Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 06.01. 11:02
[Miloš Zeman] Na Lidovém domě byla zahájena exekuce.

Anonym 17847 06.01. 11:02
[Miloš Zeman] Nejlepší obrana proti zatažení migrantů do Česka je ta,že když se sem začnou migranti valit si migrantů nevšímat a hned začít krutě vybíjet celé rody všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci s bezbřehou krutostí.když migranti uvidí,že si zde konečně Češi začínají dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku,ta budou z Česa zdrhat sami.

Anonym 17847 06.01. 10:47
[Andrej Babiš] Básník by řekl,že Babišovi začíná hořet koudel u zádele.Kdyby se byl držel jen zlodějny a necpal se do vrcholové politiky,tak tolik problémů neměl.

Anonym 17847 06.01. 10:41
[Miloš Zeman] Největší zločin komunistů je ten,že když Havel a podobní lumpové vlezli na tribuny oblbovat národ je komunisté hned nepostříleli.Kdyby je tehdy postříleli nemuselo být dnes Česko na pokraji státního bankrotu a mít zaděláno na úplnou .likvidaci národa Čechů.

Anonym 90186 06.01. 10:39
[Miloš Zeman] Na Bureše se valí další problém. Jeho klinika Reprofit pravděpodobně podváděla s embryi.

Anonym 17847 06.01. 10:35
[Miloš Zeman] Zločiny migrantů v Německu potopí Merkelovou pokud se jí nepodaří včas dostat Česko a Polsko do státních bankrotů.Pak budou v Německu zase chválit nebožtíka Hitlera,jaký že to byl rozumný člověk,když prosazoval v Německu čistou rasu.

Anonym 90186 06.01. 10:32
[Miloš Zeman] Sosani chtějí zavést snížení dávek nezaměstnaným, kteří odmítnou veřejně-prospěšné práce. Pak nechápu proč stejné opatření z dílny pravicové vlády s velkou slávou přes ÚS zrušili.

Anonym 17847 06.01. 10:30
[Miloš Zeman] Česko potřebuje krutou levicovou revoluci vedenou mladou generací.Pak všechen vlastizrádný dobytek co se po komunistech prolhal k moci a Česko zbídačuje odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách.Navíc znárodnit veškerý msjetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 06.01. 10:28
[Miloš Zeman] Pro 94158
Jo Trump plánuje na zboží nevyrobené na území USA zavádět cla a ty to považuješ za otevření bezbariérového obchodu. Ty musíš něco brát.

Anonym 17847 06.01. 10:23
[Miloš Zeman] Pro 5822.Tobě je třeba za tvojí sprostotu zašít hubu ševcovskou dratkví.Pak vylámat všechny prsty na rukou.Naonec provést kvalitní dámskou obřízu.Rány ti zasterelizovat rozžhaveným železem.Pa ti roupy urážet budoucí zasloužilé revolucionáře přejdou.Revoluční bejkovec potěš tvojí zadnici!

Anonym 94158 06.01. 10:13
[Miloš Zeman] Milá 5822, jsi lehce manipulována Bolševiky na Nově. Největší hrozba pro Čechy je je pravděpodobná z invaze teroristů z IS cca. 80%, pak hrozba zavlečení Čech do války za loupež nerostné bohatství Ruska ze strany Velkého bratra, cca 10%. No a posledních 10% bych sázel, že se utlučeme sami pro vlastní hloupost. Po demokratických změnách zvolením pana Trumpa můžeme očekávat menší podporu IS ze strany Velkého bratra, Turecka a Kataru. Zůstane jen Saudie. S panem Trumpem by se měl otevřít světový bezbariérový obchod a růst bohatství nás všech!

Vladimira 85380  56 let 06.01. 09:45
[Ester Kočičková] Líbí se mi jako člověk, který vždy je sam sebou, ráda bych jí měla za kamarádku,. viděla jsem pár jejích pořadů, měla by mi stálý pořad. Tedy ovšem zda-li by jej vůbec chtěla. To je jen můj názor.

Jarda 90225  30 let 06.01. 09:11
[Lucie Borhyová] je to odkvetlý strašidlo.

Dlibor 82418 05.01. 22:01
[Ivan Trojan] _ nazdarek kasparek _

Anonym 5822 05.01. 20:33
[Miloš Zeman] Tupče Avyboji!! Největší hrozba je Rusko, to ale ty nikdy nepochopíš. Už mám taky chuť na katovské mučírny, a představuji si tebe na skřipci, nesnáším naivní xenofobní rasistické nevzdělané hlupáky.

Tomasino 89104  38 let 05.01. 18:10
[Andrej Babiš] Jásání nad Andrejem Babišem a názývání zlodějem každý jiného politika-fakt se vámi lidi bavím. Babiš,který do roku 2008 byl oddaným voličem ODS-do této doby neřekl o pravici křivé slovo,taky mu byl panem Bémem odklepnut projekt Čapí hnízdo,které by v zahraniční každého politika utopila,neboť tam lidé nemají v hlavě piliny. Svý voliče získal pouze tím,jak vykřikoval a stále vykřikuje jaký je Kalousek zloděj a pravice jak vše rozkradla. Pokud dobře vím,tak Babiš jel skoro ve všech privatizacích o které měl zájem,stejně jako Mrázek a spol.. Jeho přiznání,že s Rittigem chodil na tenis mluví za vše. Do dnešní doby jsem nezaznamenal,že by Babiš podal na někoho trestné oznámení ohledně rozkrádání státního majetku. A to už nemluvím o jeho obhajobě na Slovensku ohledně agenta STB. Starý STBák mu potvrdil,že pro něj nedonášel. Hold hloupost čecháčků je nesmírná.

Anonym 17847 05.01. 17:41
[Miloš Zeman] Pokud nám sem zde vládnoucí dobytek bude chtít zatahnout vojska USA chce to aby se národ zvednul k valice kruté revoluci a vybíjel celé rody těch vlastizrádců co se na uvedeném budou podílet.Uvedené by bylo jen předehrou k tomu,že až Němci budou zabírat Sudety a Židé ostatek vojska USA asistovala při odsunu Čechů v dobytčích vagonech do Izraele k odporažení od Arabů.

Anonym 17847 05.01. 15:55
[Andrej Babiš] Pro Olga .Pokud jsi kdysi jásala pro Havla a podobné lumpy tak jsi dokonce přeplacena.To by podle mého zdravého rozumu bylo na výplatu zaslouženého a spravedlivého důchodu jedině na holý zadek bejkovcem.

Anonym 17847 05.01. 15:50
[Miloš Zeman] Bylo by dobré,aby už v tomto roce národ sahnul po kvalitním bejkovci vše co se po komunistech prolhalo k moci od koryt vypráskal.Navíc znárodnil veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 05.01. 14:18
[Miloš Zeman] Babiš pochopil, že před volbami je krajně nevhodné rozeštvávat lidi natolik, aby to mohlo znamenat snížení preferencí, nebo dokonce budoucí oslabení volebního výsledku jeho hnutí ANO. Proto přišel se spásným nápadem zrušit udávání v rámci EET. Přitom sám ministr financí s tímto nápadem přišel a bojoval za jeho zprovoznění dokonce i s Finanční správou, pod kterou web e-tržby spadá. Nyní je však z Babiše opět dobrák, který nechal nástroj, podobný těm z dob komunismu, zrušit.Přitom úspěšnost byla celkem dobrá a práskací formulář vyplňovaly stovky lidí. Pár jedinců kvůli tomu, aby skutečně ukázali na neférové obchodníky, zbytek pouze aby vyslyšel své niterné touhy někomu uškodit. Takoví z nás se ovšem budou moci realizovat i nadále. Nahrává tomu totiž politika bývalého člena KSČ a údajného spolupracovníka Státní bezpečnosti, Babiše.
Shromažďování informací a jejich následné zneužití pro vlastní prospěch je totiž jedním z jeho základních podnikatelských praktik, které si bez jakéhokoliv odporu svých vládních koaličních partnerů přenesl i do politiky. Odpovědnost za jeho jednání tak nesou všichni, kdo mu to umožnili, tedy i ČSSD a KDU-ČSL. Ani jim totiž evidentně není cizí udavačský systém, který se postupem času v České republice rozšiřuje.Nejde jen o EET, ale o mnoho dalších omezení, regulací a kontrolních zákonů, které v lidech probouzejí závist, nepřejícnost a zlobu. Když nepůjde nahlašovat nevydanou účtenku lehkou formou pomocí nastaveného formuláře, jsou tu další možnosti, jak se stát novou Pomocnou stráží VB.
Hezky si zaudávat pořád můžeme kvůli prokazování původu majetku, chystanému protikuřáckému zákonu nebo třeba přes hlídání modrých parkovacích zón. Někteří se zkrátka dívají z okna a potom volají na policii, jiní si raději uleví přes internet. Z každé takové aktivity má Andrej Babiš radost, je přece zvyklý takhle fungovat.

Olga 94214  62 let 05.01. 13:35
[Andrej Babiš] dobrý den , piší ,vám ohledně důchodu , dnes jsem dostala oznámení od čssz ,že se zvyšuje vyplacený důchod od lednové splátky 2017, na 3933 kč měsičně ,
je to velice milé ,že jste přidal důchodcum ,to si opravdu budu dobře žít za tak velký důchod , zkuste si takhle žít vi sám ,zaplatit inkaso které činí 2273kč a kde je jiné pladby ,jsem vdova a jsem na všechno sama ,tak vám tedy moc děkují , tak si žijem v této zemi

Anonym 90186 05.01. 11:41
[Miloš Zeman] Pro 5822
Je velice zvláštní, že na to zrovna upozorňuje Koblihova Idnes, kdy Kobliha první, když se projednávají zákony jeho se týkající, tak se jednání jeho zákonů ve sněmovně neúčastní, takže poslanci nemohou podávat interpelace. Jednou rozdává koblihy, podruhé se mu pátek nehodí, pak musí být s rodinou, ale plat ministra Kobliha první pobírá.

Anonym 17847 05.01. 10:44
[Miloš Zeman] Nejefektivnější by bylo udělat ze všech senátotů kopáče uranu pro Temelín.Ta by mohli postupně nahrazovat škody co národu Čechů nadělali.

Anonym 17847 05.01. 10:36
[Miloš Zeman] Chce to tvrdou levicovou revoluci a při ní odporážet vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačuje

Anonym 90186 05.01. 10:25
[Miloš Zeman] Velkopekárna Penam a společnost Vodňanská drůbež ze skupiny Agrofert Andreje Babiše požádaly Specializovaný finanční úřad o možnost vyhnout se elektronické evidenci tržeb v reálném čase. Výjimka měla platit pro řidiče čtyř set pekařských vozů a pojízdnou prodejnu s drůbežím masem.
Požadovat vystavování dokladů po řidičích jde daleko nad rámec jejich kvalifikace a pracovních povinností těchto zaměstnanců. Alternativou by byly významné investice do školení řidičů či přijetí kvalifikovanějších zaměstnanců, což by však významně dopadlo na hospodárnost výkonu činnosti společnosti, uvedl Penam v žádosti.Pekárna rovněž argumentovala, že příjem hotovosti se zpravidla děje brzy ráno a často bez přítomnosti zákazníka. Řidič jen na dohodnutém místě složí přepravky s pečivem a vezme si obálku s hotovostí. Časové a finanční náklady spojené s on-line operací na místě vykládky rohlíků a chleba by navíc podle Penamu byly nepřiměřené k celkovým hotovostním tržbám pekárny. Měsíčně činí dvacet milionů korun, zatímco bezhotovostně utrží za stejnou dobu tři sta milionů.Podobné důvody pro zařazení do zjednodušeného režimu EET uvedla rovněž Vodňanská drůbež. Na rozdíl od stovek aut Penamu se v jejím případě týká problém s evidencí jen jedné pojízdné prodejny. Ta se podle firmy často pohybuje v oblastech, kde je špatné internetové připojení.
Jediné, o co nám šlo, jsou pojízdné prodejny. V souladu se zákonem jsme požádali o zjednodušený režim nikoli pro celou firmu, ale pouze pro konkrétní pojízdné prodejny, sdělil mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka.Oba Babišovy podniky ale u finančního úřadu narazily. Žádosti zamítl. Penamu úředníci doporučili pořízení centrálního evidenčního zařízení, které řidiče předem vybaví vytištěnými a zaevidovanými účtenkami. U Vodňanské drůbeže úřad poznamenal, že se její pojízdná prodejna jistě pohybuje i v oblastech s fungujícím internetem. Údaje o tržbě se odešlou okamžitě poté, co se zařízení znovu připojí.

Anonym 94158 05.01. 10:24
[Miloš Zeman] Dobrá zpráva je, že do osvobozeného Alepa se vrací tisíce občanů a začínají opravovat svůj majetek, či nové stavět. Tady by pomohly dotace na obnovu osvobozeného území. Ti praví uprchlíci by urychlili svůj návrat z Evropy domů.

Anonym 5822 05.01. 04:47
[Miloš Zeman] Většina senátorů má druhou práci. Hlasovat nestíhají, náhrady však berou :-))
Jsem pro zrušení Senátu, jelikož neplní svou funkci. Proč mají lidé ze svých daní podporovat lumpy, kteří si ze státu udělali dojnou krávu?

Anonym 90186 04.01. 23:59
[Miloš Zeman] V loňském roce země od Chile po Spojené arabské emiráty zaznamenaly rekordy díky dohodám na výrobu elektřiny ze Slunce za méně než tři centy za kilowatthodinu. To je polovina průměru globálních nákladů na elektřinu z uhlí. Saúdská Arábie, Jordánsko a Mexiko nyní plánují na letošní rok aukce a tendry, jejichž cílem je ceny dále snížit.
Od roku 2009 ceny solární elektřiny klesly o 62 procent. Náklady se snížily v každé části dodavatelského řetězce. To rovněž pomohlo snížit rizikové přirážky u bankovních úvěrů a zvýšit výrobní kapacity na rekordní úrovně. Do roku 2025 by podle Bloomberg New Energy Finance mělo být celosvětově v průměru levnější používat slunce než uhlí.
Ve státech, které dovážejí uhlí nebo vybírají daň od znečišťovatelů za emise oxidů uhlíku, jako jsou evropské země či Brazílie, by sluneční energie mohla být levnější na počátku roku 2020 nebo dokonce dříve. Zemím s velkými domácími rezervami uhlí například Indii a Číně to bude zřejmě trvat déle.
Bloomberg New Energy Finance očekává, že v Číně klesnou ceny elektřiny ze slunce pod ceny elektřiny z uhlí v roce 2030. Čína je přitom již nyní zemí s největší instalovanou kapacitou solárních elektráren na světě a vláda se snaží snížit emise oxidů uhlíku a zvýšit spotřebu takzvané čisté energie.Je pravděpodobné, že vývoj ve světě půjde jinam, než se domnívá milovník velkých staveb a člověk minulosti Zeman. Je to ale zábavný paradox, když je tak archaický člověk označován za prognostika.

Anonym 90186 04.01. 23:53
[Miloš Zeman] Do Agrofertu přišly aktuální průzkumy preferencí a veřejného mínění. Jinak si nelze vysvětlit další otočku ministra financí Andreje Babiše. Ten aktuálně přišel s tím, že by zrušil známý udavačský web, který některé spořádané spoluobčany tolik baví. Pro připomenutí těm, pro které anonymní udávání není zálibou: Se spuštěním systému Elektronické evidence tržeb byl nastartován i web, kde může kdokoliv anonymně udat jakéhokoliv hospodského za to, že mu nevydal účtenku. To, jestli udavač udává pravdu, nebo mu byl hospodský jen nesympatický, nebo mu závidí, zjistí až kontrola z Finanční správy, která k hospodskému dorazí.
Po měsíci fungování, přišlo z webu Finanční správě 2 100 udání, tedy 67 denně. Současně s tím se zvedla velká vlna protestů nejen od hospodských, ale jednoduše od všech lidí, kteří se necítí dobře v zemi, kde stát podporuje anonymní udávání.
Ačkoliv EET podpořila vláda a koaliční většina ve Sněmovně Parlamentu ČR, je EET projektem Andreje Babiše. Ten na ní postavil svoji kampaň a podstatnou část své politické existence, která je založena na heslech Všici kradnú a Malé a střední podniky to jsou klišé a kecy. Za udavačský web může Andrej Babiš. Jeho současné alibistické řeči o tom, že o vzniku onoho webu nevěděl, jsou velkou sprostotou a lží. Věděl to. Pokud ne, nemá na ministerstvu co dělat (jen další důkaz v dlouhé řadě).
Je to neuvěřitelně absurdní situace. Andrej Babiš zavedl zásadní restriktivní opatření, aby po měsíci přišel zachránce Andrej Babiš a toto restriktivní opatření hrdinně zrušil. Na to už snad nikdo neskočí. Nebo ano?

Anonym 90186 04.01. 23:51
[Miloš Zeman] Co provedl podnikatel Kobliha první (rovněž ministr financí, vicepremiér, místopředseda Bezpečnostní rady státu a předseda politické strany ANO)? Kdysi si založil firmu, která si postupně sama kupovala řadu dalších firem a dnes tak představuje většinu Babišova přiznaného vlastnictví. Babiš do ní nechce nikoho pouštět, takže je jediným akcionářem a firma tak nemá vlastní peníze kromě vlastních vytvořených zisků od nikoho jiného než od Babiše, který si tak může říct: Firma jsem já. Nebo přesněji: Celý koncern jsem já.
A místo toho, aby si vyplatil dividendy, které jsou zatíženy daní z dividend, tak tenhle Kobliha si sám sobě vydal dluhopisy a rovnou 300 miliard dluhopisů po koruně. Díky tomu nemusí zaplatit ani korunu na daních. A víte kolik hřišť, školek, útulků pro nemocné pejsky či venkovských hospod, které byly kvůli EET zavřeny, by se dalo nakoupit, kdyby Kobliha všechny daně zaplatil?
Obdobné jednání bylo už v minulosti považováno Soudním dvorem EU (který má na starosti některé daňové otázky v rámci celé EU) za daňový podvod.
Koblihovi fanoušci odpustili svému vysněnému ministrovi financí všechny lži kolem Čapího hnízda. Mimo jiné tvrdil, že neví, komu se zaručil za stamiliónový úvěr. Tedy že neví, kdo byl tehdy majitelem Čapího hnízda. Až posléze zjistil, že se jednalo o bratra jeho přítelkyně a dvě jeho zletilé děti. Asi si doma moc nepovídají. Nebo jsou Babišovi voliči nesmírně hloupí, popřípadě splachovací. Takže je pravděpodobné, že mu odpustí i tyto kličky, jak se záměrně vyhýbat nyní už desítkám miliónů na daních.

Petr 86167  35 let 04.01. 22:10
[Jan Kraus] Pane Kraus říká vám něco domobrana která tu kdysi řadu let fungovala,a teď když je tu samí muslimák je potřeba aby lidé se zbrojním pasem v ohrožení života ať svého nebo jiného občana ČR mohli použít zbraň! Toto funguje v USA a spoustě jiných civil.státech.Opět jste se předvedl jako tupec při napadání p.Chovance!

Anonym 94158 04.01. 21:53
[Miloš Zeman] Cenzura v Čechách? To snad ne! Dost již je pravo bolševických redaktorů. Zprávy jsou již dostatečně mrzačeny, viz. sprosťárna s p. Hermanem a podobné akce pravých bolševiků.

Anonym 94158 04.01. 21:48
[Miloš Zeman] Excelentní výsledek české ekonomiky je důkazem, že to jde i jinak, než za Kalouska a Nečase. Přebytek by měl být směrován ke snížení dluhu. Ušetřené úroky pak na infrastrukturu.

Anonym 94158 04.01. 21:39
[Miloš Zeman] Velmi trefné bylo vyjádření pana Babiše ve věci vlády kmotrů do roku 2013. Prostě Čechům vládli kmotři cestou milenky premiéra. Podle 90186 to byla nejlepší vláda pro české občany. Jaké priority mají kmotři? A jaké priority mají slušní lidé? To není potřeba popisovat. To víme všichni.

Ovar 85845 04.01. 20:06
[Miloš Zeman] Na zlodeje Babiše už siji pruhovaný dres.

Anonym 17847 04.01. 19:43
[Miloš Zeman] Pro 5822.Jedině kvalitní bejkovec v rukou budoucího zasloužilého revolucionáře rajtující po tvojí zadnici může zvýšit inteligenci tvojí jinak troubovité hlavy.

Anonym 5822 04.01. 17:01
[Miloš Zeman] Pan Andrej Babiš je budoucím premiérem. To snad došlo každému trochu myslícímu občanovi . Nyní vládnoucí politická pa..ž, která bude odejita, spřádá plány, jak ho znemožnit. Připadá mi to jako její poslední rekviem. Nepodaří se, to vím jistě. Pane Babiši, palec nahoru, pěkně jste tu sebranku srovnal, za to díky. Avyboji, opět doporučuji psychiatrickou léčebnu, možná tě tam zmrskají, dají el. šoky, aby sis konečně užil. Pa chudáčku.

Anonym 17847 04.01. 16:53
[Miloš Zeman] Je třeba a by výplatci důchodů odváděli jedině kvalitní práci a tak trpěl vyplacený důchodce do další výplaty zaslouženého a spravedlivého důchodu pořádnou kulhavou.Tak ho ani ve snu nenapadlo jít pka proti mladé generaci u moci jít demonstrovat.Bude rád,když se s namaděru rozsekaným zadem dobelhá domů,aby mu mohla jeho bába dávat na maděru rozsekaný zadek studené obklady.Až se bude důchodce belhat k domovu s na maděru rozsekaným zadkem tak začne dokonce přemýšlet.Dojde mu,že ty lumpy co šestadvacet roků volil přece jenom volit neměl.Tím značně stoupne jeho inteligence a pomůže tak se s na maděru rozsekaným zadkem Čechům se zařadit mezi velice inteligentní národy.

Anonym 17847 04.01. 16:39
[Miloš Zeman] Ukazuje se stále víc,že měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jsko méněcennou rasu a chtěl je odsunout ,pro jejich troubovitost na Sibiř.Kdyby byl národ Čechů dostatečně inteligentní tak zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpy dávno vykopal od oryt a po znárodňění veškerého jejich majetku co nejkrutěji za vlastizradu odporážel na katovských mučírnách.Proto je třeba uměle zvýšit inteligenci národa Čechů aby pak nebyli Češi převálcováni rozumnějšími národy jako jsou Němci a Židé.Jako první je třeba odebrat Čechům důchodového věku volební právo ,za jejich většinovou troubovitost.Protože zdravotní zabezpečení důchodců a výplata důchodů příliš zadlužují Česko je třeba nastavit takový model co tyto vady mít nebude.Je třeba aby tedy měli důchodci e zdravotnictví nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze s vých úspor.Pak vytvořit zvláštní místa pro výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů.Funkcí výplatců důchodů pověřit mladé chasníky ve výborné fyzické kondici.Předzásobit je dostatem pracovních pomůcek ve formě kvalitních bejkovců a okovaných násac od krumpáče.Pak jim vyplatit zasloužený a spravedlivý důchod na holý zadek bejovcem.Když bude proti této výplatě důchodu remcat,ta mu navíc ubalit pár ran okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.

PrevratilJ 77220  30 let 04.01. 16:04
[Andrej Babiš] Dobrý den,
nelíbí se mi kauzy, které se okolo Vaší osoby vytvářejí. Ať je skutečnost jakákoliv, vyzvěte ty kteří za Vámi stojí ať vystoupí vpřed. Nemůže se neustále opakovat situace potopení schopného lídra v politice, který dokáže přinejmenším prezentovat a vytvářet hodnoty. Všichni bychom měli hledět do budoucna a ne se tahat v minulosti. Poučit se a jít dále. V opačném případě by na nikom nezůstala suchá niť. Proto si pro nás všechny přeji vydržte.

Anonym 17847 04.01. 13:26
[Andrej Babiš] Také bude třeba věřícím všech církví co dostávali peníze od státu znárodnit veškerý majetek na restituce bezvěrcům.Pokud nebudou chtít majetek státu věnovat,tak je poslat šupem na katovskou mučírnou aby jim na mučidlech katovský mistr rozšafně domluvil.

Anonym 95027 04.01. 10:22
[Andrej Babiš] Dobrý den pane Babiši,
pro doplnění, stát by ušetřil nejen na inflaci, ale i na platech duchovních. Proč někdo s KDU někdo nenavrhne zákon, aby každý kdo se přihlásí k církvi platil církevní daň. To by jasně ukázalo, kdo je opravdiví věřící.

Anonym 90186 04.01. 10:20
[Miloš Zeman] Mezera v zákoně o daních z příjmů pomohla šéfovi státní kasy a majiteli Agrofertu Andreji Babišovi ušetřit desítky milionů korun na daních. Jeho postupem se nyní bude zabývat policie. Prošetřit musí trestní oznámení podané zkraje nového roku. Podle dokumentu Babiš údajně s cílem zkrátit si daň před více jak čtyřmi lety od svého holdingu odkoupil jednokorunové dluhopisy. Podle tehdejší legislativy nemusel jako fyzická osoba výnosy z úroků danit. Babiš si dodnes z těchto dluhopisů přijde ročně na 90 milionů korun.

Anonym 95027 04.01. 10:12
[Andrej Babiš] Proč neušetřit a nevyplatit církevní restituce z přebytku státního rozpočtu jednorázově a nezapočítávat každoroční inflaci.

Anonym 17847 04.01. 09:25
[Andrej Babiš] Při sedmadvacetileté vládě lumpů ,až se za tři roky přestanou dostávat dotace z EU, bude to hned pro důchodce jedině na výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů na holý zadek bejkovcem.

Anonym 17847 04.01. 08:58
[Miloš Zeman] Zde někteří lumpové chtějí dělat z majitelů zbraní ozbrojenou složku proti migrantům.To je troubovitost.Pokud nebudou Češi bezhlavě migranty živit,tak ti se Česku raději vyhnou.

Anonym 17847 04.01. 08:55
[Miloš Zeman] Jeví se jako nejrozumnější vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačuje protáhnout katovskou mučírnou a tam zpracovat na tuhý krvavý biftek.Chce to dostat revolucí k moci velice rutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 04.01. 01:36
[Miloš Zeman] Ministr Andrej Babiš (ANO) se před chvílí pochlubil, jak evropské dotace snižují dluh. Ve skutečnosti si však ministr financí a celá vláda zadělávají na obrovský problém. V letech 2014 a 2015 byl snižován celkový státní dluh, avšak samotný dluh vlády se i přes hospodářský růst dramaticky zvyšoval (byť ne tak jako za Špidlovy či Grossovy vlády). Jak bylo docíleno snižování celkového dluhu státu? Jednak likvidací rezerv vytvořených na horší období (třeba na období, kdy vzrostou úroky a stát si bude muset půjčovat draze) a jednak lepším, ale zároveň poněkud riskantnějším hospodařením s volnými penězi ležícími na účtech.
Problém je, že vláda už teď rezervy nemá, což je jednak nebezpečné, protože si budeme muset v budoucnu půjčovat (např. v případě povodní či nesmyslného utrácení levicové vlády), draze půjčovat, a jednak už vláda může zlepšovat jedině své vlastní, vládní hospodaření, aby se celkový státní dluh snižoval a vláda se tak mohla prezentovat v lepším světle. A to se stalo právě v roce 2016, jenže nikoli díky vládě. Její hospodaření bylo přebytkové (plusové) pouze díky penězům z evropských fondů.
Ministr Babiš navíc sám zdůrazňuje, že jsme (ať už byly důvody jakékoli) neobdrželi zhruba 30 miliard korun z eurofondů v roce 2015 a tato suma se tak přesunula do roku 2016. Jinak řečeno, letošnímu rozpočtu pomohly pouze eurofondy, a to ještě do značné míry z roku předcházejícího. Žádná přímá zásluha Babiše, žádná přímá zásluha vlády (tedy kromě dobrého sání z eurofondů, tedy z peněz např. německých podnikatelů), žádný plán do budoucna, kdy už nás fondy z Evropské unie zachraňovat nebudou.
Navíc se Babiš chlubil nulovými, či dokonce zápornými úroky placenými investorům při půjčování si. Úroky navíc nebyly záporné pouze nominálně (bez ohledu na inflaci či deflaci), ale i reálně. Proto si prý vláda půjčovala. To je však špatný přístup. Vláda svými půjčkami vždy omezuje objem úvěrů dostupných pro podnikatele a zdražuje tak úroky. I v situaci, kdy jsou pro vládu samotnou úroky z půjček záporné a zdánlivě se tak nic neděje.
Stojí za zmínku, že záporné úroky měla vláda jednak díky nízkému riziku státních dluhopisů, na kterém mají velký podíl Topolánkova a Nečasova úsporná vláda, jednak neovlivnitelný vývoj ekonomiky

Anonym 17847 03.01. 21:39
[Miloš Zeman] Pro 5822.Taové lumpy jako jsi ty je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 17847 03.01. 21:35
[Miloš Zeman] Zase zde vládnoucí dobytek cenzuruje.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74370

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti