Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Kj 10920 31.03. 17:28
[Andrej Babiš] Máte pravdu Babiš se dopustil trestného činu dle odst. 3 písm. b) neboď vyvolal třidní nenávist vůči podnikatelům když veřejně prostřednictvím médií řekl, že podnikatelé kradou.

Anonym 31168 31.03. 17:28
[Miloš Zeman] Pro 90158.Máš mozek telecí.Na prvním místě je třeba ty co nechtějí pracovat nechat pochcípat hladem a ne sem tahat Ukrajince.To už začalo po údajné revoluci a skončilo tím,že připravili většinu cikánů o práci a ti jsou dodnes na podpoře.Jsi pravděpodobně buď blb,nebo lump co chce dostat Česko do státního bankrotu.Takové lumpy je třeba odporážet na katovské mučírně s bezbřehou krutostí.

Anonym 31168 31.03. 17:00
[Miloš Zeman] Když se hnali lumpové po komunistech k moci a neuměli vládnout bez dluhů,tak se neměli do vládnutí cpát,když se přesto cpali a Česko zbídačili potřebují na katovské mučírně co nejkrutěji potrestat a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to dostat revolucí moci krutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 31.03. 15:41
[Miloš Zeman] Také průmysl tradiční tahoun české ekonomiky v posledních dvou letech silně zpomaluje. V roce 2014, vzhledem k expanzi vývozu, stoupl o vynikajících 8,9 %, roce 2015 však už zpomalil na průměrných 2,6, a loni dokonce jen na slabých 1,1 %. Trend je jasný. Svou politikou přitom vláda nejen odrazuje od práce, ale zároveň i blokuje příchod těch, kdo pracovat chtějí, tedy zejména Ukrajinců. Víra, že touto systémovou blokací pracovitých dojde nejen k zaměstnání chronicky nezaměstnaných, nýbrž i k razantnímu zvýšení mezd, je lichá, zkušenosti ze světa dotované zahálky to nepotvrzují. Na to, aby člověk vzal do ruky krumpáč, hadr či volant, žádné velké vzdělání nepotřebuje. Jen skutečnou nouzi.
Tristní je situace ve stavebnictví, které loni kleslo o silných 7,5 % a je stále téměř o celou čtvrtinu (! ) pod úrovní rekordního roku 2008.

Anonym 90186 31.03. 15:40
[Miloš Zeman] V roce 2015 stoupl HDP o pěkná 4,5 %, nicméně toto číslo, vyhnané prášky z evropských fondů po jejich vyschnutí v roce 2016 , znovu potvrzeno nebylo. Ekonomika loni zpomalila na 2,3 %, a ve čtvrtém čtvrtletí dokonce zbrzdila až na 1,9 %. Vzhledem k tomu, že dlouhodobě nejpomalejší ekonomický útvar světa, eurozóna, ve stejném čase přidala 1,7 %, dá se loňský výsledek českého hospodářství označit za překvapivě slabý. Nebýt pozitivního růstu mezd a spotřeby, který si dojednaly odbory, plácáme se opět kolem nuly. Připomeňme, že růst světového HDP je kolem tří procent ročně a většina ekonomik východní a jižní Asie ročně přidává procent zhruba šest. Když jádro západní Evropy doháněly na přelomu století třeba Španělsko a Irsko, rostly celou řadu let tempem podobně strmým. Rychlejší v rámci EU bylo loni opět třeba i Slovensko a Polsko.
Hodně se vláda chlubí nízkou mírou nezaměstnanosti. Předseda vlády i ministři opakovaně hlásí nejnižší nezaměstnanost v Evropě. To taky není pravda. Nižší čísla v Unii má třeba Maďarsko nebo Dánsko, mimo EU pak Norsko či Švýcarsko. A koneckonců i tady se jen vezeme s trendem. Nezaměstnanost zřetelně klesá v celé Evropě a v Česku stále zůstává silných 370 tisíc nezaměstnaných, tedy aktuálně 5,1 %. Ano, nejsme polomrtvé Řecko anebo Itálie. Ale 370 tisíc, to vůbec není malé číslo a vyplývá z toho, že sociální politika, vedená z pozic patologického neomarxismu a naprosté neúcty k daňovým poplatníkům, kteří to celé musí platit, řadu lidí k práci vůbec nemotivuje. Je pro ně jednodušší brát ze společné kasy, když vláda dává, a nedělat vůbec nic, případně si přivydělávat různě načerno. Před flákači se vláda klaní až k zemi a sype, na poplatníky bere bič.

Anonym 90186 31.03. 15:38
[Miloš Zeman] Vláda ČSSDANOKDU-ČSL se blíží ke konci mandátu a veřejnost jí zdá se přiznává kredit, že nastartovala ekonomiku. Skutečně, hospodářství je přes tři roky v plusu, nezaměstnanost klesá, mzdy rostou, státní rozpočet je v přebytku. Zdá se, jako by už šlo jen o to, kdo za ty pěkné výsledky slízne smetanu ve volbách Sobotka, anebo Babiš?
Společnost jako celek tuto hru na prosperitu přijala a čísla a souvislosti blíže nezkoumá, což je škoda. Při bližším pohledu na realitu by jí totiž rysy poněkud ztuhly. Makroekonomická čísla nejsou nic moc. Vezeme se s mírně pozitivním trendem, který je v posledních letech cítit po celé Evropě, o nějakém dohánění Západu, natož o ekonomickém zázraku nemůže být ani řeč. Poslední rok dokonce vybočujeme zatímco zbytek Evropy mírně zrychluje, Česko zřetelně zpomaluje.
Sobotkova vláda nastoupila v lednu 2014 a za celý ten rok pak hospodářství poskočilo o 2,7 %. Co k tomu přidala vláda? Zrušením důchodové reformy a slibem elektronické evidence tržeb (i kontroly DPH) určitě nic. Hrubý domácí produkt totiž začal stoupat už ve čtvrtém kvartále předchozího roku a jeho růst přes export přiživilo i umělé oslabování koruny. S ním Česká národní banka přišla už v listopadu 2013.

Anonym 90186 31.03. 15:25
[Miloš Zeman] Blíží se velký třesk? Lidové noviny z mediálního impéria Agrofertu spekulují o hrozbě brzkého obvinění Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo. Dávají ji do vztahu s nedávným zmírněním morálního kodexu hnutí ANO, ze kterého by mohl v případě zahájení trestního stíhání benefitovat.
Prominentní novinář Lidových novin Ondřej Koutník o strachu z obvinění píše v souvislosti s vyšetřováním podezření z neoprávněného čerpání padesáti milionů korun z evropských fondů pro luxusní farmu (30. 3. 2017).

Anonym 81824 31.03. 14:55
[Andrej Babiš] § 356Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod
(1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
(2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1.
(3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo
b) účastní-li se aktivně takovým činem činnosti skupiny, organizace nebo sdružení, které hlásá diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou, třídní, náboženskou nebo jinou nenávist.

Anonym 81824 31.03. 14:40
[Andrej Babiš] Anonym 3116831.03. 13:27
Ideální stav by byl ten,že by se v podzimních volbách volilo už pomocí kvalitního bejkovce a okované násady od krumpáče.Tak by volby dostaly šmrnc.
.x.x.
koho myslíš, že bys takhle zvolil hlupáku..
krom toho, máš nějaké evidenční číslo, nejsi anonymní můžeš mít za šíření násilí problém.. i za toho Hitlera..
mysli jde-li ti to..

Marie 77181  65 let 31.03. 14:40
[Věra Špinarová] byla skvela jedinecna zadna zpevacka nemá tak krasny hlas jaky mela pani vera je ji hrozna skoda když si pustim nejakou jeji pisen tak si opravdu poplacu pevne nervy cele jeji rodine nemuzu tomu stále uvěřit odpočívej v pokoji budes tu stále s nami

Anonym 81824 31.03. 14:35
[Andrej Babiš] Anonym 3116831.03. 13:38
Ještě,že se nebožtík Hitler nedožil toho svinčíku z jím kdysi okupovaného Česka lumpové z Česka po údajné revoluci nadělali.Kdyby žil,tak by z uvedeného svinčíku ho klepla Pepka.
.x.x.
bacha na to co říkáš, za to by mola být basa..

VĚRA 21324  62 let 31.03. 13:59
[Věra Špinarová] Pani Spinarova je moje jmenovkyne,posloucham ji od mládí,protože je jen o 3roky starší než já. Je mi to moc moc lito,že to tak skončilo,škoda takového uprimneho člověka,s tak nádherným hlasem. Pani Verko,odpocívejte v pokoji,budete pořád v mém srdci. VĚRA

Anonym 31168 31.03. 13:38
[Andrej Babiš] Ještě,že se nebožtík Hitler nedožil toho svinčíku z jím kdysi okupovaného Česka lumpové z Česka po údajné revoluci nadělali.Kdyby žil,tak by z uvedeného svinčíku ho klepla Pepka.

Anonym 31168 31.03. 13:27
[Andrej Babiš] Ideální stav by byl ten,že by se v podzimních volbách volilo už pomocí kvalitního bejkovce a okované násady od krumpáče.Tak by volby dostaly šmrnc.

Jana 88676 31.03. 11:57
[Věra Špinarová] Vynikající zpěvačka a krásná žena. Škoda, že odešla tak brzy. Na nic si nehrála a byla upřímná. Proto byla tak milovaná a oblíbená. Nikdy na vás nezapomeneme.

Anonym 31168 31.03. 11:19
[Miloš Zeman] Při stávající drahotě která zvyšuje je třeba nakoupit kvalitní bejkovec hned ,než tento revoluční vercajk podraží.

Anonym 81824 31.03. 08:46
[Andrej Babiš] TOHLE JSOU MALÉRY DNEŠNÍ DOBY..
Mironet se dál soudí se státem, odškodné za policejní zásah může přesáhnout miliardu..
xx
Mironet už dříve dostal odškodné 23,5 milionu korun. Žádal ale, aby odškodnění státu zaplatila softwarová společnost Microsoft. Prodejce ji viní z toho, že pod záminkou porušování autorských práv VYUŽILA POLICII JAKO NÁSTROJ KONKURENČNÍHO BOJE. Microsoft tvrzení Mironetu i jeho nároky dlouhodobě odmítá.
xx

Ozyk 89201  47 let 31.03. 03:24
[Věra Špinarová] Jednou se vrátíš-nepřekonatelné! V Tvém podání!! Našel jsem k. Tobě cestu až ve věku Tvého syna,kdy mi v práci kolegyně pustila CD z 80 tých-Opravdu jsem cítili,že jsi česká JANIS JOPLIN..R.I.P.Ženo s velkým rozsahem

Naďa 84930  66 let 31.03. 01:57
[Věra Špinarová] Věrku jsem poznala když začínala zpívat v kulturním domě v Porubě. Byla mladinká takový čertík na pódium. Říkali jsme si co to bude zač? Když začala zpívat koukali a poslouchali jsme s otevřenou pusou.Zůstane vždy v mém srdíčku.Upřímnou soustrast celé rodině. V našich srdcích je stále s náma.

Josef 18873  58 let 30.03. 21:07
[Bolek Polívka] Dobrý den pane Bolku mám pro vás několik pozvánek na Znosimskou bránu ve Vlašimi kde jste nás navštívil v loni 30.7.na mích narozeninách.Bylo to pro nás příjemné překvapení a tímto vás zvu na velikonoční zábavu 15.4,(hraje EX 09)dále na čarodějnice 30.4.,(hraje EX 09)prvního května na májové slavnosti(hraje Štěpán Kojan ze skupiny Kekss).Dále by jsem měl prosbu ohledně svatby mé dcery 7.7.na kterou vás srdečně zvu (samozřejmě by to bylo příjemné překvapení dcera nic netuší).Pane Bolku prosím potvrďte zda se zúčastníte na TL:604282010 děkuji provozovatel Znosimské brány ve Vlašimi Josef Moudrý.

Anonym31168 81824 30.03. 17:01
[Andrej Babiš] Kj 1092030.03. 16:31
Zaplacená daň z příjmů za běžnou činnost Agrofert a.s.
rok 2013 je mínus 1457527 tis.,
rok 2012 je mínus 2067594 tis.
čerpáno z účetní uzávěrky Agrofert.
Tak to by mě zajímalo kdo platí tedy ty daně?
.x.x.
na odpověď si budeš muset asi počkat.. třeba chaos někdo rozklíčuje
já mám také někdy problém dopočítat se..
mít peníze poschovávané na různých místech zvyšuje bezpečnost ale snižuje přehlednost..

Kj 10920 30.03. 16:31
[Andrej Babiš] Zaplacená daň z příjmů za běžnou činnost Agrofert a.s.
rok 2013 je mínus 1457527 tis.,
rok 2012 je mínus 2067594 tis.
čerpáno z účetní uzávěrky Agrofert.
Tak to by mě zajímalo kdo platí tedy ty daně?

Marta 89637  67 let 30.03. 16:23
[Věra Špinarová] Nejúžasnější hlas pí.Věry.Zůstala svá a to se dnes bohužel nenosí! Souhlasím se zdejšími komentáři.ADAME-drž se!! Nejsem věřící člověk,ale jak říkaly naše babičky: na každou svini se voda vaří.Proto držím Tobě palečky, hodně síly do budoucnosti.Pan Vávra je nula a nenech se od něj rozhodit! On za to nestojí.Jsem mámou dvou "pohodových" dětí. Zdravotní problémy,ale přesto si nenechám také moc do ničeho mluvit.Přeji upřímnou soustrast Tobě a všem nejbližším.Ano a ještě jednou vzdávám "hold" vyjímečné mámě!! Nezapomenem..pondělí v raním vysílání nám tekly slzy při té smutné zprávě..a smutno bude stále. Bojuj dál ted s babičkou,která určitě potřebuje tvou oporu.Sbohem "hvězdičková" paní Věro..

Lída 89165  71 let 30.03. 15:58
[Věra Špinarová] Pro mne byla Věrka českou Tinou Turner s nezapomenutelným,nádherným hlasem,svojí osobností byla největší hvězda ,nic nepředstírala,byla svá.Děkuji za nádherné písně,za to ,že byla a zůstane stále moje srdcovka.Hlubokou a upřimnou soustrast rodině.

Lída 89165  71 let 30.03. 15:56
[Věra Špinarová] Pro mne byla Věrka českou Tinou Turner s nezapomenutelným,nádherným hlasem,svojí osobností byla největší hvězda ,nic nepředstírala,byla svá.Děkuji za nádherné písně,za to ,že byla a zůstane stále moje srdcovka.Hlubokou a upřimnou soustrast rodině.

Anonym31168 81824 30.03. 15:45
[Andrej Babiš] Anonym 3116830.03. 14:33
Pro 31168.Mojí rodině také komunisté znárodňovali proto vím,že jeden den máš majetek a druhý den nemáš nic.Kapitalismu už si Češi užili dost,tak si zase raději začestprácují.
.x.x.
Můj táta přišel o řemeslo, už si pamatuji jen prázdnou dílnu, ze které pak udělali sklad..
.x.x.
no ale dneska to vypadá jinak.. velkovýroba všeho a globální propojení..
místo aby sis nechal věci opravit, koupíš nové.. přijde to skoro levněji modernizace
.x.x.
takže nové hrozby jsou vždy ale odjinud.. ale nadávat na minulost nemá cenu, to bychom skončili u Žižky, ten také všechno rozflákal..
.x.x.
zestátnění se nebojí, bojím se času.. a blbosti lidí

Anonym 90186 30.03. 14:53
[Miloš Zeman] Pro 94158
Nejvíce sebevražd v naší novodobé historii bylo v roce 1934(přes 4 tisíce). Když vezmu tvojí logiku, tak za to mohl Masaryk s Kramářem a Benešem.
Po válce bylo nejvíce sebevražd v roce 1970(necelých 3 tisíce). V posledních letech byly nejlepší roky 2006-2008(pod 1400). Nejhorší rok z poslední doby je rok 2014(1488).

Anonym 90186 30.03. 14:45
[Miloš Zeman] Deník El País upozornil na údajný záznam agresivního muslima, který napadl lékařku v nemocnici ve Španělsku. Na Facebooku oslovil přes tři miliony Španělů, stejně jako doprovodný komentář muslim děkuje za své přijetí v Evropě. Jenže pravda je úplně jiná na videu není ani muslim, ani Španělsko. Ve skutečnosti vzniklo v Novgorodu a zachycuje agresivní chování opilého Rusa.

Vladka 37102  72 let 30.03. 14:41
[Helena Štáchová] Helenko, byla jsi strašně hodná a chytrá holka a měla jsem tě moc ráda. Znala jsem tě od 18 let, kdy jsi studovala konzervatoř, potom když se ti narodily tvé 2 děti, které jsou stejně staré jako moje a spolu jsme chodily na Čapaják do parku, kde jsme si vyprávěly o životě. Věřím v reinkarnaci a tak doufám, že až se znovu narodíme v jiném těle, že se zase potkáme. Je mě to strašně líto, že už nejsi, měla jsi tu být do 90 let. ahojky v příštím životě Vladka Sládková

Anonym 31168 30.03. 14:33
[Andrej Babiš] Pro 31168.Mojí rodině také komunisté znárodňovali proto vím,že jeden den máš majetek a druhý den nemáš nic.Kapitalismu už si Češi užili dost,tak si zase raději začestprácují.

Anonym31168 81824 30.03. 13:18
[Andrej Babiš] Anonym 3116830.03. 12:48
Babiš by nejlépe udělal kdyby se vykašlal na politiku a co nahrabal odevzdal státu.Pak se hlásil o místo kopáče uranu pro Temelín.
.x.x.
Na to, abys radil Babišovi jsi nula..
Kopáče dělat nebude, možná že by koupil Temelín..

Anonym 31168 30.03. 12:48
[Andrej Babiš] Babiš by nejlépe udělal kdyby se vykašlal na politiku a co nahrabal odevzdal státu.Pak se hlásil o místo kopáče uranu pro Temelín.

Anonym 31168 30.03. 12:41
[Miloš Zeman] Volbu prezidenta,která Čechy čeká už kdysi popsal Jaroslav Hašek v nadčasové povídce o volbě ponocného.V této povídce starosta upozorňuje radní,že volba to bude těžká ,protože z kandidátů je jeden větší syčák než druhý.

Ruda 82013  54 let 30.03. 12:22
[Věra Špinarová] Věrka byla jedinečná jak hlasem tak svojí upříností.Věrka nám bude moc chybět.Věruško mějte se tam nahoře lépe .Zbohem a těším se ,až se sejdeme tam nahoře ,že uspořádáte pořádný koncert.Čest vaší památce.

Anonym31168 81824 30.03. 11:22
[Andrej Babiš] Anonym 3116830.03. 10:34
Se slávou Babiše to začíná jít z kopce.
.x.x
jestli ano, tak se vrátí historické problémy..

Anička 78126  54 let 30.03. 11:07
[Věra Špinarová] Věrka byla "Paní" zpěvačka, jíž naše některé stálice nesahají ani po kotník, škoda tak úžasné a skromné ženy jakou byla. Měj se Věrko!!

Anonym 31168 30.03. 10:34
[Andrej Babiš] Se slávou Babiše to začíná jít z kopce.

JanaMilan 21310 30.03. 09:29
[Dasha] Paní Dasho, jsme Vaši velcí obdivovatelé, takže Váš včerejší koncert v divadle Hybernia nás nadchnul, tak jako asi všechny zúčastněné. Soudíme tak podle ohlasů v hledišti. Jste famózní zpěvačka se zlatem v hrdle, milá a skromná. Přejeme hodně štěstí i v osobním životě, Žofinka je krásná.

Kj10920 81824 30.03. 08:58
[Andrej Babiš] Kj 1092030.03. 06:37
Naštěstí nikomu jsem nedovolil mě vykleštit. I když Vám by to asi ani nepřišlo divné kdyby Vám ho uřízli. Prostě jste si zvykl na to, co řekne Bureš nebo stát je svaté.
Nicméně mi skutečně vadí, že mi stát ukusuje z mojí svačiny 75 procent aniž by za to něco poskytoval. Tedy krom toho že k tomu co mi ukradne musím ještě vést evidenci na svůj náklad.
.x.x.
Babiše lid volí, líbí se jim víc než ti před tím a to co je okolo..
a myslím že se vyzná a je štědrý (mimochodem, nikdo si do hrobu nic nevezme).. dělá co je dovoleno..
xx
že ti stát nic nenabízí? .. nic není zadarmo.. silnice, vojáci, zdravotnictví, školy, policajti, hasiči, památky.. atd. no a někdo na to peníze dát musí..
xx
kde se ve světě neplatí daně? , kde není účast obyvatelstva? stačí když se podíváš na náš rozpočet..
xx
na spravedlivé rozdělování ovšem klíč není.. ale na to si nestěžuješ.. ani já nemám odpověď.. jen všichni chtějí peníze.. na Babišovi..
xx
také mě mrzí, že je s prostředky plýtváno.. v minulosti se plýtvalo se vším, protože to bylo vedeno politiky - fušery..
xx
no a Babiš s několika dalšími tady něco vybudoval co má efekt (viz státní rozpočet..)
xx
v KOTLINĚ platí stále jedno přísloví.. úspěch se nepromíjí..
(proto je tolik sportovců. umělců, vědců.. mimo Kotlinu, kde je jiná mentalita)
xx
Náklady na podnikání se SNAD dají odečíst z daní (to nevím)..
xx

Anonym 5822 30.03. 08:48
[Miloš Zeman] 94158 Tak tohle je demagogie hrubého zrna, to může napsat opravdu velmi psychicky narušený člověk. Je hloupé, když si lidé neváží, že je v naší krásné zemi mír, hladem nikdo nestrádá. To, že jsou některé ženy obětí domácího násilí, peníze manžel propije, prosází, a potom zcvoknou, nemůžeš svádět na politiky. Kalouska také nemusím, ale hlavně nemusím stupidní lidi, jako jsi ty.

Kj 10920 30.03. 06:37
[Andrej Babiš] Naštěstí nikomu jsem nedovolil mě vykleštit. I když Vám by to asi ani nepřišlo divné kdyby Vám ho uřízli. Prostě jste si zvykl na to, co řekne Bureš nebo stát je svaté.
Nicméně mi skutečně vadí, že mi stát ukusuje z mojí svačiny 75 procent aniž by za to něco poskytoval. Tedy krom toho že k tomu co mi ukradne musím ještě vést evidenci na svůj náklad.

Ivoš 88103  59 let 29.03. 22:53
[Věra Špinarová] Užasná zpěvačka s nádherným hlasem a hezkými písničkami.Tečou mi slzy po tváří.

Anonym 94158 29.03. 22:52
[Miloš Zeman] V Čechách je důležité aby nový prezident nebyl v žoldu lumpů, kteří tu bačovali před rokem 2013. Byla to doba maminek, které z bídy skákaly z oken, či balkonů i s dětmi. Je znám případ maminky, která za 18 korun koupila dětem pamlsky a pak je usmrtila. Lidé obyčejně tu hrůzu silně vnímají a dobu Kalouska vrátit nechtějí!

Kj10920 81824 29.03. 22:03
[Andrej Babiš] Kj 1092029.03. 21:21
Nejsme otroci státu, zapomínáte na to, že stát tu je pro to aby yobčanovi sloužil a ne naopak. Oklešťování základnich svobod Vá nevadí prostože většina vidláků si na to zvykla.
..
co ti vadí, snědl ti někdo svačinu?
Nebo tě někdo vykleštil?

Kj 10920 29.03. 21:21
[Andrej Babiš] Nejsme otroci státu, zapomínáte na to, že stát tu je pro to aby yobčanovi sloužil a ne naopak. Oklešťování základnich svobod Vá nevadí prostože většina vidláků si na to zvykla.

Zákon154199 81824 29.03. 21:02
[Andrej Babiš] Kj 1092029.03. 20:33
Zákon 1541994
§8
(1) Zpravodajskou technikou se pro účely tohoto zákona rozumějí technické prostředky a zařízení, zejména elektronické, fototechnické, chemické, fyzikálně-chemické, radiotechnické, optické, mechanické anebo jejich soubory, používané utajovaným způsobem, pokud je při něm zasahováno do základních práv a svobod občanů
.x.x.x.x.
no a co s tím? .. povolit to může při sledování za jistých podmínek jen nějaký úřad.. (ne soused od naproti, co brousíš ženskou..třeba)

Kj 10920 29.03. 20:33
[Andrej Babiš] Zákon 154|1994
§8
(1) Zpravodajskou technikou se pro účely tohoto zákona rozumějí technické prostředky a zařízení, zejména elektronické, fototechnické, chemické, fyzikálně-chemické, radiotechnické, optické, mechanické anebo jejich soubory, používané utajovaným způsobem, pokud je při něm zasahováno do základních práv a svobod občanů

Rosita 31261  53 let 29.03. 20:24
[Věra Špinarová] Je mi moc líto, že odešla tak úžasná zpěvačka a žena.Nevynechala jsem žádný její koncert u nás na Náchodsku.

ProKj10920 81824 29.03. 20:17
[Andrej Babiš] Kj 1092029.03. 19:55
Pro 81824.
Jestli jste si nevšimnul, tak spousta zákonů je protizákonných. Není vyjímkou, že jsou rušeny Ústavním soudem. Nicméně jsou i zákony, které přímo v citaci říkají, že porušují ústvní práva. Konkrétne zákon o tajných službách.
Tak přestaňte hájit porušování základních občanských svobod.
uveď nějaký..

ProKj10920 81824 29.03. 20:09
[Andrej Babiš] Kj 10920
výplatu nedostávám.. ale ty si najdi třeba tohle
MRP-Vizuální účetní systém

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71830

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti