Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Martin 90204  38 let 05.11.2016 19:07
[Iva Huttnerová] mila pani ivo,jste pohledna dama ktera rada maluje obrazky.a take hraje v serialu ordynace,mam na vas dotaz,kdybyste dostala nabytku na hru, v divadle hrat pro deti o stredoveku kdy zily kralove a kralovny jak zily a skoncily prijala byste tuto nabytku.vy byste hrala kralovnu kterou kral odsoudil k trestu smrti,a vas by cekala poprava.nabytka k poprave mecem nebo sekerou,kterou moznost byste zvolyla vy,tato hra by byla brana jako skolni predmet dejepis pro zaky ze skol.

Martin 90204  38 let 05.11.2016 18:24
[Kateřina Janečková] mila katerino janeckova,jste po certech pekna mlada divka.kdyz sem cetl komentare nekterych muzu,tak bych je byt vami ignoroval.sami maji problem se svim iq,me se liby vase kresni jmeno,ukryva se vnem jmeno postavy ze stredoveku ktera pracovala na hradech i zamcich.tato postava zila v 17 stoleti kdy zily kralove,doufam ze nato prijdete o ktere postave mluvim. odpovet si rad predctu zde,kdyz to uhadnete tak si muzem o teto postave si popovidat.a na dalku si muzem sehrat scenku v tere budete hrat vy a ja tu postavu kterou mate uhadnout.

Martin 90204  38 let 05.11.2016 17:35
[Jolana Voldánová] mila pani jolanko,musim vam rict ze jste moc podobna jedne me kamaradce.take ma tak krasne jmeno jako mate vy,jolanka

Martin 90204  38 let 05.11.2016 17:28
[Petra Janů] mila petro janu,nebo mam rict jano petru.moc pekne spivate,ale nejvic me se liby vase vlasove promeny.sledoval sem spoustu poradu, kde ste vystupovala. tak sem vzdy obdivova uces ktery ste mela udelany od kadernice,moc vam to slusi i dnes

Anonym 586 05.11.2016 17:17
[Miloš Zeman] 19186 Chápu vaše rozhořčení, ale stačí pouze pár slov - Ovar končí a svíjí se v předvolební agonii. Nic více, nic méně. Hezký večer.

Martin 90204  38 let 05.11.2016 17:06
[Lucie Borhyová] mila lucinko,vtelevyzi vam to moc slusi.nejvic na vas obdivuji vase krasne vlasy,kdyz vam je vzdy krasne upravi pred vysilanim.i ja rad bych chtel skusit vas pekne ucesat, kdy byste mela zajem se nechat ucesat od nekoho jineho nes od tech co vas cesaji, tak zde prosim napiste svoji adresu a ja vam rad napisu kdy a kde se sejdem.vas ctitel martin z libereckeho kraje

Marcela 89148  47 let 05.11.2016 17:04
[Andrej Babiš] Váženy pane Babiši.Moc si Vás vážím a fandim vám.Dost jsem se bála,že ten tlak na Vaší osobu a pomluvy od p.Kalouska a jemu podobnych neustojíte a znechuceňě z politiky odejdete.Díky že jste vydržel a budete rozkopávat jim bábovičky dál.Držím palce a těším se na další volby.

Anonym 90186 05.11.2016 16:58
[Miloš Zeman] Neprofesionální hradní aparát, který se marně snažil prolhat pohřebním trapasem na Slovensku, pochybeními okolo metálu pro Jiřího Bradyho a který poloprázdná náměstí na Zemanových cestách retušuje švindlem s fotografiemi, nepředstavují zrovna plusové body do prezidentské kampaně. Spolu s oplzlými tlachy proruského prezidenta na adresu sexuálního života americké prezidentské kandidátky, schematickým ostouzením západních spojenců republiky nebo pomlouváním akademiků, kteří se ve společnosti zpravidla těší úctě, přestává být Zeman únosným už i pro shovívavější voliče. Ani agenturní žonglování s čísly průzkumů veřejného mínění totiž nevyléčí kocovinu, do které pomalu procitají.
Jinými slovy, hradní ansámbl leze lidu krkem, prezident kdekoho pomlouvá jako neomalená domovnice a agresivita zamořila už celý Pražský hrad. Kvanta negace, permanentně šířená do podhradí, už silně nudí. A unavuje. Nezabírají ani čerstvé urážky Zemanova potenciálního vyzyvatele Michala Horáčka, ten ještě nedořekl větu, a už mu na internetu mydlí schody Zemanův Ovčáček.
Suma sumárum, Miloš Zeman zoufale hledá nové téma. Každá záminka, skrz kterou odvede pozornost voličů od svého selhávání v roli hlavy státu , je mu do kampaně dobrá. Stupidní scénář o ostravské divadelní provokaci proti jeho manželce a proti němu, mu tentokráte nevyšel. Nechal se zatáhnout do cizích křivd a jako vždy oslyšel fakta.
Česká televize není Nova, kde se uzardělá televizní Barbína tetelí nad pugétem od rozdováděného prezidenta, který jí ukazuje Lány výměnou za přítulné dotazy na zahradu a velikost ponožek. Zarytá hradní nenávist vůči televizi veřejné služby, která ze zákona nikomu nenadbíhá, je proto bezprecedentní, jde totiž až za hrob. Hrad na ni útočí už skoro denně.
Styďte se, bouřil včera Zeman na adresu ČT, jen co si naběhl na hejtmanskou konspiraci. Omluvte se, mělo by teď zaznít z Kavčích hor. Nezazní, je to k ničemu. Nejvyšší buran české politiky se z principu neomlouvá..

Anonym 90186 05.11.2016 16:55
[Miloš Zeman] Úředník Ovčáček navíc nevynechá ani cizí státníky, pokud zrovna netleskají Zemanovi, Kremlu nebo Pekingu. Uhozené fotografie prázdných židlí, rezervovaných v ostravském Bezručově divadle veřejnoprávní televizí pro dramaturgyni pořadu, vedoucí produkce a divadelního kritika, teď vydávají za důkazy o provokaci proti hlavě státu. Mikrofony pro televizní nahrávku divadelního kusu pak rovnou za špionážní nástroje proti prezidentově ženě.

Anonym 90186 05.11.2016 16:54
[Miloš Zeman] Goeblsovská poučka, v níž se prý stokrát opakovaná lež stává pravdou, našla zjevně na Hradě pozorné čtenáře. Namísto ministra propagandy v ní teď ale vyniká český prezident se svým milcem v roli mluvčího, kteří účtují s třídními nepřáteli. Nalevo napravo. Jsou jich celé zástupy, od premiéra a ministrů, přes západní velmoci, parlamentní politické strany, novináře, zahraniční diplomaty, občany s odlišnými politickými preferencemi až po zmíněnou Českou televizi.

Anonym 17847 05.11.2016 16:52
[Miloš Zeman] Výplata důchodů na holý zadek bejkovcem je pro většinu důchodců nejlepší medicina jak je léčit z většinové troubovitosti a lenosti přemýšlet.

Anonym 90186 05.11.2016 16:49
[Miloš Zeman] Samolibost prezidenta republiky nabírá povážlivě patologický směr. A jako v podobných případech starců, kteří se rádi poslouchají a z okoralé mysli vytahují jednu nudnou historku za druhou stejně, jako oplzlé vtípky či konspirace o úkladech moderního světa proti jejich neutuchající genialitě, vyznívá už doslova komicky. Stává-li se navíc v rukou Zemanových propagandistů krizovou strategií, jak umělým skandálkem z Ostravy překřičet zaplněné Staroměstské náměstí a odstartovat prezidentskou kampaň jejich živitele, zasloužila by si piedestal hned po boku strýčka Jedličky a dalších mistrů zuřivého štěkání.
Legrační scénku, kterou teď prezident zahlcuje frustrované příznivce, připravila hradní úderka tentokráte narychlo v ostravském Bezručově divadle. Na legendárního Spalovače mrtvol v hlavní roli s Norbertem Lichým si sem z manželova turné odskočila sama Ivana Zemanová. Že tu měla divadelní představení natáčet pro své koncesionáře do televizního magazínu Divadlo žije týž den Česká televize a proto byla některá sedadla kousek od Zemanové rezervována pro televizní štáb a v hledišti byla logicky přítomna televizní technika, to označil prezident rovnou za řízenou provokaci, která měla jeho ženu (sic! ) znemožnit. Jak, to neřekl.
Stejně jako tibetská vlajka na průčelí divadla, která na divadle vlaje už od státního svátku. Produkce pořadu Divadlo žije, která natáčení připravovala od odpoledních hodin a o účasti Zemanové se dozvěděla teprve na místě, předala včas členům prezidentské ochranky informaci, že jde o pravidelné natáčení pro kulturní magazín a kamery mají tudíž zájem jen o jeviště. Prezidentova manželka nakonec uraženě nedorazila. A Hrad teď krmí lid historkou o podlé léčce, kde už chybí jen zápletka o veřejnoprávních nitkách v rukou amerických jestřábů a obligátní samozvanci a ztroskotanci.

Anonym 90186 05.11.2016 16:47
[Miloš Zeman] Fraška se svazem takzvaných bojovníků za svobodu pokračuje. Český svaz bojovníků za svobodu opouští historik a ředitel odboru pro válečné veterány ministerstva obrany Eduard Stehlík. Důvodem je nedemokratické chování vedení svazu. Uvedl to ve čtvrtek Český rozhlas Radiožurnál.
ČSBS v poslední době čelí sílící kritice například za vylučování členů, kteří jej kritizovali.
Stehlík, který byl členem spolku v Lidicích, poslal svazu rezignační dopis v úterý. Svaz by měl být především organizací, která, tak jak má v názvu, usiluje o svobodu, demokracii, o prosazování idejí, které jsou založeny na masarykovské republice. Na tom, za co ti lidé šli do druhého odboje. Bohužel se obávám, že v současné době dochází k odklonu a některé nedemokratické praktiky řízení svazu mě o tom přesvědčují, řekl Stehlík.
Po zvolení Jany Bobošíkové, někdejší kandidátky komunistů na hlavu státu, odešly z lidické organizace tři členky. Organizace ale v únoru posílila o Jiřího Ovčáčka, bývalého novináře komunistických Haló novin a ulhaného mluvčího stejně ulhaného prezidenta Zemana. Mezitím ale odcházejí váleční veteráni. Všechno už je dost trapné. Zůstane už nakonec jen Ovčáček a Bobošíková? To je skutečně lidická žena za všechny prachy.
Šéf svazu Jaroslav Vodička byl dvakrát členem komunistické strany. Strany, která tu provozovala zločinný režim. Své druhé členství v v 80. letech ale zatajil. Jeho jméno navíc figuruje ve svazcích Veřejné bezpečnosti, která ho vedla jako svého tajného spolupracovníka. Opravdu si boj za svobodu zaslouží takové ponížení? Když v červnu pronášel Zeman projev k delegátům desátého sjezdu Českého svazu bojovníků za svobodu, naslouchal i předseda KSČM a práskač Státní bezpečnosti Vojtěch Filip. Za co nás máte, soudruzi? Tak tohle opravdu ne.
Zeman, Vodička, Bobošíková, Filip, Ovčáček, víte co, běžte si bojovat za své svobody do Běloruska, nebo do nějaké Doněcké republiky, nebo jak se to jmenuje. A už tam zůstaňte.

Anonym 17847 05.11.2016 16:44
[Miloš Zeman] Pro 94158.Ten tvůj výhled je budoucnosti je výhledem pořádného ekonomického primitiva.Ani při současných dotacích nedovedou zde vládnoucí lumpové hospodařit bez dalšího zadlužování země,V roce 2020 končí dotace z EU.V té době zde bude jenom rozkradená a astronomicky zadlužená země s většinou majetku co patřil Čechům tak ta už bude patřit cizincům.Zde šestadvacet roků vládnoucí lumpové úspěšně ženou Česko do státního bankrotu a obyčejný český blb na to pořád kouká jako blb a vyhlíží Havlem slibované kapitalistické radostné řítřky.Důchodci se dřív než těchto zítřků dočkají výplaty zasloužených a spravedlivých důchodů n a holý zadek bejkovcem .Až se mladá generace dolstane revolucí k moci tak ta se na další debužírování důchodců na dluh dlužit nebude.Ta důchodcům naordinuje takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Z ušetřených peněz ale začne splácet starými lumpy nasekané dluhy.

Anonym 90186 05.11.2016 16:42
[Miloš Zeman] Pražský hrad zase jednou ukázal, jak dokáže čarovat s realitou. Tentokrát to předvedl na fotografii publikované mluvčím Jiřím Ovčáčkem, na níž je vidět plné náměstí během Zemanova mítinku v Bruntále. Fotografie pořízená z jiného úhlu však ukazuje, že náměstí je zaplněno jen u pódia.
Jiří Ovčáček na svém facebookovém profilu ve čtvrtek odpoledne zveřejnil fotografii, která vytváří dojem, že Zeman v severomoravském městě promlouval k přeplněnému náměstí. Bruntál. Diskuse pana prezidenta s občany, zněl doprovodný komentář.
Na síti se však záhy začala šířit fotografie z městského kamerového systému, která situaci na náměstí zachycuje z jiné perspektivy. Na snímku z kamery je vidět, že náměstí během Zemanova mítinku nebylo plné ani z poloviny.

Anonym 90186 05.11.2016 16:41
[Miloš Zeman] Zvláštní monitorovací mise OBSE na Ukrajině za dva a půl roku zaregistrovala víc než dvacet nákladních aut, která přepravovala do Ruské federace zemřelé vojáky. Informuje o tom UNIAN.
Pozorovatelé Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě přinášejí další důkazy o přítomnosti ruských jednotek na východě Ukrajiny. Velvyslanec USA při OBSE Daniel Baer ve své poslední zprávě uvedl, že za dva a půl roku na rusko-ukrajinské hranici bylo zaregistrováno kolem dvaceti nákladních aut s ruskými poznávacími značkami a nápisem náklad 200, což je zvláštní vojenské označení, které znamená převážení zemřelých vojáků na pohřební místa.
Ruská federace stále odmítá uznat přítomnost svých vojenských jednotek na Ukrajině, ale podle Baera existují důkazy, které tento fakt potvrzují. Velvyslanec ve zprávě také vyzval Rusko, aby přestalo s násilím a v plné míře plnilo dohodu o odchodu vojsk.

Anonym 90186 05.11.2016 16:39
[Miloš Zeman] Předseda Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička, kvůli němuž odešla z kdysi prestižní organizace řada osobností, nyní poprvé přiznal, že byl tajným spolupracovníkem komunistické Veřejné bezpečnosti. Kritika se na něj a na svaz přitom nevalí jen kvůli jeho komunistické minulosti a nedemorkatickým praktikám svazu, ale také kvůli hospodaření. Podívat se na něj chce už i ministr financí Andrej Babiš.

Anonym 90186 05.11.2016 16:38
[Miloš Zeman] Vstup Černé Hory do Severoatlantické aliance probíhá hladce, a to i přes silný odpor Ruska, konstatovala náměstkyně generálního tajemníka Severoatlantické aliance Rose Gottemoeller.
Oficiální přistoupení očekává na začátku roku 2017, jakmile všech 28 členských států ratifikuje přístupové dohody s Černou Horou ve svých parlamentech. Zástupci Černé Hory nedávno obvinili Rusko z plánování převratu během voleb, z nichž nakonec vítězně odešli prozápadní strany spolupracující s NATO.

Martin 90204  38 let 05.11.2016 16:34
[Iva Kubelková] mila ivo,jste moc pekna zena i maminka vasich deti.jste moc krasna modelka,ale musim rict ze vam to nejvic slusi v reklame na spodni pradlo. take bych takove spodni pradelko koupil sve divce,kdyz sem ho vydel na vas tak sem si predstavyl svou divku vtom samem.

Anonym 90186 05.11.2016 16:34
[Miloš Zeman] Ve čtvrtém největším ruském městě Jekatěrinburgu vypukla epidemie HIV. Nárůst počtu nakažených tímto zatím nevyléčitelným virem je obrovský - podle tamních úřadů je ve městě nakažený každý padesátý člověk.
Dohnali jsme a předehnali Afriku, stojí v ironizujícím komentáři internetového serveru gazeta.ru. Ten naráží na fakt, že ač nejvíce sužuje tento virus právě africké státy, stále více exponovaným problémem je nakaženost lidí virem HIV také v Rusku. Jekatěrinburg již má ve svém hledáčku i ruské ministerstvo zdravotnictví.Jekatěrinburg má půl druhého milionu obyvatel. Šíření viru se nijak nedaří zastavit. Chybí k tomu nejen peníze, ale také osvěta, jež je v této otázce klíčová. HIV a AIDS byly dříve označovány za choroby, které propaganda Sovětského svazu označovala pouze jako nemoci Západu. Fenomény jako prostituce nebo narkomanie, v Sovětském svazu tak rozšířené, podle tehdejších statistik vůbec neexistovaly. Nárůst počtu nemocných tak souvisí se starými sovětskými časy, ovšem nejen s nimi. Problému nepomáhá ani ruská pravoslavná církev, která často tyto nemoci označuje jako nemoci vzniklé z hříchu či boží tresty.Podle statistik je v Rusku nakžaných HIV na 800 tisíc lidí, čísla skutečná však mohou být vyšší. I oficiální čísla se však každoročně o 100 procent zvyšují.

Martin 90204  38 let 05.11.2016 16:06
[Tereza Kostková] tereza kostkova je moc pekna zena.pekne uvadi s markem ebenem porad stardance,jen me mrzi ze jako prvni vypadla miluska bittnerova,mela nakroceno na celkove vitestvi,byla moc dobra v tanci tak musela skoncit.tato soutez je sice pekna,ale take je plna podvodu pri konecnem scitani hlasu divaku.divaci zbytecne posilaji smsky,proc protoze 1 smska stoji divaka 30 korun.stoho 3 koruny jdou operatorovy t-mobail nebo o2 a zbytek 27 korun si rozdeli poradatele teto souteze.bylo by pekne rikat divakum pravdu nez jim lhat,proto bych mel nabytku na spestreni tohoto poradu.pote co vyhlasi ktery par skoncil tak by mely prinest rekvyzity,a to popravci spalek sekeru a kos.par ktery skonci tak bude muset sve partnerce polozit hlavu na spalek a jenom jako ji hlavu setnout,zato ze se spatne ucila tancit tance.meli by to prozit i ty pary ktere uz skoncily

Anonym 94158 05.11.2016 15:39
[Miloš Zeman] V Čechách žije přibližně sto tisíc lidí na vysoké noze. Je logické, že si pana Zemana nepřejí. Chtějí VIP zlodějny tak, jak jim bylo dobře za Kalouska. Za poslední 3 roky se zvyšovaly příjmy těch dolních deseti milionů občanů, a to výrazně. Pokud bude i v dalším období vláda ANO a ČSSD a prezidentem pan Zeman, pak bude pokračovat trend zvyšování platů u dolních 10 milionů občanů a snižování dluhu státu. Přibližně za 5 let by se mohl výrazně snížit rozdíl mezi platy v Čechách a dalšími demokratickými státy západně od nás. Milá a hodná babičko, 586, pokud jsi v horních 100 tisících, moc Ti to přeji a Tvému názoru se nedivím.

Miroslav 37521 05.11.2016 15:23
[Radim Jančura] Tak doufám, že když jsem to napsal slovy, tak to tam vydrží..Doopravdy se jedná o čtyři tisíce korun navíc se Student Agency, než koupě letenek přímo s místním dopravcem Atlas Global!

Miroslav 37521 05.11.2016 15:16
[Radim Jančura] Znovu jsem napsal o čtyři tisíce korun a jedna nula opět zmizela, doopravdy podivné a někdo se tu s snaží o manipulaci s daty..

Miroslav 37521 05.11.2016 15:14
[Radim Jančura] Bohužel došlo k manipulaci s daty na teto stránce a letenky se Student Agency na lety z Istanbulu do Antalya a zpět byly dražší o 400 Kč!! A to se stejným dopravcem.

Milan 89151  75 let 05.11.2016 11:00
[Marek Eben] Pane Ebene, vysvětlete, prosím (nejlépe při Star Dance veřejně), jak se poměřují body od poroty s počtem sms od diváků, aby se určilo konečné pořadí v kole. Je mi jasné, že jde o business víc než o spoluúčast diváků, ale ničí to soutěžní aspekt show.
Sleduji všechny ročníky, ale toto mi asi uniklo. Díky.

Anonym 586 05.11.2016 08:06
[Miloš Zeman] Cituji. Moravskoslezský hejtman Miroslav Novák (ČSSD) obvinil ostravské Divadlo Petra Bezruče, že ve spolupráci s Českou televizí chystalo protest proti prezidentovi na představení Spalovač mrtvol, kterého se měla zúčastnit Ivana Zemanová. K obvinění ČT se přidal také Zeman. Obě instituce ale tvrzení odmítají a upozorňují, že se žádný protest nechystal.
Toto už zavání téměř maniodepresivními stavy. Možná by se měl Zeman s manželkou nechat vyšetřit, ale je to dobře, voliči ubývají a ubývají, sám si zvolil cestu trapností a lží. Těším se na den, kdy odejde z Hradu. Není třeba podepisovat petice a demonstrovat, však on se zničí sám. Pracuje na tom neustále. :-))

Anonym 94158 04.11.2016 23:53
[Miloš Zeman] Koukám, že v článku z 22:04 se 90186 naváží do Kalouska? Jen tak dál mladý muži jsi na dobré cestě.

Anonym 94158 04.11.2016 23:46
[Miloš Zeman] Domnívám se, že pan Sobotka by měl místo vyhazování ministrů hledat cestu k panu Babišovi a Zemanovi, přestat se bouchat do prsou za úspěch jiných. Pokud to neumí, pak nechť tu cestu hledá někdo jiný. Někdy jsou sňatky z rozumu pevnější těch z lásky.

Anonym 90186 04.11.2016 22:04
[Miloš Zeman] Trapnost nad trapnost. Opilec už vidí všude spiknutí, a OPĚT bez rozmyslu žvaní nesmysly. Jeho spanilá jízda po ČR je už nad jeho možnosti.

Anonym 90186 04.11.2016 18:10
[Miloš Zeman] Hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák opakovaně lhal, když tvrdil, že nemá nic společného s lobbistou Martinem Dědicem. Přitom jeho manželka byla v Dědicově firmě zaměstnána až do roku 2013.
"Znám ho asi tak jako tisíc jiných lidí. Hráli jsme spolu tenis, ale rozhodně neřešili žádné zakázky," popíral Novák loni svůj blízký vztah s Dědicem a pohrozil, že jestli ho někdo nařkne z korupce, podá na něj trestní oznámení.
O něco později na přímý dotaz , zda jeho manželka pracuje nebo pracovala v Dědicově firmě Business Advisor, reagoval velmi podrážděně a kategoricky to odmítal.
"To je nehoráznost. Moje žena je nemocná, čeká na invalidní důchod. Nikde nepracuje," rozčiloval se hejtman Novák.
Výsledky vyšetřování Dědicovy kauzy ale ukazují opak a dokazují, že přátelství s Dědicem se Novákově rodině vyplácelo.
"Ing. Dědic má blízký vztah k hejtmanovi MS kraje Miroslavu Novákovi, se kterým si tyká a jsou v častém telefonickém i osobním kontaktu," tvrdí policie s tím, že od května 2012 do září 2013 měl Novák s Dědicem celkem 5 077 hovorů nebo SMS.
Hejtman, ale i ostravští radní za ČSSD Lumír Palyza a Simona Piperková, či manažeři městských firem, kterým policie zdokumentovala styky s Dědicem, tvrdí, že šlo o standardní pracovní hovory.

Anonym 90186 04.11.2016 18:05
[Miloš Zeman] Pro 94158
O údajných provokacích mluví hejtman Novák. To je další křišťálově čistý hejtman za ČSSD. Hned po Rathovi a Haškovi. Mimo jiné dopomohl Palasovy k podvodným dotacím a za odměnu dostal vilu v řádu desítek milionů.

Anonym 94158 04.11.2016 16:34
[Miloš Zeman] Čeští oligarchové se nestydí platit provokace proti naší první dámě. Mafiáni v Itálii i Mexiku by se za to styděli. Oligarchové v Čechách a jejich placení komedianti mají spíše ukrajinský vkus.

Anonym 90186 04.11.2016 16:24
[Miloš Zeman] Píseň ruské dívčí kapely Pusy Riot se ocitla na prvním místě žebříčku Viral 50 hudebního serveru Spotify. Je to přitom poprvé, co se na první místa této hitparády dostal ruský interpret, respektive interpretka, informoval server The Moscow Times.
Píseň s názvem Make America Great Again (Vraťme Americe její velikost) vydala jedna ze tří odsouzených členek punkové skupiny Pusy Riot Naděžda Tolokonnikovová. Politicky a drsně laděný song znázorňuje představu autorky, jak by vypadala budoucnost Ameriky v případě, že prezidentské volby vyhraje republikánský kandidát Donald Trump. Název písně se opírá o slogan, na kterém Trump postavil svou volební kampaň.
Skupina Pusy Riot uspořádala v roce 2012 v moskevské katedrále protestní akci proti prezidentovi Vladimiru Putinovi. Soud ji následně potrestal dvouletým vězením za výtržnictví motivované náboženskou nenávistí. Tolokonnikovová se po odpykání trestu, mírně zkráceného amnestií, rozhodla vrátit na hudební scénu, zbývající členky skupiny se věnují spíše aktivistické činnosti.
Virální žebříček je podle Spotify nový způsob, jak definovat novodobé úspěšné písně. Virální song je takový, který posluchači nejen hromadně poslouchají, ale následně také sdílejí a hodnotí. Právě kvůli tomuto hodnocení je Make America Great Again na vrcholu žebříčku.

Anonym 90186 04.11.2016 16:11
[Miloš Zeman] Asistent ruského poslance přišel o život u syrské Palmýry, kde bojoval v žoldnéřské jednotce, stejně jako ještě dříve v Donbasu na východě Ukrajiny. Poslanec Michail Děgťarjov agentuře Reuters potvrdil, že Sergej Morozov (38) byl jeho přítel a že byl zabit v březnových bojích o Palmýru, nakonec osvobozenou od bojovníků radikálního Islámského státu.
Informace vyvolala rozruch v ruských médiích, oficiálně totiž v Sýrii působí pouze ruské letectvo a malý počet příslušníků speciálních sil, avšak Moskva popírá nasazení svých jednotek do pozemních operací. Za verbování žoldnéřů hrozí podle ruských zákonů postih.
Ale již dříve se v ruském tisku objevily informace, že na straně prezidenta Bašára Asada válčí i Vagnerova jednotka o síle až 2500 mužů. Vagner se podle serveru Fontanka.ru se ve skutečnosti jmenuje Dmitrij Utkin a jeho soukromá armáda, která v Sýrii ztratila již desítky padlých, využívá k výcviku polygon Molkino na jihu Ruska. Tam působí i speciální jednotky armádní rozvědky GRU, která podle listu RBK má Vagnerou skupinu na starosti. Náklady na roční nasazení žoldnéřské jednotky list odhadl v rozmezí 5,1 miliardy až 10,3 miliardy rublů (asi 1,9 až 3,9 miliardy Kč).

Anonym 90186 04.11.2016 16:08
[Miloš Zeman] Rusové varují Nory ohledně spolupráce s Američany: Budete trpět

Anonym 17847 04.11.2016 15:22
[Miloš Zeman] Když ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli hospodařit lépe než komunisté tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali tak potřebují odporazit na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 94158 04.11.2016 13:11
[Miloš Zeman] Nenávistnou kampaň, kterou proti českým občanům rozpoutaly strany ODS, TOP 09 a lidovci je kampaní amikořitních bolševiků a zoufalců. Po roce 1993 bylo rozkradeno 3 - 5 tisíců miliard. Za ty prachy se umí zvolit i sami. Další sprosťárny můžeme očekávat 17. tohoto měsíce.

Anonym 17847 04.11.2016 12:53
[Miloš Zeman] Sobotka je pořádný trouba.Slušněji se to říct nedá.Umí jen zadlužovat Česko a nyní když už jeho strana propadá tak chce obměovat svúj tým,ale on sám se chce u koryta rozvalovat dál.Za zbídačování Česka zadlužováním potřebuje narazit na kůl půo řádném stažení z kůže.

Anonym 17847 04.11.2016 10:26
[Miloš Zeman] Velice rozumně jednala vojska Sovětského svazu s dopadenými příslušníky SS nebo SA.Držela se rozumné zásady že se měl každý z nich pořádně podívat do čeho dobrovolně leze.Když se nepodíval byla to jeho chyba.Proto tyto příslušníky stříleli bez soudu.Podobně bude třeba po revoluci jednat se všemi příslušníky stran a členy hnutí co se po komunistech prolhali k moci a dodnes Česko zbídačují a ženou do státního bankrotu.Pouze místo střílení je co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.Ta krutost k lumpům je nutná proto aby se ještě za sto roků v Česku darebáci politice obloukem vyhýbali a tak měli slušní lidé u moci šanci zachránit stávající životní prostor i pro další generace Čechů.Při revoluci razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.

Anonym 17847 04.11.2016 10:14
[Miloš Zeman] Pro 94158.Pokud zde nebude do prezidentských voleb revoluce tak se prezidentem stane jedině darebák co na uvedené má prachy a to s cílem při svém prezidentování pro sebe nahrabat ještě víc.Stejné je to na Ukrajině.Tam už vrcholová politika patří jen lumpům.Na obyčejného ukrajinského blba pak už zbývá jen bída.Pokud by se zde vládnoucí lumpové stále nedlužili,tak mohl mít obyčejný český blb bídu už na talíři a začal konečně přemýšlet.Česko jede k takovým koncům jako je Ukrajina.

Jitka 89031  49 let 03.11.2016 23:13
[Lucie Bílá] Ahoj, neměla by jste to tak přehánět s bohem
Dobrý večer, už dlouho obdivuji Váš hlas i osobnost. Mám jen jedinou připomínku - není potřeba to přehánět s bohem. A volat faráři uprostřed noci asi taky není úplně normální. Vím, že jste pod enormním tlakem, ale není nutné o tom informovat společnost. To je Vaše soukromí. Přeji hodně štěstí a zdraví a ať nás obdarováváte Vašimi písněmi ještě dlouho, ale prosím, nemodlete se do televize, je to děs.

Anonym 94158 03.11.2016 20:49
[Miloš Zeman] V naší politice se pohybují podivné osoby. Pan Herman tam dle mého názoru nemá co dělat. Za kandidáta na prezidenta se hlásí člověk, který se živil hazardem. Tedy žil z bídy chudáků, kteří ztratili vše a mnohdy i život. To nejsou poctivé peníze. Věřím, že bude opět kandidovat pan Zeman. To by mělo zachovat demokracii, suverenitu státu, rovnost občanů a prosperitu. Podlézavé obamořitní akrobaty nemusím. Dost je bombardérů a dronů nad námi.

Anonym 90186 03.11.2016 19:10
[Miloš Zeman] Horáček for prezident

Radek 37140 03.11.2016 19:04
[Radim Jančura] Koupě letenek se Student Agency je zaplatit jen nemalé peníze za letenky navíc a v případě problémů vám vůbec s ničím nepomohou. Kupujte letenky od dopravců napřímo, ušetříte peníze!!

Vlastimil 37140 03.11.2016 19:00
[Radim Jančura] Bohužel nejhorší firma na prodej letenek, jakou jsme kdy poznali. Kupujte letenky na přímo a ne se Student Agency! Jen si přirazí pár tisícikorun k letence a v případě jakýchkoliv problémů dávají ruce pryč a vůbec vám nepomohou!!

Miroslav 37140 03.11.2016 18:41
[Radim Jančura] Dobrý den,
velmi si vás vážím, za to jak jste posunul kvalitu cestování po celé ČR a myslím si, že takový posun ke kvalitě za dobré peníze nikdo v naší společnosti nedokázal a pomohl jste český národ dostat do čistých vlaků ve vysoké kvalitě a neskutečně jste zlepšil kulturu cestování.
Bohužel jsem ale velmi zklamaný s koupí letenek s vaší společností. Koupili jsme si letenky se spol. TA na Seychely. Na tyto letenky jsme s přítelem šetřili dlouho a moc jsme se na let i pobyt s TA těšili. Na vašich stránkách jsem se dočetl o akčních letech z Istanbulu na Mahe Island a koupili jsme je. Volal jsem na vaši linku a zjišťoval návazný let do Istanbulu a koupil ho raději o den dříve, abychom neměli s návazností letu žádný problém a toto nám bylo potvrzeno na vaší lince, že doba na přestup je dosti dlouhá. Jaký byl šok, když jste mi napsali, že TA mění jak dobu příletu do Istanbulu o hodinu z důvodu změny času a let na Seychely nám posunuli z Istanbulu dokonce o den a my jsme zjistili, že z přestupu v Istanbulu v délce 6 hodin zbylo jen 50 minut a takový přestup není možné zvládnout. Obrátili jsme se na paní Sehnalovou a chtěli jsme posunout z Prahy odlet dříve o jedno letadlo, abychom přestup v Istanbulu zvládli. Toto bylo okamžitě se spol. TA zamítnuto, pro nás naprosto nepochopitelně. Volných míst bylo hodně. Nabídli kompenzaci na let Istanbul-Seychely, bohužel toto jsme nemohli akceptovat, jelikož máme zaplacený pobyt na Seychelách a nejde stornovat. Navíc by nám propadli letenky do Istanbulu. Hledali jsme další řešení a paní Sehnalová nám řekla, že dělají maximum a chtějí posunout odlet na Seychely o den. Já jako amatér jsem si okamžitě přes prohlížeč zjistil, že další let je až za 3 dny a je neskutečné, že se paní Sehnalová na další odlet nepodívala a ztratili jsme další den..Nakonec jsme se domluvili na jediném možném řešení se kterým spol. TA souhlasila s posunutím odletu z Istanbulu na Seychely o 3 dny, dříve let není a požádal jsem paní Sehnalovou o akční lety z Istanbulu do Antalya, kde počkáme na odlet do Mahé za akční cenu a poslali nám nabídku cca o 400 dražší než jsme si koupili lety sami a paní Sehnalová tvrdila, že si nic neúčtují navíc!! Chtělo by si to přečíst všechny e-maily mezi námi a posoudit situaci, ale jsem naprosto zklamán a šokován s přístupem SA a řešení ze strany SA. Místo toho, aby paní Sehnalová jednala o levných letech do Antalya, tak jste nás chtěli natáhnout o další 400Kč navíc a my jsme koupili zpáteční lety za zlomek vaší nabízené ceny. Využívali jsme se Student Agency vaše služby s láskou a nyní jsme zjistili, že letenky dražší o spoustu peněz absolutně není potřeba kupovat s vámi, neboť v případě problémů se změnami letů nedokážete vůbec působit na leteckou společnost tak, aby uznala chyby a zákazníkovi vyšla vstříc. Podpora ze strany letenek Student Agency je naprosto žalostná a pro nás naprosto flustrující. Koupili jsme si v dobré víře lety a ty byly bez kompenzace všechny změněny a bez náhrady. Přišli jsme o spous... (zkráceno)<|i>

Anonym 17847 03.11.2016 15:46
[Miloš Zeman] Ohledně znásilnění sestřičky Na Bulovce se jeví jako nejpravděpodobnějsí,že mu sestřička píchla injekci a to ho inspirovalo k tomu,že chtěl píchat také.

Anonym 17847 03.11.2016 15:14
[Miloš Zeman] Bez kvalitních bejkovců v rukou revolucionářů mlsdé generace se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.Většině důchodců bude pak nutno vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.Při této Bohu milé práci nešetřit ani bejkovce a ani zadky zlumpačelých důchodců.

Jitka 21312  50 let 03.11.2016 14:22
[Ondřej Sokol] Dobrý den pane Ondřeji, chtěla bych pochválit pořad MOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS. Je to velmi povedené a zábavné. A samozřejmě se nám všem líbíte i Vy osobně. ALE: hodně nám vadí, že tento pořad, na který se dívají nejen dospělí, což je patrné i z dopisů od dětí, které čtete na začátku pořadu, je protkaný tolika reklamami, které pořad prodlouží o půl hodiny minimálně. Možná je to horší. Pořad končí v 11.00 hod.!! Vím, že Vy osobně za to nemůžete, ale to televizi NOVA nevadí, že i dospělý člověk, a to raději nemluvím o dětech školou povinných, který ráno vstává v 5.00 hod. do práce, se chce včas dostat na kutě? A pokud si zvolí tu variantu, že se na kutě dostane zavčas, přijde o třetinu pořadu jako já a má rodina. Ptám se PROČ?? Proč jste tedy tento pořad přesouvali ze soboty na neděli? Ze soboty na neděli se člověk vyspí. NEBO: PROČ pořad začíná AŽ ve 20.20 hod.?? Proč tedy nezačnete vysílat ZPRÁVY už v 7.00 hod.?? NEBO PROČ je tam tolik reklam, na které se stejně nedíváme, naopak nám velmi velmi znepříjemňují tolik potřebný klid, který si večer u televize, myslím, všichni zasloužíme. Myslíte si, že v tomto uspěchaném světě nám všem prospívá několikrát přerušovaný pořad?? Když odejdu od televize, přijdu pozdě a část pořadu opět nevidím!! Když zůstanu u televize, musím minimálně sáhnout na ovladač a ihned, jak naskočí reklama, přepnout, protože bych nejen ohluchla, a již jsem vytržena z děje, začnu vnímat na jiném programu jiný pořad a opět při přepnutí zpět přijdu o část zábavného pořadu, protože si vzpomenu samozřejmě pozdě. A moje hlava už neví čí je. Byla bych moc ráda, a nejsem sama, kdyby si toto přečetl pan ředitel televize NOVA a zamyslel se na tím, co píši. Děkuji.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150000 150500 151000 151500 152000 152500 153000 153500 154000 154500 155000 155500 156000 156500 157000 157500 158000 158500 159000 159500 160000 160500 161000 161500 162000 162500 163000 163500 164000 164870

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti