Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Fanda 46426  72 let 22.09.2018 14:05
[Andrej Babiš] Vážený pane Růžička 10918 plně ale opravdu plně souhlasím do posledního písmene Vašeho komentáře , srozumitelněji to nejde napsat , za Vaše slova dík .

Avyboje 89154 22.09.2018 13:51
[Miloš Zeman] Hlavním problémem současného světa je to,že už je na světě více lidí než stačí současný svět uživit.Proto to chce v zemích co neumí svůj národ dobře uživit snižovat porodnost ne vesele vyrábět potomky dál s tím aby je později svět živil.Přemnožení lidí pak snadno dává předpoklad k válkám,které také počet lidí dokáží zredukovat.Prostě je v současném světě mnoho blbů u moci jako devětadvacet roků v Česku.

Anonym 81166 22.09.2018 13:50
[Andrej Babiš] Podle údajů organizace International Rescue Committee z dubna 2018 je jen v Řecku na pevnině i přilehlých ostrovech celkem 3050 nedoprovázených dětí, tedy nezletilých migrantů bez doprovodu dospělé osoby. V Libanonu jich bude ještě mnohem více.
I zde platí, kde je vůle, je i cesta. Dobrou vůli aby ale v tuzemské politice, kde se i před komunálními volbami straší fiktivními uprchlíky, člověk pohledal.

Ras 89154 22.09.2018 13:41
[Andrej Babiš] Největším problémem současného světa je to,že se lidé moc přemnožili.Lidí je víc než stačí současný svět dobře uživit.Proto mnozí trpí a trpět budou hladem.Zatahování migrantů do EU je i zatahováním bídy do těchto zemí.Proto je třeba z EU rychle zdrhat a ty co nás tam zatahli co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Znovu se po revoluci vžebrtávat pod ochranná křídla surovinově bohastého Ruska s jeho rozsáhlými trhy.Svět potřebuje rychle snižovat porodnost v zemích co svůj národ neumí uživit a ne přemnožené lidi cpát do EU s tím,že je povinnost EU tyto lidi živit.Prostě svět se dostal do fáze ,že větší moc mají prolhaní blbové než rozumní lidé.

DrRůžička 10918  72 let 22.09.2018 13:32
[Andrej Babiš] Tak přemýšlím, v jaké úrovni se pohybuje moje myšlení, pokud posuzuji kauzu SIROTCI. Jsem přesvědčen, že o nějaký počet 50-ti, natož alespoň v jakém věku jsou ti jejich neurčití sirotci, vůbec přece ŠOJDROVÉ ani TELIČKOVI a dalším, kteří využili toto téma propíraných sirotků pro svoje zviditelnění, vůbec nejde. Místo sirotků zase propírají Babiše, protože už nemají žádná témata ani události, kterými by mohli Babišovi ublížit. Šojdrová se potácí ve své nemohoucnosti a nedokáže vůbec vysvětlit co chce, další její přicmrndovači tupě vykřikují, jako např. Martin ROZUMEK, že Babiš mluví pokaždé jinak, novináři (nazvaní Milošem Zemanem - pitomci), si našli zástupné téma nějaké neznámé ředitelky Hozákové nebo jak se jmenuje, ale jak to vlastně ve skutečnosti bude s těmi sirotky řekl pouze a jen předseda vlády. A 80 % národa, a světe div se, i poslanců to
chápe. Jsem také přesvědčen, že se blíží i den, kdy se dozvíme, že tak jako
u pana Faltýnka, bude trestní stíhání Andreje B. zastaveno. Je zajímavé, jak rychle bylo zastaveno u exministra MPSV Drábka. U Babiše průtahy odůvodňují slavné orgány činné v trestním řízení, že průtahy způsobili rodinní příslušníci. No jaká to je blbost, aby tomu někdo uvěřil. Celá rodina, která je policajty napadena, přece může podání vysvětlení nebo i svědeckou výpověď, jak to umožňuje zákon u osob blízkých, odmítnout a to bych jim i poradil. A pak, i přes toto výše uvedené otravování prefernce ANO rostou, jsme na 34 % a ono sakra proti tomu Babišovi nic nepomáhá. No jistě, protože to dělá dobře a hlavně pro lidi. Kdo si tak srdečně plácal a plácá s představiteli jiných zemí s politiky EU po zádech, držel se kolem boků, nebo jinak vyjadřoval přízeň předsedovi vlády A.B. Nikdo. Andrej hájí od jiných i národní hrdost, to nikdo nevidí? Pak je mi Vás
líto. I přesto Vás zvu do Znojma na burčák, je výborný a hlavně levný.

Avyboje 89154 22.09.2018 13:26
[Miloš Zeman] AfD svým prosazováním zrušení Benešových dekretů prakticky prosazuje zase zabrání Sudet Němci.Proto to chce v Česku krutou revoluci a po ní se zase vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska.Všechny lumpy co nás od Ruska odtahli a zatahují do područí Němců je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Yx 37432 22.09.2018 13:26
[Andrej Babiš] Makro ať se stará o své. BYL Jsem ve Francii před 10 lety a letos, nedá se srovnat. Je tam nebezpečnou. Samý migranty povalují se všude.

Anonym 5822 22.09.2018 13:19
[Andrej Babiš] Mirku alias Mirko, ty máš v každém komentáři tisíc chyb, proč bazíruješ na malém nebo velkém P, blbee? Bazíruješ protože nemáš žádnou svoji myšlenku, prostě blbínek na entou . Mám už velké výhrady k 81166, vážně si myslíš, že ty dlouhé kydy někdo čte. To je nějaká internetová onanie z tvý strany. Marcelo pozvu vás do našeho penzionu na Kampě, zabijačkové hody, co říkáte?

Anonym 94236 22.09.2018 13:09
[Andrej Babiš] Jinak bych preferoval péči o české sirotky. Tyto naše děti by měly dostat péči minimálně jako v průměrné rodině. Vrátit jim "Klokánky", dětské vesničky a pocit domova, ze kterého dítě nemůže být vyhozeno a může se k náhradní mámě vracet i v dospělosti.

Anonym 94236 22.09.2018 13:00
[Andrej Babiš] Domnívám se, že by bylo vhodné přijmout zákon o odpovědnosti. Mimo pracovníků státní sféry za hloupé přehmaty by měl řešit i zodpovědnost občanů. Prostě vítačům zablokovat majetek a z tohoto majetku odškodnit vraždy, tělesná poškození či jiné újmy českých občanů vzniklé v souvislosti působením teroristů v ČR. A to bez ohledu či je teroristovi 12 let, nebo 17! Či je ještě starší.

Anonym 81166 22.09.2018 12:56
[Andrej Babiš] Země, které odmítají rozšíření Frontexu nebo princip vzájemné solidarity, opustí Schengen. Země, které nechtějí silnější Evropu, si už nesáhnou na strukturální fondy, řekl dále Macron.
Macron hovořil se značným znechucením o zemích, které si od Evropské unie pouze berou peníze ze strukturálních fondů a přitom odmítají respektovat veškerá dohodnutá pravidla a hlasitě opakují, že nehodlají přijmout ani jednoho migranta. V Evropě není možné vybrat si z menu jen to, co nám vyhovuje, je to kolektivní projekt, řekl francouzský prezident.
Macronovu kritiku je třeba brát jako velmi vážné varování. Západní evropské státy mají totiž už dost východních politiků, kteří bojkotují každý společný projekt, který by snížil zátěž nárazníkových zemí. Česká republika se přitom proslavila tím, že evropské peníze ze strukturálních fondů čerpá pro své soukromé firmy ve velkém přímo její premiér, který zároveň razí heslo, že Česko nepřijme ani jediného uprchlíka.

Mirka 46710  66 let 22.09.2018 11:24
[Andrej Babiš] Marcelo,vpravo na liste je datum a cas vstupu a Prazak se pise s velkym P.Ty uz radeji nepis,zesmesnujes se sama.

Anonym 81166 22.09.2018 11:10
[Andrej Babiš] Že není Tomáš Halík a kardinál Dominik Duka úplně na té stejné vlně, to není tajemství. Tentokrát se na svých stránkách ale Halík vyjádřil tak ostře, že někteří lidé, když tu citaci viděli, nejdřív zapochybovali, jestli to není fake. Jenže to tam skutečně je.
Halík pod titulkem Duka a sirotci píše:
Kardinál Duka neví, zda se máme postarat o sirotky ze Sýrie, protože to je třeba vidět především politicky, soudruzi! Počká si na názor mocných, který je pro něj zřejmě směrodatnější než evangelium. Zato má hned jasný názor na divadelní hru, kterou neviděl ani nepochopil, tam je ochoten se angažovat i soudně. V této kauze se chová přesně jako ti, kteří usilují o zpětné zdanění církevních restitucí on i oni vědí, že nakonec nemohou uspět, protože právo není na jejich straně, ale chtějí si populisticky naklonit veřejné mínění. Začínám si klást otázku, zda Dominik Duka (a jeho ovčáček Badal, který nedávno obohatil církev význačným konvertitou) ještě věří v Soud, který nebere ohled na mínění mocných a vůči němuž není odvolání.
Tomáš Halík
Zdá se, že už došlo na lámání chleba. Duka si to ovšem způsobil neuvěřitelným mlžením, když řekl, že se k otázce syrských dětí nemůže vyjádřit a že takové věci má na starosti olomoucký arcibiskup. Já nic, já jen kardinál, arcibiskup pražský, primas český, katolík, křesťan, občan České republiky a člověk, po kterém chce někdo názor. Náročné.

Anonym 81166 22.09.2018 11:08
[Andrej Babiš] Ze slušnosti. Tak lze nazvat časový prostor, který věnovala Angela Merkelová Miloši Zemanovi. Sešla se s ním na třicet minut. To je odpovídající čas, který si politik formátu současného prezidenta České republiky zaslouží. Prostor pobavit se o tom, jaká byla cesta, jaké to máme ale počasí, jak se vám u nás líbí a nechtěla byste někdy přijet?
Do hlubších témat se Merkelová se Zemanem evidentně pouštět nechtěla. Není pro ní partnerem. Miloš Zeman je na západ od Aše zapsán jako proruský politik nabourávající EU, pracující ve prospěch Ruska.

Anonym 81166 22.09.2018 11:05
[Andrej Babiš] Samozřejmě vím, že v mé zemi jsou přibližně čtyři tisíce německých podniků, v Německu je jen okolo dvou set českých podniků, zmínil Zeman v projevu. Velmi zajímavá investice jedné české společnosti do hnědouhelných dolů v Lausitzu a také pekařská skupina a chemické podniky našeho premiéra, který taktéž není jen politikem, ale také podnikatelem, dodal.

Anonym 81166 22.09.2018 11:05
[Andrej Babiš] Zeman v Německu omylem potopil Babiše. Firmy, které premiér údajně neovládá, označil za jeho

Anonym 81166 22.09.2018 11:04
[Andrej Babiš] Považuji za nechutné, když někdo do předvolebního boje bere děti, prohlásil Babiš poté, co se na něj snesla další smršť dotazů ohledně 50 sirotků, které nechce přijmout do České republiky a odmítá jim pomoci. Michaelu Šojdrovou vzápětí vyzval, aby polovinu svého platu věnovala těmto dětem, když chce tak hrozně pomáhat.
Předseda vlády je ovšem ten poslední, kdo by měl kázat o tom, že se někdo chová amorálně a zda se mají, nebo nemají používat děti v politickém boji. Je to totiž on, kdo absolutně nebere ohledy na to, co už je za hranicí vkusu a co se ještě může.
Stačí si totiž projít facebookový profil Andreje Babiše a zjistíte, že děti jsou jednou ze základních reklamních priorit hnutí ANO i jeho samotného. S opakujícím se statusem Jasně, že se vyfotíme se Babiš prezentuje s dětmi častěji než třeba se svými ministry.
Dalším důkazem Babišova využívání dětí v kampani může být elektronická evidence tržeb. Vždyť právě dětské pokladničky měly být tahákem, který občany přesvědčí, že EET není šmírovací nástroj, ale přítel drobných živnostníků.
V neposlední řadě se nesmí zapomenout ani na to, že Babiš rád využívá ke zlepšení image i svou rodinu, tedy manželku a děti. Samozřejmě pouze ty, které nepotopil v momentě, kdy se začala vyšetřovat patrně podvodná dotace na Čapí hnízdo.
Někdo může namítat, že se premiér fotografuje s dětmi v jiné chvíli, než když je volební kampaň v plném proudu. Chyba. Andrej Babiš dělá kampaň neustále. Každý jeho příspěvek na sociálních sítích slouží pouze k tomu, aby mu vylepšil pošramocený mediální obraz a navnadil další naivní voliče, aby mu vhodili hlas.
Pokud chce ministerský předseda poučovat Michaelu Šojdrovou o zneužívání dětí v kampani, měl by si na chvíli sednout k počítači a někomu, kdo s ním na rozdíl od něj umí, přikázat, aby mu ukázal jeho profil na Facebooku. Dětí je tam tolik, že by se mu nevešly ani na Čapák.

Anonym 81166 22.09.2018 11:00
[Andrej Babiš] Je velice pěkné, jak čeští rasisti zakrývají svůj rasismus tím, že vědí, kde by bylo malým Syřanům nejlépe. Jejich slovníkem co nejdále od jejich gauče, protože při představě, že by si malýho Syřánka vzal třeba jejich soused, tak jsou na mrtvici.
Trauma syrským dětem už zařídili Putin a Asad, tím, že si jejich bombardéry vybíraly za cíl hlavně nemocnice a školy. Trauma mají malý Syřané z toho, že už nemají rodiče a 24 hodin tráví v uprchlických táborech.
Pokud se to porovná s osudem Wintonových dětí, tak ty v žádných táborech nebyli, ale byli vytrženi z úplných rodin a poslány do zcela odlišného prostředí s odlišným jazykem.
A pomáhat syrským dětem v Libanonu nebo v Jordánsku může vymyslet pouze imbecil. Libanon je základnou teroristů z Hizbaláhu, takže sirotci v Libanonu jsou pro ně snadnou kořistí a tím pádem se terorismus jenom posílí. Libanon a Jordánsko jsou spolu s Tureckem nejvíce postiženi uprchlickou vlnou ze Sýrie. Takže nápady soudruha STBáka Babiše pouze těmto zemím přitíží.

Anonym 5822 22.09.2018 10:46
[Andrej Babiš] Eda, Edik, Edík, Edouš atd. o víkendu nepíše, nemá doma PC. Rád píše svoje chiméry, že jede tam a tam, že má spoustu přátel, jak chlastají do rána, lehké ženy je oblažují a grilují vlastní manželky :-)). Je mi ho docela líto, jelikož vše jsou jeho představy a přání. Ve skutečnosti jde o dědulu, který se sám 10 let ani nevymočí. Píše pouze ve všední dny, kdy ho rodina odkládá |aby mohla do práce| do denního stacionáře, tam přístup k PC má, ale pouze ve vyhrazené hodiny, aby také ostatní senioři mohli tlouct jako zběsilí do klávesnice. Nechme ho na pokoji, ať píše a píše, lze to snadno přeskočit, nikdy z něho nevypadla jediná kloudná myšlenka, opakuje pouze sprostoty, hloupost a snahu urážet, stejně tak jako Mirek alias Mirka a primitivní Fanda. Všichni jsou z Bruntálu, kámoši. Hezký den Marcelo, dnes politiku nijak nesleduji, jelikož se mi čím dál častěji |při pohledu na ty id..ty, kteří chtějí být zvoleni| otevírá kudla v kapse. Marcelo také je vám až fyzicky nevolno, když občas zahlédnete |při přepínání programu| toho slizkého velmi odpudivého Soukupa? Rozmachuje se kostnatýma rukama, jako kdyby chtěl plavat v žumpě, no vždyť také ano, jeho pořad je neuvěřitelná žumpa. Tak ještě jednou hezký den, hosti přicházejí už na oběd, máme dnes vynikající menu, no nejsou to řízky z potkanů , které rád papá Edíček :-))

Anonym 81166 22.09.2018 10:36
[Andrej Babiš] Francie je druhý největší přispěvatel do rozpočtů EU, hned po Německu. Francie dává do rozpočtu 17,6% z celkových peněz. Když se podíváme na státy V4, tak nejvíce dávají Poláci a to 3,23%, ČR 1,22%, Maďaři 0,85% a Slováci 0,58%. Takže V4 přispívá pouhými 5,88%. Když si to přepočteme na obyvatele, tak V4 má pouze o 1 milion obyvatel méně než Francie. Vůbec se nedivím Macronovi, protože V4 si počíná jak klienti sociálky, kteří chtějí diktovat svým chlebodárcům. Ono by bylo velice dobré, kdyby bohaté státy EU přesunuly peníze těm chudším státům, které se snaží v rámci svých možností spolupracovat na rozvoji EU a těm státům, které místo spolupráce hází klacky pod nohy přivřeli kohoutky. Tím by se Češi ve velice krátké době zbavili různých Babišů a Zemanů.

Marcela 9466  60 let 22.09.2018 10:00
[Andrej Babiš] Měla jsem včerejší stránky.Pardon.Snad opravdu dnes nebude psát(Eďouš).M.

Marcela 9466  60 let 22.09.2018 09:52
[Andrej Babiš] Moc zdravím Lauru.Máme rádi Prahu a pražáky.Naštěstí to máme cca 100km. Francie je celá doleva.
Eďouš zase lhal,že jede pryč a už zase píše.Ach jo.

Marcela 9466  60 let 22.09.2018 09:52
[Andrej Babiš] Moc zdravím Lauru.Máme rádi Prahu a pražáky.Naštěstí to máme cca 100km. Francie je celá doleva.
Eďouš zase lhal,že jede pryč a už zase píše.Ach jo.

Lx 37246 22.09.2018 08:51
[Andrej Babiš] Uvědomujete se vy vítači jaké trauma by jste způsobyli malému dítěti,které mluví arabsky,roste v nějaké kultuře a najednou nějaká česká tetka na něj mluví česky? Je samo v cizí zemi,mluví na něj cizím jazykem? To vše je komedie p.Šnojdrové.V roce 2019 jsou volby do E:parlamentu.A korunky pěkné.Tak se to hodí.Kdyby se raději postarala o děti které ožebračil její povedený synáček,že?

Anonym 5822 22.09.2018 07:17
[Andrej Babiš] Narcis Macron je nějaký nervózní, bude to asi tím, že když přijde domů, čeká tam na něho neukojená babička. Tak to jenom pro ranní rozjezd, abychom se zasmáli. Každopádně by si ten hošík měl dát pusu na zámek. Vypadá, že nám vyrůstá opět kultík osobnosti, který by rád hýbal světem, sebestředný šašek typu Červených trenclí.

Petra 8912  40 let 22.09.2018 04:27
[Jana Chládková] Dobrý den,
paní Jana je příjemná,s kvěle zpívá.
S pozdravem Petra Fuňková

Anonym 81166 22.09.2018 00:32
[Andrej Babiš] K lidem, kteří si po smrti nepřejí být zpopelněni, ale uloženi do země, se obrací americká designérka Jae Rhim Leeová. Nabízí jim pohřební rubáš obsahující spory hub, jež ekologicky rozloží tělo. Oblek prodává firma Coeio za 1500 dolarů (32 700 korun).

Anonym 81166 22.09.2018 00:19
[Andrej Babiš] Česko je za hospodářským vrcholem, na horší časy ale lidé nešetří. Třetina domácností by z úspor nezaplatila ani lednici

Anonym 81166 21.09.2018 23:34
[Andrej Babiš] smysl frontexu je chranit hranice Schengenu pred migranty..ponekud me unika proc prave V4 je proti..

Anonym 81166 21.09.2018 23:32
[Andrej Babiš] Babiš se chvástal, jak imigraci vyřeší a zatím to vypadá, že ho Macron nakopal do prrdele

Anonym 81166 21.09.2018 23:30
[Andrej Babiš] K naší buranské evropské politice se nedá říct nic jiného, než "už by to mohlo stačit"! Potřebujeme řešit vysychající krajinu a lesy, zazelenit města, je na spadnutí další válka v Syrii s tisíci prchajícími civilisty, Rusové manévrují jak před koncem světa, a my budeme rozdělovat Evropu kvůli jakémusi Slovákovi, co je jenom figurkou a nástupcem zločince Fica a jeho ministra vnitra, kvůli Maďarovi, který si cpe do kapes evropské fondy, potlačuje opozici a maskuje to řevem o migrantech a Sorosovi? Naše politika musí být evropská ne maďarská nebo polská a už vůbec né slovenská, o nějakém chudobinci V4 nesmí být ani smykem nadále uvažováno. Naším zájmem má být silná Evropa, nikoli nové rozdělení Východ-Západ. Možná si zkusme konečně jmenovat ministra zahraničí namísto okecávání své neschopnosti vidět dál, než na příští EU rozpočet. Babiš objíždí okolní země a je to jenom přehlídka trapnosti a rozpačitých úsměvů na straně našich partnerů, pokud to tedy nejsou představitelé spolku V4, rádoby trucpodniku pro nedozrálé země bývalé východní Evropy. Ani Jugoši, ani Rumuni a ani zaostalí Bulhaři s tím nechtějí mít nic společného. Bezpečnost a příslušnost české země k Západu i řešení klimatické změny pro naše děti, jsou nad prachama v privátních kapsách, a řeči o migrantech to nezakryjí. Je čas dělat opravdovou zahraniční politiku místo blábolů o koordinaci neslučitelných geopolitických zájmů, které jsou v rozporu s bezpečností naší země.

Anonym 81166 21.09.2018 23:28
[Andrej Babiš] V4 kdysi inicioval Václav Havel s tehdejšími středoevriopskými prezidenty, dnes, kdy se k moci dostali pozvracení opičáci typu Ing.Zemana, je to samozřejmě úplný nesmysl. Nejvíc mě překvapuje, jak někdo, kdo chce jenom rozbíjet, rozvracet a nespolupracovat s nikým, se domnívá, že se čtyřmi totálně morálně zdevastovanými zeměmi lze spolupracovat na výhodnější bázi, než se zeměmi v rámci EU. Maďaři inklinují k diktatuře, rasismu a fašismu, Poláci ke klerikální a národovecké diktatuře, Slováci jsou rádi, že nemají 50% nezaměstnanost a Češi s pozvraceným Ing.Zemanem a polovinou obyvatelstva pologramotnou - no to je partička jako z Marsu!! Co tyhle chudáčky spojuje? Snad jenom chuť navést někoho třetího, aby za ně topil africký děti u břehů Itálie.. to je asi tak všechno, co od téhle sestavy kryplů lze očekávat..

Anonym 81166 21.09.2018 23:26
[Andrej Babiš] Konecne nekdo vyslovil, ze se staty V4 se musi jednat jako s Ruskem, silou. Protoze za Sumavou na vychod neziji lide, ale muzici.

Anonym 81166 21.09.2018 23:23
[Andrej Babiš] Evropa není menu, ze kterého si můžete vybírat, prohlásil Macron podle agentury AFP. Země, které nechtějí silnější Frontex či více solidarity, opustí Schengen, země, jež nechtějí silnější Evropu, opustí strukturální fondy, prohlásil Macron .
Výborně. Tak se musí na Babiše a na Zemana.

Anonym 81166 21.09.2018 23:21
[Andrej Babiš] Server Lidovky hlouběji pátral po stopách tajemné lékařky. Zjistil, že Taťjana Horáková není zapsaná v rejstříku lékařů, ani se nikde neobjevují odkazy práce, díky kterým by získala titul kandidátky věd. Její organizace oficiálně sídlí v pražské ulici Politických vězňů. Jde o stejnou adresu, na níž sídlí i KSČM. Nikdy jsem tu nikoho z nich neviděl, řekl serveru Lidovky místní vrátný. Místnost č. 108 byla zamčená a ani místní údržbář nikoho z Mezinárodního dětského kříže neznal.
Nezná ji nikdo z Člověka v tísni ani z Mezinárodní organizace pro migraci.
Loni dostala Horáková Řád Elišky Přemyslovny, a to od Nadace Elišky Přemyslovny, kterou vede Augustin Karel Andrle Sylor, bývalý poslanec hnutí Úsvit přímé demokracie. Pro řád si ale nepřišla. Ona navíc i tvrdí, že je slepá a hluchá, řekl Lidovkám. Není to zábavné? Od dob Aničky Škrlové z kauzy Kuřim konečně nějaké oživení.
Teď je otázka, kolik těch obdivovatelek, které se vyskytují třeba na Facebooku Andreje Babiše, skutečně existuje. Nějaké jistě jsou, to je jasné. Ale tohle

Anonym 81166 21.09.2018 23:20
[Andrej Babiš] Písemně například napsala: Pan premiér Babiš, přestože je více zatížen než pan Sobotka, se mnou komunikuje. Já se s ním osobně neznám, oslovila jsem ho, že potřebujeme pomoct. Když jsem mu napsala ve dvě v noci, tak mi ve čtvrt na tři odpoví. Ano, pan Babiš se mnou komunikuje. Pan premiér naslouchá, neohrnuje nad lidmi nos, moc si toho vážím. Vysoce to oceňují i moji kolegové.
Mezinárodní dětský kříž nemá webové stránky, neví se, kdo kromě prezidentky k němu ještě patří, kdo stojí za jeho činností. Oficiálně sídlí na adrese Politických vězňů 9 v Praze, ale nezdá se, že by tam o této organizaci někdo věděl. Lidovky pak text po dvou hodinách stáhly a dnes uveřejnily materiál, kde přiznávají, že této podivné osobě redakce naletěla.

Anonym 81166 21.09.2018 23:20
[Andrej Babiš] Babišův trapas. Poslal do Lidovek text záhadné prezidentky nejspíš neexistující organizace.
Bizár kolem syrských dětí pokračuje jednou spíše komickou epizodou. Server Lidovky ve středu publikoval text paní, která sama sebe označuje za prezidentku Mezinárodního dětského kříže. Text tam přišel od Andreje Babiše a autorka vystupuje jako jeho velká příznivkyně.
Problém je v tom, že Taťjana Horáková se na veřejnosti nějak neobjevuje a o její organizaci nikdo nikdy neslyšel. Na podivnosti upozornil Nový Deník a jak lze zjistit, už dříve se tím zabývala jiná média, v roce 2008 slovenský magazín Týždeň. Nový deník: Redakce Nového deníku ji sháněla se žádostí o vyjádření od středy. Následně se redakci ozval přes SMS jistý MUDr. Rossi, který se představil jako viceprezident Mezinárodního dětského kříže a poskytl e-mail na Horákovou. Ta následně odpověděla na e-mailem položené dotazy a posléze se redakci podařilo s ní spojit i telefonicky. Osobní setkání však odmítla.

Fanda 46426  72 let 21.09.2018 22:34
[Andrej Babiš] Šojdrovka dostane v táborech při hledání sirotků akorát přes tu svojí mordu a bude ticho , tak se podle KDU dělá politika , štváči fráternicky a ta halapartna Marčelina jim ještě přizvukuje

Anonym 94236 21.09.2018 22:03
[Andrej Babiš] Kdysi byl nějaký Ukrajinec Brežněv, který vyžadoval před rokem 1968 poslušnost Československa. Za neuposlechnutí nás trestal ukrajinskou okupací. Dnes nám jedna moc za oceánem diktuje kdo je přítel a kdo nepřítel, s kým máme obchodovat a s kým ne! Posloucháme nového Brežněva?

Yx 37432 21.09.2018 22:03
[Andrej Babiš] Jak si ty rodiny budou s dětmi povídat? Mluví arabský. Každé dítě bude mít překladatele? Super p. Šojdrová

Anonym 94236 21.09.2018 21:48
[Andrej Babiš] Je jen otázka, či se paní Šojdrová nedopustila trestného činu, který vedl k hysterii. Myslím, že máme dobrou policii. Zastavila českého Muslima ještě před spácháním teroru. Snažil jsem se najít motivaci. Je to bývalý Slovák, který přestoupil na Islám. Před sto lety se říkalo "poturčenec je horší Turka". Nejspíš se chtěl vytáhnout před Muslimy a ukázat jak se to dělá. Příliš neznal Korán. Ten nabádá k trpělivosti za dosažení cíle.

Edík 78323  53 let 21.09.2018 20:08
[Andrej Babiš] Projekt neexistuje, uvidíme jestli nějaké " děti" najde uvedl na adresu skvělý premiér Andrej Babiš!!
Pomůžeme kdykoliv ale v jejích zemí ,nebo v Jordánsku, dodal vynikající premiér Babiš!
To je rozumné řešení pane Babiš!

Mirka 46710  66 let 21.09.2018 19:49
[Andrej Babiš] Edo my jedeme do hotelu Mier.Dekuju za doporuceni.Prezident Zeman opet plynnou anglictinou a Angela byla v pozoru.Dobrou noc.

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:43
[Andrej Babiš] Paní Mirko v Bojnicích jsme byli několikrát, doporučuji nezapomnět navštívit zámek Bojnice, něco úžasného , termální voda 37-39%.
Paráda,nejedete náhodou do hotelu Regia?
Dobré ubytování,jestli můžete vyberte si výhled přímo na zámek Bojnice!
Mějte se.

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:38
[Andrej Babiš] Žádní sirotci nejsou, zesměšnil skvělý premiér veš Šojdrovou!!
Tak to má být,tak je to správné!!
Bude znárodnění, pomatená vedoucí opičí pracky??

Mirka 46710  66 let 21.09.2018 19:34
[Andrej Babiš] Marceliny prispevky,tedy hole vety,mi pripominaji vykriky pacienta v poslednim tazeni,takze nema cenu na ne odpovidat.Edo,az se vratite z Bojnic,napiste jak tam bylo.Jedeme tam 14.10.Dnes se bude dobre spat.Preju pekny vikend.

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:28
[Andrej Babiš] Dnes je opět krásný den, viď Marcelko vedoucí opičí pracky??

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:25
[Andrej Babiš] Praváci na kolenou, Mašín 66 na kapačkách, Mařena v korekcí a Marcela si balí věci a letí za ní!!
A Baník vede 2:0
!!

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:24
[Andrej Babiš] Mirko souhlas,KDS vždy byli a jsou hadí!

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:22
[Andrej Babiš] Edík má vždy pravdu,tak si to zapamatuj slepice,
i Mařena Ovarová to pochopila!!
Pro jednoduchou Marcelinu plastelínu!!
9466 9466 9466!

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132360

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti