Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Pavel 91696 23.10.2012 18:26
[Václav Klaus] jediný příspěvek co se dá číst a je pravdivý,je vidět že 18.25 to má v hlavě v pořádku,jinak je to hrůza.

Hanka 21310  47 let 23.10.2012 18:25
[Hana Zagorová] Haničku-Písničku-jste moje nejlepší zpěvačka snad od mých 10 let.Jste krásná žena a Vaše písničky mají smysl,mají děj,je v nich život,jejich slova něco říkají a nikdy se neohrají.Přeji hodně zdravíčka a hodně krásných písniček.Děkuji.

Anonym 91696 23.10.2012 18:25
[Václav Klaus] ModráKrev23.10. 16:10
Komunismus nemůže být dobrý. V současné době nexistuje jediný stát, kde by komunisté vybudovali blahobyt. Naopak mnohé demokratické státy vybudovali blahobyt. Dnes sice vzrůstá nespokojenost s vládou, ale dle mého názoru je to jen projev závisti českých občanů. Drtivá většina lidí se má dnes nepoměrně lépe než za minulého režimu.

DianaZoššáko 46653  11 let 23.10.2012 18:21
[Hana Zagorová] Prosím, nevíte jestli Hana Zagorová má v Prosinci koncert? A jestly jsou volné lístky a kolik by to stálo.

Neřeknu 19511 23.10.2012 17:53
[Rytmus] Jasně, jen do něj, do čmouda.

Anonym 89210 23.10.2012 17:13
[Petra Černocká] Není člověk ten, aby se líbil lidem všem.

Mynáme 90186 23.10.2012 17:04
[Václav Klaus] ByvPos je hotovej z toho, že už není u lizu.

ModráKrev 90186 23.10.2012 16:10
[Václav Klaus] Komunismus nemůže být dobrý. V současné době nexistuje jediný stát, kde by komunisté vybudovali blahobyt. Naopak mnohé demokratické státy vybudovali blahobyt. Dnes sice vzrůstá nespokojenost s vládou, ale dle mého názoru je to jen projev závisti českých občanů. Drtivá většina lidí se má dnes nepoměrně lépe než za minulého režimu.

FaltysováJiř 85208  58 let 23.10.2012 14:35
[Vladimír Franz] Jsem pro jeho kandidaturu na presidenta, má můj hlas.

Anonym 21225 23.10.2012 14:34
[Václav Klaus] V té době přitom jeho firma New Deal Comunications podle veřejně dostupných dokumentů vykazovala jen mírné zisky. V roce 203 vydělala 81 tisíc, o rok později 310 tisíc a v roce 205 139 tisíc. Od té doby už účetnictví v rozporu se zákonem nezveřejňuje.

Ani jako živnostník na IČO si peníze na koupi bytů vydělat nemohl. Až od dubna 206 je plátcem DPH, což znamená, že do té doby mohl mít obrat nejvýše jeden milion ročně. "Mám podíly i v dalších firmách. Jejich jména neprozradím. Nemám k tomu žádný důvod," tvrdí Dalík.

A kde tedy vzal peníze na počáteční investice? Tedy na rozjezd New Deal, kterou spoluvlastní od roku 203, nákup nemovitostí a podílů v dalších firmách? "Vydělal jsem peníze a pak dál investoval. To vám musí stačit," tají lobista.

New Deal Comunications začala vydělávat velké peníze až po roce 206, co se stal Topolánek premiérem. Podle Dalíka totiž v roce 208 měla zisk kolem osmi milionů.

Ani to není na velké zbohatnutí. Tyto peníze firma nejdříve zdanila, část investovala a zbytek rozdělila mezi majitele. V podobném duchu se nesou i Dalíkovy odpovědi na další otázky. Třeba kolik vlastní nemovitostí. "Byty mám. Asi dva."

Anonym 21225 23.10.2012 14:33
[Václav Klaus] Dalík tvrdí, že si za svůj život vydělal řádově stejnou částku, jakou investoval do domů a aut - desítky milionů korun. Problém je v tom, že do roku 206 si na takovou sumu zřejmě přijít nemohl. Tedy alespoň soudě podle veřejně dostupných údajů.

"Proč bych měl o hospodaření svých firem mluvit? Ve slušné zemi se podobné otázky nedávají. Platím vysoké daně. Platím je poctivě. Nebudu prostě říkat, kolik a kde vydělávám," řekl v rozhovoru pro MF DNES Dalík.

Znát Dalíkovy příjmy je velice důležité. Jako nejbližší přítel šéfa ODS a bývalého premiéra má na jeho rozhodování vliv. Některé firmy proto mohou vnímat Dalíka jako velkou příležitost, jak získat přístup k mocnému politikovi.

Obzvláště když se postupně ukazuje, že mezi klienty Dalíkových firem patří i společnosti, které jsou na rozhodování politiků závislé. Například ČEZ nebo skupina JT, která se uchází o veřejné zakázky za miliardy. Co na to finanční úřad? "Podkladem pro kontrolu mohou být i informace z tisku," říká Miroslava Bardonková z pražského finančního ředitelství. Konkrétní případ nekomentovala.
Topolánek Dalíkovi: S tebou stojím a padám

Dalík o svém podnikání, příjmech i klientech jen velmi nerad mluví a informace nelze získat ani z veřejných zdrojů. A to je problém - Dalík je totiž nejbližším přítelem a neformálním poradcem předsedy ODS a expremiéra Mirka Topolánka. Firmy vědí, že právě Dalík jim může otevřít dveře k předsedovi největší pravicové strany. Proto je důležité vědět, na čem Dalík vydělává.

"Pan Dalík má určitě vliv na ekonomická rozhodnutí Topolánkovy vlády," potvrdil v roce 207 MF DNES náměstek ministra financí Ivan Fuksa z ODS.

Ukázalo se navíc, že mezi klienty Dalíkových firem patří například energetický gigant ČEZ nebo finanční skupina JT. Tedy společnosti, které figurují v nynějším skandálu kolem dovolené politických špiček v Itáli.

Profesní osudy obou vlivných mužů jsou spojené. Topolánkova politická hvězda začala stoupat až po seznámení s Dalíkem na přelomu století. A platí to i opačně: lobista Dalík začal bohatnout až s Topolánkem po boku, předtím byl nepříliš úspěšný regionální podnikatel. Dobře to vystihuje věta, kterou v roce 204 řekl Topolánek svému příteli Dalíkovi do telefonu: "S tebou stojím a padám."
Kolik mám bytů? Asi dva

MF DNES se pokusila podnikatelovy příjmy alespoň částečně zmapovat. Typické pro Dalíka je, že vždycky řekne o svých vysokých výdělcích jen část pravdy. Jako tuto středu.

"Vydělal jsem si za celý život několik desítek milionů korun před zdaněním," řekl v rozhovoru pro MF DNES. A upřesnil: "Pracuji už 15 let. Většinu peněz jsem vydělal buď ve své firmě, nebo jako živnostník na IČO."
Potíž je, že drtivou část svého majetku si Dalík nakoupil v letech 203 až 206. Mimo jiné jde o nemovitosti za 24,4 milionu. Například v roce 205 koupil byt na Hradčanech za 8,5 milionu (5,4 milionu dal ze svého, na zbytek si vzal hypotéku).

V té době přitom jeho firma New Deal Comunications podle veřejně dostupných dokumentů vykazovala jen mírné zisky. ... (zkráceno)<|i>

Anonym 21225 23.10.2012 14:31
[Václav Klaus] Marek Dalík ( 14. ledna 1975 Brno) je tajemník českého premiéra Mirka Topolánka, často kritizovaný médi a opozicí za údajné netické metody, ale i straníky pro nadměrný vliv na Topolánka.
Kariéra

V letech 1989 až 193 studoval na gymnáziu Elgartova v Brně. Poté vystudoval politologi na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze při studiu v letech 194 až 197 pracoval jako stážista v Kanceláři prezidenta republiky. Od roku 19 byl Topolánkovým poradcem, v lednu 20 si založil public relations203 se stal členem ODS. agenturu New Deal Comunications, v roce 203 se stal členem ODS.
Aféra Kořistka

Mediálně na sebe upozornil poprvé kauzou s lobistou Stanislavem Večerkem z července 204, kdy poslanec Unie svobody Zdeněk Kořistka prohlásil, že mu nabídli desetimilionový úplatek a post velvyslance v Bulharsku za hlasování proti důvěře nastupující vládě Stanislava Grose. Dalík a Večerek byli 30. září zadrženi policií, noc strávili v cele a ráno byli převezeni vrtulníkem do Ostravy, kde státní zástupce rozhodoval (negativně) o jejich vzetí do vazby jejich stíhání následně bylo zrušeno. Oba vzápětí podali proti Kořistkovi žalobu na ochranu osobnosti v říjnu 206 mu ostravský krajský soud nařídil omluvu a zaplacení odškodného 15 0 Kč každému (místo původně požadovaného půl milionu). V září 208 odvolací soud toto rozhodnutí zrušil, když dospěl k názoru že Kořistka své tvrzení o výše uvedené nabídce prokázal.
Aféra Wolf

V březnu 209 se Marek Dalík pokoušel jménem premiéra Mirka Topolánka přesvědčit reportéra České televize Dalibora Bártka, aby stáhl svou reportáž o policejním vyšetřování poslance Petra Wolfa. Wolf vystoupil v červnu 208 z ČSD a začal podporovat Topolánkovu vládu. Topolánek potvrdil, že Dalíka požádal, aby Wolfovi pomohl s mediálním tlakem, který je na něj vyvíjen. Poslanec Wolf je spolu s dalšími čtyřmi osobami vyšetřován pro podezření ze zneužití státní dotace, kterou dostala v letech 205 až 207 od ministerstva životního prostředí v hodnotě více než 1 milionů korun.

zdroj: wikipedia


Vydělal jsem desítky milionů, tvrdí zlatý hoch ODS Dalík
Nejbližší přítel Mirka Topolánka, lobista Marek Dalík, promluvil o svých příjmech. Za poslední léta si vydělal desítky milionů korun, uvedl. Takové příjmy odpovídají jeho doložitelným výdajům. Ale odkud přesně peníze bere, Dalík nerozvádí.

Od roku 203 do roku 206 nakoupil nemovitosti za desítky milionů korun. Vlastní luxusní byty na pražských Hradčanech a ve Špindlerově Mlýně. K tomu si pořídil drahá auta - teréní lexus a sportovní Porsche Boxster. Rád si pochutná na italských specialitách v restauraci La Vita e Bela na Starém Městě a zapije je růžovým šampaňským.

Rád se navíc chlubí nákladnými uměleckými díly ve svých bytech. A právě se vrátil z nákladné dovolené v Itáli, kde byl s bývalým premiérem Topolánkem.

Dalík tvrdí, že si za svůj život vydělal řádově stejnou částku, jakou investoval do domů a aut - desítky milionů korun. Problém je v tom, že do roku 206 si na takovou sumu zřejmě přijít nem... (zkráceno)<|i>

Anonym 21225 23.10.2012 14:22
[Václav Klaus] Dnes žijeme v politiky zaprodané zemi, zemi kde se na úrodných polích pěstuje nafta a geneticky upravené - modifikované potraviny pro ekonomické otroky aby nemocní a vystresovaní byli oškubáni farmaceutickou mafií, kde na orné půdě stojí mohyly politického systému - fotovoltaické elektrárny, pastvy už nejsou plné zdravých krav a ovcí, ale ty co zbyly jsou zavřeny v kotcích a jedí masokostní moučku a tedy sebe sama, aby rychle měla váhu pro prodej. Musíme osvobodit zemi od politického systému plného nezodpovědných zlodějských politiků, kteří se organizují v politických stranách a jsou ovládány mafiíje mnoho špatného a situace se jen horší! Musíme každý udělat maximum a to začíná tím, že teď v listopadu přijedeme do Prahy a vyslyšíme tím hlas a volání odvážných bojovníků za SKUTEČNOU DEMOKRACI ,jak tyto myšlenky nazývají. Musí už započít konec ZLÉHO SNU pro slušné lidi a zemi. Klaus a celý politický systém selhal, byli jsme zaprodáni systému, který mafie kontroluje a ovládá v plné míře. Píše se rok 1989 a blíží se datum, kdy měla přijít demokracie, blíží se 17.1.1989|2012 cítíte to? . cítíte, že je něco špatně! Cítíte úzkost a chcete se probudit a nadechnout se stejně jako já! " PROSÍM .PROBUĎME SE, NADECHNĚME SE!

Anonym 21225 23.10.2012 14:19
[Václav Klaus] Lživé kampaně a honosně předávané předražené projekty , mnohdy nesmyslné a zbytečné investice, kde se práce měnila v otroctví cizinců i našich lidí. Lidé vyčerpáni opouštěli zemi , hádky v rodinách i klima ve společnosti z finanční tísně a následné rozpadající se rodiny a unavení lidé, vše toto upevňovalo systém a "šikovně" připravený volební zákon, který dával moc partajím jen upevnil moc mafie a ta plně ovládla zemi. "A co televize , rádia, novináři, proč oni nepomohli, copak není cesty jak toto zastavit, nexistuje snad možnost jak vše změnit?! " " Ano pane, je možnost začít znovu, ale všechna masmédia jsou koupena korporacemi, těmi samými co ovládají politický systém, a politické strany lidem tak cestu zatajují. Unavení lidé se dívají jako ovce,na to co je jim předloženo za lži a nemají sílu bojovat o nic jiného než o přežití, stali se z nich konzumenti lží, zkažených potravin a devastace hodnot i duší lidí je v plném běhu. Lidé před a v roce 1989 bojovali za to, aby žili a mohli svobodně mluvit a dnes po 23 letech musí mlčet více než dříve, nesmí mluvit proti systému, jinak přijdou o práci a zničí je banky a úvěry, které jim díky vládnoucím strukturám, umožnily za lichvářské úroky pořídit si bydlení."- "To není nikdo, kdo by se postavil a veřejně požadoval změny?! " -"Je mnoho lidí, ale nejsou sjednoceni, většina z nich díky médiím o sobě neví a to systému vyhovuje, jsou i tací co jezdí po celé zemi ozvučenými auty a hlásají ZMĚNU VOLEBNÍHO ZÁKONA V DEMOKRATICKÝ a to tak, že NEBUDOU VOLENY POLITICKÉ STRANY a lidem předkládány už nemocné kandidátky, ale budou voleni -delegováni přímo lidé, aby mafie nemohla skrze strany prověřené lidi delegovat a ovládat. Píše se rok 2012 "pane" a lidé už mnohdy nemají co ztratit a snad už si uvědomili, že schovávat se za oknem a čekat na popravu systémem není už déle možné.

Anonym 21225 23.10.2012 14:17
[Václav Klaus] V roce 1989 se v naší zemi udála změna politického systému, která měla přinést svobodu lidem v podnikání i životě a měla poctivým schopným lidem pomoci vytvořit prostor pro život a podnikání, a tím i zaměstnání pro společnost. Moc však dostaly politické strany a lidé v nich přinesli možnost svobodně volit, avšak nikdo netušil ,že právě v těchto stranách byli už připraveni lidé - morální hyeny, které roztrhaly právo a zemi celkově na kusy,společensky ji rozdělily podle profesí, věku, barvy pleti. Lidé po prvních kauzách věřili, že se vše lepší, ale stav se skrytě zhoršoval, policie, soudy, úřady, vše ta rakovina politického systému stran ovládla a metastazovala. Lidé přestali věřit volbám, polici, soudům a rezignovali, volební účast se snížila na 30%, ale politikům to nevadilo, radovali se z vítězství a lidi dále upadali do chudoby a osobních tragédií. Podnikatelské prostředí, které mělo vytvářet pracovní místa, bylo jen bojem o přežití za minimální mzdy a nebezpečné životu i zdraví, stres a boj o přežití ničil duše lidí. Politici zemi zadlužovali skrze světovou finanční oligarchi - světovou banku a měnový fond, finančníci si mnuli ruce nad úroky a politikům směle půjčovali peníze aby si politici nakradli a díky své omezenosti zadlužili vlastní zemi a tak mohli i sponzorovat t yco zase na oplátku platili volební lživé kampaně, devastace slov a hodnot pokračovala.

KZamyšlení 21225 23.10.2012 14:10
[Václav Klaus] Je to také zvěčněno ve volebních programech. Jenže když si odmyslíte podobné řeči a sledujete, které strany navrhují a podporují jaké zákony, zjistíte, že ČSD, TOP09 a ODS se chovají prakticky zcela totožně. Mezi tím, co navrhují, pro co a proti čemu hlasují, není žádného rozdílu. Takzvaně pravicové strany zvyšují daně i vládní výdaje, chovají se zcela totožně jako strany levicové.

A co komunisté? Ti fungují naprosto totožně, jen jsou navíc proti Evropské uni, což z nich dělá nejpravicovější stranu v českém parlamentu. Zdá se vám toto tvrzení přitažené za vlasy? Jestli ano, pak prostě zkuste na chvíli ignorovat to, co říkají novináři a politici, a sledujte parlamentní hlasování. Většina lidí dá přednost prvnímu zdroji informací, protože je to jednak pohodlnější, a navíc jsou výsledky méně frusturjící. Je jen na vás, zda upřednostníte sladkou lež, či kyselou pravdu.

Další věc, kterou se komunisté mohou od ostatních stran odlišovat, jsou zvěrstva, která napáchali v minulosti. Na druhou stranu všechna zvěrstva spáchali konkrétní lidé, zodpovědná není strana, společnost, stát, skupina, jsou to vždy jednotlivci a mnoho z nich, osob konkrétně osobně zodpovědných, je momentálně rozptýleno v nejrůznějších politických stranách. Takže pokud chce někdo mermomocí hledat viníka toho, co se tu dělo za minulého režimu, je sice opět hrozně snadné ukázat na stranu, která nese stejné jméno jako ta, která tu páchala zlo všeho druhu, na druhou stranu mnohem větší smysl dává ptát se po konkrétních lidech, kteří jsou momentálně rozseti mimo jiné i napříč takzvaně pravicovými stranami.

Hana 21381  58 let 23.10.2012 13:50
[Iva Huttnerová] Milá paní Ivo, mluvíte mi z duše, obdivuji Vaše umění.
Jiné obrázky v mém bytě nejsou, než Vaše. Je s nimi útulno. Kalendáře dostávám každý rok od dětí k Vánocům, a věřte, že to je pro mě nejkrásnější dárek, na který se každý rok nejvíc těším. Jste báječná a jen tak dál. A to nemluvím o Vaší zahradě. Prostě úžasná | a to je slabé slovo.| Přeji hodně zdraví a to co cítím se nedá ani slovy vyjádřit. Děkuji

Anonym 82138 23.10.2012 12:01
[Václav Neckář] Vážený Václave rok s rokem se sešel a jsi zase o rok starší. Co Ti přát? Zdravý rozum, čilost a touhu žít a zpívat. Prosím, nechť Ti je z hůry od Boha žehnáno a můžeš nám, posluchačům a fanouškům Tvého umění ještě hodně dlouho dělat radost svou přítomností a pokud možno i z jeviště. Být na Vašem koncertě a koukat do Vašich očí pro mně ten nejkrásnější dárek po mnoho let. Už bychom si mohli zajít také společně na kafe a prohodit pár slov :o) Tak vše krásné a užívej života a nechť se daří zvládat překážky. A DĚKUJI. Děkuji že jsi a můžeš nás ovlivňovat a že Ti můžeme naslouchat. Upřímně Hana Budínová, Březník

ByvPos 88243  77 let 23.10.2012 10:47
[Václav Klaus] Dokud bude vláda, poslanci a senátoři pobirat tak vysoké platy NIC SE NEZMĚNÍ. Proč? Protože kde se dají vydělat peníze bez práce a zodpovědnosti se vždy
stahují lumpové zloději a lháři.Naše politická reprezentace je toho důkazem.Snad mě Bůh odpustí že jsem v 90letech patřil mezi ně.

Anonym 88676 23.10.2012 10:27
[Gabriela Partyšová] Já se divím, kde bere Partyšová tu drzost a někoho hodnotí. Sama vypadala ve VIP prostřeno příšerně. Vlasy mastné, vyžilý obličej a k tomu křivé nohy. I v top star magazínu neví jak by se postavila, aby to maskovala. Nevím proč nadává na mladou Štikovou, je to holka krev a mléko. To samé udělala GP bývalé manželce Kokty.

ModráKrev 21225 23.10.2012 10:09
[Václav Klaus] Pojmy jako demokracie, diskuse a alternativa se staly v české politice zbytečnými. Místo toho nastupuje víra. Věřte v boha a hlavně v neomylnost výběru skvělých ministrů. Věřte všemu, co se upeklo v zákulisí. Víra i ministry přetrvá.

Pokud si teď členové ODS stěžují, že "neuměli reformy prodat", říkají jen půl pravdy. Nemluví o tom, že zmetkové reformy jsou neprodejné.

Česká politická scéna je smutná. Parafrázujeme-li Járu Cimrmana, můžeme říct: To že jsou rozumní politici? Vždyť se podívejte: podvodník, hlupák, podvodník, hlupák, podvodník, hlupák a jen tam nahoře a to je výjimka - sedí "světový ekonom", který se stará o svůj knižní záhumenek.
články autora

Pérák 85242 23.10.2012 09:53
[Václav Upír Krejčí] osobně znám a je porád stejnej exot

PanTajemný 21338  54 let 23.10.2012 09:10
[Jožo Ráž] Narodil jsi se v říjnu prosím potřebuji to vědět díky :)

Pravda 21225 23.10.2012 09:04
[Václav Klaus] O čem to mluvíte. Tato vláda nemá žádnou jasnou koncepci, jak zadlužování zastavit. Takže pád této vlády neznamená bankrot této země ale naopak. Zvyšování daní není cesta z dluhové krize, kdo to zkusil, tak se se zlou potázal ve světě, tak proč by to mělo fungovat zrovna u nás. Dluh roste geometrickou řadou bez ohledu na vládní "reformy". Navíc škrtání a zvyšování daní bez snižování výdajů (které naopak rostou, také se zjistilo že ministerstva utrácí zběsile více než kdy předtím za nesmysly) nikam nevede. U snižování dluhu musí nejdříve vláda omezit výdaje na svůj chod a ne začít u nízkopříjmových skupin občanů a drobných podnikatelů. Stát tu má být pro lidi a ne naopak. Aby stát a jeho chod s milionem úředníků sežral půl bilionu ročně a přitom vytvořil hodnoty ani ne desetinové. To není ta cesta a tahle vláda jen zvyšuje výdaje na provoz státu a úspory pak hledá u občanů. To nejsou pak žádné reformy.

ModráKrev 21225 23.10.2012 09:01
[Václav Klaus] Nejhorší jsou partajní demagogové. Rozlišují jen podle stranické příslušnosti ne podle inteligence, rozumu a uvažování. Politika se má dělat racionálně a podle toho, co je dobrého pro stát a jeho občany a ne podle stranické příslušnosti bez ohledu na důsledky. ODS jsou dnes horší, než kdy byli komunisti. I komouši za totáče se občas zastavili a kupodivu se zamysleli, jestli dělají něco špatně. Sice nic nezjistili, ale alespoň o tom přemýšleli a holt tomu svému věřili. ODS nemá sebereflexi. Pořád si myslí, že jde cestou spasitelství této země, i kdyby to tu lehlo vše popelem.

Očista 21225 23.10.2012 08:59
[Václav Klaus] Korytáři a vyžírkové z vlády i poslanecké sněmovny včetně jejich nadhodnocených podržtašků ven! Ať jdou také dělat po těch 20 letech, co se tam někteří zuby nehty drží dělat pořádnou práci.Ale tím nemyslím jít sedět do x dozorčích rad a zase vydělávat zadkem přikovaným na židli. Ať jdou makat jako normální lidi, ať jdou podnikat, jak argumentoval Kalousek občanům, když nebyli spokojeni s ohodnocením. Jsem zvědavý, kdo by v privátním sektoru z těchto nemakačenků a pijavic uspěl a tím myslím ale bez dotací a přisátí se na státní rozpočet. Nikdo by nepřežil ani půl roku. Nic neumí, jen žvanit a prožírat naše peníze v poslanecké kantýně. Tihle příživníci prožírají státní peníze ne my občané, jak vykřikoval Kalousek. Vzal bych je všechny za flígr a nahnal je na veřejně prospěšné práce, odpad k odpadu a zametat ulice a vyvážet odpad, uklízet psí lejna, to by byla práce pro tuhle politickou sebranku.

Anonym 88243 23.10.2012 08:40
[Václav Klaus] Pro Doktora, jsi "šlemodeb.l" co haní výrobky druhých.

JirkaKov 90156  49 let 23.10.2012 07:48
[Hana Hegerová] Vše nejlepší k narozeninám.

Jerrik 88176  60 let 22.10.2012 23:04
[Ivan Bartoš] V úvodním článku prosím opravte malé b ve slově bartoš. Jinak Vám fandím.

Xx 8273  18 let 22.10.2012 22:34
[Vladimír Franz] Jak tady může někdo nadávat na jeho tetování? Spíš se podívejte na jeho tituly, ty nemáte, co? A nebo jeho výroky co řekl. Je pravda že mě nejdříve zaujal vzhledem :) ale pak i tím jeho popisem(který je stejně nejdůležitější). Jeho výrok:Tetování je projevem svobodné vůle, nikomu druhému nezasahující do jeho svobod. Jde o výraz trvalého a neměného rozhodnutí stát si za svým, a to v dobrém i zlém. Vím, že otázek na toto téma je mnoho a jistě jich bude mnoho i nadále. Chci však dodat, že moje tetování je výsledkem dlouhodobě promýšlené koncepce, nikoli náhlého hnutí mysli," okomentoval své tetování.

Anonym 21782 22.10.2012 22:24
[Helena Vondráčková] Obrovská satisfakce pro Martu!

Anonym 21782 22.10.2012 21:08
[Marta Kubišová] Marta Kubišová dostane nejvyší francouzské státní vyznamenání, které se uděluje na základě dekretu prezidenta republiky, zpěvačka převezme 29. října na francouzském velvyslanectví v Praze nádhera moc blahopřejeme!

Anonym 21782 22.10.2012 21:06
[Helena Vondráčková] Ještě nedávno v rádiu pan nikdo Martin Michal řekl o Martě Kubišové že je nikdo a teď Marta Kubišová dostane největší evropské ocenění Řád čestné legie které dostal např. T.G.Masaryk p.Havel nebo p.Kupka a takové poctě si jeho manželka může nechat jenom zdát boží mlýny melou to je jistý!

Dana 83100 22.10.2012 19:41
[Václav Neckář] Pane Václave,k Vašim narozeninám Vám přeji hodně
zdraví a lásky ,a nám fanouškům a posluchačům hodně Vašich koncertů a nových písniček

Pepa 85206  19 let 22.10.2012 18:12
hledam holku na dobrej sekx

Doktor 91696 22.10.2012 16:29
[Václav Klaus] Rozporcuje se kravka,čuník nebo drůbež,lepší jde na pulty,vše ostatní se pomele,rozmixuje,ochutí,obarví,zahustí a z toho jsou ty krásně barevné párečky,co my a naše děti milují.Ten mix před plněním do střev je ten šlem,dobrou chuť.Kukni v obchodě na Kostelecký párky v plechovce na složení. O mase tam není ani slovo.Protože o párcích a tzv. klobásách na pultě se nedozvíš vůbec nic z čeho jsou vyrobeny.

Josef 88370 22.10.2012 15:49
[Václav Vydra] Vydro, nedivím se, že fandíš těm zlodějským pravičákům, levičáci by ti určitě nedali těch 5 milionů za nic, kterými jste okradli obyčejné lidi.

ManDrobní 88243 22.10.2012 13:40
[Václav Klaus] Jestli je pravda co píše Pozorovatel, tak Doktor je pěkný, Ha.zlik, a šiřitel poplašné zprávy.Věřím že výronci dovedou dát do výrobků cokoliv ale ŠLEM nikoliv takový darebáci a chamtivci zase nejsou.
Ten haj.l doktor je pěkný lhář, že se nestydí.

Pozorovatel 18810 22.10.2012 12:14
[Václav Klaus] Slem-z nemeckeho slova Schleim,znamena cv cestine sliz nebo hlen.

ManDrobní 88243 22.10.2012 10:04
[Václav Klaus] Pro doktora, prosím coje to Šlem s z čeho se získává.
Dohadujem se a přesně nevíme co to je.Prosím napište mě touto sestou něco o šlemu. Děkuji.

Blanka 21214  29 let 22.10.2012 08:31
[Jakub Smolík] 739 931 069

Blanka 21214  29 let 22.10.2012 08:29
[Jakub Smolík] Spletla jsem telefoní číslo,omlouvám se. 73931069 S láskou,Blanka

Blanka 21214  29 let 22.10.2012 08:25
[Jakub Smolík] Milý Jakube! Předem mého psaní vás chci srdečně pozdravit.12.10.jsem byla na vašem koncertě v Humpolci.Bylo to krásné,jako vždycky! Vidět vás na vlastní oči je něco nepopsatelného.Vaše písničky,texty a váš hlas,to je prostě balzám na duši,prostě"jediný lék na neduhy mý".Trpím totiž depresemi.vaše písně mi dávají sílu bojovat a jít dál.Víte,mám životní sen-sejít se s vámi a políbit vás.Nezlobte se,prosím,ale vždyt to přece není takový hřích,jen polibek,nic víc.Byl by to pro mě"ten největší dar,co mi kdy kdo dal".Bohužel nemám vlastní počítač,píšu vám z internetové knihovny.Prosím vás,z celého srdce,ozvěte se mi na číslo 73931069 a splnte mi můj sen.věřím,že by se zlepšil i můj zdravotní stav.Budu čekat,doufat a věřit.S uctou,věrná fanynka Blanka z Humpolce.

Pavel 78459  45 let 22.10.2012 05:19
[Bohuš Matuš] 603 475 716 manager Bohuše Pavel Malínsky

FranCesko 8856  67 let 21.10.2012 22:54
[Lucie Bílá] Vážená paní Lucie.S přáteli jsme se dnes dívali na pořad
"Československo má talent" a při vší úctě k tomu čeho jste dosáhla, jsme si všichni položili otázku,proč to děláte. O co jde? To Vaše WOWOWO.TO SE PROSTĚ NEDÁ POSLOUCHAT.Za svoji osobu mohu konstatovat,tento pořad už ne.

čssd 91696 21.10.2012 22:17
[Václav Klaus] Tak je to socan přece.

Maji 80959  48 let 21.10.2012 22:16
[Lucie Bílá] Dobrý večer Lucko, jste úžasná zpěvačka, ale ještě úžasnější ŽENA s krásným lidským srdcem.
V každé Vaší větě je znát, jak milujete lidi. nezávisle na tom na jaké úrovni oni jsou. mám pocit, že čím níže. tím víc lásky dokážete dát.
JSTE ÚŽASNÁ, NÁDHERNÁ ŽENA.SPÍŠ ANDĚL .gratuluji Vašim rodičům .o)
htp:|profil.lide.cz|DAMAvCERNEM|fotogalerie|? album=1galerie

Anonym 21710 21.10.2012 21:16
[Václav Klaus] Drsný vzkaz svým voličům nechal kandidát na Senátora Miroslav Vlček
Věřil jsem, že poté, co jsem se očistil z účelových obvinění, se budu moci do politiky vrátit. Nestalo se tak. A rozhodli jste o tom vy, voliči," plakal jako děcko, kterému ukradli hračku Vlček a začal na svého konkurenta házet špínu: "Rozhodovala kvalita kampaně, kdy vítěz chodil po hospodách a poražený poctivě jezdil po obcích? Udělal Brož pro Jesenicko a ŠExposlanec ČSD asi zapomněl, že jeho web čtou především jeho voliči. "Za senátora si Zdeňka Brože vybraly vaše hlasy. Máte, co jste chtěli. Byla to vaše volba. S jejími výsledky budete žít celých šest let vy," uzavřel svůj "děkovný" text Vlček.

Doktor 91696 21.10.2012 20:25
[Václav Klaus] A už jednou jsem tu psal abyste nejedli žádné uzeniny,ani ty dražší.

Doktor 91696 21.10.2012 20:10
[Václav Klaus] Tak jsem dostal takovou pěknou detektivnípovídku, tedy se o ní podělím.

No, a pak si kup maso u českého řezníka v domnění, že je lepší než v
marketech!

Tak mi to nedá a musí to ze mě ven. Není to tak dlouho, co jsem dělal
vjezdovou
bránu pro jednoho majitele velkofirmy na výrobu uzenin (nebudu jmenovat).

Ze začátku dost nepříjemný člověk, ale slovo dalo slovo - zjistilo se, že

si
taky hraje s modýlkama a vše se najednou otočilo a začal být sdílný.
Samozřejmě
jsme si postěžovali na situaci u nás atd.atd.

Pak z něj začaly padat věci, které jsem ještě nestrávil. Je dodavatelem
uzenin
do jednoho obchodního řetězce. Má smlouvu takovou, že obchodní řetězec si

sám
určí cenu za uzeninu. On musí dodržet pouze hmotnost výrobku - složení
nikoho
nezajímá. Jak sám řekl v roce 1990 se zrušily normy - takže to není
problém.
Rovnou mi řekl, že svoje uzeniny nejí a s velkým smíchem dodal, že by mi
to taky
doporučoval. Je to jenom velkej kšeft.

Doteď nic zvláštního a každý asi ví, že párky již nejsou párky a buřty už

nejsou
buřty a o mase si to může nechat jen zdát. Extra dílkem "chemiků" - tak
on
nazývá zaměstnance, kteří určují složení výrobků, je prý všem dobře známá

"název
obchodního řetězce" šunka. Celé je to vyrobeno ze šlemů, které zůstanou
na
kostech - to se tlakem vody odstraní, pod velkým tlakem opět slisuje, aby

to
vypadalo, že jsou to kusy masa, přidá se pár chemikálií aby se to
nerozpadlo a
pak se z toho dělá ta úžasná šunka za 80Kč, do které se navíc napumpuje
voda,aby
to bylo těžší a zavakuje se to (pak to dělá ten krásný sliz uvnitř).

Tohle jsem také tušil. Ovšem brada mi spadla, když jsem se dozvěděl, že

ve
smlouvě uvedeno vracení neprodaného masa na konci své životnosti, za
účelem
jiného využití. Maso se přebere, které ještě nesmrdí - z toho se dělá
nádherné
uzené(zavakuované se slizem). To které je již chycené se prožene
chemikáliemi a
dělají se z toho kořeněné masové směsi, nebo tzv. "pochoutky na gril".
Nikomu to
samozřejmě asi neuškodí, protože je to důkladně ošetřeno, ale mě je z
toho
na
b.ití.

Pokud takhle funguje všechno v této republice tak potěš pánbu. Když jsem
chodil
do školy - někdy v osmdesátých letech, většina lidí umírala na infarkty a

jiná
cévní onemocnění. Teď je to samá ra.ovina. A všichni se diví,že je tady
obrovský
výskyt rakovin zažívacího traktu - z čeho jinýho by to bylo než ze
ž.ádla.

Bohužel si to lidi dělají tak nějak sami, když si tyhle laciný s.ačky
kupujou -
je poptávka - je nabídka. Ale každej by si měl umět spočítat, že když
kilo
masa
stojí 150 kč - že kvalitní tepelně opracovaný výrobek nemůže stát
polovičku. A
tak dál lidi do sebe cpou ty podřadný potraviny a večer si řeknou to jsem

zase
ušetřil . a ušetřené peníze vyhodí za nehorázné úroky za různé půjčky

na
nesmysly .

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78690

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti