Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

LauraSt 5822 31.03. 08:02
[Andrej Babiš] Paní Čaputová navštíví nejprve ČR, doufejme, že Troska neudělá zase ostudu, což je hlavní rys jeho poněkud mdlého rozumu.

LauraSt 5822 31.03. 07:56
[Andrej Babiš] Nyní pro vás vážená paní Marcelo. Přeji krásný den a široký úsměv :-)). Napište, jak se vám líbila výstava, sice to není od nás daleko, ale nestíhala jsem. Později tam určitě zajdu. Musím se podívat, do kdy výstava potrvá. Jsem nadšená z výsledků voleb SR, hned má člověk lepší náladu, která se zhorší při pohledu na toho potrhlého mamlase hradního a jeho řiťolezců nohsledů. Ale co, bude přece lépe, že? Dnes přijedou první hosti, doufám, že se opět nebudou ptát, zdali jsme už trosku vyhnali z Hradu. Neradi navštěvují místa, která jsou zabarikádovaná, jako kdyby byla válka.
Ještě jednou přeji hezký den, všechno kvete, sýkorky švitoří, nádhera. Pa L.

LauraSt 5822 31.03. 07:45
[Andrej Babiš] Jsou typy lidí, kteří jsou vyhozeny z dveří a vracejí se oknem, že ano Stanouši psychopate?

LauraSt 5822 31.03. 07:43
[Andrej Babiš] Blahopřeji nejen paní Čaputové, ale celému všem Slovákům, vivat, vivat, hurá, hurá, hurá :-))
Na Hradě je smutno, ovar snídá gothaj, zapíjí vodkou a zvrací. Snad se toho podivína také dokážeme zbavit. Naštěstí už kandidovat nemůže, ale bude se snažit nám nacpat nějakého proruského id..ta, takže blaničtí rytíři chraňte nás. Hezký den všem soudruhům, dnes máte asi hodně bl..ou náladu :-))

LauraSt 5822 31.03. 07:40
[Andrej Babiš] Dobré ráno paní Marcelo, dnes úžasný den Zuzana Čaputová bude slovenskou prezidentkou. Ještě před pár měsíci nenápadnou kandidátku. Je to skvělá zpráva nejen pro Slovensko, ale pro všechny z nás, kdo jsme zásadním způsobem skeptičtí k přímé volbě hlavy státu.
Čaputová je důkazem toho, že i pozitivní program je program, který táhne. Dokázala, že ve chvíli, kdy se najde opravdová osobnost, která dokáže zaujmout, není nutné, aby lhala, manipulovala a útočila, a přesto může vyhrát.
Velmi důležitý byl ale také přístup protikandidáta Čaputové Maroše Šefčoviče, který sportovně sokyni pogratuloval, poslal jí květinu a řekl, že bude nadále pracovat pro Slovensko. Žádné plivání špíny, Šefčovič se zachoval jako chlap.
A víte, co bylo zvláštní? Nově zvolená prezidentka nevzkázala svým oponentům, že mají v příštích letech držet hubu. Nebyla obklopená polomafiánskými kreaturami. Zvítězila, protože byla lepší, a zároveň kolem toho nevládla ta strašná hořkost a člověk neměl ten nepříjemný, ušpiněný pocit jako v loňském roce ve štábu Miloše Zemana.
Nezbývá tedy než Slovákům upřímně pogratulovat a poděkovat za to, že nám ukázali, že cesta ven z marasmu, ve kterém se nachází Česká republika, opravdu existuje. Tak snad příště i u nás.

Anonym 5822 31.03. 07:39
[Andrej Babiš] Stanouš opět nezklamal, opět se drží těchto stránek, neloučil se už? :-)). Jak úsměvné. Konečně pochopil že jinde se musí zaregistrovat a přesto nikdo ho nebere vážně, zde se rozvíjí :-)) Id..ot.

Stania 62237 30.03. 22:23
[Andrej Babiš] Asi žil dlouho mezi indiány.

Mirka 46191  66 let 30.03. 22:03
[Andrej Babiš] Nechapu proc tady Masob porad pise nejake Indiance,kdyz ta na neho ocividne sehere.Urcite se pocita mezi tech deset procent,ale moc si fandi,chudak.

Stania 62237 30.03. 21:41
[Andrej Babiš] Kritéria byla čtyři.
Ještě tam byla na stejné úrovni schopnost empatie.

Stania 62237 30.03. 21:35
[Andrej Babiš] Mezi těch 80 % patří všichni, co předstírají, že mezi ně nepatří a ukazují na druhé.

Mašín 81182 30.03. 21:23
[Andrej Babiš] Zeman s Babišem patří mezi těch 80% lidí. Smůla pro tuto zemi.

Stania 62237 30.03. 21:20
[Andrej Babiš] Výsledky rozsáhlé několikaleté vědecké studie:
Jen 10 % populace na celé Zemi splňuje vlastnosti lidí, kteří by se ideálně měli množit. Kritérii jsou - charakter, přirozená inteligence, empatie.
90% lidí na této planetě tyto vlastnosti nemá. V 80% lidí je přímo zlo - lžou, kradou, pomlouvají, klaní se.

Mašín 81182 30.03. 20:58
[Andrej Babiš] Rudokožko, to co řekla Sommerová není nová věc. Před ní to řekl Zeman:
"Chtěl bych varovat před obecně rozšířenou a dalo by se říci populistickou iluzí, která vychází z názoru, že hlas lidu je hlasem božím a že to, co nespraví Parlament, spraví občané," řekl Zeman ve Federálním shromáždění v roce 1992, když se projednával návrh tehdejšího prezidenta Václava Havla na referendum o budoucnosti společného Československa.Argumentoval přitom tím, že lidé se nevyznají ve složitých otázkách. Uvedl také, že mezi poslanci je méně deme.tních lidí nebo alkoholiků než mezi běžnými občany. "To, co nyní řeknu, není projevem univerzitní povýšenosti ani sarkasmu. Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je deb.lní nebo dem.ntní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. (..) Těmto lidem - je to tedy polovina národa - uniká ona složitá mnohotvárnost, komplementarita, mnohoznačnost světa," řekl tehdy poslancům.

Mašín 81182 30.03. 20:13
[Andrej Babiš] Rudokožko, Slováci nás už v řadě věcí předběhli. V zemích, kde Amíci postavili stálou vojenskou základnu ekonomika daného státu rapidně vzrostla. Nejznámější země tohoto typu jsou Německo, Japonsko, Jižní Korea. Samozřejmě z přítomnosti amerických základen těží i okolní země, pokud mají zájem. Příkladem je neutrální Rakousko.

Mirka 46191  66 let 30.03. 19:52
[Andrej Babiš] Reziserka Sommerova se vyjadrila,ze cim mene prijde lidi k volbam,tim lepe.Dobre voli pry jen umelci a inteligence.Vesnice voli spatne.Kam ta nadutost a jedine pravo na spravny nazor dojde.Jasne to vidime u teto pomatene blbky.

Mašín 81182 30.03. 19:49
[Andrej Babiš] Rudokožko, to bude tím, že každá země má svoje zákony. U nás se nesmí volit přes internet, ale v Estonsku ANO.

Stania 62237 30.03. 19:43
[Andrej Babiš] Mirko, ani mě nezajímá, kdo bude na Slovensku prezidentem, proč by taky mělo, stejně to nemá žádný vliv, ať je to ten nebo ten (praštíme ho koštětem).

Mirka 46191  66 let 30.03. 19:39
[Andrej Babiš] Ono je to uplne jedno kdo bude zvoleny na Slovensku.Oba dva jsou eurohujeri.Zarazi me proc nemohou Slovaci volit v cizine.Pokud si pamatuju pri nasich prezidentskych volbach byla otevrena vsechna velvyslanectvi.Pritom deset procent slovenskych obcanu je v zahranici.Hodne studentu je v Brne,Olomouci a Praze.Po ukonceni skoly se jich vraci jen ctyricet procent zpet na Slovensko.

Stania 62237 30.03. 19:35
[Andrej Babiš] Mně to bylo jasný, Michale, že víte..:-)

Michal1 8181 30.03. 19:33
[Andrej Babiš] Stanio zdravím, nevěděl jsem, jestli chcete za Fridolína napsat celé jméno,proto jsem psal jen Fridolinovi. Znám vaše číslo, rovněž Mirky, Fandy
i Edy. Jsem rád, že neodcházíte!! Pěkný večer:-):-)A pěkný večer všem přátelům prezidenta Zemana!! :-):-)

Mirka 46191  66 let 30.03. 19:25
[Andrej Babiš] Kdyby Masob jezdil kazdy rok na Slovensko,nenapsal by takovou cypovinu.I kdyby amici na Slovensku postavili deset zakladen,Cesko a Madarsko nedohoni.A potencialnim tercem se opravdu stat nechceme.

Fanda 46426  73 let 30.03. 19:16
[Andrej Babiš] Mašťa tady masti kydy a kdyby jednou napsal něco ze své vydrobené štricle ,tak by ho bonzák Kalousek zřezal jak financ kozu , pan Babiš asi se vším praskne , ve sněmovně řekne pardon a půjde pro Mašina sázet erteple aby bombarďák mohl sedět u PC a štvát proti vládě , tam zvedni ten svůj zapařený drtič a tahni makat prase lenošný , a ty mě taky a dvakrát provokatére

Stania 62237 30.03. 19:00
[Andrej Babiš] Když jsem si nedávno přečetla, co to s Mařkou udělalo, když jsem poslala ještě asi tři příspěvky, tak to určitě nebylo naposled. Čekala jsem, co to s ní udělá, a zadařilo se :-). Kecala, že nás nečte, ale opak je pravdou - hltá všechno, dokonce si pamatuje moje číslo. Věděla jsem, že Mirka číslo zná, že mě pozná. Mařka ale dostala amok na tři stránky. Lidi, to byla prrddel.. Ona je jak hlídací pes, chová se, jako kdyby tyhle stránky byly její a ona tady bude rozhodovat o tom, kdo bude psát. Ta jejich "svěřovačka" s Marcelou nemá chybu. Už taky začaly říkat - na kafíčko -, jako jsme si psaly s Mirkou. Můžou si vyměnit mailovou adresu, myslím, že "nepřítel, který naslouchá" by se jim na ni vybodnul do jednoho, a mohly by si navzájem psát ty bláboly celý den. Takže zdravím. Nebudu tak často, ale nekončím.

Anonym 62237 30.03. 19:00
[Andrej Babiš] Když jsem si nedávno přečetla, co to s Mařkou udělalo, když jsem poslala ještě asi tři příspěvky, tak to určitě nebylo naposled. Čekala jsem, co to s ní udělá, a zadařilo se :-). Kecala, že nás nečte, ale opak je pravdou - hltá všechno, dokonce si pamatuje moje číslo. Věděla jsem, že Mirka číslo zná, že mě pozná. Mařka ale dostala amok na tři stránky. Lidi, to byla prrddel.. Ona je jak hlídací pes, chová se, jako kdyby tyhle stránky byly její a ona tady bude rozhodovat o tom, kdo bude psát. Ta jejich "svěřovačka" s Marcelou nemá chybu. Už taky začaly říkat - na kafíčko -, jako jsme si psaly s Mirkou. Můžou si vyměnit mailovou adresu, myslím, že "nepřítel, který naslouchá" by se jim na ni vybodnul do jednoho, a mohly by si navzájem psát ty bláboly celý den. Takže zdravím. Nebudu tak často, ale nekončím.

Mašín 81182 30.03. 18:42
[Andrej Babiš] ANO, pokud Amíci postaví na Slovensku základnu, tak nám Slováci ekonomicky utečou o jednu generaci. Ovšem naše koblihy budou obdivovat žlutá pole na která se nevejdou brambory.

Mirka 46191  66 let 30.03. 18:38
[Andrej Babiš] Fridoline(S) super,Chudacek,prejme mu stesti v novem vztahu.

Mašín 81182 30.03. 18:38
[Andrej Babiš] Je to logické: Čaputová má nakročeno k vítězství a ruské frontě se další slušný slovenský prezident v žádném případě nemůže líbit. Zatím to ale vypadá, že Slováci se podle představ Vladimira Putina chovají o něco méně než my.

Mašín 81182 30.03. 18:38
[Andrej Babiš] A kdopak to má o Slováky starost? Hlavní český rusofil Jiří Vyvadil, který rád organizuje nepovedené protesty proti americkým konvojům, se bojí o duševní zdraví slovenského národa.

Mašín 81182 30.03. 18:37
[Andrej Babiš] Ale existují samozřejmě i legračnější případy. Vedoucí kolotoče z Aeronetu se vůbec nebojí těch nejabsurdnějších konspiračních teorií.

Mirka 46191  66 let 30.03. 18:37
[Andrej Babiš] Sorosovo devce Caputova urcite s radosti uvita americke zakladny na slovenskem uzemi.Boh s vami bratia.

Mašín 81182 30.03. 18:36
[Andrej Babiš] Jasno mají také odborníci na Parlamentních listech. Čaputová, jakožto kultivovaná a prozápadní politička, se jim rozhodně líbit nemůže.
Čaputová? Horší než Macron, říká Tereza Spencerová. Děsí se co vyvedou děti proti klimatu a těm, co hledají agenty Ruska..

Mašín 81182 30.03. 18:33
[Andrej Babiš] Ano, je samozřejmě jasné, že za vším stojí Američané: Královna ze skládky
Nová koprodukční pohádka USA a Izraele
Slováci chcete žít jako prasata? Volte Čaputovou.

Mašín 81182 30.03. 18:31
[Andrej Babiš] Koho si přeje na postu slovenského prezidenta ruská pátá kolona, to je jasné od chvíle, kdy Maroše Šefčoviče podpořil český prezident Miloš Zeman. Ovšem je zjevné, že s blížícím se definitivním rozhodnutím slovenských občanů se musí přitvrdit.

Michal1 8181 30.03. 18:31
[Andrej Babiš] Fridolíne, super, alespoň se člověk pobaví a zasměje:-):-), pěkný večer:-)

Fridolín5822 62237 30.03. 18:28
[Andrej Babiš] Dlouho jsem se neozval, přátelé a Mařenčini nepřátelé. Chtěl bych uvést na pravou míru novou skutečnost. Považuji za smysluplné, vzhledem k tomu, co jsem naposledy psal, vás informovat o tom, co se stalo. Stalo se, že jsem od Mařenky odešel, takzvaně vzal roha. Dále to už nešlo. Odešel jsem za kadeřnicí Boženkou, která Mařenku holila a stříhala. Mařenka se ale nevzdala a snažila se mě získat zpátky. Nalákala mě k sobě domů do maringotky na grilování buřtů. Pozvala i mého psa Žeryka, buřty on tuze rád. Mařenka se naparádila, oblékla si krimplenové šaty, ve kterých se vdávala (ty má nejraději a nosí je všude, protože moli prý nemají šanci si na takové látce pochutnat). Měla i náušnice. Takové těžké, které jí protáhly uši až na ramena, a ještě svoje spartakiádní cvičky. Navoněla se opět vietnamskou voňavkou, která kromě mě odpuzuje i komáry.
Zazpívali jsme si hymnu Kde domov můj, ale jen kousíček, protože pan kníže ji prý taky neumí a nikdo ze z toho nepo..re. Potom dostaly věci rychlý spád. Mařenka spílala, že za Božkou, tou smradlavou a nevzdělanou kráwou, prý už nikdy nepůjde, a že si raději koupí paruku. Neustále zvyšovala hlas i počet nadávek, až jsem se obával, že se opět změní na automatku a začne střílet. Žerýček sežral buřta, zatímco já jsem to nestihl. Mařenka začala křičet a nadávat nám oběma do nevděčných prasat tak nahlas, že se Žerýček lekl a intuitivně sežral i jejího buřta. Křičela na celé kolo a vyčítala mi, že jsem odešel za první pomatenou nevzdělanou kráávou a starou moravskou blbkou , kterou jsem potkal. Mařenka úplně zapomněla, že tou první . (nechci opakovat), byla ona. Jinak ale má ve zvyku říkat to o každé ženě, která je mladší a hezčí než ona, což je popravdě vždycky.
Křičela, že jsem estébák a Žeryk je taky estébák, což se Žerýčkovi zřejmě nelíbilo, protože poodešel označkovat její hubertus. Řvala na celé kolo, ať jí řeknu, v čem je Božka lepší než ona. Začal jsem vyjmenovávat není sprostá, je hodná, čistotná, pořádná, neužírá Žerykovi z misky, netrvá na tom, abych ji oslovoval ochranko, Lauro a Goergi, a kromě toho si mohu nechat i svoje jméno Fridolín, které se Božence líbí. Na to Mařenka vlítla do maringotky pro břitvu a jako fúrie se na mě vrhla s výkřikem, že mi tu palici oholí tak, že mě Božka nepozná. Přátelé, nebýt Žerýčka, který na ni zezadu skočil a skolil k zemi, nevím, zda bych dnes psal tyto řádky. Tímto se s vámi loučím, bylo mi ctí. Fridolín.

Michal1 8181 30.03. 18:28
[Andrej Babiš] Mirko zdravím, Mašín je druhý Goebbels. Taky propaganda a lež v jednom soudku. Jen kecy, kecy a zase kecy. Přesně, jak píšete, je to jen jeho zbožné přání. Mějte se hezky:-):-)

Fridolín5822 62237 30.03. 18:27
[Andrej Babiš] Dlouho jsem se neozval, přátelé a Mařenčini nepřátelé. Chtěl bych uvést na pravou míru novou skutečnost. Považuji za smysluplné, vzhledem k tomu, co jsem naposledy psal, vás informovat o tom, co se stalo. Stalo se, že jsem od Mařenky odešel, takzvaně vzal roha. Dále to už nešlo. Odešel jsem za kadeřnicí Boženkou, která Mařenku holila a stříhala. Mařenka se ale nevzdala a snažila se mě získat zpátky. Nalákala mě k sobě domů do maringotky na grilování buřtů. Pozvala i mého psa Žeryka, buřty on tuze rád. Mařenka se naparádila, oblékla si krimplenové šaty, ve kterých se vdávala (ty má nejraději a nosí je všude, protože moli prý nemají šanci si na takové látce pochutnat). Měla i náušnice. Takové těžké, které jí protáhly uši až na ramena, a ještě svoje spartakiádní cvičky. Navoněla se opět vietnamskou voňavkou, která kromě mě odpuzuje i komáry.
Zazpívali jsme si hymnu Kde domov můj, ale jen kousíček, protože pan kníže ji prý taky neumí a nikdo ze z toho nepore. Potom dostaly věci rychlý spád. Mařenka spílala, že za Božkou, tou smradlavou a nevzdělanou kráwou, prý už nikdy nepůjde, a že si raději koupí paruku. Neustále zvyšovala hlas i počet nadávek, až jsem se obával, že se opět změní na automatku a začne střílet. Žerýček sežral buřta, zatímco já jsem to nestihl. Mařenka začala křičet a nadávat nám oběma do nevděčných prasat tak nahlas, že se Žerýček lekl a intuitivně sežral i jejího buřta. Křičela na celé kolo a vyčítala mi, že jsem odešel za první pomatenou nevzdělanou kráávou a starou moravskou blbkou , kterou jsem potkal. Mařenka úplně zapomněla, že tou první . (nechci opakovat), byla ona. Jinak ale má ve zvyku říkat to o každé ženě, která je mladší a hezčí než ona, což je popravdě vždycky.
Křičela, že jsem estébák a Žeryk je taky estébák, což se Žerýčkovi zřejmě nelíbilo, protože poodešel označkovat její hubertus. Řvala na celé kolo, ať jí řeknu, v čem je Božka lepší než ona. Začal jsem vyjmenovávat není sprostá, je hodná, čistotná, pořádná, neužírá Žerykovi z misky, netrvá na tom, abych ji oslovoval ochranko, Lauro a Goergi, a kromě toho si mohu nechat i svoje jméno Fridolín, které se Božence líbí. Na to Mařenka vlítla do maringotky pro břitvu a jako fúrie se na mě vrhla s výkřikem, že mi tu palici oholí tak, že mě Božka nepozná. Přátelé, nebýt Žerýčka, který na ni zezadu skočil a skolil k zemi, nevím, zda bych dnes psal tyto řádky. Tímto se s vámi loučím, bylo mi ctí. Fridolín.

Mirka 46191  66 let 30.03. 18:01
[Andrej Babiš] Michale,zdravim.Slovaci maji pravo zvolit si koho chteji.Ani naSlovensku nema prezident velkou moc.Zadnou hysterii v Cesku nepozoruju.Je to zase jen Masinovo zbozne prani.Tomu tulpasovi nikdo neodpovida,tak zase prudi.Ostatne Slovaku se stehuje do Ceska stale vice.Oni maji svoji hlavu a tak jim treba.

Michal1 8181 30.03. 17:47
[Andrej Babiš] Mašíne, sotva sem vlezeš, tak už zase lžeš. Ty jsi fakt směšný:-):-) Já jsem tedy taky proruská scéna, ale proti Čaputové rozhodně nebrojím a žádná hysterie u mne nevrcholí. Naopak!! Já ji Slovákům tak hrozně moc přeju, že ani ty jim ji možná tolik nepřeješ!! Já jim naopak hrozně moc tleskám!! Chtěli Kisku, měli Kisku, nadávali jak šílení na Kisku. Chtějí Čaputovou, budou mít Čaputovou..Oni si nic jiného než Čaputovou nezaslouží!! Takže, ať Čaputová určitě vyhraje a ty zalez, protože jediný, kdo tu propadá hysterii jsi ty. Ostatním je to buď u zádele, nebo jim ji též že srdce přejí. Tvoje zprávy jsou zábavné, jako ty, čau.

Mašín 81182 30.03. 16:30
[Andrej Babiš] KSČM loni hospodařila se ztrátou zhruba 20 milionů korun

Mašín 81182 30.03. 16:27
[Andrej Babiš] Celá komunistická a proruská scéna brojí proti Čaputové. Hysterie vrcholí

Mašín 81182 30.03. 16:20
[Andrej Babiš] Zemědělská politika sekty ANO
Brambory došly.

Automat 5822 30.03. 15:11
[Andrej Babiš] Podařilo se, hezký den. :-)) Jak stačí málo :-))

Mašín 81182 30.03. 14:49
[Andrej Babiš] Zájem o Účtenkovku dál padá. Hrají ji především profesionální hráči

Marek 37239 30.03. 14:49
[Andrej Babiš] 5822 nic jiného nepíše, jen nabádá na přebalení. Je klientkou sociálních služeb. Ano je.

Anonym 46191  66 let 30.03. 14:17
[Andrej Babiš] Mařena je tady vylepená celý den mele nesmysly.Je placená abstinentem Kalouskem.Je to prachsprosté kurwisko.Přebal se blbko,páchneš!

Anonym 31591 30.03. 14:03
[Karel Schwarzenberg] Jako germánská hnida. Hepy

Automat 5822 30.03. 13:23
[Andrej Babiš] Zabít to nemůžeš, tak alespoň nacpat do prasklého člunu :-)) V rudých trenkách. Před tím 20 Dkg gothaje z papíru. Ať si páprda užije. jo, a slivku, hodně slivky.

Automat 5822 30.03. 13:21
[Andrej Babiš] Chceme vydat Sebrané lži Miloše Zemana. Muže, který se prolhal až na Hrad.

Automat 5822 30.03. 13:16
[Andrej Babiš] Chování ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové, která podlehla diktátu čínského velvyslance a na setkání se zahraničními partnery vykázala zástupce Tchaj-wanu, rozezlilo Karla Schwarzenberga. Bývalý šéf české diplomacie si myslí, že v současné době nejsou členové naší vlády schopni hrdého postoje a raději se poddají mocenskému tlaku.
Ctěná paní ministryně průmyslu Nováková pozvala hosty ze zastupitelských úřadů na společné setkání. I přišel tam čínský velvyslanec, spatřil tam svého tchaj-wanského kolegu, ihned u ministryně protestoval a naše ministryně průmyslu se ihned podělala a tchaj-wanského zástupce nechala vykázat ze sálu, shrnul ostře Schwarzenberg průběh jednání, které je terčem kritiky mnoha demokratických politiků.
Je zřejmé, že Nováková má stejné zahraničněpolitické priority jako prezident Zeman. Opravdu pozoruhodná zbabělost. Všichni přítomní byli její hosté, klidně mohla čínskému zástupci odpovědět, že ona je hostitelkou a ona tedy určuje, kdo má být pozván. Nikoli zastupitelský úřad cizího, byť spřáteleného státu. To se však nestalo, nelíbí se čestnému předsedovi TOP 09.
Je pravda, že uznáváme teorii jedné Číny a čínský velvyslanec zastupuje Čínskou lidovou republiku. Nicméně, Tchaj-wan u nás investoval mnohem více než Čína i přes velké snahy našeho pana prezidenta, některých politiků a dalších mocipánů, vysvětluje politik. Nechci popisovat kam až Číňanům lezou, ale ve srovnání s tchaj-wanskými, jsou čínské investice poněkud směšné, popisuje Schwarzenberg ekonomické důvody, proč je pro nás Tchaj-wan důležitým partnerem.
Současná doba je ovšem nakloněna zvláštnímu přístupu některých našich politiků. Od člena české vlády bych opravdu očekával alespoň trochu hrdosti. Zástupci jakékoliv velmoci by se slušelo takové situaci odpovědět Sem zvu já a nikoli vy, pane velvyslanče. Očividně hrdého postoje členové naší vlády schopni nejsou. To je smutná zpráva, dodává k celé nešťastné situaci Karel Schwarzenberg.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150000 150500 151000 151500 152000 152500 153000 153500 154000 154830

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti