Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 06.07. 22:50
[Miloš Zeman] Lidový prezident..Zatímco elity zúčastněných národů žvatlají s Trumpem, ten náš se válí v loďce jako ulovený vorvaň.

Anonym 17847 06.07. 21:17
[Miloš Zeman] Ohledně migrantů je třeba se držet zásady,že každý občan má za povinnost udělat v životě vše aby se další generace měla lépe než generace stávající.Když občané některé země toto nerespektují a nechají svoji zemi lumpům zbídačit,tak ať za uvedené sami platí a ne jít opruzovat do jiných zemí,že tam mají za povinnost ho dobře živit.Proto z tak lumpácké organizace jako je EU a NATO svižně zdrhat a znovu se vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska s jeho rozsáhlými trhy.Všechny lumpy co nás zatahli do područí EU a NATO za vlastizradu.odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Sabina 89138  26 let 06.07. 20:44
[Leona Machálková] Jeste bych rada rekla ze Leona Machalkova je podle me jedinecka ceska zpevacka..krasne zpiva..jeji pisnicky jsou nadherne..:):):)aj klipy na ty pisnicky ta pisnicka Den kdy se vrati laska k nam je nadherna..:)aj ta Konec detskych snu..kdybych nekdy mela tu moznost tak bych s ni chtela nekdy zpivat treba klidne tu pisnicku Konec detskych snu ta je nadherna..:):):)

Anonym 90186 06.07. 20:24
[Andrej Babiš] Redaktoři reagují podobně: Nezvládnou to sami, musí to schválit také senát. Ústavní změny nelze dělat bez toho, aby souhlasily obě komory. Ale co bude, když tu jednu komoru vypustíte?
Babiš na to není schopen odpovědět, tak uhýbá: Dobře, ale tohle pro mě není prioritní. Já jen popisuju, jak stát funguje. Kdyby takhle fungovaly firmy, všechny zbankrotují.
Opět jeho posedlost státem jako firmou. Proto by chtěl přímo volené starosty a žádné zastupitele a zrušit kraje. Že je demokracie také nějaká diskuze a vyvažování moci, o tom zřejmě nikdy neslyšel nebo to do jeho mozkové kůry nijak neproniklo. Přímo voleného starostu, který by si mohl bez zastupitelstva řádit, jak by chtěl, by prý pohlídali voliči. Jak ho budou hlídat ve stotisícovém městě, na to žádný recept nemá. Jak by taky mohl mít nějaké demokratické povědomí, při jeho normalizačním komunistickém původu a estébáckém agentství. O tom zřejmě na schůzkách se s. Šumanem moc nemluvili.
Měli jsme tady ve vládách už různé bývalé komunisty, ale ať byli, jací byli, někteří z nich byli aspoň chytří a věděli, že se hraje podle nových pravidel, a ta nová pravidla znali.
A tahle osoba by chtěla být premiérem. Nemohl by si tu ústavu aspoň přečíst, když má podle ní vládnout? Řečeno jeho slovy, ušetřili bychom si tak jednou dost času, peněz. A my dodejme i nervů a ostudy.

Anonym 90186 06.07. 20:22
[Andrej Babiš] Andrej Babiš, který je presumptivní premiér, jak tomu kdysi říkal Jiří Paroubek (pak z toho naštěstí houby bylo), projevil své neználkovství. Jak se ukázalo, chtěl by měnit ústavu, kterou ani nezná a neví, jak se to dělá. Vyšlo to najevo v jeho rozhovoru pro Lidové noviny 1. 7. (redaktoři Kateřina Surmanová a Ondřej Koutník).
Mluvilo se o zrušení senátu a snížení počtu poslanců. Čím méně politiků, tím lépe, tvrdí Babiš. Jenže pak hrozí, že přijde někdo, kdo malého počtu politiků využije a zabetonuje se tím, že změní ústavu. Žádný senát ho nezastaví, oponují redaktoři.
Dvě stě poslanců už dnes může přece změnit ústavu, pravil Babiš. Jenže to se plete.
Že je to nesmysl, na to poukazuje už server demagog: Ústava je v hierarchii právních norem tzv. ústavním zákonem, pro jehož změnu je třeba většího počtu hlasů, než je tomu u běžného zákona. Souhlas musí udělit 3|5 všech poslanců a zároveň 3|5 přítomných senátorů. Na rozdíl od běžného zákona, pokud neudělí souhlas také 3|5 senátorů, nelze jej nahradit větším počtem hlasů poslanců. V žádném případě tedy poslanci, byť v kompletní shodě, nemohou sami změnit ústavu, jak argumentuje Babiš. Vždy musí jít o vůli dvou komor.

Tynka 10913  19 let 06.07. 20:15
[Josef Vágner] Ahoj a 128512;hezky zpivas vim ze jsi hral kutne hore ale ja bouzel tam nebyla tak si preju kdybi si moch hrat zas okoli kotne hore ja pujdu natobe poprve faninka tynka.

Tynka 10913  19 let 06.07. 20:07
[Petr Bende] Ahoj a 128512;hezky zpivas byla jsem natobe jednou v kutne hore ale to jsem byla jezte mala ja bych si prala kdybi si moch zas hrat v okoli kutne hore faninka tynka.

Tynka 10913  19 let 06.07. 20:01
[Petr Janda] Dobry den a 128512;moc hezky zpivate tesim se na vas koncert kutne hore ja pujdu na vas poprve uz jste hral v koline ale ja tam bouzel nebyla tak snad ted to uz vijde faninka tynka

Anonym 18519 06.07. 19:38
[Ornella Štiková] Ornelo.Ta tvoje matka to je prase nechutný,humus,celebrita,luzák,extrament nehrubšího zrna.Měla jí matka vymočit odporný prase.

Anonym 90186 06.07. 19:28
[Andrej Babiš] Předseda hnutí BOS, plukovník Jaroslav Štefec, působil při prezentaci programu své formace jako chytrá horákyně. "Jsem zásadním odpůrcem vystoupení z NATO," odrážel zdánlivě prozápadně kritiku Severoatlantické aliance z publika. "Je lepší nyní zůstat v NATO než se nechat tlačit Evropskou unií do společné evropské armády," naznačil pak, že jeho "severoatlantická orientace" zase tak prozápadní není.
Zbytek poprvé po 28 letech mluvil na veřejnosti o armádě. Pochválil poslance, že v minulém týdnu ústavní většinou umožnili držitelům zbraní použít je podle vlastního uvážení v zájmu ochrany státu. "Zaplaťpánbu za ten zákon. Umožňuje vládě udělat domobranu z dvou set tisíc myslivců, kteří mají brokovnici. Většina z nás jsou myslivci, neznám organizovanější skupinu," prohlásil.
Dnešní nepřítel podle Zbytka není vidět, "ale je mezi námi". Smyčka kolem Česka se prý utahuje, v Paříži, Berlíně i ve Vídni se radikalizuje islamistická část populace. "Běžte do Vídně, tam se bojí jít žena i na nádraží, protože ji osahávají," tvrdí.
Ohlasy konference BOS v řadách odborníků na bezpečnost jsou negativní. "To je přesně to, co teroristé a fanatici chtějí, vytvořit islamofobii, a tím přiklonit na svou stranu muslimy, kteří se chovají slušně," řekl pro HN senátor a exministr vnitra František Bublan z ČSSD.
Podle bývalého federálního ministra obrany Luboše Dobrovského, který Zbytka po roce 1990 propustil z armády, jde o přímé ohrožení demokracie. "Zvolili jsme si politiky typu Zemana či Babiše, kteří dělají všechno pro to, aby oslabili naši demokracii. A v této oslabené demokracii se pak snadno množí struktury jako tato, která mi připomíná Lidové milice nebo nacistické SA," uvedl.

Anonym 90186 06.07. 19:26
[Andrej Babiš] Skoro jako na neonacistickém srazu si chvílemi mohl připadat návštěvník bezpečnostní konference, kterou minulý čtvrtek uspořádalo v hotelu Olšanka na pražském Žižkově nové politické hnutí BOS.
"Jsou to Židi, s židákama tu nejsou dobré zkušenosti. Proč je sem tahají? My chceme být Češi," ozývalo se z davu.
Plejáda obdobně ostrých výpadů proti demokracii, polistopadovému režimu, Evropské unii či NATO byla stejně pestrá jako složení účastníků.
Konferenci sice uspořádal nový politický subjekt, mající ambici dostat se do sněmovny, ale ústřední postavou byl muž, který pomohl dostat Miloše Zemana na Pražský hrad. Právě pod dohledem bývalého plukovníka Zdeňka Zbytka se totiž v současnosti kolem hnutí BOS (Bezpečnost, odpovědnost, solidarita) soustřeďují předlistopadoví vojáci a pohraničníci z Československé lidové armády.
Na akci dorazilo bezmála 150 lidí. A kromě es předlistopadových ozbrojených složek vystoupili i nejbližší spolupracovníci současného prezidenta a 8722; téměř výhradně s orientací na Rusko. Vedle exministra Zemanovy vlády Jaroslava Bašty, exposlance ČSSD Miloše Titze a současného poslance Zdeňka Ondráčka z KSČM, někdejší policejní "mlátičky" z roku 1989, byli přítomni zástupci prokomunisticky orientovaného Klubu českého pohraničí a Českého svazu bojovníků za svobodu.

Anonym 17847 06.07. 17:20
[Miloš Zeman] Na internetu píší,že starosta v Mexiku se oženil s krokodýlem.Asi mu došlo,že některé ženské mají hubu vetší nežý krokodýl,tak to udělal v zájmu svojí větší bezpečnosti.

Anonym 17847 06.07. 17:09
[Miloš Zeman] Zase zde vládnoucí dobytek cenzuruje-Po rebolucije třeba u cenzorů vybíjet celé jejich vlastizrádné rody.

Anonym 17847 06.07. 17:03
[Andrej Babiš] U cenzorů bude třeba po revoluci odporážet celé jejich vlastizrádné rody za škody co národu Čechů dělají.

Anonym 17847 06.07. 16:54
[Andrej Babiš] Zase zde vládnoucí dobytek cenzuruje.

Anonym 90186 06.07. 16:31
[Andrej Babiš] Na letošní Karlovy Vary Babiš a jeho tým nebudou vzpomínat dobře. Jeho nejbližší PR pracovníky Prchala a Kubovičovou ochranka nepustila na party televize HBO, se samotným Babišem zase nechtěla jít na večeři Uma Thurman. Vary asi budou mít problém

Anonym 90186 06.07. 14:47
[Andrej Babiš] OECD
V Česku se od počátku krize v roce 2008 snížila produktivita práce nejvíce ze všech států OECD.
I přes nízkou nezaměstnanost se v Česku od roku 2008 snížila reálná výše mezd, a to o více než 15 procent.
Podprůměrně si Česko vede při srovnání rovnosti příjmů mužů a žen, výdělky mezi pohlavími se liší přibližně o 45 procent.

Tynka 10913  19 let 06.07. 14:46
[Michal David] Dobry den a 128512;moc hezky zpivate moc bych si prala kdybi ste moch hrat v okoli kutne hory vim ze ste byl jednou v koline ale ja tam bouzel nebyla tak snad priste mejte se vase faninka tynka .

Tynka 10913  19 let 06.07. 14:22
[Lucie Vondráčková] A lucicko utebe taky doufam ze te snad nekdo pozve okoli kutne hory modlim se a jak faninka tynka.

Tynka 10913  19 let 06.07. 14:19
[Ewa Farna] A ewvicko vim ze jsi byla ted v nymburce ale ja bouzel nemohla natebe jit tak to teda snad vijde zas priste doufam a modlim se snad te nekdo zas bozve okoli kutne hory faninka tynka jo a mas hezkyho pejska a 128512;jak se jmenuje?

Anonym 10913 06.07. 14:13
[Janek Ledecký] Dobry den a 128512; moc hezky zpivate bylste v koline ale ja bouzel na vas nebyla ale budete hrat v kutne hore tak to uz snad vijde ja pujdu na vas poprve tak se mejte faninka tynka budu se tesit na vas koncert.

Tynka 10913  19 let 06.07. 14:02
[Jakub Smolík] Dobry den vase pisnicky se mi vazne lybi a 128512;faninka tynka

Tynka 10913  19 let 06.07. 13:57
[Petr Kolář] Ahoj petre a 128512;moc hezky zpivas moc bych si prala kdybi si moch hrat v okoli kutne hory vim ze si si hral dvakrat v kutne hore a pak jezte v caslavi ale ja tam tdycky bouzel nebyla tak snad priste uz opravdu tva faninka tynka

Tynka 10913  19 let 06.07. 13:44
[Martin Harich] Ahoj a 128512;hezky zpivas prala bych si kdybi si moch hrat v okoli kutne hory .

Tynka 10913  19 let 06.07. 13:09
[Lucie Vondráčková] Proste jsou super obe dve jdou to hvezdy lucka vondrackova i ewa farna mam vas holky obe 2 rada ste super obe dve a 128512; a 128512;

Tynka 10913  19 let 06.07. 13:06
[Lucie Vondráčková] Lucka vondrackova umi moc hezky krasne dobre zpivat a neni vubec namyslena vunec nanic si nehraje a ma hezky mili hlas a je prima herecka a lucka vondrackova nekrici kdyz zpiva je proste hrozne super mam ji proste moc rada a budu a jezte mam moc rada ewu farnou a budu tyhle holky proste budu myt rada faninka tynka a preju aby vihrali obe dve slavika lucka aby mela 1 misto a ewa aby mela hned 2 misto

Tynka 10913  19 let 06.07. 12:47
[Monika Absolonová] Jak jsem uz psala tady jednou monika absolonova hezky zpiva ale jen proste nechapu proc tenkrat rekla luce vondrackovi ze neumi zpivat to se muze stat prece vsem zpevakum nebo zpevackam ja samorejme chapu ze nekdo ma rad tuhle zpevacku a nekdo zas tamtu ale ja proste budu dycky fandit luce vondrackovi ta si proste zaslouzu slavika lucka vondrackova toho udala co nejvic proste faminka tynka .

Anonym 90186 06.07. 12:39
[Andrej Babiš] Dalším důvodem přistěhovalectví byl spor mezi vládnoucími Přemyslovci a zemskou šlechtou o podíl na moci a současně přistěhovalci byli vydatným zdrojem financí pro královskou pokladnu. Městské systémy byly často do zemí importovány kompletně jako zboží, včetně obyvatel a městských práv. Města, která byla dána svým statutem a právním rámcem, nikoliv velikostí nebo počtem obyvatel, vystřídala slovanské hrady a sídliště předměstského typu. Zakládala se i poblíž starých slovanských sídlišť, která pak rychle ztrácela na významu, až postupně s germánskými městy splynula. Čeští panovníci právo zakládat města zaručovali pouze nově příchozím, což souviselo s povinností stávajícího obyvatelstva odvádět dávky, kterých se panovníci nechtěli vzdát. Tak se stalo, že všechna města v Česku, s velmi málo výjimkami z doby pozdější, byla založena Germány. Pár příkladů týkajících se Prahy: Na přelomu tisíciletí vzniká na místě Poříče (dnes v okolí ulice Na Poříčí) německé sídliště, ve 12. století zakládají němečtí mniši Strahovský klášter, ve 13. století vzniká německé Město svatého Havla (Stadt des Hl. Gallus), Přemysl Otakar II. povolává Němce k výstavbě Malé Strany. Města na území dnešní Prahy byla spravována hlavně podle norimberského, švábského a magdeburského městského práva a jejich kombinací. V roce 1847 byl na Malé Straně, Hradčanech, ve Starém a Novém Městě podíl německého obyvatelstva (kriterion obcovací řeč) 57 %, v celém teritoriu tehdejší Prahy už jen 40 %.

Anonym 90186 06.07. 12:37
[Andrej Babiš] Přistěhovalectví vyvolalo celou řadu změn, obzvláště v zemědělství. Místo volů se začali používat jako tažná zvířata koně, zavedly se čtyřkolý vůz s pohyblivou ojí, chomout, železné pluhy a brány, kolečko (trakař), kosa nahradila srp. Vznikla možnost obdělávat větší plochy, produkce obilí rapidně stoupla, s rostoucí potravinovou základnou se začal počet obyvatelstva zvyšovat. Klučily se lesy, odvodňovaly se bažiny, začalo se s těžbou nerostných surovin. Ve velké části Čech musel les v nížinách a ve středních polohách ustoupit orné půdě. V nehostinných pohraničních územích zakládaly řády cisterciáků a premonstrátů kláštery proslavené mýcením lesů, přiváděly s sebou osadníky z německých zemí. Germáni přicházeli i ze vzdálených oblastí, jako jsou Flandry a Porýní. Najímáni byli tzv. lokátory, jakýmisi kolonisačními podnikateli, kteří z pověření majitele území podnikali s vlastním kapitálem. Když území osídlili, dostali za odměnu většinou dědičný úřad rychtáře, výčepní právo, velký pozemek. To je například zaznamenáno v pověsti o krysaři z vestfálského Hamelnu, v níž lokátor-krysař zlákal na Východ podnikavé mladé hochy a děvčata.

Anonym 90186 06.07. 12:36
[Andrej Babiš] Koncem 12. století a ve století 13. začali čeští panovníci ve velkém zvát obyvatelstvo ze západní Evropy do země, což souviselo s tamějším přelidněním. Vzhledem k zeměpisné blízkosti byli kolonisté především Germáni. Přinášeli s sebou řemeslnické dovednosti, znalosti hutnictví a stavby kamenných domů. Do Čech nepřicházeli pouze oni, nýbrž i Románi a Irové. Nově příchozí se stávali poddanými panovníka, na jazyku nezáleželo. Národnostní povědomí nebylo, existovala jen oddanost panovníkovi a zemi. Ti, kteří se přistěhovali do českých zemí, se za cizince nepokládali, ani za ně nebyli považováni.

Tynka 10913  19 let 06.07. 12:29
[Ewa Farna] Ahoj evicko a 128512;moc hezky zpivas mam te moc rada byla jsem natobe poprve v caslavi bylo to moc super ale mrzime ze jsem nestihla tvuj podpis nebo se stebou vifotit tak snad priste moc si preju kdybi si mohla hrat zas v okoli kutne hory a 128512;byla bych moc spokojena vesela tak se mej tva faninka tynka.

Tynka 10913  19 let 06.07. 12:11
[Lucie Vondráčková] Ahoj Lucinko a 128512; jsi hrozne super simpatycka usmevava moc hezky zpivas mas moc hezky hlas hrozne strasne moc bych si prala kdybi si mohla hrat v okoli kutne hory byla bych moc hrozne spokojena a stastna a 128512;jsi moje oblibena zpevacka mamte moc hrozne rada tva faninka tynka mejse .

Anonym 90186 06.07. 12:01
[Andrej Babiš] Skupina Július Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových kluků. Po kartách s názvy Július Šuman, István Léko, Ivo Rittig, Karel Randák, Miloš Zeman, David Rath, Radka Kafková, František Mrázek, Ivan Jonák, Alexej Beljajev, Ivo Svoboda, Jaroslav Faltýnek, Libor Široký, František Hákač a Radovan Krejčíř, Václav Klaus, Martin Pecina, Ivan Langer, Stanislav Gross, Marek Dalík, Peter Kovarčík, Jozef Kubů, Tomáš Pitr, Jiří Veselý, Ján Ducký a Alexandr Bílek, je tu další Miroslav Šlouf, bývalá pravá ruka prezidenta Zemana.

Anonym 90186 06.07. 12:00
[Andrej Babiš] Bez nátlaku to nebude možné, stojí mimo jiné v dokumentu, který se před několika hodinami objevil na síti. Má jít o tajný zápis z porady nejvyššího vedení Agrofertu z roku 2010. Nejdůležitější částí zápisu je bod pojednávající o nepřátelském převzetí konkurenční společnosti Agro Jevišovice Bohumíra Rady.
Z dokumentu vyplývá, že vedení Agrofertu v čele s Babišem, Faltýnkem, Cingrem a dalšími pečlivě chystalo kroky, kterými by velkou společnost svého konkurenta převzali, aby je to stálo co nejméně. Dokument zveřejnila facebooková skupina Klub okradených.Společně s Agro Jevišovice tehdy získal Babiš i 240 krokodýlů, které následně povraždili řezníci z Kosteleckých uzenin. Babiš dodnes prodává peněženky z kůží těchto krokodýlů.

Sabina 89138  26 let 06.07. 11:19
[Leona Machálková] Dobry den chtela bych rict ze se mi velmi libi jak zpiva Leona Machalkova ma skutecne nadherne pisnicky je to nadherna zpevacka..je velmi krasna..libilo se mi velmi jak zpivala v muzikalu Mamma mia nadherne:):):)je to skutecna zpevacka podle me Leona Machalkova je proste jedna nikdo a nic ju nenahradi..:):):)je proste uzasna zpevacka..libi se mi aj v tech klipech je velmi nadherna:)takova krehka coz se do tech klipu hodi krasne nadherne..moc se mi libi v tech klipech a ty jeji klipy..a nadherne zpiva skutecne..ma krasny hlas..nenahraditelny..libi se mi od ni velmi pisnicka Den kdy se vrati laska k nam..je velmi nadherna..:):):)

Anonym 17847 06.07. 10:47
[Andrej Babiš] Babiš na to,že on by dokázal v Česku vybudovat kapitalistický ráj tak na to ať zapomene,protože uvedené je troubovitost.Raději by měl vše co nahrabal odevzdat státu a pak se hlásit o místo kopáče uranu pro Temelín,tak se stát platným členem společnosti.

Anonym 17847 06.07. 10:44
[Andrej Babiš] Geometrickou řadou přibývá lidí,kterým došlo kam jsme to se sedmadvacet roků se zde vládnoucími lumpy dostali.Také přibývá lidí co se na internetu nebojí psát pravdu a tvrdou kritiku proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům.Proto to chce krutou revoluci vedenou tvrdou levicí mladé generace.Lumpy co Česko zbídačili odporážet co nejkrutěji na katovských mujčírnách.Důchodcům za jejich troubovitost,že nás do stávajícího kapitalistického svinčíku zatahli naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Anonym 5822 06.07. 06:13
[Andrej Babiš] Každý, kdo se nedá očkovat proti klíšťové encefalitidě, hraje ruskou ruletu o svůj život. V rozhovoru pro MF DNES to uvedl expert na klíšťata František Rettich. Šéf národní referenční laboratoře pro dezinsekci a deratizaci Státního zdravotního ústavu totiž během života sám onemocněl, a to jak encefalitidou, tak lymskou boreliózou.
Proto doporučuji Kj, nechat se očkovat, ale u dědka je to stejné marné, klíšťovou encefalitidou už onemocněl a je to znát na jeho příspěvcích. Dědulo nebudu mít nyní čas tě vytáčet do ruda, odjíždím s manželem za velkou louži. Heč:-)) Pa a hlavně nohy v teple, obkládky na přirození, a dostatek tekutin. Však v domově důchodců si tě ohlídají, možná dají za katr:-))

MichalTučný 81172  66 let 05.07. 21:09
[Petr Novotný] Kulisář a prodavač známek SSM

MichalTučný 81172  66 let 05.07. 21:08
[Petr Novotný] Petr Novotny - velký člen KSČ

Anonym 17847 05.07. 18:14
[Miloš Zeman] Sedmadvacet roků ta banda lumpů co se po komunistech prolhala k moci žene Česko do státního bankrotu.Když tito lumpové neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přžesto cpali je třeba je vykopat od koryt a pak co nejkrutěji vybít na katovských mučírnách za vlastikzradu.případně realizovat vybíjení celých těchto vlastizrádných rodů aby tak nemohli škodit národu Čeců i v dalších generacích.

Anonym 17847 05.07. 18:06
[Miloš Zeman] Hlavní cíl tahání migrantů do Česka a Polska je dostat tyto země do státních bankrotů aby nám mohli Něemci pak za naše dluhy zabrat Šudety.Protože se území stávajícího Izraele stává stále více pouští a polopouští,tak světové Židovstvo by odkoupilo zbytek Česka pro Židy.Přitroublý národ Čechů by pak odsunuli do stávajícího Izraele k podřezání od Arabů.Takto by končil Havlem slibovaný kapitalistický ráj pro národ Čechů.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo odporážet za vlastizradu na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Polákům by za dluhy Polska zabrali Němci tu část území co do konce války patřila k Říši.

Anonym 17847 05.07. 17:54
[Miloš Zeman] Pokud dá Česku EU nějakou pokutu,že nebereme migranty ,tak si na tuto pokutu nedlužit a svižně jí zaplatit z peněz co jsou na důchody.O uvedenou částku pak důchodcům snížit důchody.protože stávající důchodci jsou tím stádem blbů co nás do svinčíku EU zatahlo.Tak tímto způsobem léčit naše důchodce z troubovitosti.Pokud nějaká strana po volbách prosadí tahání migrantů do Česka,tak tuto stranu brát jako vlastizrádnou a zločineckou organizaci a vybíjet nejen vlastikzrádné straníky ,ale i jejich celé rody,aby nezatahovali záměrně Čechy do státního bankrotu a pak k úplné likvidaci národa.

Anonym 37216 05.07. 16:14
[Andrej Babiš] Káťo, teď si mi připomněla fór. Policie,okamžitě otevřete, víme, že jste doma, máte za dveřmi boty. Zpoza dveří se ozve: Ale to nejsem já, to nejsou moje boty.

Anonym 90186 05.07. 12:36
[Miloš Zeman] Nová budova Evropského parlamentu ve Štrasburku ponese od dnešního dne jméno někdejšího československého a českého prezidenta Václava Havla. Slavnostní inaugurace se kromě předsedy europarlamentu Antonia Tajaniho zúčastní také Havlova choť Dagmar a další hosté.

Anonym 90186 05.07. 12:34
[Andrej Babiš] Skupina Július Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových kluků. Po kartách s názvy Július Šuman, István Léko, Ivo Rittig, Karel Randák, Miloš Zeman, David Rath, Radka Kafková, František Mrázek, Ivan Jonák, Alexej Beljajev, Ivo Svoboda, Jaroslav Faltýnek, Libor Široký, František Hákač a Radovan Krejčíř, Václav Klaus, Martin Pecina, Ivan Langer, Stanislav Gross, Marek Dalík, Peter Kovarčík, Jozef Kubů, Tomáš Pitr, Jiří Veselý a Ján Ducký, je tu další Alexandr Bílek, nomenklaturní kádr, který se nyní ve svěřenském fondu stará o Babišův majetek.

Xxxl 37240 05.07. 12:28
[Andrej Babiš] S takovými jako jste vy určitě.

Anonym 17847 05.07. 12:01
[Miloš Zeman] Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.

Kj 37256 05.07. 11:58
[Andrej Babiš] Když se něco hýbe zdaň to. Pokud se to hýbe i potom zreguluj to. Jak se to přestane hýbat začni to dotovat. Už dvacet let sledujeme, jak se vše čím dál víc podřizuje zájmům státu. Silná ekonomická role státu, kde soukromé vlastnictví musí sloužit kolektivnímu prospěchu, byla základem fašistické ideologie Máme se na co těšit.

Kj 37256 05.07. 11:23
[Andrej Babiš] Soudružko 5822, vidím že máte krušné ráno. Asi to bude tím, že se probouzíte sama. Ani se tomu nedivím.
A ty klimakterické výlevy si prosím ušetřete, nikdo na ně není zvědavý. Snažíte se podsunout smyšlenou lež, Vy jste už skoro jako ten sedmilhář Babiš.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73680

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti