Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 46426 09.02. 19:40
[Andrej Babiš] Pro 5822 , myslím si že lejno to kde můžeš uplatnit svůj ostrovtip živočichu

Anonym 89154 09.02. 18:19
[Miloš Zeman] Pro 19322.Naložit je hlavně třeba těm lumpům co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili.Já jsem se za komunistů za jejich kritiku dostal až k soudu.Kdybych tehdy věděl jaký se po komunistech prolže za lidský dobytek k moci a jak Česko zbídačí,tak bych si tehdy kritiku komunistů nedovolil ani kdyby to tehdy trestné nebylo.

Jiří 46271 09.02. 18:16
[Andrej Babiš] Anonymnko 5822! Doufám jak jsi přišla ze zaměstnání,žes vzala síťovku a taťkovi běželas pro 10 piv! Aby taťka byl při síle až ho budeš v noci budit a požadovat po něm plnění manželských povinnosti! Kdyby Ti to dobře taťka neudělal,tak šáhni do šuplíku pro Robertka,ať se doděláš! Jinak budeš ráno naštvaná a budeš nám tady zase nadávat! Kdyby Tě Robertek hned neuspokojil,ne abys s ním praštila hned o zem! Zařaď na Robertkovi třetí rychlost,ta Tě určitě udělá! Ne abys u toho řvala blahem až budeš na vrcholu,jinak jako minule Ti bude soused mlátit smetákem do zdi a dožadovat se nočního klidu!

Anonym 81254 09.02. 18:12
[Andrej Babiš] Pro anonym 19322, píšeš,že 2 bolševický kreatury se dostali k moci a já se tě tedy ptám jaké kreatury bys chtěl mít u moci ty? Odeesácké, lidovecké, ze sociální demokracie, z Topky, nebo pirátské a pokud by se tam někdo z nich dostal, tak by zas druzí křičely že tam jsou nějaké kreatury a i kdyby se tam dostal někdo, koho bys tam chtěl vidět ty, pak by zas ostatní pochybovali o tvé inteligenci a chtěli by tě zbavit svéprávnosti, víš, tohle je a vždycky bude začarovaný kruh,protože nikdy se nikdo nemůže zavděčit všem a jestli ti můžu poradit neužírej se tím, vždyť na světě je celkem hezky a možná zrovna teď někdo čeká na tvoji pomoc a bude rád že tě má.

Jiří 46271 09.02. 18:04
[Andrej Babiš] Prezident Zeman není povinen jet na Olympiádu! Má jiné úkoly! Olympiádu shlédne v televizi!

Jiří 46271 09.02. 17:59
[Andrej Babiš] Dnes v seriálu Policie v akci bylo dobré,když policista vyzval řidiče aby předložil občanský průkaz a doklady od vozidla,tak ten prohlásil,že doklady nemá,jestli by stačila průkazka do knihovny! Byl pod vlivem drog a ještě měl v autě kradená kola! Policistka Andrea Macháčková tentokrát zasahovala u bezdomovců,kteří tábořili v lesoparku,znečišťovali lesopark odpadky a rozdělávali tam oheň,což je vše zakázané! Na výzvu policie pak bezdomovci lesopark opustili! Stále říkám,že stát by měl postavit bezdomovcům ubytovny s ostrahou! Ostraha proto,že někteří bezdomovci popíjejí krabicové víno a pak dělají vyrvál!

Anonym 19322 09.02. 17:04
[Andrej Babiš] dvě bolševické kreatury se dostali kmocia dělají si z ústavy trhací kalendář.volici obou pochybuje o vaši inteligenci a příště by vás měli zbavit svéprávnosti au

Trepeš 80252  61 let 09.02. 16:53
[Václav Moravec] Dobrý den pane Moravče, byla doba, kdy jste byl naprostá novinářská jednička a bylo radost sledovat vaše pořady. Byl jste nestranný, objektivní, kritický, ale vždy férový. Nevím, co se stalo, ale v posledních letech už jste zcela jiný. Jste tendenční a ve veřejnoprávní televizi by to tak nemělo být!! Někdy mi připadá, že jste snad ani tady v této republice nežil, nebo si myslíte, že občané ztratili paměť. Na jedné straně se berou nepodložené polopravdy jako fakt, na druhé straně jsou to pádné důvody. Někdy je to až k smíchu, jak se dokážou věci překrucovat a upravovat v přímém přenosu. Politická situace v ČR je stabilní, funguje to demokracie, máme svobodu, svobodu tisku, tak nechápu proč tolik hysterie i z vaší strany. Přece nechcete tvrdit, že jsou všichni novináři nestraní a píšou pravdu. Média mají své vlastníky a dle toho píší. Nemusím snad popisovat, co patří panu Babišovi a co panu Bakalovi, protože je to neprodejné, tak nám to tady zůstalo, včetně novinářů!! Proto by měl být kladen velký důraz na nezávislost ČT a bohužel, ona to není tak úplně pravda. ČT dostává velké peníze od svých koncesionářů, takže za tyto peníze by měla být 100% nezávislá. Jaká je rada = taková je ČT. Proto si myslím, že objektivně by byla dobrá personální obměna, protože nových tváří, profesionálů, je tam docela dost.

Anonym 19322 09.02. 16:47
[Miloš Zeman] Víte kdo vytvořil tydle dvě kreatury bolševická demokracie.ukazka jak jednoduše se opět dostali komunisti kmoci lidí rychle zapomněli jak ty prasata mlátily lidí na nar.tride.abychom nedopadli jak na Ukrajině! už by se neslo zvonit klíči .ale rovnou.? tu bandu ty komunisti.ck kreatury vyhnat za Putinem fuj hanba a velice pochyby. o inteligenci voličů p.zemana a pana StB Babiše jste mimo a patřilo by vám pořádně naložit pendrekamana vase hrby.cau

Avyboje 89154 09.02. 15:51
[Andrej Babiš] Je třeba aby jsme se my odpůrci 5822 sjednotili a vytvořili brigádu sexuální práce.Pak za ní doject a všichni ji oject.Prostě do ní nastrkat nějaký rozum spodem.Ona si pak bude nucena svoje milovací vybavení minimálně týden chladit v požární nádrži a my budeme psát v poklidu svoje věcné příspěvky.

Eda 78323  52 let 09.02. 15:37
[Andrej Babiš] Přátelé velikána Miloše Zemana, všimněte si že ta nevyléčitelná ježibaba, které se říká Mařka, píše že se pořád směje nebo něco slaví!
Má to je jedno české přísloví,kdo se směje neví čemu podobá se přihlouplému! NA PACIENTKOU MAŘKU TO SEDÍ NÁRAMNĚ!! TAK JEŠTĚ NĚCO ZABALIT A ZÍTRA 15 PŘÁTEL KINGA MILOŠE ZEMANA NA SNĚŽKU! ŠKODA ŽE NEMŮŽU POSLAT FOTKU, LENOŠÍ OD FÍKUSE!

Naďa 89197 09.02. 15:31
[Martin Veselovský] Po shlédnutí Vašeho rozhovoru se sociologem Buchtíkem, jsem nabyla dojmu, že byste rád věděl, kde udělala společnost chybu, protože se Vám zdá, že něco není v pořádku.
Vysvětlení je prosté - chyba spočívá v polistopadové strategii maximálního okamžitého zisku, podporované politiky a sdělovacími prostředky. Teď se sklízí ovoce této činnosti. Pokusy o omezení internetu ukazují, že se vedoucí síly společnosti začínají bát svobody slova. Každému, kdo jenom trochu přemýšlel, bylo po zavedení internetu jasné, že internet rozbije mediální monopol a povede v konečném důsledku k likvidaci kapitalismu. Že to stratégům došlo až teď je dost překvapující.
Občas sleduji Vaše rozhovory na DVTV. Většinou na můj vkus příliš zbytečně útočíte, ale některé jsou vysoce kvalifikované.
Přeji hodně úspěchů.

Anonym 89154 09.02. 15:31
[Miloš Zeman] Pro 19322.V Česku demokracie není,ale je zde pravý nefalšovaný kapitalistický svinčík.Demokracie zde bude až se zprovozní dostatek katovských mučíren a tam budou s bezbřehou krutostí odporáženi všichni lumpové co se po komunistech prolhali k moci a Česko úspěšně tlačí do státního bankrotu.

Naďa 89197 09.02. 15:30
[Martin Veselovský] Po shlédnutí Vašeho rozhovoru se sociologem Buchtíkem, jsem nabyla dojmu, že byste rád věděl, kde udělala společnost chybu, protože se Vám zdá, že něco není v pořádku.
Vysvětlení je prosté - chyba spočívá v polistopadové strategii maximálního okamžitého zisku, podporované politiky a sdělovacími prostředky. Teď se sklízí ovoce této činnosti. Pokusy o omezení internetu ukazují, že se vedoucí síly společnosti začínají bát svobody slova. Každému, kdo jenom trochu přemýšlel, bylo po zavedení internetu jasné, že internet rozbije mediální monopol a povede v konečném důsledku k likvidaci kapitalismu. Že to stratégům došlo až teď je dost překvapující.
Občas sleduji Vaše rozhovory na DVTV. Většinou na můj vkus příliš zbytečně útočíte, ale některé jsou vysoce kvalifikované.
Přeji hodně úspěchů.

Eda 78323  52 let 09.02. 15:02
[Andrej Babiš] Přátelé fikuse Dluhoše, to je ten co nevyhrál ani neprohrál, už jsem se Vás několikrát ptal,emigroval už nějaký nějaká héérečka jak slibovali po drtivé porážce po volbě oblíbeného prezidenta Miloše Zemana??
Kdo bydlí blízko letiště Ruzyně,tak dejte vědět!
Děkuji předem,tebe se to stařeno 5822 netýká,ty jsi byla nejdál u splavu v Humpolci!

Anonym 19322 09.02. 13:27
[Miloš Zeman] Babiš a pan Zeman právě začali likvidovat demokracii svoboda slusnejch a poctivejch lidu dostává na frak.ty dvě kreatury si tady dělají co chtějí.demikracie vybudována v osmdesátým devátým je fuc.ustavu si přetvařují k obrazu svému jen proto aby mohly kryt svoje zlodějny.svych firem a nebo těch jejich pacholku.dofejme že rozumnější a poctivej lid brzy povstane.tidle dva by dokázali zlikvidovat i ten poslední kousek demokracie

Eda 78323  55 let 09.02. 13:16
[Andrej Babiš] Je videt ze babizna 5822 je ještě v šoku,ji se privandrovslci netykaji, ta se nemusi bát,ji by si nevšiml ani orangután!! Jinak ještě loni chtěla letuška volit SPD,teď zase jej nemá ráda,no nemaji to s ní v ustavu lehké.
Tak co ještě slaviš?? Aco dělá Fikus,jede dál,a kde jede??

Anonym 81254 09.02. 13:08
[Andrej Babiš] Pro anonyma 90186, PhDr. Zuzana Bubílková je první dáma české politické satiry,herečka, televizní novinářka, publicistka a moderátorka. V současné době se vrátila k profesi novinářky. Na Rádiu Impuls glosuje témata pořadu Téma dne. Svou uměleckou profesní dráhu odstartovala v časopise Popular,chvíli moderovala rozhlasový pořad pro motoristy Pozor zákruta, po odchodu z televize začala na přelomu 80 a 90 let minulého století moderovat nejprve zpravodajství z oblasti dopravy a životního prostředí a pak se stala tváří revolučních zpráv. Zuzana Bubílková v posametovém čase přijala místo zpravodajky z Federálního shromáždění a byla i zástupkyně šéfredaktora. Do širšího podvědomí diváků se dostala v diskusním pořadu Co týden dal který moderovala spolu s O.Černým. Poté při své práci pro rádio Frekvence 1 se setkala s M. Šimkem, s nímž jedno desetiletí připravovala pořad s Politiky netančím a potom Politické harašení.Nevím o tom ,že by paní Bubílková ještě stíhala vystupovat v televizi Šlágr, ale pokud je to pravda, pak i to svědčí o tom, jak široké je její pole působnosti. Anonyme 90186, co jste dokázal Vy? Čím jste? Můžete podat Zuzaně Bubílkové alespoň malíček? Na těchto stránkách umíte pouze nadávat a to je hodně málo.

Anonym 5822 09.02. 12:52
[Andrej Babiš] Okamuru nikdo inteligentní nebere vážně, tedy s výjimkou hňupů ze Severní Moravy. Tam si prý začínají dělat plastiky, chtějí mít šikmé oči. Plastičtí chirurgové mají nyní žně.

Anonym 5822 09.02. 12:50
[Andrej Babiš] Eda je na tom podobně jako ta srágora na Hradě, a nyní prý jde na Sněžku, přitom je blbe..ek z Berouna. Doufám, že pěšky :-)) Eda se po dlouhé době uspokojil, jelikož Jiříček mu konečně vyhh..l péro, tak je opět šťastný a plný síly, hňup nejapný. Dnes jsem slyšela tři vrány jak si povídaly, krá, krá, krá, zeman jako hňup vypadá a staré kosti skládá, no nevím, že by snad byl ten stařeček ve špitále :-)).

Borovičková 93225  63 let 09.02. 12:49
[Václav Moravec] Pane redaktore,
velmi si vážím Vás i Vaši práce.
Nenechte se znechutit hulváty, závistivci, podvodníky a lumpy s nimiž přicházíte do kontaktu. Jste malým světlem ve stále houstnoucí tmě. Kdo jiný než Vy a jiní inteligenti v této profesi mohou alespoň zabránit zhasinání tohoto světla?
Upřímně Vám přeji hodně sil do další práce!

Eda 78323  50 let 09.02. 12:38
[Andrej Babiš] Ťok je borec,to za vlády modrých strak a Tolji Nečase,se neopravil ani chodník v Berouně!!

Eda 78323  50 let 09.02. 12:37
[Andrej Babiš] Tak proč to ty starý bambulo píšeš, když víš že říkal že nepojede!
Podívej se na sebe,kdyby jsi měl udělat 4 dřepy,tak tě budou týden skládat jak lego,tak sklapni a běž na čerstvý vzduch, možná se ti udělá dobře!
A co Drahoš-fikus jede pořád dál??
PRO SPORTOVNÍ NEMEHLO 90186!!

Anonym 90186 09.02. 12:28
[Andrej Babiš] Plakáty si dělají legraci z Okamury. Přiznává na nich, že šíří strach a lže

Anonym 90186 09.02. 11:50
[Andrej Babiš] Dan Ťok jako dálniční slibotechna
Je druhým nejdéle sloužícím ministrem dopravy po roce 1989. Za jeho vládním angažmá přesahujícím tři roky přitom stojí daleko více slibů než reálných výsledků. Vaz mu nezlomila ani pomalá výstavba dálnic nebo zpackaný tendr na provozovatele mýtného systému, natož nedávná kritická zpráva Nejvyššího kontrolního úřadu.
V letech 2013 až 2017 bylo ročně zprovozněno průměrně jen šestnáct kilometrů dálnic. Nic prý přitom ani nenasvědčuje tomu, že by tempo mělo v dalších letech zrychlit. V letech 2018 až 2020 je proto reálné, že Ťokovo ministerstvo otevře jen sedm dálničních úseků v celkové délce 52 kilometrů - to znamená průměrně 17 kilometrů za rok.

Anonym 90186 09.02. 11:29
[Andrej Babiš] No samozřejmě že Zeman avizoval, že na olympiádu nepojede, protože takové drogy, které by ho udrželi v kondici takovou dobu na světě neexistují.

Eda 78323  52 let 09.02. 11:27
[Andrej Babiš] Taky názorně vidíte že odporné stařence 5822 nepomohlo ani 14 dnů na samotce, nejvíce mne rozesmála že po probuzení se dožadovala , že chce jít VOLIT!!
I když ji volební právo bylo pro nesvéprávnost odňato!
A víte koho zase chtěla volit??
Primáře Cimickeho,tak ta má opravdu dost, Mařka z Humpolce, myslím že ta je po dvojích prohraných volbách na samém dně! Ještě že nikoho nemá,ta podivná stařena! Tak se mějte pěkně,my jdeme na Sněžku!

Eda 78323  52 let 09.02. 11:21
[Andrej Babiš] Oblíbený prezident 99 % Čechů Miloš Zeman už dva měsíce avizoval že na olympijské hry nepojede,ta modré jelito 90186, celý den chrápeš u PC a nevíš to??
Vem si prášek na hlavu,snad ti to modrý ptáku pomůže!

Eda 78323  52 let 09.02. 11:18
[Andrej Babiš] Včera nejoblíbenější prezident všech dob Miloš Zeman u Soukupa opět skvělý odpočatý přibral dvě kila a sešel vtipem,ten to nabral těm dvou novinářským nulam,Pehe Hehe a Donskému kozákovi Mitrofanovi! To byla lahůdka, povaleči se muselí svíjet jak hadí!
Krásný den všem, KAVÁRENSKÝM POVALEČŮM NE!!

Anonym 90186 09.02. 11:14
[Andrej Babiš] Zemanova ostuda na olympiádě. Český dům otevřel slovenský prezident Kiska.

Eda 78323  52 let 09.02. 11:14
[Andrej Babiš] Pořád se opakuješ 89154, nemáš tam něco nového modrý ptáku!
Je velmi bohatý člověk a já mu to přeji,a ta lopata patří vždy jen lopatě!

Avyboje 89154 09.02. 11:12
[Andrej Babiš] Kdyby Babiš přemýšlel ,ta už svoje předsedování vládě zabalil.Co nahrabal by odevzdal státu a šel se živit poctivou prací kopáče uranu pro Temelín.

Anonym 90186 09.02. 11:06
[Andrej Babiš] Bubílková, to je ta která se bez Šimka propadla až na samé dno do Šlágru?

Anonym 81254 09.02. 10:51
[Andrej Babiš] V rozhovoru s novinářkou a satiričkou Zuzanou Bubílkovou padl od tázající tento dotaz - Andrej Babiš řekl, že se trestní stíhání dá v našem státě objednat. Uvedl to ve chvíli, když Poslanecká sněmovna jednala o jeho vydání k trestnímu stíhání kvůli Čapímu hnízdu. Všichni politici ale ihned poté jeho slova odmítli. Já (tazatelka) jsem včera hovořila s někdejším vysoce postaveným policistou,který hlavně v devadesátých letech vedl vyšetřování řady korupčních kauz a ten mi překvapivě řekl, že všichni moc dobře vědí, že se u nás dá stíhání na objednávku zahájit ale i ukončit. Tyto věci prý zná ze své praxe. A tazatelka se dále ptá Zuzany Bubílkové -jsou snad politici natolik odtrhnutí od reality,že tohle neví a nebo hrají divadlo? A Zuzana Bubílková odpovídá - dovedete si představit, že by něco podobného přiznali? Ale každý normální vidí,že když někdo začne vyčnívat v oblibě nebo je jinak nepohodlný, najednou se na něj vytáhne kauza z minulosti 20 let to fungovalo bezvadně, nyní ale už lidé prokoukli. Toto je z rozhovoru a já sám za sebe se ptám -- najde se už konečně ten "první" hrdina,který začne otevřeně mluvit a nebo se všichni budou bát až do své smrti? A co k tomuto článku by řekla Lenka Bradáčová a advokát Sokol, kteří vehementně popírají že by se u nás něco takového mohlo stát.

Anonym 90186 09.02. 10:41
[Andrej Babiš] Co bude s vrtulníky? Hnutí ANO zadělalo Česku na mezinárodní skandál

Anonym 5822 09.02. 10:41
[Andrej Babiš] Podivná směšná postavička s nevýrazným obličejem, která neustále mává svými zkostnatělými chapadly, aby zřejmě dodala váhu svým hloupým kecům, (bohužel si myslí, že je šarmantní| se jmenuje Soukup. Padesátiletá héérečka si opět zvolila bohatého pána, jak dlouho jim to vydrží? Už nyní se směji.

Anonym 90186 09.02. 10:38
[Andrej Babiš] Kříž se Středulou se čílí nad tím, že odsud odchází čím dál tím víc peněz na dividendách a že zahraniční investoři zpětně neinvestují. No ono se není co divit, když předsedu vlády dělá trestně stíhaná osoba a prezidenta osoba, která zde zavádí praktiky topnoolejářské mafie, tj. využívání děr v zákonech, když se mi to hodí. Každý člověk se selským rozumem by v takovém prostředí své peníze neuchovával.

Anonym 5822 09.02. 10:37
[Andrej Babiš] Nemůže náš "velký vůdce" senilní :-)) do Koreji, jelikož na to už nemá fyzicky ani psychicky, náš starý líný nemocný ztroskotaneček. Dle mého názoru volby dopadly dobře. Je úžasné vědět, že Ovar vyhrál o fous díky negramotům, na druhou stranu pan Drahoš získal mnoho hlasů z řad inteligence. To je podstatné. Dědkové jako jsou Jiří alias Eda stejně za pár let zmízí do věčných lovišť a bude klid, horší je, zdali po sobě nezanechali potomky za hranici těžké demence. Apropo Jiří objednej si další plínky, fakt zapácháš. A nech se spravit zuby, zřejmě na zubaře nemáš, napiš svému Velkému vůdci, možná ti přispěje, sám má zuby na sr.ky.

Anonym 90186 09.02. 10:30
[Andrej Babiš] Zeman umetá cestu Babišovi. Dá mu neomezeně času a nechce 101 podpisů předem

Anonym 90186 09.02. 10:30
[Andrej Babiš] Soukup bude RRTV znovu vysvětlovat, proč prokazatelně nadržoval Zemanovi

Anonym 5822 09.02. 10:29
[Andrej Babiš] jakékoli vyjádření ke sportu ze strany Miloše Zemana by bylo totálním pokrytectvím. Notorický povaleč, ožrala a kuřák nemá co komu ve sportu přát. Je to naprostý antisportovec a zosobňuje popření všech ideálů, o které ve sportu jde. Je ale fakt, že být olympiáda v Rusku, tak se tam možná vypraví a i na pózování v tepláčcích dojde..

Anonym 90186 09.02. 10:29
[Andrej Babiš] Babiš jako Paroubek. Chce prosadit ústavní revoluci, třeba i s Marťany

Anonym 90186 09.02. 10:26
[Andrej Babiš] Pěkně si vede současná komunistická pakáž ve vedení státu
Sportovci si platí hry ze svého, na dotace od státu stále čekají. Bobisté neměli peníze na tréninkovou dráhu

Jiří 46271 09.02. 09:53
[Andrej Babiš] Anonymko 5822! Já se přebalovat nemusím! Je zde,ale jeden problém! Zda jsi anonymko ,jak jsi šla do práce, nezapoměla vzít s sebou antikoncepci!

Anonym 46426 09.02. 09:28
[Andrej Babiš] Hoši chodí chlastat s kalousem a gazdou , bílá brada jim nalévá a bárt jim nosí trávu tak co po ní chcete .

Anonym 5822 09.02. 08:48
[Andrej Babiš] Pitvorný pán je ubohá prolhaná rudá kreatura, nic více. Pa Jiříčku Smolíčku, už ses přebalil?

Anonym 5822 09.02. 08:47
[Andrej Babiš] Anonym 5822 09.02. 07:15
Pitvorný pán z Hradu je drobná epizodní figurka, zanikne náhle, jak vznikla. Lidi si myslí, že je tady pro zasmání, a baví se jeho pitomostí, která sama sebe považuje za duchaplnost. Ten vám, sám nula, seřve od boku kdejakou osobnost, jako by byl nějaký komentátor. Řada kabaretních scén se o něj již teď zajímá, že by, až bude mizet, šel k nim dělat srandu. Bylo by to sice řešení, ale postavička, která jde z Hradu dolů, budí spíš soucit než veselí. Hlupák bez záře pánů, v níž se třpytil, zábavný už nebývá.
Jméno pitvorného pána neprozradím. Ať si ho uhodne každý čtenář sám. A vsaďte se, uhodne ho každý.

Anonym 5822 09.02. 06:30
Někomu vyhovuje, když je hlavou státu někdo, kdo lže, osočuje druhé a podlézá diktátorům

Anonym 5822 09.02. 06:18
Pane Inženýre,vážím si vaší práce, moc Vám fandím a děkuji za Vaši dobrou práci.Nenechte se prosím odradit takovými lidmi,kteří skáčou ze strany do strany,urážejí schopné lidi jako jste vy a sami neukázali zatím nic jen se vždy přisáli na někoho schopnějšího.Jsem moc ráda,že máme poprvé ve vládě,člověka který nemele o ničem,ale umí mluvit k věci,jsou za ním výsledky,a šlape na kuří oka podvodníkům.Mrzí mne co právě dělají a prezentují vaší koaliční partneři,ale pevně věřím,že jste silná osobnost a tyto jejich podrazy Vás neodradí.Znovu opakuji,že si vážíme vaší práce a prosím vydržte.
Honza 85199 77 let 01.03.2016 15:59
Vážený pane inženýre, od začátku jste vždy říkal že nejste politik. Chápu, že to musí být pro Vás jisté rozčarování dnes, při problémech s koalicí. Ale nevěděl jste o jistých dřívějších představitelích KDU.ČL, o politicich v Soc.Dem, jakých "lumpáren" byli schopni? Domníval jsem se, že byste mohl do naší politiky přinést "čerstvý vítr", ale už jste se dostal do toho "mlýna". Prosím vydržte!!
Jana 85242 69 let 01.03.2016 14:27
Jsme velmi rádi s mužem a celou rodinou,že tady jste,prosím vydržte,máte náš obdiv!!
Moc prosíme nedejte se otrávit takovými..!
Zdravíme z Podkrkonoší.
Marie 17835 74 let 29.02.2016 22:48
Vážený pane Babiši, držíme Vám palce, nenechte se odradit těmi nýmandy, kteří v životě nic nedokázali a srší z nich jen závist a zlost ze své neschopnosti. Těmi nýmandy myslím Kalouska, Fialu,Laudáta a pod. Bohužel, se k nim v poslední době přidává pan Bělobrádek. Měli jsme ho za slušného, dokonce od manžela dostal hlas ve volbách.Nyní vidíme, že se neodlišuje od politiky bývalé KDU pod vedením Kalouska, leze na sjezd ODS a ještě si zaryje do koaličního partnera.A pokračuje ve svých útocích dále. Je to přímo odporné. Také by Vám měl pan Kalousek -bojovník proti zadlužování našich dětí poradit, kde se vezmou peníze na důchody armády lidí, kteří oficiálně dostávají min. mzdu a ostatní vedle do kapsy, až v důchodu začnou chodit pro sociální dávky. A že jich je-číšníci, kuchaři , prodavači, dokonce i pracovníci v advokátních kancelářích.Jsou to moje osobní poznatky- pracuji ve finančnictví . Nedejte se odradit. Věříme ,že těmto praktikám uděláte přítrž, i ... (zkráceno)<|i>

Jiří 46271 09.02. 07:47
[Andrej Babiš] Prezident Zeman je výborný prezident! Je to osobnost s velkým politickým rozhledem! Má svůj vlastní názor a nenechá se nikým ovlivňovat!

Jiří 46271 09.02. 07:44
[Andrej Babiš] Je hezké,že se na těchto stránkách objevují noví a noví pisatelé,je to příslib do budoucna,že tyto stránky budou žít!

Anonym 5822 09.02. 07:15
[Andrej Babiš] Pitvorný pán z Hradu je drobná epizodní figurka, zanikne náhle, jak vznikla. Lidi si myslí, že je tady pro zasmání, a baví se jeho pitomostí, která sama sebe považuje za duchaplnost. Ten vám, sám nula, seřve od boku kdejakou osobnost, jako by byl nějaký komentátor. Řada kabaretních scén se o něj již teď zajímá, že by, až bude mizet, šel k nim dělat srandu. Bylo by to sice řešení, ale postavička, která jde z Hradu dolů, budí spíš soucit než veselí. Hlupák bez záře pánů, v níž se třpytil, zábavný už nebývá.
Jméno pitvorného pána neprozradím. Ať si ho uhodne každý čtenář sám. A vsaďte se, uhodne ho každý.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100080

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti