Zeman] 90186 Jdi už konečně do p..e!

Anonym 90186 07.12.2016 01:40
[Miloš Zeman] Vůdce donbaských separatistů Alexandr Zacharčenko v talk-show konzervativní ruské televize označil okupaci Velké Británie za podmínku nástupu zlatého věku Ruska. Dobytí ukrajinské metropole Kyjeva je podle šéfa samozvané Doněcké lidové republiky jen dílčím úkolem.
"Nestačí ani obsadit Berlín, je třeba jít dál a okupovat celou Británii jako takovou. Veškeré zlo, veškerý ruský osud spočívá v anglosaském (regionu). Pokud ho obsadíme, nastoupí podle všech našich předpokladů zlatý věk Ruska," prohlásil Zacharčenko v pondělním vysílání televize Cargrad TV, soukromého kanálu šířícího krajně konzervativní názory a pravoslavný extremismus.
Právě touto cestou se podle donbaského separatisty Rusku vrátí "ztracená" území. "Vrátíme území, které ztratilo ruské impérium, a navíc zabereme území, která jsme měli dostat od dob Krymské války," dodal Zacharčenko.V souvislosti s Krymskou válkou (1853-56) očividně hovořil o ruské expanzi na Balkán, zejména do dnešního Rumunska a Moldavska.
Ze Zacharčenkova proslovu není jasné, zda šlo o nadsázku. Slova o dobytí Velké Británie vůdce doněckých radikálů pronesl s vážnou tváří. Teze o rozšíření "ruského světa" za hranice dnešní Ruské federace se nezřídka objevují v projevech ideologů velkoruského šovinismu. Zatím své plány ale omezovali obsazením rusky mluvících oblastí Ukrajiny.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75980

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti