Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Richard 21303  70 let 10.02.2017 17:25
[Lucie Černíková] Krásná, škoda, že neměla větší roli v ordinaci. Podobá se Dáše Veškrnové. Příjemný úsměv. Ve filmech se stále opakuje pár ošklivých a nepříjemných hereček - proč tam není ona?

Anonym 15814 10.02.2017 16:56
[Miloš Zeman] Babišova stížnost na ČT? Estébácká mentalita velí vyhazovat lidi z práce

Anonym 15814 10.02.2017 16:55
[Miloš Zeman] Součástí jejich prohlášení je také zásadní odstavec: Být domobrancem Národní domobrany je záležitostí občanské cti, pevného charakteru a odvahy. Domobranci Národní domobrany jsou v těchto neklidných a historicky přelomových dobách průkopníky ušlechtilé myšlenky domobranectví a nesou na svých bedrech velkou odpovědnost za obranu své domoviny a budoucí existenci státu. Jednomu každému z nich patří hluboká úcta ostatních domobranců, rady, celé iniciativy a všech vlastenců České republiky.
Vzhledem k tomu, že České republice nehrozí aktuální nebezpečí od žádného sousedního státu a migranti do ČR nechtějí, jeví se existence Národní domobrany z oficiálně uváděných důvodů naprosto zbytečná. Navíc Armáda ČR a Policie ČR při zajištění bezpečnosti občanů za posledních 28 let ani jednou nijak neselhaly. Česká republika je bezpečnou zemí, což jistí členství v NATO. Zbytečná Národní domobrana tak připomíná spíše komunistické lidové milice, národněsocialistické jednotky SA, nebo výše zmíněné na Rusko napojené separatisty na východě Ukrajiny.V loňském roce se zástupci Národní domobrany chlubili tím, že jejich organizace má už téměř 2500 členů. Novináři, kterým se následně podařilo proniknout do několika buněk domobrany, však toto číslo zpochybnili. Navíc velká část z devadesáti buněk je zřejmě neaktivní. Národní domobrana tak evidentně nemůže znamenat problém pro Armádu ČR nebo Policii ČR. Bezpečnostní experti však upozorňují, že tajné služby by organizaci měly mít pod dohledem. Jejími členy totiž mohou být nebezpeční jednotlivci. Část členů domobrany totiž jen nechodí po lese s kompasem a nechystá si doma krabičku poslední záchrany. Členy organizace jsou i bývalí vojáci, někteří členové mají zbrojní průkazy a například jedna z pražských buněk pořádá pravidelné kurzy střelby.

Anonym 15814 10.02.2017 16:53
[Miloš Zeman] Proruská komunita na českém internetu vytváří mnoho obskurních skupinek a skupin. Ne všechny jsou však zcela k smíchu. Jednou z těch nebezpečných je Národní domobrana. Problémem je, před kým chtějí republiku bránit. Domobrana má jasné nepřátele. Migranty, pražskou kavárnu, USA (Trumpa ale mají rádi), EU a NATO. To je obzvláště nebezpečné, vzhledem k tomu, že Česká republika je plnohodnotným a hrdým členem NATO. Vedení domobrany tak své členy fakticky připravuje na boj proti vlastní vládě a armádě.Domobranu vedou známí čeští fanoušci Ruska Nela Lisková, Marek Obrtel a František Krejča. Bývalý voják Armády ČR Obrtel například vrátil vyznamenání získaná během služby pod AČR a NATO, promlouvá na demonstracích za vystoupení ČR z EU atd. Lisková až fanaticky obhajuje ruské počínání na Ukrajině. Vyhlásila také konzulát Doněcké lidové republiky v Ostravě, od čehož se Ministerstvo zahraničních věcí ČR distancovalo, protože Doněckou lidovou republiku neuznává žádná země na světě. Lisková také oblibou používá termíny jako vlastizrádná vláda.
Tato parta se snaží v ČR vytvořit skupiny k bojům odhodlaných milovníků maskáčů. Tento postup kopíruje situaci na východní Ukrajině před vstupem ruské armády na její území. Rovněž vznikaly vlastenecké skupiny domobranců, které však byly pouhými buňkami Kremlu na cizím území. Evidentní je, že Národní domobrana je jakousi pátou kolonou Ruska v ČR.Že Národní domobrana nechce jen sdružovat pár desítek křiklounů ze sociálních sítí, dokazuje mnoha články na svém webu. Skupiny navazují užitečné kontakty v rámci obce i mimo ni, dokonale obec a její okolí zmapují, připraví krizové scénáře a plány postupu pro případ zhoršení místní i celostátní bezpečnostní situace. Podle svého uvážení a svých možností se vybaví spolehlivými radioelektronickými prostředky vysílačkami, mobilními telefony, navigačními moduly GPS a GLONAS a vhodnými prostředky osobní ochrany. Hlídky pozorují, získávají poznatky, vyhodnocují je a ukládají pro pozdější použití. Snahou hlídky pohybující se mimo obecní nebo městskou zástavbu je vidět a nebýt viděn, stojí například na webu Národní domobrany. Členové se tam mají připravovat na určitou formu partyzánského boje a obrany.
V dalších sekcích na webu pak svým příznivcům a členům doporučují, jak se ozbrojit, jaký pořídit nůž, rozebírají, na co se hodí krátká a dlouhá palná zbraň, nebo řeší výhody a nevýhody teleskopického obušku.

Anonym 15814 10.02.2017 16:49
[Miloš Zeman] Odborníci z Hospodářské komory zjistili, že řadě živnostníků hrozí pokuty kvůli nesprávnému pochopení EET. Navíc jim kvůli napojení pokladen na Babišovu centrálu hrozí úspěšné hackerské útoky a úniky obchodního tajemství.
Hospodářská komora tyto překvapivé hrozby odhalila díky testování zařízení pro EET, na němž se její experti podíleli. Vzhledem k možným problémům s EET (jako je např. dočasné přerušení on-line spojení s Babišovou centrálou či zničení pokladny včetně uložených dat při přepětí v elektrické síti) se navíc podíleli na přípravě prvního pojištění pro EET, které podnikatele vyjde na stovky korun ročně.
Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý, který samotnou myšlenku okamžité evidence tržeb na centrále podporuje, upozornil, že u podnikatelů byly odhaleny závažné bezpečnostní mezery. Vzhledem k tomu, že Sobotkova vláda nařídila povinné připojení pokladních zařízení k internetu, mohou se tak nyní podle Dlouhého dostat hackeři u mnoha podnikatelů ke všem možným informacím, které byly dříve pouze v uzavřeném systému.

Anonym 15814 10.02.2017 16:39
[Miloš Zeman] Přesně pro to je stbák v politice!

Anonym 15814 10.02.2017 16:38
[Miloš Zeman] Tak už nejen hrad šlape po zákonech, ústavě a morálce, ale i Babiš si v přímém přenosu v zákonech upevňuje totální monopol Agrofertu, likviduje živnostníky a ovládl FÚ .. Zatímco sám neumí vysvětlit odkloněné miliardy, krádež Agrofertu Petrimexu nebo STBáckou minulost. Jaká paka tomuhle můžou fandit?

Anonym 77184 10.02.2017 16:36
[Miloš Zeman] Takto si Bureš šije zákony na míru.
Hustopečská firma Agrotec ze svěřenských fondů ministra financí a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše spáchala trestný čin, z něhož byla obviněna v případě manipulace se zakázkami České pošty. Její stíhání soud zastavil, protože vynaložila veškeré možné úsilí, aby protiprávnímu jednání zabránila. Uvedl to dozorující státní zástupce Zdeněk Matula z pražského vrchního státního zastupitelství. Holding Agrofert, jehož součástí Agrotec je, s tímto výkladem nesouhlasí, žádný trestný čin se podle něj nestal ani nevznikla žádná škoda.
Podle Matuly tento postup soudu umožnila novela zákona o trestní odpovědnosti právnických osob, která vstoupila v platnost loni v prosinci. Žalobce proti rozhodnutí podal stížnost.

Anonym 17722 10.02.2017 16:34
[Miloš Zeman] Ministr zdravotnictví hodlá pokračovat v Julínkově zdravotnické reformě. Škoda, že socanští povaleči před lety házeli Julínkovi klacky pod nohy a vrátili naše zdravotnictví o několik let zpět.

Anonym 12918 10.02.2017 16:29
[Miloš Zeman] Statistický úřad ve středu zveřejnil údaje o růstu tržeb loni v prosinci. Za prvé ukázaly, že tržby v hospodách, hotelech a restauracích nevyrostly po zavedení EET o sto procent, jak tvrdil ministr financí Andrej Babiš. Zavedení EET mělo naopak negativní efekt, protože lidé zaplatili o přibližně miliardu více, než kdyby opatření neexistovalo.

Anonym 77180 10.02.2017 16:10
[Miloš Zeman] Na lepších číslech státního dluhu nese svůj podíl také rozšiřování okruhu subjektů, které se účastní systému řízení likvidity. Ministerstvo financí tak může disponovat vklady čím dále tím širšího okruhu subjektů, nejen státních (např. zdravotních pojišťoven) a využívat je k financování potřeb státu. Tyto prostředky opticky vylepšují stav veřejných financí.Svůj podíl na stabilizaci státního dluhu má v neposlední řadě také činnost předchozích vlád. Ty v letech krize, konkrétně v období 2010 až 2012, vytvářely rezervu na další roky. Nárůst státního dluhu tak ve zmíněných letech, zejména pak v roce 2012, převyšoval úroveň v daný rok vykázaného rozpočtového deficitu. Od roku 2013 pak tyto rezervy byly s odezněním krize rozpouštěny, což mělo zásadní podíl na tom, že státní dluh zůstal víceméně stabilizovaný i při opakovaném schodkovém hospodaření rozpočtu vlády ČR v letech 2013 až 2015.

Anonym 77180 10.02.2017 16:09
[Miloš Zeman] Pro 94158
Ano díky české vládě, ale té Nečasově. Tato vláda se chlubí pouze cizím peřím. Využívá rezervy institucí, které s vládou nemají nic společného a hlavně rozpouští finanční polštář, který vytvořil Kalousek.
Za Kalouska se to stát nemohlo, protože po socanských vládách žádný polštář nezbyl.

Anonym 94158 10.02.2017 15:53
[Miloš Zeman] Díky české vládě poklesl náš dluh o 60 miliard, dluhu zbývá již jen 153 tisíc na občana. BRAVO! To by se za Kalouska nestalo. Chybí nám jen narovnání nejnižšího příjmu na úroveň Slovenska, či Maďarska. Je nemravné z občanů nadále dělat otroky jako za vlády TOP 00 a ODS!

Anonym 17847 10.02.2017 15:06
[Miloš Zeman] Po zprovoznění katovských mučíren razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.Prostě dělat krutý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Většině důchodců za podíl na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Tak zachránit alespoň mladou generaci od úplné likvidace národa po státním bankrotu.

Anonym 17847 10.02.2017 14:58
[Miloš Zeman] Poslední zbytky zlata co je v trezorech zde vládnoucí banda rozprodává.Po revoluci bude třeba všechny straníky zde po komunistech vládnoucích stran co nejkrutěji odporážet za vlastizradu na katovských mučírnách a navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 94158 09.02.2017 21:33
[Miloš Zeman] Novinářští bolševici se snaží zviditelnit člověka, který bohatl na hazardu. Občané považují podnikatele s hazardem, prostitucí, prodejem hrnců a pod. za nemravná povolání.

Anonym 17847 09.02.2017 21:02
[Andrej Babiš] Nejlépe by Babiš udělal kdyby vše co nahrabal odevzdal státu a pak se hlásil o místo kopáče uranu pro Temelín.

Anonym 17847 09.02.2017 20:57
[Miloš Zeman] Novinářští a političtí lumpové dělají aféru z toho,že jeden Čech se chtěl přidat na stranu islamistů,ale,že speulanti skupují půdu v Česku aby jí mohli v budoucnosti zašmelit cizákům a tak dopomoci k likvidaci národa Čechů to politické a vládní lumpy nezajímá.Chce to krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí,protože zde vládnoucí lumpové záměrně ženou Česko k úplné likvidaci národa Čechů.Proto to chce krutou revoluci a pak všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a v trojsměnném provozu.Veškerý majetek celých vlastizrádných rodů bude třeba znárodnit.

Anonym 77153 09.02.2017 19:03
[Miloš Zeman] Bohuslav Sobotka
a 8207;SlavekSobotka
Sledovat
Víc
Miliardář A.Babiš žádá pracovněprávní postih novinářů,co si dovolili dávat nepříjemné otázky. Ještě,že ČT nepatří do Agrofertu,už by letěli.

Anonym 77153 09.02.2017 19:00
[Miloš Zeman] Jevgenij Žilin
Rodák z ukrajinského Charkova pracoval jako policista, později byl obviněn z přípravy atentátu na tamního gubernátora. Obvinění bylo ale později staženo. Založil klub bojových umění Oplot, jehož členy využíval k ochraně obchodních zájmů i k rozhánění akcí opozice. Po vypuknutí Euromajdanu v Kyjevě na konci roku 2013 vedl v Charkově pokus o obsazení ukrajinských státních budov. Když selhal, odjel do nedalekého Doněcku. Tam se ale neshodl s dalšími lídry proruských separatistů a odjel do Moskvy. Tam byl zastřelen v září 2016 v elitní restauraci. Nejpravděpodobnější verzí byl konflikt spojený s nelegálním obchodem s uhlím na Donbasu.

Anonym 77153 09.02.2017 19:00
[Miloš Zeman] Igor Bezler zvaný Běs
Rodák z krymského Simferopolu strávil celá 90. léta v ruské armádě, v roce 2003 získal ukrajinské povolení k pobytu a pracoval ve východoukrajinském městě Horlivka jako šéf ochranky tamního strojírenského závodu. Aktivně se zúčastnil ruské anexe ukrajinského Krymu a následně odtud přivezl oddíl ozbrojenců do Horlivky, jejímž neomezeným pánem byl několik letních měsíců roku 2014. Po první čistce mezi polními veliteli separatistů v Donbasu odjel do Ruska, kde zůstává dodnes. Tvrdě kritizuje tzv. DNR a LNR a nazývá je banánovými republikami.

Anonym 77153 09.02.2017 18:59
[Miloš Zeman] Igor Girkin Strelkov
Ruský monarchista a důstojník FSB je dodnes pyšný na to, že rozpoutal boje ve východoukrajinském Donbasu. Aktivně se zúčastnil ruské anexe ukrajinského Krymu, kde se představoval jako důstojník ruských tajných služeb. V dubnu 2014 se svým oddílem obsadil východoukrajinské město Slovjansk a zahájil boje s armádou. V červenci se už jako ministr obrany DNR stáhl do Doněcku a brzy rezignoval. Jeho odchod měl být podle některých médií podmínkou pro Moskvu, aby do ukrajinského Donbasu poslala své regulérní armádní jednotky. Strelkov nyní žije v ústraní v Moskvě, tvrdě kritizuje Kreml za zradu Novoruska a pohybuje se v marginálních nacionalistických kruzích.

Anonym 77153 09.02.2017 18:58
[Miloš Zeman] Oleg Anaščenko
Bývalý voják ukrajinské armády patřil mezi první ozbrojence, kteří v řadách proruských separatistů obsazovali budovu tajné služby SBU ve východoukrajinském Luhansku. Jako polní velitel vedl boje s ukrajinskou armádou, loni byl jmenován velitelem lidové milice LNR. Počátkem února 2017 zahynul při výbuchu nálože ve svém automobilu. Separatisté z atentátu obvinili kyjevskou vládu. Podle jiné verze byl odstraněn prezidentem LNR Plotnickým. Důvodem mělo být Anaščenkovo zapojení do příprav na svržení Plotnického. Z toho byl obviněn i bývalý "premiér" LNR Gennadij Cypkalov, který byl krátce po zatčení nalezen v cele oběšený.

Anonym 77153 09.02.2017 18:57
[Miloš Zeman] Alexej Mozgovoj
Profesionální voják před válkou vedl vojenskou správu ve východoukrajinském městě Lisičansk. Patřil mezi nejaktivnější odpůrce Majdanu a od samotného začátku prosazoval aktivní bojové akce. Kvůli konfliktu s budoucím prezidentem LNR Igorem Plotnickým se stáhl do města Alčevsk, kde proslul především hrozbou, že nechá zmrskat svobodné ženy, které chodí po večerech do barů. V květnu 2015 byl jeho automobil rozstřílen neznámými útočníky a zahynul spolu s ochrankou a tiskovou mluvčí. Podle řady médií stál za atentátem šéf luhanských separatistů Igor Plotnickij.

Anonym 77153 09.02.2017 18:56
[Miloš Zeman] Alexandr Bednov zvaný Batman
Rodák z ukrajinského Luhansku pracoval celý život jako policista a v posledních letech před válkou v bezpečnostních agenturách. Po vypuknutí bojů vytvořil v řadách separatistů oddíl rychlé reakce Batman. Měl i politické ambice, vytvořil vlastní hnutí, ke sporným "volbám" na separatistickém území v listopadu 2014 ale nebyl připuštěn. Zahynul v lednu 2015, kdy útočníci rozstříleli jeho automobil z těžkých kulometů a granátometů. Luhanské úřady následně prohlásily, že Bednov se odmítl vzdát, když měl být zatčen kvůli únosům lidí, vydírání a vraždám. Jeho příznivci tvrdí, že byl zabit na příkaz prezidenta LNR Igora Plotnického.

Anonym 77153 09.02.2017 18:55
[Miloš Zeman] Pavel Dremov
Samozvaný ataman Velkého kozáckého donského vojska pracoval do vypuknutí konfliktu na východní Ukrajině jako kameník. Zúčastnil se obsazování státních budov v Luhansku a následně velel oddílu separatistů v Severodoněcku. Koncem roku 2014 se dostal do konfliktu s prezidentem Igorem Plotnickým. Natočil na YouTube video, ve kterém Plotnického častoval hodně vulgárními výrazy a obvinil ho z rozkrádání ruské humanitární pomoci. V prosinci 2015 zahynul při výbuchu automobilu, který ho vezl na jeho vlastní svatbu.

Anonym 77153 09.02.2017 18:55
[Miloš Zeman] Valerij Bolotov
Etnický Rus a bývalý výsadkář sovětské armády patřil mezi první, kteří na východě Ukrajiny vyzvali k ozbrojenému odporu proti kyjevské vládě. V dubnu 2014 byl na demonstraci proruských separatistů zvolen lidovým gubernátorem luhanské oblasti a řídil jeden z bojových oddílů rebelů. V srpnu odstoupil s tím, že si potřebuje vyléčit zranění a odjel do Ruska. Na jeho místo přišel prezident LNR Igor Plotnickij. Bolotov se z Ruska na východní Ukrajinu už nikdy nevrátil. V prosinci 2016 v rozhovoru tvrdil, že byl z Luhansku vyhnán Plotnickým, a obvinil ho z korupce i zrady LNR. Nevyloučil, že by se mohl vrátit a Plotnického odstranit. Zemřel v Moskvě v lednu 2017 údajně na infarkt, jeho žena je přesvědčena, že byl otráven.

Anonym 77153 09.02.2017 18:54
[Miloš Zeman] Arsenij Pavlov zvaný Motorola
Sirotek ze severoruské republiky Komi sloužil jako profesionál v ruské armádě, jeho jednotka bojovala i v Čečensku. Od roku 2009 pracoval na automyčce v ruském Rostově na Donu. Taky on přijel do ukrajinského Donbasu z Ruska bojovat mezi prvními. Vytvořil si brzy vlastní jednotku s názvem Sparta, která mimo jiné kryla ústup proruských separatistů z ukrajinského Slavjansku. Proslavil se rozhovorem, ve kterém tvrdil, že osobně zastřelil 15 ukrajinských zajatců. Zemřel v říjnu 2016 při výbuchu výtahu v domě, kde bydlel.

Anonym 77153 09.02.2017 18:53
[Miloš Zeman] Michail Tolstych zvaný Givi
Rodák z ukrajinského Ilovajsku a bývalý voják ukrajinské armády pracoval před vypuknutím konfliktu jako řidič náklaďáku a výškový montér. Bojovat začal v květnu 2014 jako podřízený jednoho z prvních vůdců proruských separatistů v Donbasu, ruského občana Igora Strelkova. Brzy se ale stal velitelem vlastní separatistické jednotky s názvem Somali. Zahynul v únoru 2017 při výbuchu bomby, podle jiné verze po zásahu z granátometu.

Anonym 77153 09.02.2017 18:17
[Miloš Zeman] Babiš žádal ve stížnosti na ČT propouštění redaktorů, teď couvá

Anonym 90186 09.02.2017 17:26
[Miloš Zeman] Ministerstvo vnitra zveřejnilo analýzu mediální reprezentace tématu reorganizace policie v českém denním tisku. Podle analýzy byla například velká část článků Lidových novin a Mladé fronty Dnes otevřena perspektivou odpůrců reorganizace, jejich pohled se tak stává primárním interpretačním rámcem situace. Dále si autor analýzy, nezávislý odborník PhDr. Tomáš Trampota, Ph.D., z New York University in Prague, který dlouhá léta působil na katedře mediálních studií Fakulty sociální věd Univerzity Karlovy, všímá například, že Lidové noviny a Mladá fronta Dnes měli tendenci častěji poskytovat prostor názorům odpůrců reorganizace (Pelikán, Šlachta, Babiš).

Anonym 90186 09.02.2017 16:16
[Miloš Zeman] Podobný postup zvolil Babiš u ještě složitější kauzy turecké elektrárny Adularya, kterou s úvěrem od České exportní banky a pojištěním od Exportní a garanční pojišťovací společnosti stavěl koncern Vítkovice. Vítkovický dodavatel zkrachoval, turecká firma byla po puči vládou znárodněna, elektrárna nefunguje, protože je tam kotel, který neodpovídá uhlí, jaké se tam má spalovat. A exportní banka tam má ohrožených 15 miliard korun z kapes daňových poplatníků.
Babiš místo zdlouhavého vyjednávání právníků s tureckou stranou zvolil rychlé řešení a vyslal do Turecka emisara, který dohodl, že český stát elektrárnu za symbolickou cenu převezme a dostaví. Neváhal a pochlubil se svou akceschopností v médiích. Jenže jaksi zamlčel, že to znamená zvednutí všech zástav, které ČEB v Turecku stále ještě má, aniž by česká strana měla jakoukoli záruku, že turecké orgány dají souhlas s připojením elektrárny do sítě, aniž by byla k dispozici veškerá data o kvalitě a množství uhlí v lokalitě a jeho použitelnosti a s tím, že v elektrárně pracuje tisícovka tureckých zaměstnanců, kterým bude třeba vyplatit dlužné mzdy.
Existuje tak velmi vysoká pravděpodobnost, že když Česko za peníze daňových poplatníků elektrárnu dostaví, bude tureckou stranou obstrukcemi donuceno k extrémně nevýhodnému prodeji s mnohamiliardovými ztrátami. Ale to také bude až po volbách a nějak se to zatluče.

Anonym 90186 09.02.2017 16:15
[Miloš Zeman] V případě zbankrotované společnosti OKD se ukazuje tradiční nemohoucnost státu v byznysu. Stát jako největší věřitel a zároveň zachránce pracovních míst podpořil prodej podniku insolvenčním správcem. A ten prodej nyní spěje k blamáži, protože se žádný zájemce zřejmě nenajde. Opět se mluví o tom, že doly převezme stát za korunu, tak jak to už dříve navrhoval ministr průmyslu Jan Mládek. Jen tentokrát se o majetek zřejmě přihlásí Babišův úřad. Řešení je to nejhorší z možných, ale je naprosto logické a vyplývá z postupu zvoleného hned na začátku ministerstvem financí. To totiž odmítlo pro prodej garantovat úhradu nákladů na útlum a rekultivaci. Jenže v takovém případě je hodnota OKD zá.orná a firmu by koupil jen blázen.
Kdyby stát tuto garanci vydal, doly by se prodaly za nějakou slušnou částku a z ní by podstatnou část získal stát a mohl by ji použít alespoň jako malý příspěvek na rekultivaci, kterou stejně bude muset nakonec zaplatit. Když mu doly zbudou na krku, zaplatí sanaci celou a představa, že na provozu podniku vydělá to, co by získal z prodeje, se nakonec ukáže jako lichá.
Stát totiž podnikat neumí, a obchodovat s uhlím už vůbec ne. Zvlášt když odboráři mávají kolektivními smlouvami ošetřujícími extrémně vysoké odstupné při útlumu, jejichž plnění si na státu, na rozdíl od privátního vlastníka, dokážou vynutit. Asi nelze předpokládat, že zkušený byznysmen Babiš se v této situaci ne orientuje. Jen akceptování nákladů na útlum by se do státní kasy promítlo hned, zatímco současný spíše natvrdlý než tvrdý postup vypadá pro laika politicky populárně a škody se budou sčítat až ve vzdálené budoucnosti po volbách.

Anonym 17847 09.02.2017 16:14
[Andrej Babiš] Babiš je současně na vrcholu,ale současné zdražování tak postihuje obyčejné lidi,že Babiše čeká strmý pád ze slávy na hubu.

Anonym 17847 09.02.2017 16:05
[Miloš Zeman] Pro 90186.Máš ve svém příspěvku úplnou pravdu.Už sedmadvacet roků dělají lumpové u koryt vše aby dotlačili Česko do státního bankrotu a pak zašmelili mezi Němce a Židy.Čechy pak jako nepotřebnou veteš odsunuli do Izraele k odporažení Arabům.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací,která by pak staré lumpy důchodového věku nechala ,za jejich lumpáctví a troubovitost vychcípat hladem.Místo dlužení na debužírování důchodců.co pomáhlai svojí troubovitostí kapitslistický svinčík nainstslovat začít svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy.

Anonym 90186 09.02.2017 15:47
[Miloš Zeman] Pro 94158
Já na rozdíl od tebe nepotřebuju, aby mě někdo vodil za ručičku, ale zároveň mi vadí, když lemplové strkají rypáky do cizích peněženek. Tato vláda bude jednou hodnocena jako nejhorší v historii. Dělat sekyry při hospodářském růstu může totální neumětel. Drbou se tady lidi až na kost, kteří se sami o sebe umějí postarat a stát potřebují jen minimálně a lemplové se tady vykrmujou. Lemplům se třeba dává 50 tisíc za to, že budou ochotni dojíždět do práce. Normálně uvažující vláda by jim sebrala soc. dávky a ne, aby je v lemplovitosti podporovala. Tento příspěvek by se dal pochopit v době krize, ale v době, kdy se zaměstnavatelé o zaměstnance perou je to obyčejná zlodějna.

Anonym 90186 09.02.2017 15:35
[Miloš Zeman] Pro 5822
Já tady adoruju neestébáka, neBureše, r.č. 25085, kandidáta a člena KSČ?
Ty si musela jako malinká spadnout z kočárku hlavičkou přímo na betůnek a od té doby máš těžké následky.

Anonym 17847 09.02.2017 13:26
[Miloš Zeman] Jednoho Čecha co se prý chtěl přidat k džihádistům chtějí zde vládnoucí lumpové zavřít na mnoho let,ale,že svým lumpáctvím tahnou Česko do státního bankrotu a pak k odsunu národa Čechů do Izraele k odporažení od Arabů to zde vládnoucím lumpům nevadí. Vládne zde sedmadvacet roků výstavní dobytek.

Anonym 5822 09.02.2017 10:01
[Miloš Zeman] 90186 a ještě dodatek. Debyyl se píše s měkkým, debyyle! Pa a kousni se do zadele.

Anonym 5822 09.02.2017 04:56
[Miloš Zeman] 90186 Už ti někdo řekl, že máš inteligenci na úrovni mražené makrely? Soudruhu?

Anonym 94158 08.02.2017 23:33
[Miloš Zeman] Myslím si, že urážek na pana Babiše bylo již dost. Milý studente, 90186, nežer halucinogenní látky a přemýšlej. Až dostuduješ a budeš chtít rodinu, Fiala a Kalousek Ti nepomohou, miliardář nejsi a elita asi také ne. Žij v reálu. Dnes je pro běžného občana nejlepší doba za historii české státnosti. Je to dobrou vládou. Hádky uličníků ve vládě jsou zatím nepoznaným folklorem. Snad by mohl pan prezident nositelům hašteření spravedlivě naplácat na zadní konec člověka.

Lucie 8971  65 let 08.02.2017 22:45
[Petr Rezek] Jeho písničky jsou stále jako pohlazení a to i po tolika letech

Martin 90204  38 let 08.02.2017 22:42
[Helena Štáchová] pani stachva,jedine co navas obdivuji jsou vase hlasivky,ze snimi dokazete promlouvat jako liza simpson nebo manicka.nejic semi na vas liby vase hlava krasne huste vlasy,rad bych vam je chtel ucesat.jen kdybyste prijela navstivyt nase male mesto,lomnice nad popelkou.tam bychom se sesli prohledly divadlo,a na zaver prohlidky bych vas ucesal,aby jste mela spominku na nase mesto.

Martin 90204  38 let 08.02.2017 22:20
[Zuzana Bubílková] pani bubilkova,jste moc prijemna zena ale take moc odvazna kdyz se navazite do tech co jsou na hrade.jsou to takovy zvlastni lide kteri misli na sebe a ne na nas obcany cr.o nas obcany maji zajem jen ve dvou vecech,a to dane a volby jinak nevi ze exzistuji obcane cr.

Martin 90204  38 let 08.02.2017 22:11
[Daniela Šinkorová] mila danielo,sem moc rad ze mate rada motorky.a ze jste si koupila motorku znacky mv agusta,je to ta nej motorka v cr.rad bych se svami sesel a popovidal si o motorkach a atd.

MŠenkýř 17878  53 let 08.02.2017 22:04
[Jan Kraus] Pane Kraus,jsem obyčejný občan,hnoják a vidloň z Humpolce.Mám na Vás a chci se s Vámi utkat.Nebojíte se? Miroslv Šenkýř.Tel. 728 673 157 .Dostanu Vás.

Martin 90204  38 let 08.02.2017 21:55
[Lucie Hadašová] mila lucie hadasova,hrat si na miss muze kazda divka,ktera chce hubnout as tak ze hazarduje se svim zdravim.ja osobne davam prednost miss baculka,nes miss parattko do zubu.jen doufam ze mi zde daji ctenari za pravdu,ze xxl je vic nes paratko do zubu.

Martin 90204  38 let 08.02.2017 21:27
[Zuzana Vejvodová] mila zuzko vejvodova,melbych provas namet na celovecerni film. po kterem tak moc touzite,muj navch zni takto,bud byste mohla hrat ve filmu tri musketyri.kde byste hrala hrabenku ktera na konci filmu skonci na popravysti, kde ji kat setne hlavu hlava spadne do kose,pote kat sahne do kose a vynda hlavu ven a ukazeji vsem prihlizejicim ,pote film skonci.

Martin 90204  38 let 08.02.2017 20:50
[Kateřina Sokolová] mila katerino sokolova,jste moc pekna mlada divka,i modelka.ja osobne sem vas jako miss nevidel,ale musim rict ze mate moc pekne krestni jmeno.je vnem skovana pohadkova bytost,kdys na to prijdete tak by ste si tuto pohadkovou bytost, mohla pozvat do souteze miss kde sem jednou videl,ze kazda miss musela predvest svoji zalibu tedy sveho kinicka.treba tanec nebo divadlo,atd.a co vy vite co dela tato pohadkova postava.

Anonym 90186 08.02.2017 20:06
[Miloš Zeman] toho debyla nám byl čert dlužen!!

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144060

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti