Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 26.05. 11:04
[Andrej Babiš] Na webu Mirošovic byl v sobotu odpoledne objevil krátce zveřejněný výsledek eurovoleb v této středočeské obci.
Podle výsledků, které obec zveřejnila nejvíce hlasů získala ODS (20,53 %). Druhé skončilo uskupení STANTOP 09 (17,55 %) a třetí Piráti (17,55 %). Účast byla podle webu 32,51 %.

Mašín 81182 26.05. 11:02
[Andrej Babiš] Sobotní volby do Evropského parlamentu na Slovensku podle médií a podle šéfa jedné z parlamentních stran vyhrála koalice proevropských neparlamentních stran Progresivní Slovensko|Spolu před nejsilnější vládní stranou Směr-sociální demokracie (Směr-SD) expremiéra Roberta Fica a protiunijní krajně pravicovou stranou Kotleba-Lidová strana Naše Slovensko.

Mašín 81182 26.05. 11:02
[Andrej Babiš] Revoluční technologie: v Rakousku vyrábí ropu z použitých plastů

Mašín 81182 26.05. 11:01
[Andrej Babiš] Vláda zvýší lidem poplatky za banku a zdraží půjčky

Mašín 81182 26.05. 10:59
[Andrej Babiš] Analýza také obsáhle připomíná korupční aféry všech sledovaných stran nebo různá podezření i potvrzené delikty s jejich nelegálním financováním. V případě Česka a hnutí ANO zmiňuje i kauzu Čapí hnízdo a podezření z dotačního podvodu Andreje Babiše.
Tyto kauzy podkopávají další narativ populistů, který sami o sobě šíří tedy že oni jsou jediní, kdo si v politice neušpinil ruce a nenechali se uplatit.

Mašín 81182 26.05. 10:58
[Andrej Babiš] Ta podle analýzy udržuje úzké vazby s lobbistickými skupinami jako je třeba Confindustria, asociace italských zaměstnavatelů a pobočka celoevropské podnikatelské lobby BusinessEurope.
V téhle vládě plně věříme straně Liga, připomíná dokument výrok šéfa Confindustrie Vincenza Boccii.
Podobné vztahy se světem byznysu udržuje i rakouská strana Svobodných, která krátce po vydání analýzy kvůli aféře svého předsedy přestala být součástí rakouské vlády.
Svobodní mají podle dokumentu silné vazby na ocelářský, automobilový a rafinérský průmysl, což se odrazilo i v ekonomickém programu strany. Jako příklad uvádí analýza hornorakouského politika za Svobodné Manfreda Haimbuchnera v Horních Rakousích mají závody třeba ocelárny Voestalpine nebo automobilka BMW.

Mašín 81182 26.05. 10:57
[Andrej Babiš] Kromě rozporu mezi rétorikou populistických stran a jejich hlasováním v europarlamentu připomíná analýza CEO i vazby jednotlivých partají na vlivné byznysmeny v protikladu k jejich vlastní sebeprezentaci jako bojovníků proti elitám a jako obránců obyčejných lidí.
Vedle příkladu Andreje Babiše politika, velkopodnikatele a mediálního magnáta v jedné osobě zmiňuje třeba byznysové vazby lídra evropského populistického hnutí, italského vicepremiéra Mattea Salviniho a jeho strany Liga.

Mašín 81182 26.05. 10:56
[Andrej Babiš] Je to pohrdání politikou namířenou na podporu lidí s nižšími příjmy a pracujících, hodnotí reálné kroky populistů v europarlamentu Corporate Europe Observatory.
Autoři studie mezi čtrnáct sledovaných stran zařadili vedle maďarského Fideszu, rakouských Svobodných, italské Ligy či německé AfD také hnutí ANO premiéra Andreje Babiše.
Europoslanci za ANO odmítli podle analýzy 11 ze 14 sledovaných opatření, jimiž se Evropský parlament zabýval, včetně těch proti daňovým únikům.
Odmítli také návrh na minimální délku otcovské dovolené, opatření zaručující důstojné pracovní podmínky pro všechny či kroky ke zmírnění platových rozdílů mezi muži a ženami.
Zástupci Babišova hnutí se postavili i proti ukončení dotací na fosilní paliva. Vysloužili si tím (stejně jako skoro všichni další čeští zástupci v europarlamentu) titul klimatických dinosaurů.

Mašín 81182 26.05. 10:56
[Andrej Babiš] Výsledek? Žádná ze sledovaných stran nepodpořila zavedení minimální výše korporátní daně na úrovni 25 procent v rámci celé EU, ale skoro všechny naopak hlasovaly proti návrhu zřídit celounijní úřad pro boj s daňovými úniky nebo se hlasování zdržely.
Žádná ze stran kromě jediné nepodpořila návrh směrnice zaručující důstojné pracovní podmínky pro všechny zaměstnance a všechny strany až na jednu odmítly postupné ukončení dotací na fosilní paliva.

Mašín 81182 26.05. 10:55
[Andrej Babiš] V zemích jako Itálie, Maďarsko nebo Rakousko lídři korporací spolupracují či aktivně podporují autoritářské strany ve vládě nebo s šancí na vládnutí, píše organizace Corporate Europe Observatory (CEO) a označuje to za ukázku cynické reálpolitiky.
Organizace vyhodnotila výsledky hlasování ze 14 plenárních zasedání Evropského parlamentu z let 20142019 týkající se klíčových témat populistických stran.
Šlo o momenty, kdy europoslanci hlasovali třeba o zlepšení pracovních podmínek zaměstnanců, o vyšším zdanění nadnárodních firem či o odklonu od využívání fosilních paliv.

Mašín 81182 26.05. 10:54
[Andrej Babiš] Prezentují se jako ochránci obyčejných lidí či jako bojovníci proti vykořisťování zaměstnanců, proti korupci a proti diktátu Evropské unie. Data z hlasování v Evropském parlamentu ale ukazují, že populistické strany často hlasují úplně jinak: ve prospěch velkých firem a na úkor jejich zaměstnanců. Týká se to i hnutí ANO, jak dokládá čerstvá analýza organizace Corporate Europe Observatory.

Mašín 81182 26.05. 10:52
[Andrej Babiš] Martin Koller
od roku 1979 byl veden jako spolupracovník Vojenské kontrarozvědky, jež byla součástí StB.
Dle svazku patřil k nesmírně aktivním udavačům. Součástí spisu je například zhruba 150 ručně psaných zpráv o důstojnících i vojácích.
Když v listopadu 1982 zemřel šéf sovětského politbyra Leonid Brežněv, nezapomněl napsat ve své zprávě o vtipkování důstojníků. Například poručík Valko si dělal legraci ze změny vysílání televize: Vykládal vtip, že na prvním programu je tryzna za Brežněva, a když člověk přepne na druhý program, mává tam esenbák obuchem a ptá se: Vy nemáte první program?

Stania 62237 26.05. 10:51
[Andrej Babiš] článek
"Hnus, lži a rozkrádačky, bude vám zle. Martin Koller se podíval pod pokličku eurovoleb. Našel spoustu špíny a pár statečných"

Stania 62237 26.05. 10:50
[Andrej Babiš] ..Vzorná ukázka euromarxistického charakteru spjatá se sudeťáky a s německou EU. Babiš vykládá, jak nemůžeme bez EU žít, a přitom myslí jen na svoje konto. Mezi řečmi a činy je u kápů pražské havlérky obrovský rozdíl a nedá se jim věřit ani slovo. Takoví nás opravdu a bezpečně neochrání. Nanejvýš nás budou v zájmu cizáků a svých koryt chránit s pomocí evropských totalitních zákonů, protinárodní ČT a politických neziskovek před statečnými a zodpovědnými vlastenci, kterým vlast, národ, zodpovědnost, čest, rodina, rasa a odkaz předků nejsou prázdnými slovy.

Stania 62237 26.05. 10:48
[Andrej Babiš] ..Takže Babišovo tvrzení, že budou s Charanzovou ochraňovat Česko, tvrdě a nekompromisně, je drzá lež určená pro prázdné hlavy. Ostatně se stačí podívat, jak Charanzová hlasovala v europarlamentu o důležitých věcech. Podpořila, stejně jako všichni námi placení europoslanci, kromě Jiřího Payna, africkou deklaraci zvýhodňující černochy. Hlasovala pro potrestání naší republiky za odmítání migrace. Stejná, ne-li horší, pokud je to možné, je další Babišova hvězda euromarxismu a cizích zájmů Jourová. A to Babiš beze studu vykřikuje, jak je proti migraci a kvótám a lže, jak jsou deklarace z Marrákeše a migrační kompakty OSN nezávazné. Ohlupuje voliče stejně, jako většina pražské havlérky a jejích europoslanců, včetně socialistického krále pokrytců Kellera, jenž může soutěžit s bývalým komunistickým kádrovákem Halíkem, který se tváří jako katolický kněz a přitom dostal v předlistopadovém období zvláštní ocenění od komunistického ateistického centra v Brně za svoji práci o prolhanosti církve a hlouposti věřících.

Mašín 81182 26.05. 10:48
[Andrej Babiš] Státní zemědělský intervenční fond, který stále vyplácí dotace Agrofertu:
Paní Monika Oborná je zakládající členka hnutí ANO, tedy politického subjektu (jehož předsedou je premiér Andrej Babiš), který je přímo finančně závislý na finančních darech od skupiny Agrofert.
Paní Jitka Věková je v rámci SZIF nominantkou hnutí SPD Tomio Okamura, nicméně její profesní historie obsahuje i angažmá v holdingu Agrofertu v letech 2002 až 2006, a to na pozicích členky představenstva či odpovědného zástupce. Její politickou nezávislost zpochybňuje i to, že působila v letech 2009 až 2013 v nejvyšším managementu státního podniku Lesů České republiky během období řady korupčních skandálů. V současné době je i členkou dozorčí rady společnosti MEDEA a.s. podnikatele Jaromíra Soukupa.
Pan Josef Kott, poslanec za hnutí ANO od 2013, působí od roku 1995 na různých pozicích ve společnosti ZZN Pelhřimov a.s., který je součástí holdingu Agrofert.

Stania 62237 26.05. 10:47
[Andrej Babiš] Následující článek rozhodně nebude oslavou a podporou EU, jejího německého vedení, ani jejich bezcharakterních místních slouhů. Hned na počátku je třeba si položit otázku: Proč nás, stejně jako Brity, německá EU nechce za žádnou cenu pustit? Vždyť podle prolhané legendy nás všechny živí a doplácí na nás dotacemi. To jsou pangermáni, především sudeťáci takoví milovníci českého národa, že bez nás nemohou žít a s nadšením do nás cpou svoje peníze? Takovou otázku by si měli položit všichni, kdo chtějí dát hlas stranám a hnutím, které nás táhnou do větší podřízenosti EU a jaderné války, tedy především ANO, Pirátům, ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09, STAN a bohužel i současné KSČM, vedené Filipem, Dolejšem a Konečnou. Stačí se podívat, jak soudružka Konečná hlasovala v europarlamentu. Standardně proti vlastní zemi, jako pravá euromarxistka u koryta, a zakrývá to pokryteckými řečmi, stejně jako socialistický euromarxista Keller. Mají nás tedy sudeťáci, německá euromarxistická reprezentace řídící EU a jejich slouhové, počínaje komickým Macronem, nezištně rádi, jak se nás snaží přesvědčovat ČT a další protinárodní média ovládaná Sorosem, Bakalou, Babišem a jim podobnými? Není to jen lživá propaganda určená pro duševní malorolníky? Opravdu nám euromarxisté, kteří nemají s klasickým marxismem a komunismem nic společného, radostně cpou svoje peníze jako dotace?

Stania 62237 26.05. 10:46
[Andrej Babiš] Sice s křížkem po "funuse", ale platí i tak aktuální:
-
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Za dveřmi jsou volby do europarlamentu ovládaného německými zájmy. Volby mohou přece jen trochu ovlivnit naši budoucnost, takže účast by měla být hojná. Rozhodně to nevzdávat. Jinak půdou k volbám organizovaně, možná se zpěvem Ódy na radost pouze bezmyšlenkovitě věřící voliči těch, kterým nic neříká vlast, národ, jejich historie, rodina tvořená mužem, ženou a jejich dětmi, slušnost a další pojmy, především čest, na nichž stojí lidská civilizace ve své pozitivní vývojové fázi.

Mašín 81182 26.05. 10:44
[Andrej Babiš] Tomiův přítel Wilders ve volbách pohořel.

Mašín 81182 26.05. 10:34
[Andrej Babiš] Mirečko, aby si tady nedělala ze sebe wola.
183 tisíc učitelů
64 tisíc policistů, celníků, hasičů, vězeňská služba
25 600 vojáků
14 899 muzea, knihovny, atd..
Zbytek jsou úředníci vymýšlející další a další nesmyslná lejstra.

Stania 62237 26.05. 10:32
[Andrej Babiš] Mašobe, vím, co dělám. Tzv. "tunel" se světlem na konci prožilo plno lidí a jsou o tom i knihy. Ten, kdo nezažil, to prý nemůže chápat.., ale je mi jasné, že o rauši budeš vědět víc než já. Moje jediná droga, kterou jsem kdy vyzkoušela, je kafe, a u toho jsem už zůstala.

Marek 37243 26.05. 09:41
[Andrej Babiš] Aha tady jen projde Bakala,že?

Mirka 46188  66 let 26.05. 09:02
[Andrej Babiš] Obcane,v poctu statnich zamestnacu,ktery ty uvadis,jsou zahrnuti policiste,vojaci,ucitele,hasici,knihovnici,zamestnanci muzei atd.Nedelej z nas woly.

Občan 21753 26.05. 08:31
[Andrej Babiš] Stania si plete rauš s narkozou. Už je na tom dost blbě.

Občan 21753 26.05. 08:28
[Andrej Babiš] Armáda stále se rozrůstajících úředníků nemá konce a bobtná s každou další politickou změnou, která má jediný cíl. Vytvořit teplá místa pro své politické příznivce a držitele těch správných stranických knížek. Tento proces přetrvává ve všech státních institucích počínaje vládou, přes ministerstva, kraje, a všechny další úřady. Jediná oblast, která tomuto bobtnání odolává, je místní samospráva do úrovně obcí a menších měst. Zde je kontrola občanů přirozeným procesem stále pod jejich přímou kontrolou. Stát provozuje na 20 tisíc různých úřadů a institucí po celé zemi, ve kterých pracuje 2 373 500 státních zaměstnanců. Aby dokázal unést toto neúměrně vysoké zatížení, používá svěrací kazajku ve formě 70 daňových nástrojů, kterými doslova dusí prosperitu naší země.

Anonym 21219 25.05. 23:19
[Andrej Babiš] Zase nejde napsat věta. Končím.

Anonym 21219 25.05. 23:09
[Andrej Babiš] Stanio náš svět je velmi špatný a autodestruktivní, ale my si připadáme jako supermani, protože to nevidíme. Za 70 let západ zničil celou planetu. Celou.

Anonym 21219 25.05. 23:00
[Andrej Babiš] Existuje několik technik jak "to" všechno pochopit. Každý národ (u většiny už to není) to uměl a dělal jinak. Já to dobře chápu po mexicku prostě. Peruánci také dobré. Buddhismus jiná cesta a máš i další. Bez pohádek.

Anonym 21219 25.05. 22:56
[Andrej Babiš] Tak ty jsi ukázka toho co píšu už staletí. Neučíš se. Děláš to automaticky a tím se i učíš to zdoknalit. S dětstvím odešlo létání, protože ti západní svět něco vzal. Kdyby byl tvůj otec indián, tak by ti to nejen vysvětlil, ale naučil tě to zdokolalit a neztratila bys to. :-(

Stania 62237 25.05. 22:55
[Andrej Babiš] "létala" jsem asi do sedmi-osmi let, potom už nikdy.

Stania 62237 25.05. 22:53
[Andrej Babiš] Zažila jsem "tunel" - jízdu tunelem. Pak zvláštní pocit, byla jsem někde, nevím, kde, cítila jsem "siluety" nevím koho, které mi telepaticky dávaly najevo, že se nemusím bát.., nevím, jak dlouho to mohlo trvat, ale pak mi to telepaticky sdělilo - "tak ještě ne" a byla tma. Pak jsem se probrala (po špatné narkóze).

Anonym 21219 25.05. 22:53
[Andrej Babiš] Tak to je dobře, že jsi mi to řekla a jsi také svědkem co jsem napsal již dříve i dnes, že věci chápeš. Já to poznám a ty dokazuješ. Kdo umí ve smu létat je něco jako vyvolený protože to neumí každý. Zajímavé ovšem je, že jsi to uměla a ztratila to. Na to se někdy zeptám zkušených hlav v oboru také mě to zajímá. Já to neumím přiznám. Jsem "lhůza" :-)

Anonym 21219 25.05. 22:50
[Andrej Babiš] Podle starých kmenů a kultur a to i dnes ještě ví, že máš asi 3 dny tady na tomto světě. Všichni se shodují 3 dny a pak jdeš .. .. ..

Stania 62237 25.05. 22:48
[Andrej Babiš] Jako dítě jsem uměla "létat" (ve snech), pak už jsem nikdy nelétala.

Anonym 21219 25.05. 22:48
[Andrej Babiš] Napadlo tě někdy, nebo přemýšela jsi na tím jak člověk umírá? Různě ne? Sice jsi to nezažila, ale z vyprávění znáš z postelí hospiců. Co když tě ale zrazí vlak v rychlosti 150km|h? Jediné co mi instinktivně napadlo, že tě to vyrazí z těla a víš ty co? Během let mi to potvrdilo dost lidí. Jak by ten duch tak rychle zmizel?

Anonym 21219 25.05. 22:44
[Andrej Babiš] Pohádky jsou pravdivé všechny skoro jen o tom nic už nevíme a dřív se s tím strašili děti a mělo to význam. Jistě jako dítě pamatuješ a zažila jsi podivnosti, protože děti lépe "vidí" a jistě ti i vyprávěli. Třeba šumavští mluví o kostrách za okny.

Stania 62237 25.05. 22:44
[Andrej Babiš] Mirko, vám taky dobrou noc :-) (už se nám to blíží..)

Mirka 46188  66 let 25.05. 22:41
[Andrej Babiš] Stanio,to nebylo na Vas,ale nekdo tady psal,ze Slovaci hrali s Kanadou rovnocenny zapas,ale kazde utkani je jine.Preju Vam dobrou noc a hezke rano.

Stania 62237 25.05. 22:41
[Andrej Babiš] O čarodějnicích nebo o duchách to ne, takové ne. Ne každá pohádka je moje gusto, ale mám takových dost. Pohádky ze současnosti ráda nemám (tedy natočené v současnosti).

Anonym 21219 25.05. 22:40
[Andrej Babiš] Výbuch nastraženého balíčku s výbušninou si vyžádal podle posledních informací 13 lehce zraněných.
-
PSAL JSEM TO I MINULE A TREFIL JSEM SE JAK VIDÍTE A ZASE TO ŘÍKÁM DNES : PŘÍŠTĚ OPĚT 13 MRTVÝCH NEBO ZRANĚNÝCH. UVIDÍTE. DIANA 13 SLOUP.

Anonym 21219 25.05. 22:37
[Andrej Babiš] A jestli se okamžitě na příkaz Sorosů i jeho pánů, nezačnou křížit dobrovolně paví očka z piraněmi, tak se ta fašistická paví očka vyhubí a bude od nich pokoj :-D

Stania 62237 25.05. 22:36
[Andrej Babiš] No, já naše hokejisty vůbec nezatratila, nedívala jsem se proto, že mi to kazilo radost z fandění. Ale rozhodně bych kvůli tomu, že nevyhráli, nikoho nekritizovala. Kritizovat umí každý b.l.b.

Anonym 21219 25.05. 22:35
[Andrej Babiš] Protože vlastenectví je zakořeněno všude a to v hudbě, jídlu, řeči, oblečení, pohádkách i bájích. Vlastenectví je darem přírody a nelze ho nijak narušit a to naprosto u všech živých druhů.

Anonym 21219 25.05. 22:32
[Andrej Babiš] A znáš tu pohádku, jak loupežník Rumcajs přelstil knížepána a Cipíska vychovával podle svého? A víš proč tato pohádka stejně jako všechny vznikly? A víš proč dnes tahají do pohádek černochy a busny?

Anonym 21219 25.05. 22:30
[Andrej Babiš] Pohádky o čarodějnicích nejsou pohádky.
Pohádky o duchách nejsou pohádky .. .. ..
.. to jen eropan tahá plastového kačera. Naučil se tím ale strašit spratky, aby to nezlobilo.

Mirka 46188  66 let 25.05. 22:29
[Andrej Babiš] Stanio,bohuzel vzdycky neni posviceni a zatracovat kluky je hloupost.Proste Kanada byla lepsi.Horsi to bude zitra,s Rusakama to prozivam,porad vidim ty ruske tanky u nas na namrsti a ponicene silnice,ale to mi bylo sestnact a to je pubos hodne citlivy.

Anonym 21219 25.05. 22:28
[Andrej Babiš] To bohužel není zde možné.

Stania 62237 25.05. 22:26
[Andrej Babiš] Pohádky mám ráda. Odjakživa. Prý kdybychom žili jako v pohádce, tak bychom je nepotřebovali.

Anonym 21219 25.05. 22:26
[Andrej Babiš] Politici byli pokud ví za drahé peníze v Peru, že o tom mluvil i Soukup a co se tam neučili? At tam v Limě řeknou, že je sucho tady a umřou smíchy. At" řeknou, že po suchu je povodeň a oni se složí v záchvatech smíchu.

Stania 62237 25.05. 22:23
[Andrej Babiš] Na ty kanadské góly jsem se nevydržela koukat, jen na ten jeden náš jsem zrovna přišla k TV.
A volby teď už jsou mimo nás. Ale byla bych ráda aspoň za jednoho z SPD, samozřejmě za Blaška.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150000 150500 151000 151500 152000 152500 153000 153500 154000 154500 155000 155500 156000 156500 157000 157500 158000 158500 159000 159500 160000 160500 161000 161500 162000 162500 163000 163500 164000 164880

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti