Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 17847 23.12.2016 15:20
[Miloš Zeman] Zde vládnoucí dobytek nám sem zase zatahuje Ukrajince,kteří prý mají české kořeny.Kdyby se měli tito Ukrajinci lépe než Češi tak by si na nějaké svoje kořeny ani nevzpoměli.Zase další lumpáctví zde vládnoucího dobytka.Taové vládnoucí lumpy bude třeba po revoluci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Anonym 90186 23.12.2016 14:56
[Miloš Zeman] Rumunský prezident prozatím odkládá nominaci nového premiéra. Sociálnědemokratická strana (PSD), která zvítězila v nedávných volbách, do funkce navrhla málo známou bývalou ministryni Sevil Shhaidehovou, která nemá téměř žádné politické zkušenosti. Tato ekonomka by se mohla stát první ženou a první muslimkou v čele rumunské vlády.

Monika 37126  50 let 23.12.2016 12:18
[Klára Samková] Vážená paní JUDr.Samková jste skutečně velmi statečná, ale bojím se, že i velice ohrožená. Jako žena jste ohrožená na druhou. Držím Vám i nám všem palce a jsem ráda, že vůbec ještě existují lidé s realistickým pohledem na aktuální dění. Bude jich ubývat neboť školy úspěšně vymývají mozky našim dětem. Držte se.Chtěla bych se jednou dozvědět o co vlastně jde a komu o to jde..

Aleš 18523  44 let 23.12.2016 07:33
[Ivan Trojan] Z mého pohledu se panu Trojanovi povedlo dát T-Mobilu jedinečnou tvář, kterou v ČR dlouho neměl. Tomu, koho napadlo angažovat a přesvědčit p. Trojana, aby vstoupil do reklamy, patří uznání za dobrý nápad a zkušenost. Myslím si, že vstup p. Trojana na pole reklamy zvedá úroveň reklamy u nás a to, zda je reklamy až moc nebo tak akorát, to záleží na dovednostech marketingu T-Mobilu.
Myslím, že se můžeme s panem Trojanem na poli reklamy těšit ještě na hodně zábavy a doufám, že v ní bude pokračovat.
Aleš

Anonym 90186 23.12.2016 01:53
[Miloš Zeman] Takže když to tak vezmeme kolem a kolem: Celé je to jedna velká Potěmkinova vesnice. Rozpočet na první pohled vypadá výborně. Dokonce nejlíp za dobu existence naší země. Až na to, že ministerstvo financí na tom prakticky nemá zásluhu. Až na to, že letošní zisky z intervencí budou za rok více než smeteny ztrátami z nich. Až na to, že o co víc se ministerstvo při plánování rozpočtu loni seklo směrem dolů, o to víc se letos seká směrem nahoru. Až na to, že o co méně letos přispíváme na evropské fondy, o to víc na ně bude přispívat příští rok. Až na to, že o co víc jsme si v minulosti přilepšili zrušením rezervy, o to víc nám bude v budoucnu chybět. Až na to, že je to celé jenom moc pěkná pohádka, kterou se vládě vyplatí vykládat před volbami. A po nich budiž potopa.

Anonym 90186 23.12.2016 01:52
[Miloš Zeman] Začtvrté stát dosud soustavně rozpouštěl tedy snižoval něco, čemu se říká rozpočtová rezerva. Co je na tom špatně? No že zkrátka jaksi nemáme onu rezervu.. rezervu peněz na horší časy. A to, prosím pěkně, jsme právě teď díky vysokému hospodářskému růstu a až extrémně nízké nezaměstnanosti v časech jedněch z nejlepších, takže ty ekonomicky horší nutně musí nastat už příští rok.

Anonym 90186 23.12.2016 01:51
[Miloš Zeman] Zatřetí rozpočtu letos pomohlo, že jsme z evropských fondů vyčerpali méně peněz než loni. Ano, čtete dobře: Méně peněz z Evropy pomohlo k ozdravení naší ekonomiky. Ne, není to nesmysl. Je to definiční znak všech prohnilých evropských dotací, bez nichž by nám bylo mnohem lépe. Jak se to mohlo přihodit? Změnilo se rozpočtové období. Nové začalo, a tak se musí připravovat zbrusu nové projekty, na které bychom mohli evropské fondy podojit. Jenomže nezapomínejme, že peníze z Evropy musíme spolufinancovat. EU přihodí trochu, náš stát přihodí také trochu. A díky tomu, že evropských peněz je letos méně, takzvané kapitálové výdaje z rozpočtu jsou zatím o 50,8 miliard korun nižší než loni stejnou dobou. A co je na tom špatně? Znovu se stát chlubí něčím, co vůbec není jeho zásluhou. A hlavně: Jakmile se přehoupneme do příštího roku a znovu začneme evropské fondy víc dojit, opět to náš rozpočet zatíží víc.

Anonym 90186 23.12.2016 01:50
[Miloš Zeman] Zadruhé za dobrý výsledek rozpočtu může vyšší než očekávaný hospodářský růst. Zkrátka když se rozpočet sestavoval, nepředpokládalo se, že se letos bude ekonomice tak dařit. Co je na tom špatně? Především kdyby se počítalo se správným růstem, mohly být úspory ještě mnohem větší. A hlavně: úplně stejná situace, jenom přesně naruby, se nejspíš bude opakovat v příštím roce. Zkrátka příští rok podle všeho nejspíš naše ekonomika poroste mnohem pomaleji (pokud vůbec poroste), než se dnes při sestavování rozpočtu na příští rok odhaduje. Ministerstvo totiž počítá s tím, že ekonomika zrychlí svůj růst z 2,2 % na 2,4 %. A současně se domnívá, že eurozóna příští rok zpomalí svůj růst ze 1,5 % na 1,2 %. Člověk nemusí být zrovna ekonomický génius, aby na první pohled viděl, že tu něco nehraje: Když jsme jako vývozní země na fungování eurozóny závislí, bude se nám dařit stále líp, když Evropě se bude dařit stále hůř? Sotva. Jinými slovy: Plán je opět nesmyslný. O co líp se rozpočet plní letos, o to hůř se nejspíš bude plnit příští rok.

Anonym 90186 23.12.2016 01:49
[Miloš Zeman] Zisk pro rozpočet z titulu zápo.ných sazeb bude víc než kompenzován ztrátou ČNB z devizových rezerv v okamžiku, až koruna posílí. Takže výsledek pro celý stát bude horší, než lepší. Ale kdo si pak bude umět dát jedna a jedna dohromady? Hlavně, že ministerstvo financí tou dobou už bude za hrdinu.

Anonym 90186 23.12.2016 01:48
[Miloš Zeman] A stát na tom pochopitelně rejžuje. Pravda, rozpočet na zápo.ných úrocích ze svých vlastních dluhopisů zatím vydělal asi miliardu korun, což jsou v celkových výsledcích drobné; ale pro svou kurióznost tenhle zdroj příjmů státní kasy stojí za zmínku. A co je na tom všem špatně?

Anonym 90186 23.12.2016 01:47
[Miloš Zeman] Neb.li dluhopisy mají zápo.né výnosy.

Anonym 90186 23.12.2016 01:46
[Miloš Zeman] Zdražují tak moc, že dnes už jsou spekulanti ochotni českému státu dokonce platit za to, že si mohou jeho dluhopisy koupit.

Anonym 90186 23.12.2016 01:39
[Miloš Zeman] Tomu říkám obstojné lákadlo a dost dobrý důvod pro spekulaci. Rozumějme, pro spekulaci na posílení české koruny skrze nákupy českých dluhopisů. A když je po něčem velká poptávka, cena toho něčeho logicky roste. Takže české státní dluhopisy jen díky intervencím neuvěřitelně zdražují.

Anonym 90186 23.12.2016 01:35
[Miloš Zeman] Zaprvé za něj může Česká národní banka (ČNB). Tedy samozřejmě ne přímo, ne že by zrovínka rozpočet spadal do její kompetence. Ale připletla se k celé té záležitosti trochu jak slepý k houslím. Česká národní banka totiž, jak známo, intervenuje proti české koruně a udržuje ji tím uměle slabou. Každému spekulantovi za našimi hranicemi musí být a taky je jasné, že tohle ČNB nemůže dělat donekonečna. Intervence totiž už stály skoro 600 mld. Kč a koruna je kvůli nim až o 10 procent slabší, než by byla bez nich. A účet každým dnem dál narůstá. Takže je navýsost logické čekat, že jakmile ČNB intervenování vzdá, koruna prudce posílí. Možná až o oněch 10 procent.

Anonym 90186 23.12.2016 01:28
[Miloš Zeman] Tedy ona to technicky vzato je pravda potud, že státní rozpočet se skutečně vyvíjí nejlépe od devadesátých let. Dnes je už evidentní, že rozpočet neskončí deficitem 70 miliard korun, který byl naplánován, ale naopak s přebytkem. Což je asi takové jako vytahovat se, že umím masajsky líp než můj jezevčík. Jelikož pravdou už není ona druhá polovina tvrzení. Totiž že se to povedlo státu a zejména Ministerstvu financí. Nepřibarvená realita je spíš taková, že stát by musel být extra velké motovidlo, aby rozpočet letos nedopadl dobře.
Takže kdo za ten skvělý výsledek může doopravdy?

Anonym 90186 23.12.2016 01:28
[Miloš Zeman] Stát se v poslední době rád chlubí, že prý dokázal dostat své finance, tedy státní rozpočet, do nejlepšího stavu od vzniku ČR. Hezky pěkně. Srdce daňového poplatníka musí plesat. Až na to, že to jaksi není pravda.

Anonym 94158 22.12.2016 22:29
[Miloš Zeman] Státní dluh za letošní rok klesne z 1,673 na 1,613 miliardy, tj cca. o 2,4%. Je to dobrá práce vlády. Zároveň by měl být i výrazný přebytek letošního rozpočtu. Bravo! To by se dle mého názoru za Kalouska a Fialy nestalo. Bídu a svrab již nikdo vrátit nechce!!

Anonym 94158 22.12.2016 21:57
[Miloš Zeman] Desítky milionů občanů Sýrie oslavuje vítězství nad bojovníky IS v Alepu. Lze očekávat, že dál bude Rakka, Palmíra a snad i možná pomoc Mosulu. To by muselo být i z vůle vlády Iráků.

Anonym 90186 22.12.2016 12:45
[Miloš Zeman] Ruská propaganda je velmi kreativní a teď dokonce zneužila mladé Syřanky, které studují v Moskvě. Organizace Ruský svaz mládeže za přímé podpory peněz z fondu prezidenta Vladimira Putina, vyrobila kalendář, kde jsou nafoceny Syřanky v ruském oblečení a chválí ruské vojáky, kteří bojují v jejich zemi. Jenže všechny texty jsou vymyšlené a Syřanky zvažují žalobu.

Anonym 17847 22.12.2016 10:00
[Miloš Zeman] Pro 90186. Chce to aby se mladá generace zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a vypráskala je od koryt.Pak znárodnila veškeré majetky straníků stran a členů hnutí,kteří se po komunistech prolhali k moci.Dů-chodcům za to,že pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat a nechali a i pomáhali lumpům Česko rozkrást začít vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem.

Anonym 90186 22.12.2016 01:48
[Miloš Zeman] Izrael zvažuje možnost, že by přijal zraněné syrské uprchlíky z Aleppa na léčení do svých nemocnic. Informoval o tom v úterý izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Jak poznamenala agentura Reuters, mnoho zraněných Syřanů se za uplynulé tři roky v Izraeli již léčilo, tajně se dostali přes hranice v oblasti okupovaných Golanských výšin. Izrael a Sýrie jsou přitom formálně stále ve válečném stavu. "Jsme připraveni přijmout zraněné ženy a děti a rovněž muže, jestliže to nejsou bojovníci.. a přivézt je do Izraele a postarat se o ně v našich nemocnicích, jako jsme to již udělali s tisícovkami syrských civilistů," řekl Netanjahu zahraničním novinářům.

Martin 90204  38 let 21.12.2016 22:28
[Dáda Patrasová] vazena dado patrasova,uz kdyz jste hrala vpohadce arabela princeznu xenii.tak bylo navas videt jaka jste i v beznem zivote,moc velka frajle ktera se rada necha dobyvat od muzu,a to same delate i dnes.proto vas muz dela to same co vy,take se nechava dobyvat od zen.a jde mu to lepe nez vam,us vte pohadce arabela vas mel kral uvrhnout do zalare a odsoudit k tresu smrti.a kral mel rict kdyz nevis jakeho prince si vybrat za muze tak budes o hlavu kratcsi,to je me kralovske slovo a to plati.a vy byste cekala na prichod kata ktery vam ma setnout hlavu,kral privede kata za vami do zalare a ukaze na vas,zde je ma dcera kate muzes vykonat svou povinost.kat odpovi dobra poprava bude zitra rano zde v zalari,kral budes neco potrebovat kat ano budu spalek sekeru a kos,do kose dat seno aby hlava spadla do mekeho tot vse.kral dobre rano to tu bude pripraveno,jak rekl tak se stalo,rano vse pripraveno.kral a kat vstoupi do zalare a kral vas vyvede pred kata, zde je ma dcera kate muzes ji popravyt.kat nato nechte nas o samote lepe se mi tak pracuje,kral dobra a odejde.kat povi sme tu sami,muzu te pripravyt k poprave vy nato jak,a kat povi staci mi tvuj hreben a ja si te pripravim k poprave sam.vy nato dobra zde je hreben tak si me priprav k poprave,kat nato dobra pojt sem a kleknisi sem pred spalek,a vy si kleknete co dal.a kat vam polozi hlavu na spalek,vezme hreben a precese vlasy pres hlavu aby odhalil siji k poprave,vlasy sou tak dlouhe ze sahaji as do kose. vy se ptate co dal,a kat povi beru sekeru a prilozim ji na siji, pote ji zvednu a rozmachnu se a setnu ti hlavu,jak rekl tak se stalo.kat hlavu setnul a ta spadla do kose,kat vyndal hlavu s kose ucesal vlasy a donesl ji ukazat kraly,ten podekuje a poda mesec zlata katovy a ten odejde pric. kdy by existoval stredovek i dnes v roce 2016-2017,tak by ste takto skoncila i dnes vy dado protoze si nic jineho nezaslouzite.nes popravu.

Jana 46053  44 let 21.12.2016 22:23
[Yvetta Blanarovičová] Váš vánoční koncert byl úžasný - jen mě jako ženu zaráží to, že Vaše kapela, která doprovází Vás, užasnou a krásnou ženu,vystupuje jak parta bezdomovců. Zaráží mě to u Vás, jako ženy, že Vám to nevadí a že to v souvislosti s Vámi nepůsobí na diváka zrovna nejlépe.

Milena 17889  60 let 21.12.2016 17:32
[Pavel Šporcl] Díky za krásné chvíle, kdy mohu poslouchat Vaši hudbu. Pavel Šporcl a modré housle jsou pro mne symbolem klidu a pohody, balzámna pro duši.

Anonym 94158 21.12.2016 15:18
[Miloš Zeman] Pan Chovanec ví co dělá. Při ochraně oprávněné osoby jsou standardní situace, také nestandardní situace a rizikové. Nejspíš by pan Chovanec nechtěl aby terorista dohnal chráněnou osobu na kole a poranil ji vzduchovkou skrz plasty od Trabantu. To bychom měli ostudu všichni.

Iva 95186  50 let 21.12.2016 13:17
[Hana Zagorová] Ráda bych paní Haně vysekla poklonu nejen za její účinkování po dlouhá léta, ale především za "neúčinkování" v politice respektive nevyjadřování se k ní. Je moudrá a za to si jí velmi vážím. Na rozdíl od jiných jejích kolegů a kolegyň. Přeji pevné zdraví a dlouhá léta plná vitality!

Dáša 89170  59 let 21.12.2016 12:44
[Václav Neckář] Přeji všem zdraví,štěstí,pohodu,lásku..

Anonym 90186 21.12.2016 10:35
[Miloš Zeman] Chovancova policie pořídila tak rychlé vozidla proto, aby daňový poplatník a plátce autopojištění, jenž to všechno platí, nestačil ani zareagovat kde tak rychle zmizelo dvacet míčů..Daňový poplatník , kterému se opět od nového roku zvedají daně jenom žasne co si ti sociopaté tam "na hoře" mohou dovolit..

Anonym 90186 21.12.2016 10:34
[Miloš Zeman] Pokud se pamatuji o tomhle není v reklamě na EET ani slovo, jestli se mýlím, tak mne opravte.

Anonym 90186 21.12.2016 10:34
[Miloš Zeman] Za dva roky si je někdo koupí za desetinu ceny, zatím budou odpočívat v garáži a jednou za rok vyjedou, aby se neřeklo. Alespoň víme, na co chtěl ministr Chovanec zvýšit rozpočet pro policii.

Anonym 90186 21.12.2016 10:31
[Miloš Zeman] Ochranná služba Policie ČR převzala deset nových Audi A6. Nic rychlejšího česká policie nikdy neměla. Osmiválcové sedany mají výkony supersportovních aut. Na stovce jsou za 4,4 seku.dy.
Deset operačních policejních speciálů určených pro Ochrannou službu Policie České republiky jsme pořídili za 21 770 230 korun, uvedl při předání vozů Petr Petřík, náměstek policejního prezidenta. Základní cena Audi S6 jsou dva miliony (přesně 2 027 900 Kč), další peníze stálo specifické vybavení pro potřeby policie.
Tato vozidla budou využívána především jako doprovodná vozidla pro zahraniční delegace při jejich pobytu na celém území České republiky podle mezinárodních dohod, doplnil Jiří Komorous, ředitel Ochranné služby policie.
Tak takto pro.e.ává tato vláda peníze daňových poplatníků. Do kolony, která jede 50 km|h pořídí auta se zrychlením 4,4 sekun.y.

Anonym 90186 21.12.2016 10:23
[Miloš Zeman] Opravdu funkční systém
Měli jsme odeslanou tržbu za druhý týden v prosinci šest tisíc a 51 účtenek, jenže na Finanční správě to ukazuje 30 tisíc a 200 účtenek, píše na Facebooku ve skupině EET výměna zkušeností provozovatelka jedné moravské restaurace, Helena Bystroňová-Surmová. Bojí se, že teď bude muset státu zdanit pětkrát větší tržbu, než skutečně inkasovala. Některé účtenky totiž systém evidoval víckrát.

Anonym 17847 21.12.2016 10:17
[Miloš Zeman] Pro 5822.Je třeba aby už se mladá generace zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a nenechala si od nich stále kadit na hlavu.Sobotka ten by už měl dávno sedět za zadlužení Česka na kůlu a to ještě po řádném stažení z kůže.

Anonym 5822 21.12.2016 10:03
[Miloš Zeman] Politikům vzrostou platy. Zeman si polepší o téměř 18 tisíc korun

20. prosince 2016 16:48
Příští rok vzrostou politikům platy o osm procent. Růst bude podobný jako v letošním roce. Prezident Miloš Zeman si tak polepší o 17 700 korun a řadový poslanec nebo senátor dostane o 5 300 korun více. Vyplývá to ze sdělení ministerstva práce a sociálních věcí o vyhlášení platové základny.
Jak dlouho si toto české ovce nechají líbit? Poslanecká sněmovna zeje prázdnotou, a na konta poslanců přibývají peníze, kde to jsme? V pr.., že?

Anonym 17847 21.12.2016 09:57
[Miloš Zeman] Sobotka se tváří jako by on a ta banda lumpů z ČSSD měla v Česku vládnout věčně.Je však třeba provést likvidaci všech lumpů co se s ČSSD prolhali k moci za podíl na zbídačení Česka,na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc znárodnit všechen majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 20.12.2016 14:42
[Miloš Zeman] Pro 31911.Česko potřebuje se zbavit nejen Arabů,ale všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili.Tyto lumpy je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 31911 20.12.2016 14:21
[Miloš Zeman] Po atentátu v Berlíně můžeš, 90186 uznat, že extrémisty si nemůžeme přivést do svých domovů. Stejně také nemůžeme sdílet ložnici s tygrem usurijským. Je to stejně nebezpečné. Je nutné dojít k míru ve válečných oblastech a INVAZI poslat domů. V Čechách žije přibližně 20 tisíc muslimů. Je vhodné jednat o jejich návratu tam odkud přišli!

Pavel 19324  56 let 20.12.2016 12:10
[Andrej Babiš] Dobrý den pane Babiši,
podnešní Berlínské noci jsem velice!! znepokojen tím co se v Evropě děje.Není už těch životů nevinných lidí dost aby jste konečně začali něco dělat? Vždyť se jedná o vaše a naše děti a budoucnost starého kontinentu.Všeci si z nás dělají srandu!! Ten Okamura má naprostou pravdu v tom co říká,vždyuž ty hranice konečně zavřete.Co je důležitější,prachy? nebo životy nás všech?

Anonym 90186 20.12.2016 10:42
[Miloš Zeman] Putin by měl po atentátu v Berlíně vydat Snowdena

Anonym 90186 20.12.2016 10:39
[Miloš Zeman] Připomeňme si tehdejší situaci: Po pádu kabinetu Petra Nečase se Zeman rozhodl jmenovat jak sám říkal vládu odborníků. Pod vedením Jiřího Rusnoka ale tehdy vznikla vláda jeho kamarádů a podporovatelů, z velké části z tehdejší SPOZ (nyní SPO). Byla v ní taková hvězdní jména jako Jan Fischer, Martin Pecina, Miroslav Toman nebo Marie Benešová. V kabinetu sedělo hned pět bývalých členů KSČ. To ale nebylo to nejhorší.
Vláda, kterou kritizovaly všechny politické strany (jelikož poslanecká sněmovna se skládala ze zvolených lidí, ne z těch, kteří Zemanovi poklonkovali tak dlouho, až se někam dostali), nezískala důvěru. Z tohoto důvodu předal Rusnok 13. srpna 2013 do rukou hlavy státu demisi.Miloš Zeman ale poměrně nerad prohrává. Nerad také dodržuje pravidla, pokud se děje něco, co se mu zrovna nehodí. Tak se rozhodl pověřit premiéra, kterého jmenoval svévolně a bez ohledu na podporu v parlamentu, aby dále vládl v demisi, a to až do předčasných voleb. Jednalo se o neústavní a nikým nevolenou skupinu lidí, Zeman se však mohl cítit jako vítěz.Nyní se ve světle blížících se prezidentských voleb všechno otočilo. Panu prezidentovi jako by začalo záležet na zákonech České republiky, a tak brání práva nebohého a utlačovaného Andreje Babiše. Přestože se na zákonu o střetu zájmů shodly všechny demokratické strany, on jej odmítá. Dobře totiž ví, že by jinak z Agrofertu mohl přijít kandidát, který obsadí jeho místo na Pražském hradě.

Anonym 90186 20.12.2016 10:36
[Miloš Zeman] Z prezidenta Miloše Zemana se po spojení s ministrem financí Andrejem Babišem stal obránce ústavního pořádku. Pokud poslanecká sněmovna přehlasuje jeho veto tzv. lex Babiš, tedy zákona o střetu zájmů, je ochoten obrátit se na Ústavní soud. Pan prezident se evidentně rozhodl o podporu hnutí ANO v prezidentských volbách v roce 2018 rvát až do roztrhání těla.Jak se zdá, v té zásadní starosti o ústavní právo holdingu Agrofert čerpat dotace Miloš Zeman pozapomněl na vlastní neústavní kroky. Například na to, když si dle svého vlastního uvážení jmenoval vládu svých přátel, která nakonec vládla bez důvěry poslanecké sněmovny. Té sněmovny, kterou nyní Zeman za rozhodnutí kádruje.

Anonym 90186 20.12.2016 10:14
[Miloš Zeman] Problémy v tomto úseku budou neustálé, po celou dobu životnosti dálnice. Doufejme, že zvládnutelné. Pořád se ale bude muset monitorovat, patrně i značně investovat do dodatečného zajištění. Už ten rozsáhlý monitoring, který je nyní nezbytný, sám o sobě jednoznačně říká, že to až tak bezproblémové není. Kde jinde v naší dálniční síti potřebujeme něco tak důsledně sledovat a automatizovat případné uzavření? Také značně složité zajištění stavby, dodělávané na poslední chvíli před slavnostním zprovozněním, které ještě zdaleka neskončilo, celkem jasně vypovídá o tom, že se něco zanedbalo již při přípravě stavby. Z tohoto pohledu se postoj ŘSD, že se vlastně skoro nic neděje, nejeví jako příliš důvěryhodný. Prostě teď jen draze lepíme dohromady něco, co jsme vůbec mít nemuseli. Také si nepamatuji, že bychom někdy slavnostně zprovozňovali polovinu dálnice, a to ještě při poloviční povolené rychlosti. Je to jaksi symbolické, jen tak napůl. A pokusy o ovlivnění veřejnosti, že právě tato trasa byla optimální, snad nemohou dopadnout na úrodnou půdu. Zdravý selský rozum každému musí říci, že problémům je lépe se předem vyhnout. Místo toho ale ŘSD raději zvolilo filozofii my to zvládneme. To nyní musí prokázat. Ale bude to bohužel za nemalé peníze daňových poplatníků.

Láďa 18519  60 let 20.12.2016 09:41
[Miloš Zeman] Soudruh Babiš alians Bureš.Za komančů uznávaný práskač,po převratu uznávaný podnikatel a dokonce ministr.To jsou skoky.Poctivec
Pan Rát-nakonec zloděj největšího kalibru nedostane trest,ale ještě odškodnění.Stále se vše uplácí.Je to hrozná doba.Kdo poctivě pracuje,je holej.
Tak to je ta dnešní doba!! §§

Boro 18519  59 let 20.12.2016 09:25
[David Rath] František-Nevím,jestli jste normální,nebo jestli si to ten podvodník Rát to prase nepíše sám.Ten Rát to je hladovej arogantní podvodník.Zasloužil by 20let na Sibiři.Nakonec vše podplatil i soudce a nebude trestanej grázl.Nevím co píšete že bylo na toho grázla nastrčený.Vždy%t bral úplatky prostě ze všeho a nyní to prase dělá neviňátko.
Jak k tomu přijdeme my obyčejný.Jak máme poctivě pracovat za almužnu,když zákonodárci takto|skoro všichni|kradou.Kam to spěje a vy Franto naivní se jich zastáváte.Rác je největší zloděj všech dob a prase,

Anonym 90186 20.12.2016 02:36
[Miloš Zeman] Již dva týdny se hospodští sžívají s EET a po optimistickém rozjezdu se dostavují problémy. Další malé hospody tak chtějí zavřít lokál. Na komplikace si ale stěžují i ve větších restauracích. Zcela v pořádku to není, objevují se problémy s výpadky a připojením," říká Martin Gröhling z Mladé Vožice.
Hostinským vzrostly náklady i zátěž s spojená administrativou. Někteří kvůli tomu skončili, jiní o tom uvažují.
Martin Gröhling z Mladé Vožice se sice zavřít hospodu Na Růžku nechystá, i jemu ale EET komplikuje život. Obsluhu to zdržuje, to je jasné. Ale objevil se také problém s internetovým připojením. Pokud spadne, při následném manuálním zadávání údajů Finanční správě se tržba nezaúčtuje vždy správně. Stává se, že dojde k jejímu zdvojení," vysvětluje Martin Gröhling.
Situaci už s provozovatelem EET pokladen intenzivně řeší, nejedná se prý zdaleka o ojedinělý problém.
Mezi hostinské, kteří uvažují o zavření hospody, patří například Miroslav Kromka. V oboru se pohybuje už od konce sedmdesátých let, kdy se vyučil kuchařem. V pohostinství podniká od poloviny devadesátých let, ale tak obtížnou dobu jako je dnes nepamatuje.
Hlavně pro hospody na vesnicích je to hrozné. Lidí chodí málo, radši si otevřou lahváče doma a nebo si zajdou sednout někam s kamarády do garáže. Na malých vsích jsou tržby už dlouhodobě na hranici udržitelnosti, a teď do toho ještě přišly náklady spojené s EET. Pokud máte na hospodě denní tržbu šest sedm stovek, tak se ji těžko vyplatí provozovat. Obzvlášť, když musíte ještě platit internetové připojení a další paušál za EET pokladnu," říká Miroslav Kromka.
Provozuje hospodu v Borotíně a Oldřichově, ale je rozhodnutý na jaře skončit. V Borotíně budu muset zavřít určitě, jak to dopadne v Oldřichově, ještě uvidím," sdělil Miroslav Kromka.
O tom, že situace na menších vsích je na hranicích únosnosti hovoří také Radek Jech. Hospodu Na Konci světa ve Smilových Horách má pronajatou deset let. Zavřít nemusel jen díky tomu, že se se starostou dohodl na snížení dosavadního nájmu.
Jsme na malé vesnici, tady drží hospodu při životě vlastně jen pár štamgastů. Lidé tu berou deset dvanáct tisíc, je tedy jasné, že v hospodě moc peněz nenechají. Že by bylo možné provozováním hospody na vesnici zbohatnout, asi neplatilo nikdy, teď je ale problém se i jen udržet. EET pro mne znamená náklady přes 12 tisíc ročně navíc jen za provoz. Naštěstí jsme se domluvili na snížení nájmu, tak snad se tady podaří hospodu zachovat," neztrácí po dvou týdnech praxe s EET chuť.
Zato Zdeněk Veselý z Ratibořských Hor na provozování Hospůdky u Feny už rezignoval.
Věřte mi, bylo to těžké rozhodnutí. Začínal jsem před třemi lety s nadšením, ale postupem času jsem ho ztratil. Místo toho, aby stát podnikatele podpořil, začal nám házet klacky pod nohy. Čím dál tím větší množství předpisů, vyhlášek a regulací. V závěru se z nás živnostníků pokusili v očích veřejnosti udělat zloděje a poštvat je proti nám, a na tohle já už nemám žaludek ani nervy. Proto jsem se rozhodl zavřít. EE... (zkráceno)<|i>

Pavla 62354  51 let 19.12.2016 21:37
[Radim Schwab] byl u nas za svoji milovanou babickou hospitalizovanou v nemocnici
byl ohormně milý vonavy nádhera hodně štěstí Radime

Anonym 94158 19.12.2016 21:02
[Miloš Zeman] Láďo, myslíš si, že dvě sta padesát miliard korun ročně vyvádí z Čech lidé jako my dva.

Ovar 85845 19.12.2016 18:33
[Miloš Zeman] No tak ty slusny urcite nejsi, zivnostak si videl z rychliku a komunista jsi kovanejsi nez Zapotocky v 50. letech.

Anonym 94158 19.12.2016 18:09
[Miloš Zeman] Milý RUDÝ Láďo 18519. Dělám na "živnosťák" a nestěžuji si. Dokonce po pádu pana Kalouska jdou obchody asi o 25% lépe. Vydělej, dej vydělat a nepokradni. Každému to, co jeho jest. Tak praví Páně. Víš, Láďo on každý slušný člověk nemusí být bolševik.

Anonym 17847 19.12.2016 14:32
[Miloš Zeman] Až se dostane revolucí mladá generace k moci tak bude nucena ve svém vlastním zájmu udělat z důchodců kádrovou rezervu na svižné splácení starými lumpy nadělaných dluhů,prostě budou důchodci co pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalolvat o hladu sušit hubu.Pak jim chuť jásat pro nějakého Havla přejde.Revoluční bejkovec potěš zadky všech důchodců co pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92210

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti