Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 17847 09.03.2017 16:36
[Miloš Zeman] Pokud ČSSD zvolí do čela zase Sobotku ,tak mají straníci ČSSD naději,že všichni v budoucnosti skončí,za zbídačení Česka ,v péči katovských mistrů.Nejlépe by straníci ČSSD udělali ,kdyby svůj majetek odevzdali státu jako náhradu škod co Česku nadělali a šli se hlásit o místa kopáčů uranu pro Temelín.Mladá generace ta se se starými lumpy mazlit nebude.

Anonym 17847 09.03.2017 16:21
[Miloš Zeman] Babiš se do této svízelné situace dostal tím,že se pustil do zlodějů.Těch je v Čechách velké mračno,takže ho čeká porážka.Kdyby se držel zlodějny a do politiky nelezl,tak takové problémy neměl.

Anonym 17847 09.03.2017 16:16
[Miloš Zeman] Pokud by po volbách vznikla vláda komunistů s ČSSD ,tak by šlo zase o vládu lumpů s lumpy a Česko by dál svištělo do státního bankrotu.Současná KSČM je výkvět lumpů.Proto o ni mají lumpové z ostatních stran takový zájem,Až by Česko spadlo do státního banrotu,tak by tvrdili národu,že oni vládli dobře a že uvedený státní bankrot zavinili komunisté.Proto to chce tvrdou levicovou revoluci a Česko od zde sedmadvacet roků vládnoucích lumpů vyčistit.

Anonym 90186 09.03.2017 16:04
[Miloš Zeman] Klára Novotná, která pod přezdívkou Drzá Klára uveřejnila před několika dny kritické video namířené proti ministru financí Andreji Babišovi, má problém. Čekají ji kontroly z Finanční správy, České obchodní inspekce a dalších úřadů. Někdo ji totiž udal, jak říká ve svém čerstvém videu.
Od dnešního zveřejnění videa, je telefon udavače nedostupný. Pár lidí už tam zkoušelo volat. Jeden člověk se mu dovolal, pan udavač ho začal urážet a pak zavěsil. Od té doby je telefon vypnutý. Myslím si, že kontrola dorazí. Popravdě jsem ji očekávala hned po vydání prvního videa, ale rozhodně jsem nečekala, ze půjde o udání ze stran spoluobčanů. Podle mého názoru to byl buď akční fanoušek pana Babiše, nebo konkurence, sdělila

Anonym 90186 09.03.2017 16:02
[Miloš Zeman] Janeček se kroutil ve sněmovně. Nechce vyšetřovat Babišovy dluhopisy

Anonym 17847 09.03.2017 16:02
[Miloš Zeman] Po revoluci bude třeba na katovských mučírnách odporážet všechny lumpy co nás odtahli od surovinově bohatého Ruska a zatahli do područí EU,proto to chce z EU rychle zdrhat a začít šetřit tím,že se důchodcům co pomohli lumpům k moci bude vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.Ušetřené miliardy se použijí na svižné splácení starámi lumpy nasekaných dluhů.Majetek všech lumpů co se po komunistech prolhali k moci bude třeba znárodnit a tyto lumpy co Česko do bídy zatahli co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.

Anonym 17847 09.03.2017 15:51
[Miloš Zeman] EU chce nadále Česko a Polsko dotlačit do státních bankrotů.Buďto se to bude dít tak,že Češi začnou masově brát migeanty,nebo jim budou snižovány dotace.Obojí bude mít stejný výsledek ,tedy státní bankrot Česka a pak Němci zaberou Sudety a zbytek Česka odkoupí Židé pro vybudování nového Izraele v lepším životním prostoru.Přitroublé Čechy pak,za asistence vojsk NATO,odsunou v dobytčích vagonech do Izraele k odporažení Arabům.Tak bude pro Čechy končit ten Havlem slibovaný kapitalistický ráj.

Anonym 90186 09.03.2017 15:43
[Miloš Zeman] Američtí těžaři mohou za aktuální obnovu poděkovat skupině OPEC, která se v listopadu minulého roku zavázala k osekání denní produkce ropy o 1,2 milionů barelů. Vyjma členů se k této dohodě přihlásili i nečlenové, a to včetně jednoho z největších producentů, kterým je Rusko.
I přes mnoho negativních předpovědí je dohoda stále dodržována. Podle agentury Reuters již dokonce na úrovni 94 %. A právě to je živá voda pro americký ropný byznys. Vědoma si toho je i Mezinárodní energetická agentura, která navýšila své odhady pro americký trh. Letos by těžba z břidlic měla narůst až na 10 milionů barelů za den, tedy o více jak 10 % oproti loňskému roku.
Do budoucna tak bude záležet na tom, zda OPEC prodlouží svou dohodu i do druhé poloviny roku 2017. Pokud by se tak stalo, dá se čekat další americká expanze. V opačném případě pak bude klíčové, jak se ropné země postaví k otázce (ne)udržení své produkce. Pokud by je hon za vyššími příjmy donutil svou těžbu zvedat, dost možná bychom se dočkali opakování scénáře z června 2014

Anonym 90186 09.03.2017 15:42
[Miloš Zeman] Ropa včera odepsala 5 % a sáhla si tak na letošní minima. Za tímto poklesem stojí jasný viník, který je označován za možného vraha ropného trhu. O to zajímavější je, že se k tomuto cejchu přiklání i člověk, který na onom postupném vraždění vydělal miliardy.
Harold Hamm, miliardář, jenž své jmění vydělal díky společnosti Continental Resources zabývající se těžbou ropy pomocí metody frakování, svou vinu otevřeně přiznal během energetické konference v americkém Houstonu. Podle něj mohou být američtí těžaři těžící z břidlic opravdovými vrahy ropného trhu, a to pokud se opětovně vrhnou na dráhu zvyšování kapitálových výdajů. Do toho navíc vstupuje i odhad americké vlády, která předpovídá vůbec nejvyšší nárůst tamní ropné produkce od roku 1970.
Produkce amerických těžařů se může vyšplhat opravdu vysoko, přepisuje Hammova slova agentura Bloomberg. Musí to však být provedeno řízeným způsobem. V opačném případě by rapidní nárůst těžby mohl ropný trh doslova zabít.Tato slova nejlépe potvrdil včerejší propad ropy, který přišel v návaznosti na zprávu Mezinárodní energetické agentury. Ta uvedla, že zásoby americké ropy během minulého týdne vzrostly o 8,2 milionů barelů, což bylo zhruba čtyřikrát vyšší číslo, než analytici očekávali. Stejně tak se jedná už o 9. týden růstu zásob v kuse.Břidlicoví těžaři od poloviny roku 2014, kdy započal celosvětový propad černého zlata, zažívali peklo, které pro mnohé skončilo krachem, pro ty šťastnější pak nákladným udržováním se při životě. Následná obnova však tento trend zvrátila. Ceny ropy se během posledního roku zdvojnásobily, což z letargie probudilo tyto zombie amerického ropného trhu.
A že toto probuzení bylo poměrně rychlé, dokazuje nedávné oznámení prudkého navyšování kapitálových výdajů ze strany největších amerických ropných těžařů využívajících metodu frakování.Příkladem budiž firma Andarko Petroleum, které má letos v plánu navýšit své investice oproti loňsku o 70 %. Tím samým směrem se vydá i EOG Resources, která bude navyšovat o 44 %, a i samotný Exxon Mobil plánující použití třetiny svého těžebního rozpočtu pouze na těžbu ropy z břidlic.
První etapa této expanze se už dávno rozjela, což potvrzuje nejrychlejší nárůst počtu těžebních míst od roku 2012. Jen za tento měsíc jich přibylo více jak 600, tedy téměř dvojnásobek toho, co v červnu. Největší boom je pak pozorován v oblasti Permské pánvi.

Anonym 90186 09.03.2017 15:36
[Miloš Zeman] Označení Ponziho schéma je odvozeno od autora legendární investiční operace Charlese Ponziho. Tato podvodná činnost spočívá v tom, že investoři v očekávání výnosů svěří peníze fondu, avšak provozovatel prostředky neinvestuje, ale pouze z nich vyplácí výnosy stávajícím investorům. Pokud dále vstupují noví a noví investoři, navenek fond funguje uspokojivě. Avšak jakmile přestanou vstupovat, brzy ve fondu žádné peníze nezbudou a Ponziho schéma se zhroutí.Systém sociálního zabezpečení, přesněji důchodový systém, založený na průběžném financování, který je ve většině vyspělých zemí jeho základem, srovnává s Ponziho schématem například americký republikánský politik Rick Perry, otec moderní makroekonomie Paul Samuelson nebo další nositel Nobelovy ceny za ekonomii Paul Krugman.Sociální zabezpečení vypadá z hlediska příjemců tak, jakoby se jednalo o běžný penzijní plán: to, kolik dostanete, závisí na tom, kolik jste vložili, napsal Krugman již v roce 1996, takže to nevypadá jako redistribuční schéma. Avšak v praxi se ukázalo, že je silně redistribuční, a to proto, že vykazuje znaky Ponziho hry v tom smyslu, že nyní každá generace dostává více, než do systému vložila. Avšak díky demografickým změnám Ponziho hra brzy skončí a typický příjemce bude dostávat jen tolik, kolik vložil (a dnešní mladí mohou dostat méně, než vloží).Důchodový systém založený na průběžném financování, nebo také PAYG (z anglického pay as you go), funguje na principu, že dnešní lidé v produktivním věku platí na důchody dnešních seniorů. Až dnešní lidé v produktivním věku odejdou do důchodu, bude je svými odvody živit zase nastupující mladá generace.
PAYG, stejně jako Ponziho schéma, je tedy systém bytostně závislý na přísunu nových účastníků. Pokud se jejich počet zvyšuje, pak funguje bez problému. Ovšem pokud počet nových účastníků začne klesat, stávajícím účastníkům nebude z čeho vyplatit výnosy a Ponziho hra se zhroutí.Nízký populační růst a současně prodlužující se délka života, což jsou změny, které v současné době způsobují stárnutí populace vyspělých zemí, se tak pro PAYG patrně stanou smrtelnou kombinací. Navzdory dobře míněným reformním snahám vlád je tedy zřejmé, že lidé by se do budoucna měli spoléhat stále méně na stát a stále více na své vlastní úspory.

Anonym 94158 09.03.2017 13:53
[Miloš Zeman] Bolševici v Čechách velmi naříkají nad zastupování EU při závěrečné pitce v pátek. Nejsem si docela jist, že na společenský mejdan má pan Fico dostatečnou kapacitu. Možná nás mohl zastupovat pan Kalousek. Češi by dokázali, že snesou toho hodně. Proslov na takovém mejdanu je velmi jednoduchý. Fajn, OK. OK, fajn, možná excelent.

Anonym 17847 09.03.2017 13:51
[Miloš Zeman] Vše co se po komunistech prolhalo k moci v dalších volbách čeká takový volební výprask jaký nezažili při svém debaklu ani komunisté.Za to,že zde vládnoucí lumpové z Česka dokázali udělat rozvojovou zemi budou političtí lumpové platit tvrdě.Přeřazení Česka mezi rozvojové země znamená mnohem vyšší úroky při splácení dluhů.

Koňďa 85962  71 let 09.03.2017 11:26
[Andrej Babiš] Nejdříve si přečtěte na internetu případ nepovšimnuté knihy a potom jestli
dokážete samostatně uvažovat tak začněte přemýšlet.
V 89 jsme byl bohatý stát hlavně české zlaté ruce byla největší deviza.
Kdyby se to nerozkradlo a z lidí neudělali tupci tak dnes v Německu
stávkuji že taky chtějí takové platy jako v česku.

Hana 62118  42 let 09.03.2017 09:26
[Andrej Babiš] Dělá z lidí práskače, vymlouvá se na chyby v zákonech, kterých sám využívá, vymlouvá se na předchozí politiku, je to pořád to samé, je to bohužel ubožák, který ví na co lidé slyší, zase jen poštvává a linčuje.

Kj 37249 09.03.2017 08:45
[Miloš Zeman] No já bych je spíše dal do jedné klece a každému pořádný obušek. Prostě oba jednou ranou.

PetrCerman 85194  64 let 09.03.2017 08:43
[Ondřej Vetchý] Ondřeji, jste úžasný člověk, velmi kvalitní v profi kariéře a odpovědný, slušný v osobním životě. Pro mě jste velmi inspirativní člověk, buďte tak prosím i nadále. Přeji Vám a Vašim blízkým zdraví a pohodu.

Kj 37249 09.03.2017 08:41
[Andrej Babiš] Pro Mato. Na to se nedá nic říct. Pouze že se jedná o trefný nick. Prostě zmatený.

NOVOTNÝ 10913  49 let 09.03.2017 03:21
[Andrej Babiš] ni nevím ,jak člověk,jeho zásad mi pomůže? pracuji mnoho let,bude mi 50 let,pracuji celý život ,ale nebylo mi nikdy umožněno ,abych získal byt? ,nejsem náročný,max o 50 m čtv. nikdy jsem nikoho neprosil,i když jsem si prošel ponižováním.ze strany svého otce.seděl v kriminále,za rozvracení republiky,já nikdy nic nechtěl ,ale,jsem v situaci,kdy odtajním ,spisy pana čarnogurského,které mi byly poslány,ještě v dobách minulých,a i vaše kdy jste působil v Maroku.JSEM NULA JEN CHCI ŽÍT,NORMÁLNÍ ŽIVOT

Mato 46866 08.03.2017 22:41
[Andrej Babiš] Vážený pane ministře.Hlavne se nenechte rozhodit. To co děláte děláte na výbornou.Vsichni Hanou špínu jenom proto , protože nic nedokázali jenom krást.Obdivuju a budu vás podporovat.Skoda ze nemůžu pomoci jinak,než podporou v myšlenkách.Krasne to tam procistujete a doufam ze jim neustupite.

OndřejKudrna 37323  30 let 08.03.2017 22:23
[Ondřej Vetchý] Dobrý den, gratuluji k výhře u soudu, máte můj obdiv a vážím si Vás. Ať se Vám a Vaši paní daří. Ondřej Kudrna

Bořek 62650 08.03.2017 19:57
[Miroslav Donutil] A už se nám v české kultuře roztahuje i Donutil ml.Protekce je protekce.

Anonym 17847 08.03.2017 17:41
[Miloš Zeman] Kdyby po revoluci dali Babiše i Sobotku do jedné party kopáčů uranu pro Temelín,tak by se možná zase spřátelili.

Anonym 90186 08.03.2017 17:28
[Miloš Zeman] Poslanci rozpočtového výboru se shodli na tom, že při emisích korunových dluhopisů mohlo dojít ke zneužití a obcházení zákona. Vyzvali proto Generální finanční ředitelství, aby se korunovými dluhopisy zabývalo. Má připravit metodický pokyn a na jeho základě prověřit všechny emise korunových dluhopisů v roce 2012. Jedním z těch, kdo si korunové dluhopisy v roce 2012 nakoupil, byl ministr financí Andrej Babiš (ANO).

Anonym 90186 08.03.2017 17:27
[Miloš Zeman] Gratuluji hrdinovy Mašínovi k jeho pěkným 85. narozeninám.

Zdena 88205 08.03.2017 13:27
[Lucie Bílá] Dobrý den Lucie,
nenechte se zviklat hloupými názory a užívejte si života po boku toho koho máte ráda, ať to trvá den, týden nebo rok, hlavně, že je Vám dobře. Jsem stejně stará jako Vy a sama mám přítele staršího o 17 let a jsem s ním šťastná již 25 let.

Iva 8663  55 let 08.03.2017 12:56
[Radovan Krejčíř] Radovan Krejčíř je určitě osobnost, má schopnosti, které umí využít ve svůj prospěch. Bohužel svou duši upsal ďáblu. Mamon člověku nikdy nedá vnitřní spokojenost. Také se u něj naplňuje pořekadlo, čím člověk zachází, tím také schází.

Romana 18833  44 let 08.03.2017 12:28
[Lucie Bílá] Dobrý den Lucko,
je každého věc jakého si vybere partnera. Přijde mi, že všichni kteří mají poznámky o zlatokopství to snad financují ze své kapsy. Jak říká Eliška Balzerová v jednom filmu "Užij si to, dokud to jde." Buď hodně šťastná.

H 90198  99 let 08.03.2017 11:37
[Jára Cimrman] Blíží se prezidentské volby a já volám : Jára na Hrad

JanaFaltusová 18522  55 let 08.03.2017 11:27
[Ondřej Vetchý] Pane Ondřeji Vetchý, jste pro mne velkou osobností, tím jak jste opravdový a pravdivý. Vás bych si ctila i jako prezidenta. Blahopřeji k vítěznému soudu, moc Vám to přeji. Ať se Vám i Vašim blízkým daří. S úctou

Deana 37542  61 let 08.03.2017 10:52
[Lucie Bílá] Paní Lucie,
nenechte se rozhodit články, že se k Vám nový přítel nehodí,
užívejte života! Zajímavé, že pánové kolem 70 let mohou chodit s dívkami o 32 let mladšími a je to OK!

FRANTIŠEK 19312  67 let 08.03.2017 10:03
[Petr Cibulka] VAŽENY PAN CIBULKA TO MYSLI VAŽNĚ A JE JASNĚ VIDĚT ŽE TO CO DĚLA,INFORMUJE OBČANY A VARUJE PŘED TLUPAMI komunisticko STB ZLOČINCI,KTEŘI OD ROKU 1948 DO ROKU 1989 NEUMĚLI NIC NEŽ PROŽRAT A PROCHLASTAT NAKRADENE MAJETKY.PROTO TYTO ZDEGENEROVANE TLUPY komunisticko STB BANDITU,KDYŽ NASTAL EKONOMICKY A SPOLEČENSKY KRACH komunistické VLADY,BYLI NUCENI,17.listopadu 1989 UČINIT SAMETOVOU REVOLUCI.JE SICE PRAVDOU ŽE komunisticko STB BANDITE PŘEDALI MOC A ZNIČENE MAJETKY DO RUKOU LIDU,AVŠAK MOC SOUDNI-STATNIHO ZASTUPITELSTVI-ČESKE POLICIE,ČESKA POŠTA,TELEVIZE,TISK,INTERNET,ODPOSLECHY TELEFONU,ATD,SI PONECHALI VE SVE MOCI.TATO CENZURA JIM UMOŽŇUJE LEPE OVLADAT OBČANY ČESKEHO STATU.I PŘESTO ŽE PAN CIBULKA OBČANUM PODAVA PODROBNE A PERFEKTNI INFORMACE,JE TO STEJNĚ K NIČEMU,JELIKOŽ komunisticko stb ZLOČINCI V ČESKEM STATĚ ZAKAZALI A ZABLOKOVALI DULEŽITOU INFORMACI,DLE STATISTICKYCH PRUZKUMU VEŘEJNOSTI,ŽE ČESKY NAROD ZA DOBY komunistického ZLA BYL KAPITALISTICKYMI STATY VEDEN JAKO BANANOVA REPUBLIKA.NOVE UDAJE,NAZEV BANANOVA REPUBLIKA ZUSTAVA AVŠAK PŘIBYLA VĚROHODNA INFORMACE ŽE 80 procent OBČANU ČESKE REPUBLIKY JE DUŠEVNĚ ZAOSTALYCH.COŽ JE VELKY PROBLEM PANA CIBULKY,NAJIT CESTU K INFORMACIM A TO TAK ABY TO POCHOPILI komuniste A JINE DOMACI ZVIŘATKA.DĚKUJI.FRANTIŠEK.

Dalibor 31234  34 let 08.03.2017 08:28
[Pavel Novotný] Tak co dobytku stydíš se aspoň trochu? Nepředpokládám.. stejně tomu tvýmu fotříkovi jeblo z toho jaký lidský odpad se mu to narodil.

Anonym 18519 08.03.2017 08:18
[Lucie Bílá] mohu nabídnout.mám kamaráda,je mu 17let,ale vypadá na 18let,ten by k vám šel.nechcete?

Anonym 18519 08.03.2017 08:13
[Lucie Bílá] bohužel s paní Zaňákovou nikdo nevydrží.Ta u jich tam měla a takovej mladej smrad se jenzviditelní a adie za mladým masem.Bohužel slavice je stará křeč.život nezastavíš.

Jana 78518  64 let 07.03.2017 20:05
[Lucie Bílá] Dobrý večer Lucko,
vykašlete se na zlé a závistivé řeči a žijte si podle svého,buďte šťastná,spokojená a zdravá-držím Vám palce

Anonym 21317  60 let 07.03.2017 18:18
[Lucie Bílá] Na mě Lucka Bílá nepůsobí nijak, nevěřím ani gestům, všechno je jenom póza a když jí to tak vyhovuje, tak ať si to celoživotní divadlo klidně hraje. Oč opravdovější a upřímnější je třeba Hanka Zagorová nebo Marie Rottrová. Nikdy se nezviditelňovaly, a přesto je dodnes lidi milují a přejí jim vše nej..
Někdy je lépe méně plácat a na nic si nehrát. K velkému hlasu by mělo patřit i skromné vystupování, protože jinak je celý dojem zkažený.

Lena 77733  58 let 07.03.2017 18:07
[Lucie Bílá] Milá paní Lucie, poprvé píši takovýto vzkaz,dosud jsem neměla důvod. Jste skvělá, talentovaná,pracovitá,to lidé neodpouští. Vykašlete se na závistivé poznámky. Zažila jsem podobné kouzlo s o dost mladším mužem, bylo mi 53 let. Úžasná zkušenost, nepopsatelné. Fandím Vám, přeji krásnou lásku, užívejte společně ten zázrak!

Jitka 78107  60 let 07.03.2017 17:56
[Lucie Bílá] Dobrý den paní Lucie,
nikdy jsem nikam a nikomu nepsala,mám syna vozíčkáře a svých starostí dost.Jen bych Vám chtěla říct,vykašlat se na všechny ty kecy a buďte šťastná vedle toho nádherného chlapa.Moc Vám oběma držím palečky.

Anonym 90186 07.03.2017 16:28
[Miloš Zeman] Jurečka prosadil kšeft pro mlékaře. Stát zaplatí za školáky 14x víc

Anonym 17847 07.03.2017 15:34
[Miloš Zeman] Na udělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku by byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.To bude chtít mnohem krutější ruku mladé generace.

Anonym 17847 07.03.2017 15:31
[Miloš Zeman] U těch politických lumpů co do Česka dovolí zatahovat migranty je třeba odporážet celé tyto vlastizrádné rody.Pak přijde na program dne vybíjet vše co nás odtáhlo od surovinově bohatého Ruska a zatahlo do područí lumpů z EU.

Anonym 17847 07.03.2017 15:09
[Miloš Zeman] Chce to krutou revoluci vedenou tvrdou levicí mladé generace.Jedině s bezbřehou krutostí k lumpům co Česko zbídačili je možno udělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Důchodcům za to,že pomohli lumpům k moci a Česko rozprodat,zadlužit a rozkrást naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Při této Bohu milé činnosti dělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku nešetřit ani bejkovce a ani zadky přitroublých důchodců co pomohli lumpům k moci a nechali jim Česko zadlužit a rozkrást.

Plecitý 88204 07.03.2017 09:15
[Marek Eben] Pane Ebene,
už je to docela trapné stále se navážet do pana prezidenta.
Vaše vyjádření, že jste rád účasten předávání cen,(rozuměj Českého lva) těm, co jsi to zaslouží, zřejmě rychle vzalo za své. Nebo se snad mýlí většina i odborné veřejnosti.
Jen jste dokázal, že vy všichni komedianti jste ubohá sebranka, která se svévolně pasuje do role elity národa. Elity možná, ale v chlastu a válení se po veřejných chodnících.

Kj 37828 07.03.2017 06:07
[Miloš Zeman] Musím souhlasit. Marasmus v zákonech tu máme již roky. A teď bylo třeba najít vnitřního nepřítele. To se Burešovi povedlo. Obrátil hněv lidu proti těm co jsou nezávislí, co po státu nic nechtějí a co tedy nemůže vrchnost ovládat. Tak to udělal podle bolševického scénáře.

Anonym 90186 06.03.2017 21:38
[Miloš Zeman] "Nevinným totiž nelze vládnout. Stát má jednu jedinou pravomoc - zatočit s tím, kdo překročí zákon. Jenže když není dost pachatelů, musí si nějaké obstarat. A tak začne stavět mimo zákon kde co, až už není možné normálně žít, aniž by se člověk proti něčemu neprovinil. Národ poctivců není nikomu k užitku. Z takového nic nekouká. Stačí ale schválit pár zákonů, které nelze ani dodržovat, ani vymáhat, ani objektivně vykládat a a rázem máte národ provinilců. A těm už vládnout lze"
Ayn Rand: Atlasova vzpoura

Anonym 90186 06.03.2017 21:37
[Miloš Zeman] Takže, my vám možná odpustíme nesmyslné pokuty za nesmyslné KH, ale vy si musíte poslat žádost a přiložit tisíc korun. To je jak církev ve středověku. Nejdříve vymyslí hřích a pak začne prodávat odpustky.

Anonym 90186 06.03.2017 21:36
[Miloš Zeman] Vůdce je hodný, umí odpouštět!

Anonym 90186 06.03.2017 21:36
[Miloš Zeman] Napřed podepíše zákon, který neumožní prominutí pokuty a potom řekne, že jsou úředníci málo flexibilní. To už snad ani nemůže být pravda.

Anonym 90186 06.03.2017 21:35
[Miloš Zeman] Musí to být velké umění plošně likvidovat živnostníky z pozice ministra financí a velkopodnikatele v jedné osobě a ještě se u toho tvářit, jaké milosti se jim o něj dostává, když jim hned nedá likvidační pokutu za administrativní chybu v nějakém výkazu.

Anonym 90186 06.03.2017 16:15
[Miloš Zeman] Turecké úřady zadržely v Ankaře ruskou občanku kvůli kontaktům s mužem, který loni v prosinci zastřelil ruského velvyslance Andreje Karlova. Informovala o tom turecká média. Ruská agentura TAS uvedla, že ruské velvyslanectví požádalo Ankaru o bližší informace.Třiatřicetiletá žena, kterou turecká média jmenují jako Jekatěrinu B., loni v listopadu údajně s vrahem velvyslance měla kontakty prostřednictvím aplikace WhatsApp. Podle tureckého deníku Hürriyet žena pracovala jako prostitutka v pětihvězdičkovém hotelu v Ankaře.
Karlova loni 19. prosince zastřelil na vernisáži v ankarské galerii turecký policista Mevlüt Mert Altinta (22), který byl v té době postaven mimo službu. Při výstřelu křičel Nezapomeňte na Aleppo, nezapomeňte na Sýrii! a Alláhu akbar! (Bůh je veliký! ). Bezprostředně poté ho turecká policie zastřelila.
K vraždě se posléze přihlásila syrská teroristická organizace Armáda dobytí (Džajš al-Fatah). Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan nicméně vraždu přiřkl hnutí islámského duchovního Fethullaha Gülena, které turecká vláda dlouhodobě pronásleduje a viní je i z loňského pokusu o státní převrat v Turecku. Gülen, který žije v USA, pokus o puč i vraždu ruského velvyslance odsoudil.
Po zadržení ruské občanky jsou nyní kvůli vraždě velvyslance Karlova ve vězení tři podezřelí, uvedla agentura DPA.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150000 150500 151000 151500 152000 152500 153000 153500 154000 154500 155000 155500 156000 156500 157000 157500 158000 158500 159000 159500 160000 160500 161000 161500 162000 162500 163000 163500 164000 164510

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti