Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 46426 12.07. 12:52
[Andrej Babiš] Kluci ušatý , snad ne krásných 105 hlasů , to je teda bomba co , to bylo ale kecu a nenávisti , proto by měla opozice dostat jen poloviční plat protože ze svých rádoby volebních slibů prosadí CO? h.o.v.i.n.k.o a piráti? drogy zase načerno

Fifa74 37145  43 let 12.07. 12:52
[Andrej Babiš] Pro KOBLIHY víte jak se slovensky řekne JÁ MAKÁM.Ne?? No přece JÁ KRADU!!

Avyboje 89154 12.07. 12:41
[Miloš Zeman] Sprostota prezidenta USA,který chce aby i Česko dávalo na jeho válčení čtyři procenta státního rozpočtu ukazuje,že z EU a NATO je třeba co nejrychleji zdrhat a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.Místo na válčení po boku USA je třeba věnovat finance na zprovoznění katovských mučíren a tam všechen lidský dobytek co nás zatahl do válčenéí po boku USA odporiážet s bezbřehou krutostí za vlastizradu a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to urychleně dostat k moci na staré lumpy pořádně krutou ruku mladé generace.

Anonym 81166 12.07. 12:37
[Andrej Babiš] Pro Miriam
Němci tak pohrdají všemi Slovany, že i Hitlera přežili Lužičtí Srbové. Dnes je to státem uznaná menšina v Německu.
Naproti tomu Češi 3 miliony Němců ze země vysídlili.

Avyboje 89154 12.07. 12:33
[Miloš Zeman] Kardinálovi Dukovi nestačí to jak jeho církev oblbuje národ a ještě si za uvedené nechá nekřesťansky platit.Přede Duku je třeba postavit kýbl s vodou a nařídit mu aby prosil svého boha o zázrak a ten hned změnil vodu ve víno.Pokud po minutě bude stále voda vodou tak hned Duku jako kněžského podvodníka pořádně spráskat bejkovcem pak odsunout na katovskou mučírnu k co nejkrutějšímu odporažení.Stejně krutě jednat s dalšími kněžskými lumpy.Na další takové debužírování kněží Česko peníze nemá a ani v budoucnosti mít nebude ,protože pro Čechy už bude ve stávajícím kapitalistickém svinčíku stále hůř.

Edik 78323  53 let 12.07. 12:30
[Andrej Babiš] Paní Miriam,fifovi nebo jak se ten kolaborant jmenuje je to jedno ohnutý je až k zemí hlavně že mu hodí nějaké euro, chudákovi!

MIRIAM 82134  65 let 12.07. 12:21
[Andrej Babiš] Nechtěla bych žít ve státě,kde mnou pohrdají a jak je známo Němci pohrdají všemi Slovany.

Edik 78323  53 let 12.07. 12:17
[Andrej Babiš] Dnes a zítra opět přátelé velikána Kinga Miloše Zemana má být hezký!
Proto ať žije nejlepší předseda vlády Andrej Babiš!!

Anonym 90212 12.07. 12:17
[Andrej Babiš] Pane premiére. Blahopřeji ke získání důvěry vládě,kterou jste sestavil.Věřím tomu, že to budete právě Vy kdo vyvede naší společnost ze zaběhlé korupce ve státní správě a vybrané finanční prostředky nebudou ministerskými úředníky, v jejichž pravomoci je snimi hospodařit dále rozkrádány a budou využívány jen tak jak využívány být mají.V této věci se přikláním k tomu abyste v první řadě prosadil osobní odpovědnost úředníků na všch stupních,kteří mají právo zasahovat do života občanů na základě jim svěřené pravomoci a spravovat veřejné prostředky.Je to podle mého názoru jediná cesta|první krok| k tomu aby skončilo rozkrádání majetku státu a bdezdůvodné šikanování občanů úředníky při jejich nestydatém selektování společnosti na mé známé, mé potřebné,kamarády a ty ostatní,kteří jsou jim jedno a jejich život a problémy je pouze obtěžují. Osdobně se nebojím toho, že by Vaše vláda mohla tuto republiku poškodit víc než vlády předešlé jak vykřikují opoziční strany v čele s p.Kalouskem. Myslím,že už to není ani možné.Pokud Kalousek svůj vlastn, tak proč se dneska drží s Bělobrádkem koem ramen a mají poze kažý jinou vlajku v ruce ovšem pořád stejný zájem o koryta.

Edik 78323  53 let 12.07. 12:15
[Andrej Babiš] Modré jelito FIfA,je na prášky skopčáci mu dávají zabrat, jezdí jak COKOT 16 hodin denně,a ještě kolaborant musí poslouchat odpornou hnusnou a nenáviděnou němčinu, fůj!

Edik 78323  53 let 12.07. 12:11
[Andrej Babiš] Fifo jeď rovně ať se nenaraziš do stromu!!
Opět vítězství, povaleči na mrtvicí, teprve teď se začnou dít věci!!
Hodně štěstí nová vládo,Andrej to dokázal.

Edik 78323  53 let 12.07. 12:09
[Andrej Babiš] Zalez šašků, nikdo tě nečte poskoku!!

Anonym 81166 12.07. 11:59
[Andrej Babiš] Z bývalých komunistických zemí mají ve své výzbroji letouny F-16 také Rumunsko a Polsko, letos rozhodlo o jejich pořízení z druhé ruky z Izraele také Chorvatsko. Stroje JAS-39 Gripen má kromě České republiky i Maďarsko.

Anonym 81166 12.07. 11:58
[Andrej Babiš] Slovenská vláda dnes schválila nákup 14 kusů nejmodernější verze amerických stíhaček F-16, kterými armáda nahradí dosluhující stroje MiG-29 ruské výroby. Stíhačky F-16 kabinet premiéra Petera Pellegriniho upřednostnil před švédskými letouny JAS-39 Gripen, které používá i česká armáda. Za bitevníky včetně výcviku personálu, munice a dvouleté logistické podpory Slovensko zaplatí 1,589 miliardy eur (41,1 miliardy korun).

Anonym 81166 12.07. 11:56
[Andrej Babiš] Když obrátíme pohled k nám domů, vidíme snahu ovládnout média, soudy, finanční toky ve státě, vytváření kliky trafikantů. Vyměňují se policisté na důležitých postech, politická opozice je považována za zlo, které bohužel ještě překáží novému stylu vládnutí.
Babiš, Orbán, Putin, Trump Přes všechny rozdíly je tu společný jmenovatel. Dostat se k moci za pomoci úskoků, lží a peněz. Postupně ovládat jednu instituci po druhé. Dosazovat své stoupence podle kritéria loajality.
Svobodná společnost je škubaná peříčko po peříčku jako vodňanské kuře. Na stůl to pak dostanou všichni, i ti, co takový blaf nikdy nechtěli.

Anonym 81166 12.07. 11:55
[Andrej Babiš] Volby s více kandidáty mají i v Rusku a Íránu, ale společnost ještě kvůli tomu není o nic svobodnější. Moc drží v rukou elita, která se snaží ovládnout důležité zdroje informací, zastrašit opozici, rozhodovat o tom, z jakých kandidátů se bude moci vybírat a moc má na své straně ohromné zdroje peněz. Ty pocházejí ze státního rozpočtu, od spřízněných magnátů nebo z neznámých zdrojů. Že mnoho aktivit financuje Rusko je prokazatelná věc. Pro rozvoj demokracie to jistě nedělá. (Už se přesně ví, kdo v posledku platil všechny ty Zemanovy billboardy v rámci nekampaně? )
U demokracie je to přídavné jméno liberální důležité. Neliberální demokracie je jen prázdná skořápka. Pořád se volí a hlasuje, ale nic se nemění.

Anonym 81166 12.07. 11:54
[Andrej Babiš] Bývalá ministryně zahraničí USA, která jako dítě poznala nacismus, fašismus i komunismus na vlastní kůži, Madeleine Albrightová, ve své nové knize Fascism: A Warning popisuje fašistu jako člověka, který tvrdí, že hovoří za celý národ nebo skupinu, naprosto ho nezajímají práva druhých a je ochoten používat násilí a jakékoliv jiné prostředky, které jsou nezbytné k dosažení cílů, kterých by mohl dosáhnout. Její kniha je kritikou Donalda Trumpa, ale nebezpečí vidí i jinde ve světě, třeba vývoj v Maďarsku a Polsku. (V Polsku podle nového zákona, který má údajně vylepšit justici a očistit ji od starých komunistických soudců, poslali do důchodu předsedkyni nejvyššího soudu. Předsedkyně Gersdorfová přitom byla členkou protikomunistického hnutí Solidarita a soudkyní se stala až po pádu komunismu a do nejvyššího soudu ji jmenoval prezident Lech Kaczyski, bratr šéfa PiS Jaroslawa Kaczyského.)

Anonym 81166 12.07. 11:53
[Andrej Babiš] Autorka Dixie Laite (zřejmě rázná dáma, co pro slovíčko nechodí daleko) popisuje ve svém článku na serveru dametown, jaké kroky podnikal fašismus při své cestě k moci: Neúnavné útoky na svobodu tisku, včetně sledování, zastrašování a pomlouvání novinářů, nedodržování zákonů a nerespektování demokratických institucí, ztotožnění sebe samého se státem a tvrzení, že zneuctívání vůdce nebo jeho politiky nebo jeho vyšetřování a vyšetřování jeho stoupenců jsou útokem na stát. Také pořádání nesmyslných shromáždění za účelem rozdělit lidi, podpora lží a nejednoty, využívání politiky a politického úřadu pro osobní zájem a osobní zisk a k obohacení blízkých. K tomu fašismus přidal ještě mučení a policejní brutalitu, což u nás ještě není možné, vidíme to ale v Rusku, Číně, KLDR a Venezuele. Vidíme ale i pohrdání ochranou životního prostředí (po nás potopa, sluníčkáři sklapněte). Pak tu ještě máme povzbuzování rasismu, bigotního náboženství, misogynie a násilí. Pak autorka zmiňuje ještě podkopávání zákonů a zneužívání orgánů činných v trestním řízení, aby se maskovala korupce.

Anonym 81166 12.07. 11:51
[Andrej Babiš] Vůdce italského fašismu Benito Mussolini kdysi řekl, že pokud uškubnete kuřeti jen jedno péro, lidé si toho nevšimnou. Chtěl tím říct, že vůdce může posilovat svoji moc škubáním peříčka za peříčkem a nakonec tu máte kuře úplně oškubané. V tomto případě se po konečném oškubání objevil fašismus. Nikoli najednou, ale postupně, aniž by si mnozí lidé připustili vážnost situace.

Anonym 81166 12.07. 11:50
[Andrej Babiš] Cenzura ve Vodňanech: Redakční rada tamních novin odmítla napsat o demonstraci proti Babišovi

MIRIAM 82134  65 let 12.07. 10:52
[Andrej Babiš] Už víme kde nabral Kalousek voliče,že Fifo.

Anonym 81166 12.07. 10:44
[Andrej Babiš] Ekonomické body programového prohlášení vlády lze podle analytika Cyrrusu Lukáše Kovandy shrnout tak, že vláda příliš nepočítá s obecným hospodářským zpomalením, které se dostaví v příštích letech během jejího předpokládaného vládnutí. Nebude s nimi moci nic dělat, protože budou pramenit ze zpomalení evropské či dokonce světové ekonomiky. "Program navíc opět trpí obvyklým nedostatkem obdobných dokumentů, slibuje, aniž by důsledně uvedl, kde na sliby vezme," poznamenal.

Anonym 81166 12.07. 10:43
[Andrej Babiš] Také analytik UniCredit Bank Pavel Sobíšek hodnotí ekonomický program vlády jako slabý. Ve veřejných financích bude vláda podle něj zřejmě dělat pravicovou politiku na straně příjmů a levicovou politiku na straně výdajů, což může být udržitelné jen po dobu silného růstu ekonomiky. "Aktivitu vlády budou opticky zvyšovat návrhy na přeřazení relativně drobných položek z vyšší do nižší sazby DPH, což bych neoznačil za pravicové, či za levicové, nýbrž za populistické," podotkl.

Anonym 81166 12.07. 10:43
[Andrej Babiš] "Ekonomický program nové vlády lze charakterizovat jako směs rozumných kroků (strategický investiční plán), populismu (snížení daně z přidané hodnoty na pivo) a mlácení prázdné slámy (řada bezobsažných odstavců o důchodové reformě)," řekl analytik společnosti Deloitte David Marek. Programové prohlášení je pravděpodobně nejvíce populistický komplexní dokument, který vrcholový představitel ČR od roku 1989 předložil, doplnil Radim Dohnal z portálu Capitalinked. Není v něm podle něj žádná sebereflexe. Ekonomická krize není zmíněna nijak, není na ni zavedena žádná příprava. "Kdežto o krizi se mluví jen o té migrační. Vláda ukazuje, že ANO se snaží být stranou pro všechny, a opisuje od všech parlamentních stran, od levicových ovšem o dost více," dodal.

Anonym 81166 12.07. 10:41
[Andrej Babiš] Pro Miriam
Právě ti "čmoudi" vykopli Německo v 70. letech na pozici největšího ekonomického tahouna v Evropě. Merklová už teď vidí, že Německu budou scházet desítky milionů pracovních sil(týká se hlavně bývalé NDR) a pokud nemá spadnout Německo do recese, tak musí přijímat ekonomické migranty.

Anonym 81166 12.07. 10:33
[Andrej Babiš] Budem žalovať Slovensko v Haagu, lebo som tam trikrát vyhrál súd.
Kalúsek zloděj zlodějská a tunelárž, navíc naňho nič nieje

Fifa74 37145  43 let 12.07. 10:32
[Andrej Babiš] Přesně takové voliče jako je Miriam A.Babiš potřebuje,ani si nepřečte kdo píše příspěvek a hned reaguje na mě.Prostě není co dodat.

Fifa74 37145  43 let 12.07. 10:30
[Andrej Babiš] Tak se právě Česká republika přejmenovala na ANOFERTII.

MIRIAM 82134  65 let 12.07. 10:29
[Andrej Babiš] Fifi dej už si studený obklad.Němci dlouho přebytkový rozpočet nebudou mít.Až si čmoudi natahají rodiny a jak víme makat se jim nechce.

Anonym 81166 12.07. 10:29
[Andrej Babiš] Babiši, můžeš se vztekat jak chceš a skákat jako čertík, stejně budeš vždy jen šmejd a Kalousek je proti tobě Pan politik s přehledem.

Anonym 81166 12.07. 10:28
[Andrej Babiš] Andreji a kdy konečně prozradíš CO to ten Kalousek vlastně ukradl?

Fifa74 37145  43 let 12.07. 10:27
[Andrej Babiš] Hloupý Češi se hádají Slovák se jim do ksichtu směje!!

Anonym 81166 12.07. 10:27
[Andrej Babiš] Pro Miriam
A já se zase bavím jak mají Němci několikátý rok po sobě přebytkový rozpočet a Češi vedení Slovákem i v době růstu sekají jednu sekyru za druhou.

Anonym 81166 12.07. 10:25
[Andrej Babiš] To nebyla "hádka".. Kalousek prostě trefil do rudého a agent Bureš, jehož pravou tváří |bez Márových "pleťových masek"| je primitivní sprostý buran, z toho dostal v přímém přenosu hysterák

MIRIAM 82134  65 let 12.07. 10:23
[Andrej Babiš] Fifo my se tady zase bavíme jak to Němci tvládli s čmoudama.

Anonym 81166 12.07. 10:23
[Andrej Babiš] Nejlepší bylo, když brepta zase tvrdil, že měl 4 soudy ve věci STB a všechny vyhrál. Až nato,že podává dovolání. To je asi jediný, kdo podává dovolání proti vítěznému rozsudku. Navíc prý podává žalobu na Slovenskou republiku. Víc si ten hňup ani odporovat nemůže.

Anna 77951  50 let 12.07. 10:22
[Andrej Babiš] Pro Zdena 94112, mila pani, velmi s Vami souhlasim, p. Babisovi preji uspesnou vladu.

Fifa74 37145  43 let 12.07. 10:16
[Andrej Babiš] Ještě pro MIRIAM nikdy jsem tam bohužel nebyl ale máte to napsané v české kapličce tím myslím Národní Divadlo kde je jasně daná věta NÁROD SOBĚ nic se tam o aulandrech - slovácích nepíše.Národní Divadlo budovali Češi pro Čechy a ne pro slovenskou spodinu.

Anonym 81166 12.07. 10:14
[Andrej Babiš] Český Chaplin
Miloš Zeman byl Trumpovým velkým fanouškem, avšak doteď se mu nepodařilo vnutit se do Bílého domu, což původně prezidentská kancelář interpretovala jako domluvenou věc, která je zbržděna pouze nedostatkem času americké hlavy státu.
Ve středu se tak konečně ke svému a hlavně Ovčáčkovu politickému vzoru dostal Zeman na pár metrů. Proto se rozhodl, že ačkoliv má velké zdravotní problémy, které mu téměř znemožňují chůzi, musí Donaldovi podat ruku a všem škarohlídům ukázat, že má v prezidentovi USA politického parťáka. Celý incident, zachycený kamerami se ovšem hodí spíše do kategorie zábavných videí .
Když se totiž Zeman pozdravil se svým americkým protějškem, rozhodl se vydat potěšit svým uvítáním i další politiky, kteří již netrpělivě čekali na oficiální fotografování. Například na Angele Merkelové však bylo jasně vidět, jak je český prezident v zahraničí vnímán. Německá kancléřka totiž udělala maximum pro to, aby Zemana nedostala do svého zorného úhlu a nemusela ho ze slušnosti pozdravit.
Po svém výletě se však musela česká hlava státu vrátit na místo, které mu na fotografii bylo určeno. Konkrétně vpravo dolů.

Fifa74 37145  43 let 12.07. 10:10
[Andrej Babiš] Pani MIRIAM od roku 1992 žiji v Německu a od podzimních voleb kdy vyhrál STÉBÁK,KOMUNISTS A.Babiš se tu česká komunita velice baví.

Zdena 94112  68 let 12.07. 10:08
[Andrej Babiš] Ráda bych věděla kde se bere tohle diskuzní plénum, co vybudovali, co je za nimi vidět. To co je vidět za panem Babišem je obdivuhodné, přeji zdraví a nedejte se lidi za vámi stojí.

VíškováMarie 84671  66 let 12.07. 10:02
[Andrej Babiš] vůbec nic .

Marek 62254  55 let 12.07. 09:24
[Andrej Babiš] Včera jsem vše sledoval a konečně tak to trvalo 105 hlasu hura,co dodat předcházející vlády vše rozkradli mate pravdu ve všem a vím že se snažíte pro lidi ale mel sté byt ve vládě už v roce 200 tet vše těžke vše předešle vlády zničili. Vedli vse jak chteli.pane Babiš co to je ze důchodci žerou polívky vse co poberou daji na najem a leky udelejte recko!! tam si dali vše už nechceme chcipat.

MIRIAM 82134  65 let 12.07. 09:09
[Andrej Babiš] Fifo ty taky věříš všemu co je psané a hlavně novinářům.Probuď se!

Anonym 89154 12.07. 09:02
[Andrej Babiš] Po revoluci nejspíše dojde o Kalouska mezi katovskými mistry k pořádné pranici.Každý katovský mistr bude chtít dostat Kalouska do svoji péče.

Anonym 94236 12.07. 08:57
[Miloš Zeman] Výborně! Už máme vládu! Měl jsem celkem strach o naši demokracii. Je známo, že vláda ODS po roce 1993 vydrancovala a zničila majetek za peníze konkurence ve výši několika státních rozpočtů. V letošním roce se nám podařilo v ekonomice dostat se zpět na úroveň před drancováním. Dle masmédií 87 % Čechů žije s pocitem štěstí. Naše nová vláda je garantem lepších časů. Fuj Kalousek! Fuj Fiala!

Anonym 89154 12.07. 08:57
[Andrej Babiš] Revoluční bejkovec potěš zadky všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci.

Avyboje 89154 12.07. 08:49
[Miloš Zeman] Ohledně Kalouska projevil Babiš velice rozumné názory.

Fifa74 37145  43 let 12.07. 08:37
[Andrej Babiš] Vy blbý koblihy přečtěte si co se píše o nové komunistické vládě ve světě.

Avyboje 89154 12.07. 08:37
[Miloš Zeman] Pokud nyní stávající vládní banda bude zadlužovat Česko tak to chce krutou revoluci a jako první vybíjet dobytek z KSČM.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100080

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti