Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 21316 16.02.2013 17:31
[Karel Schwarzenberg] Ohromné Schwarzenbergovo bohatství přitom neustále roste. Rod Schwarzenbergů je nejbohatším rodem ve střední Evropě. V Rakousku je druhým největším soukromým majitelem lesů a mezi největší soukromé vlastníky lesů patří i v Česku. Když mu bylo na počátku 90. let vytýkáno, že zrestituoval, co mohl, bránil se tvrzením, že zpět získal jenom část. To může být pravda, ale málo to rozhodně není. Bilance restitucí je totiž pozoruhodná: Orlík, Čimelice, Sedlec, Dřevíč, dva činžovní domy, palác na Novém Městě v Praze, padesátka menších budov, 950 hektarů lesů a rybníků. To však bylo v devadesátých letech.

Další a další pozemky stále nakupuje. Je to jeho vášeň. Ve svém majetkovém přiznání za předloňský rok uvedl, že si jich za rok pořídil hned třiadvacet dalších, především v jižních a středních Čechách. Podle jiných zdrojů skupuje ve velkém i pozemky na západě Čech. Někdo by se měl investigativně podívat, co všechno Schwarzenbergovi dnes patří. Pak bychom se možná divili.

Anonym 21316 16.02.2013 17:30
[Karel Schwarzenberg] S ČESTNOSTÍ TO NENÍ TAKÉ SLAVNÉ

Rovněž s přímostí a čestností to u Schwarzenberga nebude příliš slavné. Jeho fanoušci museli být zklamáni, když politik sliboval odchod z vlády, pokud se do ní navrátí neprávem obviněný, ale o to více médi vláčený předseda KDU-ČSL Jiří Čunek. Čunek se vrátil, ale Schwarzenbergovi se z křesla šéfa diplomacie nechtělo. Nedodržel tak slovo, které dál - buď já, nebo on. Nakonec vše vyřešil šalamounsky - nechal si prý Čunka prověřit detektivní kanceláří Krol a tím si své setrvání v křesle ministra omluvil, protože zjištění detektivů nic nezjistilo.

Tento případ, který na první pohled vypadá nevině, ukazuje i další rysy Karla Schwarzenberga. Jednak vyvolává nepříjemné otazníky, proč Schwarzenberg nedůvěřoval českým orgánům a najal si na práci s citlivými údaji státu cizí a netransparentní americkou detektivní agenturu, která má úzké vazby na CIA a FBI (že před 1. zářím měl výkoný ředitel její newyorské pobočky zodpovědnost za bezpečnost WTC, nyní ponechme stranou) a nechal tak místopředsedu vlády a ministra Čunka lustrovat cizími detektivy napojenými na zpravodajské služby. Nevystavil tak zemi bezpečnostnímu riziku? můžeme se oprávněně ptát.

Za druhé případ Čunek ukázal podivnou symbiózu Schwarzenberga s Miroslavem Kalouskem, která vznikla ještě před společným plánem sestavit virtuální stranu TOP 09. Není totiž žádné tajemství, že o odchod Čunka z vlády a z vysoké politiky usiloval především jeho stranický rival Miroslav Kalousek a Karel Schwarzenberg, kterého se přitom spor nijak netýkal, mu sehrál onu službičku, kdy si postavil hlavu a žádal odchod Čunka, jinak prý odejde sám. Můžeme se tak ptát, co za to naopak Schwarzenberg chtěl od Kalouska. A nebo je Schwarzenberg submisivní, nechává s sebou manipulovat a je loutkou v Kalouskových rukou?

Současný případ s Bátorou je tomu na chlup podobný. Kalousek chce změny ve vládě nebo rovnou nové volby, a tak si za účelem vyvolání vládní krize vybere zástupný problém, který se vzdáleně dotýká Karla Schwarzenberga. A Schwarzenberg opět hraje divadlo, že pokud (tentokrát pro změnu) Bátora neodejde, jeho strana ve vládě být nemusí. Opět se můžeme ptát, proč to dělá a co za to bude chtít. Křeslo prezidenta? Účast na obří ekologické zakázce? Nevím, to už by byly spekulace.

Iva 7762  39 let 16.02.2013 17:30
[Bára Štěpánová] Tak to je ošklivá ženská.FUJ.Hanba co je v televizi.

Anonym 21316 16.02.2013 17:30
[Karel Schwarzenberg] Podivně dopadlo i hospodaření Nadace Bohemiae. Karel Schwarzenberg, který si spolu s Miroslavem Kalouskem hraje na spořádaného hospodáře, v nadaci, kterou v roce 192 založil, figuroval jako výkoný ředitel. Rok po svém založení přestala však nadace platit daně, aby poté skončila v konkursu s dluhem 3 milionů - na daních. Z velkolepého plánu pravdoláskařů (v nadaci figurovala i jména Vladimíra Dlouhého, Josefa Zieleniece, Michala Lobkowicze, Lucie Pilipové nebo Jana Švejnara), jak do České republiky lákat zahraniční investory, nezbylo vůbec nic. Otázka je, zda to vůbec někdy bylo v plánu.

Nedávno pak vyšlo najevo, že Schwarzenberg například v roce 202 porušoval mezinárodní zákaz prodeje ryb, když obcházel nařízení, podle kterého nebylo možné prodávat ryby z jeho rybníků, dokud neprojdou laboratorními testy, aby se vyloučila případná kontaminace malachitovou plísní, které v té době zachvátila chovy v několik středoevropských zemích. Schwarzenbergovi se nechtělo dlouho čekat na výsledky testů a tak raději ryby za miliony korun prodal účelově zřízené firmě svého správce, na kterou se už zákaz nevztahoval. Ryby tak prodával vesele dál, zatímco poctiví rybáři své ryby testovali a přicházeli o zisky.

A příklad nejčerstvější, takřka včerejší: Jeden z nejbohatších lidí v zemi i ve střední Evropě vůbec si na opravy svých rybníků žádá několikamilionové dotace od státu. O půl roku ale přešvihnul termín, do kdy měl rybník kolaudovat, pročež by měl tedy dotace správně navrátit. Ale zažádá si na ministerstvu financí o pardon a jeho kamarád Miroslav Kalousek mu to benevolentně promine. Nic se vracet nemusí.

Anonym 21316 16.02.2013 17:30
[Karel Schwarzenberg] KAREL SCHWARZENBERG UPLÁCEJÍCÍ

Aby mohl zrestituovat, musel i uplácet, jak později sám přiznal. "Nechme to být. Nešlo o nic velikého. Ale jiná cesta prostě nebyla. Bylo to k uzoufání. A po dvou letech, kdy se všechno zablokovalo. Nebyl to přímý úplatek, šlo řekněme o jistou protislužbu. V té době jsem ještě vůbec nebyl v politice. Dodnes z toho mám špatné svědomí," popsal po letech tento případ, když se "dobrovolně" přiznal médiím. Byla totiž volební kampaň a jistý deník chtěl z toho učinit velkou kauzu. Schwarzenberg ho předešel a raději se přiznal sám, aby ostří kauzy otupil.

Že by z toho měl špatné svědomí, tomu ale nevěřme. Schwarzenberg si totiž z ničeho nic nedělá. Nebyl to ostatně jediný mravní poklesek člověka, který se díky svému urozenému původu a majetku, kvůli kterému prý nemá zapotřebí v politice krást (říkají novináři), stal mediálně hýčkaným objektem se svatozáří.

Pochybnosti nad podnikáním Karla Schwarzenberga vyvstaly už v roce 197, kdy Schwarzenbeg spolu se svým přítelem Zdeňkem Bakalou (Patria Finance) a francouzskou firmou Pernond-Ricard koupil v privatizaci karlovarskou Becherovku. Třebaže jejich nabídka byla až druhá nejvyší, stát na dramatickém jednání vlády přiklepl firmu Schwarzenbergovi a spol. většinou jednoho hlasu. Pro hlasovali Schwarzenbergovi známí z ODA a KDU-ČSL.

Becherovce se ale příliš nevedlo a podnik, který měl v roce 197 zisk 148 milionů, skončil za tři roky poté v mínusu až 140 milionů. Média tehdy psala o tom, že se Becherovka tuneluje státu před očima.

Anonym 21316 16.02.2013 17:29
[Karel Schwarzenberg] Podle českého práva ale neměl na restituce nárok, pročež se Schwarzenberg neváhal o majetek soudit a podařilo se mu prosadit, že bylo upřednostněno rakouské právo. České právo totiž říká, že dědická práva po biologických rodičích adopcí zanikají, kdežto rakouské právo je umožňuje. Navíc byl Schwarzenberg adoptován jako dospělý, což české právo taktéž nezná. Neptejme se, jak se to stalo, ale soud si vyslechl znalce na mezinárodní právo a rozhodl se, že se bude postupovat podle práva rakouského. Schwarzenberg tudíž zdědil podstatnou část majetku konfiskovaného orlické větvi a činí si zálusk i na majetek zabavený na základě speciálního zákona "Lex Schwarzenberg", byť se věc komplikuje rodiným sporem s nevlastní (taktéž adoptovanou) sestrou Elizabeth von Pezold.

Je otázkou, do jaké míry pomohlo Schwarzenbergovi jeho výsadní postavení nejbližšího spolupracovníka tehdejšího novopečeného prezidenta Václava Havla v rozjitřené posametové době. Jisté je pouze to, že vyřízení restitučních nároků se událo současně s jeho a Havlovou abdikací. Když se pak Havel stal už jen českým prezidentem, Schwarzenberg s ním v jeho politické dráze nepokračoval. Evidentně nebylo proč - majetek už byl doma.

Stejně tak lze vážně uvažovat o tom, že za Schwarzenbergovým lobingem pro Lisabonskou smlouvu stály opět tytéž majetkové zájmy, protože Listina práv EU (která je součástí Lisabonské smlouvy) otevírá možnost pro restituce konfiskovaného majetku a tudíž cestu k více než čtyřicetimiliardovému jmění, které stát s odkazem na Lex Schwarzenberg (na který se restituce nevztahovaly) stále vlastní. Někteří lidé z politických kruhů říkají, že právě vidina tohoto tučného sousta je hlavní Schwarzenbergovou motivací a že z ní vyplývají i jeho politické postoje ve vztahu k Evropské uni a k sudetským Němcům.

Anonym 21316 16.02.2013 17:29
[Karel Schwarzenberg] Už i proto, že Schwarzenberg dokázal zařídit to, co by jinak bylo v posametových poměrech složité - nakoupil pár faxů, Havlovi a Dienstbierovi obleky, aby se v cizině neztrapňovali svými džínami a vytahanými svetry, a poradil lidem z OF, jak se co dělá a jak to na Západě chodí. Pomohl jim otevřít dveře ke svým politickým kontaktům.

V této neformální roli, do které nebyl nikým zvolen, získal na Hradě velký vliv, se kterým se pustil jak do soukromých aktivit (restituce), tak do ožehavých politických témat, která Češi přijímali s rozpaky, ale Schwarzenberg se nad nimi nerozpakoval vůbec (například ponížená omluva sudetským Němcům jako splátka za to, že Charta 7 dostávala peníze kromě CIA také od sudetských Němců).

Schwarzenbergovy restituce jsou stejně tajemné, jako ty Havlovy a čekají na to, až se tématu někdo chopí a pořádně je zmapuje. V zásadě jde o to, že Schwarzenberg neváhal podnikat neuvěřitelné právní kličky, aby podědil, co se dalo a zrestituoval, co bylo možné.

A tak zatímco byl v roce 1960 adoptován svým v Rakousku žijícím strýcem Jindřichem do hlubocko-krumlovské větve Schwarzenbergů, čímž se stal hlavním představitelem rodu a z chudého šlechtice zámožným mužem, protože o dvacet let později mohl dědit majetek v Rakousku, doma po "převratu" se zase hrdě hlásil k biologické větvi, kterou opustil (orlické), protože se zde nabízely pro změnu miliardové restituce.

Anonym 21316 16.02.2013 17:28
[Karel Schwarzenberg] Kde se vzal, tu se vzal, objevil se v české politice v roce 1989 Karel Schwarzenberg. Český disent podporoval už od roku 1968, například tím, když na svém rodiném sídle v bavorském Scheinfeldu založil s historikem Vilémem Prečanem Československé dokumentační středisko, které shromažďovalo materiály a dokumenty Charty 7 a zakázanou samizdatovou literaturu.

Charta 7 se na jeho zahraničním sídle často scházela, takže není divu, že si čerstvý prezident Václav Havel Schwarzenberga vybral za svého kancléře (tuto funkci zastával v letech 190 až 192). Jak se dozvíme z životopisné Schwarzenbergovy knihy, byl ale neoficiálním Havlovým poradcem už od roku 1987, kdy se seznámili.

Anonym 21316 16.02.2013 17:28
[Karel Schwarzenberg] minulém článku Jsem vidlák, komanč, agent StB a zároveň nácek. Nevolím Karla jsem položil otázku, proč protistrana pořád znovu a znovu cítí potřebu nějakým způsobem zpochybňovat kauzalitu a legitimitu (nebo aspoň etiku) Benešových dekretů, když Češi z jejich nepochybné platnosti už žádné nové požadavky nevznášejí. Odpověď může být jen jedna, že se nikdy s tímto statusem quo nesmířili a budou do nich salámovou metodou bušit tak dlouho, až dosáhnou revize. Je neodiskutovatelné, že těmto revanšistům poskytl Schwarzenberg novou munici. A není zase až tak senilní, aby to bylo omylem.

I stalo se nevyhnutelné. Podle ČTK představitel rakouské vládní strany ÖVP (Lidovci) pochválil Schwarzenberga za jeho vyjádření k vysídlení sudetských Němců, jež pronesl minulý týden při debatě prezidentských kandidátů v ČT. Mluvčí a poslanec parlamentu Michael Hamer prohlásil: Je to další známka, že v Česku zjevně přibývá těch, jimž záleží na řádném zpracování této křivdy. Volební vítězství Schwarzenberga by bylo znamením, že sudetská otázka může být v Česku vyřešena.

A máme to! Hle, co nám náš ministr zahraničí navařil. Co asi znamená řádné zpracování křivdy? Co si představují pod vyřešením sudetské otázky? Určitě ne to, že Benešovy dekrety jsou nedotknutelné. A už vůbec ne to, že se sudetští Němci vzdají svých nároků. Naopak, Schwarzenberg je povzbudil. Podle ÖVP prý vyslal slibný signál.

Ten zrádce českých zájmů nemá co dělat nejen na Hradě, ale ani ve funkci ministra zahraničních věcí. Škodí, kam šlápne. Tam, kde se chlubí dobrými vztahy, je to vždy na český úkor. A ve zbytku světa nám zavírá dveře. Vzpomeňme na Rusko a Čínu, kde nadbytečně svými politickými provokacemi maří naše obchodní zájmy.

Anonym 21316 16.02.2013 17:26
[Karel Schwarzenberg] A je to tady. Schwarzenberg ještě není (a doufám ani nebude) prezidentem a už vznikají škody mezinárodního dosahu. Ukazuje se, jak licoměrné bylo jeho dodatečné ujišťování, že jeho kritika Benešových dekretů žádné nároky nenastoluje.

Nebudu znovu rozebírat Schwarzenbergovu původní upřímnost, z níž dodatečně couval, protože jsem tak již učinil zde a zde. Ovšem jako diplomat, jejichž je šéfem, naprosto selhal. Tak by se to ovšem hodnotilo, pokud bychom naivně předpokládali, že jeho prioritou jsou české zájmy.

Anonym 21316 16.02.2013 17:25
[Karel Schwarzenberg] Schwarzenberg Ten zrádce českých zájmů nemá co dělat na Hradě, ale ani ve funkci ministra zahraničí

Anonym 21316 16.02.2013 17:23
[Karel Schwarzenberg] htp:|zpravy.idnes.cz|schwarzenberg-se-v-usa-zucastnil-utajeneho-setkani-globalnich-elit-1po-|domaci.asp? c=A0806090125domaciadb

Anonym 21316 16.02.2013 17:21
[Karel Schwarzenberg] htp:|w.euportal.cz|Articles|286-skupina-bilderbergu-schwarzenberg-nacismus-a-sjednocena-evropa.aspx

Anonym 18865 16.02.2013 17:20
[Karel Schwarzenberg] 16.02. 17: tak tento je opravdu blb!

Anonym 18865 16.02.2013 17:19
[Karel Schwarzenberg] Správně! Ať si to ten blb přečte! Sám je omezený blb!

Anonym 90186 16.02.2013 17:18
[Karel Schwarzenberg] 16.02. 17:15

Blbe

náš právní řád nezná pojem adopce v dospělém věku

proto dle našeho právního řádu není kníže adoptovaný

Anonym 21316 16.02.2013 17:18
[Karel Schwarzenberg] Mezi návštěvníky z ČR minulých setkání Bilderberg patří Karel Schwarzenberg , Jiří Pehe a Alexandr Vondra.

Karel Schwarzenberg během svého působení jako ministra zahraniční ČR ani vládě nijak oficiálně neoznámil svou účast . Později se obhajoval a byl i některými lidmi obhajován vysvětlením, že jde pouze o privátní setkání, kde nedochází k žádným politickým rozhodnutím.

Anonym 21316 16.02.2013 17:17
[Karel Schwarzenberg] zrodu EU stáli nacisté ale pšt, nerušme integraci aneb Schwarzenberg a Bilderberg

Anonym 90186 16.02.2013 17:15
[Karel Schwarzenberg] 16.02. 17:09

V čem neměl Zeman rovné podmínky? Pokud o některých víš, tak podej žalobu. Jinak si běž blekotat do KLDR.

Anonym 18865 16.02.2013 17:15
[Karel Schwarzenberg] Od většího blba si to nechám líbit! Karlovy restituce jsou stejně tajemné, jako ty Havlovy

Investigativní novinář Bartoš si posvítil i na Schwarzenbergovy restituce v ČR. Karlovy restituce jsou stejně tajemné, jako ty Havlovy. V zásadě jde o to, že Karel neváhal podnikat neuvěřitelné právní kličky, aby podědil, co se dalo, a zrestituoval, co bylo možné. A tak zatímco byl v roce 1960 adoptován svým v Rakousku žijícím strýcem Jindřichem do hlubocko-krumlovské větve Schwarzenbergů, čímž se stal hlavním představitelem rodu a z chudého šlechtice zámožným mužem, protože o dvacet let později mohl dědit majetek v Rakousku, doma po převratu se zase hrdě hlásil k biologické větvi, kterou opustil (orlické), protože se zde nabízely pro změnu miliardové restituce, řekl Bartoš.

Novinář říká, že podle českého práva ale neměl na restituce nárok. Přesto se ale neváhal o majetek soudit a podařilo se mu prosadit, že bylo upřednostněno rakouské právo.

České právo říká, že dědická práva po biologických rodičích adopcí zanikají, kdežto rakouské právo je umožňuje. Navíc byl Schwarzenberg adoptován jako dospělý, což české právo taktéž nezná. Neptejme se, jak se to stalo, ale soud si vyslechl znalce na mezinárodní právo a rozhodl se, že se bude postupovat podle práva rakouského. Karel tudíž zdědil podstatnou část majetku konfiskovaného orlické větvi a činí si zálusk i na majetek zabavený na základě speciálního zákona Lex Schwarzenberg, byť se věc komplikuje rodiným sporem s nevlastní (adoptivní) sestrou Elizabeth von Pezold. Je otázkou, do jaké míry pomohlo Karlovi jeho výsadní postavení nejbližšího spolupracovníka tehdejšího novopečeného prezidenta Václava Havla v rozjitřené posametové době. Jisté je pouze to, že vyřízení restitučních nároků se událo současně s jeho a Havlovou abdikací, uvádí Bartoš.

Bartoš se ptá, zda za Schwarzenbergovým lobingem pro Lisabonskou smlouvu nestály opět tytéž majetkové zájmy, protože Listina práv EU (která je součástí Lisabonské smlouvy) otevírá možnost pro restituce konfiskovaného majetku a tudíž cestu k více než čtyřicetimiliardovému jmění, které stát s odkazem na Lex Schwarzenberg, na který se restituce (zatím) nevztahovaly, stále vlastní. Někteří lidé z politických kruhů říkají, že právě vidina tohoto tučného sousta je hlavní Karlovou motivací a že z ní vyplývají i jeho politické postoje ve vztahu k Evropské uni a k sudetským Němcům, dodává Bartoš.

Jak je na tom kníže s korupcí

Anonym 90186 16.02.2013 17:12
[Karel Schwarzenberg] V paragrafu 35 zákona číslo 257|2012 stojí:

(2) Volební kampaň musí probíhat čestně a poctivě,
zejména nesmí být o kandidátech zveřejňovány
nepravdivé údaje.

(3) Propagace nebo volební agitace šířené prostřednictvím
komunikačních médií musí obsahovat informaci
o jejich zadavateli a zpracovateli to platí obdobně
i pro sdělení v neprospěch kteréhokoli kandidáta
na funkci prezidenta republiky.

Anonym 21316 16.02.2013 17:09
[Karel Schwarzenberg] Jestli by si někdo mohl stěžovat, byl by to Zeman. Opravdu neměl rovné podmínky.

A co se týká nekorektních argumentů? Prezidentský kandidát musí osvědčit, že si umí zachovat integritu pod tlakem, nezačne blábolit, uhájí své a neztratí sebeovládání natolik, že nedokáže to, co stoletá babička z Horní Dolní, a sice vhodit do urny platný hlasovací lístek. Pěkně by nás taková hlava státu reprezentovala a hájila české zájmy při náročných jednáních v zahraničí.

Stojí vůbec otázka, zda Schwarzenberg tuto způsobilost dávno neztratil i jako ministr zahraničí. Já odpovídám kladně. Nakonec mlžení, když sám sebe musel několikrát opravovat a přeformulovávat, považuji za jistou formu zastírání pravdy před voliči.

A že některé argumenty ve vyostřené atmosféře mohly obě strany považovat za nekorektní nebo dokonce nepravdivé? A vy už jste slyšeli pravdivou politickou agitku? Já ještě ne. Teprve po volbách se ty lži naplno začínají odkrývat.

Anonym 21316 16.02.2013 17:06
[Karel Schwarzenberg] Na Nejvyší soud dorazilo nejméně na 40 stížností k volbě prezidenta. Schwarzenberg to ještě vyšperkoval svým trestním oznámením na zadavatele inzerátu.

Kdyby vyhrál jejich kandidát, vsadím se, že by volby nenapadali. Ale zkuste odporovat těm samozvaným elitářům, když oni si přisvojili patent na pravdu :(

Také se vsadím, že kdyby vyhrál Schwarzenberg, tak by jeho prezidentský portrét nadšeně a devótně vyvěšovala drtivá většina těch, kteří okázale sundávali Klause a nechtějí vyvěsit Zemana

Anonym 21316 16.02.2013 17:02
[Karel Schwarzenberg] proto, že by měli vykoupat spíše svého neúspěšného kandidáta, který i přes podporu všech velkých médií a skoro celé kulturně-akademické fronty si sám v předvolební kampani nadělal do vlastního hnízda a vlastním přičiněním výrazně prohrál. Celé to ještě vyšperkoval okázalou senilitou při vhození neplatného hlasovacího lístku do volební urny.

Anonym 90186 16.02.2013 17:02
[Karel Schwarzenberg] 1990 16.02. 15:47
příspěvek blba
ta dědička prohrála soudy v Rakousku a Německu.
majetek o který se soudí u nás je v majetku státu. S knížetem se u nás nesoudí.
To, že adoptovaný člověk může v Rakousku a Německu dědit, to si vyřiďte s tamními soudy. Ale tam už s ruďochy zatočili, takže tam si neškrtnete.

Ruďochu koukám na kázání v rodině Klausových ti pěkně vymyli mozeček.

Anonym 21316 16.02.2013 17:01
[Karel Schwarzenberg] Poněkud pomatení aktivisté, zjevně z tábora Schwarzenbergovy předvolební klaky, plánují uspořádat u příležitosti vypršení prezidentského mandátu dne 7. března Oslavy odchodu Václava Klause. Chtějí zaplnit Václavské náměstí, vytvořit průvod z Pražského hradu a vhodit panáka s Klausovou maskou do Vltavy. Obdobu by rádi zorganizovali v dalších městech.

Anonym 21316 16.02.2013 16:37
[Karel Schwarzenberg] 190
konečně jeden normální příspěvek diky

Anonym 21240 16.02.2013 16:34
[Helena Vondráčková] Mám velice rád Lucku Vondráčkovou, vážím si jí jako mladého člověka, rád ji poslouchám a velice se mi líbí její klipy i písničky, ale mou srdeční záležitostí je paní Věra Špinarová, to je HLAS, měl jsem i velmi rád Mariku Gombitovou a vážím si Lucie Bílé.

Anonym 21240 16.02.2013 16:06
[Helena Vondráčková] helena vondráčková je už úplně mimo mísu, má jen helouše, úctu ztratila, nikdo jí nechce nikam zvát, aby se m s nimi nesoudil, kdyby se náhodou někdo zle podíval na hv, tak ať táhnou na hausbot nebo na floridu, nikomu ti dva chybět nebudou.

1990 18865 16.02.2013 15:47
[Karel Schwarzenberg] Ten, kdo tu píše o těch rudých je s inteligencí asi na štíru! Kde byl od 1939 do 190 ten hnědý? Okradl právoplatnou dědičku, protože jako adoptovaný na majetek asi moc práv neměl! Okradl celou naši zem, a kdyby se stal prezidentem, tak by s nás byla jen kolonie ty! " Hněďochu"

Standa 90205 16.02.2013 15:30
[Eva Henychová] neznám,ale je moc hezká

Standa 90205 16.02.2013 15:27
[Eva Aichmajerová] čurina

Jakub 90205 16.02.2013 15:24
[Michaela Ochotská] poběhlice

Standa 90205 16.02.2013 15:20
[Jana Paulová] Jo paní paulová je sympaťačka

Neználek 90205 16.02.2013 15:20
[Jiří Zbořil] kdo to je?

Standa 90205 16.02.2013 15:17
[Michal David] Pana Davida mám rád,je sympaťák a má skvělé písničky

Lidka 90205 16.02.2013 15:15
[Michal David] Dnes jsem poslouchala písničky pana michala davida a bylo mi krásně u srdce

Anonym 21316 16.02.2013 15:13
[Karel Schwarzenberg] Mám pocit kdykoli se podívám na web že si tu píše a odpovídá jeden sám sobě ,alespoň je tu sranda,každé jeho slovo pohladí

MatějJordán 90205 16.02.2013 15:13
[Bohouš Josef] Jo pan Bohouš Josef je pan zpěvák

Dorota 90205 16.02.2013 15:11
[Bohouš Josef] Jakube já se vám omlouvám

Anonym 21316 16.02.2013 15:11
[Karel Schwarzenberg] nic jiného než urážet neumíš,ty ses narodil komu asi knížeti a proto si stejně postiženej jako on,někdo je rudej a někdo je v ů l

Dorota 90205 16.02.2013 15:11
[Bohouš Josef] Pan Bohouš Josef je sympatický zpěvák,přeji mu hodně úspěchů

Alice 90205 16.02.2013 15:07
[Agáta Hanychová] agáta je fuchtle

Anonym 90186 16.02.2013 15:04
[Karel Schwarzenberg] ty ruďošskej hlupáku. krade se tady od roku 1948 a tvoji ruďoští soudruzi to zavedli jako normu. čí potomci kradli v privatizaci v 90. letech? Ruďochů. A kterých potomků potomci kradou dnes? zase ruďochů. tak skoč do zdi ruďochu. třeba se ti rozsvítí a zjistíš, že sociální dávky tě k lepšímu životu nepřivedou.

Anonym 21316 16.02.2013 14:08
[Karel Schwarzenberg] zopakuj si dějepis, rudoši tu už od sametové revoluce 1989 nevládnou,to bude 24 let,tak nevím kdo vychoval tebe,asi mimozemšťan,kdybys nesloužil, tak takové nesmysly nepíšeš, co tě žere, že se ti pořád něco nelíbí,nemáš práci, nejsi sám,nemáš peníze i druzí je nemají,máš špatné manželství tak se snaž ,aby bylo lepší,nejsi ženatý vdaná najdi si přítele,máš tu tolik motivace,že tě přestane bavit psát nesmysly

Anonym 90186 16.02.2013 12:30
[Karel Schwarzenberg] 16.02. 10:41
já nikomu nikdy nesloužil, ale ty děláš lokaje ruďochům.

Anonym 90186 16.02.2013 12:29
[Karel Schwarzenberg] 16.02. 10:40
a kdo tu mladou generaci vychoval? No přece ruďoši.

Jarka 82994 16.02.2013 12:29
[Monika Absolonová] Moniko leta si pouštím Kleopatru a jezdí mi mráz po těle.Jste andílek a já Vás moc obdivuji.Máte nádherný hlas a umíte vše krásně procítit.Jsem ráda,že jste.Jste mezi těmi mladými můj největší a nejkrásnější zážitek.Díky,díky.

Anonym 88676 16.02.2013 11:22
[Helena Vondráčková] Kdopak to tak řádil na diskusi v Blesku? Plodil jeden křečovitě kladný komentář za druhým. Tím si nepomůžeš. Helenu má rádo jenom pár Heloušů.

Anonym 21316 16.02.2013 10:41
[Karel Schwarzenberg] Ten soudruh co se tu furt do každýho naváží může jít sloužit knížeti - obdivovatel

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77540

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti