Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 5822 12.06.2017 14:26
[Miloš Zeman] Už zde vládnoucí lumpové co zbídačili Česko už zakazují zpívat písničku,že zadluižili a zbídačili stát.Proto to chce krutou revoluci a vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těch lumpů co ho po údajné revoluci nahrabali.Chce to dostat k moci velice krutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 14.02. 10:43
Když se zeptáte Agrofertu, proč vydal jednokorunové dluhopisy, které si koupil pouze jejich vlastník, protože nikdo jiný neměl šanci, tak existuje jedna jediná odpověď: Protože z nich jeho vlastník nechtěl platit daň. A takovéto operace jsou nezákonné a finanční správa z nich má vyměřit daň.
Také když jsme v roce 2013 zjistili, že několik podvodníků mezi nimi i Andrej Babiš se takhle zachovali, tak jsme zaprvé udělali novelu, která to neumožňuje, a zadruhé jsme řekli, že v roce 2014, až poprvé nebudou chtít zaplatit tu daň, tak se jim finanční správa vysměje a řekne: Vy jste podváděli, zneužili jste zákon, to neplatí a my vám tu daň vyměříme a k tomu vám dáme pokutu a k tomu vás dáme policajtům.
Protože zneužívání zákona je prostě trestný čin. Problém je, že v roce 2014 největší z těch podvodníků, to byl Andrej Babiš, byl v tu chvíli ministr financí a finanční správa najednou zapomněla na své povinnosti. A zapomíná na ně dodnes.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Andrej Babiš tam také kritizoval, že jste coby ministr financí v roce 2013 ty korunové dluhopisy nezdanil.
To je absurdní, není potřeba je zdaňovat, je potřeba zdanit jenom ty, kteří podvádějí a obcházejí zákon. Není žádný důvod trestat desetitisíce domácností za to, že je ministr financí podvodník. Desetitisíce domácností si koupily korunové dluhopisy s tím, že nebudou zdaněné, a je fér, že si je mohl koupit každý, kdo chtěl.
Když se zeptáte, proč stát tenkrát vydával dluhopisy v nominální hodnotě jedné koruny, tak existuje jasná odpověď: Aby mohly být prodávány reinvestiční dluhopisy, kde úrok v hodnotě 11 korun bude překlopen do dluhopisů, a to se jinak než jednokorunovými dluhopisy nedá udělat.

Anonym 90186 14.02. 10:42
Vicepremiér Andrej Babiš v neděli v České televizi mimo jiné řekl, že jste vydáním korunových dluhopisů v roce 2011 coby ministr financí připravil stát o 13 miliard korun. Co na to říkáte?
Je to absolutní nesmysl. Možnost vydat korunové dluhopisy byla v zákoně zakotvena od roku 1993 a já tu možnost použil v roce 2011 s tím, že tam byl jasný praktický a ekonomický důvod. Bylo to pro desetitisíce domácností, kterým bylo potřeba připsat reinvestiční dluhopis v nominální ceně jedné koruny.
Tam prostě nominální cena jedné koruny, která se zaokrouhlovala dolů, měla jiný důvod než neplacení daně. Tohoto kroku zneužili podvodníci, z nichž asi nejvýznamnějším podvodníkem je současný ministr financí, který si nekupoval dluhopisy státu, ale který jako předseda představenstva Agrofertu vydal dluhopisy s nesmyslně vysokým úrokem a jako investor si... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 12.06.2017 14:25
[Miloš Zeman] Stránky ovládly dva úchylní staříci. Děkuji, už nemíním psát svůj názor na cokoliv.

Kj 19556 12.06.2017 10:50
[Andrej Babiš] Pro Anonym 5822.
O jakých výsledcích mluvíte. Žádné krom negativních za Babiše nejsou. Jinak Babišův spis visí na netu, tak si to klidně můžete pročíst.
A co se týče těch dvou žen. Řekněte co dělaly v osmdesátých letech? Pokud jsou tak bezůhoné tak nám sdělte čím se živily. Asi toho víte více než já.

Dana 85618  27 let 12.06.2017 07:50
[Ondřej Sokol] Ondro jses nejlepsi a moc krasnej

Anonym 5822 12.06.2017 07:19
[Andrej Babiš] Jsem velmi ráda za zavedení EET. Volím p.Babiše z důvodu, že mi jako jediný z té bandy připadá, že ví o čem mluví. A hlavně jsou za ním, jako za bývalým ministrem financí, vidět výsledky, pozitivní výsledky. Což se ovšem nedalo říct o Sobotkovi a Kalouskovi. To jsou jasné skutky, které snad pochopí i primitiv. Dva příspěvky jsou až dost na to, že jsem někoho rozžhavila do běla :-), že? Pa

Anonym 5822 12.06.2017 07:11
[Andrej Babiš] Kj, vy jste provokatér, to je jisté. Netřeba urážet lidi, které neznáte, jak víte, že pan Babiš, p Jourová a Krnáčová, byli přisluhovači STB? Kde máte důkazy? To je na žalobu, uvědomte si, že za takové urážky můžete být zažalován, i když se jedná z vašeho hlediska o pouhou diskuzi. Takhle chápete demokracii? Urazit kdykoliv kohokoliv anonymně? Do očí byste to těm lidem zcela určitě neřekl, na to jste velký srab. S takovými lidmi, jako jste vy, netřeba jednat v rukavičkách, nemohu se zbavit pocitu, že právě vy máte s STB a komunisty hodně společného. Už jenom to, jak neustále zdůrazňujete, že nejste komanč. Také neustálé zmiňování drahoty, mne to nepřipadá takové jak píšete, platy se zvyšují, důchody také, sociální dávky také, tak si prostě kupte bůčku méně, budete alespoň zdravější a myšlení jasnější. Hezký den. A nezapomeňte opět bušit do klávesnice celý den, beztak nemáte zřejmě nic smysluplnějšího na práci.

Kj 19556 12.06.2017 06:22
[Andrej Babiš] Františku, je to Váš názor. Máte na něj právo stejně jako právo svobodně volit.
Můj názor je jiný a vždy jiný byl. Já si myslím, že svoboda a demokracie jsou spojeny s kompromisem stran, které mají podobné cíle. Čím více je v koalici a posléze v parlamentu stran, a čím je vláda a parlament nejstabilnější , tím lépe. Stabilita vede k diktatuře. To jistě vidíte všude, kde vládnou režimy desítky let. Tam nelze hovořit o demokracii, natož o svobodě. Říkáte, že máte právo vyjádřit svůj názor. Tak si toho važte. Může se to rychle změnit.
A politické procesy tu už byly, v padesátých letech, a nemusíme chodit daleko
, i za kořalěníka Zemana. Procesy Šrejbr nebo Mach. Ty nastartoval Zeman, zakázka zněla obvinit známé osobnosti z čehokoli a trestat. Prostě ruský model. I tak se dá prezentovat moc.

JFrantišek 90212  62 let 11.06.2017 23:42
[Andrej Babiš] Nikomu nebudu vnucovat svůj názor a za odlišný názor než mám já, jsem svým způsobem rád. Smaozřejmě když se jedná o slušnou diskusi. Nechci se přít ale já žádné jiné strany,které by měly šanci dostat se do parlamentu, než ty staré neznám.Občas se nějaké povede získat procenta a hned se z ní stane přisluhovačka těm "mocným".Pro mě je p.Babiš alternativa, která by mohla řadu věcí napravit.Buďte pane Kj.19556 ujištěný, že ve většině stran jsou "Jourové a Krnáčové". Já ty dámy neznám tak Vaše slova nemohu posoudit. Je to pro mě ale jednotlivost,která by neměla mít žádný význam ani vliv na program ANO.Stejně jako boj taxikářů.Je těžké, se o něčem takovém bavit a program politické strany podle toho hodnotit a ukazovat na jednotlivce, nebo jednotlivosti ze svého okolí.Každý určitě najde okolo sebe spoustu křivd a bezpráví a může s tím argumentovat.Já si jenom myslím, že politickou scénu jak ji známe po roce 1989 by bylo potřeba vyměnit.Pokud zůstanou u moci Sobotkové Kalouskové,Fialové a jím podobní tak mně můžete věřit,že nás nic pěkného nečeká.Byl bych rád kdyby některá z té spousty stran o kterých mluvíte se ve volbách výrazně prosadila aby nemusela dělat pucfleka.Dle mého názoru v spoučasné době jiná silná alternativa současné vládní garnituře než je hnutí ANO neexistuje.Já bych se toho nebál.Uvidíme.

Anonym 94158 11.06.2017 23:09
[Miloš Zeman] Milý 90186, napiš také něco o Kalouskovi. Třeba jak dával podplukovníkovi od policie dobré rady jak vyšetřovat zločiny TOP 09. Vyšetřovatel se nepolekal a tak uhodil na policejního prezidenta. Ten se také nepolekal a byl cestou dobrých přátel na inspekci ministra vyhozen. Nějací lidé z této inspekce jsou dnes stíháni za jiné delikty. Jak to bylo s tím zataresením letadla cisternou a další stovky kalouskovin. Volební boj je veden vulgárně a bolševicky jako ve 48. roce. Přesto za poslední 4 roky se česká ekonomika pomaloučku přibližuje v HDP k průměru EU. Výrazně se snížil počet občanů pod hranicí chudoby. Máme se lépe a pokud neuspějí Herman s Kalouskem, bude ještě lépe. Češi potřebují dobrého prezidenta, a to minimálně jako je dnes pan Zeman. Je naprosto jedno, kdo to bude. Nesmí ale stranit zločinu a podílet se na rozkrádání majetku státu, potažmo nás českých občanů. Je jen otázkou proč byl pan Drahoš vyhozen, či proč utekl z Akademie věd. Slušní lidé z toho místa odchází opravdu až pod kytičky. Z blízké minulosti máme přehršel negativních prezidentů. Každý z nás obyčejných lidí si nepřeje vrátit dobu za Kalouska. Věžím, že po volbách na hermanoviny, kalouskoviny a jiné sprosťárny si nikdo nevzpomene. Bolševici ve 48. roce dělali totéž.

Kj 19556 11.06.2017 21:56
[Andrej Babiš] Františku, o Jourové a Krnáčové nenajdete do roku 1990 vůbec nic. Jako by se teprve narodily. Ve skutečnosti to byly přísluhovačky StB. Proto si také Babiš vzal pod křídla.
Smazaly temnou minulost a hrají si na lidumily. A spousta ovcí jim naletěla.

Kj 19556 11.06.2017 21:38
[Andrej Babiš] Františku, snad je změna potřebná? To nevím, ale co vím, že Babišova sekta prolezlá karieristy a stébáky není cestou k demokracii, ale přesně naopak. Nutné já také rozlišovat demokracii a svobodu. Demokracii jsme zatím uhájili, ale o velkou část svobody jsme již přišli. A s Babišem bychom přišli o zbytek.
Zkuste si něco zjistit o minulosti Krnáčové nebo Jourové. Budete se divit co je to za lidi.
Jinak alternativních volitelných stran je tu spousta. Bohužel se lidé bojí je volit, aby jejich hlas nepropadl.
Tyto strany mají skvělé programy, ale chybí jim člověk, který slibuje nerealistické sny. Nežijí totiž ve lži, ale v realitě. A tu dnes nikdo slyšet nechce. Raději volí prolhané populisty, karieristy, kteří jdou jen po moci a výhodách. Uvědomte si, že když v táhněte posledního Bezdomovce, koupíte mu sako a dáte na první místo kandidátky volitelné strany, tak příště bude sedět v parlamentu. A ty ovce co jej volili ani nenapadne pochybovat.

Anonym 90186 11.06.2017 20:30
[Miloš Zeman] 19. února 2004, 8.09
Babiš: Měli bysme se vidět co nejdřív. Mám ještě jeden nápad. AB.
Kafková: Kdykoli po 12. hodině.
Babiš: Hilton?
Kafková: OK.
19. února 2004, 18.36
Babiš: Áno?
Kafková: Já jsem na místě a vy tady nejste.
Babiš: Máte to v obálce?
Kafková: Nemám. Mám to mimo obálku.
Babiš: Do pr.ele katastrofický Já tam přijdu za půl hodiny. Nechte to u vrátného, dejte mu to do ruky, že se pro to zastavím do půl hodiny. Omlouvám se, já musel vyřídit něco súrného.
Kafková: Dobře.
19. února 2004, 19.51
Kafková: Došlo to v pořádku?
Babiš: Mám to. Dík.
Kafková: OK.
V obálce byly dokumenty. Babišův Agrofert v té době usiloval o významné pohledávky z portfolia státní agentury, takže potřeboval informace, jak upozorňuje Kmenta.

Anonym 90186 11.06.2017 20:28
[Miloš Zeman] Kafková bývalá nejlépe placená česká státní úřednice, která zastávala post v představenstvu České konsolidační agentury. Za korupci ve formě vzetí úplatku 400 tisíc korun a vynášení informací ji na počátku listopadu 2011 odvolací Městský soud v Praze pravomocně odsoudil k ročnímu nepodmíněnému trestu a pokutě ve stejné peněžité výši přijmutého úplatku.
Někdejší úřednice tehdy přijala od bývalého zaměstnance agentury Josefa Tykvy a podnikatelů Pavla Hrácha a Josefa Lopaty úplatek výměnou za poskytnutí neveřejné informace o stavu pohledávky a manipulaci výběrového řízení u společnosti CETUS spadající pod skupinu zbankrotované Investiční a Poštovní banky. Peníze policie zajistila v autě přítele Kafkové a člena představenstva PPF banky Františka Dombeka, zaparkovaném v její garáži.
Jaké je napojení na Babiše? Odsouzená úřednice podle Jaroslava Kmenty, který případ zmapoval v magazínu Reportér, řešila oddlužení Aliachemu a pomáhala majiteli Agrofertu pojistit vliv nad Kosteleckými uzeninami. Tak to zachytily policejní odposlechy.

Anonym 90186 11.06.2017 20:27
[Miloš Zeman] Skupina Július Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových přátel. Po kartách s názvy Július Šuman, István Léko, Ivo Rittig, Karel Randák, Miloš Zeman a David Rath je tu první žena Radka Kafková.
Že ji neznáte? Byla odsouzena za korupci, přijetí úplatku a vynášení informací. Přečtěte si také, co zaznělo v odposleších, na nichž Babiš s Kafkovou vyjednával o koupi státních pohledávek.

Anonym 90186 11.06.2017 20:02
[Andrej Babiš] Pro JFrantišek 90212 62 let
EET je potřebné co nejrychleji zrušit. Škod už tento nesmysl napáchal dost. Efektivita tohoto systému je zá.orná. I kdyby se vybralo(ve skutečnosti se nevybralo) to co Babiš sliboval, tak to zbaštili nově najatí úředníci(zhruba 30 tisíc). Peníze jsou jen jedny a pořád je lepší, když zůstanou v dané obci než nejrůznějším přerozdělováním skončí na účtech zbytečných úředníků, kteří se zabývají vytvářením nových a nových lejster. Krásná ukázka z poslední doby je UBER. Od revoluce úředníci nebyli schopni vyřešit podvodné taxikáře(spíše jim šli na ruku). A nyní, když přišla firma, která jasně ukázala, že občan k tomu, aby se dostal z bodu A do bodu B, žádného úředníka nepotřebuje a ještě má levnější svezení, tak papaláši místo toho, aby občanům zjednodušili život, tak se snaží tuto firmu soudně zastavovat.

JFrantišek 90212  62 let 11.06.2017 19:05
[Andrej Babiš] Není potřebné při diskusi urážet.Každý máme právo na svůj názor. EET je potřebné nechat nějaký čás fungovat a potom uvidíme. Nevím jaký je rozdíl mezi tím, že někdo neplatí daně a tím okrádá stát a tím když už nemůže okrádat stát tak alespoň zdražuje lidem. Jsem tedy podle Kj19556 ovce a chci změnu a dát šanci p.Babišovi aby měl možnost v příštím volební období ukázat jak to myslí a jak by to mělo nebo mohlo být lepší . Nikdo není rád, že si o něm druhý myslí, že je ovce.Tak nám tady pane Kj 19556 řerkněte za kým máme jít abychom nebyli ovce? Jsem na Vaši alternativu opravdu zvědavý. Já hodnotím lidi spíš jací opravdu jsou.Máte lidi co nikdy u komančů nebyli a přes to byste si s nima ke stolu nesedl.Demokracie by měla být a to hlavně o toleranci diskusi a vzájemné úctě.

Pepino 21714  47 let 11.06.2017 18:16
[Jaromír Dulava] Dnes byli na představení Velka zebra- super zážitek, děkuji za herecký vykon

Anonym 90186 11.06.2017 18:14
[Miloš Zeman] Fašisté také v Itálii znárodnili všechny firmy nad sto zaměstnanců, zavedli minimální mzdu, povinné zdravotní a důchodové pojištění, placenou dovolenou, nechali vysušit bažiny, které byly zdrojem nemocí jako malárie atd. Inu soudruzi by z nich měli mít radost.
Takže dávaní dohromady fašismu s nacismem, dokazuje nevzdělanost dotyčných. Také jsou směšní ti, kteří za fašisty prohlašují stoupence generálů Franca a Pinocheta. Jejich nacionálně konzervativní režimy ve Španělsku respektive v Chile, které v ekonomice respektovaly soukromé vlastnictví a ideově se odvozovaly od katolického křesťanství, byly protikladem italského fašismu s jeho zestátňováním a protikřesťanskému zaměření.

Anonym 90186 11.06.2017 18:13
[Miloš Zeman] Mnozí odborníci správně odmítají spojování fašismu a nacismu. Zdůvodňují to přesvědčivě na faktu, že na rozdíl od německého nacismu nebyl italský fašismus rasistický a antisemitský. Naopak v Mussoliniho hnutí byli i Židé. Ti dokonce nebyli v Itálii pronásledováni a posílání do koncentračních táborů, jak tomu bylo jinde v Evropě, až do roku 1943. Jejich deportace začaly teprve po obsazení většiny Itálie německou armádou.
Je pozoruhodné, kolik toho měli fašisté společného s komunisty. Víc, než si myslíte. Dá se také říci, že svým odporem k liberalismu a upřednostňování kolektivismu před právy jednotlivců se fašismus dá považovat za levicové hnutí. Koneckonců oficiální název státu v Mussoliniho éře byl Italská sociální republika. Její ústavu pak vytvořil bývalý komunista a velký kamarád Lenina Nicolo Bombacci.

Anonym 90186 11.06.2017 18:12
[Miloš Zeman] Rozmohl se nám tady takový nešvar, když se nám někdo nelíbí, začneme mu nadávat do fašistů. To je špatně. Já bych chtěl dodat, že fašismus je čistě italskou záležitostí a jinam zkrátka nepatří. V této zemi vydali v roce 1919 Alceste De Ambris a Filippo Marineti Fašistický manifest. Benito Mussolini založil organizaci Fasci italiani di combattimento. Fašisté mají s komunisty hodně styčných bodů, například rovnostářský kolektivismus, a v ekonomice je inspiroval Karel Marx.
Fašistický režim v Itálii není mým šálkem čaje a italští fašisté měli do mírumilovnosti hodně daleko. Jejich černokošiláčské bojůvky terorizovaly názorové oponenty a za Mussoliniho vlády byly zabity tisíce lidí. Avšak proti Leninovu a Stalinovu bolševickému teroru v Rusku s miliony zavražděných byla fašistická Itálie ve dvacátých a třicátých letech minulého století rájem na zemi. Mnozí Italové na toto období nostalgicky vzpomínali, podobně jak někteří jedinci u nás na komunisty, že byl pořádek, mafie si ani neškrtla, vysušily se bažiny a vlaky jezdily na čas.

Anonym 31168 11.06.2017 17:13
[Andrej Babiš] Pokud je Babiš tou poslední nadějí jak zachránit Česko od státního bankrotu tak to aby už Češi balili ruksaky a připravovali se k odsunu do Izraele k podřezání Arabů ,aby zde nepřekáželi Němcům a Židům v rozletu.

Anonym 31168 11.06.2017 17:07
[Miloš Zeman] Revolucí je třeba dostat k moci tvrdě levicovou ruku mladé generace,aby začala dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku. Proto je třeba aby se národ proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům zvednul a za zbídačení Česka je odporazil na katovských mučírnách a navíc znárodnil veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 31168 11.06.2017 16:59
[Miloš Zeman] To co kdy v lezlo do KDU je vlastizrádný lidský dobytek i s katolickou církví.Ta jak mohla tak národ Čechů zaprodávala cizákům.Za války byli kněží povětšině v Lize proti bolševizmu.Při tom komunisté proti fašistům bojovali,Členy KDU bude třeba při revoluci protahnout katovskou mučírnou společně s kněžským dobytkem.

Kj 19556 11.06.2017 16:59
[Andrej Babiš] No Františku. Jistě jste si všiml zdražení v restauracích po zavedení EET. No a teď očekávejte zdražení služeb. Třebas když zajděte k holiči nebo si necháte doma něco opravit. Co Vám. Zde platné zvýšení platů hasičů když to zaplatíte ze své kapsy při jakémkoli nákupu.
Nevím, ale potkávám denně tak hezky vypláchlé mozky, že jdou zaplatit více než včera za stejnou věc a ještě tomu tleskají.
Co si pak o takových můžu myslet. Prostě totální gumy.

Anonym 90186 11.06.2017 16:54
[Miloš Zeman] Skupina Július Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových kluků. Po kartách s názvy Július Šuman, István Léko, Ivo Rittig, Karel Randák a Miloš Zeman dnes na Twitteru uveřejnila informace o Davidu Rathovi, exhejtmanovi s krabicí vína.

Anonym 90186 11.06.2017 16:51
[Miloš Zeman] Zdá se, že drzost komunistů nezná mezí. Předseda KSČM Vojtěch Filip se v Partii TV Prima střetl s ministrem kultury Danielem Hermanem, který již před časem velmi správně připomněl, že je ostudou, že tato zločinecká organizace stále sedí v poslanecké sněmovně. Nyní Filip opět relativizoval zločiny své strany i Klubu českého pohraničí, které má rád prezident Miloš Zeman. Místo toho proti Hermanovi používal sudetské Němce.
Je to demokratický spolek fungující podle zákonů České republiky. Za co by se čeští pohraničníci měli omlouvat? prohlásil Filip, kterému je nejspíš jedno, že na československých hranicích zabili pohraničníci téměř tři stovky lidí. Herman kontroval, že je chyba, že komunismus nebyl odsouzen stejně důsledně jako nacismus.
Jak se chce pan Herman smířit s vlastní historií? prohlásil Filip. O vás každý ví, že jste byli součást Národní fronty. Stali jste se antikomunisty a na tom teď stavíte svou politiku.
Herman ovšem uznal, že lidovci součástí Národní fronty byli, uvedl však, že nyní se strana snaží sbližovat, a to například právě v otázce sudetských Němců.Komunisty obvinil, že s minulostí se nedokázali vyrovnat právě oni a řekl, že si stojí za svým vyjádřením, že je ostuda, že komunisté stále sedí ve sněmovně, i když přiznal, že zná mnoho lidí, kteří do strany vstoupili z přesvědčení: Ta ideologie zlo obsahuje. Podle Filipa, který předtím celou dobu obviňoval sudetské Němce i lidovce z mnoha věcí, je to kolektivní vina.

Kj 19556 11.06.2017 16:50
[Andrej Babiš] Františku nikdy jsem nebyl komanč. Ať máte klidné spaní.
Rozhodně jsem proti EET a stébákům ve funkcích. Také vím proč Bureš stále mele o vyšším výběru daní. Je to proto aby měl na ty své dotace. Na nějaké plky o tom jak postaví nemocnice a další nemístné lži může naletět jen blb.
Mimo jiné už jen to, že se mluví o větším výběru daní svetčí o větším okrádání občanů státem. A vy všichni jako ovce přikyvujete a blahořečíte tomu zloději Burešovi.

Anonym 90186 11.06.2017 16:49
[Andrej Babiš] Když má v ruce králíka, musí to být skvělý člověk. Logicky. PR tým Andreje Babiše se zřejmě rozhodl, že národ pobaví. Dosáhl kvůli tomu další úrovně předvolební kampaně. Nasadil fotku s králíčkem. Někteří politici před volbami provádějí nejrůznější parády, ale vyfotit největšího řezníka a zpracovatele masa s králíkem a čekat od toho body, vypadá spíše jako test, co všechno si ještě může Babiš a jeho tým dovolit.Pravdou je, že králík v kampani chyběl. Na řadě už jsou jen koťátka, týraní pejsci a krokodýly, které Babiš nechával vraždit řezníky z Kosteleckých uzenin. V posledních dnech si byl Babiš pořídit kromě králíčka ještě fotku s hasiči, který za společné focení zaplatil, s cyklisty, s důchodci, myslivci, letci, studenty, hokejisty, Krajčem, závodníky ralle, nebo koňmi.
Chtělo by to toho pejska. Ideálně utrápeného někde v útulku. S komentářem, že psí útulky podporuje už 20 let, že dělají záslužnou práci a že se zasadí o to, aby je stát podporoval. A po tom koťátku se také podívejte, píár týme, který usilovně pracujete na tom, aby byl Babiš vládcem ČR.

Anonym 90186 11.06.2017 16:45
[Miloš Zeman] Přitom právě politická strana ministra Ludvíka (ČSSD) nese hlavní vinu za to, že už do zdravotnictví nepřicházejí peníze z poplatků placených dříve pacienty a zároveň tak není regulováno jejich množství. Výzkumy přitom potvrdily, že zejména poplatky v lůžkové péči měly do jisté míry regulační funkci (snižovaly počty a délku pobytu klientů, kteří péči nutně nepotřebovali). Moderátor Václav Moravec se naproti tomu domnívá, že poplatky nebyly nutné. Kdyby byl ministrem zdravotnictví, změnil by nějak primárně systém pojištění (myšlenku hlouběji nerozvedl).
V současnosti přechází česká lůžková péče na způsob zjišťování nákladů lékařské péče založený na snaze zjistit standardní (běžné) náklady jednotlivých typů úkonů u jednotlivých typů pacientů. To je jistě dobře. Problém je, že výpočet nesleduje každou jednotlivou aktivitu (jednotlivé kontroly v případě komplikací a podobně), takže budou i nadále znevýhodňovány ty nejlepší nemocnice, které léčí nejvážnější případy s nejvíce komplikacemi.
Na rozdíl od svobodného tržního hospodářství je přitom cílem pouze efektivní vynakládání peněz na konkrétní léčbu, nikoli celková (psychická i fyzická) dlouhodobá spokojenost pacientů.

Anonym 90186 11.06.2017 16:43
[Miloš Zeman] Všichni tři hosté pořadu (včetně Zuzany Roithové z KDU a 8209;SL) odhadují, nebo si jsou téměř jisti, že platy lékařů i sester je nutné zvýšit. Ludvík však upozornil, že dosud nemáme jejich registr, takže s jistotou nevíme, zda opravdu odcházejí natrvalo do zahraničí a zda celkově postupně ubývají (zejména kvůli vysokému průměrnému věku v těchto profesích).
V případě ostatních cen nikdo netuší, jak přiznal Ludvík. Nemáme zatím moc představu, jestli je opravdu potřeba přidávat nemocnicím peníze na úhradu jednotlivých typů operací nebo jaká má být výše úhrad za léky, aby je farmaceutické firmy raději nevyvážely do zahraničí.
Stává se tak, že úhrady nejsou dostatečné (ať už kvůli plýtvání, nebo kvůli nákladné léčbě). Pak nezbývá než lít poskytovatelům léčby peníze od státu prostřednictvím vyšších úhrad za pacienty pojištěné u Všeobecné zdravotní pojišťovny. Nebo musí vybraným nemocnicím přispět jejich provozovatel (typicky např. kraj). Ti, kdo příspěvky dostanou, ztrácejí motivaci šetřit, a ti, kdo je nedostanou, mají s pocitem nespravedlnosti pochopitelně chuť na všechno rezignovat. Jak však upozornil Ludvík, mnohdy se děje dokonce i to, že jsou rekonstrukce nemocničních pavilonů financovány ze zdravotního pojištění. České (a nejen české) zdravotnictví je zkrátka ukázkou ekonomického diletantství, jaké nemá v jiných odvětvích obdoby. Je tím částečně mařena zpravidla velmi kvalitní práce lékařů i dalšího zdravotnického personálu.

Anonym 90186 11.06.2017 16:42
[Miloš Zeman] Diskuze v dnešních Otázkách Václava Moravce na ČT24 dokonale ukázala, že reálný socialismus, který je dosud uplatňován v našem zdravotnictví, nefunguje. Bude to velké zklamání pro všechny lidi, kteří ještě věřili v komunismus, nebo alespoň ve vládou určované ceny.
Zdravotnický expert ODS Petr Zimmermann přinesl divákům ukázat dvě stránky popsané nepřehlednou změtí písmen a indexů. Vyzval ministra zdravotnictví, ať vzorec přečte, což byl samozřejmě nadlidský úkol. Jednalo se o vzoreček pro výpočet peněz, které posílají zdravotní pojišťovny poskytovatelům lékařské péče za jednotlivé lékařské výkony.
Kdo o cenách léčby rozhoduje? Jediný člověk. Totiž právě ministr zdravotnictví. Tím se lišíme od dob komunistické vlády u nás, kdy ceny zboží i služeb určovala celá banda úředníků. Měla k tomu přitom jen dvě nepříliš spolehlivé metody: metodu fenestrální a metodu porovnání se zahraničím, kde fungovalo normální svobodné tržní hospodářství. Fenestrální metoda spočívala v tom, že se Státní plánovací komise sídlící na břehu Vltavy na Praze 7 podívala z fenestra (čili z okna) na Vltavu a ceny odhadla. Druhá metoda spočívala zpravidla v pohledu na tempo růstu cen komodit a služeb v Západním Německu.
Na stejném principu funguje také české zdravotnictví. Výsledek může být dlouhodobě jen jeden, a to vždy, když budou ceny stanoveny příliš nízko (ať už pod tlakem veřejnosti, nebo třeba ve snaze šetřit celkové a tím případné zbytečné náklady a omezovat tak výrobu či služby). Nedostatek toaletního papíru (či papíru na knihy), nedostatek zdravotních sester pracujících na směny (na což upozornil sám ministr Miloslav Ludvík), nedostatek sester, které díky vyšší kvalifikaci mohou jít do kanceláře (jak upozornil Zimmermann) či nedostatek masa na polských pultech.

Anonym 90186 11.06.2017 16:40
[Miloš Zeman] Zdá se ovšem, že tyto jasné hranice někam zmizely. Nevím, kdy to začalo, ale když vezmeme jako jistou důležitou hranici pro změnu atmosféry v naší zemi rok 2013, stačí si uvědomit, že prezidentskou volbu vyhrál člověk, který lhal (a lže dodnes), choval se jako hulvát a volební kampaň mu platilo Rusko. A jeho voličům to nevadilo.
Vzápětí ten samý člověk legitimizoval fakt, že ve vládě bude sedět někdo bez lustračního osvědčení. Protože to už je asi v dnešní době, kdy můžeme zrelativizovat úplně všechno, jen takové kádrování, je to přece už dávno, no ne? Ale ta otázka zní jinak a 8722; nebylo by ještě před časem jen podezření ze spolupráce s StB pro politika likvidační? Dnes už ne. A tak Miloš Zeman umetl cestičku Andreji Babišovi.
Pochybné weby včetně těch, se kterými se Zeman baví, vydávají nepravdivé zprávy, kterým v našem korektním světě říkáme fake news, místo abychom jasně sdělili, že jsou to lži a že prezident by se měl začít chovat normálně.
Když veřejně řeknete, že ve vydavatelství Mafra nepracují novináři, ale pouze zaměstnanci holdingu Andreje Babiše, tedy jeho stranického tisku, jste označeni za toho, kdo kádruje. Za chvíli totiž asi budeme muset za noviny považovat i leták z Lidlu, abychom někoho neurazili.
Dokud nepřestaneme žít ve světě, který odmítá, že některé věci prostě jsou černobílé, nic se nezlepší. Protože zločin, lež, komunisté a vrazi vždycky budou zločinem, lží, komunisty a vrahy. Tam žádných padesát odstínů šedi nenajdete.

Anonym 90186 11.06.2017 16:38
[Miloš Zeman] Česká republika, rok 2017: Prezident republiky Miloš Zeman posílá pochvalné dopisy ultrakomunistům, kteří stříleli na hranicích občany prchající za svobodou před komunistickou ideologií. Tentýž prezident nemluví s normálními médii, jeho platformou jsou TV Barrandov a Parlamentní listy. Tentýž prezident dva roky v kuse lže o tom, že kdysi četl nějaký článek, který ovšem vůbec neexistuje. Tentýž prezident pouští z vězení dvojnásobného vraha a ještě tím získává politické body. A tentýž prezident zaměstnává člověka, který přes Twitter uráží předsedu vlády.
Nejsilnější politik v zemi Andrej Babiš zatím objíždí kraje a blahosklonně rozdává podpisy nadšenému lidu. Tentýž politik, který zbohatl ukradením státního majetku. Tentýž politik, který spolupracoval s StB (i když mu jiný estébák dosvědčil, že to tak nebylo). Tentýž politik, který je vám při konfrontaci s nahrávkou, na které úkoluje svého novináře, aby připravil kompromitující materiály na konkurenční politickou stranu, tvrdí, že žádná média neovlivňuje. Přísahal přece na své děti.
Žijeme v době absolutního relativismu. Je to pocit, jako když člověk stojí na tekutém písku a hledá, jestli vůbec ještě někde je pevná zem. Někdy se dokonce zdá, jako by se všichni zbláznili.
Některé věci bývaly odjakživa jasně řečeny. Komunisté a nacisté jsou zločinci a podle toho se k nim musí přistupovat. Krást a lhát se nemá. Lidé se mají chovat slušně.

Irča 87579  68 let 11.06.2017 15:01
[Adela Banášová] Adéla je skvělá!! Taky zboznuji pana Banaše.Řezala jsem se u foru - "mamo ta nedame kapurkovu".Hodně pohody a spokojennosti Adelo tobě i manzelovi. a 128522;

Irča 87579  68 let 11.06.2017 14:51
[Adela Banášová] Adéla je je skvělá, srdečně blahopřeji k sk sňatku.Neskutečně vtipný a pohotový človék.

FrantišekB 92227  45 let 11.06.2017 13:27
[Andrej Babiš] Pro Kj 19556
Vy jste komanč?

Anonym 90186 11.06.2017 12:54
[Miloš Zeman] Dobro došlá, Crna Goro. Vítejte v NATO, gratuloval generální tajemník Aliance Jens Stoltenberg černohorskému premiérovi Duško Markovičovi během slavnostního ceremoniálu ve Washingtonu.

Anonym 90186 11.06.2017 12:52
[Miloš Zeman] Mezi Ukrajinou a zeměmi schengenského prostoru začal platit bezvízový styk. Do Polska, Maďarska, České republiky, Itálie, Německa či na Slovensko tak už vycestovaly stovky Ukrajinců, informuje list Ukrajinska pravda. Ukrajinský prezident Petro Porošenko při této příležitosti slavil na slovensko-ukrajinské hranici se svým slovenským protějškem Andrejem Kiskou.
Bezvízový režim s Ukrajinou schválil v dubnu Evropský parlament. Ukrajinci ke vstupu do schengenského prostoru potřebují biometrický pas, jejich pobyt v průběhu 180 dní nesmí přesáhnout 90 dní. Bezvízový styk, který se vztahuje na celou EU s výjimkou Británie a Irska, ale nezajišťuje občanům Ukrajiny právo v unii pracovat.
Porošenko ve svém projevu u příležitosti zahájení bezvízového režimu prohlásil, že Ukrajina "konečně dosáhla svobody, kterou dosud nepoznala". Symbolické dveře do Evropy pak spolu s Kiskou otevřel na hranicích se Slovenskem na slavnostní schůzce.
Šéfka unijní diplomacie Federica Mogheriniová ve svém prohlášení na twitteru uvedla, že EU a Ukrajina konečně odstranily vzájemné bariéry. "Ukrajina zavedla reformy, které požadovali její občané a EU pak dodržela své sliby. Je to výhra pro obě strany. Vytváříme nové možnosti, posilujeme naší ekonomiku a bezpečnost a naše přátelství," řekla.

RosťaVeselý 19326  50 let 11.06.2017 12:00
[Anna K] Dobrý den,
v rádiu jsem zaslechl, že na Vás znovu sáhla ta zlá bestie, třeba o ná-
sledující možnosti sama víte, ale přesto Vám to píšu, souběžně s kla-
sickou léčbou jděte do léčby pomocí megadávek vitamínu C pomocí kyseli-
ny askorbové v lékařské kvalitě, dále vitamínů B3, E, betakarotenu, zinku, selenu či kyseliny listové. Lékaři nebo magistři v lékárnách Vám
přesně poradí. Potvrďte mi, prosím, že jste toto četla, případně že
tuto informaci již znáte.
Hodně štěstí
Rosťa Veselý

Anonym 90186 11.06.2017 10:08
[Andrej Babiš] Chci upozornit na putovní výstavu Svědkové lidskosti, která představuje odpůrce nacismu z řad sudetoněmeckých křesťanů v letech 1938 1945 a tento pátek 9. června bude zahájena v Karlových Varech v tamním kostele Nanebevstoupení Páně. Tuto výstavu podporují Nadace Hannse Seidela a Česko-německý fond budoucnosti.
Představujeme deset sudetoněmeckých křesťanů, kteří se stali oběťmi nelidského nacistického režimu, proti němuž se postavili. Jedná se o příběhy tří kněží, dvou řeholnic a tří laiků, které zpravovala novinářka Wolftraud de Concini. Portréty těchto osobností doplňují archivní fotografie a mapy míst, ve kterých působily. Chceme dokázat, že mnohými stále opakované klišé, že všichni sudetští Němci byli příznivci nacismu, není pravdivé. I mezi nimi byli hrdinové, kteří se této nelidské ideologii dokázali postavit a zaplatili za to vlastním životem. Tuto výstavu stojí za to vidět.

Anonym 90186 11.06.2017 10:05
[Andrej Babiš] Kritikou EET nešetří ani soudce Nejvyššího správního soudu Karel Šimka, který poskytl velmi otevřený rozhovor serveru Podnikatel (9. 6. 2017). Zavedení EET považuje za naprosto neproporciální krok ke sražení desetinek procenta šedé ekonomiky, jejíž podíl klesal i před jejím spuštěním.Šimka upozorňuje, že problém mají hlavně malé firmy. Tato opatření mohou vyhnat desetitisíce lidí do ilegality a černé ekonomiky nebo odvést od podnikání. To mě na tom štve i jako občana. A co si budeme povídat, čím větší firma, tím se s administrativní zátěží vyrovná jednodušeji, protože je více schopna nasadit specialisty (právníky, daňové poradce) a má úspory z rozsahu, díky nimž se jí investice k překonání byrokratických bariér vrátí.
Velké firmy podle něj právě proto žádným jednoduchým způsobem daně nekrátí. Pokud snižují své daňové povinnosti, tak zpravidla sofistikovaně a ve velkém mezinárodními optimalizacemi a nastavením převodních cen v rámci holdingu.
EET připadá Šimkovi děsivá. Je to Velký bratr, který každou vteřinu sleduje, zda jste někomu něco prodal. Nevytváříme tím už stát orwellovského rozměru, kde nezbývá než chovat se tak, jak on požaduje, i když už to přesahuje rozumné meze, protože když nebudete, zničí vás nástroji, které má? Chcete takový stát? Já ne.
Jak vyplývá z bilančního průzkumu společnosti Staffino, k tomuto názoru se navzdory vládní propagandě přiklání i většina oslovených podnikatelů. Tím spíše, že autor Velkého bratra stále dluží věrohodná vysvětlení, jak ušetřil stovky milionů korun na daních.

Anonym 90186 11.06.2017 10:03
[Andrej Babiš] Na otázku, co by pomohlo systém EET vylepšit, 63 procent podnikatelů odpovědělo, že jeho zrušení. Dalších 7 procent míní, že nepomůže vůbec nic. 78 procent dotázaných nevěří tomu, že by se díky evidenci tržeb zlepšil výběr daní a že by se její zavedení celkově pozitivně odrazilo v ekonomice.
Průzkum mapoval i dopady fungování systému na zákazníky. Více než polovina z nich (56 procent) si myslí, že jim EET spíš uškodila, a to tím, že se zvyšovaly ceny potravin a služeb v dotčených provozovnách. Zdražení si povšimlo 83 procent zákazníků, přičemž zvyšování cen potvrdilo 49 procent podnikatelů. Nejvíce stoupla cena piva, potravin a jídla v restauracích, což majitelé a manažeři podniků dávali do přímé souvislosti se zavedením EET.
Z průzkumu dále vyplývá, že část podnikatelů by na systém evidence tržeb nahlížela příznivěji, pokud by stát uhradil náklady na jeho pořízení. Asociace českého tradičního obchodu, která jinak kroky ministerstva financí včetně EET podporuje, navrhla kompenzaci firmám ve výši 10 tisíc korun. Andrej Babiš však ještě stihl tento nápad před odchodem z úřadu zatrhnout. Dnes předseda asociace Zdeněk Juračka prohlašuje, že si náhradu nákladů vymůže i soudně.

Anonym 90186 11.06.2017 10:02
[Andrej Babiš] Propaganda ministerstva financí líčí barvotiskový obrázek elektronické evidence tržeb, fungující bez problémů a nezpůsobující žádné větší potíže. Jiný pohled přináší rozsáhlý průzkum společnosti Staffino, podle kterého si většina podnikatelů přeje zrušení EET, nevěří v její přínos pro ekonomiku a zákazníci se cítí jejím zavedením poškozeni zdražováním.

Anonym 90189 11.06.2017 09:03
[Václav Neckář] hezkou sluneční neděli přeji!

Anonym 31168 11.06.2017 08:59
[Andrej Babiš] Pro 5822.Abys ty se stala inteligentním tvorem tak bych napřed musel za tebou doject a pořádně tě oject.Prostě do tebe nastrkat nějaký rozum spodem.

Anonym 31168 11.06.2017 08:51
[Miloš Zeman] Při dnešní debatě v televizi se dá předpokládat,že Filip dá Bělobrádkovi takovou slovní nakladačku,že se KDU ani se starosty do parlamentu nedostane.Starostové vsadili na pořádného hlupáka,což bude jejich prohra. Pomalu aby revoluční mladá generace v Česku odepínala řemen z gatí.

Anna 7792  50 let 11.06.2017 08:28
[Andrej Babiš] Jiz vladl kdekdo, ja p. Babisovi byt premierem preji.

Kj 19556 11.06.2017 08:24
[Andrej Babiš] FrantišekB 9227 45 let11.06. 08:11
Dobrý den, moc si přeji aby pan Babiš byl premiérem ČR.
,
Takové přání může mít jen perverzní duševní masturbátor.

FrantišekB 92227  45 let 11.06.2017 08:11
[Andrej Babiš] Dobrý den, moc si přeji aby pan Babiš byl premiérem ČR.

Kj 19556 11.06.2017 06:31
[Andrej Babiš] Pro JFrantišek 90212 62 let
Chcete volit člověka, o kterém nevíte vůbec nic. Nevíte, že v Německu propustil tisíce lidí z podniku, kterým koupil, nevíte, že v Itálii dluží miliardy na daních, nevíte, že v Chorvatsku přivedl společníka téměř ke krachu a musel stát jeho firmu finančně podržet, nevíte, že Rusové na ně tlačí aby vrátil pár miliard.
No řeknu Vám jste naivní senil.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150000 150500 151000 151500 152000 152500 153000 153500 154000 154500 155000 155500 156000 156500 157000 157500 158000 158500 159430

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti