Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 17847 02.03. 09:35
[Miloš Zeman] Při tomto tempu zbídačování Česka přijde brzo na program dne jak nechat co nejrychleji důchodce vychcípat hladem,protože na další debužírování důchodců nadluh nebudou peníze a mladá generace se na jejich další debužírování dlužit nebude.

Anonym 17847 02.03. 09:33
[Miloš Zeman] Už zde vládnoucí lumpové začínají prodávat i nemocnice,proto to chce krutou revoluci vedenou levicovou mladou generací a vše co se po komunistech prolhalo k moci co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 02.03. 02:57
[Miloš Zeman] Všechny stížnosti na technické problémy, rozporování přínosu EET k výběru daní či k "narovnání" podnikatelského prostředí jsou naprosto mimo mísu. Hlavním účelem EET je být nástrojem třídního boje, stejně jako byly nesplnitelné dodávky, předepsané sedlákům v padesátých letech, když byli stejnými bolševiky "přemlouváni" ke vstupu do JZD. Tento svůj hlavní účel plní EET dokonale a přijdou další rány, nebojte se. Bolševik se na půl cestě nezastaví. Otevřte si dějepis na stránkách k podzimu 1947, ať víte, co přijde příště.

Ovar 85845 01.03. 22:10
[Miloš Zeman] Dědkové a bábo, chcete si zalízat?

Lidka 89118  69 let 01.03. 16:42
[Miroslav Kalousek] Zajimalo by mne zda ti hrdinove co zde pisi ty nenavistne bludy,by měli odvahu to napsat Buresovi.Uz je vidim hrdiny.Drzime palce,jste jediny který dokaze Burese vytocit.On totiž nesnasi pravdu.

RudaZMoravy 88597  57 let 01.03. 15:42
[Andrej Babiš] Politika je hnus,navíc s těmi oranžovými darmožrouty co jen rozdávají a plýtvají našimi daněmi pro blaho flákačů a příživníků nikdo jiný nezatočí.
Doufám,že ANO zvítězí drtivě ve sněmovních volbách a paraziti půjdou od válu.
Bohuslav měl být za OKD dávno za katrem a to jej chce opět z našich pěněz dotovat.Babiš si mohl žít svůj miliardářský život a mít nás všechny na háku ale měl odvahu něco s tím hnojem tady udělat. Jsme v česku přece.Remcá se jen u škopku a závidí se kde se dá.Ať jdou poctivě všichni k volbám,pokud něco chtějí změnit a uvidí se. Minimálně padesát procent lidí má stejný názor na zkorumpovanou politiku jako on.Socani a všichni ostatní politici,co tam sedí desítky let a jen planě žvaní by to tady zrychtovali jak prase branku.

Kj 10917 28.02. 23:22
[Miloš Zeman] Jak se kořalečník k moci prolhal.
Miloš Zeman v televizní debatě na Prima Family Karlu Schwarzenbergovi tvrdil, že privatizační proces kolem Mostecké uhelné společnosti měla na svědomí jen vláda Josefa Tošovského. To ale není pravda, usnesení vlády ze dne 28. července 199 č. 819 usvědčuje Zemana ze lži.
V té době byl Miloš Zeman (tehdy jako šéf ČSSD) českým premiérem, jímž se stal v roce 1998. Kromě Zemana je pod dokumentem uveden také Vladimír Špidla (tehdejší první místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí), jenž Zemana vystřídal v roce 2001 v čele strany a o rok později stanul i on v čele české vlády.

Kj 10917 28.02. 20:43
[Andrej Babiš] S těmi zákony je to hrůzostrašné. V naší skvělé vlasti již platí tolik paskvilů vyplozených senilním parlamentem, že už jim nerozumí ani ti, co se jimi živí. Takže obyčejný občan je totálně mimo. Vlastně dodržovat zákon v současném marasmu ani nejde.
A to právě nahrává těm udavačům, špiclům, práskačům, placeným informátorům a agentům provokatérům.
Babiš z národa vytvořil hordu udavačů a závistivců. Zahrát na nejnižší pudy se mu docela daří. Buhužel čecháček je k tomu vždy nakloněn.
Stačí když si přečtete jaké metody používají Zaměstnanci finančních úřadů. Skryté kamery, anonymní telefonáty a provokatéry. Prostě hořší bolševika. Babiš jen vytasil své zkušenosti agenta StB.

Anonym 17847 28.02. 18:16
[Miloš Zeman] Zde vládnoucí lumpové vůbec nechápou,že by se místo dalšího dlužení měly nasekané astronomické dluhy splácet.Vládne mím banda lumpů a trotlů zralá na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu.

Anonym 17847 28.02. 17:51
[Miloš Zeman] Ukazuje se,že odtažení Česka od surovinově bohatého Ruska s jeho rozsáhlými trhy byl vlastizrádný zločin proti národa Čechů.Pokud národ včas nevybije vše co se po komunistech prolhalo k moci,tak brzo Češi na planetě Zemi končí převálcováni Němci a Židy.To,že už podle zahraničních bank jsme už rozvojovou zemí,mluví za vše.Je třeba,aby se mladá generace,ve svém zájmu zvedla ke kruté revoluci a včas začala dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.To se bez zprovoznění dostatečného množství dobře fungujících katovských mučíren neobejde.

Erika 19431  29 let 28.02. 12:29
[Andrej Babiš] Zastaví už někdo konečně toho arogantního zmetka? Nebo mu snad dovolíme,aby nemusel ctít naše zákony? Jak je možné že s tím nic nedělá vláda?

Anonym 90186 28.02. 09:54
[Miloš Zeman] Islámské bankovnictví roste na významu, a s tím se mění i jeho tvář. I když zatím velice pomalu. Začátkem února se objevily zprávy, že muslimské banky v Pákistánu usilují o vznik platformy pro obchod s komoditami. Bankovnictví splňující zásady Koránu bude navíc součástí bankovního sektoru i v Rusku, Indii nebo Kyrgyzstánu.

EvaZahradni 7736  42 let 27.02. 20:48
[Bára Štěpánová] Děkuji BARO za podporu

Kj 37630 27.02. 20:05
[Andrej Babiš] Nemusíte mít obavy Vážený pane. Naštěstí se o sebe dokáží postarat sám a nepotřebují k tomu aby mě někdo živil. Od státu nic nechci a nikdy jsem nechtěl. Ale určitě nechci živit bandu darmošlapů a toho Stébáka Bureše, který je vede ahrabe miliardové dotace na které všichni musíme dělat

JiříC 89226  62 let 27.02. 18:10
[Andrej Babiš] Pane Babiši, děláte to správně, vydržte a budete mít hlas všech normálních lidí co přijdou k volbám.
Jak tak koukám na tu diskusi, přispěvatel "Kj.." je asi nezaměstnaný, nebo jen někým placený..

MiroslavValt 21789  47 let 27.02. 17:48
[Andrej Babiš] já makám celý život a na sociálce mi nic nedají , kurrva je to normální boss babiš??
víte moc bych Vám přál potkat se s lidmi , kterým sypete a kterým nedáte nic , proč člověk který poctivě maká celý život , dostane 800,- a cigán 20,00 , 30,00 ,85,00?? , je to jen proto , že Vás volí asi lepší voliče nemáte? pane Babiš?? a ještě navíc se moje babička , která pochází ze slovenska jmenovala babišová , není to paradox?

Anonym 17847 27.02. 17:36
[Miloš Zeman] Než dovolit další rozprodej státního majetku cizákům,nebo další zadlužování země, to je rozumnější nechat důchodce co lumpy od údajné revoluce volili vychcípat hladem.

MiroslavValt 21789  47 let 27.02. 17:35
[Andrej Babiš] a proč teda všude v dělnických profesích pracujou cikáni na podpoře a ještě berou sociální dávkyx??

MiroslavValt 21789  47 let 27.02. 17:32
[Andrej Babiš] chápu , že bez odpovědi , protože volič Vás nezajímá , Vám jde jen o Vaši prosperitu a zisk

MiroslavValt 21789  47 let 27.02. 17:24
[Andrej Babiš] líbí se mi , že Tě nikdo nemá rád!!

MiroslavValt 21789  47 let 27.02. 17:21
[Andrej Babiš] když Ti napíšu něco nepěkného ,už to čeká na schválení , že??
jak ses , komunistický bonzáku , dostal k minustru financí v čr? na slovensku to nešlo viď??

MiroslavValt 21789  47 let 27.02. 17:14
[Andrej Babiš] asi nic , zloděj , který si to zařídil a teď to ještě šéfuje , to jsme opravdu , tak hloupí , že mu to žereme??

Kj 37630 27.02. 15:29
[Andrej Babiš] Pane Michalčík, pokud si myslíte,že bude líp, tak jste hodně naivní. Babiš je lhář a manipulátor. Snad na to časem přijdete sám? Je mi Vás líto.

MonikaK 19516 27.02. 15:18
[Andrej Babiš] Vážený pane Babiši,
uvedl jste mě (i některé moje přátele) do prekérní situace. Ráda jsem Vás poslouchala (i volila) ovšem to co jste dopustil v olomoucké organizaci mi komplikuje názor na Vás. Jak můžete kdesi z hlubin svého zaneprázdnění a z dálné Prahy hodnotit olomouckého hejtmana Koštu? Jestli skutečně dáte především na slova pana Oklešťka, mimochodem (nejenom) od pohledu nedůvěryhodnou osobu, tak skutečně nevím, jak se mám dál zachovat. Rozhodně vím, že buňku vedenou typem lidí pana Oklešťka podporovat nemohu a nebudu.
Mrzí mě to,chápu, že nezvládnete všechno sledovat sám a pořádně, ale odvolání pana Košty je už přespříliš, srovnám-li jeho osobnost navíc se spoustou jiných viditelně nevhodných aktivistů v politické sféře Hnutí ANO. Není přece tak těžké trošku se poohlédnout v minulosti na život MUDr.Košty a třeba zrovna pana Oklešťka..

Anonym 17847 27.02. 14:59
[Miloš Zeman] Je třeba aby se mladá generace sama zvedla a vytvořila tvrdou levicovou stranu co bude hájit zájmy mladé generace.To komunisté dělat nebudou,ti chtějí zase jen přidávat důchodcům,aby je volili a oni se mohli dál roztahovat u politických koryt.Mladá generace si lepší osud než jí připravuje ta banda zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů vybojovat sama.Na prvním místě jde o svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů i za cenu,že uvedené bude lumpy a hlupáky pořádně bolet.Navíc nedovolit žádný rozprodej státního majetku ,aby i v budoucnosti patřil stávající životní prostor nadále budoucím generacím Čechů.

Anonym 17847 27.02. 14:47
[Miloš Zeman] To,že podpora KSČM klesá svědčí o tom,že voliči dostávají rozum.Členové KSČM je spolek lumpů,kterým hned po údajné revoluci došlo,že čestprácování v tuhém kapitalismu,pokud se vyšplhají k nejvyšším postům, může být velice výhodný džob.Stačí,že pak občas něco levicového žvejknout a mají bohatě vyděláno.V nejdůležitějších věcech vždy národ zrazují.Nebožtík Ransdorf například doporučoval komunistům aby se také zúčastnili kuponové privatizace,tedy největšího rozkrádání státního majetku.Místo aby ho komunisté vyhodili našli mu výborně placenou práci v EU.Kdyz se rozhodovalo zda může EU Čechům diktovat že musí brát migranty tak i poslanec ODS byl proti,ale komunistickým lumpům uvedené nevadilo a zdrželi se hlasování.Jejich starost je při budování kapitalistického svinčíku pro sebe co nejvíc nahrabat.Je to lidský dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně a znárodnění majetku jejich vlastizrádných rodů.

Jana 85141  43 let 27.02. 14:39
[Tomáš Ortel] Co říct snad jen velké diky a klobouk dolů

JMichalčík 90147  68 let 27.02. 12:58
[Andrej Babiš] Vážený pane ministře jsem Váš velký obdivovatel a moc bych prosil o vysvětlení proč se řeší kde co jenom životní minimum zůstává stále stejné je mi jasné, že každé zvýšení je zátěž pro státní kasu ale když se podíváte na výši životního minima je to k zoufání pokud se dostane člověk do exekuce a zůstane mu životní minimum může se jít zrovna oběsit moc se mi líbí Vaše bude líp jenom abych se toho času dočkal Michalčík Jiří 739089326 moc budu pomáhat ve vaší kampani ve volbách v Břeclavi 27.2.2017

Luboš 14172 27.02. 11:11
[Jakub Kohák] Vy si opravdu myslíte, že jste vtipný? Potřebujete do rukou pořadnou lopatu, abyste poznal, co je živit se prací. Taková ubohost, co předvádite v různých pořadech a reklamách se jen tak nevidí. Jsem znechucen dnešním pojetím zábavy. Vše je součást pražské smradlavé žumpy.

Kj 10917 27.02. 10:19
[Miloš Zeman] A co na to kořalečník? Tomu je asi také Ústavní soud ukradený i když tam sedí jeho kamarád Rychetský. No asi by ten starý jezevec měl zalést do nory na Vysočině a už se neukazovat.

Kj 10917 27.02. 10:15
[Andrej Babiš] Šedesát procent obchodníků bez pokladen
Přestože nyní do startu druhé fáze EET zbývají dva pracovní dny, autentizační údaje pro portál správce daně (čili přihlašovací údaje, které primárně tvoří uživatelské jméno a heslo) si do neděle vyzvedlo 106 500 maloobchodníků a velkoobchodníků z celkového čtvrt milionu.
Tak to jsem zvědavý co budou dělat. Nejlépe zavřít obchody. No a pak to zdaržení. To bude stranda pro důchodce, asi jim ty tři stovky stačit nebudou, co jim milostivě Babiš slíbil??

Anonym 90186 27.02. 09:41
[Miloš Zeman] Ústavnímu soudu v kontrolním hlášení vadilo zasílání výzev emailem a vymezení údajů, které může finanční správa po plátci chtít. Zatímco s první výtkou se resort financí vypořádal snadno, tu druhou se rozhodl prakticky vůbec neřešit. Ústavní soud přitom ve svém zdůvodnění jasně uvedl, že vymezení údajů musí být ukotveno v zákoně.

Anonym 90186 27.02. 09:41
[Miloš Zeman] Babišův resort ignoruje Ústavní soud. Kontrolní hlášení nezmění
Na konci minulého roku Ústavní soud rozhodl, že v kontrolním hlášení DPH jsou dva problémy, které je třeba opravit. Ministerstvo financí, kterému šéfuje Andrej Babiš (ANO), se ale v jednom případě rozhodlo, že jej řešit vůbec nebude a chybu v zákoně nenapraví. Důvodem podle ministerstva je, že do podzimních sněmovních voleb by změna v zákoně nestihla projít legislativním procesem. Sama náměstkyně ministra financí Alena Schillerová přitom v lednu prohlásila, že takové (ne)řešení by bylo hozenou rukavicí Ústavnímu soudu. Přesně k tomu nyní došlo.

Kj 10917 27.02. 07:46
[Miloš Zeman] Kořalečník Zeman leze Burešovi do pr. A proč? Protože cítí jeho prachy na volební kampaň. A Babišovo heslo: řídím stát jako firmu - ve skutečnosti skrývá toto: já jsem šéf a vy moji otroci. A kdo nebude pro mě dělat toho zlikviduje finanční policie.

JosefVrána 46191  66 let 26.02. 22:18
[Tatiana Vilhelmová] Je perfektní

Kj 10917 26.02. 21:47
[Andrej Babiš] Určitě souhlasím. Je třeba si uvědomit kdo tu začal sociálními dávkami platit vlastní volební kampaň. Byl to ten kořalečník Zeman. Ten začal se zadlužováním státu jen proto aby byl nadále u koryta. A z čích peněz? Z našich, o který dnes již nedokážeme sami rozhodovat. Rozhodují o nich ti nenažraní Babišové a jim podobní. Vyplácejí si nekřesťanské platy, rozdávají darmožroutům a ještě křičí, že ti co je živí jsou zloději. Kam jsme to dopracovali?

Petr 19431  40 let 26.02. 21:33
[Andrej Babiš] pro Kj,přesně jak říkáte proč živit nemakačenka a cpát peníze do křtánu zbytečným poslancům a politikům kterým jde jen o jejich blaho a na nás obyčejné lidi zvysoka ..stejně ty nesmyslné zákony se dají často zdravým rozumem obejít.třeba eet pro hospody na malých vesnicích udělá se z hospody třeba klubovna nebo spolek šachystů a babiš utře ústa:-))Slováci se ho zbavili a nám tu teď škodí,Pánbůh s námi..

Kj 10917 26.02. 21:16
[Andrej Babiš] Pro Petra.
Plně souhlasim. Agent Bureš, jeho moto, podle sebe, soudím tebe.
A je nutno říci, že nejsme nevolníci. Ale stát se k nám tak chová. Nová vrchnost se zaklíná heslem plaťte daně. Proč bychom měli ale zivit tu hordu nemakačenků ve státní správě? Proč bychom měli vydržovat miliony socek, které nikdy nebudou nic dělat? Jen proto, aby si ta bolševická banda platila hlasy našemí penězi? Proč bych to dělal? Myslím, že neplatit daně je v dnešní je to nejrozumnější co lze udělat, abychom těm té vrchnosti zaťali tipec.

Anonym 17847 26.02. 21:08
[Miloš Zeman] Pokud má národ Čechů přežít i v dalších generacích ve stávajícím životním prostoru,tak to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Petr 19431  40 let 26.02. 21:03
[Andrej Babiš] politika mě nezajímá,nemám na ní čas ani náladu.mám malou firmu,platím daně a dělám vše abych se uživil,ale stát dělá jen to aby mi podnikání znepříjemnil a znechutil.je jedno kdo je u moci,teď bohužel babiš ,nebudu psát co si o něm myslím,ale nic pěkného by to nebylo..jak se říká podle sebe soudím tebe proto asi pan babiš zavedl eet:-)když on pochybně vydělává tak si myslí že i ostatní kradou..lidé by si měli uvědomit že ty peníze z pokladen zaplatí oni sami ty miliony co lítají vzduchem a né babiš,tak se proberte:-))ještě že ta anonimní udavačská linka už není,to bylo horší jak za komanču. já od státu nic nechci tak ať mi dá stát pokoj:-))

EVA 19424  49 let 26.02. 19:33
[Věra Špinarová] Mám velky sen si stebou zazpívat jednohodne se vrátíš

Anonym 15811 26.02. 13:01
[Miloš Zeman] Babiš je především populistický psychopat, který pomalu ale jistě přebírá moc nad hospodářským, politickým i společenským děním v České republice.

Kj 10917 26.02. 12:53
[Andrej Babiš] Stébák Bureš, zase káže vodu a pije víno. Jako vždy. Kráká o snížení byrokracie a nabírá další darmožrouty do státní správy. Počet státních zaměstnanců se od roku 2012 zvýšil zhruba o 23 tisíc na letošních 437 tisíc. Dalších zhruba 54.tisíc zaměstnanců bude v organizačních složkách státu, jako je Generální finanční ředitelství. To jsem zvědav kdo na ně bude dělat. Asi zase jen ti chudí nevolníci ve fabrikách, sdíraní živnostníci a ostatní poctivě se živící lidé. Myslím, že dost bylo vrchnosti.

JanBedáň 21264  55 let 26.02. 11:51
[Jaroslav Dušek] Moc Vám, pane Dušku, děkuji, že existujete. Od té chvíle, co jsem Vás poznal, jsem přestal mít problémy s erekcí. Děkuji, Jenda

Anonym 90186 26.02. 11:28
[Miloš Zeman] proč mi to silně připomíná dění u sousedů v třicátých letech minulého století?

Anonym 90186 26.02. 11:27
[Miloš Zeman] ein fuhrer ein reich

Anonym 90186 26.02. 11:27
[Miloš Zeman] edy Jedna strana, jedna firma, jeden vůdce a majitel. Je to tak správně?

Anonym 90186 26.02. 11:25
[Miloš Zeman] Babišovo vůdcovství začíná připomínat základy fašismu.

Anonym 90186 26.02. 11:24
[Miloš Zeman] Tak ono je to jednoduché. Shora bylo nařízeno těm dole, aby si o to požádali zdola..

Anonym 90186 26.02. 11:23
[Miloš Zeman] legrační je, jak se Jermanová snaží nabulíkovat národu, že to byl požadavek hnutí zdola, aby Bureš měl absolutní moc..

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74370

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti