Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Beruška 90192 27.10.2012 15:56
[Klára Kolomazníková] klárka to je ta nejlepší zpěvačka kterou znám ze skupiny holki já jsem ji tam měla moc ráda je to veliká škoda že se rozpadli já bych chtěla aby byla zase všechny 4 protože byly užasné když byly všechny pohromadě byla to ta nejlepší skupina kterou jsem jako malá strašně ráda poslouchala měly skvělý písničky který byly o lásce chtěla bych aby aby byla klárka zase ve skupině bylo by to moje jediný přání ale to se mě už asi nesplní klárka má svojí hudební karieru je to škoda že odmítla spolupráci z holkama je to škoda

007 88243 27.10.2012 13:16
[Václav Klaus] Pane prezidente čekám kdy se vyjádříte k velkému
bo.delu v naší republice, vám to nevadí?
Hlavně že se máte vy a ostatní dareb.ci dobře.
To se žije s nakradených peněz.

Soňa 83175 27.10.2012 11:04
[Michael Kocáb] Ejhle.Trochu mne rozlobilo že - neměla jsem napsáno tak nahusto! .Měla jsem napsáno s pomlkani, s tečkami.to je potom špatně. Vnímat mně bez pomlk,. No tak dobře, tak Zdravím, no,

Soňa 83175 27.10.2012 11:01
[Michael Kocáb] Dobrý den , Já nic, já jenom že tedčtu Natálku .a připadá mi to srandovní- ( i když vím , ten román má " jakoby " spoustu chyb " a dalo se mu ledaco vytknou t, včetně jisté těžebnosti odjinud a t ak.A samozřejmě je sprostá a ták.Ale přesto- je mi to takové milé a taky i blízké - poznala jsem že má Váš smysl pro humor, svoji osobní třeskutost a taky smysl pro rodinu. A pro zvířáta.Moc pěkně popisuje páně Froňkova jezevčíka . A detily.A další věc, co jsem s Vámi chtěla probrat :)- .Četl jste to? - Tu pasáž o Sekretářce. Co .,? Já se jen tak lehce usmívám,. Ale je to síla. -.Je to.Dítě. No. Vím, neznáte mne, mám také smysl pro humor. V mládí jste mi byl hodně blízkej. Pak se to nějak popletlo po revoluci. Já si ted knihy téměř nekupukuju. - Dali mi ji sourozenci. Myslím k narozeninám. Vzpoměli si Jak jsem vás měla ráda a když byli malincí tak jsem jim poustěla vaše písně (i s Evou Olmerovou -).Já ji totiž původně vůbec nechtěla číst! Řekla jsem si jen .- Nakouknu. No ale já mám synka, a on je , no.Je To Co Je. -Je Opravdu Sám Sebou.Což v Dnešní Době Častose daří Autistům.No a i dalším snad. no a U nás je vlastně Smrt Dením tématem číslo Jedna,od jeho Tří let. Někdy říká.Víš , já bych ani tak nemusel umřit. Hlavně abych nebyl na tomto Světě. ALe je sním čsto i sranda. Tak já už nebudu rušit. Já ani nevěděla že máte stránky. K Lejle .se jistě vyjadřuje často huba kdejaká. Já Vám chci jenom říct, že pro ty stavájcí děti to fakt není lehké. . A At chcete nebo nechcete přirozeně z toho vyplývá , že pak jim neůžete poskytnout Tolik času , kolik by bylo potřeba jim dát , věnování. Já když byla malá , tak zhruba od patnácti do dvacetišesti jsem s váma vedla v Kyjově před usnutím fiktivní rozhovory.Tak tedmi připadá srandovní .máte stránky,. . Máme stránky :). Ach jo.

Pes 8965 27.10.2012 05:01
[Mahulena Bočanová] Golet v údolí.koukaly ti chloupky, Mahuleno

Anonym 21242 26.10.2012 17:43
[Tatiana Vilhelmová] Táňo miluji Vás. Kdyby Vás partner zklamal budu stát při Vás a budu Vám pomáhat. Jirka

ModráKrev 90186 26.10.2012 17:06
[Václav Klaus] Přitom všichni tvrděj

jak jsou komunisti počestný. Ale každý rozumný člověk ví, že největšími zloději jsou právě komunisti. Ať už díky znárodňování (čti ukradení soukromého majetku), peněžní reformou (čti ukradení všech peněz), či přímým kradením, čehož jsme nyní svědci v Číně a stejně tak to dělali i komouši v ČSSR, jejich vily na Ořechovce apod ,toho byly důkazem.takže tolik asi o počestnosti komoušů

ModráKrev 90186 26.10.2012 17:03
[Václav Klaus] Kam se hrabou naši politici na čínské soudruhy.
Rodina čínského ministerského předsedy má podle amerických novinářů na účtech celkem 1,67 miliardy dolarů (asi 32 miliard korun). Wenovi blízcí drží přes různé nastrčené společnosti podíly v bankách, stavebních společnostech, realitních firmách nebo telefoních operátorech.

ODS 21225 26.10.2012 16:42
[Václav Klaus] Expremiér Berlusconi byl odsouzen na čtyři roky za daňové úniky:

Italský soud udělil expremiérovi Silviu Berlusconimu čtyřletý trest vězení v případu daňových úniků ve společnosti Mediaset. Zároveň mu na tři roky zakázal vykonávat jakékoli veřejné funkce. Rozsudek milánského soudu první instance je nepravomocný.
Topole to je kamarád tvuj.

RudaKrev 18855 26.10.2012 16:17
[Václav Klaus] Za komunistu,pokud by byla Onderkova ve strane,tak by dostala podminku.Trest smrti byl jen pro poburovani.Viz. Milada Horakova.

RudaKrev 18855 26.10.2012 16:14
[Václav Klaus] Ta kreatura Onderková chladnokrevně střílela dle článku v přítomnosti dítěte, "které bylo na místě také" jak píší Novinky! Pak odřezala hlavu atd. A dostala pouhých 15 let.A spolupachatel tři a půl roku. Tak nad tím zůstává rozum stát. Asi měli "dobrého" obhájce.

Karol 88233  52 let 26.10.2012 15:43
[Andrea Verešová] andrea je pekná a príjemná.

Dagmara 80254  61 let 26.10.2012 14:58
[Karel Schwarzenberg] Vážený pane ministře, velmi si vážím Vašeho úsudku i postojů. Nenechte se otrávit jedem kapajícím z některých
slov lidí, kteří sami neudělali nic, možná i svému okolí v minulosti škodili. Kdo tady žil, ví o zlobě a závisti své. Já vás volit BUDU!

Jarda 89192  63 let 26.10.2012 13:33
[Karel Schwarzenberg] Pane ministře, vás volit nebudu ani náhodou vzhledem k tomu, jak jste se zachoval k nájemníkům Bizingrova, hlavně, že jste ty lidi odtamtud vyhodil a teď to tam pouze chátrá, jen se chyťte za nos, ať to vědí lidé v celé republice , jak se dovedete chovat k lidem!

Hanka 89170  64 let 26.10.2012 13:12
[Jiří Helekal] Hanka - je možné někdesehnat CD Trempské písně, Tremská oáza Díky

RudáKrev 21225 26.10.2012 11:03
[Václav Klaus] Pokračování:
To nejlepší přišlo nakonec.

Za tuto úžasnou práci je nabízen plat 15.0,- Kč hrubého.

Nejprve k tomu chci říci tolik, že k pokusným laboratorním myším jsme se ve výzkumu chovali mnohem lépe.

Za druhé chci říci, že tento fenomén je dle mé zkušenosti záležitost posledních dvou, tří let, nepamatuji si že by si dříve někdo něco podobného k zaměstnancům dovolil.

Můžete mi někdo z vás čtenářů říci, jak si vůbec může někdo dovolit něco podobného od lidí vůbec chtít? Jak to, že podobné praktiky nejsou trestné?

Opravdu se mi nechce ani domýšlet jaký je další vývojový stupeň tohoto systému.

Že by to byla práce 12 hodin deně za minimální mzdu s neplacenými přesčasy?

Připadá mi přinejmenším děsivé, jaké pracovní návyky jsou lidé nuceni dobrovolně přijmout, aby vůbec nějaké zaměstnání získali.

Asi až úplně nakonec jsem pochopil, proč mě na pohovoru nechtěli, myslím že tento segment pracovního trhu záměrně vyřazuje všechny kdo mají za sebou nějakou delší pracovní zkušenost a určitý přehled, protože to je přesně to, co nepotřebují.

Potřebují totiž někoho, kdo svou kvalifikaci dobrovolně vymění za otroctví a kdokoliv, kdo to vidí jinak, by se jim jaksi nehodil na jejich jistě velmi zajímavé prezentaci.

A nehodil by se jim ani v pracovním procesu, kdy by se nejspíš snažil zdůrazňovat základní body pracovního práva a možná i lidská práva jako taková.

Tak pro zajímavost.

Tak jsem se vnutil.

RudáKrev 21225 26.10.2012 11:02
[Václav Klaus] Jak se do ČR zavádí novodobé otroctví

Totožnost čtenáře, který svědčí o instruktáži pro možnou práci v jednom českém cal centru, je redakci známa. Neuvádíme jeho jméno, protože čtenář vysvětluje:

"Donutili nás podepsat souhlas utajením všech informací, které se na pohovoru do cal centra dozvíme, ještě navíc s konkurenční doložkou - tzn. případný spor by rozhodoval samosoudce."

Chtěl bych se vámi čtenáři podělit o svůj zážitek z pracovního pohovoru do cal centra. Jsem již půl roku bez práce, dříve jsem pracoval ve státní správě, ve výzkumu a evropských projektech. Sekretářka ( nebo kdo to vlastně byl) mi zavolala proto, aby mi řekla, abych na zmíněný pohovor ve 13:30 nechodil, když jsem se zeptal proč tak mi řekla, že už mají plno, a když se zeptal kde, tak už neřekla nic. Odpověděl jsem jí tedy, že jí děkuji za zavolání, a že určitě přijdu. Tak jsem se vnutil.

Když jsem dorazil na místo, před centrem již postávalo pár lidí, a mezi nimi jeden člověk který vše sledoval a pak všechny pustil na svou kartu dovnitř.

Vzali nás do svého cal centra, což bylo pronajaté patro v jednom z typických developerských projektů dnešní doby. řekli nám abychom se posadili a když budeme chtít klidně se napili vody. Tak jsem se šel klidně napít, leč nikde nebyly žádné skleničky, tak jsme si šel zase sednout. Když se shromáždilo asi deset uchazečů, tak si nás pozvali do prosklené místnosti a s tím, že nám představí firmu a pracovní pozici.

Nejprve přišlo varování, že by práci neměli dělat lidé se slabší povahou a že součástí práce je práce na směny, noční, víkendů, svátky včetně Vánoc. Přesčasy jsou běžné. Varovali nás, že běžné jsou vředy, zhroucení osobního i partnerského života - a i když se to děje často, ve firmě to prý neradi vidí, protože nemají rádi když jim lidé odcházejí. Mají tedy zájem o lidi, kteří toto zacházení přijmou dobrovolně.

Bylo nám řečeno že průměrný operátor pracuje devět hodin deně, z toho osm hodin čistého času, půl hodiny je na oběd a dvakrát čtvrt hodiny jsou přestávky. Má za den 80-90 hovorů, které mají trvat do 265 vteřin, když trvají déle je to špatně a jsou za to trestné body.

Každý týden je operátorovi pokládáno deset otázek a musí splnit znalostní recertifikační test nad 90%, když ho dvakrát neudělá, je propuštěn.

Když poruší normy na délku hovorů, je propuštěn.

Když neudělá v prvním týdnu školení certifikační test, je propuštěn ihned.

Veškeré hovory a činost operátora jsou celou pracovní dobu monitorovány a zaznamenávány, jsou poté vyhodnocovány a to i zpětně. Ale byli jsme ujištěni, že odchod na WC monitorován prý není.

Fluktuace zaměstnanců je 30%. Ještě jednou zdůraznili nutnou psychickou odolnost, kvůli tomu že prý operátor zvedá telefony hlavně naštvaným lidem co pořád jenom nadávají.

Ještě bylo zmíněno, že firma se o své lidi ráda stará, a že to znamená, že se nezajímají o to, co si člověk myslí a jak žije, jen když dobře dělá svoji práci.

To nejlepší přišlo nakonec.

Za tuto úžasnou práci je nabízen plat 15.0 0 0,-... (zkráceno)<|i>

RudáKrev 21225 26.10.2012 10:55
[Václav Klaus] Angliji komunysty neměly:
Útok na životní úroveň nás teprve čeká

Svého času jsem popíral názory přehnaných alarmistů. Nicméně jak čas plyne, předpovědi se ukazují jako příliš optimistické. Podle prvního odhadu Ofice for National Statistics z tohoto týdne skutečná životní úroveň v Británi od roku 208 klesla o 13,2%, píše pro The Telegraph Jeremy Warner.

Údaje z třetího čtvrtletí by měly ukázat, že se britská ekonomika zvedá z dvojité (double-dip) recese. Naneštěstí tato totemická dobrá zpráva ve skutečnosti neodráží realitu, tj. nakolik platíme za minulé excesy zvyšováním daní, škrty ve výdajích, nezaměstnaností a erozí reálných mezd, a nakolik se to promítá do eroze životní úrovně. Toto utrpení je mnohem vážnější, než hrubé údaje naznačují.

To je nepochybně důvodem, proč sir Mervyn King, guvernér Bank of England, tento týden varoval, že příští generace možná bude muset po dlouhou dobu žít ve stínu dnešní ekonomické korekce.

Guvernér je dosud na rozpacích, pokud jde o to připustit, že centrální banka nese na krizi sama vinu ale je těžké nesouhlasit se celkovým zaměřením jeho komentáře: Že ačkoliv politická reakce snad ekonomické přizpůsobení zjemnila, nemůže ho odstranit, a nyní možná v tomto směru dosáhla mezí svých možností.

Sir Mervyn ve svém projevu narýsoval jasnou hranici mezi tím, čemu říká dobré tištění peněz toho typu, jaký už Bank of England praktikuje cestou kvantitativního uvolňování, a špatným tištěním peněz helikoptérového typu.

Helikoptérové peníze vynalezené Miltonem Friedmanem popisují, co by mohla centrální banka podniknout v podmínkách extrémní deflace, jaká existovala za Velké deprese, kdy nabídka peněz kolabovala. Místo aby Bank of England používala nové peníze k nákupu vládního dluhu, jak to dělala v případě kvantitativního uvolňování, mohla by prý distribuovat peníze ve velkém mezi obyvatelstvo, což je takzvané rozhazování peněz z helikoptér.

Alternativně by tyto peníze mohla poskytnout vládě, která by je využila na snižování daní a zvýšení výdajů, čímž by monetizovala deficit. Kdyby takto využila 375 miliard liber dosud utracených formou kvantitativního uvolňování, představovalo by to 6 0 liber na osobu obrovský fiskální stimul.

Ale v tom právě spočívá námitka. Helikoptérové rozhazování peněz představuje bod, kdy tištění peněz přestává být legitimním využitím měnové politiky sloužícím inflačnímu cílení, a stává se v zásadě aktem fiskálního šílenství, který může provést pouze samotná vláda. Dopad na libru, důvěryhodnost vlády a nakonec na úročení dluhopisů a inflaci, by byl podobný, jako v případě nekrytých daňových úlev nebo zvyšování výdajů - tímto směrem leží Výmarská republika nebo Zimbabwe.

V jistém smyslu nás útok na životní úroveň teprve čeká.

Simona 21712  11 let 26.10.2012 10:26
[Lucie Bílá] prosim prosim odepiš budu vděšná

Simona 21712  11 let 26.10.2012 09:28
[Lucie Bílá] Ahoj Luci, líbí se mi tvoje písničky jsi dobrá zpěvačka máš moc krasny hlas.Potřebuju poradit mám hroznou trému mám zpívat před lidmi co mám dělat abych neměla takovou trému prosím porad mi :)

Jirka 85057  34 let 26.10.2012 08:13
[Dominika Stará] Lara Fabian ve Tvém podání v superstar, mazec.

Anonym 81148 25.10.2012 23:54
[Helena Vondráčková] Mohla by dnes Helenka napsat knihu: Já a můj umělecký i lidský soumrak.

Mirka 37832 25.10.2012 21:54
[Josef Vojtek] Nebo ještě jednou, potřebuji nějaký termín, kdy hraje Pepa - pro dceru k narozkám, nevíte.

Mirka 37832 25.10.2012 21:51
[Josef Vojtek] Jakube, ty termíny na listopad jsou na Klíč s Pepou?

Karel 91696 25.10.2012 21:30
[Václav Klaus] Nebudu spekulovat kdo se jak měl,ale nedovedu si představit jak by naše země vypadala kdyby to pokračovalo dodnes ten slavný socialismus,podle mě by to byla tragédie.

NacoJméno 18824  13 let 25.10.2012 21:22
[Lucie Bílá] Ahoj Lucko byl jsem se školou konkrétně 24.10.2012 na muzikálu AIDA. byla jste skvělá strašně moc se mi to celé líbilo! jste skvělá jste skvělá jste skvělá

Viera 19463  48 let 25.10.2012 19:02
[Lucie Bílá] dobry vecer Lucko.st jeden uzasny clovek.Anjel v ludskom tele.ked vas vidim hned mi je lepsie.pajem Vam len to najlepsie v zivote.Nech Vas ochranuju Vasi anjeli strazny a pan BOH.

Tomáš 7797 25.10.2012 18:42
[Jiří Čunek] Vážený pane Čunku, včera jste mě přesvědčil v Hydeparku, že svou práci v politice myslíte upřímně. Jen tak dál a máte dalšího voliče.

Rosta 19511  36 let 25.10.2012 18:09
[Helena Zeťová] Napis mi.73621804

Rosta 19511  36 let 25.10.2012 18:05
[Lucie Vondráčková] Je moc krasna a sladka holcicka!

Ovčan 90186 25.10.2012 18:04
[Václav Klaus] Za komunistů jsme se měli hůře než dnes - mnohem hůře.

Radek 19511  36 let 25.10.2012 17:51
[Hana Vagnerová] Chtel bych se stebou vyspat hanicko.

Anonym 8991 25.10.2012 17:32
[Josef Vojtek] Zbyněk: To hraje Tomáš Trapl.

Pavel 91696 25.10.2012 17:25
[Václav Klaus] Volal někdo tomu Jágrovi,ten by to měl už v 1 kole jisté.

Pelíšek 88180  58 let 25.10.2012 17:00
[Radim Passer] Teď sleduju Radimovo přednášky "Ježíš zachránce světa , znáš Ho? " a jsem nadšená .

Terka 78522  12 let 25.10.2012 16:40
[Ondřej Sokol] jsi nejlepší nejhezčí. Prostě miluju Tě, chci Tě, chci být na natáčení Partičky, chci od tebe autogram, chci se s tebou vyfotit. Nic víc jenom tohle. : 3 :)

Terka 78522  12 let 25.10.2012 16:36
[Ondřej Sokol] ahoj Alča nespadla jsi z útesu tak náhodou? on už má milenku a nebude chodit s malou holkou na kterou by musel čekat každej den před školou až přestane vyučování )

Modrákrev 90186 25.10.2012 16:07
[Václav Klaus] Sobotka uvedl, že sociální demokraté by směřovali k postupnému zvýšení úrovně zdanění o tři procentní body ze současných 34,7 procenta (podíl vybraných daní na HDP), tedy o zhruba 115 miliard korun (ročně). "Toto je úkol pro příští volební období. Soustředili bychom se na firemní daně a návrat k progresivnímu zdanění (příjmů)," uvedl. "Uvažujeme o systému, který funguje v polovině států EU, což by znamenalo malý nárůst pro malé firmy a vyší sazbu pro větší společnosti." Zároveň, uvedl v rozhovoru, by se snažil vyjednat pomalejší tempo snižování deficitu veřejných financí, než se zavázala Nečasova vláda. Zvýšení míry zdanění o tři procentní body, tedy téměř o devět procent proti současnému stavu, to je vpravdě historický krok vpřed. Pokud toto bude výchozí pozice šéfa ČSSD pro jednání s komunisty, potom chraň Bůh všechny šikovné, pracovité a vzdělané lidi s trošku nadprůměrnými příjmy. Přičtěte k tomu efekt několikrát zvyšovaných daní spotřebních a DPH za Topolánka, Fišera a Nečase, které v dobách růstu přifouknou Sobotkův rozpočet o další desítky miliard. Spojte to se záměrem vyjednat pomalejší tempo snižování schodku a voila, vznikne velký prostor na dárečky pro ty, co žádné daně už dávno neplatí. Sobotka 1.0 se dárkům jako ministr financí slovně bránil, bojoval skoro jako LEV 21. Neubránil se a ještě dlouho budeme platit za ten prokletý šestiprocentní růst ekonomiky.

Alča 21710  11 let 25.10.2012 15:42
[Ondřej Sokol] Ahoj Ondro, nechceš semnou chodit?

JosefM 20361  48 let 25.10.2012 14:26
[Vladimír Franz] Budu Vas volit, jednak kvuli Vasi osobnosti a nazorum a navic se diky Vam muze Cesko zviditelnit a ukazat ze dokazem byt toleratni a mit za prezidenta "potetovaneho chlapka", coz neznamena, ze me to vadi. Drzim place a doufam, ze se Vam podari presvedcit co nejvetsi pocet priznivcu. Ja se snazim pusobit ve svem okoli a presvedcit jej pro Vasi volbu.

Aja 78194  50 let 25.10.2012 13:57
[Karel Schwarzenberg] Dobrý den,to nemyslíte vážně.Vy a náš prezident? ve sněmovně jen spíte,nebo nejste,to je drzost,AT TAM JDOU MLADŠÍ,ale Vy NÉ!

Lucka 77145  13 let 25.10.2012 13:55
[Ondřej Sokol] ahoj Ondro ty jsi ten nejlepší herec na světě v partičce jsi fantastický a film perfect days je bezva baví mě jen proto že tam hraješ ty a obchoďák je taky bezva jen díky tobě : muck jsi bezva :)

Anonym 85187 25.10.2012 13:31
[Radek John] Pane John co pan Fuxa a ta jeho pribramska mafie a co jeho kamaradi Okract lidi o podily pekne si je zajistit aby nemohli nic delat udelat si byznys za penize EU toto se tu delo za Topolanka

RudáKrev 21225 25.10.2012 13:21
[Václav Klaus] Tomu se říká volná ruka trhu a klausismus v praxi:

Anonym 21225 25.10.2012 13:19
[Václav Klaus] Samozřejmě mě tehdy začalo zajímat, odkud se alkohol v tak obrovském množství bere. Byl neokolkovaný a o nějaké kontrole ze strany státních institucí nemohla být řeč. Už tenkrát mě zarazilo, že nejflektovanějšími jmény lidí, kteří za těmito obchody stojí, jsou pánové Jindřich Sznapka a Marian Ku. Oba nejvyší představitelé Českého Těšína a jeden z nich i poslanec. Dnes už majitelé realit a jedni z nejbohatších lidí v Českém Těšíně a okolí. Nebyli to ale jen oni dva, byly jich stovky, kteří se na možnosti tohoto obchodování přiživili.

Sledovali jsme tehdy, kam auta s nákladem lihu míří. Průběžně jsme našli a točili nejméně dvacet míst, kam auta s lihem pod různým označením jezdila. Výsledkem různého označení (stejně, jako u LTO) bylo, že tento alkohol nebyl nikdy zdaněn. Už tehdy šlo o desítky miliard. Výrobní cena 94-96procentního alkoholu byla totiž 14 korun a poté, co byl správně naředěn na 38 procent (vzniklo 2,5 litru), každý půlitr se prodával zhruba za 60 korun, podle značky více, či méně. Každý si může spočítat, kolik se na tom dalo vydělat.

Jednou jsme třeba přijeli do velké firmy v centru Zlína a natočili bedny s čerstvě vytištěnými etiketami, další bedny se šroubovacími uzávěry a hned vedle toho průmyslovou špuntovačku. Ale i dělníky, kteří stáčírnu obsluhovali a nakládání lahví v přepravkách na auta, která je rovnou rozvážela dál. Byla to velkovýroba, kde se deně stáčely řádově tisíce lahví. Zákazník samozřejmě nic nepoznal.

Takových stáčíren byly na severní Moravě možná stovky. Vyrábělo se ve dne v noci.

Musíme si uvědomit, že to, o čem tady píšu, se odehrávalo někdy kolem roku 196. Všechny reportáže na toto téma byly odvysílány Českou televizí. V reportážích hovořili i řadoví celníci, ale i ti z Generálního ředitelství cel. Všichni věděli, o co jde, ale na to, aby si toho státní orgány všimly, jsme si museli počkat až dodnes. Teprve teď snad každý pochopil, že řadový občan nahradil to, co jsme dřív znali jako výstupní kontrolu. Do chvíle, než je nevratně poškozeno naše zdraví, nebo začneme umírat, je všechno v pořádku.

ModráKrev 21225 25.10.2012 13:14
[Václav Klaus] ak může někdo z ODS dnes mluvit o vizi, když všechny vize ODS sloužily jenom k tomu, aby kryly brutální zločinost? Je to vrchol cynismu. Jestli by česká společnost měla mít vůbec nějakou vizi po tolika zklamáních, tak je to vize budoucnosti bez ODS. Dlouho jsem věřil a doufal, že ODS může projít sama transformací a přihlásit se de facto k západní tradici. Dnes definitivně vím, že patří někam do Kazachstánu.

Nevím, nakolik to politici ODS dokážou pochopit, protože jejich jediným cílem je podle mého názoru balamutit lidi, okrádat je a sloužit zločincům, ale já nejsem nějaký zapřísáhlý levičák, který ODS nenávidí apriori.

Já jsem zklamaný volič ODS, protože jsem v roce 2010 ve sněmovních volbách volil Nečasovu ODS a dal jsem jí šanci (zejména proti Paroubkovi). Možná takových voličů nebude málo, kteří tehdy dali ODS šanci a po Drobilovi nad ní definitivně zlomili hůl. Kdyby to měli politici ODS vzít vážně, asi by museli svou stranu zrušit. Zřejmě to ale chtějí znovu zkoušet s vizemi, jako Sobotka, nebo základními hodnotami, jako Tluchoř a Šnajdr.

Anonym 81149 25.10.2012 13:08
[Marta Kubišová] Paní Marta Kubišová je pořád nesmírně krásná a noblesní žena. Ocenění si za svůj celoživotní charakterní postoj samozřejmě zaslouží.

Anonym 81149 25.10.2012 13:02
[Petra Černocká] To je pravda. Zvláště trapná po výhře lačnící Černocká.

Honsová 91696 25.10.2012 12:16
[Václav Klaus] Fulíni,napadne až 10 cm sněhu a budem stavět huhuláka.

Vojta 19431  41 let 25.10.2012 11:07
[Michaela Linková] Ahojky Mišo jak se máš já se mám dobře a pozdravoj malého Jardu od Vojty z Jinonic

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72790

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti