Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 27.11.2016 13:50
[Miloš Zeman] Jde o absurdní situaci, neboť už při výběru koridoru a variant dálnice D8 šlo v podstatě o odborný spor řady geologů ze státní instituce s názorem profesora Jaroslava Paška z Přírodovědecké fakulty UK, který pracoval ve prospěch vybraného koridoru v roce 1995 a kterého si pak najalo i Ředitelství silnic a dálnic ČR, říká podle DR předseda Dětí Země Miroslav Patrik. Profesor Jaroslav Pašek ve svém posouzení z července 1996 totiž naopak tvrdil, že vést dálnici přes sesuvná území je zcela proveditelné, nicméně se už nezmínil, za jakých technických a finančních podmínek: Variantu doporučuji nadále sledovat jako geotechnicky nejvhodnější i v další etapě průzkumu a projekční přípravy.
Jen na okraj, pokud jde o zvěř, jednou z věcí, které si lidé neuvědomují, je to, že dálnice je něco jako Berlínská zeď. Je neprostupná nejen pro lidi, ale také pro zvířata. Přes betonovou cestu táhnoucí se krajinou desítky kilometrů nikdo živý nepronikne. Pokud se o to pokusí nějaké zvířátko, skončí většinou jako dvourozměrná placka. Migrace zvěře je takovou překážkou znemožněna a země je rozparcelována na izolované ostrovy, z kterých není úniku.
Koho ale nedojímají zvířátka, což předpokládáme snad jen u některých vegetariánů, mohl by ho aspoň zaujmout nelogický svět lidí. Na jaře roku 2008 vyhrály Děti Země a další aktivisté soud u Nejvyššího správního soudu žalobu proti stavbě, protože se neposoudil dopad stavby na životní prostředí. Bylo ale pozdě, dálnice se začala stavět už předtím na podzim. Zpoždění ale mají na svědomí české soudy, protože ty námitky odpůrců řešily celých pět let. Ministerstvo dopravy a Ředitelství silnic a dálnic tvrdily celou dobu, že nebyl porušen zákon, přitom jich bylo porušeno několik.

Anonym 90186 27.11.2016 13:49
[Miloš Zeman] Jde o poslední úsek D8 číslo 0805 v délce 16,4 km na trase Lovosice Řehlovice. Stavět se začalo začala 6. listopadu 2007 a skončit se mělo v roce 2010. V květnu 2012 tvrdilo ŘSD, že bude hotovo v roce 2014. Provoz na úseku se má spustit až letos v prosinci.
Mezitím se dělo to, co ekologové předpovídali. 7. června 2013 došlo k velkému sesuvu asi 500 tisíc metrů krychlových zeminy u Litochovic. Že se to může stát, tvrdilo sdružení Děti Země v letech 1995 až 2004 a upozorňovalo na to s odkazem na podklady Českého geologického úřadu. Náprava stála 470 milionů korun.Zdeněk Hroch z ČGÚ (Český geologický ústav) ve svém stanovisku z března 1996 pro ministerstvo životního prostředí uvedl, že předložené trasy dálnice D8, dotýkající se prostoru lomu Prackovice, jsou z hlediska geologických nebezpečí velice riskantní, technicky a finančně náročné: Budou vyžadovat rozsáhlé a nákladné sanační práce a nelze vyloučit, že stavba dálnice v tomto prostoru může ohrozit celkovou stabilitu území v poměrně velké rozloze, varoval Hroch.
Stanovisko České geologické služby vypracované na žádost Dětí Země v prosinci 2004 říká: Svahové deformace (sesuvy) jsou v zájmovém území vyvinuty v široké škále forem a žádnou z nich nelze označit za stabilizovanou. Některé jsou dočasně uklidněné, a tedy nebezpečné pro stavbu pouze potenciálně, nezřídka jsou však sesuvy stále aktivní Lehká pata svahu nutně nemůže udržet stabilitu svahu a dochází ke vzniku sesuvu K jejich aktivaci většinou dochází po delším období srážkové činnosti.
Takže, aby bylo jasno, až naprší a uschne máme tu sesun, který neměl údajně nikdy být.

Anonym 90186 27.11.2016 13:46
[Miloš Zeman] Pokud jde o cenu, jak uvedl tehdejší ředitel Ředitelství silnic a dálnic Petr Laušman v roce 2005, kilometr dálnice stojí v jednoduché krajině okolo dvou set milionů. V horách, kde jsou tunely a mosty, se klidně může cena vyšplhat na tři čtvrtě miliardy. Samotný tunel stojí určitě víc než miliardu, u velkých mostů tak 750 milionů kilometr. (V tehdejších cenách.)
Náklady na provoz tunelu se pohybují od 25 Kč do 50 Kč na jeden běžný metr tunelové trouby za jeden den (dálniční tunely v České republice mají zpravidla dvě tunelové trouby).Protože se ale stavba protáhla o celé roky (kde jsou doby, kdy se spekulovalo, zda se po dálnici bude jezdit v roce 2010) a stála násobně více peněz (oněch 15 miliard místo plánovaných tří), je na místě se ptát, co bylo nakonec čistě ekonomicky výhodnější. Kromě toho bude nutné cestu dále monitorovat a to možná po celou dobu její existence. Podle médií už se sami dělníci sázejí, kdy bude zase dálnice po otevření uzavřena. Tipují, že brzo. Pesimisté mluví o dnech, ale třeba se mýlí.

Anonym 90186 27.11.2016 13:45
[Miloš Zeman] Proměnit i stavbu dálnic v thriller na pokračování je naše specialita. Rozpočty jsou ovšem velkorysejší než v Hollywoodu a taky to trvá o dost déle. Dalším dílem, poté co postarší hlavní hrdinka D1 už trochu nudí, je dálnice D8. Řečeno stručně, její stavba trvá o několik let dále a stojí o mnoho miliard víc a příběhu není konec. Pořád se na ní něco sesouvá a v jednom úseku se nám nějak propadá. Máme ale zachovat klid, stavba si prý sedne a všechno se monitoruje. Též lidé, kteří celé dění sledují, si občas potřebují trochu sednout.
Ekologové a spol. bývají často považováni za fanatické šílence, kteří šplhají na věže jaderných elektráren a kvůli hnízdům ptáků brání ekonomickému rozmachu země a uspokojování oprávněných potřeb pracujícího lidu. To je někdy jistě pravda, ovšem v některých případech se stalo přesně to, co různé neoblíbené skupiny říkaly a bude to stát hodně peněz. To je právě případ D8 vedené přes České středohoří.
Tato dálnice má dlouhou historii. Uvažovalo se o ní už v pomnichovské době v zimě roku 1938, abychom se lépe napojili na Říši. Pak přišla okupace, ale plány pokračovaly s tímtéž úmyslem. Jenže okupanti jsou nenasytní a nabrali si tak četné okupační úkoly, že došly peníze i lidé a všechno se v roce 1942 zastavilo. Vážněji se o další stavbě začalo uvažovat v 60. letech za vlády soudruha předsedy vlády Viliama Širokého, tentokrát kvůli napojení na Německou takzvaně demokratickou republiku. Něco se ale začalo dít až v 80. a 90. letech a stavba úsek po úseku nějak pokračovala.
V čem je dnes diskutovaná zápletka, která vede k současným problémům? Ekologové od počátku nesouhlasili s tím, aby dálnice byla vedena přes oblast Českého středohoří a navrhovali buď jiné trasy, nebo vybudovat 13 kilometrů dlouhý tunel. Byl by samozřejmě dražší a stavba by trvala déle, ale zase by se tato část trasy lépe udržovala v zimě.

Simona 21219  45 let 27.11.2016 12:27
[Lenka Filipová] Včera jsme byli s manželem na koncertě Lenky je to úžasná bytost,působi mile,velice příjemně,dělá muziku,která ji vyhovuje a dělá ji dobře.Poslouchám skoro všechny žánry a byl to velmi obohacující večer.Přeji Lence hodně úspěchů moc se mi koncert líbil,byl v klubu Parník v Ostravě,dobrá volba.

Jarka 82994 27.11.2016 12:09
[Lucie Vondráčková] Lucinko,blahopřeji k včerejšímu ocenění a přeji celé rodině krásné vánoční svátky.Jste moje milá herečka i zpěvačka.Jarka

Jarka 82994 27.11.2016 12:03
[Lucie Bílá] Lucinko,blahopřeji k včerejšímu ocenění.A také blahopřeji k tomu,že jste konečně našla sama sebe.Vy víte o čem píši.Vážím si vás.Krásné vánoční svátky ze srdce přeje Jarka

Anonym 90186 27.11.2016 11:48
[Miloš Zeman] Člověk v tísni přišel o akreditaci nutnou pro působení v povstalecké Doněcké lidové republice na východě Ukrajiny, informovala sama humanitární organizace, která v Doněcku distribuovala humanitární pomoc od listopadu roku 2014.
Podle Člověka v tísni informovali zástupci východoukrajinských separatistů o odebrání akreditace pracovníky humanitární organizace v pátek dopoledne. Důvod, který je k odnětí povolení vedl, podle tiskové zprávy neuvedli. Uzavřít se musela kancelář i sklady s humanitární pomocí. Všichni zahraniční spolupracovníci Člověka v tísni museli do 24 hodin opustit území mezinárodně neuznávané Doněcké lidové republiky.
"Od začátku našeho působení na východní Ukrajině pracujeme na obou stranách konfliktu a to i přesto, že nám to přináší značné problémy," uvedl ředitel organizace Člověk v tísni Šimon Pánek. "Děláme to proto, že ctíme neutralitu a nezávislost humanitární pomoci," dodal. Povstalci podle něj odepřením přístupu humanitární pomoci k lidem v nouzi, navíc před nadcházející zimou, porušili mezinárodní právo.

Anonym 90186 27.11.2016 11:41
[Miloš Zeman] Podle AMSP, bude po spuštění EET jen v první vlně (40 tisíc podniků) jich končit cca 8 - 12 tisíc (tudíž to bude asi jako v Chorvatsku 28 % nebo Bulharsku 18 % ) a nejvíce ukončených živností se dá čekat u nesmyslných řemeslných.. Tisíce jich ukončí živnost jelikož se nyní pohybují na hraně rentability, tisíce protože již mají dost neustále rostoucí bu.erace od státu a stovky protože to jsou starší lidé kteří ani nepracují s PC(a světe div se mají jen tlačítkové mobily a o ,,šmatlavých displejích""nechtějí ani slyšet ) ..Vsadím se o co chcete, že všichni znáte z okolí již desítky případů lidí kteří jasně řekli že po spuštění EET to zabalí a to nyní aplikujte na celou ČR.. Stát vybere méně a zaplatí více na sociálním, jelikož dotyční půjdou na ÚP ( totéž se stalo po zavedení EET v Chorvatsku)Babiš si přivlastnil MF a FÚ , zavedl KH a nyní EET na likvidaci malé konkurence a posílení monopolu Agrofertu a lobotomové či rudí proletáři tomu tleskají, jak jedna z největších pijavic na státním ce.ku Babiš zatočí s těma fiktivníma zlodějema .

Anonym 90186 27.11.2016 11:36
[Miloš Zeman] Obávaná elektronická evidence tržeb (EET), která ještě ani neodstartovala, už nyní přináší některým podnikatelům jen starosti a na vině jsou i veletoče, které předvádí její autor ministr financí Andrej Babiš. Příkladem může být paní Marta, která se kvůli evidenci rozhodla ukončit svůj e-shop. Nelíbilo se jí, že ji stát, na kterém se snažila být nezávislá, chce šmírovat. Nyní ale Babiš prohlásil, že z evidence nakonec e-shopy možná vyjme.
Právě jsem se dočetla, že ministr financí Babiš chce vyjmout e-shopy z EET. Chtělo by se zvolat hurráá. Jenže v mém případě to znamená ztrátu cca 100 tisíc korun, uvedla paní Marta. Ta spolu se svým synem prodávala v e-shopu léčebné výrobky z technického konopí, jako jsou masti, tinktury i další výrobky.
Na e-shopu nebyla finančně závislá a myšlenka EET se jí nelíbila. Provozovala jsem e-shop jako vedlejší činnost. Za tři roky jsem neinkasovala ani jednu platbu v hotovosti, a přesto se na mě bude EET vztahovat. Podnikám především proto, abych byla co nejvíce svobodná a na státu nezávislá. A teď bych se měla nechat šmírovat? To je absolutně bez jakékoli logiky. Prostě končím, napsala Marta ještě před tím, než Babiš nastínil možnou změnu v evidenci.

Anonym 90186 27.11.2016 11:30
[Miloš Zeman] Bývalý ministr financí Slavko Linič, autor chorvatského modelu on-line pokladen, předloni odpustil Todoričovu distribučnímu monopolu EPH nedoplatky na daních ve výši 200 milionů kun.
O tom, že chorvatský oligarcha má skvělé kontakty napříč politickým spektrem, dokládá příběh současného ministra financí Zdravko Mariče. Ten přešel do své funkce přímo z Agrokoru, kde působil jako výkonný ředitel pro strategii a kapitálové trhy. Proto je dnes považován za Todoričova muže.
Podobně se choval Andrej Babiš počínaje vládou Miloše Zemana, kdy začal dosazovat svoje zaměstnance do státní správy. Následně bohatě těžil z klientelistických vazeb zejména na ministry sociální demokracie, počínaje Miroslavem Grégrem, konče Stanislavem Grossem. Není divu, že si Babiš s Todoričem tak dobře rozumějí.
Nic nedokládá (nejen) mediální normalizaci v České republice lépe, než mrtvolné ticho kolem podnikatelské minulosti majitele Agrofertu, a na druhé straně o všech okolnostech, které provázejí jeho současné působení v politice. Včetně konkrétních dopadů zavádění fízlovacího a udavačského konceptu on-line pokladen na Balkáně. I v tom je situace v Chorvatsku velmi podobná té naší.

Anonym 90186 27.11.2016 11:29
[Miloš Zeman] Například společnost KONZUM d.d. jako největší maloobchodní řetězec v Chorvatsku vyčíslila své celkové náklady na zavedení elektronické evidence tržeb pouze na 5 eur. Veškeré náklady na úpravu software nesla dodavatelská firma v rámci standardní úpravy software. Obdobnou situaci lze očekávat i u části subjektů na českém trhu, a to bez ohledu na jejich velikost, argumentuje Babiš, žijící ve zcela jiném světě, než malý podnikatel. Mimochodem, stejná citace se objevila v důvodové zprávě zákona o evidenci tržeb, odkazující na chorvatskou inspiraci.Babišův Agrofert má s Agrokorem podobné nejen jméno. Agrokor je podle loňského srovnání desátou největší firmou střední a východní Evropy, zatímco Agrofert je jen o příčku za ním. Obě mají přibližně stejné tržby.
Todorič dlouhodobě uplatňuje vynikající kontakty ve státní správě, kde dokáže úspěšně lobbovat za svoje zájmy. V minulosti těžil z miliardových státních záruk, které umožnily jeho expanzi.

Anonym 90186 27.11.2016 11:28
[Miloš Zeman] Nelze se proto divit, že oligarcha Todorič podporuje rozšíření on-line pokladen i ve Slovinsku a Srbsku, což mu umožní vyčištění trhu a úplné převzetí kontroly nad maloobchodem i v těchto zemích.Toto jsou praktické dopady zavedení on-line pokladen v balkánských zemích, které Babiš ve svých propagačních spotech nezmiňuje. Jeho pozice na domácím trhu je sice poněkud odlišná, jelikož nevlastní žádný z potravinářských řetězců, je však jejich významným dodavatelem. Nicméně dopady a filozofie zavedení EET jsou stejné.
I domácí model EET zvýhodňuje velké obchodníky proti malým. Předseda Asociace podnikatelů a manažerů Radomil Bábek k tomu uvádí: Zákon o zavedení elektronické evidence tržeb je postaven tak, že malí podnikatelé a živnostníci budou mít neuvěřitelně tvrdé podmínky, budou muset okamžitě odesílat účtenky, a to každou zvlášť. Ale velcí hráči budou mít výjimku a budou moci odesílat tzv. agregovaná, tedy souhrnná data, až do pěti dnů.Bábek v této souvislosti upozornil i na to, že Svaz cestovního a obchodního ruchu a Hospodářská komora Vladimíra Dlouhého, zastupující silnější hráče na trhu, zavedení EET podporují. Dokonce bez výjimek. Ale oni sami chtějí výjimku. A to výraznou, připomíná Bábek.
Je zjevné, že pro velké firmy s armádou účetních nebude problém tyto systémy implantovat, a to ani finančně, jelikož jen aktualizují svůj pokladní software. Ostatně tím argumentuje i samotný Babiš ve svém komentáři , kde přímo odkazuje na Todoričovu firmu.

Anonym 90186 27.11.2016 11:26
[Miloš Zeman] Přesto se v Chorvatsku našel někdo, kdo ze zavedení on-line pokladen výtečně profitoval, a dokonce významně expandoval. Jako jediný posílil svoje postavení potravinářský kolos Agrokor vlastněný nejbohatším oligarchou v zemi, který přes řetězec KONZUM ovládá polovinu chorvatského maloobchodního trhu. Kromě toho provozuje i řadu hotelů a potravinářských firem.
Krach desítek tisíc drobných prodejců Agrokoru nepochybně nahrál do karet. Jeho majitel, Ivica Todorič, shodou okolností dobrý známý Andreje Babiše, nikoli náhodou patřil k hlavním podporovatelům chorvatské fiskalizace. Řetězec KONZUM se dokázal přísnějšímu daňovému dohledu vyhnout. Například vydával dárkové poukázky, které podle internetového časopisu Index rozdělovaly svým zaměstnancům státní podniky a které se na on-line pokladnách neúčtovaly.
Todorič využil posílení své pozice na domácím trhu po likvidaci části konkurence i k expanzi do okolních zemí z teritoria bývalé Jugoslávie. Donedávna měl v regionu dva velké konkurenty. Ve Slovinsku maloobchodní řetězec Mercator a v Srbsku koncern Delta Miroslava Miškoviče.
Todorič v roce 2014 koupil společnost Mercator a dopracoval se k dominantní pozici na maloobchodním trhu ve Slovinsku, přičemž v Chorvatsku tato firma svoje působení utlumila. Největší podíl na trhu získal i v Srbsku, kde prosperují jeho značky Idea a Mercator. Todorič díky expanzi posledních let získal přezdívku nový jugoslávský král.

Anonym 90186 27.11.2016 11:23
[Miloš Zeman] Babišův chorvatský vzor: Na EET nejvíce vydělal největší oligarcha v zemi.
Majitel Agrofertu prosadil chorvatský model velkého bratra, na kterém nejvíce vydělal největší oligarcha v zemi se svým potravinářským gigantem Agrokor. Oba mají mnoho společného.Babišův protějšek řekl zcela bez obalu, že smyslem zavedení EET, v Chorvatsku nazývané fiskalizace, je převzít podrobnou kontrolu nad každým krokem podnikatelů. Nezdůraznil už, že celkový výběr daní se v zemi nezvýšil, a po plném náběhu systému se pohybuje stále kolem 40 miliard kun. Nezmínil také, že objem šedé ekonomiky je v Chorvatsku proti situaci v České republice nadále dvojnásobný, a nezaměstnanost téměř čtyřnásobně vyšší.Důvodem stagnujícího výběru daní je konec podnikání desítek tisíc drobných prodejců i snížení sazby DPH, které podobně i u nás prosadil ministr Babiš. I proto se jeví jeho reklamní kampaň o výběru 18 miliard korun jako velmi zavádějící. Nehledě na to, že v panice z hrozícího chaosu neustále prosazuje další a další výjimky.

Anonym 94158 27.11.2016 11:22
[Miloš Zeman] Ať ten cirkus vláda zastaví hřímá pan Kalousek. Myslím, že v demokracii si vláda nemůže dovolit Kalouskovo partě zastavit přešívání ruských praporů na trenýrky a ani vystavování červených karet feťáky za úplatu. Tahat nezletilé na protest za nesplněné ambice si myslím, že je nemorální. Po odchodu STAN vypadne z parlamentu a bude klid. Na Sládka si už také nikdo nevzpomene!

Anonym 90186 27.11.2016 11:20
[Miloš Zeman] Separatisté z mezinárodně neuznávané Doněcké lidové republiky v Donbase na východě Ukrajiny vyhostili zpět do Ruska štáb ruské nezávislé televize Dožď, který byl od pátku pohřešovaný. Oznámila to dnes ruská média.
Zpravodaje Sergeje Jerženkova a Vasilije Polonského zatkli v pátek večer v Doněcku a dopravili na ministerstvo státní bezpečnosti, kde je vyslýchali a také jim smazali natočené materiály a zničili mobilní telefon. Trápili nás čistě psychicky, ale nic víc, řekl Polonskij.
Vyšetřovatelé se prý pokoušeli dokázat, že novináři uvedli při akreditaci lživé údaje, konkrétně nesprávné číslo mobilního telefonu, ale to na místě podle Polonského vyvrátila praktická zkouška.
Ministerstvo státní bezpečnosti vysvětlilo vyhoštění akreditovaných ruských novinářů jejich nezákonnou novinářskou činností a natáčením neobjektivních a provokativních materiálů, které ve lživém světle zobrazují sociální, hospodářskou a politickou situaci v oblasti ovládané povstalci.
Vyhoštění novináři podle listu Kommersant v Doněcku natočili rozhovor s jedním bývalým předákem separatistů Alexandrem Chodakovským, který působil jako velitel povstalecké brigády Vostok a později jako tajemníkem bezpečnostní rady separatistů.

Anonym 17847 27.11.2016 10:31
[Miloš Zeman] Pro 94158.Ty jsi kus pořádného českého vola.Necnat promrhat majetek co zloději nakradli by byl i koncem slušných lidí v Česku co nekradli.Naopak to chce krutou revoluci vedenou mladou generací tvrdé levice.Pak znárodňovat tak,že by se mohli i komunisté padesátých roků učit jak má pořádné znárodňování vypadat.Všechen ten lidský dobytek co se po komunikstech prolhal k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Většině důchodců za pomoc s instalací kapitalistického svinčíku naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Dělání pořádku bude lumpy a hlupáky pořádně bolet.

BabuleJ 82994 26.11.2016 23:47
[Michal David] Pane Michale,je to neuvěřitelné,ale stalo se-dvě ocenění za jeden večer-to je radost,že? Zasloužíte si to-moc Blahopřeji.J.M.

Anonym 94158 26.11.2016 23:45
[Miloš Zeman] V českých rodinách převládají jedináčci. Matky berou druhé, či třetí dítě jako ekonomicky likvidační. Něco v našich zákonech chybí. Peníze se plýtvají ve zdravotních tunelech podobně jako v tunelu Blanka a dopravní infrastruktuře. Pan Sobotka vyměnil neschopného ministra zdravotnictví, dle mého názoru za ještě horšího. Tam nemá co dělat doktor. Doktor doktora nepodrazí. To je práce pro ekonomického odborníka. Většina těchto ředitelů FN honí politiku a v nemocnici platí pán psovi, pes ocasovi, atd. Na udržení přirozené reprodukce nejsou peníze.

Anonym 82994 26.11.2016 23:40
[Karel Gott] Pane Gott blahopřeji nejen k ocenění,ale i ke krásné dcerušce a manželce.Co nejrychlejší uzdravení Vám přeje Jarka.

Anonym 94158 26.11.2016 23:31
[Miloš Zeman] Pan Prezident se těší nejvyšší přízni ze všech ústavních a politických činitelů. Mohu jen blahopřát. Podrazy zločineckých stran je vhodné brát jako český "folklor". Chtělo by to současnou demokracii udržet pro další dvě volební období, lumpácké strany promrhají své nakradené miliardy a bude klid.

Anonym 90186 26.11.2016 22:15
[Miloš Zeman] Prezident Miloš Zeman v pátek ukončil další ze svých výjezdů po České republice. Tentokrát vyrazil pogratulovat ke znovuzvolení svému příteli, komunistickému hejtmanovi Oldřichu Bubeníčkovi do Ústeckého kraje. Tradičně objel několik měst a průmyslových podniků, setkal se s občany. Při všech setkáních výrazně převyšoval počet příznivců prezidenta oproti jeho odpůrcům.
Kromě nadšených potlesků se Zeman dočkal například ve Štětí několika červených karet a dvou transparentů s hesly: Nechceme za prezidenta Putinova agenta! a další.
Dění na setkání s občany ve dvoutisícovém městě Libochovice popsal čtenář Svobodného fóra Václav K.. Bydlíme nedaleko a rozhodně nepatříme mezi příznivce Miloše Zemana, ale chtěli jsme se podívat na atmosféru té akce. Překvapeni jsme rozhodně nebyli. Lidé z nepochopitelných důvodů tleskali každému zemanovu pseudovtipu a nadšeně na něj zírali. Říkal lidem to, co chtěli slyšet. Na akci se objevil také kdosi s vlajkou Tibetu. K tomu přišel jeden ze stoupenců Zemana, do tibetské vlajky se vysmrkal a zase odešel. Neuvěřitelné, popsal čtenář.
Prezidenta Zemana i při této cestě doprovázeli jeho hradní bližní. Mluvčí Jiří Ovčáček, který si výletem na sever Čech odpočinul od hledání Peroutkova článku a také například Vratislav Mynář, který svoji funkci hradního kancléře už téměř čtyři roky vykonává bez bezpečnostní prověrky.

Anonym 90186 26.11.2016 22:13
[Miloš Zeman] Že výtky k systému EET od provozovatelů restaurací nejsou jen prázdné nářky už brzy poznají výletníci, kteří se vypraví na nejvyšší vrchol Českého středohoří, na Milešovku. Ke konci listopadu zavírá zdejší restaurace.
Je mi líto, ale musím oznámit ukončení mého a kolegy malého Dana učinkování v provozu hospody v Chatě Milešovka k 1.12.2016 z důvodu zahájení účinosti povinnosti EET. Považuji zákon o EET za zákon protiústavní omezující práva a svobody občanů ČR, stojí v prohlášení Daniela Pitka. Ten je nejen v Českém středohoří známou postavou. Kromě provozu chaty na Milešovce hospodaří na desítkách hektarů luk pod touto horou. Do středohoří vrací jezírka, ovocné stromy a stáda ovcí.Jeho kariéru hospodského teď ukončuje babišova EET. Nikdo mě nemůže nutit, abych musel být v rámci snahy se uživit připojen k internetu a byl počítačově gramotný. Souhlasím s tím aby daňoví poplatníci platili řádně daně, ale forma a způsob kontroly nesmí být takový aby likvidoval činnost, která je kontrolována. Nemusí být také potom co kontrolovat. A to se právě začíná dít, protože nastavená pravidla jsou pro mnohé subjekty nesplnitelná a likvidační, dodává Daniel Pitek. Prohlášení uzavírá slovy: Svobodu lidem a stop Babišovi.

Anonym 90186 26.11.2016 22:10
[Miloš Zeman] Miloš Zeman přispěl během své návštěvy Podbořan k obecné vzdělanosti pojmem poloviční prostitutka. Označil tak členky Pusy Riot. Že ty dámy nemá rád, je celkem pochopitelné, protože on má rád Putina a ony nemají rády Putina, takže on nemá rád je. Též je označil za nepříliš schopné ženy. Obojí je podivné, prostitutka buď někdo je, nebo není. Na internetu si ze Zemana už lidé dělají legraci , že je to jako být napůl těhotný.
Pravda, třeba tím chtěl říci, že se dívky prodávají jen na půl, ale zase nám neřekl, komu vlastně. Honorářem jim byly ruské lágry. On sám se ale prodává celkem ochotně a to v zájmu ruského a čínského byznysu u nás, ze kterého toho běžní lidé moc nemají, zato pánové Keller a Tvrdík a Nejedlý ano. Prodáváním se nemyslí že za peníze, ale jistě hřejivý pocit, že se Zeman může opalovat ve stínu Putina Velkého Slunce jako kdysi Husák na svých dovolených u Brežněva na Krymu. Kam také jinam jezdit, když našeho významného státníka nikdo důležitý nikam nezve.
Pokud jde o tu neschopnost, zdá se, že v naší části světa jejich slova o Rusku budí větší důvěru než Zemanova, což musí dotyčného prognostika hodně štvát.
Jeden ze zemanovských fanoušků, jehož otázka Zemanův výrok vyvolala, zmínil také jakéhosi Putnu, kterým se prý pan prezident nemá zabývat. Při nevelkém vzdělání zemanovců samozřejmě muž ze všeholidu netuší, že Putna, kterého mstivý Zeman nechtěl jmenovat profesorem, jen za poslední pětiletku publikoval pokud jde o knihy asi pět tisíc stran odborných textů, články nepočítáme. Jenže tohle zemanovec nepřečte za celý život, tak jak by to mohl vědět.
No svůj k svému.

Anonym 90186 26.11.2016 21:59
[Miloš Zeman] Nezávislý polský novinář Tomasz Maciejczuk se během natáčení diskusního pořadu na TV Centr dostal do ohrožení svého zdraví. Žurnalista mluvící o poměrech v dnešním Rusku se zmínil o dění na Ukrajině a touze ukrajinských občanů žít v lepších podmínkách, než jaké mají Rusové. Na hosta se nejdřív obořil moderátor a pak se přidali i další diskutující. atmosféra zhoustla a skončilo to fyzickým napadením Maciejczuka.

Martin 90204  38 let 26.11.2016 19:38
[Lucie Bílá] mila lucie,dovoltemi abych vam popral brzke uzdraveni.i ja sam vim jake to je kdyz clovek onemocni a nemuze vykonat praci,protoze je slaby vuci nemoci. cetlsem ze mate smulu i v lasce,take nemam vlasce stesti,rad bych to zmenil a nasel tu pravou. mam navas otazku,bylo by mozne se domluvit a sejit se as budete zdrava,rad bych vas poznal osobe.treba by doslo i na tikani,vyznam se v zenskych potrebach moc rad bych byl vas poradce.uvas bych zacal hlavou sama ste nekde nevim kde prohlasila, ze mate problem s vlasy.umim poradit jak pecovat o vlasy,aby byly pekne huste a kvalitni,jak spravne vlasy cesat aby byly vzdusne,astale pripravene k uprave ucesu.treba drdol cop atd.moc rad bych vam ucesal vase krasne vlasy,jste moc pohledna zena.ktera si zaslouzi muze ktery ji bude nablizku a sevsim pomahat.jen doufam ze si rada ctete tyto odkazi,a ze nane odpovidate.rad si prectu vasi odpovet zde,me jmeno je martin.

Jana 4646  39 let 26.11.2016 13:51
[Ondřej Sokol] Ondrej sokol je velmi vtipny moderator hezky se na nej kouka a show tvoje tvar ma znamy hlas byla super a bez neho si to nedovedu predstavit :-)

MarcelaHansp 18515 26.11.2016 13:30
[Aneta Langerová] Mila Aneto, drželi jsme ti palce od počátku. Přejeme ti všechno nejlepší k narozeninám a Těšíně se na tvoje lahůdky další a další. Hodně zdraví a hodně dobře struny.

Kj 10923 26.11.2016 08:27
[Miloš Zeman] Kořalečník na Hradě naletěl Burešovi. To je dvojka. Jako z nepovedenéko filmu pro mentálně postižené.

Anonym 94158 25.11.2016 23:34
[Miloš Zeman] Pan Zeman si dnes od vojáků vyžádal náboj do zbraně. Myslím si, že takovou věc mít může, a to pod podmínkou znehodnocení. Na kráse té maličké věci takový zákrok neuškodí.

Anonym 94158 25.11.2016 23:28
[Miloš Zeman] Ve věci EET jsem pro. Myslím, že občané mají mít stejné podmínky. Proč by měl být zaměstnanec ošizen o švindly tzv. podnikatelů? Slušný podnikatel nekrade. Jenom nechápu výjimku do 250 tisíc. Neumím si představit způsob kontroly uvedené hranice. Je to něco jako bez GPS a kompasu hledat potmě hranice v poušti.

PetrAJitka 18812  50 let 25.11.2016 21:37
[Tomáš Ortel] tomas ortel-jednim slovem mazec,strasne vam fandime,cela kapela je O.K.pisnicky mají dusi,mam husi kuzi z textu,vse je pravda,jen tak dal

Kj 10923 25.11.2016 19:44
[Andrej Babiš] K čemu je mi stát, který jen lačně čeká na peníze, neinvestuje nezlepšuje služby a živí statisíce darmošlapů ve státní správě kteří nikdy nic nevyprodukovali (pardon krom haldy papírů). Nepotřebuji drahý stát, který pro mě nic nedělá, jen hází klacky pod nohy.

VašíkKnop 93112 25.11.2016 15:49
[Klára Kolomazníková] posinku narozninam

VašíkKnop 93112 25.11.2016 15:46
[Katka Brzobohatá] svatek posinku

Anonym 17847 25.11.2016 14:40
[Miloš Zeman] Jiří Pehe je vlastizrádný gauner,který tvrdí,že by si Češi měli přát vítězství Merkelové.Přitom ta má právě cíl dostat Česko a Polsko do státních bankrotů,aby mohla znovu budovat Velkoněmeckou Říši.Toho lumpa bude třeba po revoluci za vlastizradu odporazit n a katovské mučírně s behzbřehou krutostí.Pokud se národ Čechů brzo nezvedne proti zde šestadvacet roků vládnoucím lumpům tak brzo n a planetě Zemi končí převálcován Němci a Židy.

Anonym 18519 25.11.2016 11:51
[Andrej Babiš] Dobrý den soudruhu Bureši.
EET jste|tak jak všichni věděli|podělal totálně.Týden před spuštěním nevíte co dál.Nechápu proč vám lidé fandí.Už jen kolik lidí jste dával za socialismu na hlášení.Proč jinak by jste mohl legálně cestovat po světě.Po převratu jste |určitě poctivě|přišel k majetku a pak to šlo samo co?
Myslíte si,že jste sežral Šalamounovo.Ono to tak není.KAŽDÝ CHVILKU TAHÁ PILKU.

Veronika 17611  26 let 25.11.2016 11:16
[Andrej Babiš] Dobry den vážení pán Andrej Babiš cením si vaše vše co děláte pro lidi i pro nás pro chudé mam na mysli třeba váš nadační fond Agrofert jste proste NEJLEPŠÍ

Anonym 17847 25.11.2016 09:17
[Miloš Zeman] Stávající kapitalistický svinčík může zastavit jedině krutá revoluce vedená mladou generací.Ta pak bude muset nechat všechny důchodce co nic nedělali proti instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku pochcípat hladem.

Anonym 17847 25.11.2016 09:11
[Miloš Zeman] Po šestadvaceti letech kdy vlády učily podnikatele okrádat stát je Babiš zlodějně neodnaučí.To může dokázat jedině tvrdá ruka mladé generace,když bude tak znárodňovat,že by se pak mohli i komunisté padesátých roků učit jak má pořádné znárodňování vypadat.Bude nutno zavést komunistické pořádky znovu a ještě tvrdší než ty co tu byly.Jinak bude Česko svištět do státního bankrotu dál.To co se po komunistech prolhalo k moci je na vládnutí levé,ale zato jsou to šikulové na velkozlodějnu.

Anonym 17847 25.11.2016 09:01
[Miloš Zeman] Už se ukazuje to,že bude muset hodně firem dotace vracet.Zlatí komunisté,kdy jsme si zde hospodařili sami.Celá EU slouží jen k oškubání Čechů a dotlačení Česka do státního bankrotu,aby Sudety zabrali zase Němci a zbytek Česka odkoupili Židé na vytvoření nového státu Izrael.Ten současný Izrael Židům hoří pod rukama.

Anonym 88243 25.11.2016 08:01
[Miloš Zeman] Primitivní sportovec, který má sílu ale rozum chybí,
co mu nakukají to to povídá, hlupáček.

Anonym 93127 25.11.2016 00:36
[Jiří Macháček] Mýlí Jirko, jsi první umělec kterému něco píšu. Ale moc rád poslouchám tvoje-vaše písničky a jako důkaz je to, že jako první jsem si koupil oficiálně tvoje album, do teď jsem pouze stahoval. Doufám , že s tebou někdy zapařím. Měj se a dělení dále tvojí tvorbou radost . Luky

Kj 10923 24.11.2016 18:10
[Andrej Babiš] Pro JanaKrausová 18871 72 let. No když v tolika letech podnikáte, je chválihodné. Nicméně by mě skutečně zajímalo proč Babišovi fandíte. To jste nevysvětlila. Malá poznámka, v době Karla IV nebyly EET a byrokratický aparát, který živí statisíce darmožroutů. No a teď mi řekněte kolik papíru by se muselo popsat aby se založila v dnešní době univerzita?? To asi nevíte, že ano? A co třebas takové územní řízení a stavební povolení na stavbu takové univerzity?? Myslíte, že by jste mi mohla odpovědět?

Kj 10923 24.11.2016 18:03
[Andrej Babiš] Babiš nekrade. Jen si odpouští daně a penále. Finanční správa loni prominula firmám a podnikatelům daňové penále ve výši 5,8 miliardy korun. To je téměř o dvě stě procent víc než loni. Co je ale skutečně zarážející je to, že 1,5 miliardy odpustila firmám holdingu Agrofert. Existuje skandálnější příklad střetu zájmů?

Anonym 90186 24.11.2016 17:10
[Miloš Zeman] Stříbrný medailista z Olympijských her v Londýně Vavřinec Hradilek se ostře pustil do Miloše Zemana. Podle populárního sportovce je současná hlava státu těžce uvěřitelnou osobou, o které panují v zahraničí pochybnosti, zda je skutečně prezidentem České republiky. Pro sportovce samotného je Zeman nesympatický a odpudivý.

Anonym 90186 24.11.2016 16:57
[Miloš Zeman] Hrabiš už ví, že EET mu zlomí vaz a snaží se zákon mírnit. Jakmile však vejde EET do ostrého provozu, každá sebemenší chybka, prostoje, nefunkčnosti - vše mu bude přičteno a věřím, že to většině jeho voličů otevře oči a soudruh skončí s nějakými 7% ve volbách.

Anonym 90186 24.11.2016 16:56
[Miloš Zeman] Myslím, že EET nestačí, nestačí okamžitě a bez prodlení vědět a navěky archivovat, že si v hospodě dal někdo ten a ten den v tolik a párek s cibulí, je třeba vědět kdo si ho dal. A pak se toho darebáka můžeme zeptat: "Ty jsi si dal v té a té hospodě v ten a ten den v tolik a tolik hodin párek s cibulí? PROČ, proč, soudruhu?!! "

Anonym 90186 24.11.2016 16:56
[Miloš Zeman] fšeci kradnú, len já beriem dotácie

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137220

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti