Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Milan 10993  62 let 04.05. 09:27
[Andrej Babiš] Zmiňované nahrávky jsem vyslechl, o Bohuslavovu Sobotkovi a Lubomíru Zaorálkovi z mého pohledu říká pan ministr Babiš pravdu, sám bych to něřekl lépe. Druhá nahrávka je nesrozumitelná, doplněná titulky. Mimo jiné je u ní poznámka, že není možné ověřit, zda a jak bylo do záznamu zasahováno. Záznam se mi jeví jako by nějaký ornitolog do zpěvu ptactva vložil hlasy podbarvené šumem. Je velice podivné, že někdo sleduje vícepremiéra vlády Babiše a nahrává jeho kmunikaci. O tom je třeba přemýšlet, ne co na záznamu je, ten může být upravený. Kvalitnější záznam by vytvořil žák prvního stupně základní školy.

Anonym 81824 04.05. 07:48
[Andrej Babiš] Kj 1092004.05. 06:52
Pro 81824.
Právě u dluhopisů bylo vše podle zákona pokud tyto byly prodány investorům a přinesly možnost emitendovi investovat.
Pokud ovšem, což je případ Babiše, byly vydány a koupeny tutéž osobou, tak to nebylo z důvodů získání penez na investice, ale z důvodů vVedení peněz z firmy za jistý úrok, který je nákladem ale u kupujícího se nedaní. Což je účelové neodvedení daně. A o tom je řeč. Ne o tom že řada firem vydala dluhopisy. Pokud tomu rozumíte, tak vám musí být jasné, že se jednalo o daňový únik.
V zákoně platí především dva aspekty, kterými je jednání posuzováno. To je litera zákona a duch zákona. Aby jednání bylo v souladu s judikaturou mělo by respektovat oba aspekty.
xx
nevěřím na duchy..
mělo to být ošetřeno..
stát potřeboval peníze, udělal to takto..
jiní toho využili udělali to takto..
stalo-li se něco PROKAZATELNĚ NEZÁKONNÉHO je nasnadě náprava..
xx
znám příklady, kdy si podnikatelé z důvodu krácení daní nakupovali opakovaně moderní zařízení a starší pak prodali

Kj 10920 04.05. 06:52
[Andrej Babiš] Pro 81824.
Právě u dluhopisů bylo vše podle zákona pokud tyto byly prodány investorům a přinesly možnost emitendovi investovat.
Pokud ovšem, což je případ Babiše, byly vydány a koupeny tutéž osobou, tak to nebylo z důvodů získání penez na investice, ale z důvodů vVedení peněz z firmy za jistý úrok, který je nákladem ale u kupujícího se nedaní. Což je účelové neodvedení daně. A o tom je řeč. Ne o tom že řada firem vydala dluhopisy. Pokud tomu rozumíte, tak vám musí být jasné, že se jednalo o daňový únik.
V zákoně platí především dva aspekty, kterými je jednání posuzováno. To je litera zákona a duch zákona. Aby jednání bylo v souladu s judikaturou mělo by respektovat oba aspekty.

Anonym 5822 04.05. 06:49
[Miloš Zeman] Moučný červík podrazí nejprve vlastní stranu, kterou nic méně ihned prosí o podporu, třese se strachem, že přijde o koryto, hází neustále bláto na pana Babiše, kterému nic z těch bludů není prokázáno. Směšnějšího politika jsem snad nezažila ani v totalitě. Jo , jednoho ano, Milouše Jakeše, stejná pakáž.

ZLATKA 4699 04.05. 02:20
[Andrej Babiš] tak si myslím že toto je stránka spíše sobotky tak mu dál posluhujte a snažte se BABIŠOVI ubližovat NORMÁLNÍ LIDI SI MYSLÍ NĚCO JINÉHO jeden z mála co konečně něco dělal co děláte vy? jen prskáte JSTE SMUTNÍ

Trojan 94125  72 let 04.05. 00:01
[Andrej Babiš] Vážený pane Babiši,
prosím Vás pouze o to, abyste hovořil " jak Vám zobák narostl" a přestal konečně prznit češtinu. Vaši voliči a zaměstnanci jako je pan Faltýnek nebo Stropnický Vám to jistě rádi odpustí ale ostatním to rve uši.

Anonym 81824 03.05. 23:42
[Andrej Babiš] Kj 1092003.05. 23:05
Milane, pokud věříte tomu zloději a stébákovi, tak jste úplně mimo. Uvědomte si, že jste zase naletěl. Žádný přebytkový rozpočet neexistuje. Byl schválen rozpočet deficitní a to 60 miliard. Připadá mi to, že vidíte bílou barvu, ale Bureš říká že je černá a vy mu věříte. Ale to pro sektu ANO je vcelku normální.
xx
Vláda to akceptovala, to by ti mělo stačit..
dotaz.. proč sis ty nekoupil nezdaněné dluhopisy, dnes bys byl v balíku..
asi nejsi dost chytrej..
banky to udělaly, ČT.. a další desetitisíce..
a nemusel bys nic vysvětlovat.. bylo to podle zákona..
a nebylo to poprvé..
už to bylo kdysi s depozitivními certifikáty..
xx
atd.

Kj 10920 03.05. 23:30
[Andrej Babiš] Na Twitteru byla zveřejněna nahrávka, jež má zachycovat rozhovor Andreje Babiše a novináře z koncernu Mafra, který teď patří do svěřenského fondu vicepremiéra. Domlouvají se na ní, jaké kauzy a na koho připravit a kdy je publikovat.
Článek
Nahrávku zveřejnila skupina pod pseudonymem Julius Šuman - jméno má být narážkou na řídícího důstojníka "agenta Bureše". Pod tímto krycím jménem Babiše registrovala StB. Svou motivaci skupina popsala tak, že sbírá informace na Babiše a nahrávku zveřejňuje u příležitosti Mezinárodního dne svobody tisku.

Kj 10920 03.05. 23:05
[Andrej Babiš] Milane, pokud věříte tomu zloději a stébákovi, tak jste úplně mimo. Uvědomte si, že jste zase naletěl. Žádný přebytkový rozpočet neexistuje. Byl schválen rozpočet deficitní a to 60 miliard. Připadá mi to, že vidíte bílou barvu, ale Bureš říká že je černá a vy mu věříte. Ale to pro sektu ANO je vcelku normální.

Milan 10993  62 let 03.05. 22:37
[Andrej Babiš] Výňatek z Výzvy ANO 2011.
Politici naši zemi od revoluce nejenže neumějí řídit, ale přihlížejí jejímu rozkrádání. Jsem naštvaný, že žijeme v nefunkčním státě.
Veřejně jsem řekl to, co si většina z vás myslí, ale bojí se to říct nahlas. Někteří mě varují, že dělám chybu, když ostrou kritiku
říkám veřejně. Prý se stejně nic nezmění, Češi se nesjednotí a nakonec na to doplatím já sám, moje rodina a moje firmy.
Za první republiky jsme patřili mezi nejvyspělejší průmyslové země světa. Český národ má pořád obrovský potenciál. Žije tady spousta šikovných a podnikavých lidí, čeští manažeři se uplatnili při řízení globálních firem. Naše země může mít zase přebytkový státní rozpočet. A naše děti pak mohou žít ve společnosti, která bude svojí úrovní podobná Švédsku nebo Švýcarsku.
Ano, pokud se sjednotíme a budeme mít společný cíl. Tím cílem je spravedlivější společnost, funkční a právní stát. A toho můžeme
dosáhnout jedině jednoznačným vítězstvím občanského hnutí složeného
z důvěryhodných a nezávislých osobností České republiky v následujících parlamentních volbách, aby bylo možné prosadit zákony,které povedou
k omezení dosavadního politického marasmu,zabrání rozkrádání státu,zvýší všeobecnou transparentnost a efektivitu veřejné správy a umožní začít používat při správě státu zdravý rozum.
Pane ministře Babiši, dovolil jsem si vložit část Vaší Výzvy. Vážím si Vás, za to co jste dokázal národu, že jste člověk na svém místě, dokonce i
za tak ztížených podmínek.Nedal jste na varování, že na to doplatíte a
to se také stalo. Doufám, že se český lid probudí z doby temna. Věřím Vám a obdivuji Vás, po revulici jste první schopný ministr financí. Mě přesvědčí pouze skutky, ne plané sliby. Ostatním politikům jde pouze o své aktivity, před volbami občanům slibují hory doly a po volbách je pokaždé vše jinak.
Vy jste dokázal, že co jste slíbil, to jste se také snažil dodržet i přes to, že Vám to Sobotka a ostatní členové vlády ztěžovali. Věřím, že zvítězí zdravý rozum nad emocemi.

Martin 83131  38 let 03.05. 21:54
[Andrej Babiš] tady je jen zavyst babiš umi podnikat a nemusy sy hrabat u korytka poslancu zavydi mu ze neco dokazal za byvale ery a tet se snazy toho co zyskal za jejich chyb zbavit tak skousej vselijake intryki zetobylo nelegalni z podvodem ale byt na jeho miste takse brani taky jako minystr fin se stalo hodne zmen nektere nepopularni ale stat neni tolik v vminusu jako predtim

MartinKat 90204  38 let 03.05. 21:50
[Kateřina Brožová] katerina brozova,je prekrasna ceska merilin monro.hrozne moc ji to slusi,je tou top osobnosti ze vsech.rad bych se sni sesel,za ucelem si popovidat pri prochazce bych se osmelil, a zeptal se jestli bych semohl dotknout jejich vlasu.kdy by mi nabydla ze muzem jit kni domu a tam bude vic soukromi,tam se budu moci dotykat ale i cesat jeji vlasky, a skusi nejaky ten uces.kam by to as doslo, sam nevim

MiRo 17638  63 let 03.05. 21:28
[Andrej Babiš] Jsem velmi znechucen současným vývojem, předseda vlády aniž by předložil nějaké důkazy se chová jako nezodpovědné malé dítě a my lidé této republiky jsme bezmocní před lidmi, kteří mluví prázdná slova a nevidí, že zde nastala změna a to díky panu Babišovi, že po dlouhých letech jsme "v kladných číslech" i když jsou s tím spojeny i věci nepopulární EET apod., ale někde je to i ještě mnohem horší.. Pro tuto zem by bylo nejhorší přerušit a nedodělat plány, které započal pan Babiš.

Martin 90204  38 let 03.05. 21:19
[Veronika Žilková] manzel zilkove to je to nejvetsi neststi co ceskou armadu potkalo,teto praci rozumi jako koza petrzeli.

Kj 10920 03.05. 21:04
[Andrej Babiš] Pro anomymku 37138. To co píšete je pouze papouškování nejasných argumentů a dohadů. A co myslí ten stébák poctivě mi není zcela jasné. Můžete to osvětlit? Nicméně kontrolní hlášení už dnes ani podávat nemusíte, je neůčinné protože polovinu zákona zrušil nejvyšší soud. Zákon byl totiž protitzákonný. Ale to je docela normální při dnešním marasmu.

Anonym 37138 03.05. 20:14
[Andrej Babiš] Pan Sobotka je pokrytec a podrazák. Proč A. Babiše neodvolal dříve? No protože potřeboval zavést kontrolní hlášení a EET,na které by se ČSSD nezmohlo. Pak klidně A. Babiše potopil. Pan Sobotka v době konjunktury ztrojnásobil deficit,pan prezident má pravdu,když říká, že je to ekonomický zločin a klidně mu to prošlo! Sobotka prý nelpí na funkci,nedivím se,vždyť neumí vést zemi. Najde si dobrý flek a bude v pohodě,občané ho nikdy nezajímali a stejné je to s ostatními tradičními stranami. Babiš to myslí poctivě,to co musí ustát je šílené až mu dojde trpělivost klidně může odejít a to bych si nepřála.

Martin 90204  38 let 03.05. 20:06
[Iva Pazderková] rad bych reagoval na pani nebo slecnu vladku vranov.slecna iva pazderkova je ta nejvetsi nula,po kohakovy.nic neumi jen si hraje na neco co neni,kdy by existoval trest smrti tak by byla prvni odsouzena,k poprave kde by ji byla oddelena hlava od tela.jak pripravit ivu pazderkovou k poprave,za prve ive ucesat vlasy pote je vycesat tak aby byl vydet jeji krk.za druhe ivu odvest na popravyste,kde nani ceka kat u popravciho spalku.za treti iva predstoupi pred popravci spalek a kleknesi,kat kni pristoupi a polozi ive hlavu na spalek.pred spalkem je kos,aby mela hlava kam spadnout.kat vezme sekeru a prilozi ji ive na krk, pote ji zvedne rozmachne se a ive stne hlavu a hlava ive spadne do kose,kat odlozi sekeru sahne do kose vytahne hlavu s kose ven,a ukaze ji vsem ze poprava byla vykonana.

Kj 10920 03.05. 19:58
[Andrej Babiš] Nahlídněte do spisu, který tajně vedla StB o Andreji Babišovi. Babiš tvrdí, že nic nepodepsal a agentem nebyl. npor. Ing. ŠUMAN Julius za účasti kpt. JUDr. MÁTRAYe Rastislava však z úřední povinnosti na stupeň přísně tajné zaznamenal, že Babiš vázací akt podepsal dne 11. 11. 1982 v době 16:30 - 18:00 ve vinárně U obuvníka, a že útrata činila 65,- Kčs. To, že byl Babiš agentem StB jako důvěrník dále dokumentuje dne 30. 6. 1987 mjr. JUDr. HÁKAČ.

Kj 10920 03.05. 19:55
[Andrej Babiš] Informace agenta Bureše se potvrdily jinde
Odborník ÚSTR označil za nejdůležitější dokument z roku 1984, v němž bylo uvedeno, že dva Rakušané nakupují videomagnetofony a těmi uplácejí zástupce čs. podniků zahraničního obchodu.
V agenturním záznamu jsou uvedeny osoby, které se měly dopustit úplatku. Zajímavé je to, že asi za tři týdny byl založen pozorovací svazek na jednu z těchto osob a informace se ukázala jako pravdivá. Agenturní záznam od tajného spolupracovníka Bureše obsahoval informace, které se ukázaly jako pravdivé, konstatoval Schovánek.
Uvedl také, že je přesvědčen, že evidence spisů tajného spolupracovníka Bureše splňuje všechny administrativní náležitosti. Podle mého přesvědčení byl evidovaný oprávněně, dodal.

JARDA 82230  61 let 03.05. 19:09
[Andrej Babiš] Pro ladu 60 let. tys musel byt stb ze meles takovy nesmysli.kde by byli ti tvoji poslickove bez babise ty tondo

AlešDorazil 37244  58 let 03.05. 19:03
[Andrej Babiš] Pane ministře,konecne se ukázalo,jak to vlastně funguje.Nic pořádnho nedokázali a teď jste jim narušil poklidné vládnutí. Jejich argumenty jsou ubohé jako oni. Věřím,ze jim to bandáže jak si zaslouží. Váš volič z Rožnova pod Radhoštěm.

JARDA 82230  61 let 03.05. 19:02
[Andrej Babiš] Pro ladu 60 let. tys musel byt stb ze meles takovy nesmysli.kde by byli ti tvoji poslickove bez babise ty tondo

Martin 90204  38 let 03.05. 19:00
[Petra Janů] mila petro janu,nedavno sem cetl ze mate zajem se seznamit s mladsim muzem nes ste vy.rad bych se svami sesel,a popovidal si o vas.jak ste krasna jak vam to moc slusi,jaky mate krasny uces atd.treba by dslo i na tikani co dal to bych nechal na vas,kam by se nase setkani posunulo a jak by dopadlo.

Anonym 5822 03.05. 19:00
[Miloš Zeman] 90186 Bude to úplně jinak, dědečku :-))

VladPlocekj 46717  71 let 03.05. 18:57
[Andrej Babiš] S ohromením sleduji štvanici na A. Babiše, jakou jsme ještě neviděli. Znovu opakuji, že ho nemusím. ale takto ne!! Jen doufám, že to A. Babiš vydrží, protože buď závist nebo spíše strach z voleb žene jeho lovce až do absurdit. Sleduji pilně v TV tuto honbu. Jen doufám, že paralelně bez hledu na tuto honbu vyhodnocuje budoucí volič způsob jednání zejména p. Kalouska a hlavně p. Fialy. U Kalouska to nepřekvapí, ale co předvádí Fiala, to je až šokující. A je tu ještě p. Bělohrádek, mistr balancování mezi stranami ke svému prospěchu. Nepřekvapuje A to bychom měli vyhodnotit každý sám za sebe a potom ve volbách. Ale to je asi jen zbožné přání. V každém případě držím palce, aby p. Babiš vydržel. Protože drazí honci, proč nepodáte na p. Babiše trestní oznámení s konkrétními požadavky? A pod přísnou kontrolou parlamentu. A bylo by vymalováno. Takže proč se tak nekoná??

Martin 90204  38 let 03.05. 18:42
[Katka Brzobohatá] mila katko brzobohata,vase divci kapela holki byla moc pekna.skoda ze ste se rozpadly.mam pro vas hadanku,kdyz ji uhadnete tak si o tom muzem popovidat.ta hadanka zni tak to,ve vasem krestnim jmene se ukryva postava z pohadky,jaka to je na vas.

Anonym 90186 03.05. 18:28
[Miloš Zeman] Ministr vnitra Milan Chovanec se vyjádřil ke své schůzce s prezidentem Milošem Zemanem. Tlumočil prezidentovi, že ČSSD nepreferuje úřednickou vládu. Zásadním vyjádřením však bylo stanovisko k dnes uveřejněné nahrávce slov ministra financí Andreje Babiše.
ČSSD přinesu zprávu o tom, že je třeba jednat, uvedl Chovanec s tím, že ve světle nových informací bude jednání velmi těžké.
Z těchto informací jasně plyne, že Andrej Babiš ovlivňuje svá média. Chovanec uvedl, že Babiš bude muset jednoznačně takové věci vyvrátit. Ministr vnitra je přesvědčen o tom, že ministr financí má nyní co vysvětlovat.

Koňďa 85962  71 let 03.05. 18:24
[Andrej Babiš] Pak se divíme že jakýsi magor vystřílí hospodu.
Nechte Sobotku řádit v parlamentu.

Anonym 90186 03.05. 17:28
[Miloš Zeman] Pro 5822
Zeman přijme demisi. Vláda pojede dál akorát už bez Sobotky a Babiše. Od Sobotky chytrý tah. Babiš už nebude mít takový vliv a policii se konečně rozvážou ruce, aby mohla konat, obdobně jako dnes u Pelty. Sázkovky sázejí na Bělobrádka jako na premiéra.

Anonym 81824 03.05. 17:19
[Andrej Babiš] Anonym 3116803.05. 14:47
Pokud bude současné zdražování pokračovat ta bude i náup kvalitního bejkovce pro obyčejné lidi skoro nedostupným prostředkem.Pak aby se lidé spokojili i s obyčejnou sukovicí.
xx
jednoduchá bilance..
vyšší platy, vyšší cena bejkovců..

Anonym 81824 03.05. 17:17
[Andrej Babiš] Anonym 3116803.05. 16:19
Jak to tak vypadá bude mít brzo bejkovec rajtující po zadcích lumpů co Česko zbídačili posvícení.
xx
tvoje větná skladba je katastrofální..

Anonym 81824 03.05. 17:14
[Andrej Babiš] Kj 1092003.05. 09:14
Anonym 81824,
nikdy nemůžu nakydat tolik hnoje co ho nakydal Bureš. To bych musel žít ještě tisíc let. Nevím o jakých pomluvách mluvíte, ale zatím se vše ukázalo jako pravda. Nicméně nevím proč Kořalečník jmenoval do vlády někoho kdo nemá lustrační osvědčení? Teď to vše leze na světlo.
Nicméně nyní přijíždí do ČR OLAF, tak uvidíme jak se Bureš vyppořádá s Čapím hnízdem.
xx
jsi mimo mísu už několik let..

Anonym 31168 03.05. 16:19
[Andrej Babiš] Jak to tak vypadá bude mít brzo bejkovec rajtující po zadcích lumpů co Česko zbídačili posvícení.

Anonym 31168 03.05. 16:08
[Andrej Babiš] Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.

Anonym 94159 03.05. 16:01
[Miroslav Kalousek] Vy všichni z TOP 09,ODS a ČSSD máte akorát máslo na hlavě,které by se dalo krájet,za to co jste tady předvedli

Anonym 90186 03.05. 15:46
[Miloš Zeman] Vládě se v ekonomice podařilo mnoho věcí. Jako první vláda po více než dvaceti letech dokázala alespoň v jednom roce hospodařit s přebytkem. Dokázala taky snížit nezaměstnanost. To jsou ohromné úspěchy. I když vážně to jsou její úspěchy?
Kazem na kráse je, že k obojímu přišla jak slepý k houslím. Přebytek vygenerovala tím, že neinvestovala a přesunula výdaje z jednoho roku do druhého. Po zázračném a neplánovaném loňském přebytku už letos hodlá hospodařit s deficitem.
Nízká nezaměstnanost je zase dána především příznivým středoevropským vývojem. Zatímco podle Eurostatu má celá Evropská unie nezaměstnanost na 8,0 %, my ji máme na 3,2 %, tedy nejnižší v celé unii. Úžasné. Ale je to dáno tím, že Němci mají nezaměstnanost nejnižší od znovusjednocení Německa v roce 1990 a také pod čtyřmi procenty. Kdyby německá nezaměstnanost rostla, naše poroste taky. Nemusíme se bít do prsou, jde to mimo nás, jsme jen německými subdodavateli.A pak jsou tu i nepovedené věci. Tak třeba, že ekonomika zpomaluje. V HDP na hlavu a ve mzdách stále výrazně zaostáváme za západní Evropou. V tisícovce nejbohatších lidí planety přesto přibývá Čechů, takže nůžky ve společnosti se rozevírají. Lidé jsou naštvaní, už zase tu máme mizernou náladu. Vládě se podařilo obnovit mezi lidmi závist, zášť a udavačství krom jiného i tím, že všeci kradnú, a tudíž na ně musíme nasadit EET. Nálada je přitom pro ekonomiku klíčová. To je jeden ze skutečných motorů růstu společnosti.
Zajímavé je, že koruna na demisi vlády zareagovala jen mírným oslabením a jen na pár minut. To jinými slovy znamená, že demise byla sice překvapivá, ale přesto pro spekulanty, investory a podniky nepodstatná. Ještě jinými slovy: V jejich očích už stejně vláda nevládla. Jen se čekalo na volby a rozdávaly se dárky. Jestli totiž bude v ČR vládnout Sobotka nebo Babiš, je pod rozlišovací schopnosti Londýna ani jeden neudělal a neudělá zásadní změny směřování země. Kdo chce velkou změnu, musel by volit někoho, kdo zatím není v Parlamentu.

Anonym 90186 03.05. 15:39
[Miloš Zeman] Tvorba básníka Egona Bondyho, která byla nepohodlná komunistickému režimu, opět narazila. Brněnská konzervatoř zakázala vystupovat své studentce na recitační soutěži. Dívka si vybrala k přednesu báseň od undergroundového básníka Egona Bondyho. Podle školy je však báseň plná vulgarit a byla nevhodná k přednesu. Škola chce potrestat i učitelku, která se studentkou text básně nacvičovala.

Anonym 90186 03.05. 15:37
[Miloš Zeman] V sídle Fotbalové asociace ČR na Strahově zasahuje policie, která zadržela předsedu asociace Miroslava Peltu. Rovněž byl zadržen šéf České unie sportu Miroslav Jansta a vlivný pražský zastupitel za ČSSD Karel Březina. Vyšetřovatelé prohledávají kanceláře v souvislosti s dotacemi ministerstva školství. Pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová uvedla, že tři osoby a jedna firma byly obviněny ze zneužití pravomocí.

Anonym 90186 03.05. 15:36
[Miloš Zeman] Internetem koluje další skandální nahrávka, na níž je Andrej Babiš zachycen v rozhovoru s redaktorem Mladé fronty DNES. Ministr financí a bývalý vlastník společnosti MAFRA, pod kterou deník spadá, se s novinářem domlouvá na tom, kdy a jak uveřejnit články, které poškodí politiky z ČSSD.
Pětiminutovou audionahrávku umístil na svůj twitterový účet uživatel s přezdívkou Julius Šuman. Ten už dříve zveřejnil jiný záznam, na němž je zachycen Andrej Babiš při nadávání na své politické konkurenty. Premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) v něm například označil za svini, ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD) za de.ila.
Nejnovější audiozáznam se však netýká pouze drsného vyjadřování předsedy ANO. Naopak naznačuje, jak silný vliv by mohl Babiš mít v médiích, které až donedávna vlastnil.V rozhovoru se ministr financí domlouvá s redaktorem například na tom, jaké články budou v listu vycházet. Oba muži se dohadují i nad tím, koho by deník mohl v příštích dnech poškodit. Mezi plánovanými terči zaujímá významnou roli například Babišův kritik a ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Na toho prý mají v deníku nachystáno hned pět materiálů.Mladá fronta DNES patří stejně jako Lidové noviny pod společnost MAFRA, kterou až donedávna vlastnil přes holding Agrofert přímo ministr financí Andrej Babiš. Kvůli zákonu o střetu zájmů se však rozhodl svých společností zbavit a převést je do údajně nezávislého svěřenského fondu. Nová nahrávka však dokazuje, že nad vydavatelstvím nemusel ztratit kontrolu ani po této majetkové operaci. Rozhodující roli ve fondech, které média kontrolují, mají navíc Babišovi loajální lidé jako předseda představenstva Agrofertu Zbyněk Průša, jeho právník Alexej Bílek a Babišova partnerka Monika Babišová.

Anonym 31168 03.05. 14:47
[Andrej Babiš] Pokud bude současné zdražování pokračovat ta bude i náup kvalitního bejkovce pro obyčejné lidi skoro nedostupným prostředkem.Pak aby se lidé spokojili i s obyčejnou sukovicí.

Anonym 31168 03.05. 14:37
[Miloš Zeman] Pro 5822.V takto rozprodané ,rozkradené a astronomicky zadlužené zemi dlouho pro Čechy ráj nebude.Se sedmadvacetiletou vládou lumpů má Česko dobře našlápnuto jedině ke státnímu bankrotu a pak k likvidaci národa Čechů odsunem do Izraele,aby si stávající životní prostor Čechů mohli rozparcelovat Němci a Židé.Měl nebožtík Hitler pravdu,když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je odsunout na Sibiř.Protože rozumný národ by lumpy od koryt dávno vykopal a odporazil je za vlastizradu na katovských mučírnách.Navíc znárodnil veškerý majetek vlastizrádných rodů.Duchodce je třeba přivést k rozumu pořádnou dietou a zbavením volebního práva a debužírování nadluh.Když stávající důchodci nechali lumpům Česko zadlužit,rozprodat a rozkrást tak je třeba zlumpačelým důchodcům zajistit takovou dietu,jaou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku a ne si nadále na debužírování přitroublých důchodců dlužit.Když dnešní důchodci volili lumpy a nechali jim Česko rozprodat,zadlužit a rozkrást, tak je žádoucí aby tito přitroublí důchodci o hladu sušili hubu a zajistit jim takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

JaroslavaNěm 88233  62 let 03.05. 14:04
[Andrej Babiš] Dobrý den pane Babiši, moc Vám fandím a držím palce vydržte,jste obětí tak jako v dřívějším čase s.Fischer,který ten tlak nevydržel a málem ho zničili. Proto buďte opatrný ale dejte jim co proto,vím,že původně jste ani politik být nechtěl, ale nyní musíte tu verbeš jako je Sobotka a Kalousek zničit,jsou to zloději,včetně i těch,kteří už tam nejsou, ale zůstali po nich pomníky, viz Topolánek a jeho vykradený důchodový fond.A tak by se dalo pokračovat, moc Vám držím palce vydržte.

Anonym 5822 03.05. 13:33
[Miloš Zeman] Ještě mám jednu krásnou vizi, že vypadne křivohubý Bělobrádek, tlustý Chovanec, sebestředný Kalousek, a bude v česku ráj na zemi :-))

Láda 18519  60 let 03.05. 12:23
[Andrej Babiš] Bureš za komunistů byl -dle slovenského zastupitelství nejvýkonější práskač a udavač do roku 1989.STB,čapí hnízdo,korunové akcie,podvodné nákupy nemovitostí-tak to je obol Bureš.Tak ho troubové volte!!

VáclavSlim 90149  56 let 03.05. 11:57
[Bára Štěpánová] Dobrý den Báro, VIDíTE CO SE DěJE? N E M L č T E !! Začněte prosím JEDNAT! Rád Vám pomohu, máte-li málo času. Formulujte, svolávejte, hledejte další, točte IHNED PROSíM VáS - co nyní SPRáVNě cítíte!! jako další díl Bárometru - NASTALA DOBA BOJE ZA ZACHOVANI SVOBODY MILOVANE ZEME - nez ji uchvátí před našimi zraky technolog moci - DRUHEHO SLOVAKA VA CESKEM TRUNU? Co na to mlčící většina? A ví mladí o co vlastně nyní jde? A kdo jim o tom neřekl? Prvně já - já srab - dítě husákovy normalizace - ale NYNI se už nebojím! Co navrhuji? Ihned vytvořit reálnou platformu skutečně činných, budete se DIVIT kolik nás je! Navrhuju se soustředit kolem kina Aera, kde byla první skutečně otevřená kritika vábiče, další osobně, co myslíte? Jak Vás mám kontaktovat? Byla jste v tom Café, jak Vás zde pozvali? Kde začneme? HODNě SIL A NADěJí!! V úctě Václav Slim

Kj 10920 03.05. 09:23
[Andrej Babiš] Evropský úřad pro boj proti podvodům (znám pod zkratkou OLAF z francouzského názvu Office de Lutte Anti-Fraude) je nezávislý subjekt působící v rámci Evropské komise, jehož posláním je chránit finanční zájmy Evropské unie vyšetřováním podvodů, korupce a dalších nezákonných činností, odhalovat a vyšetřovat možná zanedbáním povinností úředníků a zaměstnanců orgánů a institucí EU, která by mohla vést k disciplinárnímu nebo trestnímu stíhání, podporovat orgány a instituce EU při vytváření a provádění právních předpisů a politik pro boj proti podvodům.
Vyšetřovat se bude Burešův dotační podvod v kauze Čapí hnízdo.

Kj 10920 03.05. 09:14
[Andrej Babiš] Anonym 81824,
nikdy nemůžu nakydat tolik hnoje co ho nakydal Bureš. To bych musel žít ještě tisíc let. Nevím o jakých pomluvách mluvíte, ale zatím se vše ukázalo jako pravda. Nicméně nevím proč Kořalečník jmenoval do vlády někoho kdo nemá lustrační osvědčení? Teď to vše leze na světlo.
Nicméně nyní přijíždí do ČR OLAF, tak uvidíme jak se Bureš vyppořádá s Čapím hnízdem.

Anonym 5822 03.05. 07:08
[Miloš Zeman] Staré české přísloví nelže. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Moučnýho červa bych poslala na rok do lomu, aby konečně zjistil, co je dřina. Nebudu překvapena, kdyby se ten bledulínek ve svářečských brýlích ocitl časem v Bruselu. Ten makat nebude nikdy!
Pane Babiši, Sobotka má z vás nesmírný strach, jeho straně klesají preference, vaší straně naopak stoupají, a bude ještě lépe. Červík si podřízl vlastní větev. Za toto ho určitě jeho strana a voliči nepochválí, všichni od něho dají ruce pryč. Doufám, že Zeman rozhodne dobře, nechá dovládnout vládu v demisi, vykopne červíka, post premiéra dostane někdo jiný. Předčasné volby jsou příliš drahé, a kdo by je zaplatil? Samozřejmě, že daňoví poplatníci. Červík se snaží o destrukci, z ješitnosti a hlavně strachu o flek, takhle o něj přijde zcela určitě. Na to se těším.

Anonym 81824 03.05. 06:52
[Andrej Babiš] Kj 1092003.05. 05:37
Babišovi fanoušci odpustili svému vysněnému ministrovi financí všechny lži kolem Čapího hnízda. Mimo jiné tvrdil, že neví, komu se zaručil za stamiliónový úvěr. Tedy že neví, kdo byl tehdy majitelem Čapího hnízda. Až posléze zjistil, že se jednalo o bratra jeho přítelkyně a dvě jeho zletilé děti. Asi si doma moc nepovídají. Nebo jsou Babišovi voliči nesmírně hloupí, popřípadě splachovací. Takže je pravděpodobné, že mu odpustí i tyto kličky, jak se záměrně vyhýbat nyní už desítkám miliónů na daních.
xx
víš jací jsou novináři..
podívej se na sebe kolik hnoje kydáš ty..
tak se nediv, že Babiš chrání svoje děti..
ty bys svoje děti nechal vláčet pomluvami a obtěžováním bulváru a nějakými hyenami?

Anonym 81824 03.05. 06:46
[Andrej Babiš] Kj 1092003.05. 05:45
PŮJDE BABIŠ DO KRIMINÁLU ZA PODVOD?
Kdo v žádosti o poskytnutí dotace, subvence nebo návratné finanční výpomoci nebo příspěvku uvede nepravdivé nebo hrubě zkreslené údaje nebo podstatné údaje zamlčí a způsobí tímto činem škodu velkého rozsahu, bude potrestán odnětím svobody na pět až deset let. (§ 212 odst. 6 TrZ)
xx
ty ubožáku..
všechno musí projít náročnou administrací a byly na to prováděny revize..
tak tady nezvracej..

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72730

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti