Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 14.05. 20:45
[Miloš Zeman] V Otázkách Václava Moravce se dnes sešli místopředsedové čtyř parlamentních stran. ODS však byla zastoupená dokonce dvakrát. Kromě Martina Kupky tam seděl za ní i Jaroslav Faltýnek, alespoň podle označení České televize.
ODS vzala tento omyl České televize s humorem: Důrazně se ohrazujeme proti údajnému členství Jaroslava Faltýnka v ODS. Je to kampaň, kampaň a kampaň!! :-), píše ODS na svém twitterovém účtu.

Anonym 81824 14.05. 19:45
[Andrej Babiš] Milan 10993 62 let14.05. 19:26
Premiér Bohuslav Sobotka (42) žije v luxusním bytě v Praze. Přesto jako trvalé bydliště uvádí ve Slavkově u Brna, kde ho už ale roky neviděli. A Sněmovně účtuje přes 300 tisíc ročně cestovních náhrad..
xx
to je asi ono, co od nich chtěl Babiš.. ovšem ticho po pěšině..
a vůbec..
každý je na úkor státních rozpočtu - daní obyvatelstva více-milionář..
proto chtěl zřejmě Babiš snížit počet poslanců.. (jinak jich tam chodí polovina, každý má ještě kšefty okolo a jsou vidět jen stále stejné léty okoukané tváře)

PetrD 90106  62 let 14.05. 19:29
[Václav Moravec] Jak může p.M.připustit,aby p.Kupka tahal do debaty tatínka paní Schilerové?
Jak může p.M. připustit,aby p.Zaorálek dělal reklamu na nějakou knihu?

Milan 10993  62 let 14.05. 19:26
[Andrej Babiš] Premiér Bohuslav Sobotka (42) žije v luxusním bytě v Praze. Přesto jako trvalé bydliště uvádí ve Slavkově u Brna, kde ho už ale roky neviděli. A Sněmovně účtuje přes 300 tisíc ročně cestovních náhrad
Sobotka jako adresu trvalého bydliště uvádí Slovanskou ulici číslo 1304 ve Slavkově. Když se Blesk na místo vypravil, zjistil, že nového premiéra v menší družstevní bytovce hledá marně. Viděl jsem ho tu naposledy snad v roce 2011, kdy se tu zastavil, zavzpomínal jeden ze sousedů, který si ale nepřál uvést své jméno. Další se pak přidali. V bytě prý dlouhodobě žije rodina Pavlíkových
Kapesné? Je proto v pořádku, že Sobotkovi Sněmovna vyplácí cestovní náhrady jako kdyby do Slavkova jezdil každý den? Podle dostupných informací si tak ročně přijde na minimálně 310 800 korun, což za pět let od doby, co si politik v Praze pořídil bydlení, vyjde na zhruba 1,5 milionu korun?
Pan NeviditelnýPremiér se brání :Výše víceúčelové paušální náhrady na dopravu se odvíjí buď od místa trvalého pobytu, nebo od místa, kde má poslanec poslaneckou kancelář. Já mám kancelář po celou dobu výkonu mého poslaneckého mandátu ve Vyškově, který leží ve volebním jihomoravském kraji, za který jsem byl zvolen. Pokud bych tedy neměl trvalý pobyt ve Slavkově a měl trvalý pobyt v Praze, vypočítávala by se náhrada podle vzdálenosti Praha Vyškov a její výše by se tedy nijak nezměnila, napsal Blesku v SMS zprávě Sobotka a dodal, že trvalý pobyt má ve Slavkově u Brna od osmdesátých let minulého století proto, že zde více jak dvacet let žil a chce i nadále zůstat se Slavkovem v kontaktu jako jeho občan. Proč ho v trvalém bydlišti už minimálně dva roky sousedé neviděli, už nevysvětlil.
PřiznáníSobotka už při pořízení pražského luxusního bytu ve Stodůlkách za více než sedm milionů korun přiznal, že ke spoření na něj zneužíval i poslanecké náhrady. Jenže která civilizovaná země má premiéra s fiktivní adresou a takovou chut í na peníze za cesťáky? Autor: Ondřej Požár, Eva Pospíšilová

Kj 37104 14.05. 18:25
[Miloš Zeman] "Tady jsou ještě další novináři? Novinářů je příliš, měli by se likvidovat," říká Zeman šéfovi Kremlu, když před svým jednáním v Pekingu spolu přicházejí do tiskového sálu. "Likvidovat je není třeba, ale omezit jejich počet je možné," reaguje Putin.

Kj 37104 14.05. 18:24
[Miloš Zeman] Zeman chce likvidovat novináře. Tak to pochopil Putin. Trapný pokus o vtip a patolízání Ruského medvěda se moc nepovedlo.

Kj 37104 14.05. 17:06
[Miloš Zeman] Dnes se Faltýnek u Moravce projevil. Snažil se všechny překřičet a myslel si, že větší křik je větší pravda. Bohužel zapeměl si přinést argumenty.
Alespoň nám ukázal jak se dělá politika v sektě ANO.

Anonym 90186 14.05. 15:59
[Miloš Zeman] Přes sto tisíc Čechů a Slováků je v USA nelegálně, hrozí jim deportace, říká imigrační právník

Anonym 90186 14.05. 15:45
[Miloš Zeman] Ve středu 17. května se od 18 hodin uskuteční další demonstrace proti Babišovi a Zemanovi. Organizátoři akce požadují smysluplné odvolání Andreje Babiše a 8722; tedy aby ministerstvo neovládal ani prostřednictvím svého člověka a mohl tam proběhnout nezávislý audit a 8722; a ústavní žalobu na prezidenta. Akce opět nese název Proč? Proto! tentokrát však s podtitulem Je to na nás!
Hlavní akce se opět uskuteční na Václavském náměstí v Praze. Organizátorům už se ale hlásí jejich kolegové z dalších měst. Už nyní je tak jasné, že demonstrace se uskuteční opět v Českých Budějovicích, pravděpodobně Brně a v Litoměřicích.
Na nás je, zda chceme žít v zemi, kde si politik může dovolit úplně vše a stále zůstávat ve svém úřadě. Stále ovládat svou chobotnici politiky, ekonomiky a médií. Víme, že mnoho lidí ve své tíživé situaci chce volit ty, kteří jim slibují, že bude líp. Ale prosím podívejme se za oponu, ti vládci, kteří nedodržují základní pravidla, jako pan Babiš a Zeman, ti určitě zlepšení nepřinesou. Máme u nás i skvělé osobnosti, které mají základní pokoru a úctu k lidem. Ty hledejme a volme, prosím. Pak bude skutečně líp, uvádějí organizátoři.
Akce navazuje na setkání na Václavském náměstí v uplynulou středu. Podle policejních odhadů se jí zúčastnilo 20 a 8722;30 tisíc lidí. Další tisíce lidí dorazily do ostatních měst. Zeman i Babiš akci kritizovali. Například Babiš řekl, že na Václavském náměstí bylo tolik lidí, kolik on má lajků u jednoho příspěvku na sociálních sítí. Zeman prohlásil, že demonstrující lidé jsou patologickou sedlinou společnosti.

Anonym 31168 14.05. 15:25
[Miloš Zeman] Chce to směle EU a NATO kopnout do zádele a znovu se vžebrávat pod ochranná křídla surovinově bohatého Ruska.Lumpy co nás lhaním zatahli do NATO a EU za vlastizradu národa Čechů odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 31168 14.05. 15:19
[Miloš Zeman] Po údajné revoluci se,díky troubovitosti obyčejných českých blbů národ dostal do vleku vlastizrádných lumpů a brzo bude pro důchodce jen na výplatu zaslouženého a spravedlivého důchodu,za pomoc při instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku,jedině na holý zadek bejkovcem.Při této Bohu milé práci je třeba nešetřit ani bejkovce a ani zadky přitroublých důchodců,kteří pomohli lumpům k moci a nechali jim Česko rozprodat,zadlužit a rozkrást.Z důchodců za tuto troubovitost je třeba udělat kádrovou rezervu na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.Naordinovat jim taovou dietu,za jejich troubovitost,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 31168 14.05. 15:07
[Miloš Zeman] Pro 90186.Kdyby sem v roce 1968 nepřišli Rusové a už tehdy se dostal k moci opilec Havel se svou bandou ta dnes už bylo Česko minimálně dvacet roků po státním bankrotu a v Sudetech se zase rozvalovali Němci a na ostatu území Židé.Kosti Čechů by práchnivěli na území stávajícího Izraele po podřezání od Arabů.Já jsem okupaci tehdy tvrdě odsuzoval ,ale po tom jaký lidský dobytek se po komunistech prolhal k moci a jak Česko zbídačil tak bych Rusy dnes vítal.

Anonym 90186 14.05. 14:57
[Miloš Zeman] Ruská armáda se navíc účastní bojů na východní Ukrajině na straně teroristů (separatistů). Ruská vláda přitom účast svých vojáků buď popírá, nebo v konkrétních případech tvrdila, že tam bojovali v rámci své dovolené. Konvoje, které na východní Ukrajinu posílala, pak označovala za ryze humanitární, odmítala však mezinárodní kontroly jejich obsahu.
Evropská unie, Spojené státy i některé další státy kvůli pokračující okupaci Krymu i bojům na Ukrajině uvalily na vybrané představitele ruské moci (politiky, federální návladní apod.) ekonomické sankce. Později byly sankce rozšířeny také na nebezpečná odvětví a tzv. výrobu dvojího užití.
Ruská strana na úzce cílené sankce odpověděla plošnými sankcemi na evropské zemědělské produkty, které poškozují jak evropské zemědělce, tak i jejich ruské zákazníky, kterým se v důsledku sankcí o několik procent zdražily mnohé potraviny.
Ruská armáda rovněž často narušuje vzdušný prostor či výsostné vody států Severoatlantické aliance (Pobaltí, Spojené království a další). Společně se syrským diktátorem také v posledních měsících bombarduje syrské civilisty v oblastech ovládaných syrskou opozicí a v roce 2008 bombardovala civilisty gruzínské, zdánlivě v rámci války v Jižní Osetii.

Anonym 90186 14.05. 14:56
[Miloš Zeman] Sovětská armáda zničila životy také řady Čechů a Slováků, když v srpnu 1968 zahájila okupaci Československa. Ruská armáda v současnosti okupuje ukrajinskou autonomní republiku Krym a také ukrajinský černomořský přístav Sevastopol. Okupaci obhajuje výsledky ilegálního referenda na Krymu a ilegálního obecního referenda v Sevastopolu. Ruská federace tak porušila Budapešťské memorandum, v němž se v roce 1994 zavázala k respektování ukrajinské územní celistvosti výměnou za ukrajinský jaderný arzenál. Nyní okupuje ukrajinské území, aniž by Ukrajině její jaderný arzenál vrátila.

Anonym 90186 14.05. 14:56
[Miloš Zeman] V Praze bude zpívat ruská armáda a řada lidí se s tím nehodlá smířit. Armádní soubor Alexandrovci vystoupí v sobotu 20. května v 15 a 20 hodin v Tipsport aréně. Skupina Kaputin proto organizuje protesty.
V jejich rámci vytvoří ve 14 a v 19 hodin uličku hanby pro návštěvníky koncertu, které upozorní na zločiny sovětské armády, kterou Alexandrovci velebí, i na agresivní ruskou (Putinovu) zahraniční politiku, kterou Alexandrovci také podporují.

Václav 93312  62 let 14.05. 14:43
[Václav Moravec] Václav Moravec se zařadil mezi redaktory čt24. Když probíhá debata, některé nechá mluvit vše co chtějí, druhým skáče do řeči co dvě slova. Když budu vědět koho bude mít v debatě, tak vím koho nechá blábolit i nesmysly, (jako dnes Zaorálka) a komu bude skákat do řeči, že ho nenechá říci jedinou větu v kuse. Pro už se na to moc nedívám.

Cech 89220 14.05. 14:31
[Václav Moravec] Nic pěkného se o panu Moravcovi nedá napsat. Jeho jednostranné vystupování a manipulace překračuje etiku novináře. Není objektivní a je u něho velice silně citit jeho politické myšlení.

Anonym 81824 14.05. 14:17
[Andrej Babiš] Kj 3710414.05. 13:58
Mám k dispozici několik rozhodnutí Nejvyššího soudu, který konstatoval nezákonnost odposlechu právě proto, že z opatření, jímž byl nařízen, nelze zjistit, zda se soud skutečně zabýval podmínkami pro nařízení odposlechu, tedy v podstatě toto opatření je nepřezkoumatelné," říká v obecné rovině advokát Sokol. Podle něho rozhodně nejde o čerstvě zrozený problém, ale o problém chronický.
xx
jasně..
nejlépe se v této souvislosti v parlamentu vyjádřil Robert Pelikán
a přes to politici žvanili, žvanili.. a to trvá..
takové politiky odstranit.. jsou to fušeři (žvanilové)
xx
pěkné video je i tady..
xtv.cz|archiv|nahravky-babise-jsou-odporne-rika-senator-jaroslav-kubera

Kj 37104 14.05. 13:58
[Andrej Babiš] Mám k dispozici několik rozhodnutí Nejvyššího soudu, který konstatoval nezákonnost odposlechu právě proto, že z opatření, jímž byl nařízen, nelze zjistit, zda se soud skutečně zabýval podmínkami pro nařízení odposlechu, tedy v podstatě toto opatření je nepřezkoumatelné," říká v obecné rovině advokát Sokol. Podle něho rozhodně nejde o čerstvě zrozený problém, ale o problém chronický.

Renata 85735  39 let 14.05. 13:51
[Petr Bende] je hodný, upřimný, má charizma, skládá pěkné melodické písničky ze života, vše co dělá od srdce,rád pomáhá lidem, je prostě výjimečný zpěvák a člověk

Anonym 81824 14.05. 13:14
[Andrej Babiš] Tak samozřejmě, že technika přináší ztrátu soukromí. Všude kamery, telefony s gps a sociální sítě bez soukromí, dále pak firmy které chtějí souhlas se zpracováním osobních údajů.
Ale to je něco jiného než sledování státem, podle čísla kreditky co jste kde nakoupili a kdy, odposlech hovorů systémem Agata, který je zcela protizákonný a také povinnost operátorů uchovávat data o vašich hovorech bez rozhodnutí soudů které je vázáno na trestní řízení. Mimo to dnes každý státní zástupce vydá povolení k odposlechu aniž by se podíval co podepisuje. Ve finále zavoláte někomu s odposlechem a v tu ránu odposlouchávají i vás aniž něco tušíte. To je běžná praxe na hony vzdálená těm řečem o zákonu, který to jako omezuje. Skutečnost je zcela jinde. Takže pokud si někdo myslí, že je obliga, že nic nespáchal a proto se ho to netýká tak je to naivní buran.
xx
no, to je ale o dodržování zákonů (a vlastně mentalitě národa)
xx
1. že je to možné jen se souhlasem justice
a pak
2. že na to justice A OSTATNÍ (politici atd) v případě porušení (bod 1.) budou reagovat a nezneužívat.. naopak to potrestají nebo ignorují.. (vlastně je to při soudních sporech irelevantní stejně tak při argumentaci..)
xx
ale jak všichni víme nic není 100%.. dva právníci 3 názory..

Anonym 90186 14.05. 12:27
[Miloš Zeman] Babišova zastánkyně Lorencová hlasovala pro to, že její šéf je lhář

Anonym 90186 14.05. 12:22
[Miloš Zeman] Novinářů je příliš mnoho, je potřeba je likvidovat, řekl prezident Miloš Zeman ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi při jejich setkání v Pekingu. Putin byl Zemanovým bonmotem asi trochu zaskočen, ale nasadil na rozdíl od střelce distingovaný styl monarchy. Likvidovat není nutné, omezit jejich počet je možné, odvětil ruský prezident.

Anonym 90186 14.05. 12:03
[Miloš Zeman] Prezident Zeman o Peltovi: Myslel jsem, že si bude dávat větší pozor, aby to neprasklo

Kj 37104 14.05. 12:00
[Andrej Babiš] Tak samozřejmě, že technika přináší ztrátu soukromí. Všude kamery, telefony s gps a sociální sítě bez soukromí, dále pak firmy které chtějí souhlas se zpracováním osobních údajů.
Ale to je něco jiného než sledování státem, podle čísla kreditky co jste kde nakoupili a kdy, odposlech hovorů systémem Agata, který je zcela protizákonný a také povinnost operátorů uchovávat data o vašich hovorech bez rozhodnutí soudů které je vázáno na trestní řízení. Mimo to dnes každý státní zástupce vydá povolení k odposlechu aniž by se podíval co podepisuje. Ve finále zavoláte někomu s odposlechem a v tu ránu odposlouchávají i vás aniž něco tušíte. To je běžná praxe na hony vzdálená těm řečem o zákonu, který to jako omezuje. Skutečnost je zcela jinde. Takže pokud si někdo myslí, že je obliga, že nic nespáchal a proto se ho to netýká tak je to naivní buran.

Anonym 81824 14.05. 10:40
[Andrej Babiš] Kj 3710414.05. 10:24
é kauze se jedná mnohem o více než o Babiše. Nastavujeme úzus, který jednou může smést .. každého z nás. Protože v soukromí mluvíme jinak než na veřejnosti, na privátním jednání říkáme věci odlišně než do televize, v naštvanosti s kamarádem volíme jiná slova jinak než za řečnickým pultem.
Až na vás vytáhnou nahrávku telefonátu, kde společně pomlouváte vašeho známého. Až si vás manželka při schválně vyvolaném konfliktu nahraje a nahrávku použije u rozvodového soudu. Až si vás kolega u oběda natočí, jak drbete šéfa, a pak vás bude vydírat. To už bude pozdě pískat na píšťalku a křičet: "To se přece nedělá! "
Jakýkoli účel nemůže nikdy obhajovat nemravné prostředky. Dejme si proto pozor na to, nad čím se dnes radujeme. Dnešní nadšení se totiž může rychle proměnit v náš zítřejší strach.
xx
no tak s tím se toho moc nenadělá..
je to otázka techniky (máš-li mobil, počítač, GPS máš smůlu).. třeba nás časem budou čipovat abychom se neztratili ;-)
xx
ale proto často dávají rodiče dětem mobily, aby nad nimi měli kontrolu..
vždy se najde nějaký element, který se tím bude třeba jen bavit..
xx
ale..
nemůžeme zakázat souložit, protože došlo někde k znásilnění..
xx
ještě mě napadlo..
chce-li si nějaká dáma koupit třeba podprsenku přes internet, musí uvést jakou velikost, barvu a ADRESU, kam se to má dopravit..a intimní soukromí je v řiti..

Anonym 90186 14.05. 10:25
[Miloš Zeman] Exelentní vláda.
Český průměrný příjem byl v roce 2008 na 34,9 procenta toho německého, předloni na 30,9 procenta.

Kj 37104 14.05. 10:24
[Andrej Babiš] é kauze se jedná mnohem o více než o Babiše. Nastavujeme úzus, který jednou může smést .. každého z nás. Protože v soukromí mluvíme jinak než na veřejnosti, na privátním jednání říkáme věci odlišně než do televize, v naštvanosti s kamarádem volíme jiná slova jinak než za řečnickým pultem.
Až na vás vytáhnou nahrávku telefonátu, kde společně pomlouváte vašeho známého. Až si vás manželka při schválně vyvolaném konfliktu nahraje a nahrávku použije u rozvodového soudu. Až si vás kolega u oběda natočí, jak drbete šéfa, a pak vás bude vydírat. To už bude pozdě pískat na píšťalku a křičet: "To se přece nedělá! "
Jakýkoli účel nemůže nikdy obhajovat nemravné prostředky. Dejme si proto pozor na to, nad čím se dnes radujeme. Dnešní nadšení se totiž může rychle proměnit v náš zítřejší strach.

Anonym 90186 14.05. 10:20
[Miloš Zeman] "Byl prezident Zeman opravdu pozván do Bílého domu na schůzku s prezidentem Trumpem? "
"Samozřejmě, že ano. Jen bych rád upřesnil, že to nebylo do Washingtonu, nýbrž do Moskvy, nikoli do Bílého domu, ale do Kremlu, a setká se nikoli s prezidentem Trumpem, ale Putinem."

Anonym 90186 14.05. 10:20
[Miloš Zeman] Zajímavé, jak se Zeman pořád někam vnucuje na návštěvy, ale mimo státy východního bloku ho nikdo nechce ani vidět.

Anonym 81824 14.05. 10:20
[Andrej Babiš] Anonym 3116814.05. 08:36
Situace nazrává tomu abychom si my budoucí zasloužilí revolucionáři už dávali revoluční vercajk do pucu a kvalitní bejkovec do revoluční pohotovosti.S uvedeným doma denně cvičit.To proto ,že až nás národ zavolá do ulic už jsme měli v rukou ten správný revoluční švuňk.
xx
ty zkrátka jenom plácáš nesmysly..

Anonym 90186 14.05. 10:19
[Miloš Zeman] Tak je vidět kdo má kde ekonomické zájmy. Kellnera vzal k Číňanovi, tomu v Rusku prošlapal cestičku Klaus. Nejedlého a Mynáře k Putinovi. Počítám s nějakým pěkným zámečkem s wellnesem na dožití pro Miloše .Zřejmě to bude Institut Miloše Zemana. Je vidět čí je tenhle prezident. Normálních občanů nikoliv.

Anonym 90186 14.05. 10:19
[Miloš Zeman] Doufám, e Trump u pochopil, že Zeman je jen Putinovic loutka a sídlo US prezidetů zůstane tomu exotu navždy nedostupné.

Anonym 81824 14.05. 10:19
[Andrej Babiš] Kj 3710414.05. 08:24
Tak samozrějmě, že socani v tom také mají podíl. Babiš by bez Sobotky EET neprosadil. Je to jedna banda. Socani si volební kampaň vždy financovali přes dávky nemakačenkům. Ale s tí začal ten kořalečník z hradu. Ten začal rozdávat z cizího, aby ho darmožrouti volili. Kořalečníkovou vládou začalo zadlužování státu a tlak na zvyšování daní.
xx
1.Babiš nechce zvyšovat daně
2.EET je o účetnicví - o hotových penězích, ty jsou zdrojem korupce
3.koalice..do je výmysl plynoucí z demokracie, u nás to jinak nejde.. proto MUSÍ být podpora, jinak zapadnou i rozumné věci..
4.nemakačenků je plno.. neznám "demokratický" způsob jak je naučit pracovat, umřít hladem je nikdo nenechá a dát je do basy je vlastně sociální zabezpečení (tam dostanou postel, najíst, nemusí dělat, dokonce mají ochranu a neškodí)

Anonym 90186 14.05. 10:18
[Miloš Zeman] Tak v Rusku bude tusim nejmene potreti, s cinanama je jedna ruka, ale u naseho nejvetsiho obchodniho patrtnera byl jednou v roce 2013 a posledni pozvani nemecky prezident ignoruje..
A to nemecke investice u nas dosahuji tusim stonasobek cinskych.

Anonym 90186 14.05. 10:17
[Miloš Zeman] Mynar, to je ten pan bez proverky, co velice vyhodne kupuje domy v centru Prahy?

Anonym 90186 14.05. 10:17
[Miloš Zeman] Nejedlý s Mynářem v Pekingu jednají s Putinem. Doprovází je Zeman.

Anonym 90186 14.05. 10:17
[Miloš Zeman] Mynář už má bezpečnostní prověrku, když může být u jednání s carem?

Anonym 90186 14.05. 10:16
[Miloš Zeman] Takže za Rusko je tam Putin, Lavrov a Nejedlý, za Česko Mynář bez prověrky a Havlíček, který je ministrem už celý měsíc, a za Čínu Zeman.

Anonym 90186 14.05. 10:16
[Miloš Zeman] V. Mynář už má prověrku??

Anonym 90186 14.05. 10:06
[Miloš Zeman] Ačkoli to byl současný prezident Miloš Zeman, kdo sliboval, že Česká národní banka pod vedením jeho lidí nebude znehodnocovat české úspory, byla to právě jeho bankovní rada, která znehodnocování koruny mnohonásobně zrychlila.
Aby si mohli Zemanovi lidé prosazovat svůj přístup, potřebovali v sedmičlenné bankovní radě obsadit čtyři sesle. To se jim povedlo v polovině února 2017. Tehdy Zeman jmenoval ke svým stávajícím třem lidem (včetně guvernéra) další dva své koně. V bankovní radě mají tedy od té doby zemanovci převahu pět ku dvěma klausovcům. Je však zapotřebí dodat, že se minulý prezident Václav Klaus s částí své bankovní rady rozkmotřil, zatímco Miloš Zeman za svými pappenheimskými stále stojí.
Ti však pokračovali v nepřirozených zásazích do kurzu koruny ještě po celý březen. Ale nejen to. Jak bylo nyní prozrazeno, březnové nákupy ČNB byly zdaleka nejvyšší za celé tři a půl roku, po které intervence probíhaly.
Režim umělého oslabování koruny prostřednictvím nákupů eur do zásob ČNB placených uměle elektronicky vytvářenými korunami trval 41 měsíců. Naše národní banka kvůli tomu utratila více než dva biliony korun, což se blíží polovině veškeré českého ročního produktu (výroby, služeb, zkrátka všeho, za co musíme zaplatit).
Průměrný měsíční nákup Klausovy ČNB činil asi 37 miliard korun. Naproti tomu Zemanova ČNB utratila za jediný měsíc 520 miliard korun. To je tedy nárůst o neskutečných více než 1300 %. Zemanova ČNB utratila v březnu, jak nyní přiznala, více peněz než všechny české firmy, domácnosti i stát dohromady.

Anonym 90186 14.05. 10:03
[Miloš Zeman] Po anonymní skupině Šuman, která pod jménem údajného řídícího důstojníka Babiše v StB zveřejnila tři nahrávky, jež zahýbaly tuzemskou politikou i mediálním světem a budou důvodem pro řešení svobody médií v ČR v Evropském parlamentu, možná přijde další skandál související s Andrejem Babišem.
Objevil se totiž web odhalenibabise, který odpočítává čas do Odhalení největšího skandálu v historii české vlády. K odhalení onoho největšího skandálu by podle odpočtu mělo dojít příští neděli ve 12 hodin. Podle textu na uvedeném webu nemá jít zřejmě jen o odhalení nových informací o ministrovi financí, ale o celý koncept odboje.
Nejde pouze o odhalení Andreje Babiše, ale o celý koncept odboje proti situaci, co se kolem nás pomalu, ale jistě dotváří My už se na to prostě dál koukat nemůžeme, a proto vzniká tento projekt. Držte se pevně, čtvrtý odboj se blíží Prohrabávali jsme se články a spisy, abychom vyhrabali tu největší špínu a 8722; vlastně pravdu, která je skrytá mezi řádky výmluv a prázdných keců, říkají na stránce provozovatelé odhalenibabise.

Anonym 90186 14.05. 10:01
[Miloš Zeman] Žvýkačka na chodníku je oblíbenější než Andrej Babiš
Andrej Babiš prohlásil, že deset tisíc lidí na Václaváku nic neznamená, protože on má víc lajků pod jedním statusem. A ať už ho máte rádi nebo ne, asi uznáte, že to nejenom nejde srovnávat, ale je to projev naprostý arogance a opovrhování lidma, který přišli vyjádřit svůj názor. Navíc, lajky na facebooku může dostat kdejaká blbost. Třeba žvejkačka. Dokonce si myslím, že obyčejná žvejkačka má šanci na víc lajků než Andrejovy hlášky. Zkusíme to? , uvedl Koudelka na svém profilu.
V sobotu po poledni měla vyžvýkaná žvýkačka na chodníku přes 75tisíc lajků.

Anonym 90186 14.05. 09:59
[Miloš Zeman] Babišovy veletoče
Únor: Budu kandidovat z posledního místa. Květen: Kandiduji z prvního místa

Anonym 90186 14.05. 09:58
[Miloš Zeman] Fenomén darovacích trhů, které jsou novou formou protestu proti EET, nabývá na síle. Po historicky prvním darovacím trhu v Hradci Králové a druhém v Letohradu se ozvala další padesátka měst, které chtějí tento typ trhu uspořádat. Někde by dokonce mohly nahradit klasické trhy, o které není mezi trhovci zejména po zavedení EET zájem.Princip darovacích trhů je založený na vzájemném obdarovávání. Trhovec daruje produkt a návštěvník daruje peněžní částku. V praxi jsem ještě nezaznamenal, aby i návštěvník obdaroval trhovce zbožím, ale možné by to bylo dotazy na toto téma jsou, řekl mluvčí Unie živnostníků Václav Pelcl.

Kj 37104 14.05. 09:56
[Miloš Zeman] Sobotku nemusím, ale nemyslím si že by yl zmatený. Zmatený byl ten hradní kořalečník Zeman. Připravil pohřeb bez mrtvoly. Sobotka jen chvíli přemýšel zda zachovat dekorum nebo zaujmout tvrdý postoj kterým prosadí změny. Tento nezahájil dříve protože chtěl vládu udržet bezkonfliktní. Bohužel arogantní Babiš chce být diktátorem všeho, tak Sobotkovi jen došla trpělivost.

Anonym 31168 14.05. 08:36
[Andrej Babiš] Situace nazrává tomu abychom si my budoucí zasloužilí revolucionáři už dávali revoluční vercajk do pucu a kvalitní bejkovec do revoluční pohotovosti.S uvedeným doma denně cvičit.To proto ,že až nás národ zavolá do ulic už jsme měli v rukou ten správný revoluční švuňk.

Anonym 31168 14.05. 08:24
[Andrej Babiš] Pro Honza.Vše co se po komunistech prolhalo k moci je stejný zlodějský ,prolhaný a lumpácký dobytek.Na názvu politické firmy nezáleží.

Kj 37104 14.05. 08:24
[Andrej Babiš] Tak samozrějmě, že socani v tom také mají podíl. Babiš by bez Sobotky EET neprosadil. Je to jedna banda. Socani si volební kampaň vždy financovali přes dávky nemakačenkům. Ale s tí začal ten kořalečník z hradu. Ten začal rozdávat z cizího, aby ho darmožrouti volili. Kořalečníkovou vládou začalo zadlužování státu a tlak na zvyšování daní.

Marie 37240  50 let 14.05. 08:23
[Andrej Babiš] Pane Babiš.Moc Vám držíme palce ,aby jste ustál to neustálé napadání,urážení.
Sobotka a ta jeho banda tuší ,že jdou do háje a proto okolo sebe kopou.Vy jste vybudoval firmu, která dává lidem práci.Platíte dobře na české poměry velice.Kdyby jste ty vytunelované firmy nepostavil na nohy, tak je za hubičku koupili Němci a lidi odřeli.Jste můj zaměstnavatel .Děkuji.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74370

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti