Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 5822 03.12. 07:58
[Andrej Babiš] Anonym 37249 03.12. 07:14 rnMarcelo nauč se pravopis. rnrnTo mne fakt rozesmálo. Nevzdělanec chce poučovat vzdělance. Papáááááá

Anonym 5822 03.12. 07:56
[Andrej Babiš] A proč to čteš, debííílku 46583. Pořád hltáš naše příspěvky, reaguješ, a potom napíšeš, že nic nečteš. Zajdi k psychiatrovi dědulko. rnApropo, píše se latrína :-)) tak zase zítra :-)) rnOpravdu se podařilo tě vytočit hned po ránu, přebal se. Pozor na cévku.

Anonym 46583  67 let 03.12. 07:48
[Andrej Babiš] Dutá hlava stará Burešová,nevyšlo ti Omen Nomen,tak machrujes s onomastikou.Ty jsi vzorek hlouposti nejvyššího stupně.Marena5822 už ráno otevřela latryny a ten hnus z Bakalovych fóru 24 z ní zase vypadává.Nema cenu to číst,ztráta času.Dnes to stihla,prý se podařilo.

Marcela 9466 03.12. 07:32
[Andrej Babiš] Bybiš chce jen krást( 07:14 ).

Anonym 5822 03.12. 07:22
[Andrej Babiš] Jde o investigativní portrét prezidenta Miloše Zemana. Autor v ní hledá odpověď na otázku, kdo stál za financováním jeho předvolební kampaně. Přináší nové informace a souvislosti o lidech z blízkého okolí prezidenta Zemana. Důkladně rozebírá také to, komu a proč se Miloš Zeman mstí. Rudý Zeman vykresluje politickou atmosféru doby, v níž žijeme. Jde v ní nejen o vliv a moc, ale i o peníze a geostrategické zájmy rozděleného světa. Rudý Zeman je opět příběhem novinářského pátrání, které jde do hloubky zásadních politických etap Miloše Zemana a jeho vztahů. A rozebírá také okolnosti mocenského paktu s oligarchou Andrejem Babišem. Rudý Zeman tak volně navazuje na knihu Boss Babiš, která vyšla v roce 2017 a která se hned poté stala bestsellerem.

Anonym 5822 03.12. 07:19
[Andrej Babiš] Mrkající stará opice dostává jednu ránu za druhou, a nemusíme ho hned fackovat, stačí verbálně. Ano, bude líp :-)) Papáááá

Anonym 5822 03.12. 07:18
[Andrej Babiš] Česká republika má nejostudnějšího premiéra v Evropě. Jinak ani stav Andreje Babiše popsat nejde. Je úředně ověřeným člověkem ve střetu zájmů. Tedy tím, který zneužívá svojí funkci, aby získal peníze ze státního rozpočtu a z rozpočtu Evropské unie. Nikdo jiný v jeho funkci si to v celé Evropě nedovolí. Jen Babišovi přijde normální rozhodovat o dotacích a současně tyto dotace pobírat.

Anonym 5822 03.12. 07:15
[Andrej Babiš] Opět se podařilo. Hezký den.

Anonym 37249 03.12. 07:14
[Andrej Babiš] Marcelo nauč se pravopis.

Anonym 37249 03.12. 07:14
[Andrej Babiš] Bybiš nechce čmoudy, toto je odezva. Kdo chce psa bít, hůl si najde.

Marcela 9466 03.12. 06:58
[Andrej Babiš] Stbureši tvé dluhy nás nezajímají.Neschovávej se za Česko babo. Bureš=baba (onomastika).

Marcela 9466 03.12. 06:52
[Andrej Babiš] Mezi lidmi roste zájem o knihu Rudý Zeman.Výborně,

Marcela 9466 03.12. 06:51
[Andrej Babiš] Petříček-Babiš zaplatí svoje dluhy ze svého.

Anonym 5822 03.12. 05:45
[Andrej Babiš] Co takhle čtvrtá defenestrace? To by nebylo marné.

Anonym 5822 03.12. 05:43
[Andrej Babiš] Hoďme už konečně Bureše a hradní šašky do koše!! rnApropo, Ovci nebere normální inteligentní člověk vážně, je to blleček tepláček, který se chce zviditelnit a má z toho teplý orgasmus.

Anonym 5822 03.12. 05:41
[Andrej Babiš] Komunikace Pražského hradu s veřejností se často smrskne na nadávky Jiřího Ovčáčka na sociálních sítích. Přestože nižší státní úředník není nikým volen, jsou jeho názory brány zbytečně vážně. Politolog Miloš Gregor v rozhovoru pro FORUM 24 vysvětluje, jak by se mělo k výlevům hradního mluvčího přistupovat, zda prezident Zeman účelově šíří dezinformace, nebo jaká témata by mohla ovládnout příští parlamentní i prezidentské volby.

Anonym 5822 03.12. 05:40
[Andrej Babiš] Zatímco normální člověk už by to vzdal, Andrej Babiš bude zřejmě bojovat do posledního občana České republiky. Je to jeho verze totální války.rnrnrnTahle válka se ale nevede v zájmu takzvaných našich lidí?, kterými se oligarcha rád zaklíná. Vede ji kvůli své moci, svým penězům a nejspíš také kvůli své svobodě, aby nemusel nastoupit k výkonu trestu. Nám všem po tom nic není, nic z toho nemáme, jen ztráty a ostudu.rnrnPruský vojenský teoretik Carl von Clausewitz používal v 19. století pojem absolutní válka? a soudil, že válka sama o sobě žádnou míru nezná, že jsou to jen politické a společenské okolnosti, které ji mohou mírnit. rnrnPojem totální války se pak používal v různých trochu odlišných významech, ale v zásadě jde o boj, který vyžaduje totální mobilizaci a totální metody (pohrdání mezinárodními dohodami, naprosté podrobení protivníka a dosažení jeho politické bezmocnosti).rnrnPolitika, nespoutaný byznys a válka jsou velmi podobné, v prvních dvou případech se většinou (byť ne vždycky) ovšem obejdou bez prolévání krve. rnrnBabiš také totálně mobilizuje a vtahuje do svých soukromých obchodních záležitostí, tím, že je v politice, všechny občany. Plošně je masíruje médii, která si kdysi opatřil a nad kterými dnes údajně nemá kontrolu. Kašle na mezinárodní souvislosti a pravidla. Takto se nechová jen ve věci svých podniků, ale také když jde třeba o další pokračování naší jaderné energetiky. Už vyhlásil, že stavět reaktory budeme, i kdybychom měli porušit normy Evropské unie. Domyslel vůbec, co takové výroky znamenají? Jak jsou absurdní, nebezpečné, samolibé a hloupé? Zbavit protivníky, v tomto případě opozici, moci, je něco, co by se mu také velmi líbilo. Kdysi se zasnil, že by rád zrušil Senát. To by ovšem musel Senát se svým zrušením nejspíš souhlasit, což asi tak snadno nepůjde. Když se mu ale povedlo, že státní zástupci se najednou chovají podivně a jednají v jeho prospěch, je pak i opozice v zemi, kde na výkon práva padají pochybnosti, v dost oslabené pozici. O jeho údajné bezúhonnosti rozhodují třeba úředníci v kraji, který vede jeho strana. Pokřivil demokratický proces tím, že silou svých peněz může druhé válcovat ve volební kampani a nakupuje si billboardy i lidi na ně. Prostě dokonalé.rnrnZatím totální války končily v bahně zákopů a porážkou, protože si toho i geniální stratégové nabrali občas moc a nakonec zjistili, že proti fyzikálním a společenským zákonům se dá sice bojovat, ale nedá se to vyhrát.rnrnPro samotného Babiše a samozřejmě pro všechny zúčastněné by bylo nejlepší, kdyby to vzdal. Ať se vrátí ke svému podnikání a pokusí se podnikat podle zákonů. Pokud to neumí, nebo pokud je posedlý strachem, ať popadne peníze a Moniku a prchne někam, kam na něho spravedlnost tak snadno nedosáhne. I tak nám tady zbude ještě pár oligarchů, kterým budeme muset pracně přistřihávat křidélka. Ti lidé nám nepřerůstají přes hlavu, oni nám přes ni už přerostli.. (zkráceno)... (zkráceno)

Anonym 5822 03.12. 05:39
[Andrej Babiš] Zatímco normální člověk už by to vzdal, Andrej Babiš bude zřejmě bojovat do posledního občana České republiky. Je to jeho verze totální války.rnrnrnTahle válka se ale nevede v zájmu takzvaných našich lidí?, kterými se oligarcha rád zaklíná. Vede ji kvůli své moci, svým penězům a nejspíš také kvůli své svobodě, aby nemusel nastoupit k výkonu trestu. Nám všem po tom nic není, nic z toho nemáme, jen ztráty a ostudu.rnrnPruský vojenský teoretik Carl von Clausewitz používal v 19. století pojem absolutní válka? a soudil, že válka sama o sobě žádnou míru nezná, že jsou to jen politické a společenské okolnosti, které ji mohou mírnit. rnrnPojem totální války se pak používal v různých trochu odlišných významech, ale v zásadě jde o boj, který vyžaduje totální mobilizaci a totální metody (pohrdání mezinárodními dohodami, naprosté podrobení protivníka a dosažení jeho politické bezmocnosti).rnrnPolitika, nespoutaný byznys a válka jsou velmi podobné, v prvních dvou případech se většinou (byť ne vždycky) ovšem obejdou bez prolévání krve. rnrnBabiš také totálně mobilizuje a vtahuje do svých soukromých obchodních záležitostí, tím, že je v politice, všechny občany. Plošně je masíruje médii, která si kdysi opatřil a nad kterými dnes údajně nemá kontrolu. Kašle na mezinárodní souvislosti a pravidla. Takto se nechová jen ve věci svých podniků, ale také když jde třeba o další pokračování naší jaderné energetiky. Už vyhlásil, že stavět reaktory budeme, i kdybychom měli porušit normy Evropské unie. Domyslel vůbec, co takové výroky znamenají? Jak jsou absurdní, nebezpečné, samolibé a hloupé? Zbavit protivníky, v tomto případě opozici, moci, je něco, co by se mu také velmi líbilo. Kdysi se zasnil, že by rád zrušil Senát. To by ovšem musel Senát se svým zrušením nejspíš souhlasit, což asi tak snadno nepůjde. Když se mu ale povedlo, že státní zástupci se najednou chovají podivně a jednají v jeho prospěch, je pak i opozice v zemi, kde na výkon práva padají pochybnosti, v dost oslabené pozici. O jeho údajné bezúhonnosti rozhodují třeba úředníci v kraji, který vede jeho strana. Pokřivil demokratický proces tím, že silou svých peněz může druhé válcovat ve volební kampani a nakupuje si billboardy i lidi na ně. Prostě dokonalé.rnrnZatím totální války končily v bahně zákopů a porážkou, protože si toho i geniální stratégové nabrali občas moc a nakonec zjistili, že proti fyzikálním a společenským zákonům se dá sice bojovat, ale nedá se to vyhrát.rnrnPro samotného Babiše a samozřejmě pro všechny zúčastněné by bylo nejlepší, kdyby to vzdal. Ať se vrátí ke svému podnikání a pokusí se podnikat podle zákonů. Pokud to neumí, nebo pokud je posedlý strachem, ať popadne peníze a Moniku a prchne někam, kam na něho spravedlnost tak snadno nedosáhne. I tak nám tady zbude ještě pár oligarchů, kterým budeme muset pracně přistřihávat křidélka. Ti lidé nám nepřerůstají přes hlavu, oni nám přes ni už přerostli.. (zkráceno).. (zkráceno)... (zkráceno)

Anonym 5822 03.12. 05:38
[Andrej Babiš] Zatímco normální člověk už by to vzdal, Andrej Babiš bude zřejmě bojovat do posledního občana České republiky. Je to jeho verze totální války.rnrnrnTahle válka se ale nevede v zájmu takzvaných našich lidí?, kterými se oligarcha rád zaklíná. Vede ji kvůli své moci, svým penězům a nejspíš také kvůli své svobodě, aby nemusel nastoupit k výkonu trestu. Nám všem po tom nic není, nic z toho nemáme, jen ztráty a ostudu.rnrnPruský vojenský teoretik Carl von Clausewitz používal v 19. století pojem absolutní válka? a soudil, že válka sama o sobě žádnou míru nezná, že jsou to jen politické a společenské okolnosti, které ji mohou mírnit. rnrnPojem totální války se pak používal v různých trochu odlišných významech, ale v zásadě jde o boj, který vyžaduje totální mobilizaci a totální metody (pohrdání mezinárodními dohodami, naprosté podrobení protivníka a dosažení jeho politické bezmocnosti).rnrnPolitika, nespoutaný byznys a válka jsou velmi podobné, v prvních dvou případech se většinou (byť ne vždycky) ovšem obejdou bez prolévání krve. rnrnBabiš také totálně mobilizuje a vtahuje do svých soukromých obchodních záležitostí, tím, že je v politice, všechny občany. Plošně je masíruje médii, která si kdysi opatřil a nad kterými dnes údajně nemá kontrolu. Kašle na mezinárodní souvislosti a pravidla. Takto se nechová jen ve věci svých podniků, ale také když jde třeba o další pokračování naší jaderné energetiky. Už vyhlásil, že stavět reaktory budeme, i kdybychom měli porušit normy Evropské unie. Domyslel vůbec, co takové výroky znamenají? Jak jsou absurdní, nebezpečné, samolibé a hloupé? Zbavit protivníky, v tomto případě opozici, moci, je něco, co by se mu také velmi líbilo. Kdysi se zasnil, že by rád zrušil Senát. To by ovšem musel Senát se svým zrušením nejspíš souhlasit, což asi tak snadno nepůjde. Když se mu ale povedlo, že státní zástupci se najednou chovají podivně a jednají v jeho prospěch, je pak i opozice v zemi, kde na výkon práva padají pochybnosti, v dost oslabené pozici. O jeho údajné bezúhonnosti rozhodují třeba úředníci v kraji, který vede jeho strana. Pokřivil demokratický proces tím, že silou svých peněz může druhé válcovat ve volební kampani a nakupuje si billboardy i lidi na ně. Prostě dokonalé.rnrnZatím totální války končily v bahně zákopů a porážkou, protože si toho i geniální stratégové nabrali občas moc a nakonec zjistili, že proti fyzikálním a společenským zákonům se dá sice bojovat, ale nedá se to vyhrát.rnrnPro samotného Babiše a samozřejmě pro všechny zúčastněné by bylo nejlepší, kdyby to vzdal. Ať se vrátí ke svému podnikání a pokusí se podnikat podle zákonů. Pokud to neumí, nebo pokud je posedlý strachem, ať popadne peníze a Moniku a prchne někam, kam na něho spravedlnost tak snadno nedosáhne. I tak nám tady zbude ještě pár oligarchů, kterým budeme muset pracně přistřihávat křidélka. Ti lidé nám nepřerůstají přes hlavu, oni nám přes ni už přerostli.... (zkráceno)

Mašín 81182 03.12. 01:09
[Andrej Babiš] nejvic me bavi, jak se udatne stbak tedka schovava za ceskou republiku a jak steka, ze ceska republika se seznami, ceska republika se vyjadri, ceska republika odmitne ..rnrnja mam za to, ze ceska republika uz odpovedela v predstihu, kdyz prislo cvrt milionu lidi (nejvice v moderni historii) na letnou vyjadrit nazor na tohodle stbackyho ksindla ..

Mašín 81182 03.12. 01:08
[Andrej Babiš] Česko přijde o půl miliardy na dotacích? To jako vážně? Snad pan slovák o něj přijde, ne? rnPan slovák vše vrátí do koruny, pokud Česká republika bude něco vracet a pan slovák pokud nebude chtít peníze vrátit, tak paní Schillerová na něj zaklekne a Agrofert se seznámí s exekutorem. Tak jako v případě každého kdo státu něco dluží.rnNebo nám pan slovák chce vnutit názor, že \"štát som ja a šilerka poslůchá len mňa\"?

Mašín 81182 03.12. 00:10
[Andrej Babiš] I podle ekonoma Komerční banky Františka Táborského na příjmové straně rozpočtu pokračuje trend posledních měsíců, kdy všechny hlavní daňové položky postupně prohlubují svůj deficit vůči plánovanému výběru. Celkově tak vidíme nižší daňové příjmy, ale i nižší výdaje, než s čím počítá plán státního rozpočtu. O výsledku hospodaření v tomto roce tak rozhodnou investice v závěru roku, které pravděpodobně zopakují loňský skok na poslední chvíli. Celkově tak očekáváme, že letošní státní rozpočet skončí v lehce nižším deficitu, než s jakým počítal plán MF, tedy 40 miliard korun,? uvedl.

Mašín 81182 03.12. 00:09
[Andrej Babiš] Listopadové plnění státní kasy nedopadlo právě příznivě. Jde o nejhorší výsledek od roku 2014 a poměrně dramatické meziměsíční zvýšení schodku,? uvedl analytik Raiffeisenbank Vít Hradil. Upozornil, že v rámci rozpočtu významně zaostává výběr daní. Konkrétně zde proporčně k 11 měsícům roku schází více než 36 miliard korun, přičemž největší výpadek nastal u daní z příjmů právnických osob, kde chybí zhruba 15 miliard korun. Aktuální míra (ne)plnění plánovaných příjmů prakticky nemá v posledních letech českého hospodaření obdoby,? dodal.

Mašín 81182 03.12. 00:07
[Andrej Babiš] ANO už je líp: Schodek státního rozpočtu ke konci listopadu stoupl na 38,6 miliardy korun z říjnových 19,6 miliardy korun. Loni v listopadu skončilo hospodaření státu ve schodku 21,6 miliardy korun. V tiskové zprávě o tom dnes informovalo Ministerstvo financí. Listopadový schodek rozpočtu je nejvyšší od roku 2014. Pro letošní rok je rozpočet schválen se schodkem 40 miliard korun.

Anonym 46583  67 let 02.12. 20:49
[Andrej Babiš] Marcelo,ty jsi ve střetu s rozumem.

Marcela 9466 02.12. 20:42
[Andrej Babiš] Babiš je ve střetu zájmu.

Edik 78323 02.12. 20:17
[Andrej Babiš] StbBurešová mám opravdu starost o tvé zdraví,nechceš se nastěhovat do bu?ky k Mašínovi,,jste na to zdravotně stejně??

Anonym 86830 02.12. 20:12
[Andrej Babiš] Marcela neví, co je to běžný účet, zrovna tak jako neví, co je to přeposlaný mail. Co se v mládí nenaučila, ve stáří už nenašla. Ona rozumí jen heslům z dob socialismu a v hlavě má maximálně povinnou četbu z dob padesátek. Marcelo, nejmenuješ se Marcela Opožděná? Že by to byl příznačný nomen omen.

Anonym 46583  67 let 02.12. 20:07
[Andrej Babiš] Bakaluv Respekt nahradil Dikobraz.To jen pohlupava Marcela věří všemu co píše novinářská žumpa.

Edik 78323 02.12. 20:03
[Andrej Babiš] Andy jim to natřel nic absolutně nic se nebude vracet,ddeebbilblok šíli a to je tak všechno,opět vítězství..Pěkný večer,Burešová máš uż doma bubáka výzva? Zatím mlčíš trosko..

Anonym 46583  67 let 02.12. 20:01
[Andrej Babiš] To co přišlo je jen zpráva auditorů,ČR má šedesát dnů na vyjádření a pak se tím bude zabývat komise EU.Ty poplašné kydy jsou o ničem.

Anonym 46583  67 let 02.12. 19:51
[Andrej Babiš] Dutá hlava Marcela zase pobavila,chudera ani neví co je to přeposlat e-mail.Tak to mě rozesmála,není ona placená jako šašek k pobavení?

Edik 78323 02.12. 19:40
[Andrej Babiš] Stb Burešová ty neodneseš nic,blbost se odnést nedá trosko.Výzva,máš už opičáka domá,\"flustrovana\" ohlodaná kosti? Odpovíš nebo jsi srabotka? rnŠafrová 9466 přišel ti už pošták??

Edik 78323 02.12. 19:40
[Andrej Babiš] Stb Burešová ty neodneseš nic,blbost se odnést nedá trosko.Výzva,máš už opičáka domá,\"flustrovana\" ohlodaná kosti? Odpovíš nebo jsi srabotka? rnŠafrová 9466 přišel ti už pošták??

Edik 78323 02.12. 19:39
[Andrej Babiš] Stb Burešová ty neodneseš nic,blbost se odnést nedá trosko.Výzva,máš už opičáka domá,\"flustrovana\" ohlodaná kosti? Odpovíš nebo jsi srabotka? rnŠafrová 9466 přišel ti už pošták??

Edik 78323 02.12. 19:38
[Andrej Babiš] Stb Burešová ty neodneseš nic,blbost se odnést nedá trosko.Výzva,máš už opičáka domá,\"flustrovana\" ohlodaná kosti? Odpovíš nebo jsi srabotka? rnŠafrová 9466 přišel ti už pošták??

Edik 78323 02.12. 19:37
[Andrej Babiš] Stb Burešová ty neodneseš nic,blbost se odnést nedá trosko.Výzva,máš už opičáka domá,\"flustrovana\" ohlodaná kosti? Odpovíš nebo jsi srabotka?

Anonym 86830 02.12. 19:25
[Andrej Babiš] ARCHIVNÍ ROZHOVOR ZEMANA S HAVLEM. ŠKODA, ŽE SE NEDÁ POSLAT MAIL I SEM!! rnDělají z nás bllbce, ale archivy nelžou, na rozdíl od nich! Video, kde je vidět, jak jedná Zeman s Havlem. To je bomba. Zeman je a bude ten správný chlap na Hradě. Havel? Udělej si úsudek sám. Koukněte na to. To byla osobnost, která nás vyvedla z područí diktatury.. K pláči. Ona vlastně celá ta sametová šaškárna nebyla nic jiného než jenom špatné divadelní představení. A někteří kašpárci se z toho dodnes nevyléčili. rnTak tohle je názorná ukázka slabého politika, jakým bezesporu Havel byl. Jen poslušná loutka bez vlastní vize, nerozhodný ubožák. Drahoš by byl stejný bez ohledu na to, zda má akad. tituly vpředu a vzadu. Už tenkrát byl Zeman třída chlap a je takový pořád. Havel je před ním jen směšný kašpar s povahou slouhy, nerozhodného státníka.. rnNa tom je vidět, jak média a politici udělají světového státníka z kohokoliv. Potřebují prostě slabocha, aby mohli dělat co chtějí s jeho tichým souhlasem. Podívej na to a udělej si raději názor sám.

Marcela 9466 02.12. 19:17
[Andrej Babiš] ČSSD končí díky kolaboraci s stburešm.

Marcela 9466 02.12. 19:10
[Andrej Babiš] Stbureši budeš se bít do posledního dechu.Odnesou to všichni.Pouze ti,kteří tě nevolili ne.Budou mít čisté svědomí.

Anonym 37249 02.12. 18:19
[Andrej Babiš] Marcelo, již jsi se s Mašínem odkopaly, nevíš co je účet, jsi mentálně zaostalá.

Anonym 86830 02.12. 17:43
[Andrej Babiš] Marcelo, nehraj si na psychologii, když jsi hloupá jak necky.

Anonym 86830 02.12. 17:43
[Andrej Babiš] Ty hloupá lopato, dopisuj si se sobě rovnými (pokud tady někdo takový vůbec je). Samozřejmě jsi opět nepochopila návaznost na 249, blbko.

Marcela 9466 02.12. 17:32
[Andrej Babiš] Stbureši budeš se bít do posledního dechu.Odnesou to všichni.Pouze ti,kteří tě nevolili ne.Budou mít čisté svědomí.

Marcela 9466 02.12. 17:29
[Andrej Babiš] Teď se ukáže,jak drží Petříček slovo.Nakradené dotace by měl zaplatit stbureš.

Marcela 9466 02.12. 17:25
[Andrej Babiš] 86830 upozorňuje na vlastní příspěvky?? L O L .

Marcela 9466 02.12. 17:23
[Andrej Babiš] Jak se můžeš stbureši bránit tím,že Česko názor Bruselu nezajíma?? Další demonstrace proti tobě se bude jistě konat.

Marcela 9466 02.12. 17:20
[Andrej Babiš] Stbureši budeš se bít do posledního dechu.Odnesou to všichni.Pouze ti,kteří tě nevolili ne.Budou mít čisté svědomí.

Anonym 86830 02.12. 16:36
[Andrej Babiš] Viz níže (14.35 až 14.38) - bylo z přeposlaného mailu, který koluje mezi lidmi. Podle množství adres velmi vehementně.

Anonym 37249 02.12. 15:21
[Andrej Babiš] Čt nesleduji, jen platím. Zprávy jsou neobjektivní. Naštěstí tu je internet, facebok.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74950

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti