Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 94158 07.07.2017 12:40
[Miloš Zeman] Červen opět potvrdil excelentní úspěch české ekonomiky. Je to úspěch naší vlády a také prezidenta, který nebrání poctivým zákonům jako jeho předchůdci. Češi potřebují dobrého prezidenta, a to minimálně jako je dnes pan Zeman. Je naprosto jedno, kdo to bude. Nesmí ale stranit zločinu a podílet se na rozkrádání majetku státu, potažmo nás českých občanů. Je jen otázkou proč byl pan Drahoš vyhozen, či proč utekl z Akademie věd. Slušní lidé z toho místa odchází ve věku kolem 90 let a opravdu až pod kytičky. Z blízké minulosti máme přehršel negativních prezidentů. Každý z nás obyčejných lidí si nepřeje vrátit dobu za Kalouska. Věřím, že po volbách na hermanoviny, kalouskoviny a jiné sprosťárny si nikdo nevzpomene. Bolševici ve 48. roce dělali totéž. Doufám, že tak nedopadneme.

Anonym 90186 07.07.2017 12:19
[Miloš Zeman] Kardinál Vlk na Husův svátek přijížděl, kardinál Duka ale zřejmě považuje oslavy narozenin stále neprověřeného kancléře Mynáře za důležitější. Pravda, Duka je dominikán a Hus byl kacíř, ale na druhou stranu náš kacíř a významný, dokonce i Mussolini o něm napsal zamlada nějakou brožurku a svatý Jan Pavel II. ho označil za reformátora církve, tak by šlo přimhouřit jedno oko. Napoleon byl větší lump a pořád ho Francouzi berou vážně.
Víme, že akty jsou zábavnější než pietní akty a každý pohřeb připomíná sekulární české duši, že všeho do času a v prach se obrátíš, což nálady nedodá, ale Sobotka je katolík, tak by mohl mít trochu spirituální nadhled.
Můžeme jen doufat, že královna Alžběta bude mít pevný kořínek po matce, takže ještě tak deset nebo patnáct let nebudeme muset řešit, kdo se obětuje a pojede do Londýna. Ale ještě jsou tu Čunek a Veleba, ti už dlouho nikde nebyli. Jen aby je Alžběta nepřežila.

Anonym 90186 07.07.2017 12:18
[Miloš Zeman] Postižení nemocí, která by mohla mít pracovní název tyvoleteďeštězasezemřelMandela zachvátilo českou politickou scénu. Příznaky jsou, že se nikomu nikam nechce, zvlášť když se na místě vyskytují nějaké věnce, pronáší se projevy, které je nutné přežít, a nad vším se vznáší duch nějakého významného zesnulého, který se sice už nemůže ničemu moc bránit, na druhou stranu už mu nikdo nemůže nic provést.
Takto prezident nedorazil 8. května na Vítkov, 17. listopadu na Národní třídu a nikdo na pohřeb Helmuta Kohla, krom ministra životního prostředí. Nikdo do Betlémské kaple, nikdo do Husince.
Pravda, Ježíš říká, nechte mrtvé pohřbívat své mrtvé, tak by se to snad dalo vyjádřit jako jistá sebereflexe v případě pana prezidenta (míněno samozřejmě politické zesnutí) nebo vyjádření českého názoru na stav Evropské unie, ale snad by s ohledem na své místo v historii měli státníci zvážit, že jednou recipročně na jejich pohřeb okolní země vyšlou postavy stejného těžkého kalibru a my se budeme cítit uraženi. Mohli zkusit poslat aspoň Klause. Ten sice považuje Evropsku unii za zlo, ale zase se rád ukazuje na veřejnosti, tak by to třeba vzal. I Bill Clinton přijel, a to třeba musel vzdát nějakou ze svých dobře honorovaných přednášek nebo nešel na golf. Všechno je otázka priorit.

Anonym 90186 07.07.2017 12:16
[Miloš Zeman] Zeman také mluví o tom, že by přestěhováním vepřína vznikla jen prázdná plocha a že by došlo k národohospodářským ztrátám. Na to mu Rada připomněla, že to už je vlastností pietních míst, že se k ničemu jinému nepoužívají, třeba Terezínský památník. A jaký by tam mohl být hypermarket nebo parkoviště! Poláci vedli před lety vášnivou debatu, jestli smí mimo areál koncentráku stát nějaký obchod. My jsme někde úplně jinde. Spíš někdo připomene, že za ty peníze na výkup vepřína by se dalo postavit půl kilometru pražského metra.
Zeman je prostě parazit, který tak jako si jiní paraziti pochutnávají na shnilé kůře využívá temných nálad ve společnosti s cílem udržet se ještě nějakou dobu na výsluní nebo tam, kde to za výsluní považuje.
Orwellova Farma zvířat končí scénou, kdy spolu hodují prasátka a lidští obchodníci a ostatní zvířátka se na to koukají oknem. Dívají se na prasata a na lidi a zase na prasata a zjišťují, že už neumí poznat, kdo je kdo.
No ano, takové věci se občas stávají.

Anonym 90186 07.07.2017 12:14
[Miloš Zeman] Představitelé rady také říkají, že Zeman na vepřín v Letech během dvaceti let změnil názor. V červnu 1998 Zeman tvrdil, že by šlo v případě peněz na odkoupení vepřína o zanedbatelnou položku, a to i ona údajně požadovaná částka 600 milionů korun na vybudování památníku obětem českého teroru vůči romským spoluobčanům.
Pan prezident prostě časem dospěl k názoru, že neustálé a nekonečné tahanice nejsou řešením, protože zcela zbytečně překrývají historickou paměť, vysvětlil Ovčáček. Možná to ovšem někomu účelově vyhovuje, protože na sporu může politicky parazitovat, doplnil.
Ovčáčkův argument je toho typu, že se dá samozřejmě použít i na Zemana samotného, takže nemá velkou váhu. Stejně tak by se dalo říci, že Zeman nadbíhá té části veřejnosti, která Romy považuje za podřadné a zdegenerované a příživníky společnosti. Lidé rádi poslouchají o tom, že ten tábor nebyl koncentrační, že nebyl vyhlazovací a že tam lidé jen umírali na tyfus, což jistě bylo dáno tím, že nebyli schopni dodržovat základní hygienické zvyklosti. A stejně šlo o osoby práce se štítící, tak co.
Abychom to řekli celkem jasně, i kdyby, každý má samozřejmě právo se štítit čeho chce, dokonce se smí štítit i práce a není to ještě důvod posílat někoho do místa, kde by tyfus dostali i Zeman a Klaus (další zpochybňovač role tohoto tábora a podmínek tam panujících), a to bez ohledu na jejich hygienické zvyklosti. V Davosu nebo na Rhodosu samozřejmě tyfus nehrozí, tam leda tak obezita z nedodržování dietního režimu.

Anonym 90186 07.07.2017 12:13
[Miloš Zeman] Proti výrokům prezidenta Zemana ohledně (ne)zrušení vepřína postaveného na místě někdejšího romského koncentračního tábora v Letech u Písku se ohradila Vládní rada pro romské záležitosti.
Neradi připomínáme zrovna osobě prezidenta symbolu Česka, že pietní území se k jiným praktickým a komerčním účelům neužívá. Připomeňme existenci rozsáhlých, prakticky nevyužitých ploch v Osvětimi, Terezíně, Lidicích, Ležákách a na mnoha jiných místech poznamenaných rasistickými genocidami druhé světové války, říká se ve vyjádření Rady.
Vnímáme jej jako snahu posílit svou pozici v nadcházejících prezidentských volbách podrýváním činnosti současné vlády a jejího premiéra. Jde o výrok populistický, sdělila serveru Lidovky Martina Horváthová, občanská členka Rady.
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček ale tvrdí, že kampaň dělá sama rada. Ve svobodné zemi má právo na názor i prezident republiky. V oné vládní radě by si to měli uvědomit.

Anonym 90186 07.07.2017 12:11
[Andrej Babiš] Ve videu je vysvětleno, že hlavním účelem firmy je vydělávání peněz, jenže stát má zastupovat zájmy občanů, obstarávat zdravotnictví, školství nebo infrastrukturu. Jedná se v podstatě o naprostý opak, uvádí Vila.V demokracii mají rozhodovací moc občané, zato ve firmě je to ředitel a nadřízení. Velké firmy jsou naprosto totalitně fungující organizace, vysvětluje protagonista.
Ředitel firmy má za úkol ze své společnosti dostat ten největší zisk, zato prezident (či jiný politik) má zastupovat zájmy veřejnosti, hledat shodu a vést diplomatická jednání. Proti politikům můžeme protestovat, nebo je dokonce veřejně urážet, což by v jakékoli firmě dost pravděpodobně znamenalo ztrátu zaměstnání.
Vila ukazuje nesmyslnost srovnávání státu a byznysu na příkladu americké pošty, která prodělává. Ano, protože smyslem pošty není vydělávat peníze. Jejím smyslem je zprostředkovat občanům poštovní služby! Stejným případem je podle něj zdravotní péče, jejímž účelem nemá být vydělávání peněz, ale záchrana lidských životů.
Když prezident Trump mluví o tom, že chce řídit stát jako firmu, to by bylo možné pouze v případě, že bychom žili v totalitní diktatuře. Vlastně

Anonym 90186 07.07.2017 12:11
[Andrej Babiš] Protagonista Nando Vila ve videu říká, že řídit stát jako šéf firmy je rozhodně lákavá myšlenka. Ale po pěti sekun.ách přemýšlení zjistíte, že zase tak skvělá není. Šéf velké firmy má řídit byznys. A vláda prostě není byznys, říká Vila.

Anonym 90186 07.07.2017 12:10
[Andrej Babiš] Řídit stát jako firmu, to je heslo, kterým si Andrej Babiš získal mnoho voličů. S podobnou rétorikou ale uspěl také současný americký prezident Donald Trump. V USA vzniklo video, které se nyní šíří zejména po sociálních sítích a které ukazuje, že firma je od státu naprosto odlišná a podobný přístup vede spíše k totalitě.

Anonym 90186 07.07.2017 12:03
[Andrej Babiš] kupina Július Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových kluků. Po kartách s názvy Július Šuman, István Léko, Ivo Rittig, Karel Randák, Miloš Zeman, David Rath, Radka Kafková, František Mrázek, Ivan Jonák, Alexej Beljajev, Ivo Svoboda, Jaroslav Faltýnek, Libor Široký, František Hákač a Radovan Krejčíř, Václav Klaus, Martin Pecina, Ivan Langer, Stanislav Gross, Marek Dalík, Peter Kovarčík, Jozef Kubů, Tomáš Pitr, Jiří Veselý, Ján Ducký a Alexandr Bílek, Miroslav Šlouf je tu další Alexander Babiš. Mladší bratr Andreje, před rokem 1989 byl aktivním estébákem, udával. Později pracoval pro svého bratra, čelil podezření z podvodu ve společnosti ČEZ. Nyní se pohybuje v oboru, který Andrej poslední čtyři a půl roku reguloval, v pojišťovnictví.

Anonym 90186 07.07.2017 11:53
[Andrej Babiš] Po třicetileté válce byla země zbídačená, počet obyvatel království klesl ze tří milionů na cca 800 tisíc, ze 150 tisíc selských usedlostí zelo 80 tisíc prázdnotou. Velké části měst, která byla mnohem více postižena než venkov, byly v sutinách nebo chyběli obyvatelé. Např. v Táboře bylo 81 % domů opuštěných, Hradci Králové 70 %, v Litoměřicích 70 % atd.Obyvatelstvo bylo třeba nahradit, a protože Češi v jazykovém smyslu mimo hranic království vyjma exulantů nesídlili, stěhovali se do země vzhledem ke geografické blízkosti především Germáni. Další vzestup přistěhovalectví do země nastal později za Marie Theresie, která začala podporovat podnikání. S Germány (z německých zemí a z dnešního Holandska) přicházeli Románi (z dnešní Francie a Itálie) a další.
Bod obratu v česko-německých vztazích v českých zemích hledejme už v roce 1740, kdy Prusko odtrhlo většinu Slezska, čímž byla narušena rovnováha mezi příslušníky obou hlavních zemských jazyků. Zemští Němci se stali menšinou a začali se pochopitelně obávat, že je početně silnější Češi, navíc s vyšší natalitou, pohltí. Proto se při každé příležitosti snažili o vytvoření umělé německé většiny. Stali se tím centralisty na rozdíl od federalisticky smýšlejících alpských Němců, kteří si po druhé světové válce začali říkat Rakušané, a Čechů.Navíc nikdo z českých panovníků se nepokusil sjednotit oba hlavní zemské kmeny na základě nějakého vyššího ideálu. Češi a Němci žili v zemi vedle sebe, nepodařilo se z nich vytvořit jednotný politický (smluvní) národ.

Anonym 90186 07.07.2017 11:51
[Andrej Babiš] Potlačené české stavovské povstání ukončené bitvou na Bílé hoře bylo první fasí prvního celoevropského válečného konfliktu, třicetileté války. V čele rebelujících českých stavů (pojato zemsky) byli jazykově Němci ve většině.V bitvě na Bílé hoře bojovali, uplatníme-li jazykové kriterion, Češi s Němci proti Čechům a Němcům, ale např. také Tataři proti kozákům a podobně. Byl to konflikt o moc, nábožensky v podstatě neutrální (protestanti bojovali na obou stranách, byť jedna válčící strana byla nábožensky tolerantnější), v žádném případě to nebyl konflikt národnostní. Čechy a Moravu pak opouštěli čeští bratři pro svou víru, které se nechtěli vzdát podle prosazované zásady cuius regio eius religio (čí zem, toho náboženství) bok po boku (jazykově) Češi i Němci v přibližně stejném počtu.

Anonym 90186 07.07.2017 11:50
[Andrej Babiš] Masaryk husitství glorifikoval, jeho heslo Tábor je náš program je známé navzdory faktu, že běsnění husitských vojsk a bojůvek zlikvidovalo ve střední Evropě většinu kulturních statků budovaných pracně po několik století. Například v Chomutově táborité vyvraždili 2500 mužů a všechny ženy a děti upálili. Havlíčkův Brod úplně zničili, vše žijící zmasakrovali, v Prachaticích a v Ústí nad Labem taktéž nenechali nikoho naživu. Mnoho dalších měst zplundrovali a pak vypálili. Odhaduje se, že husité vybili asi třetinu obyvatelstva českých zemí (ztráty v bitvách byly zanedbatelné). Celkem jimi bylo v Čechách vypáleno přibližně 170 klášterů a několik stovek kostelů. K tomu se musejí přičíst i zvěrstva během jejich spanilých jízd do okolních států. Podle dnešní terminologie masový vrah Jan Žižka se stal národním hrdinou a je s podivem, že Masaryk, vyzdvihující při každé příležitosti humanismus, převzal nelidské husitství do svého národního programu. A co je nejhorší, nikdo s výjimkou historika Josefa Pekaře se nad tím dodnes nepozastavil.

Anonym 90186 07.07.2017 11:49
[Andrej Babiš] Do stejné kategorie bludů patří i tvrzení, že husité byli vlastně první demokraté. O husitské éře se vyjádřil Josef Jungmann takto: Češi té doby byli postrachem všech národů, ale kvůli svým náboženským novotám se jevili tak odporní, že byli po dlouhý čas považováni za nejhorší národ na světě .

Anonym 90186 07.07.2017 11:48
[Andrej Babiš] V přístupu k Janu Husovi a husitství se často objevují nacionalistické nebo marxistické bludy, avšak Hus byl církevní reformátor. Český mythus z něj činí jakéhosi národně českého protikatholického svatého nebo dokonce protiněmeckého myslitele, komunisté vytvořili mythus o husitství jako o povstání lidu proti církvi, jež bylo jakousi protokomunistickou utopickou revoltou, a proto neúspěšnou. Jelikož žoldnéři křižáckého vojska pocházeli většinou z německých zemí a výpravy pronikaly do Čech z Bavorska a přes jižní Moravu z Rakouska, vznikl další český blud o národnostním boji Čechů proti Němcům, který byl presentován tvrzením o odvěkém boji s Němci Čechy ohrožujícími. Je to tvrzení nepravdivé, protože šlo o boje, které měly náboženské a politické, nikoliv národnostní pozadí .

Anonym 90186 07.07.2017 00:39
[Miloš Zeman] Při návštěvě Varšavy se americký prezident Trump setkal předními polskými polskými politiky i zástupci zemí iniciativy Trojmoří. Mluvil o potřebě čelit ruským ambicím, zajistit energetickou bezpečnost regionu a o nebezpečí Severní Koreje. Vrcholem Trupova varšavského programu byl jeho projev na náměstí Krasiských. Během něj vyzval země NATO, aby dostály svým aliančním závazků, slíbil, že Spojené státy dodrží článek pět alianční smlouvy a varoval Rusko před podporou nepřátel Západu. Rovněž mluvil o islámském terorismu a dalších hrozbách pro západní civilizaci.

Sabina 89138  26 let 06.07.2017 23:37
[Michaela Nosková] Dobry den velmi se mi libi film s vami Crossroads je krasny..:)libi se mi ty pisnicky v tomto filmu..:):):)jsou nadherne a celkove to jak jedete v tom aute jak vam tam hraji ty pisnicky hlavne ta Bye bye bye je krasna..casto si ji poustivam..libi se mi jake tam ma ta holka slunecni bryle..jsou velmi stylove a nadherne..:):):)celkove tento film je krasny..Britney Spears tam krasne zpiva..

Anonym 90186 06.07.2017 22:51
[Miloš Zeman] Bolsevik Cuba dela starou belu, pijan Zeman dela druhou, oba neplni ukoly predepsane funkci ale prachy berou jako by uhli rubali. To je mi poradek, to jsou priklady pro narod.

Anonym 90186 06.07.2017 22:50
[Miloš Zeman] Lidový prezident..Zatímco elity zúčastněných národů žvatlají s Trumpem, ten náš se válí v loďce jako ulovený vorvaň.

Anonym 17847 06.07.2017 21:17
[Miloš Zeman] Ohledně migrantů je třeba se držet zásady,že každý občan má za povinnost udělat v životě vše aby se další generace měla lépe než generace stávající.Když občané některé země toto nerespektují a nechají svoji zemi lumpům zbídačit,tak ať za uvedené sami platí a ne jít opruzovat do jiných zemí,že tam mají za povinnost ho dobře živit.Proto z tak lumpácké organizace jako je EU a NATO svižně zdrhat a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska s jeho rozsáhlými trhy.Všechny lumpy co nás zatahli do područí EU a NATO za vlastizradu.odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Sabina 89138  26 let 06.07.2017 20:44
[Leona Machálková] Jeste bych rada rekla ze Leona Machalkova je podle me jedinecka ceska zpevacka..krasne zpiva..jeji pisnicky jsou nadherne..:):):)aj klipy na ty pisnicky ta pisnicka Den kdy se vrati laska k nam je nadherna..:)aj ta Konec detskych snu..kdybych nekdy mela tu moznost tak bych s ni chtela nekdy zpivat treba klidne tu pisnicku Konec detskych snu ta je nadherna..:):):)

Anonym 90186 06.07.2017 20:24
[Andrej Babiš] Redaktoři reagují podobně: Nezvládnou to sami, musí to schválit také senát. Ústavní změny nelze dělat bez toho, aby souhlasily obě komory. Ale co bude, když tu jednu komoru vypustíte?
Babiš na to není schopen odpovědět, tak uhýbá: Dobře, ale tohle pro mě není prioritní. Já jen popisuju, jak stát funguje. Kdyby takhle fungovaly firmy, všechny zbankrotují.
Opět jeho posedlost státem jako firmou. Proto by chtěl přímo volené starosty a žádné zastupitele a zrušit kraje. Že je demokracie také nějaká diskuze a vyvažování moci, o tom zřejmě nikdy neslyšel nebo to do jeho mozkové kůry nijak neproniklo. Přímo voleného starostu, který by si mohl bez zastupitelstva řádit, jak by chtěl, by prý pohlídali voliči. Jak ho budou hlídat ve stotisícovém městě, na to žádný recept nemá. Jak by taky mohl mít nějaké demokratické povědomí, při jeho normalizačním komunistickém původu a estébáckém agentství. O tom zřejmě na schůzkách se s. Šumanem moc nemluvili.
Měli jsme tady ve vládách už různé bývalé komunisty, ale ať byli, jací byli, někteří z nich byli aspoň chytří a věděli, že se hraje podle nových pravidel, a ta nová pravidla znali.
A tahle osoba by chtěla být premiérem. Nemohl by si tu ústavu aspoň přečíst, když má podle ní vládnout? Řečeno jeho slovy, ušetřili bychom si tak jednou dost času, peněz. A my dodejme i nervů a ostudy.

Anonym 90186 06.07.2017 20:22
[Andrej Babiš] Andrej Babiš, který je presumptivní premiér, jak tomu kdysi říkal Jiří Paroubek (pak z toho naštěstí houby bylo), projevil své neználkovství. Jak se ukázalo, chtěl by měnit ústavu, kterou ani nezná a neví, jak se to dělá. Vyšlo to najevo v jeho rozhovoru pro Lidové noviny 1. 7. (redaktoři Kateřina Surmanová a Ondřej Koutník).
Mluvilo se o zrušení senátu a snížení počtu poslanců. Čím méně politiků, tím lépe, tvrdí Babiš. Jenže pak hrozí, že přijde někdo, kdo malého počtu politiků využije a zabetonuje se tím, že změní ústavu. Žádný senát ho nezastaví, oponují redaktoři.
Dvě stě poslanců už dnes může přece změnit ústavu, pravil Babiš. Jenže to se plete.
Že je to nesmysl, na to poukazuje už server demagog: Ústava je v hierarchii právních norem tzv. ústavním zákonem, pro jehož změnu je třeba většího počtu hlasů, než je tomu u běžného zákona. Souhlas musí udělit 3|5 všech poslanců a zároveň 3|5 přítomných senátorů. Na rozdíl od běžného zákona, pokud neudělí souhlas také 3|5 senátorů, nelze jej nahradit větším počtem hlasů poslanců. V žádném případě tedy poslanci, byť v kompletní shodě, nemohou sami změnit ústavu, jak argumentuje Babiš. Vždy musí jít o vůli dvou komor.

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 20:15
[Josef Vágner] Ahoj a 128512;hezky zpivas vim ze jsi hral kutne hore ale ja bouzel tam nebyla tak si preju kdybi si moch hrat zas okoli kotne hore ja pujdu natobe poprve faninka tynka.

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 20:07
[Petr Bende] Ahoj a 128512;hezky zpivas byla jsem natobe jednou v kutne hore ale to jsem byla jezte mala ja bych si prala kdybi si moch zas hrat v okoli kutne hore faninka tynka.

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 20:01
[Petr Janda] Dobry den a 128512;moc hezky zpivate tesim se na vas koncert kutne hore ja pujdu na vas poprve uz jste hral v koline ale ja tam bouzel nebyla tak snad ted to uz vijde faninka tynka

Anonym 18519 06.07.2017 19:38
[Ornella Štiková] Ornelo.Ta tvoje matka to je prase nechutný,humus,celebrita,luzák,extrament nehrubšího zrna.Měla jí matka vymočit odporný prase.

Anonym 90186 06.07.2017 19:28
[Andrej Babiš] Předseda hnutí BOS, plukovník Jaroslav Štefec, působil při prezentaci programu své formace jako chytrá horákyně. "Jsem zásadním odpůrcem vystoupení z NATO," odrážel zdánlivě prozápadně kritiku Severoatlantické aliance z publika. "Je lepší nyní zůstat v NATO než se nechat tlačit Evropskou unií do společné evropské armády," naznačil pak, že jeho "severoatlantická orientace" zase tak prozápadní není.
Zbytek poprvé po 28 letech mluvil na veřejnosti o armádě. Pochválil poslance, že v minulém týdnu ústavní většinou umožnili držitelům zbraní použít je podle vlastního uvážení v zájmu ochrany státu. "Zaplaťpánbu za ten zákon. Umožňuje vládě udělat domobranu z dvou set tisíc myslivců, kteří mají brokovnici. Většina z nás jsou myslivci, neznám organizovanější skupinu," prohlásil.
Dnešní nepřítel podle Zbytka není vidět, "ale je mezi námi". Smyčka kolem Česka se prý utahuje, v Paříži, Berlíně i ve Vídni se radikalizuje islamistická část populace. "Běžte do Vídně, tam se bojí jít žena i na nádraží, protože ji osahávají," tvrdí.
Ohlasy konference BOS v řadách odborníků na bezpečnost jsou negativní. "To je přesně to, co teroristé a fanatici chtějí, vytvořit islamofobii, a tím přiklonit na svou stranu muslimy, kteří se chovají slušně," řekl pro HN senátor a exministr vnitra František Bublan z ČSSD.
Podle bývalého federálního ministra obrany Luboše Dobrovského, který Zbytka po roce 1990 propustil z armády, jde o přímé ohrožení demokracie. "Zvolili jsme si politiky typu Zemana či Babiše, kteří dělají všechno pro to, aby oslabili naši demokracii. A v této oslabené demokracii se pak snadno množí struktury jako tato, která mi připomíná Lidové milice nebo nacistické SA," uvedl.

Anonym 90186 06.07.2017 19:26
[Andrej Babiš] Skoro jako na neonacistickém srazu si chvílemi mohl připadat návštěvník bezpečnostní konference, kterou minulý čtvrtek uspořádalo v hotelu Olšanka na pražském Žižkově nové politické hnutí BOS.
"Jsou to Židi, s židákama tu nejsou dobré zkušenosti. Proč je sem tahají? My chceme být Češi," ozývalo se z davu.
Plejáda obdobně ostrých výpadů proti demokracii, polistopadovému režimu, Evropské unii či NATO byla stejně pestrá jako složení účastníků.
Konferenci sice uspořádal nový politický subjekt, mající ambici dostat se do sněmovny, ale ústřední postavou byl muž, který pomohl dostat Miloše Zemana na Pražský hrad. Právě pod dohledem bývalého plukovníka Zdeňka Zbytka se totiž v současnosti kolem hnutí BOS (Bezpečnost, odpovědnost, solidarita) soustřeďují předlistopadoví vojáci a pohraničníci z Československé lidové armády.
Na akci dorazilo bezmála 150 lidí. A kromě es předlistopadových ozbrojených složek vystoupili i nejbližší spolupracovníci současného prezidenta a 8722; téměř výhradně s orientací na Rusko. Vedle exministra Zemanovy vlády Jaroslava Bašty, exposlance ČSSD Miloše Titze a současného poslance Zdeňka Ondráčka z KSČM, někdejší policejní "mlátičky" z roku 1989, byli přítomni zástupci prokomunisticky orientovaného Klubu českého pohraničí a Českého svazu bojovníků za svobodu.

Anonym 17847 06.07.2017 17:20
[Miloš Zeman] Na internetu píší,že starosta v Mexiku se oženil s krokodýlem.Asi mu došlo,že některé ženské mají hubu vetší nežý krokodýl,tak to udělal v zájmu svojí větší bezpečnosti.

Anonym 17847 06.07.2017 17:09
[Miloš Zeman] Zase zde vládnoucí dobytek cenzuruje-Po rebolucije třeba u cenzorů vybíjet celé jejich vlastizrádné rody.

Anonym 17847 06.07.2017 17:03
[Andrej Babiš] U cenzorů bude třeba po revoluci odporážet celé jejich vlastizrádné rody za škody co národu Čechů dělají.

Anonym 17847 06.07.2017 16:54
[Andrej Babiš] Zase zde vládnoucí dobytek cenzuruje.

Anonym 90186 06.07.2017 16:31
[Andrej Babiš] Na letošní Karlovy Vary Babiš a jeho tým nebudou vzpomínat dobře. Jeho nejbližší PR pracovníky Prchala a Kubovičovou ochranka nepustila na party televize HBO, se samotným Babišem zase nechtěla jít na večeři Uma Thurman. Vary asi budou mít problém

Anonym 90186 06.07.2017 14:47
[Andrej Babiš] OECD
V Česku se od počátku krize v roce 2008 snížila produktivita práce nejvíce ze všech států OECD.
I přes nízkou nezaměstnanost se v Česku od roku 2008 snížila reálná výše mezd, a to o více než 15 procent.
Podprůměrně si Česko vede při srovnání rovnosti příjmů mužů a žen, výdělky mezi pohlavími se liší přibližně o 45 procent.

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 14:46
[Michal David] Dobry den a 128512;moc hezky zpivate moc bych si prala kdybi ste moch hrat v okoli kutne hory vim ze ste byl jednou v koline ale ja tam bouzel nebyla tak snad priste mejte se vase faninka tynka .

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 14:22
[Lucie Vondráčková] A lucicko utebe taky doufam ze te snad nekdo pozve okoli kutne hory modlim se a jak faninka tynka.

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 14:19
[Ewa Farna] A ewvicko vim ze jsi byla ted v nymburce ale ja bouzel nemohla natebe jit tak to teda snad vijde zas priste doufam a modlim se snad te nekdo zas bozve okoli kutne hory faninka tynka jo a mas hezkyho pejska a 128512;jak se jmenuje?

Anonym 10913 06.07.2017 14:13
[Janek Ledecký] Dobry den a 128512; moc hezky zpivate bylste v koline ale ja bouzel na vas nebyla ale budete hrat v kutne hore tak to uz snad vijde ja pujdu na vas poprve tak se mejte faninka tynka budu se tesit na vas koncert.

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 14:02
[Jakub Smolík] Dobry den vase pisnicky se mi vazne lybi a 128512;faninka tynka

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 13:57
[Petr Kolář] Ahoj petre a 128512;moc hezky zpivas moc bych si prala kdybi si moch hrat v okoli kutne hory vim ze si si hral dvakrat v kutne hore a pak jezte v caslavi ale ja tam tdycky bouzel nebyla tak snad priste uz opravdu tva faninka tynka

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 13:44
[Martin Harich] Ahoj a 128512;hezky zpivas prala bych si kdybi si moch hrat v okoli kutne hory .

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 13:09
[Lucie Vondráčková] Proste jsou super obe dve jdou to hvezdy lucka vondrackova i ewa farna mam vas holky obe 2 rada ste super obe dve a 128512; a 128512;

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 13:06
[Lucie Vondráčková] Lucka vondrackova umi moc hezky krasne dobre zpivat a neni vubec namyslena vunec nanic si nehraje a ma hezky mili hlas a je prima herecka a lucka vondrackova nekrici kdyz zpiva je proste hrozne super mam ji proste moc rada a budu a jezte mam moc rada ewu farnou a budu tyhle holky proste budu myt rada faninka tynka a preju aby vihrali obe dve slavika lucka aby mela 1 misto a ewa aby mela hned 2 misto

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 12:47
[Monika Absolonová] Jak jsem uz psala tady jednou monika absolonova hezky zpiva ale jen proste nechapu proc tenkrat rekla luce vondrackovi ze neumi zpivat to se muze stat prece vsem zpevakum nebo zpevackam ja samorejme chapu ze nekdo ma rad tuhle zpevacku a nekdo zas tamtu ale ja proste budu dycky fandit luce vondrackovi ta si proste zaslouzu slavika lucka vondrackova toho udala co nejvic proste faminka tynka .

Anonym 90186 06.07.2017 12:39
[Andrej Babiš] Dalším důvodem přistěhovalectví byl spor mezi vládnoucími Přemyslovci a zemskou šlechtou o podíl na moci a současně přistěhovalci byli vydatným zdrojem financí pro královskou pokladnu. Městské systémy byly často do zemí importovány kompletně jako zboží, včetně obyvatel a městských práv. Města, která byla dána svým statutem a právním rámcem, nikoliv velikostí nebo počtem obyvatel, vystřídala slovanské hrady a sídliště předměstského typu. Zakládala se i poblíž starých slovanských sídlišť, která pak rychle ztrácela na významu, až postupně s germánskými městy splynula. Čeští panovníci právo zakládat města zaručovali pouze nově příchozím, což souviselo s povinností stávajícího obyvatelstva odvádět dávky, kterých se panovníci nechtěli vzdát. Tak se stalo, že všechna města v Česku, s velmi málo výjimkami z doby pozdější, byla založena Germány. Pár příkladů týkajících se Prahy: Na přelomu tisíciletí vzniká na místě Poříče (dnes v okolí ulice Na Poříčí) německé sídliště, ve 12. století zakládají němečtí mniši Strahovský klášter, ve 13. století vzniká německé Město svatého Havla (Stadt des Hl. Gallus), Přemysl Otakar II. povolává Němce k výstavbě Malé Strany. Města na území dnešní Prahy byla spravována hlavně podle norimberského, švábského a magdeburského městského práva a jejich kombinací. V roce 1847 byl na Malé Straně, Hradčanech, ve Starém a Novém Městě podíl německého obyvatelstva (kriterion obcovací řeč) 57 %, v celém teritoriu tehdejší Prahy už jen 40 %.

Anonym 90186 06.07.2017 12:37
[Andrej Babiš] Přistěhovalectví vyvolalo celou řadu změn, obzvláště v zemědělství. Místo volů se začali používat jako tažná zvířata koně, zavedly se čtyřkolý vůz s pohyblivou ojí, chomout, železné pluhy a brány, kolečko (trakař), kosa nahradila srp. Vznikla možnost obdělávat větší plochy, produkce obilí rapidně stoupla, s rostoucí potravinovou základnou se začal počet obyvatelstva zvyšovat. Klučily se lesy, odvodňovaly se bažiny, začalo se s těžbou nerostných surovin. Ve velké části Čech musel les v nížinách a ve středních polohách ustoupit orné půdě. V nehostinných pohraničních územích zakládaly řády cisterciáků a premonstrátů kláštery proslavené mýcením lesů, přiváděly s sebou osadníky z německých zemí. Germáni přicházeli i ze vzdálených oblastí, jako jsou Flandry a Porýní. Najímáni byli tzv. lokátory, jakýmisi kolonisačními podnikateli, kteří z pověření majitele území podnikali s vlastním kapitálem. Když území osídlili, dostali za odměnu většinou dědičný úřad rychtáře, výčepní právo, velký pozemek. To je například zaznamenáno v pověsti o krysaři z vestfálského Hamelnu, v níž lokátor-krysař zlákal na Východ podnikavé mladé hochy a děvčata.

Anonym 90186 06.07.2017 12:36
[Andrej Babiš] Koncem 12. století a ve století 13. začali čeští panovníci ve velkém zvát obyvatelstvo ze západní Evropy do země, což souviselo s tamějším přelidněním. Vzhledem k zeměpisné blízkosti byli kolonisté především Germáni. Přinášeli s sebou řemeslnické dovednosti, znalosti hutnictví a stavby kamenných domů. Do Čech nepřicházeli pouze oni, nýbrž i Románi a Irové. Nově příchozí se stávali poddanými panovníka, na jazyku nezáleželo. Národnostní povědomí nebylo, existovala jen oddanost panovníkovi a zemi. Ti, kteří se přistěhovali do českých zemí, se za cizince nepokládali, ani za ně nebyli považováni.

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 12:29
[Ewa Farna] Ahoj evicko a 128512;moc hezky zpivas mam te moc rada byla jsem natobe poprve v caslavi bylo to moc super ale mrzime ze jsem nestihla tvuj podpis nebo se stebou vifotit tak snad priste moc si preju kdybi si mohla hrat zas v okoli kutne hory a 128512;byla bych moc spokojena vesela tak se mej tva faninka tynka.

Tynka 10913  19 let 06.07.2017 12:11
[Lucie Vondráčková] Ahoj Lucinko a 128512; jsi hrozne super simpatycka usmevava moc hezky zpivas mas moc hezky hlas hrozne strasne moc bych si prala kdybi si mohla hrat v okoli kutne hory byla bych moc hrozne spokojena a stastna a 128512;jsi moje oblibena zpevacka mamte moc hrozne rada tva faninka tynka mejse .

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102700

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti