Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Meritokracie 95163 29.06.2013 14:18
[Jiří Čunek] Co se mi ,tak honí hlavou? Asi ,to ,že není žádná politická strana ,která by dala něco do pořádku od revoluce 1989! Určitě tady chybí jedna jediná strana.Tímto vyzývám všechny aby se chytli této myšlenky a podpořili a nebo založili takovou stranu .Ta strana by se mohla jmenovat intelektuální strana .Tou stranou se rozumí ,že by v této straně byli pouze osobnosti a špičky svého umění a nebo řemesla .Kapacity z lékařství umění vědy a dosaženého řemesla .Podmínkou věk od 40 let a min praxe ve svém oboru 15 let .Tím bychom dosáhli ,že lékařství bude šéfovat lékař ,že ministr financí bude ekonom a ne chemik! Že chemik bude ve vědě co se týče životního prostředí! Že ministr školství bude učitel! Že ministr průmyslu bude významný podnikatel! Že ministr práce bude člověk,který tu práci zná a něco o ní ví! Že ministerstvo zahraničí povede člověk ,který v této oblasti pracoval např.pan Tomio Okamura! A mohl bych pokračovat ..Potřebujeme schopné lidi aby vyšli s poza politických s korumpovaných stran! Potřebujeme ministra spravedlnosti a další ,kterým se nechce vstoupit do žádné politické strany ,protože s nimi nesympatizují .Tím je všechno s pečetěno a zem se utápí v dluzích díky neumětelům ,kteří dělají zákony jak oni se zrovna vyspí ale nedívají se ,co po nich ta zem žádá .Pokud mě někdo vyslyší a založí stranu slušných lidí ,kteří si zakládali na své práci a na svém jménu ,takovou stranu já osobně budu volit! Jelikož budu vědět ,že můj hlas bude ve správných rukou! Potřebujeme Intelektuální lidi-potřebujeme aby o nás začali rozhodovat schopní lidé ,kteří vědí co dělají ve svých profesí -potom bude dobře této zemi .)

Meritokracie 95163 29.06.2013 14:17
[Karel Schwarzenberg] Co se mi ,tak honí hlavou? Asi ,to ,že není žádná politická strana ,která by dala něco do pořádku od revoluce 1989! Určitě tady chybí jedna jediná strana.Tímto vyzývám všechny aby se chytli této myšlenky a podpořili a nebo založili takovou stranu .Ta strana by se mohla jmenovat intelektuální strana .Tou stranou se rozumí ,že by v této straně byli pouze osobnosti a špičky svého umění a nebo řemesla .Kapacity z lékařství umění vědy a dosaženého řemesla .Podmínkou věk od 40 let a min praxe ve svém oboru 15 let .Tím bychom dosáhli ,že lékařství bude šéfovat lékař ,že ministr financí bude ekonom a ne chemik! Že chemik bude ve vědě co se týče životního prostředí! Že ministr školství bude učitel! Že ministr průmyslu bude významný podnikatel! Že ministr práce bude člověk,který tu práci zná a něco o ní ví! Že ministerstvo zahraničí povede člověk ,který v této oblasti pracoval např.pan Tomio Okamura! A mohl bych pokračovat ..Potřebujeme schopné lidi aby vyšli s poza politických s korumpovaných stran! Potřebujeme ministra spravedlnosti a další ,kterým se nechce vstoupit do žádné politické strany ,protože s nimi nesympatizují .Tím je všechno s pečetěno a zem se utápí v dluzích díky neumětelům ,kteří dělají zákony jak oni se zrovna vyspí ale nedívají se ,co po nich ta zem žádá .Pokud mě někdo vyslyší a založí stranu slušných lidí ,kteří si zakládali na své práci a na svém jménu ,takovou stranu já osobně budu volit! Jelikož budu vědět ,že můj hlas bude ve správných rukou! Potřebujeme Intelektuální lidi-potřebujeme aby o nás začali rozhodovat schopní lidé ,kteří vědí co dělají ve svých profesí -potom bude dobře této zemi .)

Meritokracie 95163 29.06.2013 14:16
[Václav Klaus] Co se mi ,tak honí hlavou? Asi ,to ,že není žádná politická strana ,která by dala něco do pořádku od revoluce 1989! Určitě tady chybí jedna jediná strana.Tímto vyzývám všechny aby se chytli této myšlenky a podpořili a nebo založili takovou stranu .Ta strana by se mohla jmenovat intelektuální strana .Tou stranou se rozumí ,že by v této straně byli pouze osobnosti a špičky svého umění a nebo řemesla .Kapacity z lékařství umění vědy a dosaženého řemesla .Podmínkou věk od 40 let a min praxe ve svém oboru 15 let .Tím bychom dosáhli ,že lékařství bude šéfovat lékař ,že ministr financí bude ekonom a ne chemik! Že chemik bude ve vědě co se týče životního prostředí! Že ministr školství bude učitel! Že ministr průmyslu bude významný podnikatel! Že ministr práce bude člověk,který tu práci zná a něco o ní ví! Že ministerstvo zahraničí povede člověk ,který v této oblasti pracoval např.pan Tomio Okamura! A mohl bych pokračovat ..Potřebujeme schopné lidi aby vyšli s poza politických s korumpovaných stran! Potřebujeme ministra spravedlnosti a další ,kterým se nechce vstoupit do žádné politické strany ,protože s nimi nesympatizují .Tím je všechno s pečetěno a zem se utápí v dluzích díky neumětelům ,kteří dělají zákony jak oni se zrovna vyspí ale nedívají se ,co po nich ta zem žádá .Pokud mě někdo vyslyší a založí stranu slušných lidí ,kteří si zakládali na své práci a na svém jménu ,takovou stranu já osobně budu volit! Jelikož budu vědět ,že můj hlas bude ve správných rukou! Potřebujeme Intelektuální lidi-potřebujeme aby o nás začali rozhodovat schopní lidé ,kteří vědí co dělají ve svých profesí -potom bude dobře této zemi .)

Meritokracie 95163 29.06.2013 14:16
[Petr Nečas] Co se mi ,tak honí hlavou? Asi ,to ,že není žádná politická strana ,která by dala něco do pořádku od revoluce 1989! Určitě tady chybí jedna jediná strana.Tímto vyzývám všechny aby se chytli této myšlenky a podpořili a nebo založili takovou stranu .Ta strana by se mohla jmenovat intelektuální strana .Tou stranou se rozumí ,že by v této straně byli pouze osobnosti a špičky svého umění a nebo řemesla .Kapacity z lékařství umění vědy a dosaženého řemesla .Podmínkou věk od 40 let a min praxe ve svém oboru 15 let .Tím bychom dosáhli ,že lékařství bude šéfovat lékař ,že ministr financí bude ekonom a ne chemik! Že chemik bude ve vědě co se týče životního prostředí! Že ministr školství bude učitel! Že ministr průmyslu bude významný podnikatel! Že ministr práce bude člověk,který tu práci zná a něco o ní ví! Že ministerstvo zahraničí povede člověk ,který v této oblasti pracoval např.pan Tomio Okamura! A mohl bych pokračovat ..Potřebujeme schopné lidi aby vyšli s poza politických s korumpovaných stran! Potřebujeme ministra spravedlnosti a další ,kterým se nechce vstoupit do žádné politické strany ,protože s nimi nesympatizují .Tím je všechno s pečetěno a zem se utápí v dluzích díky neumětelům ,kteří dělají zákony jak oni se zrovna vyspí ale nedívají se ,co po nich ta zem žádá .Pokud mě někdo vyslyší a založí stranu slušných lidí ,kteří si zakládali na své práci a na svém jménu ,takovou stranu já osobně budu volit! Jelikož budu vědět ,že můj hlas bude ve správných rukou! Potřebujeme Intelektuální lidi-potřebujeme aby o nás začali rozhodovat schopní lidé ,kteří vědí co dělají ve svých profesí -potom bude dobře této zemi .)

Plátce 78198  61 let 29.06.2013 13:27
[Tomio Okamura] Pane Okamura,Vaše prohlášení,ať si cigáni vytvoří svůj vlastní stát a vystěhují se,to je balzám na duši pro všechny poctivě pracující lidi-daňové poplatníky.Tito paraziti a podnikatelé přes své rozmnožování,kdy plodí další zloděje,násilníky s odporem pracovat jsou nežádoucí.Chce to více agitace z Vaší strany a věřte,že co se toho týče,budete mít spoustu příznivců-poctivých lidí.

Karel 89103  61 let 29.06.2013 06:40
[Daniel Hůlka] Pane Hůlko, jste spokojen se soudruhem Zemanem? Asi vám nikdy nedojde, že jste se přiřadil k bolševikúm a podílel se tak přibližení ke Kremlu, stejně tak, jako soudružka Bohdalová a jí podobní vyhořelí "umělcí".

Mvuldavid 37211 29.06.2013 02:58
[Michal David] kde muzu konecne vynadat tomu sumarovi davidovi?

Ivana 90343  47 let 28.06.2013 18:19
[Jaroslav Dušek] Dobrý den,

Jaroslav Dušek spěje k tomu stát se lidskou bytostí nebo možná už jí je,to musí vědět on sám.Je jako čerstvě narozené dítě - nezáludné,opravdové,pravdivé.Vždycky,když mám k tomu příležitost,si ho ráda poslechnu a přeji mu všechno dobré.

Anonym 21710 27.06.2013 22:34
[Petr Nečas] Nyní, pár dní, co u nás opět řádila
povodeň, nastal čas pro účtování. Naše
skromná vláda a zvláště pan ministr financí
Kalousek, by nám nyní měli vysvětlit, kde
jsou peníze z povodňového konta. Na toto
konto byly strhávány z platu všem výdělečně
činným peníze, na pokrytí škod, způsobených
povodněmi. Nikde nebylo zveřejněno, že byla
tato daň zrušena! Takže by na tomto kontě
měla být slušná řádka miliard, a kde jsou??
Nyní by se měly z tohoto konta začít
vyplácet všem postiženým náhrady. Nebo pan
Kalousek použil tyto peníze na zaplácnutí
děr ve státním rozpočtu, tak jako použili
peníze na vyplácení důchodů? Každý z těch
postižených, by se měl ptát, kde ty peníze
jsou a pokud se zjistí, že nikde nejsou, což
je při tom "dobrém" hospodaření naší vlády
více než pravděpodobné, popohnat všechny
zodpovědné před soud.

Anonym 90039 27.06.2013 16:21
[David Rath] Rath ke kulu,socani budou zpivat.

Karel 89634  61 let 27.06.2013 06:22
[Petr Nečas] To, co tady je, korupce, zlodějny, různí nečasové, paroubkové, klausové, šloufové a spousta mafiánsko-zlodějských politiků, i naivní a závistiví lidé, to vše je produkt bolševika. Stejně jako ve všech bývalých sovětských koloniích. Od Šumavy po Ural. Kde jsme mohli být (ekonomicky i morálně), bez poddanství Kremlu. Bolševik to morálně zdevastoval na další a další generace.

Jarka 82994 27.06.2013 00:09
[Michal David] S díkem smekám před Vámi a Luckou.Jsem moc ráda,že jsem se stala malou bublinkou v tom vroucím kotli Areny.Měla jsem pocit,že se na chvilku zastavil čas.

Marie 21285  64 let 26.06.2013 22:52
[Iva Huttnerová] Nikdy jsem nevynechala pořad Domácí štěstí.Moc se mi líbil,bylo to takové pohlazení po duši,škoda že něco podobného už není.Také její zahrada v časopisech,prostě nádhera.Hodně zdraví atnám ještě dlouho děláte radost.

Terka 21311  10 let 26.06.2013 13:14
[Ondřej Brzobohatý] Ahoj miláčku jsem do tebe zabouchlá až po uši!!

Valca 83223  14 let 26.06.2013 12:46
[Josef Vojtek] ahoj pepo ty showmene moc se mi libíš to jsem zvědavá co si nachystaš přisti rok čau štramáku.

Marie 83223  13 let 26.06.2013 10:38
[Miroslav Donutil] ahoj miroslave mi se jeste nezname jsem tvoje nova fanynka tvoje vtipy jsou fakt dobry cau.

Maruška 83223  20 let 26.06.2013 10:33
[Rytmus] ahoj já se jmenuju maruška rytmus moc líbíš víš ahoj já tě mioluji

JOSEF 18883  61 let 25.06.2013 21:47
[Jiří Čunek] Zase Ištván.Holt na trní nerostou hrozny.ODS si za to může sama.Zlu se nemá ustupovat.Odvolali Veseckou a Ištván zaútočil na ně.Vesecká by tyto nezákonosti neprovedla.Už jednou byl Ištván za nezákonnosti vyhozen.

Anonym 82565 25.06.2013 18:34
[Karel Schwarzenberg] Zeman si léčí mindráky za neúspěch před 10ti lety.Když za jeho přičinění vládl Gross a tajemně bohatl to nikomu nevadilo.Vše se zametlo pod koberec.

Kajulinka 31055  10 let 25.06.2013 17:12
[Ewa Farna] mám tě ráda už od mala a zpívám si tvé písničky a už mám od tebe hoodně podepsaných věcí jsi fakt dobrá!!

Alena 83182  50 let 25.06.2013 13:04
[Jiří Čunek] Pane Čunek jak si vůbec Vy dovolujete kritizovat spravedlnost v tomto státě! Jste obyčejný podrazák, který by měl držet hubu!! Nechte p. Istvana na pokoji at koná!! Zalez do nory!!

Lucie 83266 25.06.2013 00:01
[Jaroslav Dušek] Setkani s Jardou Duškem pro mne bylo velice prijemne a i kdyz jsme spolu prohodili pouze par slov, tak az obejmuti mi dalo neco vic, protoze to cele neni o tech slovech, ale o tom jaci jsme..a on je nejen svuj, ale je v nem cosi uklidnujiciho a usmirujiciho..co se preneslo i ke me. Je to clovek velmi otevreny a chtela bych ho potkat znova a mit vic casu na prenos techto energii :o) Opravdu je moc fajn..:o) komentare zde nechci a nebudu komentovat, protoze .. jak se kdo vyjadruje, tak proste takovy je a z nejakeho, me neznameho, duvodu to tak citi a tak to ma byt:o) jde proste svoji vlastni cestou:o)

Andrea 88234  39 let 24.06.2013 21:30
[Marek Taclík] Marek je prostě neskutečný sympaťák, jako herec i jako člověk. Kdyby mi bylo tak o 20 let méně, také bych si mu řekla o podpis :-). A narodil se 9.5. jako můj táta :-). Přeji mu v životě jen to dobré a hlavně samé krásné role, kterými nás bude bavit.

Anonym 21782 24.06.2013 19:56
[Marta Kubišová] Marta exsceluje jako hlavní postava ve svém muzikálu Touha jménem Einodis který pro ní byl specielně napsaný všem doporučuji je to krásný a nezapomenutelný zážitek Marto děkujeme!

DomčaALeňa 85127  12 let 24.06.2013 17:40
[Ben Cristovao] Ahoj Bene :
Prosím mohl bys nám poslat dva autogramy na moji adresu(Na Chmelínku 63 Prosenice).
Jsme tvoje velké faninynky 982998299829982998299829.

Honza 89132  51 let 24.06.2013 09:39
[Jiří Čunek] Tak co zacinas mit strach,ze se jeste otevre tvoje kauza z drivejska? Ty ubozaku,nech policii a st.zastupce Istvana pracovat a starej se o to o co mas!

Jana 88209  11 let 23.06.2013 19:48
[Ewa Farna] Za pár let bude červenat se za svoje chovaní v "super star",eště je moc mladá na porotce.Občas byla až moc trapná.

Halyna 88209 23.06.2013 19:35
[Pavol Habera] Je velice charizmatický muž.

Sloboda 95163  45 let 23.06.2013 13:36
[Petr Nečas] Pane čistý neměl jsi asi dávat ruku do vosího hnízda .) A nazvat policii partou plukovníků! Dělali jen svojí práci a mají chránit a bránit od takových jako jsi ty! A pan Kalousek je otrokem svých lží tam přijde parta taky .Oni tu chobotnici rozpletou nebojte se chlapci!!

AlkoholNe 95163  40 let 23.06.2013 08:17
[Oldřich Kaiser] Za vším hledej ženu :)) Víte kdo pije chce zapomenout na starosti a nebo si je nechce připouštět ve střízlivém stavu .Pokud máte někoho rád přestanete pít a nebo brát drogy .Všechno jde silou a podporou pro koho právě žijete a máte rádi .Takže já Oldovi fandím vzkazuji pi alkohol jen jako ze soupeřem .Vždy si dej hranici - např.si řekni jdu jen na dvě piva a hned si je zaplať.Za prvé ti už bude trapné si po těch dvou další objednat a pokud nebude ,tak jsi alkoholik a ten zákeřný soupeř tě poráží kam jen vejdeš!! Zkus to a pokus se jaká jsi silná osobnost .Potom si vrátíš sebedůvěru a nebudeš se stranit za ty ostatní .Oldo držím ti palce aby ses vrátil tam kam patříš .Pít jak d..l skleničku za skleničkou dokáže každý ale říci dost pánové mám jiné povinnosti , dokáže málo kdo a tam ty podle mně patříš do té skupiny :)).Buď silný a dokážeš ještě hodně věcí - uvidíš

Fill 88297  60 let 23.06.2013 06:50
[Tomio Okamura] pokud se nebude obklopovat lidmi jako je zloděj myšlenek Jaroslav Popelka a přeběhlíky ze strany ODS a nepustí si do nového hnutí nikoho z TOP 09 tak se mu to možná podaří.Z mrtvé zkorumpované mafiánské strany začínají všichni prospěcháři utíkat. Z TOP 09 zase mají nařízeno obsazovat vrcholné funkce v jiných stranách a rozkládat je zevnitř

Liliana 78066  28 let 22.06.2013 20:57
[Barbora Mottlová] vzdyt je to normalni k..a vypočítavá

Vlastenec 18816 22.06.2013 15:42
[Petr Nečas] Myslim,ze ani vymena fotek Necase,nic nemeni ne soucasne situaci.

Hmmm 95163 22.06.2013 01:54
[Petr Nečas] Řeknu Vám všem ,že dnešní režim kapitalismu okrádání všech , není to pravé ořechové!! Od roku 89 prosím porovnávaje se mnou všichni co se opravdu zlepšilo .( a z čeho všichni žijeme na úkor koho!! .( Jsou to jen lži a umělé vytváření státních dluhů co všichni potřebují a potom jsme všichni jejich ovce .Tento svět je založen na bankovnictví a potřebuje zadlužené ovce a podotknu i hloupé .(( protože právě Vy jste měli mít už svůj majetek svojí odvedenou prací jako ten co Vám říká ,makej mám málo .((!! Kapitalismus jako myšlenka je dobrá ale nesměla se dostat do rukou těm co dnes vládnou .(( A věřte mi!

Privatizace 95163 22.06.2013 01:41
[Václav Klaus] Řeknu Vám všem ,že dnešní režim kapitalismu okrádání všech , není to pravé ořechové!! Od roku 89 prosím porovnávaje se mnou všichni co se opravdu zlepšilo .( a z čeho všichni žijeme na úkor koho!! .( Jsou to jen lži a umělé vytváření státních dluhů co všichni potřebují a potom jsme všichni jejich ovce .Tento svět je založen na bankovnictví a potřebuje zadlužené ovce a podotknu i hloupé .(( protože právě Vy jste měli mít už svůj majetek svojí odvedenou prací jako ten co Vám říká ,makej mám málo .((!! Kapitalismus jako myšlenka je dobrá ale nesměla se dostat do rukou těm co dnes vládnou .(( A věřte mi!

Marek 81146 21.06.2013 22:43
[Helena Vondráčková] Paní Helena - krásná dáma, zpěvačka, prostě perfektní člověk ve své profesi. U nás není žádná jiná zpěvačka, která by měla tak široký rejstřík -tanec zpěv i zjev. Přeji mnoho krásných let a písniček.

Della 21226  50 let 21.06.2013 14:19
[Anna K] Dobrý den, dostala jsem se do stejné situace jako vy a marně hledám diskusi nebo názory žen na komplex. onkol. centra v Praze. Prosím, nemohla byste mi poradit, kde hledat? Děkuji a přeji pevné zdraví.

Anonym 95197 20.06.2013 19:13
[Petr Nečas] chudacek ani na jidlo nebude mit penize.Asi zalozime konto a budeme mu posilat penizky. Az ho zavrou tak tam dostane najist.

ZdeněkFremr 94252  62 let 20.06.2013 15:31
[Petr Nečas] Děkuji za nastolený trend v politice i národním hospodářství!
Přeji hodně zdraví a úspěchů!

Cikán 19312  56 let 20.06.2013 09:01
[Zuzana Bubílková] 965896589658Oni se prostě dobrovolně KORYT nepusí! Taky se vrcholní čeští politici zdraví: "DÍKY ZA KAŽDÉ NOVÉ RÁNO! "

Anonym 89123 20.06.2013 01:57
[Karel Schwarzenberg] shoot shoot..

Anonym 89123 20.06.2013 01:55
[Karel Schwarzenberg] zu vás vy,nebude to dlouho trvat,fix|fix|fix

Anonym 89123 20.06.2013 01:51
[Karel Schwarzenberg] zaplatit mé rodině milióny korun|dolarů,ty ze zj,GSPS

Anonym 89123 20.06.2013 01:47
[Karel Schwarzenberg] jdi do pe ty he zj,i s kalouskem

Anonym 89123 19.06.2013 22:07
[Karel Schwarzenberg] stamilióny mi zaplatíš,ty ze zj

Anonym 89123 19.06.2013 20:32
[Karel Schwarzenberg] víš čeho si vážím,že se odporoučíš do pe,ty se zj..

David 66101  14 let 19.06.2013 16:14
[Rytmus] rytmus je frajer

Anonym 7972 19.06.2013 14:41
[Miroslav Topolánek] Tpolánek by místo vykřikování o nějaké justiční mafii,nebo juntě,měl národu objasnit kam se poděly miliony korun určené na podporu radaru USA na našem území.Rovněž miliony dolarů z rozpočtu USA.Pokud skončily v rukou senátorů,kteří pro radar USA na našem území hlasovali,tak je třeba na katovské mučírně,co nejkrutěji,odporazit za vlastizradu,nejen Topolánka,ale i uvedné senátory.Ukazuje se ,že ODS byla od samého počátku pouze banda zločinců zrazující a zbídačující tuto zemi.

Xxx 83432  33 let 19.06.2013 13:53
[Miroslav Topolánek] Doudám ,že si brzo pujdes sednout ty špíno zlodějská :)

Sloboda 95163  45 let 19.06.2013 13:51
[Petr Nečas] 21225 demokracie vlastně není a nikdy bohužel nebude ,protože demokracii si každý udělá podle svých zákonů .Podívejte se po roce 89 jak se tady naložilo s demokracií .A do roku 89 pro některý demokracie byla právě vrcholem , pokud se nezajímal o politiku měl bydlení , práci a i ten spokojený rodinný život. V dnešní demokracii si tu demokracii musíte vytvořit jako to dělají politické špičky .Jsou mimo zákon běžné demokracie, příkladem uvedu ,jejich příjmy nikdo nedohledá za co ty miliony jsou na jejich účtech .A potom si tu demokracii jejich , můžou zaplatit a to je ta korupce v celém světě .Takže demokracie vlastně je jen amíkovská propaganda .Hodně lidí jim na to skočila a po 24 letech tady máme tu demokracii na vlastní kůži ji poznáváme dennodenně.A kdo bude chtít ,tak pochopí jak to myslím . Zkuste někam přijít a říci jim vždyť je tu demokracie proč se s tím něco nedělá :))a slušně Vás pošlou víte kam :((

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148170

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti