Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 14.07.2018 11:48
[Andrej Babiš] To, že se Jaroslav Faltýnek může dostávat do střetu zájmů a dopouštět se klientelismu, už nepřímo v médiích připustil i předseda hnutí ANO.
Samozřejmě se mi to nelíbilo. Řekl jsem, že si to nepřeji. Pan Faltýnek argumentuje tím, že najít spolehlivého právníka, který je levný, je problém. Tomu rozumím, ale já bych to řešil jinak, reagoval Babiš poté, co vyšlo najevo, že Faltýnek se svými přáteli v čele se zmíněným Květoslavem Hlínou do značné míry ovládl nejen pražský dopravní podnik, ale i organizace spadající pod ministerstvo dopravy.
Na základě této kritiky dal Ťok už dříve pokyn Českým drahám, aby s Hlínou přerušily veškerou spolupráci. Nyní následuje Feranec a Faltýnkovi lidé v resortu s Babišovým vědomím oslabují.
Co to bude znamenat v praxi, se ještě ukáže. Na idylku mezi oběma klíčovými postavami hnutí ANO to však nevypadá. Faltýnkův výsadek na pražském magistrátu zatím nikdo neřeší.

Anonym 81166 14.07.2018 11:47
[Andrej Babiš] Podle zjištění navíc přetrvávají rozpory mezi Faltýnkem a Ťokem v řešení mýtného systému. Zatímco ministerstvo dopravy vybralo konsorcium CzechToll ze skupiny PPF Petra Kellnera, faltýnkovci preferují stávajícího provozovatele Kapsch.

Anonym 81166 14.07.2018 11:47
[Andrej Babiš] Faltýnek přivedl na ministerstvo dopravy několik svých lidí z Moravy. Vedle klíčového Ferance je jeho dalším podstatným spojencem přerovský advokát Květoslav Hlína, který má zakázky nejen v resortu dopravy, ale i v pražském dopravním podniku, kde je považován za šedou eminenci. Dále tu působí manažer Tomáš Drmola, bývalý kriminalista Pavel Neoral nebo advokát Zdeněk Klapka, který se výrazně angažoval zejména na Ředitelství silnic a dálnic, a to i ve výměnách regionálních ředitelů, kteří mají pod palcem veřejné zakázky.
Poslední kapkou byla účast Ferance a Hlíny na transakci s akciemi státem majoritně ovládané telekomunikační společnosti ČD Telematika, na které nakonec vydělal Faltýnkův blízký přítel, olomoucký miliardář Pavel Hubáček, jenž nedávno přeprodal minoritní podíl skupině PPF a stát za podezřelých okolností opakovaně promarnil výhodný nákup tohoto podílu.

Anonym 81166 14.07.2018 11:46
[Andrej Babiš] Ťok má v tuto chvíli silnou pozici a nelze si představit, že by nejednal s Babišovým vědomím. Je nestraník, v hnutí ANO tudíž nemá žádný vliv, a jen stěží by si troufl bez posvěcení z nejvyšších míst vystartovat proti Faltýnkově chobotnici.
V dubnu přinesly Hospodářské noviny informace, že mezi předsedou hnutí ANO a jeho pravou rukou Faltýnkem to začíná jiskřit. Babiš stále neliběji vnímá Faltýnkovy kontakty se světem byznysu a budování jeho mocenské pozice ve státní a veřejné správě.
I někteří Babišovi poradci, s nimiž Hospodářské noviny hovořily, soudí, že Faltýnek už začíná ohrožovat celé ANO, protože dělá byznys a zakrývá to politikou. Babiš sice Faltýnka jako technologa moci potřebuje, navíc na sebe pochopitelně hodně vědí (viz kauza Čapí hnízdo), nicméně jeho vztah vůči němu se mění do takřka paranoidní podoby. Jde přitom o veřejné zakázky, ale i o nákupy celých podniků.

Anonym 81166 14.07.2018 11:45
[Andrej Babiš] Vzápětí se ozval rozčílený předseda KSČM Vojtěch Filip, což se stává symptomem nové doby. Komunisté se vžívají do role součásti celostátní dohody o rozdělení moci, a nikoli poprvé se durdí tehdy, pokud s nimi něco není dostatečně projednáno.
Já v každém případě nesouhlasím s jeho krokem, který míří k destabilizaci národního dopravce, uvedl Filip autoritativně na ministrovu adresu s tím, že o věci chce jednat s premiérem. Tento výstup nepochybně dokazuje, že se předseda KSČM cítí spíš jako koaliční partner, a nikoli jen sluha na jedno použití při hlasování o podpoře vlády. Jistě mu šlo o něco jiného, o dosazení svého člověka do dozorčí rady.
Už jednou se cítil zrazený, když Babiš jeho nominanta vynechal při obsazení dozorčí rady ČEZ, a šel kvůli tomu žalovat na Hrad prezidentu Zemanovi. Nyní se zřejmě odehrává něco podobného, ovšem snaha zhrzeného Filipa odvolat Ťoka je bezpečně jen plácnutím do vody.

Anonym 81166 14.07.2018 11:44
[Andrej Babiš] V médiích se už objevovala jména Ťokových nástupců, mezi nimiž byli nejčastěji zmiňováni náměstek ředitele Správy železniční dopravní cesty Tomáš Drmola a předseda představenstva stavební firmy Hochtief Tomáš Koranda. Oba manažeři jsou z Prostějova s přímou vazbou na Jaroslava Faltýnka. Premiér Babiš se nakonec zjevně rozhodl Ťoka udržet z toho důvodu, aby zabrzdil Faltýnkovu rozpínavost.
To potvrzují poslední události. Ťok odvolal většinu členů dozorčí rady Českých drah v čele s jejím předsedou Milanem Ferancem, v současné době i poslancem za hnutí ANO. Novým předsedou rady se má stát bývalý ministr dopravy v Tošovského vládě Petr Moos.
Právě v tandemu s Ferancem, bývalým souputníkem z Agrofertu, udržoval Faltýnek v resortu dopravy výrazný neformální vliv. Feranec byl donedávna i náměstkem ministra a má na starosti železnice. Ťok jeho odvolání avizoval už před několika měsíci, ale čekalo se na to, jak dopadne hlasování o důvěře vládě.
Obměněná dozorčí rada vypíše výběrové řízení na nového generálního ředitele Českých drah, protože současný ředitel Pavel Krtek je další prodlouženou rukou Jaroslava Faltýnka. Oficiálně uváděné důvody kritiky vedení ze strany ministra jsou pochopitelně zástupné.

Anonym 81166 14.07.2018 11:42
[Andrej Babiš] Ale to nejdůležitější, co v rozhovoru je, se dozvídáme už v titulku: KSČM je přece dneska demokratická strana. Lidi ji volí, jsou ve Sněmovně.
Ano, už je líp.

Anonym 81166 14.07.2018 11:42
[Andrej Babiš] Dalším tématem je to, že Babiš si rozhodně nebude komplikovat vztahy s prezidentem Milošem Zemanem. Hned proto oznámil, že sociální demokracii zradí znovu a na post ministra zahraničí už nenavrhne Miroslava Pocheho, ač si to přeje předseda sociální demokracie Jan Hamáček.
Babiš si Kolářovi stěžuje, že dávno mohl mít pravicovou vládu, kdyby s ním šla do koalice ODS, nebo vládu s Piráty a STAN, protože to nejsou tradiční strany. Tudíž všichni jmenovaní jsou zodpovědní za to, že vládu podporují komunisté a je levicová. A není jasné, jak se to mohlo stát redaktor MF DNES zapomněl premiérovi říci, že důvodem je trestní stíhání v kauze Čapí hnízdo.

Anonym 81166 14.07.2018 11:41
[Andrej Babiš] Majitel MF DNES a zároveň předseda vlády Andrej Babiš pravidelně poskytuje rozsáhlé PR rozhovory svým novinám, tentokrát se tak stalo poprvé od chvíle, kdy jeho kabinet získal důvěru.
Dozvíme se v něm mnohé hned o několika tématech: Babiš je spokojen, že má konečně důvěru. Opozici jde jen o to, aby ho urážela- hlavně Miroslavu Kalouskovi. Redaktor Petr Kolář zapomněl Babišovi připomenout, že to byl on, kdo křivě přísahal na zdraví svých dětí.

Anonym 81166 14.07.2018 11:39
[Andrej Babiš] To tedy od našich slovanských bratrů skutečně není hezké. Zeman se tak snaží, do Moskvy jezdí, na Rhodos za agentem KBG Jakuninem letěl pronést hlavní projev na sedánce jeho organizace a teď tohle.
Nikolaj Starikov na svém Twitteru zveřejnil notoricky známou fotografii Zemana sedícího na kraji při focení státníků NATO a okomentoval to: Summit NATO. Prezident České republiky sedí na židli. Za druhé světové války Češi také seděli na kraji a čekali, až to všechno skončí.
Starikov není jen tak nějaký uživatel Twitteru. Píše o sobě: Ve svých knihách se snažím logicky a srozumitelně vysvětlit prostému občanovi, co a proč se děje s jeho zemí. Je vůdcem hnutí Vlastenci Veliké Vlasti, konzervativec, stoupenec Putina a zastává názor, že největším nepřítelem Ruska je Velká Británie. Od takové osobnosti ironie bolí, přinejmenším tedy přátele Ruska, co to myslí tak dobře.

Jarka 82094  71 let 14.07.2018 10:30
[Andrej Babiš] Blahopřeji,byl to skutečný boj hodný silného muže..Jarka

Edik 78323  53 let 14.07.2018 09:42
[Andrej Babiš] Pro neznalé,myšleno mistrovství světa v kopané v Rusku.

Edik 78323  53 let 14.07.2018 09:38
[Andrej Babiš] Gianni Infantilní šéf fotbalové federace FIFA, řekl,několik let jsem tvrdil,že tohle bude nejlepší mistrovství světa v dějinách,a teď jsem o tom přesvědčený ještě víc!!
A to ten opilec KALOUSEK vyzýval demokratické fotbalové země , ať se mistrovství světa nezúčastní!!
Řekněte mi přátelé ,kdo toho cvičeného orangutana a opilce může ještě VOLIT?
Jen stejný vypatlaný hňup.

Edik 78323  53 let 14.07.2018 09:09
[Andrej Babiš] Dobrý den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana, přeji pěkný den,tak máme vládu a poskoci jsou v šoku stejně jako po zvolení oblíbeného prezidenta Miloše Zemana!
EET jede jak dobře namazány stroj, zloději skončili nebo zkrachovali, počet nových restauraci daleko převýšil ty co své restaurace zavřeli, už se jim sebrance krást nevyplácí! A teprve teď jsem půjde ještě po těch co to ještě skoušeji, paní Schillerová říkala že bude nekompromisní!!
Učtenkovka získává na stále větší popularitě,po té co od mého kamaráda sestřenice vyhrála Ford Kugo,to u nás hraje každý,jen mi nejde do hlavy že jsem nemohl napsat kde si to auto měli vyzvednou!!
Vše klape a ostatní nevládní strany můžou jen kvíčet,a pro nás je to rajská hudba!!
Musíte hňupi více demonstrovat ,a né v počtu 15- 20 pomatencu,u parlamentů tech 120 placených poskoků nepočítám, už na víc nemají peníze!!
Tak přátelé Edik se loučí, máme oslavy v pondělí se ozvu!
Blbům a kolaborantům neodpovídat, ať se udusí zášti.

Avyboje 89154 14.07.2018 09:04
[Miloš Zeman] Je třeba aby nyní vládnoucí banda odpovídala za zadlužování Česka svým majetkem a i svoji zadnicí.Za zadlužování Česka jim znárodnit majetek a také za každou miliardu nasekaného dluhu straníkům zde v ládnoucích stran vyplatit jednu ránu na holý zadek bejkovcem.Když někdo neumí vládnout bez zadlužování Česka ,jako uměli komunisté,tak se nemá do vládnutí cpát.

Xl 37246 14.07.2018 08:18
[Andrej Babiš] Fifa ,vy jste té slušnosti taky moc nepobral.Kde je chyba? V rodičích?

Xl 37246 14.07.2018 08:16
[Andrej Babiš] Poslanecká sněmovna ,myslím demokraty ,pozbyla veškerou slušnost.Němcová,Kalousek Fiala,piráti.Proboha co jste to tam navolili? Toto je obrázek voličů.A to co demonstrovalo venku ,nemám ani pojmenování.Takto to vypadá 28 let po "revoluci"? Toto jsme chtěli?

Fifa74 37145  43 let 14.07.2018 08:14
[Andrej Babiš] Koblihy proč neustále A.Babiše oslovujete pane.Komunisticko ESTÉBÁCKO Slovenská Veš v Českém kožichu je jen a jen soudruh.A.Babi a 537;

DrRůžička 21218  71 let 14.07.2018 08:01
[Andrej Babiš] Dnes bude s určitostí pěkný den a přeji ho všem. K tomuto očekávání jsem došel poté, co jsem si přečet komentář pana Jiřího PEHE, také Václava KLAUSE st., kteří oba, velice věcně a rozumně vysvětlují konkrétní argumentací, že vláda není komunistická, že ani ta podpora není nebezpečná
a V. Klaus dokonce uvedl, že se komunistů nebojí. Vlastně ten dnešní stav a jak to s těmi komunisty v té vládě je a vlastně proč k tomu došlo, velice prostě, tak aby to čtenář pochopil, vysvětlují. Když ale poslouchám a srovnám s touto věcnou i lidskou argumentací vystoupení Fialy, Kalouska, Němcové, některých Pirátů, také představitelů pidi stran včele s Bělobrádkem a představitele starostů, tak vlastně ti komunisté s tím Babišem mohou i za to, že dneska bude ten pěkný den. A ti tlachalové, co nás straší a denně krmí návratem totality a návratem komunistů nechtějí vidět, že je to jinak, že tomu tak není, že se mýlí, že svými zoufalými výkřiky, alespoň mně, nemohou ani ten dnešní pěkný den pokazit. Pan Pehe mi nikdy moc svými komentáři k srdci nepřirostl, ale za ten jeho dnešní komentář, musím uznat, nejen "klobouk dolů". A v těch výměnách názorů pod tím mým, neurážejte se navzájem, je to hloupé a pak také nepěkné, že mám jiný názor, to nezmění žádná sebevětší urážka.
pokazit ten pěkný den

Xy 37246 14.07.2018 07:11
[Andrej Babiš] Pokud se zmíním o 66 jsem smazán. Toto nejsou str. AB ale Kalous. 66 projdou všechny bláboly.

Fanda 46426  72 let 14.07.2018 01:37
[Andrej Babiš] 66ko poslouchej hejhulo , panu Babiši ještě nic neprokázali tak s těma rukama opatrně , ale ty by sis už pár měsíců nemohl k PC sednout a dneska bys možná začal trochu vidět na jedno oko . V tvém případě by to Iránské právo muselo být ještě moc tolerantní protože by tě už nemněli kam řezat , v tvém případě bych to rád dělal i za poloviční odměnu a věř že poctivě hadrniku ,táhni už chrnět já jdu taky ,

Anonym 81166 14.07.2018 00:52
[Andrej Babiš] Zájem o Účtenkovku klesá, stát přesto vyplácí výhry za desítky milionů

Anonym 81166 14.07.2018 00:32
[Andrej Babiš] Krátkodobé půjčky s vysokým úrokem není nic jiného, než lichva. Takže Bureš prosazuje na primátora lichváře a zároveň blekotá, že bude proti lichvě bojovat. To už není ani k smíchu. Kdyby neexistovalo slovo chucpe, museli by ho kvůli Burešovi vymyslet..

Anonym 81166 14.07.2018 00:31
[Andrej Babiš] To se budou kšefty jen sypat. Tito lidé nemají strop. Bezohledně obchodují s neštěstím druhých. Vizitka Babiše.

Anonym 81166 14.07.2018 00:30
[Andrej Babiš] Vrána k vráně sedá, lichvář zbohatnuvší na bázi lidské hlouposti a lidské beznaději, potažmo na lidském neštěstí, to vše na jedné straně a druhá vrána, komunistický estébák, podvodník a křivopřísežník, takže oba křiváci a odporná individua!!

Anonym 81166 14.07.2018 00:29
[Andrej Babiš] Další lichvář multimilionář, který jde nezištně makat pro tudlecty vobyčejný lidi..

Anonym 81166 14.07.2018 00:26
[Andrej Babiš] Letos se v Praze na podzim před volbami budou místo koblih rozdávat levné půjčky.

Anonym 81166 14.07.2018 00:25
[Andrej Babiš] Takže Nacher bojoval proti amorálním bankovním poplatkům a nyní byl vyměněn za Stuchlíka, který na těch amorálním poplatcích vydělává?

Anonym 81166 14.07.2018 00:22
[Andrej Babiš] Babišovi nějak docházejí lidi.

Anonym 81166 14.07.2018 00:21
[Andrej Babiš] Lichvar Stuchlik chce byt primatorem Prahy, to je skvela perspektiva pro hlavni mesto.

Anonym 81166 14.07.2018 00:21
[Andrej Babiš] Nacher je z mnoha využitých, vyždímaných hlupáků, jako hadr na podlahu. Stuchlík s kašmírovou šálou má víc peněz na propagaci a kampaň. Větší šanci na zvolení. To, že je lichvář, to je "sprostá kampáň."

Anonym 81166 14.07.2018 00:20
[Andrej Babiš] Další anoňácké vemeno už Praha nerozdýchá. Tohle město potřebuje primátora, který má zkušenost se správou obce, zná historii, urbanismus, památky, dokáže přišlápnout taxikáře.. a ne jakéhosi Burešova kamarádíčka, který celý život honil rychlý prachy.

Anonym 81166 14.07.2018 00:18
[Andrej Babiš] Takže prachobyčejný lichvář u kterého si půjčí hotovost leda člověk s inteligencí Babišova voliče..

Anonym 81166 14.07.2018 00:18
[Andrej Babiš] My, voliči KSČM, již budeme volit pouze ANO.
Vždyť pan Stuchlík a paní Malá nám půjčí i na oběd v Čapím Hnízdě za pouhých 600 za osobu.

Anonym 81166 14.07.2018 00:15
[Andrej Babiš] Fincentrum, Partner, OVB atd. nepoustet do baraku! zbytečné výdaje pro klienta

Anonym 81166 14.07.2018 00:05
[Andrej Babiš] 23. ledna 2017
Česká spořitelna ukončuje spolupráci s poradenskou společností Fincentrum a podává na ni žalobu. Banka dospěla k tomuto rozhodnutí na základě opakovaného jednání této společnosti, které bylo v neprospěch ČS nebo ji přímo poškozovalo, sdělila v pondělí spořitelna.
Hlavním důvodem je podle spořitelny neoprávněné využívání značek Premier a Moje zdravé finance ze strany Fincentra. V současné době dochází používáním těchto značek společností Fincentrum k záměrnému matení klientů, na což si klienti stěžují, uvedla banka.
Jsou i jiné důvody, ale ty nejsou předmětem soudního sporu. Jde o některé praktiky Fincentra. Víme například, že společnost funguje v rozporu se svým vlastním kodexem chování pro poradce. Na slovenském trhu byla už dokonce kvůli nekorektním praktikám a agresivním technikám při náboru poradců vyloučena z Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců, uvedl generální ředitel ČS Tomáš Salomon.

Marie 10940  64 let 13.07.2018 23:59
[Karel Gott] Milý Kájo,k Vašim zítřejším narozeninám Vám přeji hlavně zdraví,báječné lidi kolem sebe a spoustu kulturních zážitků,spokojenost a mnoho lásky od svých nejmilejších

Anonym 81166 13.07.2018 23:58
[Andrej Babiš] Stuchlík je v současnosti generálním ředitelem Fincentra, jedné z největších společností zabývajících se finančním poradenstvím v Česku.

Anonym 81166 13.07.2018 23:58
[Andrej Babiš] Stuchlík, kterého nyní hnutí ANO premiéra Andreje Babiše vysílá do boje o Prahu, je spojen s investicí do společnosti Fair Credit, kde působí jako pasivní investor. Tato společnost je však známá tím, že půjčuje problematické krátkodobé půjčky do 150 tisíc korun s úrokem až 56 procent a RSPN (tedy roční procentní sazbou nákladů) až 82 procent.

Anonym 81166 13.07.2018 23:56
[Andrej Babiš] Novým kandidátem ANO na primátora Prahy zřejmě bude podnikatel Petr Stuchlík. Dosavadní lídr Patrik Nacher bude nahrazen i přesto, že zvítězil letos v dubnu ve vnitrostranických primárkách a měl podporu pražské organizace ANO.

Anonym 46426 13.07.2018 22:09
[Andrej Babiš] je těžko honit bycha když tomu rozumí jen kolaborant Fifa

Anonym 46426 13.07.2018 22:06
[Andrej Babiš] Fifo mamlasu nech si přerazit klepeta a zalez do té své německé nory lancouchu

Anonym 46426 13.07.2018 22:03
[Andrej Babiš] Fifáku ty jsi jen ubohý sudeťácký štváč = troubovitý Dolfa a ty mně taky puklé jelito

Edik 78323  53 let 13.07.2018 19:09
[Andrej Babiš] Přátelé velikána Miloše Zemana, nechte ty pitomce ať si píšou co chtějí,u moci už nikdy modré straky, Sudeťáci KDS o ostatních se ani nezmiňují nikdy nebudou,tak ať si léčí mindraky, psaním na víc poskoci nemají, přeji pěkný slunečný víkend!
Po neděli se určitě ozve hňupka 5822,řekl bych že napíše že se chystá asi už po patnácté na dovolenou do Arizony,ta už nikdy normální nebude,ale alespoň je sranda.Mejte se.

Jiří 46271 13.07.2018 18:48
[Andrej Babiš] Musíme počítat s tím,že pravice bude nové vládě házet klacky pod nohy kde bude moci,ikdyby tato nová vláda dělala sebelepší věci pro občany,tak pravice bude mít vždy připravenou nějakou kritiku! Jenže občané mají svůj rozum a tak poznají kde je dobro a kde je zlo! Poznají když tato vláda bude dělat pro občany dobré věci! Takže pravičáci zase utřou nos a budou konstatovat: Puč se nezdařil!

Jiří 46271 13.07.2018 18:33
[Andrej Babiš] Pane Mašín hodnotit tuto vládu,která byla teprve schválena můžete tak za 2 roky! Pak třeba nebudete hovořit o době temna,ale o době osvícení a rozkvětu ČR!

Xy 37246 13.07.2018 17:51
[Andrej Babiš] Tohle plácání FIFA a 66. Není normální.

Edik 78323  53 let 13.07.2018 17:09
[Andrej Babiš] Mašine 37100, už tu trávu nehul, přejdi na něco jiného začíná harašit!

Anonym 89154 13.07.2018 16:44
[Andrej Babiš] Čím dřív začne tvrdá ruka mladé generace dělat tvrdý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku,tím lépe pro tuto zemi.Na udělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku by byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty,to bude chtít dostat revolucí k moci pořádně na lumpy krutou ruku mladé generace.

Avyboje 89154 13.07.2018 16:35
[Miloš Zeman] To,že stáítní zástupci se svými velkými platy platí nájem pro chudé ukazuje co zde je za kapitalistický svinčík.Proto to vše musí mladá generace změnit.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150000 150500 151000 151500 152000 152500 153000 153500 154260

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti