Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Jan 21335  58 let 19.08.2019 12:47
[Eva Holubová] Holubová Evo, ty kořalo ošklivá..čteš vůbec tyto stránky?
Místo mozku máš v hlavě z chlastu kostku!!

Míša 94920  56 let 19.08.2019 10:10
[Eva Holubová] Děkuji hercům za jejich jednostranné vidění světa. Přestala jsem se dívat na filmy od Hřebejka, na filmy kde hrají pí. Holubová, Issová, Geislerová aj. Nechodím do divadla pana Hrušínského, neposlouchám Kluse, nedívám se na dokumenty Sommerové aj. Mám teď více času na jiné aktivity.

Mirka 46253 19.08.2019 08:33
[Tomio Okamura] Fando,at to dobře dopadne.Dejte hned vědět.Vim,ze z nich vyrostou správní moravští chlapi.Krasny den a pevné nervy.

Adam 85171 19.08.2019 08:23
[Eva Holubová] Holubová nemá žádné právo kritizovat. A když, tak jen sama sebe! My že máme choré mozky (dle ní). Myslím, že chorý mozek má jedině ONA. Vychlastaný! A její názory nás nezajímají. Od takové nuly si přece nenecháme RADIT CO SI MÁME MYSLET. Je ubohá. My nechlastáme, nekouříme a neparazitujeme na druhých. My poctivě pracujeme a slušně žijeme.

Fanda 46426  73 let 18.08.2019 22:00
[Tomio Okamura] Mirko , co Vám mám říct , čekáme , čekáme a babča začíná dávat pomalu na modlení , přelom srpen , září , už jenom čekám kdy za to budu moct já , ovšem já se těším a čím déle se člověk těší , tím je větší radost , já obzvlášť , protože vím že to bude opět kluk , mám dva vnuky a od obou pravnuky , jede je ještě na cestě ale čtrnáct dní uteče jak voda , čauves a dobrou
PS naučím je všechno , aji střílet prakem , to mě šlo lepší jak počty

Mirka 46253 18.08.2019 20:19
[Tomio Okamura] Fando,zdravim.Co pravnoucek,jeste nic?

Anonym 46426 18.08.2019 20:15
[Tomio Okamura] Zdravím , Mirku a Pejsana , máte svatou pravdu , podle mě jsou oba "vedlouši"
Přeji dobrou a spokojenou noc

Mirka 46253 18.08.2019 17:29
[Tomio Okamura] Pejsane,zdravim.Oni oba dva opisují články,nebo titulky.Vsimni si,ze vlastní delší komentář nenapíše ani jeden.Takze v podstatě diskuse mezi nimi není možná,ale máš pravdu,je to ssrrandovni je pozorovat.

Pejsan 82187 18.08.2019 16:33
[Tomio Okamura] je zajímavé sledovat komunikaci mezi Mašinem a 219 oba si melou svoje, každý o něčem jiném bez vzájemné komunikace.Pravda občas řekne jeden druhému kokútku toť vše.Mašin navíc používá články několik dní staré.

IrmaChramost 21723  63 let 17.08.2019 23:15
[Olga Špátová] Ted jsem objevila jeji stranku a jsem v uzasu,ze je to to ,co hledam,mam pro ni namet!

PetrČamlík 10950  72 let 17.08.2019 15:56
[Daniela Drtinová] KSČ i Dubčekem 1968 se definovali jako jediná vedoucí strana Východ, ale hlavně jiný politický přístup tomu přidávala organizace KAN, mimo ekonomický. Šlo již o vyšší střet nejen na ekonomické, ale i na politické dimenzi. To byla nepravda proti záměru změny KSČ za potlesku davů a pro a za nepravdu přijely tanky, když tehdejší vedení nenašlo VČAS jiné řešení, jakože ono spíše při myšlení těch aktérů obou stran neexistovalo. A tak tanky přinesly unikátní globální řešení, kromě tragických OBĚTÍ na nenahraditelných ztracených životech ( i vinou vedení ), čest jejich památce.
Rok 1968 přinesl v Československu oběti a OBĚTI, ne zničení, byl to vklad pro svět
Byl to 1968 proces, který pravděpodobně vyloučil válku, měl již črty příštího Gorbačova 1985
Bez války, naše oběť posunula proces k Gorbačovovi a posunuly v ČASE svět k obrovské změně bez krve
Trvání na lidských právech bez přijetí oběti znamenalo až válku, oběti ctí hodnotu života
Lidé nebyli zničeni 1968, kromě OBĚTÍ, dali jen jistou v pohledu věčnosti oběť, u moci byli jen jiní, střídají se v čase nás.
Podpisy, činy Věry Roubalová-Kostlánová instalují pletichy, lži až terorismus. Ona se soukmenovci, elitami, mocnými a spol ničí vztahy a výchovu generací. "Oporem k idealismu je rovněž dán úpadek západní kultury, který zmiňuje již Masaryk ..
Idealismus dnes patří k vyjádření úrovní hodnotového světa Světů | Nemluvit o komunistech, avšak o lidech je směr nový svět ..
Napsal, 13:29, 17.08.2019, Petr Čamlík, 1947

k Vašemu textu vážená Věra Roubalová-Kostlánová, z židovské rodiny, předem nějaký úvod do širších kontextů a pak střed a výstupy ..


Vytvářejí-li filozofové účelovou filozofii své době, o to více mohu filozofovat já
Síla člověka od Přírody a smysl civilizace je rozum těla a vnímání duše v synergii
Primárně: je-li zakázáno a cenzura svět vyjádřit, nemluvit, degeneruje to nás, děti, lidství, svět

versus ( proti tomu ) si vyjádřeme něco o Věra Roubalová-Kostlánová říká:

Kostlánová pro: Dnes Nemluvíme o minulosti a necháváme sebou manipulovat, pořád to máme v sobě. Komunisté potlačili velké množství hodnot, jako je lidství, solidarita nebo pravdomluvnost. Bylo by skvělé, kdyby každý mohl říct, kdy se bál, kdy mlčel nebo kdy selhal. Ale v rodinách se o tom nemluví a projevuje se to ve výchově dalších generací, míní Věra Roubalová-Kostlánová, někdejší disidentka a jedna z posledních mluvčích Charty 77. Podepsat dokument, který se snaží o dodržování lidských práv, mi přišlo jako samozřejmost, represe pak ale byly velmi silné, režim si nepřál žádný vzdor, líčí žena, která se od 90. let věnuje psychoterapii.

Komunisté, jiní, ani dříve ani dnes nemohli a nemohou hodnoty potlačit, jen je posunou někam do světových stran plošně i vertikálně do nebes a jinak. Hodnoty jsou vlastnosti z Přírody v našich genech. Strach má, bojí se každý i dnes a to o mnohé, možná méně o to co řekne, o to více se bojí o práci a o svoje zesměšnění v útlak, v odsunutí až v aroganci nálepek či denních textů | op... (zkráceno)<|i>

PetrČamlík 10950  72 let 17.08.2019 15:53
[Daniela Drtinová] Lidská práva? To o kousek dál. Máme tu excesy:
Paradoxně vzdor demonstrace na Pláni připravují ti, co nelidsky tlačí do rokle ty slabé
Máme v sobě Satana a Ďábla a jen zacházení, odpor vůči němu od nás selhává
Nemáme v sobě komunismus a jen to zlo prý z něj plynoucí, máme v sobě především svoji vnitřní genetickou (? ) nepravdu vůči pravdě okolní z Přírody Máme v sobě Satana a Ďábla a jen zacházení, odpor vůči němu, jeho neakceptaci, to dává ty hodnoty lidství, milosrdenství, solidarity, pravdomluvnosti. Chartou 77 jste se určitě paní Věro Roubalová-Kostlánová vyznamenala, úctu k Vám, i když my mimo skupinu charty v osamocení to měli také těžké, to zřejmě dodnes nevíte, jako mnohé kolem, bohužel je to až tragédie. Mám pocit, že jsem nikde nikdy neslyšel Václava Havla hřímat, jak děkuje lidem, kteří vydrželi nést alespoň vnitřně, nejlépe i vně ( těch bylo málo ) LIDSTVÍ = pravdu, solidaritu, lidská práva, nemanipulaci
Charta 77 prohrála svoji vizi 1989 hodnot pravdy, lásky a smíru k 2019, protože znala jen sebe, jiné potírala s Havlem
Proto jde dnes jen o neuvěřitelný výjev Věry Roubalové-Kostlánové. Byl jsem z těch, kteří právě na komunismu odsuzovali nejvíce mluvení nepravdy a z toho blížení a oběť lidí, v krajním případě OBĚŤ, rovnající se smrti. Potud se mohu podepsat pod její text, ale dál již s výraznou oponenturou k tomu, že komunisté všechny hodnoty potlačili, což říká i církev. Začíná to u dodržování lidských práv. Jak plyne z textu, komunisté lidská práva zcela nedodržovali. To slovo, pojem zcela je klíčový. V roce 1968, to znamená před Chartou 1977 vedly USA po Hitlerovi tu nejvíce barbarskou válku moderními zbraněmi. Američané ve Vietnamu, napadli lidi Vietnamce, bojující po staletí za svoji svobodu ( jako nekomunisté ) a válečníci jim pálili a ničili všechno živé lidské zvířecí přírodní na zemi, na všem zaživa hořel fosforový napalm!! A stále startovaly další a další nejtěžší bombardéry světa B-52 USA se žhnoucím a pálícím napalmem. TO NEJSOU LIDSKÁ PRÁVA!! §§ A přišly další války, již ne s halasem proti komunismu. Ropa byla cíl a jsou tu další války, ovládnout ještě více. Platí teze:
Pálení napalmem, jiné bylo a je vždy proti všem hodnotám světa, proti lidství.
Na světě budou vždy existovat lidé společenství, které chtějí žít jinak než ti druzí
Byli, jsou, budou tu vždy jen komunisté, jiní, chtějící žít jinak, než ti mocní světa??
Kde byly hodnoty lidství, solidarity a pravdomluvnosti ve Vietnamu, když zde jinde vládli jiní či komunisté, jenž si za svoji svobodu otáčeli běh jejich dějin?! § Do jaké míry to byli komunisté a do jaké míry prostí lidé staletí toužící po svobodě?? !! §§ Byli to komunisté již před tisíci léty?? To je otázka pro jevy, děje, dějiny, historii s nápovědou, že proudy těch živých lidí se nakonec slili, jako například v jiné Velké Vlastenecké válce SSR | Ruska proti napadení Hitlerem, kdy bojovali 1941 téměř všichni tam spolu, ač ještě v roce 1917-1923 bojovali proti sobě v občanské válce!! A dnes žijí v Rusku p... (zkráceno)<|i>

PetrČamlík 10950  72 let 17.08.2019 15:40
[Daniela Drtinová] .. dobrý .. Vám,
k Vašemu DVTV Drtinové vážená Věra Roubalová-Kostlánová, z židovské rodiny, předem nějaký úvod do širších kontextů a pak střed a výstupy ..
Síla člověka od Přírody a smysl civilizace je rozum těla a vnímání duše v synergii
Primárně: je-li zakázáno a cenzura svět vyjádřit, nemluvit, degeneruje to nás, děti, lidství, svět
versus ( proti tomu ) si vyjádřeme něco o Věra Roubalová-Kostlánová říká:
Kostlánová pro: Dnes Nemluvíme o minulosti a necháváme sebou manipulovat, pořád to máme v sobě. Komunisté potlačili velké množství hodnot, jako je lidství, solidarita nebo pravdomluvnost. Bylo by skvělé, kdyby každý mohl říct, kdy se bál, kdy mlčel nebo kdy selhal. Ale v rodinách se o tom nemluví a projevuje se to ve výchově dalších generací, míní Věra Roubalová-Kostlánová, někdejší disidentka a jedna z posledních mluvčích Charty 77. Podepsat dokument, který se snaží o dodržování lidských práv, mi přišlo jako samozřejmost, represe pak ale byly velmi silné, režim si nepřál žádný vzdor, líčí žena, která se od 90. let věnuje psychoterapii.
Komunisté, jiní, ani dříve ani dnes nemohli a nemohou hodnoty potlačit, jen je posunou někam do světových stran plošně i vertikálně do nebes a jinak. Hodnoty jsou vlastnosti z Přírody v našich genech. Strach má, bojí se každý i dnes a to o mnohé, možná méně o to co řekne, o to více se bojí o práci a o svoje zesměšnění v útlak, v odsunutí až v aroganci nálepek či denních textů | opakuji DENNÍCH textů těch, co násobně o proti komunistům stupňují svoji roli, svůj řád, svoje EGO ZLA. Pro nepravdomluvnost mnohé není vidět, například jsou zde sta tisíce až miliony těch, kteří se dívají naprosto bez prostředků na ty co, promiňte, jen žerou ( kradou svět ). To se projevuje zásadně ve výchově generací, které si již téměř neumí již vážit Přírody, neví paradoxně přes super informatiku, co Příroda a skutečný život jsou. A to i právě na Západě, kde komunismus vyhubili a přesto také tam v západní euroatlantické civilizaci EURAC téměř vyhubili křesťanství a jeho desatero ( u nás to svádí církev opět na komunismus, což je nepravda ).
PodpPodpis dokumentů Roubalovou a spol dnes nic neřeší. Jde o osobní vnitřní nepravdu, strach z toho, jak disidenti svůj i náš život prohospodařili mimo pravdu a místo lásku k nenávisti, místo ke smíru to dovedli k agresi a k válčení. Nakonec tyto procesy jdou vlivem elit a mocných někdy či často minimálně v bahno, to vše ví jen Bůh. Vztah k Přírodě, k Planetě, k Vesmíru je barometrem cítění a ctění hodnot lidstvem k (ne)solidaritě a k (ne)pravdomluvnosti. Komunismus měl represe, kdy každý viděl, komu bylo ublíženo, kdo byl případně zabit a ten byl součástí úcty pro oběť, OBĚŤ. Je pravdou, že takové represe již u nás skoro nejsou, ale za to jsou represe JINÉ, které již nikdo nesleduje ani nemá čas sledovat nebo popisovat anebo jsou nezvládnutelné, jako je až agresivní vztah člověka ke krajině, k Planetě. Tak hluboko padají a jdou (ne)hodnoty od Vás paní Věro Roubalová-Kostlánová. Pro informaci... (zkráceno)<|i>

David 82844  37 let 17.08.2019 10:31
[Petra Janů] Petra Janů. Je krásná holka,úžasná,usměvavá okouzlujicí atd. Mám rád je jí hity a nej víc se mi líbí hit Nejvišší bod nad nížinou kterou poslouchám každý ráno ta mě nastartuje. Petra je a bude ikona i dáma z velikánským D :-))

Tomáš 31237  23 let 16.08.2019 20:34
[Lucie Borhyová] Sympaticky

Mirka 46253 16.08.2019 16:07
[Tomio Okamura] Tam už je to o ničem.Ja už 219 ani nečtu,tam už píše málokdo.

Pejsan 82208 16.08.2019 13:43
[Tomio Okamura] 219 už zase jede musel jsem jít pryč to se nedá ani to nečtu lenka se bude měnit na hatu nebo jak včera jsem ji poslal na dovolenou tak jede milospani dovolila

Karlos 82210  35 let 16.08.2019 07:59
[Petra Janů] Petra Janů. Má ty nejkrásnější písničky, který mě každý ráno na startujou rád poslouchám její písničky. Je to nádherná ženská na svůj věk,mám jí rád takovou jaká je usměvavá a okouzlující. Prostě ženská jak má být

Ivana 82108  34 let 15.08.2019 21:30
[Petra Janů] Petra Janů. Je úžasná rocková zpěvačka,její písničky mám ráda. Je to skvělí člověk,obdivuju její hlas a upřímnost a že si na nic nehraje je prostě super ženská

Mirka 46253 14.08.2019 19:49
[Tomio Okamura] Zdravím,tak se dívám na Babišovo stránky a David 5822 a Marcele pěkně dává do těla.Dobre se bavim.

David 82134 14.08.2019 14:59
[Tomio Okamura] Mirko,Fando,Pejsane zdravím.Jeníček i mamka jsou v pohodě.Dívám se na Babišovy stránky a je to tam čím dál horší.Ted jsem sice odepsal 5822,té sprosté bábě,ale jinak už bych se na to vykvák.To raději sem tam napíšu tady.Na Zemanových stránkách nás 219 fakt hledala i včera.Mějte se dobře.

Mirka 46253 14.08.2019 08:33
[Tomio Okamura] Dobre ráno,vcera jsem se dívala na ostatní stránky a pěkně jsem se zasmala.11.srpna v den kdy jsem vykazovala,ze jsme na jiných stránkách,219 nás hledala u Miloše Zemana.Jemu to nedalo a nechal tam svůj komentář,pred tím tam nikdy nebyl.Je to k zasmání.

Fanda 46426  73 let 13.08.2019 21:54
[Tomio Okamura] Dobrou noc a hezké sny

Fanda 46426  73 let 13.08.2019 20:14
[Tomio Okamura] Zdravím přátelé , to je dost že jste tady ,
Davide co Jeníček? je zdráv? mamka taky?
Ještě jenom dodatek , Mařena je tak zblblá , že píše o Mirce jako by byla dědek , holt levný alkohol dělá svoje ,
Zatím čauves ozvu se až později

Mirka 46193 13.08.2019 20:12
[Tomio Okamura] Fando.Davide,Pejsane,ja píšu až večer,kdy se vracím z práce.Taky jsem byla překvapená,ze nás Michal tak vypeskoval.Tyto stránky nejsou reálný život a nejde je poměřovat se životem každého z nás,kdyz se vůbec neznáme a spojuje nás jen společný pohled na politiku a migraci.Davide,ja už se tam taky nevrátím,jen budu podporovat Stániu pod anonymem.Mejte se hezky.

David 82134 13.08.2019 19:07
[Tomio Okamura] Stania píše pod číslem 78935.

David 82134 13.08.2019 19:03
[Tomio Okamura] S těmi vrabci,to je celá Marcela,velmi prosté stvoření,ale není agresivní,totéž Mašín.Nesouhlasím s nimi,ale dalo se s nimi diskutovat.Zajímavé je,že mám na politiku stejný názor jako 219,ale lidsky se s ním nedá vyjít.

David 82134 13.08.2019 18:57
[Tomio Okamura] Já Babišovy stránky čtu.Včera psala Stania jako Bond a Mirka jako James.Dnes už jen pod číslem.Pejsane,kdybych se tam objevil,tak 219 zase dostane záchvat.Nabízeli jsme s Mirkou mír a vidíte jak nás Michal spéroval.Přitom jsme to oba mysleli dobře,at je klid a prostor k psaní.

Pejsan 82199 13.08.2019 18:42
[Tomio Okamura] 134 já vím je to jak říkáte

Pejsan 82199 13.08.2019 18:37
[Tomio Okamura] vraťte se k babisovi tam je aspoň sranda marcela mi doporučila jít krmit vrabce ani neví že skoro žádné nejsou

David 82134 13.08.2019 18:37
[Tomio Okamura] Zdravím taky Mirku a doufám,že se ozve i Stania.

Anonym 82134 13.08.2019 18:36
[Tomio Okamura] Pejsane zdravím.Když si ráno přečtu Parlamentní listy a Vlastenecké noviny,tak nemusím číst toho cvoka 219.Zabral si celé stránky a uvidíte,že za chvíli tam bude psát sám.Mějte se i Fandovi přeju příjemný večer.

Pejsan 82207 13.08.2019 17:36
[Tomio Okamura] zdravím Mirku a Fandu dnes nikdo nikde tak já také odcházím

Petr 18526  30 let 13.08.2019 15:06
[Dara Rolins] O tu starou silikonovou vražedkyni má ještě někdo zájem, že se pořád ukazuje?? Stará hnusná prééza.Nechtěl bych takovou škaredku, ani jako uklizečku. Hnus!!

Ilona 80254  55 let 12.08.2019 21:26
[Václav Vydra] Pane Vydra, ještě stále si myslíte, že jste udělal dobře, když velebíte Áčka?
Vážně Vám to stojí za ty peníze? Tak si představte holku, která si spoustu let šetří a díky Vám ( "když je chválí p. Vydra, tak to nemůže být špatné..") šla do Áček..,teď nemá peníze a ani auto. Ještě se jí vysmáli. Zbyli jí oči pro pláč..

Mirka 46193 12.08.2019 21:14
[Tomio Okamura] Fando,Pejsane dobrou noc.

Fanda 46426  73 let 12.08.2019 21:06
[Tomio Okamura] Mirko , dobrou noc pochopitelně i pro Pejsana
Začalo pršet po šesté hodině , asi půl hodiny a 18 mm , celkem dobré

Mirka 46193 12.08.2019 20:52
[Tomio Okamura] Fando,219 Vám stejně neodpoví,vzdyt jen opisuje titulky.

Mirka 46193 12.08.2019 20:44
[Tomio Okamura] Přidáme,mi je to úplně jedno,hlavne,ze mám na chvíli klid od 219.

Pejsan 82159 12.08.2019 19:52
[Tomio Okamura] strejda google dokonce ví kde jste no nebojte neprozradím ale oni vás asi také najdou

Fanda 46426  73 let 12.08.2019 19:24
[Tomio Okamura] Mirko zadal jsem 19ce práci ohledně paprsku světla , ale co je důležité , tak jak mě poradil Pejsan "strejda Google ví všechno" , tak mimo jiné jsem si zadal - země placatá nebo kulatá - kliknout na "zkusit štěstí" a přečíst hned první článek o You Tuberech , hlavně poslední octavec

Mirka 46193 12.08.2019 14:44
[Tomio Okamura] Oprava treba

Mirka 46193 12.08.2019 14:44
[Tomio Okamura] Fando,ja ale nevím jak to dát Stanii vědět,zatim jsem na nic nepřišla.Na nás už se valí bouřka,ale vody je zděná.

Fanda 46426  73 let 12.08.2019 14:10
[Tomio Okamura] Mirko jsem rád že jste se ozvala "babo jedna" už jsem měl strach že si Vás nikdy nepřečtu , dneska i to sluníčko svítí lepší
Přeji si aby to Stania pochopila a přidala se
Zdravím a naschle

Mirka 46193 12.08.2019 13:44
[Tomio Okamura] Fando,jsem ráda,ze jste pochopil.Ty Babišovo stránky už jsou v háji.2 19 je duševně nemocný člověk a ustupuje si právo na celé stránky.Je to hrůza co z něho leze,jen doufám,ze Stania taky pochopí.Mejte se hezky a příště zase tady.

Anonym 46426 12.08.2019 13:31
[Tomio Okamura] Mirko , dobrý den , nebude Vám vadit když se sem tam přidám ,
Taky pozdrav pro Staniu , pokud se ozve
Přeji hezky den Fanda

KrálPavel 18594  55 let 12.08.2019 10:46
[Tomáš Ortel] Dobrý den,
konečně jste člověkem , který se nebojí nazývat problémy v naší banánové republice správnými jmény. Češi jsou stádo a potřebují vůdce.
Karel Kryl byl jednička za komančů , vy jste jednička dnes. Ať vám vydrží zdraví a odhodlání tmelit lidi , protože to co se tady už dlouhodobě děje , nemá se selským rozumem nic společného. Rád se zúčastním vašeho koncertu a ten poslední v Písku byl naprosto špičkový a jedinečný - vaším upřímným a profesionálním projevem a neskutečnou a velice přátelskou atmosférou.Těším se nejenom sám nadalší v Košicích u Tábora.

Mirka 46193 12.08.2019 08:33
[Tomio Okamura] Stanio,zdravim.Stranky pana Babiše už jsou v troskách,tak doufám,ze tady to bude lepší.Ozvete se!

PetrČamlík 10950  71 let 11.08.2019 11:54
[Tomáš Klus] Dokončení uměle zkráceného textu: Proto jen útoky na Babiše, tehdy jako na podnikatele jsou mimo slušné lidské počínání, protože existuje jen obvinění a rozsudek již předem, aniž někdo veřejně v kritickém myšlení vyjádří problém i JINAK = z druhé či jiné světové strany. Právo má dnes takový "rozsah" daný mágy, že odsouzen může být každý ..

Moje otázka pane Klus či Klusi na Vás a na jiné přisluhovače totalitního zaměření zní: "KDO VÁM POPSAL JEVY, DĚJE, DĚJINY, HISTORII LET 1989, KDY JSTE BYL V PLENKÁCH A Z TĚCH PLENEK VÁM STŘÍKALA ŠPÍNA A STŘÍKÁ I NA VAŠE KŘESŤANSTVÍ DODNES, NEDÁVNO NA LETENSKÉ PLÁNI ( V TÉ PRAZE JEN DAVOVÝMI VÝKONY DĚJINNĚ POSEDLÉ )? " Lze pouze dodat, že to všechno s Vámi i kolem Vás se může dít jen proto, že jevy, děje, dějiny, historie nebyly dodnes dostatečně rozsáhle či vůbec popsány, také proto, že jedna totalita vystřídala tu druhou a skupina disidentů a spol drží vlivem Západu a Bruselu EU česká veřejná média, Českou televizi a Český rozhlas JAKO RUKOJMÍ. Nápad, doporučení: "DEJTE VEŘEJNÁ MÉDIA DO RUKOU NEZÁVISLÝCH LIDÍ, MAJÍCÍ KREDIT NOVODOBÉHO MYŠLENÍ I NA BÁZI RESPEKTU K HISTORII, TAK JAK TO SLÍBIL HAVEL BEZ CENZURY A DOJDE K OBROVSKÉMU SBLÍŽENÍ A VÝKONU SPOLEČNOSTI". Agrese je největší nebezpečí světa, říká křesťanství i Hawking a to není agrese komunistická, je to agrese obecně lidská. Píše: Petr Čamlík, 1947

PetrČamlík 10950  71 let 11.08.2019 11:47
[Tomáš Klus] ano, stojí za to to vydat knižně .., aby ta muchlanice pana Tomáše Kluse ke lži až zločinu s cílem ovlivnit děje a dějiny dostala širší rozměr! §
Nemám dotaz, nemám pochvalu, vyžadovanou jakousi fakultou či kým. Mám nápad: :"Kritické myšlení". Když čtu Tomáše Kluse, jak si stěžuje, že ho lidi urážejí, tak si vzpomenu na Hawkinga a jeho konečná geniální slova po předchozích bájných super sděleních: "Raději ignorovat ( svoji ) vědu, než vytvářet ( přes ni ) iluze". Přeložím do praxe: "Než se hrát na geniálního hudebníka politického ražení a vytvářet iluze ( halucinace ), raději si primárně tiše někde zahrát a ptát se, zda tóny nejsou falešné". Člověk, tedy Klus, pokud by nebyl pomatený, nebude mluvit o svém křesťanství a zároveň nepůjde na demonstraci proti Babišovi s přednášením davových nefaktických tvrzení, nepřipíše Zemanovi nálepku chytrého "kágébáka", vyvolávajícího vědomě rozruch a rozdělení společnosti bez důkazů toho. Kdyby totiž politici slušně a odpovědně konali, nedostal by se Miloš Zeman a prezident Zeman často k obtížné roli, kterou plní.

Pochopí Klus snad také, že v roce 1989 měl asi tři roky věku!! Tak ti sdělím pane Klus za 1.), že Havel hlásal principy, které poté ignoroval a zradil a to se táhne dodnes. Za 2.) na protesty občanů Havel vyhlásil, že již je to jejich věc a on stahuje na Hradě rolety. Za 3.) na odpor občanů mající odpovědnost odpovídal Havel a jeho politici - disidenti ihned v roce 1989 a po něm, po nich, že jen lidé posedlí starými pořádky chtějící jejich návrat jsou ti, kteří nepřejí jiným bohatství a že když budou ti bohatí boháči, tak všichni budeme bohatí ( abyste dnes pane Klus Babišovi bohatství vyčítal na demonstraci na Pláni v prokleté dějinami davové Prahy 1948, 1968, 1989, 2019 = co se tam odhrálo, mělo nakonec vždy neblahé následky a důsledky ). Za 5.) to rozhodující v propadu naší vlasti se neodehrálo v opoziční smlouvě Zemana s Klausem, ale dávno, deset let před tím v letech 1989-1993, vážený pane Klus!! §§ Navíc vládl po roce 1993 pan Václav Klaus a dostal tak výraznou podporu, že kdo neřekl, že jde s ním, tím byl od ODS automaticky odsouzen jako starý komunista, což hlásali i disidenti a politici Havla. Je to ještě jen několik let zpět, kdy agitátorka ODS Němcová šmahem drtila každý kritický postoj s konstruktivními nápady, označovala je od jako od lidí jen potomků krve komunistů, tzn. na nás podobné - na mě, ač jsme s komunismem neměli nic společného a nesli v jeho následcích a důsledcích oběti .. Za 6.) není Zeman tím, který by primárně vytvářel situace dělení společnosti, dělení společnosti vytváří ti i na demonstracích připravených známou skupinou, kteří dopředu jednoznačně národu vnucovali léta, že Zeman jako zlořád prezidentem nebude a tak, atd., apod. Babišovo veřejně všem prospěšné Čapí hnízdo stojí, nebylo nic rozkradené, je tam přidaná hodnota i užitek a problém může být jen etický, že Babiš mohl peníze přenechat jiným, ovšem tehdy byl pouze a jen podnikatel. Proto jen útoky na Babiše, te... (zkráceno)<|i>

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77230

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti