Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 08.05. 15:15
[Miloš Zeman] Třetí nahrávka, kterou publikovala anonymní twitterová skupina Julius Šuman, je zatím nejzávažnější. Babiš sice na ni výrazně mluví až k závěru a spíše poslouchá redaktora MF DNES Marka Přibila, který mu předkládá kompromitující materiály na Babišovy politické protivníky. Ale důsledky zaznamenané situace jsou zatím nejzávažnější.Andrej Babiš si nechává od svého zaměstnance novináře předkládat výslechy z policejního vyšetřování, neboli živé vyšetřovací spisy. Předání takových spisů a neoprávněná manipulace s nimi je trestným činem. Takový trestný čin musel spáchat ten, kdo spisy z policie vynesl, tedy buď policista, nebo státní zástupce. Trestněprávní zodpovědnost má však nepochybně i redaktor Přibil a také sám Andrej Babiš, který musel vědět, že spis se k němu dostává na základě trestné činnosti, a tudíž měl okamžitě oznamovací povinnost. Jestliže to neoznámil policii, tak je zřejmé, že sbírá takové materiály pro jejich další použití. Kupříkladu, jak sám říká, by se informace v nich obsažené mohly zveřejnit v příhodnou dobu. Třeba před sjezdem ČSSD.
Zneužité vyšetřovací spisy pocházejí podle nahrávky zřejmě ještě ze zrušeného útvaru ÚOOZ, kde působil Robert Šlachta. Babiš na konci nahrávky zaperlí, když Přibil spekuluje nad tím, že by Šlachta mohl být v budoucnu ministrem. Zřejmě ministrem vnitra v budoucí Babišově vládě. Babiš na to poznamená, že Šlachta mu vzkázal, že by chtěl být spíše policejním prezidentem.
Neboli: Náš románový hrdina Robert Šlachta, který se nebojí vyšetřovat i politiky, škemrá u Andreje Babiše o místo policejního prezidenta. Tím se dobře ukazuje, jak to mezi nimi v minulosti bylo.
Nahrávky nejsou jistě optimální metodou nápravy naší kritické situace. Twitterová skupina Julius Šuman, která si půjčila ke své akci jméno Babišova řídícího důstojníka z StB, ovšem dokázala, že Babiš ohrožuje demokratický systém i samotný právní stát. Copak po něčem takovém může být Babiš předsedou vlády a kontrolovat bezpečnostní složky v naší zemi?
Babiš musí ihned rezignovat a odejít na vždycky z politiky. Už včera bylo pozdě.

Anonym 90186 08.05. 15:08
[Miloš Zeman] Zajímavé video na Youtube:
"Kauza Babiš!! Neuvěřitelný příběh: jak přišel o Kostelecké uzeniny a skončil v lese"

Anonym 88243 08.05. 15:06
[Miloš Zeman] Sobotka ubožák, který umí jen a jen kecat.
Bože chraň nás od takových politiků.

Gregor 89242  60 let 08.05. 15:00
[Andrej Babiš] Vážený pane budoucí premiere, vážíme si Vás i prezidenta. Hlavně seprosím Vás nenechte otrávit nulami.Zdraví Gregor.

Anonym 90186 08.05. 14:32
[Miloš Zeman] Patnáct minut před jednou hodinou po obědě, twitterová skupina Julius Šuman, vypustila třetí díl nahrávek odposlechů mezi novinářem MfDnes Markem Přibilem a Andrejem Babišem. Načasoval bych to před tím socanským sněmem, říká v nahrávce Andrej Babiš, zatímco si pročítá živé policejní spisy. Ty mu přinesl právě Přibil. Babiš také novináři sděluje, že někdejší šéf ÚOOZ mu řekl, že má zájem stát se policejním prezidentem. Šéf ANO odmítl zveřejnění nejnovějších nahrávek komentovat s tím, že je to provokace s cílem ho kompromitovat.

Anonym 80209 08.05. 14:04
[Andrej Babiš] Tak jsem slyšel další nahrávku,že se neřeší obsah ve smyslu, že se v těch stranách dějí nekalosti,stále se dehonestuje AB. Jasná provokace,novinář se evidentně podbízí.

Anonym 90186 08.05. 12:55
[Miloš Zeman] Těžko lze předpokládat, že Andrej Babiš tímto neúplným a místy zavádějícím elaborátem přesvědčí, že je křišťálově čistý. Nejspíš jde jen o úhybný manévr, aby mohl tvrdit, že na vše už odpověděl, všechny lži vyvrátil, a stejně je tradičními stranami šikanován.

Anonym 90186 08.05. 12:55
[Miloš Zeman] Vyhnul se i odpovědi na kardinální otázku, kdo stojí za švýcarskou společností O. F. I. s anonymními vlastníky, která financovala rozjezd jeho podnikání v polovině devadesátých let. Pouze zopakoval dávno zveřejněné údaje, že se jednalo o jeho švýcarské spolužáky a přátele z doby, kdy ve Švýcarsku studoval. Těm se prý líbil jeho projekt Agrofertu, na který mu půjčili peníze.Jenže jiné zdroje tuto teorii zpochybňují. Dušan Valko ve své knize Počestný pan Babiš (2002) tvrdí, že je to jen pohádka a žádní spolužáci neexistují. O. F. I. je samotný Babiš, tvrdí jeden z jeho tehdejších společníků. Podle jeho blízkých kamarádů je to jen nastrčená společnost, prostřednictvím které má Babiš přelévat nespočetné množství (údajně) nezdaněných peněz. Činí tak prostřednictvím off-shoreových účtů, píše Valko.
Proč místopředseda vlády tato podezření nevyvrátí a neodhalí akcionářskou strukturu této tajemné společnosti? Zvláště když se stal v době nástupu do politiky nejhorlivějším bojovníkem proti firmám s anonymními akciemi, které považuje za jeden ze symbolů českého Palerma. Dodnes není průkazné, o jaký kapitál se jednalo, a o skutečném pozadí této firmy hovořit nechce.

Anonym 90186 08.05. 12:53
[Miloš Zeman] Předseda hnutí ANO rovněž neodpověděl na otázku, jak v roce 200 získal peníze na koupi 35procentního podílu v Agrofertu, jehož celková hodnota tehdy dosahovala čtyři miliardy korun. Akcie jsem koupil za tržní cenu, tedy za cenu, za kterou byli akcionáři ochotni prodat, uvedl pouze. Nedoložil, odkud na tento nákup vzal peníze, když v letech 1996200 zveřejnil příjem pouze 8,3 milionů korun. Spokojil se s větou, že vydělával už před rokem 1996.

Anonym 90186 08.05. 12:53
[Miloš Zeman] Nepřesvědčivé je i vysvětlení, proč ministr financí nepředložil jím slíbené výpisy z bankovních účtů, které by potvrdily platbu za nákup dluhopisů. Unicredit bank pouze poskytla jakési potvrzení, že ze soukromého účtu Andreje Babiše odešly prostředky v souhrnné výši kolem 1,5 miliardy korun. Není jasné kdy a kolik plateb to bylo. Výpisy prý nechce ukázat kvůli možnému podezírání, že si je vyrobil sám. To moc věrohodně nezní, když by je mohla potvrdit banka.
Neprůkazný zůstává i původ Babišových příjmů. Znovu odkazuje na auditní zprávy zhotovené společnostmi Ernst a Young a Pricewaterhaus Cooper, které si zadal sám a navíc firmám, které jsou s Agrofertem obchodně propojeny. Hodnověrnost auditu je zpochybňována, jelikož auditoři nebyli nadáni vyšetřovací pravomocí, a vycházeli jen z údajů, které jim byly předloženy. Obě společnosti uvedly, že nešlo o audit podle mezinárodních standardů, ten plnohodnotný by mohl vyústit v jiné závěry. V těchto zprávách nejsou zahrnuty všechny výdaje včetně investic do firem a nákupu nemovitostí.

Anonym 90186 08.05. 12:51
[Miloš Zeman] Na některé otázky musí definitivně odpovědět teprve policejní vyšetřování. Babiš stále tvrdí, že jeho obchod s korunovými dluhopisy Agrofertu v hodnotě 1,5 miliardy korun, ze kterých má nezdaněné příjmy, je v naprostém pořádku. Už nyní se však dopouští nepravd, když stále opakuje, že je nakoupil ještě před vstupem do politiky.
Největší objem dluhopisů ve výši 1,3 miliardy korun koupil 22. listopadu 2013, tedy měsíc poté, se stal poslancem za hnutí ANO. Druhou a třetí část dokoupil dokonce v době, kdy už působil ve funkci ministra financí. V květnu 2014 zaplatil 153 milionů korun a v srpnu zatím poslední emisi 82 milionů.
Stále existuje podezření, zda přitom nedošlo k účelovému obcházení placení daní. Pokud vydáváte soukromé emise svým známým privátním investorům v objemech desítek milionů až jednotek miliard korun, tak nominální hodnota každého jednotlivého dluhopisu jedna koruna za mě nemá byznysově vůbec žádné opodstatnění jiné, než dosáhnout daňové výhody. To přesně naplní definici zneužití práva, tvrdí například bývalá náměstkyně ministra financí Simona Hornochová.

Anonym 90186 08.05. 12:50
[Miloš Zeman] Ministr financí Andrej Babiš zveřejnil odpovědi na dvaadvacet otázek, které obsahoval analytický materiál z dílny premiérových poradců. Použil svůj obvyklý styl. Všechno jsou lži a nesmyslné útoky nekompetentních osob na úspěšného podnikatele, který nikdy nepodváděl. Bohužel však některé otázky zamlžil a na další vůbec neodpověděl. Hodnověrné a úplné důkazy o čistotě a transparentnosti svého podnikání nepředložil.

Anonym 90186 08.05. 12:49
[Miloš Zeman] Tomáš Klus o Majálesu: Babiš si myslí, že problémy vyřeší selfie na baru

Anonym 90186 08.05. 12:46
[Miloš Zeman] Policisté se zabývají stránkou na facebooku, která vyzývala k lynčování studentky známé z prvomájového protestu v Brně. Přijímají kroky k zajištění bezpečí dívky a zvažují právní kvalifikaci, uvedlo dnes na twitteru Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH).
Fotografie dívky, která se během prvomájového protestu v Brně postavila příznivcům krajní pravice, vyvolala velký zájem českých i zahraničních médií.
Policie ČR i uživatelé FB nahlásili stránku, která vyzývala k lynčování studentky známé z prvomájového průvodu. Policie vyhodnocuje související rizika, přijímá kroky k zajištění bezpečí dívky a zvažuje právní kvalifikaci tohoto nebezpečného jednání, uvedlo centrum na twitteru. Případem se podle Jozefa Bocána z policejního prezidia zabývají jihomoravští policisté.

Anonym 90186 08.05. 12:44
[Miloš Zeman] Další skupinka studentů v čele s Karolínou Lukášovou a Štěpánem Sukdolem se rozhodla protestovat proti chování Andreje Babiše a dalších politiků.
Rozšíří proto původně pražskou akci i do Českých Budějovic. Nazvali ji "Proč? Proto! ".
Ve středu 10. května v 18 hodin proto aktivisté svolávají občany na náměstí Přemysla Otakara II., kde chtějí dle svých slov vyjádřit nesouhlas s postupem Andreje Babiše a Miloše Zemana, kteří si podle nich dělají z Česka gubernii.
"Je naší občanskou povinností vyjádřit svůj postoj k momentální politické situaci. Doufáme, že se k nám připojí i další krajská města," řekl k připravované akci Štěpán Sukdol.
Jedná se v těchto dnech už o druhý protest ze strany českobudějovických studentů proti chování vrcholných politiků. Hlavně si berou na mušku chování ministra financí. "Ukřižovaný Andrej Babiš", který se v sobotu 6. května objevil na Zlatém mostě, je nyní na policii. Ta instalaci protestního uměleckého díla prošetřuje zatím jako přestupek.

Anonym 81824 08.05. 12:34
[Andrej Babiš] Kj 3710308.05. 12:16
Ivánku o co Vám jde? Přece nemůžu tady nechat řádit placené uctívače Stébáka.
xx
tohle člověk s nízkofunkčním mozkem..

Kj 37103 08.05. 12:16
[Andrej Babiš] Ivánku o co Vám jde? Přece nemůžu tady nechat řádit placené uctívače Stébáka.

Ivan 80209  56 let 08.05. 11:58
[Andrej Babiš] Pořád tu plácá KJ, jdi už do zadele..

Kj 37103 08.05. 11:46
[Andrej Babiš] Ovčáček tím obhajoval prezidentovo rozhodnutí, že se odvoláním ministra financí Andreje Babiše bude zabývat až po svém návratu z Číny z cest (18. května), zatímco premiér v listině navrhl termín k 9. květnu.
Zeman snad našel Ovčáčka někde na Vysočině v salaši? Plácá hezké nesmysly. Kořalečník stejně musí Burešovo odvolání podepsat, tak nevím o co jde při těchto výmluvách a zpochybňování. Odklad nic neřeší a pokud se ten senil nedokáže rozhodovat řádně a včas, tak může táhnout do pekel.

Matrix 79227 08.05. 11:23
[Jan Kraus] 7.5. záznam ze středy.
Vařím a slyším jak ji si s někým notuje jak vše dělají na ostro bez zkoušek. To je vcelku chvalihodný a 8203;, ale uběhne pár minut a vše se promění v lež, protože tam vystupují nějací cirkusáci a to určitě nebylo na ostro.
V dokonalé úctě

Anonym 90189 08.05. 11:12
[Václav Neckář] chování vůbec nelíbí ignoranti

Anonym 90186 08.05. 10:59
[Miloš Zeman] Měla to být velice tvrdá debata. Premiér Sobotka a první místopředseda jeho vlády Babiš. K tomu Kalousek, Fiala, Bělobrádek, Filip. Nahrávky Babiše, zneužívání médií proti politickým oponentům ANO, (ne)demise vlády, odvolání, vyšetřování Čapího hnízda OLAF
Debata byla v neděli, jen několik málo dní poté, co Babiš vyhodil miliony za celostránkové inzeráty, na kterých se v tuzemských denících nechal zvěčnit s přelepenými ústy. Umlčený chudák, který nesmí mluvit. Že je to až zvrhle trapná kampaň se ukázalo o den později, když vyšlo najevo, že svá média zneužívá pro boj proti politickým soupeřům. Takže ve skutečnosti ne umlčený, ale vysmátý politik a direktor novinářů zároveň. Zatvrzele říká, že vše je jen kampaň, všichni jsou proti němu, za vše může Kalousek a Sobotka atd. Bez ohledu na to, na co se ho ptáte, jede tuto básničku, jen sloky občas prohazuje.
Normálního člověka by tak napadlo, že dvouhodinový prostor na veřejnoprávní televizi v hojně sledovaném diskusním pořadu Otázky Václava Moravce tento chudák, na kterého jsou všichni oškliví, využije. Natře jim to. Předloží jasné důkazy o tom, že všichni lžou, že je to kampaň a že Sobotka rozhodně neměl důvod ho odvolávat. Je nevinný, média neovlivňuje, dluhopisy kvůli oje.ávání státu nekupoval, dotační podvody nepáchá
Nestalo se. Nehájil se. Jeho stolek ve studiu byl prázdný. Babiš se neomluvil. Prostě jako nepřišel. Místo toho kritizoval Sobotku na twitteru, oponoval mu v době, kdy ještě pořad jel v televizi. Hrdina.
Co to znamená? Dost možná jde o jeden z těch případů, kdy nejjednodušší vysvětlení bývá to správné. Neměl na to se hájit, protože obrana proti zveřejněným důkazům ani není možná. Znamená to, že je vinen? Jeho odvolání je dostatečně podložené a odůvodněné? Znamená to, že bez Babiše ve vládě bude líp? Asi ANO.

Anonym 90186 08.05. 10:55
[Miloš Zeman] Ve staronovém složení Přibil, Nachtigall, Plesl běží další a zatím neukončená soudní pře z února 2016. Přibil napsal do Mladé fronty text s názvem Sobotkovi lidé koupili podezřele levně hotel, ve kterém napadl mimo jiné Miloše Růžičku, poradce ministra vnitra Chovance z ČSSD a spoluzakladatele agentury Bison a Rose.
Podle textu měl Miloš Růžička spolu s dalšími společníky pod cenou koupit hotel z dědictví OKD, na jehož privatizaci dohlížel dnešní premiér Bohuslav Sobotka.Růžička je vůbec už delší dobu oblíbeným cílem útoků Přibilova zaměstnavatele Andreje Babiše. Šéf hnutí ANO s Růžičkou dříve spolupracoval, oba se pak ale rozešli ve zlém ještě před Babišovým vstupem do politiky.
Ministr financí teď označuje Růžičku jako muže, který odvádí za premiéra Bohuslava Sobotku špinavou práci. Do téže kategorie řadí i advokáta Radka Pokorného. Stejnou agendu pak čas od času vytáhla i Babišova média hlavně Mladá fronta s Markem Přibilem.
Kvůli zmíněnému článku z února 2016 se nakonec agentura Bison a Rose rozhodla MAFRU jako vydavatele Mf DNES zažalovat. Přibilův text je podle Miloše Růžičky i partnera agentury Vladimíra Bystrova manipulativní.
Jsme přesvědčení, že Přibil je pouze nástrojem nějaké redakční politiky, která se shoduje se zájmy vydavatele Andreje Babiše, řekl k autorovi textu už před zveřejněním nahrávek Bystrov. Je to trošku srabácká taktika pana Babiše, že neútočí přímo na svého protivníka (Bohuslava Sobotku), ale okopává jeho okolí, dodal tehdy Bystrov.

Anonym 90186 08.05. 10:53
[Miloš Zeman] Třetí případ z roku 2012, k němuž nebudeme na přání žalobce uvádět více podrobnosti, se týkal porušení ochrany osobnosti. Šlo opět o článek v Týdnu pod vedením Františka Nachtigalla, ve kterém Přibil znovu sehrál podobnou úlohu jako v předchozích dvou sporech. Soud dal znovu zapravdu žalobci.

Anonym 90186 08.05. 10:52
[Miloš Zeman] Nejednalo se ale o jediný případ. V roce 2015 soud Přibila usvědčil ze lži v dalším článku z Týdne tentokrát už po odchodu Plesla i Nachtigalla. Text, který vyšel 15. září 2014 s titulkem Rittigův sok na policejním mejdanu diskreditoval osobu Vladimíra Sitty ml., který je korunním svědkem v tzv. jízdenkové kauze proti lobbistovi Ivo Rittigovi. Přibil psal, že Sitta má nadstandardní styky s policií a svá tvrzení zakládal na nepravdivých informacích i fotografiích.
Podle zdrojů z pozadí se i tento Přibilův text stal nástrojem politického boje. Soud stejně jako u případu Vladimíra Sitty ml. následně potvrdil, že Přibilem podané informace nebyly pravdivé tedy lživé. Marek byl tvůrce textů na objednávku. Přebíral účelově podané informace a neuměl je rozlišit, s tím jsem měl hned problém, řekl k Přibilovi dnešní ředitel redakce Týdne Daniel Köppl.

Kj 37103 08.05. 10:23
[Andrej Babiš] Jane, máte pravdu Bureš má silný žaludek. Jiným už se z Bureše chce šavli hodit.

Kj 37103 08.05. 10:18
[Andrej Babiš] Pane Sýkora za šaška je tu Bureš se svými prolhanými patolízaly ze sekty ANO.

Anonym 90186 08.05. 10:17
[Miloš Zeman] Mormon Chládek
Z tohoto období (leden 2014) pochází Přibilův článek Ministerstvo: Učte podle mormonů, za který se musel Týden omlouvat.
Do svého textu tehdy Přibil napsal, že školicí firma FranklinCovey nutí českým školám vyučovací metody sektářských mormonů. Vše se podle Přibila mělo dít pod záštitou ministerstva školství vedeného Marcelem Chládkem (ČSSD), který byl už tehdy vládním sokem Andreje Babiše. Verdikt soudu? Manipulativní, neověřené a nepravdivé informace.
Pode mnou tohle nikdo neudělal, to nejde, já bych mu to nepustil, okomentoval nyní zmíněný článek tehdejší zástupce šéfredaktora Plesl s tím, že na další otázky nebude odpovídat. Hlavní odpovědnost tak přenáší na svého tehdejšího i dnešního nadřízeného Nachtigalla ten ostatně podle anonymních zdrojů řídí obsah MF DNES více než Plesl.

Kj 37103 08.05. 10:14
[Miloš Zeman] Jak chce kořalečník Zeman kandidovat, když není schopen se ani doplazit na Vítkov k uctění památky a položením věnců.
No co čekat od senila?

Anonym 90186 08.05. 10:13
[Miloš Zeman] Marek Přibil působil jako redaktor Mladé fronty Dnes, kde pracoval v roli volného novináře. Věnoval se různým politickým kauzám a nezřídka se podílel i na názorových stranách listu.
V této souvislosti je pozoruhodný jeden fakt i před zveřejněním nahrávek Babiše a Přibila byly jeho texty soudem minimálně třikrát označeny jako lživé, jejich autor ale úspěšně působil v médiích pod vedením Františka Nachtigalla nebo Jaroslava Plesla dál.

Anonym 90186 08.05. 10:10
[Miloš Zeman] Miloš Zeman - listopad 2011
Zastávám názor, že člověk, který vstupuje do politiky, respektive působí v politice, má-li být dlouhodobě úspěšný, musí splňovat tři základní kritéria. Zaprvé nesmí krást, zadruhé nesmí podrážet a zatřetí musí dodržovat uzavřené dohody. Pokud jde o pana Babiše, byl jsem přímým účastníkem podpisu dohody s ním při privatizaci Unipetrolu a konstatuji, že pan Babiš tuto podepsanou dohodu nedodržel. To je pro mě dostatečný důkaz nevěrohodnosti pana Babiše. Nehledě na jistá další podezření, která se, doufám, časem prošetří.

Sýkora 37100  33 let 08.05. 09:39
[Andrej Babiš] Pane Babiš, neskutečně vám fandíme držíme palce. Většina občanů vás chce, bohužel za nás rozhodují šašci Sobotka a Kalousek.

Anonym 5822 08.05. 08:33
[Miloš Zeman] 94158 Absolutní souhlas, máte to v hlavě srovnané, na rozdíl od 90186, a hlavně nekopírujete příspěvky z novin, ale máte vlastní názor a používáte vlastní jazyk. Toho si cením. Hezký den.

Anonym 81824 08.05. 08:33
[Andrej Babiš] tady je víc o nahrávání a "úkolování" a je nezávislé.. měli by vidět politikové a jiní demagogové žvanilové..
ww.ceskatelevize.cz|porady|10253218159-zpravy-ve-23|21741102300505|

Anonym 5822 08.05. 08:31
[Miloš Zeman] Macron vítěz, to je dle mého názoru pěkný průšvih. Považuji ho za psychicky labilního člověka. I vzhledem k jeho osobnímu životu. Prezidentovi velí jeho stará matka, pardon manželka :-)).

Anonym 5822 08.05. 08:29
[Miloš Zeman] Volím ANO, už mimo jiné i na truc těm politickým kreaturám Sobotka, Kalousek, Fiala, Bělobrádek. Jak si vůbec moučný červík Sobotka dovolí urážet pana Babiše, že je zbabělec? Když jím sám je? Jenom proto, že nepřišel k Moravcovi, aby poslouchal trapné neustále se opakující stejné fráze? Také bych tam nešla, a zbabělec rozhodně nejsem. Však volby ukáží a kreatury se budou svíjet vztekem.

Anonym 81824 08.05. 08:25
[Andrej Babiš] kuk sem
ww.ceskatelevize.cz|ct24|domaci|211255-sef-mf-dnes-babis-byl-na-schuzkach-v-pasivni-roli-slibu-o-nezavislosti-porad-verim

Kalousek 67874  34 let 08.05. 08:24
[Bára Štěpánová] Dobrý den.Obyčejně se nebavím s lidmi,kteří nemají min.IQ50,ale u bás
udělám vyjimku.Milá Báro,v herecké praxi se máte hodně moc učit,tak se učte
a nechte si ty hloupé kecy na zahrádku mezi vaše přátelé a neotzravujte
nás občany.Protože ty vaše brepty jsou neskutešně hloupé,ale zase se k vám
hodí.A malá rada-Nechte se obarvit na blondýnu.

Petr 7762  64 let 08.05. 06:43
[Andrej Babiš] Bylo by skutečně velmi vhodné si obstarat mediálního profíka znalého české kotliny, který Vás připraví na diskusi na veřejnosti a to nejen verbálně ale i průpravou v použití gest.

Jan 79350  69 let 08.05. 02:51
[Andrej Babiš] Vážený pane Babiši,
přeji Vám pevné nervy, výdrž a silný žaludek v současném předvolebním boji.
Jste trnem v oku mnoha politickým stranám - omezujete jejich penězovody a volební preference hnutí ANO je staví v budoucnosti do bezvýchodné situace.
Chtějí z Vás dokonce udělat občana 2.kategorie, kterému by bylo odepřeno kandidovat v parlamentních volbách. Veškerá na Vás vznesená obvinění jsou samozřejmě bezpředmětná, dokud je nepotvrdí soudní orgány.
Ještě jednou Vám přeji pevné nervy.

Anonym 90186 07.05. 23:46
[Miloš Zeman] Emmanuel Macron francouzským prezidentem. Evropa si zatím může oddechnout

Anonym 90186 07.05. 23:45
[Miloš Zeman] Pro 94158
Hezky se ti bortí bábovičky.

Anonym 94158 07.05. 23:31
[Miloš Zeman] Odposlech pana Babiše považuje slušný člověk jako selhání bolševického šmejda. Od šmejda to byl perfektní podraz psychologicky vyvážený. Nejspíš měl komplice. Je tam falešná návnada a graduje blafy. Pan Babiš mluví spíše pasivně. Možná jen neodporoval. Začalo to Hermanovinou a nabírá to velmi silný Goebelsovský tón. Volby budou za 5 měsíců a těžko je odhadnout s čím šmejdi ještě vyrukují.

Jaroslav 81862  53 let 07.05. 21:56
[Andrej Babiš] Anonyme, táhni ke Kalouskovi a nekaž nám tady vzduch.

Anonym 81824 07.05. 21:47
[Andrej Babiš] Kj 3710307.05. 21:15
Stébák Bureš přiznal schůzku s novináři na základě audionahrávky. Do poslední chvíle lhal a zapíral jak je u něj běžné. Jeho metody patří k jeho morálnímu profilu. Vychován v duchu stébáckých metod se tomu neníco divit.
Proč se drží tak funkce? Bojí se následků svých podvodů.
xx
co kdyby ses podíval na pořad s 5.5.2017 na čt24 23:00
tak by takhle hloupě nežvanili.. (je to v archivu)
x
chováš se jako standardní politik.. ti na fakta také moc nedají..

Kj 37103 07.05. 21:18
[Andrej Babiš] Alenko, jste tak naivní nebo pomýlená? Řady uctívačů Bureše řídnou. Za chvíli budete na smetišti dějin všichni co jste naivně věřili v jeho lži.

Kj 37103 07.05. 21:15
[Andrej Babiš] Stébák Bureš přiznal schůzku s novináři na základě audionahrávky. Do poslední chvíle lhal a zapíral jak je u něj běžné. Jeho metody patří k jeho morálnímu profilu. Vychován v duchu stébáckých metod se tomu neníco divit.
Proč se drží tak funkce? Bojí se následků svých podvodů.

Jaroslav 81862  53 let 07.05. 20:58
[Andrej Babiš] Vážený pane Babiši,
stydím se že jsem byl tak hloupý a cca 20 let volil sociální demokracii.
V letošních volbách jsem se konečně rozhodl udělat změnu a volit SPD. Události posledních týdnů mě však přesvědčili že musím dát svůj hlas Vám, respektive Vašemu hnutí ANO. Je trapně průhledné jak proti Vám v jednom šiku stojí všichni ti gauneři bez rozdílu politické příslušnosti. Kalousek vedle Filipa, Sobotky a dalších. Je to zřejmé přerostl jste jim přes hlavu, zavřel jim jejich penězovody a tak se spojili aby Vás zničili. Doufám že to nevzdáte a ve volbách uspějete tak aby jste ty mafiánské zloděje poslal tam kam patří, nejlépe do kriminálu. Sobotku ne, ten by si zasloužil alespoň jeden rok PRACOVAT!!

Magdaléna 92170  61 let 07.05. 20:52
[Andrej Babiš] Pane Babiši, čím víc nabírá na obrátkách hysterie proti Vám, tím víc jsem si jistá, že někomu pořádně šlapete po jeho lumpárnách. Věřím Vám.

Anonym 31168 07.05. 20:17
[Miloš Zeman] Tato země je vládnoucími lumpy už pořádně zbídačená a zadlužená,proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačuje odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.U cenzorů a ty co cenzuru prosazují se zdá jako nejrozumnější vybíjet celé vlastizrádní rody,protože tito lumpové jsou národu nejvíce nebezpeční.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78950

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti