Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Marcela 9466 28.07. 08:10
[Andrej Babiš] P.S.Pozdrav všem na K A M P Ě!

Marcela 9466 28.07. 08:06
[Andrej Babiš] Milý zahradníku,bylo mně ctí a budeme se těšit na shledanou.Rádi bychom se do Prahy podívali také po naší dovolené-koncem září.Už jsme psali paní provozní (Lence)neboť jsem nechtěla vyrušovat Lauru o dovolené.
Užíjte si prázdniny a vraťte se v pořádku.M.

Marcela 9466 28.07. 08:02
[Andrej Babiš] 07:31-Ta paní,co vypadá jako nafukovací panna je opravdu trapná,ale i nebezpečná.StBureš jí jede hlídat??

Marcela 9466 28.07. 07:58
[Andrej Babiš] Milý zahradníku,bylo mně ctí a budeme se těšit na shledanou.Rádi bychom se do Prahy podívali také po naší dovolené-koncem září.Už jsme psali paní provozní.
Užíjte si prázdniny a vraťte se v pořádku.M.

Zahradník 5822 28.07. 07:34
[Andrej Babiš] zkráceno, krááwa.

Zahradník 5822 28.07. 07:31
[Andrej Babiš] POSLEDNÍ PŘÍSPĚVEK :-))
Představte si, že manžel Angely Merkelové, oceňovaný vědec v oblasti chemie pan Joachim Sauer, by publikoval na Instagramu svoje selfíčka z Azurového pobřeží, kde tráví dovolenou se svojí floristkou, neboli květinářkou. Je to dokonale absurdní představa z říše fantazie. Kdyby se ale náhodou manžel šéfky německé vlády zbláznil a opravdu by něco takového prováděl, tak by žádné německé médium nemohlo takový případ pominout. Nejde o bulvár. Jde o nastavení společenských norem, jež zahrnují kulturu držitelů moci a jejich blízkých osob.
Chcete zde mít vlastní inzerci?
Možná někomu připadá, že šíření rozverných selfíček manželky předsedy vlády Moniky Babišové z Azurového pobřeží ve Francii je jenom takový bulvár, u kterého jde pouze o vyvolání zájmu čtenářů. S tím nelze souhlasit. Je to projev kultury současného držitele moci a jeho blízké osoby. Navíc tato osoba není pouze manželka, která má právo na své soukromí. Monika Babišová je jednou ze tří ovládajících osob největšího ekonomického impéria v České republice, které zahrnuje hned několik významných a masových médií, jež podporují současnou vládu. Jedná se o nejsilnější rozhlasovou stanici Impuls, kdysi nejrespektovanější české zpravodajské noviny Mf DNES, deník české inteligence Lidové noviny, silné zpravodajské servery a mnoho dalších médií včetně tuctu ženských časopisů. Monika Babišová jen po právní stránce nadřízenou několika českých šéfredaktorů. Její selfíčka z Azurového pobřeží, kde je mezi jejími kamarády i její florista, tedy květinář Ivan Šablatura, ukazují, jaká společenská skupina nám vládne a jaká honorace určuje normy společenského chování. Je to ukázka vkusu současné vládní garnitury.
Je s podivem, jak kulturní návyky rodiny našeho pana premiéra kopírují oligarchy východní provenience. Azurové pobřeží bylo kdysi oblíbeným místem ruské šlechty, která se zde setkávala se šlechtou anglickou. To bylo v 19. století. Po pádu Sovětského svazu sem začali jezdit příslušníci ruské šlechty postkomunistické, tedy lidé, kteří převzali (či ukradli) majetek státu a stali se novými postkomunistickými boháči. To je v kostce šlechta, která využila demokratizačních změn před třiceti lety pro své osobní obohacení. Žádná modrá krev a aristokratická kinderstube. Prostě jen komunističtí a estébáčtí burani, kteří rozkradli majetek dřívější totalitní diktatury, protože měli díky své příslušnosti v aparátu této diktatury k němu blízko.
Je velice zajímavé sledovat, jak tato majetková historie současné postkomunistické šlechty určuje její kulturní projevy. Andrej Babiš, ukázkový reprezentant této komunistické šlechty vykazuje kupříkladu schopnost se dobře obléct. Miluje buržoazní manýry, provozuje v Provence michelinskou restauraci a přitom je tak autentický, když českým buranům předvádí, že je jeden z nich. Jen letmý pohled na jeho šaty ale vždy ukazuje, že to není pravda.
To jeho žena Monika má ale jiný styl. Dokáže se oblékat podle předposlední moskevské módy a pravidelně vypadá jako... (zkráceno)<|i>

Zahradník 5822 28.07. 07:24
[Andrej Babiš] Vyřádily :-)) pro negramotného Stanouše, aby odporem k mému pravopisu neumřel. Ale škoda by ho fakt nebylo. Prostě škodná rudá.

Zahradník 5822 28.07. 07:22
[Andrej Babiš] Zdravím paní Marcelu a loučím se. Jak vidím, tak rudé kreatury se zde do půlnoci opět vyřádili :-)) chudáci osamocení. Dnes nebude čas na další krátké zprávy. Přijedou majitelé, chystáme oslavu. George dorazil včera večer. Dnes nachystá občerstvení na rozlučku. Brigádnici odjedou a stálí zaměstnanci zaujmou své pozice. Možná v září jim trochu vypomůžu. Každopádně se s vámi Marcelo uvidíme na demošce. S paní Laurou se uvidíte daleko dříve. Mějte se moc hezky, neberte ty hlupáky tady vážněji než si zaslouží. Všichni nad sedmdesát, to by nevadilo, ale v hlavě fakt nasr..o. a to měli už od narození. Tak poslední rozloučení a hurá do Norska.

Pavel 10915  80 let 28.07. 07:04
[Jiří Mádl] P.Madle.Jednou vam bude tolik let co me a az vam budou mladi rikat to co rikate o duchodcich tak se vas to taky dotkne.Bylo by dobre kdyby jste se jako herec do politiky nepletl.Vypadate smesne a trapne.

Pejsan 82140 27.07. 23:01
[Andrej Babiš] Zastupovanim Pověřím paní Schillerovou, protože ona už na týden na dovolené byla a bude tu z vicepremiérů nejdéle, uvedl Babiš. Dobrá volba.Hamáček radost mít nebude

Fanda 46426  73 let 27.07. 22:33
[Andrej Babiš] Drahoš , Fíkus , Poradím se , Sluchátko , Skaut , Stahovač králíků , jako prezident? nikdy , jedině pan gen. Blaško
Pejsane , ten sebestřední ješitný inteligent nemá o politice a dění kolem sebe ani ponětí , natož co se děje ve Světě

Mirka 46222  66 let 27.07. 20:50
[Andrej Babiš] Fando,ptal jste se kdy se kluci vrátí z dovolené.Michal nenapsal kdy se přesně vrati.Minuly rok byl pryč celé prázdniny a ozval se až v září.Eda odjížděl 17.cervna a doposud se neozval,skoda.Chybi tady.Dobrou noc.

Stania 78935 27.07. 20:49
[Andrej Babiš] "Mařena" čouhá z každé věty, kterou napíše, ať už je za kohokoliv. Prostě velice špatné divadlo - jen pro omezené, jako je ona a Marcela.

Mirka 46222  66 let 27.07. 20:34
[Andrej Babiš] Stanio,mate pravdu.Marena nás chce ohromit běžnými věcmi,ale pro ni to jsou jen vysněné zážitky.Kazda poznáme kdo píše pravdu a kdo keca nesmysly.Je moc průhledná a neuvědomuje si,ze každý z jejich manasku má úplně stejný slovník a způsob vyjadřování.Ta sprostá slova už nepoužívá a to možná považuje za změnu stylu,ale to jí stejně nepomůže.

Stania 78935 27.07. 20:18
[Andrej Babiš] Mirko, ona i Mařena na sebe před časem práskla, odkud skutečně je. Kdyby byla z Čech nebo Prahy, musela by vědět, co je to "oprásknout", to tady zná každý. Taky se tu neříká "Jurek" (jak jsem si dělala legrace - od okurek :-)), to se zase říká na Moravě.
Jak jsem tohle četla, bylo to jasné jak facka.
To je nějaký jejich zakódovaný mindrák (její a Marcely)z toho, odkud obě pochází - to se normálním lidem těžko chápe, většinou je každý hrdý na to, odkud je. :-))
Proto taky celé to divadlo s maňásky - potřebuje maskovat svůj veskrze nudný a nezajímavý život (a proto ten kadeřník, Pařížská, kus žvance, Maledivy nebo chalupa na Karibiku :-)).
Ona ví, že jí to tu nikdo nežere, ale nic jiného jí nezbývá, protože co by sem pak celý den psala. A bez maňásků.

Pejsan 82200 27.07. 20:06
[Andrej Babiš] Drahoš chce opět kandidovat na prezidenta ale to máte smůlu po tom co jste předvedl s vámi již kavárna určitě nepočítá

Mirka 46222  66 let 27.07. 19:51
[Andrej Babiš] Fando Vy mě vždycky pobavíte,ale v tom dobrem slova smyslu.Ja si myslím,ze zítra budou bajky o návratu z dovolené.Marena si musí najít,ktere letadlo přilétá na Ruzyni z nějaké exotické destinace,pak nám to popsat,dale pochva! it svoje kasparky za provedenou práci a máte pravdu,k tomu ji bude kvakat Marcela a ta vyklofe všechny naše výrazy.

Pejsan 82200 27.07. 19:47
[Andrej Babiš] skupina okolo zahradníka si chce připravit transparenty na demonstraci ale ani jeden nenapsal co dál o volbách nemluví asi si chtějí dosadit nějakého krále nebo co v tom jím ovšem vadí prezident Zeman myslím že na manifestaci chodí jen z dlouhé chvíle

Fanda 46426  73 let 27.07. 19:30
[Andrej Babiš] Tomu nevěřím že v těch partajích , ne nejsou kamarádi , vždyť si jdou neustále po krku , každý den nejméně pětkrát , kamarádi se chovají jinak a pan Soukup na TV Barandov by neměl o čem hovořit

Fanda 46426  73 let 27.07. 19:20
[Andrej Babiš] Mirko a Stanio , zdravím a hezký večer ,
Mirko v 18.30 jste použila slovo "čerpá" , takže pan Babiš bude podle Marcely " čerpač a my čerpadláři" , vsázím svoje pětileté , dobře rozšlápnuté holinky , že zítra to bude ta vypelichaná vydra servírovat , to je kus nepovedené opice

Stania 78935 27.07. 19:19
[Andrej Babiš] Fando, on Mašob neví, co píše. Nejdřív píše o rozhádanosti stran, a pak to okecává svým domovským slangem, jakože "kamarádi". :-))

Stania 78935 27.07. 19:16
[Andrej Babiš] Mašobe, to neokecáš, jsi z Moravy, tady se nic takového neříká.
Čeština se mrší takovými, jako jsi ty - češtinářskými trolly, co si pouze vymýšlí u nich doma nabbllblé výrazy, ale v gramatice jinak plavou.
Slangu a regionálních výrazů je hafo. To jen prozrazuje, odkud jsi.Příště nenazývej hloupým někoho jen proto, že se tak mluví u vás.
-
(- Veselá Partyja, Borsice, Zlínský Kraj..)

Fanda 46426  73 let 27.07. 19:09
[Andrej Babiš] Zapoměl jsem na "smaženky z lysohlávek"

Fanda 46426  73 let 27.07. 19:06
[Andrej Babiš] A když je to :partyja:, tak jsou to dobří kamarádi nebo přátelé
A když je to :partaj: tak je to podle mě rozhádaná strana , třeba ODS nebo ČSSD , možná i Topáci
Jak to teda je? poraďte

Mašín 81182 27.07. 19:04
[Andrej Babiš] Čeština 2.0 je slovník, který trolí češtináře už od roku 2009. Ukazuje, že čeština má šmrnc, vtip i budoucnost. Zahrnuje zbrusu nová slova, ale i slangové, regionální či jinak zajímavé výrazy ze všech zákoutí mateřštiny.

Stania 78935 27.07. 18:56
[Andrej Babiš] Mirko, je mi to jasný - Mařena s Marcelou by se bez nás ani nevyžvejkly. Umí jen něco kolem plen, howen, smradu, případně opičích hlav.., však už s tím přestaly, nevšimla jste si? :-))
Teď už přebírají všechny naše termíny, jinak by se ani nedomluvily. :-))
A Mašob ten je nejspíš z Moravy, to je jasný. Partyja - to by tu nikdo neřekl. Je to hloupoučký Mašůbek.

Stania 78935 27.07. 18:50
[Andrej Babiš] VYPADÁ TO NA SLOVENŠTINU.., TY JSI ZO SLOVENSKA, MAŠOBE?
.. Twitteru Sdílet na LinkedInu Sdílet na Google. skupina lidí|přátel, parta známých. Příklad: Aj letos jsme vyjeli s partyjou na hory.

Mirka 46222  66 let 27.07. 18:43
[Andrej Babiš] Hloupoucky Masobe,slovo partyja je nespisovná výraz pro slovo parta.Je to krajový výraz používány na Ostravsku převzaty z polštiny.Toto slovo je nespisovné a Sprtec partyja z Ostravy si ho zvolila z recese(členy znám).
Ou

Mirka 46222  66 let 27.07. 18:38
[Andrej Babiš] Stanio,Vas výraz klofat teď používá Mařena.Porad přebírá naše obraty"bavíte nás,klofat atd.".Chudera musí stále jen kopirovat.To jen svědčí o její samotě,nestyka se s lidmi,tak čerpá jen tady od nás.Tragicka figurka.

Mašín 81182 27.07. 18:37
[Andrej Babiš] Pro hloupoučkou Staniu
Čeština 2.0
partyja
skupina lidí|přátel, parta známých
Příklad: Aj letos jsme vyjeli s partyjou na hory.
Veselá Partyja je skupina lidí v tom nejlepším věku, kterou spojuje dobrá nálada, smysl pro humor a podobné smýšlení.
Šprtec partyja Ostrava
Tabásek a partyja - valaš.ký písničkář s kapelou

Stania 78935 27.07. 18:27
[Andrej Babiš] Koukám, že Mašob už zase klofe a "myslý".. :-))

Mirka 46222  66 let 27.07. 18:27
[Andrej Babiš] Caputova se vybarvili přesně jak jsem předpokladala.Leze Macronovi do řítí,je to vitacka a nastrčená Sorosova figurka.Pred volbami hrála na slovenské cítí o zviditelnění Slovenská.Slovaci na to vždycky slyší.Opakuju to pořád,stale mají komplex z Cechu a Madaru.Tato paní je povede akorát do pekla.

Stania 78935 27.07. 18:21
[Andrej Babiš] PARTIE, MAŠOBE, PARTIE! NIKOLIV "PARTYJE".
Mašín 8118227.07. 17:50
..Ne, že by mne trable sociální demokracie zvlášť dojímaly, ale pořád jsou v našem, parlamentu horší partyje. Nebo partaje? To vyjde nastejno.

Fanda 46426  73 let 27.07. 18:20
[Andrej Babiš] Blbe 14.26 , až se na tebe a tobě podobných , ta tebou zvaná :lůzza: vykašle tak budeš rýt tím svým nosem zem , jak vepř , abys nepošel hladem , pozdravuj svoje ujeté rodiče , strboule

Stania 78935 27.07. 18:12
[Andrej Babiš] MIRKO, PŘESNĚ TAK. POKUD BY SI TADY NĚKDO SDĚLIL MAIL-ADRESU, TAK JI BUDOU MÍT VŠICHNI, TO TĚM LOPATÁM ALE VŮBEC NEDOJDE, CO BYCHOM PO NICH TAKY CHTĚLI..
KDYBYCH MĚLA NAPŘ. VÁŠ NEBO MICHALŮV (EDŮV, DAVIDA, FANDY..) MAIL, TAK JIM PŘEPOSÍLÁM VŠE, CO MI CHODÍ (A ŽE JE TOHO DOST, CO PŘEPOSLAT NEJDE), A TAKY BYCH SEM NAHLÍDLA JEDNOU ZA ČAS, JAK ŘÍKÁTE, ZDA NAPÍŠE NĚKDO ROZUMNÝ, JAKO TI, CO SEM OBČAS PÍŠÍ, KDYŽ SE AKTUÁLNĚ ŘEŠÍ COKOLIV O BABIŠOVI NEBO ZEMANOVI (TO PAK RÁDA PŘEPOŠLU MAILEM ASISTENTOVI PREMIÉRA, ABY VIDĚLI, ŽE NE VŠICHNI V ČESKU JSOU KRRIPLOVÉ).
ALE VYSVĚTLUJTE TO BLBKÁM, KTERÉ SI HRAJÍ NA "POŠTU" :-))
-
Mirka 4622 66 let27.07. 12:37
Kdybych měla maily od Stanii,Michala a Fandy,tak se nenamaham tady psát.Jen bych občas koukla,jestli se neobjevil někdo rozumný.

Anonym 21219 27.07. 18:09
[Andrej Babiš] Tak každý ví kam Čaputová patří a že bude mlejt ty bludy taky. Ilegálové (již odmítám psát imigranti) nejsou náš problém a vůbec nic nemusíme. Musíme dát na hranice policjaty a psy.

Anonym 21219 27.07. 18:06
[Andrej Babiš] Spíš padesáti slimáků ne?

Mašín 81182 27.07. 18:04
[Andrej Babiš] Skupina zhruba padesáti studentů se vrhla na policejní stanici, aby vysvobodila svého opilého patnáctiletého kamaráda. Toho policie zadržela, protože se pod vlivem alkoholu choval agresivně a odmítal opustit školní večírek. O incidentu v Bavorsku informovala německá Deutsche Welle.

Anonym 21219 27.07. 18:03
[Andrej Babiš] Jánošíka by mohl hrát někdo z Konga. Já budu hrát Kalouska.

Anonym 21219 27.07. 18:01
[Andrej Babiš] Čaputová tam má nezvladatelné imigranty už léta. Ty cigánský vesnice to je nářez. Vedle nich se utábořá slimáci s ulitářema. To je to pravé Slovensko.

Anonym 21219 27.07. 17:58
[Andrej Babiš] A nebo víš co? Vypovídej se. Nalej si. Zapal si.

Mašín 81182 27.07. 17:57
[Andrej Babiš] Migrace je problém i těch, k nimž uprchlíci nesměřují, řekla slovenská prezidentka Čaputová

Anonym 21219 27.07. 17:57
[Andrej Babiš] Babiš byhrál volby, tak nemel. Vy jste prosrrali všechno vždycky a tak to zůstane. Octaři.

Mašín 81182 27.07. 17:55
[Andrej Babiš] Bureš si myslí, že lidé zapomněli, že on donesl prezidentovi svůj návrh na odvolání ministra a že ovar si s ním vytřel. ale normální člověk vidí, že je bureš slabý premiér, který, ačkoli je v právu, před zlovolným prezidentem ustupuje a stahuje ocas.

Anonym 21219 27.07. 17:55
[Andrej Babiš] Mašíne nalej si panáka a dej si kuřivo. Jsi ve velkém stresu. :-)

Mašín 81182 27.07. 17:54
[Andrej Babiš] Zpacifikovat svého duševně nemocného kluka a bejvalku ve Švýcarsku se Burešovi podařilo hned - tak se divím, že mnohem staršího pacienta z Pražského hradu a Ovečku řeší takhle na nic..

Anonym 21219 27.07. 17:54
[Andrej Babiš] Babiš vás zase vypekl co? Čím to asi je?

Mašín 81182 27.07. 17:53
[Andrej Babiš] Jak by mohl podvodník a lhář říkat pravdu a to že ho má hradní hnojomet v hrsti!!
Ona totiž ČSSD mu milost neudělí!
Je nucen skákat, jak agent rusáckejch tajnejch služeb píská, takže vlastně návrat do dob temna českého národa, kdy museli všichni bolševici skákat, jak pískal Kreml!!

Mašín 81182 27.07. 17:53
[Andrej Babiš] Tak jsme se dověděli, že Babiš by rád Zemanovi prezidentovi lámal ruku, ale nemůže!
Je to chudinka!

Mašín 81182 27.07. 17:52
[Andrej Babiš] Ta ČSSD to na Babiše sehrála geniálně, to se musí nechat.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150000 150500 151000 151500 152000 152500 153000 153500 154000 154500 155000 155500 156000 156500 157000 157500 158000 158500 159000 159500 160000 160500 161000 161500 162000 162500 163000 163500 164000 164830

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti