Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 29.03.2017 16:02
[Miloš Zeman] Andrej Karlov, atentát v ankarském muzeu
Andreje Karlova, který byl ruským velvyslancem v Turecku, zastřelil v prosinci turecký policista. Když 62letý Karlov pronášel slavnostní řeč na zahájení výstavy s názvem Rusko, jak ho vidí Turci, když dostal ránu do zad. Útočník přitom vykřikl: Nezapomeňte na Aleppo! Nezapomeňte na Sýrii! Allahu Akbar! Velvyslanec na místě svým zraněním podlehl. Policie po krátké přestřelce útočníka podle médií zneškodnila. Moskva útok odsoudila a označila ho za terorismus.

Anonym 90186 29.03.2017 16:01
[Miloš Zeman] Oleg Jerovinkin, mrtvý v autě v Moskvě
Nejasnostmi zůstává zahalené úmrtí Olega Jerovinkina, který byl nalezen mrtvý v Moskvě ve svém černém voze Lexus v prosinci. Příčinu smrti 61letého bývalého agenta tajné služby FSB i její předchůdkyně KGB, který byl spolupracovníkem bývalého ruského vicepremiéra Igora Sečina, nynějšího šéfa Rosněfti, ruské úřady nezveřejnily ani po několika měsících. Některá média hovoří o srdečním záchvatu, jiná o vraždě. Spekulativní teorie spojovaly jeho osobu s britským bývalým agentem, který měl do USA dodat kompromitující informace o Donaldu Trumpovi.

Anonym 90186 29.03.2017 16:01
[Miloš Zeman] Andrej Malanin, nalezen v ložnici v Athénách
Na rozdíl od Čurkina a Kadakina, byla podivnější smrt dalšího ruského diplomata Andreje Malanina. 54letý muž zemřel v lednu ve svém athénském bytě, kde ho našli ležet na podlaze v ložnici. Když se několik dní neukázal v práci, zavolali jeho kolegové řeckou policii. Ta jeho smrt vyšetřovala, ale došla k závěru, že ke smrti Malanina vedly přirozené příčiny. Diplomat pracoval na ruské ambasádě v Řecku.

Anonym 90186 29.03.2017 16:00
[Miloš Zeman] Alexandr Kadakin, po krátké nemoci v Indii
Ruský ambasador v Indii Alexandr Kadakin zemřel po krátké nemoci v lednu ve věku 67 let. Podle mluvčího velvyslanectví nebylo na jeho smrti nic zvláštního nebo neobvyklého. Na ambasádě pracoval od roku 2009 a indický premiér Naréndra Módí ho označil za velkého přítele Indie, který pracoval na posílení vztahů obou zemí.

Anonym 90186 29.03.2017 16:00
[Miloš Zeman] Vitalij Čurkin, srdeční záchvat v New Yorku
Ruský velvyslanec při OSN Vitalij Čurkin nečekaně zemřel v New Yorku v březnu. Skonal v předvečer svých 65. narozenin na srdeční záchvat. Ruské úřady k jeho smrti uvedly, že zemřel při plnění svých povinností. Čurkin, který svou kariéru začal jako komunistický nomenklaturní kádr v 70. letech v Sovětském svazu, působil od 90. let jako ruský velvyslanec na různých postech. Velvyslancem při OSN byl od roku 2006.

Anonym 90186 29.03.2017 15:59
[Miloš Zeman] Denis Voroněnkov, zastřelený v Kyjevě
Bývalého komunistického poslance Denise Voroněnkova, který emigroval z Ruska, zastřelil útočník před hotelem v Kyjevě v březnu. Ukrajinské úřady identifikovaly vraha 45letého hlasitého kritika Kremlu jako ukrajinského občana Pavla Paršova. Vraždu ruského politika si podle nich objednal Kreml, což ruské úřady důrazně odmítají. Voroněnkov se měl obávat, že ho pronásleduje ruská tajná policie. Kritizoval ruskou anexi Krymu a přirovnal poměry v Rusku k nacistickému Německu. Kyjev Voroněnkova považoval za důležitého svědka ruské intervence na Ukrajině v roce 2014.

Anonym 90186 29.03.2017 15:58
[Miloš Zeman] Byl to veselý večer. Při pozdním odpoledni bývalý šéf Akademie věd ČR Jiří Drahoš oznámil kandidaturu na post prezidenta. A reakce z Hradu přišla záhy. A těch reakcí bylo mnoho. A mnoho. Jiřího Ovčáčka ta zpráva nějak rozhodila. Během zhruba dvou hodin vypustil do světa sedm tweetů, kterými útočil na Jiřího Drahoše.
Tak například: Žádné velké překvapení se nekoná. J. Drahoše nadšeně podporují média a politické strany. TOP 09 počínaje a okolím B. Sobotky konče, vypustil Ovčáček. O chvíli později pokračoval: Přímá volba prezidenta republiky bude o výběru mezi kandidátem občanů naší krásné země a kandidátem médií, který je umělým produktem PR. Ovšem to stále nestačilo. Mluvčího Miloše Zemana za chvíli napadlo ještě něco chytrého. Česká republika potřebuje prezidenta, který se zastane občanů, jako třeba v situaci migrační krize. Ne kývala, který pronese prázdný projev, sdělil světu Jiří Ovčáček. V podobném duchu pokračoval i dále.
Co to znamená? Neklid. Miloš Zeman a jeho Ovčáček mají z Jiřího Drahoše strach. Například kandidaturu Michala Horáčka, který je řazen mezi favority prezidentských voleb, komentoval Miloš Zeman jen krátce svým typicky vtipným způsobem, když řekl cosi ve smyslu nevím, kdo to je. V případě Jiřího Drahoše pak Hrad přes Ovčáčka vypouští jednu hysterickou zprávu za druhou.
To je pro Jiřího Drahoše dobrá zpráva.
Miloš Zeman před pár dny slíbil, že nebude dělat kampaň proti svým soupeřům. Tak takhle ji nedělá.
Pokud to nejhorší, co Ovčáček na Drahoše vyhrabe, je to, že ho podporují poslanci, zní to jako dobrá vizitka. I bez ní by se ale profesor Jiří Drahoš, vědec v oboru fyzikální chemie, spoluautor čtrnácti patentů a autor desítek prací v odborných periodikách, měl čím pochlubit. Rozhodně víc než někdo, kdo postavil svou kariéru na psaní článků do Haló novin, stranického plátku extremistické KSČM, že, Jiří Ovčáčku.

Anonym 31168 29.03.2017 15:28
[Andrej Babiš] Na udělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku tak na to Babiš nemá.To chce dostat revolucí k moci tvrdou ruku mladé generace aby ta pak udělala ve stávajícím kapitalistickém svinčíku takový ordunk,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.Pak si zase nejspíše znovu pořádně začestprácujem.Znárodovat bude třeba tak tvrdě,že by se i komunisté padesátých roků mohli učit jak má pořádné znárodňování vypadat.

Anonym 31168 29.03.2017 15:16
[Miloš Zeman] Jedině kvalitní bejkovec v rukou nás budoucích zasloužilých revolucionářů může udělat pořádek v sedmadvacet roků budovaném kapitalistickém svinčíku.Chce to dostat revolucí k moci dostatečně krutou ruku mladé generace,že pak lumpové co Česko zbídačili začnou masově velebit nebožtíka Hitlera jaký ,že to byl na lumpy veliký humanista oproti zde pak vládnoucí mladé generaci.

Kj 10920 29.03.2017 14:48
[Andrej Babiš] Nevím proč stále opakujete vybírat daně? Daně jsou pro mnoho lidí nutným zlem, kterým stát okrádá své občany. Jsou totiž definovány jako povinné bezúčelné platby státu. Nakonec poplatník nemá vůbec žádný o tom kam jeho peníze putují.
Nejhorší ovšem je když přijde takový soudruh Bureš a řekne že daruje někomu 60 milionů jen tak. V nějaké pochybné loterii.
Tak mi řekněte proč bych takové výstřelky nějakého přivandrovalce měl platit?

Anonym 5822 29.03.2017 14:45
[Miloš Zeman] 90186 Opravdu si myslíš negramote, že tvoje dlouhé zvratky někdo čte celé?

Anonym 90186 29.03.2017 14:25
[Miloš Zeman] Po včerejší twitterové smršti, v níž Jiří Ovčáček nevybíravě napadal vědce Jiřího Drahoše, který oznámil svou prezidentskou kandidaturu, si lidé začali na sociálních sítích připomínat nedávné sliby prezidentova mluvčího, které jsou v přímém rozporu s jeho činy.
Jiří Ovčáček nyní sice doprovází prezidenta Miloše Zemana na jeho oficiální návštěvě v Chorvatsku, ale to mu nezabránilo v tom, aby se rozohnil nad tím, že Zemanovi při jeho tažení za opětovným zvolením přibyl další soupeř. A možná že ne úplně bez šancí. Přestože Ovčáček Drahoše přímo nejmenuje, je zcela jasné, že jde o něj. Přímá volba prezidenta republiky bude o výběru mezi kandidátem občanů naší krásné země a kandidátem médií, který je umělým produktem PR, píše se v jednom z příspěvků. Česká republika podle Ovčáčka potřebuje prezidenta, který se zastane občanů a ne kývala.Přitom ještě před týdnem Ovčáček ujišťoval veřejnost, že nebude na prezidentské kandidáty útočit. V rozhovoru pro Newsroom ČT24 z 18. března také slíbil, že nebude sám od sebe vyvolávat žádné negativní ohlasy. Lidé video nyní mohutně sdílí a nešetří ironickými poznámkami.Já určitě nebudu hanit protikandidáty, v žádném případě. Nebudu na ně útočit, ale říkám zcela otevřeně, že pokud dehonestujícím způsobem zaútočí na pana prezidenta, tak budu reagovat. To připouštím, řekl v rozhovoru Ovčáček.
Hradní mluvčí poukázal také na to, že pro uchazeče na Hrad by bylo vhodnější zaměřit se na vlastní program namísto dehonestujícího útoku na prezidenta Miloše Zemana. Pokud tomu, ale tak nebude je mluvčí podle svých slov připraven stávající hlavu státu bránit.

Helena 77768  51 let 29.03.2017 14:13
[Věra Špinarová] Velká škoda takové Paní Zpěvačky jakou byla Věra Špinarová. Stále jsem doufala, že se stane zázrak a bude nadále rozdávat radost. U mě to byla a stále je excelentní zpěvačka a talent. Poslouchala jsem ji od mládí. Je mi z toho velmi smutno, upřímnou soustrast celé rodině. Takoví lidé by neměli odcházet tak brzy!!

Anonym 90186 29.03.2017 13:14
[Miloš Zeman] Důkazy o tom, že vila v Čapím hnízdě slouží nikoliv hotelovým hostům, ale výhradně rodině Andreje Babiše coby venkovské sídlo, se dají najít ve veřejně dostupných dokumentech. To, že vila bude sloužit k soukromým účelům majitelů Čapího hnízda, se přitom uvádí již v žádosti o přidělení dotace ve výši 50 milionů korun. Kvůli dotačnímu podvodu v Čapím hnízdě a zneužití dotace Babiše už rok vyšetřuje pražská kriminálka pod dozorem Městského státního zastupitelství v Praze.
Majitelem hnízda je od roku 2014, kdy se objekt vrátil z výletu do firmy s anonymními akciemi na doručitele, za jejíž vlastníky nakonec Andrej Babiš prohlásil své dospělé děti a bratra své životní partnerky Moniky, do společnosti Imoba. Tu přes holding Synbiol až do letošního února vlastnil Andrej Babiš. Dnes je Imoba stejně jako všechen další Babišův majetek ve svěřenských fondech, jež ovládají Babišovi právníci Alexej Bílek a Václav Knotek a jeho partnerka Monika.
Na Čapím hnízdě se dá pronajmout skoro všechno. Dvoulůžkový pokoj přijde v hlavní letní sezoně, tedy od dubna do října, na 5500 korun za noc. Dítě do tří let zdarma. Rodinné apartmá stojí 8 tisíc korun. V zimě jsou sazby trochu nižší. Dvoulůžkový pokoj vyjde na 4500 korun. Apartmá je za 6500. Hosté si v ceně pokojů rovnou platí všechny atrakce.
Personál Čapího hnízda je velmi vstřícný. Na klíč jsou připraveni uspořádat jakoukoliv akci a otevřít všechna místa farmy. S jedinou výjimkou: když zeptáte na možnost pronájmu vily stojící za hotelem a kongresovým centrem, dozvíte se, že ta se nepronajímá. Personál je diskrétní, takže detailnější vysvětlení nedá.

Anonym 90186 29.03.2017 13:13
[Miloš Zeman] Andrej Babiš má ve svěřenských fondech majetek v hodnotě kolem 70 miliard korun. Přesto neváhá vyhýbat se daním ve výši kolem 720 tisíc korun ročně.
Takovým příběhem je Babišova soukromá vila na Farmě Čapí hnízdo. Tedy přesněji řečeno ani soukromá, ani Babišova. Andrej Babiš se svou rodinou ji jen užívá. Nic za to neplatí. A z toho užívání, které je z pohledu daní takzvaným nepeněžním příjmem, neplatí státu žádné daně. Nepeněžní příjmy jsou přitom podle zákona daněny příjmovou daní podobně jako peněžní příjmy. Když vám firma dá k bezplatnému užívání třeba byt, z nějž by se platilo tržní nájemné 30 tisíc korun měsíčně, musíte z těch 30 tisíc odvést příjmovou daň stejně, jako kdybyste je dostali v penězích.

Anonym 90186 29.03.2017 13:11
[Miloš Zeman] Ministr financí Andrej Babiš dával okázale za vzor chorvatský model elektronické evidence tržeb. Zatajil ovšem, že v reálném životě hrál do karet především velkým firmám v čele s Agrokorem, vlastněným jeho dobrým známým a nejbohatším oligarchou v zemi Nikolou Todoričem.
Dnes chorvatskou ekonomiku ohrožuje krach tohoto největšího potravinářského a maloobchodního gigantu v zemi. Zadlužený koncern není schopen plnit svoje závazky vůči investorům a jeho situací se zabývá i vláda, jelikož jsou ohroženy desítky tisíc pracovních míst.

Anonym 90186 29.03.2017 13:10
[Miloš Zeman] Bradáčová popřela dohled nad kauzou Čapí hnízdo, její podřízená ho potvrdila

Anonym 90186 29.03.2017 13:09
[Miloš Zeman] Jak upozornily v únoru 2017 Hospodářské noviny, největším problémem je pokuta ve výši 30 tisíc. Hrozí totiž dokonce i v případě, že se zpožděním potvrdíte finančnímu úřadu, že je vaše kontrolní hlášení v pořádku. Vzhledem k tomu, že nevíte, kdy výzvu k potvrzení od úřadu očekávat, není radno ani jezdit na dovolenou nebo si plánovat lékařský zákrok s následnou hospitalizací. Hospodářské noviny také informovaly, že takové pokuty již jsou rozdávány.
Vzhledem k tomu, že se jedná o pokuty plošné, bez ohledu na výši zisků apod., jsou i samotné pokuty bez předstírání zaměřeny proti nejmenším, pro které mohou být, jak je asi každému zřejmé, dokonce likvidační.
Babišovo ministerstvo s půlročním zpožděním ustoupilo pouze v tom, že v případě nemoci či dopadu meteoritu budou pokuty odpuštěny. Teprve po roce od spuštění hlášení pod tlakem veřejnosti rozhodlo, že si každý podnikatel může poprosit a pokuta mu za určitých podmínek může být odpuštěna. S výjimkou první pokuty v roce, která odpuštěna bude, však vše závisí na libovůli úředníků. Navíc mohou odpustit jedině celou pokutu, nebo ani korunu.
Ale tím náhlý zdánlivý obrat u Babišových lidí nekončí. Šéf finanční správy Janeček totiž teprve nyní přiznal, že vlastně celá řada snadno identifikovatelných, tedy i snadno z povinnosti vyjmutelných, živnostníků prakticky nemůže být a nikdy nebyla součástí těchto podvodů s DPH. Týká se to snad všech živnostníků, kteří prokazatelně mají domeček se zahrádkou, psa, manžela či manželku a nepřistěhovali se z mafiánských bašt. Janeček něco v tomto smyslu uvedl 26. března 2017 na ČT 24, ale možná jen díky tomu, že s ním v diskusi vystoupil jeden z jeho předchůdců, který považuje povinné kontrolní hlášení pro nejmenší živnostníky s domkem a zahrádkou za nesmyslné. Ti by totiž podle něj neriskovali, že o vše přijdou. Do rozsáhlých podvodů s DPH jsou logicky naopak zapojeni zpravidla fiktivní výrobci či obchodníci s firmami formálně založenými pouze za účelem provádění podvodů.
Jenže co je to platné, že šéf finanční správy změnil názor, když se nezměnil zákon? Ale aspoň víme, kdo nám vládne.

Anonym 90186 29.03.2017 13:07
[Miloš Zeman] Šéf finanční správy jmenovaný ministrem Andrejem Babišem Martin Janeček teprve teď změnil názor. Povinné kontrolní hlášení je u řady malých živnostníků podle jeho aktuálního názoru zbytečné.
Ještě než spatřilo kontrolní hlášení světlo světa, kdesi v televizních zprávách se podivoval jistý kominík, proč bude muset pravidelně podávat toto hlášení k DPH. Naštěstí to vysvětlili lidé z Babišova ministerstva (včetně ministra samotného) a šéf finanční správy. Hlášení se bude podávat zejména kvůli rozsáhlým carouselovým (kolotočovým) podvodům, které spočívají v neoprávněném uplatnění rozsáhlého nároku na odpočet DPH.
To zní přece logicky. Mohlo by se totiž jinak stát, že si nějaký mezinárodní mafián půjde na tři roky dělat výuční list v oboru kominík, naučí se měřit složení spalin, provádět prohlídky kotlů a získá i řadu dalších dovedností v oboru, opustí svou rodnou Sicílii, ožení se v líbezné moravské vesničce a několik let tam bude předstírat kominickou živnost, ale vše pouze s úmyslem, aby se následně mohl bez jakéhokoli podezření ze strany finančního úřadu zapojit do řetězce plátců DPH v rámci mezikontinentálního carouselového podvodu.
Kontrolní hlášení se dokonce nakonec stalo vítězem ankety Absurdita roku 2016. Navrhovatelem byl zaměstnavatelský (a podnikatelský) svaz Asociace podnikatelů a manažerů. Výtek zaznělo více, ale jednou z hlavních byla zbytečná či zcela neúměrná zátěž pro nejmenší plátce DPH, zejména pak pro ty, kteří hlášení podávají sami. Šéf finanční (daňové) správy Martin Janeček tehdy pro Český rozhlas a 8722; Radiožurnál rezolutně prohlásil, že tzv. bílí koně stojící někde na počátku podvodného řetězce jsou často právě ti nejmenší bílí koníčci. Vysvětloval tím, proč musejí hlášení podávat všichni plátci.
Všichni zapojení podnikatelé přitom byli od počátku vystaveni pokutám, od kterých jako od nesmyslných zdánlivě ustupuje i Babišovo ministerstvo. Část opozice (např. předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura) i odborné veřejnosti přitom na nesmyslnou výši a podmínky udělování pokut upozorňovala ještě před schválením návrhu, takže se ze strany vlády (ČSSD, ANO, KDU a 8209;ČSL) muselo nutně jednat o záměr.
Opoždění s dodáním hlášení třeba i jen o jediný den (třeba kvůli nemoci vašeho účetního apod.) je už za tisíc korun. Nově vám je pokuta za první zpoždění v roce automaticky odpuštěna. Pokuta za dodání po výzvě je 10 tisíc, pokuta za zpoždění reakce na různé výzvy činí 30 tisíc a nestihnete a 8209;li ani náhradní lhůtu, hrozí vám pokuta 50 tisíc.

Anonym 5822 29.03.2017 12:55
[Miloš Zeman] Zeman a jeho nohsledi jsou dle mého názoru velcí .., ale že by ten stařeček a jeho kamarádi sledovali fotky s holčičkami, tomu fakt nevěřím. Ti stačí akorát na to, sledovat to co mají ještě pod břichem a to fakt nestojí za zmínku :-)). A co takový Paroubek, ten rádoby se.. mozek? No, není to všechno k smíchu??

Anonym 5822 29.03.2017 12:48
[Miloš Zeman] Lokaj non plus ultra, ne příliš inteligentní Ovce začíná vulgární kampaň proti osobě, které zdaleka nesahá ani po kotníky. Nohsled svého chlebodárce Zemana mluví za sebe, nebo sdílí názory starého nemocného sebestředného pána? Který se bojí o post prezidenta? Jistě, že sdílí, jelikož mluvčí někoho! si nemůže pouštět jen tak hubu na špacír. Ale je to dobře, alespoň i ten nejjednodušší človíček v této zemi pochopí a Zemana volit nebude. Lokaji, takže jen tak dál, zvolil jsi strategii, která tvého chlebodárce zničí. Je tristní jakého šaška si Zeman zvolil za mluvčího.

Lenka 88243  50 let 29.03.2017 12:05
[Věra Špinarová] Nelíbí se mi ta kritika, jestli ji přetěžoval syn Adam, byla to dospělá a svéprávná žena - umělkyně a sama věděla, že musí jet naplno, takhle končí většina umělců na koncertě nebo po koncertě např. Elvis Presly, Karel Gott po léčbě rakoviny se zdravotními potížemi, které neustále má a s vysokým věkem, taktéž zpívá dál - je to pro umělce nejkrásnější, plnohodnotný odchod, když odejde od svého věrného publika - na věky. Věřím, že pan prezident Zeman nezapomene, a v den státnosti ČR bude věnovat vyznamenání "in memorian" za vynikající práci a přínos v umění, protože až do polsedního dechu - doslova paní Věře Špinarová, nás bavila svým ojedinělým hlasem a protože my posluchači a fanouškové si to tak přejeme.

Kj10920 81824 29.03.2017 11:59
[Andrej Babiš] Počet obchodních společností rostl v únoru ve všech krajích. Nejvíce jich vzniklo i zaniklo v Praze, kde na 1256 nových společností připadlo 357 těch, které zanikly. Čistý přírůstek tak činil 899 firem. Následovaly Jihomoravský kraj s přírůstkem 321 obchodních společností a Středočeský kraj, kde činí čistý přírůstek 240 firem.
..-..
Tohle Babiš předvídal.. zánik a vznil..

Kj10920 81824 29.03.2017 10:05
[Andrej Babiš] Úředníci vybírají pokuty v terénu
Kontrolní hlášení má zabránit daňovým únikům.
Ty kontroloři vyčíslili až na 90 miliard ročně.
Úředníci finanční správy ale čím dál častěji vyrážejí vymáhat i menší dluhy.
..
Celodenní zásah finanční správě vynesl téměř 11 milionů korun.

Anonym 21317  54 let 29.03.2017 09:09
[Tomáš Ortel] ahoj skvělý texty jen jim to teda nandej - přeji Ti toho slavíka Milan HALFAR

MilanHALFAR 21317  54 let 29.03.2017 09:07
[Věra Špinarová] ::jen těšce se mi se slzama v očích na Tebe moje milá Věruško z Ostravy bude vzpomínat::jsem chlap jak hora ale slz se prostě neubráním - Měj mně ráda a odpočívej na věčnosti v klidu a s pohlazením po duši Tvůj Kamarád a obdivovatel nejůžasnějšího hlasu tady v české republice s pokorou Milan Halfar ( nikdy nezapomenu)

MilanHALFAR 21317  54 let 29.03.2017 08:56
[Věra Špinarová] Věrko milá kamarádko - budu na Tebe vždycky myslet a vzpomínat na hezké chvíle v 90tých letech prožitých s Tebou mými kamarády Milanem Helferem a Honzíkem Comorkem - když jsme se toulali Ostravskými ulicemi a v jedný hospůdce pod Zimní zahradou hotelu Palace hráli všichni kulečník popíjeli pívko a kouřili modrý LM - hrozně mi budeš tady chybět bylas ta nejlepší ženská mýho života s hlasem od Boha .Odpočívej v pokoji a pozdravuj tam všechny Milan HALFAR(kamarád) a 65279;

Moca 19371  50 let 29.03.2017 08:38
[Věra Špinarová] Když odejde blízký člověk, je to velmi kruté a bolestné. Paní Věrko, ikdyž jste nebyla se mnou v žádném blízkém spojení, přesto to tu bylo díky Vaším písním a díky Vám. Před 10 lety byla Vaše písen mojí svatební. Před šesti lety pak poslední při odchodu mého tatínka, který Vás měl také moc rád.Jak už mnoho lidiček napsalo, nelze pochopit tu nespravedlnost, která utne život bezva člověka.. A na Vás stejně jako na své blízké, nemouhu nikdy zapomenout. Moc velké díky, že jste byla!! Upřímnou soustrast rodině.

Kj10920 81824 29.03.2017 07:58
[Andrej Babiš] pro Kj 10920
ach jo.. a zase lži a urážky..
a co takhle nějaký argumenty o neplatičích daní..
vždyť Babiš nám získává peníze do rozpočtu..
ale s demagogem se mluvit nedá..

Kj 10920 29.03.2017 07:12
[Andrej Babiš] Pro 81824. Máte pravdu. Babiš neumí mluvit pořádně česky, natož psát. A ke všemu ještě všechny uráží, že kradou a sám lže, že on jediný nekrade.

Lada 46155  51 let 29.03.2017 00:58
[Věra Špinarová] Mel jsem moznost se s pani Verkou potkat nahodou nejen ve vlaku ale taky v ulicích nocni Ostravy v 80letech . . .

Anonym 81824 29.03.2017 00:07
[Andrej Babiš] ..kdysi jsem učil učitele výpočetní techniku
..byl mezi nimi i češtinář
..přestal číst noviny, protože byly plné nesmyslů a pravopisných chyb
..dnes se přidaly lži a urážky

Kamila 3121  36 let 28.03.2017 23:38
[Věra Špinarová] Paní Věro, Vy jste odešla, ale všechny nahrávky se záznamy Vašeho nezapomenutelného hlasu a osobitého projevu Vás i nadále budou připomínat.
Upřímnou soustrast celé rodině.

Anonym 94158 28.03.2017 23:00
[Miloš Zeman] Je to tak odporné, že by měli být k odhalení zločince s pornem požádáni odborníci ze zahraničí. Pokud toto nebude vyšetřeno, a to včetně osoby, která to financovala, pak si demokracii nezasloužíme!

Anonym 94158 28.03.2017 22:55
[Miloš Zeman] Za demokratické považujeme to, co svými vlastnostmi a obsahem, odpovídá naplnění příslušných hodnot. Mimo jiné tam patří rovnost občanů. Jaká je rovnost zaměstnance, kterému účtárna stanoví daň, sociální a zdravotní a živnostníka, který asi dle pana Kalouska může daň, zdravotní a sociální pojištění rozkrást? To je pouze jeden z atributů. V demokracii mají občané stejná práva a stejné povinnosti. Jinak tu máme opět rovně a ještě rovnější. Myslím si, že nemravná data dostala do prezidentova počítače trochu vyšší třída machrů. Tohle mohli zaplatit jen zločinci z kavárenské galérky. Slušný člověk by takový "kšeft" nezaplatil z celoživotního platu. Hnus!

Hana 85458  52 let 28.03.2017 19:56
[Věra Špinarová] Skláním se před tak úžasnou zpěvačkou a skvělým člověkem. Upřímnou soustrast celé rodině

Anonym 81824 28.03.2017 17:18
[Andrej Babiš] Kj 80739
81824. Nějak jste vyměkl, když umíte pouze Papouškovi cizí věty.
..
ani ne, ale když tak už PAPOUŠKOVY VĚTY.. (ČEŠTINA)

Kj 80739 28.03.2017 17:10
[Miloš Zeman] Kořalečník Zeman měl v PC nahé holčičky. O jiného od takového sprosťáka čekat? Že by nějaký Američan toto udělal? Tomu všichni věří.

Kj 80739 28.03.2017 17:03
[Andrej Babiš] 81824. Nějak jste vyměkl, když umíte pouze Papouškovi cizí věty.

Anonym 90186 28.03.2017 16:35
[Miloš Zeman] Případnou sankci za zhruba 22 milionů korun kvůli údajnému střetu zájmů Jaroslava Faltýnka (ANO) by měl uhradit holding Agrofert. V otevřeném dopise dnes k tomu firmu vyzvalo vedení Asociace soukromého zemědělství ČR (ASZ). Důvodem k sankci byla skutečnost, že Faltýnek dohlížel na rozdělování dotací a zároveň byl členem představenstva Agrofertu, který působí i v zemědělství.

Anonym 90186 28.03.2017 16:34
[Miloš Zeman] Návštěvu na České zemědělské univerzitě si bude Andrej Babiš dozajista pamatovat. Odnesl si totiž nehezkou zkušenost s EET. Když se ministr financí šel naobědvat do místní menzy, celý systém se zhroutil a Babiš se tak nedočkal své oblíbené účtenky.
Než se vůbec šéf státní kasy dostal na řadu, musel si vystát téměř hodinovou frontu. Ta se vytvořila právě kvůli kolapsu, který elektronickou evidenci v jídelně postihl.

Anonym 90186 28.03.2017 16:33
[Miloš Zeman] Slušné chování je pro Miloše Zemana zjevně cizí a možná i sprosté slovo. Při návštěvě Chorvatska si totiž nedokázal odpustit svou oblibu v kouření a místní prezidentku kvůli tomu vyhnal na terasu. Místo toho, aby se zachoval jako gentleman, který je ještě ke všemu na návštěvě, použil svou klasickou obhroublost a se svou hostitelkou diskutoval s cigaretou v ruce.
Kdyby v prezidentovi zbyla ještě trocha slušnosti, dokázal by si odpustit klasickou větu o popelníčku a nedostal by tak svou prezidentskou kolegyni do situace, která jí očividně nebyla příjemná. Nelze si totiž představit, že by sama Kolinda Grabarová Kitaroviová nabídla posezení venku, aby si následně přes sebe přehodila kabát.
Mluvčí Ovčáček sice při sdílení fotografie, pořízené při rozhovoru, podotkl, že se jedná o neformální setkání při přátelském rozhovoru, ale pro příště by opravdu neškodilo, kdyby byla hlava státu formálnější a chovala se jako slušně vychovaný člověk, který v přítomnosti nekuřáka nemyslí sobecky jen na sebe a nedělá tak ostudu celé zemi.

Svatava 95209  59 let 28.03.2017 15:37
[Věra Špinarová] Paní Věrka byla,je a bude vždy jedinečná nejen pro její nádherný hlas,ale také proto,že byla sama sebou.Jeji koncerty byly vždy přátelské a srdečné.Já měla to štěstí,že jsem se s ní mohla osobně setkat.Věrko,nikdy nezapomenu.Upřímnou soustrast cele rodině.

Hana 17624  63 let 28.03.2017 15:21
[Věra Špinarová] Nezapomenutelný hlas, úžasná zpěvačka. Upřímnou soustrast rodině.

Anonym 90186 28.03.2017 14:16
[Miloš Zeman] Bohumír Rada, kterému ministr financí spálil pole herbicidem a který s ním vede spor kvůli násilnému převzetí Agro Jevišovice, se rozhodl bránit. Vzhledem k trvajícím sporům, kvůli nimž přestal Rada věřit v možnost domoci se spravedlnosti, přišel čas, aby začal více veřejně vystupovat. V regionálních novinách Znojemsko proto vyšel inzerát o tom, co se akcionářům společnosti Agro Jevišovice přihodilo. Dočtete se v něm o tom, jak Rada naletěl Babišovi, i o tom, jak Agrofertem převzatá firma dnes chátrá.

Anonym 90186 28.03.2017 14:15
[Miloš Zeman] Před pár dny koupil Babiš své milé kožich z norka, dnes se cítí být ochráncem norků

Jitka 62534  61 let 28.03.2017 13:44
[Věra Špinarová] Přijměte upřímnou soustrast nad strátou vaší maminky,babičky a užasné zpěvačky, kterou jsme milovaly. Přeji vam hodně síly a děkuji.

Pavell 94245  55 let 28.03.2017 13:12
[Věra Špinarová] Malinká vzrůstem,ale nezapomenutelná hlasem a svéráznou osobitostí.Oceňuji její návrat po pádu na dno po revoluci za pomoci agentury V. Fišera.Jsou vzácní lidé,po jejichž odchodu bývá najednou smutno a prázdno..Věra je jedním z nich!! Legendy umírají na jevišti i někdy brzy..,tak pozdravuj nahoře a věř ,že nám tady na severu budeš opravdu chybět..!! :-)

Anonym 90186 28.03.2017 12:40
[Miloš Zeman] Vyšetřování kauzy Čapí hnízdo, v níž se zjišťuje, zda současný ministr financí Andrej Babiš nečerpal evropské dotace určené pro menší a střední firmy neoprávněně, probíhá za okolností, jež vzbuzují vážné znepokojení. Kauzu nyní dozoruje pražský městský státní zástupce JUDr. Jaroslav Šaroch.
Dobře informovaný zdroj sdělil , že před několika dny navštívil Jaroslava Šarocha nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, který tvrdil, že jel jen náhodou kolem, a tak se zastavil na kus řeči. Zajímal se přitom o kauzu Čapí hnízdo a tázal se, v jaké fázi je vyšetřování a zda bude vzneseno nějaké obvinění. Tento postup právníci nepovažují za běžný.
Případ ale pokračuje. Po dvou dnech údajně Jaroslav Šaroch zjistil, že z jeho kanceláře spis o Čapím hnízdu zmizel. Bez jeho vědomí totiž spis odnesli pracovníci vrchního státního zastupitelství, které řídí státní zástupkyně Lenka Bradáčová. Spis odnesli s odůvodněním, že budou vykonávat nad případem dohled. Bez předchozího písemného vyžádání a bez procesních formalit.
Tento postup, kdy je obcházen dozorový státní zástupce, je zcela neobvyklý, třebaže není nezákonný. Vyšší složky státního zastupitelství mají pravomoc prověřovat probíhající kauzy. Postup ale ukazuje na mimořádný zájem osob, které řídí státní zastupitelství, o kauzu ministra financí. Jelikož tito státní zástupci se již v minulosti výrazně angažovali na straně Andreje Babiše v konfliktu o policejní reorganizaci, hrozí, že případ bude zameten pod stůl s ohledem na blížící se volby.

Hana 85792 28.03.2017 12:17
[Věra Špinarová] Nezapomenutelná zpěvačka. Její úžasný hlas bude mezi námi stále.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87760

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti