Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 09.01.2018 11:52
[Andrej Babiš] Pokud jste si mysleli, že po definitivním zveřejnění zprávy Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF), nebudou noviny psát o ničem jiném, zmýlili jste se. Hospodářské noviny, které zprávu přinesly, celou věc samozřejmě důkladně rozebírají. Poněkud jinak jsou na tom ale noviny z vydavatelství Mafra premiéra Andreje Babiše.
Lidové noviny ve svém hlavním materiálu reagují na svůj vlastní článek z 5. ledna, kdy oznámily, že redaktoři Ondřej Koutník a Martin Shabu měli možnost do zprávy OLAFu nahlédnout. Ovšem zajímavé bylo, že k titulku Zpráva OLAF kolem Babiše jen našlapuje patřil text, ve kterém autoři v rámci svého exkluzivního zjištění sdělují, že slova o podvodu ani Babišovo jméno v závěrech zprávy nejsou.

Anonym 90186 09.01.2018 11:51
[Andrej Babiš] Návrat národních správců. Mají přebírat firmy zajišťovákem. Zestátnění. Přišlo to rychle

Anonym 37246 09.01.2018 10:49
[Andrej Babiš] Chytrolíni nechte to na soudu. Je to holé plácání. Co není zakázáno je dovoleno. To je jen Kalouskovina.

Anonym 90186 09.01.2018 10:41
[Andrej Babiš] Není to jen zjištění úřadu OLAF v kauze Čapí hnízdo a žaloba kvůli ignorování migračních kvót. Do Prahy podle zjištění týdeníku Euro přišel z Bruselu další nepříjemný dopis. Evropská komise jím zahájila vytýkací řízení v otázce porušení unijního práva v oblasti energetiky. Možnosti jsou jen dvě - rychlá náprava situace nebo podání žaloby na Česko.

Fantomas 90186  99 let 09.01.2018 10:37
[Andrej Babiš] Trestní stíhání obou politiků bylo přerušeno a do té doby, než budou zbaveni imunity a znovu obviněni, nemají podle zákona právo nahlížet do vyšetřovacího spisu. Nikdy v minulosti se při vydávání poslanců nestalo něco podobného, z čehož lze dovodit, že si Babiš s Faltýnkem uzurpují více ohledů a práv než ostatní obvinění a podezřelí.
Účelový je i jejich požadavek na český překlad zprávy, pokud se Andrej Babiš neustále ohání perfektní znalostí anglického jazyka.
O neúnosnosti situace svědčí náhlá zdrženlivost, kterou v této věci zastává prezident Miloš Zeman. Ještě nedávno Babiše v této kauze podporoval, a dokonce ho navštívil na Čapím hnízdě. Nyní požaduje úplné zveřejnění zprávy OLAF, která je vůči konglomerátu Agrofertu velmi nepříznivá.
Najednou se stáhl i ministr spravedlnosti Robert Pelikán, který napadl vyšetřovatele Čapího hnízda z účelového chování před volbami. Dnes tuto formulaci v České televizi (8. 1. 2018) nezopakoval, a dokonce ji označil za chybu.
Přituhuje a bezskrupulózní marketing hnutí ANO naráží na své možnosti.

Fantomas 90186  99 let 09.01.2018 10:37
[Andrej Babiš] Pochybnosti vzbuzuje i žádost o odklad výslechu Babiše a Faltýnka před mandátovým a imunitním výborem, který má i bez zprávy OLAF dostatek podkladů pro vlastní rozhodnutí. A zejména jejich zájem nahlédnout u policie do této zprávy, která byla založena do vyšetřovacího spisu.

Fantomas 90186  99 let 09.01.2018 10:37
[Andrej Babiš] Další nepravdou je šířená dezinformace, že se Babiše zpráva OLAF netýká a nemá s ní nic společného. Zpráva uvádí, že lidé, kteří připravovali tento projekt, účelově zatajovali některé informace, udávali nepravdivé údaje, a na základě toho OLAF dospěl názoru, že došlo k podvodu a poškození finančních zájmů Evropské unie. Babiš je v ní přitom opakovaně zmiňován.
Neproduktivní je i zpochybňování úřadu OLAF, za což ho kritizoval i europoslanec Pavel Telička, který se s hnutím ANO rozešel ve zlém. Nemohu akceptovat a považuji za velmi nešťastné a společensky škodlivé, pokud budu podrývat autoritu příslušného orgánu, aniž bych byl schopen předložit jasné důkazy, uvedl s tím, že Babišovo chování poškozuje demokracii na národní i evropské úrovni.
Fatální chybou marketingu hnutí ANO je snaha zprávu OLAF zatajit a bagatelizovat, kde nejtragičtější roli sehrává ministryně financí Alena Schillerová. Žádný zákon jí nezakazuje zveřejnit zprávu OLAF a nemůže se přitom ani odkazovat na velmi podivné doporučení nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, které nemá oporu v zákoně. Pořád je to jen doporučení, nikoli přikázání mlčenlivosti.

Fantomas 90186  99 let 09.01.2018 10:37
[Andrej Babiš] Předseda hnutí ANO se dlouhodobě snaží vytvářet dojem, že za celou kauzou stojí mafie spojená s lobbistou Ivem Rittigem. Tedy s podnikatelem, se kterým se osobně zná více než dvacet let a tykají si. Nejsou vzájemnými konkurenty a z veřejně dostupných zdrojů není známo, že by se dostali do obchodního sporu. Naopak mají podle Rittiga leccos spolu za sebou, což Babiš ne.ementoval.
Tato konstrukce, které pomohli na světlo světa Babišovi blízcí policisté Jiří Komárek a Robert Šlachta z bývalého ÚOOZ, není postavena na žádných důkazech. Úplně se hroutí poté, co OLAF dospěl k závěrům prakticky totožným se zjištěními pražské hospodářské kriminálky. Že by měl Rittig tak dlouhé prsty?

Fantomas 90186  99 let 09.01.2018 10:36
[Andrej Babiš] Začalo to nepravdivým tvrzením, kdy majitel Agrofertu trval na tom, že s farmou Čapí hnízdo nemá nic společného a nezná její majitele skryté za anonymními akciemi, což musel s přibývajícími informacemi pod tlakem korigovat.
Poté dlouho tvrdil, že žádné vyšetřování Čapího hnízda ze strany Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) neprobíhá, že jsou to jen účelové lži a cílená kampaň ve snaze dostat jej z politiky. Nyní vychází najevo, že OLAF začal případ vyšetřovat už 26. ledna 2016, tedy dva měsíce po obdržení trestního oznámení.
Vyšetřovatelé OLAF provedli řadu vyšetřovacích aktivit. Od národních orgánů získali dokumentaci a informace, vyslechli dvě zainteresované osoby a řadu svědků a během vyšetřování se mnohokrát sešli s národními justičními orgány, píše OLAF ve své závěrečné zprávě, kterou nedlouho po Lidových novinách získaly Hospodářské noviny a portál Aktuálně.
Loni na jaře byl vyslechnut i Jaroslav Faltýnek, obviněný z organizování celé operace Čapí hnízdo, který si údajně na nic nevzpomíná. Že by tyto přímo ohrožující skutečnosti k Babišovi nedoputovaly, a vyšetřování probíhalo za jeho zády?

Fantomas 90186  99 let 09.01.2018 10:35
[Andrej Babiš] Premiér by se sice rád bavil o programu vlády a stěžuje si, že média nezajímá. To má ovšem dobré důvody. Jednak ani on sám nepočítá s tím, že jeho menšinová vláda získá důvěru, tak o čem diskutovat. Jednak vše přebíjí kauza Čapí hnízdo a jeho potenciální vydání k trestnímu stíhání, které v právním státě nelze zahodit odkazem na výsledky voleb.
Mimochodem nejhrubším populismem zavání nový trhák vlády, která chce zajistit jízdné na železnici pro studenty a seniory zdarma, což představuje mentální návrat do hlubokého socialismu.
Napjatou atmosféru zhoršuje sám Babiš a jeho marketingový tým, který šponuje na doraz trpělivost opozice a minimálně té části veřejnosti, které je protivný jeho populistický étos, že šel do politiky proto, aby zatočil s korupční hydrou, a přitom mu hrozí deset let vězení.
Zjevných lží, polopravd a virtuální reality je v tomto procesu manipulace s veřejným míněním tolik, že soukolí hnutí ANO začíná chybovat. Cílí už jen na nejskalnější publikum, které víru nikdy neztratí.

Fantomas 90186  99 let 09.01.2018 10:35
[Andrej Babiš] I proto stál o co nejrychlejší sestavení jednobarevné vlády hnutí ANO a trvá na ní v obou pokusech pod vlastním vedením. Potřebuje mít resorty pod kontrolou. Zpráva OLAF má sílu ekrazitu, dokonce neplánovaně přebíjí závěr prezidentské kampaně a hlasování o důvěře vládě, které bude kvůli neschopnosti premiéra Babiše zajistit si parlamentní většinu nejspíš jen formalitou.

Fantomas 90186  99 let 09.01.2018 10:35
[Andrej Babiš] Předseda hnutí ANO zřejmě delší dobu tušil, že zpráva OLAF pro něj nedopadne příznivě, jelikož zprávy o jejím dokončení kolovaly v Praze už na podzim před parlamentními volbami.

Anonym 90186 09.01.2018 10:34
[Andrej Babiš] Určitě to nebudu číst, není to moje záležitost, odrážel premiér Babiš dotazy na zprávu OLAF po jednání vlády. Podobně se chová jeho pravá ruka Faltýnek, který zase prohlašuje, že nemá žádné problémy. Nic není vzdálenější pravdě. Marketing hnutí ANO selhává a vrší jednu chybu za druhou.

Fantomas 78323  99 let 09.01.2018 09:52
[Andrej Babiš] Přátelé velikána Zemana a Babiše, všimli jste si že každý blb, který tady píše má na začátku číslo 5 a hned další číslo je 8?
Pro ty kteří nevědí co to znamená vysvětlím,to první číslo je číslo pavilonů kde je ta narušená osoba přikurtovaná a hned to druhé číslo 8 znamená že ji není pomocí, a už jen dodělává,tak teď šup do sauny!

Fantomas 78323  99 let 09.01.2018 09:45
[Andrej Babiš] Teď jsem dostal zprávu od kámoše právníka Atén se tak smál že jsem myslel že dostal záchvat!
Řekl mi že být tím policajtem NE- dovtipilem,co to obvinění sesmolil tak se jednoho rána okamžitě zastřelí.A má pravdu!
Hezký den,a nezapomeňte kdo volí sedmičku dostane kávičku,jdeme do sauny!

Fantomas 78323  99 let 09.01.2018 09:39
[Andrej Babiš] Dáme di kávičku a jako celá republika volíme sedmičku!
pěkný den, konečně ta blbka,tsdy přestala psát, už jí odvezli?

Anonym 37246 09.01.2018 08:42
[Andrej Babiš] Radujete se zbytečně,nikde v zákoně není napsáno, že z velké firmy se nesmí odloupnout a vytvořit firmu malou.

Anonym 37246 09.01.2018 07:51
[Andrej Babiš] Kdo tady rozděluje stát? Voliče Zemana nazýváte lůzou? Ať se vám to líbí nebo nelíbí ,Zeman to vyhraje.A divím se p.Horáčkovi ,že se pouští do takové žumpy.

Kj 10915 09.01.2018 07:10
[Andrej Babiš] Babičko Krákavá, nebuďte tak pedagogicky pedanská. Na to si tu nehrajte. To nikoho nezajímá.
Měla by jste zalésti do svojí nory a již se neukazovat. Nebo si najít pořádného chlapa na místo prudění na netu.
To Vaše prstění a orgasmické vzdechy před fotografií kořalečníka a Bureše je před smetištěm dějin nezachrání.

Anonym 5822 09.01.2018 05:40
[Miloš Zeman] Rudý soudruh Avyboj už serinkuje magi v kostkách.

Anonym 5822 09.01.2018 05:38
[Miloš Zeman] Zkopírován příspěvek |viz níže| Avyboje ze 4.1. 14.ll hod. Avyboj se bojí a následně napíše, že toto nepsal, vše je ale zdokladované. Má smůlu, soud bude! O to už jsem se postarala.

Anonym 5822 09.01.2018 05:37
[Miloš Zeman] Avyboje 89154 04.01. 14:11
Ti studenti co demonstrovali na národní třídě bylo stádo blbů,které měli komunisté hned postřílet.Pak by Česko nesvištělo do státního bankrotu a k úplné likvidaci národa Čechů.
Zase lžeš, hňupe, neboj, brzy ti přijde soudní obsílka!!

Anonym 5822 09.01.2018 05:33
[Andrej Babiš] Zeman na 100% volby nevyhraje, to je už nyní jisté. Fantomas si dá asi provaz:-)). Jeho modla skončí na Vysočině u štangle gothaje.

Anonym 5822 09.01.2018 05:31
[Andrej Babiš] Kj a Fantomasi, prosím, naučte se pravopis. Vaše příspěvky nemůže inteligentní člověk brát vážně, jelikož jste viditelně negramotní.
Každopádně opět tleskám AB. To, že senioři a studenti nebudou muset platit jízdenky na vlak, je dobrý nápad. Studenti ani většina důchodců nemají dostatečné finanční prostředky, mimochodem důchodci cestují pouze sporadicky. Však se ČD nepodělají, že? Fantomasi, ve kterém jsi nápravném zařízení, že máš povolený PC?

Anonym 5822 09.01.2018 05:16
[Dana Morávková] Bože, nechápu proč se tato řadová seriálová herečka pořád zviditelňuje v bulvárních pořadech a časopisech. Jediné, co je na ní zajímavé, že si vzala Maláska. Malá zaprcatělá ženská s podivným nosánkem, herečka nic moc, ale má potřebu se neustále zviditelňovat. Ty fotky, jak se válí v ložnici, nad sebou vlastní fotografii, to zavání hodně narcismem. Prostě blbá.

Fantomas 19522  99 let 09.01.2018 02:22
[Andrej Babiš] Zpráva OLAF
Celá strana 12 se věnuje mému milci Andrejovi Babišovi. Pokud budete mít zájem, tak zařídím za malý obnos návštěvu u Andreje v nápravném zařízení. V ceně bude i pět koblih, aby jste mohli i Andreje nakrmit.

Kj 10915 08.01.2018 22:28
[Andrej Babiš] Fantomasi vy jste stejný úchyl jako ten kořalečník z hradu. Bohužel se ta kreatura co mele z posledního dostane díky lůze, jejíž jste vrcholným představitelem, dostane do drzhého kola voleb. Nicméně tak rychle skončí. A stím končí i ten zloděj a podvodník Bureš.

Fantomas 78323  99 let 08.01.2018 20:54
[Andrej Babiš] Andrej je borec!!

Fantomas 78323  99 let 08.01.2018 20:53
[Andrej Babiš] Advokáti Andreje Babiše se smějí až se prohýbají,tak lehký případ ještě neměli,asi tam pošlou nějaké studenty práva!

Fantomas 78323  99 let 08.01.2018 20:51
[Andrej Babiš] Dáme si kávičku a volíme sedmičku!
Poslední průzkum oblíbený prezident Miloš Zeman,
55% ostatní to vzdali!!
Už jim to asi došlo!

Jirka 46273  60 let 08.01.2018 19:49
[Jiří Mádl] Trapný mládenče, přečti si diskuzi u tvýho článku na Parlamentních listech, ubožáčku a pak se zaryj hluboko do země. O životě víš pramálo a chceš nejen radit, ale určovat a řídit. Jsi nula. Jirka důchodce.

DrRůžička 21218  71 let 08.01.2018 19:46
[Andrej Babiš] Nemáš argumenty a proto se zmůžeš pouze na hloupoučké urážky. to je slabá hodnota tvé osobnosti i těch co jsem jmenoval - věčných poslanců. alespoň se pokus předložit nějaká fakta. pak jse schopen se i omluvit, že jsem tě podcenil.

Fifa74 5822 08.01.2018 19:38
[Andrej Babiš] Miluji Babiše.

Anonym 5822 08.01.2018 19:37
[Andrej Babiš] Čapí hnízdo není problém, ale určitá vrstva tupých občanů ČR, problémem je. Nesnáším hlupáky.

Sarka 81826  36 let 08.01.2018 19:32
[Raego kšandykid] Ackoliv to neni uplne muj salek kavy, asi me tahle hudba uz proste minula a patri generaci po nas, tak musim rict, ze se mi pomerne libil projevem, klipama,..vsechno to docela chutnalo a ted najdu na youtube spolecnej pocit s Jarkem Simkem?? Auauau, to je spanty..sorry jako.

Avyboje 89154 08.01.2018 19:01
[Miloš Zeman] Babiš tím,že na svých stránkách nasadil tvrdou cenzuru si pro sebe umetá cestičku n a katovskou mučírnu.

DrRůžička 21218  71 let 08.01.2018 18:48
[Andrej Babiš] Tak se podívejme co ten OLAF. Je to taková komise jako ty naše vyšetřovací komise v parlamentu. A co objevila? Objevila a ve svých závěrech, POZOR, NEJEN K ČAPÍMU HNÍZDU, ale k několika dalším projektům, NEPRAVDIVÉ A NEÚPLNÉ INFORMACE. Ale ona přece (podle HN) neřekla jaké, neřekla nic konkrétního, co je nepravdivé, co je neúplné. Prostě tápe, jako ten policejní komisař a dozorující státní zástupce. A křiklouni včele s Kalouskem, Němcovou křičí: "musíme Babiše a Faltýnka upálit, bude se kamenovat, lynčovat". Tuším, že už dva roky to naše oduševnělé orgány činné v trestním řízení šetří, pokud to neumí a neumí to, ať jsou od toho a přenechají šetření odborníkům. Když byli oba před volbami vydáni, měl to mít komisař připravené a už je mohli za tu dobu i obžalovat a možná, že by už i soud v prvním stupni rozhodl, byť třeba ještě nepravomocně.
Jsou zde vážné pochybnosti a teď je nás 10 milionů právníků, kteří tomu všichni rozumíme.
Starou BELU, papouškujeme co slyšíme, i když ne všichni. Ach ta česká povaha. To je problém, ne ČAPÍ HNÍZDO.

Fantomas 19356  99 let 08.01.2018 18:35
[Andrej Babiš] Andy bude bručet.

Jorge 17819 08.01.2018 17:08
[Jiří Mádl] Pane Mádle, mohl byste mi, člověku, který si tady na vlastní kůži poznal socialismus pod vedením neomylné KSČ, kdo bude rozhodovat o tom, které weby lžou? Mám přátele v bývalé NDR a ti mi říkali, jak jejich média lžou, jak jsou zakazovány kritiky na nelegální migranty.
Vy jste novodobý svazák a komunista, nebo neomarxista. Jen ti znají správnou cestu. Jsem dost starý a dost inteligentní, abych věděl, co je dobré a co ne. Máte právo na svůj názor, ale nemáte právo nám nic zakazovat i když prostřednictvím vyvolených neomylných. Přestal jsem si vás vážit, což vám asi může být jedno. Nepotřebuji vaše "moudra".

Fifa74 89911  43 let 08.01.2018 15:54
[Andrej Babiš] 5822 ty kriple co používáš mé jméno to tě učí slovák babiš

Avyboje 89154 08.01.2018 15:54
[Andrej Babiš] Babiš by nejlépe udělal když by vše co v Česku nahrabal odevzdal státu a sám se hlásil o místo kopáče uranu pro Temelín.Už za to
,že v době kdy bylo ANo vládní stranou nic nedělal pro vystoupení Česka z EU potřebuje všechen majetek, znárodnit.Pro podobné lumpy platí to samé.Chce to dostat k moci pořádně krutou ruku mladé generace aby začala dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 5822 08.01.2018 15:39
[Andrej Babiš] Pan Babiš zvítězil, bravo! Tleskám.

Anonym 5822 08.01.2018 15:38
[Andrej Babiš] Fifa74 je všech hňupů král.

Fifa74 5822 08.01.2018 15:37
[Andrej Babiš] Jsem bývalý estébák a milicionář, Slovák, do Němec jsem se odstěhoval, když mne na Slovensku chtěli zavřít pro korupci, dodnes neumím gramatiku, ani slovenskou, ani českou, natož německou, jsem nyní v pečovateláku pro blázny a buším do klávesnice. Jsem prostě starý nesvéprávný de..l.

Anonym 5822 08.01.2018 15:34
[Andrej Babiš] Volby nanečisto vyhrál Drahoš. Zeman skončil podle čtenářů iDNES pátý
Kéž by tomu tak bylo, ale obávám se, že čtenáři bulvárních plátků jako je Blesk apod. budou volit Ovara, zcela určitě negramotný přihřátý starý bl..ek Fifo a Fantomas. Pa

Jaroslav 17825  65 let 08.01.2018 15:19
[Andrej Babiš] Bude zase o něco líp. Agrofert dostal další státní zakázku. Bude těžit dřevo za miliardy.

Fifa74 89911  43 let 08.01.2018 14:20
[Andrej Babiš] V čechách již měla police pomáhat a chránit před nástupem komunistů-Babišivců jak je možné,že 28 let po revoluci je Slovenská-komunistická Veš premiér ČR,ta slovenská veš má sedět již za tuto drzost a voliči ANO makat v dolech na 20 let aby věděli a uvědomovali si že komunistickým slovákům pšenka v ČR nepokvete!!

Fifa74 89911  43 let 08.01.2018 13:51
[Andrej Babiš] Fantomas jsem členem HOGESA a podívej se jak ta v Německu funguje na 100% vy Češi totiž neumí udělat ani pořádnou revoluci natož si udělat doma-Čechách pořádek!!

Anonym 90186 08.01.2018 12:43
[Andrej Babiš] Jak se pořád ohání účelovkou, tak bych rád připomněl toto:
a) de iure (pro koblihy - před zákonem, tudíž prokazatelně) je to spolupracující estébák,
b) je to usvědčený lhář (usvědčil několikrát sám sebe svými výroky, tedy zase žádná Kalouskova účelovka),
c) z pohledu dohlížejících orgánů je navíc i podvodník a očistit ho může toliko soud, jemuž se zuby nehty brání.

Anonym 90186 08.01.2018 12:26
[Andrej Babiš] Objevily se další závažné informace z vyšetřování OLAF v kauze Čapí hnízdo. Žadatelé o peníze z EU, tedy zřejmě Andrej Babiš a jeho rodina, měli zatajovat informace, uvádět nepravdivé údaje a utajovat vlastnickou strukturu. OLAF výslovně doporučuje vyšetřování Policií ČR. Vyšetřování zjistilo, že představitelé příjemce dotace v době, kdy předložili žádost o podpoření svého projektu a podepsali dohodu o poskytnutí financování v roce 2008, řídícímu orgánu operačního projektu poskytli nepravdivé informace a důležité informace zatajili, cituje aktuálně úvodní shrnutí zprávy OLAF o vyšetřování kauzy Čapí hnízdo premiéra Andreje Babiše.
Server uvádí, že má k dispozici kompletní text verdiktu evropských vyšetřovatelů. Má se v něm jasně hovořit o podvodu a o tom, že by česká orgány měly kauzu vyšetřovat. Tyto činy můžou být stíhány národními soudními orgány jako porušení paragrafů 212 a 260 českého trestního zákoníku. Národní soudní orgány můžou vzít při svém postupu v úvahu informace získané během vyšetřování OLAF, stojí podle Hospodářských novin v závěru dokumentu.
OLAF také poukázal na neprůhlednou vlastnickou strukturu společnosti. Sám Babiš se do ní několikrát zamotal. Tvrdil, že neví, kdo farmu vlastní, následně, že ji vlastní nějací právníci, jejichž jména nezná, později přiznal, že ji vlastní jeho děti. Nyní zřejmě spadá přímo do jeho firmy odložené ve svěřeneckém fondu. Anonymní vlastnická struktura společnosti, která dotaci dostala, neumožnila během trvání projektu trvalý monitoring a ověřování toho, jestli je příjemce způsobilý pro podporu určenou pro malé a střední podniky, což není v souladu s obecným principem transparentnosti, který platí při využívání peněz z fondů EU, uvádí podle aktuálně zpráva OLAF.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150000 150500 151000 151500 152000 152500 153000 153500 154000 154500 155000 155500 156000 156500 157000 157500 158000 158630

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti