Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 5822 06.01. 19:36
[Andrej Babiš] Zeman je stará troska stejně jako Fantomas, Bůh jim žehnej.

Anonym 90186 06.01. 19:20
[Andrej Babiš] Zeman měl spot na úrovni inteligence svých voličů. Ví, jak na to. a 65279;

Anonym 90186 06.01. 19:19
[Andrej Babiš] kandidát č.7 to má zaseklý, mlčí a kouká a chce něco znovu..asi na chalupu a 65279;

Kerima 78563  22 let 06.01. 19:10
[Dáda Patrasová] Dado, obdivuji vas rada posloucham vase pisnicky. Jste dobra zpevacka. Rada bych byla vase kamaradka. S pozdravem. Kerima:-)

Kerima 78563  22 let 06.01. 19:03
[Dáda Patrasová] Dobry den, rada posloucham vase pisnicky. Jste vyborna zpevacka i herecka. Mohla bych bit vase kamaradka? s pozdravem. Kerima

Fantomas 78323  99 let 06.01. 18:58
[Andrej Babiš] Jak už ti to ty stará kovadlino 5822 napsat ,aby jsi nepsala to co píší já?
Vlastně je to pochopitelné, tvůj guru Drahoš BAS) to dělá taky!

Kerima 78563  22 let 06.01. 18:57
[Dáda Patrasová] Dobry den, rada posloucham vase pisnicky. Jste skvela zpevacka i herecka. Mohu byt vase kamaradka? S pozdravem kerima

Fantomas 78323  99 let 06.01. 18:52
[Andrej Babiš] Pane Růžička já to těm mamlasum psal několikrát že OLAF může jen popsat jestli byla dána oprávněně nebo né, tím myslím pro méně chápavé dotaci,a nikdy nemůže napsat že to byl nebo nebyl podvod, že kvičí opilec Kalousek se dá pochopit,jestli budete Babiš premiérem 4 roky a on bude,tak je to konec toho hulváta co malém pozvracel televizní reportérku,snadno najít na YouTube.
Tak se nemůže tě divit, těm třem komikům že to po něm opakují!
O té trosce,co se snaží být ženou 5822 je škoda se zmiňovat,co by jsme chtěli po babizně kterou vyhánějí kde se objeví!
Zrušit tento web,a jen pro ty kteří budou psát pod svým jménem , samozřejmě s ověřenou adresou jak je to na Novinkách,a nebude tady ani noha!

Fantomas 78323  99 let 06.01. 18:38
[Andrej Babiš] Má být vyhlášena slepice roku!
Mařeno výlet si tu posmrkanou sukni z pytloviny,jsi jistý vítěz, stará hajtro!

Avyboje 89154 06.01. 18:36
[Andrej Babiš] Babiš si zamanul se hnát ke korytu premiera v té nejhloupější době.Na dobu co nyní Čechy valí nemá v rukou ty správné trumfy.Nejvíce mu chybí,že nemá jen holý zadek.Takzže ti s holým zadkem mu věřit nebudou.To nadšení co ANO pomohlo k hlasům bude jen padat dolů.

Fantomas 78323  99 let 06.01. 18:36
[Andrej Babiš] Stále píší 90186, že píše dlouhé a přiblblé příspěvky které nikdo nečte , protože jsou jen plné závisti,ale on je jak Sobotka, píše píše ale o ničem.Nestastný to mužík!
Ať žije příští prezident Miloš Zeman!

Fantomas 78323  99 let 06.01. 18:31
[Andrej Babiš] 90186 ty nemáš naváto ty máš v tom melounu na..no,pane Růžička už jsem to taky psal,tady píšu tři těžcí pacienti kterým není pomocí, závist, pomluvy, nadávání a jinak jsou to neškodní lidé. Já si s nich dělám už přes rok srandu a ti kašpari na to skočí! Zvlášť velký komik je bývalý politruk 90186 o té sprosté zřícenině 5822 se nezmiňují ta je zralá na blázinec!
To jsou " hrdinové" kteří se bojí si dát i přezdívku,no co by jste chtěl po modré bandě!

JanKoc 62118  35 let 06.01. 17:31
[Ivan Bartoš] Pane Bartoš, voliče jste zklamal. Jediný váš cíl je útočit na Babiše.
Od toho jsou orgány činné v tr. řízení a vás lidi volili, abyste pro ně ve sněmovně pracoval a prosazoval volební program ne jen politikařil.

Anonym 5822 06.01. 17:29
[Andrej Babiš] Rádoby Dr.Růžičko, tak se prosím tě pojmenuj a napiš také adresu ať nejsi tak nečitelný a nudný, jako tvoje hloupé příspěvky. Čau dědulo. Tebe typuji tak na vrátného, nic více.

IvanaVrbková 19416  53 let 06.01. 16:54
[Martin Veselovský] Nevážený Martine Veselovský,
shlédla jsem Váš rozhovor s panem Hannigem na DVTV a musím konstatovat, že má naprostou pravdu. Chováte se jako normalizační fanatik, a ne jenom v tomto rozhovoru. Novinář má klást otázky a být kritický, ale co předvádíte poslední dobou Vy a Vaše kolegyně soudružka Drtinová je opravdu neuvěřitelné. Kde berete tu bohorovnou jistotu, že jedině vy dva jste ti správní vykladači událostí a světa? A že jen Váš pohled a názor je ten jediný správný a neomylný? Kdybyste se narodil dříve, byl by z Vás zřejmě zapálený svazák a soudruzi by z Vás měli radost. Vzpamatujte se, nechápu, že do té vaší sluníčkářské TV je ještě vůbec někdo ochoten přijít a nechat se od vás dvou ponižovat. Pan Hannig by mohl být Váš táta a po celý svůj život to byl slušný člověk. Nechovejte se jak neomalený chytrolínský spratek a zkuste k lidem přistupovat s úctou. Ivana Vrbková, Brno

Avyboje 89154 06.01. 16:48
[Miloš Zeman] Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko osmadvacet roků zbídačuje je třeba na katovských mučírnách co nejkrutěji vybíjet a zase vybíjet.

Avyboje 89154 06.01. 16:44
[Miloš Zeman] Když Merkelová začala masově tahat do Německa migranty,tak jsem na intrenetu psal,že to nedělá z lásky k migrantům,ale aby měla mikgranty jako pracovní nástroj k tomu aby přes migranty dotlačila Česko a Polsko do státních bankrotů.Pak za dluhy Česka zabralik Němci Sudety a za dluhy Polska tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Zbytek Česka by skoupili Židé k vybudování nového Izraele v lepším životním prostoru a hlavně daleko od Arabů.Současný Izrael je většinou poušť a polopoušť.Do stávajícího Izraele by pak,za asiswtencxe vojsk, NATO odsunuli přitroublé Čechy k odporažení od Arabů.Tak by skončil přitroublý národ Čechů pokud se včas nezvedne proti zde osmadvacet roků v ládnoucím lumpům a nechá si od nich nadále kadit na hlavu.Proto to chce v Česku krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačuje odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 90186 06.01. 15:55
[Andrej Babiš] Ministerstvo financi ČR a Lidové noviny šíří dezinformace týkající se zprávy OLAF. Na webu Ministerstva financí ČR nejsou zveřejněny závěry zprávy OLAF, ale pouze úvodní odstavec doprovodného dopisu s žádostí o vynětí peněz z programu EU, uvedl Michálek v prohlášení. Michálek je členem sněmovního mandátového a imunitního výboru, který má za úkol rozhodnout, zda doporučí Babiše i jeho stranického kolegu Jaroslava Faltýnka vydat k trestnímu stíhání. Z toho důvodu má přístup ke spisu, jehož součástí zpráva OLAF je.

Anonym 90186 06.01. 15:47
[Andrej Babiš] Zpráva Evropského úřadu pro boj proti podvodům evidentně dokazuje, že premiér České republiky nezákonně z evropských fondů získal téměř 50 milionů korun, které proinvestoval ve svém rodinném sídle. Situace, na kterou by v každém demokratickém státě zareagoval postižený politik svou demisí, nebo úplným odchodem z politiky, u nás vypadá úplně jinak. Andrej Babiš dělá, že kauza Čapí hnízdo neexistuje a plánuje, jak bude na druhý pokus sestavovat vládu.
Čapí hnízdo už není pouze otázkou naší republiky a jejího druhého nejbohatšího občana, ale dávno přesáhla hranice státu. Konktrétně se jí zabývá celá Evropská unie, přesněji řečeno, její zástupci v Bruselu. Přestože se europoslankyně za hnutí ANO Věra Jourová snaží českou veřejnost přesvědčit o opaku, podvod při čerpání dotací na rodinné sídlo Andreje Babiše skutečně tématem je.
OLAF totiž opravdu není partou neumětelů, jejichž práci nikdo nebere vážně a výsledky jeho vyšetřování jsou skutečně akceptovány se vší vážností. Majitel hnutí ANO může Evropský úřad pro boj proti podvodům napadat jak chce, jediné, čeho tím dosáhne, je však pouze ostuda v Bruselu, kde již dnes dobře vědí, že k novému českému premiérovi bude nutné přistupovat se zvláštní péčí.
Jakkoliv by se totiž mohlo Babišovi podařit ovlivnit vyšetřování dotačního podvodu, které spadá výhradně pod českou jurisdikci, v Evropě to nebude mít tak jednoduché. Což ovšem znamená důležitou zprávu i pro Českou republiku. Ani ta totiž nebude brána s takovou vážností jako doposud.
Když už Andrej Babiš nebere ohled na svou pověst, měl by svým voličům aspoň dokázat, že nelhal ve všem, co jim naslibovat a skutečně se chce starat o zemi, která ho vzala skoro za vlastního. V žádném případě to ovšem neznamená, že by měl mít tu drzost uvažovat o dalším setrvání v pozici předsedy vlády, či dokonce plánovat strategii pro druhé kolo vyjednávání o důvěře vládě.

DrRůžička 21218  71 let 06.01. 15:45
[Andrej Babiš] Pěkný den Tříkrálový, všem, i vulgárním anonymům. Divím se, že pan Babiš tu stránku ještě nezrušil. Nicméně i tato úroveň ukazuje, jak jsme ovlivněni a zmateni různými Kalousky, zoufalými komentátory, denním tiskem, dokonce, jak jsem dnes zjistil i analytiky. To nezavrhuji jejich názor. Názor by však měl vycházet, to alespoň, z ověřených faktů. A Lenka
Zlámalová analyzuje a rozanalyzovala se tak, že nám předkládá domněnky, aniž by alespoň uvedla, kde že je můžeme nalézti, nebo si je ověřit, nebo
alespoň, kde k nim přišla ona. Jde pouze o slovní obraty bez věcné znalosti věci. Degenerace demokracie to je takový nesmysl, jako když Kalousek, včera opět při své exhibici uvedl, že OLAF prohlásil, že Čapí hnízdo byl podvod. OLAF nikdy nemůže prohlásit, že se někdo dopustil podvodu. NIKDY. To může pouze a jen soudní dvůr, nebo náš příslušný soud.
Navíc Lenka byla příznivec Kalouska, kdy ji někdo označil za fanatičku.
A k tomu titulu, Babiš byl agentem StB. Soud vydal rozsudek v právní moci,
že Babiš NEBYL AGENTEM StB. A ústavní soud tento výrok nezměnil, pouze vyřkl nález, že na straně žalovaného mělo být Ministerstvo vnitra Slovenské republiky, nikoliv příslušný Ústav. To jsou věcné argumenty
pokud mi je někdo vyvrátí, rád se s ním utkám. Taková debata o názoru má smysl. Nadávky a urážky nikoliv, vůbec od těch, kteří se nedokáží pojmenovat. Zůstávejte v pohodě.

Anonym 5822 06.01. 15:14
[Andrej Babiš] Fantomas v 99 letech jezdí na kole, tomu jsem se ze srdce zasmála. Bl..ček
Má chudák v hlavě nádor, už ani neví co píše. Jsem moc ráda, že Zeman půjde do konečně do řiti. Pan Babiš dlouho bojoval s byrokracií a úředním šimlem, ale vyhrál!! Bravo!

Anonym 5822  99 let 06.01. 15:09
[Andrej Babiš] Hňupe Fantomasi, tak nám konečně napiš svoje jméno, neschovávej se za hloupý nick, představ se plným jménem, bl..čku.

Fantomas 5822  99 let 06.01. 15:07
[Andrej Babiš] Nejlepší prezidenti - T.G.Masaryk, Václav Havel. Nejhorší ostudný prezident - Ovar, kterého obdivují pouze id..ti. Váš Fantomas, tč. v psychiatrické léčebně. Volím pana Drahoše, pokud mi to tedy budě umožněno, manželka totiž podala žádost, abych přišel o svéprávnost. No nedivím se, včera jsem onanoval před obrazem našeho velikána Ovara.

Anonym 90186 06.01. 14:28
[Andrej Babiš] Lidé, jako poděkování za Ovarovu pozvánku, posílají na Hrad jízdenky z Prahy na Vysočinu.

Anonym 90186 06.01. 14:26
[Andrej Babiš] Hele ty ubožáku, Blbiš už je obviněnej od října, evidentně máš naváto.

Fantomas 78323  99 let 06.01. 14:24
[Andrej Babiš] A co na to KJ?
Už je zase hospitalizován?
To je mi opravdu ale opravdu, líto! Teprvé po ,13.1 bude mít záchrana služba fičák.
Tak zase až zítra, modré grotesky!

Fantomas 78323  99 let 06.01. 14:19
[Andrej Babiš] Tak už tři zbabělci píšou mým jménem,jsem moc rád teď jste se ukázali , bojíte se napsat i své jméno,to pan Drahoš ( Bas) Horáček( Sázkař) nebo Topolánka nebude mít radost!
Ale svůj k svému!
UBOZÍ LIDÉ.

Fantomas 78323  99 let 06.01. 13:58
[Andrej Babiš] Tobě balvane ,nebudu odpovídat stejně nechápeš!
Tak je už nejlepší ministr financí obviněn?
Je už odsouzen?
Sedí už ve vězení?
Už se tě ptám modrý ptáků přes půl roku,a odpověď, žádná!
Tak čau,jdeme na kolo a napiš zase nějakou " moudrost" tři dny starou!

Fantomas 78323  99 let 06.01. 13:54
[Andrej Babiš] Teď jsem ti to ty nulo napsal!
Umíš vůbec číst?
Ještě pro starou halapartnu 5822, proč píšeš pod mým jménem zřícenino!
I to jméno se bojíš napsat,dojičko krav.
Ještě že jsi tady ,jen pro srandu kobliho!

Fantomas 78323  99 let 06.01. 13:50
[Andrej Babiš] Dobře dělá součástný a samozřejmě i budoucí prezident Miloš Zeman že zve lidi na návštěvu Hradu je to lidový prezident ,né jako Venca Lahváč který se stranil lidí a jen pořádal opilecké večírky! A který polovinu svého " vládnutí" prležel v nemocnici,to náš prezident je zdravý jako kosmonaut!
Získává stále více příznivců,i součastna platforma doporučuje volit Miloše Zemana!
Už se to láme, druhé kolo nebude třeba!
Přece žádný rozumný člověk nebude volit, Drahoše (BAS) který řekl, že 3-5 tisíc přivandrovalců mužem přijmout! Nebo Horáček (Sázkař) který byl 3x léčen na psychiatrií jak sám přiznal ataky by nebyl proti!
O Topolánkovi může uvažovat,jen člověk který tady 30 let nežil!
Ostatní jsou jen do počtu!
Krásný den.

Anonym 90186 06.01. 13:44
[Andrej Babiš] Pro místní frašku Fantomase
Právníci premiéra Andreje Babiše a prvního místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka žádají o odložení jednání mandátového a imunitního výboru, který má řešit jejich vydání policii k trestnímu stíhání. Odůvodňují to tím, že si chtějí prostudovat zprávu Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF).
Chlapci si chtějí protáhnout o chvíli pobyt na svobodě.

Fantomas 78323  99 let 06.01. 13:39
[Andrej Babiš] 90186 Mašínech nelži, žáden odklad nechtějí, nepřijdou dříve než se seznámí s obsahem zprávy,ty starý bolševiku!
Lžeš jak Kalou!

Avyboje 89154 06.01. 13:33
[Miloš Zeman] Už aby bylo po revoluci a já v poklidu katovské mučírny roztrhával prolhané huby politiků od ucha k uchu.

Anonym 90186 06.01. 13:29
[Andrej Babiš] Babiš a Faltýnek chtějí odklad jednání mandátového a imunitního výboru

Anonym 90186 06.01. 13:27
[Andrej Babiš] V rámci svého nedodržování pravidel Miloš Zeman pokročil opět dále. Obyvatelům České republiky chodí v těchto dnech dopis od Správy pražského hradu podepsaný Zemanem. Jde o jakousi pozvánku na Pražský hrad v roce 100. výročí vzniku Československa. Právě pár dní před volbami cítí Správa pražského hradu, že toto musí sdělit obvytelům, kdyby jim to náhodou nedošlo. Další vyhozené peníze daňových poplatníků instituce, která pod vedením Zemana a jeho party dosáhla rekordních výdajů.
Jde o další důkaz toho, že Miloš Zeman pravidla dodržovat nebude. Do předvolebních debat jako jediný odmítá chodit. Zřejmě kvůli svému zdravotnímu stavu. Na místo toho si zařídil vlastní pořady v rozhlasu a televizi, kde může bez oponentů pravidelně promlouvat k národu. Řekl, že nepovede kampaň, přitom je kandidátem, který má po republice nejvíce předvolebních plakátů a billboardů. Všichni ostatní kandidáti transparentně zveřejňují nákup každé propisky. Kampaň Zemanovi platí neznámo kdo. Kvůli tomu čelí spekulacím. Kdo si může dovolit vyhodit za Zemana tak velké miliony? Rusové?
Miloš Zeman za posledních pět let tolikrát dokázal, že je špatným prezidentem, že jeho současné počínání je jen symbolickým završením a připomenutím všech jeho skandálů. Jedinou odpovědí, kterou si na dopis zaslouží, je vystavení jízdenky z Pražského hradu zpět na Vysočinu. Zvolit skutečného prezidenta, ne ostudu.

Tony 8682  72 let 06.01. 10:32
[Miroslav Topolánek] Je to křivák o kterého bych si ani kolo neopřel.Právě jsem dostal volební lístky kandidátu na prezidenta a ten Topolánkův šel rovnou do záchodové mísy.

Vladimír 7852  69 let 06.01. 08:36
[Miroslav Topolánek] Je to největší zloděj a lump.Jen si vzpomeňte co napáchal jako vládní činitel.A co ty je ho slun.elektrárny .To bychom si dali volit takového člověka

Anonym 5822 06.01. 08:25
[Miloš Zeman] T.č. je Avyboj F. Klas 75 let opravdu v psychiatrické léčebně. Jenom nerozumím tomu, že bláznovi nechají PC.

Anonym 5822 06.01. 08:24
[Miloš Zeman] Avyboj se jmenuje František Klas z Uherského Hradiště, a mám tě na háku, moulo.

Anonym 5822 06.01. 08:21
[Miloš Zeman] Avyboji, trestní oznámení na tebe jsem již podala.

Anonym 5822 06.01. 08:20
[Miloš Zeman] Avyboji, jsi zralý na psychiatrickou léčebnu. Milicionáři, estébáku a id..ote.

Fantomas 5822  99 let 06.01. 08:17
[Andrej Babiš] Souhlas, blíží se výprask nejen Ovara, ale i Mynáře a Ovce a jím podobným. Tomu věřím. Váš Fantomas.

Fantomas 10910  99 let 06.01. 07:27
[Andrej Babiš] Blíží se výprask Miloše Zemana.

Anonym 5822 06.01. 05:12
[Andrej Babiš] Fantomas se opět pokadil, chudák jeho žena.

Anonym 5822 06.01. 04:39
[Andrej Babiš] Liba 90582 50 let 22.04.2017 10:52
Nastalo dnes velké zklamání co se týká kouření ve vesnických hospodách,čekáme na květen kdy bude platit zákaz kouření a vy se stavitel ke změně,každý nežije ve městě,aby si vybral kurackou nebo nekurackou a nekuraci nemají právo se scházet v nekuřáckém prostředí? To už bylo lepší kurarny bez obsluhy,opravdu velké zklamání pro sportovce a nekuraky,co je důležité, tržby a pohoda pro kuřáky,nebo být v nezakourene hospodě prospěšné zdraví nekuraku a obsluhujíciho personálu, restauracim a hospodam, kde je zákaz kouření se zvedly tržby, je to jenom v lidské ohleduplnosti a ta tu chybí.. L

Tadeáš 19320 35 let 22.04.2017 08:17
Zdravím, v takovém malém podniku nám kvůli Vašemu skvělému nápadu klesly tržby o 80 procent. Nefunguje totiž terminál. Díky moc, pane Babiš.

Anonym 81824 21.04.2017 17:54
Anonym 3116821.04. 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.
xx
ano.. vol ANO

Anonym 31168 21.04.2017 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.


Anonym 81824 21.04.2017 12:38
Anonym 3116821.04. 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.
xx
budoucí revolucionáři, tebe urazit je mi ctí..

Anonym 31168 21.04.2017 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.

Anonym 81824 21.04.2017 07:23
Kj 1092021.04. 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.
xx
neoblbuj..
buď tak laskav..

Kj 10920 21.04.2017 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.

Jana 2122 72 let 20.04.2017 19:35
Dobrý den , v první řadě Vám fandím , protože v minulosti se financům pod vedením pana Kalouska jen rozhazovalo , ale to on dnes nepřizná ,peníze na důchody , jak jsem v minulosti četla , si vláda vypůjčila, ale již se nikdy nevrátily . Také se mi nelíbí kolik lidí se přiživuje ve státních aparátech , copak je jich tolik zapotřebí a proč má náš stát senát , jsme malá zamě , ale vyčíslil někdy kolik padne peněz z rozpočtu na ně a na poradce ve vládě .Víte je toho tolik za co se vyhazují peníze , které s... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 06.01. 04:38
[Andrej Babiš] Liba 90582 50 let 22.04.2017 10:52
Nastalo dnes velké zklamání co se týká kouření ve vesnických hospodách,čekáme na květen kdy bude platit zákaz kouření a vy se stavitel ke změně,každý nežije ve městě,aby si vybral kurackou nebo nekurackou a nekuraci nemají právo se scházet v nekuřáckém prostředí? To už bylo lepší kurarny bez obsluhy,opravdu velké zklamání pro sportovce a nekuraky,co je důležité, tržby a pohoda pro kuřáky,nebo být v nezakourene hospodě prospěšné zdraví nekuraku a obsluhujíciho personálu, restauracim a hospodam, kde je zákaz kouření se zvedly tržby, je to jenom v lidské ohleduplnosti a ta tu chybí.. L

Tadeáš 19320 35 let 22.04.2017 08:17
Zdravím, v takovém malém podniku nám kvůli Vašemu skvělému nápadu klesly tržby o 80 procent. Nefunguje totiž terminál. Díky moc, pane Babiš.

Anonym 81824 21.04.2017 17:54
Anonym 3116821.04. 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.
xx
ano.. vol ANO

Anonym 31168 21.04.2017 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.


Anonym 81824 21.04.2017 12:38
Anonym 3116821.04. 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.
xx
budoucí revolucionáři, tebe urazit je mi ctí..

Anonym 31168 21.04.2017 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.

Anonym 81824 21.04.2017 07:23
Kj 1092021.04. 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.
xx
neoblbuj..
buď tak laskav..

Kj 10920 21.04.2017 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.

Jana 2122 72 let 20.04.2017 19:35
Dobrý den , v první řadě Vám fandím , protože v minulosti se financům pod vedením pana Kalouska jen rozhazovalo , ale to on dnes nepřizná ,peníze na důchody , jak jsem v minulosti četla , si vláda vypůjčila, ale již se nikdy nevrátily . Také se mi nelíbí kolik lidí se přiživuje ve státních aparátech , copak je jich tolik zapotřebí a proč má náš stát senát , jsme malá zamě , ale vyčíslil někdy kolik padne peněz z rozpočtu na ně a na poradce ve vládě .Víte je toho tolik za co se vyhazují peníze , které s... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 06.01. 04:38
[Andrej Babiš] Liba 90582 50 let 22.04.2017 10:52
Nastalo dnes velké zklamání co se týká kouření ve vesnických hospodách,čekáme na květen kdy bude platit zákaz kouření a vy se stavitel ke změně,každý nežije ve městě,aby si vybral kurackou nebo nekurackou a nekuraci nemají právo se scházet v nekuřáckém prostředí? To už bylo lepší kurarny bez obsluhy,opravdu velké zklamání pro sportovce a nekuraky,co je důležité, tržby a pohoda pro kuřáky,nebo být v nezakourene hospodě prospěšné zdraví nekuraku a obsluhujíciho personálu, restauracim a hospodam, kde je zákaz kouření se zvedly tržby, je to jenom v lidské ohleduplnosti a ta tu chybí.. L

Tadeáš 19320 35 let 22.04.2017 08:17
Zdravím, v takovém malém podniku nám kvůli Vašemu skvělému nápadu klesly tržby o 80 procent. Nefunguje totiž terminál. Díky moc, pane Babiš.

Anonym 81824 21.04.2017 17:54
Anonym 3116821.04. 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.
xx
ano.. vol ANO

Anonym 31168 21.04.2017 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.


Anonym 81824 21.04.2017 12:38
Anonym 3116821.04. 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.
xx
budoucí revolucionáři, tebe urazit je mi ctí..

Anonym 31168 21.04.2017 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.

Anonym 81824 21.04.2017 07:23
Kj 1092021.04. 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.
xx
neoblbuj..
buď tak laskav..

Kj 10920 21.04.2017 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.

Jana 2122 72 let 20.04.2017 19:35
Dobrý den , v první řadě Vám fandím , protože v minulosti se financům pod vedením pana Kalouska jen rozhazovalo , ale to on dnes nepřizná ,peníze na důchody , jak jsem v minulosti četla , si vláda vypůjčila, ale již se nikdy nevrátily . Také se mi nelíbí kolik lidí se přiživuje ve státních aparátech , copak je jich tolik zapotřebí a proč má náš stát senát , jsme malá zamě , ale vyčíslil někdy kolik padne peněz z rozpočtu na ně a na poradce ve vládě .Víte je toho tolik za co se vyhazují peníze , které s... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 06.01. 04:38
[Andrej Babiš] Liba 90582 50 let 22.04.2017 10:52
Nastalo dnes velké zklamání co se týká kouření ve vesnických hospodách,čekáme na květen kdy bude platit zákaz kouření a vy se stavitel ke změně,každý nežije ve městě,aby si vybral kurackou nebo nekurackou a nekuraci nemají právo se scházet v nekuřáckém prostředí? To už bylo lepší kurarny bez obsluhy,opravdu velké zklamání pro sportovce a nekuraky,co je důležité, tržby a pohoda pro kuřáky,nebo být v nezakourene hospodě prospěšné zdraví nekuraku a obsluhujíciho personálu, restauracim a hospodam, kde je zákaz kouření se zvedly tržby, je to jenom v lidské ohleduplnosti a ta tu chybí.. L

Tadeáš 19320 35 let 22.04.2017 08:17
Zdravím, v takovém malém podniku nám kvůli Vašemu skvělému nápadu klesly tržby o 80 procent. Nefunguje totiž terminál. Díky moc, pane Babiš.

Anonym 81824 21.04.2017 17:54
Anonym 3116821.04. 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.
xx
ano.. vol ANO

Anonym 31168 21.04.2017 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.


Anonym 81824 21.04.2017 12:38
Anonym 3116821.04. 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.
xx
budoucí revolucionáři, tebe urazit je mi ctí..

Anonym 31168 21.04.2017 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.

Anonym 81824 21.04.2017 07:23
Kj 1092021.04. 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.
xx
neoblbuj..
buď tak laskav..

Kj 10920 21.04.2017 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.

Jana 2122 72 let 20.04.2017 19:35
Dobrý den , v první řadě Vám fandím , protože v minulosti se financům pod vedením pana Kalouska jen rozhazovalo , ale to on dnes nepřizná ,peníze na důchody , jak jsem v minulosti četla , si vláda vypůjčila, ale již se nikdy nevrátily . Také se mi nelíbí kolik lidí se přiživuje ve státních aparátech , copak je jich tolik zapotřebí a proč má náš stát senát , jsme malá zamě , ale vyčíslil někdy kolik padne peněz z rozpočtu na ně a na poradce ve vládě .Víte je toho tolik za co se vyhazují peníze , které s... (zkráceno)<|i>

Alena 82334  67 let 05.01. 23:58
[Andrej Babiš] Kde to jsme že můj komentář čeká na schválení

Fantomas 78323  99 let 05.01. 22:48
[Andrej Babiš] Poslední průzkum,68% podporuje vládu,ANO SPD a KSČM!
Dobrá volba!

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111820

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti