Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Kj 19556 11.06. 06:19
[Andrej Babiš] Pro Anonym 5822.
Nevím koho zklamaly strany, které tu jsou. Mě ne, jsou to jen papouškování Burešových plků. Protože jen jeho mohou zklamat, protože mu zatrhnou tunelování státní kasy formou dotací. Agrofert převedl do fondu, aby je mohl dále pobírat. Jinak by již dávno zkrachoval, ten veliký podnikatel. Poctivě pracující označil za zloděje a sám krade ve velkém. Tak ho volte, naivní blázni.

Anonym 5822 11.06. 05:13
[Andrej Babiš] Ano, a v tom to je. Vyzkoušet něco jiného. Proč bych měla jako součást nějakého stáda volit strany, které zklamaly? To žádný inteligentní člověk neudělá. Zkusíme pana Babiše, no a uvidíme. Babiše dle mého názoru nemusí ti, kterým šlápnul na kuří oko, v tomto případě zavedení EET, za což mu tleskám. Netřeba psát dále, nemám tolik času, jako někteří, rádoby duchaplní, zdejší diskutéři. Hezký den.

JFrantišek 90212  62 let 11.06. 00:38
[Andrej Babiš] EET z nikoho zloděje nedělá pokud jím nebyl před jejím zavedením..Kontrolovat povinné daně je podle mě v pořádku. Pokud někdo podniká protože se mu to vyplatí když krade|neplatí daně| není mně líto, že zkrachoval. Pořád pleteme dohromady vyhnout se větším daním v rámci zákona a neplatit co jsem ze zákona povinen a tedy krást. Svoboda slova je samozřejmě důležitá a pěkná věc, nemělo by se ale jednat o ničím nedoložené sprosťáctví a urážení jeden druhého. O tom kdo má mít náhubek by se nechalo diskutovat. Nezlobte se nikdo na mě, ale úroveň některých přízpěvků svědčí jenom o tom jaký jsme národ. Nemyslím si,že když má někdo opačný názor než já, tak hned musí být pitomec, komunista nebo estébák a já nevím co ještě. Opakuji se vší odpovědností,kterou mohu nabídnou.p.Babiš tu ještě nevládl v pravém slova smyslu.Vyzkoušejme to a uvidíme. To co nabízí Sobotkové Fialové a Kalouskové už víme. Nikdo by mě neměl napadyt když řeknu, že už to nechci a prvně budu volit p. Babiše a ANO.

Anonym 90228 10.06. 21:06
[Anna K] horák milan z aše ze zpráv jsem se dozvěděl o vaší nemoci s držím vám palce modlim se za vaše brzké uzdravenísám sám nejsem zdráv ale drží mě rodina při životě

Anonym 90186 10.06. 18:11
[Miloš Zeman] Zemanovi jde jen a pouze o volební tah a táta holčiček bohužel není mediálně známá osoba. Proto mají dcerky smůlu..

Anonym 90186 10.06. 18:10
[Miloš Zeman] Případ, který měl uvážit Miloš Zeman kvůli udělení milosti, vypadá podle výpovědi Petra Langa jasně. Ten člověk několik let pronásledoval moje dcery. Chodil za nimi i do školy, odkud nám volali, že se vydává za jejich strejdu, řekl zedník bulvárnímu deníku. Přestěhovali jsme se kvůli němu, aby nechal holky na pokoji. No a jednoho dne přišel do hospody vedle našeho domu, vzpomíná na osudný den. Naštval jsem se, vynadal mu a doprovodil jej až na zastávku. Tam jsem mu řekl, ať odjede a dá nám už pokoj. Jenže se otočil a pronesl, že si bude dělat, co chce. Neudržel jsem se a dal mu facku. Po ní upadl na zem a uhodil se do hlavy. Zabít jsem ho nechtěl, tvrdí odsouzený muž, který čeká, zda se prosba jeho dvou dcer setká s nějakou odezvou.

Anonym 90186 10.06. 18:10
[Miloš Zeman] Nyní se dvě dcery pouští do boje za osvobození svého otce opět. Žádné problémy jsme doma neměly. Jediným problém byl ten úchyl. Bohužel nás před ním neochránila ani policie, vysvětluje mladší z dcer. A museli jsme se kvůli němu stěhovat. Když nás po čase našel na nové adrese, tak ho táta odváděl k autobusu a říkal mu, ať nás nechá být. Když mu ten chlap, kterého jsme se bály, řekl, že si bude dělat, co chce, tak mu dal taťka facku, popisuje nešťastnou událost Libuška. Píšeme mu dopisy. Jet tam nemůžeme. Na to nemáme peníze, připojuje se čtrnáctiletá Klárka, která připomíná, že táta je ve vězení v Plzni. Poprosili jsme pana prezidenta, zda by taťku před tím, než mu udělí milost, nepřesunul třeba do věznice v Ostravě. Máme ho rády a chceme ho vídat, dodává doufající dívka.

Anonym 90186 10.06. 18:10
[Miloš Zeman] Dívky z Ostravy se s uvězněním svého otce nechtějí smířit, a tak v dubnu napsaly na Hrad. Pan prezident pořád v televizi říká, že máme bránit své hranice před nebezpečnými cizinci. Táta bránil nás před nebezpečným člověkem a má jít do vězení, stěžují si zoufalá dvanácti- a čtrnáctiletá slečna, na jejichž dopis upozornil deník Aha! . Odpověď ale Klárku s Libuškou neuspokojila. Kancelář prezidenta totiž předala jejich prosbu ministerstvu spravedlnosti a dětem pouze poradila, aby mamince ulehčily situaci tím, že se budou učit. Problémy se prý někdy nakupí.

Anonym 90186 10.06. 18:09
[Miloš Zeman] Petr Lang se rozhodl vyřešit pronásledování svých dcer po svém a kvůli tomu skončil na pět let ve vězení. Muži, který obtěžoval jeho děti, uštědřil facku. Následoval pád a těžké zranění. Pronásledovatel dívek po pár dnech v nemocnici zemřel. Malé holčičky se tak po odsouzení otce od května ocitly bez svého ochránce. Možnost viděly v napsání dopisu Miloši Zemanovi, ve kterém ho prosily o milost pro svého tátu. Místo prozkoumání případu se ovšem dočkaly nečekané odpovědi z Kanceláře prezidenta republiky. Úředník v něm píše, že dívky se mají především zaměřit na studium, aby pomohly své matce překonat těžké období.

Kj 19556 10.06. 17:53
[Andrej Babiš] EET se Andreji Babišovi osvědčila jako báječný propagandistický nástroj. Jak dokázal pomocí EET rozdělit národ, jak se mu povedlo poštvat část veřejnosti proti malým podnikatelům a živnostníkům, jak se mu daří dělat z nich zloděje a podvodníky, to je prostě radost pohledět. Gottwald se v hrobě tetelí radostí nad svým úspěšným soudruhem.

Anonym 90186 10.06. 15:52
[Miloš Zeman] Ovarův kámoš
Nejbohatšímu Čechovi, Petru Kellnerovi, se daří. Podle zcela aktuálního pořadí v indexu nejbohatších lidí světa, který sestavuje a upravuje každý den agentura Bloomberg, je Kellner s odhadovanou hodnotou majetku 12,5 miliardy dolarů (v přepočtu přes 293 miliard korun) na 96. místě. Navíc oproti loňskému roku ještě posílil.

Anonym 31168 10.06. 15:37
[Miloš Zeman] Pro 90186.Takové prolhance a vlastizrádné lumpy jako jsi ty bude nejrozumnější co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách za vlastizradu národa Čechů na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.

Josef 18815  61 let 10.06. 14:53
[Bára Štěpánová] hnus,hnus,hnus!!

Anonym 90186 10.06. 12:57
[Andrej Babiš] Univerzita Karlova (UK) se v mezinárodním žebříčku vysokých škol za posledních pět let propadla o 81 míst. Zatímco v roce 2014 byla v hodnocení, které zveřejňuje britská společnost Quacquarelli Symonds (QS), na 233. pozici, letos se umístila na 314. místě. Žebříček prestižního mezinárodního srovnání vysokých škol letos posuzoval činnost více než čtyř tisíc škol z celého světa, z toho tisíc detailně. Mezi prvními 500 vysokými školami se umístilo také České vysoké učení technické (ČVUT) v Brně.
Ačkoli si UK v posledních letech ve svém umístění stále pohoršovala, podle autorů žebříčku pořád patří mezi zhruba jedno procento elitních vysokých škol.Podle mluvčího UK Václava Hájka je umístění na 314. místě v tomto žebříčku úspěch. Financování českých vysokých škol totiž již pátým rokem stagnuje. Vláda jim sice slíbila navýšení jejich rozpočtu, v současném návrhu ministerstva financí ale peníze na vysoké školy chybí. Rektoři přitom dlouhodobě poukazují na klesající konkurenceschopnost škol.

Anonym 90186 10.06. 12:54
[Andrej Babiš] Andrej Babiš ještě před svým odchodem z ministerstva financí představil rozpočet, kde na platy ve státní sféře přidal 21,8 miliardy korun. Tyto peníze je nutné připočíst k tomu, co už dosud tato vláda na zvyšování platů dala. Od roku 2012 stát přijal 23 tisíc nových lidí a náklady na státní zaměstnance stouply zhruba o 16 miliard.Jakkoliv mnozí státní zaměstnanci mají opravdu nepřijatelně nízké platy, tak tato vláda roztočila platové kolo štěstí takovou rychlostí, že se to stává pro státní rozpočet neřešitelným výdajovým problémem.

Anonym 90186 10.06. 12:43
[Andrej Babiš] Zavřeno. V těch nejmenších obcích má elektronická evidence tržeb zásadní dopady. Skončily hospody, kde se lidé scházeli. O jejich provozování nemá nikdo zájem. V Loužnici nedaleko Jablonce nad Nisou byly ještě před časem dvě hospody. Nyní, po zavedení EET, není žádná. Nedaří se najít hostinského ani do obecní restaurace. Atraktivitu oboru pohostinství snížil také protikuřácký zákon. O těchto útrapách přinesl informaci například Jablonecký deník.
Poslední nájemce odešel z několika důvodů. První z nich byl zdravotní. Jedním z hřebíčků ale byla i EET. Pivovary cítily, že musejí podnikatelům nabídnout pomoc, ale to je zase o výtoči piva. Vesnická hospoda generuje zisky třeba jen v řádu tisícikorun. A teď si vezměte, že z toho mála máte ještě zaplatit měsíčně třeba tisícikorunu víc za evidenci tržeb, vysvětlil Deníku Marcel Tiler, starosta podhorské Loužnice, která má zhruba 220 obyvatel.
Při hledání nájemce nepomohlo ani to, že obec nechala za své zrekonstruovat kuchyni restaurace. Za pět měsíců, co hospodu nabízejí k pronájmu, se na ni přišel podívat jediný zájemce. Je jasně vidět, že dnes všichni zákonodárci dělají vše pro to, aby se venkov vylidňoval. Z malých obcí mizí krámky, hospůdky, pošty, dodal starosta Loužnice.

KajaPornerov 18823  13 let 10.06. 10:31
[Michal Hrůza] ahoj michale hruzo.
jak se mas.
zdravim kaja

KajaPornerov 18823  13 let 10.06. 10:22
[David Koller] ahoj davide.
jsou moc pekne pisne.
kde bydlis na morave

Ivana 46723 10.06. 09:51
[Anna K] Aničko máme tě moc rádi, tu úžasnou energii kterou posíláš ty k nám ,tak ted posíláme my tobě,brzy se nám uzdrav jsi naše sluníčko.

Kj 19556 10.06. 07:26
[Andrej Babiš] Pro 5822, jste se nějak spletla?
Zadarmo, respektive za hlas dává soudruh Bureš koblížky svým ovečkám, ke kterým se jistě počítáte. Pozdravujte v sektě a modliti se ke svému spasiteli Vám nepomůže. Stejně Vás nakonec vyobcuje z ANO. Tedy až Vás nebude potřebovat.

Anonym 5822 10.06. 07:06
[Andrej Babiš] Soudruhu Kj, ty jsi demagog, nechceš abych ti poslala cukr a máslo? Zřejmě velmi strádáš. Babiš vyhraje volby, to je jisté a takoví jako ty a tobě podobní můžete jít demonstrovat, hlavně tam, kde vás někdo uplatí, dá zadarmo párek a pivo. Můžeš sebou vzít zdejší pomatené kamarády. Hezký den.

Kj 19556 10.06. 05:42
[Andrej Babiš] Oproti loňskému květnu stouply zejména ceny cukru (o 19,6 procenta), vajec (o 17,5 procenta) a másla (o 16,4 procenta). Ceny sýrů byly vyšší o 14,3 procenta, běžného pečiva o 9,5 procenta, jogurtů o 8,8 procenta, masa o 5,6 procenta, mléka o 5,2 procenta, ovoce o 4,3 procenta.

Kj 19556 10.06. 05:41
[Andrej Babiš] Babišova politika se již ukazuje v pravém světle. Hezky zdražují potraviny.

Kj 19556 10.06. 05:24
[Andrej Babiš] Pro Miloš 3765 58 let.
Teď jste na to kápl. ANO chce vybrané peníze dát lidem. Jen jste zapomněl říct kterým. No a Faltýnek bude stát vedle Bureše první v řadě.

Anonym 90186 10.06. 00:41
[Andrej Babiš] Jak lze přelévat zisky a ztráty? Přece jednoduše. Vaše firmy si vzájemně poskytují služby a prodávají zboží, výrobky, materiál či polotovary. Firma, která se z daňových důvodů potřebuje zbavit zisku, prodává levně (pod náklady) zboží firmě, která je ideálně ve ztrátě. Protože firmě, která je ve ztrátě, je vcelku jedno, jestli bude ve ztrátě minus milion, a nebude tak muset platit daně, nebo svou ztrátu díky dílčím ziskům z výhodných obchodů stáhne na nulu. Tímto způsobem si Babiš podle analýzy skupiny Šuman draze kupoval prakticky bezcenné (nebo přinejmenším nepříliš nadějné) akcie IMOBA. Problém je, že si toho nevšimli auditoři Agrofert holdingu a na podvodu se podíleli případní oceňovací znalci.
Kromě toho Babišovy firmy IMOBU masivně financovaly pomocí tak vysokých úvěrů, na jaké by jinak rozhodně neměla šanci dosáhnout. Obdobně i Farmu Čapí hnízdo v době, kdy ji vlastnili anonymní akcionáři. Kdyby se po nějaký čas opravdu jednalo o zcela cizí, s Babišem nijak nepropojené firmy, mohl by být Babiš podezřelý ze snahy o likvidaci či poškození svého Agrofert holdingu (opět třeba ve snaze poškodit věřitele).
Vše ale nasvědčuje tomu, že IMOBA patřila i v době, kdy to Babiš nepřiznal, jemu, jeho firmám nebo jeho blízkým. Obdobně Čapí hnízdo, kde Babiš přiznal, že bylo v inkriminované době, kdy obdrželo dotace z EU, ve vlastnictví jeho nejbližších (ale důkazy o tom se ztratily). Pak by však měly finanční úřady dodatečně zkontrolovat jejich vzájemné ceny (včetně úroků z úvěrů, ale i nájmů apod.). V případě Čapího hnízda už to finanční úřady slíbily.
Třetí, ale legální cestou, jak Babiš se svými firmami podle Skupiny Šuman neplatil daně, bylo po určitou dobu umístění IMOBY v daňovém ráji (ve švýcarském městě Zug). Zarážející na tom je mimo jiné skutečnost, že Babiš předstíral, že nikdy v daňovém ráji nepodnikal. Pokolikáté už lhal? Ostatně, už dříve se provalilo, že si jednu firmu koupil na Kypru, což je také takový typický daňový ráj.

Anonym 90186 10.06. 00:39
[Andrej Babiš] Vyjasňuje se, jak se podnikatel Andrej Babiš vyhnul stamilionovým daním, ať už se jednalo o kriminální delikt krácení daně, nebo o zákonný postup. Jeho metody vyplývají z analýzy provedené tajnou Skupinou Šuman.
Necháváme přitom stranou jeho čachry s miliardami korunových dluhopisů, díky nimž se prozatím vyhnul dani přesahující 50 milionů korun. Tento možný podvod se totiž provalil už dříve.
Již jsme vám popsali pravděpodobný promyšlený podvod, kdy se Babiš vyhnul asi 300 milionům na dani z dividend. Zaměřme se ale nyní na přelévání zisků a ztrát mezi Babišovými firmami.
Babiš přeléval zisky a ztráty, kam se mu hodilo. To byl jeho další, druhý, způsob, jak se ulít, když ostatní platili daně. Mohli bychom mluvit o tzv. tunelování, ale pod tím si většina lidí představí situaci, kdy chce velký akcionář oškubat akcionáře menšinové, a proto vyvádí peníze z firmy někam pryč. To nebyl Babišův případ. Jeho motivací jakožto jediného akcionáře svých firem mohlo být jedině oškubat stát na daních, popřípadě různé věřitele na úrocích a splátkách dluhů.

Anonym 90186 10.06. 00:38
[Miloš Zeman] Skupina Július Šuman pokračuje v představování 32 Andrejových kluků. Po kartách s názvy Július Šuman, István Léko, Ivo Rittig a Karel Randák dnes na Twitteru uveřejnila informace o prezidentu Miloši Zemanovi s tím, že stará láska nerezaví.
Je to logické Zeman totiž půjčil Babišovi Unipetrol a tehdy jejich spojenectví začalo. Když Babišův majetek dostatečně vzrostl, Unipetrol českému státu zase vrátil. Není se co divit, že poté stojí takové přátelství na pevných základech.

Anonym 90186 10.06. 00:37
[Miloš Zeman] Vratislav Mynář a Vladimír Kruliš před dvěma lety usilovali o to, aby policie znovu otevřela případ odsouzeného dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka. Podle Radiožurnálu chtěli Miloši Zemanovi zajistit lepší argumenty pro udělení milosti, kterou chtěl prezident Kajínkovi dát v předvolební kampani.
Radiožurnál uvádí, že Hrad chtěl, aby kauzu otevřel speciální policejní tým Tempus. Ten například nedávno obvinil dva muže z více než dvacet let staré vraždy bosse českého podsvětí Antonína Běly.
Hradní kancléř Vratislav Mynář a zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš jakékoliv jednání s policií popřeli. Náhodou je ovšem podle Radiožurnálu zachytily policejní odposlechy v jiné kauze Vidkun a dosvědčují opak. Je tam nahrané, že to chtěl Miloš Zeman prostřednictvím Vratislava Mynáře po Milanu Pospíškovi, sdělil Radiožurnálu zdroj obeznámený s vyšetřováním.
Šéfa celorepublikové kriminálky Milana Pospíška před dvěma roky odposlouchával dnes již zaniklý protimafiánský útvar. Pospíšek Radiožurnálu informace nepřímo potvrdil. Doporučuji vám kontaktovat v uvedené věci vedoucího týmu Tempus, který jistě rád poskytne podrobnosti k této věci. Přeji vám, ať máte stále dobré informace, stejně jako v tomto případě, řekl Milan Pospíšek.
Podle zdrojů Radiožurnálu měl se šéfem Tempusu Martinem Balážem na téma otevření Kajínkova případu dokonce mluvit sám Miloš Zeman při návštěvě Zlínského kraje před dvěma lety. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček prohlásil, že takové informace nemá. Stejně postupovalo i policejní prezidium.

Anonym 90186 10.06. 00:36
[Miloš Zeman] Klub českého pohraničí je organizace lidí, která soustavně legitimizuje zločiny komunistického režimu. Zejména se to týká těch, kdo bránili lidem utíkajícím před rokem 1989 za svobodou. Téměř 300 osob bylo pohraničníky zabito. Nyní se ale tato zločinecká organizace zařadila mezi přátele prezidenta Miloše Zemana, který v rozhovoru pro TV Barrandov uvedl, že jim zaslal pozdravný dopis.
Zeman tento fakt zmínil v souvislosti s předsedou KDU-ČSL Pavlem Bělobrádkem, který nedávno navštívil sudetoněmecký sjezd. Já beru Sudetoněmecký landsmanšaft, zejména poté, co ze svých stanov odstranil majetkové a teritoriální nároky, jako jednu z krajanských organizací, a myslím si, že jeho přirozeným partnerem je nějaká krajanská organizace v České republice, například Klub českého pohraničí, kterému jsem nedávno poslal pozdravný dopis, uvedl doslova prezident.
Při pohledu na webovou stránku Klubu českého pohraničí se nejprve můžeme všimnout sdělení: Jen zůstane-li naše pohraničí české, zůstane českou i celá naše vlast! Organizace uvádí jako svou kontaktní adresu stejné místo jako Komunistická strana Čech a Moravy (pro dovršení této ironie připomínáme, že se jedná o ulici Politických vězňů na Praze 1).
V záložce Pohraniční stráž se také dočteme mnoho zajímavého, pro ilustraci například: Ve snaze co nejvíce očernit a zdiskreditovat Pohraniční stráž jako významnou složku branného systému socialistického Československa, je všemožnými hlásnými troubami současného režimu neustále vytrhávána a omílána pouze jejich funkce v míru při ochraně státní hranice zabezpečující až do krajnosti použití zbraně jejich neprůchodnost.
V loňském roce se pohraničníci dostali do médií, když na vrcholu Dyleň poblíž Dolního Žandova v Karlovarském kraji vztyčili sochu představující pohraničníka se psem nazvané Na stráži míru. Naštěstí byla odstraněna.

Anonym 31168 09.06. 16:52
[Miloš Zeman] Pro 94158.Takovým prolhancům jako jsi ty bude třeba na katovské mučírně vydloubat oči,když nevidíš,že tento národ debužíruje nadluh.Potom roztrhnout tvojí prolhanou hubu od ucha k uchu.Po vylámání prstů na tvých pazourech a zpřerážení dalších kostí tě vyhodit před katovskou mučírnu.Až se mladá generace revolucí dostane k moci a svižně začne splácet starými lumpy nasekané dluhy,tak pro staré lumpy tebou vychvalovaný blahobyt bude o něčem jiném.

Anonym 8299 09.06. 14:36
[Andrej Babiš] Pane Miloši,mluvíš za většinu lidí kolem mne.Jsme pro vystoupení z EU a co nejrychleji a budeme žít v klidu a míru.

Anonym 31168 09.06. 14:21
[Andrej Babiš] Kdybych já v této zemi prezidentoval,tak bych prosazoval zákon aby tak hubaté ženské jako 5822 musely od slunce východu do slunce západu nosit z moci úřední náhubek.Pouze po setmění by mohli náhubek odložit aby se mohli věnovat orálnímu sexu.

Anonym 31168 09.06. 14:14
[Andrej Babiš] Pro 5822.Mně kdysi pan Janda v mých šestnácti létech radil jak si s děvčaty snažit hned potykat,že kdo si tykne,ten si fikne a měl pravdu.

Anonym 31168 09.06. 14:06
[Miloš Zeman] Pro 90186.Pro Čechy by bylo výhodnější kdyby Trump se Zemanem vůbec nejednal.Hlavně ,že zde nemáme žádnou základnu USA.

Anonym 31168 09.06. 14:00
[Miloš Zeman] Pokus zlikvidovat Česko pokračuje.K uvedenému má dopomoci společná armáda EU.Prostě jak by se pak začali srocovat lidé proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům,tak by pozvali Němce aby v Česku udělali pořádek.Až by Němci,za dluhy Česka,začali obsazovat Sudety,tak by měli Češi nárok jedině je s mávátky vítat.Pro Bělobrádka a jeho vlastizrádnou KDU by uveden=é problém nebyl.Až by po zabrání zbytku Česka ,za dluhy Česka Židy tak by tato armáda dohlížela na to aby se Češi do dobytčích vagonů přímo hrnuli aby je pak po příjezdu do Izraele Arabové hned podřezali a tak by bylo o jeden troubovitý národ na světě méně.

Anonym 5822 09.06. 12:54
[Andrej Babiš] 3765 Mluvíte mi z duše :-), souhlas.

Anonym 5822 09.06. 12:53
[Andrej Babiš] Pro Marii. Soudružko, na internetu je běžné tykání. Raději nepiš, tvoje příspěvky nejsou předmětem zájmu v této diskuzi. Blábolíš, moulo.

Anonym 5822 09.06. 12:50
[Andrej Babiš] 90186 Píšeš bláboly, dědečku, dej si obklad na přirození, zchladne i hlava.

Anonym 90186 09.06. 12:41
[Andrej Babiš] Miloš 3765 58 let
Přesně takové přerozdělování jaké plánuje ANO není nic jiného než politika KSČ po roce 1948.

Anonym 90186 09.06. 12:39
[Andrej Babiš] Pro Miloš 3765 58 let
No to je jednoduché. V Norsku a Lichtenštejnsku vládne šlechta. U nás je šlechta zakázána a když kandidoval zástupce šlechty na prezidenta, tak něj a jeho rodiny udělali Češi spolek nácků. A ve Švýcarsku jsou si všechny národy rovny. U nás se z Němců udělal před válkou podřadný národ a pak všichni koukali jak péra z gauče, když se Němci chtěli trhnout. Třešničkou na dortu bylo poválečné odsunutí pracovitých lidí a nahrazení těchto lidí nemakačenkama z vnitrozemí a cikánama ze Slovenska.

Xxxl 37240 09.06. 12:37
[Andrej Babiš] Bravo Miloši .Souhlas!!

Miloš 3765  58 let 09.06. 12:33
[Andrej Babiš] V pořadu TV Barrandov to pan Faltýnek řekl dobře. Rozdíl mezi ČSSD a hnutím Ano je v tom,že Ano chce peníze vybrat a dát lidem,ČSSD ráda rozdává na dluh. Bože ať ve volbách ČSSD propadne!!

Miloš 3765  58 let 09.06. 12:10
[Andrej Babiš] Trochu z jiného soudku. Mám obavu z přijetí eura a setrvávání v EU,když slyším Sobotku,je mi mdlo. Nechci být stále něčí kolonií a ztratit suverenitu, nechci jednu banku atd. Sobotka mluví, jako kdyby měl mandát všech občanů, doufám, že to není většinový názor lidí, přeji si referendum. Proč nemůžeme být jako Švýcarsko,Norsko,Lichtenštejnsko atd.Ať už Juncker,Merkelová a spol jdou do háje!!

Marie 37240 09.06. 09:52
[Andrej Babiš] To tykání svědčí o vašem intelektu.Tykají si soudruzi.Tak bohužel.

Anonym 90186 09.06. 09:48
[Miloš Zeman] Pro 5822
Kdyby nějaký dopis existoval, tak už s ním Ovce mává na Twitteru. V údajném dopise se Trump omlouvá za posunutí termínu. Tak jak to, že Ovar neví na kdy byl termín posunut a úkoluje Kmoníčka, aby termín dojednal?
Trump tím, že pozval rumunského prezidenta jasně ukázal, že si cení opravdových spojenců v NATO(2% na armádu, 2 americké základny) a "spojence", kteří smetli americký radar a na armádu dávají sotva 1% bude řadit na chvost priorit. Takže to vypadá spíše tak, jako setkání s Obamou na úplně jiné akci, kde si všichni státníci udělají fotku s Trumpem. O pozvání jaké učinil Trump rumunskému prezidentovi se určitě jednat nebude.

Kj 19556 09.06. 08:53
[Andrej Babiš] Proč nemá Bureš do dnešního dne lustrační osvědčení?

Kj 19556 09.06. 08:49
[Andrej Babiš] Pane 5822. Spíše mi to připadá, že mluvíte o sobě. Nebo jste také býal u rudochů a mával knížku s hvězdou v uličními výboru?

Kj 19556 09.06. 08:45
[Andrej Babiš] Anonym 5822 Se nějak rozpovídal.
Že byl Babiš agent StB ví každý. Že to sláchl nějaký soud na základě výpovědi jiného stébáks, který je Burešovým kamarádem z rudé doby, není vůbec podstatné.

Anonym 5822 09.06. 08:42
[Andrej Babiš] Pro Kj. Z každého tvého příspěvku je patrno, že ty jsi byl agentem STB, prý také v LM. Nyní důchod nic moc, jsi vzteklý, že jsi nepotřebný starý páprda a předvádíš se pouze v diskuzích. Bl..u.

Anonym 5822 09.06. 08:40
[Andrej Babiš] Asi víš o čem mluvíš, byla jsi soudružko ta druhá? :-)) Nemel zbytečně pantem. Pan Babiš agentem STB nikdy nebyl, na to jsou důkazy, ale nejsou důkazy na tebe a toho pominutého Kj. Na mne jsou důkazy pouze v seznamech chartistů.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75880

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti