Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90150 17.04.2017 03:08
[Lucie Borhyová] Jste strašně sexy a chci vás dejte mi vaše číslo krásko blonďatá prsatá

Anonym 90150 17.04.2017 03:06
[Lucie Borhyová] Chci vaše číslo

Anonym 94158 16.04.2017 23:20
[Miloš Zeman] Na novinkách měl současný prezident dvojnásobné preference, a to od 15 tisíců uživatelů stránek. Myslím, že se občané bojí v anketě odezvy mafie, která je hlavním motorem obnovení totality před rokem 2013. Dle mého názoru je ČT post bolševická televize. Její štvavá a hloupá "kampaň" se nezměnila od jejího vzniku v 50. letech. Plynule přešla od bolševika před Uralem na bolševika za Velkou louží. Prima i Nova se trochu polepšily.

Jarka 10922  70 let 16.04.2017 22:26
[Ondřej Sokol] Dobry vecer Ondro,prave se divam na Tvar-super,super super,clovek se divi,kam chodite na všechny ty "blbiny".
Mam jedinou vytku a pisu,protoze mi trha usi,(coby angličtinářce)-a sice jde o vyslovnost Tina Turner.Pro" turner " je jedina mozna vyslovnost a sice |térnr|,nikoliv| tárnr|.Nevim,jak to mam foneticky napsat,ale je tam takove temne e.Proste -ir,-ur,-er se v 90% vyslovuje jako" ér".
Vim,ze se to bezne=spatne ,i v TV uziva,ale protože jste puvodne také ze Sumperka jako ja ,tak Vam to pisu.Overte si ve vyslovnostnim slovniku.
Jinak vas moc zdravim a preji moc uspechu.Jarka

Info 88031  60 let 16.04.2017 21:13
[Helena Vondráčková] Paní Kateřino a kde jste na to přišla, že Jiří Vondráček se k Heleně zachoval Hrubě? Není to náhodou naopak a nezachovala se Helena hrubě k bratrovi a svému otci, když je hodila přes palubu? Ale to jste asi slyšela od JUDr. Martina Michala? ..A že Helena udělala Lucii? No to jste zase asi četla nějaké povídání v bulváru. Helena Lucii pokud jsem sledoval dění nepomohla vůbec v ničem. Tak neplácejte prosím svoje nesmysly v diskuzích

Anonym 90186 16.04.2017 17:50
[Miloš Zeman] Současného prezidenta by ve druhém kole očekávané volby hlavy státu podpořilo 37 procent dotázaných, hlásá nový průzkum. Zpráva pro reputaci České republiky nikterak pozitivní, ale důležitá jsou tentokrát jiná čísla. Oba Zemanovi protikandidáti by totiž údajně získali dohromady stejně hlasů jako on. A to není pro nynějšího hradního pána moc pozitivní zpráva.
Přestože se volební průzkumy poslední roky staly obdobou horoskopu nebo předpovědi počasí, občas se objeví nějaký, který působí dojmem nezmanipulovanosti. Častokrát se pozná podle toho, že jeho jednoznačným králem není Andrej Babiš nebo Miloš Zeman.Právě takový vydala v současnosti agentura MEDIAN. Podle jejího modelu by se totiž prezidentská volba mohla stát daleko dramatičtější, než se mnohým zdálo. Za předpokladu, že by Michal Horáček podpořil Jiřího Drahoše, pokud by postoupil sám, a stejná záležitost by se odehrála i v opačném případě, nemá Zeman nic jistého.Když se k tomu připočte, že pětina lidí zatím podle průzkumu vůbec neví, koho by volila, zdá se, že by mohla skončit vláda buranství na Pražském hradě. Zeman má totiž stabilní voliče a oni nerozhodnutí by tak mohli váhat mezi kandidáty, kteří se chovají jako slušní lidé, tudíž jim ani nevytane na mysli přemýšlet o Zemanovi.Nejnovější průzkum dokazuje jednu důležitou věc. Lidem přestává být jedno, že je jejich prezidentem hulvát, který dělá ostudu všude, kam přijde. Mnoho občanů už se chce zase za svého prezidenta nestydět. Chtějí někoho, na koho mohou být pyšní, a nemuset se bát, jakou bizarnost zase hlava státu vymyslí.

Dagmar 19596  60 let 16.04.2017 16:30
[Václav Neckář] Děkuji za krásný zážitek v divadle Mana.

Anonym 31168 16.04.2017 13:50
[Miloš Zeman] Sankce co na nás EU připravuje mají za cíl Česko zbídačit tak,aby si ho mohli Němci a Židé rozparcelovat.Je nejvyšší čas z EU zdrhat.Pokud parlamentní strany hned nezačnou spouštět mechanismus opuštění EU a NATO,ta je třeba při revoluci vybíjet co nejkrutěji všechny straníky zde vládnoucích stran.Případně vybíjet celé vlastizrádné rody těchto lumpů,aby nemohli Čechům škodit v dalších pokoleních.

Anonym 31168 16.04.2017 13:33
[Miloš Zeman] Pro 90186.Nejlépe bude znovu zavést model co byl za komunistů.Bude to chtít vše zestátnit a tak to mít zase pod kontrolou.Nic lepšího než měli komunisté ta banda zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů nevymyslí.Ti jsou dobří pouze na oblbování národa kapitalistickým rájem a na zlodějnu.

Anonym 10912 16.04.2017 13:02
[Jiří Čunek] Dobrý den. Reaguji na Váš článek samoživitelky. Jsem jeden z otců, kterým je bráněno stýkat se se svým potomkem. Matky samoživitelky mají na webu svojí stránku jak připravit otce o potomka. Je to zcela záměrný postup jak čerpat sociální dávky. Jsem v situaci kdy matka vznáší na soudu požadavek úplného zákazu stýkat se s dcerou- Alimenty, které platím pravidelně mě vrací. Není v tomto státě možnost donutit matku, aby plnila rozhodnutí soudu. Třináckrát jsem žádal o výkon rozhodnutí a soudce mě sdělil, že v chování matky nespatřuje protiprávní jednání. Reakce soudu byla, že mě omezil možnost setkání s dcerou na 4 hodiny v měsíci. V případě zájmu mohu dodat vše písemně. s pozdravem Václav Baloun, POZDEŇ 152, TEL 608970884
ps. snad se dočkám odpovědi

Anonym 31168 16.04.2017 11:55
[Andrej Babiš] Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko rozprodalo ,rozkradlo a astronomicky zadlužilo a navíc zatahlo do područí EU a NATO je třeba revolucí co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu a navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 31168 16.04.2017 11:43
[Miloš Zeman] Nyní chce EU na Česko uvalit mnohamilionové sankce pokud nepřijme migranty.Cíl lumpů co se po komunistech prolhali k moci je sedmadvacet roků stále stejný.Pořád chtějí Česko dotlačit do státního bankrotu,aby pak mohli Česko zašmelit mezi Němce a Židy.Proto to chce spustit krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodňova tveškerý majetek celých vlastizrádných rodů.Lumpy z KSČM k nim přidat,protože i to je výstavní dobytek.

Anonym 90186 16.04.2017 11:13
[Miloš Zeman] Sídlům narůstá administrativa, přibývá úředníků. Práci úřadů také často komplikuje nejasná a stále se měnící legislativa. Příkladem je situace ve Středočeském kraji.
Podle tajemnice mladoboleslavského magistrátu Marie Zajíčkové administrativa rok od roku narůstá, proto v posledních dvou letech město navýšilo počet úředníků o 20 lidí, a to především na odboru sociálním a stavebním. Úředníkům přibylo nejvíce práce v oblasti, kdy se přenáší výkon státní správy na města. Podle mluvčí mladoboleslavské radnice Hany Kopalové by pomohla například úplná elektronická podání, což by zjednodušilo práci oběma stranám - úředníkovi i občanovi.
Také Mělník musel v posledních letech přijmout úředníky, mimo jiné na stavební agendu. "Byrokratizace se dostala do takových rozsahů, že my musíme navyšovat počty zaměstnanců, protože úředníci nejsou schopni tu agendu zvládnout," uvedl starosta Mělníka Ctirad Mikeš.
Nárůst administrativní zátěže potvrdila i mluvčí rakovnické radnice Alida Šulajterová. Roste například procesně náročné vyřizování žádostí podle zákona o svobodném přístupu k informacím, kde počet žádostí rok od roku roste.

Anonym 90186 16.04.2017 11:11
[Miloš Zeman] Až si bude republika příští rok připomínat sté výročí založení Československa, bude při tom možná na Staroměstském náměstí v Praze i obnovený Mariánský sloup. Završí se tak více než čtvrt století úsilí společnosti pro znovuvybudování sloupu.

Anonym 90186 16.04.2017 11:09
[Miloš Zeman] Rusko znovu varovalo Norsko, aby se nezapojovalo do protiraketové obrany NATO. Mohlo by mít katastrofální důsledky na bezpečnost nejen v Evropě ale i v celém světě, uvedlo ruské velvyslanectví v Oslo. Norsko nyní zkoumá, jakým způsobem do společného deštníku proti balistickým střelám přispět.

Anonym 90186 16.04.2017 11:07
[Miloš Zeman] Česká republika nabízí vojáky do Sil velmi rychlé reakce (VJTF), které v roce 2020 povede Polsko. Ve Varšavě to potvrdil český ministr obrany Martin Stropnický s tím, že půjde o jednotku velikosti praporu.

Anonym 90186 16.04.2017 11:07
[Miloš Zeman] Polsko očekává, že ještě do konce letošního roku podepíše s americkým výrobcem smlouvu na dodávky střel systému Patriot v hodnotě 7,6 miliardy dolarů. Celkem osm baterií má být součástí polské protiraketové obrany.

Anonym 90186 16.04.2017 11:05
[Miloš Zeman] Moskevská radnice zahájila největší demoliční program zřejmě nejen ve své historii. Má za cíl odstranit bezmála osm tisíc původních pětipatrových panelových domů z doby Sovětského svazu takzvaných chruščovek. V tomto ohledu jde pravděpodobně o nejrozsáhlejší likvidaci dědictví modernistické architektury na světě.

Anonym 90186 16.04.2017 11:04
[Miloš Zeman] Zástupce hnutí ANO v představenstvu Jihočeských nemocnic Petr Novák má nárok na zhruba stejně velké odměny jako Martin Bláha, kritizovaný šéf představenstva a přítel odstupujícího hejtmana Jiřího Zimoly. Právě výše Bláhových příjmů z veřejných zdrojů přitom přispěla k Zimolově pádu. Mezi nejhlasitější kritiky odměn patřila šéfka místní buňky a poslankyně ANO Radka Maxová, jejímž spolupracovníkem je právě Petr Novák.

Anonym 90186 16.04.2017 11:03
[Miloš Zeman] Česká justice v uplynulém týdnu přinesla další verdikt, který k její srozumitelnosti a předvídatelnosti nijak nepřispívá. Zatímco dva soudy poslaly Marka Dalíka natvrdo do vězení, Nejvyšší soud rozsudek zrušil a někdejšího přítele Mirka Topolánka pustil na svobodu. Na zdůvodnění si ještě musíme počkat, neznají je ani Dalíkovi advokáti.
Příběh má přitom jen dvě vysvětlení a jedno je horší než druhé. Při tom prvním soudy poslaly do vězení nevinného, Marka Dalíka odsoudily za něco, co neudělal. Ostatně je fakt, že ani soudy, které vynesly verdikt vinen, se nedokázaly shodnout, co vlastně Dalík v kauze Pandury provedl.
Druhé možné vysvětlení je o tom, že zapracovaly zákulisní tlaky a Dalík je venku díky intervencím vlivných postav.

Anonym 90186 16.04.2017 11:02
[Miloš Zeman] Když Bohuslav Sobotka před časem odvolával z vlády Svatopluka Němečka, nerozuměli tomu ani samotní sociální demokraté. Nakolik byl ale premiérův krok prozíravý, se ukázalo minulý týden, kdy policie podle portálu Seznam.Zprávy rozdala první obvinění v kauze CyberKnife. Jde nákup předraženého kybernetického přístroje, který si pořídila ostravská fakultní nemocnice v době, kdy ji vedl právě Svatopluk Němeček.
Němeček sice obviněný nebyl, ale v předvolebním souboji by celou kauzu zcela jistě s radostí využila politická konkurence ČSSD. O tom, že v případu padnou v letošním roce obvinění, se přitom mluvilo už během roku minulého. Bohuslav Sobotka tak měl tentokrát zjevně dobré zprávy.

Anonym 90186 16.04.2017 11:00
[Miloš Zeman] Miloš Zeman je jediným z trojice nejvážnějších kandidátů na prezidenta, který by do vlády pustil komunisty. V rozhovoru pro info to řekl jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Pan prezident nemá problém s tím, pokud by voliči takto rozhodli, aby se Komunistická strana Čech a Moravy stala součástí vlády. Měl by problém s některými jmény, například s paní Semelovou, řekl Jiří Ovčáček, mluvčí Miloše Zemana a bývalý redaktor komunistického plátku Haló noviny.
Zároveň řekl, že Zeman po letošních volbách nechá sestavit vládu předsedu strany, která získá nejvíce hlasů. Prohlášení Jiřího Ovčáčka je dobrou zprávou pro Andreje Babiše a Bohuslava Sobotku. Oba už začali nenápadné námluvy týkající se povolební spolupráce jejich strany s KSČM. Nic na tom nemění ani současné odmítání komunistů ve vládě, s kterým aktuálně přišel Babiš. Dříve vládu s nimi připustil. Nyní, pod tlakem couvá. Avšak, jde o Babiše, bývalého komunistického papaláše, údajného donašeče StB a mistra veletoče
Miloš Zeman je z trojice nejvážnějších kandidátů na post prezidenta jediným, kdo by komunisty pustil do vlády. Jiří Drahoš a Michal Horáček to jednoznačně odmítli. Oba mají špatné zkušenosti s komunistickým režimem. Oproti tomu Miloš Zeman je bývalým členem předlistopadové KSČ.

Anonym 90186 16.04.2017 10:57
[Miloš Zeman] Druhá nevysvětlitelná záhada se odehrála za války v roce 1917 na louce v katastru portugalského města Fátima. Panna Marie se zde pravidelně ukazovala třem dětem. První zjevení se odehrálo 13. května 1917 a proto se v současnosti chystají velké oslavy k 100. výročí události. Jejich svědectví znělo velmi věrohodně, ale věřit mu nemusíte.
13. října 1917 se však odehrálo něco velkolepého. Panna Marie totiž dětem dopředu řekla, že chystá na tento den v poledne zázrak, který přesvědčí každého, kdo jim nevěřil. Ačkoli ten den pršelo, sešly se na louce desítky tisíc Portugalců včetně tisku (a to i vládního, proticírkevního). V poledne pršet přestalo, objevilo se slunce a začalo se hekticky pohybovat po obloze a měnit barvy.
Nechme stranou, že to buď nebylo slunce, nebo se kývalo jen zdánlivě (podle některých odborníků např. vlivem sopečného prachu ze sopky z Latinské Ameriky). Je však nezpochybnitelné, že děti předem na určený čas předvídaly nějaké znamení. Nemůžete tvrdit, že se zázrak nestal, když měl desetitisíce svědků. Obdobně nemáme uspokojivé vysvětlení kulového blesku, ale drtivá většina fyziků v něj věří, protože byl pozorován mnoha svědky. Dvě z dětí brzy zemřely na španělskou chřipku, ale Lúcia pak byla až do své smrti v roce 2005 řádovou sestrou.
Na závěr už si snad jen položme otázku, proč dochází pouze ke sporadickým zjevením, a to ještě zrovna Panny Marie. Už v biblickém Listě Židům je předpovězeno, že Bůh přestává od dob Ježíše promlouvat k lidem ústy proroků. Důvodem může být, zdá se, právě to, aby se lidé mohli pro víru rozhodnout svobodně. Přikázaná víra totiž nemá smysl.
Se zřetelnou ironií to vyjádřil sám Ježíš, když prozradil svým žákům, proč mluví v podobenstvích: () těm, kdo jsou vně, je to všecko hádankou, aby hleděli a hleděli, ale neviděli, poslouchali a poslouchali, ale nechápali, aby se snad neobrátili a nebylo jim odpuštěno.
Hezké Velikonoce!

Anonym 90186 16.04.2017 10:55
[Miloš Zeman] V prosinci 1531, v období evangelizace Mexika španělskými okupanty, se zjevila mexickému indiánovi dívka vypadající jako míšenka (či indiánka), která o sobě tvrdila, že je Panna Marie. Požádala ho, aby zašel za místním biskupem a vyřídil mu, aby na kopci, kde k setkání došlo, postavil kostel. Vzhledem k tomu, že měl indián problém se k biskupovi dostat a následně ještě věrohodně předat své svědectví, sešli se Panna Marie s indiánem víckrát. Nakonec pro biskupa připravila důkaz, aby uvěřil a stavbu realizoval.
Poslala indiána na vrchol kopce pro růže. Ačkoli byl prosinec, indián skutečně našel rozkvetlé růže, jaké tam nerostly ani v létě, a natrhal je do svého pláště. V okamžiku, kdy je z pláště vysypal před biskupa, se na plášti nevysvětlitelně objevil obraz Panny Marie. Zázrak velmi pomohl tehdy právě začínajícímu šíření evangelia (resp. křesťanské víry obecně) po Latinské Americe.
Možná si říkáte, zda historce věřit. Důkazy jsou však neprůstřelné, protože se plášť s obrazem zachoval dodnes. Záhad spojených s pláštěm je celá řada, mimo jiné je velmi podivné, že se zachoval tak dlouho a že na něm nejsou zřetelné tahy štětcem. Zdaleka největší záhada se však vynořila až v roce 1951, kdy bylo zjištěno, že se v očích Panny Marie na plášti zrcadlí celý výjev, kdy indián vysypal růže. Po podrobnějším zkoumání mimo jiné experty z firmy Kodak se indiánův plášť jeví podobně jako fotografická deska, která zachytila neviditelnou Pannu Marii vznášející se nad biskupem, indiánem a dalšími svědky zázraku právě v okamžiku, kdy obraz vznikl. Právě včetně zachycených lidí odrážejících se v zornicích Panny Marie. Výjev je tak miniaturní, že je vyloučené, aby byl nakreslen, zvlášť před tolika lety. Naplňuje přitom zákonitosti fungování skutečných očí objevené mnohem později.

Anonym 90186 16.04.2017 10:53
[Miloš Zeman] V křesťanském světě jsou známy přinejmenším dva velmi přesvědčivé důkazy Boží existence, se kterými si ateisté nevědí rady. Jedná se o zjevení (náhlé objevení se) Panny Marie. První se sice odehrálo již v roce 1531 v Mexiku, ale důkazy máme k dispozici dosud, dokonce lepší než tehdy. Druhé se odehrálo před sto lety v Portugalsku a do jisté míry mělo desítky tisíc svědků. Mnozí z vás o tom jistě slyšeli. Popišme si obě nevysvětlitelné události.

Anonym 90186 16.04.2017 10:52
[Miloš Zeman] Propaganda ministra financí hlásá do světa v pravidelných intervalech to, že je Andrej Babiš skvělým hospodářem, nejlepším hospodářem! Ale je to trochu jinak. Úplně jinak. Podle zjištění České televize má Babiš problém s letošním rozpočtem. Utratil víc, než mohl. Teď žádá ministry, jestli by mu do státního rozpočtu nemohli poslat zpátky nějaké miliony. Nevycházejí mu čísla. Jenže ministři úsporu nemohou najít. Vědí, kolik potřebují, a s tím hospodaří.
Budeme muset požádat kolegy z vlády, aby se podívali do svých kapitol, jestli tam něco neušetří, cituje Babiše ČT24. V rozpočtové rezervě měl více než čtyři miliardy korun, pro mimořádná vydání. Ty jsou však už nyní, v polovině dubna, pryč. Celkově už jsou rezervace vyšší než rezerva, říká Andrej Babiš.
Česká televize se zeptala několika ministrů, zda jsou schopni pokrátit své rozpočty. Odpovědi byly záp.rné.
A na co miliardy z rezervy jdou? Převážně na klasické předvolební zvyšování platů voličů ze státního sektoru. Z rezervy dostanou přidáno například pracovníci v kultuře, v sociálních službách, řidiči atd. Velká část rezervy jde na opravy silnic, ale najdou se i zajímavé položky. Tak například 375 milionů korun jde na podporu letectví a spolupráci s Evropskou kosmickou agenturou.

Anonym 90186 16.04.2017 10:50
[Miloš Zeman] Mnoho z nás ještě pamatuje velké oslavy 1. května, tedy Svátku práce. A ten se nyní vrací na Facebooku se objevila událost Svátek práce Andreje Babiše, kdy se bude slavit s největším ze všech pracantů naší země, daňovým kouzelníkem a ministrem financí Andrejem Babišem.
Jsme ti, kteří včas rozpoznali, že tradiční politické strany nemají odpovědi na základní otázky dneška. Jsme ti, kteří chtějí založit moderní prvomájovou tradici a spolu s občany oslavit úspěchy firemního řízení státu. Veřejné mínění jasně říká, kdo má pravdu a koho je třeba velebit. Vy, kdo máte stejný názor a nedělá vám problém pořádně makat, přihlaste se! Nabíráme dobrovolníky pro budování lepšího Česka! ANO! Andrej Babiš je nejlepší, je velmi bohatý, nepotřebuje tedy krást. Chce řídit náš stát jako firmu. A daří se mu to. Dokázal, že i ministr může být jako úspěšný ředitel a prostě makat. Kromě toho má nejbarevnější billboardy, nejchutnější párky a nejlepší zprávy :)) Buďme jeho zaměstnanci! stojí v popisku události.
Ale nebojte se ve skutečnosti podobnou věc opravdu nepořádají příznivci Andreje Babiše. Vyšli totiž s pravdou ven. Naopak si myslíme, že Andrej Babiš může být velmi nebezpečný. Že je velmi nebezpečný, protože se v jeho rukách soustředilo pro běžného člověka až nepředstavitelné množství moci. Proto hledáme způsob, jak na tuto skutečnost upozornit veřejnost. Česká společnost má svou historickou zkušenost s tím, jak to vypadá, když je veškerá moc v rukách jedné strany. Prvomájové průvody byly typickou ukázkou toho, jak snadno lze z lidí udělat dav. Jak těžké je zachovat si individualitu a svobodnou vůli, když celý váš život řídí jedna strana. Tím spíš, je-li to strana jediného člověka. Naše prvomájová oslava má být legrační, vzkazují organizátoři.
A aby bylo jasné, že letos 1. května bude opravdu legrace, přinášíme také básničku Výboru nového Svátku práce:
Ó, šéfe náš, ó, velký Andreji,
Kalouska potrestáš, přinášíš naději.
Letošní první máj, nechť je prvním z mnoha,
kdy Tebe, Andreji, vzýváme jak Boha.
Ó, šéfe náš, ó, velký Andreji,
Kalouska potrestáš, přinášíš naději.
Moudrý i bohatý, práce se neštítí,
Andrej nás zaměstná, firma vše zaštítí.
Ó, šéfe náš, ó, velký Andreji,
Kalouska potrestáš, přinášíš naději.
Všichni se radujme, není to žádný žert,
již letos na podzim zavládne Agrofert.

Anonym 90186 16.04.2017 10:49
[Miloš Zeman] Při saunování zemřely v sobotu večer v místní části Jičína Robousích dvě ženy. Podle prvotních informací se v sauně zlomila klika u dveří a ženy tam zůstaly uvězněny. Pokusily se také rozbít ve dveřích okénko, což se jim ale nepodařilo. ČTK to dnes řekla policejní mluvčí Iva Kormošová.
Matka s dcerou ve věku 65 a 45 let se saunovaly u svých známých v zahrádkářské kolonii. Majitelce sauny se zdálo, že ženy dlouho nevycházejí, šla je zkontrolovat a našla je ležící na zemi. Přivolaní záchranáři mohli už jen konstatovat smrt, uvedla Kormošová.
Kriminalisté nařídili soudní pitvu. Případ je teprve v počátcích, proto nelze blíže kvalifikovat případný trestný čin, dodala Kormošová.

Anonym 90186 16.04.2017 10:48
[Miloš Zeman] 1) Tyto zátarasy účinně ochrání leda tak před cyklistou. Slušně rozjetý osobák je překoná, naklaďák též.
2) Ten roh u Jelenní zůstal díky přechodu, vjezdu do garáží Hradu atd. zcela nechráněn.
3) Vchod u Rudolfina, ještě před začátkem největší turistické sezony, má fronty cca 3x delší, než kam sahají ty zátarasy.
4) Zátarasy jsou umístěny nikoliv kolmo na pravděpodobný směr útoku jako překážka, ale souběžně s ním. Protože jsou nízké, nemůžou posloužit ani jako nějaký bodec, na který se to útočící auto nabodne.
5) Na webu BabišDNES jsou v tomto měsíci záběry z německých pokusů, jak nakláďák překoná zátarasy 3x vyšší a tak 5x masivnější než tohle. A cca před půl rokem, snad též BabišDNES, měl záběry z českých testů té větší varianty těchto zábran, používaných na dálnici, jak je překoná autobus.
Je to ještě větší šaškárna a švejkárna, než to, co tam bylo do teď.

Anonym 90186 16.04.2017 10:45
[Miloš Zeman] Jak nám sdělil mluvčí pan Ovčáček, islámský terorista se chtěl pomocí náklaďáku a dvou schovaných samopalů dostat k jednomu z nejvýznamějších prezidentů na světě, díky instalovaným bezpečnostním opatřením ovšem neměl šanci. Ostraha zafungovala skvěle, dle mluvčího byl přímo pan prezident účasten deportace již zpacifikovaného teroristy.
Událost byla několik dní hlavní zprávou ve všech světových médiích, všichni státníci panu prezidentovi blahopřáli a po Evropě proběhlo mnoho pochodů pod heslem Je suis Milos
Zlí jazykové ovšem tvrdí, že ve skutečnosti si jen jeden z členů skupiny Ztohoven přišel pěšky hlavní bránou pro nářadí, které na střeše budovy hradu zapomněl, když tam vázal červené trenýrky..

Anonym 90186 16.04.2017 10:43
[Miloš Zeman] Při návštěvě inspektorů z Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) jim Syřané měli předložit svůj veškerý chemický arzenál, který měl být následně zlikvidován. Měli tak učinit na základě dohody mezi USA a Ruskem poté, co na předměstí syrského hlavního města Damašku zemřelo několik stovek lidí po chemickém útoku. Použit byl jedovatý plyn sarin. Díky tomu nedošlo k americkému útoku a administrativa tehdejšího prezidenta USA, Barracka Obamy, prohlásila, že jedna z největších zásob chemických zbraní na světě byla na 100 procent eliminována.
Poté, co v syrském Chán Šajchún došlo v minulém týdnu k chemickému útoku zřejmě pomocí sarinu, při kterém zemřelo 86 lidí, rozhodl se bývalý syrský generál, Zaher al-Sakat, promluvit. Oni (režim) přiznali pouze 1,300 tun, ale my jsme věděli, že reálně jich měli skoro dvojnásobek, řekl Sakat a dodal: Měli nejméně 2 tisíce tun. Nejméně.
Sakat věří, že ukryté zásoby obsahují několik set tun připraveného sarinu a stejně tak neupravených původních chemikálií, leteckých bomb, které se dají plynem naplnit, a také chemické hlavice pro rakety typu Scud. Samotné zásoby podle něj byly před kontrolou OPCW přemístěny do silně opevněných hor poblíž Homsu, nedaleko Tartúsu, kde mají Syřané a nyní i Rusové svoji největší vojenskou základnu.

Anonym 90186 16.04.2017 10:41
[Miloš Zeman] Syrský prezident Bašár Asad má ještě k dispozici několik set tun chemických zbraní. Tvrdí to syrský brigádní generál Zaher Sakat, který v roce 2013 zběhl. Podle něj Asadův režim utajil před inspektory z OSN minimálně 700 tun chemických zbraní. Informuje o tom britský deník Telegraph.

Anonym 90186 16.04.2017 10:40
[Miloš Zeman] Plánovaný sňatek Andreje Babiše s jeho dlouholetou partnerkou Monikou vyvolává otázky, jestli šéf hnutí ANO nebude znovu ve střetu zájmů. Monika Babišová je totiž členkou kontrolních orgánů, které dohlíží na činnost fondů, do nichž Babiš vložil akcie Agrofertu a SynBiolu. Právníci pochybnosti ani nevyvrací, ani nepotvrzují. Upozorňují totiž, že Andrej Babiš nezveřejnil podrobnosti o tom, za jakých podmínek své firmy do svěřenských fondů vložil. Neví se proto, jakou správu nad nimi má.

Anonym 81824 16.04.2017 08:55
[Andrej Babiš] j 1092015.04. 18:02
Ve věci platů garnitury nejde o závist. Jde o nenažranost vrchnosti a její aroganci. To je problém, ztráta soudnosti a opojení mocí.
Co se týče demokracie, tak v tomto neexistuje.
xx
hm..
důchodci mají vypočteno asi 40% průměrného platu a pochybuji, že je to zásluhové
od průměrného patu by měl být odvozen i plat potentátu..
jinak každý by měl myslet na zadní kolečka šetřením i když není jisté že mu kolečka někdo ukradne..
z toho jenom vyplývá, že odměňování (za práci - uf) není spravedlivé..

Petrda 46427  29 let 16.04.2017 00:43
[Jožo Ráž] Jožo prosím zavolejte mi. 420 776 626 616 petra

Miro 19315  50 let 16.04.2017 00:02
[Hana Holišová] Jste dobra troufam si hodnotit ze velmi dobre citite muziku pekna syta barva hlasu to je moje soukromne hodnoceni vaseho talentu .Akorat ja osobne nesnasim ty priblble muzikaly jeden jak druhy na jednu hromadu jen v tichosti cekak na jake tema busde napsany dalsi a dalsi pazkvil..? Chapu ze je to vase obziva ale presato je uz premuzikalovano ..!!

Anonym 94158 15.04.2017 23:12
[Miloš Zeman] Dle mého názoru je ČT post bolševická televize. Její štvavá a hloupá "kampaň" se nezměnila od jejího vzniku v 50. letech. Plynule přešla od bolševika před Uralem na bolševika za Velkou louží. Prima i Nova se trochu polepšily.

Anonym 90186 15.04.2017 18:53
[Miloš Zeman] Copak ten stát těm ženám říkal, s kým mají spát? Tímhle lidi stále více vychováváme k nezodpovědnosti. Pokud se žena špatně rozhodla, s kým mít dítě, musí nést následky, řekl hejtman zlínského kraje k rozhodnutí kabinetu, jehož jsou i lidovci součástí. Přiznává, že následky nesou i děti, ale s tím se prý nedá nic dělat. Neříká, že pomáhat se nemá vůbec, ale nemá se posilovat v lidech nezodpovědné chování.
Pokud žena, která o sobě prohlásí, že je samoživitelka, ačkoliv žije se třemi dětmi i partnerem v jednom bytě, dostane větší peníze než na stejné chodbě žijící manželé se třemi dětmi, tak to je přeci naprosto vědomá podpora státu proti uzavírání manželství. To jsou věci strašně důležité pro pocit spravedlnosti a pro výchovu, dodává Čunek, který připouští vládu s Andrejem Babišem, ve které by chtěl uplatnit více sparťanské výchovy v české společnosti, včetně znovuzavedení vojny.

Anonym 90186 15.04.2017 18:25
[Miloš Zeman] Připomněl tím projev Jiřího Ovčáčka v sídle Senátu. Prezidentův mluvčí tam na konferenci o roli ČT obvinil Českou televizi, že ve zpravodajství i diskusních pořadech nahrává liberální levici, která je podle něj zastoupena ve všech stranách. Veřejnoprávní televize tak prý vytváří falešný dojem objektivity, zatímco je kritická vůči prezidentovi Miloši Zemanovi a předsedovi ANO Andreji Babišovi.

Anonym 90186 15.04.2017 18:24
[Miloš Zeman] Snahu zasahovat do České televizi vidí Šarapatka také ve stížnostech Andreje Babiše na pořady Reportéři ČT a 168 hodin. Jejich reportáže se věnovaly nejasnostem kolem nákupu dluhopisů společnosti Agrofert, kterou Babiš založil. Babišovo chronické fňukání nad tím, jak málo jej ČT blahořečí až po smršť arogance a stížností na pořady, které upozorňují na jeho podezřelé obchodní a politické praktiky, sdělil jako další příklad Šarapatka.
Podobnou snahu ovšem podle radního vyvíjí také prezident Zeman. Stačí si připomenout úterní akci předáka Strany práv občanů Veleby v Senátu, kde na Českou televizi s vědomím prezidenta a ještě ke všemu v rozporu se služebním zákonem plival státní úředník (Jiří) Ovčáček. Naprostá nehoráznost a navrch s požehnáním hlavy státu, která se sama ráda pohybuje na hraně zákonů, uvedl Šarapatka.

Anonym 90186 15.04.2017 18:23
[Miloš Zeman] Třeba dezinformační kampaň MF Dnes o hospodaření ČT sice byla na konkrétních faktech a číslech televizí zcela vyvrácena, ale špinavá slina pomluvy už ulpěla. O to jim jde. Českou televize si ale za stávajícího managementu a obsazení redakcí prostě koupit nemůžou, tak ji chtějí ovládnout mocensky ovlivněním volby příštího generálního ředitele, prohlásil Šarapatka, čímž narážel na článek deníku z předešlého víkendu. Ten se týkal hospodaření s dvěma miliardami korun z prostředků ČT.
Šéfa České televize, na jehož volbě mají podle Šarapatky zájem právě Zeman s Babišem, vyberou radní koncem dubna. O post ředitele pro příštích šest let se utkají současný šéf Petr Dvořák, bývalý ředitel TV Prima Martin Konrád, bývalý šéfredaktor zpravodajství ČT Karel Novák, bývalý redaktor ČT a generální komisař českého Expa 2015 Jiří František Potužník a ekonom Petr Vinklář.

Anonym 90186 15.04.2017 18:22
[Miloš Zeman] Prezident Miloš Zeman a ministr financí Andrej Babiš (ANO) se snaží zasáhnout do nadcházejícího boje o post šéfa České televize, varoval jeden z členů televizní rady Zdeněk Šarapatka. Veřejnoprávní instituci se podle něj snaží ovlivnit různými způsoby, mezi které zařadil i dehonestaci a mediální manipulaci. Jako příklad pro uvedl Babišovy stížnosti na pořady České televize, článek Mladé fronty Dnes o financích ČT nebo nedávný projev hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka v Senátu.

Kj 10920 15.04.2017 18:02
[Andrej Babiš] Ve věci platů garnitury nejde o závist. Jde o nenažranost vrchnosti a její aroganci. To je problém, ztráta soudnosti a opojení mocí.
Co se týče demokracie, tak v tomto neexistuje.

Anonym 31168 15.04.2017 17:57
[Miloš Zeman] Česko se nadále řítí do státního bankrotu,jak už bylo naplánováno prvními lumpy co se po komunistech prolhali k moci.Proto to chce krutou revoluci vedenou tvrdou levicí mladé generace a s lumpy se nemazlit.Důchodce bude třeba brát jako většinovou kádrovou rezervu na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů,za jejich troubovitost a pomoc lumpům k moci.Dělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.Většině důchodců bude třeba naordinovat za jejich troubovitost takovou dietu jakou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku.Na víc v prázdné státní kase nebude.Mladá generace ta se na debužírování důchodců nadále dlužit nebude,když nechali lumpům Česko rozprodat a rozkrást,tak budou důchodci prostě o hladu sušit hubu.

Anonym 90186 15.04.2017 16:45
[Miloš Zeman] "Úřady měly dostatek přesných informací o plánování teroristického útoku, ale nepodnikly dostatečná opatření, aby mu zabránily. Personál školy ani veřejnost nebyly o hrozbě informovány," uvádí se ve výroku soudu. Během policejního zásahu byly použity silné zbraně včetně útočných pušek, granátometů a plamenometů, které způsobily další oběti, konstatoval tribunál.
Ruské ministerstvo spravedlnosti na svých webových stránkách uvedlo, že se proti rozsudku odvolá během následujících tří měsíců. "Celá řada závěrů Evropského soudu je neodůvodněná a použité argumenty neodpovídají důkazům předloženým Ruskou federací," píše se v prohlášení ministerstva.
Kreml dal ve středu najevo, že s verdiktem nesouhlasí, zejména pokud jde o obvinění, že incidentu Moskva nedokázala zabránit. Takové tvrzení je podle mluvčího Dmitrije Peskova nepřijatelné, stejně jako výrok soudu, že následky útoku mohly bezpečnostní složky minimalizovat.
"S takovou formulací nemůžeme jako země, která byla útokům teroristů nejednou vystavena, souhlasit," řekl mluvčí. Na dotaz, zda bude Rusko rozsudek respektovat, odpověděl vyhýbavě. "Veškerá potřebná rozhodnutí se budou plnit," uvedl.
S rozhodnutím štrasburského soudu nejsou spokojeni ani žalobci, podle nichž je uložená kompenzace malá. Advokát žalobců Sergej Kňazkin novinářům řekl, že na každého postiženého připadá od pěti do 20 tisíc eur, což je podle něj nedostatečné.
Kompenzace bude rozdělena zhruba mezi 400 lidí, kteří žalobu podali. Rusko je povinno peníze vyplatit do tří měsíců po nabytí právní moci rozsudku.

Anonym 90186 15.04.2017 16:43
[Miloš Zeman] Evropský soud pro lidská práva ve středu uložil Rusku vyplatit zhruba tři miliony eur (80 milionů korun) pozůstalým po obětech krvavého incidentu ve městě Beslan v ruské Severní Osetii na severu Kavkazu. V září roku 2004 tam skupina teroristů zadržovala kolem 1200 lidí a při zásahu ruských bezpečnostních sil bylo zabito 334 lidí včetně více než 180 dětí. Podle některých pozůstalých byl policejní zásah proveden neprofesionálně. Kreml označil za nepřijatelnou kritiku, že Rusko útoku nedokázalo zabránit. Ruské ministerstvo spravedlnosti se proti rozsudku odvolá.
Žalobci obvinili ruský stát, že nedostatečně chránil bezpečnost jejich příbuzných a že vyšetřování beslanské tragédie nebylo uspokojivé. Mají za to, že operace ruských bezpečnostní složek nebyla dostatečně připravená a že smrt některých obětí způsobilo neoprávněné použití síly.
Štrasburský soud souhlasil s tvrzením, že byla vážně porušena evropská konvence o ochraně lidských práv a základních svobod. Výhrady měl podle verdiktu jak k plánování a provedení policejní operace, tak i k vyšetřování incidentu ruskými orgány. Ruský stát podle soudu chyboval i tím, že teroristickému útoku nezabránil.

Anonym 90186 15.04.2017 14:46
[Miloš Zeman] Berlínský list Tagesspiegel informoval, že dostal e-mail, v němž se k útoku v Dortmundu hlásí extrémně pravicová skupina. Vzkaz, hrozící dalšími akcemi, redakci přišel už ve čtvrtek a policie ho bere vážně, i když si stále není jistá, zda atentát mají na svědomí islamisté nebo pravicoví či levicoví radikálové.

Anonym 81824 15.04.2017 14:24
[Andrej Babiš] Kj 1076015.04. 08:22
Možná, že je referendum nefunkční? To nevím, záleží vždy na občanech. Ve Švýcarsku funguje, proč ne u nás? Nicméně, kdo bude tedy kontrolovat a regulovat platy poslanců, senátorů a zaměstnanců ministerstev nebo vládního aparátu? Snad si naivně nikdo nemyslí, že by si snad z vlastní vůle snížili platy?
xx
Ano, snad někde referendum funguje..
Švýcaři jsou neutrální a faktickou válku nepoznali staletí..
je to jiná mentalita, občanství si chrání (udělení trvá roky)..
mimochodem, jsou tam 4 úřední jazyky..
ve skříni samopal..
tam když něco někdo krade, berou to skoro osobně..
xx
u referenda je nudné přesně definovat otázku a to jaksi v Čechách nejde.. (příkladem může být např. výstavba infrastruktury, silnic, stavba přehrad, hádání v parlamentu atp)
i změna ježdění vlevo napravo trvala desetiletí a změnu udělal během dnů někdo jiný..
xx
s těmi platy je to složité, protože o tom rozhodují sami
je to o kapřících v rybníku..
nějaká brzda tu ale je, když jde hospodářství zu-grung..
apelovat na rozum a skoro stejnou velikost žaludků nelze..
přesný nebo přesnější model hospodářství udělat nelze..
je to o iteraci v čase a podmínkách..
sobectví a závist převládá (u četných výjimečných lidí jsem zaregistroval argument české mentality jako důvod k emigraci.. změna chování lidí je na několik generací a nesmí přijít katastrofa.. takže každý sólo)
xx
tak yo..

Anonym 5822 15.04.2017 13:23
[Miloš Zeman] Soudruhu 90186 přejeme hezké Velikonoce, a snaž se, aby ti nepraskla cévka. Máš namále.

Anonym 5822 15.04.2017 13:22
[Miloš Zeman] Anonym 90186 15.12.2016 20:42
Pro 94158
Za Kalouska se bouchalo hodně, ale na krajích. A tam vládli sosani a rudoši. Po středočeském, kde vládl mafián Dráth, nyní přišli na řadu karlovarský a ústecký(škoda 13,9 miliard). Další na řadě bude pravděpodobně jihomoravský, protože Bureš v honbě za korytama určitě na Haška něco najde.

Anonym 94158 15.12.2016 13:57
Tak Alepo je osvobozeno, lidé vítají hrdiny jako v Praze v květnu 1945. Teď honem na Palmyru a Raku.

Anonym 94158 14.12.2016 22:39
Milý protikorupčníku 90186, udělej si čas a přečti si zákony. Nemyslím, že je nutné soutěžit malé zakázky. Do 500 tisíc se nákupy ani nezveřejňují. Proces by mohl být dražší, než cena malé zakázky. Pak jsou některé zakázky státu, které nelze veřejně uvádět. Pokud Tvůj údaj o ceně nevysoutěžených zakázek je pravdivý, pak jsem příjemně překvapen takovou malou částkou. Očekával jsem větší rozsah. Jo za Kalouska se bouchalo hodně. Kdyby byl předsedou TOP 09 pan Heger, mohli by si přilepšit ve volbách.

Anonym 17847 14.12.2016 16:00
Pro 94158.Úřední šiml výstavbu nezastavil,ale to,že na výstavbu nových bytů mladá generace nemá finance.Bezhlavě se zadlužit z touhny po svém bytu je ta největší troubovitost co mohou mladí udělat,to je nejlepší cesta aby pak za pár let spali mezi bezdomovci pod širákem.


Anonym 90186 14.12.2016 15:59
Ministra financí a vicepremiéra Andreje Babiše dostihla vlastní slova, jimiž komentuje své investice do zdravotnictví. Tvrdí, že ve zdravotnictví nepodniká a není tak ve střetu zájmů, protože za jeho peníze nakupuje investiční fond Hartenberg. Centrální banka ale oficiálně potvrdila: Hartenberg není investiční fond.Žádná z vámi uvedených společností není ČNB evidována v seznamech regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu. Uvedené společnosti tedy nemají žádné oprávnění k činnosti nebo registraci ani podle zákona o investičních společnostech a investičních fondech, ani podle zákona o podnikání na kapitálovém trhu nebo jiných právních předpisů, podle kterých je ČNB příslušná k vydání takového povolení, uvedla Markéta Fišerová z oddělení komunikace centrální banky.
Dotaz směřoval nejen na proklamovaný Hartenberg Holding, ale také na všechny spřízněné společnosti. Včetně správcovské společnosti Hartenberg Capital, kterou ovládá Babišův společník ve zdravotnickém byznyse Jozef Janov.
Skutečnost, že Hartenberg není investičním fondem, je klíčová ve vztahu Babišova propojování politiky s byznysem. Kdyby byl totiž Hartenberg mezi regulovanými fondy, nemohl by Andrej Babiš ovlivňovat jednotlivé investice; tedy rozhodovat, co fond koupí. Jinak řečeno by neměl své peníze pod kontrolou.
Takto je ale Hartenberg Holding jen dceřinou firmou koncernu SynBiol, který ministr financí stoprocentně vlastní. Navíc podle účetních závěrek firma, o níž Babiš mluví jako o investičním fondu, se SynBiolem konsoliduje účetnictví. Její zisky či ztráty a také řízení tedy spadají do pravomoci SynBiolu. Z vlivu ministra financí není nijak vyčleněna.
... (zkráceno)<|i>

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105240

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti