Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Emil 46222  61 let 22.07.2017 15:15
[Andrej Babiš] Faltynkovi to přejí tobě ani ň. a 128547;

Anonym 90186 22.07.2017 12:40
[Andrej Babiš] Faltýnek loni získal z Agrofertu 4,6 mil. Kč, asi dvakrát víc, než dříve

Anonym 90186 22.07.2017 11:22
[Miloš Zeman] Vznikla proto, že levicová ani pravicová koalice nebyly možné. Levicovou zamítli potenciální partneři především kvůli osobě Miloše Zemana, pravicovou zase strany, které vystupovaly proti Václavu Klausovi. Došlo tak ke spolupráci v době voleb nanejvýš neočekávané, a sice mezi velkými politickými rivaly.
Pakt byl odborníky i médii často kritizován, ironicky se slovo opoziční přetvářelo do spojení o pozicích, protože přesně o nich měla smlouva podle mnohých být. Strany si vzájemně přihrávaly pozice v důležitých úřadech, korupce a klientelismus prý začaly významně růst, se smlouvou byla také spojena řada afér. Najdou se však i její zastánci, kteří tvrdí, že spolupráce dvou nejsilnějších stran, byť ideově roztříštěných, vyvedla zemi z krize. Akceptoval ji i tehdejší prezident Václav Havel, třebaže i on se vůči ní často vymezoval.
Po volbách v roce 2002, které znovu vyhrála ČSSD, se předsedou vlády stal Vladimír Špidla, který v době opoziční smlouvy zastával pod Zemanem funkci ministra práce a sociálních věcí. Sociální demokracie tehdy už ale složila koalici s Lidovci a Unií svobody, a tak Zemanova čtyřletá vláda byla jedinou vládou jedné strany, byť měla významnou podporu opoziční ODS, s níž dohromady podle mnohých tvořila v podstatě něco jako vzájemně prospěšnou koalici.
Téměř dvě dekády poté, co aktéři této vlády vstoupili oficiálně do svých funkcí, stojí Česká republika před otázkou, nebude-li se historie do jisté míry opakovat. Vzhledem k masivní podpoře hnutí ANO totiž není vyloučeno, že i letos, po říjnových volbách, se dočkáme jednobarevné vlády. Hnutí Andreje Babiše by k tomu potřebovalo podporu kolem 35 %. Preference ukazují sice nižší čísla, někde kolem čtvrtiny všech hlasů, ale volební potenciál už třiceti procentní hranici o několik procent překračuje. Vzhledem k pochybným tendencím někdejšího ministra financí a pravděpodobně budoucího premiéra je tak nyní důvod k jistým obavám.

Anonym 90186 22.07.2017 11:19
[Miloš Zeman] Přesně před devatenácti lety, 22. července 1998, začala republiku řídit vláda Miloše Zemana. Byla to jediná jednobarevná vláda v historii samostatného Česka, která získala důvěru a přežila celé čtyři roky. Kromě Zemana byl klíčovým aktérem také Václav Klaus, tehdejší předseda ODS.
Při hlasování o důvěře vládě z přítomných 136 poslanců hlasovalo 73 pro, potřebných bylo 69 hlasů. KDU-ČSL a Unie svobody hlasovaly proti, KSČM se zdržela, avšak proslulým se hlasování stalo proto, že celkem 63 poslanců za ODS ze sálu záměrně odešlo, čímž byli považováni za nepřítomné. Návrh o důvěře díky tomu prošel a započal tzv. opoziční smlouvu, slavný pakt, v němž ODS v čele s Václavem Klausem umožnila jednobarevnou vládu sociálních demokratů.
Smlouva o vytvoření stabilního politického prostředí v České republice uzavřená mezi Českou stranou sociálně demokratickou a Občanskou demokratickou stranou. To byl celý název opoziční smlouvy, která upravovala politickou situaci v Česku po předčasných volbách a definovala spolupráci mezi dvěma ideově zcela odlišnými stranami. ODS se smlouvou zavázala, že nevysloví Zemanově vládě nedůvěru, a tím této vládě prakticky zaručovala důvěru po celé funkční období.

Anonym 90186 22.07.2017 11:17
[Miloš Zeman] Je hezké, že chceme podle našich představitelů pomoci řešit problém na místě, tedy v Libyii, jen nikdo prakticky neřekl, co by to mělo znamenat.
S finanční pomocí Itálii jsme se moc nepřetrhli Bez nějaké vojenské intervence by to řešení přímo v Africe nejspíš nešlo a bylo by asi zábavné sledovat debatu ve sněmovně, kdyby na projednávání české vojenské účasti na takové misi došlo.
Česko a vůbec země V4 projevují dost pozoruhodný nevděk vůči Německu a kancléřce Merkelové, která vzala problém středoevropského regionu na sebe, takže o uprchlících si tady můžeme příjemně v klídku debatovat, aniž by nás to něco stálo.
Pro ty, co žijí jen z titulků v médiích a hrůzozpráv na Primě a na Nově, je potřeba připomenout, že Německo imigrační krizi nezpůsobilo a že údajné pozvání uprchlíků do Evropy je dost mýtus. Šlo o řešení aktuální situace, kterou státy na Balkáně a Maďarsko nebyly schopny zvládnout a důsledek vydírání premiéra Orbána. Počet uprchlíků do Evropy z Blízkého východu narůstal už od jara, několik měsíců před údajným pozváním, což lze číselně doložit. Německo se ekonomicky nehroutilo, naopak prosperuje a společnost se nezrozložila pod návalem milionu imigrantů. Nakonec se ukazuje, že Merkelová měla s výrokem My to zvládneme pravdu. To my jsme to nezvládli. A tak máme letost stop stav na dvanáct lidí.
Těžko se divit, že jsou na západě od nás politici poněkud podráždění, když o nás slyší.
Udělení azylu ostatně neznamená trvalý pobyt, až důvody azylu pominou, uprchlíci by se měli vrátit. S repatriací je samozřejmě problém, ale to by byl náš problém a byl by samozřejmě řešitelný, kdybychom chtěli. Některé problémy jsou jen technické problémy.
O účinnosti kvót se dá diskutovat, ale kvóty nejsou míněny jako řešení problému, ale hašení následků toho, co se před dvěma lety začalo masově dít. Nikdo po nás nechce, abychom se podíleli na potížích Francie a Německa a Británie s druhou generací imigrantů, to je jejich věc. Ekonomicky z imigrace těžili, ať si to vyřeší.
Teď je ale zjevné, že někdo tady kalhoty spustil úplně zbytečně. Výsledek je ten, že tu stojíme bez spodků a nikdo nás nemá rád. Jenomže někdo si národní hrdost představuje jako běhání po lesích v maskáčích a nejspíš i s vytetovaným znakem Psohlavců na tučném zadečku.

Anonym 90186 22.07.2017 11:14
[Miloš Zeman] Italský premiér Paolo Gentiloni se ohradil proti zemím V4, které nechtějí přijímat uprchlíky na základě kvót.
Během páteční návštěvy Turína reagoval na dopis premiérů vlád České republiky, Polska, Maďarska a Slovenska. Premiéři na své středeční schůzce v Budapešti Itálii přislíbili podporu a vyzvali ke zřizování registračních center pro uprchlíky mimo EU. Taky ale znova řekli, že nechtějí přijímat uprchlíky na základě povinných kvót.
Na to Gentiloni, jehož země nese největší břemeno ohledně uprchlíků z Afriky, reagoval drsnými výroky, že některé státy nemají Itálii poučovat: Itálie je konfrontována se zátěží, o kterou se může podělit Evropa. Máme právo žádat solidaritu od našich sousedů a zemí, s nimiž sdílíme projekt EU. Nenecháme se poučovat. Také nemůžeme trpět výhružná slova, jako jsou ta, která jsme slyšeli od sousedních zemí. Odpovídáme klidně, že my svou povinnost nadále plníme. Žádáme, aby svou povinnost plnila celá Evropa, aniž by udílela pochybné poučky.
My ovšem poučíme rádi. Trochu to připomíná ten Renčínův vtip, kde Bůh říká: Češi. Škoda, že nebyli při stvoření světa. Mohli poradit.
Zatím radil aspoň prezident Zeman planetě svou lámanou angličtinou, že je potřeba nasadit proti teroristům tz dronz a tz helikoptrz. Nějak to neudělalo velký dojem. Asi že Česko žádný tz dron použitelný proti teroristům nemá.
Pokud jde o nás, je potřeba připomenout, že nepřijímáme prakticky žádné uprchlíky. Letošní stop stav na dvanáct lidí je výsměchem Evropské unii, a pokud to někomu není jasné, ztratil soudnost. Je to také ukázka diletantismu české diplomacie. K takovému postoji není žádný ekonomický a bezpečnostní důvod. Pokud bychom i jen namátkově vybírali celé rodiny, pravděpodobnost, že se mezi nimi vyskytne terorista, je nulová.
Počet 2600 lidí, kteří by k nám přišli na základě kvót je velmi nízký. Cizinců u nás žije a pracuje asi 300 tisíc. Za války v bývalé Jugoslávii přišlo do Česka 3,5 tisíc uprchlíků z Bosny a Hercegoviny a 1100 muslimů z Kosova. Tehdy to ale s nikým ani nehnulo, protože společnost ještě nebyla zmasírovaná zemanismem, okamurismem a konvičkismem s jeho mytologií o znásilňování našich bílých bezbranných dcer svalnatými mladíky, kteří jednou rukou drží pod krkem nebohou děvu a v druhé svírají drahý chytrý mobil.

Anonym 90186 22.07.2017 11:11
[Miloš Zeman] Je zjevné, že se českým politikům opravdu dobře daří vyvolávat nenávist mezi lidmi. Dokazuje to i incident na pražském koupališti v Divoké Šárce, o kterém informuje deník Blesk. Žena tam fotila muslimku v šátku, která ji poté poprosila o smazání snímků. Místo toho se muslimka od ženy dočkala napadení škrcení a kopání.
Pořádali jsme výlet pro třináct dětí. Jedna z žen, která byla s námi jako vedoucí, nosí na hlavě šátek. Najednou k nám přišla cizí paní, která si nás začala fotit. Paní s šátkem k ní přišla a proprosila ji, aby fotky smazala. Na to konto jí fotící začala nadávat, kopat do ní a dokonce škrtit, řekla Blesku svědkyně konfliktu.
Podle pozorovatelky ovšem muslimce, která se pouze bránila, nikdo nepomohl a všichni jen přihlíželi. Svědkyně tak zavolala policii, která obě ženy odvezla k výslechu.

Anonym 90186 22.07.2017 01:54
[Miloš Zeman] Čína zastavila na svém území výstavbu třiceti velkých uhelných elektráren, které měly po svém dokončení produkovat okolo 17 GW energie. Současně zrušila licence k provozu 104 menších elektráren, čímž škrtla dalších 120 GW. Přesto se nepotýká s nedostatkem energie.
Jak zmiňuje například Úřad národní statistiky, spotřeba energie v Číně stoupla v roce 2016 o 1,4 %, a současně poklesla spotřeba uhlí o 7,4 %. Rostoucí ekonomika založená na OZE totiž dokáže takové výkyvy ustát, aniž by výrazněji zatížila rozpočet.

Anonym 90186 22.07.2017 01:52
[Miloš Zeman] ABB dodala společnosti Lidl Polska tři rychlonabíjecí stanice. Tento maloobchodní řetězec zakoupil i originální aplikaci ABB, která využívá možnosti digitální nabídky ABB Ability.Aplikace ABB Ability umožňuje monitorování a řízení vlastní nabíjecí sítě společnosti Lidl v Polsku sestávající ze čtyř rychlonabíjecích okruhů na bázi stejnosměrného proudu. Společnosti skupiny Lidl po celé Evropě investují do e-mobility již více než jeden rok.Stejné investice provádí Lidl rovněž v Polsku. Tři prodejny již umožňují zákazníkům bezplatně nabíjet své elektromobily. První rychlonabíječka byla nainstalována v Poznani u 600. prodejny Lidl v Polsku.
Další tři dodané na základě nejnovější objednávky byly nainstalovány u nových prodejen ve Varšavě (na ulicích Modliska a Puawska) a v Distribučním centru v Grodkowě ve Slezsku. Pro každé z těchto míst byl vybrán stejný model nabíječky - Terra 53 CJG.
Tato nabíjecí stanice se instaluje v prodejnách Lidl po celé Evropě: více než 100 nabíjecích stanic je zprovozněno ve Švédsku, Německu, Nizozemí, Velké Británii, na Slovensku, ve Francii, Švýcarsku, Španělsku a Maďarsku. V souladu se svou strategií udržitelného rozvoje společnost Lidl plánuje instalaci dalších nabíjecích stanic.

Anonym 90186 22.07.2017 01:49
[Miloš Zeman] Za první tři měsíce tohoto roku se Číně podařilo instalovat a zapojit solární elektrárny o výkonu 7,21 GW. Tím se celková kapacita solární energie v Číně zvýšila na 85 GW, a znovu se tím potvrdila dominantní pozice této země na poli světové distribuce OZE.

Anonym 90186 22.07.2017 01:48
[Miloš Zeman] Německá energetická společnost EnBW oznámila, že do roku 2020 vybuduje podél tamních dálnic tisíc nových nabíjecích stanic.

Anonym 90186 22.07.2017 01:47
[Miloš Zeman] Poptávku po elektromobilu Hyundai Ioniq Electric dalece předčila očekávání jihokorejské automobilky. Teď nemá dost baterií, aby mohla uspokojit všechny zákazníky.

Anonym 90186 22.07.2017 01:46
[Miloš Zeman] Elon Musk avizoval potřebu vybudovat minimálně 2-3 další gigatovárny na pravidelném setkání amerických guvernérů. Už delší dobu je známo, že Tesla připravuje stavbu nových gigatováren - nejen v USA, ale i dalších regionech světa.Konkrétní lokace má Tesla oznámit do konce letošního roku. Už je téměř jasné, že jedna gigatovárna bude v Číně, jedna by mohla být i v Evropě (možná dokonce v Česku! ).Je dokonce možné, že celkem by v průběhu následujících desetiletí mohlo vyrůst po celém světě až 20 gigatováren!

Anonym 90186 22.07.2017 01:44
[Miloš Zeman] Během června 2017 se v Číně prodalo téměř 44 tisíc aut do zásuvky. Plug-in hybridy a elektromobily tam do konce letošního roku přesáhnout 2% podíl na trhu.

Anonym 90186 22.07.2017 01:43
[Miloš Zeman] Češi si po americký elektromobilech Tesla mohou nyní pohodlně pořídit on-line s dodáním do druhého dne také elektromobil BMW i3.Ten byl vyvinut jako ideální vůz do evropských měst.Do nabídky elektromobilů Alza přibyl po vozech Tesla Model X, S a Model 3 také zástupce prvotřídní evropské automobilky.

Anonym 90186 22.07.2017 01:42
[Miloš Zeman] Poslední květnové dny byly horké a slunečné nad celou Evropou. Velká Británie si díky tomu může připsat nevšední rekord: solární elektrárny dosáhly výkonu 8,75 GW. Víc, než ty jaderné.Rekordní výroby dosáhly britské solární elektrárny dne 26.5. 2017. Číslo se nemusí zdát velké, ale pro Anglii znamená mnoho. Je to totiž čtvrtina zdejší celonárodní spotřeby.
Dokud obnovitelné zdroje energie díky omezenému počtu aplikací generovaly promile nebo jednotlivá procenta národní spotřeby, skutečně stály stranou zájmu.
Ale úspěch v podobě celých 25 % nenechal chladné ani tradičně konzervativní Brity. Zprávu, kterou potvrdil správce sítě, společnost National Grid, a také Sheffieldská univerzita, vysílaly všechny zpravodajské kanály.

Anonym 90186 22.07.2017 00:41
[Miloš Zeman] Už i Američané si povšimli přátelství prezidenta Miloše Zemana s největším českým zbrojařem Jaroslavem Strnadem. Podle webu Real Clear Defense se právě kvůli Strnadovi a jeho napojení na Rusko nechce s českou hlavou státu setkat jeho protějšek z USA Donald Trump. V pondělí se bude na vládě hovořit o zakázce za 4,7 miliardy korun na nákup obrněných vozidel a dle materiálu ji dostane právě Tatra Export z Kopřivnice, která Strnadovi patří.

Anonym 90186 22.07.2017 00:37
[Miloš Zeman] Blížící se kampaň před druhou přímou volbou českého prezidenta zřejmě udá pravidla pro účast hlavy státu v soutěži s ostatními řadovými kandidáty. Podle člena Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí Jana Outlého by proto prezident Miloš Zeman měl zvážit své cesty do krajů v době kampaně, nebo zahrnout náklady na setkání s občany jako bezúplatné plnění do volebního limitu, který činí 50 milionů korun.

Anonym 90186 22.07.2017 00:35
[Andrej Babiš] Česko začalo v tichosti splácet pokutu ve výši 810 milionů, kterou má na triku kvůli špatnému kontrolování přesunů a registrací zvířat. České ministerstvo zemědělství se proti ní sice snaží stále bránit žalobou, tu jí ale už jednou Evropská komise zamítla. Ačkoliv spor česká strana vidí jako nedořešený, splácet začít musela. Do unijního rozpočtu poslala už skoro 256 milionů. Na vině jsou přitom s největší pravděpodobností i firmy z holdingu Agrofert, který ještě donedávna vlastnil Andrej Babiš (ANO).

Anonym 90186 22.07.2017 00:32
[Miloš Zeman] Pro 31168
Největší uhelná společnost světa omezuje těžbu kvůli obnovitelným zdrojům
Společnost Coal India, největší těžařská uhelná společnost na světě, totiž ohlásila uzavření 37 svých podzemních dolů. Nejsou už ekonomicky udržitelné.Uzavření sedmatřiceti dolů, tedy 9 % z jejich celkového těžebního portfolia, má přinést úsporu přibližně 124 milionů dolarů. Definitivní odstavení těchto těžebních úseků má být dokončeno v březnu roku 2018.Hned z kraje ledna tohoto roku Indie opět snížila cenu obnovitelných zdrojů energie. Skok o 26 % (tedy výkupní cenu nyní 3,8 centů za kilowatthodinu pro solární energii) už nedokáže žádná tepelná elektrárna v Indii dorovnat. Podobné možnosti, jako solární energetika, nyní navíc nabízí i větrné farmy (5,4 centů za kWh). A uhlí tím ztrácí na využitelnosti.Jak píše například populární komentátor rozvoje indických obnovitelných zdrojů, Saurabh Mahapatra: V Indii se uhlí stává záležitostí bohatých, kteří si mohou dovolit utrácet. A takových tu moc není.
Ve srovnání s obnovitelnými zdroji energie bledne nejen těžba uhlí, ale i provoz tepelných elektráren. Indická vláda nyní pozastavila plány na rozšíření a dostavbu 14 GW uhelných elektráren, protože jejich provoz není dlouhodobě udržitelný. Alokované zdroje budou přesunuty na OZE.
Kdo chce dnes těžit a prodávat uhlí, musí hledat prostor, jak v konkurenci levných OZE ušetřit, dodává Mahapatra. Pro Coal India to znamená, že se musí vzdát podzemní těžby uhlí. V souvislosti s nastavenými trendy se ale toto opatření jeví jako poměrně zoufalá snaha setrvat ještě pár let na pozici, která není dlouhodobě perspektivní.
Coal India vytěžila v roce 2015 598,61 milionů tun uhlí. Loni už to bylo jen 554,13 milionů. Uzavření sedmatřicítky dolů znamená snížení těžby o dalších 31 milionů tun.
Těžba uhlí už Indii nic nového nepřináší, jen rostoucí náklady spojené s těžbou a znečištěné ovzduší. Větrná a solární energetika se oproti tomu stává s každou další sezónou levnější a dostupnější.
Za loňský rok byla kapacita tepelných elektráren rozšířena o 7 665 MW, a přitom za stejnou dobu narostla pozice indických OZE o 14 140 MW. V přetahování o to, kdo bude v příštích letech Indii zásobovat energií, už dnes tahá uhelný byznys za kratší část provazu.

Kj 37213 21.07.2017 22:08
[Andrej Babiš] Problémy s filtry pevných částic, které se podle Ústředního automotoklubu ČR týkají dvou ze tří aut s dieselovým pohonem, mohou být podle odborníků způsobeny i příměsemi, které se vmíchávají do nafty.

Babiš nám oddělá motory je je mu to jedno. Hlavně když vydělá naa řepce ty svoje miliardy. Proto si také sám sobě schválil zákon o meřu v naftě. Povinně si ji všichni do dieselu lejeme a dýcháme ty kancerogeny plnými doušky. Tak kdo vydrží víc? Naše plíce nebo motor? Myslím, že obé to má za pár.

Kj 37213 21.07.2017 21:30
[Andrej Babiš] Zadlužení roste.
MF uvedlo, že díky těmto příjmům získalo peníze, které umožnily posílit výdajové priority vlády. "Od 1. července 2017 tak mohlo dojít ke zvýšení služebních tarifů příslušníků bezpečnostních sborů o deset procent, ke zvýšení platových tarifů zaměstnanců v kultuře a nepedagogických pracovníků ve školství o 9,4 procenta či sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách o 23 procent," uvedl ministr financí Ivan Pilný (ANO).

Takže plky o 20 ušetřených miliardách jsou jen Babišovy lži. Místo toho přidal darmožroutům ve státní správě, kteří produkují hromady papírů a šikanují slušné lidi.
Nikdy nic kloudného nevyrobí. Jen spotřebovávají a prožírají naši budoucnost.

Anonym 31168 21.07.2017 20:46
[Miloš Zeman] Všechny lumpy co nám sem chtějí zatahovat migranty je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.

Anonym 37178 21.07.2017 18:02
[Andrej Babiš] Ministerstvo financí pod vedením Andreje Babiše (ANO) a Ivana Pilného (rovněž ANO) zadlužilo Českou republiku jen za první pololetí roku 2017 o 175 miliard korun, což je asi desetina našeho celkového dluhu nasekaného od vzniku Československa v roce 1918.

Jenda 81178  34 let 21.07.2017 17:21
[Bára Štěpánová] Tři otázky, tak 1. Působí na mě "zvracopudně". 2. V nejhlubším koutě mé mysli nenajdi nic pěkného.3. Líbí se mi, jaké je to trdlo a jak pěkně padají jeji sympatie. Tedy všude mimo Prahu. Pražáci jsou trochu více "jiní".

Anonym 31168 21.07.2017 16:33
[Andrej Babiš] Dělání pořádku v Česku se bez prosazení diety přitroublým důchodcům jakou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku se to neobejde.Když zde současní důchodci masově volili lumpy a nechali jim Česko rozprodat,zadlužit a rozkrást ,tak mají nárok jedině na to o hladu sušit hubu.

Anonym 31168 21.07.2017 16:26
[Andrej Babiš] Pro 37224 Na splácení státního dluhu je třeba na prvním místě podchytit stávající důchodce,podle zásady,že kdo si dluhy nadělal ať si dluhy zaplatí.A ne že si ten vlastizrádný lump Kalousek,hned jak se dítě narodí spočte kolik set tisíc toto dítě dluží do státní pokladny.Tomuto lumpovi bude dobře v budoucnosti velice slušet pokec s pořádně krutým katem.Místo dlužení to chce začít starými lumpy nadělané dluhy svižně splácet a to i za cenu,že přitroublí důchodci co lumpy volili a jejich zlodějny tolerovali budou chcípat hladem.

Anonym 31168 21.07.2017 16:14
[Miloš Zeman] Pro 90186.S náhradou ropy elektrickou energií to není také jednoduché.Ta se zase ponejvíc vyrábí z ropy nebo uhelných elektráren.Ta energie z nebe sama nespadne.to jenom Židé tvrdili,že jim v poušti začala padat manna nebeská.Dnes se ukazuje,že šlo nejspíše o výtrusy jednoho druhu lišejníku.

Anonym 31168 21.07.2017 16:05
[Miloš Zeman] Jurečka z KDU je vlastizrádný lump co chce za každou cenu národ Čechů zlikvidovat.Proto sem chce bezhlavě tahat Ukrajince do zemědělství a tak Čechy připravit o práci.Pak by usazen=é Ukrajince začali zde vládnoucí lumpové brát do armády a využívat je proti rebelujícím Čechům.Proto to chce krutou rervoluci a vše co se prolhalo do vlastizrádné a zločinecké organizace KDU vybíjet na katovských mučírnách s bezbřehou krutzostí za vlasdtikzradu.Navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastikzrádných rodů,tak zachránit národ Čechů před úplnou likvidací zde sedmadvacetz roků vládnoucími lumpy.Chce to dosteat revolucí k moci krutou ruku mladé generace aby začala dělat pořádek ve zde sedmadvacet roků budovaném kapitalistickém svinčíku.Až mladá generace s touto prací skončíé tak bude Česko bez lidovců a i bez kněžského dobytka.

Anonym 37224 21.07.2017 14:51
[Andrej Babiš] Státní dluh se prudce zvýšil, každý Čech už dluží 170 tisíc korun

Anonym 37224 21.07.2017 14:49
[Andrej Babiš] Státní dluh se v prvním pololetí zvýšil o zhruba 175 miliard korun na 1,789 bilionu korun. Za růstem je prodej státních dluhopisů, které ministerstvo financí prodávalo na trhu za výhodných podmínek.

JozefHusánik 86130  51 let 21.07.2017 12:07
[Martin Veselovský] Dobrý den pane Veselovský,
zhlédl jsem váš příspěvek na A (Útoků na zahalené ženy přibývá)
Jste věcný a to je správné!
Postrádám však snahu zjistit skutečné důvody vzniku odklonu České majority od dosuď vstřícného přístupu k muslimům!
Svědek mé svatby je muslim a je to můj nejlepší přítel.Přesto já i on nemohu souhlasit se způsobem řešení pomoci muslimům,tím že si je k nám nabereme hlava nehlava - v našem případě,spíš nehlava!
Špatná politika a až násilný způsob - pašování lidí do EU je důvodem vzniku emocí a radikálních projevů dosuď pohodových občanů!
Tu vůbec nejde o to,zda pomáhat,ale komu a jakým způsobem!
Lidé se děsí toho že do EU přichází tisíce mužů bez rodin a jsou to lidé bez minulosti.Také míra pomoci je neúměrná,vlastním lidem se zdaleka nedostává takového zájmu,jaký je věnován migrantům.
To jsou otázky které niko nepokládá a právě proto jsou u lidí již předem zodpovězené!!

Anonym 90186 21.07.2017 11:38
[Andrej Babiš] TV Barrandov musí vysvětlit, proč protěžuje zástupce Babišova hnutí
O Duel Jaromíra Soukupa, který vysílá TV Barrandov, se zajímá Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. V diskuzním pořadu se totiž do 22.června vždy objevil zástupce hnutí ANO, což chce RRTV po komerční televizi vysvětlit.TV Barrandov se po úspěchu Týdne s prezidentem, rozhodla zařadit ještě jeden politicky zaměřený pořad. Majitel televize si vytvořil Duel, ve kterém se dvěma politiky hodnotí současnou situaci v České republice. Výběr hostů je však evidentně ovlivněn snahou dát největší prostor zástupcům hnutí Andreje Babiše.
Kromě předsedy ANO, který se stal pravidelným hostem, se tak v Duelu objevil třeba Jaroslav Faltýnek, nebo Dan Ťok. A právě tato neobjektivita při výběru respondentů vadí Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. Ta žádá po Barrandovu vysvětlení, na které má televize 30 dní.

Anonym 31168 21.07.2017 09:14
[Miloš Zeman] Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Kj 10920 21.07.2017 06:34
[Andrej Babiš] Skutečnost, že ministr financí našel tři a půl miliardy na valorizaci penzí, glosoval na sociální síti také novinář Hospodářských novin Petr Honzejk: Nesmírně mě baví titulky, že Babiš našel 3 a půl miliardy na zvýšení důchodů. Představuju si, jak AB s prohlubujícími se vráskami na čele bloudí chodbami úzkostlivě firemně řízeného ministerstva financí, kde vše zařezává do haléře, oči mu zvolna vlhnou beznadějnou empatií k důchodcům, když tu najednou skrze neodbytně deroucí se slzu zahlédne pod dveřmi jedné ze stovek kanceláří v křídle, kde ještě nikdy nebyl, stokorunu. Veden instinktem dobrého hospodáře bere za kliku a v tu ránu: Ha! Do chodby se vyvalí hromada peněz, kterou jeho cvičené oko neomylně odhadne přesně na tři a půl miliardy korun! Hosana, volá. Sbíhají se úředníci a při pohledu na AB stojícího vprostřed řeky peněz, nad kterou jako by se vznášel, padají jeden po druhém na kolena a šeptají Svatý, svatý, svatý!! :)), napsal Honzejk na sociální síti. Tento příspěvek s pobavením sdíleli jak ministryně Michaela Marksová, tak její vládní kolega a šéf lidovců Pavel Bělobrádek.

Anonym 85254 20.07.2017 23:36
[Jožo Ráž] Jsem zdravotní sestra, narodila jsem se v Olomouci,přehrávám si vaši písničku sesrička s klamárom.Mrzí mě, to oddělemí od Slovenska.Podpořte naši stranu, SPR-RSČ M.Sládek.Stačí zadat SPR-RSČ M.Sládek.Tíhnete, tak, jako já ke slovanství, to je důvod, proč jsem vás oslovila.

Kj 10920 20.07.2017 23:24
[Andrej Babiš] Corruptissima res publica plurimae leges

Souhlasíte Emile s tímto citátem?

Kj 10920 20.07.2017 23:22
[Andrej Babiš] Emilku, skutečně oduševnělé příspěvky. Ale bohužel jste nám neřekl nic. Pouze nadávky a plky o ničem.
Nicméně to je pro uctívače Babiše normální. Takže je mi Vás tak trochu líto.

Emil 46821  61 let 20.07.2017 22:22
[Andrej Babiš] Pane Rezku,Vy jste vědma??

Emil 46821  61 let 20.07.2017 21:18
[Andrej Babiš] Andreji přečetl jsem tvou knihu, jsi borec kéž by to vyšlo jak si přeješ máš to v hlavě srovnané na rozdíl od těch pitomcu co jsou ve vládě 29 let.Ziskal jsi další voliče,jen tak dál Anonym aKJ jsou už třetí den na praškach.Jsi jistý vítěz voleb!! a 128514; a 128512; a 128514;

Emil 46821  61 let 20.07.2017 21:12
[Andrej Babiš] Anonyme , nečekej a začni u sebe!!

Emil 46821  61 let 20.07.2017 21:11
[Andrej Babiš] Kj ty by jsi měl dostávat denně elektrické šoky,aby jsi už konečně dostal rozum,Pandrholo.

Emil 46821  61 let 20.07.2017 21:09
[Andrej Babiš] Kj ty nejsi ovce ale beran čau.

Veronika 37220  30 let 20.07.2017 20:56
[Marta Jandová] Právě jsem slyšela píseň školíš mě. Žiju s tyranem a celou píseň jsem probrečela, je nádherná, pravdivá a Marta ji neskutečně procítěně zazpívala. Obrovská pokora a obdiv. Opravdu nádherná píseň,ale svým způsobem děsivá, že si to musíme prožívat.

Kj 10920 20.07.2017 20:38
[Andrej Babiš] Ars vera et falsa diiudicandi difficillima est.

Bohužel to většině ovcí v našem státě uniká

ZbyněkRezek 19282  60 let 20.07.2017 19:47
[Andrej Babiš] Andrej Babiš sní o tom, jak bude za 20 let. To už bude dávno po smrti. Vše, co udělá, je v budoucnu mrtvé. Memento mori, Babiš. Neuniknete. Není třeba se vámi zabývat. Již dnes se bojíte. A to vás zničí.

Kj 10920 20.07.2017 19:41
[Andrej Babiš] Pro 31168.
Pořádný bejkovec, na ně. Aby už přestali ti senilové uctívat sedmilháře Bureše.

Anonym 31168 20.07.2017 18:46
[Andrej Babiš] Každému politickému lumpovi co oblbuje národ lepšími zítřky je třeba v humánním duchu roztrhnouti hubu od ucha až k uchu.

Anonym 31168 20.07.2017 18:42
[Andrej Babiš] Pro Kj Ukazuje se ,že budoucnost důchodců bude přesně taková co na internetu dlouhou dobu předpokládám.Bude na výplatu důchodů jen na holý zadek bejkovcem.

Anonym 37224 20.07.2017 18:29
[Andrej Babiš] Míra zadlužení členských zemí Evropské unie se v prvním čtvrtletí zvýšila na 84,1 procenta hrubého domácího produktu (HDP) z 83,6 procenta v závěru předchozího čtvrtletí. Nejvýrazněji podíl státního dluhu k HDP vzrostl v Česku, a to o 3,1 procentního bodu na 39,9 procenta.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90580

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti