Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Fantomas 78323  99 let 02.01. 22:01
[Andrej Babiš] A co jako??
Koho zajímá nějaký Horáček ( Sázkař)
Ovčáček opět na jedničku, škoda že se bojí Drahoš (Bas).

Anonym 94158 02.01. 21:25
[Miloš Zeman] Milá babičko, 5822, takto by učitelka v důchodu komunikovat neměla. Ta Tvá slova by mohla začít užívat i Tvá vnoučátka. Je vhodné zachovat bonton. Je příjemné, že mezi kandidáty na prezidenta je i jeden slušný člověk. Myslím pana Zemana. Více než 90% občanů v Čechách jsou také slušní lidé. Pak není co řešit.

Anonym 90186 02.01. 19:09
[Andrej Babiš] Horáček podal trestní oznámení na poslance Ondráčka kvůli pomluvě

Marcela 21330 02.01. 18:54
[Lucie Bílá] Pani lucinko jste uzasna a jeste uzasnejsi clovek.mam vas moc rada.

Fantomas 78323  99 let 02.01. 18:08
[Andrej Babiš] Tato vláda ještě hodně dokáže když si vzpomenu na Tolju Nečase,jak klečel před dominou Jaňulku,tak bych zvracel co za blba jsme měli za premiéra,topan Babiš je jiný chlapík ten s těma zloději zatočí že se zastavi až na Borech!
Jen tak dál pane Babiš 90% občanů stojí za vámi!

Fantomas 78323  99 let 02.01. 18:01
[Andrej Babiš] KJ nemel pořád do kola nějak mi pripomináš Sobotku hodinu mele ale nic s něj nevypadne, hlupáků!
Tak dál jsi to udání na Babiše nebo né ty klaune?
Sedí už nejlepší ministr financí, bývalý nebo né??
Nesedí a nikdy ty burane nebude,i žák zvláštní školy to pochopí,je ty ne vím jsi sice opožděný ale už to trvá opravdu dlouho!
Zkus elektrické šoky, uvidíš že ti bude líp i když u tebe je to asi marné!
Miloš Zeman válcuje své kandidáty, prostě nemá soupeře! EET je čím dál ve větší oblibě,soused poslal pouhých 10 účtu a vyhrál 100kč to se vyplatí!

Fantomas 78323  99 let 02.01. 17:52
[Andrej Babiš] Vy dva pitomci kteří jste tady jen pro srandu, státní zastupitelství nedoporučuje zveřejnit zprávu OLAFU!!
Už to pochopte hroutí se Vám svět,chovanci pavilonů číslo 1! To platilo pro ty dva ministranty KJ a 90186 který se bojí napsat i jméno!!
Jedna rána za druhou Vy dva hadráci!
Večer to ještě natře Ovčáček a dílo dokonáno!
" Oblíbený" Drahoš od strachu nedorazí, lže kudy chodí, když mu připomněli že řekl že 3-5 tisíc barbarů bychom mohli klidně přijmout ta odpověděl ten slizký nevýrazný had, že si nepamatuje! Odporný vítač!!

Kj 10935 02.01. 17:47
[Andrej Babiš] Pro DrRůžička 21218 71 let,
chápu Vás jako uctívače Babiše, že jej budete obhajovat.
Nicméně se mýlíte, že nejsou důkazy o účasti Babiše u STB. Tyto jsou veřejně k dispozici, tak se raději lépe informujete.
Co se týče OLAF, tak zveřejnění nedoporučuje státní zastupitelství proto, aby nebylo ohroženo vyšetřování daňového podvodu. Takže k podvodu zřejmě došlo. Pokud by byli všichni přesvědčeni o tom, že ne, tak by neměli se zveřejněním problém.
Pokud mluvíte o presumci neviny, tak to platí pro občany všechny stejně.
Ale uvědomte si, že pro politika platí poněkud jiné, a to morální zásady.
Vzhledem k tomu, že zřejmě nevíte co je to politická kultura, tak je zbytečné Vám toto vysvětlovat.
Ve standardních demokraciích se odstupuje za klopýtnutí, a trestní stíhání politicky angažovaného člověka je jeho doživotní politický konec. Nicméně v buranově a vidlákově se na toto asi nehraje.

Anonym 5822 02.01. 17:43
[Miloš Zeman] Avyboji, Zeman půjde do pr..le a ty také, už brzy, hňupe.

Anonym 37246 02.01. 17:40
[Andrej Babiš] 90186 je normální negramot.Všiml jste si ,že vás nikdo nečte? Odezva žádná.Ty plky nikoho nezajímají.

Anonym 90186 02.01. 16:53
[Andrej Babiš] Premiér Andrej Babiš po obědě s prezidentem Milošem Zemanem oznámil, že holding Agrofert podal stížnost k evropskému ombudsmanovi a k Soudnímu dvoru EU. Trvá ale na tom, že netuší, k čemu Evropský úřad pro boj proti podvodům došel.

Listava 89242  54 let 02.01. 16:29
[Miroslav Topolánek] ať se odtěhuje do Italie na loď k Belusconimu tam může kandidovat ií nahej.

Antibabiš 95075  52 let 02.01. 16:26
[Miroslav Topolánek] Je potřeba zastavit trend, který nám všem přinesl do života p.Babiš. Lži urážky, pohrdání.. Proč se nezveřejní zpráva OLAF? Protože se nyní, všichni Babiše bojí. Až nebude mít ve spojení se Zemanem moc, tak se teprve ukáže, kde ja pravda. To ale může vyřešit z prezidentských kandidátů jen Mirek Topolánek. Jen on ví, která bije. Mirku, držím Vám palce a volím ..

Avyboje 89154 02.01. 16:09
[Andrej Babiš] Babiš si u mne šplhnul tím,že ukázal národu zase tu svojí krásnou kočku.

Avyboje 89154 02.01. 16:01
[Miloš Zeman] Potřeba Česka je v tom se vžebrat znovu pod ochraná křídla Ruska dříve než nás EU dotlačí do státního bankrotu a pak úplně zlikviduje.Němci touží po Sudetech a té části Polska co patřila do konce války k Říši.To už by měl obyčejný český blb pochopit.Židům by se pak hodilo odkoupit zbytek Česka na vybudování nového Izraele.

Anonym 90186 02.01. 15:59
[Andrej Babiš] Růžo, samozřejmě, že Blbišovi lidé brání zveřejnění zprávy z OLAFu. Za koho asi tak kope "obyčejná ženská" Schillerová?
Tak to, kde dnes sedí Blbiš je jednoznačně výhoda pro něj a ne pro nás. Pokud by tam neseděl, tak zpráva OLAF by byla dávno zveřejněna.
ÚS zrušil 3.a 4. vlnu EET a předchozí vlny silně osekal. Teď bude stačit, když obchodník zavede platby kartou a většina plateb nepůjde přes EET.
Dle slovenského ÚS byl Blbiš agentem STB. Jeho verdikt zní: Slovenské soudy budou muset znovu posuzovat, zda byl předseda hnutí ANO Andrej Babiš veden oprávněně v archivních svazcích StB jako její agent. A protože slovenské soudy rozhodovaly na základě svědectví STBáků, tak Blbiš nemá šanci uspět se svým odvoláním. Slovenský ÚS totiž řekl, že svědectví těchto STBáků jsou nevěrohodná a soudy se jimi nemůžou řídit. A protože Blbiš nemá v ruce nic jiného, tak je to agent Bureš aktivně spolupracující s STB.

Avyboje 89154 02.01. 15:51
[Miloš Zeman] Zeman má před ostatními kandidáty na prezidenta tu výhodu,že respektuje udržování přátelských vztahů s Ruskem.To by mu mohlo stačit aby se stal znovu prezidentem.Ti co nás zatahují do EU je,řečeno po zemědělsku, dobré jedině za vůz ,aby hnůj nepadal.

Anonym 5822 02.01. 14:48
[Miloš Zeman] Paní Zemanová by si měla najmout poradce v oblasti oblékání a celkové vizáže. To, že je malého vzrůstu a při "těle", by nevadilo, kdyby se uměla obléknout. Její šaty jsou děs a hrůza, její účes také. Když už to nezvládne sama, tak by si měla nechat poradit, tak jako před lety Dagmar Havlová, která si vzala poradce a časem se uměla obléknout elegantně. Bože, co jsou ty ženský za slepice.

Anonym 37246 02.01. 13:34
[Andrej Babiš] Souhlas, ti prostí chudáci ani neví co píši. Jen kalí vodu, aby se zavděčit.

DrRůžička 21218  71 let 02.01. 12:30
[Andrej Babiš] Tak všem, tedy i A. Babišovi, hodně pěkných chvil v Novém roce, vše podpořeno pevným zdravím. I těm různým kolegům pisálkům jako je Jan Stráský, Tonda Blaník, Petr Honzejk a další. Jednou už jsem myslím napsal, že to jsou určitě hodní, slušní lidé ovšem pokud si odmyslíme jejich profesní pozice a povolání, tam už s tou slušností je to výrazně horší.
Mají názor, ale jak se ten jejich názor promítá do skutečné reality, tedy pravdy. Honzejk si klidně napíše, krom jiných nesmyslů, že zveřejnění zprávy OLAF brání Babišovi lidé. On to neví, přitom když si to přečte několik čtenářů, tak 90 % to po přečtení papouškuje dál. To je stejné, jako když Fiala ODS, Kalousek a Bělobrádek z pidi stran, používají fráze, že voliči nechtějí to či ono, nebo že je tu s určitostí taková či onaká
koalice. Přitom proti rozhodnutí nikoliv Babiše, ale vlády, pokud by to
jen zavonělo nezákonností, pak je tu takový počet kontrolních mechanizmů, které mu nedovolí, a proč by to vůbec dělal, protivit se čemukoliv. Babiš je na svém místě a čas ukáže, že je to výhodou pro nás pro všechny, ne pro něj, jako jednotlivce, ale pro všechny.
Ústavní soud NEZDUŠIL ETT, soud uznal, pouze způsobil výklad, jak by se mělo v budoucnu postupovat. Andrej Babiš nebyl agentem STB, soud pouze zrušil toho, kdo žaloval, žalovat mělo MV SR, ale po věcné stránce jiné
důkazy proti A.B. nebyly ani nebudou. Ovšem pořád nějaký neznalý, promiňte
mi, MAGOR, BUDE VYKŘIKOVAT SVOJI UBOHOU PRAVDU a přitom ani neví, co se pod názvem agent STB skrývá.
Obdobné je to u poslance, zvoleného lidem, pokud jako zákonodárce neví,
a vědět by přece měl, co je presumpce neviny. Jakož i někteří z nás, aby
konečně prozřeli, nerozšiřovali, tedy nekvákali ty svoje příměry stále dokola a nepletli těm "prostším" hlavy.

Fantomas 19356  99 let 02.01. 11:21
[Andrej Babiš] Andy je lhářů a zlodějů král.

Kj 10935 02.01. 10:55
[Andrej Babiš] Fanatomasi Vaše snůška nepravd, lží a výmyslů je skutečně k popukání.

Už je vtipným je vámi uvedená částka 6 miliard z EET.
Skutečnost je 5 miliard, na čemž se shodují všichni ekonomičtí experti. Ale vy jse zřejmě osvícenější než všichni.
Nicméně ani 5 miliard není zcela jistých protože výsledky nejsou k dnešnímu dny zcela zpacovány.

Příště si vymyslete alespoň důvěryhodnější lež.

Fantomas 78323  99 let 02.01. 10:10
[Andrej Babiš] Promiňte chlapa bez kulí kterému stačilo 10 podpisů modrých ptáků, senátorů!
Kdežto ostatní museli mít , přes 50 tisíc podpisů,hnus!!

Fantomas 78323  99 let 02.01. 10:08
[Andrej Babiš] Ještě poslední zpráva pro ty kteří chtějí volit konfidenty a čítače!
V Francie během silvestrovské nocí bylo zapáleno 1034 aut!!
To chcete? Tak volte Drahoše ( Bas) Horáčka (Sázkař) nebo chlapa bez vůlí modrého ptáka Topolánka kterému stačilo ke kandidatuře 20 podpisu kámošu senátorů!!

Fantomas 78323  99 let 02.01. 09:51
[Andrej Babiš] Díky za pana Ťoka,silnice rostou před očima,toza zloděje ministra Řebíčka a premiéra Topolánka se nepostavila se nepostavil ani chodník k blázinci, pamatuješ na to KJ,zrovna tě tam v plachtě přivezli,je moc dobře že bude oblíbený pan Ťok pokračovat,je jistota že nepřijde na zmar ani koruna! Tato vláda vejde do historie,jako nejlepší! A to ještě přidala důchodcům v průměru 460kč, jaký obrovský rozdíl od věčně na mol opilého Kalouseka kdy přidal 36 Kč a sobě vláda 8 tisíc,fůj! Pěkný den , rozumným lidem,bláznum NE!!

Fantomas 78323  99 let 02.01. 09:44
[Andrej Babiš] Na idnes vyhrál nejlepší prezident jakého tato země měla a který jako jediný dává 30% na charitu s obrovským náskokem před nemastným neslaným spolupracovníkem Drahošem (Bas) vítačem slimáků tím který se bojí rozhovoru ať už s Horáčkem , Topolánkem nebo dokonce s Ovčáčkem!
Toto nastrčené individum Tupony09 a povaleči je k smíchu,asi se stydí že opisoval od dalšího spolupracovníka( Sázkař) toho můžou volit opravdu jen chovanci ústavu, že KJ a bezmozek 90186.Čau!

Fantomas 78323  99 let 02.01. 09:34
[Andrej Babiš] KJ si nevšímejte,jak dostane vycházku on nebo ten tupon09 90186 tak se jí snaží využít, a něco čím by upoutal napsat! Škoda že tady není soutěž o největšího vola jako na Novinkách,to by to ty dvě grotesky vyhráli na celé čáře!
A bude se to zhoršovat, není na to lék,i docent Cimický rezignoval.Nechte je, po 12.1. už se po nich slehne zem?
Jo , sedí už premiér Babiš??

Fantomas 78323  99 let 02.01. 09:27
[Andrej Babiš] Zavedení EET bylo to nejlepší co nás mohlo potkat notují si moji známí co mají restaurace,ušetřilo nám to spoustu práce a na daních se vybralo přes 6 miliardy korun,a to je jen začátek, ještě jednou díky pane Babiš že jste prosadil to o čem se jiné zlodějske strany nedovolili ani šeptat! Ještě jednou díky,jen je třeba více na ty co by se snad chtěli placení daní vyhýbat zvýšit pokuty! Díky jen tak dál.

Markéta 8861  40 let 02.01. 09:17
[Marta Jandová] Martu respektuji, myslím si, že je to výborná zpěvačka a i jako člověk mi připadá velmi milá. Ale písnička Školíš mě je absolutní šlápnutí vedle a nedá se poslouchat.. Pro mne nepochopitelné, že taková zpěvačka přijme takovýto brak..Rýmy jak z mateřské školky, přihlouplý text.. Je málo písniček, kvůli kterým vypínám rádio, ale toto je rozhodně jdena z nich.

Anonym 37246 02.01. 08:13
[Andrej Babiš] KJ kdo vás platí? kalousek? Jste škodiči.

Kj 21753 02.01. 06:49
[Andrej Babiš] Kapsch přitom může být čím dál klidnější, že mu zůstane bez další soutěže provoz mýtných bran. Ministr dopravy Dan Ťok (nominovaný za ANO) členům řídícího výboru na mýto minulý týden představil nový záměr, co se zakázkou desetiletí dál. Namísto soutěže na libovolnou technologii bude stát soutěžit pouze provoz té stávající na příštích pět let s možností případného prodloužení smlouvy o další dva roky.

Kolik asi dostali za tento podvod?

Kj 21753 02.01. 06:43
[Andrej Babiš] Rakouská firma Kapsch si zajistila kontrakt na mýto i pro úseky dálnic, které ještě ani nestojí. Vystaví mikrovlnný mýtný systém na všech dálnicích a rychlostních silnicích, jejichž stavba teprve začne.

Zřejmě další podvod Sobotkovy vlády společné s Babišem.

Kj 21753 02.01. 06:38
[Andrej Babiš] V loňském roce zaplatily kamiony v ČR na mýtném rekordních 10,4 miliard Kč. Je to o 5,2 procenta více než o rok dříve. Za zvýšením je hospodářský růst v Evropě. Vyplývá to ze statistik společnosti Kapsch, správce elektronického mýtného systému.

Toto se samozřejmě projevilo ve zdražení převáženého zboží, takže stát vytahal z kapes občanů dalších 10 miliard za které nic navíc od státu nedostali.
Přičemž část těchto peněz odešlo do Rakouska firmě, která na základě zmanipulovaného výběrového řízení vydělala miliardy.

Kj 21753 02.01. 06:27
[Andrej Babiš] EET je pořádný propadák.

HDP rostl meziročně o 5%. To je z nějakých 4712,29 miliard asi o 235 miliard více. DPH je 21 a 15% v průměru můžeme hovořit o nějakých 17%.
To je tedy celkem 40 miliard, které by měly být navíc oproti minulému roku pouze z DPH.
Vzhledem k tomu, že se vybralo navíc pouze 5 miliard, znamená to, že EET přineslo prodělek 35 miliard.
Kde tedy jsou tyto peníze soudruhu Bureši??

Janosik 18519  44 let 02.01. 00:10
[Miroslav Topolánek] Musím uznat, že stále pozoruji větší a větší progres u pana Topolánka02, úplně vážně můžu říct, že ze všech kandidátů na mě pan Topolánek dělá nejlepší dojem, když začal kampaň pan Horáček, byl jsem nadšen a byl to můj kandidát, ale bohužel to není skutečný státník-politik a po shlédnutí několika diskusních pořadů, jsem si uvědomil, že pan Horáček nemůže být prezidentem - velice si ho jako člověka vážím, ale spíš jeho pozici vidím v humanitárním směru. To pan Topolánek, ač jsem mu někdy nemohl přijít na jméno, mě skutečně zaujal, jak projevem, sebekontrolou a ovládáním, rozhledem (což není překvapení) a vůbec celkovým vystupováním . . uvidíme

Kj 21753 01.01. 20:06
[Andrej Babiš] Finanční správa předpokládá, že v případě EET může být přínost za loňský rok přes pět miliard korun.

Za prvé proč bychom měli stále platit více lačnému a rozhazovačnému státu když jeho služby se nijak nezlepšují?

Za druhé, kde je těch 18 miliard co sliboval prolhaný stébák.

Avyboje 89154 01.01. 17:42
[Andrej Babiš] To bylo jásotu jak naše ekonomika roste.Příští rok má už začít masivně padat.

Kj 21753 01.01. 17:38
[Andrej Babiš] Fantomasi, mluvíte jako by jste mě dokonale znal??
Skutečnost je zcela opačná než tu tvrdíte.
Je tedy zřejmé, že uvedené podrobné skutečnosti mohou pocházet pouze z nejbližšího zdroje.
Takže je zcela evidentní, že zde popisujete sebe.
Sice poněkud schizofrenní, ale je to vaše. Zřejmě vás to osvítilo když jste civěl do zrcadla.

Avyboje 89154 01.01. 17:30
[Andrej Babiš] Pokud Babišova vláda začne zadlužovat Česko tak to chce hned Babišovi veškerý majetek znárodnit.

Fantomas 78323  99 let 01.01. 14:56
[Andrej Babiš] KJ už jsem ti to psal několikrát ale zaslepenému blbovi se to může psát do nekonečna ,a stejně to nepochopí! Tož asi tak!
Už jsi poslal anonymní oznámení,nebo jenom mluvíš z hladu? Vždyť jsi to dělal za sociku tak už to dobře znáš, teď nemusíš je " demokracie".

Fantomas 78323  99 let 01.01. 14:52
[Andrej Babiš] Co řekl vítač Drahoš(BAS) který se podepsal pod dopis akademiků v roce 2015 kde plně souhlasí s politiku svazečky Merklové,a Česká republika může klidně přijmout 3-5 tisíc přivandrovalců!!
Další vítač Horáček ( SÁZKAŘ) to je jen který byl 2x léčen na psychiatrií aby se vyhnul vojně a volně si jezdil do Francie v létech 1973-1978 řek, odpůrce migrace je jako odpůrce deště,i praotec Čech byl migrant,je naší morální povinností jim pomáhat a respektovat jejích kulturu,zvyky a náboženství!!
A TYTO INDIVIDUA BY CHTĚL NĚKDO ZA PREZIDENTA?
JÁ A LIDÉ CO MAJÍ RODINU A DĚTI NIKDY!! ??
JEŠTĚ ŽE SE TO NESTANE,A MÁME PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA.PĚKNÝ NOVÝ ROK VŠEM UVAŽUJÍCÍM LIDEM!
KAVÁRENSKÝM POVALEČŮM A SLUNIČKÁŘUM NE!!

Fantomas 78323  99 let 01.01. 14:38
[Andrej Babiš] Pro poslední poskoky KJ a90186, už sedí premiér Babiš??

Fantomas 78323  99 let 01.01. 14:37
[Andrej Babiš] V Londýně během silvestrovské noci ubodání 4 mladí lidé,kdo chce aby to bylo u nás tak ať volí vítače Drahoše ( BAS) nebo Horáčka ( SÁZKAŘ).

Anonym 90186 01.01. 12:43
[Andrej Babiš] Od března 2018 se výroba elektromobilu Volkswagen e-Golf v továrně v Drážďanech zvýší postupně ze 35 kusů denně na 70 kusů denně. Výrobní linka také přejde na dvousměnný provoz.

Anonym 90186 01.01. 12:21
[Andrej Babiš] Kosmická loď Elona Muska sveze do vesmíru první lidi v srpnu 2018

Anonym 90186 01.01. 12:21
[Andrej Babiš] Ruský monopol skončí. Do vesmíru začnou soukromé kosmické lodě vozit první lidi

VizText 93171 01.01. 11:36
[Jana Paulová] Paní Paulová, překvapuje nás Váš primitivní antirusismus. Vy nevíte, že ruština je jednacím jazykem Organizace spojených národů? A např. bývalý francouzský prezident Valéry Giscard d"Estaing četl ruské klasiky v originále. Kolik jste jich přečetla Vy, když se tak hanlivě vyjadřujete o cizím jazyce?

Mgr. Petr Dobrý, Velké Hamry, Stanislav Kvasničky, Zájezdec. Mgr. Ladislav Přibyl,Ansbach, Bavorsko, JUDr. Petr Šáda, Bořice, Miroslav Verner, Dašice

Anonym 90186 01.01. 10:11
[Andrej Babiš] Do nového roku hrdě s ulhaným prezidentem a premiérem zlodějem

Anonym 90186 01.01. 10:09
[Andrej Babiš] Určitá část lidí je ochotná věřit všemu. Od placaté Země po Zemana a Babiše

Anonym 18519 01.01. 10:09
[Miloš Zeman] Volte KOBYLÁKA ať je legrace

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90590

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti