Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Martin 90204  38 let 21.04. 23:08
[Jana Chládková] mila jano,moc krasne vam to spiva i slusi,mate moc krasne vlasky bylo by pekne kdybych sem je mohl ucesat.

Martin 90204  38 let 21.04. 23:03
[Jana Chládková] mila jano chladkova,v poradu slagr tedy slager je vas skoda.tento porad je na mizine jak divacky tak financne,kdyz pan peterka porada nejaky ten konzert,tak zve divaky prijte v stupne je zdarma,tak se lidi hrnou,protoze se jim to libi.kdyby peterka dal 50 kc v stupne na konzert tak bude v plusu, a nebude muset zadat divaky kupujte si cd plus dvd.

Martin 90204  38 let 21.04. 22:41
[Taťána Kuchařová] tatana kucharova,jedine co je na ni pekne je jeji hlava,jinak nic

Martin 90204  38 let 21.04. 22:31
[Vlasta Parkanová] vlasta parkanova,ne jen ona ale v sechny zeny na hrade si zaslouzi trest smrti,za spatne chovani k nam vsem obcanum cr.neumi se knam chovat,maji o nas zajem jen ve dvouch vecech,a to-dane a volby.jinak sme jim uplne ukradeni,proto si zaslouzi trest smrti..jaky trest smrti si zaslouzi no prece popravu,jako ve stredoveku.odsouzenci bude setnuta hlava,tady by jich bylo nekolik stovek.jak bych setnul hlavu vlaste parkanove,priprava k poprave,-postavit podium na nej dat- spalek - sekeru - a kos,aby hlava mela kam spadnout.tet pripravit vlastu k poprave,odstroji se do tilka pote ucesat vlasy tak aby byl videt krk, pote vlasta predstoupi pred spalek a klekne si a opre sve pozadi o paty. pak ji kat polozi hlavu na spalek ruce si da za zada, kat vezme sekeru a prilozi ji vlaste na krk,pote ji zvedne rozmachnese a hlavu setne. hlava ji spadla do kose, kat odlozi sekeru sahne do kose a vynda vlastinu hlavu ven.a takto pokracuje z dalsimi odsouzenymi zenami,as sou vsechny popraveny.

Martin 90204  38 let 21.04. 20:59
[Lenka Filipová] lenka filipova,ma krasnou pisnicku.v ktere spiva cesusi vlasy,rad bych vedel jestly by si nechala ucesat sve krasne huste vlasy,od amaterskeho kadernika,kteri by se sni rad se sel za ucelem ji ucesat je ji krasne vlasky. co vy nato lenko

Martin 90204  38 let 21.04. 20:40
[Dana Morávková] dana moravkova,je pekna dama.jen jedna cast tela se mi na ni libi,a to je ji hlava.proc prave hlava protoze, to je jedina je ji cast tela ktera je na ni pekna,jinak nic.telo zeny je jen doplnek k je ji hlave,hlava zeny je ozdobou je jiho tela.hlava zeny spise je ji vlasy se daji ruzne upravovat,-cesat-tvorit ruzne ucesy-na ruzne spolecenske vecirky,atd.a co zena muze delat se svim telem,preda ho svemu muzi na hrani.muz se muze dotykat imtymnich casti tela,pote si zena telo umije a jde spat.to je vse co se da rict.

Anonym 90186 21.04. 20:25
[Miloš Zeman] Autoritářské metody Vladimira Putina byly zpočátku oprávněné, cenou bylo ale snížení role parlamentu, soudů a občanské společnosti a omezení nezávislosti médií. V článku pro americký časopis Time to napsal poslední sovětský vůdce Michail Gorbačov. Beze změny řízení státu a bez demokracie nemůže podle něj dnešní Rusko uspět.
Putin zdědil po dřívějším ruském prezidentovi Borisi Jelcinovi krizi, ale byl velmi úspěšný ve stabilizaci situace, dokázal zachovat ruský stát a zlepšit jeho ekonomiku, soudí Gorbačov. Autoritářská opatření a režim "ručního řízení", k nimž se v první etapě uchyloval, byly správné. Cenou bylo ale snížení role parlamentu a dalších institucí a omezeni nezávislosti médií.
"Tyto chyby jsou stále viditelnější: hospodářský růst se zastavil ještě před zhoršením vztahů se Západem a před vyhlášením sankcí a rostoucí měrou ovlivňuje životy lidí," konstatoval bývalý prezident.
Za hlavní problémy dnešního Ruska Gorbačov považuje stagnující ekonomiku a pokles životní úrovně, masovou chudobu, korupci, nezákonné obohacování hrstky lidí a degradaci vzdělávání, zdravotní péče a vědy. "Prezident (Putin) každoročně o těchto problémech v parlamentu důrazně mluví. Beze změny systému vládnutí ale nemohou být vyřešeny," uvádí autor.
"Rusko může uspět jen prostřednictvím demokracie. Rusko je připraveno na politickou soutěž, na skutečný pluralitní systém, na spravedlivé volby a pravidelnou rotaci vlády. Toto by mělo určovat úlohu a odpovědnost prezidenta," uzavírá svůj článek Gorbačov.

Martin 90204  38 let 21.04. 19:29
[Vendula Svobodová] kazdy z vas sem pise jaka je vendula svobodova,spatna zena.jaci ste vy kteri sem pisete pomlouvate ji,atd.kdyz nekoho soudite a odsuzujete pro jeji spatne chovani,tak sem napiste jaky trest by si zaslouzila kdy by byla odsouzena, za obohacovani na postizenych detech jak sem pisete vy.jaky trest by ste ji vymerili vy kteri si zde hrajete na soudce i kata zaroven,ja sam ji moc neznam jen z televize nebo z bulvarnich novin.je mi lito karla svobody ktery se zabyl,on byl ten nej clovek ktery kdy zil psal pisnicky a muzikaly.vendula nic neumi,jen se chluby cizim perim,v tomto pripade sem s vami.jenom by mne zajimalo,kdy by ste vy byly soudci a odsoudili vendulu svobodovou treba k trestu smrti.spusob smrti poprava ale jaky spusob popravy by ste zvolily vy..napisteho sem prosim,predem dekuji.

Anonym 90186 21.04. 19:14
[Miloš Zeman] Státní dluh Česka je nejvyšší v historii. Zvýšily ho masivní nákupy dluhopisů se zá.ornou sazbou

Anonym 31168 21.04. 18:37
[Miloš Zeman] Stávající zadlužení státu ukazuje nutnost kruté revoluce a vše co se po komunistech prolhalo k moci co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách,protože zde sedmadvacet roků vládnoucí lumpové umí jen zbídačovat Česko.

Anonym 90186 21.04. 18:30
[Miloš Zeman] Babiš strčil pana prezidenta do Vltavy a byl z toho veliký povyk. Řekl jenom: Sorry jako, začíná vyprávění autor textu. Dělníci chtěli vylovit pana prezidenta, ale jeřáb neměl dost sil. Lidé museli volat armádu, aby pomohla s loděmi. Museli ho lákat alkoholem. Miloš jenom řekl: Bablbam. Babiš rychle odjel do Čapího hnízda, dočtou se čtenáři v závěru.
Přestože cvičení obsahuje hned tři chyby, a jeho tvůrce by tak zřejmě neměl dosáhnout na dobrou známku, učitelka se nakonec rozhodla ocenit obsahovou stránku cvičení. O co méně se totiž mladý autor orientuje v systému české gramatiky, o to lepší znalosti má zřejmě už v páté třídě o politickém dění v České republice. K Babišovi tak vtipně připojil narážku na farmu Čapí hnízdo, která ministr v minulosti několikrát způsobila problémy v souvislosti s objasněním toho, komu vlastně celá stavba dříve patřila.
Stejně tak se do příběhu dostala i známá hláška Sorry jako, kterou Babiš počastoval reportéry České televize. Ti se ho snažili dotázat na nejasnosti ohledně způsobu, jakým sám nakoupil korunové dluhopisy holdingu Agrofert, který ministr dříve vlastnil a nyní ho převedl do svěřenských fondů.
Chlapec se krátce zastavil také u nechvalně známých kauz kolem prezidenta republiky. Prostor si tak našla nejen Zemanova možná láska k alkoholu, ale také nesmyslný výraz Bablbam, který vznikl při prezidentově projevu zkomolením anglického výrazu pro žvýkačku (anglicky bubble gum).
Fotografii se slohovým cvičením vyvěsila chlapcova učitelka Tereza Cachová ve čtvrtek na svůj facebookový profil. Za jeden den se mezitím stihl stát absolutním hitem internetu, sdílet už ho stihlo přes 1 600 lidí.

Anonym 90186 21.04. 18:29
[Miloš Zeman] Krátké dílo o sedmi větách vzniklo na základní škole Brána jazyků v Praze. V rámci procvičování českého jazyka dostaly děti ve škole za úkol vymyslet pro své kamarády, kteří právě v tu chvíli někde jinde skládali přijímačky na střední školy, krátký diktát na libovolné téma. A jeden z páťáků překvapil třídní učitelku textem s názvem Milošovo koupání, který pak sdílela na Facebooku.

Anonym 81824 21.04. 17:54
[Andrej Babiš] Anonym 3116821.04. 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.
xx
ano.. vol ANO

Anonym 90186 21.04. 15:54
[Miloš Zeman] Moskva začala ve čtvrtek přesunovat těžkou vojenskou techniku směrem ke své krátké hranici s KLDR. Na zvyšující se napětí mezi Severní Koreou a USA reagovala i Čína. Minulý týden měla k hranicím s KLDR vyslat 150 tisíc vojáků, ve středu byly v bojové pohotovosti její vzdušné síly. I Jižní Korea v pátek oznámila, že uvedla své ozbrojené síly do stavu zvýšené ostražitosti.

Anonym 31168 21.04. 15:53
[Andrej Babiš] Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 90186 21.04. 15:52
[Miloš Zeman] Asad (a zřejmě i Rusové) spoléhá, že Trump si nedovolí udeřit tak blízko ruských letadel. Ovšem já bych na jejich místě nepodceňoval ani americkou vojenskou techniku, ani Trumpa. Spojené státy díky družicovým záběrům musí na metr přesně vědět, v kterém hangáru je jaký letoun včetně značky. Takže dobře vědí, kde garážují letadla ruská a kde syrská. Přesnost střely Tomahawk je deset metrů. Což všechno dohromady umožňuje chirurgicky přesný zásah i na té základně, kde se dnes Asadovy letouny cítí v bezpečí.
Takový zásah, kdy by byly mezi nedotčenými ruskými silami zničeny syrské letouny, je tedy technicky víceméně možný. Pokud se k němu ovšem Trump odhodlá, vezmou to, i kdyby sami neutrpěli žádné ztráty, Rusové jako útok na sebe. A nikdo neví, jestli k němu nevyzpytatelný a rozhodný Trump sáhne. Kdyby k tomu došlo, nakonec bychom byli moc rádi, kdyby se z toho vyvinula jenom klasická válka by proxy, kde by si to ruští s americkými vojáky rozdávali v Sýrii. Protože podobné vyhrocení situace by také mohlo skončit jadernou apokalypsou Rusko s USA mohou svým jaderným arzenálem anihilovat život na celé planetě.

Anonym 90186 21.04. 15:51
[Miloš Zeman] Po osm let měli v Bílém domě elegantního intelektuála, přítele Palestinců a jemných diplomatických řešení. Brutální syrský diktátor Asad si tudíž odvykl považovat Spojené státy za hrozbu. A troufl si před nedávnem nasadit proti vlastním obyvatelům chemické zbraně. Sarin, zbraň hromadného ničení, zbraň celým civilizovaným světem zakázanou. Asad neváhal sarinovými pumami bombardovat rebely a k tomu, spolu s režimem nakloněným Ruskem, mlít nesmysly o tom, že jeho letadla zasáhla sklady chemických zbraní rebelů.
Asad ovšem přehlédl, že se od doby, kdy uvykl klidu od Američanů, ve Spojených státech obměnili prezidenti a že pod pojmem jemná diplomacie rozumí Donald Trump devětapadesát tomahawků (rozuměj devětapadesát tun trhaviny) odpálených na syrskou základnu, z níž letadla, co shodila sarinové pumy, vzlétla.
Asad i jeho spojenci se samozřejmě mohou poprskat vzteky, že jde o agresi. Dosud však šlo jen o slova a plamenné projevy. Nyní bohužel došlo k momentu, od kterého je jen krůček k přímému střetu amerických sil se silami ruskými. Syrského diktátora ve strachu před dalšími americkými údery na svoje letouny, jimiž bombarduje civilisty sarinem, napadlo schovat svoje bojová letadla na letišti u základny Hmímím. To jest u základny, ze které vzlétají ruské letouny na pomoc Asadově armádě.

Anonym 90186 21.04. 15:49
[Miloš Zeman] Německá policie v souvislosti s nedávným útokem na autobus s fotbalisty Dortmundu zadržela osmadvacetiletého německého Rusa, kterého z činu podezřívá. S odvoláním na německou prokuraturu to dnes uvedla agentura DPA. Motivem činu byly podle všeho burzovní spekulace, které počítaly s propadem ceny akcií fotbalového klubu.

Anonym 90186 21.04. 15:48
[Miloš Zeman] Na ruském mediální scéně byl Nikolaj Andruščenko poměrně známou postavou, kterou ale Kreml příliš rád neviděl. Jeho práce, v rámci které kritizoval prezidenta Vladimira Putina, korupci i stav lidských práv, mu ale patrně přinesla smrt. Přední novinář nyní zemřel v petrohradské nemocnici, ve které ležel měsíc v kómatu po brutálním útoku.

Anonym 90186 21.04. 15:47
[Miloš Zeman] Nejméně tři lidé dnes přišli o život během přestřelky v podatelně ruské tajné služby FSB v Chabarovsku na Dálném východu. Při incidentu byl zabit jeden pracovník FSB, jeden návštěvník a také útočník, uvedla agentura TAS s odvoláním na FSB. Útočník byl identifikován jako místní neonacista.

Anonym 31168 21.04. 15:43
[Miloš Zeman] Zase se zde budou producírovat vojska USA.Všechny lumpy co nás zatahli do područí nejzločinější země světa,tedy USA ,bude třeba po revoluci odporážet za vlastizradu národa Čechů na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Jedině bezbřehou krutostí k zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům je možno zachránit současné území Čechů i pro další generace Čechů.

Anonym 5822 21.04. 12:39
[Miloš Zeman] Tak tohle mě už vážně vytáčí, po delší době chci napsat na něco názor a ten d .. i.l 90186 je tu pořád, starý člověk trpící maniodepresivními stavy má na těchto stránkách zelenou? Fuj, fuj, fuj, odporné!

Anonym 81824 21.04. 12:38
[Andrej Babiš] Anonym 3116821.04. 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.
xx
budoucí revolucionáři, tebe urazit je mi ctí..

Anonym 31168 21.04. 10:43
[Andrej Babiš] Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.

Anonym 81824 21.04. 07:23
[Andrej Babiš] Kj 1092021.04. 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.
xx
neoblbuj..
buď tak laskav..

Kj 10920 21.04. 05:45
[Andrej Babiš] Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.

Kamil 94167  58 let 20.04. 20:16
[Veronika Žilková] Anketa
Byla by Veronika Žilková dobrá první dáma, tedy manželka prezidenta?
Ano, skvělá
1%
Ano, vcelku dobrá
2%
Ne, špatná
1%
Ne. Nestrašte, proboha
96%
hlasovalo: 8201 lidí
Já jsem v těžké menšině -).

Jana 21222  72 let 20.04. 19:35
[Andrej Babiš] Dobrý den , v první řadě Vám fandím , protože v minulosti se financům pod vedením pana Kalouska jen rozhazovalo , ale to on dnes nepřizná ,peníze na důchody , jak jsem v minulosti četla , si vláda vypůjčila, ale již se nikdy nevrátily . Také se mi nelíbí kolik lidí se přiživuje ve státních aparátech , copak je jich tolik zapotřebí a proč má náš stát senát , jsme malá zamě , ale vyčíslil někdy kolik padne peněz z rozpočtu na ně a na poradce ve vládě .Víte je toho tolik za co se vyhazují peníze , které se potřebují na daleko důležitější věci , viz . nemocnice , sanitky , hasiče , silnice a mohla bych pokračovat dále .

Anonym 90186 20.04. 19:05
[Miloš Zeman] Uběhlo 14 dní od ukončení kurzového závazku ČNB a koruna se vrací zpět k původní intervenční úrovni 27,00 za euro. Dnes bylo nejprve dosaženo 27,014 EURCZK, intradenní high však nakonec činí 27,029 EURCZK. Veškeré zisky od 6. dubna tak byly umazány.Významnou roli nejen v dnešním, ale i týdenním vývoji koruny hrají nadcházející francouzské prezidentské volby. Podle hlavního měnového stratéga ING Petra Krpaty by se koruna mohla dostat až nad 28,00 za euro, a to za předpokladu, že by ve francouzském hlasování zvítězili radikální kandidáti. Mezi ty se řadí především Marine Le Penová a Jean-Luc Mélenchon.

Anonym 81824 20.04. 18:57
[Andrej Babiš] Anonym 3116820.04. 13:24
Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.Kvalitní bejkovec potěš zadky všech důchodců co pomohli po komunistech lumpům k moci a Česko zadlužit,rozprodat a rozkrást.
xx
tvoji kati budou placeni ze státní rozpočtu.. a ty budeš asi dvorní šašek..

Anonym 90186 20.04. 18:45
[Miloš Zeman] Už od začátku je elektronická evidence tržeb mimo jiné označována za dárek pro nejrůznější práskače, závistivce a další podivné existence. Pro zajímavost přinášíme nedávný smutně kuriózní příběh z Domažlic. Zdejší policisté po telefonickém oznámení na tísňovou linku 158 vyrazili do domažlického baru. Zavolal je tam třiadvacetiletý muž, který si dal pivo a na účtence neviděl kód FIK, který je potvrzením, že platba byla zaregistrována v systému EET.Namísto zaplacení vzal mladý muž telefon a zavolal policisty. V mezičase, než hlídka přijela, se stihl s barmanem pohádat a roztrhnout účtenku. Policisté nakonec vše vyřešili ke spokojenosti všech. Mladíkovi ukázali, že na účtence kód k EET opravdu je. Uspokojený mladík zaplatil obsluze svůj dvanáctikorunový dluh a opustil bar. Barman byl také spokojený a od policistů nic dalšího nežádal, popsala událost mluvčí domažlických policistů Dagmar Brožová.
Hezký dárek dal ministr financí podobným divným lidem. Jsme zpět před rokem 1989, stát dal lidem nástroj k udávání a pomstě.

Anonym 90186 20.04. 18:00
[Miloš Zeman] Izraelská vojenská rozvědka se podle agentury AP domnívá, že režim syrského prezidenta Bašára Asada vlastní až tři tuny chemických zbraní. Kloní se i k názoru, že za útokem v Idlibu je Asadova armáda. Podle rozvědky dali k útoku v Chán Šajchúnu rozkaz velitelé armády, ale těžko bez Asadova vědomí.

Anonym 94158 20.04. 14:25
[Miloš Zeman] Já věřím expertu z USA, včera bylo na Centrum i Seznam. Tvar kráteru má vypovídat o odpálení ze země, našly se i zbytky uříznuté trubky, které jsou shodné s nábojnicí Grad 122 mm. Prostě někdo to v zemi měl odpálit při vojenské činnosti. Hodnověrné týmy pro expertizu mají USA, Izrael, Anglie a Rusko. Ostatní jsou na tom asi jako my.

Anonym 31168 20.04. 13:24
[Andrej Babiš] Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.Kvalitní bejkovec potěš zadky všech důchodců co pomohli po komunistech lumpům k moci a Česko zadlužit,rozprodat a rozkrást.

Anonym 81824 20.04. 12:00
[Andrej Babiš] napadlo mě..
co kdyby Babiš vyjednal nízké tarify komunikací pro uživatele EET..
to by Kalousek houkal jako sova kalousek..

Anonym 81824 20.04. 10:09
[Andrej Babiš] Anonym 3116820.04. 09:21
V EU by se měly žádat dotace na zprovoznění katovských mučíren a ne aby místo těchto potřebných věcí stavěl Babiš nějaké Čapí hnízdo.
xx
zkus s tím něco udělat..
jinak máš neskutečně primitivní slovní zásobu i způsoby vyjadřování..
zkus se pomučit sám..
xx
jo a co je dovoleno není zakázáno..

Anonym 31168 20.04. 09:21
[Andrej Babiš] V EU by se měly žádat dotace na zprovoznění katovských mučíren a ne aby místo těchto potřebných věcí stavěl Babiš nějaké Čapí hnízdo.

Anonym 81824 20.04. 08:21
[Andrej Babiš] Kj 1092020.04. 04:21
Kořalečník slibuje: Na Hradě v případě mého zvolení nebudu mít žádné poradce, protože se domnívám, že v souladu s ústavou by poradci prezidenta měli být ministři, které si zve na tyto porady jako odborníky v dané oblasti.
Porušený slib
V současné době má prezident Miloš Zeman podle oficiálního seznamu dostupného na webu Pražského hradu poradců celkem 15.
xx
o tom nic nevím..
ale nikdo nikdy nevěděl všechno, kvalifikovaní poradci jsou na místě..
(když něco chci koupit, taky se poradím, třeba na Internetu - z několika zdrojů - někdy je to s překvapením)

Anonym 81824 20.04. 08:17
[Andrej Babiš] Kj 1092019.04. 22:31
Tak to si nejsem jist zda nikdy? Spíše bych řekl, že dějiny se opakují. Po géniích přicházejí padouši.
xx
nikdy to nebude totéž..možná se to podobá
je fakt, že si lidstvo život zpestřuje válčením
na štěstí já žádnou válku zatím v Evropě nezažil
xx

Kj 10920 20.04. 04:21
[Andrej Babiš] Kořalečník slibuje: Na Hradě v případě mého zvolení nebudu mít žádné poradce, protože se domnívám, že v souladu s ústavou by poradci prezidenta měli být ministři, které si zve na tyto porady jako odborníky v dané oblasti.
Porušený slib
V současné době má prezident Miloš Zeman podle oficiálního seznamu dostupného na webu Pražského hradu poradců celkem 15.

Lenka 4643 19.04. 23:36
[Miroslav Donutil] Krásný výkon v roli sluhy dvou pánů.
Drby nečtu do divadla nemám čas ale toto stažené představení z Ulož to bylo super.Pro mě jste Pan herec!

Anonym 90186 19.04. 22:52
[Miloš Zeman] Francouzská rozvědka v nejbližších dnech doloží, že syrský režim stojí za smrtícím chemickým útokem 4. dubna na město Chán Šajchún na severozápadě Sýrie, řekl dnes francouzský ministr zahraničí Jean-Marc Ayrault. Uvedl to deník Le Figaro.
Máme poznatky, které nám umožní prokázat, že režim vědomě použil chemické zbraně, řekl francouzský ministr zahraničí. Je to otázka dní, kdy poskytneme důkazy, že režim organizoval tento útok, prohlásil Ayrault a dodal, že francouzské zpravodajské služby věc vyšetřují.

Anonym 90186 19.04. 22:42
[Miloš Zeman] Pro 94158
USA, Izraelci a většina světa je přesvědčena, že za útokem je Asad. Že za útokem jsou povstalci jsou přesvědčeni Rusové. Otázkou je proč Rusové vetovali v OSN řádné vyšetření incidentu?

Kj 10920 19.04. 22:31
[Andrej Babiš] Tak to si nejsem jist zda nikdy? Spíše bych řekl, že dějiny se opakují. Po géniích přicházejí padouši.

Anonym 94158 19.04. 22:17
[Miloš Zeman] Milý válečníku 90186. Podle expertů USA jsou za chemický útok v Sýrii zodpovědní extrémisté, kteří si říkají "povstalci". Sarin měl být uložen a aktivován ze země v části nábojnice střely 122 mm. zakopané v zemi. Čili za viníky byl opět trestán někdo jiný. No a takto to chodí už 4 roky. Naše bolševické televize tuto zprávu vynechaly. Nehodilo se. Pan Trump se nechal oklamat.

Anonym 90186 19.04. 21:47
[Miloš Zeman] Kde domov můj?
Tady něco hučí
Řeka to není, né
atomů vlna teď
k mému domu frčí
Až světla zhasnou
a všude jenom dým
Houbařův sen spatřím
nad domem mým
nad domem mým.
Hurá, hurá
válka už je tady
Atomy jsou všude
bomby nemaj vady
Hurá, hurá
Kim Čong-il je tady
Atomy jsou všude
pojdem teď a tady
Na rohu už není
spojenecká Billa
Místo toho stojí
obchod Kim Čong-ila
Už mé milé dívce
nekupuji lílie
Ode dneška s láskou
věnuji rudé Kim Čong-ílie.
Hurá, hurá
válka už je tady
Atomy jsou všude
bomby nemaj vady
Hurá, hurá
Kim Čong-il je tady
Atomy jsou všude
pojdem teď a tady
Válka?
Děti válka!
Válka je tady!
Zpěvem za trvalý mír
Válka
Jsem zase šťastný!
Hurá, hurá
válka už je tady
Atomy jsou všude
bomby nemaj vady
Hurá, hurá
Kim Čong-il je tady
Atomy jsou všude
pojdem teď a tady
Hurá, hurá
válka už je tady
Atomy jsou všude
bomby nemaj vady
Hurá, hurá
Kim Čong-il je tady
(Kim Čong-il je hrdina, my jsme jeho rodina)
Atomy jsou všude
pojdem teď a tady
Hurá, hurá
válka už je tady
Atomy jsou všude
bomby nemaj vady
(bomby nemaj vůbec žádný vady)
Hurá, hurá
Kim Čong-il je tady
Atomy jsou všude
pojdem teď a tady

Monika 37173 19.04. 20:46
[Michael Kocáb] "okupace araby"..a ne arabi ..pardon:)

Monika 37173 19.04. 18:36
[Michael Kocáb] Je to magor který napomáhá okupaci ČR arabi..za to mu pěkně děkujeme i zq naše předky kteří bojovali a umírali za nasi identitu svobodu kulturu rovnoprávnost..

Anonym 31168 19.04. 18:24
[Miloš Zeman] Lídři parlamentních stran odsuzují přímou volbu prezidenta.Zase by tito lumpové chtěli sami oblbovat národ a dál parazitovat na tomto národě.Je to banda parazitů,kterou bude třeba v budoucnosti nahnat do katovských mučíren na přátelský pokec s katem.

Anonym 81824 19.04. 18:17
[Andrej Babiš] Kj 1092019.04. 17:32
ANO dost bylo socialismu. Teď přichází feudalismus. Takže nevolníci vzhůru do roboty, makat od pondělí do soboty. Vrchnost už tu lačně slintá, nebo je to Agrofertu finta? A Bureš už tu hezky tleská, je to moje ta vlast česká.
xx
ty jsi střevo.. z básníka..
nikdy nevstoupíš do stejné řeky podruhé.. (máš to? )

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74350

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti