Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 5822 06.03. 12:55
[Miloš Zeman] Anonym 94158 27.11.2016 11:22
Ať ten cirkus vláda zastaví hřímá pan Kalousek. Myslím, že v demokracii si vláda nemůže dovolit Kalouskovo partě zastavit přešívání ruských praporů na trenýrky a ani vystavování červených karet feťáky za úplatu. Tahat nezletilé na protest za nesplněné ambice si myslím, že je nemorální. Po odchodu STAN vypadne z parlamentu a bude klid. Na Sládka si už také nikdo nevzpomene!

Anonym 90186 27.11.2016 11:20
Separatisté z mezinárodně neuznávané Doněcké lidové republiky v Donbase na východě Ukrajiny vyhostili zpět do Ruska štáb ruské nezávislé televize Dožď, který byl od pátku pohřešovaný. Oznámila to dnes ruská média.
Zpravodaje Sergeje Jerženkova a Vasilije Polonského zatkli v pátek večer v Doněcku a dopravili na ministerstvo státní bezpečnosti, kde je vyslýchali a také jim smazali natočené materiály a zničili mobilní telefon. Trápili nás čistě psychicky, ale nic víc, řekl Polonskij.
Vyšetřovatelé se prý pokoušeli dokázat, že novináři uvedli při akreditaci lživé údaje, konkrétně nesprávné číslo mobilního telefonu, ale to na místě podle Polonského vyvrátila praktická zkouška.
Ministerstvo státní bezpečnosti vysvětlilo vyhoštění akreditovaných ruských novinářů jejich nezákonnou novinářskou činností a natáčením neobjektivních a provokativních materiálů, které ve lživém světle zobrazují sociální, hospodářskou a politickou situaci v oblasti ovládané povstalci.
Vyhoštění novináři podle listu Kommersant v Doněcku natočili rozhovor s jedním bývalým předákem separatistů Alexandrem Chodakovským, který působil jako velitel povstalecké brigády Vostok a později jako tajemníkem bezpečnostní rady separatistů.

Anonym 17847 27.11.2016 10:31
Pro 94158.Ty jsi kus pořádného českého vola.Necnat promrhat majetek co zloději nakradli by byl i koncem slušných lidí v Česku co nekradli.Naopak to chce krutou revoluci vedenou mladou generací tvrdé levice.Pak znárodňovat tak,že by se mohli i komunisté padesátých roků učit jak má pořádné znárodňování vypadat.Všechen ten lidský dobytek co se po komunikstech prolhal k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Většině důchodců za pomoc s instalací kapitalistického svinčíku naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Dělání pořádku bude lumpy a hlupáky pořádně bolet.

Anonym 94158 26.11.2016 23:45
V českých rodinách převládají jedináčci. Matky berou druhé, či třetí dítě jako ekonomicky likvidační. Něco v našich zákonech chybí. Peníze se plýtvají ve zdravotních tunelech podobně jako v tunelu Blanka a dopravní infrastruktuře. Pan Sobotka vyměnil neschopného ministra zdravotnictví, dle mého názoru za ještě horšího. Tam nemá co dělat doktor. Doktor doktora nepodrazí. To je práce pro ekonomického odborníka. Většina těchto ředitelů FN honí politiku a v nemocnici platí pán psovi, pes ocasovi, atd. Na udržení přirozené reprodukce nejsou peníze.

Anonym 94158 26.11.2016 23:31
Pan Prezident se těší nejvyšší přízni ze všech ústavních a politickýc... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 06.03. 12:53
[Miloš Zeman] 90186 Jsi zralá na psychiatrii babko, dej už pokoj, já ti nyní ukážu jak to jde. Pakáži.

Ruda 90690  50 let 06.03. 12:20
[Pavel Novotný] Na každé prase se někde vaří voda. Doufám, že pro tento lidský odpad je už hodně horká.

Jan 88127 06.03. 08:42
[Miroslav Kalousek] Nejprve posílám upřímný pozdrav a přání k dnešnímu svátku Miroslava. Panu Ing. Kalouskovi jeho oponenti nesahají ani po kotníky a jeho kritiky mohou být vesměs jen nekvalitní lidé.. STbák Bureš a samolibý "ožrala" Zeman jsou mezi lotry na prvním místě v řadě. Přejme si co nejvíce Kalousků, žádného Bureše a bude líp. Lidé bděte, probuďte se konečně..

JanTrojan 94125  71 let 06.03. 00:48
[Martha Issová] Vážená dámo,
pro mne od roku 2010 neexistujete a pokaždé když Vás objevím na obrazovce, odcházím (naposledy dne v pořadu "Tvoje tvář". Něco tak stupidního a sprostého jsem skutečně za celý život nezažil a nepamatuji si, že by mne někdo tak urazil jako Vy a Jiří Mádl. Přeji Vám hodně ale skutečně hodně dlouhý život a hodně potomků podědících Vaší inteligenci.

Anonym 46106 05.03. 22:35
[Martin Dejdar] Dobry den.To ze herci jsou prodejni kazdemu rezimu to plati i na vas.
Takze se drzte herectvi a nechte si ty politicke pindy do Ypsilonky.

Ondřej 89822  37 let 05.03. 21:52
[Lucie Bílá] Když Lucie Bílá měla divadlo Ta Fantastiku,byla lidovejší,hodně mě v poslední době spíše zklamala a 02 v aréně to byl spíše vynucený koncert a propadák.
Čekal jsem v 02 aréně kvalitní koncert a na lepší úrovni a více k lidem.

Anonym 89822 05.03. 21:49
[Lucie Bílá] Když Lucie Bílá měla divadlo Ta Fantastiku,byla lidovejší,hodně mě v poslední době spíše zklamala a 02 v aréně to byl spíše vynucený koncert a propadák.
Čekal jsem v 02 aréně kvalitní koncert a na lepší úrovni a více k lidem.

Kj 37170 05.03. 19:04
[Miroslav Kalousek] Dnes s Moravcem to řekl Kalousek dobře. Vláda za podpory KDU chce udělat na vesnicích socialistické obchody aby zachovali dostupnost nákupů.
Takže napřed tu pokřivili ČSSd s Burešem podnikatelské prostředí a teď to chtějí napravit zavedením dotovaných obchodů v režii obcí. Totální nesmysl.

Anonym 17847 05.03. 16:46
[Miloš Zeman] Po tom jak Sobotka dokázal zadlužit Česko je pro ČSSD nejrozumnější Sobotku směle kopnout do zádele protože po revoluci se bude prosazovat trend aby politické strany co Česko zbídačily odevzdaly nahrabaný majetek státu na náhradu škod co Čechům nadělaly.

Anonym 90186 05.03. 16:45
[Miloš Zeman] Jak si Jurečka u Moravce pomlaskával na mlíku Olma od Babiše, to bylo taky gesto jak hrom

Anonym 17847 05.03. 14:41
[Miloš Zeman] Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek ta to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Josef 46024  60 let 05.03. 13:10
[Václav Moravec] Pane Moravec,nechtěl by jste vzít funkci principála? Měl bych pro Vás návrh na dvě dívadla-sněmovna a senát,co Vy na to pane Moravec? To co předvádíte s hosty v pořadu OVMj úžasné divadélko

Anonym 90186 05.03. 11:41
[Miloš Zeman] 13.
Ministr Andrej Babiš kdysi pronesl dnes již otřepanou větu: Malé a střední podniky to jsou klišé a kecy. My potřebujeme podporovat velký průmysl. Částečně i z tohoto důvodu se EET stalo jeho vlajkovou lodí. Ano, velký tradiční průmysl generuje v dobách prosperity tučné zisky. Velkým zaměstnavatelům nevadí vysoké zdanění zdejší práce, protože peníze ze státu vytáhnou zpět na dotacích, z různých pobídek a daňových úlev. Ale orientace státu pouze na podporu velkých firem je z několika důvodů krátkozraká. Velké firmy jsou daleko zranitelnější ekonomickou krizí, která v dohledné době zcela jistě opět přijde. Nikdy se také nedozvíme, jak vysoké jsou částky, které musejí být vynaloženy na sanaci ekologických škod, zničené životní prostředí a poškozené zdraví občanů. Vysokou daň za prosperitu těchto tradičních firem platí mnohdy celé regiony. Vzpomeňme jen na nedávnou smogovou kalamitu. Vedlejším produktem ubíjející a monotónní práce, mnohdy v třísměnných provozech, je kulturní vykořenění, umrtvení rozvoje řemesel, šíření drogových závislostí, nárůst kriminality. Výlučná podpora pouze velkých firem je zaslepená i v souvislosti s rychlým rozvojem technologií a zaváděním robotizace. V horizontu 15 až 20 let je totiž možné, že většina velkých firem, montoven a skladů si díky plné automatizaci a robotizaci vystačí s hrstkou zaměstnanců. Podpora a rehabilitace drobného a středního podnikání, rodinných farem, živností, pohostinství a služeb bude jediným způsobem, jak předejít důsledkům vysoké nezaměstnanosti a sociálním otřesům. A je to právě solidarita s drobnými a malými, která tvoří naši zemi barevnější a hlavně demokratičtější.
Zrušení EET je zcela jistě vykročením správným směrem. Ještě stále je čas.

Anonym 90186 05.03. 11:41
[Miloš Zeman] 12.
Současná koaliční vláda argumentovala při zavádění EET hlavně narovnáním podnikatelského prostředí. Místo toho do něj vnáší daleko větší deformace. Měla snad vláda na mysli narovnání mezi hospodským, kterému nikdo neproplácí nemocenskou ani dovolenou, a mezi hotelem či hnízdem postaveným a financovaným z dotací? Nebo narovnání plynoucí z výzvy ministra financí, aby venkovské hospody, které zruinovala EET, začaly provozovat obce, které jsou z povinnosti evidence tržeb vyňaty? To je přece bezprecedentní pokřivení podmínek k podnikání; vlastně svého druhu znárodnění. Na tato narovnání pak navazují připravované dotace venkova, jak je prosazuje ministr Jurečka. Nejdříve síť a přirozené ekonomické vztahy drobného podnikatelského prostředí zničit a pak ho komplikovaně a draze zachraňovat. V době, kdy se velmi palčivě objevuje otázka vylidňování venkova, se jedná o nebezpečné experimenty. Kdo dotace dostane? Jen zemědělci a prodejny potravin? Nebo i řemeslníci a hostinští? Kdo bude o dotacích rozhodovat?
Je zcela jasně prokázáno, že míra korupce roste s mírou přerozdělování, s nárůstem kontrol, subvencí, dotací, veřejných zakázek. Všude tam, kde nějaký úředník rozhoduje o přidělení nějakých výhod, je pro korupci a klientelismus to nejvhodnější prostředí. Stačí se rozhlédnout, kolik korupčních kauz aktuálně řeší Policie ČR. Další důvod, proč EET definitivně zrušit.

Anonym 90186 05.03. 11:41
[Miloš Zeman] 11.
Je velmi znepokojující, jakou moc zákon o EET deleguje na státní správu. Úředník má téměř neomezenou moc kontrolovat, hodnotit a rozhodovat, co je přestupek, co je porušením zákona a libovolně tato porušení trestat. Podnikateli nedává téměř žádnou možnost se bránit. Úředník příslušného finančního úřadu tak dostává pravomoc, která v běžném právním státě náleží pouze soudům. Živnostník pořád něco musí a státní správa za jeho daně vymýšlí další omezení, další povinnosti, další regulace. Úředník rozhoduje, živnostník nese veškerou odpovědnost. To není ze strany státu servis ani rovnost před zákonem, to je zásadní porušení základních principů demokracie. Návrat k byrokratické totalitě. Pomalu a plíživě se začíná šířit nebezpečný virus rozkladu motivace podnikat, kterou kolem sebe on-line evidence tržeb šíří. Živnostník žije v neustálém strachu, pod on-line kontrolou a dozorem. Je to jako by vám dali do hlavy čip, komentuje vzniklou situaci jeden můj blízký přítel. Psychologický dopad těchto vlivů je velmi destruktivní. Atmosféra mezi podnikateli připomíná kárný tábor. Omezování svobody působí na nejhlubší vrstvy lidské osobnosti, ničí kreativitu a důvěru občanů ve stát. Unikají do soukromé sféry a do šedých zón. Jinak řečeno, svobodně žít a podnikat ve skleněných domech pod věčným dohledem jakéhokoliv Dobroditele se nedá. Tuhle bu.eraci už nemám zapotřebí, slýchávám velmi často. Strach z kontrol a statisícových pokut je jeden z hlavních důvodů ukončování živností na venkově.

Anonym 90186 05.03. 11:40
[Miloš Zeman] 10.
V době markantního nárůstu hackerských útoků je zcela relevantní obava podnikatelů ze ztráty dat, prolomení obchodních tajemství a ohrožení databáze právě skrze EET. Riziko úniků nebo krádeže dat je tak velké, že můžeme s jistotou tvrdit, že k němu dojde. Není žádným tajemstvím, že podkladová studie k EET je špatná a navrhovaná ochrana dat naprosto zastaralá. Unikla-li data v minulosti z Pentagonu nebo Ministerstva zahraničí ČR, je jen otázkou času, kdy uniknout z centrály EET. Všechna data jsou na serverech uložena nekódovaná, což znamená, že kdokoli k nim bude mít přístup a může si je bez sebemenších problémů stáhnout. Destruktivní hackerský útok je ještě jednodušší. Velké nebezpečí, které hrozí skrze špatně zabezpečené registrační pokladny, přiznala před několika týdny s EET jinak plně kolaborující Hospodářská komora. A nějaké postihy pro ministerstvo financí za případný únik dat? Na rozdíl od likvidačních finančních postihů drobných podnikatelů za neodeslanou účtenku žádnému úředníkovi nehrozí vůbec nic.

Anonym 90186 05.03. 11:40
[Miloš Zeman] 9.
Velmi podstatným a zásadním se jeví problém porušování občanských práv a svobod.
S výhledem do budoucnosti je velmi pravděpodobné, že elektronizace našeho podnikání i soukromých životů je jednou z cest, kterou se správa komplikované lidské společnosti bude ubírat. Právě proto je nutné hledat odpovědi na zásadní otázky vyplývající z oprávněných obav z orwellovských a zamjatinovských varování. Šmírování, zneužití dat, další vpád státu do soukromí v podobě on-line sledování, to jsou otázky, na které od počátku zavádění EET ještě nikdo neodpověděl. Ústava ani žádný zákon neukládá občanům ČR, aby museli rozumět moderním technologiím; nemusíme vlastnit televizi, chytrý telefon nebo internet. Přesto je stát nutí si tyto technologie pořizovat, aby splnili zákon. Nutit sedmdesátiletého provozovatele moštárny, aby si pořídil tablet nebo chytrý telefon, považujeme za amorální a hrubé porušení občanských práv a svobod. Podle aktuálních statistik odmítá z různých důvodů používat moderní technologie okolo 20 % podnikatelů. Jejich právo neúčastnit se virtuálního šílenství musí být postaveno na roveň náboženským svobodám nebo svobodě projevu. Účast v jakékoliv funkční futuristické verzi EET musí být tudíž založena pouze na dobrovolnosti a do té doby je jedinou možností, jak výše zmíněných 20 % živnostníků rehabilitovat, zákon o EET zrušit.

Anonym 90186 05.03. 11:40
[Miloš Zeman] 8.
Zásadním důvodem ke zrušení EET jsou jeho výrazné diskriminační účinky. Diskriminace v důsledku EET probíhá na několika úrovních. Předně diskriminuje malé oproti velkým; náklady malého podnikatele na zavedení a provoz EET představují mnohonásobně vyšší náklady než pro podnikatele velkého. Za prvé všechny velké firmy, restaurace, hotely a řetězce již registrační pokladny dávno mají, zadruhé si mohou dovolit zaměstnávat odborníky na kontrolu a údržbu těchto sofistikovaných zařízení. Venkovský hostinský nebo trafikant musí všechny technické problémy řešit sám nebo volat odbornou pomoc, což znamená další časové zatížení a další náklady. Nejbolestněji ponesou následky EET především ti nejmenší; drobní farmáři, podnikající penzisté (pro které je navíc nepřekonatelná technologická bariéra), řemeslníci, kulturní a společenské organizace.
Za diskriminaci lze považovat i nadřazení práv pracovníků finanční správy před právy podnikatelů. Úředník totiž rozhoduje, jak velký prohřešek podnikatel spáchal, a pokud se rozhodne nějaký prohřešek najít, vždycky ho najde. Jenom přečíst všechny nové předpisy, dodatky, novely, zákony, které na podnikatele státní správa za jejich daně každoročně chrlí, může zvládnout jen právně vzdělaný odborník. Ve své podstatě již vůbec nejde o to, jak kvalitní práci nebo službu podnikatel odvádí, důležitější je, zda vyvěsil nějakou cedulku s nesmyslnou, ale povinnou informací, nebo jak má zpracovaný kontrolovaný výkaz. EET tuto situaci ještě dále komplikuje, protože přináší do byrokratického procesu další neznámé. Třeba dublované tržby, výpadky internetu, vrácení zboží, technické poruchy zařízení.

Anonym 90186 05.03. 11:39
[Miloš Zeman] 7.
Otevřete-li internet, v diskusích o EET zjistíte, jak velkého džina nedůvěry a třídní nenávisti se ministrům Babišovi a Mládkovi (který již naštěstí patří na smetiště dějin) podařilo svými strhujícími hesly vypustit z láhve. Na rozdíl od internetu, který bezmocným moc dává a mocným omezuje, je situace u EET zcela opačná. Rozdmychává válku, kterou bohužel vyhrávají nepoctiví a extrémně bohatí nad poctivými a malými. Atmosféra ve společnosti nyní připomíná vrcholnou normalizaci
s prvky třídního boje. Bohužel k uklidnění této atmosféry nepomůže ani urychlené zrušení EET. Otevřené rány se budou hojit ještě velice dlouho.

Anonym 90186 05.03. 11:39
[Miloš Zeman] 6.
Dalším důvodem ke zrušení zákona č. 112|2016 Sb., o evidenci tržeb, je jeho špatná odborná připravenost. Ještě nevešel v platnost v plné šíři a již se objevila potřeba mnoha výjimek a pozměňovacích návrhů. Jeho znění vychází přes povrchně erudované proklamace ministerstva financí pouze z jednostranných teoretických analýz a bez zásadní znalosti reálných podmínek, ve kterých živnostníci, řemeslníci a poskytovatelé služeb pracují. O tom, že je zákon gumový a plný bílých míst, svědčí i ostrá diskuse ve vládní koalici ČSSD, ANO a KDU-ČSL, která tento hybrid zákona hlasy 105 poslanců prosadila. Ještě před spuštěním první vlny přišel ministr financí Babiš s návrhem vyjmout z EET živnostníky do obratu 250 00 Kč. Poté následovalo KDU-ČSL s myšlenkou vyjmout z EET celou druhou a třetí vlnu, STAN by rádi vyjmuli neplátce DPH, zatímco ODS, Strana soukromníků a Piráti navrhují zákon o EET zcela zrušit. Svobodní podporují zrušení a budoucí dobrovolnost v nové EET, TOP 09 podporuje odložení o dva roky a případné zrušení. Uvažuje se o výjimkách pro e-shopy a informační centra. Strana zelených EET vlažně nepodporuje. Jediná ČSSD a komunisté si přejí zachovat zákon v jeho současné podobě. Situace kolem EET nyní připomíná stav před pádem babylonské věže. Všechny tyto veřejně proklamované názory jen kulminují nejistotu a nestabilitu českého podnikatelského prostředí. Proto jediným opravdu smysluplným a stabilizujícím krokem je v této chvíli zákon č. 112|2016 Sb., o evidenci tržeb, bez zbytečných odkladů zrušit.

Anonym 90186 05.03. 11:39
[Miloš Zeman] 5.
Dalším významným argumentem ke zrušení EET je jeho zcela zjevná bezzubost čelit skutečně velkým daňovým únikům a ekonomickým ztrátám. Již nyní existují velmi sofistikovaná softwarová řešení, jak systém bez větších problémů obcházet. Není to však úplně levná záležitost. Proto si je mohou pořizovat jen opravdu velcí hráči, kteří mají prostředky. Prodavači na farmářských trzích, švadleny nebo hostinští tato opatření financovat nemohou. Hlavně by je něco podobného ani nenapadlo. Ale i to jsou jen marginální ztráty. Největší ekonomické úniky nevznikají totiž v šedé zóně ekonomiky, ale ve zcela legálním státním provozu; v nákladné byrokracii, skrze sanace bank, bankrotující doly, v předraženém zdravotnictví a stavbách dálnic, při různých arbitrážích, netransparentních nákupech zbrojních zařízení, nevýhodném prodeji majetku státu nebo jen kvůli špatným projektům a úřednickým rozhodnutím, za která nikdo neručí a nikdo nenese odpovědnost. Největší dravci zdejšího byznysu si zas díky týmům právně ekonomických poradců vždy legální cestu k optimalizaci daní najdou například daňové ráje nebo gigantické nadnárodní optimalizace. Stačí si připomenout několik události z posledních dnů, například kauzu s nezdaněnými dluhopisy Agrofertu. Teprve potom následují úniky z ekonomiky černé, například z obchodu s lehkými topnými oleji, s nezdaněným lihem, prostitucí, skrze karuselové podvody, drogy, hazard. Bizarní je v této souvislosti představa, jak například členové drogového gangu stojí ve frontě na finanční správě, aby si vyzvedli přístupové kódy k EET. Opravdu jen nepatrný zlomek daňových úniků spadá do oblasti šedé ekonomiky malých a středních podnikatelů; je doložitelné, že až 90 % těchto financí se skrze další investice a vzájemné obchody dostává zpět na účty správce daní, tj. státu. Na rozdíl od korupce a neodpovědných státních dotací má tato ekonomika dokonce zcela zjevná pozitiva, například výrazné zlepšení gastronomických služeb. Nehledě na to, že struktura těchto ekonomických vztahů je pouze reakcí na protekcionismus a zlodějské metody například exportní politiky.

Anonym 90186 05.03. 11:39
[Miloš Zeman] 4.
V souvislosti se zaváděním EET ministerstvo financí dosud nezveřejnilo věrohodné informace, kolik úředníků musela státní správa přijmout, aby mohla dohlížet na zavádění a dodržování nového zákona. Kolik bude stát stále se rozšiřující systém archivace dat, kolik budou stát všechny kontroly, vyhodnocování a zpracování protokolů, kolik budou stát správní řízení, soudy, vymáhání pokut, další soudy. Finanční správa přiznává již více než 600 kontrol provedených od 1. prosince. Že by šlo o první vlaštovky informačními systémy odlehčeného vztahu státu a podnikatele? Ne, je to pouze další důvod, proč EET jako zcela neefektivní a totalitní nástroj zrušit.

Anonym 90186 05.03. 11:38
[Miloš Zeman] 3.
Přes proklamovanou kontrolní účinnost a sofistikovanost aplikace EET je pravdou pravý opak. EET je zcela bezzubá a neefektivní. Jak pro stát, tak pro podnikatele, kteří nesou největší tíhu nákladů. Živnostník si ze zákona musí pořídit drahé zařízení, kterému nerozumí, přesto musí odpovídat za jeho provoz. Bezchybně ovládnout pokladnu o 200 funkcích vyžaduje minimálně týdenní školení, opravdu jí porozumět alespoň dva týdny. Argumentace, že všichni podnikatelé používají chytré telefony, není vůbec pravdivá, ale hlavně když se ze soukromého telefonu nepodaří opakovaně odeslat sms nebo se delší dobu nepřipojíte k internetu, nic se neděje. Když se vám ale nevytiskne nebo neodešle účtenka z EET, jste okamžitě pod kuratelou nehorázných finančních trestů, které mohou zlikvidovat váš podnikatelský i soukromý život. Inspirativní jsou snad vize, že komplexní elektronický vztah podnikatele a státu odlehčí malým firmám administrativu. Aby podnikatel ušetřil za externího účetního a jednoduchou operací si připravil daňové přiznání, což by znamenalo reorganizaci stávajícího daňového systému i státní správy. To samozřejmě nikdo nepřipravil ani neinicioval. Drzost, se kterou stát veškerou svou odpovědnost delegoval na podnikatele, a ještě je za nepatrná pochybení hodlá exemplárně trestat, je neuvěřitelná a bezprecedentní. Pohádky, jak vzájemný elektronický vztah s finančními úřady zprůzrační, zrychlí a zlevní výběr daní, zní za současné úrovně úřadů jako pasáž z románu Raye Bradburyho Marťanská kronika. S futuristickými vizemi o to víc kontrastuje realita hord finanční Ideopolicie, která pronásleduje české živnostníky jako za hlubokého středověku. Vůbec jim přitom nedochází, že z ekonomického hlediska nestojí tato třída podnikatelů vůbec za pozornost. Náklady na mzdy kontrolorů a cestovné budou totiž vždy převyšovat případný přínos kontrol pro stát.

Anonym 90186 05.03. 11:38
[Miloš Zeman] 2.
Jako další důvod, který vedl současnou vládu k zavedení EET, je uváděna přebujelá šedá ekonomika (nezdaněná práce s nezdaněnými příjmy), jež údajně deformuje české podnikatelské prostředí takovým způsobem, že byla nutná razantní a restriktivní intervence. Stačí ovšem bazální rešerše této problematiky, abychom všelék v podobě EET minimálně zproblematizovali. Česká republika s objemem šedé ekonomiky 15,1 % HDP v roce 2015 se pohybuje hluboko pod evropským průměrem, který činí 18,5 % HDP. Pro srovnání nejhůře s šedou ekonomikou jsou na tom Gruzie a Bolívie, kde mimo státní systém proteče přes 70 % HDP. Nejlepší je situace naopak ve Spojených státech a Spojeném království, kde objem šedé ekonomiky činí 8,8 %. Pravdou je, že některé studie (např. společnosti VISA) potvrdily nepřímou úměrnost se zaváděním elektronických plateb a šedé ekonomiky. Ekonomičtí odborníci však za klíčové příčiny jejího růstu jednoznačně považují zvyšování daní a povinných odvodů na sociální zabezpečení, dále ztrátu důvěry občanů ve stát, nemravné zdanění práce, přebujelý byrokratický aparát a zatuhlost státní správy. Hlavním demiurgem šedé ekonomiky proto není živnostník, hospodský ani trafikant, ale samotný stát, který se k poctivě pracujícím občanům nechová jako partner a servisní organizace, ale jako exekutor a vymahač dluhů. Jako vzor pro snížení podílu šedé ekonomiky se proto nenabízí ekonomicky stále se propadající Chorvatsko, ale stabilizované Spojené království, které šedou ekonomiku eliminovalo elegantním, prostým a levným řešením nízkými daněmi a nízkými dávkami. Řešit tento problém pomocí drastických opatření typu EET bude mít stejný efekt, jako například Volsteadův zákon z roku 1919, kterým byla v USA zavedena prohibice. Místo snížení zločinnosti, šedé ekonomiky a abstinence nastal jejich naprostý opak. Zrušení EET je proto zcela nezbytné.

Anonym 90186 05.03. 11:38
[Miloš Zeman] 1.
Registrační pokladny se staly restriktivním nástrojem finanční správy poprvé v Itálii již v roce 1985. S jejich elektronizací přišli v roce 2010 v době ekonomické krize v Bulharsku a Švédsku, kde se však spokojili pouze s pokladnami nenapojenými na centrálu Velkého Dobroditele. Z Bulharska se elektronická infekce rozšířila do Chorvatska a Slovinska; následně proběhl pokus o jejich zavedení v Belgii, Portugalsku, Maďarsku a Slovensku. Minulý rok v Rakousku. Většina zemí však zůstala jen u pokladen s fiskální pamětí. Nejdůležitějším zjištěním je, že ani v jedné z uvedených zemí se neprokázalo, že by nákladně zaváděný nástroj výběru daní přinesl do jednotlivých národních rozpočtů nějaké bonusy. Naopak. Ekonomika Itálie a Portugalska balancuje již několik let nad propastí bankrotu. V Bulharsku se díky pokladnám zastavilo ekonomické oživení a činnost ukončilo 18 procent živnostníků, v Chorvatsku klesl jejich počet o více než 25 procent a v Portugalsku hned po zavedení o více než 10 procent. Pokud se v Česku budou opakovat podobné trendy, pak hrozí, že z celkového počtu jednoho milionu drobných živnostníků bude EET postiženo 90 00 a v pesimistických balkánských číslech až 252 00 našich spoluobčanů. Vláda, která svolává krizová jednání, když z bankrotujících ostravských dolů hrozí propuštění 2500 horníků (jejichž těžké práce si samozřejmě velice vážíme), bez mrknutí oka podřízne svou politikou větev 36krát vyššímu počtu živnostníků a řemeslníků, nesmí nadále vládnout. Samozřejmě nejvíce budou postiženy odlehlé a různě vyloučené oblasti jako Tachovsko, Sokolovsko, Haná, Ústecko, Jeseníky, Ostravsko, Zlínsko, Broumovsko; obecně vzato venkov a vesnice, kde žije méně než jeden tisíc obyvatel. Při naprosto nejistém výsledku, který lze od socialisticko-inženýrského experimentu očekávat, se jedná mírně řešeno jen a jen o nezodpovědný hazard s českou ekonomikou, českým podnikatelským prostředím, ale především s českými občany. Větší neúspěch může vyvolat vlnu sociálních otřesů a na dlouhé roky narušit sociální smír.

Anonym 90186 05.03. 11:37
[Miloš Zeman] Třináct jednoznačných důvodů, proč zrušit elektronickou evidenci tržeb

Kj 82054 05.03. 09:44
[Andrej Babiš] Od úterý ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš nabízí prostřednictvím své webové stránky na charitu 52 miliónů korun.
TO je ale lidumil ten náš Bureš.
Teď se přiznal kolik peněz ukradl státu tím, že nezdanil dluhopisy. Trošku pozdě bycha honit.
To že to někomu nadělí, ještě neznamená, že to nebude muset dodatečně zdanit, pokud se tedy nejedná o trestný čin krácení daně.

Anonym 17847 04.03. 16:50
[Andrej Babiš] Babiš ten v takto rozprodané,rozkradené a astronomicky zadlužené zemi Česko od státního bankrotu nezachrání.To chce revolucí dostat k moci tvrdou ruku mladé generace.Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby katovští mistři makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 17847 04.03. 16:40
[Miloš Zeman] Nejrozumnější co může národ Čechů učinit je udělat tvrdou levicovou revoluci vedenou mladou generací a zopakovat si komunistická padesátá léta v mnohem tvrdší podobě.Důchodcům za jejich troubovitost a lenost přemýšlet naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku. Hlavně splatit starými lumpy nasekané dluhy a tak zachránit stávající životní prostor pro další generace Čechů,to se bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren neobejde.

Anonym 90186 04.03. 14:49
[Miloš Zeman] Majitelka cukrárny Libuše v Pardubicích Ivana Odstrčilová příští týden předá výtěžek z protestu proti povinné elektronické evidenci tržeb místní škole Svítání. Vybrala se symbolická částka, akce ale smysl měla, řekla ČTK podnikatelka. Ten, kdo podniká poctivě, ten se ozve, nepoctiví jsou zalezlí, dodala.
Podnikatelka ve středu odpoledne zavřela dřív, ale ještě předtím hodinu nevydávala účtenky a hostům nabízela zákusky či kávu zdarma. Lidé mohli do kasičky přispět na školu, která se věnuje vzdělávaní handicapovaných dětí i dospělých. Částku podnikatelka poté zdesetinásobila. Dostaneme 2540 korun, což je výborné, řekla vedoucí pro správu školy Zuzana Urbancová.
Reakce byly spíš kladné. Jen jeden pán se nás zeptal, jestli nechceme platit daně, řekla Odstrčilová.
Elektronická evidence tržeb podle Odstrčilové pouze ztěžuje práci a zvyšuje náklady na provoz cukrárny. Za pokladnu a software podnikatelka zaplatila 26 tisíc korun, další výdaje za měsíční poplatky nebo tisk účtenek ani nepočítá. V minulosti pravidelně dávala cukrářské výrobky na charitativní akce, letos peníze musela utratit jinak.
Jsme tu každý den včetně svátků, stejně na nás plivou, že jsme zloději. Velká hanba, že to došlo do těchto mezí. Nikdo si nás neváží, řekl Odstrčilová.
Aby cukrárna vydělávala, musí mít dobré zákusky či koláče, musí ke stále oblíbené cukrářské klasice obměňovat sladký sortiment. Obtížné je ale sehnat kvalifikované cukrářky. I přes vstupní náklady i další, které EET cukrárně přinese, nezdražila ani o padesátník, uvedla podnikatelka.

Anonym 90186 04.03. 11:36
[Miloš Zeman] Reakce na dezinformační komentář k užívání rodných čísel na účtence: Finanční správa reaguje na komentář o údajném dopise nešťastné živnostnice, která se obrátila na redaktora nejmenovaného týdeníku s žádostí o pomoc a který ji místo pomoci pouze utvrdil v její mylné obavě stejně jako v domnělém viníkovi Finanční správě.
Domníváme se, že úkolem novináře je informovat, ptát se, analyzovat, zjišťovat skutečnosti a souvislosti, nikoliv rozdmýchávat iracionální emoce, děsy a lži. Pokud se však nešťastná živnostnice ani dotyčný novinář neměli před utvořením svých závěrů potřebu na Finanční správu obrátit, rádi bychom uvedli skutečnost na pravou míru alespoň dodatečně. Finanční správa nepovažuje užívání rodných čísel jako obecného identifikátoru u daňového identifikačního čísla v případě podnikajících fyzických osob, které jsou plátci DPH, za šťastné, nicméně obavy z jeho zneužití v souvislosti s elektronickou evidencí tržeb nejsou na místě.Podle stanoviska Úřadu pro ochranu osobních údajů platí, že ten, kdo účtenku obdrží, nemůže s takto získaným rodným číslem dále neoprávněně nakládat nebo číslo neoprávněně využívat, neboť by se tím dopustil správního deliktu podle zákona o evidenci obyvatel a rodných číslech, napsala mi paní inženýrka Petra Petlachová, tisková mluvčí Generálního finančního ředitelství. Jo, a že od roku 2025 to prý bude jinak a v minulosti se už taky uvažovalo o změně.
Takže ano, vážení přátelé. Já i naše čtenářka podnikatelka, co si na rodné číslo na účtenkách stěžovala, jsme úplně mimo. K zneužití rodného čísla nemůže dojít, protože je to zakázaný! A když je to zakázaný, tak se to nesmí, a proto to nikdo nemůže dělat. A basta.
Vyzývám proto ministra Babiše a pracovníky Finanční správy, aby přestali okamžitě jak v Čapím hnízdě, doma, tak i v práci zamykat veškeré dveře, včetně dveří trezorů. Bezpečnost jejich majetku to samozřejmě nijak neohrozí, protože krást stejně jako zneužívat rodné číslo se taky nesmí.

Anonym 90186 04.03. 11:33
[Miloš Zeman] Miloš Zeman je opět na výletě po České republice. Jak už to tak bývá, rád na těchto besedách vypouští prohlášení plná podivného humoru. Na dnešní besedě s občany se ho jeden z voličů zeptal na názor na kauzu Babišovy dluhopisy. Konkrétně na to, jestli není zvláštní, když Babiš říká, že bojuje proti daňovým únikům a sám se vyhýbá placení daní.
Prezident Miloš Zeman, jak je jeho zvykem, neřekl křivého slova na adresu svého přítele Andreje Babiše. Naopak. Využil Babišovo oblíbené vysvětlení veškerého světového příkoří. Za všechno může Kalousek. Pokud jsem o této věci informován, a to jenom z veřejných zdrojů, tak vím, že pan Babiš koupil korunové dluhopisy před několika lety a že tyto dluhopisy byly osvobozeny od daní. A víte, kdo je osvobodil od daní? Tehdejší ministr financí, který se jmenoval Miroslav Kalousek. Zavřete Miroslava Kalouska, prohlásil Miloš Zeman.
Fakt, že ministr financí se zřejmě vyhýbá placení daní a je v této věci vyšetřován speciálním policejním útvarem, prezidenta nezajímá. Vinu Babiše hází na všechny okolo.
Je to státník! Miloš Zeman je naprosto při smyslech, má racionální uvažování a především je nestranný! A pokud si myslíte opak, může za to Kalousek!

Anonym 90186 04.03. 10:02
[Miloš Zeman] Andrej Babiš už dříve vyzval obecní samosprávy, aby se samy ve větší míře ujaly těch služeb, které není schopen zajišťovat stále více decimovaný soukromý sektor. Některé obce už dnes živnostníkům poskytují pronájem zdarma, příspěvky na mzdy nebo přímou finanční injekci. V místech, kde obchody zkrachovaly, někde dotují provoz pojízdných prodejen. Podle ministra zemědělství Jurečky je to však žalostně málo.V praxi se tomu říká budování obecního socialismu. Místo toho, aby stát nabídl podnikatelům méně regulací a administrativních povinností a z toho vyplývající nižší provozní náklady a nižší odvody práce, které u nás patří k nejvyšším v Evropě, vymýšlejí úředníci krkolomné způsoby, jak vybrané peníze daňových poplatníků znovu přerozdělovat formou státních subvencí.
Navíc příliš pozdě, příliš předvolebně a příliš nevěrohodně. Vláda za sebou zanechává spoušť, kterou mnozí drobní podnikatelé, kteří musejí podstoupit její experimenty, nepřežijí. A zdaleka se nejedná jen o ty, kteří úmyslně krátili daně, jak hlásá vládní propaganda.

Anonym 90186 04.03. 10:00
[Miloš Zeman] Další podpora by měla směřovat za venkovskými podnikateli s obratem do jednoho milionu korun (proč jen za venkovskými? ). Jedná se o nulovou daň z příjmů v podobě 90procentních daňových výdajových paušálů, vysvětluje Havlíček. Změna je to však jen kosmetická, protože už dnes mohou živnostníci využívat až 80procentní paušál, a ti s ročním obratem několik stovek tisíc korun díky uplatnění daňových slev žádné daně neplatí už dnes. I proto je pro ně zavedení EET zbytečným luxusem a pro stát jen bu.eračním nástrojem s nulovým daňovým přínosem.
Zaměstnance podnikatelů na venkově chce Havlíček podporovat příspěvkem na sociální pojištění. Razí výrazné rozšíření dotací vesnických prodejen, což už dnes provádějí některé obce i kraje, které je platí ze svého. Státní výdaje na udržení stávajících venkovských prodejen podle odhadu vyžadují zhruba 750 milionů korun ročně.

Anonym 90186 04.03. 10:00
[Miloš Zeman] Mezitím ministerstvo zemědělství v polovině února spustilo facebookovou anketu, zda jsou lidé pro, aby stát dotoval menší tuzemské obchody. Nepříliš úspěšně, protože podle názorů veřejnosti jde o nezdravé pokřivení trhu. To ministerským úředníkům nijak nebrání státní podporu dále rozpracovávat.
Agilně v tomto směru vystupují zejména představitelé těch asociací sdružujících podnikatele, které hlasitě podporovaly zavedení EET. Myslím, že to bude mít převážně pozitivní vliv, vyrovná se tržní prostředí, chválil on-line pokladny protismyslně předseda Asociace českého tradičního obchodu Zdeněk Juračka. Jakékoli státní dotace tržní prostředí naopak deformují.
Podobně uvažuje další stoupenec Babišova projektu, který se v žádné zemi neosvědčil a nepřinesl vyšší výběr daní, předseda Asociace malých podniků a živnostníků Karel Havlíček. Havlíček jde v obhajobě EET dokonce dál než ministerstvo financí a kritiky, kteří varují před zneužitím dat obchodníků, označuje za psychopaty.
Tentýž Havlíček lobbuje za státní podporu podnikatelů v malých obcích. Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond nabízí zemědělcům dotace na úrocích, jistiny za půjčky a měkké úvěry. Podobnou podporu bude ostatním podnikatelům v malých obcích nabízet Českomoravská záruční a rozvojová banka, tvrdí. To se ovšem příliš netýká například prodejců v důchodovém věku, kteří svůj obchůdek sotva drželi nad vodou.

Anonym 90186 04.03. 09:58
[Miloš Zeman] Venkovské obchody už tak čelí konkurenci supermarketů, nižší kupní síle a nárůstu administrativních povinností, což jen loni vedlo k zániku 400 prodejen s nejmenší prodejní plochou do 50 metrů čtverečních. Další tisíce prodejen, hospod a dalších živností na venkově jsou ohroženy startem EET, znamenající pro drobné podnikatele navýšené náklady a povinnosti.
Už dnes se mohou obyvatelé ve stovkách nejmenších obcí přesvědčit, že obchůdky, na které byli zvyklí, končí. Pořízení jedné on-line pokladny EET přijde živnostníka na 10 tisíc korun, nemluvě o vyšších ročních nákladech na provoz systému a internetu, který navíc v odlehlých oblastech nefunguje spolehlivě.
V této kritické situaci přicházejí vládní úředníci s objevnou myšlenkou, že je třeba podnikání na venkově ulehčit. Ministr zemědělství Jurečka použil klasickou metodu: komise, analýzy, ankety. Zřídil meziresortní pracovní skupinu složenou ze zástupců pěti ministerstev, která má za úkol zmapovat potravinovou obslužnost venkova, a navrhnout možnosti řešení. Hlavně senioři v malých obcích nemají možnost zajet si na nákup do města. Bavíme se o nejohroženějších vesnicích do pěti set obyvatel, uvádí ministr zemědělství.
Do konce března by měl návrhy vyplývající z analýzy předložit vládě. Přitom už teď je známo, že platí úměra čím menší obec, tím větší ztráty. Běžná útrata se ve vesnických obchodech pohybuje kolem osmi až deseti tisíc korun na obyvatele ročně, což často nevydělá ani na mzdu pro prodavače. EET zavedená stejnou vládou nepochybně parametry fungování malých (nejen) venkovských prodejen dále zhoršuje.
Zatím není jasné, jakou podobu budou tyto dotace mít. Do konce roku je uskutečnitelné nastavení podpory, kterou bude zajišťovat některé z ministerstev. Druhou možností je místo dotací poskytovat daňové slevy nebo bonusy, uvedl Jurečka, jako by nebral v úvahu, že mezitím proběhnou volby.

Anonym 90186 04.03. 09:56
[Miloš Zeman] Kreativita současné vlády budí údiv. Ministr financí Andrej Babiš spouští druhou vlnu elektronické evidence tržeb, která je pro mnoho venkovských obchodů, už tak přežívajících na samé hraně únosnosti, poslední ranou z milosti, a krachují.Na druhé straně ministr zemědělství Marian Jurečka chystá pro podnikatele státní podporu, která má zabránit citelnému snižování kvality služeb na venkově. Pokud vůbec bude uvedena v život, částečně pomůže jen někomu. Stát jen znovu předvádí tupou byrokratickou mašinérii, nekoncepčnost a sociální inženýrství, kdy hasí požár stodoly, kterou sám zapálil.

Anonym 90186 04.03. 09:54
[Miloš Zeman] Nyní tu máme ale ještě mnohem vážnější téma, o němž se dosud nemluví: Jak totiž při těchto příjmech, které sám uvádí a které přitom tak podivně nesedí s tehdejší úpravou daní, vlastně přišel Andrej Babiš ke stoprocentnímu vlastnictví Agrofertu? V roce 20.0.0 totiž vlastnil pouze 35 procent společnosti. Jak získal zbylé podíly? Z jeho vlastního vysvětlování však plyne, že na to neměl.
Podívejme se na to:
Z výše uvedených Babišových údajů plyne, že měl k dispozici volných 712 milionu korun.
Ve výroční zprávě Agrofertu za rok 20.0.0 je přitom uvedena následující akcionářská struktura:
O.F.I. 50 %
Agroter 10 % (sro AB)
Andrej Babiš 35 %
Ameropa 5 %,
Takže shrnuto: Andrej Babiš tehdy nebyl většinovým vlastníkem Agrofertu. Nyní je.
Jednoduchou oceňovací metodou (čtyřnásobek ročního zisku před zdaněním minus úročený dluh plus hotovost) z téže výroční zprávy vypočteme, že 55procentní podíl, který Andrej Babiš musel následně nabýt, aby se stal 100procentním vlastníkem, měl hodnotu zhruba 4,66 mld. korun.
Kde na to vzal? Kdy nám na to Andrej Babiš odpoví?

Anonym 90186 04.03. 09:52
[Miloš Zeman] Podle svých slov si Babiš v letech 1993 až 2015 vydělal 1,526 miliardy zdaněných plus 668 milionů korun nezdanitelných. K dispozici měl tedy 2,194 miliardy korun legálních čistých příjmů. Po odečtení dluhopisů za 1,482 miliardy korun mu tedy dle jeho vlastních účtů zbývá na živobytí 712 milionů korun.
Jenže on sám ale shodně tvrdí, že to bylo 1 049 498 231 korun.
Z výše uvedeného vyplývá, že složená daňová kvóta Andreje Babiše za předmětné období byla 18,7 %, z čehož odvedl na pojistném pouhá 1,5 %! Jenže daň z příjmů fyzických osob činila do roku 19.9.9 plných 40 % nad 1,1 mil. Kč. V letech 20.0.02007 to bylo 32 % nad 331 tisíc Kč. Pouze až v letech 20082013 byla 15 %. Takže Andrej Babiš platil podle svého vlastního vyjádření opravdu divné daně.
Sociální a zdravotní pojištění tehdy činilo 13,5 % a po roce 2008 byly zavedeny stropy kolem 1 mil. korun. I kdyby si Andrej Babiš vyplatil v uváděných letech 20082013 drtivou většinu svých zdanitelných příjmů, bylo by to minimálně obcházení zákona.
Shrnuto a podtrženo: Andrej Babiš obcházel placení daní z příjmů i odvody na sociální a zdravotní pojištění.

Anonym 90186 04.03. 09:49
[Miloš Zeman] Daňový expert: Babiš si daně snižoval, a navíc nevysvětlil, kde vzal na Agrofert

Anonym 90186 04.03. 09:48
[Miloš Zeman] Bude mi 73 let a od roku 1993 jsem měla na vesnici krámek se smíšeným zbožím. Abych mohla ve vlastním domě splnit alespoň základní hygienické podmínky, musela jsem k otevření prodejny z ložnice vybudovat sklad a na zahájení jsem si vypůjčila peníze od dětí a od kamarádů. Vše jsem postupně splatila, přibližuje seniorka. I když se jí podařilo počáteční investici splatit, měla co dělat, aby ji její obchod uživil.
Díky postupnému ,přemarketování a 8219; nedalekého Trutnova (které definitivně zlikvidovalo také místní prodejnu Jednoty) postupně ubývalo zákazníků, až nakonec krámek stačil tak akorát na živobytí. Přesto jsem i přes zdravotní potíže krámek udržovala v provozu, abych si alespoň trochu přilepšovala ke svému důchodu, který mi byl k letošnímu lednu velkoryse zvýšen na 6175 Kč, pokračuje nyní již bývalá podnikatelka Eva B.
Vzhledem k nástupu EET o svém minipodnikání mluvím od dnešního dne už jen v minulém čase. Nehodlám se na stará kolena nechat bu.erovat od kozlů udělaných zahradníkem, uzavírá důchodkyně. Její vesnice nedaleko krkonošského Trutnova je tak další, která přišla díky EET o svůj obchod se smíšeným zbožím.

Anonym 90186 04.03. 09:46
[Miloš Zeman] Pro 5822
Co dělám ti může být šumák. Doby, kdy domovní důvěrnice strkaly rypák do cizího soukromí jsou už snad pryč. Tak se prober ze sna. I když je fakt, že tvůj vůdce Koblih první se snaží tuto praxi obnovit. A až mi dáš pár facek, tak pak mě pošleš do jakého koncentráku? Do toho náckovskýho nebo rudošskýho?

Kj 10917 04.03. 05:40
[Andrej Babiš] Ekonomika v roce 2016
1. čtvrtletí - meziroční růst o 3 procenta
2. čtvrtletí - meziroční růst o 2,6 procenta
3. čtvrtletí - meziroční růst o 1,9 procenta
4. čtvrtletí - meziroční růst o 1,7 procenta
Podle Bureše roste HDP o 4,6 procenta. To by mě zajímalo, kam na ty lži chodí? Kdo mu kreslí ty vylhané grafy prezentované v diskuzních pořadech?
Stejné lži jako o tom že nebyl agent. Možná, že byl jen takový malý agent, nebo že všeci kradnů jenom on ne?
Chtěl bych vidět toho hňupa co mu ještě věří.

Kj 10917 03.03. 19:36
[Miloš Zeman] Pro 5822. Asi jste prospal tak 10 let někde v brlohu? Pokud mluvíteo demokracii, možná nedávno tu ještě byla. S nástutpem Bureše dostala hezkou ránu. Tak jak řídí tu svoji patolízalskou partu, tak chce řídit i stát. Neví kdo ho sem nasadil a jaký je jeho úkol, ale určitě ne hlásat demokracii a iniciovat hospodářský růst. Zatím je to vše naopak. Svobodu už tu socani s kořalečníkem ukrajují roky, ale demokracii zařízl ten Stébák pořádne až v poslední době. Pokud nevidíte pokles HDP a civíte pouze na vylhané Babišovy grafy, tak se nedivím vaší pomýlenosti.
Je tedy potřeba se zamyslet komu toto prospívá. Ale připomíná mi to Putinovké metody, vládu olichardů a likvidaci hospodářství, přikladem je i pokus o zdaněení bank pod záminkou vše pro stát. Odborníci před tímto varují. Dále pak likvidace střední vrstvy. Na té stojí obrat a spotřeba. Bez ní nebude nic, krom dalšího zadlužování vedoucí ke krachu společnosti.

NikaAZdena 86253  21 let 03.03. 17:57
[Roman Vojtek] jsi nas nejoblibenejsi herec,moderator,zpevak a tanecnik
jsi dobry škoda že jsi nevyhral tvoji tvar ma znamy hlas

Ovar 85845 03.03. 17:21
[Miloš Zeman] Dej si koblih Ty stvůro rudá, Burešovská.

Anonym 5822 03.03. 15:39
[Miloš Zeman] Ještě pro 90186, jaké je vaše zaměstnání, když celé dny, týdny bušíte do klávesnice? Asi na dávkách, že? Od božího rána?

Anonym 5822 03.03. 15:37
[Miloš Zeman] 90186 Přečetla jsem pár vašich příspěvků a žasnu. Takže vy synovi vštěpujete, že by neměl žít v ČR? Kde nikomu není zle a je to krásná demokratická země? Asi proto, že sama možná ochuzujete stát a nelíbí se vám, že ani on nebude moct. Paní potřebujete pár f..

Anonym 5822 03.03. 15:34
[Miloš Zeman] Pane ministře Babiši, bravo, bravo, bravo, opět vás budu volit a také moje široké okolí. Konečně někdo, kdo šlape na paty a kuří oka nepoctivcům, a hlavně ukecaným, ne příliš inteligentním hamižným politikům, joj ti se třesou, asi ani oka nezamhouří. Tleskám.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79950

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti