Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

JFrantišek 90212  62 let 11.06.2017 19:05
[Andrej Babiš] Není potřebné při diskusi urážet.Každý máme právo na svůj názor. EET je potřebné nechat nějaký čás fungovat a potom uvidíme. Nevím jaký je rozdíl mezi tím, že někdo neplatí daně a tím okrádá stát a tím když už nemůže okrádat stát tak alespoň zdražuje lidem. Jsem tedy podle Kj19556 ovce a chci změnu a dát šanci p.Babišovi aby měl možnost v příštím volební období ukázat jak to myslí a jak by to mělo nebo mohlo být lepší . Nikdo není rád, že si o něm druhý myslí, že je ovce.Tak nám tady pane Kj 19556 řerkněte za kým máme jít abychom nebyli ovce? Jsem na Vaši alternativu opravdu zvědavý. Já hodnotím lidi spíš jací opravdu jsou.Máte lidi co nikdy u komančů nebyli a přes to byste si s nima ke stolu nesedl.Demokracie by měla být a to hlavně o toleranci diskusi a vzájemné úctě.

Pepino 21714  47 let 11.06.2017 18:16
[Jaromír Dulava] Dnes byli na představení Velka zebra- super zážitek, děkuji za herecký vykon

Anonym 90186 11.06.2017 18:14
[Miloš Zeman] Fašisté také v Itálii znárodnili všechny firmy nad sto zaměstnanců, zavedli minimální mzdu, povinné zdravotní a důchodové pojištění, placenou dovolenou, nechali vysušit bažiny, které byly zdrojem nemocí jako malárie atd. Inu soudruzi by z nich měli mít radost.
Takže dávaní dohromady fašismu s nacismem, dokazuje nevzdělanost dotyčných. Také jsou směšní ti, kteří za fašisty prohlašují stoupence generálů Franca a Pinocheta. Jejich nacionálně konzervativní režimy ve Španělsku respektive v Chile, které v ekonomice respektovaly soukromé vlastnictví a ideově se odvozovaly od katolického křesťanství, byly protikladem italského fašismu s jeho zestátňováním a protikřesťanskému zaměření.

Anonym 90186 11.06.2017 18:13
[Miloš Zeman] Mnozí odborníci správně odmítají spojování fašismu a nacismu. Zdůvodňují to přesvědčivě na faktu, že na rozdíl od německého nacismu nebyl italský fašismus rasistický a antisemitský. Naopak v Mussoliniho hnutí byli i Židé. Ti dokonce nebyli v Itálii pronásledováni a posílání do koncentračních táborů, jak tomu bylo jinde v Evropě, až do roku 1943. Jejich deportace začaly teprve po obsazení většiny Itálie německou armádou.
Je pozoruhodné, kolik toho měli fašisté společného s komunisty. Víc, než si myslíte. Dá se také říci, že svým odporem k liberalismu a upřednostňování kolektivismu před právy jednotlivců se fašismus dá považovat za levicové hnutí. Koneckonců oficiální název státu v Mussoliniho éře byl Italská sociální republika. Její ústavu pak vytvořil bývalý komunista a velký kamarád Lenina Nicolo Bombacci.

Anonym 90186 11.06.2017 18:12
[Miloš Zeman] Rozmohl se nám tady takový nešvar, když se nám někdo nelíbí, začneme mu nadávat do fašistů. To je špatně. Já bych chtěl dodat, že fašismus je čistě italskou záležitostí a jinam zkrátka nepatří. V této zemi vydali v roce 1919 Alceste De Ambris a Filippo Marineti Fašistický manifest. Benito Mussolini založil organizaci Fasci italiani di combattimento. Fašisté mají s komunisty hodně styčných bodů, například rovnostářský kolektivismus, a v ekonomice je inspiroval Karel Marx.
Fašistický režim v Itálii není mým šálkem čaje a italští fašisté měli do mírumilovnosti hodně daleko. Jejich černokošiláčské bojůvky terorizovaly názorové oponenty a za Mussoliniho vlády byly zabity tisíce lidí. Avšak proti Leninovu a Stalinovu bolševickému teroru v Rusku s miliony zavražděných byla fašistická Itálie ve dvacátých a třicátých letech minulého století rájem na zemi. Mnozí Italové na toto období nostalgicky vzpomínali, podobně jak někteří jedinci u nás na komunisty, že byl pořádek, mafie si ani neškrtla, vysušily se bažiny a vlaky jezdily na čas.

Anonym 31168 11.06.2017 17:13
[Andrej Babiš] Pokud je Babiš tou poslední nadějí jak zachránit Česko od státního bankrotu tak to aby už Češi balili ruksaky a připravovali se k odsunu do Izraele k podřezání Arabů ,aby zde nepřekáželi Němcům a Židům v rozletu.

Anonym 31168 11.06.2017 17:07
[Miloš Zeman] Revolucí je třeba dostat k moci tvrdě levicovou ruku mladé generace,aby začala dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku. Proto je třeba aby se národ proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům zvednul a za zbídačení Česka je odporazil na katovských mučírnách a navíc znárodnil veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 31168 11.06.2017 16:59
[Miloš Zeman] To co kdy v lezlo do KDU je vlastizrádný lidský dobytek i s katolickou církví.Ta jak mohla tak národ Čechů zaprodávala cizákům.Za války byli kněží povětšině v Lize proti bolševizmu.Při tom komunisté proti fašistům bojovali,Členy KDU bude třeba při revoluci protahnout katovskou mučírnou společně s kněžským dobytkem.

Kj 19556 11.06.2017 16:59
[Andrej Babiš] No Františku. Jistě jste si všiml zdražení v restauracích po zavedení EET. No a teď očekávejte zdražení služeb. Třebas když zajděte k holiči nebo si necháte doma něco opravit. Co Vám. Zde platné zvýšení platů hasičů když to zaplatíte ze své kapsy při jakémkoli nákupu.
Nevím, ale potkávám denně tak hezky vypláchlé mozky, že jdou zaplatit více než včera za stejnou věc a ještě tomu tleskají.
Co si pak o takových můžu myslet. Prostě totální gumy.

Anonym 90186 11.06.2017 16:54
[Miloš Zeman] Skupina Július Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových kluků. Po kartách s názvy Július Šuman, István Léko, Ivo Rittig, Karel Randák a Miloš Zeman dnes na Twitteru uveřejnila informace o Davidu Rathovi, exhejtmanovi s krabicí vína.

Anonym 90186 11.06.2017 16:51
[Miloš Zeman] Zdá se, že drzost komunistů nezná mezí. Předseda KSČM Vojtěch Filip se v Partii TV Prima střetl s ministrem kultury Danielem Hermanem, který již před časem velmi správně připomněl, že je ostudou, že tato zločinecká organizace stále sedí v poslanecké sněmovně. Nyní Filip opět relativizoval zločiny své strany i Klubu českého pohraničí, které má rád prezident Miloš Zeman. Místo toho proti Hermanovi používal sudetské Němce.
Je to demokratický spolek fungující podle zákonů České republiky. Za co by se čeští pohraničníci měli omlouvat? prohlásil Filip, kterému je nejspíš jedno, že na československých hranicích zabili pohraničníci téměř tři stovky lidí. Herman kontroval, že je chyba, že komunismus nebyl odsouzen stejně důsledně jako nacismus.
Jak se chce pan Herman smířit s vlastní historií? prohlásil Filip. O vás každý ví, že jste byli součást Národní fronty. Stali jste se antikomunisty a na tom teď stavíte svou politiku.
Herman ovšem uznal, že lidovci součástí Národní fronty byli, uvedl však, že nyní se strana snaží sbližovat, a to například právě v otázce sudetských Němců.Komunisty obvinil, že s minulostí se nedokázali vyrovnat právě oni a řekl, že si stojí za svým vyjádřením, že je ostuda, že komunisté stále sedí ve sněmovně, i když přiznal, že zná mnoho lidí, kteří do strany vstoupili z přesvědčení: Ta ideologie zlo obsahuje. Podle Filipa, který předtím celou dobu obviňoval sudetské Němce i lidovce z mnoha věcí, je to kolektivní vina.

Kj 19556 11.06.2017 16:50
[Andrej Babiš] Františku nikdy jsem nebyl komanč. Ať máte klidné spaní.
Rozhodně jsem proti EET a stébákům ve funkcích. Také vím proč Bureš stále mele o vyšším výběru daní. Je to proto aby měl na ty své dotace. Na nějaké plky o tom jak postaví nemocnice a další nemístné lži může naletět jen blb.
Mimo jiné už jen to, že se mluví o větším výběru daní svetčí o větším okrádání občanů státem. A vy všichni jako ovce přikyvujete a blahořečíte tomu zloději Burešovi.

Anonym 90186 11.06.2017 16:49
[Andrej Babiš] Když má v ruce králíka, musí to být skvělý člověk. Logicky. PR tým Andreje Babiše se zřejmě rozhodl, že národ pobaví. Dosáhl kvůli tomu další úrovně předvolební kampaně. Nasadil fotku s králíčkem. Někteří politici před volbami provádějí nejrůznější parády, ale vyfotit největšího řezníka a zpracovatele masa s králíkem a čekat od toho body, vypadá spíše jako test, co všechno si ještě může Babiš a jeho tým dovolit.Pravdou je, že králík v kampani chyběl. Na řadě už jsou jen koťátka, týraní pejsci a krokodýly, které Babiš nechával vraždit řezníky z Kosteleckých uzenin. V posledních dnech si byl Babiš pořídit kromě králíčka ještě fotku s hasiči, který za společné focení zaplatil, s cyklisty, s důchodci, myslivci, letci, studenty, hokejisty, Krajčem, závodníky ralle, nebo koňmi.
Chtělo by to toho pejska. Ideálně utrápeného někde v útulku. S komentářem, že psí útulky podporuje už 20 let, že dělají záslužnou práci a že se zasadí o to, aby je stát podporoval. A po tom koťátku se také podívejte, píár týme, který usilovně pracujete na tom, aby byl Babiš vládcem ČR.

Anonym 90186 11.06.2017 16:45
[Miloš Zeman] Přitom právě politická strana ministra Ludvíka (ČSSD) nese hlavní vinu za to, že už do zdravotnictví nepřicházejí peníze z poplatků placených dříve pacienty a zároveň tak není regulováno jejich množství. Výzkumy přitom potvrdily, že zejména poplatky v lůžkové péči měly do jisté míry regulační funkci (snižovaly počty a délku pobytu klientů, kteří péči nutně nepotřebovali). Moderátor Václav Moravec se naproti tomu domnívá, že poplatky nebyly nutné. Kdyby byl ministrem zdravotnictví, změnil by nějak primárně systém pojištění (myšlenku hlouběji nerozvedl).
V současnosti přechází česká lůžková péče na způsob zjišťování nákladů lékařské péče založený na snaze zjistit standardní (běžné) náklady jednotlivých typů úkonů u jednotlivých typů pacientů. To je jistě dobře. Problém je, že výpočet nesleduje každou jednotlivou aktivitu (jednotlivé kontroly v případě komplikací a podobně), takže budou i nadále znevýhodňovány ty nejlepší nemocnice, které léčí nejvážnější případy s nejvíce komplikacemi.
Na rozdíl od svobodného tržního hospodářství je přitom cílem pouze efektivní vynakládání peněz na konkrétní léčbu, nikoli celková (psychická i fyzická) dlouhodobá spokojenost pacientů.

Anonym 90186 11.06.2017 16:43
[Miloš Zeman] Všichni tři hosté pořadu (včetně Zuzany Roithové z KDU a 8209;SL) odhadují, nebo si jsou téměř jisti, že platy lékařů i sester je nutné zvýšit. Ludvík však upozornil, že dosud nemáme jejich registr, takže s jistotou nevíme, zda opravdu odcházejí natrvalo do zahraničí a zda celkově postupně ubývají (zejména kvůli vysokému průměrnému věku v těchto profesích).
V případě ostatních cen nikdo netuší, jak přiznal Ludvík. Nemáme zatím moc představu, jestli je opravdu potřeba přidávat nemocnicím peníze na úhradu jednotlivých typů operací nebo jaká má být výše úhrad za léky, aby je farmaceutické firmy raději nevyvážely do zahraničí.
Stává se tak, že úhrady nejsou dostatečné (ať už kvůli plýtvání, nebo kvůli nákladné léčbě). Pak nezbývá než lít poskytovatelům léčby peníze od státu prostřednictvím vyšších úhrad za pacienty pojištěné u Všeobecné zdravotní pojišťovny. Nebo musí vybraným nemocnicím přispět jejich provozovatel (typicky např. kraj). Ti, kdo příspěvky dostanou, ztrácejí motivaci šetřit, a ti, kdo je nedostanou, mají s pocitem nespravedlnosti pochopitelně chuť na všechno rezignovat. Jak však upozornil Ludvík, mnohdy se děje dokonce i to, že jsou rekonstrukce nemocničních pavilonů financovány ze zdravotního pojištění. České (a nejen české) zdravotnictví je zkrátka ukázkou ekonomického diletantství, jaké nemá v jiných odvětvích obdoby. Je tím částečně mařena zpravidla velmi kvalitní práce lékařů i dalšího zdravotnického personálu.

Anonym 90186 11.06.2017 16:42
[Miloš Zeman] Diskuze v dnešních Otázkách Václava Moravce na ČT24 dokonale ukázala, že reálný socialismus, který je dosud uplatňován v našem zdravotnictví, nefunguje. Bude to velké zklamání pro všechny lidi, kteří ještě věřili v komunismus, nebo alespoň ve vládou určované ceny.
Zdravotnický expert ODS Petr Zimmermann přinesl divákům ukázat dvě stránky popsané nepřehlednou změtí písmen a indexů. Vyzval ministra zdravotnictví, ať vzorec přečte, což byl samozřejmě nadlidský úkol. Jednalo se o vzoreček pro výpočet peněz, které posílají zdravotní pojišťovny poskytovatelům lékařské péče za jednotlivé lékařské výkony.
Kdo o cenách léčby rozhoduje? Jediný člověk. Totiž právě ministr zdravotnictví. Tím se lišíme od dob komunistické vlády u nás, kdy ceny zboží i služeb určovala celá banda úředníků. Měla k tomu přitom jen dvě nepříliš spolehlivé metody: metodu fenestrální a metodu porovnání se zahraničím, kde fungovalo normální svobodné tržní hospodářství. Fenestrální metoda spočívala v tom, že se Státní plánovací komise sídlící na břehu Vltavy na Praze 7 podívala z fenestra (čili z okna) na Vltavu a ceny odhadla. Druhá metoda spočívala zpravidla v pohledu na tempo růstu cen komodit a služeb v Západním Německu.
Na stejném principu funguje také české zdravotnictví. Výsledek může být dlouhodobě jen jeden, a to vždy, když budou ceny stanoveny příliš nízko (ať už pod tlakem veřejnosti, nebo třeba ve snaze šetřit celkové a tím případné zbytečné náklady a omezovat tak výrobu či služby). Nedostatek toaletního papíru (či papíru na knihy), nedostatek zdravotních sester pracujících na směny (na což upozornil sám ministr Miloslav Ludvík), nedostatek sester, které díky vyšší kvalifikaci mohou jít do kanceláře (jak upozornil Zimmermann) či nedostatek masa na polských pultech.

Anonym 90186 11.06.2017 16:40
[Miloš Zeman] Zdá se ovšem, že tyto jasné hranice někam zmizely. Nevím, kdy to začalo, ale když vezmeme jako jistou důležitou hranici pro změnu atmosféry v naší zemi rok 2013, stačí si uvědomit, že prezidentskou volbu vyhrál člověk, který lhal (a lže dodnes), choval se jako hulvát a volební kampaň mu platilo Rusko. A jeho voličům to nevadilo.
Vzápětí ten samý člověk legitimizoval fakt, že ve vládě bude sedět někdo bez lustračního osvědčení. Protože to už je asi v dnešní době, kdy můžeme zrelativizovat úplně všechno, jen takové kádrování, je to přece už dávno, no ne? Ale ta otázka zní jinak a 8722; nebylo by ještě před časem jen podezření ze spolupráce s StB pro politika likvidační? Dnes už ne. A tak Miloš Zeman umetl cestičku Andreji Babišovi.
Pochybné weby včetně těch, se kterými se Zeman baví, vydávají nepravdivé zprávy, kterým v našem korektním světě říkáme fake news, místo abychom jasně sdělili, že jsou to lži a že prezident by se měl začít chovat normálně.
Když veřejně řeknete, že ve vydavatelství Mafra nepracují novináři, ale pouze zaměstnanci holdingu Andreje Babiše, tedy jeho stranického tisku, jste označeni za toho, kdo kádruje. Za chvíli totiž asi budeme muset za noviny považovat i leták z Lidlu, abychom někoho neurazili.
Dokud nepřestaneme žít ve světě, který odmítá, že některé věci prostě jsou černobílé, nic se nezlepší. Protože zločin, lež, komunisté a vrazi vždycky budou zločinem, lží, komunisty a vrahy. Tam žádných padesát odstínů šedi nenajdete.

Anonym 90186 11.06.2017 16:38
[Miloš Zeman] Česká republika, rok 2017: Prezident republiky Miloš Zeman posílá pochvalné dopisy ultrakomunistům, kteří stříleli na hranicích občany prchající za svobodou před komunistickou ideologií. Tentýž prezident nemluví s normálními médii, jeho platformou jsou TV Barrandov a Parlamentní listy. Tentýž prezident dva roky v kuse lže o tom, že kdysi četl nějaký článek, který ovšem vůbec neexistuje. Tentýž prezident pouští z vězení dvojnásobného vraha a ještě tím získává politické body. A tentýž prezident zaměstnává člověka, který přes Twitter uráží předsedu vlády.
Nejsilnější politik v zemi Andrej Babiš zatím objíždí kraje a blahosklonně rozdává podpisy nadšenému lidu. Tentýž politik, který zbohatl ukradením státního majetku. Tentýž politik, který spolupracoval s StB (i když mu jiný estébák dosvědčil, že to tak nebylo). Tentýž politik, který je vám při konfrontaci s nahrávkou, na které úkoluje svého novináře, aby připravil kompromitující materiály na konkurenční politickou stranu, tvrdí, že žádná média neovlivňuje. Přísahal přece na své děti.
Žijeme v době absolutního relativismu. Je to pocit, jako když člověk stojí na tekutém písku a hledá, jestli vůbec ještě někde je pevná zem. Někdy se dokonce zdá, jako by se všichni zbláznili.
Některé věci bývaly odjakživa jasně řečeny. Komunisté a nacisté jsou zločinci a podle toho se k nim musí přistupovat. Krást a lhát se nemá. Lidé se mají chovat slušně.

Irča 87579  68 let 11.06.2017 15:01
[Adela Banášová] Adéla je skvělá!! Taky zboznuji pana Banaše.Řezala jsem se u foru - "mamo ta nedame kapurkovu".Hodně pohody a spokojennosti Adelo tobě i manzelovi. a 128522;

Irča 87579  68 let 11.06.2017 14:51
[Adela Banášová] Adéla je je skvělá, srdečně blahopřeji k sk sňatku.Neskutečně vtipný a pohotový človék.

FrantišekB 92227  45 let 11.06.2017 13:27
[Andrej Babiš] Pro Kj 19556
Vy jste komanč?

Anonym 90186 11.06.2017 12:54
[Miloš Zeman] Dobro došlá, Crna Goro. Vítejte v NATO, gratuloval generální tajemník Aliance Jens Stoltenberg černohorskému premiérovi Duško Markovičovi během slavnostního ceremoniálu ve Washingtonu.

Anonym 90186 11.06.2017 12:52
[Miloš Zeman] Mezi Ukrajinou a zeměmi schengenského prostoru začal platit bezvízový styk. Do Polska, Maďarska, České republiky, Itálie, Německa či na Slovensko tak už vycestovaly stovky Ukrajinců, informuje list Ukrajinska pravda. Ukrajinský prezident Petro Porošenko při této příležitosti slavil na slovensko-ukrajinské hranici se svým slovenským protějškem Andrejem Kiskou.
Bezvízový režim s Ukrajinou schválil v dubnu Evropský parlament. Ukrajinci ke vstupu do schengenského prostoru potřebují biometrický pas, jejich pobyt v průběhu 180 dní nesmí přesáhnout 90 dní. Bezvízový styk, který se vztahuje na celou EU s výjimkou Británie a Irska, ale nezajišťuje občanům Ukrajiny právo v unii pracovat.
Porošenko ve svém projevu u příležitosti zahájení bezvízového režimu prohlásil, že Ukrajina "konečně dosáhla svobody, kterou dosud nepoznala". Symbolické dveře do Evropy pak spolu s Kiskou otevřel na hranicích se Slovenskem na slavnostní schůzce.
Šéfka unijní diplomacie Federica Mogheriniová ve svém prohlášení na twitteru uvedla, že EU a Ukrajina konečně odstranily vzájemné bariéry. "Ukrajina zavedla reformy, které požadovali její občané a EU pak dodržela své sliby. Je to výhra pro obě strany. Vytváříme nové možnosti, posilujeme naší ekonomiku a bezpečnost a naše přátelství," řekla.

RosťaVeselý 19326  50 let 11.06.2017 12:00
[Anna K] Dobrý den,
v rádiu jsem zaslechl, že na Vás znovu sáhla ta zlá bestie, třeba o ná-
sledující možnosti sama víte, ale přesto Vám to píšu, souběžně s kla-
sickou léčbou jděte do léčby pomocí megadávek vitamínu C pomocí kyseli-
ny askorbové v lékařské kvalitě, dále vitamínů B3, E, betakarotenu, zinku, selenu či kyseliny listové. Lékaři nebo magistři v lékárnách Vám
přesně poradí. Potvrďte mi, prosím, že jste toto četla, případně že
tuto informaci již znáte.
Hodně štěstí
Rosťa Veselý

Anonym 90186 11.06.2017 10:08
[Andrej Babiš] Chci upozornit na putovní výstavu Svědkové lidskosti, která představuje odpůrce nacismu z řad sudetoněmeckých křesťanů v letech 1938 1945 a tento pátek 9. června bude zahájena v Karlových Varech v tamním kostele Nanebevstoupení Páně. Tuto výstavu podporují Nadace Hannse Seidela a Česko-německý fond budoucnosti.
Představujeme deset sudetoněmeckých křesťanů, kteří se stali oběťmi nelidského nacistického režimu, proti němuž se postavili. Jedná se o příběhy tří kněží, dvou řeholnic a tří laiků, které zpravovala novinářka Wolftraud de Concini. Portréty těchto osobností doplňují archivní fotografie a mapy míst, ve kterých působily. Chceme dokázat, že mnohými stále opakované klišé, že všichni sudetští Němci byli příznivci nacismu, není pravdivé. I mezi nimi byli hrdinové, kteří se této nelidské ideologii dokázali postavit a zaplatili za to vlastním životem. Tuto výstavu stojí za to vidět.

Anonym 90186 11.06.2017 10:05
[Andrej Babiš] Kritikou EET nešetří ani soudce Nejvyššího správního soudu Karel Šimka, který poskytl velmi otevřený rozhovor serveru Podnikatel (9. 6. 2017). Zavedení EET považuje za naprosto neproporciální krok ke sražení desetinek procenta šedé ekonomiky, jejíž podíl klesal i před jejím spuštěním.Šimka upozorňuje, že problém mají hlavně malé firmy. Tato opatření mohou vyhnat desetitisíce lidí do ilegality a černé ekonomiky nebo odvést od podnikání. To mě na tom štve i jako občana. A co si budeme povídat, čím větší firma, tím se s administrativní zátěží vyrovná jednodušeji, protože je více schopna nasadit specialisty (právníky, daňové poradce) a má úspory z rozsahu, díky nimž se jí investice k překonání byrokratických bariér vrátí.
Velké firmy podle něj právě proto žádným jednoduchým způsobem daně nekrátí. Pokud snižují své daňové povinnosti, tak zpravidla sofistikovaně a ve velkém mezinárodními optimalizacemi a nastavením převodních cen v rámci holdingu.
EET připadá Šimkovi děsivá. Je to Velký bratr, který každou vteřinu sleduje, zda jste někomu něco prodal. Nevytváříme tím už stát orwellovského rozměru, kde nezbývá než chovat se tak, jak on požaduje, i když už to přesahuje rozumné meze, protože když nebudete, zničí vás nástroji, které má? Chcete takový stát? Já ne.
Jak vyplývá z bilančního průzkumu společnosti Staffino, k tomuto názoru se navzdory vládní propagandě přiklání i většina oslovených podnikatelů. Tím spíše, že autor Velkého bratra stále dluží věrohodná vysvětlení, jak ušetřil stovky milionů korun na daních.

Anonym 90186 11.06.2017 10:03
[Andrej Babiš] Na otázku, co by pomohlo systém EET vylepšit, 63 procent podnikatelů odpovědělo, že jeho zrušení. Dalších 7 procent míní, že nepomůže vůbec nic. 78 procent dotázaných nevěří tomu, že by se díky evidenci tržeb zlepšil výběr daní a že by se její zavedení celkově pozitivně odrazilo v ekonomice.
Průzkum mapoval i dopady fungování systému na zákazníky. Více než polovina z nich (56 procent) si myslí, že jim EET spíš uškodila, a to tím, že se zvyšovaly ceny potravin a služeb v dotčených provozovnách. Zdražení si povšimlo 83 procent zákazníků, přičemž zvyšování cen potvrdilo 49 procent podnikatelů. Nejvíce stoupla cena piva, potravin a jídla v restauracích, což majitelé a manažeři podniků dávali do přímé souvislosti se zavedením EET.
Z průzkumu dále vyplývá, že část podnikatelů by na systém evidence tržeb nahlížela příznivěji, pokud by stát uhradil náklady na jeho pořízení. Asociace českého tradičního obchodu, která jinak kroky ministerstva financí včetně EET podporuje, navrhla kompenzaci firmám ve výši 10 tisíc korun. Andrej Babiš však ještě stihl tento nápad před odchodem z úřadu zatrhnout. Dnes předseda asociace Zdeněk Juračka prohlašuje, že si náhradu nákladů vymůže i soudně.

Anonym 90186 11.06.2017 10:02
[Andrej Babiš] Propaganda ministerstva financí líčí barvotiskový obrázek elektronické evidence tržeb, fungující bez problémů a nezpůsobující žádné větší potíže. Jiný pohled přináší rozsáhlý průzkum společnosti Staffino, podle kterého si většina podnikatelů přeje zrušení EET, nevěří v její přínos pro ekonomiku a zákazníci se cítí jejím zavedením poškozeni zdražováním.

Anonym 90189 11.06.2017 09:03
[Václav Neckář] hezkou sluneční neděli přeji!

Anonym 31168 11.06.2017 08:59
[Andrej Babiš] Pro 5822.Abys ty se stala inteligentním tvorem tak bych napřed musel za tebou doject a pořádně tě oject.Prostě do tebe nastrkat nějaký rozum spodem.

Anonym 31168 11.06.2017 08:51
[Miloš Zeman] Při dnešní debatě v televizi se dá předpokládat,že Filip dá Bělobrádkovi takovou slovní nakladačku,že se KDU ani se starosty do parlamentu nedostane.Starostové vsadili na pořádného hlupáka,což bude jejich prohra. Pomalu aby revoluční mladá generace v Česku odepínala řemen z gatí.

Anna 7792  50 let 11.06.2017 08:28
[Andrej Babiš] Jiz vladl kdekdo, ja p. Babisovi byt premierem preji.

Kj 19556 11.06.2017 08:24
[Andrej Babiš] FrantišekB 9227 45 let11.06. 08:11
Dobrý den, moc si přeji aby pan Babiš byl premiérem ČR.
,
Takové přání může mít jen perverzní duševní masturbátor.

FrantišekB 92227  45 let 11.06.2017 08:11
[Andrej Babiš] Dobrý den, moc si přeji aby pan Babiš byl premiérem ČR.

Kj 19556 11.06.2017 06:31
[Andrej Babiš] Pro JFrantišek 90212 62 let
Chcete volit člověka, o kterém nevíte vůbec nic. Nevíte, že v Německu propustil tisíce lidí z podniku, kterým koupil, nevíte, že v Itálii dluží miliardy na daních, nevíte, že v Chorvatsku přivedl společníka téměř ke krachu a musel stát jeho firmu finančně podržet, nevíte, že Rusové na ně tlačí aby vrátil pár miliard.
No řeknu Vám jste naivní senil.

Kj 19556 11.06.2017 06:19
[Andrej Babiš] Pro Anonym 5822.
Nevím koho zklamaly strany, které tu jsou. Mě ne, jsou to jen papouškování Burešových plků. Protože jen jeho mohou zklamat, protože mu zatrhnou tunelování státní kasy formou dotací. Agrofert převedl do fondu, aby je mohl dále pobírat. Jinak by již dávno zkrachoval, ten veliký podnikatel. Poctivě pracující označil za zloděje a sám krade ve velkém. Tak ho volte, naivní blázni.

Anonym 5822 11.06.2017 05:13
[Andrej Babiš] Ano, a v tom to je. Vyzkoušet něco jiného. Proč bych měla jako součást nějakého stáda volit strany, které zklamaly? To žádný inteligentní člověk neudělá. Zkusíme pana Babiše, no a uvidíme. Babiše dle mého názoru nemusí ti, kterým šlápnul na kuří oko, v tomto případě zavedení EET, za což mu tleskám. Netřeba psát dále, nemám tolik času, jako někteří, rádoby duchaplní, zdejší diskutéři. Hezký den.

JFrantišek 90212  62 let 11.06.2017 00:38
[Andrej Babiš] EET z nikoho zloděje nedělá pokud jím nebyl před jejím zavedením..Kontrolovat povinné daně je podle mě v pořádku. Pokud někdo podniká protože se mu to vyplatí když krade|neplatí daně| není mně líto, že zkrachoval. Pořád pleteme dohromady vyhnout se větším daním v rámci zákona a neplatit co jsem ze zákona povinen a tedy krást. Svoboda slova je samozřejmě důležitá a pěkná věc, nemělo by se ale jednat o ničím nedoložené sprosťáctví a urážení jeden druhého. O tom kdo má mít náhubek by se nechalo diskutovat. Nezlobte se nikdo na mě, ale úroveň některých přízpěvků svědčí jenom o tom jaký jsme národ. Nemyslím si,že když má někdo opačný názor než já, tak hned musí být pitomec, komunista nebo estébák a já nevím co ještě. Opakuji se vší odpovědností,kterou mohu nabídnou.p.Babiš tu ještě nevládl v pravém slova smyslu.Vyzkoušejme to a uvidíme. To co nabízí Sobotkové Fialové a Kalouskové už víme. Nikdo by mě neměl napadyt když řeknu, že už to nechci a prvně budu volit p. Babiše a ANO.

Anonym 90228 10.06.2017 21:06
[Anna K] horák milan z aše ze zpráv jsem se dozvěděl o vaší nemoci s držím vám palce modlim se za vaše brzké uzdravenísám sám nejsem zdráv ale drží mě rodina při životě

Anonym 90186 10.06.2017 18:11
[Miloš Zeman] Zemanovi jde jen a pouze o volební tah a táta holčiček bohužel není mediálně známá osoba. Proto mají dcerky smůlu..

Anonym 90186 10.06.2017 18:10
[Miloš Zeman] Případ, který měl uvážit Miloš Zeman kvůli udělení milosti, vypadá podle výpovědi Petra Langa jasně. Ten člověk několik let pronásledoval moje dcery. Chodil za nimi i do školy, odkud nám volali, že se vydává za jejich strejdu, řekl zedník bulvárnímu deníku. Přestěhovali jsme se kvůli němu, aby nechal holky na pokoji. No a jednoho dne přišel do hospody vedle našeho domu, vzpomíná na osudný den. Naštval jsem se, vynadal mu a doprovodil jej až na zastávku. Tam jsem mu řekl, ať odjede a dá nám už pokoj. Jenže se otočil a pronesl, že si bude dělat, co chce. Neudržel jsem se a dal mu facku. Po ní upadl na zem a uhodil se do hlavy. Zabít jsem ho nechtěl, tvrdí odsouzený muž, který čeká, zda se prosba jeho dvou dcer setká s nějakou odezvou.

Anonym 90186 10.06.2017 18:10
[Miloš Zeman] Nyní se dvě dcery pouští do boje za osvobození svého otce opět. Žádné problémy jsme doma neměly. Jediným problém byl ten úchyl. Bohužel nás před ním neochránila ani policie, vysvětluje mladší z dcer. A museli jsme se kvůli němu stěhovat. Když nás po čase našel na nové adrese, tak ho táta odváděl k autobusu a říkal mu, ať nás nechá být. Když mu ten chlap, kterého jsme se bály, řekl, že si bude dělat, co chce, tak mu dal taťka facku, popisuje nešťastnou událost Libuška. Píšeme mu dopisy. Jet tam nemůžeme. Na to nemáme peníze, připojuje se čtrnáctiletá Klárka, která připomíná, že táta je ve vězení v Plzni. Poprosili jsme pana prezidenta, zda by taťku před tím, než mu udělí milost, nepřesunul třeba do věznice v Ostravě. Máme ho rády a chceme ho vídat, dodává doufající dívka.

Anonym 90186 10.06.2017 18:10
[Miloš Zeman] Dívky z Ostravy se s uvězněním svého otce nechtějí smířit, a tak v dubnu napsaly na Hrad. Pan prezident pořád v televizi říká, že máme bránit své hranice před nebezpečnými cizinci. Táta bránil nás před nebezpečným člověkem a má jít do vězení, stěžují si zoufalá dvanácti- a čtrnáctiletá slečna, na jejichž dopis upozornil deník Aha! . Odpověď ale Klárku s Libuškou neuspokojila. Kancelář prezidenta totiž předala jejich prosbu ministerstvu spravedlnosti a dětem pouze poradila, aby mamince ulehčily situaci tím, že se budou učit. Problémy se prý někdy nakupí.

Anonym 90186 10.06.2017 18:09
[Miloš Zeman] Petr Lang se rozhodl vyřešit pronásledování svých dcer po svém a kvůli tomu skončil na pět let ve vězení. Muži, který obtěžoval jeho děti, uštědřil facku. Následoval pád a těžké zranění. Pronásledovatel dívek po pár dnech v nemocnici zemřel. Malé holčičky se tak po odsouzení otce od května ocitly bez svého ochránce. Možnost viděly v napsání dopisu Miloši Zemanovi, ve kterém ho prosily o milost pro svého tátu. Místo prozkoumání případu se ovšem dočkaly nečekané odpovědi z Kanceláře prezidenta republiky. Úředník v něm píše, že dívky se mají především zaměřit na studium, aby pomohly své matce překonat těžké období.

Kj 19556 10.06.2017 17:53
[Andrej Babiš] EET se Andreji Babišovi osvědčila jako báječný propagandistický nástroj. Jak dokázal pomocí EET rozdělit národ, jak se mu povedlo poštvat část veřejnosti proti malým podnikatelům a živnostníkům, jak se mu daří dělat z nich zloděje a podvodníky, to je prostě radost pohledět. Gottwald se v hrobě tetelí radostí nad svým úspěšným soudruhem.

Anonym 90186 10.06.2017 15:52
[Miloš Zeman] Ovarův kámoš
Nejbohatšímu Čechovi, Petru Kellnerovi, se daří. Podle zcela aktuálního pořadí v indexu nejbohatších lidí světa, který sestavuje a upravuje každý den agentura Bloomberg, je Kellner s odhadovanou hodnotou majetku 12,5 miliardy dolarů (v přepočtu přes 293 miliard korun) na 96. místě. Navíc oproti loňskému roku ještě posílil.

Anonym 31168 10.06.2017 15:37
[Miloš Zeman] Pro 90186.Takové prolhance a vlastizrádné lumpy jako jsi ty bude nejrozumnější co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu národa Čechů na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Josef 18815  61 let 10.06.2017 14:53
[Bára Štěpánová] hnus,hnus,hnus!!

Anonym 90186 10.06.2017 12:57
[Andrej Babiš] Univerzita Karlova (UK) se v mezinárodním žebříčku vysokých škol za posledních pět let propadla o 81 míst. Zatímco v roce 2014 byla v hodnocení, které zveřejňuje britská společnost Quacquarelli Symonds (QS), na 233. pozici, letos se umístila na 314. místě. Žebříček prestižního mezinárodního srovnání vysokých škol letos posuzoval činnost více než čtyř tisíc škol z celého světa, z toho tisíc detailně. Mezi prvními 500 vysokými školami se umístilo také České vysoké učení technické (ČVUT) v Brně.
Ačkoli si UK v posledních letech ve svém umístění stále pohoršovala, podle autorů žebříčku pořád patří mezi zhruba jedno procento elitních vysokých škol.Podle mluvčího UK Václava Hájka je umístění na 314. místě v tomto žebříčku úspěch. Financování českých vysokých škol totiž již pátým rokem stagnuje. Vláda jim sice slíbila navýšení jejich rozpočtu, v současném návrhu ministerstva financí ale peníze na vysoké školy chybí. Rektoři přitom dlouhodobě poukazují na klesající konkurenceschopnost škol.

Anonym 90186 10.06.2017 12:54
[Andrej Babiš] Andrej Babiš ještě před svým odchodem z ministerstva financí představil rozpočet, kde na platy ve státní sféře přidal 21,8 miliardy korun. Tyto peníze je nutné připočíst k tomu, co už dosud tato vláda na zvyšování platů dala. Od roku 2012 stát přijal 23 tisíc nových lidí a náklady na státní zaměstnance stouply zhruba o 16 miliard.Jakkoliv mnozí státní zaměstnanci mají opravdu nepřijatelně nízké platy, tak tato vláda roztočila platové kolo štěstí takovou rychlostí, že se to stává pro státní rozpočet neřešitelným výdajovým problémem.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119910

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti