Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Stania 62237 17.02. 13:35
[Andrej Babiš] Fando, klídek, ono se to tady pořád něčím "chlubí", ale je to takové zbožné přání spokojenosti..
Opravdu spokojený člověk se chová jinak. Tady jde někdo na procházku a je to pro něj takový zážitek, že se o to musí "podělit", protože jinak je to samo jako kůl v plotě, nemá nikoho.., tak to chápejte.. :-))

Stania 62237 17.02. 13:15
[Andrej Babiš] Pro Mašoba:
A ty, kobliho koňská, když nevíš, tak se za každou cenu ke všemu nevyjadřuj. Jsi "vědečtější" než vědci.
Dnešní Homo sapiens existuje zhruba dvěstětisíc let, ale řeč tady byla o raném člověku, předchůdci dnešního člověka, ze kterého se vyvinul - tedy z linie rodu Homo.
Nejstarší pracovní nástroje, které jsou známy z tohoto období, jsou staré 2,6 miliónu let. Podobu člověka zručného vědci dokázali rekonstruovat s pomocí 1,8 mil. let starých fosilií z Tanzanie.
Najdi si ve vědeckém časopise NATURE, ty šimpanze.

Stania 62237 17.02. 13:14
[Andrej Babiš] A ty, kobliho koňská, když nevíš, tak se za každou cenu ke všemu nevyjadřuj. Jsi "vědečtější" než vědci.
Dnešní Homo sapiens existuje zhruba dvěstětisíc let, ale řeč tady byla o raném člověku, předchůdci dnešního člověka, ze kterého se vyvinul - tedy z linie rodu Homo.
Nejstarší pracovní nástroje, které jsou známy z tohoto období, jsou staré 2,6 miliónu let. Podobu člověka zručného vědci dokázali rekonstruovat s pomocí 1,8 mil. let starých fosilií z Tanzanie.
Najdi si ve vědeckém časopise NATURE, ty šimpanze.

Fanda 46426  73 let 17.02. 13:00
[Andrej Babiš] Jo a ještě dodatek , celé osazenstvo 5822ky jsou no? , pytle hownisek s vepřovejma hlavama

TvůjOtec 18811  99 let 17.02. 12:58
[Jiří Krampol] Ty zmetku!

Mašín 81166 17.02. 12:58
[Andrej Babiš] Koblihy ani nevědí, že současný člověk chodí po Zemi pouhých 190 tisíc let.

Fanda 46426  73 let 17.02. 12:57
[Andrej Babiš] 5822ko máš pravdu žiji , ale ne vtom vašem zaplivaném štatlu , neschází mě Starák ani Venclplac s Vencou na té jeho kobyle , a už vůbec né ty vaše prolhané ksichty , všechno kolem vás je špatně , jen vy vtom vašem světě jste spokojení a jedničky , přitom ten váš sexhaus má na jídelníčku jen ohřívané buřty které nemůžete prodat (smrdí) a pak je večer cpete do těch vašich přechytralých hlav . Doufám že se podařilo - pívo , buřty , pívo ,atd. Jo a ukliďte si ten váš stánek sexuálních radovánek

Mašín 81166 17.02. 12:55
[Andrej Babiš] Výborná poznámka českého národního hrdiny Josefa Mašína k současné situaci v ČR, konkrétně k postoji českých postbolševických papalášů v případu exhumace ostatků Zdeňky Mašínové:
Česká republika a její dnešní administrativní složky zůstávají, přejmutím kontinuity zákonů z období komunismu, morálními a legálními dědici zločinů spáchaných komunisty. Nesou zodpovědnost za jejich nápravu. Toto rozhodnutí je pouze dalším důkazem morálního rozpadu české společnosti, napsal ze Spojených států amerických Josef Mašín.

Mašín 81166 17.02. 12:50
[Andrej Babiš] Takže slovenský ekonomický migrant Bureš nám zatím zlikvidoval včely. Nyní zaútočil na naše zpěvné ptáky. A vlastizrádci, jinými slovy horšolidé neboli koblihy, mu v tom mohutně pomáhají. Vlastně koblihy to jsou takoví Karlové Čurdové.

Mašín 81166 17.02. 12:41
[Andrej Babiš] České louky ztichly, z krajiny ve velkém mizí ptáci. Hlavně kvůli chemii v zemědělství.
A kdo si u nás nejvíce mastí kapsy na chemii do zemědělství? Není to náhodou jistý agent STB Bureš?

Mašín 81166 17.02. 12:38
[Andrej Babiš] Ruští žoldnéři působí v Sýrii protiprávně, a protože to stát toleruje, měl by vdově zaplatit kompenzaci v hodnotě milionu rublů (asi 330 tisíc korun).

Mašín 81166 17.02. 12:36
[Andrej Babiš] Rodiny ruských vojáků padlých Sýrii nedostanou nic. Vdova se s tím nesmířila, zažalovala stát

Stania 62237 17.02. 12:17
[Andrej Babiš] To je moc - lidi tu nežijí deset miliónů let, maximálně jeden..
A za další milión tu už nejspíš zase nebudou.
Vesmír nekonečný asi bude, tedy pro lidi naší doby (milión let), na nic jiného a nového tady nikdo za tu dobu nepřišel a nepřijde, není to možné, protože to není v možnostech této civilizace.
Je to sice děsivé, ale to je tak všechno, co se s tím dá dělat.
Na druhou stranu je dobře, že to tak je, protože za celou dobu existence lidstva se druh zvaný člověk neuměl chovat ke svému druhu jinak než nepřátelsky.
(Vidíme to nejen mezi různými státy a náboženstvími, ale i zde na tak malém prostoru a v jednom státě, natož pak kdyby bylo něco podobného v člověčím dosahu kdekoliv ve vesmíru.)

George 5822 17.02. 11:54
[Andrej Babiš] Fanouš žije v jiném světě. Vůbec nic nechápe, IQ mraženého starého pindííka, neustále čučí na dětské porrno, v tom se podobá Ovarovi. Chudák Fanouš. :-)) Hezký den.

Důchodce 46236  64 let 17.02. 09:14
[Jiří Mádl] Nelíbí se mi,že se všichni nazýváte celebritami,umělci apod.,ale na slušné vychování jste zapomněli!! Jinak by nikdo z vás nepomlouval představitele státu,který byl legálně zvolen ve svobodných volbách..-"je to hnus,Velebnosti!! "

Fanda 46426  73 let 17.02. 08:48
[Andrej Babiš] Geurgdžiku , ty starej slinto , jestli pak umíš krájet cibulku jak psát na PC? co ty rádoby kuchařu , tuhle Laura zatuchlá ďoura si stěžovala že musí něco dochutit , abys to zase nepřesolil , máš prý sádrovej jazyk ale že zase pěkně dlouhý , že už to má vyzkoušené , tak to tě zase chválila

George 5822 17.02. 08:24
[Andrej Babiš] Zdravím vás Marcelo. Lauře pozdrav vyřídím, pochybuji, že dnes ještě něco napíše, je v jednom kole a hlupáky už vytočila. Já se možná ještě ozvu, ale mám frmol. Užijte si slunečnou neděli. Ráno jsem poslouchal ČT2 mezi sedmou a půl osmou, hezky zpívala a povídala naše společná kámoška, nebudu raději zmiňovat jméno, ta by to odnesla od těch primitivů. Paní Laura st.s ní, když byla Laura a Patrik malé děti , často trávila hezké chvilky v parku a na hřišti na Kampě.

Marcela 9466 17.02. 07:48
[Andrej Babiš] Posílám moc pozdravů na Kampu.U nás krásně,jedeme také ven Lauro.
ANO-zoufalci budou psát.Sice bez nápadu,ale nějaká vulgarita je napadne vždycky.
Nemá cenu je číst.
Zatím pa,pa.

George 5822 17.02. 06:49
[Andrej Babiš] Lauře se vždy podaří vytočit kriplíky. Klobouk dolů. Fando, přebal se, vyčisti protézu, dej si obkládek na zvadlé přirození, utři zadek a hubu, uleví se ti, alou pro Blesk a točeňák ve slevě, hlupáčku. :-)). )Tak čau stařečku, pozdravuj babičku. Jdu dohlédnout na bufet, snídaně opět náramná. Nebudu zde popisovat, Fandovi by opět tekly sliny. Tomu stačí jako vrchol gastronomie řízek a uzený, to je pro něho sváteční delikatesa.

Občan 78467 17.02. 06:45
[Andrej Babiš] Co Bureš a Čapí hnízdo, nezdaněné korunové dluhopisy či nedobrovolná cesta jeho syna na Krym.

Fanda 46426  73 let 17.02. 06:41
[Andrej Babiš] Pro 5822ku , poslouchej ty mimoděložní zázraku , když to shrnu : zemská přitažlivost - ležíš stále na zádech , Japonci jsou zdrženliví a seřazení jak v Kaufu u pokladny , fanoušci pana Babiše tě nechtějí na sraz pozvat , neboť jsi utahaná a máš kruhy pod očima a za všechno můžou Moraváci ale hrbem sis hodila ty a zřejmě řádně , tak se pořádně vychrň ať jsi večer trochu použitelná mandolíno rozladěná

LauraMl 5822 17.02. 05:42
[Andrej Babiš] Málem bych zapomněla. S pozdravem Ovar a Kobliha jsou zmrrdi. :-)) Tak zase zítra ráno s pořekadlem komu se nelení tomu se zelení a kdo jinému jámu kopá, sám do ni spadne :-))

LauraMl 5822 17.02. 05:38
[Andrej Babiš] Pro psychopata 21229, slyšel jsi hlupáčku někdy něco o zemské přitažlivosti?

LauraMl 5822 17.02. 05:37
[Andrej Babiš] Klub prospěchářů a oddaných fanoušků Andreje Babiše, oficiálně nazývaný ANO 2011, má dnes svůj sraz na Chodově. A co je v očekávání? Především velká legrace. Všichni delegáti budou s nadšením v očích sledovat pána, který jim zajistil hezké platy ze státních, nebo evropských peněz. Pokud jde o funkce, v očekávání je velká nuda.
Předsedou se opět stane majitel této organizace, která rozhodně není politickou stranou. Více připomíná firmu, nebo sektu. Prvním místopředsedou bude opět Faltýnek, který řídí zaměstnance s funkcí poslance a sem tam si jede svůj byznys přes členy sekty nastrkané do státních organizací.
A místopředsedové? Samozřejmě stále stejná jména. Zasloužilá stranická umělkyně Pokorná Jermanová, letitý pobočník pana majitele Richard Brabec, předseda sněmovny Vondráček, nebo bývalý brněnský primátor Vokřál, který zoufale čeká na nějakou další pěknou funkci. Ideálně ministerskou.
Po předminulém sjezdu, kde Babiš obdržel trapných 100% hlasů na dnešní den nachystali režiséři alespoň jednoho rebelíčka. Tuto roli obsadil primátor Ostravy Tomáš Macura. Ten prý přichází s tím, že by ANO nemělo být pro všechny, jak hlásá majitel, ale jen pro někoho, prý pro mladé a pro podnikatele.
Možnosti jsou jen dvě. První, že je Macura naivní a neuvědomuje si, že v ANO platí to, co řekne majitel, který vše hradí. A nebo jde o člena, který má hrdinnou roli rebelíka, aby sněm neměl stejný průběh jako v roce 2015.
Tak vzhůru do toho. Je tu sněm ANO 2011. Bude to napínavé.

LauraMl 5822 17.02. 05:30
[Andrej Babiš] Dobré ráno. Tak koukám, že jednoduchý nemyslící severomoravský zemanovský LID se zde opět mnohokrát vyzvracel.
Paní Marcelo, zdravím vás. Dnes mám kruhy pod očima. Prováděla jsem ještě turisty noční Prahou, vzala je na Petřín, byli nadšení nádherným výhledem.
Dnes odjíždějí a do středy bude klid. Příští rok si přejí výlet na Karlštejn, budeme muset koupit další minibus. Jedná se o skupinu 12ti Japonců důchodců, jsou velmi slušní, usměvaví, vtipní. Podáváme snídaně formou bufetu. Japonci jsou zdrženliví, opačné zkušenosti máme např. s hosty ze Severní Moravy, cpou jídlo do igelitových tašek, na další hosty nic nezbyde. Nechci všechny házet do stejného pytle, ale nejhorší hosti jsou ze SM. Naštěstí nejezdí často. Pokoje po nich uklízíme týden, nemají základní hygienické návyky. Přeji hezký den, dnes bude opět nádherně, užijme si krásné počasí. A hlupáci ať buší a buší :-))

Anonym 21219 17.02. 00:20
[Andrej Babiš] "Potřebujeme 260 00 imigrantů ročně, hlásí Němci"
-
Tak toto je šílené to je teprve rasismus. Potřebujeme? My lepšolidé? Jako nějaký majetek? Ta Merkel už to přehnala. Potřebujeme? Tak si navyrábíme?

Anonym 21219 17.02. 00:19
[Andrej Babiš] Tak toto je šílené to je teprve rasismus. Potřebujeme? My lepšolidé? Jako nějaký majetek? Ta Merkel už to přehnala. Potřebujeme? Tak si navyrábíme?

79 21219 16.02. 23:16
[Andrej Babiš] Haha to je sranda už zase na jednom listu : Trump cenu za mír a pod tím, že USA vynaložily na zbrojení nejvíc. To je vymejvačka slušná.

79 21219 16.02. 23:14
[Andrej Babiš] Já chci aby byla Země placatá a abychom byli v teráriu jinak by to nemělo smysl přece. Nekonečný a prázdný vesmír je děsivý a navíc nereálný.

79 21219 16.02. 23:08
[Andrej Babiš] HIV nosí masku hostitele a v masce také "pracuje" tak dokonalý a inteligentní je, ale nevidíme tu inteligenci pochopitelně.

79 21219 16.02. 23:06
[Andrej Babiš] Podívej se na moderní animaci jak se rozmnožuje HIV a neuvěříš. Proto se některým lidem říká paraziti, protože se chovají stejně.

79 21219 16.02. 23:04
[Andrej Babiš] Fintzi viděl jsi někdy HIV? Viděl jsi ho jednat? Viděl jsi co umí? To co my a možná víc.

79 21219 16.02. 23:01
[Andrej Babiš] Hele Fintzi ukončím dnešní debatu vyšším levelem - ukázkou. Jestli je rovný horizont a placatá země z výšky nevím a nemám paníze to zjistit. Co ale mám a můžeme všichni je měřit vodu tady dole a nemusíš nahoru. V ten moment co zjistíme, že je Země placatá a že nás pěstují začne finále.

79 21219 16.02. 22:57
[Andrej Babiš] To sice máš pravdu, ale proto píšu co píšu a když vidíš jak lžou, tak lžou ve všem a to je ten vyšší level. Přichází doba Fintzi, že už začíná mít každý své NASA nářadí a ověříme si to sami. Takže vesmír .. tys tam byl? No tak.

79 21219 16.02. 22:54
[Andrej Babiš] A nahoře nad petriho miskou neviditelný bůh Fintz mění žárovku.

79 21219 16.02. 22:53
[Andrej Babiš] Hele kouki Fintzi na petriho misky to je masakr a moře světů umělých a různých a jak to frčí. Tam dole bakterie nosí bundy a mobily a řeší jestli je jejich země placatá .. a je! :-D

Fintz 94236 16.02. 22:51
[Andrej Babiš] Musíš vycházet z nekonečnosti Vesmíru. Již ve 14 letech jsem v tom měl zmatek. Co je za koncem Světa? Po 50 letech o maličko chytřejší. My lidé v aktuálním světě si příliš fandíme. Hledáme to, co v budoucnosti bude objeveno. Vždyť jsme ty nejrozumnější bytosti? NEJSME! Lidé žijí na planetě asi 10 milionů let. Jsme ti nejchytřejší? NEJSME! " Nejvíce peněz dáváme na to, jak se spolehlivě vyhubit, či jeden druhého okrást, viz. mobilní telefony H. Trochu jsem se odchýlil. Marcelka to nepochopí.

79 21219 16.02. 22:50
[Andrej Babiš] Mašín je lepšočlověk to je jisté a lepšolidi unáší ufo, protože Země je placatá a to ufo je obrovská pinzeta a jsme v petriho misce. Shalom!

79 21219 16.02. 22:47
[Andrej Babiš] A Fintzi ještě před pár lety jsem tektonice moc nerozuměl a neuměl "vidět" tak dobře když jsem také hledat Atlantidu na moderní mapě a víš ty co? V tichém oceýnu šel celý kontinent dolů a jinde ostrovy a je ti poznat i z map starých.
Nebo že by modrní člověk za 30 let zmapoval celou historii planety? Tak to ani omylem.

79 21219 16.02. 22:42
[Andrej Babiš] Fintzi a kdyby byla Země konvexní, nebo placatá a existoval ten sedmý kontinent za ledem a nebo dutá Země a v ní Agartha, tak myslíš, že by o to neválčily? A myslíš, že by to bylo v Blesku? Omo natáhnout kus na kouli je geiální nápad a nikdo nic neví. Třeba tam fakt utekl dožít fírer.

Anonym 46426 16.02. 22:42
[Ivan Bartoš] Poslouchej ty copatý torpédo , když neumíte chlastat tak seďte doma , co to bylo v tom hotelu , to jako poslanci si můžete všechno dovolit , já být tím majitelem tak se nedoplatíte , určitě po vašem odchodu by tam nastoupil deratizér

79 21219 16.02. 22:38
[Andrej Babiš] Fintzi ty jsi naivní. USA a Rusko válčí věky i v míru na pozadí a i na jiných místech. Ty myslíš, že Gagarina by nepodplatili? Jakou logiku by mělo, kdyby to Rusko prozradilo, kdyby to byla pravda? Žádnou oni nám vše neřeknou i když vedou válku.

Edik 78323  55 let 16.02. 22:36
[Andrej Babiš] 46426 Smažka Bartoš je odporný bonzák,jako celá ta sebránka placená a podporována Sorösem!!

79 21219 16.02. 22:34
[Andrej Babiš] Fintzi to je vyšší level myšlení. Většina lidí tam ještě není. Nejde o to zda je Země placatá, nebo kutalá, ale že si to ráčí lidé ověřit sami a rozbít tak barinwashing, který začně hned první den narození. Takže pokud jsi mě nepochopil : Země je kulatá, protože nás to učí od mala a my si to ověříme. to je celé Fintzi to je ten vyšší level.

Edik 78323  55 let 16.02. 22:33
[Andrej Babiš] Přátelé Mašín 66 se nakazil od naše Mařenky ,jednou se podepisuje jako Mašín 66 to jméno jsem mu dal já,ten somár schvaloval vraždy Mašinu a teď se podepisuje zase ANONNÝM, už mu začíná hrabat v tom melounu co má na krku!!
DOBROU VŠE PROHRÁLI, PŘESNĚ JAK EDIK ŘEKL A NAPSAL!!
AŤ ŽIJE NEJLEPŠÍ PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!
Smutná postavička!

79 21219 16.02. 22:30
[Andrej Babiš] No Finti ty to nechápeš já nejsem blb, ale vědátor. Neříkám, že je Země placatá, ale že vodní hladina je rovná a nikdo to neumí vysvětlit. Zkus to nebo mlč.

79 21219 16.02. 22:28
[Andrej Babiš] Takže to je docela Fintzi další nesrovnalost. Ten Měsíc vypadá, že se nehýbe podle těch kráterů na různých stranách jako kdyby nerotoval a to by nerotovala ani Země. Placatá? To sedí, ale proto to nepíšu. Jak vysvětlíš ty krátery? Proč jsou na přivrácené ty obrovské, když je to přivrácená strana jen ze Země? Chápeš co myslím? Rotace jako kdyby tam nepatřila.

Anonym 46426 16.02. 22:27
[Andrej Babiš] Co vlastně Bartoš je? poslanec - policajt - nebo donašeč žeby udavač
Co to tam ta smaženice pirátská v tom hotelu prováděla , to jako je móda u polobohů ožralých , nic nedokázat a všechno ničit , kde je novinářská žumpa? , kde jsou informace pro tak zvanou lůzu?

Edik 78323  55 let 16.02. 22:27
[Andrej Babiš] Přátelé teď jsme skončili a musím se smát ještě více , repelent nějaký Mašín 66 prý chodí do hospody ,a já se ptám kdy když ten poskok Tuponu09 sedí denně na řiti 20 hodin u tabletu,tak dneska ten jantar překonal v blbosti i naši Mařenku Tlačenku a to je co říci!!
A že blb nebere účet??
Ani nemůže když pije vodu na WC!!
To je komik, počítám že do měsíce bude na tom stejně jako ta sova pálená Marcela Dotace!!
A jinak dík Mašíne opět jsi dokázal že jsi právem na druhém místě za naši Mařenku ,v blbosti!!
Ale jak jsem to několikrát psal musíš přidat 50-60 opsaných cypovin je opravdu málo, sněhuláků!!
Občan Brych je další exot,ten zase píše zprávy tři dny staré, když někde na WC našel noviny!!
A to jsou vše voliči Tuponu09 není divu že mají " ohromujících" 3,1%!!
Dobrou opravdu jsem se nasmál, Mašíne dnes jsi králem mamlasu!!
Mašíne ty jsi byl v hospodě naposledy když jsi dostal žízeň a šel jsi se na WC napít vody!!
Tak ten Mašín má fakt dost,tady vidíte přátelé co se s něj za dva roky kdy vše pravicové jelita vše prohráli,a jeho vyhodili z práce ( sbíral papírky a vajgly v parku)!!

Fintz 94236 16.02. 22:26
[Andrej Babiš] 79, ta Tvoje zarputilost placatosti Země je spíše výrazem Tvé povahy. Co kdyby se na to někdo chytil. Až budeš vrtat základy domu, dávej pozor na Číňana. První člověk, který viděl naši matičku Zemi byl Gagarin. Byl v dostatečné výšce pro pozorování reálné objektivity. Pokud si na Hané stoupneš na 3 cihly, budeš ten největší člověk na světě a přesto to pořád bude málo.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150110

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti