Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 18.02. 15:26
[Miloš Zeman] Stanislava Marková, majitelka firmy, která prodává nátěrové hmoty, laky nebo čisticí prostředky, dostala sankci za to, že včas nezareagovala na výzvu od finančního úřadu. Obdržela jsem pokutu 30 tisíc Kč za takový strašný přečin, jako je zpoždění v odezvě na výzvu. Podotýkám, že hlášení, které jsem odevzdala, bylo správné, uvedla. Finanční úřad ale měl v jejím hlášení pochybnosti, proto ji vyzval, aby původní údaje změnila, doplnila nebo potvrdila.Stanislava Marková dostala od Finančního úřadu pro Zlínský kraj výzvu k napravení pochybností v kontrolním hlášení do své datové schránky v pátek 3. června 2016. Po pěti kalendářních dnech, ve středu 8. června, jí úřad vyměřil pokutu. Až pozdější novela zákona s účinnosti od 29. července prodloužila tuto lhůtu z 5 kalendářních dní na 5 pracovních dnů.

Anonym 90186 18.02. 13:29
[Miloš Zeman] Pro 94158
Babišovy dluhopisy si mohl koupit akorát Babiš. Nikdo jiný k nim neměl přístup. Navíc si Babiš z těchto dluhopisů vyplácí nadstandartní úrok. Kalousek vydal dluhopisy pro všechny občany. Každý kdo měl zájem si je mohl nakoupit. Stačilo zajít na poštu.

Anonym 94158 18.02. 12:26
[Miloš Zeman] Trochu nerozumím slovům pana Kalouska. Dle jeho výroku by se neměly danit dluhopisy domácnostem miliardářů. Danění připouští pouze u domácnosti pana Babiše. Mám za to, že naši občané jsou si rovni. Že by přátelé pana Kalouska byli přeci o něco rovnější??

Květa 78094  67 let 18.02. 10:43
[Miroslav Kalousek] Jsi darebák, nejvyšší čas, aby Tě čert odnesl!!

Zdena 78094  64 let 18.02. 10:32
[Miroslav Kalousek] Působí na mě jako podvodník. O korunových státních dluhopisech, že nebudou zdaněni, se obyčejní smrtelníci nedozvěděli. Dozvěděli se o tom až byly dluhopisy vyprodány. Takže i pan Kalousek a jeho kamarádi si je určitě výhodně nakoupili! I já jsem přemýšlela o koupi, ale podrobné informace nebyly asi pro všechny. A až jsem si vše pozjišťovala, bylo pozdě. Styď se Míro!

Kj 37228 18.02. 07:08
[Andrej Babiš] Pro Pedra. Nevím komu Bureš zavřel pokladničku, ale sobě evidentně ne. Hezky vesele tuneluje stát a všichni na to hledíte a papuškujete po něm jméno Kalousek, který už s tím nemá 4 roky nic společného.
No hlavně, že si nacpete do krku koblihy zadarrmo. A ani vám nevadí, že jsou z prošlé plesnivé mouky vyřazené ze státních rezerv.

Kj 37228 18.02. 06:56
[Andrej Babiš] Pro 5822. Nevím kdo tu potřebuje psychiatra, ale určitě někteří ano. Avyboj je tu roky a přináší revoluční myšení do jinak nudného čecháčského alibismu. Tak ho nechej na pokoji, ten už jiný nebude. A co se týče uctívačů Bureše. Tak ti se budou brzy divit proč mají najednou za vše platit dvojnásobek. Za měsíc přijde EET do obchodů, tak sledujte ceny a inflační skok.
A ještě odpověď na to proč dal Babiš Agrofert do fondu. Za prvé jeho patolízalové a příbuzní mu s ním neutečou a za druhé potřebuje státní peníze, které vymačká z nás všech, aby je mohl shrábnout formou dotaci od státu nebo ovlivněných státních zakázek, které by jinak na základě nového zákona nedostal. A to nemluvím o tom, že obhospodařuje státní rezervy mouky, a když je prošlá tak si ji za pakatel od státu kupuje a nacpe nám to prostřednictvím Penamu do krku. A jak si pošmákneme na plesnivé mouce s moučnými červy.

Liduna 90147  57 let 17.02. 21:52
[Andrej Babiš] Vážení,je mi smutno,když se tak to všechno dívám a čtu to.Nejsem žádný učenec,ale myslím,že mi stačí selský rozum.Pan Babiš je bezesporu šikula,postavil Agrofert od píky,za to má můj obdiv.Ale obdiv nemá za to,jakých praktik a jakých peněz na to použil.Ale buďme realisté.Kdo z těch,co nám dnes vládnou je čistý..nikdo.Kalousek na Babiše háže špínu,ale že prý sám ožebračuje svýma sprostýma pokutama a úrokama lidi přes Profi Credit a firmu převedl do daňového ráje na kohosi prý za 1.-Kč je také asi pravda.
Kdyby všichni,co tam sedí chtěli udělat něco v prvé řadě pro lidi a ne pro sebe,tak by udělali zpětně prokázání majetku a nabytí všech peněz.Ale protože nejsou čistí,nikdy to neudělají zpětně.To by se důchodci měli.A nejen důchodci.
Zajímalo by mě,jestli se vše nakupuje a prodává (co se státních peněz týká) přes výhodné aukce,jak to dělá Agrofert.Když člověk vidí a čte,kde všude utíkají peníze ,který nejsou pod šestimístné cifry,je akorát naštvanej.
Nikomu nic nezávidím.Vadí mi rozpínavost Agrofertu a včetně koblih..americké móresy..mi silně připomíná Rockefellerovu rodinu,která vládne světu.Vadí mi ta nenažranost,ale to je problém nejen pana Babiše.
EET mě štve proto,že mě bude stát peníze na pořízení a když si spočítám ceny a spotřebu kotoučků,tak mě těch 500 odečet z daní fakt nestačí.Můžu si náklady odečíst,ano..ale musím je taky vydělat!! Nevydělávám 200 milionů,proto je i 500 dost velký peníz.
V současné době je mi i Babiše líto..jak po něm všichni jdou..logicky..on na svojí stranu peníze má svoje a kdyby chtěl,nepotřebuje státní..ale to se o ostatních říci nedá.Strany jsou největší pijavice.Ti škudlilové koukají jen vytáhnout co nejvíc ze státního(resp.z našeho),berou od firem desátky do stranických pokladniček za výhodné protislužby a kšeftíčky.Je to hnus.
Senát je rovněž jen zbytečný náklad.Europoslanci taky.Nechci Euro,nechci nepracující muslimy v mojí zemi,nechci živit černý či bílý lenochy,nechci,aby o mojí zemi rozhodovaly menšiny,nechci v důchodu chodit po popelnicích,nechci aby doktoři do lidí ládovali chemický sajrajty kvůli provizi,atd.atd. ..jako každý normální člověk.Chci,aby moje zem vzkvétala,lidi si nezáviděli,byli na sebe hodní,měli dobře placenou práci bez propastných rozdílů dělníka a manažera..aby nebyli nucení mít dvě práce k uživení rodiny,chci zdravé děti..atd.atd.Asi jsem blázen,ale tak to cítím.A co vy? Ještě jste lidi,nebo už jen kalkulačky.

Anonym 10973 17.02. 20:42
[Lucie Bílá] Ahoj;Lucku miluju od své puberty.Zajíma mne,co Lucka na Natálku Grossovou.Dle mně je Natalka nastupkune Lucky

Anonym 17847 17.02. 16:09
[Andrej Babiš] Pro 5822.Nejprve jsem se domníval,že by stačilo abychom my budoucí zasloužilí revolucionáři vytvořili brigádu sexuální práce.Pak za tebou doject a pořádně tě oject.Prostě do tebe nastrat nějaký rozum spodem.Nyní vidím,že to by nestačilo.Chce to tu kvalitní dámskou obřízku a rány ti zasterelizovat žhavýn železem.Pak ti roupy urážet nás budoucí zasloužilé tevolucionáře přejdou.Bejkovec potěš tvojí zadnici!

Anonym 17847 17.02. 15:59
[Miloš Zeman] Současná členové KSČM a ČSSD je stejný politický dobytek,který národu Čechů od státního bankrotu nepomůže.Straníkům těchto stran je třeba znárodnit majetek za podíl na zbídačení Česka.Revolucí to chce dostat k moci tvrdou levicovou ruku mladé generace a ne tyto staré lumpy.I Ransdorf doporučoval komunistům se zúčastnit kuponové privatizace,tedy velkozlodějny co Česko nejvíce zbídačila.

AlenaPernero 86252  59 let 17.02. 14:48
[Lucie Borhyová] Dobrý den slečnou Borhyova.
Ráda vzpomínám na Vašeho tatínka Tomáše Cmirala.
Máte jeho úsměv a oči,
Byl to můj ctitel v době, kdy chodil na konzervatoř a ka na Obchodní akademii.
Chodili jsme spolu do Mailový ulice na obědy.
Vše hezké.
Alena Pernerova - 59 let

Pedro 81298  48 let 17.02. 12:23
[Andrej Babiš] Pane Babiši být Vámi tak jsem ve střehu,protože jste lapkům přivřel vrátka k pokladničce a to se nerado odpouští.A k těm dluhopisům,to si vrásky nedělejte,ty by si koupil každý kdo by na to měl i Kalousek.i když ten asi ne ,protože podle toho jak vedli republiku tak jsou to finanční analfabeti anebo loupežníci.Držím palce o švestkách,bodejť ne když su Valach.

OSVČ 21313  60 let 17.02. 11:31
[Andrej Babiš] Pane Babiš, ČSSD ztratila hlasy po zavedení minimální daně, teď se chce spojit i s komunisty aby dostala ANO ze hry. Zbavte OSVČ povinnosti používat EET a zůstanete na špici. Držím pěsti aby bylo štěstí.

Anonym 5822 17.02. 10:53
[Andrej Babiš] 10917 Najdi dobrého psychiatra, vezmi sebou hňupa Avyboje alias Klase Jaroslava nyní pod 17847, vše to tmářství v jedné osobě. :-))
Pane Babiši, bude to zlé, ale vydržte, prosím!!

Anonym 5822 17.02. 10:41
[Miloš Zeman] Koalice s komunisty by nebyl problém. Mládka neodvolám, říká Sobotka!!
Tleskám za tento výrok, pane Babiši máte zelenou. Sobotka si připravil provaz, nyní jenom najít vhodný strom. Náš moučný tlustý červík zřejmě moc nemyslí. Přijde o voliče, zaplať pánbůh. Vždy bylo jasné, že ČSSD a KSČM jsou jedna .. Pa

Anonym 17847 17.02. 09:54
[Miloš Zeman] Zde vládnoucí lumpové předhazují národu diskuse,zda je Trumph vhodným prezidentem USA ,nebo ne.Ale aby zahájili diskusi jak zabránit masivnímu prodeji zemědělské půdy v Česku spekulantům to zde vládnoucí lumpy nezajímá.Je to politický dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu.

Kj 10917 17.02. 08:57
[Andrej Babiš] V roce 2013 nakoupil Andrej Babiš část těchto cenných papírů. Konkrétně za 1,25 miliardy. Další rok, kdy už byl ministrem financí, pak přidal další za 230 milionů. Ostatní Agrofert, který je dle slov Andreje Babiše potřeboval na rozsáhlé investice, neprodal.
Babiš je emitendem i investorrem vydaných dluhopisů.
Babiš tak na úrocích, které jsou šest procent ročně, inkasuje 90 milionů korun. Na dani ušetří 13,5 milionu za rok. Doposud je tak jeho daňový zisk 38,5 milionu, včetně letošního roku to tedy bude 52 milionů korun.
Nejde ani o to, že obral stát o daně, ale o to, že si vyčistil 90 milionů špinavých peněz a převedl si je na osobní účet, a to zcela dle zákona.

Anonym 21317  60 let 16.02. 20:00
[Andrej Babiš] Vážený pane Babiši, kdykoli si pročítám příspěvky na vašich oficiálních stránkách, vždycky a znovu se utvrzuji v tom jaké mají dnešní politici "štěstí", že je u nás tolik hloupých a nenávistných a nepřejících lidí.
Neustále nadávají na vaši osobu a zatím vedle nich dobře prosperují ti opravdoví "chytráci". Kvůli svojí zavisti nevidí kdo se tady v tom státě opravdu a dlouhodobě obohacuje a ještě kydá hnůj na ty co jim to lépe pálí. Kdo se drží zuby nehty u koryta, aby se napakoval. A když se teď přiblížily volby, je mi teprve ze všech těch "počestných" a "bezchybných" lidí v nejvyšších sférách zle.
Pane Babiši, nenechte se otrávit hloupými kecy. Je nás opravdu hodně kteří si přejí tvrdou změnu a výměnu všech co po vás plivou a mají máslo na hlavě.

Koňďa 85962  71 let 16.02. 18:20
[Andrej Babiš] Pane Babiši, zase na Vás hraji habaďůru zkuste si na internetu přečíst
případ nepovšimnuté knihy.

Kj 82144 16.02. 17:59
[Andrej Babiš] Společnost AGROFERT, a.s. k 31. prosinci 2012 emitovala dluhopisy s pevným úrokovým výnosem v celkové jmenovité hodnotě 3 00 00 tis. Kč. Dluhopisy jsou splatné v roce 2022. K 31. prosinci 2014 činily prodané dluhopisy 1 482 270 tis. Kč (k 31. prosinci 2013: 1 252 270 tis. Kč).
Babiš byl, jak je známo, jediným kupujícím těchto dluhopisů. V roce 2013, jak uvádí výroční zpráva společnosti za tento rok na straně 44, byly prodány dluhopisy ve výši 1,252 mld. V roce 2014 pak došlo k prodeji další části ve výši 230 milionů korun. Média s odkazem na Babišova majetková přiznání, která jsou uložena v Poslanecké sněmovně.
No a ten hezký úrok 6% byl prostě jen k vyčištění peněz, které šly do kapsy Babiše jako fyzické osoby.

Kj 82036 16.02. 17:51
[Andrej Babiš] Pro JP 90432 55 let. Vážený pane, nechápu vaše sympatie člověku, který okradl svoje společníky a teď okradl stát o 30 milionů na daních?? To mi tedy vysvětlete, jak Váš mohl ten StBák uhranout??

Anonym 17847 16.02. 17:44
[Miloš Zeman] Tím,že za sedm roků ještě Rath nesedí v base je zapříčiněno prohnilou justicí spojenou s politickými lumpy v jednu velkou rodinu.Když někdo prohlásí,že chce mezi islamisty tak by ho nejraději poslali na doživotní,ale okrádat stát o miliony to se netrestá,pokud jde o větší zvíře z politiky.V Česku je takový kapitalistický svinčík,že to chce krutou revoluci vedenou mladou generací.Pak zprovoznit dostatek katovských mučírnách kde by se političtí lumpové předvedli ve zpěvu o svých lumpárnách.

JP 90432  55 let 16.02. 12:56
[Andrej Babiš] Pane Babiši,máte sympatie celé naší rodiny,jen máme strach,že to dlouho nevydržíte se zdravím.Takový každodenní nátlak na Vás a oni Vám pokoj nedají,neustále na Vás něco hledají.Jste bohatý člověk,není Vám proto zapotřebí se takhle rozčilovat.Jen to nevzdávejte.

Anonym 90186 16.02. 10:40
[Miloš Zeman] Podle dotázaných právníků se Babiš dopustil klasického příkladu obcházení zákona, který byl už vícekrát popsán v rozsudcích Nejvyššího správního soudu i Evropského soudního dvora. Nejvyšší správní soud například v roce 2008 odmítl stížnost na Finanční ředitelství v Brně, které vyměřilo daň podnikateli bez ohledu na to, že snížil daňový základ vyplacením vysokého nájmu spřízněné firmě. Snížit daňový základ o peníze za nájem je sice v souladu s právními předpisy, podotýká daňový poradce Tomáš Golaň, pokud ovšem bylo hlavním účelem tohoto kroku snížení daně, pak ho může finanční úřad považovat za neplatný.

Arnošt 21210  68 let 16.02. 07:07
[Petr Spálený] Moc se mi líbí jeho podání Když dozrálo víno. Nikde v hudebninách jsem ji ale nesehnal. Občas ji zahraje Plzeňský rozhlas.

Kj 10917 15.02. 19:22
[Miloš Zeman] Pro 90186. Plně souhlasím. Jeden příklad za všechny, který se stal v úterý tentot týden. Do restaurace přišly dve dámy a dali si kafe. Když chtěly platit, řekly že nechtějí účet z EET. Přesto jim jej číšnice dala. Druhý den přišly opět a daly si kafe. Když chtěly platit, zeptala se číšnice na to zda chťejí účtenku. Řekly, na to my si nehrajeme. Nic nechceme. Tak jim ji nedala, prostě ji hodila do koše.
No a druhý den přisly tyto dámy v doprovodu tří celníků a prolezli celou restauraci, účetní doklady a zboží. Celkem jim to trvalo asi 4 hodiny. No a nakonec sdělily, že jsou z finančního úřadu, že jim nebyl vydán doklad a že firmu teď čeká dle zákona pokuta ve výši pětsettisíc korun. Tak mi řekněte, není ten Babiš hjaz..

Ovar 85845 15.02. 17:03
[Miloš Zeman] Milouše,za dnesni vyrok Te chvalim. Stovka v nemocnici skutecne nikoho nezabije.

Anonym 94158 15.02. 13:32
[Miloš Zeman] Myslím, že pan Stropnický jako herec musí být často překvapený. Pan Babiš by měl mít rozum a vyměnit ho za někoho, kdo má vojenské vzdělání a rozum. Zatím to vypadá, že má něco společné s Fidelem. Fidel byl vojna na Kubě a Stropnický je Kuba na vojně.

Anonym 90186 15.02. 11:54
[Miloš Zeman] Ministra obrany Martina Stropnického (ANO) taková položka v armádních nákladech překvapila. Mezi výdaji jeho ministerstva obrany je totiž i 647 tisíc na servis švédských raketometů, kdy hodina technika vyjde na 9510 korun.

Anonym 90186 15.02. 11:35
[Miloš Zeman] Když miliardář neplatí daně (optimalizuje po milionech daňový základ), je to obdivovaný šikula, filantrop, hrdina, politik, oblíbený ministr a kandidát na premiéra. Kdo nevydá účtenku z EET, okrádá stát a hrozí mu půlmilionová pokuta. Taková pravidla hry v naši společnosti nastavuje pan Andrej Babiš. Znáte toho pána?

Anonym 90186 15.02. 11:35
[Miloš Zeman] Babiš je nechutný prase, které se neštítí vůbec ničeho!

Anonym 90186 15.02. 01:28
[Miloš Zeman] U člověka s hrubou mzdou přibližně do 10 250 korun už uplatnění základní daňové slevy stačí k tomu, aby daň z příjmů neplatil vůbec.
Daňových slev je ale podstatně víc. Na vyživované dítě, které s vámi žije ve společné domácnosti, si můžete odečíst z daně až 13 404 korun ročně, tedy 117 korun měsíčně (slevu může vždy uplatnit jen jeden rodič). Na druhé vyživované dítě je sleva vyšší: 15 804 korun (1317 korun měsíčně), na třetí a každé další dítě dokonce 17 004 korun za rok (1417 korun měsíčně).
Z daně z příjmů si jeden z rodičů může v roce 2016 odečíst výdaje na školku nebo jiné předškolní zařízení až do výše 9900 korun.
Využít můžete také daňovou slevu na manžela nebo manželku | registrovaného partnera či partnerku. Podmínkou je, že jeho nebo její roční příjmy nepřevýší 68 tisíc korun. Výše daňové slevy 24 840 korun za rok. Když je zákonný partner držitelem průkazu ZTP|P, sleva se dvojnásobí na 49 680 korun.

Anonym 94158 14.02. 23:08
[Miloš Zeman] Je pravda, rozdíl mezi bohatým a chudým je velmi nepřesný. Snad by tam mohl být ještě pojem "průměrný" I to není relevantní. Bohatých v Čechách není příliš. Jsou to pouze ti jedinci, pro které pravice konkrétně chystá daňový ráj a očekává jejich štědrou vděčnost. Jejich jména by se vešla asi na 12 listů obvyklé knihy. Daně neplatí občané, kteří žijí z podpor. Někdy se omylem považujeme za bohaté, ač prodáváme svoji manuální práci, či duševní schopnosti.

Ovar 85845 14.02. 22:36
[Miloš Zeman] Vole 94158, jak se krade chudym,kdyz už teď chudi neodvadi zadny dane, diky odpoctum.Ty tady spadas mezi chudy, ale duchem.

Kj 10917 14.02. 20:11
[Miloš Zeman] Pro anonyma 94158. Nevím proč tu stále omíláte Kalouska. Zadlužování státu přece spusti ten opilec Zeman. Začal rozdávat sockám a nemakačenkům. Zvýšil nezaměstnanost a vytvořil jako první dluhovou spiralu. Socky nic nevytvořili pouze začali projídat budoucnost. Parazitovali na poctivě pracujících a volili socany, aby již nikdy nemuseli dělat. Proto jim Zeman sypal stále více, zadlužoval stát a očekával jejich hlasy, což také nastalo.

Anonym 17847 14.02. 18:13
[Andrej Babiš] Pokud bude brzo Kalousek kopat uran pro Temelín tak bude moci mluvit o velkém štěstí co ho potkalo.Já vidím jeho budoucnost,za jeho podíl na zbídačení Česka a oblbování lidí,mnohem pochmurnější.

Jan 85392  55 let 14.02. 18:13
[Jana Chládková] Neptej se dál - nádherná písnička, má skvělou atmosféru, příjemný text, super zazpívaná, krásná harmonika, akustická kytárka, vokálky, zkrátka celá aranž je super. Má jedinou "chybu" - název.. dlouho jsem tvrdošíjně vpisoval do youtube pam pam para pam pam parirara a -NIC. Ani Shazam mi ji nenašel. Až mě konečně napadlo vepsat "Co bude dál". To ale bylo až po půl roce. No jo, jsem pěkný ňaňo :-)

Anonym 17847 14.02. 18:00
[Miloš Zeman] Pro 94158.Nižší zadlužení je zapříčiněno většími dotacemi z EU a tím,že ministerstva rozpouští rezervy.Takže Babiš žádný zázrak v ekonomice nepředvedl.I tak ,při našem zadlužení,je šedesát miliard jako když dáš volovi malinu.Chce to dostat revolucí k moci mladou generaci,která na lumpy zprovozní dostatek katovských mučíren,kde vy se zloději předvedli ve zpěvu o svých lumpárnách a důchodcům navíc za jejich pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku naordinovat takovou dietu,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Petr 18847  47 let 14.02. 17:08
[Ester Kočičková] Po zhlédnutí pořadu Dámská hnízda včera v Ostravě jsem byl unešen výkonem na bambusových prknech-děkuji za seznámení v tento den.Okouzlující zpěv a celkový projev.S manželkou Evou děkujeme

Anonym 94158 14.02. 16:50
[Miloš Zeman] Díky dnešní české vládě poklesl náš dluh o 60 miliard. To by se za Kalouska nestalo. Chybí nám jen narovnání nejnižšího příjmu na úroveň Slovenska, či Polska. Je nemravné méně úspěšné pracující občany dávat na roveň těch, kteří se spokojí s dávkami. Dnešní vládu bych hodnotil za "2", a to pro hašteření. Nejspíš příští vládu bude stavět ANO, je vhodné hledat demokratické spojence. Nikdo si nepřeje modré a fialové lumpy, kteří kradou chudým a rozdávají stát miliardářům, a to za hezký úsměv obdarovaných lumpů. Či za něco jiného?

Anonym 17847 14.02. 14:33
[Miloš Zeman] Maďaři si po pádu komunistů alespoň ošetřili to ,že nelze zemědělskou půdu prodat cizákům.Zde vládnoucí lumpové uměli jen tuto zemi rozprodávat a rozkrádat.Právě nyní spekulanti skupují v Česku zemědělskou půdu aby jí pak mohli se ziskem prodat cizákům.Vládnoucím lumpům to nevadí a obyčejný český blb na uvedené kouká jako blb.Jsme s lumpy u moci a přitroublou voličskou základnou na nejlepší cestě k úplné likvidaci národa Čechů.

Anonym 17847 14.02. 14:23
[Miloš Zeman] Při škodách co ČSSD národu Čechů nadělala bude po revoluci nejrozumnější vše co do ČSSD vlezlo protáhnout katovskou mučírnou.Stejně jednat s vlastizrádným dobytkem z KDU.Majetky rodů těchto lumpů znárodnit.

Anonym 17847 14.02. 14:18
[Miloš Zeman] Pro 90186.I prodání daňového sektoru ukazuje vlastizradu všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací a pak znárodňovat tak tvrdě,že by se mohli i komunisté padesátých roků učit jak má pořádné znárodňování vypadat.Přitroublé důchodce,kteří pomáhali lumpům k moci bude nejrozumnejší nechat vychcípat hladem.

Anonym 90186 14.02. 12:19
[Miloš Zeman] Andrejko: Já tu ukradnutú čokoládu rozdám!

Anonym 90186 14.02. 12:00
[Miloš Zeman] "Ukazuje se, že ČSSD nic nepochopila. Nejde o banky ani o výši, ale o to kde se daní a co utíká," komentoval návrh na zavedení bankovní daně na twitteru europoslanec hnutí ANO Pavel Telička. Jurečka na stejné sociální síti poznamenal, že právě sociální demokraté souhlasili s prodejem českých bank zahraničním vlastníkům. "Škoda, že díky ČSSD jsme kompletně ztratili celý bankovní sektor a prodali (za hubičku) za vlády ČSSD zahraničním vlastníkům," uvedl. Později dodal, že podle propočtů ČSSD tak Česko prodáním daňového sektoru přišlo o 460 miliard Kč.

Anonym 90186 14.02. 11:20
[Miloš Zeman] Pokud zahraniční banka investovala v ČR své peníze, tak chce podíl ze zisku odvést zpět ve formě dividend. Co je na tom špatně?
Pokud já investuji do americké společnosti nákupem akcií, tak také budu chtít své dividendy dostat do ČR.

Anonym 90186 14.02. 11:19
[Miloš Zeman] A co se stane, když Bohuš více zdaní banky? Banky si to vyberou od klientů. Takže budeme mít nejdražší bankovní služby v Evropě.
S tím, že dividendy potečou zahraničním vlastníkům se přeci muselo vědět už v době, kdy Zeman banky (rodinné stříbro se neprodává, vzpomínáte? ) prodal zahraničním investorům.
A pak, proč musí Bohuš uvalovat další daně, když je stát na tom tak dobře, že má přebytek rozpočtu? Aby zvýšil mandatorní výdaje? To by mu šlo, teď ještě aby se pohyboval v reálném rámci.

Anonym 90186 14.02. 11:18
[Miloš Zeman] Socani mají jen dvě témata: rozhazovat peníze a zvyšovat daně.

Anonym 17847 14.02. 10:44
[Miloš Zeman] Už zde vládnoucí lumpové co zbídačili Česko už zakazují zpívat písničku,že zadluižili a zbídačili stát.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těch lumpů co ho po údajné revoluci nahrabali.Chce to dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71700

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti