Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 28.01.2017 18:01
[Miloš Zeman] 2. Dánsko
O chlup zadluženější než Australané jsou obyvatelé Dánska. Dluh dánských domácností v relaci k HDP je podle dat Trading Economics 123,6 %. To je nelichotivé číslo, ovšem stále lepší než 140 %, kterým se dánské domácnosti pyšnily těsně před vypuknutím finanční krize.

Anonym 90186 28.01.2017 18:00
[Miloš Zeman] 3. Austrálie
Žádným překvapením není, že v žebříčku nejzadluženějších domácností najdeme vedle Spojených států a Velké Británie také Austrálii. Australské domácnosti ony tak často skloňované bubliny nejen na trzích nemovitostí dovedly až zadlužení 123 % HDP.

Anonym 90186 28.01.2017 18:00
[Miloš Zeman] Platí stojedenáct,3

Anonym 90186 28.01.2017 18:00
[Miloš Zeman] 4. Nizozemsko
Jednou ze čtyř zemí, které se povedlo atakovat hranici 100 %, je Nizozemsko. Dluh holandských domácností v relaci k HDP země nyní dosahuje poměrně vysokých 11,3 %, za což jim náleží čtvrtá příčka našeho žebříčku.

Anonym 90186 28.01.2017 17:59
[Miloš Zeman] 5. Kanada
Hůře než Spojené státy je na tom také jeho severní soused. Dluh kanadských domácností je skoro stejně vysoký jako HDP Kanady; v relaci k HDP dosahuje podle dat Trading Economics 99,8 %.

Anonym 90186 28.01.2017 17:59
[Miloš Zeman] 6. Norsko
Na šesté příčce žebříčku možná překvapivě najdete bohaté Norsko. Jakoby jeho obyvatelé objevili všechna potěšení vyspělého světa teprve nedávno. Zatímco v roce 2002 dosahovalo zadlužení norských domácností v poměru k HDP relativně skromných 50 %, do dneška se jim ho podařilo téměř zdvojnásobit. Podle dat Trading Economics nyní dosahuje 98,9 %.

Anonym 90186 28.01.2017 17:58
[Miloš Zeman] 7. Jižní Korea
Na sedmé příčce žebříčku se umístila asijská země, jejichž obyvatelé v posledních desetiletích hromadili dluhy jedna báseň, s výjimkou mírných poklesů v době asijské finanční krize a globální finanční krize. Duh jihokorejských domácností sahá k 90 % HDP země.

Anonym 90186 28.01.2017 17:57
[Miloš Zeman] 8. Velká Británie
Dalším národem, který byste v žebříčku nejzadluženějších domácnosti čekali, jsou Britové. Domácnosti ve Spojeném království jsou na tom podobně jako ty švédské; jejich dluh v relaci k HDP dosahuje 87,6 %

Anonym 90186 28.01.2017 17:57
[Miloš Zeman] 9. Švédsko
O trochu hůře než Američané jsou na tom obyvatelé Švédska. Jejich zadlužení v poměru k HDP se pohybuje kolem hodnoty 84,9 %. To je poměrně slušný nárůst od roku 1996, kdy dosahovalo zhruba pouhých 43 %.

Anonym 90186 28.01.2017 17:56
[Miloš Zeman] Deset zemí s nejvyšším zadlužením domácností
10. USA
Ačkoliv v žebříčku států s nejvyšším dluhem domácností byste Spojené státy rozhodně čekali, pro někoho je možná překvapivým faktem to, že se umístily až na desáté příčce. Dluh amerických domácností v poměru k HDP země dosahuje hodnoty 78,8 %. V porovnání s vrcholem před krizovými léty 2008-9, kdy se zadlužení pohybovalo kolem 95 % dnes američtí občané vypadají celkem zodpovědně.

Anonym 17847 28.01.2017 15:38
[Miloš Zeman] Pokud nemají Češi, po státním bankrotu Česka, skončit ve stávajícím Izraeli podřezáni od Arabů tak se musí národ zvednout ke kruté revoluci a při ní vše co se po komunistech prolhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizhrádných rodů.Jedině velice krutá ruka mladé generace má šanci udělat pořádek ve stávajícím kapitalisticém svinčíku.

Anonym 17847 28.01.2017 15:29
[Miloš Zeman] Nyní chce nadále Merkelová do Česka a Polska tlačit migranty.Je to stará rajda co chce pčez migranty a lumpy co v Česku a Polsku vládnou dotlačit tyto země do státních bankrotů,aby Němci mohli Čechům zabrat Sudety a Polákům tu část Polska co do konce války patřila k Říši.Zde vládnoucím lumpům tyto vyhlídky nevadí,jim stačí,že mohou u přeplněných koryt chrochtat blahem.Chce to krutou revoluci a celé rody těch lumpů co se po komunistech prolhali k moci odporážet za vlastizradu na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 90186 28.01.2017 14:04
[Miloš Zeman] Internetový poradce ruského prezidenta Vladimira Putina German Klimenko prohlásil, že omezení internetu podle čínského vzoru je dobrou možností, jak internet zabezpečit. Informoval o tom ruský list Vedomosti.

Anonym 90186 28.01.2017 13:29
[Miloš Zeman] Nový americký prezident Donald Trump se údajně tento týden dohodl se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem na vytvoření bezpečnostních zón v Sýrii, které by měly dramaticky změnit situaci nejen v této zemi, ale i v celém regionu Blízkého východu. Informuje o tom izraelský bezpečnostní server Debka s odvoláním na nejmenované zdroje. Tyto zóny si mezi sebe rozdělí armády USA, Rusko a Turecko. Kromě stabilizace země by měly vést také k tomu, že se podaří ze Sýrie vytlačit íránské síly.
Každá ze tří mocností bude zodpovědná za svou zónu, jejíž hranice budou definovány a odsouhlaseny Washingtonem, Moskvou a Ankarou, uvádí server Debka. Součástí dohody má být i vypovězení všech jednotek íránské armády, šíítských milicí a hnutí Hizballáh ze země.
Armáda USA by měla mít na starosti dvě bezpečnostní zóny. První by pokrývala rozsáhlou oblast východně od řeky Eufrat, podél turecké hranice (severně od bašty Islámského státu Rakky) a vedla až k hranicím s Irákem. To navazuje na někdejší neuskutečněný plán Baracka Obamy a Vladimira Putina o rozdělení Sýrie na sféry vlivu z konce roku 2015.
Turecko by mělo kontrolovat oblast západně od Eufratu podél turecko-syrské hranice a severně od Aleppa. Rusko bude mít na starost kompletní centrální část západní Sýrie včetně celého pobřeží Středozemního moře.
Druhá americká zóna bude v jižní Sýrii při hranicích s Golanskými výšinami, které anektoval Izrael, a Jordánskem. Jak uvádí Debka, Rusové původně plánovali, že tuto oblast by měli kontrolovat syrská armáda a proíránské síly včetně Hizballáhu. To by bylo jen těžko přijatelné pro Izrael, který považuje za Hizballáh za nepřítele číslo jedna. Podle současného plánu by tak měli region obsadit americké síly spolu s jordánskými jednotkami a syrskými povstalci, které Američané cvičili v táborech v Jordánsku.
Oficiálně spolu americký a ruský prezident prý od inaugurace ještě nemluvili. Telefonicky by se měli spojit v sobotu.

Anonym 90186 28.01.2017 13:26
[Miloš Zeman] Šéf Googlu Sundar Pichai dnes v e-mailu zaměstnancům kritizoval exekutivní příkaz nového amerického prezidenta Donalda Trumpa, který mimo jiné dočasně zakazuje vstup do USA všem lidem ze zemí, s nimiž jsou spojeny obavy z terorismu. Podle Pichaie se opatření dotkne nejméně 187 zaměstnanců společnosti. Obavy z Trumpova kroku vyjádřil také ředitel a zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg, podle nějž by se úřady měly zaměřit spíše na lidi, kteří skutečně představují hrozbu.
Jsme zneklidněni dopadem tohoto příkazu a jiných návrhů, které by se mohly dotknout (zaměstnanců Googlu) a jejich rodin nebo které by mohly bránit příchodu velkých talentů do USA, napsal Pichai, z jehož e-mailu citoval americký list The Wall Street Journal (WSJ).Pichai dodal, že je bolestné vidět, jaké důsledky má příkaz na osobní život kolegů. Vyzval také zaměstnance Googlu, kteří jsou v současné době v zahraničí a příkaz se jich týká, aby kontaktovali příslušné oddělení firmy.
Rodák z Indie zmínil případ jednoho pracovníka, který předčasně ukončil výlet na Nový Zéland, aby se stihl dostat na americkou půdu, než Trump příkaz podepíše. Opatření se s okamžitou platností týká Íránu, Iráku, Libye, Somálska, Súdánu, Sýrie a Jemenu, tedy zemí s převážně muslimským obyvatelstvem a mnohdy rozvrácených vnitřními konflikty.V kalifornském Silicon Valley, které je světovým centrem počítačového a technologického průmyslu a sídlí tam i Google a Facebook, pracuje podle WSJ mnoho imigrantů, a to i na vedoucích pozicích. Představitelé technologických firem v USA už dlouho vyzývají vládu ke vstřícnější imigrační politice s tím, že potřebují více kvalifikovaných pracovníků ze zahraničí.

Anonym 90186 28.01.2017 12:12
[Miloš Zeman] Zavedení elektronické evidence tržeb s sebou přineslo nejen detailní šmírování malých a středních živnostníků, ale také kontrolování a práskání. Po udavačském webu, který nechal Andrej Babiš vytvořit a posléze po kritice s velkou slávou zrušit, přichází další bič na podnikatele. Do terénu vyrazili kontroloři. Co je ovšem velmi zajímavé, nenápadní agenti, kteří konzumují v restauracích, aby posléze zkontrolovali účtenku, dostávají na své obědy z rozpočtu Finanční správy. Tedy z peněz nás všech.
Pokud se někdo domníval, že si revizoři účtenek EET budou své výlety do gastronomických zařízení platit při konzumaci sami, bude nemile překvapen. Na úřednický proviant přispíváme všichni. Jak informuje Finanční správa: Na kontrolní nákupy jsou pochopitelně vyčleněny prostředky z rozpočtu Finanční i Celní správy. Pochopitelně jak pro koho. Málokdo by zřejmě chtěl z peněz, které zaplatí na daních, financovat stravné práskajícím úředníkům.
Další zajímavou okolností těchto velmi náročných kontrol je i přesné určení toho, co si mají, nebo lépe řečeno, smějí, úředníci z jídelního a nápojového lístku vybrat. Podle zprávy od Petry Petlachové z Generálního finančního ředitelství mají dotyční jasný pokyn. Kontroloři vždy provádějí ,nevratné a 8219; kontrolní nákupy s ohledem na hospodárnost vynaložených finančních prostředků při současném dosažení účelu kontroly, tvrdí Petlachová.
Přeloženo do srozumitelné řeči, agent Finanční správy si má dát například polévku a pivo. Alkoholický nápoj jen pro případ, pokud by chtěl kontrolovat správné zařazení do různých sazeb DPH. Neexistuje tedy celé menu nebo nějaká větší objednávka, která by naznačila, že se nejedná pouze o kontrolu, ale zároveň o pěknou hostinu.
Sotva se však dá očekávat že pokyn šetřit, budou brát terénní pracovníci na zřetel, stejně jako jejich vedoucí zřejmě nebudou trestat neuposlechnutí nařízení. Stálo by tak za zamyšlení, zda je kontrola platná, pokud se úředník v útratě nebude držet na uzdě, a jestli by nestálo se proti nenajezeným kontrolorům bránit. Nařízení přece platí pro všechny, a pokud musí mít hospodský EET, jeho šmírák by měl zase dodržovat pro něj platné předpisy.

Anonym 90186 28.01.2017 12:06
[Miloš Zeman] Svéráznou podobu příběhu o známé britské Mašince Tomášovi, kterou si oblíbily i české děti, představila nedávno ruská zbrojovka Uralvagonzavod. Společnost vydala knihu Dobrodružství malého tanku, která je určená pro předškolní děti. Malý tank v ní závidí těm větším a starším, kteří mu vyprávějí o dobrodružstvích v cizích zemích.
Milá záležitost.
V kapitole 9 si malí rusáčci zavzpomínají na dobrodružství tanků v Praze roku 1968..

Anonym 90186 28.01.2017 12:01
[Miloš Zeman] Zeman je málo kreativní.
Co tak jmenovat do etické komise Jakeše?

Anonym 90186 28.01.2017 12:01
[Miloš Zeman] To je zajímavé, jak se bolševik a KGB agent Zeman obklopuje samou elitou.. - Srp,STB. Babiš,STB. Čuba,těžkej komanč. Toman,ministr před 89. L.Karel,komanč a ředitel koncentráku v ČSSR. J.Vodička,STBák,komanč a člen SPOZ. Nejedlý,Ruský mafián. Mynář,mafián. Šlouf,exekuční mafián. Podržtaškové a rektální alpinisti Bohdalová, Hůlka, Čech,.. Za většinu Ústavních soudců, již jmenoval komouchy.. Do ČNB jmenoval své přátelé a lidi z kampaňe..

Anonym 90186 28.01.2017 11:58
[Miloš Zeman] Prohlášení Jazzové sekce ke Karlu Srpovi
Po čtvrtstoletí naší tolerance a při vědomí morální pokleslosti Karla Srpa, předsedy původní Jazzové sekce Svazu hudebníků ČSR (1971 1987), dané jeho prokázanou aktivní spoluprací s komunistickou státní bezpečností, při vědomí toho, jakým způsobem celou tu dobu lživě napadá mnohé své bývalé spolupracovníky aktivisty Jazzové sekce a jméno Jazzové sekce celou dobu využívá výhradně k ukojení svých politických ambicí, se distancujeme od jeho předběžného jmenování prezidentem Zemanem do Etické komise České republiky pro ocenění účastníků odboje a odporu proti komunismu.
Připomínáme, že když jsme se rozhodli v roce 2015 zřízením webu a putovní výstavy aktualizovat povědomí o práci někdejší Jazzové sekce, stupňoval své pomlouvání v internetovém prostředí a snažil se zasahovat proti naším aktivitám zákulisními zásahy, což vše je doložitelné.
Očekáváme od premiéra vlády, předsedy etické komise a jejích členů, kteří již v tuto chvíli mají dost relevantních podkladů o Srpově spolupráci s StB, že toto absurdní jmenování přijaté bezskrupulózně předsedou bývalé Jazzové sekce, vrátí na stranu morálky.
Bývalí aktivisté a členové výboru Jazzové sekce Vladimír Kouřil, Tomáš Křivánek, Čestmír Huňát, Ivan Prokop, Marcela Krčmářová, Vlastimil Krčmář, Eduard Krčmář, Vladimír Lisoň, Jaroslav Krbůšek, Petr Růžička, Marcela Raková, Lenka Nováková, Vladimír Gistr, Ivan Plicka, Roman Hruška.

Anonym 90186 28.01.2017 11:48
[Miloš Zeman] Podvodníci zaměřující se na staré lidi našli nový trik. Dopomohla jim k němu sama vláda. Vydávají se totiž za kontrolory kotlů na tuhá paliva.
Od počátku tohoto roku mohou úředníci vstupovat do domácností kvůli kontrole kotlů a udělovat pokuty lidem, kteří namísto uhlí nebo dřeva topí třeba plastovými lahvemi. Umožňuje to novela zákona o ochraně ovzduší. A právě toho začali zneužívat podvodníci hledající své potenciální oběti.
Jako první na ně upozornila kroměřížská radnice. Na Zlínsku a na Kroměřížsku se podobných případů stalo už několik. "Byli jsme upozorněni na podvodné jednání osob, které se vydávají za pracovníky odboru životního prostředí nebo za pracovníky firmy pověřené k provádění kontrol kotlů a kamen," konstatovala mluvčí městského úřadu v Kroměříži Jaroslava Silešová."Zazvonil mi telefon, ohlásil se někdo z úřadu, že přijde zkontrolovat kotel. Radši jsem zavolala na městský úřad," popsala žena ze Zlínska . Úřad jí následně sdělil, že žádné kontroly neprobíhají. Podle dalších informací se podobně pokoušel někdo dostat do domu i v Ústeckém kraji, jeho majitelé však žádný kotel neměli, takže to zlodějům nevyšlo.

Anonym 90186 28.01.2017 11:36
[Miloš Zeman] Senátor František Čuba se kvůli vážným zdravotním problémům už pět měsíců neúčastnil jednání horní komory parlamentu. Od nástupu do funkce byl celkově jen na přibližně polovině hlasování. Navzdory dlouhodobé nepřítomnosti ale pobírá celý plat, včetně náhrad.

Anonym 17847 28.01.2017 10:30
[Andrej Babiš] Pro Fanda.Dle tvého příspěvku je jasné,že jsi kandidát na výplatu zaslouženého a spravedlivého důchodu na holý zadek bejkovcem.Je třeba aby při této výplatě tvého důchodu nešetřila mladá generace ani bejkovec a ani tvoji zadnici,protože na přihlouplé důchodce bude muset mladá generace použít pořádnou přísnost.

Anonym 17847 28.01.2017 10:19
[Miloš Zeman] Pro 94158.Tvoje oblbování jak ,že je většina národa spokojená se stávajícím kapitalistickým svinčíkem je na roztržení tvojí prolhané huby od ucha uchu.

MilanaSoural 88209 28.01.2017 09:54
[Andrej Babiš] Je strašně nespravedlivé, když OSVČ si nemůže dát do nákladů úhrady na sociální a zdravotní pojištění, ale přeplatky z tohoto pojištění musí zdanit!! Co je to za zákon? A také, když si v měsíci nic nevydělá, musí tyto zálohy stejně platit a z čeho, když nemá v měsíci žádný příjem?!

Tomáš 89231  15 let 28.01.2017 09:02
[Miroslav Donutil] Sluha dvou Pánů mě vždycky umí udělat radost, ale i jiné Vaše představení. Mám doma od malička asi 6 Vašich CD a miluju Vaše historky!!

Lukash 18520 28.01.2017 08:07
[Michal Pavlíček] Zdar. Nevite nekdo, kdy byl prvni koncert v Praze a kolikrat tu uz hrali?

Anonym 90186 27.01.2017 23:13
[Miloš Zeman] Pan prezident se přitom nyní svěřil: Aniž bych prozrazoval jakékoliv tajemství, jsem plně přesvědčen, že v polovině tohoto roku bude konečně kurzový závazek zrušen. Ukázalo se však, že měnové politice buď od základu nerozumí, nebo je pro zrušení České národní banky. Prohlásil totiž, že () kurz není nic jiného než cena měny a stejně tak, jako neovlivňujete ceny jiných komodit, proč byste měli ovlivňovat i kurz koruny. Problém je, že česká centrální banka (ať už se v historii jmenovala jakkoli) ovlivňuje kurz koruny už mnoho desetiletí. Zeman totiž zapomíná, že kurz je ovlivňován nejen současnými nákupy zahraničních měn, nýbrž i dalšími, neustále používanými nástroji. Kdyby je centrální banka nepoužívala, vytratil by se hlavní (a původní) smysl její existence.
Od podzimu 2013 do listopadu 2016 utratila naše centrální banka za nákup cizích měn neuvěřitelných 812 miliard korun.
Jako čeští vlastenci a dědicové Masarykova odkazu bychom si měli vážit naší české koruny, která svým jménem (koruna) připomíná náš rozkvět pod křídly rakouské monarchie a našeho moudrého císaře Františka Josefa.

Anonym 90186 27.01.2017 23:12
[Miloš Zeman] Abychom byli připraveni na brzké přijetí eura, snaží se Česká národní banka příslušně ovlivnit vývoj koruny. Když už nebyla schopna ovlivňovat kurz snahou o zlevňování úvěrů, protože je už více zlevnit nemohla, začala oslabovat korunu prostřednictvím finty, která se sice tu a tam v některém státě objevuje, to však neznamená, že se nejedná o podvod na občanech (resp. všech držitelích dané měny, v tomto případě české koruny). Už od podzimu 2013 nakupuje cizí měny. Problém je, že nakoupené měny nemůže příliš riskantně investovat, protože si nemůže dovolit jejich utopení v nevydařených projektech. Musí tedy investovat do méně riskantních, a tudíž zpravidla méně výnosných aktivit. Jenže už jen tím, že nakoupené cizí měny investuje do méně výnosných příležitostí, všichni, kdo máme v kapse českou korunu, pěkně proděláváme.
Kdyby nám vláda stejné množství sebrala na daních, také bychom prodělali. Ale alespoň by se za vybrané peníze postavily předražené dálnice. Vydělali by na tom tedy jednak uživatelé dálnice, jednak manželka šéfa příslušné stavební firmy, která by si za peníze z předražené dálnice mohla koupit dejme tomu knihy o filozofii nebo brilianty.
Na ztrátách z oslabené koruny však nevydělá nikdo. Jsou to ztráty pro celou společnost, jsou to nevyužité investiční příležitosti. Prezident Zeman si nepřirozenost tohoto postupu uvědomuje: Exportéři to uvítali ze stejného důvodu, jako sportovec uvítá, když mu nabídnete anabolické steroidy. Krátkodobý efekt je podle něj jasně patrný, dlouhodobě to ale vede ke špatnému konci. Aby exportéři díky kurzovému polštáři nezlenivěli, je nutné se vrátit k normální tržní hodnotě, jak zdůraznil podle ČTK pan prezident. Zapomíná však, že je vše motivováno snahou připravit náš stát na přijetí eura. Popsané devizové intervence probíhají na základě našeho plánu vstoupit co nejdříve do eurozóny. Proto je cílová míra inflace stanovena nepatrně výše než cílová míra inflace Evropské centrální banky a Česká národní banka dělá všechno pro to, aby svého inflačního cíle dosáhla. Intervence jsou ukázkou toho, co se bude s českou ekonomikou po přijetí eura dít. Pan prezident tedy svým odporem k intervencím škodí svému snu přijmout euro.

Anonym 90186 27.01.2017 23:09
[Miloš Zeman] S příchodem prezidenta Zemana byla na Hradě slavnostně vyvěšena vlajka Evropské unie. Pan prezident si sice později naše spojence v Severoatlantické alianci (včetně těch evropských) rozhněval mimo jiné svým tvrzením, že neví o působení ruské armády na Ukrajině, zůstává však nadále velkým propagátorem Evropské unie.
Souhlasí také s Lisabonskou smlouvou, která ve vybraných otázkách umožňuje výrazné většině států přehlasovat výraznou menšinu, jak se také stalo České republice v případě prvního přerozdělování uprchlíků. Přál by si však ještě větší propojení evropských států. Zkrátka vznik federace. V současné Unii mu chybí společný postup ve vztahu k zahraničí, společná armáda (nebo přinejmenším obranná politika), společná rozpočtová politika či centrálně stanovené daně.
Sám Zeman podepsal dodatek k Lisabonské smlouvě, který odmítal podepsat jeho předchůdce Václav Klaus. Díky Zemanovi tak budeme pomáhat členům eurozóny, kteří jsou nebo budou v problémech, jako je dlouhodobě Řecko, v blízké budoucnosti se k němu zřejmě přidá Itálie a následně asi i další státy. Česká republika začne s pomocí až po přijetí eura. Prezident Zeman je sice velkým příznivcem společné evropské měny, zároveň by ji však nepřijímal, dokud se eura nevzdá právě Řecko. S ostatními problematickými (předluženými) státy si starosti nedělá. Na pomoc italské ekonomice by se asi podle něj u Čechů peníze našly. Navíc, i kdyby byly v současnosti všechny státy eurozóny ekonomicky zdravé, za pár desítek let už tomu tak být nemusí. Zeman chce přitom euro přijmout navždy.

Anonym 90186 27.01.2017 23:02
[Miloš Zeman] 2021:
- vase karta byla zablokovana jelikoz jste za posledních 10 dnu nakoupil|a jiz druhe bramburky s česnekovou prichuti coz odporuje Vyhlasce Min. zdravotnictvi c. 123456
- vasi kartu nelze pouzit k nakupu periodika Despekt jelikož ten je na seznamu nevhodných tiskovin . Min. Pravdy a Lasky
- na pristi obdobi 30 dnu se vam snizuje disponibilni zůstatek o 50% pro nezodpovedne zachazeni s prostředky které neopovidaji vasim prijmum. Min. Neprace a asociálních veci

Anonym 90186 27.01.2017 22:52
[Miloš Zeman] Pro 94158
Ty historickej rekorde. Naše ekonomika od léta 2015 trvale zpomaluje i když okolní svět roste.

Anonym 90186 27.01.2017 22:50
[Miloš Zeman] Pro 94158
Němci jásali pro svého vůdce a ve třicátých letech bylo spokojeno 99,9% Němců. Ve druhé polovině 40. let se u Němců o spokojenosti už mluvit nedá.
Mafie u nás nezuří. Ta si v klídku žije na Hradě, na financích a pomalu a jistě tuto zemi směřuje na řecké ostrovy.

Anonym 94158 27.01.2017 21:17
[Miloš Zeman] Podle poslední zprávy jsou Češi nejspokojenější od roku 1994. Spokojeno je přes 80%. Je to dobrou vládou a prezidentem. Mafie zuří. Za 3 roky jim vyhládlo. Česká ekonomika láme historické rekordy. Je nám LÍP.

Martin 90204  38 let 27.01.2017 18:48
[Jana Paulová] mila pani jano paulova,jak sem si siml tak vam zde nikdo nepise.as na jednoho pana,jmenem eduard jinak nikdo.proto sem si rekl ze sem aspon neco napisu i ja,vy jste moc pekna zena i herecka,jen se divym ze vas nezvou na kastynk do pohadky kde byste mohla hrat kralovnu nebo komornou atd.nebo by ste mohla hrad v divadle hru marie stuartovna, kde vam na konci teto hry setnou hlavu.to by byla pro vas ta nejlepsi zivotni herecka kariera ve vasem hereckem zivote.ma rada pro vas melabyste si takovouto hru zahrat, este jste v takovehle hre nikdy nehrala kde by vam oddelily hlavu od tela.jen doufam ze si najdete cas si zde precist, tyto z pravy od nas divaku.vas fanousek martin

Fanda 46426  71 let 27.01.2017 18:43
[Andrej Babiš] pane Babiši kdyby jste to dělal špatně tak by tady ti cumploši neměli co psát , moc fandim .

Anonym 90186 27.01.2017 17:09
[Miloš Zeman] Oligarchistické rodiny drží tuto zemi, nabírají si svoje pomahače a přisluhovače, vazby sahají až k premiérům, bude se to stupňovat, očekávám ohňostroj špíny, k té budou sloužit média, která byla koupena, jsme svědky privatizace veřejného zájmu, vazby se posilují, nosí se peníze, motivuje se přímou korupcí, tlačí se funkcemi, dělá se to promyšleně, říká šéf české pobočky Transparency International David Ondráčka o korupci a fungování klientelismu v ČR. Případné dominantní vítězství Andreje Babiše v podzimních volbách by prý mohlo být rizikem. Kontrola veřejné moci by pak údajně byla v rukách strany, kterou vede jeden z miliardářů.

Anonym 90186 27.01.2017 16:35
[Miloš Zeman] Počet hospod, které musely ukončit svou činnost kvůli elektronické evidenci tržeb, je stále nejasný. Ministr financí Andrej Babiš minulý týden promluvil o 107 zavřených podnicích, toto číslo však vyvrací zástupci tuzemských pivovarů. Necelou stovku zavřených restaurací eviduje v souvislosti se zavedením EET například pivovar Staropramen. Podle Heinekenu, který pod sebou sdružuje značky Krušovice, Starobrno či Zlatopramen, ukončilo činnost přesně sto hospod. Nejvíce zavřených provozoven hlásí pivovar Svijany, celkem 150. Výpadek hlásí ovšem i pivovar Bernard, v jeho případě šlo o sedmdesát podniků.
Zavřené hospody eviduje i pivovar Zubr. Momentálně registrujeme 25 provozoven, které ukončily od prosince 2016 svojí činnost.Je přitom pravděpodobné, že celkový počet zavřených hospod ještě naroste. V průzkumu totiž prozatím není zohledněn například největší český pivovar Plzeňský Prazdroj nebo jeho další konkurenti.

Anonym 90186 27.01.2017 16:29
[Miloš Zeman] Historie osídlení Tibetu se díky novým archeologickým nálezům prodloužila přinejmenším o čtyři tisíciletí. Tím se však popírá čínské tvrzení o pevných historických a genetických vazbách mezi Tibeťany a většinovou populací čínských Chanů.

Anonym 17847 27.01.2017 16:28
[Miloš Zeman] Pro 90186.Ty jsi hlava značně přitroublá a navíc zralý na slepeckou hůl.17847 o nějaké planetě nikdy nepsal.Potřebuješ za prolhaná tvrzení po kebuli okovanou násadou od krumpáče pořádně líznout.Navíc bejkovec potěš tvojí zadnici!

Anonym 90186 27.01.2017 15:52
[Miloš Zeman] Pro 94158 a 17847
Vy dva tydýti o planetě, kterou nikdo neviděl věděli už Inkové. Proto vědci stále zkoumají jak tuto planetu objevit. Jiní vědci zase letos během krátké doby vytvořili protilátky proti viru Zika, jiný vědec transplantuje obličeje a když už přiblble čučíte do monitoru, tak zkuste zapojit mozek a popřemýšlet díky komu vděčíte, že můžete anonymně veřejně prezentovat svoje plky. Díky zemědělcům to asi nebude. To, že sis Klasi svůj objev nepatentoval a místo toho si požadoval pouze diplom svědčí o tvojí idiocii.

Anonym 88243 27.01.2017 14:37
[Miloš Zeman] Raději budu volit komunisty, než hnusného Kalouska.

OZ 37156 27.01.2017 10:15
[Radim Jančura] Pan Jančura není žádný superhrdina ani Mirek Dušín, jediné co se mu podařilo je vyplnit mezeru na trhu a z toho profitovat. Osobní zkušenost mě přesvědčila, že tomuto pánovi nejde o žádné hlubší cíle než je jeho vlastní zisk a pohodlí.
Na tom by nebylo nic špatného, pokud by se veřejně neprezentoval jinak. Rád poukazuje na chyby ostatních, ale pouze ve snaze se zviditelnit. Svoje manažerské chyby nekomentuje. Přestože na svých stránkách nabádá veřejnost k dotazům, tak se neumí ke konkrétním problémům postavit čelem a neodpovídá na ně. Proto přejme tomuto pánovi jeho úspěchy, ale neopěvujme jej a nevěřme tomu, že jeho zájmy se upírají také jiným směrem než je jeho osobní prospěch.

Anonym 94158 26.01.2017 23:15
[Miloš Zeman] Jaroslav kápl na pravdu boží. Jako malé dítě jsem někdy v roce 65 slyšel přednášku pro školáky. Vědátoři mluvil o planetě, kterou neznáme. Víme o tom, že existuje. Mění dráhy jiných těles. Po 50 letech to ještě jednou objevili američtí mužici.

Anonym 94158 26.01.2017 23:01
[Miloš Zeman] Milý mladý muži, 90186. Věda je velmi zajímavá oblast. Zejména pro podnikavé polo zločince v Čechách. Je to něco jako acylpirin, neublíží a nepomůže. Dá se za ni vydělat. Pokud si pročteš více návrhů projektů, pak je zařadíš do 18 skupin. Věda by měla být jako strom, který plodí zlatá jablka. Už to vypadá, že se první jablko na větvičce urodí, má krásný květ, přesto větvička zaleze do kmínku a opět vyraší o něco později pod jiná a vzněšenějším názvem. Bez mezinárodní spolupráce je to jen krmení vědátorů. Co kdybychom je někdy potřebovali. Pro Tvůj obchod bych doporučoval zaměřit se na kvalitnější krmivo pro pejsky a luxusnější související zboží (pelíšky, doplňky a hračky pro pořádné psy). Lidé bohatnou a dávají přednost větším a silným plemenům.

Daja 82119 26.01.2017 17:21
[Kateřina Kristelová] Paní Kateřino,už na základní škole nás učili,že se otázka pokládá
Paní Kateřino,na otázku seneptáme.Otázka se pokládá! Učivo základní školy.Jinak nemám výhrady.

DanaUL 4653  60 let 26.01.2017 17:16
[Petr Cibulka] Petra Cibulky si vážím už desítky let. Vždycky mne zamrzí, že český národ je takový "cosmesitosmesi" a nikdo Petra Cibulku neposlouchal, když varoval před zakuklenými komunisty, kteří se zdánlivě vzdali moci, ale ve skutečnosti nalezli do ekonomiky, a pak, když příznivé poměry za Havla dovolily, tak už nalezli zase všude.
Pro mne byl nezapomenutelný zážitek a satisfakce, když někdy v 90.letech Česká televize pozvala do diskusního pořadu tři vážené historiky a Petra Cibulku. Kdykoliv Petr Cibulka promluvil, vážení historici vždycky souhlasně pokyvovali hlavami. Perfektní!
Přeji petrovi hodně zdraví a hodně sil.

Anonym 17847 26.01.2017 17:03
[Miloš Zeman] Pro 90186.To věda v Česku je na tom mnohem hůře než v Rusku.V ČSAV se kradou i práce ,které byly odvedeny už za komunistů.Staré objevy uskutečněné za komunistů se českým blbům prezentují jako novinka.Například objev co je na internetu pod názvem Atmosférické výboje.Napřílad lumpové co se po komunistech prolhali k moci hned zrušili udělování diplomů na objev.Místo toho raději začali cpát miliardy korun do církevního oblbování,aby přez kněžské lumpy urychlili zatažení Česka do státního bankrotu.Chce to uskutečnit krutou revoluci vedenou mladou generací.

Anonym 17847 26.01.2017 16:52
[Miloš Zeman] Pro 90186. Všechny zde po komunistech vládnoucí lumpy co umožnili rozprodej majetku Česka zahraničním zájemcům je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Hned první lumpové co se po komunistech prolhali k moci měli za cíl Česko zlikvidovat a zašmelit cizákům.Díky troubovitosti obyčejných českých blbů jim uvedená činnost dodnes prochází.Proto je třeba uměle snižovat počet českých blbů tím,že se počet přitroublých důchodců,kteří pomáhali stávající kapitalistický svinčík lumpům nainstalovat zredukuje takovou dietou jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 90186 26.01.2017 16:32
[Miloš Zeman] Plíživá invaze
Interaktivní mapa, kterou zveřejnil v pondělí server Municipalnyj skanjer, zaznamenává objekty v Karlových Varech. Po rozkliknutí se pak objeví jméno vlastníka a základně informace o něm. Web se nezaměřil jenom na Karlovy Vary, ale okrajově také na Prahu a Mariánské lázně. Zmapoval tak 238 objektů, které podle jeho informací patří 132 vlastníkům.Ruský server vycházel z analýzy všech budov v Karlových Varech. Prověřoval domy, části domů, hotely i apartmány. Data měl získat z registru nemovitostí, případně se na majitele informoval v obchodním rejstříku.
Mezi ruskými majiteli jsou podle webu úředníci a politici. Nicméně server zjistil, že významný podíl budov patří také lidem z Ukrajiny, Ázerbájdžánu, Kazachstánu, Kyrgyzstánu a Gruzie.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133330

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti