Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 06.06.2017 11:57
[Miloš Zeman] Deník Blesk informuje o kauze, která se již několik dní šíří po sociálních sítích. Jde o příběh Martina, který si s přítelkyní zašel na oběd do tržnice Sapa. Při odchodu jej totiž zkontroloval celník, který chtěl vidět nejen účtenku, ale později také občanský průkaz. Celníci mají podle mluvčí Celní správy na takovéto kontroly právo.
Když Martin vyjížděl z tržnice, stálo tam auto Celní správy. Pán nás zastavil, byl naprosto slušný, nepůsobil nepříjemně. Ptal se, co jsme si koupili, tak jsem mu řekl, že nic, že jsme byli na polévce. Dále se ptal, jestli jsme dostali účtenku, a já jsem řekl, že ano, ale že si ji neberu, protože mi to připadá nablblé, uvedl podle Blesku.
Zákazník nechtěl uvést konkrétní podnik a byl konfrontován s dotazem, zda by toto sdělil i na kameru. Nakonec nás vyzval, abychom mu dali občanky, opravdu se slovy: Jdu si zjistit, jestli něco státu nedlužíte. Za chvíli se vrátil, dal nám občanky a jeli jsme dál.
V Sapě o víkendu probíhaly kontroly a není vyloučeno, že je takovéhoto kontrolování dočkáme ještě víc. Možná nás nakonec bude po svíčkové se šesti kontrolovat i Robert Šlachta!

Anonym 90186 06.06.2017 11:56
[Miloš Zeman] Kde peníze vezmete? Ze zisků své obrovské firmy. Nevýhodou těchto zisků za normálních okolností je, že je nejprve musíte zdanit (tomu se asi nevyhnete) a pak ještě, pokud si zisk nebudete chtít ponechat ve firmě na investice či provoz, ale vyplatit si jej na dividendách, zaplatíte daň z dividend. Nechme stranou nesmyslnost této daně. Mají ji zkrátka platit buď všichni akcionáři všech podniků, nebo nikdo.
Ale vy ji moc platit nechcete. Zrovna se vám povedlo přesunout část zisku, který byste si už jinak vyplatili a užívali (samozřejmě až po sražení daně z dividend), z obří firmy do základního kapitálu firmičky, kde jsou peníze prakticky k ničemu, protože, jak už jsme si řekli, firmička je plus minus ztrátová. Pak ještě z právních důvodů firmičku nesmíte zapomenout velmi výhodně (a z daňových důvodů aspoň na několik let) prodat jiné své firmě. Nesmíte ji zapomenout prodat velmi levně, bez ohledu na nalitou sumu peněz, protože jinak se vám do obří firmy zase nahrnou zisky, se kterými si nebudete vědět rady, a celý podvod přijde vniveč.
Teď už jen zbývá přijít na to, jak dostat peníze ze základního kapitálu firmičky k vám, aniž byste je museli danit. Ale to je přece tak jednoduché. Stačí snížit základní kapitál firmičky (třeba o pětinu, nebo i více, máte a 8209;li odvahu) a tyto peníze si vyplatit. Měli byste tedy ideálně předstírat, že firmička původně plánovala řadu projektů, proto jste původně navyšovali její kapitál, ale nakonec některé projekty nedopadly, a tak firmička už tolik peněz nepotřebuje. Takové předstírání vyžaduje, abyste uvedené peníze, ke kterým se nakonec chcete dostat, aniž byste museli platit daň, nechali aspoň několik měsíců ve firmičce. Jinak by vše vypadalo krajně nevěrohodně.
Ale pak už máte vyhráno. Nezdaněné zisky jsou u vás na stole. Pokud jste podíl na firmičce předtím předprodali jiné své firmě, jak jsme o tom mluvili, opravdu hodně levně, ušetřili jste tak daň z dividend kolem 300 milionů korun. To se Babišovi a jeho lidem povedlo, nemyslíte?
Uvedený návod ale rozhodně sami nezkoušejte. Zřejmě by se z vás tak stali delikventi.

Anonym 90186 06.06.2017 11:54
[Miloš Zeman] Udělal Andrej Babiš podle analýzy zveřejněné skupinou Julius Šuman něco špatného?
Jistě. Především se opravdu ve velkém vyhýbal daním, podle našeho názoru dokonce ilegálně, čímž by se dopustil trestného činu krácení daně. Ale to nechť posoudí instituce zapojené do trestního řízení, které lze očekávat.
Jak se vyhýbal daním? Třemi způsoby, z nichž třetí je legální. Popišme si dnes jeho podvod číslo jedna.
Prvním jeho postupem byl takový celkem jednoduchý podvod. Máte obrovskou a především bohatou firmu (v tomto případě Agrofert holding, mateřskou společnost vašeho velkého koncernu). Pak máte nějakou malou firmu (může se jmenovat dejme tomu IMOBA) a úplně ideální je, pokud se jí moc nedaří. Toho lze dosáhnout snadno. Zkrátka uvnitř svého podnikatelského impéria oddělíte firmu, která se bude věnovat těm činnostem ve vašem koncernu, které jsou zaručeně dlouhodobě ztrátové, nebo aspoň jen málo ziskové. Můžou k tomu být i racionální důvody, ale v tomto případě nám jde primárně o daňový podfuk.
Pak si vaše velká firma koupí (nebo postupně kupuje) nově vydávané akcie malé firmičky. Potřebujete totiž, aby malá firmička měla celkem hodně peněz z vlastních zdrojů, jak si ukážeme. Zkrátka potřebujete, aby se z malé firmičky stala firma větší, ale nikoli snad svým výkonem, nýbrž právě množstvím peněz, které do ní nesmyslně nalijete.

Anonym 90186 06.06.2017 11:51
[Miloš Zeman] Slavný ruský kosmonaut Gennadij Padalka se rozhodl skončit s kosmonautikou. Oznámil to prostřednictvím dopisu, který zaslal představitelům ruské kosmonautiky. Uvádí v něm, že už nemá šanci znovu letět do vesmíru a žádná jiná práce v tréninkovém centru mu nebyla nabídnuta. Kromě něj odešli další tři kosmonauti. Padalka strávil ve vesmíru 878 dní, čímž drží světový rekord. Kromě Padalky skončili také Sergej Volkov, Sergej Revin a Alexander Samokutajev. Ti podle Jurije Lončakova, ředitele Střediska přípravy kosmonautů, skončili buď ze zdravotních důvodů či kvůli změně priorit v jejich životě.
Musím odejít. Už mám dost toho nicnedělání. Už nemám žádnou šanci, že znovu poletím. Ve Středisku mi navíc nenabídli žádnou další práci, napsal Padalka v dopise, kterým oznámil svůj konec. Kosmonaut několik let plánoval další cestu, aby navýšil svůj rekord, ale do posádky již nebyl znovu vybrán. Podle zdrojů Meduzy za to mohly špatné vztahy s Lončakovem, který prý neměl v lásce jeho přímočarost. Legendě kosmonautiky navíc nenabídl žádnou funkci, kterou by po konci kosmonautické kariéry mohl vykonávat.
Padalka byl na pěti vesmírných misích a drží rekord v počtu dní ve vesmíru 878 dní. Do vesmíru se podíval poprvé v roce 1998. Nyní v 59 letech s kosmonautikou končí.

Anonym 90186 06.06.2017 11:49
[Miloš Zeman] Předseda hnutí ANO Andrej Babiš má velmi svérázné názory na to, co je a co není volební kampaň. Respektive na to, co by se do ní mělo započítat, aby byla předvolební soutěž mezi stranami férová. Když byl v rozhovoru pro Český rozhlas zahnán otázkami do úzkých, opáčil, že se jeho kampaň netýká letošních parlamentních voleb, ale až roku 2035. Dokažte mi opak, prohlásil.
Zákon stanoví, že strany a hnutí mají na kampaň před parlamentními volbami limit devadesát milionů korun, které ANO při současném stylu hravě překoná. Andreje Babiše proto velmi rozčílily otázky Českého rozhlasu, které se týkaly toho, proč do nákladů na kampaň nezapočítává náklady na své poradce, na sponzorované příspěvky na Facebooku i své výjezdy na hromadné akce, kde se setkává s lidmi a přesvědčuje je o tom, že je jediný spravedlivý, který bojuje se zkorumpovanými tradičními stranami.Žádná taká kampaň není a to video, ten poslední den v práci, kde mluvím, kde mluví pan prezident, není kampaň. Není. Žádná kampaň nebyla, žádný stánek, žádná kobliha, nic. Byl jsem mezi lidmi a stejně to dávala Česká televize, rozohnil se Babiš při odpovědi.
Šéf hnutí ANO rovněž nedávno zveřejnil své představy o tom, jak by měla Česká republika podle něj vypadat v budoucnu. Jeho vize, které nyní mohutně sdílí a sponzoruje na sociálních sítích, jako by z oka vypadly předvolební kampani jiných politických subjektů, však podle Babiše žádnou předvolební agitací nejsou. To je Vize a to je kampaň na 2035. A dokažte mi, že to tak není! řekl Babiš rozhlasu.Babiš také odmítá do nákladů na volební kampaně započítat například marketingového experta Marka Prchala, který se stará o jeho Facebook nebo Marka Hanče, který se věnuje Babišovu PR a kampani, stejně jako jeho tisková mluvčí Lucie Kubovičová. Proč bych je tam dával? Vždyť s námi dělají stále, to není volební kampaň. To jsou lidi, kteří s námi dělají několik let, dělají každodenní agendu, nechápu, proč by tam měli patřit, namítá šéf hnutí ANO.
Ani v tomto rozhovoru si pak Andrej Babiš neodpustil svou oblíbenou hlášku sorry jako. A to tehdy, když jej rozzlobila otázka na to, co všechno si tedy nebude počítat do předvolební kampaně. Fakt to neřeším, to řeší ta paní. Mě to nezajímá, to je její problém. To jako sorry jako. To řeší naše finanční ředitelka, je tam právník a my se řídíme podle zákona. Teď nedávno, někde jsem to viděl, tu bylo shromáždění v Královéhradeckém kraji, ale ve skutečnosti to byla kampaň to jsem zvědavý, jak tohle budete sledovat, jak budete sledovat jiné strany. Nebo jestli budete dělat jen hnutí ANO, postěžoval si Babiš.

RadimLedecký 94330 06.06.2017 10:47
[Libor Bouček] Dobrý den pane Boučku,považuji Vás za dobrého moderátora, jenom mi na Vás vadí, že již několikrát během svého moderování jste se PTAL NA OTÁZKU, místo, co byste se měl ptát na odpověď a otázky klást.
S pozdravem Ledecký

Marie 37240 06.06.2017 10:02
[Andrej Babiš] Reaguji na vaše příspěvky.Když projíždím českou krajinou všude obrovské sklady na nejlepší orné půdě.Vše co naši předkové těžce bránili proti cizákům jsme za 28 let rozdali Němcům.Nám už nepatří zhola nic a ještě toho mála co zbylo se snaží roz..Je mi z toho smutno.Všichni si vybavíte kdo tu vládl.Které strany.Kteří lidé.Stále stejní.Proto volit toho za kým je vidět práce ,odvádí daně tady a dává lidem slušně placenou práci.

Magdaléna 92170  61 let 06.06.2017 08:53
[Andrej Babiš] Souhlasím s panem Pepou-61 let, že jsme národ omezenců a budeme ty omezence volit bez poučení (viz příspěvky Kj apod.). Jeden můj profesor za dob socializmu tyto lidi označoval jako MČČ-malý český člověk. Takový MČČ si nevidí dál než na špičku nosu a než by přál někomu možný úspěch (jen aby nebyl lepší než já a neměl víc než já), tak mu raději podrazí nohy. Co na tom, že jsou za ním vidět positivní výsledky.. A tak má MČČ politické představitele jaké si zaslouží, že. Lidi, je třeba s tím něco udělat!

Pepa 77158  61 let 06.06.2017 08:36
[Andrej Babiš] Po přečtení několika příspěvků jsem se jen dále utvrdil, že jsme národ omezenců a budeme ty omezence volit bez poučení.Jestli v ČR umí někdo napočítat aspoň do 10 , musí vědět kolik premiéru vládlo v této zemi od revoluce levicových a kolik pravicových a kolik vůdčích osobnosti zradilo i ty co je dostali na nejvyšších posty v zemi.Z pohledu matematiky a toho kdo umí počítat aspoň do 10 by o volbách do poslanecké sněmovny neměl být problém se umět rozhodnout problém .

Kj 19556 06.06.2017 06:08
[Andrej Babiš] Pro Anna 77230 62 let.
Hlavně že Babiš udělal audit sebe. Dopadlo to však katastrofálně. Zatím neprokázal původ svého majetku. Prokázal pouze jak kradl daně.
A lustrační osvetčeni taky nemá. I když jeho nadřízený důstojník z StB tvrdil u soudu, že Babiš neudával.

Anonym 90186 06.06.2017 01:02
[Miloš Zeman] Maďarsko bude usilovat o zrušení takzvaných Benešových dekretů, na jejichž základě Československo po druhé světové válce zbavilo velkou část Maďarů občanství a majetku. V jihomaďarském městě Bonyhád to v pondělí řekl státní ministr pro národnostní politiku Árpád János Potápi.
Politik vládnoucí konzervativní strany Fidesz, který má na starost maďarské menšiny žijící v zahraničí, pronesl svá slova u příležitosti 70. výročí odsunu etnických Maďarů z území dnešního Slovenska.
Po válce podle Potápiho nejvíc trpěli Maďaři v Československu, kteří přišli o státní příslušnost v rodné zemi a stali se obětí "ďábelského plánu," který prý hledal viníky mezi nevinnými.
Maďarsko dlouhodobě považuje za sporné výnosy prezidenta Edvarda Beneše, které československé Maďary a Němce zbavily občanství a majetku a předznamenaly jejich vysídlení na základě dohod vítězných mocností. Odsun Maďarů ze Slovenska v letech 1947-1948 se odehrál na základě dvojstranné dohody mezi Československem a Maďarskem o výměně obyvatelstva z února 1946.
Přes 100 tisíc etnických Maďarů bylo deportováno nebo posláno do pracovních táborů a nikdo z nich se nedočkal odškodnění. Maďarský parlament v roce 2012 vyhlásil 12. duben za den památky odsunutých z "Horních Uher", jak se říkalo Slovensku v rámci Uherska do roku 1918.
Slovenská i česká politická reprezentace zrušení Benešových dekretů dlouhodobě odmítá. Ústavní soud ČR potvrdil platnost výnosů v době vzniku a jejich závaznost, což znamená, že jimi nastolené změny zůstávají zachovány. Zkoumat, zda zůstávají platnou součástí českého právního řádu, ale soud odmítl, neboť jsou již právně neúčinné.

Anonym 90186 06.06.2017 00:20
[Miloš Zeman] Kocourkov, nebo příprava půdy pro Agrofert? Po celé republice zanikla v letošním roce řada vesnických prodejen. Hlavním důvodem bylo zavedení elektronické evidence tržeb. Provozovatelé prodejen neměli na zavedení EET peníze, chuť, technické možnosti, nebo jim jednoduše omezování svobody podnikání přišlo už příliš velké. Obchody zavřeli. Lidé na vesnicích si teď pro rohlíky musejí dojíždět do měst a větších obcí.
Najednou přichází ministr zemědělství Marian Jurečka s tím, že by stát měl podpořit chod těchto prodejen, jejichž zánik vláda přímo způsobila. Jinými slovy, Jurečka před několika měsíci pomohl prosadit EET a nyní chce krachující nebo zavřené prodejny dotovat ze státních peněz. To navíc v situaci, kdy se ukazuje, že do státní pokladny díky EET zřejmě více peněz nepřiteklo.
Malé obce, zejména ty do tisíce obyvatel, nemají často dost peněz ve svém rozpočtu, aby si udržely dostatečnou občanskou vybavenost. Přitom ta je nezbytná pro kvalitní život na venkově, stejně jako pro rozvoj zemědělství, podnikání obecně a zaměstnanosti. Právě o tom, jak zajistit, aby měli lidé na venkově dostatečné zázemí, chci jednat s kolegy z dalších dotčených ministerstev a institucí, řekl Jurečka Tn s tím, že chce hledat řešení společně se samosprávami, kraji nebo sdruženími obcí.
Soběstačné živnostníky, kteří po státu nic nechtěli, vláda zlikvidovala. Nyní vymyslí, že bude podporovat maloobchod na vesnicích. Výborná příležitost k rozjezdu maloobchodního řetězce například pro jistý Agrofert. Tento holding miluje dotace, vyrábí široký sortiment potravin od housek přes jogurty až po salámy. Navíc se říká, že Agrofert neúspěšně jednal o převzetí jednoho z řetězců supermarketů v ČR.
Je to spekulace, ale
Nejprve zlikvidovat konkurenci, poté segment díky vlivu ve vládě zatraktivnit a zadotovat a ihned obsadit vlastní společností. Něco mi to připomíná.

Anonym 90186 06.06.2017 00:18
[Miloš Zeman] Vláda nejdříve zlikvidovala vesnické prodejny pomocí EET, nyní je chce podpořit dotací

Anonym 90186 06.06.2017 00:16
[Miloš Zeman] První karta nese jméno Julius Šuman, řídícího důstojníka agenta Bureše a doprovází ji text: Řídící důstojník agenta Bureše. Příslušníkem StB byl od roku 1977, dotáhl to až k hodnosti majora. Dnes bydlí poblíž Bratislavy. Klíčový svědek, jenž pod přísahou potvrdil, že spis agenta Bureše je zfalšovaný a založený bez vědomí Babiše. Proti tomuto tvrzení se ohrazují historici a experti slovenského Ústavu paměti národa, píše o Juliovi Šumanovi twitterový profil pojmenovaný po jeho osobě.

Anonym 90186 06.06.2017 00:15
[Miloš Zeman] Anonymní twitterový účet Julius Šuman a 8207;, který se věnuje odhalování kauz kolem šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, začal dnes zveřejňovat jména Babišových klíčových lidí, kteří stáli u rozjezdu jeho kariéry a také těch, kteří mu umožňují jeho současnou cestu k moci a majetku.

JFrantišek 90212  62 let 05.06.2017 23:16
[Andrej Babiš] Víte o panu Stropnickém je škoda mluvit.Když se podíváte na jeho syna a hlavně názory tak jejich vystoupení přejděte s úsměvem.Jsem zarytým odpůrcem p. Kalouska.Jednu jeho světlou myšlenku si ale pamatuji :|cituji| Je dobře, že p. ministr obrany Stropnický věnuje při své práci ministra hodně času natáčení dalšího dílu krimiseriálu První oddělení. Přispěje to nejenom kvalitě tohoto seriálu ale především to prospěje AČR.

AlfonzoDeHa 8935  75 let 05.06.2017 20:46
[Petr Cibulka] Alfonzo de hajnar,kontatní informace,Facebook,Alfonzo de hajnar,tel.732 726 038,Prosím kontaktujte mě ohledně dořešení ruzných záležitostí..S pozdravem gen.plk,alfonzo de hajnar s uctou

Anonym 31168 05.06.2017 19:16
[Andrej Babiš] Pro Hana.I nebožtík Hitler za života podle Němců mluvil moc hezky,proto mu věřila většina z osmdesáti milionového národa Němců.Když začal válku prohrávat tak šmahem jeho popularita začala padat skoro k nule.Se zde sedmadvacet roků vládnoucími lumpy to bude obdobné.I starým českým blbům začíná docházet ,že se Česko řítí směle do zádele.

Anonym 31168 05.06.2017 19:06
[Miloš Zeman] Tahání migrantú do EU vymysleli Němci aby ty práce schopné využili jako pracovní sílu a ostatek lifrovali do bývalých komunistických zemí a tak tyto země přes migranty dotlačili do státních bankrotů a tak bez válčení mohli zabírat další území.Pokud dá EU Česku pokutu za nepřijímání migrantů tak tu zaplatit z nákladů na důchody,protože stávajkící důchodci jsou tím stádem blbů co nechalo lumpy u moci zatahnout Česko do EU a NATO.Hned pak z EU a NATO svižně zdrhat a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska s jeho rozsáhlými trhy.

Anonym 31168 05.06.2017 18:26
[Andrej Babiš] Pro 77239.Ty troubo ty katovské mučírny budou na lumpy a ne na slušné lidi jako jsem já.Už naši středověcí předci dělali při použití katovských mučíren pořádek.Jak se katovské mučírny zrušily,tak začali lumpové v Česku kralovat a zbídačovat tuto zemi.Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.Chce to revolucí dostat k moci pořádně tvrdou ruku mladé generace.Ta pak naučí staré lumpy v kostele hvízdat.

Anonym 77230  62 let 05.06.2017 16:31
[Andrej Babiš] Tak anonym 31168,tak ty máš opravdu dost,ze srdce ti to přejí,abys to zažil co jsi tu napsal 15:10,pořádně , denně místo snídaně,svačiny,oběda,druhé svačiny a dvou večeří pokud jsi cukrovkář

Anonym 31168 05.06.2017 15:10
[Andrej Babiš] Pro 8299.Tebou uváděné zlodějny vyšetřit a zloděje potrestat bude nutné.Ideální je zprovoznit dostatek katovských mučíren.Pak zapůjčit každému podezřelému zpěvník katolické církve,aby se mohl tak půl hodiny procvičovat ve zpěvu o svých lumpárnách.Zbytek by pak odzpíval pod dozorem rozšafného katovského mistra na mučidlech.A bylo by vymalováno.

Anonym 31168 05.06.2017 15:00
[Miloš Zeman] Havlem slibovaného kapitalistického ráje už se Češi nedočkají,ale kruté revoluce ve které budou odporaženi všichni lumpové co se po komunistech prolhali k moci ano.Pokud ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout alespoň tak dobře jako komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali,tak potřebují od koryt revolucí vykopat a co nejkrutěji odporazit na katovských mučírnách za vlastizradu.Navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.Ta se se starými lumpy co Česko za sedmadvacet roků zbídačili mazlit nebude.

Anonym 37152 05.06.2017 14:20
[Dana Černá] Nedávno jsem slyšel hru Věřitelé od Strinberga. Dana Černá v ní byla naproosto božská. Myslím, že lepší hlas dnes má málokterá česká herečka.

UnAmi 19398  70 let 05.06.2017 13:09
[Radim Jančura] Duo Langer - Jančura

Anonym 8299 05.06.2017 12:28
[Andrej Babiš] Pana Šlachtu ,p.Babiše všechny kdo jim do špinavých karet viděl odstranili .Proč nemusí dokázat jak k majetku došli ,co neprokáží okamžitě vrátit .A prosím anonym 31168 ať se již k ničemu raději nevyjadřuje.

Annna 77230  62 let 05.06.2017 12:13
[Andrej Babiš] Dobrý den,co pěkného o p.Babišovi,vše,jen jediná výtka,že když byl ministrem financi,neudělal audit za bývalým ministrem p.Sobotkou a ožralou Kalouskem,neudělal nic pro vyšetření OKD a bytem p.Sobotku,jak si z náhrad mohl v Praze koupit byt.To kdyby udělal tak dnes by si tá pakáž nedovolila ani ceknout a ne vytahovat nic a nic nedokázat p.Babišovi,jen špínu a špínu.Každý rozumný občan si dovede představit ,jak se bojí voleb,když se tak snížili,že to dali do EP.Je mne jich líto,proto reorganizace policie a ostatní zvěrstva,které p.Sobotka a spol děla,to co má p.Sobotka na hlavě to má i v hlavě.. .p.Ing.Babiší volby určitě vyhrajete,ale dost lidí bude volit i KSČ a p.Okamuru,to Vám takových 2 miliony lidí nic neříkají,že s něma nechcete do koalice,to chcete pokračovat dále s těma co je tam máte,nevstupujte 2x do jedné řeky,nevypláci se to,jinač přejí pevné zdraví,silné nervy a nedejte se,hodně lidí Vám věří tak nás nezklamte

Jitka 17833  50 let 05.06.2017 12:01
[Andrej Babiš] Pro anonym 31 168 - Vás opravdu za slušného člověka nemůže nikdo považovat, ještě ,že takových není víc.

Jitka 17833  50 let 05.06.2017 11:58
[Andrej Babiš] Tak mám pocit, že jsme konečně převálcovali příznivce Kalouska a ostatních " ČISTÝCH LIDÍ" v této republice. Věřím , že pan Babiš vyhraje a daně budou konečně platit všichni.

Anonym 8299 05.06.2017 11:38
[Andrej Babiš] Pro anonym31168
To snad nemyslíte vážně.Ti důchodci Vám ten majetek vytvořili a vy si tohle dovolíte.Tak tohle je ta poslední kapka!

Hana 90389  57 let 05.06.2017 11:30
[Andrej Babiš] Nerada reaguji na diskuse formou tupci, málo gramotné osoby atd.., zde ale musím a vím, že bych tak činit neměla, protože o to vám milá paní jde!
Tupec jste vy, dovedete pouze urážet, slušnost vám není dána, chováte se nadřazeně vůči slušným lidem. Každý na této planetě je svým způsobem méně či více užitečný a má prostor se vyjádřit.

Anonym 31168 05.06.2017 11:10
[Andrej Babiš] K moci je třeba dostat pořádně tvrdou ruku mladé generace,která začne dělat krutý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Důchodcům pak zajistí takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 31168 05.06.2017 11:10
[Andrej Babiš] K moci je třeba dostat pořádně tvrdou ruku mladé generace,která začne dělat krutý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Důchodcům pak zajistí takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 31168 05.06.2017 11:08
[Andrej Babiš] Babiš nemá žádný program co by vytahl Česko z cesty do státního bankrotu,ale umí říkat to co lahodí sluchu obyčejného českého blba.Brzo budou ti co Babišovi fandí ti co ho budou nejvíce proklínat až jim dojde,že jim přičaroval pořádnou bídu.

JIŘINA 8299  64 let 05.06.2017 11:01
[Andrej Babiš] i já mám O a k tomu jsem býk ,ale opravdový

Anonym 5822 05.06.2017 11:00
[Andrej Babiš] Občas jsem napsala příspěvek, názor, ale po přečtení několika komentářů jsem zjistila, že sem píší bohužel málo gramotné osoby. To není podpora panu Babiši, ale snůška hloupostí. Někdo se neumí přihlásit do strany Ano, druhý prosí, aby jej p. Babiš zachránil. Vesměs tupci non plus ultra. Raději končím.

Hana 90389  57 let 05.06.2017 10:55
[Andrej Babiš] Jsme opravdu stejná krevní skupina, mám O, tu mohu darovat každému. O vstupu do hnutí ANO uvažuji také, jsem západočeský kraj. Pan Soukup, poslanec a člen ANO je náš letitý přítel, požádám o radu.

Anonym 8299 05.06.2017 10:38
[Andrej Babiš] Hani ,jste moje krevní skupina.Já bych se ráda stala členem hnutí ANO,ale kde se obrátit o radu.jsem JM kraj

Hana 90389  57 let 05.06.2017 10:20
[Andrej Babiš] Pro Kj pana Stropnického jsem si poslechla,mluvil velice hezky, neurážel nikoho, jeho hlavním cílem je dobře fungující ministerstvo obrany, na to se soustředí především. Ne na pomluvy a drby, které vnáší a rozviřují ti politici, kteří nemají co na práci a pouze práci předstírají. Křičí a řvou nesmysli a jenom hlupák jim naslouchá. Vy pane Kj použijete slova, která vytáhnete z podtextu.
Všem diskutujícím, kteří mají rozum tam, kde má být fandím, ANO vyhrává, preference stoupají a to jim posluhovači ostatních stran nemohou odpustit, neb úspěch se v této zemi nepřeji. Zde se podporují lumpové a tlučhuby.

Anonym 90186 05.06.2017 10:00
[Miloš Zeman] V neděli se v Manchesteru uskutečnil jedinečný koncert k uctění památky obětí teroristického útoku na vystoupení Ariany Grande. K nim se bohužel přidal ještě smutek za oběti teroristů z Londýna. Velká Británie ale opět ukázala, o jak jedinečný a silný národ se jedná. A jak daleko k němu máme a mít budeme.
Jen tak pro ilustraci. Chcete pozvat ty největší hvězdy současné populární hudby, má to být velká show, která udělá mnoha lidem radost a umožní jim zároveň vyjádřit solidaritu s oběťmi, jejich rodinami, s těmi nádhernými městy i s celou zemí.
Takže zazpívá Robbie Williams, který vybere jako první písničku Strong, v níž změní refrén, a desítky tisíc lidí spolu s ním zpívají: Manchester, were strong! (Manchestere, jsme silní). Všichni tančí, popíjejí a smějí se. A ukazují teroristům, kteří se právě tuhle normální stránku západoevropské civilizace snaží zničit, že se jim to jen tak nepodaří. Protože oni jsou silní.
Na koncertě kromě pořadatelky Ariandy Grande a zmiňovaného Williamse zahráli interpreti jako Marcus Mumford, Take That, Niall Horan, Little Mix, Pharrell Williams, Miley Cyrus, Justin Bieber, Usher, Katy Perry, Coldplay nebo The Black Eyed Peas.
A teď si to představte v České republice. Sice by už tady různí Ovčáčkové svolávali domobranu, ale vy byste si přesto řekli, že pozvete ty nejznámější a nejoblíbenější zpěváky.
Tak nejprve Karel Gott a 8722; no, je to trochu škoda, ale ten zrovna věří na ilumináty. Pak si ale vzpomenete na Lucii Bílou, každý ji má rád a vždycky mluví o tom svém velkém srdíčku. Jenže. Myslím, že v lidech roste strach. Já ale věřím v dobré konce. Žijeme v nádherné zemi, kterou bych nevyměnila za žádnou na světě. Je naše a neměli bychom se o ni jen tak s někým dělit Moc bych si přála, aby byly naše hranice zamčené na sto západů. Česko je náš domov, naše hnízdo, naše zázemí, řekla před časem v rozhovoru žena, kterou ocenil prezident Miloš Zeman.
Takže si zase pustíte ten koncert z Británie a zapomenete na to. Velká Británie dala lekci celému světu a 8722; a nám, kteří nečelíme ani zlomku toho, co ohrožuje je, ještě o něco větší.

Anonym 90186 05.06.2017 09:57
[Miloš Zeman] Babiš se vyhnul dani 300 milionů, vyvedl 2 miliardy a roky podnikal v daňovém ráji

Anonym 90186 05.06.2017 09:53
[Miloš Zeman] Kiska chtěl spolu s českým prezidentem vyznamenat odbojáře Gabčíka s Kubišem. Zeman odmítl

Marie 37240 05.06.2017 07:20
[Andrej Babiš] Souhlasíme se všemi ,co fandí p.Babišovi.
Zloději křičí chyťte zloděje.I pravičák Dlouhý souhlasí s EET.Narovnat podnikatelské prostředí.

Kj 19556 05.06.2017 06:43
[Andrej Babiš] Právě míra jeho loajality a zdrženlivosti byla jedním z témat rozhovoru. Proč Martin Stropnický jako místopředseda hnutí ANO nekomentuje vládní krizi ani skandály předsedy Babiše, ať už jde o Čapí hnízdo, korunové dluhopisy nebo odposlechnuté Babišovy hovory s redaktorem MF DNES, jak využívat noviny v politickém boji?
Nemohu být součástí něčeho, kde bych měl nějakou zásadní nedůvěru, říká Stropnický, ale zároveň dodává, že když někdo někomu tleská, neznamená to, že by se podepsal pod každou větu, která zazněla. Je to výraz kompaktnosti týmu.
Zde vidíte, jak jsou všichni z Babiše prodělání. A to platí i pro vás tady, vy uctívaci totality.

Anonym 8299 05.06.2017 06:30
[Andrej Babiš] Babiši chraň nás prosíme!!

Anonym 8299 05.06.2017 06:25
[Andrej Babiš] Proč se naši politici neštítí tohle provádět poctivému národu a proč jim to umožňujeme.Kde je ta spravedlnost.Jsou bezpátéřní a měli lézt kanálama.A my jsme stádo ovcí s hlavou u zemi a jen kýváme.P.Babiš je naše poslední záchrana.Na emailu jsme zhlédli sídlo p.Kalouska a ptám se,která část je za moje peníze.Být mladší tak odsud prchám a ani se neohlédnu Stydím se za ně.Jak se na to tváří jejich rodiče? Tohle jim přece nenůže být jedno co provádí.

Marcela 46780  62 let 05.06.2017 00:22
[Andrej Babiš] Lidi zlatí,probuďme se všichni! Nebuďme ovce! Pojďme jim to všechno u voleb spočítat.Vždyť tady se ve vládě krade už bez zkrupulí a uzardění.Je zajímavé,jak jsou všichni najednou kamarádi|Kalousek pochlebuje Sobotkovi-tomu zase nevadí že Bělobrádek se kámoší s náckama a komanči zase drží hubu-co kdyby je ČSSD náhodou potřebovala do koalice..Fuj,hnus! Já volím Andreje Babiše,věřím mu,ale nenechme ho v tom samotného!!

JuliusŠuman 10993 04.06.2017 23:13
[Andrej Babiš] Miroslav Kalousek nápadně rychle ukončil

JuliusŠuman 10993 04.06.2017 23:09
[Andrej Babiš] stamiliardové spory mezi ČR a odkoupila švýcarská firma SPB Konsorcium za 40 a 80 mld.Kč.

JuliusŠuman 10993 04.06.2017 22:36
[Andrej Babiš] Její právník Ivo Johannes Bechtiger zasedal v německé a švýcarské pobočce moskevského Gazpromu. Jak přiměla Nomáda Bechtigera, aby se vzdal požadavku 120 mld. Kč, zůstalo utajeno.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120740

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti