Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 586 09.11.2016 06:51
[Miloš Zeman] Trump vítězí, Bohu žel. Obávám se, že rasismus v USA bude mít zelenou.
Avyboji nevzdělaný, nauč se pravopis, ty jedna směšná katovská mučírno :-)). Píše se MATRACE |nikoliv madrace|, hlupáčku.
Píše se STANDARD |standarta je něco jiného :-). Blázne.

Anonym 94158 08.11.2016 22:36
[Miloš Zeman] O zákonech Ukrajiny se dá bavit, a to poté až bude u nich demokracie jako v Čechách, Rakousku, Švédsku a jiných normálních zemích. Masové zabíjení občanů Donbasu, jejich týrání ve věznicích dle zprávy OSN je velmi varovné.

Anonym 90186 08.11.2016 21:49
[Miloš Zeman] Pro 94158
Poslední skotské referendum neodporovalo britským zákonům.
Samotnému referendu o nezávislosti předcházela jednání mezi vládou Skotska a vládou Spojeného království, která vyústila v tzv. Edinburskou dohodu podepsanou 15. října 2012 v Edinburghu, garantující legalitu a uznání výsledku referenda a zároveň stanovující některé jeho základní parametry:
jasný zákonný základ, uzákonění skotským parlamentem, vedené důvěrou v parlamenty, vlády, lid a zjištění jasného výsledku dotazu a vyjádření rozhodnutí lidu Skotska o výsledku, který budou všichni respektovat,
dodrží nejvyšší normy spravedlnosti, transparentnosti a náležitosti, informovanosti poradenstvím s nezávislými poradci,
vyhlášení se bude skládat z data dne referenda, podmínky hlasování, znění otázky, pravidla financování kampaně a ostatní pravidla pro referendum
podrobnosti této dohody vlády vydají následným memorandem a návrhem pravidel - součástmi této dohody.
Dohodu podepsali za Británii premiér David Cameron a za Skotsko premiér Alex Salmond, ministr zahraničí Michael Moore a vicepremiérka Nicola Sturgeonová.
Zákon o referendu byl 21. března 2013 předložen skotskému parlamentu, který ho schválil 14. listopadu a královna Alžběta II. ho podepsala 17. prosince 2013.
"Referendum" na Krymu porušilo ukrajinské zákony. Toto pseureferendum bylo pod taktovkou ruských okupantů.
Na Krymu žilo před současnou ruskou okupací 58% Rusů, 24% Ukrajinců, 13% Krymských Tatarů. Dá se předpokládat, že se poměr Rusů díky této okupaci zvýšil a u ostatních národností snížil, díky ruskému utlačování ostatních národností.

Anonym 94158 08.11.2016 20:50
[Miloš Zeman] Milý 90186, pokud Skotové se osamostatní, dle Tebe to bude Anexe? Ve Skotsku žije asi 80% Skotů a jiných národností. Z menšin jsou nejpočetnější Angličané. Na Krymu žije 96% Rusů a něco Turků (Tatarů) a Židů. Občané Krymu volili dobře. Skotům přeji aby se dobře rozhodli. Já občanům Krymu a ani Skotům radit nechci. Je to jejich věc. Věřím, že Velký bratr nebude bičovat Evropu pro sympatie se Skoty. Jsem toho názoru, že každý národ má právo na samostatnost.

Vlastimil 3722 08.11.2016 19:06
[Radim Jančura] Dobrý den,
omlouvám se, ale tento slogan je doopravdy výsměch všem zákazníkům..
"Od počátku jsem věděl, že klíčem k úspěchu jsou skvělé služby a rozumné ceny. Mojí motivací není vydělávat peníze, ale měnit svět k lepšímu." Možná toto je vize pana Jančury, ale vy toto naprosto nerespektujete a jdete jiným směrem, co nejvíce zisku a zákazník na posledním místě!
Jedná se o prodej letenek.

KlepalSeMiHl 18814  42 let 08.11.2016 19:03
[Jitka Čvančarová] Oprava

KlepalSeMi 18814  42 let 08.11.2016 19:03
[Jitka Čvančarová] Klepal se mi hlas. .. jméno ale mluvila jsem.

Vlastimil 3722 08.11.2016 19:00
[Radim Jančura] Dobrý den, pane ..
omlouvám se, naši komunikaci k této věci považuji již za uzavřenou.
S pozdravy
Věra Janičinová
obchodní ředitel - letenky
toto nám paní Janičinová napsala, když jsme reklamovali lety se Student Agency. Zaplatili jsme tisíce korun navíc a v případě jakýchkoliv problémů dávají ruce pryč a stálému zákazníkovi vůbec nepomohou!! Nikdy jsme se nesetkali s takovým přístupem. NEKUPUJTE LETENKY SE STUDENT AGENCY!

KlepalSeMi 18814  42 let 08.11.2016 18:59
[Jitka Čvančarová] Dobrý den vážení dnes jsem viděla naší krásnou herečku,ktera skvěle hraje jakékoliv role a je usměvavá,mila a krásná. Nakupovala a podala jsem jí ruku týden si ji nebudu mít haha.Pteji paní umělkyni Jitce Cvanvarove rodacce z Mělníka hodně zdravíčka lásky a hodně štěstí.

Miroslav 3722 08.11.2016 18:35
[Radim Jančura] Vážený pane Jančuro,
prosíme vás, aby jste odpověděl na naši kritiku s koupí letů se SA. Jsme vaši stálí zákazníci, kteří Vás vždy podporovali a koupili jsme si se společností Student Agency minimálně 10 letů, jezdíme vašimi autobusy a vlaky. Jsme naprosto zklamáni s řešením našich problémů s lety a řešením paní ředitelky, která je přímo zodpovědná ve vaší společnosti za lety se SA.

Anonym 90186 08.11.2016 18:34
[Miloš Zeman] Byl to jeden z hitů Donalda Trumpa v kampani slib, že pokud bude zvolen, postaví na 3200 kilometrů dlouhých hranicích s Mexikem zeď, která zabrání ilegální migraci. Na některých místech zeď ale dávno stojí. Pak existují přírodní místa, kde to podle všeho nepůjde. A navíc je proti tomu na svém kmenovém území indiánský kmen Tohono Oodham v Arizoně. Tam vzniká díra o délce 120 kilometrů a nikdo s tím nehne. Ani federální Kongres.

Miroslav 3722 08.11.2016 18:29
[Radim Jančura] Přeposílám další konverzaci bez odpovědi ze strany Student Agency, kde nás paní ředitelka Janičinová naprosto ignoruje.
Ještě jsem vám chtěl napsat, že já na rozdíl od vás nepracuji v soukromé společnosti, ale v mezinárodní a mám přímého nadřízeného také ředitele, který nám na všech společných setkáních říká, že zákazník má vždy pravdu a i když přijde neoprávněná reklamace, tak vždy hledáme chyby u nás a ne u zákazníka a za to si ho nesmírně vážím a posouvá nás to na trhu dál a jsme úspěšní. Firma pana Jančury je asi založena na jiných hodnotách a doopravdy velmi nás to mrzí a tak, jak jsme ho podporovali, tak nás vaše jednání skutečně moc zranilo a budeme bojovat dál! Abych za letenku dražší o několik tisíc korun nedostal vůbec nic, jen, že si ji mohu pořídit v českém jazyce je naprosto nedostačující a lidem toto nedochází. Ta samá letenka vám přijde na e-mail zdarma. Jen, co musíme udělat ji vytisknout, ale to jsme museli i se Student Agency. Děkujeme vám za tuto školu, kdy jsme zjistili, že při koupi letenek bez vás ušetříme a ještě si myslím, že dopravce by nám vyšel vstříc v případě problémů a toto již vidíme i v přímém kontaktu s leteckou společností TA. Vaše firma pana Jančury jen inkasovala a benefit ve formě servisu není bohužel vůbec žádný. Věřím tomu, že se jednou s panem ředitelem spojím a vše, co jsem si podstoupil s vámi si vysvětlíme. Je mi líto vaší absolutní nespolupráci s klientem a arogancí. Moc mě to mrzí a pokud bychom toto věděli, nikdy bychom nepoužívali vaše služby.

Miroslav 3722 08.11.2016 18:25
[Radim Jančura] Přeposílám konverzaci s paní Janičinovou, ředitelkou zodpovědnou za lety. Odmítá s námi dále komunikovat a řešit problémy se změnami letů. Napsala, že komunikace s námi je ukončená.
Dobrý den,
paní Janičinová, komunikace určitě uzavřená není a my jsme zaplatili spoustu peněz navíc, že nám dáte servis za tyto peníze. Vím z internetu, že takto komunikujete se svými zákazníky. Již jsem umístil na diskuzní fora zkušenosti s vámi a firmou Student Agency, kde vy jako ředitelka odpovědná za letenky vůbec nespolupracujete s kliety, kteří měli s lety nějaké problémy. Žádám vás opakovaně o reakci na moje e-maily nebo o vrácení částek za servis, který neposkytujete vůbec žádný. Již jsem si koupil letenky a toto také umístím na net z Istanbulu do Antalya a zpět levnější o 400 Kč se stejnou společností, s jakou jste mně letenky nabídli vy, společnost Student Agency v reakci na problémy, které mě vznikly a jako akční!! Kopii své letenky a za vaši cenu dám také na internet, aby vaši zákazníci věděli co a za jakou cenu si kupují od Student Agency. Také napíši, že si účtujete max 500 Kč a mám to v e-mailu od vás. Tu arogantní větu, viz níže, že klient, ze kterého jste již měli tisíce a nebudete s ním komunikovat dále je naprosto z vašeho postavení skandální.
Přeji pěkný víkend.
S pozdravem Kolínský Miroslav, Krenžálek Vlastimil

Anonym 90186 08.11.2016 17:43
[Miloš Zeman] Země Evropské unie se shodly na novém seznamu lidí, které EU postihuje sankcemi kvůli porušování ukrajinské územní celistvosti. Bez bližších podrobností to řekl Peter Kažimír, ministr financí Slovenska, tedy nynější předsednické země EU.
Podrobnosti budou podle něj oznámeny ve středu. V souvislosti s anexí Krymu a děním na východě Ukrajiny už Evropská unie zmrazila majetek a zakázala vstup 151 osobám a 37 právnickým subjektům.
Sankce v souvislosti s mezinárodně neuznanou anexí Krymu se týkají také zákazu spolupráce s místními firmami, například v turistice či při dovozu zboží z oblasti.

Anonym 90186 08.11.2016 17:41
[Miloš Zeman] Vídeňská Státní opera popírá tvrzení prezidenta Miloše Zemana, že zpěvák Daniel Hůlka bude na jejím jevišti vystupovat. Zeman přitom v rozhovoru pro časopis TÝDEN uvedl, že mezinárodní renomé Hůlky je jedním z důvodů, proč mu udělil 28. října státní vyznamenání.
"Zastáváte názor, že ten, kdo mě podporoval v prezidentské volbě, má být automaticky vyloučen ze seznamu vyznamenaných? Pokud jsem správně informován, tak Daniel Hůlka dostal nedávno nabídku od Vídeňské státní opery, aby v ní hostoval. Je to skvělý operní - nikoli pouze muzikálový - zpěvák," oponoval Zeman v rozhovoru výtce, že Hůlka mohl dostat vyznamenání Za zásluhy o stát v oblasti umění proto, že ho podporoval během předvolební kampaně.
Vídeňská Státní opera ovšem Zemanovo tvrzení popřela. "V tuto chvíli u nás není plánované žádné vystoupení pana Hůlky," sdělila on-line deníku TÝDEN mluvčí divadla Maria Wiesingerová. "Možná bude zpívat v Theater an der Wien (v Divadle na Vídeňce)? " dodala.
Manažerka Daniela Hůlky Ema Krahulíková na dotaz Práva uvedla, že mezi zpěvákem a Zemanem nejspíš došlo k nedorozumění. "Věc se má tak, že Daniel Hůlka je již delší dobu v jednání s agenturou, která projevila zájem zprostředkovat mu vystoupení ve Vídni, v Německu a v Rusku," řekla deníku s tím, že bližší detaily koncertní série zatím nejsou známy.

Anonym 90186 08.11.2016 17:34
[Miloš Zeman] Od bolševických bojovníků za svobodu odcházejí další lidé, zakládají vlastní svaz

Anonym 90186 08.11.2016 16:57
[Miloš Zeman] Pro 94158
Af.ánistán roze.rali Rusové
Vietnamská válka trvala od roku 1938 až do roku 1979. USA do ní vstoupili až v roce 1964.
Koreu roze.rali Rusové s Číňany
Irák roze.ral Írán a naopak. USA do oblasti poslali válečnou flotilu až v roce 1986, aby ochránili kuvajtské a irácké tankery. Je zajímavé, že v tomto konfliktu stáli Amíci a Rusové na stejné straně barikády.
Sýrii roze.rali Rusové svým vetováním vstupu vojsk OSN do země.
Lybii roze.rali Angláni s Frantíkama.

Anonym 17847 08.11.2016 16:14
[Andrej Babiš] Babiš je jenom návnada pro přitroublé voliče.Ten možná pro sebe ještě hodně nahrabe,ale Česko z cesty do státního bankrotu nedostane.Navíc důchodci jsou při dalším dlužení odsouzeni k tomu,že až se dostane mladá generace k moci tak začne důchodcům vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.Bude preferovat rozvoj mladých rodin a jejich dětí.Když důchodci na budoucí generace šestadvacet roků kašlali tak pak bude mladá generace kašlat na důchodce.Bude razit hneslo,že přes na maděru rozsekané zadky zlumpačelých důchodců k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.

Anonym 17847 08.11.2016 13:58
[Miloš Zeman] Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 17847 08.11.2016 13:51
[Miloš Zeman] Zase zde vládnoucí lumpové koketují o odprodeji Prazdroje cizákům.Zde šestadvacet roků vládnoucí bandy mají stále jediný cíl a to Česko co nejvíce zbídačit a pak zašmelit mezi Němce a Židy.Obyčejný český blb na uvedené kopuká jako blb.Proto to chce krutou revoluci a pak hned důchodcům za většinovou troubovitost a lenost přemýšlet odebrat volební právo se zdůvodněním,že už toho mladé a budoucím generacím zkazili dost.Pak důchodcům naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku a ne se na debužírování důchodců nadále dlužit.

Anonym 17847 08.11.2016 13:35
[Miloš Zeman] Standartní dobytek je třeba na jatkách odporážet co nejhumáněji,ale lidský dobytek co Česko šestadvacet roků zbídačuje je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a to proto aby se ještě za sto roků darebáci politice obloukem vyhýbali.Tak měli slušní lidé šanci zachránit stávající prostor Čechů i pro další generace.

Anonym 17847 08.11.2016 13:29
[Miloš Zeman] 586.Potřebuješ hubu i spodek zašít ševcovskou dratví.

Anonym 17847 08.11.2016 13:23
[Miloš Zeman] Pro 586.Naše revoluční zpravodajská služba zjistila že na NBU tamnějším povalečům madračku.

Anonym 586 08.11.2016 13:19
[Miloš Zeman] Vidím, že avyboje na chvilku odpojili z umělého spánku, chudáka.

BabuleJ 82994 08.11.2016 11:41
[Michal David] Pane Michale,Vaše písničky jsou moje krásná vnitřní radost.

Antonín 77412  71 let 08.11.2016 11:12
[Jiří Paroubek] Má velké charisma a měl by se vrátit do ČSSD. Jeho největší životní chybou bylo odstoupení po jen těsně vyhraných volbách

Anonym 17847 08.11.2016 10:09
[Miloš Zeman] Chce to v Česku udělat krutou revoluci a všechen politický dobytek,který Česko zatahuje do státního bankrotu co nejkrutěji odporazit na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 08.11.2016 09:56
[Miloš Zeman] 954158.Pokud myslíš tou zločinnou zemí USA,tak máš plnou pravdu.

Anonym 17847 08.11.2016 09:53
[Miloš Zeman] Pro 94158.Lumpové co se po komunistech prolhali k moci sem záměrně tahali cizince aby z pracujících cikánů udělali povaleče na podpoře.Cikáni se pak z dostatku volného času se začali věnovat výrobě potomků.A to v přesvědčení,že vše co si cikáni vyrobí musí většinová společnost dobře živit.Tak se začala prodlužovat cikánská ruka natažená do státní pokladny a cikáni přikládajmí ruku k zatažení Česka do státního bankrotu.Těm bílým lumpům co toto zavinili je třeba znárodnit majetky a tyto lumpy odporazit za vlastizradu.

Anonym 94158 07.11.2016 23:00
[Miloš Zeman] Milý 90186, je potřeba vidět skutečnou agresivitu. Je známa strana, která rozpoutala války v severní Africe a Asii. Miliony mrtvých nikdo nespočítá. Evropa plná uprchlíků. Mělo to evropské demokracie ekonomicky zničit? Firmy v Čechách by měly investovat do zaměstnanosti Romů. Dá se s nimi dohovořit a jsou mnohem pilnější než noví příchozí.

Anonym 94158 07.11.2016 21:28
[Miloš Zeman] Ortodoxně pravicová opozice ve volbách celkem dosáhla na 17%. Vypadá to, že Kalousek s Fialou zaveleli ke zviditelnění. Výsledkem je zápach, lži a nenávist. Za téměř století české historie žijeme v době nejvíce příznivé demokracii. Vrátí nás tito pánové do doby šmelin jako zdravotní knížka za 3 miliardy, či podivné nákupy pana Drábka a Šišky a stovky dalších? Do hluboké nezaměstnanosti a snižování platů o 10%, jak již dříve první jmenovaný učinil??
Vrátí nás tyto pánové

Anonym 90186 07.11.2016 20:01
[Miloš Zeman] Napojení na Moskvu má i hlavní zatčený, Bratislav Dikič. Ten je členem nacionalistické organizace Srpski sabor Zavetnici, která přímo spolupracuje s ruskou vládnoucí stranou Jednotné Rusko. Její představitelé minulý týden v Moskvě jednali s místopředsedou Státní Dumy Sergejem Železňjakem.
V oficiálním komuniké se ale nic o osudu jejich člena nepsalo.
Třetí spojkou může být "pravoslavný oligarcha" Konstantin Malofejev. Ten v Srbsku buduje mediální holding. V srbštině už je jeho internetový projekt Katehon, stránky, kde se pravidelně vyjadřuje například Alexandr Dugin a další představitelé, kteří dovedou kombinovat krajní nacionalismus, antiamerikanismus a nostalgii po Sovětském svazu.
Bělehradská média spekulují o jeho zájmu o celostátní televizi TV Happy a tvrdí, že již nyní nepřímo ovlivňuje redakční politiku jiných kanálů.
"Může si koupit vysílací prostor. Podle našich informací Malofejev sponzoruje několik nevládních organizací, které jsou ostře proti NATO, Evropské unii a podobně. Jakmile se jejich představitelé začnou nezvykle často objevovat na obrazovkách některých kanálů, tak je jasné, že někdo dostal slušně zaplaceno," říká černohorský vládní představitel, který kvůli současnému formování nového kabinetu nechtěl být jmenován.
Konstantin Malofejev patřil mezi hlavní sponzory separatistů na Ukrajině. Ve své ochrance zaměstnával například Igora Girkina, jehož oddíl obsazením města Slavjansk rozpoutal válku na Donbasu a dodnes se tím v četných rozhovorech chlubí. Ukrajinská strana také publikovala několik telefonických odposlechů, ve kterých se hovoří o finanční podpoře separatistů ze strany Malofejeva.

Anonym 90186 07.11.2016 19:58
[Miloš Zeman] Většina pozorovatelů ale tvrdí, že Rusko se na Balkánu cítí velmi komfortně a udržuje styky s lidmi, kterým by jistě odstranění černohorského premiéra Djukanoviče nebylo proti srsti.
"Ruské tajné služby měly od místních úřadů hodně dlouhé vodítko. A v poslední době dokonce ještě delší. Kolegové s důvěrnou znalostí Balkánu mi vyprávěli, že ruští špioni agresivně oslovují cizince v Bělehradu a okolí s použitím technik, které byly dosud vyhrazeny pro zahraniční diplomaty v Moskvě. Premiér Vučič sice takové chování nepovolil, ale také proti tomu nic neudělal," napsal nedávno Damir Marusič v časopisu The American Interest.
Ještě tvrdší je vůči srbskému premiérovi Jelena Miličová z bělehradského Centra pro euroatlantické studie.
"Pro Rusko tu funguje politika otevřených dveří. Celá vláda je proruská a nejvíce je za to odpovědný Aleksandar Vučič," myslí si Miličová. "Ruské firmy v Srbsku ovládají trh s ropou a plynem a jejich sponzorské aktivity nejsou úplně jasné. Oni sponzorují fotbalové kluby Partizan a Crvena zvezda, což je naprostá černá díra, kde ty peníze skončí, to se nikdo nedozví," neskrývá znepokojení Miličová.
Podle ní ruští podnikatelé také sponzorují jeden fotbalový klub z Vojvodiny, který si začal zvát na přátelská utkání soupeře z Krymu a Donbasu.
To ale zdaleka není jediná spojka mezi srbskými radikály a proruskými separatisty z Ukrajiny. Druhým hlavním podezřelým z organizace převratu je Aleksandar Sindelič, velitel radikální skupiny Srbští vlci. Ten bojoval na Donbasu a figuruje i na ukrajinském serveru Terror in UA coby bojovník nezákonných ozbrojených skupin. Původně se mělo za to, že se Sindelič, na kterého černohorská prokuratura vydala zatykač, nyní skrývá. List Vikend novine ale nyní informoval, že podle jeho informací je předák Srbských vlků pod ochranou srbské tajné služby.
V pátek měl být v srbské prokuratuře, kde vyjednával o zmírnění trestu výměnou za plné přiznání a informace o dalších spiklencích.

Anonym 90186 07.11.2016 19:56
[Miloš Zeman] Podle verze černohorské prokuratury zhruba šedesátka ozbrojenců chtěla během demonstrace opozice obsadit budovu parlamentu, pozatýkat vládní představitele a zlikvidovat dlouholetého lídra této balkánské republiky Milo Djukanoviče. Místní policie tehdy pozatýkala dvacítku osob, u kterých našla uniformy černohorských speciálních jednotek, peníze, střelné a chladné zbraně. Akci prý velel bývalý velitel srbského četnictva Bratislav Dikič, před několika lety propuštěný kvůli podezření ze styků s organizovaným zločinem.
Mnozí se na zatýkání dívali skepticky s tím, že podobný pokus černohorské vládě hrál až příliš do karet při vyjednávání o povolební koalici. Jenže o den později se ukázalo, že v souvislosti s přípravou převratu byli zadrženi další lidé v Srbsku.
Srbský premiér Aleksandar Vučič potvrdil, že zadržení plánovali atentát na černohorského premiéra Milo Djukanoviče.
Vypadal na tiskové konferenci poněkud otřeseně, a to ještě nevěděl, že o pár dní později bezpečnostní složky naleznou sklad zbraní nedaleko silnice, po které jezdí často on sám.
Bělehradský list Danas napsal, že Bělehrad vyhostil ze země dva ruské občany a že do země musel přiletět šéf ruské Bezpečnostní rady Nikolaj Patrušev, aby urovnal narůstající skandál.
Se stejnou verzí přišel i moskevský deník Kommersant. Ten odmítl oficiální verzi o přípravě podpisu jakési smlouvy o bezpečnostní spolupráci s tím, že v takovém případě by se Patrušev asi nemusel setkávat s ministrem zahraničí Stefanovičem, premiérem Vučičem a prezidentem Nikoličem. Kreml obvinění vehementně popřel a označil je za "výmysly".

Anonym 90186 07.11.2016 19:56
[Miloš Zeman] Černohorský vládní prokurátor Milivoj Katnič o víkendu prohlásil, že za pokusem o státní převrat v Černé Hoře po volbách v polovině října stáli dva ruští občané. Spolu se srbskými radikály chtěli zabránit vstupu Černé Hory do Severoatlantické aliance. Kreml sice jakoukoli účast odmítá, pozorovatelé ale upozorňují na podobnost s vývojem na Krymu a na Ukrajině. I tam Kreml působil přes členy nejrůznějších nacionalistických a paramilitárních organizací. V obou případech se dokonce objevují i stejná jména.
"Začalo to tím, že pochopili, že černohorské vedení nemůže být odstraněno bez použití násilí. Dva občané Ruska získali jednoho z našich podezřelých pro organizaci tohoto teroristického útoku. Ten to nabídl srbským nacionalistům a ti to přijali. Jejich cílem bylo zabránit vstupu Černé Hory do NATO," řekl Katnič.
Podle něj se spiknutí účastnili občané Srbska, Ruska a Černé Hory. Do plánu měla být zapletena minimálně jedna politická strana.
"Srbské orgány sledovaly dva ruské občany. Už nejsou v Srbsku, jestli jsou ale v Rusku, nebo v jiné zemi, to nedokážu říct," prohlásil černohorský prokurátor.

Michal 18873  59 let 07.11.2016 19:37
[Vladko Dobrovodský] Dobrý den prosím nedělejte ze sebe něco co nejste myslím že je to to poslední dělat ze sebe šaška.

Marcel 18873  59 let 07.11.2016 19:35
[Karel Gott] Dobrý den pane Karle nevím co vás vedlo k té zarostlé bradce která vám vůbec nesluší.Prosím podívejte se do zrcadla a zamyslete se nad sebou.Co má znamenat to že se vrací na hudební scénu vždyť sám víte že na to po nemoci nemáte buďte normální a žijte spokojený důchodcovský život.

Josef 18873  57 let 07.11.2016 19:30
[Bolek Polívka] Dobrý den pane Bolku prosím proč jste mi neodpovídal na mé pozvánky na Znosimskou bránu ve Vlašimi? S pozdravem provozovatel Moudrý Josef

Josef 18873  57 let 07.11.2016 19:29
[Bolek Polívka] Dobrý den pane Bolku prosím proč jste mi neodpovídal na mé pozvánky na Znosimskou bránu ve Vlašimi? S pozdravem provozovatel Moudrý Josef

Anonym 17847 07.11.2016 18:27
[Miloš Zeman] Pro 586.Pokud by něcxo tak troubovitého jako ty pracovalo v NBU tak tuto zemi potěš Pánbůh.

Miroslav 37218 07.11.2016 18:05
[Radim Jančura] Dobrý den,
jelikož jsem paní Sehnalovou požádal o akční letenky a doufal jsem, že nám po problémech, které nám způsobila společnost Turkish Airlines nabídnete akční letenky, tak jsme se ve vás s cenou, kterou jste mi poslali naprosto zklamali a byli šokováni. Koupili jsme si se Student Agency za poslední roky spoustu letenek a doufali jsme, že dostaneme dobrou cenu. Společnost TA nám změnila všechny odlety a přílety na Seychely, dokonce let na Seychely o den a tímto se nám zkrátila dovolená na Seychelách o 3 dny, protože bychom nestihli přestup v Istanbulu. Proto jsme hledali variantu 3 dny v Antalyi a mysleli jsme si, že za problémy, do kterých jste nás dostali dostaneme velmi levné letenky do Antalya, tak jste nám poslali doslova letenky za naprosto předraženou a hamiždnou cenu. Jelikož nabídka od vás nešla, koupili jsme si včera letenky také se společností Atlas Global za 35,14 dolarů, kde je v ceně i kufr o hmotnosti 20kg a zpáteční cena je stejná, takže jsme ušetřili čtyřitisíce korun, zpáteční letenky za obě cesty nás vyšli na tisícsedmsetpadesát korun pro oba a vámi nabídnutá akční letenka je na pěttisíc osmset korun. Doopravdy jste se nám vysmáli a chtěli jste na nás opět vydělat další peníze.
Vždy jsem si vážil pana Jančury a podporoval jsem vaši soukromou společnost. Nyní ale vidím, že buď pan Jančura neví co se mu děje ve firmě nebo doopravdy nevíme, co si o vašem jednání máme myslet a vysmíváte se zákazníkům. Toto byla poslední kapka a se Student Agency si nekoupím já ani moji známí a přátelé žádnou letenku a nebudeme využívat vašich služeb. Ještě jste byli tak drzí, že jste nám napsali, že se cena letenky může zvyšovat, abychom si ji rychle koupili a vy jste měli další zisky a další oklamané zákazníky. Jde vám jen o zisk a vůbec ne o zákazníka. Mohli jste z nás za malou laskavost mít další zisky ve formě dalších služeb zakoupených s vaší agenturou a hlavně spokojeného zákazníka, který se k vám bude dále vracet.
Zvolili jste ale jinou možnost, pro vás z krátkodobého hlediska možná ziskovější. Styďte se.
Kolínský Miroslav

Anonym 90186 07.11.2016 17:06
[Miloš Zeman] Šéf Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ) Dušan Navrátil přiznal v rozhovoru pro Právo, že na něj byly během rozhodování o prověrce Vratislava Mynáře vyvíjeny jisté tlaky. Různí lidé mu prý přátelsky radili, jak se má zachovat. Hradnímu kancléři nakonec minulý podzim prověrka udělena nebyla. Navrátil zpětně toto období hodnotí jako jedno z nejsložitějších za deset let ve funkci.

Anonym 586 07.11.2016 17:06
[Miloš Zeman] Trochu vás poopravím. Není Nejvyšší bezpečnostní úřad! Ale Národní bezpečnostní úřad, zkr. NBÚ, něco o tom vím :-))

Anonym 90186 07.11.2016 17:04
[Miloš Zeman] Čtyři nejvyšší čeští ústavní činitelé kolektivně sehráli ve vztahu k Pekingu úlohu kusu hadru, napsal v pondělí slovenský list Denník N v reakci na prohlášení představitelů ČR po návštěvě dalajlamy.

Anonym 90186 07.11.2016 17:03
[Miloš Zeman] Bureš už jede jasně proti Ovarovi. Svědčí o tom články v jeho tisku.
Ministra kultury Daniela Hermana, po jehož výměně volá prezident Miloš Zeman, se specifickým způsobem zastal šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Se mnou mluví asi tři ministři normálně a pan Herman patří mezi ně, řekl Babiš při příchodu na jednání vlády.
Nadační fond Ivany Zemanové přijal dar ve výši padesát tisíc korun od porcelánky Rudolf Kämpf, jejíž ředitel Petr Kovylin byl v minulosti označen Nejvyšším bezpečnostním úřadem za bezpečnostní riziko. Informuje o tom pondělní MF DNES. Kvůli stykům s Kovylinem přitom přišel v dubnu o prověrku šéf vojenské prezidentské kanceláře Rostislav Pilc.

Anonym 17847 07.11.2016 14:07
[Miloš Zeman] V rámci humanity by bylo dobré zprovoznit dostatek plynových komor kde by se mohli nechat dobrovolně důchodci zplynovat CYKLONEN B a tak nemuseli z hladu skákat z mostu nebo pod vlak a tak navíc znečištovat životní prostředí.

Anonym 17847 07.11.2016 14:01
[Miloš Zeman] Pro 94158.Pokud má Česko kráčet k lepším zítřkům tak je nutno napřed vyléčit pořádnou dietou obyčejného českého blba důchodového věku z troubovitosti.K tomu je nutná krutá revoluce vedená mladou generací.Pak odebrat za většinovou troubovitost důchodcům volební právo a důchod jim začít vyplácet převážně na holý zadek bejkovcem.Ušetřené miliardy korun použít na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů

Anonym 17847 07.11.2016 13:52
[Miloš Zeman] Pro 94158.Všechen ten lidský dobytek,který nás oldtahl od surovinově bohatého Ruska a zatahl do područí USA a Němců bude třeba při revoluci odporážet za vlastizradu národa Čechů na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Mlode 90235 07.11.2016 13:00
[Marek Eben] Ebene asi nevíš že tříska byl dlouholetým kontinentem estebe

Květa 85180  68 let 07.11.2016 11:06
[Miroslav Kalousek] Kolektivní šikana je tvrdá a těžko překonatelná.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70460

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti