Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Eda 46150  50 let 14.09. 18:07
[Andrej Babiš] Pro KJ nejdříve se musíme zbavit takových lidí jako jsi ty.Pak bude ANO líp.

Eda 46150  50 let 14.09. 18:04
[Andrej Babiš] 90186 doufám že až bude Babiš zbaven všech obvinění což je jasné jako že zítra bude pátek tak se ty placený Dařbujane omluviš.
Jestli vůbec víš co to slovo znamená. a 128522; a 128518; a 128516; a 128517;

Eda 46150  50 let 14.09. 18:02
[Andrej Babiš] Šunkový salám a trvanlivý Kmotr bomba.Vyborné výrobky!!

Eda 46150  50 let 14.09. 18:01
[Andrej Babiš] Nelži,nikdo ti ty placený agente nevěří.
ano zatím 31-33%.

Ada 90228  10 let 14.09. 17:45
[Divokej Bill] jste nejj :))

Kj 10924 14.09. 16:44
[Andrej Babiš] Šukový salám Řezníkův talíř -Penny
Cena 15,90
Maso deklarované 80%
Maso skutečné 81%

Šunkový salám Pikok -Lidl
Cena 15,90
Maso deklarované 80%
Maso skutečné 82%

Šunkový salám Tesco Value
Výrobce Kostelecké uzeniny
Cena 15,90
Maso deklarované 70%
Maso skutečné 55%


Takže Nejen že Babiš okrádá stát na daních, podvádí na dotacích, ještě ke všemu okrádá zákazníky v Tescu na obyčejném salámu.
Tak se ptám kdy to skončí? Kdy se už toho zloděje zbavíme?

Anonym 90186 14.09. 16:39
[Andrej Babiš] Pro Fero 37240
To, že v následujících letech budou čeští daňoví poplatníci platit jak mourovatí za činnost klekací mafie súdruha Bureše není žádná pomluva, ale holý fakt.

Anonym 89138 14.09. 16:37
[Andrej Babiš] Je třeba aby už po nastávajících volbách odpovídal každý politik zde pak vládnoucíchn stran,svým životem,svým majetkem a navíc ik svojí zadnicí.Za každou miliardu zadlužení či prodeji majetku Čechů cizákům vyplatit každému straníku zde pak vládnoucí strany jedno jelito na zadek kvalitním bejkovcem.Tak politikům roupy s dalším zadlužováním Česka přejdou.Chce to dostat pak revolucí k moci polřádně krutou ruku mladé generace.

Anonym 90186 14.09. 16:34
[Andrej Babiš] Miroslav Trávníček před lety založil společnost Trávníček-Svitavy, Firma prosperovala a obchodní příležitosti rostly, dokud se podnikatel nerozhodl rozšířit své působení také o řepkový olej. V únoru 2016 dorazila kontrola a v červenci pak také zajišťovací příkazy od finanční správy. A s nimi policie.
Stalo se zdánlivě neuvěřitelné Miroslav Trávníček byl obviněn z toho, že je součástí řetězce firem, které páchají karuselové podvody. V den, kdy dorazily první zajišťovací příkazy, pro něj přišla policie. Podnikatel strávil ve vazbě osm měsíců.
Firma Trávníček-Svitavy, měla jediného jednatele Miroslava Trávníčka. Celé měsíce tak trvalo, než byl někdo schopen dále jednat s obchodními partnery nebo vůbec přebírat poštu. Jednatelkou se později stala Trávníčkova dcera Michaela Valentová, doposud však mají ve společnosti zablokované účty, podnikání stojí a Miroslav Trávníček se bude bránit u soudu.
Zajišťovací příkazy se nejvíce dostaly do povědomí díky nahrávce Skupiny Šuman, na níž tehdejší ministr financí Andrej Babiš říká, že naši na ně klekli na firmu, která překážela holdingu Agrofert. Trávníček-Svitavy, je v tomto ohledu ještě dál v oblasti obchodu s řepkovým olejem je přímou konkurencí.
Policie argumentuje například tím, že podnikatel měl vědět, jaké obchodní partnery má. To je ostatně stejná argumentace jako u FAU Přerov, na což upozornily Babišovy Lidové noviny. Ohlídat ale všechny subjekty řetězce je pro firmu takřka nemožné.

Fero 37240 14.09. 16:27
[Andrej Babiš] 90186 vy píšete poplašné zprávy a to je trestné.
Máte ty zvěsti podložené.? Opisujete co kdejaký písálek někde zaslechne "jedna paní povídala"

Anonym 90186 14.09. 16:01
[Andrej Babiš] Zvůle finanční správy. Osm měsíců vazby, zničené podnikání. Tak dopadla firma, která konkurovala Agrofertu

Anonym 90186 14.09. 15:59
[Andrej Babiš] Italové žalují Česko. Kvůli vyhazovu z hlavního nádraží chtějí 1,2 miliardy

Anonym 90186 14.09. 15:59
[Andrej Babiš] Sen o vlastním bytě se rozplývá. Skoro třetina třicátníků na něj nedosáhne

Anonym 89138 14.09. 15:57
[Andrej Babiš] Jsem toho názoru,že straníci KDU po všech lumpárnách co národu Čechů nadělali by po revoluci a zprovoznění katovských mučíren měli dobrolvolně už čekat před katovskou mučírnou kdy na ně dojde řada.Jen ty církevní restituce kněžským podvodníků by měly po revoluci stačit na naražení každého člena KDU na kůl,po předcházejícím řádném stažení z kůže.

Anonym 89138 14.09. 15:48
[Miloš Zeman] Kdyby už byly v Česku zprovozněny katovské mučírny tak soud s Nečasovou dopadl docela jinak.Bude třeba se vrátit k rozumnému vládnutí našich středověkých předků.

Anonym 90186 14.09. 15:37
[Andrej Babiš] Skupina lidoveckých europoslanců podala trestní oznámení na poslance Tomia Okamuru za pomluvu a poškozování dobrého jména. Toho se měl předseda strany SPD dopustit tím, že šířil lživý seznam dvanácti europoslanců, kteří údajně hlasovali pro uvalení sankcí na Českou republiku za to, že odmítla přijímat uprchlíky.

Anonym 90186 14.09. 15:36
[Andrej Babiš] Klesli jste hodně hluboko. Těmito slovy komentují zahraniční návštěvníci vyhlídku, že Češi zvolí za premiéra trestně stíhaného podnikatele. Zvláště návštěvníci z východní Evropy pamatují, jak bylo Československo mezi válkami vzorovou demokracií a příkladem, že existuje lepší možnost než násilnické diktatury, které přivedly do katastrofy celý svět. Dnes dědicové meziválečného Československa překonávají ostatní svou demoralizací. Kam se ztratila vzpomínka na republiku, spojenou se jménem prezidenta Tomáše G. Masaryka?

Anonym 90186 14.09. 15:33
[Andrej Babiš] Slovan tedy už nechce vést děti, které v něm trénují, k tomu, aby z nich vyrostly bytosti rovné, férové apod., nebo to není obsahem věty, která je na webu u mládeže Dbá se však i na mimosportovní rozvoj mladých fotbalistů znamená to snad, že to, co presentuje hnutí osoby, která je vydána PSP ČR, je tím, co chce Slovan mínit tímto mimosportovním vývojem? (Že to je vlastně totéž hnutí, které Slovanu svými návrhy v oblasti EET de facto znemožnilo mít příjem z bulletinů, je snad jen třešničkou na tomto dortě, za který by se nemuseli stydět ani pohádkoví pejsek s kočičkou.)
Nebo mám tomu snad rozumět tak, že i Fanprojekt Slovanu teď má být zatahován do kampaně člověka, který sám bývá označován i přes snad jen jím tvrzený útěkem před mečiarismem ekonomickým migrantem (a poté chce údajně proti nim bojovat)? Či to má znamenat, že kterákoli politická strana (či subjekty, naznačené výše) může využít stadion pro svou kampaň na koho se tedy mám obracet, pokud je tomu tak? Uvědomil si někdo, že např. zobrazovaní (je otázkou zda plnoletí) hráči našeho klubu jsou zatahování do kampaně hnutí, přestože nová legislativa tuto činnost limituje a svazuje poměrně pevnými pravidly?
Rád bych též uvedl, že jde o osobu, která své bývalé kolegy z vlády měla dle médií a odposlechů titulovat sv.ně, de.il, kr.va, která chlastá; o svých bývalých podřízených pak říkat pí.a zhrzená, zrzavá, co jsem ji vyhodil; státní záspupkyně pak pro něj může být sv.ní atd.? Společně s heslem respect, které prosazuje UEFA (o propojování fotbalu s politikou nemluvě), je to dle mého chucpe.
S pozdravem a přáním toho, že můj milovaný klub již nikdy nebude hrát takto podřadnou úlohu v kampani bývalého komunisty, ani příslušníka jiné totalitní strany.
Pavel Schnirch, Liberec 10.09.17
PS: tento text píši jako soukromá osoba fanoušek Slovanu (což mi doufám kroky vedení, na které nyní své dotazy směřuji, do budoucna nezhnusí), nikoli z pozice kandidáta do PSP, ani z pozice ve Fanprojektu Slovan Liberec.

Anonym 90186 14.09. 15:33
[Andrej Babiš] Vážení,
rád bych se obrátil na vedení Slovanu Liberec, zejména a jmenovitě pak na p. ředitele Kleibla s několika dotazy začal bych tím, proč před zápasem právě s Plzní, s níž je spojován estébák ve vedení FAČR (zde zřejmě bude lepší titulovat zkratkou s.) Berbr, se na hřišti fotí s člověkem, který s Libercem má společného (nechť si každý doplní sám) a s jednim z kandidátů za jeho hnutí (byť ten aspoň s Libercem něco společného má)? Dovedete si představit, že by třeba v Německu využil bundesligový stadion někdo takovou měrou spojený s nacistickym režimem, popř. poté s komunistickou Stasi|SED (východoněmeckou obdobou KSČ)?
Jaký signál tím vedení hodlalo vyslat smerěm k nám, divákům? Popř. k městu, které je i dle webu Slovanu vlastníkem stadionu měl k tomu Slovan svolení tohoto vlastníka, bylo to v souladu se smluvními vztahy mezi Slovanem a městem, či instrukcemi pro vstup do tohoto areálu, které mj. p. ředitel podepsal? Nebo to tedy mám chápat tak, že můj milovaný klub otevřeně podporuje hnutí, které nemálo lidí označuje za korporátfašistické? (Za jinou situaci považuji, když např. zaměstnanci klubu kandidují za nějaký politický subjekt, což samozřejmě nelze nikomu zakazovat.)
Jaký vztah k politické kultuře u lidí za toto odpovědných mám očekávat, když se jsou schopni podílet na kampani, vedené člověkem, kterého PSP ČR vydá ke stíhání za zřejmě tak rozsáhlou trestnou činnost, že může jít i o poškození finančních zájmů EU? Máme snad očekávat, že příště např. dorazí též bývalý vrah Jiří Kajínek, popř. šmejdi, prodávající hrnce a deky za desetitisíce?

Anonym 90186 14.09. 15:32
[Andrej Babiš] Slovenský ústavní soud dnes na veřejném zasedání projednal stížnost Ústavu paměti národa (ÚPN) proti verdiktům slovenských soudů, že šéf českého hnutí ANO Andrej Babiš je v archivních svazcích někdejší československé tajné policie StB veden jako její agent neoprávněně. Tříčlenný senát ústavních soudců následně oznámil, že rozhodnutí vynese 12. října, tedy necelé dva týdny před českými parlamentními volbami.

Anonym 90186 14.09. 15:31
[Andrej Babiš] Podmíněné tresty pro bývalou šéfku kabinetu premiéra Petra Nečase Janu Nečasovou (dříve Nagyovou) ani pro lobbistu Ivo Rittiga a jeho právníka neplatí. Pražský vrchní soud dnes zrušil předchozí rozsudek v případu údajného vyzrazení utajované zprávy BIS a věc vrátil k dalšímu projednání. Původní verdikt ukládal Nečasové podmínku v délce 1,5 roku a tříletý zákaz práce ve funkcích s přístupem k utajovaným informacím, Rittigovi devítiměsíční podmínku.
Podle předsedy odvolacího senátu Viktora Macha se pražský městský soud nevypořádal se všemi okolnostmi významnými pro rozhodnutí a existují pochybnosti o správnosti jeho skutkových zjištění. K objasnění věci bude potřeba provést ještě další důkazy, konstatoval soudce.

Anonym 94158 14.09. 14:09
[Miloš Zeman] Podle průzkumu veřejného mínění je pan Zeman výrazným vítězem prvního kola prezidentských voleb. Pisálek si jenom trkl drbem, že rozděluje společnost. Ano rozděluje lidi na slušné a zloděje, či darebáky.

Eda 46150  50 let 14.09. 13:36
[Andrej Babiš] Vy dva co jste placení proti Babišovi to mate marné,ANO jistý vítěz voleb,tu banda,ODS, ČSSD, TUPCI09, už dokázala tuto zemi zadlužit na 200 roků dopředu.STAČÍ,NEVOLIT!!

Eda 46150  50 let 14.09. 13:33
[Andrej Babiš] Opravují po roce,1972.

Eda 46150  50 let 14.09. 13:33
[Andrej Babiš] Klaus ,Havel, Bartoška vexlák Horáček a další byli vedeni bjsko spolupracovníci STB, Klaus studoval v USA Horáček tam jezdil na stáže po roce 2970 dvakrát do roka a pitomci řeší pana Babiše i když každý ví že kdo pracoval v zahraničním obchodě že tam musel být veden.Ale pořád se řeší je Babiš.I lidé co jezdili do Jugoslávie tak v práci než jím dali povolení museli podepsat, že kdyby za nimi přišel nějaký člověk ze západu tak to mají po příjezdu ohlásit.Taká je pravda a 128523; a 128523; a 128523; a 128523; a 128523;

Pavel 17810  53 let 14.09. 11:20
[Petr Cibulka] Pan Cibulka ,na mě působí velmi simpaticky a jeho názory logicky a přímočaře.Jeho morální kredit se zdá být také v pořádku.V drobnostech se sice trochu rozcházíme ale v zásadě mu dávám za pravdu.Trápí mě , ale jiná věc : jeho rétorika nikdy nebude většinově akceptovatelná a tam je kámen úrazu! Jak otevřít oči masám - to asi dělá špatnou formou (místo kyvadélka ,instinkt a rozum).Jinak za mě Petrovi fandím!!

GabkaKonečná 19541  36 let 14.09. 10:13
[Agáta Hanychová] Gratuluji k narození druhého potomka. Sama mám doba také dvě ratolesti, tak vím, jaký je to zápřah. Gabka

Fero 37240 14.09. 07:55
[Andrej Babiš] Vy anonymové nechte už toho plácání a jděte dělat něco užitečného.Též KJ.
Pokud vůbec něco umíte.Vaše příspěvky mluví za vše.

Anonym 5822 14.09. 06:55
[Andrej Babiš] Ty .. boží, omluv se panu AB za urážky, které nemáš ničím podložené, idi..te. Zvedni zadel a jdi na houby, alespoň budeš užitečný svojí rodině, pokud ovšem nějakou máš, před tebou uteče i pes. Pa, už na tebe nemá čas, zítra ti opět hodím kus žvance, primitive.

Kj 10924 14.09. 05:53
[Andrej Babiš] Babičko 5822, napište něco objektivního, zatím jste se zmohla pouze na nadávky a vylhané urážky. Kde máte nějaký argument, který by potvrzoval Vaše plytká slova?

Kj 10924 14.09. 05:49
[Andrej Babiš] Deník FORUM 24 hovořil také s daňovou poradkyní Klárou Němcovou, která se zajišťovacími příkazy zabývá. Upozornila na zajímavou věc pokud se stát chlubí efektivním výběrem daní, je to proto, že se mu daří tímto způsobem zlikvidovat velké množství firem a prodat jejich majetek. Jednoho dne bude jiná vláda tyhle peníze vracet. Teď ale mohou tvrdit, že se daří vybírat daně, říká Němcová a upozorňuje, že pokud bude praxe pokračovat, hrozí České republice i mezinárodní arbitráže.

Kdo potom zaplatí za Babišovy podvodné praktiky, kterými likvidoval konkurenci prostřednictvím státu?

Anonym 5822 14.09. 05:32
[Andrej Babiš] Kj je dutý hlupák, závistivý, sám v životě nic nedokázal, žije z podpory a tady si otevírá bezzubá ústa. Fuj, odporný prototyp rádoby člověka.

Anonym 5822 14.09. 05:30
[Andrej Babiš] Kj, jdi už do pr..e idi..te, pořád jenom žvaníš, píšeš nesmysly a ještě si myslíš, že s tebou bude někdo souhlasit? Já ti poradím, kupo provaz a najdi pevnou větev, milicionáři bezduchý.

Kj 10924 14.09. 05:12
[Andrej Babiš] Pavle, to co říkáte je vážná věc. Zpronevěra je trestný čin. Pokud o tom něco víte, měl by jste to dle trestního zákoníku neprodleně ohlásit na policii.

Pavel 88188  37 let 13.09. 23:18
[Andrej Babiš] Sobotka zpronevěřil státu 600 mld.Řešte tohle

Kj 10924 13.09. 20:44
[Andrej Babiš] Edo, možná tvrdí že ušetřil miliardy. No i kdyby, tak k čemu nám to je? A potom jak je možné že Pilný tvrdí že nejsou peníze na zvýšení platů a kasa je prázdná. To je trošku divné ne? Řekl bych, že si tito dva navzájem odporují.
Co myslíte, kdo má pravdu?

Eda 78323  50 let 13.09. 20:19
[Andrej Babiš] Jo ušetřil jen 70 miliard ale to určitě víš, svazáku. a 128547; a 128547; a 128547;

Eda 78323  50 let 13.09. 20:17
[Andrej Babiš] Jo ještě něco než si dám dobrého šnyta,na Rusy může nadávat jen nějaký blb.
Bez nich by jsme tu už nebyli.Čus , začíná fotbal.ANO zatím 30%-32%

Eda 78323  50 let 13.09. 20:14
[Andrej Babiš] KJ nevšiml jsem si že bych nadával a do důchodu mám daleko, hospůdka mi běží stejně jako trafika EET mi jenom pomohlo a jsem spokojený! A co ty platí bti dost??

Kj 10924 13.09. 20:12
[Andrej Babiš] Edo a Babičko 5822, zatím jste se zmohli pouze na sprosté urážky. To nikoho nebere. Umíte pouze nadávat na všechno kolem jste takoví zapšklí důchodci.
Ale ještě jsem od vás neslyšel proč hájíte toho lháře a zloděje Babiše. Ještě jste neuvedli nic pozitivního, co Babiš udělal.
Nechápu ty vypláchlé mozky, které chtějí volit Babišovu sektu a ani nevědí proč? Tak co kdyby jsťe se nám svěřili a obrátili nás věcnými argumenty na svou víru?

Eda 78323  50 let 13.09. 20:06
[Andrej Babiš] 90186 kdo urazí prezidenta, by měl dostat obuchem po morďe!

Eda 78323  50 let 13.09. 20:04
[Andrej Babiš] Odporný poskok Kalouska,ten klaun 91086.

Eda 78323  50 let 13.09. 20:02
[Andrej Babiš] Pro 91086,ty by jsi udělal nejlíp kdyby jsi zavřel tu dvou prolhanou hubu.
Ty se ó paní Lorencové vůbec nezmiňuj,bylo to ona kdo v nebezpečné době po domluveném převratu nebála zjišťovat fakta ó topných olejích kdy se to v té době jen hemžilo mrtvolami,tak ta statečná žena se nebála na ty případy upozorňovat,tak sklapni počítačový" šašků".

Anonym 89138 13.09. 19:12
[Andrej Babiš] Pokud se v předvolebním klání neukáže jiná nová strana se správným programem tak budu volit SPD.

Anonym 89138 13.09. 19:09
[Andrej Babiš] Rusko je tak rozlehlá a surovinově bohatá země,že je tou poslední zemí na světě co potřebuje válku.Všechny lumpy co nás oblbují tím,že nás chce Rusko napadnout je třeba protahnout katovskou mučírnou a tam jim nejprve vydloubat oči,když se jimi nedívají.Pak roztrhnout prolhané huby od ucha k uchu.Po vylámání prstů na zlodějských pazourech a dalším zpřerážením kostí je vyhodit před katovskou mučírnu ostatním lumpům pro výstrahu.

Anonym 90186 13.09. 19:06
[Andrej Babiš] Průmyslová výroba v Evropské unii v červenci pokračovala v poklesu, jeho meziměsíční tempo ale zpomalilo na 0,3 procenta z červnových 0,6 procenta. Nejvýraznější pokles produkce v rámci EU zaznamenala Česká republika, a to o 9,8 procenta.

Anonym 90186 13.09. 18:34
[Andrej Babiš] Rozporuplná poslankyně za ANO Jana Lorencová na sebe ve středu opět upozornila. Na Facebooku napsala: Hrozí válka s Ruskem? Opravdu? Pak budu nejspíš první kolaborant!
Kdo je Jana Lorencová? Vzorná obránkyně Andreje Babiše a Miloše Zemana. Před časem například podpořila návrh zákona, podle kterého by měl ten, kdo urazí prezidenta, skončit ve vězení až na jeden rok. Autorem zákona byl Zdeněk Ondráček, komunistický poslanec, který v listopadu 1989 s obuškem v ruce zasahoval proti demonstrantům.
Lorencová několikerým výstupem minulý týden hájila Babiše například při hlasování o jeho vydání trestnímu stíhání. Lorencová před svým působením ve sněmovně pracovala jako novinářka například v České televizi. Její lísání k Rusku a bývalému komunistovi Babišovi je překvapivé především v kontextu toho, že ji všedesátých letech vyhodili ze školy kvůli jejímu nesouhlasu s okupací, do roku 1989 nesměla pracovat jako novinářka.
Zajímavá proměna.

Eda 78323  50 let 13.09. 18:08
[Andrej Babiš] Podle posledního průzkumu,je jasný vítěz ANO,druhé SPD, třetí KSČM a to na povolební vládu bohatě stačí Tupáci něco kolem 3-4%.

Eda 78323  50 let 13.09. 18:05
[Andrej Babiš] Je dobře že se setkají příští premiér a příští prezident.Počítsm že tak 90% občanů udělají radost a 128514;

Eda 78323  50 let 13.09. 18:04
[Andrej Babiš] Opravují 11 90186!!

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79010

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti