Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 93233 01.11.2011 16:40
[Petr Nečas] "Zabíjet komunisty bylo správné, řekla sestra Mašínů. A začal potlesk."

Iva 93233 01.11.2011 16:32
[Petr Nečas] My home is my castle, to už u nás dávno(asi tak dvadvacet let) neplatí! Exekutoři,úřednící,zásahové jednotky,ty si klidně vlezou či vlítnou do cizího a pak řeknou pardon ,omyl(většinou to ani neřeknou). Je to nehoráznost a neustálé porušování Ústavy ČR.
Tady v tomto státě jsou rozdávány funkce veřejných činitelů jak je komu co do toho nebo jak se to komu hodí. Policie nemá zdaleka takové pravomoce jako výše uvedení. Něco je prostě špatně. Jen mě opravdu zaráží, že si to necháváme líbit! Před r.89 se zdaleka nedělo v této oblasti, co dnes. Tenkrát skutečně platilo ono "My home is my castle".

Anonym 80230 01.11.2011 16:00
Teda,že ty holky Iva s Káťou mají stejný slovosled,používají stejné výrazy.Na to Káťo(cha),jak jsi moudrá,tohle se ti nepovedlo.

Káťa 95599 01.11.2011 14:26
[Petr Nečas] To koukáš Ivo, jak jsem s Tebou jedna osoba, co?
Ale já říkám, že i vážná vystoupení musí být prokládána vstupy paňáců a klaunů, aby obecenstvo neztratilo zájem.
My home is my castle. Angličané by se divili, jak si u nás může exekutor vyšlapovat po cizím bytě. Přestože jsem si nikdy nikde nevypůjčila ani korunu, dnes už je možné všecko, nikdy si člověk není jistý, teď snad podle toho článku u nás "Vstanou noví úsekoví důvěrníci" a budou Ti kontrolovat, (nějaká záminka se vždycky najde) jestli nemáš v knihovně nějaké libri prohibiti nebo Ti nevisí na stěně obrázek prezidenta Beneše (provinil se na ubohých sudeťácích svými dekrety).
No a další článek o Divokém západě na Šluknovsku. Bydlíme sice na opačné straně této banánové republiky, ale není to dobré. Naši pohlaváři vypustili džina z láhve. Zpočátku se jim to hodilo, rozeštvávat jednotlivé vrstvy obyvatelstva proti sobě, ale už se jim to začíná nějak vymykat z ruky. A kdyby se tyto vrstvy dokázaly domluvit a zatáhnout konečně za jeden provaz, bylo by potentátům ouvej.

Iva 93233 01.11.2011 14:11
[Petr Nečas] Milá Káťo, s kým vším Ty nejsi jedna osoba, to je až k nevíře :-) ) ).
Já myslím, že už dnes mnoho našich spoluo(v)bčanů robotuje a ohýbá hřbet. A nevypadá to, že by se to mělo zlepšit, ba naopak.
A jak píšeš, deprese jsou opravdu jen velmi logickým důsledkem dnešního dění. A už i já (ve svém okolí pověstná optimistka) začínám ze všeho trochu nervoznět.
Přesto, že má rodina se nemá špatně, tak soucítím s těmi ,kteří žijí z "ruky do pusy". A strašně mě mrzí,že někteří jedinci(a myslím, že je jich v současnosti docela dost) jsou neuvěřitelně lhostejní, nic se jich nedotkne, snad jen to,když jim někdo sáhne na majetek.
Ale jak už jsem jednou napsala, každý máme v životě jiné priority.Já se snažím držet se toho, co mi moje maminka kdysi napsala do památníčku: "Tři klíče Ti k srdci ukuji-mileráda,prosím a děkuji".

Anonym 88243 01.11.2011 13:33
[Petr Nečas] To je pro mě novinka že šídítku "Robertek" se říká manžel.
Všechno vite a všemu rozumíte poradte co s cikánama.

Bára 90566  16 let 01.11.2011 13:33
[Petr Konáš] mam tě strašně ráda.ale stejně si myslím že tady nejsi ty.=( ale kdyby jo tak posílám pusu =

Káťa 95599 01.11.2011 13:27
[Petr Nečas] Ivo, promiň. Ťukla jsem na odeslat dřív, než jsem se podepsala.

Anonym 95599 01.11.2011 13:26
[Petr Nečas] Je to přesně tak, jak píšeš, milá Ivo. S primitivy skutečně nemá cenu se zabývat. Teď už ani nevolám manžela, aby se šel taky dozvědět, že jsem lesba nebo že nikoho nemám. On mi potom nanejvýš vynadá, že se zdržuji s hlupáky. Ale jinak je můj manžílek fajn a levičák (pravičáka bych si nikdy nevzala).
Já jsem teď zrovna tak jako Ty zamýšlela nad tím článkem o tom zděděném nájmu i když mne se to, stejně tak jako Tebe netýká, ze stejného důvodu. Inu spějeme k radostným zítřkům. A až nastoupí Kódl ze Spací hory, budeme robotovat pod knutou drábů a budeme jako správní ovčané ohýbat hřbet a tiše si recitovat Selský otčenáš.
Pěkný kontrast k tomu dělá článek o depresích. To snad je jen logický důsledek toho, co se u nás děje. Kdo by v těchto sociálních nejistotách byl jarý a veselý. Dokonce ani pravičáci nemohou být v klidu. Nikdy neví, jestli nepřijdou o to, co si nakradli. Ještě, že my dvě se zasmějeme aspoň tady. Ale já úplně cítím tu nervozitu těch, co nás tady na nás útočí. Mně je úplně jedno, co kde kdo napíše. Když to nepíše mně, co bych se tím zalamovala. Opět Jaroslav Hašek: To chce klid.

Anonym 88243 01.11.2011 13:20
[Petr Nečas] Káťa a Iva je jedna a tatáž osoba.
Sama napíše a za hodinu si odpoví.

Iva 93233 01.11.2011 13:02
[Petr Nečas] .:-), hezky jsi to napsala,milá Káťo. Chamraď je moc hezké a výstižné slovo.
Také nejsem útlocitná a máš recht, že pomatené výkřiky ignorantů jsou jen takovým plácnutím do větru. Pokaždé se od srdce zasměju když nám někdo napíše, že jsme takové a makové a naše názory jsou blbé a nestojíme jim za pozornost atd, přitom na to, že je nezajímáme nám věnují pozornosti až hanba :-).
Taky se hodně směju jak se nás pokoušejí analyzovat a přitom se nevyznají sami v sobě :-).
Zajímalo by mne,zda se v jejich níže uvedených příspěvcích objevuje všechna jejich inteligence nebo jim ještě nedejbože zbylo na příště?! :-)
Ale jak už jsem jednou napsala, tyhle lidi jsou pro můj život zcela nedůležití.
Ale zasměju se ráda,to jo. Ostatně, již staří římané se nechávali obveselovat zrůdami :-).
Nojo, o té Barotošové jsem to četla, ale to je pro mne taky informace bez užitku .
Spíš mě dostala inf.,že zděděný nájem už nebude na dobu neurčitou, ale jen na 2roky. Zaplať Pánubohu, že máme vlastní byt!
Majitelům domů se bude hlásit i návštěva osob, které budou v bytě přebývat více než dva měsíce. Za nesplnění informační povinosti hrozí i po účinosti nové právní úpravy výpověď z bytu pro hrubé porušení poviností nájemce.
Nájemce bude mít nově také povinost zajistit zpřístupnění bytu po dobu své dlouhodobé nepřítomnosti pro případ, že by v bytu nebo v domě došlo k nějaké havári a sám by byl složitě dosažitelný. Gestapo hadr!

Káťa 95599 01.11.2011 12:23
[Petr Nečas] Ahoj Ivo, posílám Ti ten nejhezčí pozdrav spolu s přáním dobrého dne.
Dnes mne jedna zpráva moc zarmoutila a ta druhá rozesmála. I já měla ráda pana Navrátila. Je to smutné, když odejdou takoví charakterní lidé a dobří herci. A pan Navrátil byl skutečně Pan herec.
Zato zprávě, že údajně bude malé hrabátko nebo aspoň rychtářek se směji ještě teď. Ale to by se spíše hodilo na stránku IB. Chudák Iveta už neví čím by na sebe upoutala pozornost. Co si ještě vymyslí?
Jsem ráda, že si ze zavilých výkřiků ignorantů nic neděláš. Už jsem si myslela, že kdyby Ti to nějak vadilo (já tedy nějak zvlášť útlocitná nejsem), že se můžeme kdykoliv domluvit a přesunout na nějakou "tabulu rasa", ergo nepoužívanou stránku, ale považuji to za zbytečné. Než jsme se nastěhovaly sem, čišelo to tady prázdnotou. Ostatně pan premiér ani nikdo z jeho kanceláře určitě nemá čas číst si, co si tady povídají dvě rozpustilá děvčata a celebrity mají své oficiální stránky úplně jiné. Tady je jen takové volné fórum.
A především - ta chamraď by se za námi natáhla i tam.
A nějaké blafy přehlížím jako krajinu.

Iva 93233 01.11.2011 11:46
[Petr Nečas] Ahoj Káťo, moc Tě zdravím!
Píšu až dnes, protože po víkendu jsem měla fofry.
Oslava se vydařila, počasí taky ušlo, takže jedním slovem paráda:-).
Ťeď jsem si přečetla, že zemřel p. B.Navrátil. Trochu jsem ho znala, byl to moc fajn člověk a dobrý herec.
Koukám, že tady stále jednomu,či jedné prudce inteligentní osůbce nejdeme z hlavy.:-).
Víš, Káťo, řeknu Ti,že mě nic nepobaví víc, než touha takových osůbek být neustále nad někým i když už je stejně vše jasné.To ale píšu jen Tobě, protože s Davidem a "anonymem" se nebudu pouštět do intelektuálního "souboje", neboť odmítám bojovat s neozbrojeným protivníkem.
A že jsou neozbrojení je patrné na první pohled.
Z toho jak formulují své příspěvky usuzuji na sotva dokončenou základní školu. (p.Hašek by napsal Davide," Budete superarbitrován pro blbost").
A názor těchto pisálků? Ten je pro mne zcela irelevantní.

10916 01.11.2011 09:18
[Jaromír Dulava] Romové ve Švýcarsku
Vrátil jsem se z 6 dení studijní cesty ve Švýcarsku.
Je tam také hodně cikánů|romů, ale vidíte na rozdíl u nás, jak tvrdě pracují,
jak mi Renáta, majitelka 2 hotelů, členka městské rady, u které jsem byl,
sdělila.
Mají tuto motivaci:
Podporu v nezaměstnanosti jen po odpracování souvisle 5 let bez delšího
přerušení. Odmítnutí práce - žádná podpora.
Ztráta zaměstnání vlastní vinou - absence, požití alkoholu na pracovišti -
žádná podpora.
Zničení obecního bytu a státního majetku musí zaplatit anebo do vězení a
tvrdě tam pracovat na uhrazení škody.
Je s podivem, že pseudohumanisté a Kocáb nekřičí a veřejně nekritizují
Švýcarskou konfederaci, že nechce zadarmo bez odevzdané práce živit
parazity.
A nikdo v rámci Evropy nemluví o rasismu ve Švýcarsku.
Proto chci, aby ty neoprávněné různé podpory a sociální dávky platily
parlamentní strany, když dopustily takovýto stav rasismu naruby!
Kdo souhlasí, ať pošle dál .

Káťa 95599 01.11.2011 09:10
[Petr Nečas] Zdravím potrefenou anonymní husičku. Nebo sám David? Co není určeno mně, buď nečtu nebo do toho nekecám. Tak jednoduché. Račte přejít na stránky, kde můžete uplatnit svou prudkou inteligenci.

Anonym 88243 01.11.2011 08:51
[Petr Nečas] Kdo o vrozené inteligenci mluví, tak ten ji nemá.

Pochybuji Káťo že ji máte,když si píšete o nesmyslech.

Káťa 95599 01.11.2011 08:39
[Petr Nečas] Pro Davida. Ó, jak šlechetné. A příště nečti, na co nemáš vrozenou inteligenci.

David 88243  66 let 01.11.2011 08:09
[Petr Nečas] Jsou to stránky premiéra ne aby si tam dvě úchylné děvy povídaly o svých zážitcích.
Ale jak mě poradila manželka nech je se vykecat ony nikoho nemají tak mají potřebu alespoň si s někám psát, tak už vám nebudu nadávat ale vás litovat.

Anonym 78130 01.11.2011 07:31
[Michael Kocáb] Romové ve Švýcarsku
Vrátil jsem se z 6 dení studijní cesty ve Švýcarsku.
Je tam také hodně cikánů|romů, ale vidíte na rozdíl u nás, jak tvrdě pracují,
jak mi Renáta, majitelka 2 hotelů, členka městské rady, u které jsem byl,
sdělila.
Mají tuto motivaci:
Podporu v nezaměstnanosti jen po odpracování souvisle 5 let bez delšího
přerušení. Odmítnutí práce - žádná podpora.
Ztráta zaměstnání vlastní vinou - absence, požití alkoholu na pracovišti -
žádná podpora.
Zničení obecního bytu a státního majetku musí zaplatit anebo do vězení a
tvrdě tam pracovat na uhrazení škody.
Je s podivem, že pseudohumanisté a Kocáb nekřičí a veřejně nekritizují
Švýcarskou konfederaci, že nechce zadarmo bez odevzdané práce živit
parazity.
A nikdo v rámci Evropy nemluví o rasismu ve Švýcarsku.
Proto chci, aby ty neoprávněné různé podpory a sociální dávky platily
parlamentní strany, když dopustily takovýto stav rasismu naruby!
Kdo souhlasí, ať pošle dál .

Mirka 9467  30 let 31.10.2011 21:21
[] No to je hrůza - tento chlap prostě neumí vůbec zpívat - to zpívá líp i můj křeček, mé malé dítě, můj muž, a kdokoliv, kdo nemá vůbec sluch, tak bude zpívat lépe, jak tento člověk. No nechápu, že někdo v něm nachází zalíbení. Ale jak vidět, někomu se to líbí, takže dokud bude publikum, tak proč nezpívat i když to není k poslechu pro muzikanty.

Láďa 78239  42 let 31.10.2011 20:31
[František Nedvěd] Jejda mě se tam taky někde vytratila druhá jednička, ale však my všichni zasvěcení víme, že máte koncert 6.listopadu :-)!

Láďa 78239  42 let 31.10.2011 20:30
[František Nedvěd] Dobrý den Františku,
s manželkou se jdeme také podívat na Váš koncert do divadla Rokoko 6.1., a věřte nebo ne, už teď si pobrukujme Vaše písničky.

Káťa 95599 31.10.2011 17:41
[Petr Nečas] A proč to tedy čteš, blbe? Nikdo tě k tomu nenutí.

Anonym 88243 31.10.2011 17:21
[Petr Nečas] Už mě ty dvě lesby lezou na mozek s toho primitivního povídání, proč se to vy dvě krávy
nesejdete a nepopovídáte si spolu?

Anonym 90252 31.10.2011 13:19
[Andrea Verešová] Nic moc, znám mnohem krásnější.Simone Simons, kam se na ní hrabe. Ale asi to souvisí i s tím nemožnym chováním.

Dominik 19338 31.10.2011 13:06
[Bára Štěpánová] ahoj ja sem dominik das mi tvuj telefon

Prochy 89216  26 let 31.10.2011 11:30
[David Koller] Prosím, pošlete svůj hlas Davidovi do hitparády na htp:|w.t-music.cz|t-music-chart|

Káťa 95599 31.10.2011 08:25
[Petr Nečas] Ahoj Ivo. Věřím, že jste nádherně oslavili malou Martinku. My jsme skoro nevytáhli paty, ale zato se u nás skoro netrhly dveře návštěvami rodinými i přátel.
Takže své aktivity na internetu jsem omezila pouze na maily.
Při tom, co tady čtu, si připadám jako mlynář Libor, když našel pokornou supliku učitelského spomocníka Zajíčka, kteroužto dotyčný ztratil při zděšeném útěku před hejkalem. Jenže mlynář byl ve výhodě. Mohl odevzdat supliku kněžně, se kterou byl právě na důvěrných táčkách. Já Exroztahovákovi nepomůžu, protože provozovatele neznám, ale určitě existuje nějaký způsob, jak zjistit jeho adresu a domluvit se s ním telefonicky či osobně. Je mi Exroztahováka docela líto, protože on jen bojoval proti ohavné kopírácké hydře, když to provozovatel nedokázal.
Konečně máme opět normální lidský středoevropský čas. Ten letní považuji za nomen omen pána, na jehož stránkách se nacházíme a mým největším přáním by bylo, prostě ho zrušit. Předcházející větu nechť si vysvětlí každý dle svého. Fantazi se meze nekladou.

Hana 18842  48 let 30.10.2011 22:06
[Helena Štáchová] Dobrý den,paní Štáchová. Mám prosbu-nevíte,kde by se
dala sehnat MC nebo CD JEŽCI s vaší,Lábusovou a Kaisrovou interpretací? MC se moc líbila celé rodině,
ale někde zmizela v propadlišti dějin.

Sexinka 10942  12 let 30.10.2011 22:00
[Ondřej Sokol] je uplne uzasnej strasne ho miluju a je tak sexy.asem z nej uplne hotova.

HanaLangrová 78145  23 let 30.10.2011 21:49
[Marie Rottrová] reportáž z libereckého koncertu Marie Rotrové v Tipsport areně
htp:|liberecky.denik.cz|kulturaregion|reportaz-rotrova-se-rozloucila-stylove-a-s.html

Anonym 88236 30.10.2011 20:37
[Marie Rottrová] Děkuji za krásné,krásné podívání v Pardubicích. Nezapomenutelný zážitek. Krásný hlas a je velice příjemná. Neuvěřitelné! Až tak hezké jsem to nečekala.
Marie Rotrová je podlemě meti zpevačkami Českým ,Zlatem"

Kamila 88236  34 let 30.10.2011 20:33
[Marie Rottrová] No, nemyslím si že by paní Rotrová měla přestat zpívat.
Má úžasný hlas a vůbec je celá úžesná.Krásná,milá a hodná. Samozřejmě talentovaná.Velice talentovaná.Zpěvaček jako ona je v Česku málo. Moc málo. Mám ji moc ráda a nepřestanu. Nevím proč.

Anonym 89243 30.10.2011 19:33
Roztahováku pomsti se. Funguje to.

Šárka 19512 30.10.2011 18:29
[Daniela Šinkorová] Slabá herečka.Zlatokopka

Anonym 89243 30.10.2011 18:24
mxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmx

Patrik 8744  34 let 30.10.2011 18:10
[Leona Šenková] super spievaš kedy bude daký koncert?

Verča 89851  13 let 30.10.2011 17:25
[Michaela Nosková] jojo má krásný písničky.A je dobrá,že dokázala vybojovat 2.místo na Ukrajině.Jen tak dál!

Anonym 17864 30.10.2011 16:16
konina

Exroztahovak 17864 30.10.2011 16:09
Takze roztahovaku dotoho.Vidis,ze to takhle funguje.

Anonym 17864 30.10.2011 16:00
mxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmxmx

Anonym 17864 30.10.2011 15:59
konina

Anonym 85451 30.10.2011 15:25
[Adela Banášová] Adelka mame ta radi bud taka aka si si nasa!

Jarka 85128  45 let 30.10.2011 13:13
[Miroslav Donutil] Ted jsem si precetla jak se pan Cech obul do pana Donutila a myslim si ze velmi nepravem,je to totiz uz posledni zijici machr na legraci a ten by mel byt zaplacen kralovsky.Doufam pane Donutile ze na nas nezapomenete a ze budou vanoce a silvestr hodne o vas.Me by totiz uplne stacilo kdyby tam byly porady jen s Vama.Diky za to ze jste.

Ivana 21331 30.10.2011 13:07
[Josef Vojtek] fanweb josefa vojtka na webnode bude opet v provozu.

EliškaCh 95599  14 let 30.10.2011 12:55
[Petr Konáš] Ahojky, heled máme doma starou bibly, tak bysme jí mohli spolu spálit. Moc se na to těším.

Bianka 88236  9 let 30.10.2011 12:00
[Patrik Stoklasa] patrik zpíval moc moc moc moc hezky.

Karolína 88236  9 let 30.10.2011 11:59
[Patrik Stoklasa] je hodně líto že patrik zemřel při autonehodě muj kamarád patrik wirt taky zemřel ale na rakovinu mozku v pouhých 1 letech pa bianka

EliškaCh 90285  14 let 30.10.2011 11:27
[Petr Konáš] Ahojky heled ty jsi fákt užasnej když jsem se s tebou fotila tak jsem myslela že omdlim .tedkon budeme chodit do chebského divadla na předplatný .moc se na tebe těším : p (odepíš plís)

Irena 10919  15 let 29.10.2011 21:01
[Gabriela Gunčíková] jsi skvěla fandila jsem ti hodně a nevadi že jsi to nevyhrala pro mě si hvězda velka fandim ti a přeju ti do života hodně štesti

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125790

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti