Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

JARDA 82230  61 let 21.03. 09:19
[Andrej Babiš] Pro pana kj..nejste nahodou kalousek?

Nováková 79254  70 let 21.03. 08:10
[Martha Issová] Dnes má Martta svátek.snažím se jí odpustit to co ošklivého o starých lidech natočila.Moc mi to nejde,ale moc se snažím.Martto,přeji Vám k svátku aby Vaše dcerka nikdy neviděla to co jste natočila před volbami. Marie. Myslím si, že tohle jsem psala já, nebo se s tím ztotožňuji. Od té doby se snažím najít k Vám cestu, je to hodně těžké, opravdu se snažím se i dívat na filmy, do divadla bych zatím nešla, odpoustit člověk musí, ale v duši ten klip stále mám.Marie.

Kj 10920 21.03. 07:19
[Andrej Babiš] Pro ty co blahoslaví Bureše. Psaní PR článků už nikoho nemůže přesvědčit o tom, že Babiš není zloděj. Naopak tyto placené recenze to spíše jen potvrdí.

AnnaK 37200 21.03. 02:09
[Anna K] Toto nejsou stranky Anny K.

Anonym 90186 20.03. 21:15
[Miloš Zeman] Když někdo neovládá umění odejít, končívá to trapně. Stejně jako je tomu s Milošem Zemanem.

PetrHyza 7994  45 let 20.03. 20:39
[Andrej Babiš] Fandím, jen at to vydrží. Konečně někdo schopnej.

Aleš 79427  42 let 20.03. 19:57
[Andrej Babiš] Pane Babiši hrozně Vám fandím. Vím že je to asi těžké , protože předvolební program všech zbývajících stran je "zbavit se Babiše".. Děkuji za vaši práci a držte se!!

Karla 90294 20.03. 19:48
[Andrej Babiš] Pane Babiši, držte se, fandíme Vám!

Kj 10920 20.03. 19:38
[Miloš Zeman] Jak chce kořalečník řídit stát, když neumí chodit?

Santia 83185  70 let 20.03. 19:36
[Andrej Babiš] Andreji, můj ministře, velice Ti fandím. Neboj se, vše dobře dopadne. Podraz koalice s opozicí bude brzy po zásluze odměněn. Tvoje strana ve volbách zvítězí. Zvítězí pravda a spravedlnost, tolik potřebná pro naši republiku. Většina našich lidí nejsou hloupí a vědí co pro ně děláš a co pro ně znamenáš Proto zprávám a komentářům medií nevěří.
Pevné zdraví a klidné nervy Ti přeje Tvůj obdivovatel.

Kj 10920 20.03. 19:23
[Andrej Babiš] Jitko, Vy se trošku mýlíte. Nejsem největší kritik Babiše. Kdyby jste slyšela to, co říkají o Babišovi lidé které potkávám. To co píši já je pouze lehký odvar. Kdybych to co slyším na ulici od obyčejných lidí tady napsal, tak mi to zcenzurují. A to co ti, kteří Babiše volili? Dneska si rvou vlasy. Tak nevím proč hovoříte o nějaké vině. Myslíte, že vina a anevina jsou relativní pojmy. Někdu už tu napsal, že neviné nelze ovládat. Proto je třeba vytvořit takové zákony, aby byly vinní všichni. No a současné garnituře se to docela daří. Pokud Vám nevadí žít pod dozorem, ve strachu že Vá někdo sleduje protože jste překročila nějaký totálně pokřivený zákon, tak to je Vaše věc.

Anonym 90186 20.03. 19:22
[Miloš Zeman] Prudké boje mezi proruskými radikály a ukrajinskými jednotkami propukly v pondělí na východě Ukrajiny nedaleko azovského přístavu Mariupol. S odvoláním na informace dobrovolnických sborů to oznámila ukrajinská agentura Unian. Separatisté prý na ukrajinské pozice pálí ze všech zbraní, do boje nasadili i tanky.
Proruští povstalci podle ukrajinské agentury ostřelují velkorážnými minomety a raketomety přední pozice armády. Boje propukly v pondělí ráno, na straně ukrajinských sil jsou ranění. Silná palba zaznívá zejména u obce Voďane východně od Mariupolu, kde bylo podle listu Ukrajinska pravda devět vojáků zraněno a jeden na následky zranění zemřel.

Anonym 90186 20.03. 19:16
[Miloš Zeman] Na oslavy ruského záboru Krymu, které vrcholily během víkendu, nacvičili školáci ze Sevastopolu speciální vystoupení připomínající agitační akce padesátých let. Děvčata se při něm držela za ruce a zpívala píseň s vlasteneckým textem, zatímco chlapci předstírali střelbu ze samopalů. Video z jejich vystoupení zveřejnila ukrajinské verze Svobodné Evropy na svém Facebooku.
Video zachycuje dívky v modrých šatech, které jsou rozdělené do dvojic. Drží se za ruce a k tanci jim zpívá sbor. V další chvíli děvčata vystřídají chlapci, kteří vběhnou na pódium se zbraněmi. Předvádějí střelbu do publika a házení granátů.V závěrečné scéně, kdy dětští vojáci a vojačky vytvoří triumfální formaci, se k nim zase připojí děvčata se svými tanečky a s ruskými vlaječkami v rukách. Jedna z nich předá velkou vlajku nejvyššímu chlapci v modré uniformě.

Anonym 90186 20.03. 19:12
[Miloš Zeman] Podle NKÚ jsou na ministerstvu zahraničí chyby v účetnictví ve výši 2,7 miliardy korun
Ministerstvo chybovalo v účtování účetních případů zastupitelských úřadů, podmíněných závazků z transferů a prostředků na financování záloh zastupitelských úřadů.
Podle kontrolorů jsou celkové nesprávnosti významné a MZV tak v roce 2015 vedlo nesprávné, neúplné, neprůkazné a nesrozumitelné účetnictví, říká zpráva NKÚ.
Ministerstvo vedené Lubomírem Zaorálkem (ČSSD) neúčtovalo položky za jednotlivé zastupitelské úřady průběžně, ale jednorázově. Na zaúčtování 302 tisíc účetních zápisů stačily dva dopisy, což je 59 procent všech zápisů za rok 2015.
Navíc tyto doklady nesplňovaly zákonné náležitosti účetních dokladů, a nebylo z nich tak zřejmé, čeho se týkají, sdělují kontroloři, podle kterých ministerstvo zahraničních věcí stanovilo i nesprávné účetní období a místo kalendářního roku ho stanovilo od listopadu 2014 do října 2015. Ministerstvo také účtovalo všechny transakce jako bezhotovostní platby mezi účty, a přitom v některých případech se jednalo o hotovostní operace.
Ve výsledku proto stav peněžních prostředků na účtech zastupitelských úřadů nesouhlasil se zůstatky uvedenými ve výpisech z účtů, tvrdí kontroloři, kteří odhalili i nesrovnalosti v prostředcích na financování záloh.
V roce 2015 tak v účetnictví například nevykázalo podmíněné závazky za více než 1,4 miliardy korun vyplývající z povinností daných ministerstvu vládou. Jednalo se například o platby příspěvků mezinárodním organizacím, v nichž je ČR členem, píše NKÚ.

Anonym 90186 20.03. 19:09
[Miloš Zeman] Deník Právo informuje o tom, že policejní prezident Tomáš Tuhý žádá generální inspekci a státní zastupitelství, aby začaly vyšetřovat Roberta Šlachtu, který dnes pracuje na Celní správě u Andreje Babiše. Ten po svém odchodu od policie kvůli reorganizaci, se kterou nesouhlasil, měl na dovolené používat služební vůz Škoda Superb, který měl přidělený ještě na Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu.
Inspekce se podnětem podle Práva už zabývala, ale celou věc i navzdory jejímu potvrzení odložil státní zástupce. Za předpokladu, že neoprávněné použití služebního dopravního prostředku bylo prokázáno, jedná se tedy o zneužití majetku ve vlastnictví České republiky osobou ve vysoké řídicí funkci policie a byla způsobena škoda, což jsou okolnosti, které společenskou škodlivost významně zvyšují, píše se v Tuhého stížnosti. Tomu se nelíbí hlavně to, že státní zástupce zohlednil dlouholeté služby Šlachty pro stát a taky to, že Šlachta obětoval svůj soukromý život práci u policie.
Státní zástupce, ale také Tuhý bohužel poněkud opomínají fakt, že hlavním problémem Roberta Šlachty není vůz Škoda Superb, ale hlavně jeho kontakty s Andrejem Babišem. A zároveň také to, že jeho hlavní pracovní náplní, které svůj život obětoval, byly bombastické tiskové konference a PR, ovšem poněkud bez výsledků.
O stížnosti má nyní rozhodovat pražské vrchní státní zastupitelství vedené Lenkou Bradáčovou. Šlachtovi by v případě trestního stíhání hrozily až tři roky vězení, což lze ale od tohoto státního zastupitelství očekávat jen těžko.

Anonym 94158 20.03. 18:16
[Miloš Zeman] Pan prezident Zeman je silnou hrází proti bolševickým elitám z pražských kaváren. Elity hladoví po kořisti a drancování jako před rokem 2013. Je známo, že 1% osob vlastní polovinu světového bohatství. Nevím, kolik zločinců v Čechách se považuje za elitu. Možná i 10%. Ti se přes své mrtvoly protlučou na 1% a pak možná na 5-10 v Čechách. Pak vítězní bolševici zavedou opět kult osobnosti a tvrdě na plebs! Tohle chceme? Nemáme dost starostí s invazí? Prezident Trump je nadějí i pro naší budoucnost. Paní Merklová zradila odkaz našich předků, kteří po staletí svými životy chránili Evropu před expanzí barbarů. Část našich potomků bude mít možnost najít v USA a Kanadě svobodu před barbary, které madam Merklová pozvala. Nad 3% invaze v populaci startují osamělí teroristé, nad 10% je již nesnesitelný a nad 25-30% volíme útěk do USA, Kanady, či na Sibiř (dle ekonomické situace). Scénář se podobá Libanonu i dříve uchvácených zemí. Evropě chybí evropské vojsko a federální policie.

Anonym 90186 20.03. 17:57
[Miloš Zeman] Ikdyz jsem ateista a treba bych s panem Vlkem mel rozlicne nazory, tak jako prezident bych citil povinost jit se s byvalym arcibiskupem a kardinalem (tedy byvalym nejvyssim predstavitelem cirkve v zemi) rozloucit. Zeman je obycejny buran.

Anonym 90186 20.03. 17:56
[Miloš Zeman] Funkce prezidenta je reprezentativní,což Zeman stále nepochopil.Pokud jako soukromá osoba někoho nenávidí až za hrob,je to čistě jeho věc,kterou by neměl přenášet do uřadu,který má jako nejvýšše postavený uředník reprezentovat..

Anonym 90186 20.03. 17:56
[Miloš Zeman] a opět Zeman zapomíná, že je prezidentská funkce má své povinnosti , u kterých musí zapomenout na svou odpornou ješitnost and samolibost

Anonym 90186 20.03. 17:56
[Miloš Zeman] A není tedy Zeman pokrytec, když si zvyšuje popularitu rétorickou obranou křesťanských hodnot?

Anonym 90186 20.03. 17:55
[Miloš Zeman] Není radno mstivého Zemana kritizovat

Anonym 90186 20.03. 17:55
[Miloš Zeman] Kdyby zemřel Putin, tak ho Ovčáček dotlačí do Kremlu na kryplkáře.

Anonym 90186 20.03. 17:55
[Miloš Zeman] Nenávist až za hrob. Ne, prezident není pokrytec, je to slaboch odmítající jakýkoliv jiný názor, než svůj.

Anonym 90186 20.03. 17:55
[Miloš Zeman] Má pravdu, Ovčáček, Zeman není pokrytec. Je to prostě jen takový chudák.

Anonym 90186 20.03. 17:54
[Miloš Zeman] Ježiš, co to Zeman zase vymýšlí za výmluvy. Vlk byl jednou z významných osobností českého veřejného života a ať už měli mezi sebou jakýkoliv vztah, zajít mu na pohřeb by nebylo žádné pokrytectví, ale obyčejná slušnost.

Anonym 90186 20.03. 17:53
[Miloš Zeman] ať byl Klaus jaký byl, tak během pohřbu Havla, kterého rozhodně nemusel, se choval jako opravdový státník.

Anonym 90186 20.03. 16:45
[Miloš Zeman] Velká ztráta pro svět
Zemřel vůdce jednoho z nejmocnějších klanů USA. David Rockefeller (101) byl nalezen mrtvý v pondělí ráno ve svém domě. David byl posledním žijícím vnukem zakladatele rodu Johna Davison Rockefellera a rodu vládl po smrti bratrů 13 let.
Americký bankéř, průmyslník a filantrop David Rockefeller se narodil do bohaté a vlivné podnikatelské dynastie. Účastnil se bojů za druhé světové války, vedl jednu z největších bank světa Chase Manhattan Bank, zplodil šest dětí a pokračoval ve filantropické tradici rodiny. David Rockefeller byl posledním žijícím vnukem Johna Davisona Rockefellera staršího (1839 až 1937), známého naftového magnáta, který bývá někdy označován za nejbohatšího muže novodobé historie.
Rockefeller byl nalezen mrtvý v pondělí ráno ve svém domě v New Yorku. Smrt patriarchy rodu potvrdil rodinný mluvčí Fraser P. Seirel. Rockefeller, který by v červnu oslavil 102. narozeniny, před rokem absolvoval sedmou transplantaci srdce. Ve světě medicíny a vědy šlo o rekord, na světě patrně není člověka, který by absolvoval více transplantací srdce.

Anonym 90186 20.03. 15:36
[Miloš Zeman] Také hlavní město řídí hnutí ANO, které má v městské radě pět z jedenácti členů. Po pádu někdejší pražské předsedkyně Babišova hnutí, bývalé pracovnice komunistické zpravodajské služby Radmily Kleslové převzali v průběhu let 2015 a 2016 její funkce dva lidé.
Nejagilnějším radním se stal Karel Grabein Procházka, jenž stihl ještě do roku 1989 funkci jednoho z podřízených ředitelů společnosti Čedok. Posléze řídil třináct let firmu Promopro, své akcie však prodal ještě před slavným obdobím, ve kterém Promopro organizovala akce při evropském předsednictví Česka. O podíl ve firmě Guarant International přišel před sedmi lety zásahem exekutora. Pozici v dozorčích radách městských firem převzal po Kleslové zastupitel Jaroslav Štěpánek, jenž do roku 2014 provozoval s několika albánskými partnery společnost Elmex Praha, zaměřenou na vývoz zbraní. Právě Procházka a Štěpánek se stali protagonisty obchodu se zakázkou na veřejné osvětlení a zahájili novou kapitolu příběhu, který začal už v roce 1998.

Anonym 90186 20.03. 15:34
[Miloš Zeman] Po roce 2013 nastoupili lidé z hnutí ANO do vlády i do správy měst a krajů. S neprůhledným rozdělováním veřejných peněz se nepřestalo, maximálně skončila jakákoli snaha předstírat, že se něco dělá podle zákona. Dnes už není nutné organizovat soutěž, případně obejít její pravidla. Stačí oslovit předem domluvenou firmu a zakázku jí svěřit z ruky. Komu se to nelíbí, ať si jde stěžovat.
Veřejnou pozornost vzbudilo několik zakázek přidělených podle popsaných pravidel, v první řadě zakázky na správu mýtného systému po roce 2017 a vytvoření softwaru pro systém elektronických pokladen EET. V obou případech se našel důvod, proč není možné postupovat jinak než svěřit zakázku společnostem, s nimiž se ministerstvo dopravy, respektive ministerstvo financí, ještě před vyhlášením zakázky domluvilo. Následovalo už jen formální jednací řízení bez uveřejnění, které dohodu legalizovalo. Nespokojení zájemci si mohou stěžovat u antimonopolního úřadu nebo Evropské komise, zakázky prověřují také justiční orgány. Všechno ale přichází až ex post a dohodnutý byznys běží beze změny. Metoda zastaví nás jen soud slaví úspěchy, protože není jasné, jestli vůbec nějaký soud bude a jestli se najde soudce, který by nějakou smlouvu založenou na demonstrativním obcházení zákonů zrušil.
Dosud nejprůzračnějším příkladem, jak se obchází zákon, však není mýto ani EET, ale zakázka na správu veřejného osvětlení v Praze na rok 2017.

Anonym 90186 20.03. 15:33
[Miloš Zeman] Perpetuum mobile na rýžování městských peněz vytvořili pražští radní smlouvou o provozu a údržbě veřejného osvětlení. Dodavatelská firma vyúčtuje libovolné množství práce a město bez kontroly zaplatí, kolik si dodavatel řekne. Pro daňové poplatníky to letos zcela jistě znamená zaplatit o dvacet milionů víc, než je nutné, nejspíš však půjde ještě o další desítky milionů. Tento model vyrobili delegáti hnutí ANO, které se ve volbách profiluje jako bojovník proti korupci.Frustrace z období před rokem 2012, kdy se najednou rozdělovalo ohromné množství evropských dotací a zároveň se zavedla dost důkladná evidence, aby se o porušování zákona vědělo, způsobila volební bouři, která vynesla hnutí ANO i jejího zakladatele Andreje Babiše na výsluní české politiky. Aktivisté ANO v kampaních získávali slibem, že dají do pořádku neprůhledný model zavedený prohnilými stranami ODS a ČSSD a jejich pověstnými kmotry. Měli na co poukazovat. Legendárním příkladem se staly v letech 20072012 cinknuté losovačky, které ze soutěží vylučovaly všechny zájemce nepodléhající politicko-podnikatelskému kartelu.

Anonym 90186 20.03. 15:31
[Miloš Zeman] Server Neovlivní zjistil, že žádost o dotaci na komplex Čapí hnízdo, který patří vicepremiérovi Andrej Babišovi, obsahovala od počátku nepravdivé údaje. Z kompletní dokumentace, kterou má web k dispozici, například vyplývá, že projekt před jeho schválením zpochybnili dva experti najatí středočeským dotačním úřadem, který žádost o padesátimilionovou dotaci na Čapí hnízdo procesoval. Předložený projekt podle najatých odborníků nebyl ekonomicky životaschopný.
Jeden z expertů, inženýr Karel Mojžišík, dokonce potvrdil, že dotace podle jeho názoru neměla být udělena. Nepravdivé údaje se týkají také doby splácení bankovního úvěru, který měl pokrýt financování projektu. Ekonomická udržitelnost farmy by bez zmanipulovaných čísel totiž vůbec nevycházela. Středočeský dotační úřad i přesto peníze pro projekt Farma Čapí hnízdo schválil.
Policii zbývají ještě dva týdny na sdělení, zda postup žádosti o dotaci byl trestným činem.

Jitka 17833  50 let 20.03. 11:32
[Andrej Babiš] Vážený pane Babiši, je zajímavé, že Váš největší kritik nemá ani odvahu napsat jméno - Kj? Samozřejmě, že i Vy jste určitě neudělal vše úplně lege artis, ale kdo z nás? Jsi-li bez viny hoď kamenem. Vím však jistě, že všichni ti kteří nevědí co by na Vás vytáhli i z nejspodnější zásuvky jsou tisíckrát horší než Vy.Držím moc palce a bude Vás volit mooc.

Kj 10920 20.03. 06:58
[Andrej Babiš] Pro Editu. Váš přípěvek je poněkud matoucí a rozporuplný. Nicméně zásadní je, že máte jasno. Ale máte pravdu v tom, že i zloděj může být úspěšný dokud mu na to nepřijdou.

Edita 85162  69 let 20.03. 00:00
[Andrej Babiš] Vím jen jedno ,úspěch se v České republice neodpouští,také držím palce PANE BABIŠ ustát všechna obvinění .Poprvé od tak zvané sametové revoluce mám jasno koho budu volit,politika je pro moji osobu věc ,která je pro mě nepochopitelná ,prostě se mi příči všechny tanečky které se kolem toho rozvíjí .Problém je velký v tom ,že lež je v dnešní době vlastně už fenomenem ve kterém se slušní lidé nemohou orientovat,protože ti slušní posuzují podle sebe - a to staré přísloví praví PODLE SEBE SOUDÍM TEBE.A proto je asi tolik špatných věcí kolem nás stačí člověka obvinit a když je to v pravý čas a lidé si neopatří seriozní informace tak není nic jednodnššího než uvěřit pomluvám. Děkuji za váš čas věnovaný mému příspěvku

Anonym 90133 19.03. 22:37
[Daniel Landa] hxnuzafni vln

Jiri 62263  63 let 19.03. 18:28
[Jiří Čunek] Mel by se stáhnout a nekazit dobte jmeno KDU-CSL!

Jiri 62263  63 let 19.03. 18:28
[Jiří Čunek] Mel by se stáhnout a nekazit dobte jmeno KDU-CSL!

Kj 14113 19.03. 18:11
[Andrej Babiš] O majetkovém přiznání vicepremiéra Andreje Babiše z hnutí ANO bude jednat sněmovní mandátový a imunitní výbor. Sejde se kvůli tomu začátkem dubna, a to z podnětu předsedy kontrolního výboru Vladimíra Koníčka (KSČM). Příjmy, které šéf státní kasy přiznal v dokumentech pro sněmovnu, totiž nesedí s příjmy, které uvedl v auditu, jak upozornil Zpravodajský web Českého rozhlasu. Podle Babiše jde o chybu účetní.

Kj 82037 19.03. 18:00
[Miloš Zeman] Vždyť je to jednoduché. Prodám dluhopisy, které nemusím danit sám sobě za vyšší úrokovou sazbu. Úrok si odečtu z daně u prodávající firmy jako nákladovou položku a na druhé firmě, která má výnos nedaním nic. A je to doma.
Pěkně si to Bureš spočítal. Ale co ta jeho účetní, ta se nějak plete. Naposledy o pár set milionů, jak sám přiznal. No drželi by jste si takovou neschopnou pracovní sílu?
Jestli má všude takové umělce, tak se máme na co těšit. Doufám, že nejsou na ministerstvu financí, tedy kromě Babiše, to bychom asi dopadli bledě.

Kj 82037 19.03. 17:48
[Andrej Babiš] Tak Bureš se nám rozčílil: Naprosto odmítám osočení z daňových podvodů. Nikdy jsem nic takového neudělal, všechno jsem už opakovaně vysvětlil,
No a navíc nevysvětlil vůbec nic.
A nakonec za všechno může účetní?? Ne, šlo o omyl mé účetní, která zaměnila částku po zdanění s částkou před zdaněním. Každý se může splést a tu nesrovnalost jsem hned vysvětlil"
Zajímavé, když se někdo splete o pár set milionů??
Nicméně nespletl se Bureš se svým vysvětlením??

Hanka 3777  39 let 19.03. 14:52
[Leoš Mareš] Tvá manželka stejně nej,nej,nezaslouzila si to,děti ani nemluvě..

Anonym 90186 19.03. 14:17
[Miloš Zeman] Jak Babiš prodává Babišovi
Podobně jednoduchá je i zdánlivě zapeklitá, zamotaná a úmyslně zamotávaná kauza prodeje firem Andreje Babiše holdingu patřícímu Andreji Babišovi.
V roce 2010 získal Babiš prodejem akcií svých firem 748 milionů korun. To vyplynulo z auditu-neauditu, který si objednal a sám zveřejnil. Aneb, jak někdo trefně okomentoval na síti: Jánošík tak dlouho mával valaškou, až se sám praštil do hlavy.
Babišova společnost PROFROST měla v té době základní kapitál ve výši dvou milionů a byla totálně zadlužená. Agrofertu v té době patřilo už 80 procent této společnosti, které si koupil za 80 milionů korun. Procento za milion. Zbylých 20 procent ovšem pak Agrofert od svého vlastníka dokoupil za 527,5 milionu čili za víc než půl miliardy. Nezdaněné samozřejmě. Procento za nějakých 26 milionů.
Žádný majoritní vlastník (jako je zde Agrofert s 80 procenty akcií firmy Profrost) by nenakupoval za tak nesmyslných podmínek a za tak přemrštěnou cenu. Smysl to dává pouze v případě, že skutečným účelem operace byl nezdaněný příjem a vyhýbání se daním. Přendat peníze z jedné kapsy do druhé a půl miliardičky bez daní je doma.
Tohle jsou tedy, pane ministře, tie karusely, o kterých tak rád mluvíte? Tak hlavně že všem ostatním hlídáte každou korunu, aby náhodou hospodský ze Lhoty neošidil stát o dvě stovky. Tvrdil jste, že všetci kradnú. Tomu sice nevěřím, ale zato všechno nasvědčuje tomu, že vy tedy opravdu kradnětě. A ve velkém.

Anonym 90186 19.03. 14:16
[Miloš Zeman] Boom firemních korunových dluhopisů rozpoutala Česká národní banka. V roce 2012 ČNB výrazným způsobem uvolnila pravidla jejich vydávání pro financování firem. Byl to pokus o liberalizaci trhu a firmy toho rozhodnutí začaly v hojné míře využívat toho roku jich vydaly za 164 miliard korun. Nepoctivé sice jistě nebyly všechny, ale z raketového nárůstu vyplynulo, že nejrůznější šizuňkové toho zneužili.
Kalousek to nezavinil, nýbrž napravil. A udělal to, jak nejrychleji mohl. Už na počátku téhož roku, 2012, připravilo ministerstvo financí pozměňovací návrh, který říkal, že z korunových dluhopisů se už napříště daně platit budou. Rychleji to bohužel v platnost uvést nešlo, protože daňové zákony začínají platit vždycky až od 1. ledna následujícího roku.
Proto také Andrej Babiš ještě koncem roku 2012 kdy už nebyl jen podnikatelem, ale i politikem korunové dluhopisy honem rychle nakoupil.

Anonym 90186 19.03. 14:15
[Miloš Zeman] Přestože ve zmatku vyvolaném často přímo Andrejem Babišem vzniká dojem, že jde stále o tytéž dluhopisy, skutečnost je jiná.
Státní dluhopisy vydává stát pro občany. To jsou například ty, které roku 2011 vydala vláda, jejímž ministrem financí byl Miroslav Kalousek. Byly určeny pro domácnosti, pro běžné drobné střádaly, a korunové být musely, aby se úrok zájemcům mohl místo v penězích vyplácet v dalších dluhopisech.
Korporátní čili firemní dluhopisy nevydává stát, nýbrž jednotlivé firmy. A právě tyto dluhopisy nakoupil od své vlastní firmy Andrej Babiš.
Korunové dluhopisy nevymyslel Kalousek. Ačkoli teď všude možně slyšíme a čteme, že ano, pravda je jiná. Pravidlo, které podle zákona o daních říká, že z výnosu z tzv. korunových dluhopisů se daň neplatí, existuje v českém právu už od začátku devadesátých let. Se státními dluhopisy, které ministerstvo financí pod Kalouskovým vedením roku 2011 vydalo, nemají ty, které nakoupil Babiš, nic společného. Kolem státních korunových dluhopisů žádné podezření ze zneužívání nevzniklo.

Anonym 90186 19.03. 14:13
[Miloš Zeman] Hlavní otázky, které je třeba zodpovědět, jsou jednoduché.
x Proč Agrofert vydal dluhopisy pouhé tři dny předtím, než platnost zákona o nezdanění dluhopisů skončila?
x Na co Agrofert získané peníze potřeboval, na co konkrétně je vynaložil a potřeboval je vůbec?
x Pokud je skutečně potřeboval, nemohl je získat jinak a výhodněji? Čili obvyklým způsobem u bank a za menší úrok? (Je známo, že v té době si Agrofert běžně půjčoval s úrokem necelých dvou procent. Ovšem pouze od svého vlastního šéfa Babiš od Babiše si půjčil s úrokem šestiprocentním. Proč?
x Koupil si dluhopisy od své vlastní firmy pouze majitel Andrej Babiš? Věděl vůbec o této emisi někdo jiný?
x Kdy je zaplatil a zaplatil je vůbec, nebo to byla jen fiktivní operace?
Tak takhle jednoduché to je.

Anonym 90186 19.03. 14:00
[Miloš Zeman] Jak rikala kartarka Erzika: Pan velkomozny Baabis maa oobrofskyy prooblem!

Anonym 90186 19.03. 13:59
[Miloš Zeman] Platí i u běžných občanů,zákon "dokaž,že nejsi zloděj" je Burešovo dílo,ke kterému se,když se týká jeho,najednou nehlásí.

Anonym 90186 19.03. 13:59
[Miloš Zeman] U politiků platí presumpce viny.
Pokud má Babiš problémy, jako že má, tak by měl odstoupit do doby, než bude jasné, že je křišťálově čistý.

Anonym 90186 19.03. 11:53
[Miloš Zeman] Pro 94158
Trump jenom předvádí své priority. Evropa je mu celkem u zádele. Jeho hlavní cíl je posílit v tichomoří na úkor Číny. Dokladem je toho podání ruky japonskému premiérovi.

Anonym 18519 19.03. 11:28
[Agáta Hanychová] dorota jednoduchá.Trautumberg by koukal s čím si vnuk začal.Vem klacek a žeň jí z domu.Pochvu záleťáckou.Nic neumí a je to jednoduchost sama

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74370

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti