Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 22.06. 15:48
[Andrej Babiš] Pro Mirka
Já jsem se vžil do kůže našeho premiéra v demisi. Ten ještě před nedávnem sem chtěl tahat migranty jako levnou pracovní sílu a nyní, když se chystá na předčasné volby, tak chce drátovat hranice.
To co předvedly komoušové po válce byla uměle vytvořená migrace(přesun cikánů ze Slovenska), ta nikdy prosperitu nepřinese. Přirozená migrace vede k prosperitě. Další skvělý příklad přirozené migrace je stát Izrael. Přirozená migrace jsou útěky inteligence před represemi a válkou. A věř, že mezi Syřany a Iráčany bylo vysokoškoláků hafo. To Andrej si plánoval, jak sem natáhne Mongoly, kteří neumějí číst a psát a bude jim vyplácet polovinu minimální mzdy.
Vidíš to, když migruje inteligence, tak vznikne nevyspělejší stát na světě nebo nejvyspělejší stát na Blízkém východě anebo třeba nejvyspělejší oblast v Evropě (Bavorsko).

Anonym 81166 22.06. 15:33
[Andrej Babiš] Když dva mafiáni dělají totéž, je i sazba stejná?
Obviněným, kteří podle policie vytvářeli fiktivní obchody za neexistující služby, hrozí pět až deset let vězení. Kočka byl obviněn už loni v související kauze, která se týká fiktivních obchodů s neexistujícími reklamními službami.
Kolik asi dostane inženýr Babiš?
Agrofert si objednával reklamu u farmy Čapí hnízdo s tím, že tak mohla farma pomáhat holdingu šetřit na daních. Zároveň díky tomu byla farma Čapí hnízdo schopna splácet úvěr. Jednat se přitom mělo o 280 milionů, které byly vyúčtovány v letech 2009 až 2013.

Anonym 81166 22.06. 15:31
[Andrej Babiš] Daňová Kobra obvinila podnikatele Kočku z daňového podvodu

Anonym 81166 22.06. 15:30
[Andrej Babiš] Šéf sudetských Němců Bernd Posselt má pravdu. Sklouzáváme zpátky ke komunismu

Anonym 81166 22.06. 15:29
[Andrej Babiš] Do Bruselu se nejede a pak si budeme stěžovat, že to bylo o nás a bez nás

Anonym 81166 22.06. 15:29
[Andrej Babiš] Potvrzen děsivý scénář. Taťána Malá má být ministryní spravedlnosti

Anonym 81166 22.06. 15:27
[Andrej Babiš] V Účtenovce se "vyhrává" Ford EcoSport, ale Edíkova známá si jela pro Ford Kuga.

Mirka 46120  66 let 22.06. 15:02
[Andrej Babiš] Mela jsem rada pani Rottrovou,ale kdyz jsem ji videla jak dela krovi Fikusovi uplne se mi zprotivila a nemuzu ji vubec poslouchat.Myslela jsem,ze je to inteligentni pani.Jsem uz stara,ale nekteri umelci me opravdu zklamali|Sverak,atd.

Michal 81254 22.06. 14:50
[Andrej Babiš] Zdravím vás také pane Fando, máte pravdu o uměleckém póvlu, ona si spousta těch rádoby herců a rádoby hereček totiž vůbec neuvědomuje, že s tou svojí prořízlou tlamou docílí pouze toho, že se lidem zh nusí a že se na filmy s nimi už nebudou dívat i kdyby vedle nich stáli hvězdní herci, prostě film nebo seriál, kde hrají oni je předem zazděný, alespoň já to mám takhle nastavený. A ještě co se týká migrantů, od začátku bylo jasné, že Makrela musela dostat před tím, než je všechny pozvala ránu do palice, ale každý zavíral oči a všichni dělali, že to nevidí, nikdo ji nezastavil hned ze začátku nebo alespoň se nikdo hned ze začátku nepostavil proti ní, ačkoli už tenkrát by na ni páky měli. Dnes jsou proto vinni za uprchlickou krizi všichni ti, kteří měli možnost zasáhnout, ale pro své pohodlí mlčeli. Všechny bych je naložil na loď a se všemi ekonomickými uprchlíky bych je odvezl někam na ostrov, kde by mohly do konce života zpytovat své svědomí. Oni jsou za ten marast v Evropě stejně vinni, jako Makrela.

Edik 46915  53 let 22.06. 14:42
[Andrej Babiš] Pořád čekám přátelé velikána Miloše Zemana,kdy už ti " umělci" budou emigrovat jak někteří říkali po zvolení Miloše Zemana.
Zatím to ani jeden neudělal,co by tak asi na západě dělali??
Tam si musí každý na sebe vydělat sám ,a ne čekat jak naší komedianti na dotace a granty!!

Edik 46915  53 let 22.06. 14:38
[Andrej Babiš] Další exot je Kraus, který řekl před pěti lety že kdo volil Zemana je l ů z a a v naší rodině skončil Jidáš!

Mirka 46120  66 let 22.06. 14:28
[Andrej Babiš] Zdravim pane Michale,napisete to vzdy tak presne jak ja si to myslim.Umelci uz asi citi,ze dotace na jejich radoby umeni se rozplyvaji a proto kopou kolem sebe.

Edik 46915  53 let 22.06. 14:27
[Andrej Babiš] Michale naprostý souhlas, Hřebejk mluví jako poslední havíř,a oblečený chodí jak poslední bezďak,no prostě hnusný a odporný člověk!

Fanda 46426  72 let 22.06. 14:04
[Andrej Babiš] Zdravím , pane Michale úplný souhlas , Hřebejka je opravdu , co se týká ústniho otvoru dlaždič , akorát dělá reklamu na demokracii uměleckého póvlu ,

Michal 81254 22.06. 12:48
[Andrej Babiš] Zdravím přátelé prezidenta Zemana, včera opět skvělá řeč. Ten strčí do kapsy všechny rádobypolitiky. Ale chtěl bych se rozepsat o něčem jiném. Jedná se o režiséra Hřebejka, viděl jsem od něho několik filmů, ale ani jeden z nich jsem nedokoukal do poloviny, protože se mi nelíbil. Mám zřejmě jinou představu o filmech, na videu si s manželkou z 99% pouštíme zahraniční filmy a mohu říci, že tam jsou Páni režiséři, ti by takového Hřebejka zadupali do země, od takových by se musel hodně hodně učit. Mám pocit, že se svými přiblblými filmy je naprostou nulou mezi českými režiséry .Ale jediné,co opravdu umí, co mu jde skutečně dobře a v čem je vynikající, je jeho tlama plná sprostých slov většinou mířených na prezidenta Zemana. Na nic jiného ta ubohá režisérská nula nemá buňky. Ten chlap se mi tak zhn usil, že kdyby natočil i něco světoborného s hvězdným zahraničním obsazením, na jeho film už bych se nikdy nešel podívat. Ale každý si samozřejmě může na to vytvořit svůj vlastní názor. Přeji vám šťastný i když zamračený den. Jsem rád, že se opět vrátila Mirka a zdravim ji.

Michal 81254 22.06. 11:56
[Andrej Babiš] Zdravím Edo, já když něco chci napsat o čem vím, že mi to soudruzi z cenzury nepustí, tak to jednoduše píšu rozdělením buď po dvou nebo po třech písmenkách."

Edik 46215  53 let 22.06. 11:35
[Andrej Babiš] Těmto lidem to přeji, měli 15 let ojetou starou oktavii, takže radost veliká!!
Já hrají sportku přes 30 let a nic! Nevím jestli je to tajné ale jak napíši kde si pro ní jela,tak to zablokují " demokraté"!!

Edik 46215  53 let 22.06. 11:29
[Andrej Babiš] Jak napíšu kde si jej jela vyzvednout,tak to zablokují!!

Edik 46215  53 let 22.06. 11:26
[Andrej Babiš] Teď tady píší že od mého kamaráda sestřenice vyhrála v účtenkové loterii Ford Kugo,a píšou že komentář čeká na schválení,co to zase je??

Xy 37246 22.06. 11:24
[Andrej Babiš] Pane Edíku máte moje sympatie. Trefné poznámky. F59

Karelmalycen 4629  37 let 22.06. 08:40
[Martin Veselovský] Hrad možná může za smrt jednoho z nás, prezidentská standarta pořád existuje, říká Týc ze Ztohoven : další pořad DvTv který jsem dnes shlédl.
Rád bych věděl proč dostávají prostor v různých médiích lidé , kteří se prezentují jako umělci , aniž by pro umění v širším slova významu byli nějakým přínosem. Skupina Ztohoven ( zlidovělý a příznačný název Sto hoven ) patří do této skupiny. Roman Týc prezentuje červené trenýrky jako umělěcké dílo , což mi připadá až směšné a v kontextu skutečných uměleckých děl , která jsou přínosem pro obohacení lidské duše trapné. Jediné hodnocení jeho počínání je anarchismus , který není konstruktivní a možná naplňuje seberealizaci jejich uzavřené skupiny. To že se hlásí k tomu , že porušuje zákony a sám před sebou tuto skutečnost ospravedlňuje může motivovat k tomu , že to společnost může vzít obecně. Vyjádření , které je i v titulku tohoto pořadu, je už daleko za čárou a odvolávání se na osobu , které se dá věřit je až dětinské.
Očekával jsem, že nabízenou část standarty odmítnete , což by bylo novinářsky profesionální. Zatím pořad vyzněl jako propagace anarchistu , kterému není drahá historická kontinuita vývoje naší společnosti tvořená miliony lidských osudů.

Edik 46215  53 let 22.06. 08:39
[Andrej Babiš] Přátelé blbovi neodpovídat!!

Edik 46215  53 let 22.06. 08:37
[Andrej Babiš] Dobrý den přátelé velikána Miloše Zemana!!
Včera oba skvělí,tak si představuji debatu, tím myslím pana Soukupa a pana Babiše!!
Ten to má což není žádná novinka srovnané jak málo kdo,bude to skvělý premiér a hodně blbů by se mu mělo omluvit!!
Jinak vše jak jsem předpovídal, Tuhý končí na Slovensku, stejně jako Lessy,ale to byl na rozdíl od telefonisty Tuhého borec!
Mistrovství v Rusku zavřelo všem hubu,organizace na nejvyšší výši, všichni vyjadřují velikou spokojenost,jen opilec Kalousek a pražská kavárna mlčí!
Včera náš oblíbený prezident Miloš Zeman,znovu utřel toho cypa Kalouska který nosil na klopě stužku s babou - chlapem Savčenkovou a která sedí ve vězení, směšný mužík ten Kalous!!
To nemluvím o tom, že spící kníže věnoval Savčenkovoé dýku,no prostě jeden hňup větší jak druhý!!
Dnes večer nezapomeňte se dívat na pana Soukupa,bude mít v parádě Kalouska,to si natočím a budu pouštět na silvestra!!
Pěkný den všem zdravým a normálním lidem,a ti co jsou v ústavu 66 přeji brzké uzdravení.

Jiří 46271 22.06. 08:23
[Andrej Babiš] Jak zabezpečit hranice proti narušitelům je třeba využít skušeností bývalých důstojníků pohraniční stráže! Kde jsou úseky,kde se dá lehce hranice přejít(ty musí být pečlivě střeženy )a kde je přejití hranice obtížné!

Jiří 46271 22.06. 08:13
[Andrej Babiš] Bez zadrátování hranic by mohli migranti asi na území ČR proniknout! Jak to bylo ve filmu Král Šumavy! Kapitán Kot prohlásil: Úsek dlouhý jako hrom a teče jako cedník! Na druhé straně máme vyspělou monitorovací techniku na rozdíl od té doby!

Jiří 46271 22.06. 08:06
[Andrej Babiš] Myslím,že Německu se migranti vymykají z rukou! Takhle si to Merkelová asi nepředstavovala! Měla určitě dobrou vůli,ale nedomyslela důsledky! Kdo by nechtěl humánně pomoci,ale nesmí se tím sám zničit!!

Jiří 46271 22.06. 08:02
[Andrej Babiš] Pravidelná armáda,záložní armáda všechno na hranice! STOP migrantům! Násilné trestné činnosti máme v ulicích už tak dost! Měli by se budovat útvary pohraniční stráže! Základní vojenská služba na 1|2 roku by nebyla také špatná! Z těchto záklaďáků by se pak budovaly útvary pohraniční stráže! Není vyloučeno,že bude nutno znovu zadrátovat hranice! Problémy s migranty by měla řešit světová organizace v zemích migrantů,aby nemuseli migranti nikam utíkat!

Xy 37246 22.06. 08:01
[Andrej Babiš] Tyto stránky nejsou AB ale M. KALOUSKA!

Jiří 46271 22.06. 07:33
[Andrej Babiš] Premiér Babiš svolal bezpečnostní radu státu! Proti migrantům může nasadit i armádu! Tomu říkám správný akční přístup!

Xy 37246 22.06. 07:29
[Andrej Babiš] Kd,y ž napíšu kdo začal obě války Německo. tak t. o vymažete to o něčem svědčí. Jen hanob AB. it

Dk 37211  27 let 22.06. 01:55
[Martin Veselovský] Jak můžete dělat takový to projekt a bydlet u bakaly?
viz video paroubek. to je prostě legitimní vítka. a to co řiká ema, že to neplatí bakalovy ale ekonomií, která patří bakalovy je fakt vtipný.

Mirka 46188  66 let 22.06. 00:30
[Andrej Babiš] Ale vzdyt jste psal,ze kazda migrace je prinosem viz USA.Mate to v kebuli pekne popletene.

Anonym 81166 22.06. 00:14
[Andrej Babiš] komous bures neco svolava..
mozna, ze se sejdou na Capaku :-))
ani sluvko o neziskovkach, ktere sem ty slimaky lifruji. pry jenom nejaci "paseraci" :-))
a pritom jeste pred rokem jecel, jak musime byt solidarni a jak vlastne tyhle vedce a inzenyry potrebujeme. za mohutneho hykani mistni rude spiny.
a jeho ministr podepsal pred par tydny memorandum, kde se zavazuje prijmout k nam dalsi slimaky, tentokrat primo z jejich domoviny :-))
ale to zase buodu lzi a pomluvy. jako ty o kristalove cistem Capaku :-

Mirka 46188  66 let 22.06. 00:07
[Andrej Babiš] Proc si pletete chlapy s zenskyma.Nema cenu s vami diskutovat pokud nerozeznate tento rozdil.Mirka.

Anonym 81166 21.06. 23:57
[Andrej Babiš] Pro Mirka
Cikánskou migraci ze Slovenska nám zařídily komoušové, kteří se opět derou k lizu. Pokud by nenutili české Němce k migraci, žádní cikáni ze Slovenska by sem nemigrovali. Po válce u nás žila asi tisícovka českých cikánů.

Anonym 81166 21.06. 23:51
[Andrej Babiš] Pro Xy
Druhá světová válka začala 1. září 1939 německým a slovenským útokem proti Polsku. Šestnáct dní poté, co nacistické Německo zaútočilo na Polsko ze západu, provedl Sovětský svaz útok z východu. Invaze skončila 6. října rozdělením území Polska mezi Německo a Sovětský svaz a zánikem Druhé Polské republiky.

Mirka 46188  66 let 21.06. 23:50
[Andrej Babiš] Ostatne ciganska migrace ze Slovenska je pro nas take obohaceni s kterym se setkavam skoro kazdy den.

Mirka 46188  66 let 21.06. 23:45
[Andrej Babiš] Amerka je tvorena migranty,hlavne z Evropy,ale na ukor vybyti puvodnich obyvatel Indianu.To bylo pro ne opravdu obohaceni bilou rasou.Jejich zivot v rezervacich je fakt pro ne vyhra a to nemluvim o nemocech a alkohoholu,ktery je znicil.USA jsou opravdu ukazkou bezohlednosti bilych migrantu.

Mirka 46188  66 let 21.06. 23:32
[Andrej Babiš] Vandalove byli taky migranti a co se stalo s Rimskou risi.Obohacuj se v Nemecku.Ja o to islamske obohaceni nestojim.

Xy 37246 21.06. 22:57
[Andrej Babiš] 1.září 1939 napadlo Německo Polsko a 15. 3 1939 zabrali nás. Vraťte se do koly

Anonym 81166 21.06. 22:53
[Andrej Babiš] Pro Mirka
Migrace vždy posunuje společnost k vyšší úrovni. Ukázkové jsou USA. Ty jsou tvořeny hlavně potomky migrantů. Stačilo zhruba 100 let a USA se staly nejvyspělejší zemí na světě.

Anonym 81166 21.06. 22:33
[Andrej Babiš] Ale Edíku. První světovou rozpoutalo Srbsko a druhou světovou rozpoutali Slovensko, Sovětský svaz a Německo.

Edik 46215  53 let 21.06. 21:21
[Andrej Babiš] Přátelé velikána Kinga Miloše Zemana,to co jsem vám psala před asi 10 dny,se opět vyplnilo!!
Policejní prezidenty Tuhý končí!!
" Odchází" ( vyhozen) na Slovensko!!
Edík má vždy pravdu!!
Teď ještě povolat zpátky Roberta Šlechtu a Mašín 66,se už nikdy nevyléčí a skončí na věky v kleci!
Za chvíli skvělý premiér pan Babiš, přátelé už se to čistí , přesně jak jsem psal po nástupu pana Babiše!!

Jiří 46271 21.06. 21:19
[Andrej Babiš] Na Němce přišel další trest! Migranti!

Edik 46215  53 let 21.06. 21:13
[Andrej Babiš] Sověti měli skopčaky hnát až na Čukotku, verbež odpornou, dvě války začli a vždy dostali po tlamě!
Teď skvělý a odpočatý oblíbený prezident Miloš Zeman!!
Ten to zase natřel 4% Moravcovi, obdivuji ty co se na ten jeho pořad ještě dívají!!
Bravo pane prezidente, kavárna končí stejně jako skončila Mařka z Humpolce 5822!!

Xy 37246 21.06. 20:33
[Andrej Babiš] Zapomněl jste říci, že první vy, hnali Čechy ze Sudet němci. Republiku osekali.

Mirka 46188  66 let 21.06. 20:28
[Andrej Babiš] Kdyz tak miluje Nemce,proc uz nevita v Berline migranty a rovnou si je nepozve domu.Je to asi Nemec.Jeho gramatika je hrozna.Plete si y a i.

Anonym 81166 21.06. 20:26
[Andrej Babiš] Jiříku, ale že ty Němci mají kvalitní potraviny.

Jiří 46271 21.06. 20:04
[Andrej Babiš] 81166! Ty milovníku Němců! Nejsi také ze Sudet? Nebyl Tvůj děda u Stalingradu?

Jiří 46271 21.06. 20:02
[Andrej Babiš] Je známá příhoda,když zavraždili Heydricha,tak jedna Česká žena prohlásila:Chvála Bohu! Slyšela ji Němka,udala ji a žena byla popravena i s celou rodinou!

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100080

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti