Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Kj 10920 05.04. 10:44
[Miloš Zeman] Co se týče daní a jejich výběru, je zřejmé, že EET navýšila ceny zboží, jídel a v budoucnu i služeb. Kdo to zaplatí? Samozřejmě, že ten poslední v řadě. To znamená zákazník, každý kdo si koupí rohlík, jídlo v restauraci, žárovku. Prakticky cokoli, ten bude platit nebo už paltí více. Toto sice může zvýšit příjem DPH do státní kasy, ale co z toho?
Položíme si tedy otázku. Myslíte si že stát umí hospodařit s těmito penězi lépe než ti co je platí v podobě DPH? Nebylo by rozumnější, aby si to každý nechal pro sebe a naložil s těmito penězi podle svého? Proč odvádět více, když se zadávají státní zakázky bez výběrových řízení, když EET zajistila neznámá firma jen tak, když někdo inkasuje dotace o kterých obyčejný občan vůbec nic neví natož aby o tom dokázal rozhodovat?
Proč platit vyšší daně když je potom státní úředník rozhází na podivné projekty nebo neefektivní výdaje. Proč platíme armádu 500 tis. státních darmošlapů. Proč si poslanci neustále zvyšují platy? A takových proč jsou tisíce.

Anonym 90186 05.04. 09:08
[Miloš Zeman] Finančním úřadům musíme přiznat, že se skutečně zvyšují daňové příjmy. Každý ať si udělá obrázek, jestli je to dobře a jestli je nutné ždímat i nejmenší živnostníky a jejich zaměstnance. Jestli by nebylo lepší zvýšit všem lidem (tedy samozřejmě i zaměstnancům) základní slevu na dani z příjmů, neomezovat výdajové paušály, jako to dělá stávající vláda, nebo zvýšit limit obratu pro povinnou registraci k DPH. Možná by pak nebylo tak výhodné soustředit obchody či kadeřnictví do velkých supermarketů a kadeřnických salónů ve městech, zatímco na venkově se často vyplácí zavřít živnost a otevřít sklad.
Na druhou stranu když Babiš už několik let neplatí vůbec žádnou daň ze svých každoročních přijatých úroků ve výši zhruba sto milionů z korunových dluhopisů, které mu vyplácí Agrofert, musejí se peníze najít u někoho jiného. Různé velké zahraniční koncerny dostávají od této vlády obrovské slevy na dani, takže je nutné sehnat peníze u někoho menšího a domácího.
Problém je, že souběžně s lepším vybíráním daní vláda taky dost utrácí. V minulém roce sice třeba oproti vládě Petra Nečase méně investovala (za stejně dlouhé období), ale zase toho více, jak se říká lidově, prožere. Letos je to s investicemi do budoucnosti ještě násobně horší. Zatímco loni vláda v lednu, únoru a březnu investovala alespoň 20 miliard, letos už je to jen o něco málo více než šest miliard. To máme pokles o nějakých 70 %. Lepší zítřky nás se starými známými socialisty, s novým, mladým a čerstvým Babišem ani s lidovci neminou.

Anonym 90186 05.04. 09:06
[Miloš Zeman] Ministerstvo financí vedené Andrejem Babišem musí povinně informovat o tom, jak se vládě daří hospodařit s penězi nashromážděnými na státních kontech. Téměř 40miliardový propad za pouhé tři měsíce roku 2017, jaký nyní oznámilo, je varováním i nepříjemným překvapením. Alespoň pro ty, kdo věřili ministru financí Andreji Babišovi (ANO), když začátkem roku tvrdil, že se díky lepšímu výběru daní zasloužil o přebytek za rok 2016.Důvody přebytku jsou úplně jiné a navíc zcela mimořádné. Jinak řečeno, hned tak se nebudou opakovat. Vzpomínáte si, čím byl velmi dobrý výsledek způsoben? Dary z Evropské unie. Pomohl také útlum investic a velmi nízké (nebo dokonce zá.orné) úroky z našich dluhů. Nízkým úrokům však bude konec po ukončení veřejně ohlášeného oslabování koruny (a znehodnocování úspor) Českou národní bankou. Samotné peníze z fondů EU stačily k tomu, aby byl výsledek za rok 2016 plusový. Tedy nikoli geniální ministr financí.Náhle je kohoutek penězovodu z EU v podstatě uzavřený a Babiš má problém. Bude muset přiznat, že minulé úspěchy ve skutečnosti nebyly jeho zásluhou. Jinak si teď totiž všichni, kdo mu věří, budou myslet, že za současným neuvěřitelným propadem státních čistých příjmů o 38 miliard a ještě 920 milionů k tomu vězí Babišova neschopnost.
Jak jsme tedy dopadli, pokud nebudeme brát v úvahu zdroje z EU (a z finančních mechanismů)? Za leden až březen 2016 nás vláda zadlužila dvanácti miliardami (čili asi 5,5 milionu za každou hodinu včetně noci). V roce 2017 činí nárůst dluhu způsobený vládou sice méně, asi 4,5 miliardy, ale zároveň došlo (i kvůli poklesu příjmů z EU) k rapidnímu poklesu investic do budoucnosti.

Kj 10920 05.04. 06:34
[Andrej Babiš] Paní Ludmilo, jako uctívačka Babiše se zatÍm můžete cítit lépe, ale to brzy přejde. Jsem rád, že kolem máte lidi kteří jsou normální.

Kj 10920 05.04. 06:30
[Andrej Babiš] Dne 18. března 2017 server Novinky uveřejnil Babišovu citaci: Kdybych chtěl odr..bá..vat stát na daních, tak moje firmy sídlí na Kypru. Babiš se totiž neustále snaží vysvětlit, jak to bylo s jeho korunovými dluhopisy a podezřelými akvizicemi kolem firem, které se objevily v nedávno zveřejněných auditech.
Háček je ovšem v tom, že Babišova firma Romneya, která koupila společnost od Milana Sládečka, měla své sídlo právě v Kyperské republice.

Kj 10920 05.04. 06:20
[Andrej Babiš] Babišův PREOL se v posledních třech letech stal jedním z hlavních dodavatelů bionafty pro Čepro, které je ovládané ministerstvem financí. Tržby PREOLU dosáhly v roce 2015 výše 6,4 miliardy korun. Na dani z příjmu ovšem PREOL odvedl státu pouhých 363 00 Kč. Pokud provedeme jednoduché srovnání s vesnickou hospodou, jejíž roční tržby budou 320 00 Kč, pak by podle daňového modelu Babišova PREOLU měla hospoda odvést na dani z příjmu pouhých 18 Kč. Neměla by se Finanční správa a ministerstvo financí zaměřit spíše na takového firmy? Měla! Ale to by ji nesměl řídit majitel těchto firem.

Anonym 94158 04.04. 22:57
[Miloš Zeman] No koukám, že dříve nápaditý mladý muž 90186 prochází jakousi změnou. Myslím si, že dění ve světě dnes vnímá skrz Ordinaci v "perverzní" zahradě. Či snad "halušky"? V částech Sýrie po útěku IS se našly materiály pro hromadné otravné látky s označením země, která dle amerických soudů má platit za dvojčata. Syřané v exilu? Kým jsou placeni? Asi také mecenáši ze "zálivu"?

RTichavský 18593  50 let 04.04. 22:14
[Andrej Babiš] Dobrý den pane Babiši.
Do dnešního dne jsem Vám vcelku ( i přes určité výhrady ) fandil.
Informací, kterou jsem před chvílí dočetl ( viz. níže ), jste se pro mne ( a spoustu lidí z mého okolí ) stal nevolitelným a úplně nedůvěryhodným.
Citace textu:
Prezidentský kandidát Jiří Drahoš doporučuje přesunout soukromou Středoevropskou univerzitu miliardáře George Sorose do ČR..
A stejně jako Drahoš se vyjádřil i muž, který aspiruje na druhou nejvýznamnější ústavní funkci. Ministr financí a předseda favorita příštích sněmovních voleb ANO Andrej Babiš. Ten rovnou slíbil, že bude o její přesun do Prahy usilovat.
Konec citace.
Ani netušíte, kolik lidí u nás jste tímto absolutně šíleným rozhodnutím a postojem naštval..
Copak nemáte k dispozici informace, co je Soros zač a za jakým rozvratem v různých zemích stojí?! ?

Ludmila 89100  61 let 04.04. 22:06
[Andrej Babiš] Pane Babiši.Jsem obyčejná žena ve starobním důchodu.CHtěla bych Vám touto cestou popřát hodně zdraví a úspěchů jak v osobním tak profesním životě.Nerozumím politice,ale od té doby co jste ministrem financí.Cítím se lépe jako ončan naší krásné vlasti.V mém okolí jsou lidé,kteří Vám nevěří.Jávám fandím.Staráte se o blaho naší zěmě.A pokud máte hodně peněz,přeji Vám je ze srdce.Jako laik prostě vám věřím.Snažíte se dělat hodně pro nás obyčejné lidi.Nemám tituly,mám velkou rodinu a díky Vám se nám žije lépe.Děkuji.

Anonym 31168 04.04. 17:47
[Miloš Zeman] Pro 94158.Jaroslav píše z počítačů svých milenek,kterým musí za tuto službu poskytnout náležitou sexuální údržbu,takže se nadře jako kůň,ale říká co by neudělal pro to aby se Česko vyhlo státnímu bankrotu.Dokavad mu slouží zdraví a pořád se mu dobře staví,tak jde do toho.

Anonym 31168 04.04. 17:37
[Miloš Zeman] Podnikatelům co zaměstnávají cizince,místo našich lidí,je třeba na každého takového zaměstnance předepsat k náhradě průměr,který stát vydá na jednoho nezaměstnaného.Tak podnikatelům dojde,že je lepší zaměstnávat Čechy.

Anonym 90186 04.04. 16:36
[Miloš Zeman] Letecký útok v syrské provincii Idlib si dnes vyžádal nejméně 58 obětí, včetně 11 dětí. Desítky dalších lidí byly zraněny. Tvrdí to exilová Syrská organizace pro lidská práva (SOHR), podle níž jsou oběťmi civilisté. SOHR uvedla, že útočila letadla syrské vlády či jejího podporovatele Ruska a že byl použit toxický plyn.

Anonym 90186 04.04. 16:29
[Miloš Zeman] Pro 94158
Třeba Putin. Něco podobného už v minulosti nařídil. Ještě než byla novinářka Politovská zavražděna, tak odhalila, že při masakru v moskevském divadle byli mezi teroristy agenti FSB. Dále odhalila, že jeden údajně mrtvý člen čečenského komanda z Dubrovky přežil, a nyní pracuje pod jinou identitou v Putinově tiskovém oddělení. Tenkrát nechal Putin odkráglovat zhruba 170 civilistů. V podstatě se jednalo o řízený teroristický útok nařízený Putinem. Většina rukojmích zemřela na následky otravy plynem, který jim tam Puťka nechal pustit.
Při obdobném masakru v Beslanu mají opět na triku většinu obětí ruské federální síly. Když přemisťovali teroristi zajatce z hořící tělocvičny do jednoho křídla školy, tak na toto křídlo zahájili Rusové těžkou dělostřeleckou palbu. Hasit hořící tělocvičnu nařídili Rusové až dvě hodiny po vzniku požáru. Ti co tam uvízli uhořeli za živa. V křídle budovy rozstřílené těžkým dělostřelectvem zahynulo 110 zajatců. Celkem zahynulo 330 zajatců z toho 186 dětí.
V obou případech Putin potřeboval záminku, aby mohl okleštit svobodu Rusů. Obdobnou záminku potřebuje i dnes, protože Rusům se žije stále hůře a začínají remcat. Metro mu poslouží k tomu, aby zakázal veřejná shromáždění.

Anonym 94158 04.04. 15:49
[Miloš Zeman] 90186, jsi vůbec člověk? Kdo může zneužít takové neštěstí ke špinavostem?

Kj 10920 04.04. 13:41
[Andrej Babiš] Temná minulost Babiše a jeho "podnikání".
1. Nejasnosti o jeho spolupráci s STB, absence lustračního osvědčení.
2. Nejasnosti ohledně jeho převzetí společností Petrimex a Unipetrol.
3. Nejasnosti ohledně vstupního kapitálu firmy Agrofert.
4. Pochybnosti ohledně anonymních akcionářů v kauze Čapí hnízdo a možné zneužití dotací pro malé a střední podniky.
5. Obcházení Zákona o střetu zájmů, z důvodu dosazení přítelkyně ministra a advokáta společnosti Agrofert do vedení svěřeneckých fondů.
6. Neustálého zvyšování dotací pro společnost Agrofert.

Daniela 62146  45 let 04.04. 13:16
[Karel Gott] Dobrý den pane Gotte. Svým nepochopitelným jednáním jste se nemile dotkl všech cca 40.00 lidí, kteří se přišli s Věrou Špinarovou rozloučit. Tentokrát jste pořádně šlápl vedle. Pochopím, že jste se nemohl zúčastnit. Nepochopím však tak elementární ztrátu slušnosti. Nerozloučil jste se ani květinou.

Anonym 81824 04.04. 08:31
[Andrej Babiš] (1)
Všichni si jistě uvědomujete, proč bývají různé kolektivy v různých lidských sférách různě úspěšné. Jako příklad si můžeme vzít partu dělníků na stavbě. Taková parta se skládá v podstatě vždy z tahouna (málokdy jich bývá víc), neutrálních pracovníků a konečně pár lemplů, nefachčenků a hlupáků. Parťákem vždy bývá tahoun a hlupáci jsou upozadněni. Kdyby tomu tak nebylo, firma by to mohla zabalit. Čím sofistikovanější problematikou se kolektivy zabývají, tím víc je potřeba vzdělaných tahounů schopných společnost posunout dopředu. Aby se mohla jakákoli společnost úspěšně rozvíjet, hledá ty nejlepší a s hloupostí nepočítá, hloupost společnosti totiž nemá co nabídnout!

Anonym 81824 04.04. 07:47
[Andrej Babiš] odborné řešení bývá jednoznačné politické řešení bývá záhadné a často špatné
xx
protože je výsledkem kompromisu..demokracie..
kdyby byl výsledkem v armádě kompromis bez plnění rozkazů
je bitva předem prohraná

Pavlík 79078  58 let 04.04. 07:32
[Bára Štěpánová] Dobrý den Báro. Děkuji, že jste za nás drobné podnikatele zabojovala u FU s názornou ukázkou Andrejova tunelu. Omlouvám se, že jsme neměli odvahu se tam vyfotit s Vámi. Jak budu v důchodě (pokud se dožiju) tak budu na každé akci proti Andrejovi. Milujeme Vás a nezapomeneme. Posíláme pusinky z Moravy

Magdalena 83667  52 let 03.04. 23:04
[Bára Štěpánová] Milá Báro, moc vám fandím a obdivuji vaší sílu a nadšení. Jsem také rebel jdoucí proti všemu a někdy chčijící proti větru. Ono je lepší mluvit, než mlčet i když někdy nikdo nenaslouchá. Někdy se stane, že ten signál někdo zachytí a nemusí to být mimozemšťani. Kdyby někdy byl ve vašem životě čas, tak bych vás ráda pozvala do na dobrý kafe v soukromém klubu (Centrum Druid, Davídkova 24, Praha 8). Pozvěte se sama a volejte Magdu 725031703, nebo Toma 603245117 a přijďte posedět u kamen, nebo na zahradu. Není to až tak komentář, ale vzkaz. Signál :-) MT

Magdalena 83667  52 let 03.04. 23:03
[Bára Štěpánová] Milá Báro, moc vám fandím a obdivuji vaší sílu a nadšení. Jsem také rebel jdoucí proti všemu a někdy chčijící proti větru. Ono je lepší mluvit, než mlčet i když někdy nikdo nenaslouchá. Někdy se stane, že ten signál někdo zachytí a nemusí to být mimozemšťani. Kdyby někdy byl ve vašem životě čas, tak bych vás ráda pozvala do na dobrý kafe v soukromém klubu (Centrum Druid, Davídkova 24, Praha 8). Pozvěte se sama a volejte Magdu 725031703, nebo Toma 603245117 a přijďte posedět u kamen, nebo na zahradu. Není to až tak komentář, ale vzkaz. Signál :-) MT

Anonym 90186 03.04. 22:09
[Miloš Zeman] Verze s KGB potažmo FSB je určitě pravdivá a přesně koresponduje se současnou situací v Rusku. Jen se divím, že Kreml obětoval pouze takovou hrstku občanů. Že by klucí vyměkli?

Anonym 94158 03.04. 21:52
[Miloš Zeman] Opět smutná zpráva, tentokrát z Petrohradu. Teroristé se ozývají v celé Evropě. Evropa musí mít centrální informační systém a ne se hádat o žárovky. Národní experti by měli být v ústředí i v centrálách Francie, Německo, Itálie, Polsko a Rumunsko a jednat okamžitě! V Evropě je asi 2 miliony mužů vojenského věku z válečných zemí. Jakou máme jistotu, že nedojde k jejich vyzbrojení?

Anonym 81824 03.04. 18:55
[Andrej Babiš] Kj 10920
Politici (i voliči) zřejmě zapomněli, že nejlépe se žije tam, kde je právní řád jasný, stručný, přehledný a hlavně reálně vymahatelný. K čemu je občanovi 400 nových předpisů za rok, když jim nezřídka nerozumí ani profesionál v oboru právo, ani úředník, který má na starosti jejich dodržování
xx
je rozdíl mezi politikem a odborníkem.. a proto to tak dopadá
odborné řešení bývá jednoznačné politické řešení bývá záhadné a často špatné

Anonym 18519 03.04. 18:55
[Lucie Bílá] maringotku s koníkem jsme prodali ani slepice po vesnicích nekrademe,Věnujeme se zpěvu

Kj 10920 03.04. 16:00
[Andrej Babiš] No jistě, katovské mučírny jsou nutné. Politikům je třeba dát do ruky bejkovec a všechny je zavřít do malé klece. Tam si mohou vysvětlit své postoje a názory. Otevřel bych ji až ve chvíli kdy zůstane na živu jen jeden. A ten bude mít pravdu.

Kj 10920 03.04. 15:58
[Andrej Babiš] Mylným přesvědčením politiků, že všechno v životě je nutno zvlášť legislativně regulovat (za všechny například neustále předkládaný zahrádkářský zákon), možná přirozenou snahou každého úředníka přesvědčit o své nepostradatelnosti a zakotvení svého postavení formou chrlení legislativních návrhů. Jedním z důvodů je i populistická snaha aktuálně vládnoucích politiků dávat na odiv svou pracovitost - podívejte se, kolik zákonů jsme za volební období připravili!
Politici (i voliči) zřejmě zapomněli, že nejlépe se žije tam, kde je právní řád jasný, stručný, přehledný a hlavně reálně vymahatelný. K čemu je občanovi 400 nových předpisů za rok, když jim nezřídka nerozumí ani profesionál v oboru právo, ani úředník, který má na starosti jejich dodržování

Kj 10920 03.04. 15:46
[Miloš Zeman] Policie: Dětské por.. do Zemanova počítače nenahráli hackeři.
Podle informací Aktuálně si na závadný odkaz zřejmě klikl omylem sám Zeman.
Takže se můžeme dohadovat zda skutečně omylem??
No ono v deliriu se může stát lecos.

Anonym 31168 03.04. 15:42
[Andrej Babiš] Pro Kj.Katovské mučírny potřebuje zbídačené Česko jako soli protože to je nástroj na udělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Také to chce zlumpačelým důchodcům vyplácet povětšině důchod na holý zadek bejkovcem za to že pomohli lumpům k moci a nechali jim Česko rozprodat,zadlužit a rozkrást.Prostě bude nutno z důchodců udělat kádrovou rezervu na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů a ne dluhy převádět na mladou generaci hned jak se dítě narodí.

Anonym 90186 03.04. 15:41
[Miloš Zeman] Státní rozpočet se vyvíjí nejhůře za posledních pět let.

Kj 10920 03.04. 15:38
[Andrej Babiš] 81824 hezká čísla
nicméně až skončí dotace tak bude mít Agrofert zaměstnanců nula

Anonym 81824 03.04. 12:03
[Andrej Babiš] Kj 10920
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí,to aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.
xx
ty zase žvaníš..
kde by se ti líbilo.. v Severní Korei?

Anonym 31168 03.04. 11:53
[Andrej Babiš] Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí,to aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 81824 03.04. 11:38
[Andrej Babiš] Kj 10920..
Název Počet zaměstnanců Meziroční změna
1. Policie ČR 49 636 686
2. Česká pošta 31 316 - 426
3. Ministerstvo obrany 29 512 1 161
4. Ministerstvo spravedlnosti 26 463 396
5. Agrofert 25 193 2284
6. Škoda Auto cca 25 00 400
7. Skupina ČD 23 954 - 209
8. ČEZ cca 20 00 147
9. Správa železniční dopravní cesty 17 382 51
10. Ahold Czech Republic cca 17 00 beze změny

Anonim 21723  52 let 03.04. 11:20
[Věra Špinarová] vecna skoda vas hlas byl nezapometulny bute chybet mnoha lidem

Jana 62146  54 let 03.04. 11:03
[Karel Gott] Pane Gotte, vaši omluvu, že jste nebyl na pohřbu Věry Špinarové neberu.
Chápu, že jste nepřijel, ale asi nejste taková socka, abyste nemohl
poslat kytici nebo věnec. Styďte se!

Kj 10920 03.04. 09:05
[Andrej Babiš] V roce 2014 byly všem společnostem Agrofertu podle neoficiálních čísel odpuštěny daně ve výši 1,476 miliardy korun. Tato suma zřejmě nikomu nic neřekne, pokud není s něčím srovnána. Tak tedy o rok předtím v době, kdy podnikatel Babiš nebyl ministrem financí a vlivným politikem - nedostal Agrofert ani jednu daňovou výjimku. A za předchozích patnáct let dal stát (ministerstvo financí) Agrofertu daňové úlevy ve výši 2,15 miliardy.

DANIEL 90618  46 let 03.04. 08:34
[Zuzana Bubílková] Nezlobte se prosim vas ,chci se zeptat jestli je mozne se s vami setkat nekdy v Praze.Diky.DANIEL

DANIEL 90618  46 let 03.04. 08:21
[Zuzana Bubílková] Pani BUBILKOVA dobry den,chci vam podekovat za vasi praci,kterou delate pro tento narod,bohuzel ten jeste spi.Meli by jsme se probudit a udelat neco pro sebe a svoje deti.Jeste jednou diky.CERT ..BUDOUCI LIDOVY PRESIDENT CESKE REPUBLIKY 2018.

Karla 7852  45 let 03.04. 08:04
[Marie Rottrová] Jste po Věrce Špinarové jednička.

Anonym 7852 03.04. 08:02
[Marie Rottrová] Skláním se před paní Marií. Na pohřeb své rodačky z Ostravy Věrky Špinarové ani vteřinu nezaváhala a přiletěla až z dalekého z Mexika. Zatím co jiné " hvězdy" pro novináře svůj smutek vyjádřily prohlášením, že jim dochází že smrt už loví i v jejich řadách. Litovaly sebe .
Paní Marie, Ostraváci umí neskonale milovat ale ani nezapomínají na křivdy.
Vy jste se svou lidskosti ještě pevněji zapsala do naších srdci, tak jako paní Špinarová.

Anonym 81824 03.04. 07:20
[Andrej Babiš] Kj 10920xx03.04. 07:01
tak to sis dovolil dost..
Tak se těšte do důchodu, už Vám moc času nechybí.
Třebas se ho ještě dočkáte než stačí Babiš vytunelovat státní pokladnu.

Anonym 81824 03.04. 07:14
[Andrej Babiš] Kj 10920
žvaní z cesty.. provokater

Kj 10920 03.04. 07:01
[Andrej Babiš] Pane Gartnere. Jako uctívač StBáckych metod toho lháře Bureše máte jistě také stejně temnou minulost?
Asi je Vám jedno, že Bureš dovede hospodářství ke krachu dle vzoru Chorvatska. Víte, že v Chrvatsku museli snížit důchody, protože stát je na huntě? Tak se těšte do důchodu, už Vám moc času nechybí. Třebas se ho ještě dočkáte než stačí Babiš vytunelovat státní pokladnu.

Gartner 37110  62 let 03.04. 04:51
[Andrej Babiš] všichni jenom žvatlají a to ještě jako anonym, férovost vy pisálkové

Gartner 37110  62 let 03.04. 04:40
[Andrej Babiš] nikdy na Vás nedám dopustit,

Gartner 37110  62 let 03.04. 04:36
[Andrej Babiš] ten vidlák Kalousek ať už se stáhne se se svým žvatlou na orlík

Gartner 37110  62 let 03.04. 04:25
[Andrej Babiš] Andreji, už když jsi začínal, tak jsem ve městě Most za Tebe bojoval, ale ten krát tam vládl součastný mministr žp a další dobré lidi tam nepřípustil, byl jsem zklamaný a šel jsem od toho. politika se dělá od nás obyčejných lidí.Mám 20 let v hlubině a 20 let v pojišťovnictví a myslí ,že bych ti mohl radit, s úctou Jaroslv Gärtner , tel. 602614024
é

Gartner 37110  62 let 03.04. 04:05
[Andrej Babiš] Je to nejlepší politik, od roku1989 a vždy mu budu věřit a ať mi konečně už jednou zavolá 6026140224

Anonym 94158 02.04. 23:09
[Miloš Zeman] Kdo jinému jámu kope má ze to dobře zaplaceno.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70460

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti