Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 03.03. 10:18
[Miloš Zeman] Co se týče politických stran, jsem doopravdy znechucena, v jakém státě žiji. Ti, kteří dříve škodili a chtěli EET uzákonit, tak teď mluví o tom, že je to nesmysl, že se tím ničeho nedosáhne a že se utahuje smyčka malým podnikatelům. Chce se mi kolikrát zvracet z toho, co slyším v médiích.
Nevidím žádnou stranu, která by chtěla podpořit malé podnikání, ale budu si muset někoho vybrat, protože nechci nevolit. I když jsem přestala podnikat a ve svých 52 letech si musím shánět práci. Což vůbec není nic snadného v mém věku a s částečným invalidním důchodem. Musím nějak dožít.
Řeknu vám jedno. Kdybych byla mladá, koukám z této země odejít a žít jinde. Mám syna, kterému je 15 let a vtloukám mu do hlavy, že v Česku mu pšenka nepokvete. A tak ho pomalu, ale jistě připravuji a nabádám k tomu, že by měl jít pracovat do zahraničí. Je to pro mne dost těžké, protože máme velmi blízký vztah. Ale jako máma se snažím pro své děti udělat nejvíce, co jde.

Anonym 90186 03.03. 10:16
[Miloš Zeman] Musím říci, že jsem, já hloupá, Andreje Babiše volila a očekávala jsem od něj podporu malých podnikatelů, a ne žraloka, který kolem sebe vše požírá. Netvrdím, že všichni danili všechno, co měli, ale danili a snažili se. Teď buď skončili, nebo budou hledat skulinky a šidit více.
A co se týče pana Babiše, tak si myslím, že přísloví potrefená husa se vždy ozve na něj platí sakra hodně. Jeho minulost, aféry atd. hovoří samy za sebe. Nejlepší je volat chyťte zloděje a sám si plnit kapsy.

Anonym 90186 03.03. 10:16
[Miloš Zeman] EET v žádném případě nenarovná podnikatelské prostředí a daně. Vždyť spoustu malých živnostníků, kteří poctivě platili i z toho mála, co měli, ukončilo svoji činnost. Já například vím asi o deseti v mém okolí. V Chorvatsku tuto šikanu také zavedli a jak to dopadlo? Odvody se nezvýšily a stát nepřímo navádí lidi, aby podváděli. A tak to bude určitě i tady. Češi jsou národ hloubavý a věřím, že kdo bude chtít, cestičku si najde. A já jim fandím.

Anonym 90186 03.03. 10:15
[Miloš Zeman] Zdá se vám, že stát se snaží drobným živnostníkům házet klacky pod nohy? Kde konkrétně tyto snahy pozorujete?
Co se týče této otázky, myslím si, že stát určitě malým živnostníkům nepomáhá. Vidím to tak, že zde vládne zbytečná byrokracie, např. po roce 1989, jsem si byla schopna daňové přiznání vyplnit sama. Teď? Kdybych neměla účetní, kterou musím platit (a to jsem nebyla plátce DPH), nevím, jak by vše dopadlo.

Anonym 90186 03.03. 10:14
[Miloš Zeman] Měla jsem dětský bazar (ne malý 240 m2), kde jsem prodávala věci nové, použité a zboží do komise. Už jen tento sortiment si vyžadoval pokladnu, jejíž funkce by byly ne základní, ale velmi rozšířené.
Jak jsem se informovala, pokladna by mne vyšla na více než 30 tisíc Kč a další měsíční poplatky za přenos a také za papírové kotoučky (což není malý náklad, jak jsem se dozvěděla od známých, kteří byli v 1. vlně a mají restaurace). Další věcí je, že jsem měla prodavačku a ta by odesílala tržby v mé nepřítomnosti. Zažila jsem již spoustu telefonátů, kdy jsem ohledně kasy musela navigovat, co a jak, kde zmáčknout, aby výsledek na účtence byl v pořádku. Při představě, že mne toto čeká znova v horším podání, kdy ručím za to, že platba je zaúčtována dobře a budu muset dělat hlídacího psa, tak to už bylo nad mé síly.
Nemohu tvrdit, že EET byla jediným důvodem, ale tou poslední kapkou ano. Vysoké nájmy v Kladně, protože jsme blízko Prahy, odvody za zaměstnance, stále se zdražující benzin a mnohé další.

Anonym 90186 03.03. 10:13
[Miloš Zeman] Dne 27. 2. 2017 jsem ukončila své podnikání jako OSVČ, cca po 25 letech. Musela jsem skončit, protože zavedení EET pokladen byla poslední kapka, která bohužel nejen naplnila pohár. Ale ten přetekl.
Pan Babiš tvrdil, že pořídit si EET pokladnu není finančně náročné a ani její provoz živnostníky nezatíží. Dovolím si tvrdit, že tato skutečnost se nezakládá na pravdě.

Anonym 90186 03.03. 10:13
[Miloš Zeman] Majitelka kladenského bazaru s dětským oblečením Iva Konopová se po 25 letech musela rozloučit se svou živností. Poslední kapkou pro ni byla druhá vlna EET, která na ni dopadla v první březnový den. Jak bývalá živnostnice prozradila, přestože byla voličkou Andreje Babiše, je hrubě zklamána jeho chováním, které je pro ni nepřijatelné. Zároveň zdůraznila, že kvůli elektronické evidenci tržeb bude muset se svých 52 letech hledat práci a to se může stát nesplnitelným úkolem.

Anonym 90186 03.03. 10:11
[Miloš Zeman] Ministr financí Andrej Babiš (ANO) a autor zákona o evidenci tržeb (EET) v polovině ledna na tiskové konferenci slavnostně prohlašoval, že díky EET se vybralo v prosinci o sto procent víc, než ve stejném měsíci v předchozím roce. Nyní se ukazuje, že pro svá tvrzení nemá žádná tvrdá data. Informace, ze kterých vznikla prezentace o dvojnásobném nárůstu, podle resortu neexistují. Prý padla na operativní poradě, ze které není žádný záznam.

Anonym 90186 03.03. 10:08
[Miloš Zeman] Pro 94158
Každé navýšení byrokracie vede k tomu, že se zvedá ekonomická činnost prováděná pokoutně. EET není nic jiného než nárůst byrokracie. Svědčí o tom i nábory úředníků po desetitísících. Řada živnostníků už nebude živnostnit, ale začne melouchařit, tak jak to bylo před 89. Stát přijde o příjmy. Bohužel to co teď provádí ten arcilotr Babiš se na číslech projeví s několikaletým zpožděním. Pokud by chtěl Babiš opravdu snížit šedou ekonomiku, tak měl vyházet 75% úředníků, snížit daně, pak by ani nemělo smysl nějak obcházet stát. Ovšem Babišovy vůbec nejde o snížení šedé ekonomiky, ale o to, aby ty jeho závadné produkty, které v testech pravidelně vyhrávají cenu šmejdská potravina, byly v marketech umisťovány v horních patrech regálů našich marketů. Proto potřebuje zlikvidovat maximum živnostníků, protože ty mu v těch policích překážejí.

Anonym 17847 03.03. 09:35
[Miloš Zeman] Bez včasného zprovoznění katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.

Kačí 37212  35 let 02.03. 22:42
[Jan Bendig] Ahoj líbí se my tvoje písničky chtela bych se s tebou moje přítelkyne vyfotogrovat

Kj 10917 02.03. 21:23
[Miloš Zeman] Pro94158.
Nekrást je pouze Babišův trapný slogan, který od největšího zloděje v dějinách ČR skutečně sedí.
Sám ukradl co mohl, okradl své společníky, okradl stát na daních z dluhopisů a ještě krade formou dotací na svoji řepku, kterou již nikdo nechce, tak si nechal odhlasovat zákon o bionaftě. Která samozřejmě s bio nemá nic společného neboť exhalace při jejím spalování převyšují ty, které jsou z čisté nafty.

Kj 10917 02.03. 21:15
[Andrej Babiš] Tak po nové vlně EET se v tisku nic neobjevuje. Žádné ódy na super system. Asi to nebude tak horké. A zřejmě se něco podělalo.

Anonym 94158 02.03. 20:58
[Miloš Zeman] Milý 90186 hospodářský růst je NEKRÁST. Netvrdím, že se tak již neděje. Je to ve výrazně menší míře. Asi bych panu Kalouskovi poradil se na pár let netlačit do médií a pak se vrátit jako pan Čunek.

Natka 90152  12 let 02.03. 16:48
[Rychard Krajčo] Máš fakt talent

Anonym 17847 02.03. 15:55
[Andrej Babiš] Pro Ruda z Moravy.Až se po revoluci zprovozní katovské mučírny tak bude pravděpodobně katovským mistrům jedno zda mají pod rukou pravičáka,nebo lumpa z ČSSD ,lidovce ,či z hnutí ANO,vše bude katovský mistr brát za stejný politický dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu národa Čechů.

FrantišekŽák 88064  75 let 02.03. 15:52
[Miroslav Donutil] Dobrý den, pane Donutile, možná Vás bude zajímat tato informace.ve IV díle Archiv český, čili starépísemné památky české i moravské, sebrané z archívů domácích a cizích. Na straně 378 se vyskytují: Mikuláš Widlák z Kunieho. Petr Widlák z Newozie. Jde o zápisy Pražské, Zdravím Žákovec

Anonym 88243 02.03. 13:15
[Miloš Zeman] Jsem překvapen co je Sobotka za ha.zla.

Anonym 90186 02.03. 12:43
[Miloš Zeman] Jak Kalousek s oblibou říká: Hospodářský růst se této vládě přihodil, ona za něj nemůže. A toto je právě nesmírně důležité, aby voliči věděli. Tato vláda nemá nejmenší zásluhu na tom, že se nám daří. Ona vlastně naše životy příliš neovlivňuje, ačkoli se snaží. A díky Bohu to tak snad bude i nadále. Stát by neměl mít na život člověka příliš velký vliv a měl by se ho snažit obtěžovat co nejméně.
V jednom ale musím dát AB za pravdu, a to ohledně jeho kamaráda Sobotky. Ten je v infografice na vysoké příčce oprávněně. Dokonce bych ho zařadil na první místo. Sobotka byl ministrem taktéž v době konjunktury, ale přesto dokázal se státním rozpočtem zatřást takovým způsobem, že i oslíka by z třepání rozbolela prcka.

Anonym 90186 02.03. 12:42
[Miloš Zeman] Proti Kalouskovi bohužel hodně hrála právě cyklická složka, která způsobovala českému rozpočtu velký deficit. Kalousek se alespoň snažil vylepšit strukturální složku snížením platů státních zaměstnanců, zvýšením DPH apod., ale cyklická složka byla natolik silná, že rozpočet skončil ve výrazném mínusu.
Andrej Babiš naproti tomu má nesmírný cyklický přebytek a strukturální složku naopak za velkého přispění hlavního koaličního partnera o.ebává zbytečnými výdaji. Vláda a potažmo ministr financí má tak za svého působení vliv jen na strukturální složku státního rozpočtu, a tudíž by se nejlepší ministr financí měl vyhodnocovat na základě tohoto kritéria. A to s klidným svědomím můžu tvrdit, že strukturální složka byla na tom za Kalouskova působení mnohem lépe než za Babišova.

Anonym 90186 02.03. 12:41
[Miloš Zeman] Strukturální složka státního rozpočtu je ta, kterou vláda má ve své moci ovlivnit. Jedná se například o dotace pro Agrofert, navyšování počtu státních zaměstnanců nevytvářející žádné hodnoty a jiné.
Cyklická složka státního rozpočtu naopak souvisí s cyklickým vývojem ekonomiky. Když klesne německé hospodářství, podepíše se to nutně i na růstu ČR, takže je vybráno méně daní a řada zaměstnanců je propuštěna. A s tím nikdo, ani Babiš nic nezmůže.

Anonym 90186 02.03. 11:39
[Miloš Zeman] Že nesedí Babišovi příjmy celkem chápu.
Co ale nechápu je, že nesedí Babiš.
Sorry jako.

Anonym 90186 02.03. 11:27
[Miloš Zeman] Putin přiznal, že boj proti dopingu v Rusku nefungoval

Anonym 17847 02.03. 09:47
[Andrej Babiš] To,že nás Západ zahrnuje nekvalitními potravinami ukazuje,že to chce krutou revoluci a co se po komunistech prolhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 17847 02.03. 09:35
[Miloš Zeman] Při tomto tempu zbídačování Česka přijde brzo na program dne jak nechat co nejrychleji důchodce vychcípat hladem,protože na další debužírování důchodců nadluh nebudou peníze a mladá generace se na jejich další debužírování dlužit nebude.

Anonym 17847 02.03. 09:33
[Miloš Zeman] Už zde vládnoucí lumpové začínají prodávat i nemocnice,proto to chce krutou revoluci vedenou levicovou mladou generací a vše co se po komunistech prolhalo k moci co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 90186 02.03. 02:57
[Miloš Zeman] Všechny stížnosti na technické problémy, rozporování přínosu EET k výběru daní či k "narovnání" podnikatelského prostředí jsou naprosto mimo mísu. Hlavním účelem EET je být nástrojem třídního boje, stejně jako byly nesplnitelné dodávky, předepsané sedlákům v padesátých letech, když byli stejnými bolševiky "přemlouváni" ke vstupu do JZD. Tento svůj hlavní účel plní EET dokonale a přijdou další rány, nebojte se. Bolševik se na půl cestě nezastaví. Otevřte si dějepis na stránkách k podzimu 1947, ať víte, co přijde příště.

Ovar 85845 01.03. 22:10
[Miloš Zeman] Dědkové a bábo, chcete si zalízat?

Lidka 89118  69 let 01.03. 16:42
[Miroslav Kalousek] Zajimalo by mne zda ti hrdinove co zde pisi ty nenavistne bludy,by měli odvahu to napsat Buresovi.Uz je vidim hrdiny.Drzime palce,jste jediny který dokaze Burese vytocit.On totiž nesnasi pravdu.

RudaZMoravy 88597  57 let 01.03. 15:42
[Andrej Babiš] Politika je hnus,navíc s těmi oranžovými darmožrouty co jen rozdávají a plýtvají našimi daněmi pro blaho flákačů a příživníků nikdo jiný nezatočí.
Doufám,že ANO zvítězí drtivě ve sněmovních volbách a paraziti půjdou od válu.
Bohuslav měl být za OKD dávno za katrem a to jej chce opět z našich pěněz dotovat.Babiš si mohl žít svůj miliardářský život a mít nás všechny na háku ale měl odvahu něco s tím hnojem tady udělat. Jsme v česku přece.Remcá se jen u škopku a závidí se kde se dá.Ať jdou poctivě všichni k volbám,pokud něco chtějí změnit a uvidí se. Minimálně padesát procent lidí má stejný názor na zkorumpovanou politiku jako on.Socani a všichni ostatní politici,co tam sedí desítky let a jen planě žvaní by to tady zrychtovali jak prase branku.

Kj 10917 28.02. 23:22
[Miloš Zeman] Jak se kořalečník k moci prolhal.
Miloš Zeman v televizní debatě na Prima Family Karlu Schwarzenbergovi tvrdil, že privatizační proces kolem Mostecké uhelné společnosti měla na svědomí jen vláda Josefa Tošovského. To ale není pravda, usnesení vlády ze dne 28. července 199 č. 819 usvědčuje Zemana ze lži.
V té době byl Miloš Zeman (tehdy jako šéf ČSSD) českým premiérem, jímž se stal v roce 1998. Kromě Zemana je pod dokumentem uveden také Vladimír Špidla (tehdejší první místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí), jenž Zemana vystřídal v roce 2001 v čele strany a o rok později stanul i on v čele české vlády.

Kj 10917 28.02. 20:43
[Andrej Babiš] S těmi zákony je to hrůzostrašné. V naší skvělé vlasti již platí tolik paskvilů vyplozených senilním parlamentem, že už jim nerozumí ani ti, co se jimi živí. Takže obyčejný občan je totálně mimo. Vlastně dodržovat zákon v současném marasmu ani nejde.
A to právě nahrává těm udavačům, špiclům, práskačům, placeným informátorům a agentům provokatérům.
Babiš z národa vytvořil hordu udavačů a závistivců. Zahrát na nejnižší pudy se mu docela daří. Buhužel čecháček je k tomu vždy nakloněn.
Stačí když si přečtete jaké metody používají Zaměstnanci finančních úřadů. Skryté kamery, anonymní telefonáty a provokatéry. Prostě hořší bolševika. Babiš jen vytasil své zkušenosti agenta StB.

Anonym 17847 28.02. 18:16
[Miloš Zeman] Zde vládnoucí lumpové vůbec nechápou,že by se místo dalšího dlužení měly nasekané astronomické dluhy splácet.Vládne mím banda lumpů a trotlů zralá na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně za vlastizradu.

Anonym 17847 28.02. 17:51
[Miloš Zeman] Ukazuje se,že odtažení Česka od surovinově bohatého Ruska s jeho rozsáhlými trhy byl vlastizrádný zločin proti národa Čechů.Pokud národ včas nevybije vše co se po komunistech prolhalo k moci,tak brzo Češi na planetě Zemi končí převálcováni Němci a Židy.To,že už podle zahraničních bank jsme už rozvojovou zemí,mluví za vše.Je třeba,aby se mladá generace,ve svém zájmu zvedla ke kruté revoluci a včas začala dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.To se bez zprovoznění dostatečného množství dobře fungujících katovských mučíren neobejde.

Erika 19431  29 let 28.02. 12:29
[Andrej Babiš] Zastaví už někdo konečně toho arogantního zmetka? Nebo mu snad dovolíme,aby nemusel ctít naše zákony? Jak je možné že s tím nic nedělá vláda?

Anonym 90186 28.02. 09:54
[Miloš Zeman] Islámské bankovnictví roste na významu, a s tím se mění i jeho tvář. I když zatím velice pomalu. Začátkem února se objevily zprávy, že muslimské banky v Pákistánu usilují o vznik platformy pro obchod s komoditami. Bankovnictví splňující zásady Koránu bude navíc součástí bankovního sektoru i v Rusku, Indii nebo Kyrgyzstánu.

EvaZahradni 7736  42 let 27.02. 20:48
[Bára Štěpánová] Děkuji BARO za podporu

Kj 37630 27.02. 20:05
[Andrej Babiš] Nemusíte mít obavy Vážený pane. Naštěstí se o sebe dokáží postarat sám a nepotřebují k tomu aby mě někdo živil. Od státu nic nechci a nikdy jsem nechtěl. Ale určitě nechci živit bandu darmošlapů a toho Stébáka Bureše, který je vede ahrabe miliardové dotace na které všichni musíme dělat

JiříC 89226  62 let 27.02. 18:10
[Andrej Babiš] Pane Babiši, děláte to správně, vydržte a budete mít hlas všech normálních lidí co přijdou k volbám.
Jak tak koukám na tu diskusi, přispěvatel "Kj.." je asi nezaměstnaný, nebo jen někým placený..

MiroslavValt 21789  47 let 27.02. 17:48
[Andrej Babiš] já makám celý život a na sociálce mi nic nedají , kurrva je to normální boss babiš??
víte moc bych Vám přál potkat se s lidmi , kterým sypete a kterým nedáte nic , proč člověk který poctivě maká celý život , dostane 800,- a cigán 20,00 , 30,00 ,85,00?? , je to jen proto , že Vás volí asi lepší voliče nemáte? pane Babiš?? a ještě navíc se moje babička , která pochází ze slovenska jmenovala babišová , není to paradox?

Anonym 17847 27.02. 17:36
[Miloš Zeman] Než dovolit další rozprodej státního majetku cizákům,nebo další zadlužování země, to je rozumnější nechat důchodce co lumpy od údajné revoluce volili vychcípat hladem.

MiroslavValt 21789  47 let 27.02. 17:35
[Andrej Babiš] a proč teda všude v dělnických profesích pracujou cikáni na podpoře a ještě berou sociální dávkyx??

MiroslavValt 21789  47 let 27.02. 17:32
[Andrej Babiš] chápu , že bez odpovědi , protože volič Vás nezajímá , Vám jde jen o Vaši prosperitu a zisk

MiroslavValt 21789  47 let 27.02. 17:24
[Andrej Babiš] líbí se mi , že Tě nikdo nemá rád!!

MiroslavValt 21789  47 let 27.02. 17:21
[Andrej Babiš] když Ti napíšu něco nepěkného ,už to čeká na schválení , že??
jak ses , komunistický bonzáku , dostal k minustru financí v čr? na slovensku to nešlo viď??

MiroslavValt 21789  47 let 27.02. 17:14
[Andrej Babiš] asi nic , zloděj , který si to zařídil a teď to ještě šéfuje , to jsme opravdu , tak hloupí , že mu to žereme??

Kj 37630 27.02. 15:29
[Andrej Babiš] Pane Michalčík, pokud si myslíte,že bude líp, tak jste hodně naivní. Babiš je lhář a manipulátor. Snad na to časem přijdete sám? Je mi Vás líto.

MonikaK 19516 27.02. 15:18
[Andrej Babiš] Vážený pane Babiši,
uvedl jste mě (i některé moje přátele) do prekérní situace. Ráda jsem Vás poslouchala (i volila) ovšem to co jste dopustil v olomoucké organizaci mi komplikuje názor na Vás. Jak můžete kdesi z hlubin svého zaneprázdnění a z dálné Prahy hodnotit olomouckého hejtmana Koštu? Jestli skutečně dáte především na slova pana Oklešťka, mimochodem (nejenom) od pohledu nedůvěryhodnou osobu, tak skutečně nevím, jak se mám dál zachovat. Rozhodně vím, že buňku vedenou typem lidí pana Oklešťka podporovat nemohu a nebudu.
Mrzí mě to,chápu, že nezvládnete všechno sledovat sám a pořádně, ale odvolání pana Košty je už přespříliš, srovnám-li jeho osobnost navíc se spoustou jiných viditelně nevhodných aktivistů v politické sféře Hnutí ANO. Není přece tak těžké trošku se poohlédnout v minulosti na život MUDr.Košty a třeba zrovna pana Oklešťka..

Anonym 17847 27.02. 14:59
[Miloš Zeman] Je třeba aby se mladá generace sama zvedla a vytvořila tvrdou levicovou stranu co bude hájit zájmy mladé generace.To komunisté dělat nebudou,ti chtějí zase jen přidávat důchodcům,aby je volili a oni se mohli dál roztahovat u politických koryt.Mladá generace si lepší osud než jí připravuje ta banda zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů vybojovat sama.Na prvním místě jde o svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů i za cenu,že uvedené bude lumpy a hlupáky pořádně bolet.Navíc nedovolit žádný rozprodej státního majetku ,aby i v budoucnosti patřil stávající životní prostor nadále budoucím generacím Čechů.

Anonym 17847 27.02. 14:47
[Miloš Zeman] To,že podpora KSČM klesá svědčí o tom,že voliči dostávají rozum.Členové KSČM je spolek lumpů,kterým hned po údajné revoluci došlo,že čestprácování v tuhém kapitalismu,pokud se vyšplhají k nejvyšším postům, může být velice výhodný džob.Stačí,že pak občas něco levicového žvejknout a mají bohatě vyděláno.V nejdůležitějších věcech vždy národ zrazují.Nebožtík Ransdorf například doporučoval komunistům aby se také zúčastnili kuponové privatizace,tedy největšího rozkrádání státního majetku.Místo aby ho komunisté vyhodili našli mu výborně placenou práci v EU.Kdyz se rozhodovalo zda může EU Čechům diktovat že musí brát migranty tak i poslanec ODS byl proti,ale komunistickým lumpům uvedené nevadilo a zdrželi se hlasování.Jejich starost je při budování kapitalistického svinčíku pro sebe co nejvíc nahrabat.Je to lidský dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně a znárodnění majetku jejich vlastizrádných rodů.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72890

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti